Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Gyógyítói rezidencia I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Gyógyítói rezidencia I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Gyógyítói rezidencia I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Gyógyítói rezidencia I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Gyógyítói rezidencia I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Gyógyítói rezidencia

Go down 
+60
Sophie Black
Conrad Dietrich
Slash Daniels
Rachel Williams
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Ashi Angel
Yvonne Ricci
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Gabriel Perez
Brian Valentine
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Aristarkh Y. Zhukov
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Gabriel Farell
Élias Adachi
Jessica Turner
Alinox Ingren
Scott Reid
Christiano Lugano
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Octavia Blackwood
Alice Morrighan
Zoé Calylas
Tyler Holden
Faith Craven
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Jane Smith
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Miranda Reyes
Takoda Turner
Caleb Valerious
Catherine Waters
Aleksandra Radjenovic
Lucius Benedict Fenris
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lilith Corivan
Alexi Solsagan
Ruby Rose Re
Lionel Dustsnow
Josh Barker
Daphne Alucard
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
64 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2009-11-25, 3:06 pm

"A lépcső után az első sarkon balra a harmadik ajtó. Különben is ki van írva, hát nem lát a szemétől? "- válaszol az egyik ódon képkeretben jósgömbjébe bámuló boszorkány, ha a gyógyítói rezidencia iránt érdeklődnél. Ő különben Mary, a háta mögött csak "vén szipirtyó", a folyosó tudakozója, elvégre csak sikerült kiismernie jó pár év alatt az egészet. Nem a kedvességéről híres, de útmutatásai helytállóak. Ha a lépcső után balra fordulsz az első sarkon, a harmadik ajtón a táblácska fekete betűi ezt hirdetik:

Gyógyítói rezidencia
Dr. Engelaar van Haulerwi
(gyógyító)


Belépve hófehér teremben találhatod magad. Veled szemben fehérre festett ajtó, jobbra egy ágy, balra íróasztal, rajta vaskos könyvek, és általában itt található Dr. Engelaar van Haulerwi is. Ha nem lenne ilyen szerencséd, akkor helyette megjelenik kis segédje, Florah, a házi manó. Egy egyszerű sebet már ő is el tud látni, nem kell félned, nem ront el semmit. De ha nagyobb baj van, akkor mégiscsak szól az erre szakosodott úrnak. A fal mentén lezárt üveges szekrényekben megannyi tégely, tubus, dobozka található, tele mindenféle gyógyszerrel, amire csak szükség lehet. No és persze a sarokban van egy fogas, mellette meg egy paraván is, ami szintén fehér. Ha semmi komolyabb bajod nincs, akkor hamar szabadulhatsz innen, legfeljebb csak arra leszel kérve, hogy néha nézz vissza egy ellenőrzésre. Ám ha komolyabb a gond, akkor megismerheted a fehér ajtó mögött rejlő másik termet is, a betegszobát. Fehér ágyak, pontosan 6 darab, kikeményített ágynemű, kis éjjeliszekrények. Itt ragadhatsz néhány éjszakára, ha nem vigyázol. S hogy mi rejtőzik egy újabb ajtó mögött, amely innen is vezet valahová? Az elkülönítő, súlyos betegeknek, vagy éppen fertőzőeknek, szintén hat ággyal, ám itt már paravánok is vannak, és a fal mentén zárt szekrények, tele mindenfélével, amire csak egy gyógyítónak szüksége lehet.
Vissza az elejére Go down
Sirius Alucard

Sirius Alucard


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: Halott diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2009-12-11, 4:06 pm

-Kíváncsinak én is kiváncsi csupán nem mindig van rá időm,pedig jó lenne néha a saját fejem után menni és nem törődni semmivel*mondja kicsit megdöntve a fejét, egy pillanatra komolyabban de azért még mosolyog hozzá. *
-Aham végülis kire érjek rá? Amúgy te vagy az egyetlen ember akit barátnak tudnálak nevezni, pedig alig ismerlek pár napja. Ilyen se volt még szóval tudhatsz valamit*mondja egy félmosollyal mi közbe haladnak előrébb
-Hát én még nem gondolkoztam rajta hoyg fogom beosztani, de majd próbálkozok úgy hogy rá érjek*mondja még hozzá derűs hangon majd megérkeznek a révhez, majd be is szálnak a csónakba és úgy tűnik megkezdődik a vissza út a kastélyba. Amikor a lány a vállára dönti a fejét a srác csak Michelle vállára teszi a kezét, úgy tűnik hogy pár perc és már a kastélyba vannak. A fiú kiszáll, majd segít a lánynak ha ő elfogadja a segítő kezet, ezután pedig egyenes irány a gyógyítói szoba.*-Szerintem még bent se fognak tartani*mondja komolyabb hangon*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Gyógyítói rezidencia Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2009-12-11, 4:31 pm

