Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Véres hajnal fogadó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 21
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Júl. 23 2013, 17:37

//NRT - Lucius és Sharlotte - 2013. 07. 23.//

* Az, hogy Mallocrán voltam egy jó ideig szerintem nagyon nem tűnt fel senkinek, talán az, hogy megint nem láttak szocializálódni. Na persze nem mintha zavarna, de legalább most ha kérdeznem valami normális választ is tudok adni. Aki nem ismer, annak meg teljesen mindegy, hogy mit csináltam, hogy látott-e, vagy sem. Valószínűleg akkor nem akartam, vagy csak véletlenül jött ki ilyen rosszul. Mindenesetre újra el kellene kezdeni barátkozni, ismerősöket szerezni, megint belevetni magam a társasági életbe. Bár amíg távol voltam is ezt csináltam, de itt is kell, tehát célpontomhoz mérten ezen korai időpontban el is indulok le Mystralra. A magassarkúban való járást már elég jól kitanultam, így egy fekete darab mellé ugyanilyen színű ruhát veszek fel, a melegre tekintettel. Nem érdekel, hogy ebben jobban melegem lesz, a lejutáson kívül úgysem terveztem sok időt kint tölteni. Elengedhetetlen persze a kis táska, amiben helyet kap a pénztárcám, a pálcám, meg egy doboz cigi, öngyújtóval, mert erre is rászoktam rövid időn belül. A lépcsőkön újonnan kopogva, és az enyhe visszhangot hallgatva haladok lefelé, majd miután kiérek rögtön a csónakokhoz sétálok, hogy a révész segítségével átjuthassak a szigetre. A kikötőből rögtön a fő utcára indulok el, ezt az irányt veszem fel, egészen be a város közepéig nagyjából, mert legjobb tudomásom szerint van itt egy kocsma. Vagyis egészen pontosan fogadó is, ám az engem nem érdekel. Már út közben rágyújtok, hogy legalább legyen mit csinálni. Nem azért, mert nem bírom ki, ugyanis szokatlanul mostanában az akaraterőm magas szinteken van, csak erre van szükségem, és mondhat akárki akármit. Végül nem egy rövid séta után érek el a célponthoz, és miután a csikket eltapostam egy határozott mozdulattal nyitok be. Hát, tisztának tiszta, de sötét alakok itt is vannak, én pedig kapok magamra jó néhány tekintetet hirtelen, de ezen meg sem lepődök. Nem is érdekel, és eszem ágában sincs várni, tehát a pulthoz sétálok teljes magabiztossággal, és a pultos lánytól kezdésnek becherovkát kérek tonikkal, vagy ha úgy jobban tetszik betont. Amint meg is kapom gyors körbenézek, és valami távoli boxot keresek magamnak, amit gyorsan ki is szúrok, és már indulok is. Ezt az egy italt külön persze nem fizetem, amit jelzek a leányzónak, mert nem ez lesz az utolsó, sőt. Helyet is foglalok, kényelmesen elhelyezkedek, és megpróbálom félretenni a nem túl kedvesen méregető tekinteteket, amit ha nem is látok, de érzem. Elterelem a gondolkodással, hogy rágyújtsak-e megint, de inkább úgy döntök, hogy italomért nyúlok és kezdem magamba dönteni. Jó lesz ez így egyedül is. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Csüt. Júl. 25 2013, 15:52

*Hozzá vagyok gyógyulva lassan az iskolához. Nagyon ritkán járok haza. Nem mintha otthon nem lenne jó, vagy ne szeretném a szüleimet, de itt valahogy mindig jobb picit. Kicsit nagyobb szabadság, na meg ott a könyvtár is és olykor még egész jó társaságot is találok magamnak, ami megint csak pozitív. A napirendem is az iskola lehetőségeit követik, az uszodát, a konditermet nagyon gyakran látogatom szintén, illetve napi szinten. Az immár egy hónappal több, mint egy év, amit itt töltöttem pedig második otthonommá tette ténylegesen ezt a helyet, élményekkel, emlékekkel.  Igaz a múltidéző nosztalgiázást inkább hanyagolom, mert keserédes emlékek felidézésére nincs most nagy szükségem, csak kárt tenne. Azt, amit január végétől építettem egyfajta testi-lelki érvágással és purgálással, nem szívesen áldoznám fel ilyesmik miatt. Ugyanakkor a már-már aszketikus életmód mellett, egyszer-egyszer jó változtatni, kicsit kirúgni a hámból. A szükség szobája révén a suliban is megtehetném ezt, de az azért mégsem ugyan az, mintha rendes emberek közé mennék le és ott kezdenék magammal valamit. Épp ezért ruccantam ki most ide, Mystralba. Természetesen ehhez a megfelelő ruha is megvan. Rövid mérlegelés után úgy döntök, hogy mivel még korán van, beülök a fogadóba, bemelegítek egy-két sörrel, illetve e hely milyenségéből kifolyóan, ha belém kötnek, akkor valami izgalom is lesz itt… Így történik, hogy amikor az egyik árnyékos sarokban üldögélek sörömmel, új jövevény érkezik a fogadóba, akire hamarost fel is figyelek s nem csak én. Igen kellemes jelenség és ez bizony az egész közönségnek feltűnik, ami nem biztos, hogy a lány szerencséje. Kicsit el is gondolkozom, hogy direkt provokálja-e környezetét, mert akkor valahol egy húron pendülünk, én is kirívó vagyok itt, csak már megszokott vendég és bizonyítottam, hogy nem érdemes belém kötni. Az ő esetében mondjuk efelől vannak kétségeim… Mindazonáltal úgy látszik kezd bejönni a számításom, mert tőlem nem messze látom, hogy az egyik nem épp jó arcú ürge felemelkedik és a lány felé néz. Onnan tudom, hogy én is őt fixíroztam eddig, mivel módfelett ismerősnek találom, de a közelemben támadt mozgásra periférikus látásom azonnal riasztott. Most érzékeny reflexeimnek jó hasznát veszem, nem úgy mint pár napja, amikor így rémítettek majd' halálra. Így én is felállok s "barátunk" háta mögé kerülök hangtalan léptekkel, miközben bal kezemben van már stilettom, mire a vendégek elfordítják tekintetüket és inkább az asztallapokat, vagy poharaikat fixírozzák. Látták már, hogy mit tudok a tőrrel csinálni, ha kell. Az ilyen lecsúszott alakok még a pálcarántást se érdemlik meg... na de az ürge lefékez a lány asztalánál és áradó alkoholszaggal dúsított beszédbe kezd, de nem nagyon jut tovább a "hé kisanyám!" résznél, mivel a tőr hátul a derekának feszül, akár vágásra, akár szúrásra készen, míg jobbom a vállán nyugszik.*
-Van egy perced elhordani magad, vagy a májad lesz a mai vacsora a fogadóban. *közlöm vele színtelen, teljesen higgadt hangon, mintha csak az enyhén esős tavaszi hajnalokról beszélnék... közben kicsit rá is szorítok a vállára. Ahogy hátrasandít nyakát megtekerve, -mivel megfordulni nem tud-, látom a rémületet a szemében, mire felvillantom az egyik pszichopata mosolyom. Erre valamit motyog arról, hogy itt sincsen s gyorsan iszkol, én pedig a tőrt visszarakom a helyére: tértágított zsebemben jó helyen van. Ezt követően pedig a lányhoz fordulok.*
-Ne haragudj kedves, de nem szerettem volna nézni és hallgatni, hogy ez az ürge mit művel le. *arcomról az előbbiek már eltűntek, immár a teljesen átlagos, Lucius védjegyű félmsoly ül rajta, szemem pedig a kék szempárt keresi.*
-Esetleg leülhetek hozzád? *ki tudja, lehet jó társaságra akadtam... közben lassan beugrik, hol is láttam a lányt. Erdő, füstszag, tűz, káosz. Igen, még akkor, amikor abba a kis tébolydába keveredtünk az erdőben. Ezek szerint biztos, hogy diák és nem helyi.*
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Júl. 30 2013, 15:37

* Én is jó helyet választok ám magamnak, ha már emberek közé akarok menni. Itt átlagban csak sötét alakokat találok, de nem érdekel, neked a fogadó teljesen megfelel. Egyik kedvenc italomat kikérve sétálok a kiszemelt boxhoz, ahol kényelembe helyezem magam. Már nem érzem, hogy zavarna a sok kedvesen méregető tekintet, óriási látványosság lehetek itt, ami talán nem előny, de nem érdekel. Jelen pillanatban ezt élvezem, aztán ha kell megvédem én magam. Már éppen úgy néz ki a helyzet, hogy valamit produkálnom is kell, mert egy viszonylag távoli asztaltól egy magas, távolról is a piától bűzlő alak indul meg, és mivel hogy engem néz, rögtön leesik, hogy ide is fog jönni. Megáll előttem, majd egy "hé kisanyám" fajta köszönést címez felém, amire reagálnék is, de úgy néz ki nem kell, amikor már egy másik hangot hallok mögüle. Ennyiből nem tudnám megmondani ki az, de ebben a pillanatban még nem is érdekel, az viszont sokkal inkább, hogy lerendezi nekem ezt a hapsit. Úgy néz ki erőteljesen hat rá a konkrét célzás, és már el is tűnik, aminek én felettébb örülök. Így jobb, hogy nem rontja a levegőt, meg van itt valaki más is, aki ha már erre tévedt megismerném. *
- Dehogy haragszom. * határozott félmosolyt is küldök felé, a tőlem telhető legkedvesebben. Nem az vagyok, aki jópofizik, de attól még láthatja rajtam, hogy ennek most tényleg örülök. *
- Persze, nyugodtan dobd le magad. * miért is ne engedném? Mondom, ha már itt van, akkor használjuk ki. Úgy is valami szocializálódás volt az eredeti tervem, ahhoz pedig minimum két ember kellene. Na, ő lesz a másik. Már rémlik, hogy láttam, és az is, hogy valami nem túl szimpi és nyugis helyen, de ennél több nem dereng, így ez most egyfajta tiszta lappal kezdés. Attól függetlenül, hogy tudja-e ki vagyok. *
- Sharlotte vagyok egyébként. * jobbomat felé nyújtom, és ha elfogadja a kézfogást, akkor az alapvető üdvözlési módszer bejezte után vissza is húzom poharamhoz a kezem. *
- Te nem iszol valamit? * kérdem az itókámra tekintve egy pillanatra, aztán vissza fel, az ő szemeit keresve, hogy tekintetemet megint otthagyhassam. Szeretek azoknak a szemébe nézni, akikkel beszélek. Vagy ha olyanom van nem is beszélek, csak nézek rá szépen, és várom a reakcióját. Vele viszont kommunikálni fogok, az biztos. *
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Aug. 05 2013, 12:34

*Mystralt sosem tartottam a világ legbiztonságosabb helyének, és okkal. Na nem mintha lenne akár egy olyan hely is a világon, ami kiérdemelné nálam ezt a státuszt, hiába, ilyen, ha enyhén paranoid hajlamú az ember fia. Mindazonáltal a fogadó az egyik kiemelkedő hely, persze negatív értelemben, ha a hely biztonságosságát nézem, épp ezért is csodálkozom, mikor egy fiatal, szemre való lányka libben be ide. Én meg tudom védeni magam, sőt, némi hírhedtségre is szert tettem már, de ő szerintem ezt nem kifejezetten mondhatja el magáról, vagy ha alaposabban ismerné a fogadó viszonyait, nem ilyen szerelésben parádézna itt. Így nem is meglepő, ha rövid idő alatt bevonzza ak kellemetlenséget magának, a hely egyik kétes alakjának személyében. Ha olyan lennék, mint mások itt és az iskolában, most hagynám, hogy legyen, aminek lennie kell, a saját kárán tanuljon a másik, ha nem bír az ürgével, aminek azért is van jó esélye, mert harcban a többi vendég nem segítené a lányt, sőt… Ugyanakkor én nem ilyen ember, nem ilyen személyiség vagyok. Nem hagyhatok ilyesmit megtörténni, pláne nem a szemeim előtt lejátszódni, így az alakkal együtt állok fel én is, hogy a lány asztalánál némi hathatós fenyegetéssel jobb belátásra bírjam. Persze a dologban az is benne van, hogy a lány is felkeltette érdeklődésem, már csak azért is, mert ismerősnek találom s hamar be is ugrik, hogy honnan. Közben azért adok lehetőséget a további szocializálódásra s el is fogadja kérésem, így szépen leülök vele szembe.*
- Én pedig Lucius. Lucius Rufinus. *mutatkozom be én is, és a finom kacsót is elfogadom, ugyanakkor nem kézfogás, hanem kézcsók lesz ebből, legalábbis szándékaim szerint.*
- Már volt egy söröm, de most jön a következő kör. *s valóban, a pincérnő már hozza is a második köröm, amit még korábban kértem ki, de immár ehhez az asztalhoz érkezik a gin-tonicom.*
-Egészségedre! *koccintásra emelem poharam, miközben felveszem a szemkontaktust. Barna szemeim az ő kékjeivel fonódnak össze. Igen, ez a én stílusom, így újabb mosolyt eresztek el. Így az igazi beszélgetni.*
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Aug. 06 2013, 14:59

* Talán nem a legjobb választás, de én a kezdetektől éreztem, hogy a fogadóba kell jönnöm. Az lehet, hogy ki nem nézné belőlem senki, hogy ha úgy esik meg tudom védeni magam, de engem nem is izgat, mert megoldanám, éspedig legtöbb esetben megoldják helyettem. Hiába, szeretem kihasználni az előnyeimet. Bár ő nem tudom miért segít rajtam. Ettől függetlenül nem baj, meg is mondom neki, hogy nyugodtan leülhet, és persze bemutatkozok, amit kölcsönösen megkapok. Meg a kézcsók. Erre elmosolyodok, mert ritka már, ha így kapom ezt az alapvető üdvözlési formát. Persze ez a vigyor csak határozottabb és szélesebb lesz, amint az italokra térünk át. A sör se megvetendő, tényleg a forróságban, meg hidegben is jólesik, azt bármikor szívesen, csak gy ok nélkül is. Ahhoz nem kell külön iszogatni, spontán, imádom. Nem túl nőies ital, de az olyan egyébként is ritka.*
- Egészségedre! * szintén koccintásra emelem poharam, és a félpillanatokra eltűnő mosolyom visszatér arcomra. Elég sűrű jelenség ez mostanában, de nem bánom, még örülhet is a környezetem. Én mindig mosolygok, de csak kevesen veszik észre, ha tényleg nem sablonos, inkább őszinte. Eképpen elmélkedve húzom is le a maradék betont poharamból, aztán intek a pincérlánynak, és kérek még egyet. Ez nekem nagyon bejön, de majd ha Lucius mostani itókája és a gin-tonic is eltűnt, akkor lesz ötletem, mit kéne inni. Az egy másik kedvencem. Azt nem tudom mennyire illik laza iszogatásokhoz, de már csak hogy kóstolja meg is kérni fogok neki. *
- Egyébként, hogy-hogy itt lent, ilyenkor? Azt hittem csak én vagyok ilyen, hogy hirtelenjéből leugrok inni. Nagyon korán van még hozzá. * csak az őszintét mondom. Vannak dolgok, amiknek megvan a saját kis idejük, csak elég nagy arányban nem foglalkozik velük senki. Ezek is olyan dolgok, hogy bármikor lehet, csak akkor jobb. Vagy ki tudja, vannak kivételek is. Például, inni és cigizni bárhol, bárhogy jó. És ezt elgondolva valahogy most már felerősödik bennem a vágy, hogy rágyújtsak. Ezért táskámhoz nyúlok, előhalászva belőle a dobozt, és egy szálat számba helyezve nyújtom a másik felé. *
- Gyújtasz? * udvarias vagyok, most megkérdem. Ha elfogadja, szívesen adok én neki a cigimből, annyira nem sajnálom, lehet venni másikat. Meg a tüzet is biztosítom, nehogy a pálcájával fáradjon már, van nekem öngyújtóm, az jó lesz. Mindenesetre én tőle függetlenül az enyémhez gyors odarakom, és amint látom, hogy sikeres próbálkozás, egy nagyot szívok is belőle, elmosolyodok, aztán ki. *
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 24
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 15:49

//NRT: Daph és Nil – 2013.08.13. (Előzmény a tónál)//

*Kíváncsi lennék, hogy vajon milyen is az a ház, ahol Nil szülei éltek és amelyet most megörökölt, mégse érzem azt, hogy jogom lenne rákérdezni arra, hogy láthatnám-e személyesen vagy sem, ezért is döntök a kép mellett. A fiú szavai viszont teljességgel meglepnek, így pislogok is felé párat.*
- Ha szeretnéd, szívesen megnézném. *bólintok is rá az ötletre és csak rajta áll, hogy szól-e majd valamikor, hogy menjek vagy sem, én türelmesen fogok várni. Az idő múlásával viszont változunk, ezt mindketten tudjuk és most is megbeszéljük, és én nem is bánom. Ez így van rendjén és kedvelem azt az ént, akivé váltam, szerintem lényegesen jobb, mint a múltbeli Daphne, bár bizonyára ezzel nem ért mindenki egyet. A beszélgetést a tó túloldalán folytatjuk, ahol egy kis úszkálást is beiktatunk, mely közben szórakozottan fröcskölöm le a fiút, amolyan kisebb bosszúként és hát úgy tűnik, hogy tényleg jól ismer, furcsa is lenne, ha ez nem így lenne.*
- De, akadt azért, amit annyiban hagytam, de én se vagyok tökéletes. *felelem is neki, majd nemsokára már abba is hagyjuk a fürdést, én pedig egy további ötlettel állok a másik elé. Szeretnék még vele maradni és jobb ötletem nincs, mint egy közös kis iszogatás, régen is élveztük ezeket az órákat, talán most se lesz másképp… de minden kudarcba fullad, ahogy hallom, hogy már nem iszik egy ideje.*
- Miattam? Akkor már régebben letetted volna a piát, szóval ne rám fogd. *csóválom is meg a fejem, majd jelentem is ki, hogy mostanában én vagyok az, aki kissé többet iszik, de hát így élvezem az életet, most jó ez a lazítás.* - Nem azt mondtam, hogy folyton ittas vagyok, csak azt, hogy többet iszogatok, többször van kedvem. *pillantok a másik felé, majd miután a ruháim már rajtam vannak, elárulom neki azt is, hogy hiányzik az életemből, de amikor elfordítja felőlem a fejét, a szívem nagyot dobban, oly rosszul esik most ez a tette, akár csak az, amit mond. Nem is tudom hirtelen, hogy mit mondhatnék rá, ezek szerint felesleges lenne próbálkoznom…*
~ Fogadd el Daph, a te hibád! ~ *nem, nem fogok hisztizni és erőszakoskodni, csak lassan fordulok el én is, hogy megigazítsam még nacimat – amin egyébként nincs már semmi igazítani való sem -, és induljak meg hamarosan már Nil mellett a fogadó felé. Menet közben azért a kérdése még meglep, így rázom meg buksimat is.*
- Nem vagyok. *vannak jó pasik a suliban, ezt nem tagadom, de a többség már megtalálta a maga párját, aki pedig nem, nem pont rám vágyik vagy valamiért mégis kilép az életemből, mint mondjuk Ryan is… Felkészültem arra, hogy adjak egy esélyt magunknak, de az is már régen volt, hiszen nagyon régóta nem láttam és talán ez egy jel arra, hogy hagynom kéne, nem véletlen nem jöttünk össze régen sem. A fogadó viszont hamarosan már elénk is kerül, így állok odébb, hogy Nilt engedjem előre, majd miután ez megtörténik, én is követem.*
- Hoznál nekem egy konyakos-kólát? Addig én leülök oda. *mutatok is ujjammal az egyik falnál lévő asztal felé és bizony meg is indulok oda, miközben a fiú felé meredek. Furcsa most ez, próbálok jó kislány lenni, nem hülyeséget csinálni, talán menni fog. Nem akarok ismét összeveszni vele, tehát igen, normálisnak mutatom majd magam, hátha értékeli majd.*

