Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Véres hajnal fogadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 23

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 13 2013, 18:29

*Meg van dumálva az esti buli helyszíne, én már a klubot is kitaláltam a saját fejemben, de inkább beszélek most másról, érdekesebbnek találom a gitáros témát, a buli még úgyis odébb van.*
- Van a suliban egy srác, irtó jól dobol, múltkor végigzenéltünk egy egész napot... Akárcsak én, ő is benne lenne egy bandában, már csak énekes kéne, na meg basszusgitáros, és ritmusgitáros. Nem tudom, mennyire a stílusod a rock, de hatalmas buli lenne szerintem. *Nem erőltetek én semmit, de nyilván örülnék neki, ha csatlakozna hozzánk. Hangszert is tudnék neki szerezni, már ha nincs neki, mert a suli zeneszobás gitárja nem túl megbízható darab. Elárulom neki, hogy alkalmanként túl lépek a cigi és whisky nyújtotta élvezeteken, és mást is kipróbálok, és úgy tűnik, nincs baja vele, nagyszerű. Következő válaszára csak egyetértően bólogatok, aztán felmerül a fogadó ötlete is.*
- Fogadó talán nincs, rosszabb kocsmák már annál inkább.. Na de induljunk! *Dobom a vállamra a gitárt, de még egy kérdés belefér.*
- Ajha, én még új vagyok hozzád képest, két hónapja érkeztem. *Felelek, majd hamar meg is érkezünk a célpontunkhoz. Belépve körbenézek, tipikus züllött, életunt arcok, ezért csak büszkén kihúzom magam, és a pulthoz sétálok Patrick mellett.*
- Szivi, egy barna sört és egy Jacket, legyél szíves. *Kacsintok a csinos pincérlányra, és időközben hátrapillantok, hogy találunk-e esetleg szabad asztalt, vagy dekkolhatunk a pultnál. Mindketten megkapjuk a kívánt italt, és Patricknek köszönhetően meg is van a helyünk, úgyhogy ledobom magam mellé, és ismét előkerül a zene téma.*
- Klasszikusok... Tudod, Gn'R, Aerosmith, ACϟDC, minden ami a múlt század hard rock zenéje..És te miket tolsz az akusztikuson? *Kérdezek vissza, közben agyalok, hogy melyikkel kezdjem, a sörrel, vagy a whiskyvel, de végül a whiskynél döntök, hogy felmelegítsen a kinti hideg után.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 22
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 13 2013, 19:16

*Miután az esti program fixálva, szóba jön a zenélés, és nem tudom, miért kérdezte Slash, hogy ragaszkodom-e az akusztikushoz, így rákérdezek, és minden világos lesz számomra.*
- Mindenre vevő vagyok, így a rockra is. Jól hangzik, benne vagyok. Ki a másik srác? *kérdezem, és elképzelem magam egy bandában. Régen haverokkal volt egy kis banda, de aztán az énekes lelépett másik városba, szóval abbamaradt az egész. A hangszer megszerzését én is meg tudnám oldani, mert csak akusztikusom van, de ez még nem aktuális úgy se, mert a bandáról még csak jövő időben beszélt eddig Slash. Na de eldöntjük, hogy irány a fogadó.*
- Igyunk, mielőtt inni mennnénk. *mosolyodom el, hisz elvégre ezt tesszük, mert LA-ben is biztos iszunk majd. A Véres hajnal fogadóban rendel ő is, meg én is, aztán kiszúrok egy szabad asztalt, így nem kell a pultnál lennünk, itt kényelmesebb.*
- Amihez épp kedvem van. Mostanában imprózni szoktam, egész jól megy. *válaszolom, miután megtudom, hogy Slash inkább csak rockosabb zenéket játszik. Nem az a legfőbb stílusom, de nem rossz az se, be kell látni.*
- Honnan jött a banda ötlete? Nem is gondoltam volna amúgy, hogy ennyi zeneszerető ember van a Mysterio-ban. *gondolkodok el hangosan, miközben a sörömbe kortyolgatok bele.*

//fagy//
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 13 2013, 22:52

//kiolvadtunk//

*Megtaláltuk a számomra legkedvezőbb közös témát, a zenét, és úgy tűnik, hogy ő is benne lenne a jóban, egy bandában, ami egyből meghozza a kedvem.*
- A srác Axel Knoxville. Nem ismered? *Tudatom vele, ha nem ismerik egymást, akkor összehozok egy találkozót, azon ne múljon, szerintem Axel is örülne neki, ha bővülnénk egy taggal. Beszélgetésünk tovább folytatódik egészen a fogadóig sőt, még ott is, de már az italaink társaságában, és tetszik a hozzáállása.*
- Ez a beszéd tesó! *Vigyorodom el, bírom az ilyen laza arcokat, és úgy tűnik, valamennyi humor is szorult a srácba a teremtéskor. Ismét felmerül a zene, ki mit játszik, és tetszik, hogy ő is szeret improvizálni, anélkül nem menne sokra.*
- Igen, az nagyon fontos, főleg egy bandában... Végülis az összes dallam improvizálásból fakad, de ezt gondolom te is tudod. Elég hamar nekiálltam saját dallamoknak, bár ez a rengeteg gyakorlásnak köszönhető. *Eleinte hosszú órákig nyüstöltem a gitárt egy nap, elvégre csak így lehet előre törni, gyakorlás kérdése az egész. Whiskymből már kortyoltam, úgyhogy most következik a sör, na meg egy szál cigi sem árt a hangulatomhoz, úgyhogy pálcám segítségével rá is gyújtok, mint korábban Patrick.*
- Most bizonyára furcsállod, hogy meg tudom gyújtani.. Vágod, új nekem ez az egész varázslós cucc, nem rég tanultam meg pár varázslatot, és nem jutott eszembe korábban a parkban. *Tudtára is adom, mielőtt még hülyének nézne, vagy valami, tényleg új dolog nekem ez az egész. Ha valaki azt mondja nekem fél évvel ezelőtt, hogy nemsokára pálcával gyújtod meg a cigid, tuti kiröhögtem volna, erre tessék, most itt vagyok.*
- A banda ötlete? LA-ben is volt bandám, és nagyon hiányzik. Próbák a garázsban, koncertek füstös bárokban, ahol a bevállalósabb csajok akár még virítanak is az első sorban, és még sorolhatnám.. Mindez hiányzik, ezért itt is kéne valami bandát összedobni. Na nem pont a csajok miatt, hanem az életérzés miatt, vágod? *Felerősödik bennem a gondolat, és ismét sikerül belemerülnöm a témába és a múltba, de azért sikerül visszazökkennem a valóságba, így ismét szavak törnek elő a Marlborom mellől.*
- Apropó, csajok, van pár jó suna a suliban mi? *Belegondolva rossz nőket nem is tudnék felsorolni a diákok közül, ilyen egy jó iskola...Na meg a ronda konyhásnénik sem rontják a statisztikát, mert a manók elvégzik a feladatukat.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 22
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 13 2013, 23:27

*Szóba kerül egy banda, amihez eseteg csatlakozhatnék, és én nyitott vagyok az ötletre, és elgondolkozom kicsit, mikor hallom, ki van eddig benne.*
- Hmm... azt hiszem nem ismerem. Lehet láttam már, de most így nem rémlik. *mondom, majd megrántom a vállam, úgyis összefutunk majd a közeljövőben, már ha minden jól alakul. Időközben már a fogadóba is beültünk, és némi ital mellett folyik tovább a társalgás.*
- Aha. Nem mindenkinek ilyen természetes, hogy az imprózás jó, van aki teljesen ragaszkodik a leírt hangokhoz, nem is tér el attól soha. Szerintem ez nem túl jó, mintha nem is a saját örömére csinálná... *megrázom a fejem, nem is akarom én megérteni az ilyen embereket.*
- Tanultál valahol gitározni? Csak mert én autodidakta módon tanultam meg, meg néhány haver segítségével. *mondom, és hogy őszinte legyek, büszke vagyok erre a teljesítményemre, mert nem mindenki képes erre. Nézem, ahogy Slash meggyújt egy újabb cigit, immár a pálcájával, és igen, kicsit furcsállom a dolgot, de meg is magyarázza.*
- Persze, értem. Majd belejössz, jó varázslatokat tanul meg itt az ember, majd meglátod. *mondom, és nagyot kortyolok a sörből, mi fogyóban van, így egy újabbat kérek a pincérnőtől, aztán a banda ötlete merül fel.*
- Teljesen értelek. Nekünk is volt anno bandánk, bár nem épp rock stílusban, de a próbák a garázsban feelingesek tudnak lenni. Ezt nem is nagyon értheti olyan, aki nem tapasztalta ezt. *bólogatok, majd elmosolyodom, mikor hallom a következő kérdését. Hát igen, természetes két srác között, hogy előbb-utóbb felkerül a női nem, mint téma.*
- Abszolút. Bár én max a látványukat élvezhetem, mert van barátnőm. *mondom, és belegondolok, hogy már több mint másfél éve együtt vagyunk Elisa-val, lassan kettő is van már.*
- Neked nincs csaj? Vagy nem vagy egy lánynál lehorgyonyzó típus? *kérdezem. Én amúgy szeretek csajokkal flörtölni, kavarni, de ha barátnőm van, ahhoz hűséges vagyok, de ez nem azt jelenti, ne járnék el bulizni, meg ilyen helyekre, Elisa nem tart pórázon, vagy ilyesmi.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 13 2013, 23:59

*Naná, hogy egy kis buli előtti italozás közben még jobb a beszélgetés, főleg, ha a téma is jó. Bár mindketten itt vannak, nem ismeri Axelt, én meg nem fogok itt személyleírást adni, eljön az ideje, hogy megismerjék egymást.*
- Aki nem imprózik, az nem tud gitározni. *Jelentem ki ezt a tényt a poharamat lecsapva.* - Az csak másol, a másolás pedig nem tudás. Oké, én is eljátszok bármilyen Guns számot, vagy egyebet, de beleviszem a saját stílusomat, egyéniségemet, érted? *Magyarázok tovább teljes komolysággal, mert igaz, amit beszél, minden gitárosnak meg kell találnia a saját hangját, stílusát. Ahogy hallom, hogy nem járta a zeneiskolákat, és zenetanárokat, csak elismerően bólogatok, ezek szerint tehetség is van benne, nem csak üres duma, ez ismételten egy plusz pont.*
- Ja, a spanomnál, az albérletemben, az aluljáróban, garázsban, soroljam? *Remélem érti a célzást, hogy nagyrészt én is magamnak köszönhetem a tudásom, és nem holmi sznob gitároktatónak. Cigimre is rágyújtok, és meg is magyarázom a pálcahasználatot, hogy ne nézzen hülyének.*
- Na ja, menni fog ez nekem, idővel. Egy órám volt már, bár nem jött be a vége... Meg kellett volna ölni valami hájfejűt, de inkább csak megvertem. Tudod, nem vagyok az a gyilkos, agresszív típus. Szeretem szóban lerendezni a dolgokat. *Emlékezek vissza a múltkori órára, nem fogok gyilkossá válni egészen addig, amíg nekem, vagy a hozzám közel állóknak nem ártanak. Az az ürge az álomból pedig nem engem ölt meg, hanem mást, ami nem az én dolgom. Tudomásul veszem, hogy neki is van tapasztalata a bandázás terén, az nem baj, ha nem rock stílusban, bele lehet abba szokni, ha van rá hajlama. Asszem ki van tárgyalva a gitáros zenés téma, úgyhogy tovább is evezek, méghozzá a nőkre.*
- Vagy úgy, az jó. Ő is Mysterios? *Kíváncsiskodok, amikor hallom, hogy van barátnője, majd a kérdésére is választ adok.*
- Fiatal vagyok én a kötődéshez..*Vigyorodom el ismét, bár nem ez a valódi oka annak, hogy nincs barátnőm, de az most részletkérdés. Inkább kortyolok ismét a whiskymből egészen addig, amíg csak a pohár fenekét látom.*
- Hoznál még egyet, édes? *Kiáltok fel üres poharamat feltartva, persze ez a pincérlánynak szól, nem tudom, miért néz rám a sok rossz arcú körülöttünk. Én szeretem a feltűnősködést, na és?*
- Nem rossz a csaj, azért felmennék vele az egyik szobába. *Ecsetelgetem a témát, közben tekintetem a kis csinost fürkészi, valami hasonló tervem van az éjszakára is, bár majd meglátjuk, hogy alakul. Pár ürge még mindig engem figyelget, tán irigyek?*
- Csak én érzem úgy, hogy csúnyán néznek minket, vagy te is? *Kérdem meg Patricktól, mert nem akarok itt is bajba kerülni. Komolyan, amióta itt vagyok, jobban vonzom a bajt, mint Los Angeles sikátoraiban.
*

//fagy//
Victoria
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- auralátás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Jan. 19 2013, 21:57

//NRT - Victoria és Tom - 2012.12.15.//

* Vihar előtti csendet érzek a levegőben, ahogy megkörnyékezem ezt a fiút. Kisugárzása, aurája igen csak sokat mondó számomra, ebbe persze nem kell még most beavatnom, ellenben nem titok, mi a nevem, a mivoltom.. teljesen nyílt lapokkal fogok vele játszani, aztán majd idővel meglátjuk, mennyire bírja a srác a dolgok súlyát. Első körben persze róla érdeklődöm, s még egy amolyan nagyvonalú gesztusként rendelek neki még egy kört, érezze csak komfort helyzetben magát, nem fogok neki okot adni arra, félnie kellene.. majd idővel. *
- Sok mindenkit? Remek, nagyon remek. * bólogatok mosolyogva szavaira, s ekkor kezdődik csak meg igazán a dolgok lényege, nyíltságának köszönhetően természetesen nem fogom lehazudni vámpírságomat, egy pillanatig nem gondolkodom azon, beavassam-e vagy sem, hisz minden bizonnyal szemeim is elárultak már, de azért érdekes érzékelni a benne végbemenő változásokat. Tartani fog tőlem szépen lassan, idegőrlő lesz részemről ez a hozzáállás, s mikor már azt hinné, minden rendben ment, hogy megmenekült fogaim és éhes gyomrom elől, eléri a vég. *
- Szépen igyekszel leplezni azt, ami benned van, ügyes próbálkozás. * kacsintok egy lassút szépséges pilláimmal, a szavakat azért jól forgatja, ez becsülendő, s igyekszik megőrizni a hideg vérét, nem pedig kétségbeesni tőlem, vagy legalábbis nem kimutatni mindezt.. hát, majdnem tökéletesen csinálja. Ám az a majdnem éppen elég ahhoz, én magam érezzek mindent, ami belőle árad, és még gonoszul tetézem is szavaimmal belső tartását. *
- Igen, jól gondolod, egy bizonyos személyt keresek. Az a név, hogy Caleb, mond neked valamit? * nézek szemeibe, s tartom is a szemkontaktust még egy darabig. * - Az igazat mondd, különben pórul jársz, és azt te sem akarhatod, Tom. * mosolyodom el haloványan, hideg, fehér arcom, mint a viasz, mintha még meg is csillanna a maga tökéletességében a gyér fényben, mely itt éri, és bizony csak türelmesen némulok el, nem elvéve arcáról tekintetemet. Érezni, tudni fogom, amennyiben megpróbál alám tenni, ilyen szempontból jobb vagyok, mint egy hazugságvizsgáló.. és amúgy is. Én nem packáznék magammal a helyében, de majd megtudja ő is, ha mégis bepróbálkozna némi csalfasággal. *
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Pént. Márc. 22 2013, 14:59

//NRT: Lucius és Lis – 2013.03.10.
(Előzmény az ösvényen)//

*Nem merem beleélni magam abba, hogy minden rendben lehet közöttünk ismét, hogy jóban leszünk, mivel szükségem van erre a fiúra, nagyon megszerettem és fontossá vált nekem, csak félek, hogy túl közel engedtem, talán ezért is tud ekkora fájdalmat okozni, ami teljesen megváltoztat. Elég csak rám nézni, nem az a Lis áll most előtte az ösvényen, aki annak idején, de majd ismét magamra találok, túl sokáig nem búslakodom, főleg nem most, hogy összefutottunk. Egy kérdést is intézek felé, melyre eléggé egyenes válasz érkezik, én pedig aprót biccentek is a fiú irányába, végig tekintetét fürkészve idő közben.*
- Örülök, hogyha most már rendben vagy, nem volt jó olyannak látni. *sóhajtok is egy aprót, de nem merem azt hinni, hogy én lehetek a hiányzó rész, amiért nem érzi még egésznek magát, mégis, az ölelés nagyon is jól esik. Számomra ez oly sokat jelent, de mégse adom még át magam neki, akadnak kérdéseim, amikre válaszokat várok, őszinte válaszokat és remélem, hogy Lucius meg se próbál majd hazudni nekem, az ő érdekében. Nem teszi… szavai igazak, de nem esnek jól, bánt az, amit mond, amit képes tenni, így inkább eleresztem és el is távolodom tőle. Ideje lenne tovább menni, most már egyre jobban érzem, hogy szükségem van arra a pohár konyakra, talán kettőre is, de nem fogok itt vitázni vagy hisztizni, elég volt már belőle. Egy ideig csendben ballagunk egymás mellett, de mégis megtöröm ezt, méghozzá úgy, hogy szépen témát váltok, magunkról Luciusra terelve a beszélgetést.*
- És idén komolyan fogod venni a tanulást? Sikerülni fog évet lépned? *kérdezek is rá kíváncsian, felé is pillantva, mivel ebben a kérdésemben most nincs semmi gonoszkodás, tényleg csak érdeklődök felőle. Jó lenne, hogyha most már nem lenne elsős, tehát ha sikerülne neki az, ami tavaly nem. Ki tudja, hogy megint mi történik vele év végén, nem kéne megvárni, időben kell tanulni. A város szerencsére már nincs messze, így hamar oda is jutunk a fogadóba, ahonnan a kiszűrődő fény és hangos beszélgetés arról árulkodik, hogy nem csak pár ember van odabent. Nem állok meg, határozottan nyitok be, majd lépek is a pulthoz, ahol rendelek is magamnak egy nagyobb pohár konyakot, amit majd el fogok iszogatni itt és már fizetek is.*
- Te mit iszol? *kérdezek is rá, miközben magamhoz veszem az italomat és ha Lucius is dönt, akár meg is hívhatom, nem tesz semmit. *
- A sarokban van egy hely, megfelel? *kérdezek rá, fejemmel arra is intve, így ha nincs ellenvetés, oda fogok sétálni és le is csüccsenek. Ide nem ér el a bagósok füstje és valahogy kívül esik a kocsma középpontjától, jó lesz ez most, tehát lassan iszogatom az erős italt, mely rögtön végig is ér szervezetemen. Ahj, most nagyon jól esik… *
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 21
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Márc. 24 2013, 01:28

//NRT: Lucius és Lis – 2013.03.10.//

*Komoly beszélgetést folytatunk, én pedig a folytatás távlatát is megnyitom kettőnk ügyével kapcsolatban, legalább is több mondatom és tettem ebbe az irányba halad, a kérdés az, hogy Lis ezt miként éli meg, vagy hogy fogadja. De ahhoz, hogy a kérdést rendezzük, több kört is le kell futnunk.*
-Nos, én se voltam elégedett a helyzettel, azért változtattam rajta. *mondom, hogy lezárjam ezt a gondolatsort, aminek végén még karjaimba is zárom, hogy nyomatékot adjak szavaimnak, annak, hogy ő az, aki hiányzik, aki nélkül nem érzem magam éppenséggel teljesnek. De ez még mindig csak egy kezdet számomra: Lis kérdéseket tesz fel, amikre meg kell felelnem. Nem tudom, hogy meddig tart majd az inkvizíciós eljárás, de összeszedem magam és nagy lelki erő árán abszolút nyugalmat fogok tanúsítani, emellett őszinte is leszek. Meggyőződésem, hogy csak így érhetek célt. Az igazság pedig fájhat is, mint most Lisnek, aki elereszt, sőt még kicsit hátrál is. Rossz érzésem támad ettől, gyomrom picit összeszorul, de akkor is végig fogom csinálni. Meg az, hogy megindulunk a fogadó felé, még segít is, a mozgás jót tesz. Ám most nem beszélgetünk, csak ballagunk egymás mellett. Végül Lis egy újabb témával jön elő.*
-Igyekszem. *adom meg a lakonikus választ. Erről nincs kedvem ódákat zengeni és összegzem is azt, amit gondolok, hiszen igyekezni fogok, mást nem tudok igazán mondani, legfeljebb, majd ha megtörténik, mert az a biztos, ami megtörtént. Ám végül meg is érkezünk a fogadóba, ahol Lis elég otthonosan mozog, de ilyen problémám nekem sincs, többször is fordultam már meg itt, sőt, sokszor. Most is jó kis tömeg gyűlt itt össze, amit bizonyos körülmények között szeretek is, hiszen annyi arcot és jellemet lehet látni, ezek mindig érdekelnek, szívesen nézem, de most erre annyira nem vágyom.*
-Csak egy teát, tejjel. *válaszolom, de én is kérem ki a pultnál. Nem érezném jól, ha Lis hívna meg, inkább fordítva. Rövid időn meg is kapom.*
-Persze, megfelel. *bólintok, és követem is arra, közben pedig kicsit át is melegszem. Most érzem meg, hogy hideg volt odakint s még fáztam is kicsit. De itt már ezzel nem kell számolnom, idebent jó az idő, és a tea is be fog segíteni. Le is ülök Lissel szemben, s a csészémbe pillantok. A tej nem csomós, rendben is van. Majd meg is szimatolom kicsit. A szag is rendben, tényleg tej van rajta. Csakis ezután iszom belőle.*
-És milyen az egyetem? Jó a kém élet? *kérdezek rá, hiszen tudtam, hogy ezt tervezi, sőt a legutóbbi beszélgetésnél még el is árulta egy megjegyzésével. Kicsit nehézkesen indul újra a társalgás, de azért próbálkozom én is.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Márc. 24 2013, 12:49

*Valamiért abban a hitben éltem, hogyha ismét találkozunk, mindent képesek leszünk tisztázni, ami kettőnk között van vagy volt. Nem tudni, hogy lesz-e folytatása, de én eddig abban reménykedtem, hogy igen, most viszont, hogy az ölelése közben megtudom ezeket a bizonyos információkat, elkezdek kételkedni benne. Én ennél többet érek. Igen, úgy hiszem, hogy nem kell mindent lenyelnem most már és bár nem tett semmit, csak flörtölgetett, engem ez is bánt, mivel én ezt nem tettem vele. Tudom, hogy nem voltunk együtt, de ha nélkülem ilyen remekül megvan, akkor én nem kellek neki, végülis fiatal, még 16-17 éves, lehet, hogy élni szeretne, nem pedig egy kapcsolatba belemenni. Lassan távolodom el tőle, hogy utunkat folytathassuk a fogadó felé és mivel zavaró számomra ez a csend, ezért egy újabb témát vetek fel, de egy szóval lerendezi mindezt. Kezd zavarni, hogy mindig csak én próbálok meg vele beszélgetni, talán nem is lesz olyan hosszú távú ez a mai találka és kifejezetten jól esik meglátni a fogadó épületét, ahol lesz egy kis élet, mert Lucius most olyan a számomra, mint valami szellem, aki csak követ, de hozzám se szól. Nem jön be a dolog, így a pulthoz lépve rendelek is, de azért én nem hagyom őt figyelmen kívül, csak számat húzom el a rendelés hallatán.*
- Milyen visszafogott vagy. *jegyzem meg csak úgy halkan, majd végül kiszúrok magunknak egy megfelelő asztalt, ahova le is telepszünk és míg ő a teáját iszogatja, én addig ezt a konyakommal teszem és őszintén meglep, amikor érdeklődni kezd.*
- Eddig még csak két órám volt, spirituális ismeretek és pusztítástan, azok nagyon tetszettek, de küldetésre én még nem mentem. Szóval eddig csak tanulom a kémes szakmát, de még nem mondanám azt, hogy az is lennék. Mindenesetre tetszik a dolog. Főleg az, hogy külön élek a Campusban, saját szobám van, nem kell másokkal osztozkodnom. *fejtem is ki szépen hosszan neki a válaszomat, majd egy újabb korty után kezdek el körbenézni a fogadóban. Nem tudom, most, hogy itt van velem az, akivel annyira szerettem volna lenni, már nem érzem a hiányt, se a megnyugvást. Talán a beszélgetésünk tehet róla, fogalmam sincs.*
- És vannak terveid a közeljövőre nézve? Utazás, akármi? *elég sablonos ez a beszélgetés, mintha két régi ismerős találkozott volna, de most nem érzem azt a pluszt, amit szeretnék, talán kezdek rájönni, hogy tényleg el kell őt engednem. Amúgy se látom, hogy törné magát értem.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Pént. Márc. 29 2013, 17:12

*Kényes ez az egész beszélgetés mindkettőnknek, hiszen érzelmek, észérvek és vágyak keverednek, előre be nem láthatóvá téve az egész végét. Az igazság az, hogy szerintem akármikor került volna erre sor, felkészültebbek semmiképp se lehettünk volna, erre nem lehet igazán felkészülni. Én sok mindent elterveztem fejben, hogy mit fogok mondani, mégis, amikor Lis közelében vagyok az egész nyomtalanul eltűnik a fejemből, csak némi zavar marad. Komoly hatással van rám, annyi biztos. Sajnálom, hogy amit mondtam, az nem esett neki jól, de hazudni nem akartam, az katasztrófa lett volna véleményem szerint. Viszont ez egy kis törést hoz a társalgásba, így hallgatásba burkolózva megyünk a fogadóba. Lis próbálkozik a szálak újra felvételével, ugyanakkor témát is vált, én pedig válaszolok, de elég lakonikusan. Nem tehetek róla, a gondolataimba merültem, hiszen az agyam zakatol, hogy mi legyen a következő lépés. A penge élén egyensúlyozok, efelől nincs kétségem. Épp ez tesz kicsit feszültté és hallgataggá.*
-Talán már említettem, hogy mostanság igyekszem tartózkodni az alkoholtól. Szerettem volna elkerülni a csapdáit, hiszen ha bánatomban kezdek inni, akkor nincs megállás... És a fogadó iránt se túl nagy a bizalmam, így legalább kisebb az esélye, hogy megmérgeznek. *nos igen, volt itt egy-két hasonlatos incidensem. A tej ugye meg pont ezért kell a teába, mert lehet ellenőrizni az ilyesmit. Kicsit paranoiás vagyok, nincs mit tenni. Viszont megjegyzése segít kilépni a hallgatásomból, csak rávett, hogy hosszabban fejtsek ki valamit. Innentől pedig könnyebben megtalálom magam, ezért kérdezek is az egyetemmel kapcsolatban. A választ érdeklődve hallgatom, miközben kortyolok a teámból.*
-Ami késik nem múlik. És biztos vagyok benne, hogy jól fog menni. *fűzöm hozzá mondókájához, amikor befejezi. Viszont elég üres így ez az egész. Mintha szándékosan kerülgetnénk a forró kását. A következő kérdés is ebbe az irányba viszi társalgásunk.*
-Az biztos, hogy kelet felé nem fogok menni. Egyébként pedig úgy döntöttem, hogy veszek egy kis földet magamnak Aberdeentől nem messze, marharépát termelek és építek egy hobbi kertet, lesz két agárom, péntekente a szomszédokkal könyvklubot tartunk, olcsó brandyt iszunk, szombatonként pedig majd golfozok. *el is nevetem magam a végére. Na igen, szép kis nyugdíjas élet lenne 16 évesen. Lehet bele is őrülnék a nyugiba. Végül azért komolyabb választ is adok.* -A viccet félretéve nincs igazán tervem. *aztán elhallgatok egy picit, hogy újabb korty teát vegyek magamhoz, ami jólesően átmelegít. Viszont itt az ideje, hogy véget vessek ennek a sablonos kerülgetésnek. Eléggé össze tudtam szedni magam ahhoz eddig, hogy most újult erővel induljak rohamra. Igyekszem megfogni Lis kezét, ha engedi és a szemébe nézni.*
-Lis, meg tudsz nekem bocsátani? Nem akartalak bántani, de belátom, hogy milyen hibákat követtem el és ennek tükrében mást nem tehetek, minthogy bocsánatodat kérem. *egy próbát megér a dolog, ezzel egyébként is adósa vagyok.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Márc. 30 2013, 00:05

*Bár én is jobban szeretem a klubbot vagy más helyeket, mint a fogadót, valamiért ma mégis ide akartam jönni. Na nem azért, hogy itt töltsem az éjszakát, ilyesmire semmi szükség, hiszen saját szobám van, ahol senki se zavar és ahol azt csinálok, amit csak szeretnék, mégis, most így döntöttem. Néha én is tudok kiismerhetetlen lenni, mind a Cruosok nagy része, tehát nem is véletlen, hogy annak idején ebbe a házba kerültem. Az italok rendelésénél viszont meglep cseppet, hogy Lucius teázni szeretne, pont egy ilyen helyen, így teszek is egy megjegyzést, melyre láthatóan megjön a beszélőkéje, én pedig meglepődve hallgatom azt, amit megoszt velem.*
- Amíg én itt vagyok, nem mérgezhetnek meg, ebbe biztos lehetsz és amúgy se hagytam volna, hogy leidd magad a sárga földig. *mosolyodom is el kissé, de én aztán semmit se erőltetek, mindenesetre az meglep, hogy bánatos még mindig, ahogy az is, hogy képes lenne megállás nélkül alkoholt fogyasztani. Mintha picit tényleg másabb lenne, mintha újból meg kéne ismernem bizonyos helyzetekben. Mindenesetre az egyik asztalt kinézve már helyet is foglalunk, ahol folytatjuk tovább a beszélgetést, így mesélek az egyetemi dolgaimról, mely nagyon is tetszik, de kíváncsi lennék, hogy milyen lehet egy küldetés. Azok után, amit Nil mesélt, egyre jobban vágyom arra, hogy én is megtapasztalhassam.*
- Kedves vagy, én is remélem. *biccentek is felé egy aprót, majd még egy korty konyak és ez után már én kíváncsiskodom felőle, de a válasza ismételten meglepő, még szemeim is elkerekednek…*
~ Hogy mi? ~ *nem hiszek a fülemnek, annyira meglep az, amit mond, de amikor kiböki, hogy ez vicc volt, még mindig nehezen indul mosolyra ajkam.*
- Te mióta is vagy ilyen humoros srác? *kérdezek rá kíváncsian, majd lehúzom a maradék konyakot és ez után kényelmesen hátra is dőlök, így megütközöm cseppet a hirtelen ért kérdésen, ahogy azon is, hogy hófehér kezemhez ér.*
- Én… *kezdek bele, majd végül lassan húzom el a kezemet az övéből, majd mosolyodom is el cseppet.*
- Én most úgy érzem, hogy először próbáljunk meg barátok lenni és majd utána kialakul, hogy megéri-e ismét belevágni a kapcsolatba vagy esetleg lesz más, aki jobban felkelti valamelyikünk érdeklődését. *nem akarom teljesen rá hárítani azt, hogy amiért flörtölgetett másokkal, úgy érzem, hogy más után is vágyhat, ezért is a többes szám, de hát sose lehet tudni, hogy mi lesz a jövőben. *
- Egyébként már rég nem haragszom rád, fontos vagy nekem és nem szeretnélek elveszíteni, de most félnék ismét azt mondani, hogy legyünk együtt és minden olyan legyen, mint régen, egy kis időre van szükségem, megérted? *nézek bele végig azokba a szép szemekbe, mert nem akarok kapkodni, abból semmi jó se származhat. Ha mi ismét együtt leszünk, azért tennünk kell, ismét szép élményeket kell átélnünk, együtt és ragaszkodnunk kell a másikhoz. Most pedig van időnk, majd kiderül, hogy tényleg együtt akarunk-e lenni vagy inkább megmaradunk barátoknak… *
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Márc. 31 2013, 23:01

-Afelől kétségem sincs. Bár lehet tanulságos lenne részegen látnod... *gondolkozom is el. Nekem persze nem lenne jó a dolog, mert meggyőződésem, hogy inkább szánalmas lennék matt állapoban. Az eddigi gyakorlat ezt mutatja számomra. Az más kérdés, hogy jelen állapotomban meg lelkileg is ártalmas lenne a dolog, mert rombolná, amit felépítettem. Volt alkoholista a családban, a hajlamom megvan, épp ezért vagyok óvatosabb. Közben helyet foglalunk egy félreeső asztalnál. Kérdezem az egyetemi dolgokról, amikről mesél is szívesen, s én érdeklődve hallgatom. Még jó kívánságot is mondok, amit meg is köszön. Majd ő tesz fel kérdést, de cseppet sablonosan, mire én humoros választ adok. Bár Lis úgy látszik, most nem érti a viccet, vagy a humorom nem tetszik neki. Pontosan nem tudnám megmondani.*
-Az angolok ilyen gyári hibásan születnek. És ez még semmi volt, amit az előbb mondtam! Például: egy embernek halálos mérget adnak be intravénásan, mégse hal meg. Miért? Mert már előtte is halott volt. *sikerült az egyik legrecsegősebb angol faviccet kiválasztanom, annyi biztos, bár ennél rosszabbak és fárasztóbbak is vannak. De iszok a teámból, majd félreteszem a tréfát. Komolyabb vizekkel próbálkozom ismét. Valahová el kéne jutni az este folyamán. Marha jól indul Lis részéről, mert a kezét elhúzza, mire már veszt is az arcom a színéből. Jó kis nonverbális jel volt. Mondjuk én se véletlenül fogtam meg a kezét, pont ez volt a dolog lényege. Mondjuk az arcán megjelenő mosoly meg már irritálni kezd. A folytatás is megéri a pénzét, az agyam lengéscsillapítói már törnek-szakadnak. Ajkam már penge vékonyra préselve és így is marad egy darabig. Jön a folytatás is, ami csoda szépen indít, érezni belőle az igazságtartalmat, persze ehhez hozzá kell tenni, hogy minden, ami egy DE előtt elhangzik, csak körítés és nem lényeges, ennek tudatában nézek én is erre. Lehet én gondolkodom igazságtalanul, de jelen pillanatban az idegeim ennyit engednek meg. Minden erőmmel koncentrálnom kell, hogy a külső higgadtságból ne essek ki. Most jön jól az elfojtási rutinom. Majd meg is kérdezi tőlem, hogy megértem-e. Hát persze! Épp ezért préselem ki magamból a bólintást,hogy "igen" aminél fejben már hallom szinte, hogy nyikorognak a rozsdás ízületeim, amik kénytelenek meghajolni a kényszeres akaratomnak, hiába ordítana az ösztön énem, most annak nem osztottam lapot. Megértettem én, hogyne... több mindent is megértettem ebből, csak könnyen lehet, hogy nem azt, amit ő gondolt. Viszont a szemkontaktus most nem megy, az már sok lenne. Így inkább mellé nézek.*
~Azt hiszem így mondják nőül, hogy le vagy sajnálva.~ *villan be a keserű gondolat, amire csak ajkamhoz emelem ismét a csészét. A tea, meg a mozdulat rutinja, megszokottsága biztonságot ad, megnyugtat. Higgadok. Annyi mindent mondanék, hogy inkább nem is szólalok meg. A fejemben még kergetik egymást a gondolatok, nincs köztük rendszer, így nem tudnék semmit mondani. Most értem meg ismét, hogy mennyire bonyolult a nők gondolkodása. Januárban most kaptam belőle egy leckét, most meg még egyet. Hogy mi lesz a tanulsága? Az idő eldönti, még most olyan képlékeny az egész. Végül lehajtom a teámat.*
-Azt hiszem, lassan ideje visszatérnem a kastélyba. *jegyzem meg, hiszen tényleg kezd későre járni, a teám megittam és itt ülök edző szerelésben a fogadóban. Zuhanyozni is kéne... Ha Lis is rábólint, úgy felállok és rendezem a számlát. Ellentmondást nem tűrően fizetem az övét is.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Ápr. 01 2013, 19:55

*Valamiért nem hiszem egyelőre úgy, hogy valaha is látnám Luciust részegen, hiszen őt nem olyan srácnak ismertem meg, mindig is tartotta magát… és talán olykor ez a tartás az, ami cseppet zavart is. Nem tudom, de elfogadtam így, amilyen. Viszont a megállapítása meglep, így egy kicsinyke kíváncsiság csillan meg szép szemeimben, ahogy arcát fixírozom, mintha szeretnék a lelkébe látni, megtudni, hogy mit miért mond vagy gondol.*
- Tanulságos? Miért? *kérdezek is rá végül, majd ahogy az italokat megkapjuk, már a kinézett asztal felé is indulunk, és remélhetőleg idő közben választ is kapok a kérdésemre, hogy ez után már én mesélhessek neki az egyetemről, és tehessem fel ez után a következő kérdést, mely tényleg elég sablonos, nincs benne túl sok mindent, de most kissé bizonytalan vagyok, fogalmam sincs, hogy miről is kellene Luciussal beszélgetnem, azt hittem, hogy másképp alakul majd ez a találkozó. A viccek viszont távol állnak tőlem, így az is, amit előad, és mire elhangzik a megjegyzésem, egy újabb „poént” hallatok, amire továbbra is csak ülök, kissé megdermedve, majd végül sóhajtok is.*
- Ahj, ezek a viccek tényleg nem nekem valóak, nem tud nevetésre sarkallni. *ismerem is be a másikat figyelgetve, aki egy komolyabb témába kezd vele, teljességgel meglepve engem is ezzel, így eleinte nem is nagyon tudok mit mondani vagy tenni, de aztán ahogy kezemen megérzem a puha kezet, úgy érzem, hogy el kell azt húznom az övé alól és miután ez megtörténik, válaszomat is hallhatja. Néha pillantok csak félre, szeretném elmondani neki azt, amit gondolok és érzek, de amit látok, az picit rosszul érint, nem akartam megbántani, de láthatóan nem ellenkezik semmit, pedig nem kell túl okosnak lenni ahhoz, hogy értsem, belül bántja a válaszom. Nem erre számított, nem ezt akarta, mégse áll ki azért, amit szeretne és talán ez bánt engem úgy igazán. Csendben hagyom is még az örlődését, egészen addig, amíg meg nem hallom, hogy eltűnne, vissza, a kastélyba.*
- Elmenekülsz? *bukik ki belőlem a kérdés, csak úgy ösztönösen, mire hirtelen pattanok fel, majd áthajolva az asztalon teszem kezem kezére és Lucius a következő pillanatban már azt érezheti, hogy egy sötét helyen vagyunk, kettesben. Bár a lámpa nem ég, a Hold fénye bevilágít az ablakon és mivel lentről ugyanaz a hang jön fel, ami az előbb mellettünk volt, sejtheti, hogy még mindig a fogadóban vagyunk, csak pontosan fent, a szobáknál. Ha esetleg elesne, én elkapom és úgy nyomom picit a falhoz, nem túl durván, de azért érezhetően, de tekintetem a mellkasát fürkészi.*
- Nem mehetsz így el, még egyszer nem! Előbb… *lassan, nagyon lassan emelem fel fejem, hogy szemeibe nézzek, majd a következő pillanatban ajkam érezheti puha ajkán. Szemeim lehunyom és bizony egy csókban reménykedem, amit természetesen el tud utasítani, hiszen el tud tolni magától, bármikor, de megfogadtam magamnak, hogy ezt kiharcolom. Így egy lágy, édes kis csók tulajdonosa lesz ez az Exortusos fiú, így, a rablást követően, mert szerintem mindenre gondolt, amikor ide felkerültünk, csak erre nem… Majd meglátjuk, hogy miként reagál tettemre.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Ápr. 01 2013, 22:18

-Nos, olyankor érdekes jelenség vagyok. Valóságos hullámvasút, ha úgy tetszik. Egyik pillanatról a másikra fog el a totál rosszullét és olyankor a lelki világom is a pincébe kerül. Önutálat, meg amit akarsz. Persze rókatereléssel egybekötve. Ja, és olyankor fenemód vallásos leszek. *térek kicsit ki a dologra. Igen, valóban jópofa jelenség vagyok mondjuk a csapon lógva, ahogy zsoltárt éneklek és okádok párhuzamosan. Hogy miért akkor kap el a megtérés? Erre még én se ismerem a pontos választ.Lehet, hogy volt egy iszákos lelkész ősöm. Talán majd egyszer kiderül. Ezt követően viszont egyre inkább sablonos társalgásba süppedünk, mint két egyébként csak köszönő viszonyban lévő kolléga. Épp ezért csinálok inkább viccet az egészből és megcsillogtatom recsegős angol humorom. Nem aratok osztatlan sikert, de erre bizony születni kell. Rajtunk kívül tán más nem is érti a "Tud kanyarban lőni az íjad? Nem, de a tojást feltöri!" már-már ősi angol viccet. Ez is kész rejtély.*
-Nyugi, nem akarok kabarészínész lenni. *na igen, nincsenek ilyen indíttatásaim és a tehetségem sincs meg hozzá. Viszont elegem volt már ebből a fecsegésből, ezért inkább újabb rohamra indulok, amit már-már végsőnek szánok. De meg is kapom a magamét, legalábbis úgy érzem. Az újbóli elutasítás, amit kiérzek az egészből, már kicsit sok. Két lehetőségem van: vagy felrobbanok ismét, vagy beletörődök. Az első eset azért esedékes, mert cseppet már felőrlődtem ebben az egészben, nem menne a józan síkra szállás, amit eddig csináltam, helyette olyan lenne, amit én is megbánnék, ismét. Ezt nem akarom, ezért választom a második opciót. Nem is nehéz belátnom, hogy ragaszkodni és küzdeni csak egy bizonyos szintig lehet, utána birtoklássá, zsarolássá, zaklatássá fajul az egész. Lis iránt táplált érzelmeimben komoly szerepet tölt be, hogy jót akarok neki, és ha neki éppen így jó, akkor el kell tudnom engedni, nem lehet "Simogass, vagy ütök!" mentalitással semmit elérni. Mert jelen pillanatban úgy érzem, hogy ha tovább kardoskodnék, az már ebbe a kategóriába esne. Így nem minden nehézség nélkül, de uralkodok magamon, és rábólintok, bár mimikámon nem tudok teljesen uralkodni, ahhoz nincs erőm, csupán ajkam tudom vértelen-penge vékonyságúra préselni, belül pedig a nyelvembe harapok, így tud rezzenéstelen maradni. A fájdalom segít. De azt, amit mond, nem tudom megérteni és nem tudom betökélni. Hogyan lehetne barátoknak lenni, ha annál magasabb szintű érzések dúlnak, hogyan lehetne távolságot tartani és a jó ismerősi státuszt fenntartani? Én nem tudnám. Középút nincs. Hiába bólintok így rá, magamban elhatározom, hogy innentől egyenesen kerülni fogom, az ő érdekében, így nem lehet ebből probléma. Ezen az elven döntök a távozás mellett s ezt igyekszem tettekre is váltani. Viszont ezzel nem várt dolgokat indítok útjára.*
-Ha ismételten lapátra tesznek, mi mást tehetnék? Az erő nem az elvakultságban, hanem a rációban van! *robban is ki belőlem a válasz, köszönhetően az eddig visszafojtott energiának. Nem, nem ordítok, csupán erélyesen és keményen csengenek a szavaim, határozottan. Jelen tényállás szerint így gondolom. Viszont alig, hogy kimondom, már az események történnek is. Épp, hogy felálltam, már Lis gyorsan megfogta a kezem s hiába indul most jobbom külső ívű lefejtő mozdulatra, hogy szabaduljak reflexből, (nem szeretem a hirtelen mozdulatokat, ezt hozzák ki belőlem) ahhoz nem vagyok elég gyors, hogy a hoppanálást így meggátoljam. Helyette egy sötét szobában kötünk ki, és a helyzet miatt meg is tántorodom, de a falhoz ken a leányzó gyorsan.*
~Remek... ezzel se fogok dicsekedni!~ *nem is, elég mulya voltam, hogy ez megtörténhetett. Hiába, Lis esetében nem vagyok olyan éber, mert azért csak bizalommal fordulok felé. Viszont nem igen tudok szóhoz jutni. Nem gyakran hoppanálok, ezért az egész cseppet kellemetlen élménye a fejembe szállt.*
-Mit akar mmm... *Eddig jutok, mert már más lesz hirtelen a szám dolga. Bár nem erőszakolja rám a csókot, de ha azt tenné se igen tiltakoznék. Bár lehet, hogy be kell majd újítanom egy kiltet ezek után... Így Lis megkapja a lágy csókját, én meg cseppet bele is szédülök a dolgokba. A gyorsaság, na meg az, hogy egy hőn áhított dolog kellős közepébe csöppentem... Vérnyomás az egekben, a rendszer már régen kék halál állapotba került a fejemben.*
-Ookké, na most vagyok összezavarodva. Azt hiszem, már megint ugyan annak a trükknek dőltem be... *kissé kótyagos fejem már tisztult, így jönnek ezek a gondolatok. Bemerem vallani, hogy mi az, amit gondolok. És ha már így nekimentem, még folytatom is.*
-De abban biztos vagyok, hogy vagy veled, vagy teljesen nélküled menne nekem tovább az élet. Arany középutat nem látok. *csak sikerült kinyögni, ami egész idő alatt keringett a fejembe. Talán elemző, megfigyelő és gondolkodó természetem egyik legnagyobb hibája ez: a lassúság. Az értékelés és a megfontolás vezet ide, így a zenén és a harcon kívül minden másban lassabban döntök és lépek.*
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Ápr. 02 2013, 18:12

*Biztos vagyok benne, hogy igazán ittasan eddig még soha nem láttam a fiút, így el se igazán tudom képzelni, hogy milyen lehet, de Lucius segít nekem, így árulja el, hogy milyen is akkor, valójában, én pedig csak hatalmasakat pislogva figyelem arcát.*
- Hát, akkor talán kihagynám tényleg. *jegyzem is meg a felelete után, mert nem hiszem, hogy most nagyon fel lennék készülve arra az énjére, elég az, ami most kialakult kettőnk között, a vallásosság pedig bizonyára túlságosan is sok lenne. Tehát ezen inkább lépünk, így kerül elő a humor, mely szintén nem nyeri el a kedvem, egyszerűen az én ilyen angol humorra én nem vagyok vevő, pedig igyekezhetnék egy kicsikét, de nem...*
- Hát még jó, nem hiszem, hogy neked való szakma lenne. *most már megjelenik egy kedves mosoly is arcomon, de mindez csak addig tart, amíg az események át nem alakulnak és kérdez rá a fiú arra, amire még nem kellett volna. Őszinte választ adok neki, azt, amit belül érzek és ezt a másik képtelen értékelni. Sejtem, hogy rossz lehet a számára ezt hallani, de eddig nem tett semmit a kapcsolatunkért.*
- A barátságot nem hónapokon át gondoltam, csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy találkozgassunk és alakuljon ki ismét az, ami régen volt, Azonnal nekem nem megy. *teszem ezt még hozzá, mivel nagyon félreértett, nem tettem lapátra, én nagyon nem így fogalmaztam, ez már az ő hülyesége, hogy így érzi.*
- Szóval néha értékelném, ha nem értenél félre, hanem úgy fogadnád el a szavaimat, ahogy azokat mondom. *morgom oda neki dühösen, és nem, most nem hagyom elmenni, annál többet akarok, így felpattanva kapom el kezét, amit bár nem engedne, nem tud megakadályozni, elég gyorsan cselekszem, így jutunk fel a fenti szobába, amire Lucius láthatóan nem számít, én pedig finoman a falnak nyomom őt, hogy ez után hamarosan egy lágy csókot válthassunk egymással. Nem olyan szerelmes ez a csók, mint régen, mert igen, úgy érzem, hogy eljutottam arra a szintre, de azért van benne bőven érzelem, így miután elválunk egymástól, akkor engedem csak megszólalni a srácot és úgy tekintek fel rá, szép szemeimmel.*
- Engem is sokszor összezavarsz, most én jöttem. *ismerem be elmosolyodva, de ez után a fiú tovább beszél, én pedig halkan sóhajtok is egy aprót. Nem vagyok felkészülve a választásra, ez így nem fer.*
- Nem kényszeríthetsz rá, hogy most döntsek, amikor még csak most találkoztunk először több hét után. Nekem idő kell, így most képtelen vagyok dönteni. *lépek is el tőle egy lépést hátra, hogy ne zavarja meg túlzott közelségem, az se biztos, hogy igazán örül neki… *
- Sajnálom, hogy ezt mondod, de ha el akarsz menni, most már nem foglak visszatartani, viszont mást nem tudok mondani, mint amit az előbb mondtam. *fejezem is be válaszomat, tehát igen, bizonytalan vagyok és ha ő azonnali döntést kér, akkor meglehet, hogy inkább negatív lesz, ugyanis gyűlölöm, hogyha valamit rám akarnak erőszakolni. *
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szer. Ápr. 03 2013, 21:50

*Elmesélem Lisnek, hogy matt részegen nem vagyok éppen épületes jelenség, de van akinek kicsit szórakoztató. Nem is tervezem megmutatni neki, hogy ilyen is van, pontosan erre vigyázok, hogy lehetőleg a legkevesebb esetben jussak el idáig, mostani alkohol kirekesztésem pedig, (nem számítva a napi egy pohár vörösbort) csak segít ebben. Na az angol humorom se nyeri el a tetszését.*
-Meglehetősen fura lenne, annyi biztos. *Igen kényszeredett így ez az egész, mesterkélt. Ez kifejezetten idegesít, épp ezért próbálkozok ismételten felvenni a szálat ott, ahol megtört még az ösvényen. Ám ez most sem úgy sül el, ahogy gondoltam. Annak rendje és módja szerint félre is értem Lis szavait. Bár ez nem oly meglepő, mivel ezt a dumát a férfiak már többször is hallották, mint diszkrét nemet, így én is egyből erre gondolok. A sztereotípiák gyakran károsak is lehetnek, mint most. Lis erre rá is világít s bennem valami összeroskad. A vállam is kicsit beljebb bicsaklik, tartásom hanyagabb lesz. Én már nem értek semmit. És ezen az se javít sokat, hogy nem sok időm van válaszadásra, mert már meg is ragadják a kezem, hogy a fogadó egyik sötét szobájában kössünk ki. Szerencsére ilyenben, mert ciki lett, volna, ha a lány olyan helyre hoppanál minket, ahol pont vannak vendégek. Viszont itt már abszolút Lis kezdeményez, s egy lágy csókot váltunk, ami, be kell valljam, eléggé hiányzott eddig. Viszont ez csak egy délibábot jelent az est menetében. Én is elmosolyodom, mikor az összezavarást említi. Valóban nem állok most a helyzet magaslatán. Számomra ismeretlen szituációval próbálok valamit kezdeni, és mint eddig bebizonyosodott, nem jól fogtam meg a dolgot.*
-Akkor nem kell döntened. Beérem ennyivel is. *mondom végül hosszasabb hallgatás után. Kellett az idő, hogy megemésszem magamban a dolgokat, nem akartam elkapkodni most, hogy tényleg pengeélen egyensúlyozok. Eddig is követtem el hibákat, nem akarok tovább rontani a helyzetemen. És így még nyitva hagyom magam előtt azt a kiskaput, amit ő felkínált eddig. Persze majd kiderül, hogy hogy lesz.*
-Viszont most tényleg távoznék. Nem azért mert zavar a jelenléted, hanem mert mára ennyi elég volt, következőnek pedig akkor végül is tiszta lappal indul minden, az elejéről. *nyilván azt értem ezen, amit ő mondott korábban, hogy eleinte csak barátság van. Szükségem van rá, hogy ezt követően kicsit magamra maradjak a gondolataimmal. Újra kell kezdenem sok mindent, újra kell gondolnom az elhangozttakat, a lehetőségeimet, ezek alapján kell terveznem. Nem akarok semmit elkapkodni. Így ha most már nincs ellenvetés, tényleg lemegyünk a fogadóba, ahol rendezem a számlát, majd kisétálunk az ajtón.*
-További szép estét, kedves Lis. *villantok rá egy féloldalas mosolyt és bepróbálkozok annyival, hogy egy puszit adjak az arcára, ha hagyja. De akár hagyja akár nem, én távozom a hideg éjbe, hogy sietve térjek vissza a kastélyba egy meleg zuhanyra és kiadós alvásra.*

//Köszönöm szépen Very Happy //
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Pént. Ápr. 05 2013, 00:20

*Sejtettem, hogy a fogadóba jövet se fogjuk elkerülni a témánkat, de az a helyzet, hogy nagyon másképp alakulnak a dolgok, mint ahogy azt eredetileg sejtettem. Kezd kicsúszni minden a kezeim közül. Szeretnék vele lenni, nagyon, de ahhoz neki is tennie kell, többet, mint néhány kedves szó és egy ölelés, de mégis, inkább félreért és menekülne. Ezt nem hagyhatom, még egyszer én teszek, én lépek felé ismét, mert ha én nem leszek határozott, akkor azt hiszem, hogy rá várhatok, de a csókja… még egyszer legalább érezni szeretném. Ezért is érintem meg, hogy felhoppanálhassunk a fogadóban lévő egyik szobába és bizony ajkam az övére találjon. Szeretnék sok mindent közölni vele, hogy hiányzott, hogy még van esélye, nem is kevés, de mégis, mintha mindez nem számítana. Hát… őszintén azt hittem, hogy kicsit többet jelent számára az, amit most tettem, azok után, ahogy elváltunk, ahogy annak idején magamra hagyott, de mintha csak lassan lejáratnám magam, még választás elé is állítana. Nem szép ez így…*
- Szerintem, ha tényleg velem szeretnél lenni, akkor tenni fogsz érte, ha pedig nem, akkor nem. *ezt azért még tudatom vele, csak hogy értse, hogy azért lépnie kell, kezdeményeznie. Ha viszont inkább ismét mással flörtölgetne, akkor tegye, de engem felejtsen el, nem fogok belemenni én semmiféle gyerekes játékba se, kinőttem már abból. Ahogy viszont sejthető volt, ő távozna, én pedig nem óhajtom most már visszatartani.*
~ Még jó, hogy nem zavar a jelenlétem, szépen néznénk ki. ~ *főleg ez a csók után, de tényleg, mintha meg se történt volna. Kezdem úgy érezni, hogy hiba volt, miért várok én ennyire többet tőle? *
- Én azért nem fogok mindent az elejéről kezdeni, ami megtörtént, az megtörtént. *azért ezt még jó, ha tudja. Viszont nekem nincs kedvem most egyelőre visszamenni a Campusba, picit felforgatott ez a találkozás, de azért lesétálok Luciussal, engedem, hogy fizessen, majd amikor a fogadót is elhagyjuk, csak lassan felé fordulok. A puszi meglep, eleinte reménykedem, hogy most tökös lesz és megcsókol, de nem, tényleg beletörődik mindenbe, amit mondok, barátként tekint rám. Tehát ajka arcomat éri, majd ez után én csak biccentek.*
- Minden jót! *nézek utána, figyelve egészen addig alakját, amíg el nem tűnik szemeim elől, és csak ez után hoppanálok vissza mégis a szakházba, talán nem fog megártani nekem se a fürdés, majd pedig az azt követő alvás. Vertigo is ott van, legalább valakinek kiadhatom mindazt, ami bennem van. Kár, hogy egy famulus nem érti az emberi érzéseket, de nekem jót fog tenni, ebben biztos vagyok.*

//Én is köszönöm! //
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Szomb. Ápr. 06 2013, 23:45

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//

*Régóta nem voltam ital közelébe, és nem is igazán hiányzott, most sem más a helyzet, viszont egy kis társaság hiányom van, és úgy gondolom a fogadó elég jó hely lehet a találkozásokra. Máskor is futottam már ott össze ismerősökkel, talán most is belefutok párba. Miután felöltözök, és elkészülök úgy érzem ideje indulni, így a szakházból gyalogosan lépdelek ki Mystral főutcájára, ahonnan az utam egyenesen az említett helyre vezet. Nem telik bele sok idő, és már a fogadó ajtaján lépek be, tekintetemmel azonnal körbe járva a helyiséget. Ez két dolog miatt is fontos, egy: Megbizonyosodok róla, hogy nem igen látok ismerős arcokat, csupán csak a szokásos alja népet, akik éjszakai kikapcsolódásként ismételten lerészegedni jöttek bizonyára ide, másrészről pedig nem árt körbe nézni, hiszen ez az a hely ahol nem szívesen ülnék, olyan helyre amit minimum egy oldalról nem véd fal, éppen az ilyen idióták miatt. Arcom egyébként eléggé komor, valahogy a hangulatomat idézi, miközben a pult felé veszem az irányt, de a tekintetem megakad a terem közepén lévő négy személyes rosszarcú csapaton, akik éppen pókerrel verik el az idejüket, és bizonyára egymás pénzét. Végül egy vállrántással tovább is lépek s a pultos fele intve, már fel is ülök az egyik székre.*
- Egy Whiskey-t dupla jéggel..*mondom nem kertelve. Nem tudom mit fogok csinálni, láthatólag ugyan úgy nem találok itt senki ismerőst, ahogy a szakházban sem. Valami azonban belül feltörni készül, és mire végig gondolnám a dolgot, fél oldalasan a kártyások fele fordulva oda is vetek pár szót nekik, akik láthatóan kiszállnak a körből.*
-A szakállas haverotok blöffölt az All in One-al, ne mondjátok hogy ennyire bedőltök neki..*mondom amolyan félvállról vett szövegként, arcomon gúnyos fél mosollyal, miközben már vissza is fordulok, hiszen megérkezett az italom. Nem tudom mi a fene üthetett belém, lehet nem kéne belekötnöm egy ilyen brigádba, főleg úgy hogy még a pálcámat se hoztam magammal, de azt hiszem késő bánat. Nemsokára hallom ahogy a székek félre tolódnak, és pár pillanatra rá, egy erős kéz markol rá a vállamra, s egy arc is megjelenik az enyém mellett, melyből csak úgy bűzlik az olcsó szesz illata.*
-Mi a fenét képzelsz magadról öcsi? Csak úgy beleszólsz a játékunkba, és azt hiszed ilyen könnyen megúszod?*kérdezi, gunyoros mély hangján, bizonyára arra számít hogy fülemet farkamat behúzva eloldalgok, de sajnos ki kell ábrándítanom, nem vagyok az a fajta.*
-Aham… pont az fog történni. És ha nem viszed el a mocskos szádat a képemből, garantálom hogy a fogtündérnek jó nagy adag rakománya lesz ma estére.*morgom vissza, miközben a poharat a számhoz emelem, ám ekkor kissé felgyorsulnak az események. *
-Te mocskos kis rohadék, ellátom a bajod.*Hallom a kiabálást, s a kéz még jobban megmarkolja a vállamat, és oda kapva a fejemet már látom is a felém lendülő ütést. Hirtelen nem tudok mást tenni, mint lábammal megtolom magamat, ezzel elhúzódva a pofon elől, majd ugyan azzal a lendülettel a még félig teli whiskey-s poharat az arcába ütöm, ezzel jó pár szilánkkal megkínálom őt. A fickó vérezve, s ordítozva lép hátra, én pedig kihasználva az alkalmat kelek fel a székről de ekkor egy villanást látok, s érzem hogy a haverja ütése viszont tökéletesen betalált. Hirtelen sötétedik el minden pár másodpercre, én pedig a pultra terülök. Az állam rohadtul zsibbad, és azt hiszem a nyelvemet is szépen átharaptam. Mégse lesz olyan uncsi ez az este*
-Takarodjatok ki a kocsmából, és kint intézzétek el a dolgaitokat.*hallom, a pultos cseppet rémült hangját, én viszont kissé kótyagosan tápászkodok fel a pultról próbálva bemérni, a lehetséges helyzetemet.*
-Nyugi öreg maximum az ő berendezésükben lesz kár..Szóval játszani akartok.*mondom cseppet fájós állal, de ahogy látom, a kis tettem elég sok ember figyelmét keltette fel. Kijutni nehezen fogok innen, az ajtókat elállták, és vannak vagy hatan akik most a skalpomra pályáztak, elég nagy bajban lehetek, de hát lesz ami lesz, nem vagyok az a fajta aki megijed pár alkoholista gonosztevőtől.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 00:12

*Ilyen nap sincs gyakran, mint a mai, hisz valami hasznos dolgot csináltam.. Pontosabban én mindig azt csinálok, de ez mások szerint is az, és szerintem a többiek is értékelni fogják, mert rendet raktam a MOD házban, és fel is töltöttem a készleteket kicsit érdekes módszeremmel. Aztán egyszer csak lejárt az időm, és visszakerültem a kastélyba, persze egy kiló szállítmánnyal a hátizsákomban. Ezt el kell adnom még ma, mégpedig a fogadóban, ott várnak engem elvileg, ezért egy gyors vacsora után már el is hagyom a kastélyt. Gitárom nálam van, a vállamon, nem akarok most felmenni ezért a szobámba, továbbá a felszerelést alkotja még az övemen lógó késem és pálcám. Szakadt farmerom, fekete bőrdzsekim, és a piercingek pedig tökéletesen tükrözik az egyéniségem, szóval tuti fel fog ismerni a srác a fogadóban. De megváratni nem akarom, ezért a révésszel, akivel közben váltok pár szót, gyorsan átjutunk Seolra. Onnan már nincs messze a Véres Hajnal, pár perc alatt meg is közelítem, de már kint hallom, hogy valami nem kóser odabent. A kocsmáros kiabál, ha jól hallom, de engem nem riaszt el, dolgom van, méghozzá egy sok pénzt hozó üzlet, tehát gitáromat a hátamra akasztom, ami lelapítja a félig üres táskámat, és így nyitok be a fogadóba.*
- Megzavartam valamit? *Kérdezem meg lazán, mivel pár fazon hátával találkozok, amint betoppanok a helyiségbe, és ez eléggé zavaró. Rám vetik tekintetüket, és csak mordulnak egyet, nincs is okuk belém kötni, mert én sem szóltam be nekik.*
- John Petersont keresem, ismeri valaki? *Kiáltom el magam határozottan, miközben a fószereket kikerülve körbelesek az asztalok közt, és mivel egyelőre nem jelentkezik a vevőm, a pult felé veszem az irányt, ahol nagy meglepetés fogad.*
- Csáo haver, mi a helyzet? *Köszönök is neki vigyorogva, bár cseppet sem örülök, hogy itt van. Erre rámehet az üzletem is, de hirtelen rájövök a dolgokra, ahogy a következő szavakat hallom.*
- Kapjátok el, meg a kis barátját is! *Dörmög valaki hátulról, ekkor arcom elkomolyodik hirtelen, és sóhajtok egy nagyot..*
- Akkor egy verseny? *Kacsintok is Nil felé egy kis vigyorral, remélem veszi a lapot, hogy most szét fogjuk verni az ittas társaságot, ha tetszik nekik, ha nem. Több előnyöm van velük szemben, sokkal fürgébb vagyok, ráadásul józan is. Érzékszerveim is tökéletesen működnek, így hallom a közelgő lépéseket, mire reagálok is: fordulásból emelem a lábam, és a nem túl magas alak már érezheti is az erős fájdalmát a fülénél, mert elég gyorsan odakap a kezeivel, lábamat viszont már nem éri el. Gitáromat gyorsan leakasztom a nyakamból, és a pultoshoz dobom, aki szerencséjére el is kapja.*
- Egy karcolás se essék rajta! *Figyelmeztetem, majd kést ragadok a kézbe, és az egyik bokszos lajhár jobb egyeneshez (bár ez már hullámos) készülő karját elkapom, oldalra fordulok, és már érezheti is gyomrában a hosszú, nehéz pengét. Nem megszokott viselkedés ez tőlem, de itt sokra nem mentem volna a szavakkal, ráadásul Nillel is jóban vagyok, szóval hirtelen cselekvés most talán megbocsátható, különben is, egy szúrást lehet gyógyítani, csak időlegesen iktatja ki az embert.*
- Kettő pipa! *Szólalok is Nil felé, aki remélhetőleg követi a példámat, és fegyverrel, vagy anélkül, de elkezdte a takarítást.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 01:00

*Nem éppen szerencsés helyzet, hogy belekötöttem ebbe a gorillába, főleg hogy a pajtik is most vérszemet kaptak, s az első kis ütésválltás után azt veszem észre, hogy elég nagy ellenállás keletkezik, és van egy olyan érzésem hogy én vagyok egyedül. A támadások persze nem maradnak el, az egyik kisebb csóka, egy sörösüveggel akar leütni, de ezt szerencsére hárítom majd egy gyomros után lököm félre, nem is törődve vele mi fog történni. Azonban a sok "verjük ki a sz*rt belőle" beszólás között, egy ismerős hangra leszek figyelmes, aki a szavai alapján engem is észre vett.*
-Szevasz Santana, hát nem látod? Csapd le csacsit játszunk *szólok vissza, hirtelen nem is törődve azzal kit , vagy mit keres, igazából így hirtelen a neve se ugrik be, de a gitárja alapján jók az asszociációim. Slashnek hála azonban figyelmem ismételten hanyatlik, így két nagydarab fickó már el is kap oldalról a harmadik pedig egy gyomrossal kínál meg, amire fájdalmasan fel is nyögök. Elszoktam én már az ilyen bunyóktól, vagy három éve nem kellett használnom az öklömet, lehet most is véget vethetnék neki, de belül valamilyen beteges izgalomból még élvezem is a dolgot.*
-Jah.. pompás ötlet, de akkor járjon a kezed is..*szólok oda, a srácnak miközben egy kis nyálat azért köpök ki, hiszen nem volt kellemes, az a gyomros s a szorításból se egyszerű kitérni, főleg hogy két darab kétajtós szekrény fog éppen, és fizikálisan nem vagyunk egy súlycsoportba. Azonban nem ejtettek a fejemre, így mikor a harmadik ismét ütni készülne hirtelen rugaszkodok neki, majd egy dupla talpassal rúgom el magamat a srác tüdején, aminek hatására ő hátra esik, két fogvatartóm pedig megimbolyog. Az események itt ismételten felgyorsulnak, nem tökölök sokat, először az egyik , majd a másik fele támadok kizárásos alapon a fejemmel, lévén a karjaim le vannak fogva. Ennek hatására már el is enged a két mamlasz, én pedig úgy érzem itt az ideje, hogy véget vessek a mókának. Ahogy látom Slash is beszállt. Az egyik üveg hirtelen emelkedik meg a pultról, s neki is száguld a fickó fejének amin szét is törik. Természetesen én vagyok a hunyó és a pszichokinézis képesség, melyet már olyan biztosan alkalmazok, hogy a másik megmaradt társát konkrétan feljebb emelem, és egy sunggal az ajtó fele is vágom, tehát a fickó teste kissé megemelkedik, és a következő pillanatban az ajtónak csapódik. Frankó két ember megvan, ahogy látom fiatal barátom bicskát is használ, ez pedig már végképp elveszi a többség kedvét a verekedéstől, és nemsokára mindannyian el is takaródnak innen. Úgy tűnik Slash sem áll távol az effajta mulatságoktól.*
-Szép volt.. bár a kés elveszi a verekedés ízét..*mondom a srác felé fordulva, miközben végig simítok a felszakadt államon. Nem is tudom legutoljára kitől kaptam olyan pofonokat amiket megéreztem. Nem is lényeges, az viszont már az hogy ez nem is volt olyan rossz nosztalgia, még ha pár bordám meg is zúzódott miatta.*
-Akkor még mindig forrba vagyok ezzel a kettővel öt lerendezve..*mondom, miközben körbe nézve látom ám, hogy a bár nagy része teljesen kiürült a kocsmáros pedig kissé lesápadt arccal néz minket.*
-Nyugi öreg, inkább adj két Budweisert a kölyöknek meg nekem..*mondom miközben kezemet az oldalamra szorítva oda lépek a zenegéphez.. Hogy mihez? Azóta szeretek már be ilyesmit is? Úgy tűnik. Szóval oda lépve bele is dobok egy aprót, majd kiválasztom a nekem tetsző számot. Majd miután ezzel megvagyok vissza is megyek Slashhez akivel talán most már kezet is tudok fogni.*
-Csá, azt hiszem jókor jöttél, bár nem mintha nem bántam volna el velük, hogy smint, és ki az a fazon akit kerestél?*kérdezem, lévén már van időm ilyesmivel is foglalatoskodni. Ami meg az ellenfeleket és azoknak elintézést illeti, nos mindig is nagy volt az egóm. Remélhetőleg most már a pulthoz is le tudunk ülni nyugton ahol mindkettőnket vár az általam rendelt amcsi sör.*
-A partikra, és a seggfejekre..*emelem meg az üveget, egy félmosollyal aminek következtében szám bal sarkából kiserken egy kis vér, de most nem igazán tud érdekelni, láthatólag fel vagyok dobva.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 01:32

*Megkívánok egy kis whiskyt, amit majd az üzlet utáni pénzből fogok fizetni, mert nem üres kézzel megyek ám a fogadóba, a táskámban ott lapul egy kiló kokó, amit ma este bizony eladok! Gitárom is nálam van, szóval stimmel a megjelenés, amiről felismerhető vagyok, így érkezem meg a fogadó elé, ahol balhé szagot érzek, éppen ezért hangszeremet viszonylag biztonságba helyezem, hogy mindkét kezemet használhassam, ha esetleg szükség lenne rá. Betoppanva nem érint engem a dolog szerencsére, így körbe is kérdezem a népet egy kérdéssel, amikor meglátok egy ismerős arcot. Először csak lazán köszönök neki, nem sejtve semmit, majd mikor megpillantom az állát, és hallom hátulról a felettébb kedves szavakat, összeáll a kép.*
- Igen? És engem nem hívtál? Na szép.. *Válaszolom humorizálva kicsit, mert ilyenkor sem maradhat el a vicc, és ahogy hallom ezzel Nil is így van. Gitáromat beadom a cuccmegőrzőbe, míg Nilt elkapják, de ügyes gyerek ő, megoldja szerintem egyedül is, ugyanis engem is kinéznek maguknak, szóval magamat is védenem kell. Megjegyzésére csak nevetek egyet, és ebből a lendületből már küldöm is hátra, a magasba a bal lábam, így a támadóm nagy fülesnek lett kis gazdája szó szerint. Közben úgy történik, ahogy gondoltam, Nil elrendezi a három fazont, szóval bunyózhatunk mi egymástól függetlenül is. A következő alakot, aki nekem jön kicsit eltájolom, egyenesen a kórházba, mert gondoskodok róla, hogy a padlóra ömöljön a vére, ezzel ki is iktatva őt. Mivel ekkor épp a pult felé fordulok, tekintetemet nem kerüli el a repülő sörös üveg sem, mi valószínűleg Nil műve, én ilyet nem tudok, és más ismerős arcot sem látok rajta kívül. Egy újabb arc találkozik a talpammal, mivel magasságomnak hála magasra is tudok rúgni, ráadásul gyenge sem vagyok a rendszeres edzéseknek hála. Jól megszédül az ürge, de hogy biztosra menjek, a levegőbe ugrok, hogy nagyobb lendülettel küldjem ismét állba egy újabb rúgással. Három meg van, de ahogy látom, alapos munkát végzünk, mert oszlani kezd a keménykedők tábora.*
- Hát, parádésabb, mint a lebegő sörösüveg! *Mosolyodok el, hisz örülök a győzelemnek, és egy kis késelés még mindig jobban illik egy kocsmai balhéba, mint a pszichokinézis, vagy mi a szösznek hívják azt a lebegős cuccot. Szavait hallva felemelem a késem, és a bejárat felé hajítom, hogy kicsit sürgessem a távozókat, és mivel veszik a lapot, az utolsó ember is gyorsan iszkol kifelé, így a késem csak az ajtóba áll bele.*
- Öt három.. három és fél. *Vigyorodom el, mert csak mákja volt, rá többen mentek, mint rám, elvégre valószínűleg ő szította itt a tüzet. Mindenesetre én a pálcámért nyúlok, mielőtt valaki még sunyiba lenyúlná a késem.*
- Invito kés! *Ejtem is ki a szavakat, majd pár másodperc után késem landol is a kezemben, majd az övemen, ahová való a pálcámmal együtt. Közben Nil leadja a rendelést, és én is így teszek, csak nem italt, egyelőre.*
- Hohó, előbb ide a gitárral...Na nézzük! *Szakítom is félbe a csapos munkáját, aki gyorsan át is adja a hangszerem, amit egy ellenőrzés után a pultnak támasztok, míg érkezik a sör és a zene is Nil által, amit nem ismerek, de ettől függetlenül pöpec szám, tetszik.*
- Cső! Hát, tudok időzíteni.. Megvagyok, kerestem ezt a John fazont egy kis üzlet miatt, de szerintem ma már buktam. *Köszönök most már normálisan én is, kézfogással, ahogy azt kell. Nem tudom, hogy kellene-e beszélnem neki arról, hogy mivel üzletelek, nem vagyok benne biztos, hogy jót tenne a hírnevemnek, így gyorsan a sörhöz nyúlok, szaporázva a koccintást.*
- Egészség! *Kortyolok is bele az üvegbe gyorsan, majd rögtön egy kérdést is teszek fel, hogy ő dumáljon helyettem.*
- Na és veled mi a dörgés? Mi volt ez a balhé? *Biccentek a korábbi küzdőtér felé, ahol már a kocsmáros mossa fel az általam kiontott vért.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 01:56

*Válaszolni már nem tudok semmilyen ízeset a srác szavaira, ugyanis feltörő hangomat, egy ütés szakítja félbe, ami úgy pár pillanatig belém is folytja a szuszt. Szerencsére kis idő múlva a harcból végül mi keveredünk ki győztesen, ellenfeleink meg inkább úgy döntenek, nem maradnak tovább a bárban. Szerencsére nem történt halálos baleset, bár engem igazán nem izgatott volna, de nem akarok ilyesmibe belekeveredni, még ártana a jó híremnek, ha egyáltalán nekem van olyan. Na de a következőkre már kissé élcesen fel is nevetek.*
-Szerintem meg kreatív voltam tudod nem szeretem a maradi dolgokat.*Vágok vissza, majd a következőkre csak megrántom a vállamat. Eléggé fájnak a tagjaim látszik hogy régen nem szenvedtem el ütéseket, de valahogy most ráébresztettek, hogy én se vagyok sebezhetetlen. Jó érzés, és még édesebb a győzelem.*
-Ne szépíts, így is én nyertem, de egye fene a vendégem vagy.*mondom, hiszen nem vagyok sóher, és bár annyira nem ismerem a srácot, nem hinném hogy egy sörbe beledöglenék, főleg hogy a múltkori munkámból amit Sideris adott még jócskán van pénz a fizetésemből. A pultos előveszi a két sört, én pedig kezet rázok a másikkal, és leülök a székremre majd le is törölgetem a vért a szám széléről, bár később úgy is még folyni fog, de most nem igazán izgat. Inkább rákérdezek Slashre miért kereste azt a fickót. Hallottam, hiszen a srác elég hangosan kiáltozott, az más hogy akkor nem tudtam foglalkozni a kérdéssel, lévén halaszthatatlan dolgom volt, amiben ő is részt vett. Időközben a zenegépbe is kerül egy szám, mely az egyik kedvencem, majd levetve a bőrdzsekimet a pultra terítem, s vissza is ülök a helyemre. Öltözetem egyébként egy fekete bőrnadrágból, szintén fekete pólóból, és kopottas dzsekimből áll, lábamon pedig kissé lejárt, de még épp acélbetkósom foglal helyet.*
-Az biztos hogy tudsz, pont jókor. No és miféle üzlet? Maszekolsz valamivel? Valami sötét üzlet?* kérdezem, cseppet érdeklődőbb tekintettel nézve a másikra, miközben fejemet oldalra döntve a számhoz emelem a sörösüveget, és iszok is pár kortyot, a kérdésre pedig csak ezután válaszolok.*
-Semmi különös, gondoltam lejövök kicsit szétnézni, aztán annak a kőagynak beleszóltam a kártyázásába, amiért valószínűleg pénzt veszített, a többit már sejtheted, na nem mintha annyira megriasztana pár tesztoszteron huszár.*nevetek fel miközben egy cigit előhalászva rá is gyújtok benzines öngyújtóm segítségével.*
-Te is benne vagy abban a csapatban amelyikben Rachel igaz?*kérdezem miközben kezemet a pultnak döntve rátámasztom a fejemet.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 02:24

*Kezdem megszokni, hogy amerre járok, mindig van valami balhé, bár most kivételesen nem én vagyok az okozója, csak részt veszek benne. Ahogy látom, nem árt a dolog, mert Nilnek már most szépen néz ki az arca, de az ütéseket viszonozza, és én is osztom az észt hol késsel, hol lábbal, A kupi csak azután fedi fel magát, hogy leléptek az emberek és kiürül a hely, de ez engem nem izgat, csak a csapos foghatja a fejét, hogy ma lesz egy kis bevételkiesés.*
- Én meg úgy vagyok vele, hogy ha nem muszáj, nem használom a pálcát. *A végén még eltörik a drága, aztán mehetek megint leadni a rendelést egy villámmal szignózott darabra, amire megint várnom kéne. És ha pont az idő alatt ütne be a para? Nézhetnék körbe...*
- Jól van, hero vagy! A meghívást pedig elfogadom. *Látom be a dolgot, s a meghívásnak is örülök, bár asszem most én jönnék, mert a legutóbb is ő hívott meg, de ha egyszer nincs itt a vevőm, akkor nem tudok pénzhez jutni. Gitárom visszakerül hozzám, mielőtt megkapnánk a sörünket, és hogy még jobb legyen a hangulat, Nil gondoskodik valami király zenéről is, végül pedig megtörténik a kézfogás, na meg a kellemetlen kérdés, amit nem sikerül elkerülni. Én próbálok gyorsan terelni egy rövid válasszal, ivással, és újabb kérdéssel, de sajnos nem jön be a dolog, így én is megválok a dzsekimtől, tehát láthatóvá válik a "Die Motherfucker" feliratú fekete pólóm.*
- Porcukorbiznisz. Tudod, sok itt Mystralban a cukrász. *Nyögöm ki végül burkoltan, bár nem pontos a válasz, mert nem csak kokót terjesztünk, hanem minden mást, ami minőségi, és kelendő. Csak ezt követően válaszol a kérdésemre, míg én ismét ellenőrzöm a sör minőségét, hogy biztos jó-e.*
- Ja, vágom. Szóval akkor kedved volt egy kis balhéhoz. *Gondolom én, mert azért tudhatja az ember előre, hogyha kártyába szól bele, akkor sok jóra ne számítson. A cigi viszont jó ötlet, el is felejtettem, így az én dzsekimből is előkerül a fém Marlboros doboz, amin könnyítek egy szál cigivel, és gitáros gyújtómmal, majd vissza minden a helyére, ha már ég a vége.*
- Naná, én hoztam össze a bandát, szóval olyan frontember szerepet töltök be. *Meglep a kérdés ugyan, de nem bánom, legalább még egy ember, aki tud a MODról, és ez nekünk csak jó, pozitív dolog, de azért érdekel, hogy honnan hallotta.*
- Rachel dicsekedett el vele, vagy ott voltál a farsangon? *Bár szerintem az előbbi ötletem a nyerő, a farsangon nem igazán láttam Nilt, bár lehet, hogy valami nagyon beteg jelmeze volt, amiben az arca is felismerhetetlen volt...de ezt valahogy nem nézem ki belőle.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 14:40

-Pedig néha meghálálja törődést.*utalok itt a pálcára, mikor már csak ketten vagyunk bent a teremben. A további cikizés helyett inkább meghívom egy sörre, a kijelentésre pedig csak biccentek felé, még szép hogy Hero vagyok. Inkább bedobok egy érmét a gépbe, hogy valami dallamosat is halljak az iménti üvegtörős, kiabálós, káromkodós zajok után, s leülve koccintok a másikkal, és érdeklődni kezdek hogy mi miatt is jött ide. Hiába akar hárítani, engem nem térít el olyan könnyen, pontosan észre veszem mikor szoktak titkolózni az emberek. Kémnek tanulok szóval mondhatjuk úgy is hogy szakmába vág.Amikor elkezdi mondani a fedőnevet, egy picit elgondolkodóan húzom el a számat, miközben a kezembe lévő sörös üveg is megakad út közben.*
-Áh... De ezt a sz*rt ugye nem a mi diákjaink között terítik el... Nem mintha a legtöbbel érdekelne hogy mi a fene lesz.*mondom picit komolyabb hangnemben. Megfordultam már a drogok világába is, de szerencsére engem annyira nem szippantott be, az alkohol, na az már más tészta, de azt hiszem abból is kezdek kivickélni, na persze ez bizonyára nehezen hihető, hisz most is sör van a kezembe, de kivételesen most nem célom rottyra tenni magamat.*
-Igazából nem, de valami belső kényszer arra vitt rá hogy beszóljak , aztán lett ami lett nem bántam meg.*vigyorodom el, nem kell megértenie, én ilyen vagyok szeretem a hirtelen döntéseket, és én magam is hirtelen változhatok meg. A következőre csak bólintok, lévén tudok egyet s mást bár azért ennyire részletesen nem érdeklődtem utána a dolgoknak.*
-És, hogy megy a dolog?*kérdezem, hiszen annyira nem követem figyelemmel őket, csak amiket össze szedtem információkból raktam össze a dolgokat, és az főként Rachel miatt is volt, a kérdésre azonban egy titokzatos félmosollyal rázom meg a fejemet.*
-Se egyik, se másik, de tudod az ember hall ezt, azt én pedig össze tudom rakni a dolgokat. Kémnek tanulok, szóval mondhatjuk úgy hogy hasznosítottam a képességeimet.*emelem végre számhoz az üveget, amiből kortyolok is egy kicsit, ezután pedig csak lerakom magam mellé a pultra.*
-Remélem Rachelre nem akarsz ilyen cuccokat tukmálni ugye?*Na igen ha a csaj itt lenne bizonyára elküldene melegebb éghajlatra, mert beleszólok a dolgaiba, nem akarok atyáskodni félre értés ne essék, de mivel a barátomnak tekintem, így valamilyen szinten érdekemnek is tartom a dolgot. Remélhetőleg Slash se veszi rossz néven.*
-Amúgy csak ezekkel üzletelsz, vagy esetleg van némi más is abban a bizonyos tarsolyban?*kérdezem fejemet oldalra döntve, láthatóan nem akarom bemószerolni sehol sem, csupán csak tisztáztam a dolgokat előtte.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Ápr. 07 2013, 15:36

*Ki hogy szeret verekedni..én késsel lábbal, vagy kézzel lábbal, Nil viszont újítani is szeret, de én nem keverem a mágiát a bunyóval, csak ha nagyon szükséges.*
- Tapasztaltam.. *Bólintok, majd sorra következnek az események, egy-egy sör is előkerül a pulton túli hűtőből, plusz egy f*sza zene is indul Nilnek és a zenegépnek hála, ami mindeddig elkerülte a figyelmem, talán új darab. Fény derül a mai célomra is, mert bizony kerestem valakit, és úgy tűnik, ezt előtte nem tudom eltitkolni.*
- Dehogyis.. Három ember tud rajtam kívül az egészről, haverok, ős ék sem fogyasztanak, csak terjesztenek. Vágod, kell azért a pénz nekik is, nekem is. *Magyarázom neki hozzá hasonló komoly fejjel, bár jobban belegondolva egyszer talán kínáltam egy diákot, Lisbethet, de az azért volt, mert el volt maszkírozva Mystralban. Ezután az én kérdésem is megkapja a válaszát, mire egy kicsit elmosolyodok, ahogy hallom, hasonló gondolkodásmóddal vagyunk megáldva.*
- Vágom. Én sem bánok meg soha semmit, pedig elég spontán ember vagyok. *Bizony, én is csinálok sok dolgot, ami mások szerint hülyeség, de szerintem csak sajátos életfelfogás, életértelmezés. Túl rövid ahhoz az élet, hogy mindig megfeleljek más elvárásainak..hülye is lennék. Szóba jön az pöpec bandánk is, miről egyelőre nem mondok sokat, de mivel kérdez, így válaszolgatok.*
- Egész jól, volt pár nehézség, de mára már megoldódtak, szóval csapatjuk a zenélést rendesen. *Gondolok itt a Rachel és Axel közti kis incidensre, de ezt nem hangoztatom már, nem az én dolgom és gyanítom, hogy Nilé sem. Inkább az érdekel, hogy honnan van információja a bandáról, de ahogy hallom a választ, minden világossá válik.*
- Az már csak jó, ha terjed a hír.. Szóval te leszel a varázsvilág James Bondja? *Kérdezek vissza vigyorogva egy sort, de ez nem tart soká, mert ismét előkerül az üzleti életem, na meg Rachel is, mire egyértelműen megrázom a fejem.*
- Ugyan már, Rachel a fogadott húgom, nem is tud az egészről...És ennek így is kéne maradnia. *Válaszolom határozottan, s kicsit sugallva is, hogy ezt nem kéne neki elkürtölni, mert több, mint valószínű, hogy nem lenne jó véleménnyel rólam. Most lehet mondani, hogy nem érdekel az emberek véleménye, de Rachel a banda tagja, ráadásul a barátom is, szóval ebben az esetben azért számítana.*
- Hát tudod, amit kérnek.. sok kapcsolatom van, szóval akármit be tudok szerezni Los Angelesből. *Remélem nem csal az emberismeretem, és nem fog ez az infó túl jutni Nilen, de én azért biztosra szeretnék menni, hogy legyen tiszta a dolog, mert rosszul hatna a hírnevemre, és talán az egészségemre is, hogyha valamelyik magiszter fülébe jutna ez a dolog.*
- De ennek az információnak köztünk kéne maradnia, ha lehet..*Kortyolok a sörömbe várva a választ, miszerint ez az üzlet továbbra is szűk körben ismert dolog lesz.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   

Véres hajnal fogadó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Fogadónegyed
» Melegforrás Fogadó
» Fogadások (2014)
» Telihold Fogadó
» Fogadások