Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sorvus Sarnius - Ősi druida város

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Sorvus Sarnius - Ősi druida város Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:01 pm

Órai helyszín!
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Sorvus Sarnius - Ősi druida város Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:23 pm

-Kaphatsz , de csak két perc..*sóhajt fel a lány szavaira, miközben megcsóválja a fejét, ez meg a barátnője már a múlt órán is csinálták a parádét, de persze nem olyan keményen hogy azt büntetni kéne.A fiú mosolyogva hallgatja ezután a diákokat, miközben már fel is készül az utazásra, hiszen a mai órát nem az iskolában kívánja megtartani, hanem annál sokkalta távolabb, de hogy hol, az legyen az ő dolga. Mikor mindenki végez, és megfogják a zsupszkulcsot mindenki érezheti a húzást, és nemsokára egy erdős helyen érnek földet. Körülöttük órási végelláthatatlan rengeteg, erdősség ami árnyékot biztosít nekik, tehát a természetbe vannak. A fiú itt előre lép majd körbe fordulva meg is szólal.*
-Üdvözlök mindenkit Sorvus Sarniusban. Ez a „város „ egyike a régi nagy Druida településeknek. Figyeljetek rá , hogy mit csináltok, bár biztonságosnak és barátságosnak látszik a környék, a druidák nagy hatalmú varázslók és meglehet ha olyat látnak ami nem tetszik nekik , ma mind itt halunk meg.*szögezi le komoly hangon, hogy senki se akarjon hülyéskedni. A fiú azonban még nem fejezte be a beszédet.*
-A válaszadásba voltak jó, és kevésbé jó dolgok, Jackelyn a kérdéseid közül talán a megjelölés volt egyedül olyan ami kis rávilágítást enged, de azt hiszem most elmondom részletesen, bár Ashi is jó fele tapogatózik, és Chris is jófele sejti ám senki nem találta el teljesen..*mondja komoly hangon, végül úgy dönt hogy a kezébe veszi a dolgokat, így nyugodt lassú hangon beszélni kezd.*
-A bélyegek arra hivatottak hogy a két mágia ágazat hatása alá kerítsük azon személyeket, akikre rárajzoljuk ezeket a jeleket. Ezekkel a bélyegekkel helyettesíthetjük, jóval egyszerűbben mindazon mágiákat, amik lehetséges hogy a Asztrális vagy mentális úton nehezebb lenne, de így mégis ugyan azt a hatást érhetjük el. A többi bélyeghez hasonlóan, a hatásuk addig tart, ameddig a felhasználójuk , vagy más egyébb behatás következtében le nem törli a jelet. Tehát röviden fogalmazva, minden asztrál és mentál mágikus hatást elérhetünk asztrál illetve mentál mágia alkalmazása nélkül… Ma két – két bélyeget tanulunk mindkettőből. Mentál bélyegek közül az érzékelés, illetve az akarat átvitel bélyegét, Asztrál bélyegek közül pedig a hűség és elvakultság bélyegét*fejezem be egy kisebb sóhajjal. Majd intve a társulatnak jelzek hogy indulni kéne, így indulok el az erdő belseje felé.*
-Kérnék tippeket az alábbi négy bélyegre, a nevük elég beszélő, szóval mondjátok el mit vártok el tőlük, vajon mire képesek?*beszél még mindig hangosan tök nyugodt hangon, de a diákok folyamatosan érezhetik, hogy figyelik őket. Ha körbe néznek azonban nem látnak semmit csupán a puszta rengeteget.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:35 pm

*Érdeklődve figyelem Elijah szavait, s egy rángás átfut az arcomon. Én itt egyébként se bízom meg semmiben, ezért próbálok úgy élni, hogy a következő percben meghalhatok: vidáman! Kissé meglepetten nézek időnként a lányra, aki marhára nem bír magával és átfut az agyamon, hogy drága szaktársam esetleg rendet rakhatna a kiscsaj bugyijában, hátha lenyugszik, de a tanácsomat ezúttal inkább megtartom magamnak. Az értékelést meghallva kissé dünnyögni kezdek az orrom alatt.*
-Még a végén kiderül, hogy nem vagyok értelmi fogyatékos... *Aztán perce kíváncsian hallgatom a további magyarázatot, hogy okos legyek majd egyszer. Nem is rossz ez a cucc, gyakrabban be kellene járnom órákra. Nekem úgyis minden mindig új és érdekes lesz. Erőteljes léptekkel indulok meg tanársegéd uraság nyomában az erdő felé és elküldöm magam a francban, hogy nem sportcipőbe jöttem, de ez még a jobbik eset így is.*
-Az érzékelés bélyeggel gondolom azt tudjuk kideríteni, hogy mit csinál emberünk, vagy hogy mi van ott a környékén, ami mondjuk fontos lehet nekünk, az akarat átvitellel meg valószínűleg rákényszeríthetjük, hogy azt csinálja, amit mondunk neki. Vagy ilyesmi. A többire nincsenek tippjeim. *Azokhoz már nincs elég fantáziám, bár tökjó festmény lehetne belőlük. Lehet, az óra után csinálok is egy skiccet belőlük, még akármi is lehet abból. Azért reménykedem, hogy ha ezeket kitaláljuk, nem kerülök annak a kotnyeles hölgyeménynek a markába, mert lehet, nem örülnék, ha ő dirigálna nekem. Gyanítom, hogy nem jár olyasmi a fejében, ami nekem igen, ami normál esetben teljesen oké, de nem szeretnék olyat tenni, amit még akkor is megbánok, ha nem tehetek róla.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:36 pm