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 16:07

//NRT: Daph és Nil – 2013.08.13.//

- Akkor majd egyszer elmegyünk ha lesz kedved, meg időd. Hopponálva úgyse hosszú az út*Rántom meg a vállamat, benne lennék egy kis kikapcsolódásba ismételten távol az iskolától, és azt hiszem vele már elmerek úgy menni, hogy mellette nem az jár a fejemben, ami volt. A következő szavaira nem mondok semmit se, a fürdőzésnek amúgy is vége van, és kilátásban van egy meghívás is a fogadóba. Fejemet oldalra döntve figyelem a szavait, végül csak a szemébe nézve felelek.*
- Pedig van hozzá közöd hogy letettem, maximum nem úgy ahogy te gondolod. *Semmi kedvem nincs tovább ragozni, most mégis mondjam az arcába, hogy azért ő miatta, mert így tudtam egyszerűbben lezárni a múltat, és kiábrándulni belőle? Ez eléggé durva lenne, így aztán nem is mondom ki, talán ő se fog erőszakoskodni, bár hozzáteszem az a kiábrándulás is csak részlegesen sikerült, valahol még mindig gondolkodok saját magunkon, csak már sokkal kevesebbet. A jeleket persze értem, de a szavaim arról tanúskodnak, hogy nem akarok kapcsolatba keveredni, igazából ez egyfajta védekezés a részemről. Az akarat meglenne, de van amikor a lélek, és a gondolatok ellentétes céllal rendelkeznek. Bennem most a gondolat maradt felül. Sajnálom a másikat, hogy ezt ilyen egyszerűséggel közöltem vele, de nem tudok mit tenni, nem a megsértése vagy a fájdalom okozás volt a célom vele. Néha néha azért a másik fele pislantok, kissé némán miközben utunkat vesszük a fogadó fele is, és nem vagyok rest rákérdezni a párkapcsolatára sem. Egyszerűen csak érdekel hányan kíváncsiak rá, mert amikor velem volt tudom jól hogy nem egy pasi kereste a kegyeit.*
- Pedig azt hittem nincs így. Anno sok mindenki szerette volna ha vele vagy. Azt hittem kihasználják a helyzetet.*Mondom próbálva úgy kezelni a dolgot, mintha csak beszédtéma lenne semmi több, pedig igazából kíváncsi vagyok a dolgokra, de nem fogom tovább ragozni, különben is érzem hogy szerintem az előbbi szavaim a tónál nem értek el jó pontokat nála. A fogadóba betérve csak bólogatok a kérésre, így indulok el a pult felé, de még a rendelés közben is folyamatosan kattog az agyam. Jó hogy ismét találkoztunk, hogy láthattam, és tudom hogy rendbe van, de belül azt is érzem hogy ez az egész már soha nem lesz olyan mint régen. Talán így van rendjén de lehet az is én csinálok hülyeséget, most nem számít. Nemsokára vissza is térek az asztalhoz, magamnak egy üveges fantát hozva, amit az öngyújtómmal fel is nyitok, persze csak miután oda adtam Daphne italát.*
-Egészségedre, parancsolj.*Mondom szelíd hangon, majd én is leülök, és kissé elgondolkozva emelem a szám elé az üveget.*
- Kissé fura most ez az egész... Soha nem próbáltam rád úgy nézni mint puszta barátra.*Vallom be a gondolataimat. Régen soha nem tudtuk ezt átbeszélni nyugodtan talán mégis itt lenne az ideje.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 16:31

- Ha lesz kedvem és időm? Nil, ezekből temérdek van, szóval nem rajtam fog múlni, hanem Te rajtad. *mutatok is felé, csak hogy érezze a dolgokat, tehát ténylegesen rá fogom bízni a döntést, hogy mikor hív el úgy, hogy induljunk. A hoppanálásnak hála ez tényleg gyorsan megtörténik majd és ha olyan van, bármikor leléphetek, tehát nem probléma, ezt szerintem mind a ketten tudjuk. A nap viszont tényleg egész kellemesen telik, egészen addig, amíg nem kerül szóba az ital, és érezhetően sikerül túl pozitívan értenem a fiú szavait.*
- Oh. Akkor hát mindegy, nem értem amúgy se, hogy mit akarsz ezzel mondani. Tehát vagy elmondod normálisan vagy hagyjuk. *közöm van hozzá, de nem úgy, ahogy sejtem? Tényleg nem értem, tehát vagy felvilágosít vagy nem. Az apró próbálkozásom viszont kudarcba fullad, egyszerűen nem ilyen reakcióra számítottam, túlságosan más most ez az egész és mintha kezdeném kellemetlenül is érezni magam. Talán ez változik, nem tudom még, de a kérdésére is megkapja a választ, viszont mintha nem hinné el, amit mondok. Elmosolyodom, majd felé is sandítok.*
- Nem azt mondtam, hogy amióta szakítottunk, nem volt közöm más pasihoz, hanem azt, hogy nincs párom, de mondjuk azóta nem is volt. Egyszerű szórakozás volt, semmi több. *és már nem tudom, hogy bánom-e. Én többet is szerettem volna, de nem kellettem, ezt most minek mondjam el Nilnek? Nem akarom, hogy olyat reagáljon ismét, ami nem esne jól, de azt nem fogom letagadni, hogy volt közöm máshoz is, elvégre ezért szakítottunk, de ahogy ismerem, neki is volt azóta olyan csaj az életében, akihez közelebb került, tehát nincs hátrányban. Betérve a fogadóba azért még megkérem a srácot, hogy hozzon nekem egy finom italt, én pedig addig helyet is foglalok és hamarosan már meg is érkezik a fiú, kezében a két itallal.*
- Kössz, majd én fizetek, hiszen én hívtalak meg. *jegyzem is meg, miközben magamhoz veszem a poharamat és abból kezdek el lassan kortyolgatni. Nem igazán keresem most Nil tekintetét, egészen addig nem, amíg meg nem hallom a szavait.*
- Nekem is furcsa, de talán nem is megy ez a barátság dolog nekünk. Én legalábbis egyre jobban ezt érzem, sajnálom. *dőlök is lassan hátra, majd még egy korty és ez után kerül a pohár az asztalra.* - Továbbra is vonzódom hozzád, ez van, nem tudok ellene mit tenni… azaz tudnék, de nem fogok emléktörlést kérni. *mosolyodom el most már cseppet szomorúan, mivel nagyjából ez az egyetlen módszer erre az egészre, legalábbis még, amíg nem leszek ismét szerelmes és mivel sehol egy herceg a láthatáron, ezért valljuk be, ez rohadtul nehezen fog megtörténni.*
- De nyugi, vettem a dolgokat, szóval nem kell aggódnod, nem fogok rád mászni. *nézek is körbe a fogadóban, csak azért, hogy csináljak valamit. Undorító bagázs gyűlt össze itt ismét és bár akad néhány diák is az egyik asztalnál, nem ismerem őket, nem is törődöm velük, csak lassan tekintek vissza a másik arcára.*

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 16:50

- Akkor majd valamikor a közeljövőbe elnézünk *Mondom egy kisebb mosollyal, azonban a téma az idővel egyre jobban ránk terelődik elmondom hogy letettem az italt, és miatta, de úgy tűnik nem érti a dolgot. Sebaj jobb is így, nem akarok magyarázkodni, így csak intek egyet a kezemmel.*
- Hagyjuk inkább, nem olyan lényeges. * Kerülni akarom a konfrontációt, hiszen jól alakult ez a találka. Végre nem érzek feszültséget, vagy haragot iránta, ez pedig csak jelent valamit. A párkapcsolatról is kérdezem, és elmondja hogy nincs párja. Mondjuk azon nem csodálkozom hogy volt köze másokhoz is, hülye feltételezés is lett volna. Amikor együtt voltunk is voltak olyan fiúk akik miatt voltak bajok, ez persze az én hibám is volt, félelmetessé váltam a számára, főleg mióta megkínoztam, szóval nem teljesen róvom fel az ő számlájára, de hogy újból kapcsolatot akarnék vele? Na ez az amitől még mindig félek. Nem kérdezek rá a részletekre, inkább teljesítem a kérését, és el is megyek az italért. Nem hinném hogy rossz lenne néhány percnyi magány egyikőnknek se, hiszen fura ez az egész szituáció amibe belekeveredtünk. Próbálunk sima ismerősként tekinteni egymásra közbe tudjuk, hogy még érdeklődik a másik fél irántunk. Fura ez az egész.*
- Akkor csak simán egészségedre. * Felelem miközben ide oda tekintek, de figyelmem fő központja akkor is Daphne marad. Nagyon kiakaródzik jönni az a bizonyos dolog a számon, és talán el is jött az ideje hogy átbeszéljük, vagy mégse? Már mindegy ugyanis elhatároztam magam, a szavait hallva kissé elmerengek a másik arcán. Emléktörlés? hmm annó még emiatt problémázott amikor szakítottunk és én hoztam fel, franc gondolta volna hogy most ő beszél nekem erről.*
- A vonzalom kölcsönös, de semmi se lenne olyan mint régen, én pedig még egyszer nem fogok azon görcsölni hogy mikor akarsz megint szünetet. Nekem ez így már nem menne *Tárom szét a kezeimet, remélem nem fog megsértődni ezen, de ha mégis nem tudok mit tenni, őszinte volt ő is, én nekem is annak kell lenni.*
- Az emléktörlés meg szerintem is rossz ötlet. Volt idő amikor te pont ezért rágtál be rám, mert így akartalak elfelejteni.*Felelem oldalra döntött fejjel, lágy, de mégis egyben komoly hangon, majd iszok egy kortyot az üdítőből.*
- Az idő majd megold mindent, ha nem is hamar. Amióta külön váltunk, nem feküdtem le egyetlen csajjal sem, valamiért azt hittem hogy még rendbe jöhetünk, de ahogy tellt az idő benőtt a fejem lágya. Van hogy néha vakvágányon haladunk..*Nézek komolyan a szemébe, annak pedig örülök hogy nem tervezi hogy rám másznak kérdés kitartana e a "hitem"*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 17:00

*Tudtam, nagyon is tisztában voltam azzal, hogyha mi ketten ismét beszélgetni kezdünk, nem lesz minden olyan, mint régen, egyszerűen képtelenség. A múlt folyamatosan meg fog maradni, én se tudok tovább lépni úgy, ahogy kellene és mint érzékelem, erre ő se képes, tehát ismét beárnyékolja az eddig kellemes szórakozást ez az egész. Az ital talán tényleg nem olyan jó ötlet, de szeretnék lazítani és most jól esne, tehát miért ne ihatnék meg egy pohárkával? Egy-két adag még nem üt ki, nem változtat meg, ennél jobban hozzá vagyok szokva, szóval nem lesz gond.*
- Köszi! *biccentek neki, amikor az italt megkapom és hallom mellé a kedves szavakat, majd miközben iszogatunk, el is mondom azt, amit érzek. Ez van, nem fogok hazudni és nincs is mit túlragozni rajta, valahogy ismét előjött ez az egész, de mint hallom, ő semmiképpen se akarná újra kezdeni. Persze, érthető, nem akarja ismét megégetni magát.*
- Ezt meg is értem, a te döntésed. *mosolyodom el kissé, de mégis van valami, amit akkor nem értek.* - De akkor miért hívtál el magadhoz? Miért szeretnéd, ha látnám a házad? *teszem is fel a nagy kérdést, mert ez nekem így furcsa. Fogalmam sincs, hogy mi vitte rá erre, és szeretném, ha ezt most elárulná nekem. Az emléktörléses dolgomat viszont jól hallhatóan érti félre, mire kissé fel is sóhajtok most már.*
- Sikeresen félreértettél Nil. Azt mondtam, hogy a vonzalmam irántad talán csak akkor múlna el, ha kitörölnének az emlékeimből. Tehát eszemben sincs elveszíteni az emlékeimet, nem menekülök ilyesmibe, felesleges lenne, számomra nem kín az, ami történt. *azért örülnék, ha tisztán látna, tehát egyértelműen nem akarok ilyesmit, marhaság lenne, nem véletlen haragudtam rá annak idején, amikor így el akart felejteni, még jó, hogy nem esek én is abba a hibába. Az viszont meglep, hogy nem feküdt le azóta senkivel se, amióta utoljára velem volt és bár ez kezd jól esni, a mondata vége már nem, így inkább csak ismét iszom pár nagyobb kortyot.*
- Lehet, hogy nem kéne erőltetnem ezt a beszélgessünk, próbáljunk meg barátkozni dolgot, mert rohadtul nem megy és csak idegesít. *áh, fene essen belé, inkább lehúzom az italomat, majd felkelve hagyom magára Nilt, így sétálok a pulthoz, teszem le a poharat és rendelek is még egy kört. Bizonyára meglepődik majd a lépésemen, hogy így ott hagytam, de mindjárt úgyis visszatérek. Tehát nagyjából egy perc és már újból vele szemben csücsülök, a második adagomat kortyolgatva. Szomjas voltam, kell is, ez van.*
- Talán tényleg az kell, hogy keríts magadnak egy másik csajt, akibe beleszeretsz és ennyi, ahogy nekem is egy másik pasival, akkor utána ismét leülhetünk beszélgetni, addig úgyis folyamatosan ez lesz, hogy vagy vitázunk vagy egyikünk akar valamit, a másik meg nem, tiszta sz@r. *morgom most már orrom alatt, és körmeimmel az asztalt kezdem el piszkálni, felfeszítve egy kisebb fadarabot, amely már nincs teljesen a helyén. Most tényleg nem tudok mit mondani, nem azt kértem, hogy legyünk ismét egy pár, de azért miért ne lehetne valami közöttünk bármi következmény nélkül? Nem tudom, én már semmit se tudok.*

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 17:23

*Az italok mellett most már beszélgetünk is, én pedig próbálom finoman a tudtára adni, hogy nem akarok mégegyszer megégni. Lehet hogy csak magamra gondolok, de nincs senkim, miért ne tehetném meg? A kérdés azonban jogos, és egy pillanatig el is gondolkozok a válaszon, végül csak megrázom a fejemet.*
- Nem tudom, talán azért mert amikor találkoztunk elkapott az a hülye érzés mint régen, gondoltam megmutatom hogy meddig jutottam, és talán kiderült volna hogy valóban megtudom e tartani a távolságot, franc tudja. Kettőt és könnyebbet. *Kezdem el fixírozni az üveg nyitókupakját. Ezzel a kérdéssel biza megfogott, valóban nem tudom miért akartam. TAlán csak a hirtelen jókedv tette, vagy valami más ösztön fene tudja. Azonban úgy látom félre értettem a dolgokat. Így hogy elmagyarázza már egészen más is a helyzet, így nem árt bocsánatot kérni, ezt belátom.*
- Ez esetben elnézést, tényleg félre értelmeztem a szavaidat.*Rántom meg a vállaimat, az én felfogásom is lehet néha nehéz, de ahogy érzékelem ez a téma amit elkezdtünk egyáltalán nem alakul jól. A vége megint az lesz hogy elkezdünk veszekedni és mindenki megy a maga útjára ezt pedig jó lenne megelőzni.*
- Hogy ha már elkezdtük legalább megpróbálhatnánk, nem pedig feladjuk a legele...*kezdek bele, de a tett amit a lány tesz belém folytja a szót. Nem értem tényleg miét alakul ez mindig így, mostanában azt hiszem még a szerencse se kedvez nekünk. Soha nem gondoltam volna hogy ez a kapcsolat idáig elfajul. Nem megyek utána, inkább csak nézem az asztaltól komor tekintettel, egészen addig amíg vissza nem tér és folytatja a szavakat. Végül elcsendesülve nézek eleinte csak a kezére, amivel éppen kikezdi az asztalt, végül pedig sóhajtok egyet.*
- Tehát akkor ennyi? Igyuk meg a piánkat és tegyünk úgy ahogy eddig, és kerüljük egymást? *Kérdezem kissé előrébb görnyedve a helyemen, a másik arcát fixírozva. Nem fogok vissza lőni semmivel, nem lenne jó döntés és talán most kéne lelépni mielőtt a helyzet tényleg eldurvul. Fene tudja mi lenne a jó, talán igaza van és ha már mindketten boldogok lennék egyszerűbb lenne ez a beszélgetés is, bár kétlem hogy ez változna, végül megiszom a maradék italomat és felegyenesedek az asztaltól.*
- Mert ha igen, akkor köszönöm szépen a meghívást, de azt hiszem mindkettőnk érdekében az lesz a legjobb ha elhúzok.*nézek egy pillanatig az ajtó felé, majd vissza a másikra , miközben egy fura mosollyal meg is csóválom a fejemet.*
- Nincs harag és megértem, ha így egyszerűbb. Lehet tényleg neked van igazad, nekem pedig nem éri meg hogy kiakasszuk egymást. Szóval légy jó Daphne, és vigyázz magadra. Azért örülök hogy találkoztunk..*Vallom be, végül ha nem tartanak vissza megfordulok, és elhagyom a helyet. Talán ez a legokosabb döntés, bár belül még mindig kétfelé húz a szívem.*

//Ha akarod még vissza lehet tartani a karit, de szerintem ez így volt kerek, ha nem akkor köszi szépen a játékot, élveztem Smile //
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 17:32

*Teljesen össze vagyok zavarodva. Hogyha nem akar tőlem egyáltalán semmit, akkor minek hív el magához, minek próbál valamennyire is áltatni? Azt se értem mondjuk, hogy én meg miért próbálkozom most ennyire, tényleg nem kellene már? Vége mindennek, nincs esélyem, hagyni kéne a fenébe az egészet? Nehéz ezt most felfognom…*
- Most is remekül meg tudod tartani a távolságot kettőnk között, ott miért ne ment volna? Látom, hogy már nem akarsz tőlem semmit, tehát ez miatt felesleges bárhova is utazni. *sóhajtok is fel kissé, mivel tényleg ez a helyzet, én úgy érzem, hogy ő már döntött. Tudja, hogy távol akar maradni tőlem, már nincs rám szüksége, sehogy se… És az, hogy vonzalom, mi az nála? Talán csak testiség, a régi emlékek… de talán én már tényleg nem is érdeklem. Még szavaimat is félreérti, de nem vagyok rest megmagyarázni őket és érzem sajnos, hogy az indulatok ismét megindulnak bennem. Magára is kell hagynom őt egy kis időre, amíg egy újabb adag italért megyek, de hiába ez a kis szünet, ez se segít, egyszerűen nem értem, hogy miért ilyen most velem. Már érzem, hogy ő mit érezhetett, amikor én viselkedtem hasonlóan, de talán tényleg meg kéne próbálnom valamit tenni, tovább lépni… *
- Én nem ezt akartam, azt hittem, hogy most más lesz, de ezek szerint nem. *hajtom le kissé fejem, így fekete hajtincseim arcom elé kerülnek, de hiába mondok most bármit, Nil láthatóan felkel és megköszönve az italt szeretne távozni. Csak nyelek egy aprót és a két kezem között lévő poharat fixírozva nézek magam elé, nem tudom, hogy mit mondhatnék. *
- Sajnálom, hogy ennyire túl akarsz lépni rajtam és elfelejteni, de elfogadom a döntésedet. Minden jót, Nil! *nézek fel lassan szemeibe, de nem hiszem, hogy szavaim miatt itt maradna. Talán nem kellett volna oda se mennem hozzá a tóparton, tényleg el kell kerülnöm és kivernem a fejemből. Ha távozik, akkor csak kissé ráfekszem az asztalra, majd lassan kortyolgatva iszom meg az italomat, hogy ez után még rendeljek egy-két kört. Nem sietek sehová se, egyszerűen most úgy magam alatt vagyok, nem is tudom, hogy miért, hiszen nem vagyunk együtt, akkor meg most miért bánt ennyire ez a dolog? Áh… sose fogok én se kiigazodni saját magamon.*

//Nem tudom, hogy írsz-e még erre, hogy marad-e a karid, szóval ezt te tudod. XD De ha nem, akkor én is köszöntem. Smile //

Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 17:52

* Nem tudom miért akartam elhívni, egyszerűen csak el akartam, lehet van abba valami amit mond, de ez az egész kezd egyre kényelmetlenebb lenni a számomra.*
- Csodálkozol hogy nem akarok tőled semmit? Egy évig próbáltalak kiverni a fejemből, és amikor kicsit is úgy érzem, hogy sínen vagyok jössz és...*nem fejezem be a mondatot, nem kell még egy vita, már így is eléggé feszült lett a hangulat ahhoz képest, hogy milyen jól kezdődött. Nem akarom már bántani, emlékszem régen csak őt hibáztattam mindenért, később ez a dolog enyhült most pedig már azt szeretném, csak ha mindketten boldogok lehetnénk. Úgy tűnik még egyikőnknek se jött össze, de majd az idő dönt végül úgyis. CSak figyelem ahogy vissza tér, és úgy folytatódik ez a kellemetlen beszélgetés is.*
- Úgy tűnik nem vagyunk szerencsések e téren. Pedig én is örültem volna ha másképp kezeljük a dolgokat, de azt hiszem ehhez még idő kell * Nem hibáztatom, tudom jól már hogy kettőnkön múlik a dolog. Már nem vagyok az a kölyök aki beállítja maga elé pajzsként a sértettségét, ezért sem akarok vissza lőni semmilyen szöveggel. Jobbnak látom ha inkább most húzom a nyúlcipőt, és megköszönöm az italt, mert félő hogy előbb utóbb ismét vitáznánk, az pedig szerintem se neki, se nekem nem kell. Az utolsó szavai azonban képesek szomorúságot csalni az arcomra. Ha tudná hogy nekem se egyszerű ezt tenni... Tényleg nem az, de félek neki engedni, még legalábbis igen. Ha a lépésem pedig azt hozzá hogy többé nem is lesz lehetőségem rá, hát legyen, akkor legalább már tényleg nem lesz kísértés. Szeretem őt még mindig itt belül, de jobb ha nem engedünk egymásnak.*
- Tévedsz, nem téged akarlak elfelejteni. De te is tudod hogy ennek nem lenne jó vége. Te is tudod hogy mi nagyon jól értünk ahhoz hogy egymásnak fájdalmat okozzunk. Ezt akarod? Mert én nem. Szeretném ha vége lenne, és ha mindkettőnknek jobb lenne az élete. De ez egymással nem megy. Még nem, sajnálom .*Felelem, majd megfordulva felgyorsítom a lépteimet, és el is hagyom a termet. Nem nem akarom folytatni ezt a beszélgetést, az ilyesmire még nem készültem fel.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Aug. 18 2013, 18:00

*Jól esne vele lenni, akár hosszú ideig is akár, de most már nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Nem akarom ismét rosszul érezni magam, ezért se értem azt, hogy akkor mire fel ez a meghívás, hogyha most pedig így viselkedik, annyira ellentétes most ez.*
- Jövök és mindent elszúrok? Ezt akartad mondani… gondolom én… És bocs, hogy létezem és még ebbe a suliba járok, sajnos még nem tudsz elkerülni. *csóválom is meg a fejem, mert rossz ezt hallani. Ezek szerint tényleg nem akar már velem lenni, egyáltalán nem és el se tudja képzelni, hogy mennyire fáj most mindez, tényleg folyamatosan érzem azt, hogy belém döfi azt a bizonyos kést és sokszor át is forgatja a testemen, csak hogy még jobban érezzem, mennyire nem kellek már neki. Még néhány mondatot azért váltunk, de aztán a fiú úgy dönt, hogy távozik… ő tudja, hogy mit tesz, most már nem tudok ellene semmit se tenni, mert nem fogok megalázkodni vagy megcsókolni őt úgy, hogy tudom, nem lesz viszonozva, az még rosszabbul érintene, tehát még pár búcsúzó szó elhangzik tőlem, amelyekre úgy néz ki, hogy még válaszolni szeretne, tehát füleim nyitva, figyelek.*
- Hogy én is tudom? A saját nevedben beszélj. *jegyzem is meg, de a továbbiaknál már muszáj elfordítani tekintetemet, mert bizony most már érzem azokat a bizonyos könnycseppeket gyűlni a szemeimben. Nem fogok utat engedni nekik, addig nem, amíg ő itt van, ennél erősebb leszek.*
- Az a még nem kell oda, eléggé világosan a tudtomra adtad, hogy nem akarod ezt többet velem. *nem is nézek már rá, egyszerűen nem akarok. Inkább marad a pohár és az, hogy hallgatom távolodó lépteit, mivel tényleg ez így most sok volt. Maradok tehát még iszogatni és valószínűleg később majd valamerre a pálcámmal fogom kiadni magamból a dühöt, mely bár ittasan nem túl jó megoldás, de én se vagyok mindig ésszerű.*

//The end!//

Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 05 2014, 20:46

// NRT – Nikolai és Zoey – 2014.01.05. //

*Régen volt már, hogy átjöttem a városba... vagy nem? Lényegtelen, egy kicsit el kell tűnni a világ elől, hát hol máshol, mint egy fekve hányóban. Hajam lófarokba kötöm még a szobában, vörös felsőt és fekete farmert veszek fel, hozzá pedig egy platform bakancsot. Nem indulok korán, már a nap is elbújt a horizont mögött. Fekete pulcsimat a derekamra kötöm, nyakamba kanyarítom a kapucnis taláromat, majd intek Hógolyónak és már ki is lépek a szobából a pénztárcámmal. Nem sietek, kényelmesen haladok végig a folyosókon, valamiért a mai napig megigéz a kastély. Jól eső borzongás fut végig rajtam, ha csak belegondolok, hogy itt lehetek. Igen a rossz rész, hogy már rég tovább léphettem volna. Részletkérdés. A kastélyból kiérve elsasszéztam a révészünkig, aki már ki tudja hányadszorra a mai nap folyamán, de ismét elindul kis csónakjával és utasával Mystral felé. Még mindig utálom a csónakázást. A túlparton intek neki, kiszállok, majd bele is vetem magam a kora esti tömegbe ami az utcán vár. Nem szándékozom korán visszamenni. Nagyon nem! Fárasztó ez az egész. Sokadjára nézek végig a kirakatokon, semmi újdonság, de olyan jó, csak nézelődök, meg ilyenek. Az esti fényeket nézem, amíg meg nem látom a Véres hajnal fogadót. Erre vártam, nagy léptekkel indulok is a bejárat felé, aztán kilincs lenyom és már be is lépek. Abban a pillanatban megcsap a cefre szag, az a korrekt kocsma "illatfelhő" amibe belekeveredik az olcsó sör, a cigaretta és a törzsvendégek ápolatlan szaga. Szóval ha nem is hasonlít egy disznó ól szagához, de a hatás elsőre ugyan az. Mellbevágó élmény na... Egy félre eső boxba húzódok, a pincérlány már ott is terem, így kezdésnek egy gyömbérsör mellett voksolok, ami percek alatt előttem is lesz. Imádom az ízét. Gondolkozom azon, hogy kéne egy kis balhé, de ahhoz én még nem ittam eleget.*
Nikolai
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 05 2014, 22:29

/NRT: Zoey és Nikolai – 2014.01.05./

*Nem titkos vágyam, hogy a mai éjszakára szerezzek magamnak egy boszorkányt, aki majd az éhségemet csillapíthatja. Mivel a környéken elég sok van belőlük, így nem hiszem, hogy nehéz dolgom lenne, főleg, mivel olyan kis butuskák, annyira könnyen befolyásolhatóak… és bár tudom, ott van az a bizonyos szerződés, mégis, nem jelent túl sokat nekem. Nem megölni akarom amúgy se az illetőt, csak egy kicsikét szórakozni a társaságában és jól lakni finom véréből. Ha pedig szerencsém lesz, akkor még egy aranyvérűre is szert tehetek. Majd kiderül. Elég sok felé vadászhatnék, most mégis, egy kissé tőlem távol eső helyet választok, ami nem más, mint a Véres hajnal fogadó. A neve tetszetős, de a hely már nem igazán. Mégis, ahogy belépek, senki se óhajt belém kötni, pedig rögtön levágják, hogy nem vagyok ide való, hála fekete öltönyömnek, drága bőrcipőmnek és vörös színű ingemnek. Hosszú hajam kibontva, szépen fésülve omlik végig hátamon és néhány tincs előre vállaimon, rideg tekintetem pedig nemsokára már a pult felé vezet.*
- Egy üveg bort kérnék és két poharat! *adom is le a rendelésem, mire a pultos már meg is indul, hogy egy drágább üveg, finom bort hozzon nekem, majd két tiszta poharat is ad. Helyes… jó fiú. Rögtön fizetek is, majd ez után már ki is szúrom a mai áldozatomat, aztán majd kiderül, hogy jól döntök-e, illetve tovább állok-e és mégis változtatok az elképzelésemen.*
- Jó estét! Csatlakozhatok? *lépek is oda a lány asztalához, majd ez után emelem fel két kezem, melyek közül az egyikben a bor van, a másikban pedig a poharak. Idősebb vagyok igaz nála, de a külsőm még mindig fiatalos, tehát nem fog talán ez miatt furcsán nézni rám, hogy mit is akarok én tőle. Még egy megnyerő mosolyt is varázsolok arcomra és hogyha engedi, leteszem a poharakat, töltök és ez után foglalok csak helyet, a másikkal szemben.*
- Meglepő, hogy egy fiatal hölgy egyedül üljön egy ilyen helyen. *jegyzem is meg, majd ez után biccentek felé egy aprót.* - Egyébként Nikolai vagyok. *mutatkozom is be és bár kezemet nem nyújtom, ettől függetlenül nagyon is udvarias vagyok, ez a szóhasználatomon is érezhető. Tekintetem pedig nem veszem le a másikról, végig őt figyelem, de csak normálisan, nem pedig egy ragadozó szemével, azt mélyen elrejtem magamban.*
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus

és benned én
barátra találtam.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Hétf. Jan. 06 2014, 21:37

*Lusta vagyok, a pohár előttem bár még nem nyúlok hozzá. A kezemet sincs kedvem megemelni. Legalábbis még vagy két percig. Aztán erőt veszek magamon és megkaparintom a folyékony kenyeret. Végre magamévá tehetem az első három kortyot. El is gondolkodom közben, így mikor valaki az asztalom mellé sietve törlöm le kézfejemmel a sör habját.*
-Jó estét. Természetesen, foglaljon helyet.*mutatok a box másik felére, ahol elvileg, de még gyakorlatilag sem ül senki. Nem mintha várnék valakit. Ez a "fazon" meg... Csak pislogok ahogy az üveg bor és a két pohár az asztalra kerül. Na neee, ennyire nem vagyok nagy igényű, hogy borozgassak, főleg nem egy idegennel.*
-Ez a fiatal hölgyemény egy kis magányra vágyott ma este.*nem vagyok sem lekezelő sem semmi, egyszerűen csak válaszolok a kijelentésére, körülbelül abban a hangnemben, ahogy a férfi teszi azt irányomban. Bemutatkozik míg én kissé p*fátlanul újabb korty sört iszok, majd ahogy lenyelem magam is megszólalok.*
-Zoey Fleming vagyok.*a gondolat megvan, hogy kezet nyújtsak a férfi felé, de valamiért mégsem teszem, csak a tekintetét fürkészem egy ideig, aztán fejemmel a bor felé biccentek.*
-Évjárat?*persze megkérdezhettem volna azt is, hogy édes-e, de jelenleg még gondolkodás képtelen vagyok. Meg nem is azért jöttem le ide, hogy gondolkodjak. Legjobb esetben elhúznám a számat, ám most mégsem teszem. Lényegében véve társas lények vagyunk, Nikolai pedig igazán udvarias, szóval... Felé emelem a poharam, már ha szeretne koccintani velem, de persze ez még csak a sörös korsó, amíg ezt el nem pusztítom addig ha szeretné sem nyúlok a borhoz. A szemkontaktus részemről is megvan, bár az a nagy helyzet, hogy sehogy sem érzem magam túl ébernek a további ilyen cselekvésekhez. Nem is tudom miért indultam el ma... Nem baj, egy kicsit itt leszek, új ismeretségre teszek szert, ha akarom ha nem, már benne vagyok, aztán hazamegyek és kész.*
-Itt lakik a városban?*oké hülye kérdés, de jobb nem jutott eszembe, igazán sajnálom.*
Nikolai
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Kedd Jan. 07 2014, 13:59

Egyelőre még fogalmam sincs, hogy mit fog hozni a számomra ez az éjszaka, de reménykedem a legjobbakban és abba, hogy most is jól döntöttem azzal, hogy a fekete hajú lányhoz ülök le, nem pedig egy másik diákhoz. Tudom, vannak, akik már ismerhetnek, hiszen megízleltem vérüket, még sincsenek túl sokan, itt pedig egy olyat se látok, akit már hatalmamba kerítettem volna. Tehát megérkezem az asztal mellé, majd le is teszem rá az üveget, illetve a poharakat és amikor hallom, hogy nyugodtan helyet is foglalhatok, csak leülök vele szemben a székre, hiszen itt sima asztalok vannak székekkel, nem pedig boxok, mint a klubban.
- Köszönöm! Eléggé telt ház van. – pillantok is körbe és ez enyhe célzás akart lenni arra, hogy miért pont hozzá ültem le. Akadna más mellett is hely, de nekem mégse mindegy az, hogy hol vagyok, egy részegből nem szándékozom inni, bár némi alkohol ettől függetlenül nem lenne ellenemre, éppen ezért is vettem a bort, hogy majd egyenesen a véráramból fogyaszthassam, máshogy sajnos képtelen vagyok megemészteni.
- Oh, ezek szerint megzavartalak? – döntöm oldalra fejemet is kíváncsian, miközben a borból is töltök két adagnyit, csak hogy véletlenül se legyen feltűnő az, hogy csak neki töltök, magamnak pedig semmit. A bemutatkozás is azért megtörténik és bár nem tűnik túl udvariasnak a hölgyemény, ettől függetlenül még lehet finom falat, maximum nem bánok majd vele olyan kegyesen, mint annak idején Joi-al.
- 2000-es. Jó év volt, bár te akkor még bizonyára elég fiatal lehettél. – mosolyodom is el kissé, majd amikor ő a söröspoharát nyújtja felém, hogy azzal koccint, finoman rázom meg a fejem és tolom oda hozzá az egyik poharat, majd mélyen a szemeibe nézek.
- Igyál a borból, nagyon finom! – bár nem tudhatja, de ez amolyan parancs volt. Bizonyára furcsálni fogja a dolgot, hogy engedelmeskedni fog kérésemnek, de talán normálisnak veszi és semmi feltűnőt se fog találni benne. Tehát a söröspohárnak az asztalon a helye és hogyha Zoey belekortyol a borba, csak elmosolyodva biccentek.
- Hogy ízlik? – egyébként a bor kellemes ízű, félédes, és nagyon is finom fajta, szóval talán nincs a lány ellenére. És mint hallom, még érdeklődik is felőlem.
- Jelenleg átutazóban vagyok, egy ismerősömhöz jöttem. Te viszont, ha jól sejtem, a Mysterioba jársz. Sok diák megfordul Mystralban onnan. – megmaradok még egyelőre az átlagos témáknál, miközben továbbra is a másikat fixírozom és bár már nagyon szívesen belemélyeszteném hegyes fogaimat, még türelmesnek kell lennem. Szeretek játszadozni az étellel. De sajnálatos módon nem lesz nekünk oly nagy nyugtunk, mint ahogy azt hittem, ugyanis egy részeg férfi épp most önti nyakon szegény Zoeyt, méghozzá egy adag sörrel. Na, mondtam én, hogy jobb a bor a sörnél. Én viszont már hirtelen fel is pattanok, hogy a másik férfi felé tekintsek, de nem ugrok ám rögtön oda. Bár azonnal el tudnám tenni láb alól vagy kényszeríteni bármire, mégis, ha már így alakult, kíváncsi vagyok, hogy a lány hogy reagál majd minderre.
- Mégis mit képzelsz? Kérj elnézést a hölgytől! – mordulok rá, mire csak furcsán felém pislog, majd Zoey felé és hangos röhögésben tör ki. Hmm, ha nem is most, de az este folyamán meg fog halni, ebben már most biztos vagyok, de nekem játszanom kell a szerepemet, a normális férfit, és a lány még nem lépett… talán-talán majd most fog, főleg, hogy a fazon kissé rá is támaszkodik a székére és onnan kezdi el méregetni fekete haját és csinos pofiját, mint aki mindjárt ráveti magát.
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus

és benned én
barátra találtam.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Jan. 19 2014, 19:29

*Kicsit elmélázva figyeltem Nikolai-t amint kitölti a bort a poharakba. Valamiért semmi kedvem semmihez, bár ez nem meglepő. Késve jut csak eszembe, hogy még nem válaszoltam a kérdésére.*
-Nem, félre ért. Nem zavar, egyáltalán nem.*óvatos mosolyt küldök felé, nem akarok én senkit megbántani. Az ilyen megszólalások bátortalanná tesznek. A korsó sörömmel szeretnék koccintani, nem bírná a pocakom ha nem ezt tenném, ám a férfi fel ingatása megakasztja a mozdulatomat. Visszateszem az asztalra a korsót, majd Nikolai szavainak szót fogadva felemelem a borospoharat, majd a 2000-res évjáratú borba szagolok, végül bele is iszok. Ám mielőtt megköszönném az italt valaki telibe borít sörrel. Mire én a merénylő felé kapom haragos tekintetem, asztal partnerem már felpattanva kéri a kedves kocsmatölteléket, hogy kérjen tőlem bocsánatot.*
-Nikolai, nem történt semmi. Igazán... Nem probléma.*pillantok az engem védeni próbáló férfire, de mikor meghallom az idegen nevetését, teljesen elfut a méreg. Pillantásom mégsem viszem tovább partneremről. De mikor az alkoholista már a magánszférám széléhez nyúl élesen szívom be a levegőt, erre a legtöbb ember allergiás, én is. Csupán egy lélegzetvételnyi időre hunyom le szemeimet, aztán lustán a kocsmatöltelékre pillantok.*
-Ez az asztal foglalt, én még inkább! Ebben a kocsmában még vannak önnel egyidős nők. Menjen és válogasson.*a végén benyúlok a zsebembe és előhúzva pár zsebkendőt elkezdem letörölni magamról a sört. Csak Nikolai-ra pillantok fel bocsánat kérő pillantással mielőtt felállnék. Aztán már emelem is a lábam, hogy legalább bokán rúghassam ezt a s*ggfejet.*
-Azt mondtam tűnés!*szűröm fogaim között, majd halálos nyugalommal lépek vissza a székem mellé. Hogy a fazon végül elkotródik-e már nem érdekel.*
-Köszönöm a védelmet.*tényleg hálás vagyok, bár nem számítottam rá, ritkák az ilyen férfiak manapság.*
-Szóval csak átutazóban van...*fogok bele a majdnem elszállt témába. Tudom én, hogy hol jártunk, csak közbe szóltak.*
-Gyakran jár Mystral-ban? És igen, a feltételezése helyes, a Mysterio-ból ugrottam át egy kis időre. Gondoltam egyszer elüthetem haszontalanul is az időt.*somolyodok el, majd ujjammal a borospohár peremén kezdek körözni. A férfiak társasága általában feszélyez, pedig máskor már vígan csacsogok ilyenkor. Bár egy ilyen kifinomultnak tűnő pasas tuti nem is bírja a fecsegő lányokat. Szóval talán nem is baj. Meg azt sem akarom, hogy azt higgye faggatom.*
-Óh... Majdnem elfelejtettem. A bor nagyon finom. Jó ízlése van.*nézek szemeibe egy mosoly keretén belül.*
Nikolai
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Csüt. Jan. 23 2014, 23:26

Kezdek elgondolkodni azon, hogy biztosan jó döntés volt-e Zoey-hoz idejönni, mivel hallom gondolataiból, hogy oly nagyon kedvtelen. Ha megharapnám, biztosan változna a dolog, az élvezeteknek hála, de egyelőre ez nem olyan egyszerű. Fel mégse hívhatom egy szobába, tehát talán a friss levegő jót fog majd tenni neki, de egyelőre még nem megyek ennyire előre, inkább csak kitöltöm a poharakba a bort.
- Ezt jó hallani. – mosolyodom el kissé talán csábítóan, miközben hallom, hogy nem zavarom a másikat. Tudom jól, hiszen azt érezném rajta, örül a társaságnak, csak valami baja van, valami olyan, ami engem egy picikét se érdekel. Sose voltam egy lelkiző férfi, nem érdekel mások problémája, csakis a saját sorsom, meg esetleg még Demetriusé. Na de haladunk, így végül bár erőmmel, de rá tudom venni a fekete hajú lányt, hogy az a fránya, undorító sör helyett normális italt is igyon. Ha meg akarom harapni, mégse mindegy a számomra, hogy mit ivott előtte… Így hát szót fogadva teljesíti akaratomat. Már kezdem azt hinni, hogy normálisan alakul az este, de egy részeg férfi nem képes minket békén hagyni. Könnyedén árthatnék neki, mégse szándékozom felfedni magam, így csak udvariasan szólok hozzá, ahogy azt egy átlagos ember lennék, de tudom, hogy nem hatom meg, ez egyértelmű.
- Dehogynem történt! Tiszta sör vagy. – nézek is végig a másikon, mert ezt bizony nem lesz könnyű kimosnia a ruháiból, ha rendesen beivódik, szóval szerintem nagyon is van baj. De rendben, hagyom, hogy ő intézze, egyébként is érdekel, hogy vajon miképp is csinálja ezt, de hiába a szavak, a férfi nem tesz eleget Zoey kéréseinek, és az enyémnek se, tehát semmi elnézés kérés, inkább a lány szavaira már pofonra emelné kezét, de én addigra már ott termek, így kapom el piszkos mancsát, mire meglepetten felém pillant. Pont erre a pillanatra vártam.
- Fogj meg egy másik sörösüveget és verd hozzá a saját fejedhez, de elég erősen! – parancsolok is rá kegyetlenül, ő pedig képtelen lesz ellenkezni nekem. Nem árulom el ennyivel magam, hiszen aranyvérű varázsló voltam, mielőtt vámpírrá változtam volna, használhatnám a pszichokinézist is. A férfi teste megremeg, majd végül zavartan indul meg egy másik asztal felé, keze az üveg után nyúl és jó erősen fejbe is vágja magát, melytől menten elájul. Néhány üvegcserép a fejébe áll, így csúnyán vérezni is kezd, de engem már nem érdekel és másokat se nagyon, csak egy haverja kaparja fel és próbál eliszkolni vele, ki a fogadóból, el minél messzebb innen, én pedig elégedetten nézek utána.
- Ez a szemétláda másból nem tanul. – ennyibe nem fog belehalni és a mágia világában ez nem olyan óriási sérülés, tehát úgy, mintha semmi se történt volna, visszaülök a másikkal szembe és csak intek a köszönésre.
- Ugyan. – tényleg semmi se volt ez részemről. – Igen, akadnak itt élő üzlettársaim, akik miatt sűrűn megfordulok errefelé. – hazudom is szemrebbenés nélkül a másikat fürkészve, majd ez után hallom meg azt, hogy jól sejtettem, valóban a Mysterioba jár. De kezd elegem lenni ebből a helyből, így a dicséretre csak biccentek egy aprót, majd lassan kitolom magam mögül ismét a széket és felkelek.
- Nem lenne kedved levegőzni egyet? – őszintén szólva zavar a vér szaga, amely az előbb megsérült férfiből maradt még itt, és nem akarom azonnal rávetni magam Zoey-ra. Majd talán odakint, de ahhoz velem kell tartania. – Kicsit feldühített az előbbi eset, jól esne a friss levegő. – magyarázom is ki magam, miközben kezem illedelmesen a diáklány felé nyújtom, amit ha elfogad, finoman fel is húzom, majd eresztem el ez után. Remélem, hogy tényleg nem kell erre kényszerítenem, hanem jön magától is, így juthatunk majd ki az éjszakába, ki a hűvös levegőre.
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 23

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Feb. 02 2014, 18:19

//NRT: Logan és Slash, 2014. 02. 02. //

Még mindig nem sikerült teljesen kiheverni a tegnapi veszekedést Miával, de ennek ellenére nem szenvedhetek ma egész nap itthon, hiszen meló van! A szekrényemben hever két zacskó kokain, amit nemsokára le kell passzolnom a fogadban nem kevés pénzért. Új vevőről van szó, valójában még nem is láttam, így abban bízom, hogy felismer majd az öltözetem alapján, ami a megbeszéltek szerint fekete bakancs egy fekete nadrággal, G'N'R logóval ellátott fekete póló és egy bőrdzseki. Csuklóimon bőr karkötők találhatóak, nyakamban gitáros medál. Hajamat az ötágú fésűvel oldalra túrom, majd egy pilótaszemüveget is felcsapatok, mert ez is hozzájárul a felismerésemhez. Természetesen Jack is szeretne velem jönni, de most sajnos le kell foglalnia magát máshogy.
- Ez üzlet, szóval bocs, de nekem kell intézni egyedül. - Ábrándítom is ki őt, majd táskámba belepakolva a cuccost, felkapom az egyik vállamra, és már csukódik is mögöttem az ajtó. Sietnem kell, mert negyed ötre kéne ott lennem, így hát a révészt is noszogatom, hogy kicsit gyorsabban csapkodjon azzal az evezőlapáttal, mert nincs kedvem rajta nagy pénzeket és hírnevet bukni. Szerencsére hamar meg is érkezem, így ütközök késés miatti problémába. Belépve a fogadóba körbenézek, és kiszúrom, hogy nekem integet egy szakállas fazon az egyik sarokban lévő asztaltól. Biccentek neki, majd miután kikértem egy pohár whiskyt, oda is megyek hozzá kezet fogva és bemutatkozva.
- Slash vagyok. -Majd helyet is foglalok, és ölembe veszem a táskát.
- Én meg Luke. Na lássuk srác, mid van? - Hangzik el tőle is a bemutatkozás, és kérésére elő is csapom az asztalra a két zacsit persze úgy, hogy takarásban legyen. Ilyen esetekben mindig nagyon figyelek, így feltűnik az is, hogy az ürge valamiért ideges, és izzad. Nekem valami nem tetszik..
- Luke, lökd a zsetont és már itt sem vagyok. - Szólítom fel, minek hatására kicsit kizökken a korábbi ideges bambulásából, ami a cucc felé irányul, és a zsebeiben kezd motoszkálni. Nem tetszik ez nekem, nem így szokott ez zajlani, általában kezembe nyomják a nagy lét, aztán el van intézve minden, de Luke úgy viselkedik, mint amikor kisgyerekek keresik az aprót fagyira. Ezután azonban hirtelen fordulatot vesznek az események, a fazon gyorsan elkapja a két zacsit, és felpattan a helyéről, hogy futásnak eredjen. Lopni akar a mocsok, és talán ha nem viselkedett volna ilyen gyanúsan, könnyebb dolga is lenne. De természetesen nem hagyom a dolgot, én sem maradok a helyemen, ugrok utána, bakancsom orrával telibe rúgom a lábát, hogy térdre essen a nagy lendületében, majd a hasra teperve őt állítom bele a késem a tenyerén át a padlóba.
- Rosszkor húztál ujjat rossz emberrel, barátom! - Súgom a fülébe, majd a földre ejtett zacskókat magamhoz véve húzom el a csíkot, már ha nem áll elém valaki további balhét keresve. Nem érdekel most az, hogy ott maradt a késem, ennél fontosabb az egész biznisz, így majd keresek másikat.
Logan Holcroft
Mystrali lakos
Mystrali lakos

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás : 2014. Feb. 01.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mystrali lakos
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Feb. 02 2014, 20:29

/NRT: Logan és Slash, 2014. 02. 02./

A ma esti műszakom a szokásos időben, nyolckor fog kezdődni, de ma mégis hamarabb keltem, mint ahogyan az általában szokásom: van egy kis dolgom a Fogadóban, hisz jóban vagyunk a csapossal, ő a legpletykásabb a vidéken, én pedig néha bejárok hozzá némi információért, természetesen normális pénzösszegeket perkálva neki a hét fontosabb híreiről. Itt kezdek tehát ma, viszonylag gyorsan készülök össze, s hagyom el árnyas úti lakhelyem, a szokásos dolgozós göncbe öltözve: elegáns, sőt mi több, divatos barnás bőrből készült bakancs, melynek magasított szárában sötét farmerom alja bőséggel elveszik. Felül csak egy sötétszürke inget viselek, melyet most fekete szövetkabátom takar, s a biztonság kedvéért természetesen pálcám is nálam van, megfelelő helyén, kabátom belsőbb részében, nem szükséges feltűnést keltenem ezzel is. Arcomon némi borosta figyel, hajam pedig csak a szokásos, és már indulásra készen is vagyok, pár órát tervezek eltölteni a fickó társaságában.
Nem is tart túl soká átérni a főutcai alja helyre, mindenféle mocsok megfordul itt, na meg persze előszeretettel térnek be ide a Mysterio diákjai is, akik közül pár most is itt lézeng, többek között egy bőrdzsekis srác, kinek arca nagyon is ismerős.. egy ideje figyelem ugyanis a ténykedését, nagyon úgy tűnik, most is cuccot próbál terjeszteni. Csak egy pillanatra irányítom feléjük figyelmem, akármennyire is takarni próbálja azt a két zacskót, a vele szemben ülő viselkedéséből lerí, hogy valami nincs rendben, s mihelyst a fickó felpattan, én úgy torpanok vissza az ajtóból, kifelé, mintha eddig sem lettem volna ott.
Egész egyszerűen csak megállok a bejárat mellett, a kinti falnak vetve hátam, s amint nyílik az ajtó, már készülök: pólója közepére markolva rá rántom el onnan, ne fusson el nekem a másik irányba, s mindezt olyan erővel teszem, melyet ki sem nézne senki belőlem: szinte röppen a srác a rántásom után.
- Csak gyere velem, minden hiszti nélkül. - szólok rá eréjesebben, majd állok is meg vele egy beugróban pár métert követően, szinte betuszkolva a kapualjba, ami pontosan annyira takar el minket, hogy a fogadóból kirohanó, alkoholmámorban úszó, csökött agyú emberek elől rejtekbe vonulhassunk. S amennyiben úgy tett, ahogy mondtam, egy néma pillantással intem őt nyugtára, én magam pedig lazán, mintha mi sem történt volna lépek ki a kapualjból, egy doboz Djarum Black-et véve elő kabátom zsebéből, melyből hamar egy finom cigi is kikerül számba, s már gyújtom is meg, mikor..
- Nem látott egy bőrkabátos gyereket, valamerre menekülni, jóember? - rikkant felém az egyik piás fickó, mire széttárt karjaimmal vonom meg vállam tökéletes színjátékot mutatva felé.
- Csak most jöttem ki a házból, bocs. - ingatom is meg fejem, s hatalmas szerencse, hogy szavaimat készpénznek veszi, ezek szerint neki pont nem tűnt fel, hogy az előbb még befelé tartottam, szóval most már nyugodtan küldhetek le egy ízes slukkot tüdőmig. - Tiszta a levegő. - szólok hozzá széttekintve, végül ismerős arcán állapodik meg tekintetem, s neki legalább ugyanilyen derengős fázisban lehetek, jár ő is a klubba, sőt, valószínűleg én magam is szolgáltam már ki őt egy görbe estéjén. Nem várok amúgy semmiféle köszönetet, felőlem aztán léphet, és azt sem osztom meg vele, tökéletesen tisztában vagyok azzal, mit művelt odabent, figyelemmel kísérem mozgását egy ideje. De amíg nem kapok valakitől felszólítást, vagy egy röpke melót, nincs miért foglalkoznom vele, nem most fogok felcsapni önjelölt hőssé.
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 23

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Feb. 02 2014, 22:37

//NRT: Logan és Slash, 2014. 02. 02. //

Terveim szerint annyiból fog állni a dolog, hogy bemegyek a fogadóba, megkeresem az emberem, odaadom neki a cuccot, ő nekem a kápét, és el is köszönünk egymástól. De ez így persze túl egyszerű lenne, és az új vevő nem épp így alakítja az események sorrendjét. Addig megvan a téma, hogy odaadom a cuccot, de a fizetés már nem történik meg, hanem egy lopással próbálkozik. De ha ő így, akkor én is, sajnos rossz embernél próbálkozott, szóval messzire nem jut a fazon, érezheti erős rúgásomat kétszer is, ahogyan azt is, hogy erősen préselem őt a padlóba. De a hab a tortán csak akkor következik be, amikor késem is beleáll a tenyere kellős közepébe, szó szerint a padlóhoz szögelve így őt. Ezután pedig gyors mozdulattal hagyom el a fogadót, nem futva, csak sietve, de ahogy kilépek, valaki a pólómnál fogva elkap, és beránt egy kapualjba. Mi történik, ki lehet ez? Talán az előző cinkosa? Tőlem hirtelen csak egy "Mi a f...?" hangzik el, majd a gyors eseménysorozatot figyelve nem is tudok nagyon mit reagálni. Mágiát nem alkalmazhatok, hála a drága, igen kedves magiszterasszonyságnak, és késem sincs már nálam, pusztán két zacskó kokain a kezemben. Na ez aztán igen Slash, megvan a balhé! Egyelőre úgy döntök, hogy megpróbálok nyugton maradni, és csinálni amit mond, majd mikor levakarja az utánam kirohanókat, akkor kérdően vonom össze a szemöldököm. A kokót a zsebembe pakolom, majd az ő példájára én is rágyújtok egy szál Marlborora.
- Kösz a kis közjátékot. De miért? És mégis ki vagy te? - Szögezem hozzá a kérdéseket kíváncsian. Igazából el is mehetnék, de érdekel a dolog. Valahonnan ismerős is az arc, de nem tudom egyelőre beazonosítani. Remélem, hogy kielégítő válaszokat fogok kapni, de ha a titkolózós fajtából származik, akkor sem adom fel egykönnyen a dolgot.
Logan Holcroft
Mystrali lakos
Mystrali lakos

Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás : 2014. Feb. 01.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mystrali lakos
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Vas. Feb. 02 2014, 23:00

/NRT: Logan és Slash, 2014. 02. 02./

Nem gondoltam, hogy épp most fog valaki olyan az utamba kerülni, akiről úgy vélem, segítségre van szüksége ebben a helyzetben, de mindennek ellenére nem is bánom, hogy ki kell hagynom kedvenc csaposom beszámolóját bizonyos dolgokról, valószínűleg csak holnapig napolom a témát, hamar be kell hoznom a lemaradásaimat ilyen téren. Egyáltalán nem jelent gondot gyorsan gondolkodni, tervet változtatni és cselekedni is, s mák az is, hogy a srác, akinek segítő jobbom nyújtom, nem hogy nem kezd ellenkezni, hanem szavaim hallatán talán eljut agyáig, nem szívatni akarom, mint inkább kihúzni a csávából.
Így is történik ez, bár azért ennyiben nem is hagyják odabent sem a történteket, kifelé özönlik pár ember, én pedig jó polgár módjára, ártatlanul fedezem a bűnöst, ki mellettem lapul a kapualj árnyékában, a kis birkák pedig ügyesen isszák szavaimat, vész elhárítva, legalábbis egy darabon. Jelzem is neki, hogy szabadon távozhat, egyelőre nincs komolyabb mozgás a fogadó felől, amit ebből a szögből tökéletesen látnék, mire ő normálisan, ám annál kíváncsibb módon köszöni meg cselekedetem, jogos kérdésekkel élve felém.
- A nevem Logan, és a Pokol Szájában vagyok pultos. Ismerős voltál, és tulajdonképpen igen csak nagy szarban is, szóval gondoltam megfosztalak az esetleges meghurcolástól. - szívom tovább a cigit, minek füstje lassan oszlik el környezetünkből, főleg most, hogy ő is rápippantott egy szálra. Ugyanakkor már a továbbiakban azon agyalok, mennyire lehet itt biztonságos, s mivel úgy ítélem, a terep maximálisan tiszta, így a dokk felé biccentve fejemmel indulok is el, vélhetően vele a nyomomban.
- Le kéne lépned innen, mielőtt a fickó esetleg köp, hogy drogot akartál eladni neki, bár nem tudom, mi történt még odabent. Nem láttam mindent. - valóban nem vagyok az események vége szempontjából olyan nagyon jól informált, mivel a nagyjáról lemaradtam, csak arra fókuszáltam, hogy a srác grabancát kapjam el, ne pedig azét, aki meg akarta lopni, mert van egy sanszom, nem véletlenül próbált menekülni az alak. A drog szócskát viszont tök természetesen ejtem ki, szerintem madárnak úgysem néz, elvégre láttam, amit láttam, no meg az imént rakta zsebre a cuccot, itt, az orrom előtt. - Igyekezz. - dobom még oda neki, s gyorsítok is lépteimen, hogy mihamarabb beleveszhessünk a szürkületben gyülekező, gomolygó embercsoportokba. Mást nem nagyon szándékozom mondani neki egyelőre, nem akarok csevegni csak úgy spontán, de olyan nagyon kimért, vagy kemény sem vagyok, hogy ne válaszolnék esetleges további kérdésekre. Mert az gondolom nyilvánvaló neki, hogy merre tartunk, remélem legalábbis.
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 22
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Csüt. Feb. 13 2014, 21:11

// 2014.01.26 NRT Játék: Patrick– Mona – Előzmény a főfolyosón//

Költözködés közben futok össze egyik ismerősömmel és famulusával, akik hasonló cselekvést folytatnak, mint Louis és jómagam. Mivel nem sietek sehova, ezért leállok csevegni kicsit Monával, és közben famulusaink is játszani kezdenek, így elsőre
úgy tűnik, hogy jól kijön a jegesmedve és a skótjuhász egymással a méretkülönbségek ellenére, ami jó. Segítek a szőke lánynak helyrehozni a kis zűrzavart, amit a jegesmedve okozott, vagyis szépen összeszedegetjük a földre került játékokat, de természetesen ez sem csendben történik, folyamatosan beszélgetünk. Nekem ritkán adódik olyan alkalom, hogy ne találnám meg valakivel a közös hangot, és bár nem ismerem olyan jól Monát, de ő se tűnik olyan lánynak, aki kétségbeesik, hogy ha társalogni kell valakivel. Ha már a Campusra költözésünk közben találkoztunk, akkor feljön témának, hogy melyikünk melyik szakot választotta, és több dolog is kiderül, egyrészt, hogy arra a szakra jár, amin én még agyaltam, és az, hogy ma még nem költözik ki véglegesen a szakházába.
- Szerintem én is jól döntöttem a Kalandor szakkal kapcsolatban. Hát szerencsére nekem nincs annyi cuccom, mint nektek lányoknak, szóval én egy fordulóval ki is tudok pakolni. – mondom mosolyogva, és tényleg örülök, hogy nincs nyolcvanhat féle fölsőm, ruhám, nadrágom, cipőm, táskám meg még ki tudja micsodám. Na nem mintha bánnám, hogy a lányoknak sok ruhájuk van, mert szépen fel tudnak öltözni minden alkalomra, és jó rájuk nézni. Szeretem a lányok társaságát, főleg, hogy ha szépek, bár Elisa óta nincs barátnőm, és bár természetesen udvarolgattam csajoknak, de valahogy mégsem volt szerencsém, pedig azt mondják, helyes srác vagyok. Na de térjünk vissza a jelenbe, felesleges a múlton rágódni, inkább afelől érdeklődöm a leányzótól, hogy izgul-e amiatt, hogy milyen lesz az egyetem, de úgy tűnt, egyáltalán nem parázik a dolgokon.
- Teljesen egyetértek veled. Én nem vagyok az a nagy magolós, de hát valahogy eljutottam idáig, talán el tudom végezni az egyetemet is. – nevetek fel jókedvűen, és ez tényleg igaz, sosem fektettem túl sok energiát a tanulásba, azonban mégis szinte mindig elérem a céljaimat. Így ketten hamar összeszedjük az összes holmit a földről, így már indulhatunk is a campusra. Csak biccentek egyet a köszönetre, szívesen segítettem, hülyén is jött volna le, ha én itt csak karba tett kézzel nézem, ahogy Mona dolgozik. Mikor odaérünk, felvetem az ötletet, hogy mi lenne, ha elmennénk Mystralba kicsit iszogatni annak tiszteletére, hogy egyetemisták lettünk, és Mona lelkesedik az ötletért, így megbeszéljük, hogy itt találkozunk. Elbaktatok a Kalandor szakházig, majd az egyik üres szobába lepakolom a cuccomat. Majd később berendezkedek, most csak egy pólót túrok elő az egyik sporttáskából, az eddig rajtam levő fehéret lecserélem egy szürke rövid ujjú pólóra, majd felhúzom a szintén szürke színű pulóveremet, melynek elején a „Parkour” felirat van fehérrel, mögötte pedig az otthonomra, New York-ra emlékeztető épületek és felhőkarcolók vannak feketével rányomva. Újra felveszem a kabátomat, sálamat, sapkát, a bakancsot alapból le se vettem, majd a tárcámat és a pálcámat a zsebembe süllyesztve hátrahagyom a szobámat, ami immár csak az enyém, nem kell osztozkodnom senkivel, na nem mintha ez gondot okozott volna nekem. Várnom kell Monára, de ez nem lep meg, a lányokra mindig várni kell, ezt már megszoktam. Türelmesen ácsorgok, néha az órámra pillantok, aztán nemsokára megérkezik a lány, aki teljesen átöltözött, és télhez képest elég merész ruhát vett fel, de tanultunk mi pyromágiát, szóval sejtem, hogy nem fog megfagyni.
- Csini vagy. – dicsérem meg öltözékét egy mosoly kíséretében, aztán már indulunk is Mystralba.
- A Pokol szája még nincs nyitva, ahhoz korán van, szóval remélem megfelel a kocsma is. – nézek rá Monára, szóval ha nincs ellenvetés, irány a Véres hajnal fogadó, ahol kora délutánra való tekintettel nincs teltház, de azért vannak néhányan. A pulthoz lépek, hogy ott rendeljek.
- Mit iszol? Az első kört én állom. – fordulok a szöszi felé, majd ha rendelt, akkor én is elmondom a pultosnak, hogy mit kérek.
- Én kérnék egy sört, és egy tequilát…Köszönöm – mondom, majd ha megkapom az italokat, akkor megfogom, és odanavigálok az egyik üres boxhoz, és letelepedek, és valószínűleg a lány is így tesz.
- És, hogy telt a szilvesztered? Buliztál egy nagyot? – dobok fel valami témát. Nekem életem legjobb szilvesztere volt talán, óriásit partiztunk a haverokkal New Yorkban.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   

Véres hajnal fogadó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Fogadónegyed
» Melegforrás Fogadó
» Fogadások (2014)
» Telihold Fogadó
» Fogadások