- Hát nála is hasonló a helyzet. Még nem ismertem meg túl sok embert, de az tuti, hogy az első barátom már megvan, tehát nem szabadulsz meg tőlem. *mondja mosolyogva a fiúnak, majd végül megérkeznek a csónakhoz, ahova óvatosan be is szállnak, majd nekidől a fiúnak, aki úgy tűnik, hogy nem bánja ezt a közeledést. Nem tart túl sokáig és már be is érnek az iskola területére és utána jöhetnek a lépcsők. Óvatosan felbotorkál rajtuk, majd végül megérkeznek a gyógyítóhoz. *
- Nagyon ajánlom neki, hogy ne tartson bent túl sokáig. Na de köszi, hogy elkísértél, innentől szerintem már menni fog. Nem szeretném, hogy lásd az összes sebem… *teszi még hozzá, hogy a fiú értse, miért is küldi el. Van még pár sebe és azok a sebek közül néhány tényleg fáj neki. *
- Szóval köszönök mindent és majd találkozunk. *egy puszit nyom a fiú arcára, majd ha Sirius is elköszön tőle, akkor bemegy a gyógyítóhoz és majd remélhetőleg el lesz látva. *
Vissza az elejére Go down
Sirius Alucard

Sirius Alucard


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: Halott diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2009-12-11, 4:42 pm

*Kicsit felnevet majd oldalra dönti a fejét*-Nem is akarnák megszabadulni tőled, szóval ez fordítottan is igaz*mondja kicsit egy pillanattal talán tovább nézve a lányra, majd megérkeznek a csónakhoz. Nem zavarja a közeledés, miért zavarná? Elvégre jól kijönnek a lánnyal nomeg ahhoz képest hogy pár napja ismeri meg is kedvelte, ami nagy szó főleg ennyire, hszen a fiú nem sok mindenkivel ilyen közvetlen mint a lánnyal. Sőt mondhatni senkivel talán csak a testvérével de az más hiszen egy család. Megérkeznek a toronyba majd úgytűnik hogy sikerült feljutniuk a gyógyító rezidenciához is. A Srác csak bólint a szavakra és egy mosolyt ereszt a lány felé*
-Szerintem nem fog. És ne köszönd. Örülök hogy nem történt komolyabb baj, és szívesen tettem*mondja majd amikor a lány hozzá tesz a mondathoz csak bólint*-Tudod kevés olyannal találkoztam aki ennyire szívós*mondja mosolyogva bár reméli hogy a mostani sebek között a törés volt a legnagyobb, és nincs valami komolyabb ennél*
-Nincs mit. És még találkozunk, szerintem vagy te vagy én úgyis találkozunk másnem majd megint belém esel valamelyik folyosón*mondja kicsit humorizálva a puszira is csak elmosolyodik ő is ad egyet*-Akkor majd később*mondja még elköszönve majd leszökkenve a lépcsőn eltűnik az első emeletről .
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-07, 7:40 pm

*Az éjszakából csak pár kép rémlik neki, mivel Josh karjai között ájult el. Hosszú volt az éjszaka és az egész nap is, egyszerűen szörnyű, így hát nem talált más megoldást, mint az öngyilkosságot. Viszont ez nem sikerült neki, hála egy megmentőnek… hála? Daphne nem érzi úgy továbbra se, hogy ez lett volna a jó megoldás.
Lassan kinyitja szemeit, az egyik ágyon fekszik, kezei pedig bekötve. Most már sokkal jobban van, lehet, hogy vért is kapott, nem tudni, de egy biztos, össze van zavarodva. Kissé mocorogni kezd, majd lassan feljebb helyezkedik és körülnéz, hogy hol is van. *
~ Hogy kerültem ide? ~ *most annyira nem rémlik neki az este, így hát meglepetten veszi tudomásul, hogy a gyógyító rezidenciáján van, de biztos volt valaki, aki ide hozta. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-07, 8:07 pm

*Gyors léptek zaja töri meg a csendet az első emeleti folyosón. Súlyos léptek hangja ez, melyet csak tovább erősít, hogy egy bakancstól származnak. Josh siet végig a folyosón, szokásához híven talpig feketében, hogy megnézze, vajon hogy van Daphne. Addig nem mozdult el mellőle, amíg a gyógyító ki nem mondta, hogy úgy tűnik sikerült stabilizálni az állapotát. Utána viszont visszaküldte Josht a szobájába, hogy pihenjen le, mert nem fest valami túl jól. A srác próbált ellenkezni, de nem tudott mit tenni, így hát visszatért a Calypso hálóba. Nagyon sokáig nem tudott még aludni, a lány járt az agyában és az, hogy hogy tehetett ilyet Daphne. Sokáig ezen agyalt, míg végül a nagy kimerültség miatt végül mégiscsak elaludt. Már több napja alig aludt valamit, így ez az újabb stresszhelyzet most kiütötte és egészen nem sokkal ezelőttig fel sem kelt. Amikor felébredt és az órára pillantott, rögtön készülődni kezdett és elindult a gyengélkedő felé. Most épp ott áll az ajtó előtt, majd benyit, remélve, hogy több gond nem volt, amíg ő nem volt itt. Amikor belép és meglátja Daphnet, aki éppen ébren van és nézelődik, egy kicsit megnyugszik. Ezek szerint a lány túlélte és magához is tért. Remek hír.*
-Szia Daphne! *köszön a lánynak, majd odasétál az ágya mellé és egy kis ideig csak néz a lányra, majd végül megszólal.*
-Miért csináltad? Ez nem megoldás. *mondja s jól látszik rajta, mennyire megviselte őt az eset. Közel kerültek egymáshoz Daphnevel és nem akarja elveszíteni a lányt. Ugyan nem párkapcsolati szitű a közelség, de akkor is fontos Joshnak a lány.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-07, 8:15 pm