*Csupán kinyújtom nyelvemet gyerekes módon a késő tanársegédre, de ezek után hagyom, hogy az óra menete tovább haladjon saját medrében... többnyire, ám igenis zokon veszem, hogy megszólalásomat válaszra sem méltatja, így horkanok fel, és fűzöm keresztbe karjaimat, mint egy óvodás, de egy durcás képen kívül mást nem mutatok kifelé. Végül válaszomat leadva hagyom el helyemet, hogy a zsupszkulccsal Elijah tervéhez híven hagyjuk el a terepet, és a még szokatlan pörgés-forgás bizony megvisel, ám érkezésemkor sikerül két lábon maradni, ami egy-pár karcsapással jár, hogy egyensúlyt tartsak.*
- Húú, ez komolyan hangzik. Te sem tudnál megvédeni minket? *érdeklődöm, mikor sikerül biztos talajt fognom, hiszen a srác ma komolynak tűnik, én viszont ugyan olyan vagyok, mint akkor, komolytalan, pimasz, és kíváncsi. Természetesen a választ is megkapjuk, majd pedig jön egy magyarázat, amitől számat is eltartom... ugyanis tökéletesen semmit nem értek belőle. Kételkedve nézek szemem sarkából a többiekre, hátha vág még valaki olyan ostoba fejet, mint én, de valószínűleg csalódnom kell, hiszen elméletben ennek emészthetőnek kéne lenni, egy normális korombéli számára... aucs. Nagyokat pislogva hallgatom az összegzést, és a végére sikerül elkapnom a fonalat, a négy megnevezésnél, ám kezdem úgy érezni, sikertelenségem a jövőben nem hogy folytatódni, de fokozódni fog.*
- Öhm... hát az érzékelés valószínűleg valakinek a jelenlétét... vagy varázserejét érzékeljük. Akaratátvitellel gondolom megszabhatjuk, hogy azt tegye, amit mi akarunk. Hűséggel valószínűleg nem párkapcsolatokat pecsételnek meg, tehát ez inkább lojalitás lenne esetleg egyes helyzetekben az alkalmazó felé. Elvakultság pedig... vagy roncsolja a képességeket, vagy dühkitörést okoz. *fejtegetem magam elé meredve, mint egy filozófus, ám a végére kezdek teljesen elbizonytalanodni, így csattanok fel.* - Nem tudom. Fogalmam sincs. *vágom be a durcit, de nem túl látványosan, inkább csak magamban, ám kívülről is elkaphatja hangulatomat a figyelő szem, hiszen lebiggyesztett ajkam árulkodó jel. Ezek után azt várom, hogy túléljem az órát, ugyanis arra nem sok remény van, hogy megértek bármit is, a szórakozás nem garantált, hiszen társaságom nem akad... egy kis akcióban reménykedem, bár ott meg a fogamat hagyhatom.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:43 pm

*Az óra ahogy kiderült nem teljesen a teremben lesz, hanem egy ismeretlen helyre fogunk ma menni. Kicsit morcos is lesz a hangulatom ettől, mert a mai napot így is kint töltődtem. Ahogy kiderül nem mondtam olyan nagy butaságot. De azért nem is találtam el. Na de mindegy nem számít. Mikor megfogom a kupát már érzem is az a szokásos húzást. Mikor szilárd talajt érzek a lábam alatt valami furcsa érzés fog el. Mit ha nem csak mi lennénk. Erre a választ hamarosan meg is kapom. Végig hallgatom amit mond és egy kicsi mosoly csal az arcomra az hogy ma tanulunk négy új pecsétet. A kérdésre szépen válaszolok is.*
-Szerintem az érzékelés azt jelenit, hogy megérzi a másik varázsló jelenlétét, akarat: betudja folyásolni a másik akaratát, hűség : hűségesé teszi a másikat valaki vagy saját maga iránt, elvakítja a másik ember érzékeit...*fejezem be és sejtem hogy csak egypárat találtam el.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Sorvus Sarnius - Ősi druida város Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:47 pm

*A fiú miközben halad előre hallgatja, a többiek válaszát, s néhányszor nagyokat bólint is, hiszen nem olyan buták ezek a kölykök mint ahogy néhányuk hinnék magukról.*
-Egész jó válaszok, sőt azt kell mondjam hogy közel jártok a valósághoz, bár azért azt hiszem nem árt elmondani hogy mindenki tisztán lássa.*mosolyodik el, majd egy pillanatra megállva szembe fordul a többiekkel miközben hátát, egy fának támasztja.*
-A hűség bélyegéről annyit kell tudni , hogy az áldozatát, mániákus hűséggel ruházza fel. Akaratán kívül és tudattalanul rendíthetetlenül hű lesz ahhoz a tárgyhoz, emberhez, vagy bármihez, amit mi akarunk. A jel egy egyszerű B rúna, és alá írjuk a hűség tárgyát.
A lényeg hogy a kréta amivel ráírjuk vagy tinta, a vérünk egy csepjével legyen keverve. A hatás addig tart ameddig a bélyeg nem törlődik.Ha a hűség tárgyát , nem a jel alá, hanem fölé írjuk, létrehozzuk a hűtlenség bélyegét, tehát ellenkező hatást fejthetünk ki. A bélyeg hatása addig tart ameddig le nem törlik.. Gondolom ez simán érthető az elvakultság bélyegének jele egy I-rúna… Felhasználási formája hasonlatos az előző bélyegével.Az elvakultság bélyege a varázsló álltal meghatározott cél iránt, az áldozat , minden már létező érzelme az elvakultságig fokozódik. Ha eddig szeretett valamit, a bélyeg hatása alatt imádni fogja, ha nem kedvelte, azt vad gyűlölettel fogja utálni, szóval igen lényeg a fokozatosság, amit ez a bélyeg gyorsít fel. A bélyeg lényege hogy nem ellentétes hatást fejt ki, hanem az érzelmeinket erősíti fel elvakultsági szintig, kb 1 héten belül kopik le magától.*mondja majd egy szusszanás után ellöki magát a fától, hiszen nincs sok idejük, tehát ha még az óra végére akarnak érni jobb lesz egybe letudni az egészet.*
-Már majdnem ott vagyunk. Na de a maradék kettőt is tudnotok kéne, mert szükségetek lesz rá. Az érzékelés bélyegét akire ráfestjük, annak szemével és érzékszerveivel látjuk a világot, a fájdalmait is átélhetjük, de nem irányíthatjuk vele a személyt. Csak megfigyelőként lehetünk jelen. Olyan mitha más testében lennénk Ez kivételt képez, a többi bélyeggel szemben hiszen egy órán belül lejár a hatása.A jele egy kör, amibe egy kisebb kőrt rajzolunk, tehát olyan mintha egy szemet, írisszel megrajzolnánk. Fontos, hogy ameddig szemlékőjk vagyunk testünk sebezhető, viszont koncentrációval megszakíthatjuk ezt a kapcsolatot, na és akkor az Akarat átvitel bélyegeéről azt kell tudni, hogy segítségével akaratunkat tudatosíthatjuk valamibe. Hasonló az Imperius átokhoz, akire felrajzoljuk, kapcsolatba kerülünk vele, és irányítani tudjuk. Ha akarjuk öngyilkosságot is követhetünk el vele, tehát a legkisebb gondolati parancstól a legnagyobb bűnig parancsolhatunk. Hogy ezt a célszemély hogy teljesíti attól függ hogy az ő illetve a mi akarat erőnk között mekkora különbség van. Ha valakit öngyilkosságra akarunk kényszeríteni rengeteg akarat erő kell. A jele Egy fordított M betű a testen, szintén egy csepp vérrel a sajátunkból.*miközben halad tovább, természetesen tekintetével ide oda nézve.*
-Csak óvatosan már majdnem a városban vagyunk..*mondja, de a diákok csak egyre magasodó fákat vehetnek észre, azonban a következő pillanatban azt láthatják, hogy az egyik fából egy test olvad ki, mely különös öltözete kivételével teljesen emberi. Nem mozdul, szinte szoborként figyeli őket. A fiú azonban nem tesz mást, csak kezével int a diákoknak megállást.*
-Ne támadjatok… Nem fog bántani..*csupán csak ennyit mond, az idegen pedig mintha valami jelet kapott volna indul meg feléjük.*

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Druida
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 8:58 pm

*Ismételten figyelmen kívül hagyják a kérdésemet, s most már össze vonom a szemöldökömet is. Talán valami problémája van velem? Talán. Elijah-t nem úgy ismertem meg, mint aki szabályszerűséghez tartja magát, sokkal inkább lazábbnak, ezért nem értem, miért nem fér bele egy kis beszélgetés az órába, ha már más társam nincsen. Talán segítenem kéne a magam problémáján, és máshoz oda menni, de miután véleményem szerint, nagyjából mindenki érti, csak én nem, nem szívesen zavarnék meg senkit sem a tanulásban, ha már én nem művelem azt a sportot. Legjobb tudásom szerint válaszolok, s utána már hallom is, hogy nem fejti ki személyre szólóan ki milyen választ adott, hanem az anyagot magyarázza. Hosszú, nagyon hosszú és tömény, de mivel kitartóan figyelek, azt hiszem kezdem érteni, bár a tökéletes szintjéhez közel sem vagyok, mégis, többet értek, mint azelőtt. Sajnálom, hogy nem hoztam a jegyzeteimet, mert most ideális lett volna, így jobb híján agyamba próbálom tárolni a halott információkat, míg csendben követem a menetirányt. Egészen elgondolkodok, mígnem hirtelen veszem észre, hogy történik valami szokatlan, így emelem tekintetemet felfelé, hogy ráakaszthassam a számomra ismeretlen lényre.*
- Elijah, ha megkérdezem mi ez, válaszolsz? *kérdezem most már fennhangon, és kissé dühösen is, de az utasítás szerint, nem támadok, kezem sem siklik a pálcára, hiszen nem érzem magamat veszélyben... ha más nem, majd én megvédem saját magamat. Legalábbis ez a tévhit ivódik be agyamba.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 9:00 pm

*Úgy tűnik, egészen belerázódok ebbe a tanulás dologba, tulajdonképpen rájöttem, hogy ez tök ugyanolyan, mint muglik között, csak egy kicsit más. Kedvem lenne a saját homlokomra csapni egyet, hogy miért is gondoltam mást, de ezt ismét inkább nem teszem. Viszont mivel a füzetem a teremben maradt, abba már nem tudok írni, viszont toll és ceruza van nálam amivel azért gyorsba jegyzetelek az alkaromra és újabb hasznos mellékhatását veszem észre a sok edzésnek, mert van hová írni. Ha varázslónak nem válnék be, füzetnek jó leszek. A két megadott válaszommal még jót is mondtam, úgyhogy most aztán nagyon büszke vagyok magamra. Hallom, hogy lassan a városba érünk, bár én különösebben eddig sem türelmetlenkedtem, mert nem az a típus vagyok, de azért örülök neki, viszont a városba érkezésünket megakadályozza egy valami. Újabb Chris Lugano féle értelmes megfogalmazás, de jobb szót nem tudok rá. És állítólag nem bánt. Hát nem tudom, nekem megfordul a fejemben, hogy szégyen a futás de hasznos. Erről viszont leteszek inkább, mert hölgyek jelenlétében inkább ilyet nem teszek. A pálcámért akarok nyúlni, de aztán inkább nem teszem. Jobb ha én ahhoz nem nyúlok hozzá, mert annak csak rossz vége lenne. Egy megjegyzés azonban mégis kicsúszik a számon.*
-Csak elültet minket a virágoskertjébe? *Megmondom őszintén nem szeretnék Chris-virág lenni és annak se örülnék, ha megenne egy fa. Én ehhez túl fiatal vagyok! Néhány lépést aztán hátra lépek, mert ez az izé nagyon jön, és én nem szeretnék vele barátkozni. Nem vagyok előítéletes, de nem ő az a figura, akivel bulizni mennék az este. Valahogy nem találom az összefüggést az óránk és a fa-ember között sem, pedig gyanítom, hogy nem a jó humorától vezérelve és nem is a tündérek üdvözletét akarja hozni nekünk.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 9:08 pm

*Most egy idegen helyen találunk magunkat, mivel a tanársegéd úgy döntött a nagy meleg miatt hogy mennyünk ki a szabadba. Közben tesz is fel kérdéseket és miután mind
válaszoltunk meg mondja a helyes válaszokat majd, ismét tesz fel egy másik kérdést amire ismét csak közelítettem a jó válaszhoz. Érdekes amit mond. A válasz után ismét elindulunk de rövidesen meg is állunk, mert számomra egy ismeretlen lány közeledik felénk mire a fiú inkább azt mondja álljunk meg.*
-Öhm... Ő milyen lény?*kérdezem halkan szinte suttogva.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Sorvus Sarnius - Ősi druida város Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 9:16 pm

-Nem kell tartanotok tőle. Nem találkoztatok még Druidával? Ezek természetmágusok, képesek felvenni akármilyen álcát, vagy beolvadni a természetbe, és bizony jól ismerik ezeknek az erelyét is. Szóval csak okosan.*mondja a kíváncsiskodóknak, A fiú miután elmagyarázta a dolgokat, előre néz, hiszen megjelenik egy igen fura idegen, mely talán első ránézésre eléggé veszélyesnek is tűnik. Ha a diákok ezt érzik , nem tévedhetnek, hiszen valóban veszélyes, csak kérdés kire. Végül megindul feléjük, s vele egyidőben Elijah is előre, amit a többiek meglepetésére egy ölelés követhet.*
-Üdv Gernant, báttyám mi újság erre felé? Régebben nem voltak ilyen komorak az üdvözlési formák, és a folyamatos megfigyelés se.*üdvözli végül a fiú mosolyogva a férfit, aki csak szívére teszi a kezét, és egy kisebb meghajlással üdvözli az egész társaságot.. *
-Üdv nektek is, már messziről tudtuk hogy mikor jöttök, és hát nem állnak jól a dolgok.. Remélem hogy te és a diákjaid tudnak segíteni mielőtt, ez a gyönyörű helyet vér, és halál fogja súlytani… Talán jobb lenne ha meghallgatnál…*mondja a fiú pedig csak hátra fordulva bólint, majd a diákokhoz is intéz pár szót.*
-Egy perc és vagyok, addig ne mozduljatok el innen.*mondja komor hangon, s nemsokára el is tűnik az egyik lankás mögött az idegennel. Jó pár perc eltelik mire vissza tér, viszont a diákok észre vehetik hogy a fák lombjainak takarásában, fura kerek faházhoz hasonló helyek vannak. Talán azért nem vették észre hogy a városban vannak mert nem figyeltek eléggé? Meglehet , de fura egy életmód ez. Viszont Elijah is vissza térvén komor arcán észre vehető hogy bizony nincs jó kedvben.*
-Nos srácok, elvileg gyakorolni hoztalak ide titeket, de a helyzetet elnézve ez most hadi állapot, szóval azt kell tennetek amit én mondok, és nem lesz probléma. A helyzet a következő: Több probléma is van a faluban, kezd szétszakadni a morál. A törzsfőnök szeretett fiát akarja megölni mert az nem akarja követni a druidák útját. Meg kell értenetek, hogy ha egy fiú eltér az apja által kiszabott ösvénytől , az itt kitagadással, vagy halállal jár. A mostani törzsfőnök viszont mint hallhatjátok elég keménykezü. De ez csak az egyik probléma…*mondja komoran, majd int hogy kövessék. Nemsokára egy óriási indákból érő falhoz érnek, mely oda érkezésük után azonnal szétválik.*
-A törzsfőnök mint mondtam most készül megölni a fiát, rá kell ébreszteni hogy szereti, és megakadályozni ezt az esetet, a nagyobb probléma az, hogy ezt egy rivális vezér kihasználja és ellenállást szervezett, innen nem messze a szomszédos tisztáson, és ott állította fel a hadseregét. Az egyetlen esélyünk ha eltesszük láb alól, viszont mi nem juthatunk be, lehetnek ott akár ötvenen is és mivel hazai terepen vannak, simán megölnek minket. Viszont van egy foglyunk, aki még hasznunkra lehet..*folytatja miközben már tovább haladnak, s a földön is láthatnak kunyhókat, vagy fából készült kaibákat ahonnan most az előző férfihez hasonló emberek jönnek ki megnézni őket.*
-És hogy még nagyobb baj is legyen, elveszett a törzsfőnök varázsbotja, igazából emiatt akarja megölni a fiát, ezt is meg kéne keresni, de mivel túl nagy a terület és mi nem vagyunk elegen hogy átfésüljünk egy több kilométer hosszú erdősséget , ide is kell segítség. Mindhárom feladt végrehajtásához egy bélyeg pontosan elég. Jacky te leszel a bérgyilkosunk, neked kell megölni az ellentábor vezetőjét, az egyik Druida el is kísér a hadifogolyhoz.*mondja, s valóban így történik. Egy férfi lép a lányhoz, akit aztán el is visz egy kiláncolt fickóhoz. Elijah reméli, hogy feltalálja magát a lány, hiszen most már ismeri a jeleket. *
-Chris, te fogod a törzsfőnököt jobb útra téríteni. Csak okosan, gondolj arra hogy szereti a fiát, csak most a dühétől nem látja át még., de a szeretete erősebb.*magyarázza a fiú, s nemsokára a fiú is így jár, legvégül Ashi felé fordul.*
-Tied lesz a varázsbot megtalálása. Ehhez kapsz egy segítő társat is, mint mondtam mi nem találhatjuk meg, de egy madárnak elég könnyű feladat. Mond el a törzsbélieknek mit láttál, és ők elhozzák majd.*ezzel egy nő lép elő s egy nyugodt sasmadarat tesz a lány elé. A fiú persze mielőtt a csapat szétszéledne ad mindenre megfelelő eszközt, krétát , tintát mindent ami kell, most a diákokon a sor.*


//Ashi, légyszives több ilyet nem szeretnék látni , hogy gyenge 6 sorral rendezed le az órát Smile Írtam eleget, hogy tudják rá minimum 10-15 sorban reagálni, szóval próbálkozz vele. Annyit elmondok hogy mindenkinek 1 bélyeget kell használnia az órán 1 bélyeg pedig nem kerül felhasználásra, mindenki írja le mit tesz, melyik bélyeget választja, és akkor használja is fel, ügyeljetek a használati módra Smile//
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 9:42 pm

*Érdekes módon kezdődik az óra, Elijah jobbára figyelmen kívül hagy, amit jelentéktelen kérdéseim miatt egy darabig megértenék, de egy idő után érdekes hatást vált ki belőlem, másfelől pedig a töménytelen információt ilyen gyorsan megjegyezni, és felfogni képtelen vagyok. Emészteni próbálom a hallott információt, mígnem egy érdekes szerzetre bukkanunk, ám a lezajló beszélgetés még érdekesebb, én pedig csak tátott szájjal bámulok, ismét az érdekes tudásanyag miatt...*
- Bátyád? Ezt most szó szerint kell érteni? Hogy-hogy téged nem büntettek meg akkor, nyilván nem ez a neked szánt ösvény! *hüledezek, mikor tanársegédünk vissza tér. Hamarosan azonban vázolja a helyzetet is, így vonom össze a szemöldökömet egyre inkább és kezdem vizslatni a tájat, melyben most látom csak meg a házakat... nagyszerű. Ilyen figyelemmel seperc alatt életemet veszthetem. Nyugtalanító amit hallok, mert ár nem az én ügyem, mégis lenyűgöz a társadalmuk, éppen ezért sajnálom, hogy ez a szituáció alakult ki. Ekkor jön a feladatkiosztás, melyre már izgatottan várok, bár némi félsz is található bennem, mégis hagyom, hogy rám ossza a kétségbe ejtő megpróbáltatást.*
- Gyilkos? Nagyszerű... de mit kezdjek én a hadifogollyal? *értetlenkedem egy darabon, míg ismét gondolataimba mélyedek, és pálcámat is előhúzom, de csak félénken, nehogy a kísérőm fenyegetésnek érezze. Elveszem a kiosztott segédeszközöket, míg egy durcás pillantást küldök Elijah felé, ám utána már lépkedek is a fogoly irányába.*
~ Nos... mit is kéne csinálnom? Oké, oké, Jackie, gondolkodj... mindenki nyilván más jellel oldja meg, ez a logikus, ez olyan tanársegédes hozzáállás... hárman vagyunk, azaz három pecsét. Zárjunk ki kettőt... fura hajú csaj feladata mi is volt? Repülés, akkor... az az érzékelés lesz! Hiszen csak így tud jelenteni... a srác pedig... jobban szereti a fiát, mint haragszik rá... elvakultság. Nagyszerű, tehát... az akaratátvitel a szimpatikusabb. ~ *döntöm el magamban a séta közben, s hamarosan már meg is érkezem a szintén furcsa fogolyhoz, ám próbálok nem törődni a körülményekkel, egyszerűen. A kapott krétát használva, felrajzolom a testre a jelét, ami egy fordított M betű, majd pedig pálcámat szegezem ujjamra.*
- Sectumsempra! *suttogom, mire elered vérem, így pecsételve meg végleg a ceremóniát.* - Hippokrax! *gyógyítom be gyorsan, mivel számomra a kis vér is vér, én pedig attól rosszul leszek. Tekintetem a másikra téved, és kissé bizonytalanul nézek rá, tekintve, hogy nem igazán vagyok benne biztos, mit is kéne csinálnom.*
~ Öhm... azt akarom, hogy öld meg a rivális vezetőt. Menj vissza, mintha elengedtünk volna, és öld meg... Öld meg. ~ *szajkózom magamban, egyre inkább koncentrálva a feladatra. Lehetséges, hogy nem értem az órát, de a szándék megvan bennem, igenis, Jackelyn McKinney tud, ha szeretne, nem buta liba!*
- Eressze vissza a saját... pomponcsapatához. *közlöm, és ha engedelmeskedik az őr, aki ide kísért, és elengedi a rabot, akkor az visszaérve ha minden igaz azt teszi, amit én parancsoltam neki, mégpedig egy tőrt ragadva, leszúrva az őt fogadó vezetőt. Azonnal vissza felé veszem az irányt, de a sikerben koránt sem vagyok biztos... majd Elijah megmondja.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 9:44 pm

*Ez az elsőre ijesztő izé végülis egész normálisnak bizonyul. Legalábbis gondolom, mert Elijah spanol vele, úgyhogy annyira nem lehet rossz. De azért buli kizárva vele. Aztán a tanársegéd mesélni kezd a brutális helyzetekről az itteni városban. Komolyan mondom, ha a saját nagyanyám lennék, sápítozni kezdenék. Hogy lehet egyetlen városba ennyi problémát összesűríteni? Ezek a druidát értenek a problémákhoz, azt látom. Az viszont nekem kicsit erős, hogy ezt a sok miezt mi fogjuk megoldani. Én még varázsolni se tudok rendesen, nemhogy megmenteni egy várost! Végül aztán Elijah elkezdi kiosztani a feladatokat. Átlátom nagyjából azt hiszem, hogy melyikkel mit kéne csinálni, de valahogy szívem szerint én a törzsfőnököt agyabugyálnám el. Nagy bánatomra azonban nem én kapom, s nem tudom eldönteni, hogy az órába való folyamatos bebeszélésért, vagy csak véletlenségből kapja Jackelyn a feladatot. Hát mindenesetre hajrá kislány. Én a családi béke problematikájára összpontosítok. A druidával együtt el is indulok a törzsfőnökhöz. Igazi celebnek érzem magam, hogy itten a legnagyobb arcokkal kell nekem foglalkoznom. A város egyébként nekem bejövős, én ellaknék itt. Talán kukásnak jó leszek. Gyűjtöm én itt az álláslehetőségeket magamnak: papír, kukás. Végül egy épületbe vezetnek, ahol találkozhatom a törzsfőnökkel. Próbálom azt a fura meghajlást utánozni, amit Elijahtól láttam, hogy mennyire olyan, azt nem tudom, de mindenesetre azért elfogadják, úgyhogy nagyon jó. Azt már tudom, hogy az elvakultság bélyegére lesz szükség, de hogy a jó égbe rajzoljam én ezt rá a csávóra?*
~Hé haver! Kitetovállak! De vicces!~ *De most komolyan! Na mindegy, mindenesetre azért próbálkozni szabad, úgyhogy valamit elkezdek azért motyogni.*
-Nekem talán...lenne egy megoldásom a fiú problémájára... de ahhoz szükségem lenne egy kis..ömm...tintára...meg a törzsfőnökre is! *Bizonytalanul nézek a druidákra. Értem én, hogy jófejek, de ha ez most nem jön be nekik, akkor többet nem látom Firenzét! Aztán észbe kapok és inkább gyorsan kihúzom magam, mielőtt egy gyáva nyúlnak néznek és amennyiben megkapom a tintát, egy kicsit félrevonulok integetve, hogy ezt egyedül kell megcsinálnom. Egy darabig szenvedek azzal, hogy egy jó nagyot harapjak az ujjamba, mindezt feltűnés nélkül, de sikerül és nagy nehezen beleügyeskedem a drága véremet az üvegcsébe, majd óvatosan a törzsfőnök felé fordulok a tintával. Belemártom az ujjamat, majd kérdőn pillantok rá.*
-Ömm...megengedi? *Hát remélem, hogy igen, mert különben ebből nem lesz semmi. Ha beleegyezik, akkor a nyakára húzom óvatos mozdulatokkal az I rúnát, majd gondosan alá írom a fiát. Pontosabban írnám, de nem tudom, hogy hívják! *
-Ömm...és hogy hívják a fiút egyébként? *Remélem, hogy semmi gyanú nem ötlik fel bennük és ha megkapom a nevet, akkor gondosan felkerül az is a törzsfőnök nyakára és most aztán már nagyon ügyes vagyok! Az ujjamat beletörlöm a farmeromba, amitől azt hiszem búcsút veszek ezek után, majd hátra lépek. Várom a hatást, valamint azt, hogy mikor mehetek vissza a többiekhez, mert bevallom őszintén, kicsit kényelmetlenül érzem magam így egy szál magamban fegyvertelenül a druidák között. Még a végén tényleg elültetnek a virágoskertjükbe.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 9:50 pm

*Ahogy haladunk az órával egyre érdekesebb lesz. S ez még az is fokozza hogy egy ismeretlen lény jön hozzánk. Mint kiderül nem akar minket bántani, sőt barátságos. De nem minden arany ami fénylik mert hiába nem bánt minket egy kicsit elragadja a tanársegédet tőlünk, ki kiadja az utasítást, hogy maradjunk. Ott ahol vagyunk. Nem telik bele egy már perc és vissza is tér, de nem épp a jó kedv sugárzik róla. El is mondja hogy miért. Elgondolkoztat, hogy is tud egyszerre három csapás érni ezt a kis várost. Mind annyian kikapjuk a saját feladatunkat. Nekem egy sas segítségével kell meg találni a törzsfő botját. Oda adja a szükséges eszközöket mire én már rögvest a madárhoz is fordulok.*
-Rendben kis galambom illetve sasom.*meg fogom a krétát és már rajtolóm és a madárra a két kört. Szép is körök lettek.*
-Rendben szállj hogy lássa a szemeddel. *súgom a madár tollába, aki mit ha ere vár volna mert felszállt. Egy pillanatra behunyom a szemet s mikor már kinyitom látom is alattam a talajt. Érzem a szabadságot ami nem köt semmihez sem. De aztán eszem be jut a feladat is és jobban elkezdem sasolni a helyett. Sűrű fákat látok. Egy darabig míg a végén egy kisebb tisztáshoz nem ér a sas ahol ott van egy varázsbothoz hasonló tárgy.*
-Jobbra kell menni egy kis folyó mellett lesz egy tisztás ahol egy fatörzséhez van támasztva a bot.* Mondom s mikor ismét kinyítom a szemet már láttom is hogy egy druida el is ment meg keresni, nem telik bele tíz perc már vissza is tér a bottal.*
Vissza az elejére Go down
Elijah Donovan
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Elijah Donovan


Sorvus Sarnius - Ősi druida város Szombilisztika
Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás : 2010. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 10:01 pm


*Jacky kérdésére csak hangosan felnevet a fiú, láthatólag tetszett neki a kérdés, de aztán nyugodtra fogva a dolgokat, már csak mosolyogva válaszol.*
-Egyszerű, úgy hogy nem vagyok se Druida, se egy törzsfőnök fia, és annyiban lódítottam hogy nem a báttyám csak anyai oldalon nagybáttyám. Tudod félvér vagyok..*mondja egy félmosollyal, de nemsokára komolyabb dolgokról beszél a druidával, s így jön a probléma is , amit aztán a városba befele menet vázol is a diákoknak, madj ki is adja mindenkinek mit is kéne tennie, hiszen ha lépni akarnak csapatba kell tenni.*
-Gondolkozz el rajta, ő nem kelt feltünés mi igen.*ennyit segít a lánynak, na de ezután hagyja hogy mindenki munkálkodjon.
Jackelyn könnyedén felismeri, mit is kéne tennie, így miután minden megvan amivel dolgozhat, meg is teszi a megfelelő lépést. A hadifogoly gyenge, és kimerült így esélye sincs ellenállni a lány akaratának. Így miután elengedik ahogy az parancsolva is lett, vissza tér a táborba, s bár társai észre veszik hogy furcsa, mintha befolyás alatt lenne, de nem lépnek elég hamar, addigra ő már a főnök trónusához megy, kezét felemelve egy egy indát kinövesztve a karjából egyszerűen eltöri a nyakát. Társai ellene fordulnak, a merénylő meghal, viszont a csatazajt és a vezér halálakor érződő kétségbe esést ott is hallani ahol a lány van.
Chrisnek nem kisebb feladatot szántak mint egy vezér meggyőzése, a fiú átlátja a dolgokat, s tudja is melyik bélyegre van szüksége, miután megkapja a cuccokat fel is tudja rajzolni, főleg hogy a kért nevet is megkapja az egyik druidától ami nem más mint a Eldron.. Ezzel az információval fel is tudja rajzolni a jelet, s bár kis hijja csak hogy sikerül, de szerencsére a törzsfőnöknek nem esik le mit akar a srác, azt hiszi valami harci díszt akar neki, bár lehet nem is érti a nyelvét. Minden esetre mielőtt lecsapna észre vehető rajta a változás, végül aztán könnyek között kitörve öleli át a fiát, így ez a gond is letudva.
Ashi, is megkapja a feladatát, aminek a végén sikerül is megcsinálnia a jó bélyeget. Persze a madárnak hiába parancsol, de még ebbe a fura ide oda repkedésbe is észre veszi a botot, aminek a pozícióját aztán elmondva a gond letudva. A városiak hálásan integetnek a többieknek, és Elijah is vissza érkezik az egyik druidával.*
-Hálásan köszönöm nektek a segítséget, ma egy egész várost mentettetek meg az anarchiától, és hála nektek a háború elkerült minket, remélem nem most láttuk egymást utoljára, a szerencse kísérjen utatokon..*mondja örömködve a férfi Elijah azonban egy félmosollyal előhúzza a zsupszkulcsot.*
-Nincs mit, a srácoké a dicsőség, és hogy látjuk e még egymást? Meglehet, azt hiszem a mai világba minden meglehet.*vigyorodik el, majd a diákok felé néz továbbra is derűs arccal.*
-Na fogjátok meg, ma jó munkát végeztetek, pedig egy pillanatig kételkedtem is ideje hazamenni *mondja vigyorogva s ha minden igaz és megfogják a zsupszkulcsot máris érezhetik a húzást ami vissza viszi őket a terembe.*
-Azt hiszem nem kell véleményeznem az órát, elég volt amit láttatok a falusiak arcán. Nos remélem tetszett a mai óra, és eljöttök a következőre is. A házik az asztalon, nektek pedig Peace..*fordul el még intve a diákoknak, majd sietve el is hagyja a termet.*

//Köszi a részvételt, remélem tetszett mindenkinek Smile //



Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 10:11 pm

*Hát nem azért mondom, de ügyes gyerek vagyok én és tök művészien megcsináltam a feladatot. Bevallom őszintén, tudom én, hogy feketemágus képző, meg minden, de én tök jól érzem magam. Főleg akkor kezdem még jobban érezni magam, amikor annyira megköszönik a segítséget, hogy már kezdek félni, hogy még meg is ölelnek. De aztán szerencsére nem teszik és bár reménykedem, hogy legalább inni adnak, mert szomjas vagyok ehelyett hazaindulunk. Indulás előtt azonban Elijah elejt egy megjegyzést, amire már nekem is kinyílik a szám.*
-Én nem tudom, hogy feltételezhetted rólam, hogy nem fog menni. Minden megy, csak akarni kell. *Talán kissé hisztis liba módjára közlöm, de minden esetre én egy percig nem hittem, hogy nem sikerül, pedig gőzöm nem volt, hogy mégis hogy a fenébe dekoráljam ki Csingacsgukot, aki nem Csingacsguk, de nekem a törzsfőről mindig az indiánok jutnak az eszembe. A zsupszkulccsal haza is repülünk, s én rögtön elindulok a cuccomért és Elijah után én is sietve lelépek.*
-Viszlát hölgyeim! *A terv az, hogy átmásolom a jegyszeteket a kezemről, még mielőtt lejönnének, aztán lefürdök és lemosom, mert ilyesfajta tetkóra sosem vágytam. Aztán egy gyors skicc esetleg. Ha nem leszek túl álmos.*

//Köszi az órát, élveztem és örülök, hogy nem ültettünk Chris-virágokat és hogy kitetoválhattam a törzsfőt Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 10:12 pm

*Továbbra is elképedve hallgatom a magyarázatot, de végül csak bólogatok, hiszen megértettem, amit mond. Nem ilyen egyszerű viszont a feladatomat megérteni, tehát rá is kérdezek, mire egy sejtelmes választ kapok. Ilyen helyzetben az ember lehetne nyílt, ám mégsem jegyzem meg ezt, csupán elgondolkodom, és kissé botladozva, kételkedve, de végül elvégzem a feladatot, és miközben indulnék, már hallom is, ahogyan sikert arattam. Nem tudom, hogy örüljek-e vagy se, hiszen mégis csak gyilkoltam, ami lelomboz, magamba süllyeszt, ám megmentettem ezzel egy falut. Érdekesen vegyes az érzés, de nincs kedvem érdeklődni a többiek felől, csupán némán várakozom, és hallgatom a druida hálálkodását. Az első adandó alkalommal kapok is a zsupszkulcs után, hogy visszavigyen minket a biztonságos iskolába, és egy ilyen esemény után, már szinte fel sem kavar az utazás élménye. Felmarkolom az asztalról a házimat, majd begyűröm táskámba az asztalon maradt cuccaimmal együtt.*
- Sziasztok. *cincogok egyet köszönés képpen, és hátra sem nézve indulok kifelé. Érdekes volt a mai óra, valahogy nem erre számítottam, főképpen nem az indulás után, és ha a többi jelet nem is, a rám osztottat egészen biztosan megjegyzem... Ilyen gondolatok közepette térek vissza a klubbhelyiségembe, ahonnan már csupán az ágy az út, hiszen muszáj kialudnom magam, hogy levezessem a stresszt.*


//Köszi Demien az órát, tetszett a mesés része, ötletes volt és érdekes!Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime2012-06-21, 10:31 pm

*Elején nem tűnt igazán érdekesnek főleg azért, mert egypár hete összefutottam egy fiúval ki azt mondta, hogy a jelmágián inkább elmélet van. Legalább is így értelmeztem. Hát most nem ezt az oldalát ismertem meg a jelmágiának. De most nagyon úgy néz ki hogy a tanársegéd inkább a szabadba tervezte az órát mint a terembe, ami véget el is utazunk egy erdőbe. Kérdések közepette figyelmeztet, hogy igen csak óvatosának kell lenni, mivel könnyen meg is hallhatunk ma. Ahogy megyünk egyre beljebb egy druida kerül a szemünk elé, aki ahogy kiderül igen csak jobban van a sráccal. Egypár percre el is ragadja tőlünk, hogy beszélgessenek egy kicsit. mikor vissza tér kiderül hogy nem valami vidám témáról volt szó. A falut hármas csapás érte és segítenünk kell. Szívesen segítek ha ezzel tanulhatok egy részt mást részt is szívesen segítek ha megkérnek és így élesben is kipróbálhatom az egyik bélyeget. Sikeresen teljesítjük a ránk bízott feladatot amit igen csak élvezek. A druidák igen csak hálásak voltak miért segítettünk nekik majd haza is megyünk. *
-Viszlát.* mondom mikor vissza értünk és már mindenki készül el menni. Elvesszem a házi feladatot majd indulok is a szobámba.*

//Nekem, tetszett ez az óra Very Happy de szégyellem is magam... Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sorvus Sarnius - Ősi druida város Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sorvus Sarnius - Ősi druida város   Sorvus Sarnius - Ősi druida város I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sorvus Sarnius - Ősi druida város
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Étterem a város szélén

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: