Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Mystral parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Mystral parkja   Vas. Júl. 22 2012, 01:10

Mystral központjától pár utcányival arrébb egy hatalmas park található. Egy vastag, betonozott út szeli ketté a füves parkot. A beton út mellett fenyőfák állnak, amik alatt hívogatóan padok csábítják az elfáradt sétálót. Ha nem a padokat választod, hanem tovább járod az utadat és haladsz a beton úton, egyszer csak egy lépcsősorhoz érsz el. Jobbról és balról híres varázslók és boszorkányok szoborképét láthatod, majd ha elérsz a lépcső végére, egy kisebb betonfalba ütközöl, ami a derekadig ér. A betonfal mögött egy apró kis tavacska van, közepén egy szép, női alak szökőkúttal.

A füves részen kellemes piknikeket lehet rendezni, de ha csak kedved tartja, elfeküdhetsz, hogy kedvedre sütkérezz a napfényben.

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 22
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Júl. 22 2012, 17:49

* Reggel verejtékben úszva ébredtem ágyamon. Éjjelre direkt nyitva hagyom mindig az ablakot, csak résnyire, hogy a szobatársakat se zavarjam, s alvós ruhám állandó jelleggel csakis egy boxer, semmi más, de ma mégis sikerült megizzasztania egy különös álomnak. Nem vagyok babonás, a természet és a racionalizmus embere vagyok, így az álmokban sem hiszek különösebben, tehát mindaz, amit láttam az éjjel.. a hófödte síkság, a kastély, a harc, és az a fehér ruhás nő.. nos, talán ő felkeltette a figyelmem, és az is, hogy annyira, de annyira valóságosnak tűnt mindaz, ami körülöttem zajlott. Ezek csak átkozták egymást, a sok fura alak, és addig nem is gyanakodtam semmi furára, míg egy kiadós zuhanyt követően valami oda nem illőt vettem észre éjjeli szekrényemen. A kis üvegcse, mely megbontja a rendet és precizitást, amiben élek, egy dolog, a szöveg pedig és a hely, amelyet ráfirkáltak, egy másik. Egész délelőtt ágyam szélén ültem tehát, az üveggel a kezembe, s azon agyaltam, vajon kinek van ide bejárása, és ki akar velem szórakozni? És ekkor bizony már álmom valóságos érzése is gyanússá kezdett válni.. *
~ Mystral parkja. Mystral parkja. ~ * kattogott ezen a két szócskán agyam egész álló nap, ebédemet is csak lapátoltam befelé, a kis üvegcse pedig velem jött minden hová, így tehát az étkezőbe is. De mi a fene ez? Valami jel? Valami történni fog? Nem tudom. De már délután van, én magam pedig ismét ágyam szélén ülök, csak úgy, mint reggel, a kicsike üveggel kezemben. Ujjaim között forgatom újfent, és próbálom felidézni álmom minden egyes kis részletét.. tényleg túl valóságos volt, ennyire taccsra egyetlen álmom sem tett még soha, nem nyomta rá a napomra a bélyegét holmi rossz érzetű gondolat. Most viszont annál inkább. *
- Mystral parkja.. hát akkor oda megyek. Maximum valaki jól átvert. * motyogom orrom alatt, senki nem fog bután nézni rám, hisz egyedül vagyok most. Fel is kelek tehát, hogy szekrényemből pár hasznos holmit kapjak ki. Akadnak köztük mérgek, a minap gyakorlásként készítettem pár adag robbanó bájitalt, amiknek talán hasznát vehetem később, valamint egy kisebb fajta tőr, amit szintén nem rég szereztem be, és azt hiszem ennyi, na meg persze a kis üvegcse is fontos. Fekete többzsebes nadrágom zsebeibe kerülnek a kis holmik, a tőrnek persze külön tartója is akad derekam körül. Pálcám kezemben marad, majd végül kilépve szobámból, átvágva a klubhelyiségen indulok le a révészhez, kinek segítségével át is jutok hamar Mystralba. Kis időbe beletelik mindez, de idővel a parkig is eljutok, amely helyszín meg volt jelölve az üvegcsén. Ruházatom csupa fekete most, tornacipő, egyszerű póló és rövidebb szárú nadrág, több zsebbel ugye, én pedig kócos hajamba túrva lassítok lépteimen, mivel zöld szemeimnek nem kell sok ahhoz, hogy kiszúrják a kék pulzárt. *
~ Ezért kellett ide jönnöm? De mi lehet ez? ~ * vonom össze szemöldökeimet, de annyira fényes és annyira hívogató, hogy lábaim ismét megindulnak, én pedig egész egyszerűen, mivel nem tudom, mit kéne kezdenem a jelenséggel, belesétálok.. és hogy mi lesz ezután, nem tudom, talán idővel kiderül, és nem néznek bolondnak az erre járók. *
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Júl. 22 2012, 18:05

*Mostanában nem alszom valami sokat, későn fekszem, korán kelek, és ha alszom is az is pont arra elég, hogy a napokat egyikről a másikra átvészeljem. Már sokmindenen elgondolkoztam, hogy vajon miért alszom ennyire keveset, de többre nem jutottam, minthogy nem mozgok napközben eleget, ezáltal pedig nem fáradok ki annyira, hogy este fáradtan, kimerülten zuhanyjak az ágyba. De most, most nem csak későn zuhanok az ágyba, hanem még álmom is van, nagyon szokatlan álmom, hiszen én ritkán álmodok... Sötét előcsarnokban találom magam, egyetlen zajforrás az előttem magasodó ajtó mögül jöhet, melyre súlyos ütéseket mérnek, s ahogy hátrálok veszem észre, hogy rajtam kívül még két ember áll a teremben. Az egyik egy démoni alak lehet, a másik pedig egy fiatal, gyönyörű lány, de nincs időm a kérdezgetésre az ajtó kivágódik, azon át pedig átkok hada zúdul. Végignézem, amint a férfi megöl egynéhány embert óvva ezzel a hölgyet, mégsem menekülhet, mert egy ekkor megjelenő férfi elvágja a nő torkát és szertefoszlik... Nem tudok így aludni, ruhám teljesen átizzadt, rémülten riadok fel az ágyban. Először nem akarok mozdulni, szapora szuszogásom lassan enyhülni kezd. Épp ülnék fel az ágyba, de a nyitott ablakon át egy villanás szűrődik be a szobába, én pedig rögtön fel is ugrok és megyek oda, hogy megnézhessem mi is volt ez, honnan jöhetett. Egészen kihajolok, s be is azonosítom, hogy a park felöl jöhetett, melyre innen tökéletesen rálátok. Magam sem tudom hogy miért, de elkezdek öltözködni, felhúzom pólómat és nadrágomat, magamhoz veszem pálcámat, meg egy övtáskát, ami rejt pár apróságot -elsőre kicsinek tűnhet, de a tágítás során igen nagy hely van benne, aztán a cipő is felkerül a lábamra és már sietek is le a toronyból, hogy megnézzem közelebbről, mi is történik ott, mert az villanás nem hétköznapi, én legalábbis még nem láttam ehhez hasonlót. Végigsietek a lépcsőkön le a klubbhelységbe, onnan pedig végig a folyosó lépcsőjén. Kettessével, szinte már futva veszem a fokokat, az utolsó pár lépcsősoron átugorva vetem ki magam a szabadba. Innen minden barátságos és nyugodt, a fényt sem látom innen, kíváncsiságom mégis nagyobb annál, hogy visszaforduljak.*
~Hát a levelek és a fura álom után ez lehet mégsem olyan szokatlan és meglepő, lehet semmi nincs ott csak beképzeltem, de tudni akarom, maximum kocogtam egy jót.~ *Ezen gondolatok közt indulok a park felé, mivel úgy gondolom onnan jöhetett a fény. Utamat egyből a révész felé veszem, hogy átvihessen a túlpartra, onnan pedig az utcák felé rohanok. Amikor meglátom a parkot lassítok a tempómon.*
~Lehetne kisebb is, hamarabb átfésülném..~ *Magamban morgolódva vetem be magam a fák közé, amikor egyszercsak meglátom magam előtt, ami magához hívott jószerivel. Egy kék pulzárral találom magam szemben, szemöldököm a homlokomra kúszik, kezem pedig pálcámra siklik. Teszek pár lépést, körbenézek, de mivel nem lát senki át is lépek rajta, nemtudván hova is jutok.*
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Júl. 22 2012, 18:06

[Mathis, Félix]

*Ha a páros sikeresen átjut a kapunk, szintén fura érzés mehet rajtuk keresztül. Mintha jégcsapot nyeltek volna, szinte fájdalommal teli az utazás, amíg átérnek a kapu egyik oldaláról a másikra. A következő fura dolog viszont az, hogy ellentétben az álmukkal nem a kinti világban vannak, hanem egy mélysötét pincében. Ha csinálnak némi világosságot, azt is sejthetik, hogy ez egy kínzókamra lehetett, a berendezésből legalábbis erre lehet ítélni, viszont innen valahogy ki kéne jutniuk. Lehetséges hogy az álmukban látott kastélyban lehetnek? Minden bizonnyal ez is meglehet, ám hogy erre rájöjjenek, jobban körbe kell nézniük, lehet a legmélyebb pincétől a legmagasabb csúcsig át kell kutatniuk a kastélyt. Azonban nem árt sietnük, mintha rengene a fejük felett a föld. Ilyen hangja vagy akkor van, ha földrengés tapasztalható, vagy ha fent írtózatos csatát vívnak.

//A ti hszetek már a mese helyszínekhez menjen azon belül Delgarod-ba. Szeretném ha mindenki 20 percen belül írna hszt//

Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 270
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.
Üzenet : 'Ami nem pusztít el, megerősít engem.'

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Júl. 24 2012, 23:02

* Végre hűvös van, pontosan olyan az időjárás, ami nekem kedvez, de teljesen.. és végre az életem is, vagy legalábbis a közérzetem kezd helyre állni. Pár hete iszom minden nap a kis löttyömet, amit Sideristől kaptam.. felkerestem őt, megbízom benne, és talán segít a gondjaimon, már ami betegségemet illeti. A tünetek enyhültek, kezdem érezni a hatást, mintha ténylegesen derűsebben látnám a dolgokat, a világot, és a legjobb, hogy tényleg nem érzem rosszul magam. Persze lehet, csak átmeneti a megoldás, de ennek örömére, vacsora után úgy döntöttem, átszárnyalok Balthazar hátán Mystralba, teszek egy kört a városban, ennyi pihenés és kikapcsolódás nekem sem árt. Nem nagyon voltam mostanában emberek közt, lehet ez is okozza azt, hogy nem produkálok hirtelen dührohamokat. De mindegy, nem akarok most erre gondolni, ahogy Sean-re sem. Sajnálatos módon, mikor már kezdtem megtapasztalni azt, mit is jelent az érzés fogalma, hogy létezik jó és rossz, és olyan is, ami biztonságos.. hirtelen nem láttam többet. Talán elkezdtem megbízni benne, és bízni abban, hogy most jó lehet, nem történik semmi gond. De mindegy, az élet ilyen, emberek jönnek és mennek, én magam pedig most már a főutcán sétálok végig, hogy betérve a parkba ott kolbászoljam picit. Balthazar egy ideig mellettem jön, majd szépen leválik, egy macskát az ösztönei visznek, hozzám pedig a kaja hozza vissza, na meg persze az is, hogy én teremtettem.. de most jó így, akár egyedül is. Kék üstököm kibontva, tincseim hosszúak már, frissen, illatosan omlanak le buksimról, de ezeket most fekete pulcsim kapucnija takarja, melyet jól szemembe húztam. Arcom bőre hófehér, enyhe feketés smink látható szemeim körül, felül ugye fekete pulóverem, ami egy szintén fekete kis topot rejt. Nadrágom sötét farmer most, kezeim zsebemben, pálcám tartójára téve övemnél. Lábaimon boka fölöttig érő, sötét bőrcsizmám, melybe tőröm pihen, az abban kialakított kis tartóban. Minden megvan tehát, én pedig fura, de mosolyogva lassítok lépteimen, nem akarok gyors sétába kezdeni.. csak nyugodtan lélegzem be a friss, hűs levegőt, egyszerűen jólesik a magány. Nem fájó, nem muszáj, nem hivatott.. csak jól esik. *
Arthas
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2012. Feb. 24.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- őserő
- jelenlét

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Júl. 24 2012, 23:15

*Ahogy eljön az este ismét itt a vadászat ideje. Szerencsére megint találtam magamnak megfelelő célpontot, egy város személyében, aki csillapíthatja étvágyamat. Nem mintha annyira szükségem lenne rá, megtanultam uralkodni magamon, hiszen nem eshetek át a ló tulsó oldalára, hogy az éhségem irányítson. A fiatal nő azonban menekülni kezd, igazándiból nem annyira érdekel, hogy azonnal elkapjam, csak elrontanám a játékot, na meg ilyenkor már nem nagyon járkálnak az utcákon, leszámítva pár embert, akinek még a holléte se érdekel, ha valamiben keresztbe mernek húzni hát megölöm őket, ilyen egyszerű. Mióta vámpír lettem az önbizalmam is jócskán nőtt, nem érzek olyan lényt a közelbe, aki rám veszélyt jelenthetne. Így követem a nőt aki végül végkifulladásig futva végül össze esik, nem sokkal talán ha 20 méterre Laura előtt, én pedig nem várok sokat, hanem azonnal rávetem magam fogaimmal feltépve szó szerint a húst a nyakánál. Kissé spriccel a vére de nem érdekel, a játék vége mindig a legélvezetesebb, ilyenkor képes átvenni az irányítást, a vadállat az agyamban, de nem is akarok ellenállni a fenevadnak, még akkor sem ha közben a lány végig nézheti ahogy szerencsétlen nő meghal a vérveszteségtől, én pedig még csak nem is veszem észre egészen addig ameddig tekintetem hirtelen fel nem szökik s szinte farkasszemet nézhet velem, s láthatja a véres ajkaimat, a tomboló vad tekintetet a szemembe, ám úgy tűnik egyenlőre nem mozdulok a tetem felől.*
Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Júl. 24 2012, 23:25

* Csak egy kis laza esti sétára vágyom, csendes magányomban, jól is esik a testmozgás, s így, egyedül, mosolyogva próbálok pozitív emlékeket felidézni elmémben. Érdekes terápia, főleg mert nem igen jut eszembe egy komolyabb dolog sem, talán csak az, amikor ide kerültem.. anyám lehet ezzel mentette meg az amúgy már eléggé elcseszett életemet. Tényleg jól vagyok, és csak reménykedni tudom abban, nem fog semmi olyasmi történni, ami megzavar, míg nem leszek teljesen biztos magamban, míg nem tudom száz százalékig kontrollálni magam, ám ekkor, ahogy egyre bentebb és bentebb érek a parkban, pár tíz méterrel előttem egy alak jelenik meg, nő lehet, és rohan, végül pedig össze esik. Hirtelen merevedem meg, nem is megyek tovább, hiszen ösztöneim igen jók, így már meg is pillanthatom pár pillanattal később a fenevadat, ki úgy tűnik, engem nem szúrt még ki magának, a nő viszont a prédája volt, aki előttem össze zuhant. *
~ Nyugi Laura.. nyugi. Vérméreg.. vérméreg. Ez egy vámpír, semmi több. Nyugavér, csigalom. ~ * nyugtatgatom magam, jégkék tekintetem a jelenetet nézi, de hirtelen rántom ki tőröm bokámtól, s ejtek egy kis sebet ujjam hegyén. Vérem azonnal folyni kezd, lehet, hogy szimatot fog majd, de ha megharap, azt nem fogja megköszönni. Pálcámazt is előhúzom helyéről, hogy gyorsan toljam a kis sebre hegyét. *
- Veneni vulneris. * mérgezem azonnal véremet, pálcám hozzá is ér az eddig piros nedűhöz, melyre lopva pillantok csak le, és máris látom a feketeséget. Vérem letörlöm ugyan ujjamról, de a tőrről nem.. mindegy, szerintem így is szagot fogott, de ha megharap, az picit rossz lesz neki. Szerintem nem tudja, mit csináltam, én pedig nem is akarom se megszólítani, se semmi, hátat sem fordítok neki, csak nézem a jelenetet, míg végül fel nem tekint, s ki nem szúr magának. Ajkai környékén csupa vér az arca, áldozata már biztosan halott, én magam pedig egy nagyobbat nyelve kezdek lassú hátrálásba. Nem hinném, hogy van menekvés, de hátat nem fordítok neki, és se pálcám, se tőröm nem teszem el, de használni sem fogom őket addig, amíg nem muszáj. Ki tudja, lehet már jól is lakott, én pedig nem kellek neki.. álom-álom, édes álom. *
Arthas
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- őserő
- jelenlét

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Júl. 24 2012, 23:35

*Sajnálatomra nem volt éppen kitartó a mai áldozatom, sose értettem hogy lehet megállni a fáradtságba akkor amikor az élete a tét, de látszik ezek szerint mennyi gyenge ember él a világon. Természetesen ez már nem számít én rávetve magát, feltépve a nyaki ütőeret, már inni is kezdem a drága nedűt, észre se véve a másikat, egészen addig míg meg nem hallom az igét, hiszen szerencsére a fülem eléggé jól működik. ekkor azonban már felnézek és szinte teljesen a szemeibe fúrva a sajátomét figyelem őt. Még én se tudom mit fogok lépni , ám amikor látom hogy nem támad, hanem meghátrál, egy fura mosoly jelenik meg véres ajkaimon.*
-Nézz rám, Állj, meg tedd el a pálcádat, és mond el milyen varázslatot csináltál az előbb..*mondom parancsoló de mégis negédes hangon, bevetve az uralmat is mindvégig a szemébe nézve, miközben lassan felemelkedve hallgatom remélhetőleg a válaszát, s immáron közelebb is lépek hozzá. Ruhám egyébként egy fekete hasított bőrnadrágból áll, hozzá való fekete selyem inggel szőke hajam pedig ide oda lengedezik a nyári esti szellőben, de tekintetemmel még mindig fogva tartom a másikat.*
-Nem tudom ki vagy, de ahogy látom berezeltél ez tetszik.... De megnyugodhatsz, a te véredre nincs szükségem.*mondom megnyugtató hangon, ám ekkor kezem hirtelen nyúl ki a nyaka felé, aprón megszorítva azt figyelmeztetőleg.*
-Bármit is tettél magaddal, ugye tudod hogy ha akarnám eltörhetném a nyakadat... talán ezt is kéne tennem, miután láttál... De adok neked egy esélyt bebizonyítani, hogy miért ne tegyem.. Szórakoztass el.*engedem le hirtelen a kezemet egy fura mosollyal. Nem kell rossz dolgokra gondolni, a szórakoztatást, most nem úgy értettem, egyszerűen csak kíváncsi vagyok hogy olyan társaság e a lány aki megérdemelné e az életet, vagy olyan aki nem hiányozna esetleg senkinek ha meghallna.*
Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Júl. 24 2012, 23:47

* Kezdem úgy érezni, a rossz akkor is megtalál, a baj meg főleg, mikor nagyon nem kéne.. irtóra sz.r az időzítés, mint mindig, a sors komolyan kiszúr velem mindig. Most éppen egy életéért rohanó nő kerül az utamba, nyomában egy vérszomjas vámpírral.. milyen találó. Lehet, hogy nekem is inkább a prédájává kéne válnom, lehet, hogy könyörögnöm kéne azért, öljön meg, még mielőtt elhatalmasodik rajtam elmém, és szörnyeteggé változom. De nem, józan eszem azt diktálja, tegyek ez ellen, ő ellene. Mindig van egy kiskapu, egy halvány reménysugár, amiért megéri küzdeni, és valamiért az életem is ide tartozik. Gyorsan cselekszem, vérem meg is rontom azonnal, tehát mérgessé teszem, és hogy az ige hallatán, vagy mi miatt, de ő kiszúr magának.. gondolhattam volna. Hangját hallva máris érzem a késztetést, nem is kell kérnie, hogy rá tekintsek, hisz le sem venném róla a szemeimet, még csak pislogni sem pislogok, de ahogy tekintetünk találkozik, akaratom ellenére, fura mód azonnal beszélni kezdek, és pálcám is helyére kerül. *
- Én ezt nem akarom, hogy tudd.. nem akarom.. megmérgeztem a vérem. * próbálok ellenkezni, de mivel azt kérte, nézzek rá, így másfelé is képtelen vagyok, végül pedig vallok is. * - Ha megharapsz, megkeserít belülről, ha sokat eszel, megöl. * folytatom tovább, talán előnyt is kovácsolhatom ebből, így nem biztos, hogy az én véremre fog fájni a foga. Újabb szavait hallva, lábaimból bár teljesen kimegy az erő, de én mégis mosolyogni kezdek, s fejemmel nemet is intek rögtön. *
- Nem rezeltem be.. egy vámpír semmi ahhoz képest, akikkel eddig dolgom volt. Az ember undorítóbb, és mocskosabb hidd el. A te fajtád a borzasztó skálán bőven kevesebb pontot kap, mint mi. * vágok vissza neki, nem hepciáskodom, csak a véleményem mondom meg, s talán ha határozottnak tűnök, nem esik nekem, na meg amúgy is, azt mondta, nem kell a vérem.. de miért hinnék egy vámpírnak? Közelebb kerül viszont hozzám, keze pedig hirtelen kapja el torkom.. s bár hallom szavait, arra nem kötelezett, hogy ne bántsam őt, tőrömmel sem, így annak pengéjével, mely még mindig a kezemben van, hirtelen ejtek vágást nyakam tartó karján. *
- Szórakozni akarsz? Hát legyen. De nem biztos, hogy azt megköszönöd. * tolom le fejemről immár a kapucnit is, kék tincseim is láthatóvá válnak, és gyönyörű vonásaim is, de nem teketóriázom, újból tőrömmel hasítok felé a levegőben, bátran lépve hozzá közelebb. S ha sikerül, most mellkasán szelem ketté az inget, sebet ejtve ott is, tehát felsőtestén.. ha pedig elkap, akkor ennyi volt, de mágiához egyelőre nem folyamodom. *
Arthas
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- őserő
- jelenlét

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szer. Júl. 25 2012, 00:04

*Nem vagyok hülye, és a képességeimet pedig használom, ha már megadatott a lehetőség hogy ilyenjeim legyenek. Így az uralmat bevetve szedem ki belőle, hogy mit is akart tulajdonképpen azzal a varázslattal. Bár lehet nyögvenyelősen, de végül úgy tűnik mégse képes ellenállni a parancsomnak, én pedig mosolyogva hallgatom végig mivel is készült volna, hogy ha véletlenül megharapom. Nem mondom ügyes, és okos, de ezegyszer nem jött be.*
-Áh.. szóval te egy kis vérmágus lehetsz, ahogy látom szorult beléd annyi ész, hogy tudj védekezni... Köszönöm az információt..*mondom gúnyos sötét mosollyal, miközben egy pillanatra még a fejemet is meghajtom afféle tisztelgés jeléül mely nem komoly, inkább csak egy kis színt visz ebbe a feszültnek tűnő estébe, legalábbis a lány részéről. A válasza azonban harcias, ami viszont nem tud nem megnevettetni, így mély, derűs hangom egy pár percig betölti a parkot, majd lassan elhal a viszhanggal együtt.*
-Nem mondom jól felvágták a nyelvedet, te kis csitri... de a szavaidat bóknak veszem, legalább szerinted van még jobb is a fajtánknál...*mondom miután leküzdöttem a nevetési kényszeremet, majd kezem hirtelen ér el a torkához persze még nem fojtó erővel , de eléggé ahhoz hogy fitogtassam az erőmet. Fura hogy nem fél, bár találkoztam pár diákkal, akiknek hasonló mód felvágták a nyelvét, s most mégis máshogy viselkednek, na de ekkor jön a támadás amire nem számítok így szisszenek fel amikor érzem a kezemen a vágást.*
-Te kis......*morgom hirtelen elengedve őt, majd a vágások elől, próbálok hátrébb lépni, szó szerint kiúszva a vágás vonalából, miközben arcomra eszelős mosoly fagy.*
-Éles a nyelved kis boszorkány, csak nehogy véletlenül beléd álljon*morgom, de valahol belül tetszik a harc, hogy megmérkőzhetek ismét valakivel. Végül felhagyok a táncikálással, és egyenesen közelebb lépek hozzá, ekkor ér a második vágás , ami mélyebb sebet vág a mellkasomba, erre már fájdalmasan fel is morranok. Kár volt az ingért, igazán szép darab volt ez pedig csak úgy.....*
-Legyen elég..*kapok rá hirtelen a kezére, majd ugyan avval a lendülettel tekerek is egyet rajta azzal a szent céllal, hogy kitekerjem a kezéből, ha ez megvan, a kezét hátra húzom majd felfele kezdem tolni egyre jobban feszítve, miközben fejemmel lassan hátulról hajolok a vállához.*
-Ha nem akarod hogy eltörjem, most tedd el a bicskádat, mert a következő ilyenre elvágom vele a torkodat..*sziszegem szinte bele a nyakába, miközben még mindig tartom rajta az előző nem túl kellemes fogást, hiszen játéknak jó, de még pár vágás és én is jelentős vért veszíthetek, az pedig nem lenne jó.*
Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szer. Júl. 25 2012, 00:19

* Kényszerít valahogyan, valamivel arra, hogy valljak színt iménti kis cselekedetemről. Persze nem akarom én ezt, tudatában is vagyok, de végül csak közlöm vele, mit tettem, ám míg ő bókol, agyam zakatol. *
~ Ha azt kérte, nézzek a szemébe, akkor a tudatával irányít. De ha becsukom a szemem.. ha kerülöm a tekintetét, ez a képesség nem hat. Viszont ha gondolatolvasó is, akkor most megszívtam. * összegzem a dolgokat, ő meg itt műsorozik nekem, amit én csak méltatlankodva nézek végig. Szívem szerint leköpném, de előbb magamat kéne akkor, hiszen amit most mondok neki, hogy az embereket mocskosabb pokolfajzatoknak tartom minden féle gonosz lényél, démonnál, vámpírnál, akárminél erre jogosítana fel első sorban. Nevetése agyamig hatol, szinte már fizikai fájdalmakat okoz ezt hallani. *
- Nem vagyok csitri.. nem is ismersz. Azt sem tudod ki vagyok. Én sem bírállak téged, vérszívó. * nyögöm neki már csak, hisz közben elkapja torkomat is. Talán fenyegetni akar? Érdekes, először tényleg összeugrott a gyomrom, de most valahogy mégis jótékonyan hat adrenalinszintemre a közelsége. Még mindig jobban produkálom magam stressz helyzetben, jó. Csak tudjak uralkodni magamon, ez a lényeg. A lényeg a nyugalom.. és a meglepetés ereje. Tőrömről megfeledkezett, pálcám tetette csak el velem, tehát szépen meg is nyisszantom a kis tőrrel karját, mely nyakamat tartja, így már szabad a normális levegővétel is. Fura.. nem estem kétségbe attól, hogy bizonyos szinten bezárva tartott. Érdekes, de ugyanakkor jó érzés is, mely újfent adrenalinnal tölti el testem, felpörget a tudat, hogy jól vagyok, tehát pár csípős szót is kap, reakciója pedig hűs mosolyra sarkall, tekintetemben pedig láthatja, hogy nem félek tőle, de azért igyekszem kerülni a szempárt, s csak mozgására figyelek. Így esik, hogy egy jól irányzott, második vágás is betalál, felsőtestét, és ingjét is felhasítva, de ez már nem tetszik neki. Gyors vagyok nagyon, tanultam egyet s mást, de ő még gyorsabb, ez evidens, így hamar le is fog, én pedig egy fájdalmas ordítást hallatva érzem előbb a fájdalmat karomban, amit szépen kiteker és húz hátra felé, de a tőrt továbbra sem engedem el.. nem. Ujjaim rágörcsöltek a pengére. *
- Ha tovább húzod a karom, kitörik.. ami a kisebb gond, a penge pedig beléd áll, ami a nagyobb. Tehát ha nem akarod ezt.. elengedsz és elteszem a tőrt. És nem vágod el a torkom. * próbálok vele egyezkedni, halkan, fájdalmas hangon mondva ezeket a szavakat, de azért arcom felé fordítom, amennyire tudom, így kerülve hozzá igen közel a még mindig véres képhez. * - De undorító vagy.. * fordítom is el hirtelen szép pofim, a vér szagától rosszul vagyok, de most nem csak én vagyok az, akinek jó lenne elgondolkodnia az alkun, hiszen a tőr továbbra is kezemben.. és ha megfigyeli, ha hátrébb húzza kezem, közvetlenül magába húzz ezzel a pengét is. *
- Egyébként pedig nem félek tőled. Tényleg nem. * nézek vissza rá ismét, állva a szagot is, és tekintetét is. Babonázzon csak meg, ha akar, máshogy nem fogom elhajítani magamtól azt a fegyvert, amivel igazán jó vagyok. *

//közös megegyezés alapján, meg mert mindkettőnk tiszta kóma, így fagy, hiába izgi a jácci Sad//
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 13:05

*Itt a dél, az ebéd ideje, de ő most éppen nem éhes, így nem is marad a kastélyban. Szép az idő, úgyhogy sétára indul, tervei szerint valahova Mystralba. Ruházata most sincs túlkomplikálva, az egyszerűséget szereti, így felül egy sima, kék póló van, alul pedig háromnegyedes, lábain pedig fekete cipő. Jobb csuklón a karórája, jobb zsebében a pálcája. Mivel a piercinget mindig hordja, azzal nem kell vacakolni. Tíz perccel később már Mystralban sétál, famulusa mellette. Lénának is volt kedve levegőzni, ezért van most vele.*
- Elmenjünk a parkba?*fordul a tigris felé, aki bólint, így útjukat már a park felé is veszik. Odaérve leül egy fa elé és hátát nekidöntve élvezi a semmittevést, és a jó időt. Észreveszi famulusa kicsit furcsálló tekintetét, a tigris nyilván nem érti, miért jöttek ki ide, ha nem csinál semmit.*
- Hé, szieszta idő van!*magyarázza meg nevetve a tigrisnek, aki egy fejcsóválást követően elsétál valamerre. Hogy merre, azt nem tudja, de látótávolságon kívül van. Mindegy, tud magára vigyázni a cicus, és ha elmenne innen, mielőtt visszajönne, akkor is meg tudja találni.*
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 13:15

*Azt hittem, hogy talán napokkal később könnyebb lesz feldolgoznom azt, ami történt, de sajnos ez nincs így. Bár a Serafinával folytatott beszélgetés sokat segített, mégse mondhatnám, hogy elég volt, még annyi mindent át kell gondolnom, Takról pedig azóta sincs hír, nem írt, nem hívott, tehát lehet, hogy tényleg azzal a másik lánnyal van. Ilyen gondolatok kavarognak most a fejemben, miközben tőlem szokatlanul leverten haladok végig a főutcán, majd ahogy a parkhoz érek, már be is fordulok. Viszont nem vagyok egyedül, Arwyn jelen pillanatban nem óhajt egyedül hagyni, hiszen látja, hogy milyen az állapotom és ő kemény kis oroszlán vigyázni akar rám, amelyért egyébként iszonyat hálás vagyok. Ha valaki rám néz, akkor egy testemhez simuló, fekete nadrágot láthat meg rajtam, csinos, ezüst színű övvel és egy ezüst felsővel, melynek alig vannak ujjai, tehát majdnem ujjatlan kategóriába sorolható, lábaimon pedig fekete sportcipő található. A kiegészítők azért rajtam vannak, zöld szemeim is kisminkeltem és hosszú, szőke tincseim pedig a hátamat csapdossák. Lehet, hogy az összkép nem csúnya, de szemeim alatt - hiába a smink -, láthatóak a táskák és a pirosság is, tehát hogy bizonyára sírtam valamikor, de merné megjegyezni mindezt valaki. Végülis már a parkban vagyunk, amikor a famulusom úgy dönt, hogy magamra hagy, így fut el az egyik fa felé, én pedig kíváncsian meredek utána.*
- Most hova mész? *teszem is fel a nagy kérdést, de ő már a tigris és Élias társaságát élvezi, így ugrik rá a tigris farkára, azzal kezdve el játszadozni, majd nemsokára már Éliast figyeli hatalmas, édes szemeivel és picit morog rá, játékosan, seggét kidugva, feje szinte a földön, tehát mint az oroszlánkirályban Szimba. Én is azért ide érek, így sóhajtok fel, majd morgok is oda.*
- Jobb játszópartnert nem is választhattál volna Arwyn. Na gyere szépen, nem vagyunk kíváncsiak bárki társaságára. *szólok is famulusomhoz, ki meglepődve emeli fel fejét, majd El-re néz és vissza én rám, de láthatóan személy szerint kirekesztettem a másikat és a tigrisét is, ugyanis nem fogok hozzá szólni, még mindig bennem él az, amit velem tett, szóval ennyit róla.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 13:29

*Élvezi a csendet és nyugalmat, úgy tűnik, most nem sokan járnak errefelé, Léna se kíván beszélgetni, úgyhogy egy fa törzsének dőlve, csukott szemmel próbál meg semmire sem gondolni. Merengéséből Léna hangja riasztja fel, akivel úgy néz ki, történik valami, mert felmordul. Mikor kinyitja a szemét, azt is látja, hogy mi. Léna farkával egy kis oroszlánkölyök játszadozik. Léna királynői mozdulattal a magasba emeli, majd elfordul. Morog is valamit, talán azt, hogy "ezek a kölykök", de nem érti tisztán. Az oroszlánkölyök úgy néz ki, megunja Léna farkát, és felé fordul. Morog rá, de cseppet sem ijesztő, inkább édes, és ő, mint nagy macskabarát, ki is nyújtja az oroszlán felé a kezét, hogyha akar, közelebb jöhet, és akkor még simogatást is kaphat. Na de az oroszlánka gazdája is megjelenik, akit ő is ismer, de elég régóta nem látta, körülbelül majdnem egy éve.*
- Arwyn, így gondolod te is?*kérdezi mosolyogva az oroszlánkölyöktől. Lehet, hogy a gazdáját nem kedveli, de azért egy édes cicával nem lesz emiatt szemét.*

- Most annak kéne jönnie, hogy én megyek a lány után kutakodni, nem igaz?*teszi fel a kérdést szem forgatva Léna, de esze ágában sincs így cselekedni.*
- És ha Arwyn maradni akarna, mit szólnál?*szól a srác Jessie után, aki láthatóan nem kíváncsi rá, érthető okokból, de ez nem riasztja vissza attól, hogy hozzászóljon.*
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 13:36

*Elég szerencsétlenül alakul ez a nap is úgy érzem, mivel Arwyn is a legjobb társaságot választja, akit csak lehetne. Nem is értem, hogy tud ennyire ráérezni a dolgokra, így amikor már a fiúval játszadozik, bizony picit közelebb megy a másik kezéhez, nedves nóziját a fiúéhoz dugja, de simogatásra nincs idő, mert már meg is jelenek, az oroszlánkölyök pedig fejét felém fordítva néz értetlenkedve, ugyanis ő nincs tisztában azzal, hogy mi történik jelenleg itt. Amikor végül hozzá szólnak, csak fejét rázza eleinte, majd rám néz.*
- Ne akard befolyásolni a famulusomat, mert nem fog menni. *jelentem ki dühösen, a másik felé nézve, így fordítok hátat a párosnak és bár Léna szavait valamennyire sikerül meghallanom, nem foglalkozom vele, de Arwyn vacilál, utánam indul, hiszen szeret engem és most támogatnia kell, de ekkor El is megszólal újból.*
- Nem akar. *jelentem ki egyszerűen, én pedig az egyik padhoz sétálok és szépen le is ülök oda, de a cica Élias nadrágját megharapva kezdi el húzni, méghozzá pont felém és egy picit rá is ad az érzelembefolyásolással, tehát hogy a fiú tegye meg az első lépést, ez után pedig a képességet már nem fogja használni. Elég bajom van így is, az én drágám pedig nem akarja, hogy továbbra is rosszul érezzem magam, csak sajnos azt se tudja, hogy mit tett velem a fiú, akkor, a konyhában. Szóval az oroszlán húzni kezdi a másikat, majd ez után már mellém is csücsül a padra, fejét ölembe hajtva, füleit behúzva, mint aki rosszat csinált, én pedig kezemet rátéve lágyan cirógatni kezdem.*
- Nincs gond, megvagyok én is, csak őt nem csípem, ennyi. *vonok vállat, így magyarázva meg előbbi viselkedésem, de fél szemem a másikat figyeli. Tudom, hogy régen történt, ami történt, de ő tartozik bocsánatkéréssel, nem pedig én fogok kezdeményezni, így egyértelmű.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 13:50

*Alig van pár perce a parkban, amikor megjelenik az oroszlánkölyök és a gazdája. Szuper páros, egyiket csípi, másikat nem, nem is lehetne jobb. Na de Arwynt meg szeretné simogatni, és a kölyök is közelebb megy hozzá, nedves orra már a kezéhez ér, de a lány közbeszólása miatt nem tudja megsimogatni.*
- Nem is akartam. Engem alapból szeretnek a macskák.*nem csalás, nem ámítás, ez valóban így van, minden macska szereti, még a nagymacskák is, így egy kissé nagyképű mosoly fut át az arcán. Jessie úgy tűnik, távozna, és bár Arwyn habozik egy kicsit, gazdája után megy. A kérdésére adott válaszra csak megvonja a vállát, látta ő, hogy Arwyn szeretne vele barátkozni, de mivel ők nem kedvelik egymást a lánnyal, nem lenne sok esély rá, hogy össze is barátkozzanak. Jessie közben leül az egyik padra, de Arwyn már jön is vissza hozzá és a nadrágját kezdi el harapdálni. Most már van esélye a simogatásra, így párszor megpaskolja a kölyök fejecskéjét, aki nadrágjánál fogva akarja elhúzni. Feláll, hogy szépen, finoman leszedje a nadrágjáról a kölyköt, még mielőtt elszakítaná. De amint feláll, késztetést érez arra, hogy közelebb menjen a padon ülő lányhoz, fogalma sincs róla, hogy minek, egyáltalán mit tudna neki mondani, de megy, és Arwyn közben a nadrágját is elengedi. Léna végignézve mindezt, sejti, mi történik vele, és rosszallóan összeráncolja a homlokát. Ha a kölyök így, akkor ő is. Arwynhoz hasonlóan ő sem tudja, mi történt múlt nyáron, csak azt tudja, hogy ez a kettő nem kedveli egymást. Arwyn bizonyára rá akar segíteni, hogy ne legyenek haragban, akkor ő is segíthet egy kicsit a kölyök szándékában. Az érzelembefolyásolást használva akarja rávenni Jessie-t, hogy álljon egy kicsivel pozitívabban a gazdájához. Közben a srác is megérkezik mellé a padhoz.*
- Ja, egyébként a haverodat azóta sem láttam, tán nem vagy neki olyan fontos, hogy bosszút akarjon állni?*érdektelenül kérdezi, mintha nem is érdekelné, azt meg végképp nem tudja, hogy fájó pontra tapintott ezzel a kérdéssel, így csak lazán zsebre dugott kézzel áll a pad mellett, figyelve a lányt és famulusát.*
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 13:57

*Igazán hidegen hagy, hogy vajon miképp is állnak hozzá az állatok, valahogy most semmi se érdekel és az hiányozna még, hogy párbajba keveredjünk. Most nem vagyok erős, se kész arra, hogy koncentráljak, még egy vereséget pedig nehezen viselnék el, tehát szépen távozom is onnan, így ülve le az egyik padra és inkább elszeparálom magamat a másiktól, jobb lesz ez mindkettőnknek. Na de Arwynt figyelve most már csak fejemet csóválom meg, hogyha így döntött, hát tegye, menjen csak El-hez, nem hiszem, hogy bántaná a srác, a famulusom pedig meg tudja védeni magát, akármennyire kis picike. Ahogy viszont a fiú odalép hozzám, majd meghallom szavait... hiába az érzelembefolyásolás, ezzel olyan sebeket szakít fel pillanatok alatt, hogy arcom is megremeg, fejemet pedig elfordítom, nem, nincs nekem semmi energiám most vitatkozni, így csak felsóhajtok picit, végül vállat vonok.*
- Ezek szerint nem vagyok, ha már meg is tudott csalni egy másik lánnyal. *motyogom is halkan, nem mintha sok köze lenne ehhez El-nek, de most már tudhatja, hogy miért ez a viselkedés, bár szerintem egy picikét se érdekli. Igazából jól esett volna, ha Tak akkor helyre teszi a fiút, de nem történt meg, most pedig már szintem tök lényegtelen, semmit se változtatna.*
- És neked van valaki, aki fontos? Szerintem még soha nem láttalak lánnyal. *azért órákon összefutunk néha és bár nem beszélünk, a folyosón is láttam már elhaladni El-t, de mindig egyedül volt vagy ezzel a hatalmas cicával. Igazából nem érdekel, de hála Lénának picit mintha én is engednék és bár szavaim lehetnek szurkálódók, van benne azért normális gondolat is. *
- Vagy a másik nemet kedveled? *mosolyodom is el picit, most már felé fordulva, szemeibe nézve. Engem aztán nem fog zavarni a dolog, de ha már így alakult, akkor rákérdezek, lesz, ami lesz.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 14:12

*Jessie elmegy, a famulusa viszont visszajön, és nadrágját cibálva próbálja meg elhúzni a pad felé, ahol a lány ül, egy kicsit rá is segítve az érzelembefolyásolással. Így már ott is terem Jessie mellett, és egy kicsit szurkálódó és nem kedves kérdést is feltesz neki. Várakozásával ellentétben a leányzó nem kap dührohamot, nem is kezd el kiabálni, a pálca is a helyén marad, és normális hanggal ad választ. Ezt hallva már meg is érti, hogy miért olyan más most Jessie, mint múltkor. Ha a barátja megcsalta, és nem olyan régen tudta csak meg, akkor oké a viselkedése, bár szavaira igazán nem tud reagálni sok mindent, most mondja, hogy sajnálja? Nem barátok, nem is jó ismerősök, minek mondaná? Jessie ezt követő kérdésére apró fintor jelen meg az arcán.*
- Persze, hogy van. Odanézel a fa irányába, és már láthatod is.*bök hátra a válla felett Léna irányába, aki átvéve a helyét hever a fa alatt. Ő fontos neki, és lány is, szóval tökéletesen mg van válaszolva a kérdés. De vállat von, és ha már hajlandó volt egyáltalán válaszolni, igazából is megteszi.*
- Ami az emberi lányokat illeti, van valaki, aki fontos, de ő csak barát.*Jessie nem mondta, hogy a barátnője legyen vagy hasonló, és szerinte a barát is ugyanolyan fontos, mint a barátnő, ha nem fontosabb. A következő szurkálódó kérdésre halkan felsóhajt. Már másodszor kérdezik ezt tőle, első alkalommal egy srác. Úgy néz tán ki, úgy öltözködik, vagy mi? Vagy csak azért, mert nincs barátnője? Örök rejtély, ha valaki meg nem válaszolja.*
- Nem.*válaszolja egyszerűen, nem kell ezt túl komplikálni, és bár megtehetné, még csak meg sem sértődik. Na de az ácsorgás kezd kicsit kényelmetlenné és fárasztóvá válni, így ha Jessie nem foglalja el előle az egész padot, le is ül rá.*
- Sokáig tartott, amíg meggyógyultál?*kérdezi halkan, elnézve egy másik irányba. Miután megtette azt a lánnyal, nem volt szemernyi lelkiismeret furdalása sem, és most sincs, de azóta már egy év eltelt, sokat változott, ezért úgy gondolja, talán ildomos lenne érdeklődni efelől.*
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 14:22

*Nem igazán akarok vele beszélgetni, talán El lenne az utolsó, akivel kitárgyalnám a dolgaimat vagy akivel normális beszélgetésbe elegyednék, de ha már így alakult, akkor nem tudok mit tenni, bizony felelek is neki. Érzem, hogy nem érdekli, hogy nem sajnálja, de hát az ő sajnálatára én aztán nem vagyok kíváncsi, így hát folytatjuk is ezt az igen nehéznek tűnő beszélgetést, tehát érdeklődöm is picikét és így tekintek a tigris felé.*
- Nem ilyen barátnőre gondoltam, bár szerintem ezt sejted. *nézek is rá, bele a szemeibe és végül ez után hallom, hogy csak barát az, akit közel tud magához és lány. Fura azért, az itteni fiúk mind szeretik a lányokat, El-el meg még tényleg senkit se láttam, mi lehet ennek az oka? *
- Te nem is akarsz magad mellé senkit? Csak mert tényleg furcsa, hogy párkapcsolatod nincs, volt már egyáltalán? *vonom is össze szemöldököm, mert bár nem valószínű, hogy ehhez van akármennyi közöm is, de mégis rákérdezek, maximum nem felel. Egy darabig még ülünk egymás mellett, teljes csendességben, de amikor a kérdést meghallom, picit megremegek és most már igen szúrós szemekkel tekintek rá.*
- Szerinted okoska? Miután a forró olajat rám öntötted, még szép, hogy nem gyógyultam fel csak úgy, rögtön. Olyan remek kérdéseid vannak, hogy az valami hihetetlen. *forgatom is meg a szemeimet, majd fejemet is megrázom hozzá, így néhány szőke tincs most El karjához is ér, de én ennek semmit se tulajdonítok, csak így hozta ki a mozdulat, ő pedig mellettem ücsörög.*
- Amúgy mit gondolsz, át fogsz menni harmadikba? Nem olyan egyszerű már ez az év és ahogy tudom, jövőre még nehezebb lesz. *mi a fenéért próbálok én vele kommunikálni? Atya ég, hát ennek sincs sok értelme, de már feltettem a kérdést, vissza nem fogom szívni...*
- Egyébként pedig illene bocsánatot kérned, addig ne akarj velem jópofizni vagy jó viszonyt. *jegyzem meg még csak úgy, mellékesen, tehát jobb lenne, hogyha tudná, hogy mi a helyzet. Így nézek bele a szemeibe és nem is tekintek más irányba, szóval tartom magam ahhoz, amit mondtam.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 14:44

*Valamilyen oknál fogva ott marad Jessie mellett, és még egy ilyen kezdetleges beszélgetéshez hasonló valamit is elkezdenek, ami alatt a lány elárulja, hogy a barátja megcsalta, na hopp. Erre nem is mond semmit, de a következőre azért válaszol, Lénát nevezve meg olyannak, aki fontos. Ráadásul még lány is, szóval nem lehet vele semmi baj. A lány szavaira csak néz a szemeibe, de azért ad egy ennél normálisabb választ is, mikor megemlíti, hogy aki fontos, az csak barát, és lány is.*
- Nem, nem igazán. Miért akarnék? Van értelme? Téged is megcsalt a barátod, és még nagyon sok más lányt és fiút is megcsalt a párja. Értelmetlen az egész.*persze vannak olyanok, akik évekig és évtizedekig együtt maradnak, de nem szerelemből, legfeljebb szeretetből, tiszteletből, vagy akár kötelességből. Ő ebből nem kér, gyereket sem akar, se most, se máskor, nem is töri magát azon, hogy legyen valakije.*
- És nem volt, pont azért, amit most mondtam.*teszi még hozzá pár másodperccel később, majd leül a lány mellé és pár csendes pillanat múlva egy kérdést intéz a lány felé, amire a válasz már kicsit olyan, mint az a Jessie, akit megismert.*
- Ja, mások is mondták már.*bólint rá kisebb mosollyal a leányzó szavaira. és még csak nem is kötekedik, hogy mi van a varázslattal, kiment tán a fejéből, vagy mi? Na de a lány következő kérdése már igencsak meglepi, nem gondolta volna, hogy ilyen témát fog felhozni, és megpróbál egyáltalán valami normális beszélgetést folytatni ezután, de ezt teszi.*
- Talán igen, de ha nem, az se nagy baj, csak még egy évet elhúzódik az itt tartózkodásom.*hangsúlyából kitűnik, hogy ezt cseppet sem bánná, szeret itt lenni, sokkal inkább érzi otthonának ezt a helyet, mint Angliát.*
- Annak is örülhetnél, hogy egyáltalán ilyen kedves vagyok.*néz bele a lány szemeibe, nem kapja el a tekintetét, nem szégyelli magát, hogy megtegye. Mérföldekkel normálisabb most, mint akkor, ezt talán már Jessie is észrevette.*
- Amúgy meg, majd akkor fogok bocsánatot kérni, ha azt őszintén is úgy gondolom.*egyelőre még nem így áll a helyzet, szóval most még nem fog bocsánatot kérni, arra várhat a lány, amennyit csak akar.*
- Egyébként sem azért jöttem ide, hogy jópofizzak. Igazából gőzöm sincs, miért akartam én idejönni.*közli a lánnyal, de ezek után sem megy el, ha már idejött, itt is marad, még kényelmesebben is elfészkelődik, azaz a jobb lábát felteszi a padra, kezét pedig a pad támlájára, és úgy figyeli a lányt.*
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 14:59

*Nem igazán értem én a fiút, hogy mégis mire ez a hozzáállás a kapcsolatok terén, ugyanis én örülök, hogyha van valakim, ugyanis jó érzés, hogy szeretnek, ahogy a testiségek is, melyeket csak bizonyos mértékben tapasztaltam. Tény, hogy néha fájdalmas, főleg most, nekem, Takoda miatt, de a jó dolgokért megérte az, ami volt.*
- Szerintem pedig nem. Ha egyszer kipróbálnád, rájönnél, hogy a párodnak mindenkinél fontosabb vagy és ő is neked, hogy a szerelem milyen csodálatos dolog tud lenni és mennyi mindent élhettek át együtt. Ha visszaforgathatnám az idő kerekét, én akkor se akarnék mással lenni és nem akarnám azt se, hogy Takkal ne jöjjünk össze, mert ami volt, az nagyon szép volt. *megküzdöttem a fiúért és végül az enyém lett, egyszerűen nem voltam elég neki, mást választott, de ettől még nem dobnám el azt, hogy mással összejöjjek majd a jövőben, ugyanis én szeretem a kapcsolatokat, én már átéltem nem egyet, bár tény, hogy szerelmes csak egyszer voltam és nem tudom, hogy leszek-e valaha még másba.*
- Amíg nem próbálsz ki valamit, addig ne ítéld el, mert okozhat még kellemes meglepetéseket. *adok is neki egy tanácsot, bár nem hiszem, hogy megfogadná, de a tanács az jár, aztán majd alakul a fiú élete úgy, ahogy alakul. Próbálok vele azért még beszélgetni, így az iskolai évekről is, a továbbtanulásról, de a válasza picit meglep.*
- Azért elég gáz lehet megbukni, én nem örülnék neki, szerintem nehezen viselném, de nem is félek ettől, elég ügyes vagyok. *húzom is ki magam büszkén és nem kevés egoizmussal, de ha ő itt akar maradni, akkor tegye, majd talán végez valamikor. Mondjuk fogalmam sincs róla, hogy ő hogy áll a házikkal, én személy szerint egész jól, szóval ezért is vagyok biztos a dolgomban. Egy kis megjegyzést is teszek El felé, hiszen jogosan járna nekem egy bocsánatkérés, de csak nem hajlandó mindezt megtenni.*
- Cöhh, még hogy örüljek? Igazából nem érdekelsz, szóval ha nem beszélünk, az se hat ám meg. *intek is kezemmel, felőlem akár le is léphet, tényleg nem érdekel a fiú, elég rosszat okozott már nekem, szóval eszem ágában sincs majd jófejkedni vele.*
- Aha, akkor az soha nem lesz. *fordítom is felé a fejem, így nézve egy ideig a másik szemeibe, majd mikor hallom, hogy ne mis érti, hogy miért jött ide, csak vállat vonok.*
- Én se tudom, de valamiért megtetted. Biztosan annyira magányos voltál. *döntöm is meg a fejemet, de szavaimból kiérezhet némi gúnyt is. Én próbáltam itt beszélgetni, érdeklődni, de ha ő így áll mindehhez, akkor én se fogok tovább normális lenni, nekem erre most nincs szükségem.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 15:17

*A beszélgetés a párkapcsolatok felé fordul, így osztja meg álláspontját a lánnyal, miszerint semmi értelme az egésznek, hiszen a vége úgyis fájdalmas lesz. De Jessie nem ért egyet ezzel, annak ellenére, hogy épp most csalta meg a barátja.*
- Az lehet, hogy szép volt, de a végén koppantál egy nagyot. Vagy nem fáj, hogy megcsalt?*sejti a választ maga is, de azért felteszi, hogy a lány értse, mire gondol, amikor azt mondja, ezért nem akar kapcsolatot. Barátit azt igen, szerinte egy baráttal is át lehet élni sok szép dolgot, nem kell ahhoz feltétlenül járni is vele.*
- Kösz, majd megfogadom.*húzza egy kicsit a száját a tanácsra, és látszik rajta, hogy nem, azt csak úgy mondja. Látott ő már szép kapcsolatokat, amik sokáig tartottak, akár halálig is. Például ott vannak a nagyszülei, akik évtizedek óta együtt vannak, de ilyen kapcsolatból rémesen kevés van a világon, és azoknak az embereknek a száma, aki megtalálja egy életre a társát, nagyon kevés. De azért nem csak erről beszélnek, szóba jön a harmadév, a továbbtanulás, hasonlók is.*
- Tényleg?*kérdez rá erre az "ügyes vagyok" részletre, ő még nem tapasztalta, ezért is érdekelné, mennyire jó a lány. Őt nem zavarná a bukás, legfeljebb otthonról kapna egy dühöngő levelet, de az nem érdekli, és ha kellene, újra járná a másodikat. De azért megtesz mindent, amit csak tud, hogy harmadikba kerüljön.*
- Gondoltam, hogy nem. Egy évig kibírtad.*mondja semleges hangon, de azért ehhez még hozzá is tesz valamit, miszerint majd csak akkor kér bocsánatot, ha őszintén úgy gondolja. Jessie szavaira bólint, ez egy olyan "lehetséges, hogy így lesz" bólintás. Megjegyzi a lánynak, hogy sejtelme sincs, igazából mit keres itt, és meg is kapja rá a választ.*
- Hát persze, csak is.*bólint gúnyosan, majd ezután jótékony csend telepedik közéjük, amit nem igazán akar megtörni. Jó neki ez így, nem kell feltétlenül beszélgetnie a mellette ülővel. Közben Léna feláll a fa mellől, majd lassan odasétál a padon ülőkhöz, és velük szemben lecsüccsen a földre.*

- Én igazán nem tudom, mi bajotok egymással, de ez így elég gáz. Szóval, halljam, ki volt a hibás?*tigrise szavaira felsóhajt a srác, na tessék, Léna akarja játszani a békítő szerepét, de hogy minek?*
- Nézz neked balra.*azért felel a kérdésre, és a "neked balra" az pont Jessie-re irányul, esze ágában sincs saját magát megnevezni bűnösnek, amikor nem is csak az ő hibája volt.*
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 15:40

*A szerelem jelen pillanatban a téma, ami elég furcsa, hiszen nem pont Éliassal kéne ilyesmiről beszélnem, de ha már így alakult, akkor nem fogok visszakozni, tehát tovább elemezgetjük a dolgokat és amikor meghallom a szavait, majd a kérdését, szemeim villannak felé és a hidegvéremre is szükségem van jelenleg, tehát hogy ne átkozzam el itt rögtön.*
- Tudod a választ te magad is, amúgy is, még bármi lehet. *igen, még megbocsáthatok Taknak, bár nem tudom, hogy megérdemli-e mindezt, de hogyha azt látom, hogy igyekszik, akkor nem fogom ellökni magamtól, ugyanis szeretem, még mindig nagyon fontos nekem, tehát nem érdemli ő se azt, hogy egyetlen félrelépés miatt mindkettőnktől megvonjam a jövőt, amit talán együtt élhetnénk át. Az iskola is szóba jön ezek után, így hát ki is jelentem, hogy én nem aggódok, de a visszakérdezésében érzem ám a kihívás szelét is.*
- Bizony... egyszer meg is láthatod, ha gondolod. *ez egy ki nem mondott beleegyezés a harcra, de hogy mikor akadunk össze legközelebb, arról fogalmam sincs, nem fogok sietni, nem látom értelmét. Eddig se hiányzott nekem a társasága, ez után se fog. Léna viszont láthatóan közbe szeretne szólni, békíteni minket, így lenézek a gyönyörű tigrisre, majd a fiúra, így ciccenek fel, ahogy rám dobja rögtön a felelősséget és inkább felpattanok, Arwyn pedig meglepetten néz rám a földről.*
- Úgyse fogod a teljes igazságot tőle hallani, de az nem megbocsátható, hogy még csak elnézést se kér azért, hogy leöntött a forró olajjal. Bele is halhattam volna, marha! *az utolsó szót Éliasnak intézem, de ennyi volt, nem bírok tovább itt maradni, vele, inkább lelépünk mindketten a drágámmal, ki most rosszallóan néz vissza El-re, ugyanis most, hogy tudja mi történt, egyértelműen mellettem áll. A gyengélkedőre kellett mennem és iszonyú fájdalmaim voltak, ezt nem tehette volna meg, tehát ezek után felejtsen el. El is tűnünk a parkból, csinál amit akar ez után az inflás fiú.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Júl. 26 2012, 15:51

*A szerelem témáját boncolgatva kérdezi a lánytól, hogy fáj-e neki, hogy megcsalták. Tudja ő is a választ, de inkább Jessie szájából hallja, amit meg is kap.*
- Ja, gondolom megbocsátasz neki, minden happy lesz, aztán megint meg talál csalni. Csupa öröm.*jegyzi meg gúnyosan, majd pár perccel később elfelejtve ezt a témát jön szóba az iskola, így hallja, hogy a lány nagyon ügyes, legalábbis saját maga szerint, így felteszi kételkedő kérdését, valahogy nem hiszi el, hogy úgy lenne, talán ha megmutatná...*
- Kíváncsi lennék rá.*fogadja el ő is a harcot, amit szavakban egyikük se mondott ki, de mindketten úgy gondolják, a tekintetükben benne is van a lehetőség. Ezután csend ereszkedik közéjük, amit Léna tör meg. A jószívű nagy tigris szeretné kibékíteni a fiatalokat, ezért megkérdezi, hogy mi bajuk egymással, és ki volt a hibás abban, ami történt. Mivel a srác szerint nem csak ő volt a hibás, Jessie-re céloz szavaival, magát minek sározza a cicája előtt? A lány kifakadását Léna meglepetten hallgatja végig, amikor pedig megtudja, hogy mi is az ellenségeskedésük oka, gyanakvóan összehúzza a szemét, és gazdájára néz, ő mit szól ehhez.*
- De nem haltál.*feleli vállat vonva, és ezzel véget is ért a társalgásuk, Jessie-nek elege lett, így mind ő, mind pedig az oroszlánkölyök távoznak, így már csak ő és Léna vannak ott a padnál. A nagymacska szépen, kecsesen felugrik a padra, úgy néz gazdájára, kérdően.*
- Majd.*legyint egyet, most nincs kedve mesélni, Lénának még várnia kell, ha meg akarja tudni, mert most nincs kedve ehhez. A beszélgetés közben meg is éhezett, úgyhogy felállva a padról megy vadászni valami ehető után.*
Arthas
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- őserő
- jelenlét

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Júl. 28 2012, 22:18

//Olvadunk Laura-val//

*Nem nehéz irányítani, hiszen csak egy halandó, és nem lehet tapasztalt, diák lévén, így az ilyenektől nem félek, a szavaira azonban csak gonosz mosoly kúszik az ajkaimra.*
-Pedig a gyerekes viselkedésedből az szűrődik le.*mordulok rá, végig se hallgatva amit mond, lehet felelőtlenül cselekszem, de van rá egy örök életem hogy megbánjam a bűneimet a többi nem igazán érdekel. Nemsokára azonban történik egy kis harc ugyanis a tört kifelejtettem a számításból. Az eredménye az lett hogy szépen nyiszitelni is kezd, egy egész szép és mély sebet okozva ezzel. TErmészetesen fáj, fel is mordulok hogy ennek hírét adjam, de egyáltalán nem állok le, ez a dolog csak feltüzel, mondhatni feléleszti az éhségemet. A kéz nemsokára el lesz kapva ahogyan a lány is, még nem tudom mit akarok vele kezdeni, de egy biztos. Móresre kell tanítani, s mivel a szabályban az áll hogy nem ölhetünk diákot, így valami humánus megoldást kéne kieszelnem, ebben a helyzetben viszont nem könnyű. A kezét természetesen szépen lassan húzni kezdem hátra felé, arra sarkalva ezzel, hogy engedje el a tőrt, azonban a lány egója igencsak nagyra nőhetett, hogy még ennek is ellenáll. Arcomra azonban fura mondhatni magabiztos, gyilkos mosoly fagy, s hangosan fel is nevetek, még jobban felrántva a karját.*
-Te kis ostoba, azt hiszed hogy azzal egyezkedésre tudsz bírni, hogy esetleg belémszaladna a bicskád? Térj már észhez, mit tudsz a vámpírokról... Megöli őket egy kés?*kérdezem szinte a fülébe ordítva, az undorító szócskánál pedig csak még jobban megszorítom a csuklóját.*
-Jól gondold meg mit mondasz, nekem csak egy csettintés és szilánkosra töröm a csuklódat..*lehellem a nyakába szinte, majd az utolsó mondatára csak elmosolyodok.*
-Tényleg? Akkor azt hiszem erre nem is lesz szükséged..*csúsztatom az ujjamat a penge elejére a markolat fölött, s egy egyszerű mozdulattal le is töröm azt. Lehet nem tudja, de az őserőnek köszönhetően nevetve török el ilyennemű fémeket, ezzel pedig véget is vetek a játékunknak.*
-Nos, nyugton tudsz maradni, vagy játszadozunk még egy darabig? Nekem még van jó pár órám napkeltéig.*mondom most már mogorvábban kissé türelmetlenül.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   

Mystral parkja
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls parkja