Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Véres hajnal fogadó

Go down 
+41
Sharlotte Johanson
Nikolai
Mia Andersen
Kimberly Fox
Lisa Renfield
Slash Daniels
Christiano Lugano
Cornelia Brown
Havasi Zoárd
Victoria
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Vladislav Kerensky
Elton Ricci Dixon
Naomi Teigneux
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Takoda Turner
Chloe Walsh
Ezio Montedoro
Serafina Damiana
Jackelyn McKinney
Mordred Wasimir
Hecate Lunadea
Mesélő
Mona Braxton
Bruno Stora
Thomas Gledhill
Azaria Daraghi
Demien.R.Cornwlade
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Patrick Davis
Ashi Angel
Nil Moriarty
Lycoris Ozera
Azrael
Aideen Garadex
Sideris Valbraith
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 9:30 pm

*Nem túl rég érkeztem vissza Hawaii-ról. Tequila nagyon örült, hogy ismét láthat. Addig-addig rángat meddig be nem adom a derekamat. Lemegyünk Mystralra ott sétálgatunk. Mosolyogva nézem a kutyust hogy szaladgál előttem és élvezi a szabadságot.*
~Szép az idő! Bár egy kicsit hűs...~*Gondolom magamba és sétálok tovább. Nincs konkrét célom, de azért érdemes lenne valamit ki talán ilyen szép időre.*
-Tequila mit csináljunk hisz milyen szé... Hogy az a jó drága Jézuska!* zsörtölődők mert elkezd szakadni az eső. Szeretem a vihart csak nem ilyen közelről. Vagyis inkább a vizet nem szeretem ilyen közelről. Gyorsan körül nézek majd a kutyám társaságával bemegyünk egy fogadóba. Nem akarok inni egyelőre semmit így aztán keresek egy helyet. Sajna tele van, de az egyik ablaknál csak egy valaki ül. Oda is megyek mellé mert nem óhajtok kimenni a szakadó esőbe és keresni egy másik helyet.*
-Szia! Leülhetek?*Teszem fel a kérdést és ha a válasz igen akkor boldogan leülök és és megnézem mit olvas.*
-Írnak valami érdekeset?*kérdezem meg. Ha pedig nem elmegyek keresni egy másik helyet.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 9:41 pm

*Nem igazán tudok mit kezdeni magammal, így egy sör mellett döntök amit miután megiszok, talán vissza is megyek a kastélyba, mostanában unalmasabbak a napjaim, de talán nem is baj ez, néha kell egy kis magány, na meg gondolkoznom kéne az órámon is. Az újság lapozgatása közben azonban ismeretlen hang üti meg a fülemet, és miután fejemet felé fordítom, észre veszem hogy nemcsak a hang ismeretlen hanem a hozzá tartozó arc is, bár azt sejthetem hogy bizonyosan ő is diák, valamivel talán fiatalabb is mint én. Nem tehetek róla mostanában szörnyű az arcmemóriám, így ha láttam is valamikor nem maradt meg.*
-Dobd le magad, jó sz*r idő van kint mi?*kérdezem miközben egyik lassan emgemelve az üveget túlteszem magamat a következő kortyon is. Magam se tudom miért sört rendeltem, amikor jobban szeretem a rövideket, talán éppen azért mert a másnaposságot viszont nem, abból pedig mostanában túl sok is kijutott nekem. A kérdésre csak össze hajtva az újságot felé tolom.*
-Nézd meg ha szeretnéd, én nem találtam benne túl sok mindent a bájitaltőzsde rohamos esésén kívül..*húzom el félmosollyal a számat, majd vállamat megrántva azt hiszem ideje hogy bemutatkozzak, bár igaz az illem úgy mondja a férfi mutatkozik be előbb, de egy másik meg azt mondja ki hogy az aki leszólítja a másikat, mindegy amúgy sem voltam ebből ötös.*
-Amúgy Nil..*mutatkozok be röviden, azt hiszem a családnevet most nyugodtan hagyhatjuk, nem tudna vele úgy se kezdeni semmit, szóval nincs túl sok értelme.*
-Te is diák vagy igaz?*kérdezek rá, persze a választ sejtem, de jobb biztosra menni, na meg ma azt hiszem nem igazán vagyok túl szociális pedig el kéne kezdenem valamerre.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 10:10 pm

*Mikor vissza érek a nyaralásból, egy kis rám hatás által úgy döntők lemegyek a kutyámmal sétálgatni hisz elég szép az idő. Már egy jó darabja sétálgatunk lent mikor megszólalok, hogy milyen szép is az idő. Abban a percben elkezdet zuhogni az eső és a hozzá járt a villámlás és mennydörgés sem maradhat el. Bemegyünk egy fogadóval, amiben persze nincs üres asztal. Így hát odasétálok egy kevésbé zsúfolt asztalhoz. Egy srác ült és nézegette az újságát. Szerencsére el is találtam azt az embert kinek most nem baj az én társaságom.*
-Köszi, hát azt hiszem ez most az én hibám, de én szeretem a viharokat csak ne kelljen kint állni az esőbe..., de azért igazad van nem ilyen időre számítottam*fintorgok. Mert hát egy rövidnadrág és rövid ujjú nem pont esős időre való. Nem tudom, hogy fogok még visszamenni a kastélyba anélkül hogy el ne ázzak, de avval nem is most fogok foglalkozni. A kérdésemre odaadja az újságot. Gyorsan átlapozom és csak a szalag címeket olvasgatom végig, de máris elfog az álmosság.*
-Hát nem valami izgalmas, de persze aki evvel foglakozik annak az.*vonnom meg vállam, majd kinézek az ablakon. A víz cseppek szaporán verik az ablakot, de azért még lehet látni a villámokat is. A bemutatkozás ébreszt fel.*
-Huppsz... Milyen illetlen vagyok. Ashinak hívnak.*Hát ma elégé szét szórt tetszek lenni, de az azért remélem javulni fog az este folyamán. A kérdésre kissé elgondolkozok.*
-Mmm... hát nem könyvelő az már biztos.*Válaszolók neki, bár nem tudom, hogy ez elég érthető-e. Kicsit elmosolyodok, de az hamar átváltozik fájdalmas mosollyá.*
-Tequila... Ez fájt.*Nézek le a kutyámra ki ép macska módján kaparó fának nézte a lábamat.*
-Ahogy kivesztem a szavaidból nem túlságosan kedveled a vihart.*mosolyodok el ismét. Miközben dörzsölöm a fájós végtagomat.*
-Akkor te most hányadikos vagy nem hinném hogy elsős.* Kérdezem majd kinézek az ablakon, hol egy villám épp egy másikba csap bele.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 10:23 pm

*Úgy tűnik ma estére társaságom akad, nem mintha nem lennék társaság kedvelő ember, de egy ideje megcsappant a harci kedvem, és kissé feszültebb is vagyok, bár ezt nagyon jól tudom leplezni, tehát ebből más semmit sem vehet észre. A viharra nem mondok semmit, az újságra pedig csak megrántom a vállamat.*
-Meglehet, nekem csak időtöltés, nem volt betervezve vihar a mai napba.*iszom meg a sör maradékát is, majd megtörölve a számat meg is történik a bemutatkozás amit most csak rövidre zárva ejtek meg, a szabadkozásra azonban csak intek egyet.*
-Nem lényeg, én se a jólneveltségemről vagyok híres.*Bár néha tudok igazán úgy viselkedni, de belül tudom hogy ugyan az a vadóc srác vagyok aki akkor amikor ide jöttem, és aki nem hallgatott senkire se, egy ideig sikerült háttérbe szorítani ezt az ént , na de most. Erről eszembe is jut hogy talán egy pohár Scotchtól még nem dől össze a világ, így miközben megrendelem az italt, kérdezek is egyet s mást a lánytól, amire választ is kapok. Bár gondolom viccnek szánta, de valahogy a humorfaktorom most igencsak a talajt veri, de egy illedelmes mosolyra azért futja.*
-Áh szóval akkor diák, gondolom elsős...*mondom miközben lenézek az asztal alá is, hiszen ahogy észre veszem a lány nincs egyedül, hanem egy kis blöki is van vele.*
-Szevasz pajti.. A Tied? Érdekes név, bár italnak jobb mint névnek*mondom miközben kezemmel megpróbálok végig is simítani a kutya fején is, majd a kérdésre csak kissé elhúzva a számat, az imént kihozott italba is belekortyolok.*
-Momentán letojom a vihart.. Néha egész jó ilyenkor sétálni, tisztára mossa az agyat is, könnyebb gondolkodni miközben hallgatod a zubogást..*mondom komoly hangon, nem érdekelve a természetei katasztrófák, a kérdésre viszont egy félmosolyt ejtek azért.*
-Helyes meglátás nem vagyok elsős... Most fogok majd végezni ha minden jól megy, ezen felül pedig tanítok is, szóval remélem jó vagy spirituáis ismeretekből.*mondom egy gonosz , ravasz félmosollyal, persze ez csak az én hülyeségem, nem mindenki érti a hülyéskedést, főleg ha ilyen gonosz mosolyt párosítok mellé.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 10:59 pm

*Estére szerezek egy társaságot bár jó formán én kerestem, ha úgy vesszük... Elkezdünk beszélgetni amit én kezdeményeztem egy kérdéssel. A bemutatkozást sikeresen el is felejtettem, de nem is volt túl hosszú. A kérdésére felelek egy félig megrágott válasszal, de úgy látszik nem nagyon értékelni, vagyis inkább fárasztom ezzel. Megdöntöm egy kicsit a fejemet és inkább a lábamat kaparó kutyámra nézek. A kérdésre felelek szépen és meg is vakarom a kutyám fülét.*
-Hát igen ez a kis bundás az enyém. Khm... ebben egyet kell értenem. Citrommal és sóval?*kérdezem és végig nézem ahogy Nil megsimogatja Tequilát, ki szívesen hízeleg is a fiúnak. Mosoly szökken az arcomra majd el is tűnik mikor a srác kifejti a véleményét a viharról.*
~Érdekes beszélgető partner... Azt meg kell hagyni.*gondolom, bár itt mindenki elég érdekes ami néha igen tetszetős, de néha igen nem tetszetős... A válaszától megjátszom a zavarba jött diákot. ami azt jelenit, bal kezemre támasztom a homlokomat félig elfordítva és egy kicsit elpirulva. Csak soha nem voltam valami jó színésznek főleg ha mosolygás közben. Ezért észre tudja venni hogy kicsit kinyújtom a nyelvemet a fogaim közt és a mosolyomat próbálom visszafojtani.*
-Khm... De azért át lehet bukdácsolni? Bár nem épp ezt tervezem őszinte szóval.*Nézek most már rá és figyelem az italát.*
-Amúgy nehéz a spirituális ismeretek.* Hallottam minap róla, de elfelejtetem megkérdezni. Bár szerintem tudom mit fog mondani Nil, de remélem most tévedek. A kutyám idő közben a lábam alá húzódott és ott melegíti a lábaimat.*
-Ahogy elnéztelek állat barát vagy, vagy tán tévedek?*kérdezem és már rögtön eszembe is jut egy másik kérdés.*-Neked van famulusod igaz?*kérdezem meg mert hisz már harmadikos és lenni-e kell elvileg.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 11:17 pm

*El el szórakozok a kutyával, bár nem mondhatni hogy nekem volt valaha is, inkább macskásnak számítok, na de ez most lényegtelen, úgy tűnik tényleg akadt beszélgető partner mára.*
-Inkább fahéj és narancs..*mondom egy szolid félmosollyal, bár volt olyan idő amikor tisztán ittam. Manapság már nem tudom mi volt benne a jó de akkor semmi sem érdekelt. Viszont úgy gondoltam nem fog megártani még egy itóka, és mivel már nem kell aggódnom amiatt hogy valakinek rossz ha iszok, így végre ismét a saját szabályaimat követhetem. Fura , kissé talán felszabadult, sőt félelmetes érzés, ismét úszni az árral, de egyenlőre koránt sem tűnik kellemetlennek. A viharról csak úgy félvállról mondok véleményt, tényleg nem igazán érdekel, viszont amikor az óráról lesz szó amit kivételesen most én tanítok , csak egy ravasz mosollyal emelem meg a vállaimat.*
-Hát, ha rajtam múlik akkor nem, szigorú vagyok, általában ha valakit átengedek az azért van mert szimpatikus.*nevetek fel, miközben még egy kortyot iszok, természetesen a szavaim nem igazak, hiszen normálisan tanítok és nem szokásom szemétkedni a diáksággal, legalábbis annyira nem , hogy az vérlázító lenne.*
-Inkább ne is nézd, szétcseszi a májadat.*mondom, mosolyogva hiszen észre veszem ám mit néz, a kérdésre azonban csak vállat rántok.*
-Az attól függ kinek, nekem nem de én más vagyok, de ha tanulsz akkor bizonyára sikeresen át fogod vészelni az első évfolyamot, ami után persze csak nehezebb lesz, szóval jobb ha lelkiekben felkészíted magad.*mondom, majd amikor az állatbarátság jön elő csak elgondolkodó arcot vágok.*
-Van egy famulusom és egy macskám szóval inkább mondjuk úgy hogy macskabarát, de a kutya olyan hogy jó jó elnézem, de haza azért nem kéne..*mondom, miközben a belső zsebemből egy cigit halászok elő, majd nemsokára rágyújtva folytatom is, miközben újabbakat kortyolok.*
-Na és, hogy tetszik eddig az iskola? Gondolom fura lehet mint elsősnek egy teljesen új hely, új, és természetesen furábbnál furább fazonokkal nemde?*kérdezek miközben kényelmesen hátra dőlök a székbe, lassan eregetve a füstöt, miközben fürkészően figyelem a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-04, 11:57 pm

*A Tequilás válaszon egy kicsit meg lepődők, de inkább csak meglököm a kis vérebemet ki a lábamnál talált menedéket. Hiába nem emlékszek ilyen variációra, de biztos van. Evvel már nem akarok vitába szállni. Kutyuskám kicsit morog mert erősebben vágtam oldalba mit kellett volna, de azért gyorsan kiengesztelhető egy kis simogatással és fül vakkarvattással. Hallgatom ahogy rendel még egy italt, de oda sem figyelek,mert kifelé bámulok az ablakon. Az ég átláthatatlan sötétségbe burkolózik, legalábbis ezt gondolja az ember meddig meg nem töri ezt a sötétséget egy villám fénye mely valahol nem messze érintkezett a földdel. Legalább is a kísért hangja ezt áruja el. A viharos kérdésen hamar túl lendülünk és már a tanításról beszélünk. Kiderült hogy tanársegéd. Nem ezt a választ vártam, de igen csak tetszetős volt. Bár szerintem fele nem igaz, de jött mosolygok rajta, miközben a fejemet a kezemnek támasztom.*
-Mmm... akkor én ilyen alapon színpatikus vagyok?*kérdezem ravasz mosollyal. Ha színpatikus vagyok, hanem, én akkor is tanulni fogom a tantárgyat és az év végén le is vizsgázok belőle. A mondatára kicsit megázom a fejem, de csak azért, mert hirtelen jött.*
-Mondja az aki éppen issza. Egyébként is szemmel csak nem iszom meg. És ahogy nézem nem az én májam megy gallyra.*vonom meg a vállam, mert én úgy gondoltam simán nézhetem ahogy fogyasztja az italát. A kérdésemre sem felejt el válaszolni, mire én csak egy mosollyal válaszolók, mert azért szeretnék minél több mágiaágat elsajátítani. Úgy látszik akkor egy macskással állok szembe. Meg kell hagyni elég hízelgős kis dögök, akiket nem lehet nem szeretni. Bár én inkább kutyás vagyok mit macskás. A kérdésre csak megrántom a vállamat.*
-Tetszik. Érdekes hely, de nem igazán furcsa, hogy új helyen vagyok. Úgymond megszoktam az ilyen téri változást. Meg hát elégé alkalmazkodó típus vagyok. Talán az emberek az ami nagyon idegen számomra...*mesélem. Úgy látszik őt már ez nem zavarja, bár már volt ideje megszokni az új helyet. Röpke három éve.*
-Neked milyen volt az első két hónapod itt?*kérdezem bár tudom elégé pontos idő határt adtam meg, de azért csak emlékszik még arra.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-05, 12:21 am

*Elég sokmindenről beszélünk, nagy része csupa kis hülyeség, persze ezt nem negatívból mondom, egyszerűen csak sok érdemet nem tekintek az időjárásnak, na de beszélünk egyébb dolgokról is, így a kérdésre már nem bírom ki egy kis mosoly nélkül.*
-Hát.. mivel kezdő vagy veheted annak, de hogy pontos legyek inkább úgy fogalmazok hogy nem vagy unszimpatikus. Tudod tíz perce ismerlek.*mondom egy ravasz mosollyal, s persze nem is hazudok, nem vagyok könnyen barátkozós most pedig még antiszociálisabb hajlam vagyok, de talán ez most kevésbé észre vehető, talán az ital miatt is. Amikor viszont az italt éri megszólalás illetve engem, csak lustán vállat rántok.*
-Aki issza, az úgy látja jónak ahogy teszi, és hogy a mája gallyra megy egyenlőre nem érdekli. Különben is mágus vagyok, az ilyesmi nem dönt meg..*na persze rossz kifogás, de most nem fogok ezen elkezdeni vitatkzni, annyi legyen elég, hogy az én dolgom. Idő közben szó esik az állatokról, így mesélem el hogy neekm is van két macskám egy nagymacska illetve egy házi, az is Daphnere emlékeztet, így pedig nehéz felejteni, pedig az lenne a legjobb, de talán idővel. Inkább kérdezek valamit amire elég jól kifejtett választ kapok.*
-Az mindenkinek az, csak ügyelj rá hogy ne éppen a legelvetemültebbekkel fuss össze, van néhány idegbeteg a suliban.*legalábbis ez az én véleményem bár valamilyen szinten velem is van baj, de azért a belső démonjaimról csak nem fogok most beszélni egy ismeretlen lánynak, inkább felelek a kérdésére.*
-Hogy az első kettő? Azt nem tudom de az első pár hónapom folyamatos összetűzésekkel telt, tudod veled ellentétben én nem éppen vagyok alkalmazkodó típus, igazából mondhatjuk azt is hogy lesz*rtam a szabályokat, és ez volt akinek nem tetszett, fura azóta Sentinel lettem, elvbe nekem is a magamhoz hasonlókat kéne megbüntetnem.*gondolkodok el fennhangon, hiszen ezen még nem is agyaltam el, a mostani kedvemet elnézve ismét kezdem úgy érezni hogy lesznek problémák a magatartásommal, de szó ami szó most az érdekel a legkevésbé, még akkor is ha valakinek ott fent szemet szúr. Inkább hagyom is a gondolataimat, majd a cigit elnyomva megemelem a poharamat amit aztán a szám elé is emelek majd azon keresztül nézek a másikra.*
-Melyik házba is tartozol?*kérdezem, hiszen az valahogy elmaradt a bemutatkozásból bár sejtem hogy nem Cruo-s hiszen őket nagyjából ismerem mivel ez is lenne a kötelességem.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 1:31 pm

//Olvadunk//
*Az eső elől bemenekültünk az egy fogadóba, hol már minden hol többen voltak így csapódunk Nilhez. Elkezdünk beszélgetni több értelmetlen dologról is mert nem igen jut eszembe jobb téma. Kiderül hogy Nil tanársegéd és így felteszek neki egy kérdést mire jót mosolygók a válaszán.*
~ Jogos, nagyon is! 10 perc rövid idő, de azért sok mindenre fény derülhet...~ *Gondolom végéig, s közben piszkálom Tequila fülét mit nem igazán élvez, de nem is zavarja annyira, hogy szóljon. Megvakarom kutyám fülét mikor hallom Nil válaszát az alkohol ivászatra. Pocsék kifogás, de nem keveredek vitába vele, nem hinném, hogy jól jönnék ki belőle.*
~Ő mája. Nekem aztán nem lesz bajom ha iszik.~*Forgatom a szemeimet. Szoba kerülnek az állatok is és így meg tudom, hogy szereti a macskákat. Nincs bajom nekem a macsákkal, de a kutyák mégis közelebb állnak a szívemhez. A válaszán elgondolkozok és a végén igazat is kell adnom neki hisz tényleg vannak itt furcsa hajlamú emberek. Szerencsére még nem találkoztam túl sok ilyen emberrel, de látásból ítélve... *
-Köszi, majd vigyázok kivel beszélek, bár ez nem csak rajtam múlik...*rántom meg a vállamat és meg is kérdezem milyen volt az első két hónapja, bár tudom hogy túl pontos időt mondtam neki. A válaszán eltöprengek egy csöppet, de azért mosolyra húzódik a szájam.*
-Kicsit vagy csak ellentétes magaddal.* Mondom miközben felhúzom a székre a lábaimat. Így kényelmesebb ülnöm. Megmozgatom közben a végtagjaimat. A kutyám sértődötten néz rám hogy nem foglalkozok vele ezért felugrik az ölembe.*
-Na ezt nem! Szállj le rólam, te!*Lökdösöm le magamról az ebet de nem nagy sikert érek el. Szerencsére nem ér az asztalhoz a bundája így nem is lesz semmi baj. Nagyon remélem. A kérdésére mondom is a választ rögvest.*
-Inflatus. És ön tanár úr?*kérdezem udvariasan majd és még mindig nem adtam fel a harcot Tequila ellen. Közben végig gondolom mit kapnék ha valaki meg látná a kutyámat az ölemben ami nagyon valószínű.*
-Egyébként mióta vagy tanár segéd? kérdezem meg és már fel is adom a küzdelmet a kutyám ellen. Nem győzőm lelökni, főleg úgy nem hogy belém mélyeszti a tompa karmait.*
-És mért pont ide jöttél? *teszem fel a legegyszerűbb kérdést ami épp az eszembe jut. Közben simogatom a kis bundásomat, mitől egy kicsit én is bundás leszek, de nem zavar mert nem annyira hullik szerencsére a szőre.
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 1:51 pm

*Elég jól eldumálunk, bár nem igazán tudom mennyire van kedvem most társasághoz, de persze nem küldöm el a lányt, hiszen nem zavar. Az iszogatás közben azonban a téma tovább folytatódik, a szavaira viszont csak bólintok.*
-Az jó, az embernek jobb ha körültekintőbb. Itt amúgy is megtévesztő néha pár ember.*rántok vállat, igazából engem ez most nem igazán izgat. Amikor azt mondja ellentétes vagyok , igazából csak oldalra döntöm a fejemet majd megrántom ismételten a vállamat.*
-Lehet, de néha az ember mindig is ellentétes magával, ma ilyen kedvem van.*zárom le a dolgot a kutyás dologra azonban nem igazán figyelek, inkább csak tekintetem a pult felé terelődik a többi vendégre , miközben azért fogyasztom az italomat, bár megígértem magamnak, hogy ma nem fogom túlzásba vinni. Nemsokára kiderül hogy melyik házba tartozik a másik, majd a kérdés módjánál picit én magam is elmosolyodom.*
-Hát nem Inflatus az biztos, azok közül a tárgyak közül csak egy kettő tetszik, de én Cruorises vagyok és annak a háznak a tantárgyait is szeretem, legalábbis a legtöbbet.*mondom miközben hátra dőlve a széken ki is nyújtóztatom a lábaimat, a kérdésre azonban elgondolkodó tekintettel válaszolok.*
-Igazából nem túl régóta ez az első évem tanársegédként, de nem tudom mennyire fogom még vinni, talán még ezt az évet, utána amúgy is tovább tanulok nem tudom mennyi időm lenne rá.*döntöm oldalra a fejemet, a kérdésre azonban csak felnevetek, hiszen ez számomra roppant egyszerű.*
-HÁt talán mert azért mert nem tudtam máshova? Az utcán nőttem fel, Ms Valbraith által kerültem ide, három éve lassan.*felelek miközben az üres pohár landol is az asztalon, én pedig elhatározom hogy mára ez volt az utolsó.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 2:16 pm

*Nem tudom hogy most azért nem küld el mert nem zavarom vagy azért mert elég pocsék idő van kint. Bár engem ez nem nagyon zavar és el is beszélgetünk erről-arról. Sok témát boncolgatunk, vagyis rosszul fogalmaztam meg mert annyira mélyre nem jutottunk egyik témánál sem csak megemlítés szinten volt mind. A válaszára bólintok, mert ebben teljesen egyet érettek vele, hogy nem minden arany ami fénylik e esetben nem mindenki kedves ki kedvesnek mutatja magát. Az ellentétes dolgon elgondolkozok és inkább nem válaszolok mert nálam nem igazán értek vele egyet vagyis abban egyet értek hogy minden a kedvtől függ. Legalább is nálam így van, de én minid gén vagyok és csak ritkán vagyok ellentéte magamnak mint most perpill. Legalábbis ezt nagyon ellentétes. Kiderül hogy ő is Cruoris-os, mint általában a legtöbb diák kivel találkozok.*
-Nekem teszik a Inflatus-os órák bár a több is, vagyis rosszul fogalmaztam, mert még nem voltam Jelmágián. A legjobb fogalmazás az hogy az eddigi órák ahol voltam tetszettek. *A kérdésemre olyan választ kapok mire nem számítok. Szerencsére nekem nem ilyen volt a sorsom, amit még amiért még mindig nagyon hálás vagyok a barátaimnak.*
-Na és tud már mi leszel? Mármint mondtad hogy tovább fogsz tanulni és ezért kérdezem. *Olyan hangsúllyal mondom hogy észre lehet venni hogyha nem akar nem kötelező válaszolni rá, mert csak kíváncsiságból kérdeztem.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 2:35 pm

*Elég sok mindenről szó esik, többek között arról is hogy ki milyen házba jár. Nem érezném magamat otthon egyik házban sem, csak a Cruorisban, talán kezdem elhinni hogy nem véletlenül kerültem abba a házba, hiszen a legjobban azokból a tárgyakból is teljesítek, s bár a többi is megy úgy ahogy, a Cruorises tárgyakat érzem a legközelebb is magamhoz. A lány azonban Inflatusos, nem igazán látszik rajta, de hát biztosan közöttük is elég sok réteg van, s talán azt is mondhatom túlzott előítélet lenne azt mondani hogy mindenkiről látásból tudnám melyik házba tartozik.*
-A jelmágiáról nem tudok túl sokat mondani, azokon az órákon nem annyira szuperáltam, pedig a szöszmötölős órákkal nincs bajom, de valahogy nekem az össze tett volt, na meg nem is vonzott de talán te máshogy leszel vele.*mondom egy válrántás keretében, hiszen mindenkinek más az ízlése, illetve természetesen mindenki máshoz is ért, lehet a lány éppen hogy remekelni fog benne, ezt nem lehet tudni, majd meglátja milyen ha egyszer elmegy egyre.*
-Nem igazán tudom még hogy merre akarok tovább menni. Ez majd akkor derül ki ha itt végeztem, mármint ezzel a három évvel, de ha lehetséges a mentális erőmet akarom fejleszteni...SZóval majd olyan tantárgyat választok ahol azt tudom.*mondom komoly hangon, hiszen konkrét elképzelésem hogy mihez kezdek ha végzek a sulival még nincs, de azt hiszem ez majd kialakul, emiatt nem is aggódok.*
-És téged? Mi érdekel eddig a következő éves tárgyak közül? Elég közel van már az évvége, pár hónap és ha minden jól megy aki elsős másodikos lesz.. *mondom persze azért kíváncsi vagyok a válaszára, hiszen talán van elképzelése milyen vonalban akar tovább menni.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 2:59 pm

* Mi mindenről, ellehet beszélgeti egy vihar miatt. Pl. időjárásról, italról, állatokról... meg egy csomó másik témáról. Így kerül szóba hogy ki milyen házba is tartozik. Kiderül hogy nem csak nem egy évfolyamon vagyunk, hanem még egy házban sem. Bár ezen nem is lepődök meg hisz nincs két egy forma ember ahogy nincs két egyforma DNS sem. Kifejti a véleményét a Jelmágiáról, miről meg is tudtam hogy nem igazán foglakozott vele. Kicsit elgondolkozok hogy is érteti azt, hogy szöszmötölős óra, de rögvest rá is jövök.*
-Ha van benne gyakorlati rész akkor szeretni fogom azt már tudom, mert nekem jóban megy a gyakorlat mint az elmélet sajna. Már csak ilyen vagyok, de azért elméletből sem én vagyok utolsó, de első sem...*Inkább befogom a csőröm és végig hallgatom amit mond. Bólintok a szavaira mert nem tudok mit mondani rá. A visszakérdezésre kicsit meglepődők, mert nem igen tudom mi leszek. *
-Hát engem sok minden érdekel,de ugyan annyi nem. Szóval pontosan nem tudom meg válaszolni a kérdésedet. Talán ami eddig a legjobban tetszett óra a Hallotti mágia volt, de nem tudom hogysmit lesz. Ez a jövő zenéje de addig szorgalmasan tanulok azt tudom.*
-Tudom nagyon ide vág a téma, de neked itt mi tetszik a legjobban?*kérdezem és el is gondolkozok rajta miért is kérdeztem. Közben már az eső is elállt.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 3:13 pm

*Elég sok mindenről beszélünk, de az időre ránézve van egy olyan érzésem, hogy ez már nem sokáig lesz így. Lassan amúgy is mennem kéne, van még dolgom még akkor is ha késő van. Valószínűleg elég sokáig nem fogom amúgy se aludni, az órán is kéne gondolkozni és még a saját tanulmányaimmal is.*
-A jelmágia első sorban elméleti óra, szóval akkor majd meglátod ha oda érsz..*felelem fejemet oldalra döntve, hiszen elsőbe az elméleteken is nagyon sok hangsúly volt ami jó is volt így, csak később lett inkább gyakorlat orientáltabb a tantárgyak sokasága. Időközben rákérdezek az órára is, de ahogy látom nem igazán tud választ adni, amire csak vállat rántok annyira nem fontos.*
-Engem nem kötöttek le annyira a halottak, nem érzem annyira közelinek bár nem is undorodom tőle, egyszerűen nem vonzott az a tantárgy.*való igaz bár nincs bajom a halottakkal és magával az órával se, de kevés halotti mágiás varázslatot használtam, és használok mert egyszerűen más tárgyakból merítek, persze ezzel nem mondom hogy rossz lenne, csak mindenki mást szeret, bizonyára vannak sokan akik szeretik a halotti mágiát. A kérdésre azonban csak kicsit elgondolkodó tekintettel emelkedek fel az asztaltól.*
-Tudod... ezen sokszor elgondolkozok én is, de nem igazán tudnék választ adni rá, egyszerűen csak megbékéltem itt ennyi, hogy mi tetszik vagy mi nem az meg már más dolog.*térek ki a válasz adás elől, amúgy se vagyok annyira jó kedvben hogy mérlegelni tudjam hogy mi tetszik itt most jelen pillanatban, és nem is tudom mit mondanék. Viszont az órámra pillanatva végül fizetni készülök.*
-Nos azt hiszem nekem viszont még van egy kis dolgom szóval távozok, majd még találkozunk valamikor biztos, ha másnem spirituális ismeretek órán. Szia.*köszönök el tőke, és ha minden igaz nemsokára el is hagyom a fogadót.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-19, 3:33 pm

*Telik az idő a vihar is kezd csendesedni. Lassan már indulni kéne vissza aludni vagy a kastélyba bóklászni egy kicsit hogy másnap ne is akarja ki kelni az ágyból. De azért még beszélgetek Nillel egy kicsit, mert nem szívesen sem mennék ki még mert egy kicsit csöpög kint az eső így még maradok. A válaszára csak félre vonnom az ajkaimat. Nem igazán szeretem az elméletet, de azt is tudni kell.*
~Hát ha más nem értelmezem a feladatott úgysem tudok magolni.~*gondolom magamba és megrántom a vállamat.*
-Hát őszinte leszek én sem gondolatom, hogy letud kötni, de most nagyon úgy néz ki hogy igen.* Fonom keresztbe a karajaimat mellemnél és így dőlök hátra a széken. A feltett kérdésemre nem nagyon tud válaszolni, de örülök is neki hogy nem kérdez vissza mert én sem tudnék válaszolni neki. Nyújtózók egyet és majd a kutyám bundájába ásítok. *
~Most már tényleg mennem kellene, ha nem mozgok teljesen elalszok itt ülve. Valahogy Nilnek is menéshez van kedve és épp ezért ő már el is köszön.*
-Ha más nem... Szia.*Köszönök el. Miután ki lépet a fogadóból én is feltápászkodok és indulok el Tequilával vissza a kastélyhoz. Ahol valószínűleg még tekergünk egy kicsit aztán megyünk lefeküdni.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-25, 4:20 pm

//Olvadunk Lycoris-al.//

*Az emberek néha oly buták, és meggondolatlanok tudnak lenni. Véleményem szerint látszik - akármennyire is takargatni óhajtom -, hogy friss vámpír volnék, ergo emberség még lakozik bennem, amihez foggal-körömmel ragaszkodom, ugyanis abban a pillanatban, mikor őrjöngő szörnyeteggé változom, elvesztem a munkámat, amit a precizitásomba öltem, elveszne a munkám szépsége, vérfolyamba fulladna. Éppen ezért horkanok fel megjegyzésére kissé megvetően, némileg gunyorosan.*
- Gondolkodj egy kicsit... szerinted mindig van olyan szerencsém, hogy egyedül találok egy-két finom falatot? Nincs. Ekkor pedig egyértelműen elcsalni kell őket, az pedig nem megy úgy, ha nem vagyok számukra szimpatikus. *magyarázom el neki, és nem érzem úgy, hogy ezzel titkot fedtem fel, hamar rájött volna magától is, mivel nem látszik buta lánynak, csupán egy kicsit szendének. Beigazolódik elméletem, hiszen eszes módon óhajtja kihúzni belőlem a felesleges információkat, amik csak számára szolgálnak újdonságként, mégis botor dolog ostobának nézni engem.*
- Nem félek, ellenben te sem árulnád el, milyen bűvésztrükkjeitek vannak, nemde? Csupán azokat, amik a tervhez kellenek, hiába lennék kíváncsi az összesre. *morgom neki, mivel nem szeretem ha hazugnak neveznek. Nem szokásom. Csupán féligazságokkal operálok, ami nem ugyan az. Rengeteg téves képzetet táplál velem kapcsolatban ez a lány, és bár nincs humorom a hosszú magyarázatokhoz, beszélgetésekhez, főleg nem önteném ki a lelkemet, mégis úgy érzem, válaszolnom kell, hiszen annyira jellemző rám az ok, hogy muszáj tudnia.*
- Ne szontyolodj el kicsi lány... nem hiszem, hogy találkoztál vámpírral előttünk, váratlanul ért, és a tónál a helyzeti előnyöm hatalmas volt. Ha nálad lett volna a pálcád, nem így alakul a sorsod, ebben egészen biztos vagyok. Bámulatos dolgokra vagy képes, például mikor a föld alatt menekültél... majd' megizzasztottál. *rázom a fejem sóhajtva, hiszen bár számomra előnyös, ha az ellenfél lebecsüli önmagát, mégis, most bajtársként is szolgál, és nem óhajtok azért veszíteni, mert úgy érzi, nem képes végrehajtani a tervet. Biztatásra van szüksége.* - Ha megnyugtat... az erdőben te voltál az első, és egyetlen áldozatom aki meglépett ezidáig. *csikorgatom a fogamat rá se nézve, hanem magam elé meredve, hiszen számomra ez kellemetlen, dühítő... Nem adtam azonban mindenre választ, így most egy csalafinta mosollyal pillantok rá.*
- Kedvellek, mert ellent mondasz nekem. Kedvellek, mert makacs vagy, határozott... Kedvellek, mert túléltél. Kedvellek, mert itt vagy. Folytassam? Én szeretem a kihívást. *kacsintok rá, majdnem barátságosan, mivel nem érzem úgy, hogy előrelendítene tervünkön, ha gyűlöljük egymást. Én sem teszem ezt vele, örülnék, ha felfogná, miért is izgalmas Ő nekem. Sajátos humorérzékem azonban előbújik, hiszem a feszültséget hajlamos vagyok ezzel oldani, ám a lány nem díjazza, ezért egy pillanatig elkomorodva nézek rá, aztán...*
- Rendben... úgy látom, valaki nem kedveli a viccet. *húzom fel kissé sértődöttem az orromat, mivel szeretném, ha egy kicsit közelebb kerülnénk, persze nem olyan szinten, mint Aideen-el, így némileg a kedvére kéne tennem. Hamarosan a célállomást is elérjük, ami vonzza magával az ital választást, melyet kissé cinikusan fogadok.*
- Hát ha szerinted nem kell feszültséget oldani úgy, hogy egy vámpír sétálgat melletted, akkor nem igazán tudom elképzelni, mikor érzed magad stresszelve. *vonok vállat, majd szám gonoszkás vigyorra húzódik, míg a másik szempárba nézek.* - No és persze, mivel nem ihatok-ehetek emberi étket, a véráramodba kerülő alkohol számomra lehetőséget biztosít. *villantom meg éles fogaimat, de ez után kacagva sétálok tovább, hogy kényelembe helyezve magunkat kezdjünk el társalogni. Kissé csalódott volnék, bátorság kell hozzá, hogy felkészületlenül rabolja valaki az időmet, mégis, terelése oly jól működik, hogy hirtelen feltörő haragomat is sikerül fékeznem, a gondolataimba merülésem erejéig.*
- Nincsen gondom a teremtőmmel... nem vagyok éhes... valóban zavar, hogy nem láthatom teljes valójában a napfényt, de úgy érzem, kezdek beleszokni... sokkal emberibb a problémám, mint azt gondolnád. *motyogom magam elé meredve, majd újabb csönd következik a részemről, míg sóhajtok egyet, és csak ez után emelem fel fejem, hogy a másikra nézhessek.* - Egy lánnyal van gondom. Megbántottam, pedig nem volt szándékomban. Folyamatosan ez történik. *közlöm, s érdeklődve várom a reakciót, hogy vajon Lycoris meglepődik-e a kijelentésemen, hiszen talán mindenre számított, csak erre nem.*
- Jóképűnek ítélsz? *kérdezek rá hirtelen, ám ez nem közeledési szándék vezérli megnyilvánulásomat, csupán érdeklődöm, komoly arcom is erről árulkodik, lévén, hogy a választ megjegyezném, és következtetéseket vonnék le belőle...*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Véres hajnal fogadó - Page 2 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-25, 4:42 pm

*Nem tudom, hogy mennyire volt jó ötlet ide jönnöm, hogy felkeressem Azraelt, de most már itt vagyok és nem fogok meghátrálni se. Amiket mond, azok egyértelműek a számomra, de nem látom értelmét reagálni rá, hiszen tudom, hogy mit is tehet ő egy áldozattal, ha akar. Nekem viszont nem szimpatikus, ezt már most tudom és szerintem soha nem is lesz az, mindig is gyűlölni fogom őt azért, amit velem tett, nem szokásom könnyen megbocsátani senkinek sem, Azraelnek pedig nem valószínű, hogy szüksége van a bocsánatomra. Azért ahogy Arthas szóba kerül, megpróbálom kideríteni, hogy vajon milyen képességekkel is rendelkezik a férfi, de természetesen nem árulja el, de én se tenném, ez tény.*
- Szerintem nem is tudnék mindent elmondani, oly sok varázslatot tanultam már, de igazad van. *bólintok is rá minderre és nemsokára már az is szóba jön, hogy nem voltam képes legyőzni őt a múltkor sem. Tényleg többnek gondoltam magam, félek ettől a férfitól, de nem akarom ezt teljesen kimutatni neki.*
- Ne akarj lelkesíteni, mert éppen eléggé rossz volt az, ami történt és ne hidd azt, hogy valaha elfelejtem. Nem érdekel, hogy más eddig nem menekült el tőled, ugyanúgy az ellenségem vagy. *a bosszút is ki fogom tervelni ellene, nem érdekel hogyan, de meg kell lakolnia azért, amit tett, nem hagyhatom magam, nem lehetek mindig ilyen, annyiszor belém rúgtak már. Na de hogy kedvelne? Áh, nem hiszem azt, hiába is próbál most oly barátságos lenni, én csak elhúzom a számat és inkább más felé tekintek.*
- Akkor ezzel egyedül vagy... és a kedvelésed se talál viszonzásra. *jelentem ki most már kissé hűvösebben, majd aztán elhagyjuk a kastélyt, hogy megindulhassunk a Véres hajnal fogadóba. Nem szándékozom alkoholt inni, ezért is elégszem meg a narancslével, ugyanis a feszültségoldás az jelen pillanatban veszélyes lenne rám nézve.*
- Te nem akarsz inni belőlem és ajánlom is, hogy ne tedd, nem vagyok a vérbankod, akit bármikor megcsapolhatsz. És zavar, hogy itt vagy, de az alkohol csak kifordítana önmagamból, arra pedig nem vagyok kíváncsi. *jelentem is ki, miközben már a pohár is a kezemben van, majd leülve kezdem el azt iszogatni és így kérdezek is rá Azrael bajára, mivel láthatóan van valami. Mivel nem árulja el rögtön a dolgokat, ezért tippelgetni kezdek, de egyik se megfelelő, hanem egy lány van a háttérben, melyet amikor meghallok, szemeim is elkerekednek cseppet.*
- Áh, szóval van valakid? Nem tudom elképzelni, hogy neked bárki is fontos lehet... *valahogy egyértelmű, hogy ő mindig megbántja azt az illetőt, Azrael egyszerűen semmi normális dologra nem képes, hiszen a tónál is... ahj, olyan szörnyű. Ezen járnak a gondolataim és igen csak megdöbbent a kérdése, hogy jóképűnek találom-e. Tekintetünk találkozik, én pedig már meg is rázom a fejem.*
- Hogy kérdezhetsz ilyet, amikor mindenkinél jobban gyűlöllek téged? *kérdezek rá először, de aztán felelek.* - Nem, szerintem egy kicsit se vagy helyes, nekem legalábbis nem tetszel. *és ez tényleg így van. Arra viszont nem kérdezek rá, hogy szerinte én szép vagyok-e, ugyanis nem érdekel, nem akarom, hogy nőként észrevegyen, bár szerintem ez már megtörtént, mert ha nem így lenne, miért nézett volna meg? *
- És miért érdekel az én véleményem? *még azért ezt is megtudakolom tőle, hiszen a kíváncsiság nagy úr.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-25, 5:13 pm

*A félreértések után hamar tisztázunk pár témát, s bár nem reagál mindenre, szerintem egyértelműen felfogja, legalábbis így hiszem, éppen ezért magyarázok tovább, és szónoklatom most sem talál süket fülekre, átérzi helyzetemet a lány, de válasza kissé odacsalja pillantásomat.*
- Annyit tanultál már? Nahát... *hümmögök, de több megjegyzést nem teszek ezzel kapcsolatban, egyszerűen elraktározom magamban. Kétlem, hogy az összes támadásra és védekezésre alkalmas, Aideen is teljesen hétköznapi életben használható varázslatokat is mutatott. Hiába próbálok kedves lenni, a lányról mintha lepattannának a szavak, melyek helyére újak jönnek, ám ezúttal felőle. Talán szeretné elérni, hogy megijedjek, esetleg dühíteni óhajt, s míg a második kis mértékben sikerül is, tehát egy dühös kis fújtatásban nyilvánul meg, addig az első hatástalan.*
- Ahogy gondolod. Megjegyzem, most olyan nő csókolgat engem, aki ugyan úgy érzett mint te. Szerinted? *villantok rá egy féloldalas mosolyt, hiszen engem ezzel nem rémít meg... tudom kezelni az embereket, megtanultam bánni velük, és csak idő kérdése, s kezesbárány lesz a lányból. Remélem, ugyanis egyre inkább úgy tűnik, hogy esetleg új őzgida jelenhet meg a vadászterületen... Ezt meg is jegyzem neki, persze finomabban, hogy ne érthesse teljesen, ám mondandóm ismét hatástalan.*
- Óh... ezzel most összezúztad a kicsi lelkem. Mindjárt sírok, ne is nézz ide. *játszom meg magam, de szám sarkában egy mosoly bujkál, valami kihívó és kacér, ami üzenhet a lánynak, hogy koránt sincs eldöntve a meccs. Kirohanásai hullámokban törnek elő, melyeket szépen veszek, így csóválom fejem felcsattanására.*
- Tisztázzuk: akkor iszom belőled, amikor akarok. Egyébiránt nem hiszem, hogy élek a lehetőséggel, ugyanis nem vagy ízletes. *fintorgok egy kicsit, hogy nyomatékot adjak szavaimnak, s nemsokára már pihentetőbb terepen folytatódik a beszélgetés, immár ülve, egymással szemben, s bizony a lány számára meglepő információk hangzanak el.*
- Nem mondanám, hogy a párom... ő szeretné, én nem, mert ember. Nem működne a kapcsolat, de ettől még fontos nekem. Nem szorulok az igazolásodra, azt hiszel amit szeretnél. *felelem neki először elgondolkodva, majd pedig az utolsó mondatot kimérten. Miért hiszi azt, hogy érdekel a véleménye? Azért egy kérdést is felteszek, amire csöppet félrebillentem fejemet, míg elgondolkodva vizsgálgatom. Nem vettem észre elsőként a jeleket Aideen-nél, ezért arra következtetek, hogy ez a fajta vonzalom kialakult nála...*
- Nem miattad kérdezem, elhiheted. Csupán máshoz kellett a véleményed. *adom meg a választ hidegen, hiszen bár szép lány, amit nem tagadok, mégsem óhajtok tőle semmit, ahogyan ő sem adna... tökéletesen megvagyunk a jelenlegi ismeretségi szinten.*
- No de visszakanyarodva... induljunk ki belőlem... azt mondja... *töprengek halkan, államat simogatva, magam elé meredve, a lányt egy darabig figyelmen kívül hagyva. Arthas olyan fiatal vámpír mint én tudtommal, nekem pedig három képességem van. A logika azt diktálja, hogy neki is. Az egyik az uralom, ezt világosan kiderült, a másik pedig valószínűleg valami, amiért fizikailag erősebb mint én. Az előző gondolatmenetemet folytatva, Arthas talán valamivel elérte, hogy szimpatikusabb legyen a lány számára, mint én...*
- Azt hiszem, három képessége van. Az egyiket tisztán láttad, uralom, mint az enyém, ám ez csak akkor működik, ha a szemébe nézel. Kerüld majd a szemkontaktust. A másik, ami számomra gyanús, hogy jóval erősebb volt mint én, így fizikálisan esélyed sincs ellene. Harmadjára pedig szintén érdekesnek találom, hogy bár első alkalommal találkoztunk, és igyekeztem jó benyomást kelteni, mégis inkább hozzá húztál, így talán érzelembefolyással is rendelkezik. Ezt... nem tudom, hogy lehetne kiküszöbölni. Azért jó, ha tudsz róla. *fejtem ki hangosan is a gondolatmenetemet, immár a másikra pillantva kutatólag, vajon érti-e amit magyarázok.*
- Ötlet? *kérdezem röviden, hátha ezen információk birtokosaként esetleg nagyobb terveket is szőhet, vagy ötletelhet a számomra. Kétlem, hogy ma ki fogjuk dolgozni, azt hiszem, majd elengedem, had gondolkodjon róla, mégis, nem árt átbeszélni.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Véres hajnal fogadó - Page 2 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-25, 5:29 pm

*Számomra ő mindig is ellenség marad, egy olyan lény, akit soha nem fogok közel engedni magamhoz, mindig taszítani fog és bár Arthas ellen próbál engem felhasználni, meglehet, hogy mégis ő fogja elérni majd a végső határt és én fogom irányítani a szálakat. Nem szokásom ilyesmit tenni, de a múlt felidézése nem volt éppen jó ötlet. Viszont amikor hallom, hogy ki csókolgatja, el is húzom a szám egy fintorral, azért ez számomra több, mint furcsa.*
- Szerintem szánalmas, amiért a szolgád lett és behódolt neked, jobb szót nem tudok mondani rá. Ha őt is ugyanígy bántottad és megaláztad, akkor tényleg az. *hű, nem is tudtam, hogy ilyen bátor is tudok lenni, talán vissza kellene kissé fognom magam, de mégis nehezen megy, annyira dühít, hogy itt kell lennem, vele és hogy ennyire jó fejnek próbálja kiadni magát, amikor már kétszer láttam, hogy mire képes.*
- És tudod, örülök, hogy nem ízlek neked, így szerintem nem is fogsz belőlem inni, van más. Mondjuk a kis szajhád, bizonyára ő már finomabb, nem? *kérdezek is vissza most már igen csak támadólag, majd hallom is meg, hogy bizonyára miatta olyan szomorú. Egy vámpír, akit egy ember érdekel, miért nem tudom ezt elhinni?*
- Ez engem nem igazán érdekel, de fura, hogy veled akar lenni. És azt is tudja, hogy lányokat vetkőztetsz le és tapogatsz össze a kínzások közben, pusztán élvezetből? Vajon ehhez mit szólna? *bárcsak kibökné a lány nevét, hátha ismerem és el tudnám kotyogni neki, hogy mégis milyen vámpír is az, akihez így kötődik. Szívesen belerondítanék a kapcsolatukba, bár nem tudom, hogy mennyire sikerülne. A következő kérdés viszont, hogy jóképű-e, már tényleg röhejes.*
- Nem nézel ki jól. *zárom is le ezzel ezt az egészet, majd hallgatom is a szavait, de egy picit sem érdekel, hogy szerinte Arthas mire képes, de azt már jó tudni, hogy a szemébe ne nézzek Azraelnek, így most már le is sütöm a kékségeket, így a poharam kezdem el fixírozni.*
- Megkeresem, beszélek vele és megpróbálok tenni valamit, ennyi az ötlet. *vonok is vállat lazán és hát tény, hogy nem ellenségem az a vámpír, de ha már fizikálisan erősebb Azraelnél, akkor talán együtt megölhetnénk ezt a halottat, de végleg. Igen, egy kis reményt érzek jelen pillanatban.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-25, 5:53 pm

*Érdekes mód, amilyen félénk volt eddig a lány, most annyira hirtelen csattan fel, mintha nőne benne a düh és a gyűlölet, éppen ezért szavaira egy pillanat alatt torpanok meg, hogy a szemébe nézzek komoran ledermedve. Mozdulatlanul hallgatom végig a szavait, a kifejezéstelen arcvonásokat pedig lassan, de biztosan váltják fel előtörő dühöm görcsbe rándult vonásai, így vicsorgok kiadós és félelmetes morgással.*
- Még egy szó, és kitépem a nyelvedet a helyéről. *kezdem halkan, és fenyegetően.*- Hogy jössz te ahhoz, hogy más embert ítélj el? Hogy jössz te ahhoz, hogy szánalmasnak nevezd? *folyatom egyre erősödő hangnemben, míg kezem is ökölbe szorul, hogy csontjaim majd átszúrják bőrömet kézfejemnél.* - Honnan veszed egyáltalán, hogy a szolgám? Sosem kényszerítem semmire, nem hódol be, saját, szabad akarata van, és úgy tesz, ahogy ő akar. Ha elmegy, akkor elengedem, ha visszajön, visszafogadom. Ez így működik, és ha továbbra is szeretnél lehetőséget az oktalankodásra, javaslom gyorsan fogd vissza magad. *villog a szemem vészesen, ugyanis felháborító a feltételezés. Igen... mikor megismertem gyakorta kényszerítettem, de nem aláztam meg, sosem parancsoltam neki olyat, amitől romba dőlt volna a lelki világa, és ma már tiszta fejjel alkotunk... furcsa kapcsolatot. A dühtől hörögve lépkedem tovább, egyenlőre nem bántva a lányt, mégis igen megpróbáltató most számomra uralkodni önmagamon. Engem egész nyugodtan sértegethet... de Aideen-re szó szerint harapok. Azonban hiába a figyelmeztetés, hasztalan, ez derül ki, mikor a vér kerül szóba, s az első mondattal nem is lenne gond, de a kérdés kiveri a biztosítékot nálam. Egy pillanat alatt kapom el a karját, majd' teljes erőmből megszorítva, s ha egy csöppet jobban erőlködöm, a karja is eltörhet, úgy rántom magamhoz diszkréten közel, míg tekintetem végigsuhan a helyiségen.*
- Elég! Ha még egyszer szajhának nevezed, centiméterenként töröm el a karodat. Megértetted? Engem szidhatsz, amennyit akarsz, de olyat akiről semmit nem tudsz, tanácsosabb békén hagyni. *sziszegem neki, azzal elengedem a karját, de az biztos, hogy kezem nyoma egy ideig ott marad a bőrén, hiszen úgy érzem, muszáj éreztetnem vele, ki is van a nyeregben. Dühödten csörtetek odébb, mivel ha nem ilyen helyen volnánk, már beváltottam volna a fenyegetésemet, azonban ezek után sem hajlandó leszállni a témáról.*
- Mond, azért kérdezted, hogy mi a gondom, hogy ezzel szurkálj? Nem tudja, mivel nincs miről tudnia, te kivételes eset voltál, éreztem, ha ezt teszem meg, rád ijesztek. Egyébként pedig nem szoktam kihasználni, ha egy hölgy nálamnál gyengébb. Őt sem kényszerítettem soha semmi ilyenre. *vetem neki oda félvállról, lévén, hogy úgy érzem, kezdi visszafogni magát sértegetés terén... vagy csupán engem nem hatott meg ez a mondat, mert nem érzem igaznak. Egy morgással lendülök tovább, s hamarosan kikötünk az ötletelésnél, de feltűnik ám, hogy lesüti a szemét, és tökéletesen tisztában vagyok vele, milyen információt adtam ki a számára, de csupán felkacagok.*
- Egész este a földet fogod nézni? Ahj, de gyerekes itt valaki. Adtam neked eddig parancsot? Nem. Lett volna rá lehetőségem? Bőséggel. Akkor szerinted értelmes amit csinálsz? Nem. *rázom szemforgatva a fejemet. Ez a fajta naivság egyenesen édesen áll neki, hiszen egyetlen mozdulatomba kerül, hogy odasuhanva erővel kényszerítsem arra, hogy a szemembe nézzen.*
- Nem, ne keresd fel. *szűkül össze a szemem, mivel sejtem mit szeretne. Egyértelmű, mert alapjában véve ostoba ötlet... ugyanis semmi haszna nem származik belőle. Majd megbeszéli Arthas-al, hogy miként is ölhetné meg őt? Nevetséges.* - Neked esne bajod, azt nem szeretném. Eleget szenvedtél. *közlöm komoran, és többet nem szólalok meg, hiszen úgy érzem, nem vevő a tervkovácsolásra. Jelen pillanatban nekem is több információ kell, egy használható támadás kivitelezéséhez, éppen ezért nincs szándékomban tovább húzni az idegeit.*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Véres hajnal fogadó - Page 2 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-27, 10:31 pm

//olvad//


*Tudom, hogy nem kellene, hogy nem szabadna most így kiakadnom, hiszen bármikor elbánhat velem ismét, mint múltkor, de egyszerűen úgy érzem, hogy elszakadt az a bizonyos cérna és nagyon elegem van abból, hogy így szórakozik velem, tehát elmondom neki most mindazt, ami bennem van és nem érdekel, hogy leszólom az ő drága vérbankját, mert nem hiszem, hogy egy ilyen férfi, mint Azrael, többre tartana egy embert. De ahogy meghallom szavait és látom arcát, picit nyelek, de nem, nem akarok visszavenni, mégis, pici időre elhallgatok, még mielőtt tényleg baj lenne.*
- Aki egy vámpírral kezd, az szerintem szánalmas... mégis mit akar tőled? A vérén élsz, ami neki az élete... *csóválom is meg a fejem és ez után jön a magyarázkodás is, mintha bármi közöm is lenne hozzá, hogy valóban a szolgája-e, de úgy hallom, hogy nagyon ki akarja magyarázni magát, de én csak bólogatok, mintha hinnék neki, bár ez láthatóan nincs így és ez nemsokára ismét megmutatkozik egy mondatomban. Ekkor kapja el a kezem és húz magához, iszonyú erővel, így görnyedek meg, majd sikkantok is fel, mire páran felénk néznek, én pedig érzem, hogy szemeim könnybe lábadnak, de mégis, kitartóan nézek Azrael szemeibe, miközben szabad kezemmel az övét markolom, próbálva lefeszíteni az enyémről.*
- Eressz már el, megértettem! Nagyon... fáj... *harapok is ajkamba, oly erővel, hogy egy kis vér is kicsordul, de engem ez most nem izgat, csak a karom számít, amit végül elereszt, így kapom el és fordulok is el a férfitól, szépen meg is nézve a zúzódást, mert olyan a helye, mintha az lenne és végül próbálok most már nyugodtabban leülni az asztalhoz, de az tuti, hogy le akarok lépni innen. Lehet, hogy most én vetettem el a sulykot, de mégsem fogom mindig megadni magam. *
- Nem hiszek neked... most is kihasználtad, hogy gyengébb vagyok nálad, mert te csak egy ösztönlény vagy, még csak nem is élsz, egy két lábon járó halott vagy. *törlöm is meg szemeimet, nem akarom, hogy könnyeimet lássa és bár már késő, azért megtörlöm. Na de ő Arthasra is áttér, aki engem jelen pillanatban egy cseppet se érdekel, így sütöm le szemeimet is, hogy ne nézzek ő rá, majd hiába is akar okítani, figyelmen kívül hagyom, mintha nem is hallanám, hogy hozzám szól. Inkább elmondom azt, hogy majd felkeresem, de úgy néz ki, ezt se akarja.*
- Mintha érdekelne, hogy szenvedek-e. *sziszegem halkan, el is fordulva most már tőle elég jól láthatóan és ekkor érzem meg a vas ízét a számban, amit hamar le is törlök, majd ajkam is beszívom.*
- Elmehetek? *kérdezek is rá, mivel egy perccel se akarok most már több időt tölteni a társaságában, mint amennyit muszáj.*
Vissza az elejére Go down
Azrael
Vámpír
Vámpír
Azrael


Hozzászólások száma : 298
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- auralátás
- láthatatlanság


Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-27, 11:04 pm

*Sosem értettem, hogy miként lehetséges, hogy egy alapjáraton visszahúzódó személyiség hirtelen dührohamot kapjon, és nem féltve saját magát kekeckedjen velem, a jóval erősebbel. Egyszerűen minden józan észnek ellentmond, sőt, gyengeségre utal, ha valaki képtelen kontrollálni magát, így csóválom meg a fejemet lenőzően szavaira, hiszen ellentétben vele, én képes vagyok fékezni magamat. Jelen pillanatban ezért nincs még több helyütt felvágva csak úgy mint múltkor.*
- Elárulom neked, hogy többek is vámpírral kezdenek ki a te drágalátos iskoládból. Jóval többen, mint te azt hinnéd! *sziszegem közel hajolva arcához.* - Ki kell hogy ábrándítsalak továbbá... nem élek a vérén, ugyanis ritkán találkozunk, és csak akkor iszom belőle, ha felkínálja, vagy megengedi. *morgom a lánynak vészjóslóan, majd pedig hirtelen távolodom el tőle, mint aki felfedezést tesz, s immár higgadtabban vizsgálgatom, amolyan flegma arckifejezéssel.*
- Nem tudom, mit eszik bennem, ezt ne tőlem kérdezd! Na nem mintha bármi közöd is volna hozzá, vagy kíváncsi volnék a véleményedre, esetleg a feloldozásodra várnék. *felelem neki, s az ember ez után azt hinné, állít magán egyet, de nem, hiába a reakcióm, csak időlegesen csendesedik el, azután pedig tovább folytatja amit elkezdett. Ekkor már nehezen kontrollálom magamat, így ragadom meg karját, és dühöngök tovább szavakban, egyáltalán nem érdekelve, hogy néhány arc felén fordul. Ha ide jönnek, az ő problémájuk. Hamar végzek, tehát kérését figyelembe véve engedem el őt, és hagyom, hogy szemlélgesse saját magát.*
- Tudom, hogy keménynek szeretnél látszani, de hidd el, így is annak hiszlek. Ezzel csak a könnyeket hozod elő magadból. *morgom neki orrom alatt, mire újabb tagadásba ütközöm, tehát amint meghallom mit is mond, ismét felsóhajtok, és fáradtan nézek a lány szemébe. Egy pillanatig nem válaszolok, tekintetem is elvándorol, mint aki unja magát, aztán viszont ismét ránézek.*
- Ezzel nem sértesz meg, én választottam ezt az életet. Ha bármit is szeretnél, előbb kell felkelned kislány. Egyébként pedig ha kihasználnám a helyzetedet, nem hiszem, hogy tudnál járni. *közlöm olyan hidegen és érzéketlenül, mintha csak az esőfelhőkről társalognék vele, és komoly arckifejezésemről több minden is leolvasható. Egy: nagyon kell igyekeznie, hogy ténylegesen felhúzzon, ám jobb, ha nem teszi. Kettő: minden egyes szavamat komolyan gondolom. Hiába kezdünk el Arthas-ról társalogni, nem jutunk előrébb, így szavai egy pillanatnyi csöndet hagynak maguk után, míg megropogtatom öklömet.*
- Gondolkodj. Nekem hasznomra vagy. Nincs szándékomban megkínozni téged, de ha ő bántana, nem én volnék, tehát biztosan nem lelném benne örömömet. *felelem neki, mintha csak egy gyerekhez beszélnék, s annyira nem jutunk dűlőre, ezúttal az ő hibájából, hogy hamarosan már távozni óhajt. Nem felelek rögtön, de egy kis idő múltán felállok, és odasétálva mellé intek, hogy felkelhet, és velem jöhet. Ha ezt megteszi, egészen az ajtóig lépkedek, ahol is vele megállva szembefordítom őt, és két kezemmel elkapom két karját, ám csupán megtartom, nem szorítom, tehát nem fájhat számára. Fél kézzel emelem meg állát, hogy rám nézzen, és biztosításképpen minél jobban kerüli a szemkontaktust, annál jobban szorítom sérült karját, így tehát ha rögtön szemembe néz, semmit nem érezhet.*
- Ha összefutsz Arthas-al, megtiltom, hogy bármilyen módon eláruld neki a tervünket. *jelentem ki, ugyanis egyrészt nem bízom a lányban, másrészt mivel nyilván találkozásra van még ítélve a mi kapcsolatunk, előfordulhat olyan eset, hogy Arthas előbb talál rá kint éjszaka, és ilyen módon kiszedheti a lányból az információt. A következő pillanatban elengedem, és széles mozdulattal intek, hogy távozhat, ha szeretne.*
- Azért keress még fel! *kiáltok utána, ha elindult, hiszen számomra egyértelmű, hogy ez az ügy nincs lerendezve, sőt... igazából maga a lány is érdekes, felkeltette a kíváncsiságomat, már csak önmagáért is megérné ám találkozni.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Véres hajnal fogadó - Page 2 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-06-27, 11:18 pm

*Fel se tudom fogni ezt az egészet, ami történik Azraellel és azzal a másik lánnyal, így egyértelműnek tartom a szavaimat. Viszont amikor hallom, hogy a suliból mások is kezdenek vámpírral, jól láthatóan lepődöm meg, ugyanis erre egyáltalán nem számítottam, így számat is picit kitátom, úgy pislogok aprókat.*
- Milyen kedves tőled. *húzom el a számat, hiszen azzal akar magyarázkodni, hogy csak akkor iszik belőle, amikor engedélyt kap? Hát ez elég röhejes, én pedig képtelen vagyok hinni neki. Még pár szót váltunk és utána ki is borul a férfi, mivel karomat elkapva kezd el szorongatni. Fáj, nagyon is és nem tudok nemet mondani a könnyeknek, annyira rossz most mindez, így meg is erednek, de én csak rá figyelek, képtelen lennék most máshova nézni.*
- Nem tehetek róla, hogy mindig megerednek. *jegyzem meg most már halkabban, majd azért csak eljutunk az asztalig is és amikor leülünk, már nem is ránk figyelnek, így nyugodtan beszélgethetnénk tovább, már ha akarnék, de nem akarok, egyáltalán nem. *
- Elegem van abból, hogy mindig sértegetsz. *csóválom is meg a fejemet, de aztán Arthast is szóba hozzuk, én pedig nem hinném, hogy ő bántana vagy kínozna, szóval Azrael szavai is teljesen feleslegesek, de én már nem jártatom feleslegesen a számat, nincs értelme...*
- Mert nálad örömömet lelem. *csóválom meg a fejemet, ennyi azért még belefér. Viszont menni akarok, nagyon is és amikor mellém sétál, csak felnézek rá és bár nem akarok vele tartani, mégis ezt teszem, kényelmetlenül, de felkelek és nemsokára már az ajtóhoz is érünk, hol kezeimet is megfogja és én kissé fel is szisszenek, amikor a fájdalmas helyet érinti, de nem, nem nézek rá, hiába akarja felemelni az államat, egészen addig, amíg nem kezd el szorongatni, mert ezt most nem tudom elviselni, így végül még mindig könnyes szemekkel, de hirtelen emelem fel tekintetem, nézve bele a borostyán szemekbe, melyeket egyedül szépnek találok a férfin.*
- Jól van... De nem fogok összefutni vele. ~ Ahogy többé veled sem.~ *ezt már csak magamban mondom ki és miután el leszek engedve, bizony ki is mászom a karjai fogásából és amilyen gyorsan lehet, el is húzok innen. Most már tudom, hogyha kint járok, zsupszkulccsal fogok közlekedni, hogy még csak véletlen se találhasson rám vagy kaphasson el...*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Véres hajnal fogadó - Page 2 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 6:07 pm

*Elég sok minden témát megejtünk beszélgetésünk során, és szimpatikus Ashi attól függetlenül, hogy csak ma ismertem meg. A jég után a beszélgetés a palánkon ülve történik, de nem sokáig ücsörgünk rajta nyugodtan, mert egy kis állati közbenjárásnak hála a földön, vagyis hát a jégen kötünk ki mindketten. Én szerencsésebben estem talán kicsivel, de lényeg, hogy mindketten jól vagyunk, és még viccelődni is van kedvünk, szóval komoly baj itt nem lehet már. Felvetődik az ötlet, hogy menjünk most inni, és benne vagyok természetesen, így felállok, majd a földön fekvő "öregasszonynak" is segítek.*
- Na látja néni, vannak még úri emberek a 21. században is. *mosolyodom el, aztán szépen lassan kiérünk a biztos talajra, és a korcsolya is mindjárt lekerül a lábunkról. Mikor mindketten elkészülünk, bólintok Ashi kérdésére, és kilépve a Korcsolya pályáról, majd az iskolából is, egyből megcsap a meleg.*
- A klíma egyértelműen jobb volt a koripályán, nincs igazam? *szólalok meg, és a hőmérséklet változás miatt szinte egyből gyöngyözni kezdenek homlokomon az izzadtságcseppek. Pár perc elteltével azért már megszokom a kinti időjárást, és mire átérünk Mystral-ba, teljesen akklimatizálódok, és Ashira nézek, ő hogy viseli.*
- Itt most nincs ágy, ami alá bebújhatsz, szóval ki kell bírnod. *mosolyodom el, majd a fogadó felé vesszük az irányt, és nemsokára már belépünk a kicsit füstös helyiségbe, hol néhány törzsvendég már iszogat. A pulthoz megyek, és rendelni fogok, de előtte a vörös hajú leányzóra nézek.*
- Tequila gold, vagy silver? *kérdezem tőle, mert ugye két fajta is van. A Gold kicsit talán lányosabb, azt fahéjjal és naranccsal kell inni, a Silvert pedig sóval és citrommal. Én Silvert kérek, és ha Ashi is választott, akkor módszeresen a kezemre szórom a sót, és kezembe fogom a citromot.*
- Akkor, egészség'. Igyunk az esésekre. *nevetek fel, majd koccintásra emelem a poharam, végül lenyalom a sót a kezemről, egy húzásra megiszom a tequilát, végül a citrom következik. Az ital kellemesen éget végig, szeretem az ízét.*
- Kérsz valamit mellé? Mert én kérnék egy sört. *második mondatommal a pultos felé fordulok, ki hamarosan oda is tol elém egy üveg sört.*
- Voltál már részeg? *kérdezem a kicsit talán indiszkrét kérdést, de érdekel, vannak-e esetleg sztorijai, amit ivócimborájával talán megoszt.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 6:48 pm

*Fel vetődik az ötlet hogy most mennyünk el inni vagyis inkább én vettem fel mert hát be kell valljam ezek a sok esés után nekem most már elegem van és így legalább nem lesz baj ha netán haza felé is elesnék egyszer-kétszer. Patricknak sem kétszer mondani az ötletemet ki már fel is kászálódik a jégről és majd egy kicsit viccelődve fel segíti az "öregebbet".*
-Mi? Azt a kis Józskát, hát nem 20.században járunk még fiatal úr?*kérdezem és közben ki is megyünk a biztonságos földre, hol már jégkorcsolya nélkül is esetem el egymilliószor. Felteszek egy egyszerű kérdést, mire a válasz biztató és már indulunk is a révészhez. Rögtön eszembe jut miért is jöttem le lilafoltokat csinálni magamnak, amint kilépünk a folyósra. Sóhajtok is egyet hogy már nincs hűvös, de közben már a kastélyból is kiértünk hol végképp lelehet mondani a hűs időről.*
-Inkább már a hideg jég! Amúgy meg általában bírom a meleget, de már ez túlságosan is meleg!* válaszolók neki és már bánom hogy nem rövid nadrágot vettem fel. Meglököm egy kicsit a megjegyzése miatt.*
-Hát... sajna igazt kell adnom neked, de elhiheted kibírom...*eszembe jut hogy itt van a fürdőruhám is, majd egy kicsit el is gondolkozok rajta, de azért felteszem a kérdést.*
-Őhm hülyén néz az ki ha valaki fürdőruhába menne be a fogadóba?*nevetek a saját hülyeségemen közben már a fogadónál vagyunk hol utoljára akkor jártam mikor az eső elől menekültem, de így is csurom vizes lettem vagyis lettünk Tequilával meddig ide be nem értünk. Most nem annyira zsúfolt mint akkor volt. A pultnál fel tesz egy kérdést a fiú mire én egy kicsit elgondolkozok, de rávágom a válaszomat rögtön.*
-Silvert.*mondom határozottan már csak azért is mert azt ismerem legalább is ittam. Még anno. *
-Egészségedre. Meg arra hogy legközelebb ne esünk le a palánkról.*mutattok a tényre mitől kicsit mosoly húzódik az arcomra. Majd egy kis só nyalás után következhet a Tequila majd a citrom mit annyira szeretem magában is. Jól esik az ital, bár egy kicsit végig fut a hátamon a a hideg mert rég ittam alkoholt.*
-Egyelőre még nem.*mosolygok mert azért kíváncsi vagyok mit bír a szervezetem. A következő kérdést nem lep meg.*
-Egészségedre. Még nem vagyis én nem tudok róla... És te már voltál részeg?*kérdezem vissza és egy kicsit leengedem a kezemet amit az el is kezd szaglászni Tequila.*
-Hé ! azért ezt nem kéne.*mosolyodok el majd meg dörzsölöm a lengöbordáimat mik még nem tértek magukhoz.*
-Volt már neked nagyobb zűröd abból hogy ittál valamit?*hülyén fogalmaztam meg de azért ki találhatja hogy mit szeretnék pontosan tőle tudni ezért nem is magyarázom meg a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres hajnal fogadó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres hajnal fogadó
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Véres Pokol Vámpírklub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: