Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Mystral parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 22
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Okt. 28 2012, 00:42

*Nagy csatangolás közben egy ismerős idegenre bukkanok. Ugyan megfordul a fejemben, hogy csak simán elsétálok mellette, de igazából nem akarom elkerülni és amúgy sincsen még vész tervem, pedig mindig lennie kell vész tervnek, hisz nélküle majdnem felesleges belekezdeni bármibe. Okosan kell neki veselkedni a dolgoknak és nem bátran, mint, ahogy azt a mesében állítják. Ugyan kell kurázsi is a feladathoz, de a fejben toppon van az ember, akkor nem kell érzelem, hogy meggyőzze lépnie kel, az érzelem csak félre terel.
Azonban úgy tűnik most én lettem felkeresve. Rövid választ is kapok egyre. Zaine-nel ez az egész jó üzletnek tűnik, már csak meg kell alapozni a dolgokat méghozzá jó szilárdan. Természetesen azért kell valami körítés a dolgoknak, hogy fesztelenebb legyen a beszélgetés, ami jelen esetben nem más, mint a női hálókörletben ért kellemetlenségek, ami talán nem is annyira vészesek a fiú számára, mint vázolna. Nem tudnám elképzelni, hogy sok lány visszautasítaná Őt, ha még is valami olyasmire vetemedne.
Viszont haladni kell a tervekkel jelen esetben az enyémmel, hisz az enyém itt áll készen, megvalósításra várni. Pár napot már a feladatra áldoztam, de még így sem biztos a siker, mindig történhetnek váratlan események. Azonban miközben sétálunk beavatom Zainet a tervembe. Kérdéseire részletesen válaszolok, hogy azért nagyjából tisztában legyen az üggyel. Tudom, hogy rendelkezik némi háttérrel, de nem tudom mi volt pontosan, amit csinált. Lopkodott meg verekedett, de az még sem olyan, mint amire én készülök. Ugyan ilyen nagyszabású feladatban nekem se túl sokszor volt benne részem, de ott voltam, amikor Roger felvezette az ilyeneket a nagyoknak. Én általában akkor kellettem, amikor nem fértek be valahova.*
- Nem tudok pontos adatot mondani, mert az egyharmada tárgyakban van meg és kérdés miért mennyit adnak. Amerikában szeretik az ilyen lomokat gyűjteni, úgyhogy elviszem majd őket a szokott helyemre. A teleport szobával könnyen működik az ilyenfajta közlekedés. Egy zsáknyi cuccot hoztam el. Ahogy én nézegettem nem egy hatalmas összeg, de kezdésnek elég lesz, simán tudunk belőle felszerelést venni és valami jelképes összeget felajánlani a motiváció érdekében. *Ennyit tudok és ennyit mondok el a szajréról. Zaine-t még nem érzem annyira biztosnak ebben a dologban, de ha nem nyitok felé, akkor sosem kezdődik el az egész kóceráj.*
- Erre most tényleg válaszolnom kel? *Vonom fel szemöldökömet, majd nevetésbe kezdek, de azért válaszolok neki, nem gondolkodhatunk mind egyformán.*
- Azért, mert mindenki ott keresne minket először. Neked is ezek voltak az első gondolataid, akkor a zsaruknak is az lesz, sőt az volt. Gondolom hallottad, hogy nemrég rablók jártak erre. Pont az emlegetett helyeken lettek először felkeresve. *Az idő közben telik, én pedig nem érek rá egész nap. Nemsokára bekövetkezik az éjszakai váltás és nekem akkor kell indulnom. Nem bánnám, ha az Exos csatlakozna hozzám, ezért meghívom a ma esti kiruccanásra, de előre látó nem ugrik csak úgy bele a dologba, mert én azt mondtam. Ennek köszönhetően meg is állít és mivel látom foglalkoztatja a dolog, hagyom kibontakozni miközben csendben várakozom, hogy befejezze. Egész gyorsan végiggondolta a helyzetet, de nem vagyunk egyformák, neki teljesen más alternatívák ugrottak be, mint nekem.*
- Még is kinek a figyelmét akarod elterelni? Mindjárt éjfél van az egész házban egyedül egy pocakos, nyugdíját váró viziló fog fütyörészve közlekedni, akit még akkor is kiszúrnál, ha halláskárosult lennél. *Régen történt már nagyszabású bűntény a város ellen. Az iskolában több a balhé, de abba nem ássák bele magukat. Jól is teszik.*
- Először: Ez egy varázsló város és ha a hivatalnok varázsló, akkor 100, hogy erősebb nálunk és mire varázsolnánk már ellenük fordította. Másodszor: Ha személyesen mutatkozunk akkor lesz kihez kötni. Még akkor is ha álcázva jelennénk meg, akkor is többször meg kéne mutatkozunk a városban ha már igényt tartunk a házra, sőt még pénzt is kéne áldozni a felújításra, hisz egy romot csak nem akarunk évekig őrizgetni. Harmadszor: Egyáltalán nem biztos, hogy találunk ilyen házat a városban, ezért kell bemenni és körül nézni. Ráadásul, ha megtaláljuk a megfelelő térképeket, akkor lehet, hogy a város alatt még valami rendszert is találunk, ami akár a hasznukra lehet. *Veszek mély levegőt, majd újra elindulok. Ezek után az órámra pillantok, majd kezemre húzom kesztyűmet és egy ablak alá sétálok.*
- Tartasz bakot vagy oldjam meg? *Pillantok rá kérdőn, majd előveszem tolvajkulcs készletem és fejemre húzom a szemüveget, aminek köszönhetően látok a sötétben.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Hétf. Okt. 29 2012, 15:22

//NRT: Shalmira és Chris - 2012.10.23.//

*Nem vagyok egy könnyen eltántorítható típus, ha kiszúrok valakit, akinek a hangulata nem tetszik. Lehet azt is mondani rám, hogy minden lében két kanál, de ez van. Én mosolyból élek és tisztában vagyok vele, hogy ezzel egyszer csúnyán rá fogok fázni. Én ezt a kockázatot bármikor vállalom, hiszen a mosoly egy olyan görbe, ami mindent egyenesbe hoz. Azt is egy béna poénnal próbálom elhussantani, hogy nagyon erőteljesen küldözget gyakorlatilag a fenébe igencsak ködösen indokolva a dolgot. Engem így nem lehet meggyőzni, de aztán amikor a béna poénomra válaszol, egy kicsit belém fagy a kaki. Azonban néhány pillanat múlva már elég jót derülök rajta.*
-Mégis hogy lehet valakit részben megenni? *Nem igazán esik le a lényeg, s általában ebből baj szokott lenni, de nem tehetek róla, nem tudok egyszerre gondolkozni és humorizálni. A humorizálás viszont mindig fontosabb, így általában pórul is járok. A jó kedélyem kíváncsiságba fordul a nevemet hallva. A válaszából ugyanarra a következtetésre jutok, mint az előbb. Biztos találkoztunk órán, csak én nem emlékszem.*
-Szóval Mysterio-s vagy kedves...ööö...Névtelen Lány. *Kicsit zavartan nevetgélek ezen a fantáziátlan elnevezésen, de hát most mit csináljak? Tényleg nem tudom, hogy hívják, de valahogy muszáj megszólítani, hiszen nem mondhatom azt, hogy "te ott, cipőben!". Végül aztán úgy teszek, mint aki hajlandó őt békén hagyni és lerakva a gumicukrot elsétálok a legközelebbi padhoz és le üs csüccsenek rá. Aztán az elméletem igaznak bizonyul, tényleg utánam jön, de arra nem számítok, hogy fojtogatni is kezd. Ennyire azért nem voltam erőszakos. A szavai hallatán kezd el összeállni bennem a kép. Részben embert eszik... Nem érthetem meg... Névtelen Lány egy vámpír. Kiráz a hideg, ahogy végignyalja a nyakamat egyszerre kellemes és szörnyű. Fejem egy halk nyögéssel bicsaklik hátra a lány vállára. Magam sem tudom, miért csináltam ezt. Mindenesetre kényelmes. Tágra nyílt szemekkel bámulok az égre.*
-Hát... legalább nem egy rusnya, vén gróf veszi el az életemet... *sóhajtok továbbra is a felhőket kémlelve. Nem merek megmoccanni. A lány úgyis erősebb és gyorsabb nálam, varázslónak béna vagyok...szóval felesleges... és...és nem is annyira rossz. Tulajdonképpen egészen kellemes, ahogy a markába szorítja a torkomat, pedig tudom, hogy nemsokára már nem sok élet lesz bennem. Sőt, semennyi.*
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás : 2012. Feb. 12.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szer. Okt. 31 2012, 13:45

*Nem, csak nem akar elmenni ez a fiú, pedig ha nem teszi meg, félő, hogy nagyon rosszul fog járni. Nem akarom őt bántani, de mit tegyek? Egyre inkább húz és ahogy rá nézek, erős testére, bizony sejtem, hogy milyen finom is lehet vérének íze, bár azzal még nem vagyok tisztában, hogy aranyvérű-e, de az éhségem most oly erős, hogy úgy vagyok vele, majdnem teljesen mindegy. *
- Ne akard megtudni. *felelek is a kérdésére, hiszen nagyon is úgy érzem, hogy meg fogja, most már egyre inkább, mivel nem távolodik, hanem még mindig beszélgetni próbál. Mysterio... igen, úgy hívják ezt az iskolát, ezek szerint ő is ide jár, tehát a mágiát is tudja használni, viszont nem kéne véletlenül se megsérülnöm, az a mostani állapotomban nagyon is rossz lenne.*
- Nem éppen, egyébként Shalmira a nevem. *villannak is felé szép szemeim, majd amikor végül eltávolodik... de kár, hogy nem messzebb, már azon kapom magam, hogy közvetlenül mögötte termek, kezemmel hátulról fogom át nyakát, fejemmel pedig másik válla fölött nézek arca irányába. Nyelvem is ösztönösen indul meg, végignyalva a puha bőrön, de a válasz csak dühít.*
- Ez nem valami játék! *förmedek rá hangosabban és valami mélyről jövő morgás is hallható lesz irányomból, ahogy nyakát még jobban szorítom, melynek hála az ér is kidudorodik rajta. Nem akarom megölni, de egy kis kóstoló beleférhet, mely szomjamnak is jót tehet, már úgyis itt van, a kezeim között és a szerencsétlen még csak nem is ellenkezik. Fogaimmal lassan karcolom végig a bőrt, így serken fel egy kis vére, amit egyszerűen nyalok le, ekkor érzem meg, hogy mennyivel másabb is az íze.*
~ Kár, hogy nem tisztavérű... de legalább meg tudom állni, hogy ne öljem meg. ~ *minden rosszban van valami jó, így a következő pillanatban már előtte is termek, szó szerint ölébe ülök, kezeimmel átölelem derekát, szorosan magamhoz vonom, erős fogaim pedig húsába is vájnak. Szemeim becsukom, ahogy a vére testembe kerül és bár Chris számára az első pár másodperc még fájdalmas lehet, de oly gyors vagyok, hogy mindez tényleg nem tart tovább. A mérgem pedig, a vérszívásnak hála elönti lassan a testét, endorfint juttatva bele, így ahogy egyre tovább iszom belőle, lassan közelíteni kezd neki ez az érzés az orgazmushoz is, sőt, még jobb is lesz... Nem lesz képes utálni már, inkább valamiféle rajongást fog érezni irántam, tetszést, pár napig. Amíg nem iszom gyakran a véréből, addig nincs baj, de ha sűrűn tenném, még belém is szeretne, ettől viszont én megkímélem magam, így pár perc múlva fogaim kihúzom húsából, végignyalok a seben, így már nem marad az véres és lassan húzom hátrébb a fejem, nézve bele szép szemeibe.*
- Én mondtam, hogy hagyj. *sóhajtok fel, végigsimítva helyes pofiján is, majd már rajta se vagyok, hanem előtte termek úgy két méterrel, most már jóllakottan, hiszen azért egy jó adag vért eltávolítottam testéből, de nem annyit, hogy elájuljon, szóval még észnél van, már amennyire a mérgem ezt engedi neki. Csak kíváncsian nézegetem, vajon most mit fog tenni, mit mond majd? Nem sűrűn vadászok, próbálok megálljt parancsolni magamnak, így még mindig újdonság ez a számomra, a reakciók, ezért is fürkészem oly nagyon őt.*
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Nov. 02 2012, 14:21

*Elég kitartó vagyok, ami azt illeti, s próbálom erőteljesen felvidítani az előttem üldögélő lányt, akinek még gumicukrot is szereztem, nem mintha különösebben értékelné. Helyette fura dolgokat mond, amiket nem sikerül megértenem. Nem erősségem a logika, de legalább kedves vagyok. Csak hogy ne legyen teljesen rossz az élet. Egy furcsa fintort vágok, amikor győzködni kezd. Engem valahogy érdekelne mégis. A lány azonban nem tűnik annak a típusnak, akiből csak szimpla idegesítéssel bármit kihúzok. Azt legalább próbálom kipuhatolni, hogy egyáltalán honnét ismer, de újabb ködös válaszba botlok. Azt hittem, ő is a suliba jár, de azt mondja nem. Akkor mégis honnan? De legalább bemutatkozik, s így arról is meggyőz, hogy nem otthonról ismerem.*
-Te egyre különösebb vagy, kedves Shalmira. De a neved nagyon szép. *Nem, ne értsen félre senki. Ugyan egy Bókkirály vagyok, de ezt kivételesen nem csak ezért mondtam. Szép, egzotikus név. Legalább valamit megtudtam, de elég nehéz vele szót érteni, így megadást színlelek, amivel sikerül jó nagy slamasztikába kevernem magamat. Egy pillanattal az után, hogy lehuppanok a padra, már Shalmira ujjai időznek a nyakamon. Furcsán ijesztő és érdekes a helyzet, s végre leesik, hogy ő nem ember, hanem egy vérszívó. Innentől fogva én megmozdulni se merek. Igen, egy gyáva nyúl vagyok, de ha mernék is, akkor se bántanám. Lehet, hogy vámpír, de akkor is nő. Nőket nem bántok és pont. Az optimizmusomat még így sem veszítem el, de kár, hogy ő ezt annyira nem értékeli. Nos... Shalmirát valószínűleg nem tanították meg arra, hogy próbálja a dolgok napos oldalát nézni, mert úgy elviselhetőbb az élet. Engem viszont igen, s amikor rámmorran és szorít a fogáson, csak egy halk nyögés hagyja el a számat. Az adrenalin durván száguldozik bennem, de képtelen vagyok megmoccanni. Gyakorlatilag bénultan figyelem, ahogy az ölembe ül, majd inni kezd. Egyeseknek talán ez lenne a világ legnagyobb bulija, de én nem így gondolom. Ezek a józan gondolatok azonban erősen homályosulnak, ahogy táplálkozik belőlem. A szívem úgy dörömböl, mintha ki akarna szakadni, s a légzésem is egyre szaporább, mintha futnék. Furán élvezetes ez a helyzet, s egészen elernyedek az apró női kezek között, s amikor elszakítja magát tőlem, majdhogynem kiabálni kezdek, hogy ne hagyja abba. Végül azért legalább ezt sikerül megfékeznem, de sóvárogva pillantok Shalmirára, aki immáron néhány méternyi távolságban áll tőlem s felé nyújtom a kezem.*
-Ne menj el! *Szavai alig jutnak el a tudatomig. Mondta. Csak azt nem értem, hogy ezt miért kellett volna kihagynom. Még életemben nem éltem át ilyet, de meg tudnám szokni. Miért kellett volna engem ettől megfosztani? És őt pláne miért? Hiszen őt ez élteti! Kissé kétségbeesve pillantok a lány szemeibe.*
-Miért haragszol rám? *Olyan szánalmasan festhetek, mint egy szűkölő kutya, de valóban nem tudom, hogy miért olyan dühös rám, hiszen senkinek nem ártott ami az imént történt. Nem akarom, hogy haragudjon rám.*
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Nov. 03 2012, 12:56

*Csak szeretnék egyedül lenni, nem pedig azt, hogy mindig piszkáljanak és ide jöjjenek hozzám. Most komolyan, nekem kell megtanítanom a feketemágusokat, hogy milyen az élet, főleg az iskolájuk közvetlen közelébe? Még türelmes vagyok, próbálom eltolni már most, ismeretlenül magamtól Christ, de nem sok sikerrel és bár bevethetném ellene a jelenlét erejét, mégis, belül nem akarom, hogy elmenjen és hogy ismét magányos maradjak. Amióta átváltoztam, szinte végig egyedül voltam, talán ideje lenne változtatni is ezen. A nevem tehát elárulom a másiknak, de amikor az bókkal válaszol, csak lassan fordítom felé a fejem.*
- Nem kell kedveskedned. *vágom is rá ridegen, valahogy még ember koromban sem értettem a bókokhoz, soha, egy férfi se vett észre, bár tény, hogy nem is voltam olyan ember, inkább meghúzódtam a háttérbe is figyeltem. Hát, a vesztem is ez lett. Amikor viszont a fiú úgy dönt, hogy kicsit távolabb tőlem, de mégis helyet foglal egy másik padon, már nem tudok megálljt parancsolni magamnak, így termek mögötte, szorítom meg torkát, majd nemsokára már előtte is termek, közvetlen ölébe helyezkedve el, így az erre járók számára bizonyára úgy tűnik majd, mintha mi egy szerelmes pár volnánk. A helyzet viszont mégis más, iszonyú nagy a különbség, ugyanis a helyett, hogy ajkát és nyakát csókolgatnám, éles fogaimmal hatolok húsán át a véráramához, amelynek tartalmát magamhoz is veszem, hosszú ideig szívva vérét, élvezve Chris reakcióját is, hiszen tudom, hogy jót okozok ezzel, de idővel szerintem úgyis bánni fogja, ahogy mindenki más. Idővel észbe kapok, nem akartam bántani, olyan kedves volt velem, nem ezt érdemli, így szinte lerepülök róla, hogy néhány méterre a másik előtt teremjek, onnan figyeljem meg sebesült alakját és rójam fel neki azt, hogy mégis itt maradt. Kezét felém nyújtja, szavait is hallom, amire csak fejemet rázom meg kissé.*
- Miért akarod, hogy maradjak? Hiszen bántottalak... Amit most érzel, egy-két nap és elmúlik, utána pedig csak a harag és a gyűlölet marad meg. *nézek is továbbra is szemeibe, nem véve le róla a sajátjaimat, de nem parancsolok neki, valahogy ezek után ahhoz már nincs szívem és éhes gyomrom is valamennyire lenyugodott, most már tudok normálisan is viselkedni, már amennyire egy vámpír képes erre.*
- Hogy mi? *torpanok is meg. Hogy én, haragudni? Hogy kérdezhet ilyet? A mérgem még soha, senkire se volt ilyen jellegű hatással.*
- Miért haragudnék rád? *a kezem azért nem adom neki és mellé se ülök, de mégse távozom most sehová sem, csak továbbra is dermedten állok előtte, próbálva megfejteni ezt a számomra furcsa, emberi lényt, mert ilyennel szerintem még életem során sem találkoztam. A méreg... igen, az lehet az oka és ez mindent megmagyarázna.*
- Gyógyítsd meg a nyakad, mert elvérzel! *szólok is hozzá most már valamivel kedvesebben, mivel a nyakából azért szivárog a vér, én pedig tudom, hogy ő varázsló, tehát képes erre. Ha nem teszi meg, akkor majd kényszerítem, de belül úgy érzem, hogy erre nem lesz szükség, Chris szófogadó fiúnak tűnik.*
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Nov. 03 2012, 21:06

*Végre túlesünk a bemutatkozásán, s meg is kell állapítanom, hogy igen szép és különleges névvel rendelkezik a hölgy, s bár nem csak kedveskedésképp mondtam, elég durván le leszek torkolva, én meg ijedtemben majdnem ugrok egyet hátrafelé. Végül aztán nem hagyom magam egy könnyen megfélemlíteni. Leülök néhány méterrel odébb, nem számítva arra, hogy a következő pillanatban Shalmira a nyakamra tapad és olyan élményben lesz részem, amit sose felejtek el. Furamód egyszerre fájó és gyönyörű érzés, ahogy a vénámból a szájába ömlik a vérem, s míg az elején azért nem ellenkezem, mert félek, később már azért, mert nem akarom, hogy abbahagyja. Szinte utánakapok, amikor leválik rólam, hogy folytassa még, de annyi eszem még van, hogy tudjam, én is vérrel élek, csak én a sajátommal, és szükségem van rá még jópár évig. Mégis azt kérem tőle, hogy ne hagyjon itt csak így.*
-Nem bánom. De most most van. *vonok vállat egyszerűen, amikor értetlenkedni kezd. Tulajdonképpen később sem fogom bánni. Egyszer élünk és mindent ki kell próbálni. A mindenbe a vámpírharapás (szőrivel) is beletartozik. Mindig is kíváncsi voltam, milyen érzés lehet, most megtudtam és akarok belőle még. Azt azonban nem értem, hogy miért ennyire ellenséges még mindig velem. Eddig éhes volt, ez rendben van, de most már nem az és én igazán nem bántottam őt, így végül kicsúszik a számon a kérdés, s a leányzó eléggé meg is lepődik rajta.*
-Hát mert még mindig ennyire ellenséges vagy. Pedig nem bántottalak. Sőt. *Nem tartom szívességnek azt, hogy a véremet vette, de valahogy mégis úgy jön ki, mintha emlékeztetném rá, hogy mekkora rendes gyerek vagyok, hogy adtam belőle. Mintha csak varázsütésre történne, kicsit kedvesebben szól már hozzám, hogy talán a nyakamon levő sebbel kezdenem kéne valamit, én pedig majdhogynem meglepetten kapom elő a pálcámat.*
-Hippokrax. *Bökök a nyakamra. Ez azon kevés varázslatok közé tartozik, amik mennek nekem, így el is rakom utána azonnal a pálcámat, majd kicsit magamra roskadva gondolkozom el Shalmira szavain. Azt mondja, néhány nap múlva elmúlik. De mi?*
-Nem akarom, hogy elmúljon. *Bár továbbra sem tudom, hogy mi az, ami elmúlik, de abban holtbiztos vagyok, hogy nem akarom. Ez nem mindennapos élmény nekem, lehet, hogy másnak sem. *
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Nov. 04 2012, 14:53

*Nem tudok megálljt parancsolni magamnak, nem tudom azt tenni, hogy itt hagyom és elmegyek, mivel annyira vágyom vérének ízére, így hát nemsokára be is következik a támadás, tehát már vérét is veszem és ez után, bár magánál tartana, nem engedek neki, így előtte termek pár méterre, majd nyelvemmel végig is nyalok ajkamon, hogy egy csepp vér se vesszen kárba. *
- Az életed veszélyeztettem, miért nem bánod? *nem értem. Én is egykor ember voltam, mégis bántam volna ilyen tettet, sőt, Demetriusnál nagyon is bántam a dolgot, tehát nem tudom felfogni, hogy akarhatja azt, hogy további vértől fosszam meg, mivel akkor már el fog ájulni és könnyen bele is halhat. Megérteni nem lehet, de ezek szerint Chris gyenge ember, aki nem képes átlátni a dolgokon és a pillanatnyi örömöknek él, ahogy azt gondolatai is kiáltják felém.*
- Te nem is tudnál engem bántani, ne gondolj többet annál, ami vagy. *mosolyodom is el kissé, hiszen egykor aranyvérű boszorkány voltam, tisztában vagyok az erővel és bár a Mysterionak még a közelében sem jártam, így nem tudom, hogy mit taníthat ez az iskola, néhány fortélyt én is tudtam és így vámpírként azt is mérlegelem, hogy mit szabad és mit nem, mire hogyan is kellene reagálnom. Elég gyors vagyok és erős, tehát esélye sincsen.*
- És azért vagyok ellenséges, mert nem vagyok ember. Mégis mit vársz tőlem, cseverésszünk? Nem akarok! *ez viszont nem igaz, mert nagyon is van még bennem emberség, magányos vagyok és jól esne valaki társasága, ahogy annak idején Mathisé is, akit azóta is kerülök és Chrissel ezt nem feltétlenül akarom így, tehát próbálom megbántani, elidegeníteni magamtól. Felszólítom, hogy gyógyítsa meg magát és miután ez megtörtént, már csak a motyogást hallgatom, így termek mellette, a padon és nézek is rá aranyos arcára.*
- Pedig akarnod kell, mert különben vágyni fogsz rám és a harapásomra is, méghozzá úgy, hogy semmit se tettem érte. Ezek nem valós érzelmek. *nem kellene ezt elmondanom neki, de én nem vagyok olyan vámpír, mint itt a többség, tehát ennyit igenis megérdemel, így figyelgetem tovább, egyelőre még nem megyek, de szerintem már nincs sok idő addig, amíg távozom, mert félő, hogy ismét elvesztem a fejem és újból vérét veszem, amelyet tényleg lehet, hogy nem fog már túlélni.*
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Hétf. Nov. 05 2012, 23:41

*Nem tagadom, vágynék még erre az érzésre, de nem csak ennyi zavar. Talán túl naiv vagyok, de tényleg nem lehet kiigazodni ezen a nőn. Hol így csinál, hol úgy, s ezt még csak tetézi az előbbi élmény, melyből akarnék még, de tudom, hogy nem kapok. A kérdéseim viszont igenis kicsúsznak a számon, s ismét olyan válaszokat kapok, amik vegyes érzéseket keltenek bennem.*
-Mindent ki kell próbálni egyszer. *vonom meg a vállam egyszerűen. Egyszer élünk, s nem lehet mindig rettegni mindentől. Eleget voltam már egyébként is bezárva. Olyan ez, mint amikor felülsz a legfélelmetesebb hullámvasútra. Rettegsz, de egy élménnyel vagy gazdagabb. Egy tapasztalattal. További gondolatok buknak ki belőlem, s gyanítom, Shalmira a nagy egoizmusában nem igazán értette, amit mondani akartam.*
-Nem erre gondoltam. De tudod mit? Hagyjuk. *Mondom én, hogy nem értem ezt a bájos vérszívót, de most már legalább tudom, hogy ő se engem. De végül is nem pszichoanalízisre jöttünk a parkba. Legalábbis én nem, de gyanítom, hogy ő sem. Kissé meglepetten pillantok fel a kijelentésére. Nem akar cseverészni, de továbbra is itt álldogál.*
-Mégis itt vagy és cseverészel. *Kicsit el is mosolyodom, nem beszólásnak szántam. Én csupán úgy gondolom, hogy nem maradok társaságban, ha nem vágyom rá. Ő viszont itt van, mint aki idemerevedett. Bár talán ez nem volt a legjobb szó rá.*
-És majd úgy hipp hopp én akarni is fogom, csak mert őkelme azt mondta. *nevetek fel valóban derűsen. Nem biztos, hogy díjazza a humoromat, de hát na. Én szeretem ugratni az embereket... meg a további humanoid létformákat. Megpróbálkozom azzal, hogy felkeljek a padról. Némi támaszkodással még megy is a dolog, de végül meggondolom magam, s jobb, ha visszaülök. Ciki, de nem állok biztosan a lábamon, bár ha nem muszáj, ezt nem vallanám be senkinek, Mint szoktam mondani, a sport egészséges.*
-Akkor megehetem a gumicukrot? *pillantok fel rá. Furán hat ez a kérdés ebben a beszélgetésben, de hát most mit csináljak? Éhes vagyok és más kaja nincs elérhető közelségben.*
Shalmira
Vámpír
Vámpír

Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Nov. 06 2012, 20:07

*Nem is olyan rég még én is ember voltam, de Chris egyáltalán nem olyan, mint az emberek többsége és erre rá kell most jönnöm. Sokkal naívabb és kedvesebb annál. Mit nem adtam volna érte, hogyha ember koromban egy ilyen srácot megismerhetek, de sajnálatos módon másképp alakult mindez, vérét vettem és immáron vámpír vagyok, aki nem törődhet az ilyesmivel, akit gyűlölni kell úgy, ahogy én is gyűlölöm saját magamat. Bár próbálom megértetni vele, hogy mit miért teszek, hogy nem szabadna ilyennek lennie, de mintha egyik fülén bemenne, a másikon pedig ki, nekem pedig nincs szívem uralmam alá hajtani elméjét vagy jelenlétem erejével elijeszteni magamtól, mert belül bízom abban, hogy még találkozhatunk.*
- Akkor mire gondoltál? Ne hagyjuk... *nem akarom hagyni, tudni szeretném, hogy mire gondolt, így nagyon remélem, hogy el is fogja majd árulni nekem ezt a dolgot, ha pedig nem, akkor majd max kiolvasom a fejéből és ennyi. De azért megkímélném ettől. Ő nem tudja, hogy mire vagyok képes, annyira lebecsül, hogy az hihetetlen és még próbál feldühíteni is. Lehet, hogy nem szándékosan, de azt teszi.*
- Nyugi, már nem sokáig. *morgom is oda, leülve mellé, de ez után ő felállni próbálkozik, ez pedig éppen elég célzás a számomra, hogy nem vagyok már olyan szívesen látott személy itt. Lehet, hogy nem akart utalni, de mégis, ennyi talán most elég volt, így első találkozásra, aztán majd kiderül, hogy mi lesz még a jövőben.*
- Nagyon humorosnak érzed magad, csak nehogy ráfaragj, Chris. *nézek is rá, majd ez után hallom a gyermeteg kérdést, én pedig már nem felelve tűnök el a padról, sőt, az egész parkból, így hiába keres, már nem fog találni. Innentől kezdve tehát azt csinál, amit csak akar, de engem egy ideig biztosan nem fog látni, talán így lesz a legjobb, mindkettőnknek.*

//Köszi a játékot! Very Happy //
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szer. Nov. 07 2012, 22:20

*Nem tudok mit csinálni, ha egyszer tényleg nem értem őt, de valahogy minden szavamat kiforgatja ez a nő, s bármennyire is bámulatos jelenség, kicsit azért idegesít. Értem én, hogy nagyra van magával, de azért nem ő a világ közepe. Még akkor sem, ha átlagon felül szép. Egy kis mosolyt csal ki belőlem az erősködése, úgyhogy nagy sóhajjal, mint aki hatalmas szivességet tesz, kibököm.*
-Először is. Te rémesen beképzelt vagy, bár nem tagadom, hogy van mire. Másodszor, ez csak egy szófordulat. Azt meg hadd ne tegyem hozzá, hogy nem csak a zacsipacsi lehet bántás. *Valakit akaratlanul is meg lehet bántani, mert sosem lehet tudni, hogy ki mire érzékeny, és attól, hogy ő isteníti magát, még őneki is vannak gyenge pontjai, ahogy mindenki másnak is. Azonban ezen az önmagával folyamatosan ellentmondó megnyilvánulásokkal nem áll le, s most is ugyanezt teszi, amikor leül mellém, miközben én megpróbálok felállni. A siker rátája nem túl biztató, így hamar kikötök ismét a padon, míg Shalmira tovább magyarázza a magáét, s habár én nem humornak szánom a válaszomat, megkapom az ismerős szöveget. Az az igazság, hogy sokszor hallottam és tapasztaltam már, de nem igazán érdekel.*
-Ó, értem. Te vagy annyira öntelt, hogy azt hiszed, hogy a Föld úgy forog, ahogy te szeretnéd. Értem. *ismét elmosolyodom, mert ebből legalább megtudtam, hogy ebben a társalgásban nem csak én vagyok gyerekes, annak ellenére, hogy a gumicukorkára nyújtom be az igényemet. Ugyan nem tudom, hogy ebben mi volt a sértő, de Shalmira eltűnik. Még puszit se kaptam! Ez mindennek a teteje! Minden esetre így kényetelen vagyok én magam menni a kajához, majd amikor már kicsit jobban érzem magam, visszasétálok az iskolába.*

//Én is köszi Smile) //
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Nov. 25 2012, 21:41

\\NRT: Sharlotte - Nil. 2012.11.25\\

*A mai nap úgy döntöttem, hogy magam mögött hagyom a teendőimet, és kicsit szórakozok. Persze mondom én, akinek az élet mostanában nem áll másból, mint a kötelező dolgok kerülése, de nem vagyok az a garanciális eset, aki mindig betartja, amit beígér, és valószínűleg ezt sokan tudják is rólam. Így aztán a már jól ismert Mystral felé veszem az irányt, jó ég tudja mikor voltam lent utoljára, de hogy nem mostanában az egyszer biztos. Nem kell sok idő, sőt még révész sem hogy oda érjek, ugyanis harmadikos lévén megy már a hopponálás, és bár sokan azt mondhatják, lusta vagyok, én erre csak azt mondanám, hogy kényelmes, illetve ha már tanultam valamit, azt kamatoztatom is, fel lehet fogni egyszerű gyakorlásnak, tehát panasz egy szál se, na meg az emberek véleménye amúgy sem érdekel. Így egy pillanat az iskolai kikötőből egy pillanat alatt a parkba érek, ahol aztán körbe pillantva agyalni kezdek, hogy mit is kéne csinálni. Van néhány ötletem, megihatnék valahol egy sört, vagy csak körbe nézhetnék milyen cucc érkezett valamelyik boltba, na meg már a tetováló szalonon is gondolkozok egy ideje, hiszen volt némi tervem evvel kapcsolatosan, de hogy akarom, e az még eldől. Viseletem a megszokott, „estéi” ruhám, ami egyébként majdnem mindennapos öltözetem is. Egy fekete bőrnadrág, valamint hozzá való fekete ing, mely csak közép és nyak tájt, visel némi fehér csíkot, az ing felett pedig egy vékony bőrdzseki látható. Lábamon frissen bokszolt, acélbetétes bakancs van, hajam kiengedve, arcom pedig üde, csak úgy, mint a mesékben, vagy ha az ember kipihenve érzi magát. Így indulok el a parkból egyelőre nyugodt, lassú sétával, remélve hogy jön némi ihlet a mai estére, mert hát azért valljuk be, igencsak csúnya lenne, ha unnám magamat, a belső zsebembe nyúlva egy gyűrött cigisdobozt húzok elő, majd egy szál halálpálcát is a szám sarkába teszek, s gyújtom meg. Út közben, azért néha- néha megállok, egy egy körülnézés erejéig, lehet még a park is szóba jöhetne, na persze nem így üres kézzel, hanem valami ital társaságába, bár azt tudom, hogy az ilyesmivel csínján kéne bánjak, mert volt idő, amikor túl jó kapcsolatban voltam, azzal a bizonyos alkohollal, nem akarok vissza esni.*
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Dec. 08 2012, 22:12

//NRT játék: Conrad - Ashi. 2012.12.08.//

*Kutya hideg van, de én nem vagyok kutya... kutyám pedig bírja, elvégre Husky, hova tovább, imádja a hideget, a mozgást és a munkát. Éppen ezért muszáj vagyok sétát tenni vele minden nap, legyen bármilyen kedvem, elfoglaltságom, történjen bármi, élvezzem az időjárás bármely viszontagságát. Öltözékem tehát védekező, meleg, feketén egyhangú: bakancs, nadrág, pólómat és pulóveremet eltakaró szövetkabát, melynek zsebében pénz lapul, másik oldalról zsebórám lóg ki, azonban kiegészítő nem ékeskedik rajtam, és pálcám is kabátom belső felén található. Gallérom felhajtva, fejemen szürke sapka, mely alól alig lóg ki barna tincseim egy része, ám a sötétben is villog zöld szemem, ahogyan kedvencemet követi, ki a hóban járkál, szaladgál, futkos. Csal elmosolyodom.*
~ Élvezi. ~ *állapítom meg magamban, s ez elég nekem. A közeli pad támlájáról kesztyűs kezemmel söprök le egy kis havat, hogy markomba fogva gyúrjak egy kis hógolyót, majd Loki felé dobjam, ki játékosak próbálja szétharapni azt, amint utána fut. Nem számítok senkire, mivel nincsenek barátaim, de ezt a rengeteg tanulással kompenzálom, ezért engedhetek meg magamnak más elfoglaltságokat is... kell még egy rendszer az életemben. Most azonban vissza is tér állatom, hogy megsimogathassam fejét, mit nyelvét kinyújtva, lihegve tűr, s a padról ismét lesöprök pár széles, lomha mozdulattal egy kis hót, majd le is telepszem. Szemeimmel a távolt kutatom, az életemről gondolkodok, a céljaimról, múltamról, jelenemről. Kéne kapcsolatokat építenem. Azért egy forralt bor mellett jobban bírnám a hideget, olajozottabbak lennének gondolataim, így gondolkodok is rajta, hogy majd irányt változtassak, de egyelőre türelmesen ülök, mint aki nem akar felállni.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 20

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Dec. 08 2012, 23:03

*Tequila nem bír a vérével ezért is megyünk le Mystral-ba. Müzli nem igazán csipi a hideget és eme kis okból kifolyólag a kabátomban keres meleget. Dühösen fújok hűvös levegőt a fejére mely az orrom előtt van. Ugyanis az ő főmacskassága a kabátomban vagyis egy fej helyet két fej néz ki a melegből. Nem látom pontosan, de valószínűleg a fekete nyusznyuszos kabátomba ereszti a karmait és úgy tartja fönt magát, plusz a fekete termosz pulcsiba ereszti a hátsó lábát, amit érzek is. Alul egy harisnya és egy meleg fekete farmer van betűrve egy úgyszín fekete nyusznyuszos csizmába. Border collie kutyám boldogan szaladgál előttünk. Ekkor meg láttok egy ismerős kutyát és a gazdáját is.*
-Pszt, Tequila, gyere ide kis kutyám.*hívom magamhoz a kutyámat*-Mit szólnál egy játékhoz? Menj oda ahhoz a másik kutyushoz, és próbáld meg elterelni rólunk a figyelmet.*Adom ki az utasítást és előveszem a fekete kesztyűmet a kabátom zsebéből. Mielőtt felvenném megfogom a macskámat és vállamra teszem. Gyorsan felhúzom a cipzáromat, hogy be ne másszon. Macskám dühösen fúj, és megmutatja karmait. Megrázom a fejemet és felhúzom a kesztyűmet. A sapkámat megigazítom és jelzem a kutyámmal, hogy menjen. Figyelem ahogy elindul mikor odaér hozzájuk elkezdek sprintelni egy fához. Elbújok majd halk léptekkel el indulok a fiúhoz. Időközben lehajolok és gyúrok egy laza hógolyót. Közelebb lobozok a hátát látom csak, így remélem, hogy nem mást fogok ki. Eldobom a hógolyót és ismét sprintelek egy fához, de elesek. Gyorsan feltápászkodok, de már a kutyám jön is hozzám. Minden estre lebuktam.*
-Szió Conrad.*köszönök a fiúnak teljesen ártatlan kis lány hangon. Tequilat lepróbálom magamról rázni, de nem sikerül Ekkor hallom meg a macskám nyávogását ki a hóba végezte. Nevetve magamhoz ölelem a kis jószágomat.*
-Na és hogy vagy?*adom még mindig az ártatlan lányt.*
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 09 2012, 12:28

*Türelmesen ülök, esti sétánkat töltve, miközben kutyámat nézem a hidegben, ahogyan játszik, s időről-időre az alattam lévő padról mellettem egy kis hót szedve kesztyűs kezembe dobom azt el neki. A fekete alak játszik a fehér-szürke kutyussal. Szeretem a csendet, barátom már a magány, gondolataim nyugodtan váltakoznak fejemben esti programom mai alkalmával. Hamarosan azonban egy másik kutyát látok meg, s elsőre egyáltalán nem ismerős, ám mint látom, Loki figyelmét felkelti, hova tovább, felismerik egymást, és futkározásba kezdenek. Éppen állnék fel, hogy a rejtély nyomába járjak, mikor hirtelen keményen csattan hátamnak egy hógolyó, én pedig rögtön hátra is kapom fejemet, megpillantva az éppen elcsúszó lányt.*
- Óh... jól vagy? Vigyázz magadra! *lépek ki a pad mögül, és sietek oda, hogy kezet nyújtva segítsem fel, miközben kutyáink érdeklődve térnek vissza. Most már felismerem őt, Ashi, és semmi kétségem afelől, hogy a hógolyóról is őt tehet. Tekintetem a macskára csúszik, kicsit méregetem, majd a lányt és kutyáját, de végül elmosolyodom.*
- Velem általában semmi érdekes nincs. Tanulok, szeretnék évfolyamot lépni. Kihoztam Lokit sétálni, ennyit megengedhetek. *felelek neki, ám fejemmel a macsek és gazdája felé bökök, kíváncsian. Talán barátkoznom kéne? Semmi probléma nem történhet abból, ha meghívom őket egy forralt borra, vagy teára, attól függ, mit kér a lány. Kell néha az emberi társaság.*
- Nincs hideg a macsekodnak? Kéne egy kis forralt bor, talán ő is inna. Velem tartasz? *nevetek fel, ahogyan a közelben lévő kis bódéra pillantok, melyben mérik az említett italt. Amennyiben igen, úgy el is kezdek sétálni lassan abban az irányban, kutyám pedig tovább játszik a másikkal, ha az engedi, vagy ellenkező esetben lábamnál sétál sértődötten. Nem szeretném azonban, ha csendben telne az utunk.*
- Mesélj, veled mi van? Történt valami érdekes? Hogy megy a tanulás, készülsz a vizsgákra? *érdeklődőm meg kedvesen. Nekem lényegében mindegy, hogy az évfolyamom közül ki megy tovább, mert nem sok embert ismerek. Ezen kéne változtatni, de akik eddig jöttek... mind harmadikosok voltak. Ők majd egyetemre mennek, nem lesz rám idejük. Elszomorító, de mások után kell néznem.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 09 2012, 15:00

*Lent a parkban meglátok egy ismerős emberi formát, illetve egy ismerős huskyt. Elhatározom, hogy megtréfálom egy kicsit a fiút. A tervem hibátlannak látszik Tequila követi az utasításaimat és én Müzlivel végre is hajtom az akciót. Na igen eddig zökkenő mentesen megy minden, csak mikor el akarok szaladni a másik fához, hogy elbújjak, akkor megcsúszok a hóba és elvágódok. Macskám is sikeresen a jégvirágok közt landol. Dühösen fúj rám. Megsimogatom a fejét, de ekkor érkezik meg a kutyám ki túlságosan is túl segítőkész. Úgy vagyok inkább adom a jó kisláynt Conradnak mint, hogy beismerjem, hogy én voltam. Persze ha rákérdez, akkor elmondom, hogy én dobtam meg hóval, de szerintem erre úgy sincs semmi szükség hisz nyilván való. A kérdésére bólintok egyet*
- Jól köszi. Úgy ismersz, aki nem vigyáz magára?! Ez költői kérdés.*vigyorgok. Természetesen, úgy ismerhet, aki nem néz a lába elé és mindig orra bukik. Erre csak azért tudok gondolni, mert máskor mikor találkoztunk egy bokorba estem el. Hülye mókus volt az mér fix, vagy nyúl már nem is emlékszem. A segítségét örömmel elfogadom a kezet, amit felém nyújt.*
-Köszönöm.*köszönöm meg a segítséget. Szerencsére nem veszi rossz néven ezek szerint azt, hogy megdobtam. A válaszára bólintok egyet. *
-Még többet is ha rendesen tanulsz és nem úgy mint én*mondom jó szándékkal, mert mindenkinek jár a kikapcsolódás. Tequila még utoljára hozzám, dörgölőzik és elindul a másik Lokihoz. A macskám egy ügyes ugrással megugrik a nyakamba és ott nyávog. A fiúkérdésére csak fanyar bólintás a válaszom. Ez a nem a forró bor ellen irányul, hanem arra hogy a macskám, nemigen bírja a hideget pedig elég melegnek kéne lennie a bundájának. *
-Hát eddig a kabátomba lapult meg és szerintem csak nem akar a télhez hozzá szokni. Pedig kötelező nem dekkolhat egész télen a szobámba, milyen macska lenne? Biztos meg kóstolná, de szerintem ott is hagyná, de próba szerencse.*mosolygok Conradra. Jól esne valami meleg inni a hidegre való tekintettel. Elindulunk a bódé felé és közben érkezik egy kérdés hozzám.*
-Hm.. semmi extra életem az éltem s egy kicsit a tanulástól elszoktam emiatt nem tudok évfolyamot lépni sajna, de majd jövőre jobban igyekszek.*Mondom bizakodva, mert fő az optimizmus. Plusz legalább ismerem a követkő év anyagát. Minden rosszban van valami. Mondatom végére oda érünk a fatákolmányhoz.*
-Mit kérnek a fiatalok?*kérdezi egy az idősödő bácsi. Ránézek a fiúra, de mielőtt bármit is tudná na mondani én pofátlanul mondom mit kérek.*
-Én egy fehérforrócsoki kérek.*szolok és már keresem is a pénztárcámat a zsebemben. Mikor megkapom a finomságomat kifizetem és arrébb csusszanok egy kicsit.*
-Várod már az ünnepeket?*kérdezem mikor ő is megkapta az inni valóját és egy kicsit arrébb is lépegetek, hogy a mögöttünk lévők is tudjanak kérni. Macskám nézi a kezembe lévő fehér csodát. Olyan képet vár mint, aki azt mondaná, „miért iszod a gőzölgő havat”. Megkóstolom a forróságot és értem ahogy végig csúszik a torkomban forrócsoki. Nem csak azért mert iszonyú finom, hanem mert végig égette.*
-Vigyáz kicsit meleg lehet a tiéd is.*mondom félig nevetve. Rég ittam forró édességet így el is felejtetem, hogy tényleg forró.*
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 09 2012, 18:17

*Nem várt találkozás történik, igen érdekes formában, de ez egyáltalán nem furcsa, ha mérlegeljük, kivel is ismerkedem ismét össze. Ashi szokásához híven esik el, én szintén neveltetésemből fakadóan pattanok oda, hogy segítsek neki, mikor felismerem, és természetesen nem haragszom a hógolyó miatt sem. Játék csupán.*
- Sajnos nem igazán ismerlek sehogy. *vallom be, mivel eddig csak egyetlen egyszer találkoztunk, több beszélgetés és élmény kéne ahhoz, hogy én valóban megismerjem őt, ami persze nincs ellenemre. Talán kéne találkozgatni, és szert tehetnék egy barátra is. Csak biccentek köszönetére, majd tovább beszélek, melyre viszonylag egybe kapok választ.*
- Mért, nehézségeid vannak a tanulással? Segítsek? *kérdezem meg, hiszen én rengeteget okosodtam mióta ide kerültem. Úgy érzem nem szabad ilyen irányba mennem, muszáj nekem a kaland, és az, hogy magamra találjak... barátokkal. Szívesen segítenék a lánynak, ha kéri, de ez a jövő zenéje.*
- Áh, értem. Ő házi macska, lehet, hogy innen kéne megközelíteni a kérdést. Az itallal pedig csak humorizáltam. *mosolyodom el szelíden, de bele is egyezik ötletembe, így hamarosan ketten, plusz állatainkkal együtt hagyjuk el a helyet, hogy a forralt bor irányába vegyük lépteinket. Meglep amit hallok, de inkább csak nagyot nyelve bólogatok: nem akarom megsérteni, de nem gondoltam volna róla, hogy megbukik. Aranyos lány. Megérkezvén már kérik is a rendelésünket, én pedig mosolyogva mondanám, hogy kérjen ő előbb, de tudja, tehát hagyom, hogy szavamba vágjon, és meg is szemlélem az érdekes választást.*
- Én egy forraltbort kérek. *adom le én is óhajomat, és mikor a lány fizetni akar, megfogva kezét tolom vissza zsebeibe, ezzel jelezve, hogy a vendégem, nem engedem, hogy pénzt költsön, tehát mind a kettőnk italát én fogom fizetni. Megkapva azt kezdem el kortyolgatni, s számítok a forróságra, jól is tűröm.*
- Milyen a tied? Megkóstolhatom? Te is megkóstolhatod az enyémet. *nyújtom felé poharamat, és kutyám is liheg, hogy kér, de csak fejemet rázom neki: nem állatnak való italok. Nem felelek riasztására, csak bólogatok, s kissé késve válaszolok kutyám dorgálása miatt.*
- Nem igazán. Nincs kivel ünnepelni. *hajtom le a fejemet, mert ez az igazság, hazudni nem fogok. Közben a park felé intve indulok meg, mert hideg van, s ha minden igaz, akkor az iskola felé megyünk, elvégre addig el is tudjuk fogyasztani az italt. Közben természetesen beszélgethetünk.*
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 24
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Kedd Dec. 11 2012, 17:58

// Jelmágia 2. házi //

*Még a lassan szállingózó hópelyhek sem vehetnek rá, hogy még egy délutánt a kastélyban töltsek, viszont a karácsonyi forgataghoz sincs sok kedvem, mivel nem nagyon szeretem, ha a frissen kifényesített csizmám orra hegyén tapodnak. Ezért inkább a park felé veszem az irányt, persze előtte alaposan felöltözöm, nehogy megfázzak, tehát bársonynadrágomhoz a vastag fehér kabátomat húzom, hozzá pedig kivételesen egy pihepuha kötött, lila sálat húzok, ami alól még az orrom hegye sem látszik ki. Az ücsörgéshez meglehetősen hideg van, ezért lassan sétálgatok a kifehéredő bokrok között, követve a kanyargó utat. Egyszer csak megpillantok egy csupa fekete bőrbe bújt fazont, aki az út szélén ácsorog, mintha várna valakire. Már épp elfordítanám róla a tekintetem, amikor figyelő szemeit rám irányítja, majd folytatásként elém lép. Ösztönösen megtorpanok, hogy tartsam tőle lehető legnagyobb távolságot, ami még biztonságot nyújt tőle, mert ránézésre nem egy barátságos jellem. ~ Zord időben zord emberke…~ jegyzem meg magamban, ami akár egy versike első sora is lehetne, ám most nem érek rá a költészetnek adózni, inkább megfeszült idegekkel várom, hogy vajon ki akar-e rabolni, vagy mit akar tőlem.*
- Üdvözletem! Segíthetek?* előzöm meg, hátha békésen is el tudjuk intézni a dolgot, és már épp készíteném elő a tárcámat, hogy vigye, csak hagyjon békén, mikor legnagyobb meglepetésemre elmosolyodik, és segítséget kér.*
- Szerbusz fiacskám! Gibbet vagyok! Azt hiszem, te tudnál nekem segíteni.*lendíti felém üszkös lapátkezét, nyilván kézfogás címén, amit némi habozás után futólag viszonzok, majd gyorsan hátra lépek egyet, a biztonság kedvéért.*
- Miről lenne szó?* kérdezem tétován, a menekülési útvonalakat latolgatva fejben.*
- Tudod én amolyan sárkányvadász vónék. Na mármost! A hétvégén a fiúkkal egy Magyar Mennydörgő nyomába eredünk. Én mondom neked, nem valami kezes jószág, de úgy ám!* kezd el magyarázni széles taglejtésekkel mindenféle sárkányokról, amiből nem sok mindent értek. Közelebbről megnézve a ruháját bizony éktelenkedik rajta egy-két koromfolt, nem csoda hogy messziről csupa feketének néztem a felszerelését. Ebből azonban még nem tudom, én hogyan kerülök a képbe.* ~ Talán részeg a fickó. Minden esetre jobb lesz rövidre fognia dolgot.~*
- Ez igazán érdekes, nekem viszont sajnos dolgom van…*indulnék is tovább, de a férfi elkapja a karomat.*
- Ne olyan sietősen he! Úgy hallottam, a ti iskolátokban a sok hókuszpókusz mellett tanultok jósolni is.* tér lassan a tárgyra, mire nekem rossz előérzetem támad.*~ Csak nem azt akarja hogy jósoljak neki?~*
- Nem vagyok egy nyúlszívű fajta, de azért jó vóna tudni, otthagyom e a fogam.* fűzi tovább a szót, de látva bizonytalanságomat, a kérést ajánlattá bővíti:* - Hohó, megjutalmazlak, ne félj! Csak annyit kérek, nézz bele a jövőmbe. Aztán ne lódíts ám!* emeli fel figyelmeztetőleg az ujját, miután meglobogtatja előttem az erszényét.*
- Rendben van, de keressünk egy padot.* adom be a derekam, és el is indulunk a legközelebbi pad irányába, miközben én az iskola felé intek a pálcámmal:*
- Invito rúnazsák!* hívom a saját felszerelésemet, amit az éjjeliszekrényemben tartok. Pár perc múlva meg is érkezik a zsák, benne a rúnákkal, én pedig összerázom kissé.*
- Megkérném, hogy fogalmazza meg pontosan a kérdését, amire választ szeretne kapni.* utasítom, miközben előhalászom a zsákból az órai jegyzetet, amire felírtam a rúnák jelentését, mivel fejből képtelen vagyok megjegyezni a furcsa szavakat. Adok néhány percnyi gondolkodási időt az idegennek, hogy rá tudjon koncentrálni a problémára, majd felvonom a szemöldököm.*
- Nos?* érdeklődöm cseppet sem barátságosan, mivel kezdenek a zsákot tartó kezeim megfagyni a hidegben.*
- Mi lesz a legközelebbi sárkánnyal folytatott harcom végkimenetele?* kérdezi ünnepélyesen, a zsákra szegezve tekintetét, amit ekkor felé nyújtok.*
- Kérem vegyen ki belőle egyesével három kavicsot és helyezze maga elé.* kezdem meg a furcsa szeánszot, majd ha a kavicsok egyenként koppannak a megfagyott padon, figyelmemet az elsőre irányítom.*
- Az első rúna a problémát mutatja meg. Ez itt jelen esetben a Perth-Peorth rúna, ami szó szerint kockavető poharat jelent, tehát váratlan szerencsét jelez.* magyarázom, bár magam sem értem, hogy miért bocsátkozom részletekbe. A következtetés viszont sokkal lényegesebb, bár több benne az intuíció szerepe.* Gondolom nehéz efféle sárkány nyomára bukkanni.* fűzöm még hozzá, utalva arra, hogy a sárkány felfedezése jelentheti jelen esetben a váratlan szerencsét, legalábbis a trófeagyűjtő szemszögéből nézve. A mennydörgő valószínűleg erről másként vélekedne.*
- Az biza! De ezt én is tudom…Mondj már valami bíztatót te fiú!* nógat egyre türelmetlenebbül Gibbet, ezért engedelmesen olvasni kezdem a következő rúna megfejtését.*
- Thurisaz – Thorn, vagyis Tüske és óriás, aminek a jelentése védelem, védekezőállás, az akaraterő próbája.* ismertetem, mire a férfi arca elkomorul.* - Úgy nézem, a védekezésnek nagy szerepe lesz, úgyhogy készüljön fel, mert nem lesz könnyű dolga. A harmadik rúna viszont az Algiz – Eolh páros, lefordítva szarvas és védelem. Az akadályok leküzdését, védelmet, és gyógyulást jelöl.* olvasom annak a rúnának a jelentését, ami maga a probléma megoldását szimbolizálja, Gibbetnek tehát nem kell attól tartania, hogy belehal a mérkőzésbe.* - Összegezve nehéz dolga lesz, erősítse meg a védelmét, továbbá azt tanácsolom, hogy semmiképpen se menjen egyedül, mert a védelem nagyon fontos. Lehet, hogy meg fog sérülni, de fel fog épülni.* summázom, összeszedegetve a rúnákat azon gondolkodva, hogy lehet, hogy hazudnom kellett volna, mivel így lehet, hogy közvetve az én lelkemen szárad majd egy sárkány élete. Persze még mindig a férfi után küldhetek egy aurort, hiszen az efféle vadászat ha jól tudom, illegális.*
- Kössz a tanácsokat fiacskám! Nesze, itt a béred! Aztán meg ne fázzál!* pöccinti oda vidáman a pénzzel teli erszényt, majd felállva hatalmas léptekkel dolgára indul. Valamiért nem kívánok neki sok szerencsét, és remélem hogy a hétvégi kalandja elveszi valamelyest a kedvét a további vadászattól. A zsákot és a pénztárcát zsebembe süllyesztve állok fel, majd indulok el arrafelé, amerről jöttem, hogy visszatérjek a Mysterioba.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szer. Dec. 12 2012, 01:31

*Megrázom a válaszára a fejem. Természetének tartom, hogy még nem ismer, hisz én sem ismerem őt az már kicsit gázos lenne, hogy első találkozás után ismernénk egymást, bár az is igaz, hogy én így találtam a srácokra lassan két éve. A másik megismerésének egy módja van a beszéd. Egypár téma szóba kerül és már az elején kicsit megakadunk. A kérdésére nem igazán szeretnék válaszolni, de nem azért mert titok, hanem, mert rosszul esik bevallani saját magamnak, hogy ellustultam.*
-Igazából nekem mával a fogalommal vannak gondjaim, bár régen jó tanuló vagyok, csak az a kis gondom, hogy két évet hagytam ki az iskolából és elszoktam a tanulástól. Tudom, hülyén hangzik, de nekem minden nagyon nehezen megy amit régen jól csináltam... De lehet, hogy egy kis segítség jól jönne.*csillan meg a szemem egy pillanatra. Nem fogok ugyan évfolyamot lépni, de attól még segíthet. Müzliről is esik párszó és végül is miatta elindulunk a forró bor lelőhelyére. A válaszra kicsit elgondolkozok, de végül megrázom a fejem.*
-Nem igazán vagyis inkább kóbor lélek. Házi macskának azért nem mondanám, mert csak egy házi macska létezik az meg a szfinxmacska. Általában a macskákat kertelésből tartják vagy egérfogásra.. na a lényeg, hogy a macskák általában inkább el vannak kényeztetve mert régen bírták a hideget. Amúgy is én kérdeztem tőle hogy akar-e jönni. Na jó a már én sem érem szóval bocsánat az összevisszaságért.*kicsit csapong a gondolat menetem, de szerencsére másról is beszélünk, míg a célig nem érünk. Kicsit elgondolkozok kinek is kéne mondani az első rendelést, de a végén pofátlanul kérem az a rendelésemet. Alapjáraton forralt bort szeretem volna csak a forrócsoki vonzóbbnak tűnik. Meglepődök egy kicsit, de nem nagyon akarok ellenkezni főleg azért nem, mert feltartanánk a sort.*
-Köszönöm!*mondom Conradnak mikor kifizette az italunkat. A legelső kortytól végig égetem a nyelőcsövemet, de jól is esik a meleg finom folyadék. Kérdésére oda nyújtom felé a fehér csodámat és figyelem ahogy a kutyája is kérlelni kezdi a gazdáját, hogy ne csak nekem adjon a borából, hanem a hű társának is. Elmosolyodva nézem a jelentet és közben bele kortyolok a fiúitalába. Finom íze van, de nekem jobban bejön még mindig a forrócsoki.*
-Finom, de én inkább maradok a forrócsókomnál. Na és mi a véleményed róla?*bököm a fejemmel a pohár felé és közben visszanyújtom neki a poharat. Macskám kezd meg békélni a hideggel, de azért még bújik hozzám. Ahogy látom Tequila élvezi Loki társaságát még ha a kutya nem is mindig figyel rá. Közben megjön a válasz is a kérdésemre, csodálkozva hallom, hogy nem tud kivel ünnepelni. Rendes fiúnak tűnik csendes ugyan, de rendes.*
-Emiatt ne légy szomorú, soha sem vagy egyedül hisz itt van Loki. Ha vigasztal, tudom, hogy nem, de én is egyedül fogom tölteni a karácsonyt. Vagyis nem teljesen *mosolyok el és az állataimat figyelem. Tudom, hogy nem nagyon vigasztalom meg ezzel a ténnyel, de legalább próbálkozok és más úgy sem jutott eszembe. Vagyis igen, de mégis furcsának tartom az öltemet szóval inkább fel sem teszem. Közben haladunk szép lassan vissza a kastélyhoz. Figyelem a havas tájtat amit gyengén megvilágít egykét lámpa fénye. Bárhogy is nézem a szerintem mese szép ez a táj.*
-Már csak a látványért meg érte eljönni otthonról...*mondom és már az utolsó csepp édes lötty folyik végig a torkomon. Egy gondolat szalad át az agyamon amit meg is osztok a másikkal. Először egy kérdés formában.*
-Amúgy szeretsz játszani?*nézek rá valószínűleg gondolhatja milyen játékról beszélek.*
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Csüt. Dec. 13 2012, 19:34

*Nehezen megy az ismerkedés, ezért rövid a beszélgetés, minimalisztikus, felszínes témákat kapargat, de legalább... van. Pár kategória azonban felkelti érdeklődésemet, így próbálom bővíteni róluk ismeretem, s a lány szerencsére mesél is, melyet én komoly arckifejezéssel hallgatok végig. Nem nevetem ki. Az csúnya dolog, én tudom, főleg, hogy rajtam szoktak nevetni, azt pedig senkinek nem kívánom.*
- Értem... mármint, úgy érted, hogy... gondolom nem ebből az iskolából hagytál ki két évet. Természetesen tudok segíteni, majd megbeszéljük, hogy mikor. *felelek neki, mivel időpontot kell keríteni nekem és neki, révén, hogy nem egy házban vagyunk, a klubhelységben nem érjük el egymást bármikor.* - Minden tárgyból segítségre szorulsz, vagy van, ami jobban megy, esetleg az átlagosnál rosszabbul? *kezdem felmérni a problémát és annak nagyságát. Ezek után egy kisebb monológ következik részéről a macskákról, melyet türelmesen hallgatok végig, próbálva figyelni, de nem sokat jegyzek meg, inkább csak megértem, így bólogatok mosolyogva.*
- Látom valaki nagyon szakértő. Szereted az állatokat? Miért nem akarsz majd velük foglalkozni? *pislogok rá kérdőn, hiszen egy-két nagyobb ismerősöm, harmadikos, azt csiripelte, hogy bizony van ilyen, vagy ehhez hasonló szakirány. Ez nyilván sokára lesz még a lánynak, mivel a gyorsított évfolyamlépés is kérdéses. Hamarosan megvásárlásra kerül az ital, így biccentek köszönésére, majd kortyolok bele italába. Ízlik, de én inkább bort iszom, bár nálunk a sör az elterjedt, én mindenben részesültem.*
- Nekem is ízlik, de nekem inkább a bor. *mosolyodom el, mikor hagyom, hogy ő is kóstoljon az enyémből, majd ezek után nyugtatom le kutyámat. Érdekes nyugtatás hangzik a részéről, már éppen feldobnám, hogy töltsük együtt a karácsonyt, de utolsó elbizonytalanítanak, és mivel nem fejti ki az egyébként bőbeszédű lány, arra következtetek, hogy magánügy, tehát nem kérdezek rá. Talán én hazamegyek majd a szüleimhez az ünnepekre... rég láttam őket, és mindenki örülne, esetleg nem torkollik majd veszekedésbe. A saját hazámat szebbnek, nagyobbnak és jobbnak tartom, ezért mosolygok csak mondatára, de elismerően biccentek, elvégre ez is szép, viszont vitatkozni nem akarok. Következő kérdése azonban meglep.*
- Milyen játékra gondolsz? *vonom fel a szemöldökömet, mert nekem elsőre a szerencsejáték jut eszembe, azt viszont nem tudom, honnan szedi. Így néznék ki? Kétlem, tehát nem válaszolok addig, hogy ne is legyen félreértés.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 16 2012, 18:40

//Átmegy RT-be Conrad-Ashi 2012.12.08.//

*Kutya- és macskasétáltatás közben találkozok Conraddal. Valami beszélgetésformát hozzunk létre egykét átlagos témával. A tanulásról is esik pár szó és hát kiderül az a „nagyszerű” tény, hogy nem leszünk egy évfolyamon jövőre, mivel nekem van némi gondom a tanulással. Örömmel hallom, hogy szívesen segít, csak kérnem kell.*
- Ezer hála akkor majd még azt valahogy megbeszéljük.*mosolyodok el halványan. A következő kérdésére már nem tudom a választ. Vagyis tudni tudom, amúgy valahogy így hangzik „Úgy mindenből rám férne a segítség...” csakhogy nem merem így megfogalmazni neki.*
-Mindenben van olyan rész ami megy, de úgy szint mindenben van olyan, amit kevésbé. Bár ami megy abban is lehet segíteni...*A mondat végére teljesen elpirulok. Szerencsére haladunk az árral és a témával. Így egy kicsit macskasságról is beszélek, valószínűleg nagyon érdekli őt mivel az okos bólogató kutya ként bólogat, a kérdésére csak megrázom a buksimat.*
-Szívesen foglalkoznék velük csak nem lehet..*nem tudom neki meg fogalmazni azt a tényt, hogy nem bírnám ki hogy ez az apróság miatt nem lássam soha többé a testvéremet, bár ha így haladok akkor tényleg nem fogom látni. Időközben vesszünk, vagyis Conrad vessz egy-egy itókát. Kíváncsiságból megkóstoljuk egymás inni valóját. Egy véleményt kapunk avagy mindeneki marad a sajátjánál. Beszélünk még erről arról, de nem annyira fontosak kivéve az ünnepet. Sajna még midig egyedül fogom tölteni az állatkáimmal, de lehet jobb is lesz. Mikor elfogy csokimat felteszek egy egyszerű kérdést melyre nem kapok egyértelmű választ sőt választ sem kapok, csak egy másik kérdést.*
-Hát sakkra, amúgy meg hógolyózásra gondoltam meg úgy alapjáraton szeretsz-e játszani.* mondom neki. Közben megsimogatom a macskám buksiját.*
-Amúgy szerinted milyen karácsony lesz fehér vagy fekete?*néha szánalmasnak érzem magam, hogy nem tudok egy rendes beszélgetés folytatni senkivel sem. Alapjáraton ezzel nincs is nagy gond csak az hogy szeretek dumálni.*
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 16 2012, 18:51

*Mivel nincs sok barátom, sem ismerősöm, ezért minden alkalmat meg kell ragadnom, hogy szerezzek, s természetesen a segítséget sem tagadhatom meg embertársamtól, ha rászorul, ezért ajánlom fel a gyakorlást Ashinak, amivel valószínűleg minden tantárgyból fejlődni fog. Ahogyan komolyan hallgatom, úgy bólintok aprókat, s mérem fel a helyzetet: semmi nem megy neki, ez egyértelmű a zavarodott gondolatmenetből, viszont egy úriember erre sosem hívja fel egy hölgy figyelmét.*
- Akkor majd kereslek, levelezünk, és kezdünk könnyebbel, azzal ami nagyon nem megy, és szépen haladunk majd. Addig az elméletet nézd át, az nem nehéz, és ami megy, azt gyakorold, hogy tökéletes legyen. *adok neki ki egy utasítást, mely szerintem teljesíthető. Ha az én szavamra nem akar tanulni, akkor senki máséra sem fog, ekkor nem ide való, és nem tudok rajta segíteni. Erőlködés nélkül semmi nem megy. A téma hamarosan változik, sétánk közben a rengeteg állat miatt - mivel gyakorlatilag sétáló állatkertnek nézünk ki -, ilyen keretek között folyik a társalgás.*
- Miért nem? A szüleid tiltják? Szerintem ne add fel az álmaidat, ez a te életed nem az övék, ne hagyd, hogy bárki bele szóljon, ha pedig fontosabb dolgod van, akkor először azt intézd el, és utána még mindig foglalkozhatsz állatokkal... *jelentem ki, elvégre szerintem így van, és próbálom őt biztatni, egy kis segítséget nyújtani. Az italok kezünkbe kerülnek, tehát haladunk az iskola felé, s bár az ital melegít, azért egy ideje kinn vagyok, az idő csak hűl le, ezért nem sétálok nagyon lassan.*
- A játék elég tág fogalom, de inkább a sakkot pártolom. Most talán nem volna jó a hógolyózás, főleg az italok miatt, de egyszer kipróbálnám egy csatára, ha melegebben öltözök. *fogalmazom meg gondolataimat, miközben szememet az utcán lévő sűrű embertömegen és forgatagon legeltetem. A révész már nincs messze, látszik a távolban, s ekkor érkezik meg a lány kérdése is.*
- Nem tudom. Reménykedem a fehérben. *merengek el komolyan, s mosolyogva mélyedek gondolataimba. Egy ideig nem szólalok meg, számomra is nehézkes a beszélgetés, de talán hamarosan találok egy témát.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 16 2012, 19:30

*Hálásan bólogatok a fiú szavaira főleg azért, mert nem fogalmazta meg azt a tényt, melyet már mindenki tud, hogy lusta vagyok. Az lesz az első dolgom ha visszaérünk a kastélyba, hogy átolvasom az elméleteket, gyakorolni fogok ma.*
-Rendben.*mondom és ezután már új témákról beszélgetünk. A témák közt evezgetünk mint a Titanic a jéghegyek közt, csak remélni tudom, nem olyan véget ér a beszélgetés mit az említett hajó. Az állatokról is esik egypár szó és ezzel kapcsolatban egy kérdésé is felmerül Conradban melyre adok egy értelmetlen választ.*
-Nem, szüleim rám sem bagóznak, persze ha magiszterem azt mondta, hogy azt hiszik hallott vagyok... Bár kétlem, hogy lehet neki e-téren hinni.*kicsit elmosolyodok mert most átgondolva nem nézem ki az iskolából, hogy kapcsolatban álla minisztériummal.*-Amúgy meg valószínűleg a második opció lesz ha az elsővel végeztem, akkor jönnek az állaltok ők úgy is tudnak várni annyi időt.*mondom és közben iszogatom a csokimat amit előbb kaptam meg. A témák közt ismét ugrándozunk egy csöppet majd eljutunk a kérésemig amire érdekes választ kapok. Kicsi grimaszt vágok mert igaza van csak én nem akarom elismerni azt a tényt, hogy a játék nagyon sok mindent magába foglal.*
-Sakkhoz túl érdekes a gondolat mentem és emiatt nem annyira szerem... Várom már azt a pillantat mikor melegen felöltözöl és kint elcsíplek.*mosolyodok el és remélem minél hamarabb bekövetkezik. Szeretem a havat és hógolyózni is szeretek. Időközben elég jól kiértünk a parkból és már közeben már a város utcáiban sétálunk kis híján a révészénél vagyunk már. Béna vagyok ha nekem kell témákat felhozni, de úgy néz ki a másik sem sokkal jobb ami kissé megnyugtat. *
-Csak pozitív gondolkozás tuti fehér karácsonyunk lesz.*mondom és közben reménykedek hogy igazam is legyen. A egy kicsit szünet áll be a beszélgetésbe, de ekkor mát a révésznél vagyunk.*
-Amúgy hogy állsz a téli sportokkal?*mindenféle képen életbe akarom tartani a beszélgetést, legalább a túl partig.*
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 16 2012, 20:12

*Örülök, hogy végre segíthetek valakinek, így talán szerzek egy barátot, és saját tudásomról is bizonyságot szerezhetek, hiszen ha valakinek pontosan tudok átadni információt, tanárként képes vagyok figyelmet és fegyelmet tartani, igazán segíteni, látható eredményt érni el, akkor én is tudom amit tudnom kell. Remélem, hogy igyekszik majd, mert ha ő nem hajlandó ténylegesen beismerni a problémát, akkor én sem fogok tudni segítséget nyújtani neki, ezért várom el, hogy tegye amit mondok, tanuljon elméletet és gyakorolja ami már megy neki. Talán majd léphet évfolyamot év közben gyorsított eljárással, s másodikos lehet.*
- Hogy-hogy? *teszem fel a kérdést kissé talán bárdolatlanul is puhatolózva, mikor a szülei kerülnek szóba. Le is sütöm szemem egy pillanatra, de azért örülök, hogy megfogadja a tanácsaimat. Inkább nem kérdezek rá, hogyan érti az érdekes gondolatokat, mert tudom jól, hogy miként érti, s nem feltétlen pozitív értelemben. Csupán kacsintok kijelentésére, miszerint várja a csatát, mert én is... remélem van könyv arról, hogy miként kell hógolyózni, mivel szeretek elméletet tanulni mindenből, mielőtt a gyakorlatra térnék rá.*
- Nem igazán szoktam sportolni. Miért, te? *teszem fel vissza a kérdést, miközben elég közel kerülünk már a révészhez is, s természetesen fogy a forralt borom, tehát az egy közeli szemetesben végzi, miközben a választ várom.*
- Szerintem én visszamegyek az iskolába. Te is jössz? *kérdem, s ha igen, akkor együtt fogjuk megtenni az utat, még nyilván beszélgetve, ha pedig nem, akkor integetve szállok a csónakba kutyámmal együtt. Nyugalmas nap volt, de nem mondhatni, hogy haszontalan, izgatottan várom a fejleményeket.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Dec. 16 2012, 20:51

*Sok minden szóba kerül a beszélgetés alatt. Úgy néz ki találtam magamnak egy jó tanárt, bár igaz, az semmit sem ér ha a diák lusta, így elhatározom, hogy követni fogom a fiú utasításait. Közben eltérünk más vizekre. Egy rossz helyen kiejtet mondat nem mindig rossz, de nem is mindig kellemes. Ez a kettő közt található, de mégis nyomasztó érzés fog e.*
- „Kicsit” sokat vitáztunk a szüleimmel...*nincs nagy kedvem ecsetelni azt a tényt, hogy az apám rám támadt és emiatt inkább rokonokhoz költöztem kik nem nagyon csipáztak/nak. Óvatosan meglököm Conradot és rámosolygok jelezvén, hogy engem nem zavar az a tény, hogy rákérdezett a dologra. Legalább valaki érdeklődik felőlem. Beszélünk még sok mindenről és ki is egyezünk egy hócsatába. Azt még nem tudjuk, hogy mikor, de remélem a közel jövőben beteljesedik. A révészhez közeledve felmerül bennem egy kérdés amit fel is teszek. Kicsit meg lep a zöld szemű válasza, mi szerint nem sportol legalábbis nem téli sportot.*
-Hát öm... régen jégkorcsolyáztam, de mostanra elégé kijöttem a formámból..*húzom el a számat. Mondanám neki, hogy vele tartok csak akkor a kutyám elkezd futni befelé a városba. Fanccsal képet vágok, de nem tartom fel a fiút.*
-Maradok ezek szerint, de akkor szia és jóéjt. Találkozunk még .*köszönök el tőle és elkezdek sütni a kutyám után.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Jan. 12 2013, 18:13

*Szombat délután van, és kicsit unatkozom, szóval úgy döntök, leruccanok a parkba, hátha ott akad valami érdekes, esetleg találok valami társaságot. Farmer van rajtam, kényelmes cipő, és fekete bőrkabát. Kezd elegem lenni amúgy a hidegből, igazán lehetne már jó idő, mert ilyenkor a kedvenc hobbijaimat, pl a parkour és gördeszka nem művelhetem, mert csúsznak az utak, vagy épp hó van, akkor pedig életveszélyesek ezek. Ipodom fülese a fülemben, szól a zene, mi most lazább hip-hop, így lépkedek a parkban, aztán leülök az egyik padra, ám fázni kezdek.*
- Aestus! *veszem elő a pálcám és irányítom magamra, majd ezután mondom ki a testfelmelegítés varázsigéjét. Ilyenkor jó, hogy varázsló vagyok, mert egy ilyen kis trükk, és nem fázok. Mivel most már nincs probléma a hideggel, ücsörgök tovább a padon, és a zene ritmusára dobolok térdemen a kezemmel, közben pedig néha körbenézek, akad-e erre valaki, akivel elüthetném az időt.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   

Mystral parkja
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls parkja