*Az ajtó halkan nyílik, a lány pedig csak reménykedik benne, hogy végre a gyógyító az és számon kérheti rajta a dolgokat, na meg végre elhagyhatja ezt az átkozott termet. Viszont nem az érkezik, akit várt, hanem Josh. Eleinte kissé furcsán pillant a fiúra, majd beugrik neki a tegnap este és hogy a fiú hozta le, egészen idáig. *
- Szia. *köszön kissé halkan a fiúnak, majd sárga szemeivel a zöld szempárt figyeli. *
- Én még is úgy gondoltam, hogy az. De sajnos nem sikerült… *jegyzi meg, majd halk sóhaj és visszafekszik az ágyba. Még semmi ereje sincs, így jobbnak látja, hogy ha pihen egy kicsit, de azért beszélgetni még fog. *
- Miért jöttél tegnap a szobámba? És most miért vagy itt Josh? *kérdi a fiút figyelve, egyszerűen nem tudja megérteni, hogy miért nem lehetett őt békén hagyni, legalább egyszer az életben. Minden bizonnyal egy jobb helyre került volna, ahol boldog lehet és újból együtt Siriussal, de most itt van ez a szomorú valóság, az élet, amely már Sirius nélkül folytatódik tovább. Arcán ismét egy könnycsepp indul meg lefelé, ahogy gondolatai a testvérére terelődnek, de nem akar sírni, Josh előtt nem. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-07, 8:48 pm

*Amikor Josh belép az ajtón, odaköszön a lánynak, amire egy halk választ is kap. Szemeikkel egymást nézik, amíg Josh végül odaér Daphne ágyához, majd egy kis idő múlva kérdőre vonja.*
-Sajnos? Ne beszélj hülyeségeket. Attól még, hogy Sirius meghalt, neked nem kell őt követned. *mondja a srác kicsit morgós hangon. Nem azért, hogy bántsa a lányt, de nem bírja csak úgy hallgatni, hogy Daphne ennyire meg akart halni. A lány közben kérdéseket tesz fel Joshnak, mire az sóhajt egyet s a válaszok ismét váratnak magukra pár másodpercet.*
-Beszélni akartam veled. Ott akartam lenni melletted a történtek után. Előbb kellett volna mennem... *mondja, majd kicsit lehajtja a fejét és egy rövid szünetet tart.*
-Korábban is fel akartalak már keresni, de nem volt rá erőm... nem tudtam, mit is mondhatnék... *kezdi lassan és halkan beszélve.*
-De tegnap találkoztam egy sráccal és beszélgettünk... végül arra jutottam, hogy ideje felkeresnem téged, hogy melletted legyek. *mondja egy újabb sóhaj után. Hihetetlen, de részben Dantenek köszönhető, hogy a lány most él. Ha tegnap este nem beszélnek Josh-al, akkor lehet, hogy a fiú csak a mai nap folyamán kereste volna fel Daphnet és akkor már rég halott lenne.*
-Miért vagyok itt? Hát nem világos? Fontos vagy nekem. Nem hagyom, hogy meghalj. Ezért vagyok itt. Elvileg el sem mentem volna innen... de a gyógyító kitessékelt, miután stabilizálták az állapotod. *mondja el őszintén, de halkan az elmúlt éjszaka eseményeit a srác. Szörnyű visszaemlékeznie, hogy a ruhája tocsogott Daphne vérétől. Úgy érzi, ő is tehet arról, hogy a lány most itt fekszik. Nem ment időben meglátogatni, így Daphnenek nem volt kire támaszkodnia ebben a szörnyű időszakban. Majdnem hagyta meghalni. Őt is, akárcsak a bátyját. Belegondolni is szörnyű.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 12:56 am

//olvad//

- Te még is honnan tudod, hogy mit kell tennem? Josh, ő volt az egyetlen testvérem és nélküle... nélküle én üres vagyok. Ikrek voltunk. *néz a fiúra, hiszen ő ezt nem tudhatta. Az ikrek között ugyanis sokkal bensőségesebb a viszony, mint más testvérpároknál, ezért is érezte Daphne Sirius halálának estéjén olyan rosszul magát. *
- Amúgy ne magadat hibáztasd, hiszen te nem tehetsz semmiről, az én döntésem volt. *monda a fiúra pillantva, majd kezét kissé gyengén emeli fel, mellyel a fiú felé nyúl. Hogy miért? Bátorításért és szeretné egy kicsit érezni Josh közelségét. Megmentette az életét és eddig is többször már mellette volt, ami azért nem keveset jelent a leányzó számára. *
- Héé, nyugi, te is fontos vagy ám nekem. *egy kedves mosolyt ereszt a fiú felé és megpróbál felülni, ami megy is neki, bár nem a legkönnyebben. *
- Nem ülsz le? *kérdi és közben kissé arrébb is csusszan, hogy a srác odaférjen, hogy ha szeretne, bár ezeknek a szép szemeknek nehéz ellenállni. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 1:14 am

-Annyit tudok, hogy nem ezt. *feleli Josh, majd a lány további szavain elcsodálkozik.*
-Ikrek? Azt hittem csak simán testvérek vagytok... *mondja a srác és hangjában és arcán egyaránt észrevehető a meglepettség. Nem gondolta, hogy ikerpár voltak.*
-Igen, a te döntésed, mert nem volt ott veled senki, amikor kellett volna. Leginkább én nem. *mondja még mindig önmagát ostorozva a srác. Ugyan nem egy pár, de közel kerültek egymáshoz az első pár találkozás alkalmával, így Josh úgy érzi, ott kellett volna lennie Daphne mellett, amikor a legnagyobb szükség lett volna valakire. Közben a lány Josh felé nyújtja a kezét, amit a fiú meg is fog és egy kicsit megszorít. Nem túl erősen, nem akarja, hogy fájjon, hisz most elég gyenge a lány. Daphne szavaira a srác ismét a fekete hajú lányra pillant, majd egy apró mosoly jelenik meg az arcán. Miután felült és arrébb csúszott, a srác természetesen leül mellé az ágyra.*
-Őszintén örülök, hogy sikerült még azért időben érkeznem... *mondja a srác a lány arcát nézve, majd egy picit értetlen arcot vágva figyeli Daphnet.*
-Egyébként mi történt a hajaddal? *kérdi, hisz eddig nem voltak benne ezek a fehér tincsek és elég furcsa, hogy pont most vannak, egy öngyilkossági kísérlet után. Az tuti, hogy nem ugrott el a szomszéd fodrászhoz a lány egy kis stílusváltásért, de akkor mitől lett ilyen a haja?*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 1:24 am

- Hát, nem kötöttük mindenki orrára, hogy ikrek voltunk. *mondja, majd halkan sóhajt egyet, viszont amikor Josh tovább beszél, kissé meglepődik, de arcán azért a halvány mosoly ismét ott van. *
- De hiszen nem vagyunk együtt… és nem várhattam el, hogy te is ott legyél, amikor én olyan rosszul voltam. *monda őszíntén és közben kezét a fiú felé nyújtja, aki meg is fogja, majd egy kicsit szorít rajta, de ez amolyan jóleső érzéssel tölti el a lányt. *
- Most már én is. Nem szerettem volna fájdalmat okozni neked. *mondja őszíntén a fiúnak, viszont a következő kérdésre meglepetten pislog párat, majd kezébe vesz pár tincset és most már ő is látja, hogy bizony néhány tincse hófehér lett… *
- Gondolom… Sirius miatt. Meghalt, így egy részem nekem is. *halk sóhaj, majd ha a fiú hagyja, akkor még közelebb húzódik hozzá, majd megöleli, de persze csak ha szabad. *
- Nem akarok egyedül maradni. *súgja halkan a fiú fülébe, majd egy puszit nyom Josh arcára. Őszíntén szólva bármire képes lenne, csak ne hagyják itt, mert akkor félő, hogy újból megpróbálkozik azzal a bizonyos öngyilkossággal és azt nem akarja. *
- Bármit megteszek, amit csak szeretnél, csak ne hagyj magamra, kérlek. *hangja kissé megakad, úgy tűnik, hogy ismét közelít a kiboruláshoz, de most vissza fogja fogni magát, nem akar ismét rosszul lenni. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 1:40 am

-Nem, valóban nem... de kerültél közelebbi viszonyba bárkivel is, amióta itt vagy? Nem hiszem. És éppen ezért nekem kellett volna melletted lenni... *fejti ki Josh a lánynak, hogy miért is hibáztatja magát azért, hogy ez megtörténhetett. A srác megfogja a felé nyújtott kezet, kissé meg is szorítja, majd leül a lány mellé az ágyra.*
-Ne is tedd. Nem bírnám végignézni a te halálodat is... *mondja a fiú és hangja szinte elcsuklik, majd nyel egy nagyot. Rossz emlék... Inkább másra koncentrál, így a lány hajszínének változásáról kérdi őt.*
-Ezek szerint tényleg elég erős kötelék volt kettőtök között. *feleli Josh, hisz minden bizonnyal az lehet a válasz, amit Daphne mondott. Mást nem is tud hirtelen elképzelni, akármilyen furcsán is hangzik a lány válasza. Úgy tűnik a srác emlegetése még nehezen megy a lánynak, mivel közelebb húzza magát Joshhoz és átöleli. A szavait hallva a sentinel srác is átkarolja a lányt, majd egy puszit nyomva Daphne homlokára válaszol neki.*
-Nem hagylak egyedül. Itt vagyok és itt is maradok. *mondja, majd simogatni kezdi Daphnet.*
-Csak ne csinálj többet ilyet... *feleli Josh és szorosabban magához húzza a lányt s egy újabb puszit nyom a feje búbjára.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 1:47 am

- Rendben van, jól hiszed, eddig még tényleg nem kerültem senki máshoz se ilyen közel, mint tehozzád. *halk sóhaj, majd a fiút figyeli és most fel se tűnik neki a halállal kapcsolatos megjegyzés, viszont a haja az igen, így hát kissé meglepődve szemléli, utána pedig a srácra pillant. *
- Nagyon hülyén nézek ki? *kérdi kissé szomorúan, majd lassan hozzábújik a fiúhoz. Tényleg furcsa egy kapcsolat van közöttük, de ezt nem is bánja a lány. Josh olyan számára… mint egy jó barát, egy társ, egy ideiglenes partner, de még se kell semmit se ígérnie neki és úgy tűnik, hogy a fiú is hasonlóan gondolkodik, még is fontosak egymásnak. *
- Nem csinálok… és köszi hogy ilyen rendes vagy velem. *mondja halkan és a puszik után csak elmosolyodik, majd lassan megpuszilja a fiú arcát, aztán az ajka szélét és végül az ajkát is, amit ha Josh hagy, akkor akár csókba is átmehet, legalábbis Daphne nagyon szeretné, ez látszik rajta, de hogy miért, az már egy jobb kérdés. Lehet, hogy hálából? Vagy tényleg nagyon megkedvelte a fiút? Nem lehet tudni, azaz rajta kívül más nem tudja. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 2:07 am

*A lány első mondatára nem reagál semmit Josh, hisz szinte biztosra tudta, hogy ez lesz a válasz. Közben Daphne is vizsgálgatni kezdi a haját, úgy tűnik ugyanúgy meglepetés neki, mint Joshnak.*
-Dehogy. Gyönyörű vagy. Még jól is áll... komolyan. *mondja mosolyogva Josh, miközben végigsimít a lány arcán. Hogy ők mik egymás számára? Valószínűleg még maguk sem tudják. Az biztos, hogy barátok, méghozzá erős barátság van köztük. Vagy ez már több lenne? Annyi minden bizonnyal biztos, hogy fontosnak tartják a másikat és szeretnek egymás közelében lenni.
A köszönetre Josh nem válaszol, hisz mit mondhatna? Ő ilyen, legalábbis azzal, aki kiérdemli. Daphne beletartozik ebbe a körbe, így ez természetes. Viszont kisebb meglepetésként éri a srácot, hogy a lány puszilgatni kezdi az arcát, majd az ajkait és úgy tűnik, csókot szeretne. A srác viszonozza a csókokat, majd hagyja, hogy az a bizonyos rendes csók is kibontakozzon. Sőt, nem csak hagyja, természetesen viszonozza is. A csók végén Josh a lányra mosolyog és kedvesen kérdi.*
-Ezt miért kaptam? *kezét Daphne arcára csúsztatja, úgy hogy azt szinte ő tartsa. Csak nézi a lányt szemeit és próbálja megfejteni a gondolatait. Közben eszébe jut, hogy már elég késő van és Daphnenek nem ártana pihennie, amilyen állapotban van. De megígérte neki, hogy vele marad és ezt nem fogja megszegni. Valamit ki kell találnia, hogy betarthassa a szavát.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 2:16 am

- Gyönyörű? Biztosan… főleg most, hogy itt vagyok a gyógyítónál. *húzza el kissé a száját, majd lassan hozzábújik a fiúhoz és bizony nemsokára egy csókot kívánnak az ajkai, amit meg is kap, mert Josh nem utasítja vissza. Lassan, gyengéden csókol, nem szenvedélyesen, hanem inkább érzékien, majd a csók után arcára kerül a fiú két keze és egy apró mosollyal válaszol Josh szemeit figyelve. *
- Nagyon hálás vagyok, tényleg… Soha nem fogom elfelejteni, amit értem tettél. *lassan az inghez nyúl, ami most rajta van és elkezdi kigombolni azt, majd pedig ismét Joshhoz hajol, egy újabb csókban reménykedve. Tényleg szeretné meghálálni a srácnak amit tett és mostanra már tisztában van vele, hogy mit is szeretne Josh, amit nem kapott meg tőle, így most Daphne készségesen felajánlja neki a testét és ez a fiú számára is egyből világossá válhat mivel nemsokára elfogynak azok a gombok az ingen és a lány tovább csókolgatja a fiút miközben teljesen hozzásimul. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 2:40 am

-Komolyan az vagy, bár a helyszín tényleg nem a legideálisabb. *feleli a fiú, majd magához öleli a lányt. Mostmár itt van vele és nem hagyja, hogy bármi baja essen. Talán ha korábban is mellette lett volna időben, akkor most nem itt ülnének a gyógyító szobájában. De ezzel már nem tud mit kezdeni Josh, viszont mostmár itt van Daphne mellett. A lány közben csókolni kezdi a srácot, amit ő viszonoz is, bár ez a csók nem olyan, mint amit korábban váltottak egymással. Az feltüzelt, szenvedélyes csók volt, ez pedig gyengédebb, érzéki. A csók végén egymás szemébe néznek és Josh feltesz egy kérdést, amire választ is kap. Jó ezeket a szavakat hallania a lánytól, mivel úgy tűnik, mostmár tényleg életben akar maradni és nem neheztel a srácra azért, mert megmentette az életét. A Cruorisos fiú az elején még észre sem veszi, hogy a szavak után Daphne hogyan cselekszik, mert ő csak a szemeit nézi. Csak annyit lát fél szemmel, hogy az inghez nyúl a lány, de azt nem figyeli, hogy mit csinál vele. Egészen addig, míg a gombok fogyatkozni nem kezdenek és egyre több bőrfelület látszik Daphneből. Ekkor kap csak észbe a srác és meglepetten pillant a fiúra.*
-Mit csinálsz Daphne? *kérdi, de ekkor a lány már ismét csókolgatni kezdi és hozzásimul. Pár csókot még hagy a srác, majd bevillan neki, hogy ez így nem helyes. Elhúzódik kicsit a lánytól, majd a szemébe néz.*
-Daphne... én nem ezért mentettelek meg. *mondja a srác, majd elkezdi visszagombolni a lányon lévő inget. Nem érzi úgy, hogy a lánynak ezt kéne tennie hálája jeléül. De ha így is érezne, akkor se látná most értelmét ennek az egésznek, hisz a lány most olyan gyenge, mint a harmat. Mit csinálhatna most vele, hisz ülni is alig tud még.*
-Ne érts félre, tudod hogy mennyire vonzónak talállak, de ez akkor sem... *mondja a fiú, miközben a ruhadarabot gombolgatja vissza.*
-Amúgy is... ha így meglátna minket a gyógyító rögtön kidobna innen, mint a macskát... és akkor nem tudnék veled maradni. Az igazat megvallva... *gondolkozik Josh, hisz így is jó esélye van rá, hogy hamarosan vissza lesz küldve a szobájába, hisz miért éjszakázna a gyengélkedőn?*
-Ígérj meg valamit! Nem fogsz semmi ostobaságot csinálni! Ígérd meg! *mondja a srác és arcán látszik, hogy most komolyan beszél.*
-Az az igazság, hogy csak úgy tudom betartani azt, hogy veled maradok, ha kiloplak innen és elviszlek a szobámba. Sajnos a gyógyító nem hagyná, hogy itt éjszakázzak. De ez nagy kockázat. Ígérd meg, komolyan! *mondja ismét a srác. Úgy tűnik, ez az egyetlen módja annak, hogy Daphnevel maradhasson ma este, ahogyan azt ígérte.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-01-13, 2:51 am

*Eleinte Josh nem veszi észre, hogy Daphne mit is szeretne, így boldogan viszonozza a csókot, viszont amikor az ing már körülbelül hasig ki lesz gombolva, akkor a fiú rákérdez, hogy mit is csinál, de válasz helyett csak csókot kap. Úgy néz ki eleinte, hogy Josh is benne van a dologba, de egy idő után ez a helyzet változik, a fiú leáll, majd a leányzó szemeibe néz, aki csak lesüti szemeit, de nem szól semmit, csupán csak hagyja, hogy visszagombolják azokat a fránya gombokat. *
- Értem… de másképp nem tudom meghálálni… *mondja nagyon komolyan, kissé szomorú hangon, majd egy sóhaj és a fiúra tekint, akinek igaza van. Továbbra se beszél feleslegesen, csöndben hallgatja tovább a srác szavait, majd bólint. *
- Megígérem. De most miért aggódsz? Hiszen a szobádban leszek… *lassan elmosolyodik, ez a gondolat boldoggá teszi. Joshhal tud aludni az éjszaka és talán meg is tudja neki hálálni a kedvességét. Mindenképpen szeretné, mert amíg nem történik meg, addig adósnak fogja érezni magát. Így hát lassan felkel, belebújik sportcipőjébe, majd lassan, Joshra támaszkodva megindul az ajtó felé. *
- Akkor menjünk, de csak halkan. Mint ahogy a sentinelekhez illik. *elmosolyodik és ha minden jól megy, akkor biztonságban felérnek a déli toronyba, a Calypso hálóba. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-02-07, 12:24 am

*Úgy tűnik hogy Rose tanyálása esetében megtörtént a legrosszabb, magyarul eltört a keze lilulás tényleg arra utal hogy valami nagyobb gikszer jött össze*
-Jobb választás nincs szóval azt hiszem hogy ez tényleg törés.... Mindegy megesik mindenkivel csak ne mozgasd*mondja majd segít is felállni a lánynak*
-Jah... úgy néz ki remélem hogy fájdalom mentesen sikerül jó irányba rakni, mert kinézetre ez eléggé ijesztő*mondja és ha minden rendbe van akkor segít neki felállni majd megindulnak a gyógyítói felé*
-Nem hinném az mulgi stílus bár ki tudja hogy itt mivel dolgoznak*mondja egy kicsit szájhúzással miközbe meg is érkeznek a helyszínre, ha minden jól megy akkor van szabad hely és a srác le is ülteti a lányt*-Na azt hiszem hogy megvagyunk most már csak kérdés hol a doki.....
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Gyógyítói rezidencia Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-02-07, 12:39 am

* Kapkodják lábaikat, sietnek felfelé, már amennyire csak lehet. Na jó, mostmár egyre jobban érzi a lány a fájdalmat, így egy apró könnycsepp csurog végig arcán.*
- Én is hasonlóban reménykedem, de nem vagyok benne teljesen biztos. *néz a fiúra. Majd mikor bemennek, Rose leül a legelső szabad helyre. Dehát neki eddig csak gipszelték törött csontjait, kisebb korában, mert eléggé szeleburdi kislány volt, évente minimum volt két törése. *
- Azt legalább tudom, hogy csinálják, még ha mugli szokás, akkor is. *megint felszisszen mondata végén, miközben elhelyezkedik a székben. Egyenlőre nme látja semerre a gyógyítót, igaz, nem is ismerheti fel, mivel sosem látta még. *
- Hát ezt jól összehoztam.. akkor asszem egy ideig nem lesz itt korizás..*szól megint, aztán csak várnak. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-02-07, 1:44 am

*Látja hogy a másik könnyezik de azért érthető is elvégre egy törés nem éppen kellems dolog. Erről is beugrik a huga aki a bokáját törte el*
-Nyugi, fent rendbe raknak, szóval nem lesz hosszú folyamat*mondja kicsit bíztatóan majd beérnek és a lány le is ül a legközelebbi helyre*
-Nyugi álltalába azért a mi szokásaink kevésbé járnak fájdalommal de ki tudja lehet majd gipszet kapsz.. ha akarod alá írom*mondja egy félmosollyal, kicsit még akar vidítani a helyzeten márha lehet. A gyógyító meg is jön és rendbe rakja a lány karját, a srác addig csak az ajtóban áll és figyel*
-Áh dehogy nem majd máskor jobban figyelünk, tudod ha egyszer elesünk fel kell kellni. Ne ez legyen a mumus*mondja derűsen*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Gyógyítói rezidencia Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-02-07, 2:00 am

* Néha elmosolyodik a fiú egy-egy szaván, de aztán megérkezik a doki. Kifaggatja Roset alaposan, hogy mi is történt, hisz keze elég csúnyán néz ki. A lány készségesen válaszol minden kérdésre, de igazán örülne már neki, ha végre legalább fájdalma enyhülne. A gyógyító csak grimaszol a figyelmetlen piruettezés hallatán, megrázza fejét, de biztosítja a lányt, hogy minden rendben lesz. *
- Szóval akkor eltört? *kérdi a gyógyítótól, mire az biccent egyet, és valami olyasmit motyog, hogy ki is fordult a helyéről. Majd megkéri Rose-t, hogy próbáljon meg csöndben maradni, mert varázslattal visszateszi a lány csuklóját a helyére, de nem lesz ez egy fájdalommentes művelet. Rose bólint, s a doki nem is vár sokáig, kimondja a varázsigét, minek hatására a csont ugyan nem forr össze, viszont maga a csukló visszajerül helyére. Rose karja már így is zsibbadt, szóval nem is nagyon érzi a dolgot. A törés miatt pedig ragaszkodik Rose a buta mugli módszerhez, a gipszhez. A gyógyító furán néz rá, de eleget tesz a lány kérésének. Ügyesen begipszeli a kezet, majd ad még valai füvet a lány kezébe, amit meleg vízbe kell áztatnia s meginnia teaként. A lány megköszöni a segítséget, a az ajtóban álló fiúhoz sétál.*
- Hát, aláírhatod.. *mutatja fel jobb kezét.* Pár hétig még rajta kell maradnia, meg adott valami fájdalomcsillapító füvet is. És azt hiszem,megyek is és csinálok belőle egy teát, hogy el tudjak aludni. * néz rá, majd kezére. *
- Köszönöm a kellemes időtöltést. *kacag fel, mert kínjában már nem tud mit csinálni, csak nevetni. * És remélem, hogy legközelebb tényleg kellemesebb lesz a találkozás. *küld felé még egy mosolyt, aztán amilyen tempóban tud, elindul a nyugati torony irányába.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Gyógyítói rezidencia Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-03-01, 1:21 am

*Ugyan már elég késő van, de Alexinek ez sosem akadály. Finn srác lévén hozzá van szokva az éjszakai életmódhoz, így nem is szokott korán nyugovóra térni. Ma este viszont más oka is van annak, hogy ahelyett, hogy az ágyában feküdne, inkább a folyosókat járja. Ez az ok pedig Lilith. Na nem azért keresi a lányt, mert hirtelen puszipajtások lettek, csak a tegnapi kis párbajuknak elég csúnya végkimenetele lett, a fehér hajú leányzó a gyengélkedőn kötött ki. Most hajtja a fiút a kíváncsiság, vajon milyen állapotban van a lányka, hisz a csontjai roppanása és a vérző fej bizony súlyosabb sérülések lettek, mint amilyet a fiú akart és még mindig nem tudja, milyen állapotban is van Lilith, illetve, hogy milyen sérülései lettek. Úgy egy jó negyed órája indult el a szobájából és még mindig keresi a gyógyító szobáját, hisz senki nem mondta el neki, hogy azt hol is találja, így az is kész csoda, hogy tegnap megtalálta. De mivel igyekezett a lányt orvos kezére adni, így nem jegyezte meg, hogy hányadikon is találja a helyiséget, ezért bolyong most. Öltözete egy fekete farmerből és ingből áll, lábán most is a bakancsa díszeleg. Még pár percnyi kótolgás után végre ismét ráismer az ajtóra, ami mögött minden bizonnyal most is ott találja majd Lilithet. Halkan be is nyit, hisz már késő van, majd belép rajta. Nem igazán sétál közelebb, megáll az ajtóban és csak figyeli az ágyon fekvő lányt, aki szépen be van fázlisva. Lilith behunyt szemekkel fekszik az ágyon, lehet, hogy alszik, de előfordulhat, hogy csak pihen. A lényeg az, hogy él. Mivel nem akarja a srác felzargatni a lánykát, így csak áll az ajtóban és figyeli.*
~Amilyen gőgős és nagyszájú volt eddig, olyan törékenynek tűnik most.~ *bizony nem tudja, mekkora igazság futott most át az agyán, de hát honnan is tudhatná.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Gyógyítói rezidencia Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-03-01, 1:41 am

*Tegnap éjszaka, amikor találkozott Alexivel, bizony nem éppen úgy sült el a dolog, ahogy azt szerették volna és nem kevés sérülést szerzett. Viszont túl sok mindenre nem emlékszik, hiszen Alexi segített neki ez ellen, így elkábította. Este ébredt fel egy fehér szobában, ahol eddig még nem járt, de rögtön ráismert benne a gyengélkedőre. Most már fején kötés van és kezein is, sőt, az egész mellkasán is, így csak egy bugyi van rajta, mivel felső teste szépen át van kötve, biztosan a bordák rögzítése miatt és így szabad kezein és egyébként lábain is, amelyeket most takaró fed, szép foltok díszelegnek. Viszont a lányka most nem alszik valami kellemesen, egyfolytában mozgolódik, hála a gyógyító bájitalnak, amit meg kell innia.
Lassan fel is pattan a kék szempár, majd óvatosan felemeli a kezét és lassan végignéz magán. Ez után lehajtja fejét újból a párnára, majd halkan sóhajt egyet.*
- Már megint a gyógyítónál... *hírtelen olyan érzése támad, miután kimondja a szavakat, mint ha figyelnék. Így az ajtó felé tekint, ahol meglátja a már jól ismert fiút, Alexit. Kis ideig csak figyeli a másikat, majd végül kissé feljebb tornássza magát, így ülő helyzetbe kerül.*
- Szia... csak nem kíváncsi voltál, hogy sikerült-e megleckéztetned? *kérdi teljesen normális hangon, hiszen ahogy eddig megismerte a srácot, körülbelül ilyen lehet a felfogása, bár még nem tudja, hogy miért is jött ide pontosan.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Gyógyítói rezidencia Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-03-01, 2:01 am

*Amikor végül Alexi másodszorra is sikeresen eljut a gyógyítóhoz, halkan benyit, majd be is lép, de megáll az ajtónál és onnan figyeli a befáslizott lánykát az ágyon. Mivel alszik vagy legalábbis pihen, így a srác nem akarja felkelteni, csak ott áll az ajtónál. Viszont úgy tűnik, Lilith magától is felébred, majd pár szót mond is magában s csak ezután veszi észre, hogy valaki más is van a szobában, így Alexire pillant. Néhány másodperc néma csendben telik és a két Inflatusos diák csak egymást figyeli, majd végül Lilith töri meg a csendet.*
-Szia. *köszön vissza a srác, de a kérdésre kicsit megrázza a fejét.*
-Nem igazán. Arra voltam kíváncsi, hogy milyen állapotban vagy. *feleli a fiú, de még mindig nem megy közelebb, csak ott áll az ajtó mellett.*
-A tegnap este... kissé durvábbra sikerült, mint azt akartam. És nem tudtam, mennyire súlyosak a sérüléseid. *feleli a fiú, majd ő is kérdez.*
-Hogy érzed magad? Tudsz valami pontosat a sérüléseidről? *teszi fel kérdéseit, hisz ezért van itt. Meg akarja tudni, hogy milyen sérüléseket okozott tegnap a lánynak. Továbbra sem mozdul el a helyéről, hisz nem a lány barátja, hogy odaüljön mellé az ágy szélére, így nem is tesz semmi ilyesmit.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Gyógyítói rezidencia Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime2010-03-01, 2:07 am

*Lassan azért csak magához tér, bár meglepő, hogy pont most, amikor Alexi meglátogatta. Meglátogatta volna? Tényleg? Na ez furcsa a sráctól, így a lány rögtön rá is kérdez, hogy miért is jött ide, azaz tippel inkább, de valamiért a másik most nem támad, sőt, inkább érdeklődni kezd az állapota felől. Na igen, ez az, ami ismét meglepi a lányt.*
- Már megszoktam az ilyesmit... a fél életem hasonló helyen töltöttem. *halk sóhaj, majd az asztala felé pillant, amiben bájital van. Fel is veszi, tudja, hogy meg kell innia, hogy ha meg akar gyógyulni, így kezeibe veszi, kicsit forgatja, majd lassan inni kezdi, de el is fintorodik.*
- Ez valami borzasztó. *pillant ismét a fiúra, majd ahogy figyeli, végül megadóan sóhajt.*
- Jól tudok varázsolni, talán túl jól is, de a testem ezt nem bírja, így legyengült... majdnem üvegcsontú vagyok. *mondja és most már a plafont figyeli, majd ismét a bájitalt és ez után iszik is pár kortyot.*
- Szóval eltörtek a vállaim, pár bordám, ezen kívül pedig kék-zöld vagyok, de túlélem, szóval eszedbe ne jusson aggódni vagy valami, mert a végén még jobb véleményem lenne rólad. *egy apró mosoly is megjelenik az arcán, valamiért most nem akar gonoszkodni, főleg nem úgy, hogy tényleg fáj mindene és gyönge, akár a harmat.*
- Nem eszlek ám meg, ha ide jössz. Nyugi, a pálcám az asztalon, nem tudlak megtámadni... *feleli végül, majd leteszi ismét a bájitalt, ennyi egyenlőre elég volt, majd egy kicsit később folytatja az iszogatást, így is egész teste megborzong tőle.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyógyítói rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyógyítói rezidencia
Vissza az elejére 
1 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: