Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Mystral parkja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris

Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Jan. 20 2013, 19:36

*Ismét összegyűlt a kis csapat a parkban, ezúttal viszont Rose nem jött -mint kiderül Nath kérésére-, de ettől nem lettek kevesebben, hisz Ambrus viszont visszatalált. Igaz, ez a varázslatok tekintetében nem éppen ideális csere, de azért mindig jól jön egy plusz ember is. Nath és Tarkh szóváltásába viszont nem akar belefolyni a vörös, így nem is foglalkozik velük, inkább csak az idő közben feltűnő orosz férfire és társaira tekint, aki már beszélni is kezd. Viszont valamit nagyon elszámolhatott, ha azt hiszi, hogy a múltkori kis akciója után meg fogják becsülni a diákok, s szó nélkül engedelmeskednek, így hát mindenki makacskodik is, s bizony kemény szavakat vágnak a férfi fejéhez.*
~Tacskó?~ *döbben meg Cat is, hisz azért mégis mi a fenét képzel ez a besz@ri alak? Még ő meri letacskózni Nath-et? Ez vicces. Végül még magyaráz valamit, azt hiszi, ettől most keményebbnek tűnik vagy ijesztőbb lesz, pedig már Cat szemében is nagyon leírta magát. Csak megfigyelő és nem harcos? De pár tizenévest azért képes a halálba küldeni szemrebbenés nélkül. Undorító. Nem is árulnak el neki semmit, mire úgy tűnik felkapja a vizet, s információ nélkül indul útnak.*
-Taknyos könyök? Mindjárt utána megyek és úgy seggbe rúgom, hogy... Mi a fenét képzel ez magáról? *csattan fel a lány, majd végül Nath felé pillant, mikor az megszólal.*
-Ez a fickó elmebeteg. Remélem tényleg legalább őt elkapják. *morgolódik tovább. Mi értelme volt az eddigi cécónak, ha most vakon megindulnak, úgy, hogy semmit nem tudnak a trónról? Értelmetlen, logikátlan az egész. Ennyit az orosz hírszerzésről... Nath viszont a leányzó felé tart egy ismeretlen térképet, amit ő alaposan szemügyre is vesz, majd bólint.*
-Rendben. Odaát én is mutatok majd valamit. *jegyzi meg, de nem most akarja húzni az időt, inkább Ambrushoz sétál, majd megfogja a kezét.*
-Készülj, mert indulunk. Próbáld most összeszedni magad, mert nem lesz gyerekjáték! *mondja neki, majd lehunyja szemeit, s már el is hoppanálnak, oda, ahol Nath mutatta a térképen.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 22
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Hétf. Jan. 21 2013, 13:00

// NRT: Lionel - Josephine 2013.01.14 //

* Rettenetesen megijedek amikor váratlanul egy srác pottyan mellém, de hogy honnan érkezett, arról fogalmam sincs egészen addig, míg nem a mögötte lévő fára nem mutat mire oda is lesek, majd meglepetten vissza rá.*
- És mit csináltál ott? Kifigyelted kire hozhatod a szívbajt egy váratlan pillanatban? Mert akkor sikerült...* mosolyodom el, tény és való, hogy nem az eget és a fák lombkoronáit figyeltem séta közben, tehát simán észrevétlen maradt a fiú a számomra. Szóba kerül a famulusom, bizonyára látta miként kaptunk össze kicsit, de mikor a tüzelést említi meg én csak értetlenül nézek rá, pont úgy mintha csak egy hülyét néznék.*
- Ezt ugye most nem mondod komolyan...* de ahogy elnézem arckifejezését nagyon is annak szánta szavait mire el is kell nevetnem magam, majd pedig megrázva fejem tekintek rá szórakozottan.*
- Ő egy famulus s bár nőstény ezek az állatok nem tüzelnek.* felelem, bár ezt nem tudhatja hisz lehet csak egy városi ám ez a feltételezés hamar kútba is megy mikor kiderül, hogy Mysterios, ráadásul háztársak is vagyunk. Akkor pedig végképp nem értem mire gondolja ezt, hisz másodikos, neki is van famulusa na de úgy tűnik szavaimra nevethetnékje támad s csak utólag esik le mit is mondtam, mitől kissé zavarba is jövök.*
- Hát nem úgy értettem sejtheted... nem vagyok leszbikus, teljes mértékben heteroszexuális vagyok. De ezek szerint te szemet vetettél a magiszterünkre.* valószínűleg órákon nem igazán azzal voltunk elfoglalva hogy azt lessük ki jött el és ki nem, na de most találkoztunk így hát kérdésére el is mondom milyen fajt is képvisel az én drágám kire most kifejezetten haragszom. Na de a srác megint a bolondját járatja velem, fel kell tennem magamnak a kérdést, hogy ez most vicc e vagy sem, s bár nem vagyok valami nagy filmező, azért az általa említett film tudom, hogy melyik.*
- Lionel...* mosolyodom el szélesen az újabb kisebb sokk után.* - Az Mortal Kombat. Hidd el nem ugyan az.* kezdek el kuncogni mert ár hasonló a csengése azért mégsem egy s ugyan az.* - Hihetetlen vagy...* merül ki nem sokkal ezután kuncogásom egy széles mosolyban mi tovább is arcomat ékesíti miközben Fortunaról ejtek meg pár szót, de igazából nem hiszem, hogy ez érdekli, csak illedelmességből kérdezett rá, de hamar kiderül, hogy tévedtem mire lehervad a mosoly szép arcomról.*
- Óó. Nos akkor ne haragudj... az hittem, azt hittem... nos.* sóhajtok egy nagyot lesütve pillám de aztán újra szemeibe tekintek és kissé elmosolyodok.* - Mindegy mit hittem. Amúgy igen, nagyon szerencsésnek érzem,hogy ő van nekem, sok bajt megúsztam már segítségével. Nekem milyen famulusod van?* kérdezek is rá mivel nem igazán látom itt körülötte ellenben azt nagyon is érzékelem, hogy végig mér mi nem mindennapos dolog az én életemben így tehát jól esik, mégis szavaira és a többesszámok használatára megkondul a vészharang bennem, csak teszi a szépet mint minden más lánynak ki az útjába esik s tetszik neki, tehát a meginvitálást megfontolom.*
- És ez a megbámulás sikerre is visz?* teszem fel a kérdést miközben még mindig agyalok, igazából azt sem tudom, hogy miért mivel csak egy italról van szó, beszélgetésről, tehát nem kéne igazán rémeket látnom. Csak a szóbeszéd...ahj, kútba vele.*
- Oké, megihatunk valamit. Jól esne ebben a hidegben egy forró tea.* egyezek bele s talán így már el is indulunk a fogadó vagy a club felé, kérdés ő melyikre gondolt, nekem mindkettő megfelel. Menet közben vetek egy pillantást az én kicsikémre ki enyhén reszket még mindig ugyan ott állva, sóhajtva csóválom meg fejem s guggolok le hozzá végigsimítva rajra.*
- Menj haza oké? Majd nemsokára megyek én is.* felelem gyengéden, ennyit hát a határozottságomról vele szemben, na de mivel nekem most társaságom akadt egy jóképű fiú személyében így felállok és sétálunk tovább célunk felé.*
- Nem vagyok valami haragtartó... de azért megjegyzem a dolgokat.* pillantok fel rá mert bizonyára nálam biztosan magasabb valamivel s közben azért a parkot is elhagyjuk, innen nincs messze egyik hely sem, de addig is beszélgethetünk tovább ha nincs ellenére.*
- Szóval Lionel...azt már tudom, hogy szeretsz fára mászni, szemet vetettél Siderisre és igen érdeklődő vagy az újdonságok és a lányok iránt de azt mondjuk még nem, hogy honnan jöttél és miért érdekel a fekete mágia.* nézek fel rá újra, sokakból itt nem nézhető ki az ez irányú érdeklődés, ahogy például belőlem sem, de kíváncsi vagyok az ő történetére már ha egyáltalán beavat.*

Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szer. Jan. 23 2013, 23:41

//NRT játék. Lionel - Josephine. 2013.01.14//

*A lány szavaira cseppet felnevetek, bizony megáltalkodott de egyben precíz gazember is lennék, ha ilyesmit csak úgy ki tudnák tervelni, így viszont csak nemlegesen csóválom meg a fejemet.*
-Nem éppen. Igazából nem volt ilyesztegetés a céljaim között, csupán csak éltem az alkalommal, ami hirtelen adódott. Egyébként csak szétnéztem. Onnan picit távolabb lehet látni.*mesélem el az igazságot, de a következő szavaim a famulussal kapcsolatban , már koránt sem tűnnek olyan meggyőzőnek. Na igen le tudom olvasni a rejtett üzenetet a lány arcáról, azonban én csak csodálkozva tekintek rá vissza.*
-Miért ne mondanám? Ezek is állatok még ha nem is teljesen természetesek nemde, a felhasználói kézikönyvbe amúgy se olvastam olyat hogy nem lehetséges..*mondom, és ebből úgy veheti, hogy tényleg komolyan mondom amit mondok, a következő szavaira viszont sunyi szúrós tekintettel nézek vissza rá.*
-Honnan tudod olyan biztosan?*kontrázok rá egy kérdéssel, bár tény még én se láttam az enyémet olyan helyzetbe de hát lehet későn érő még alig múlt egy éves. A lány szavai a magiszterrel kapcsolatban viszont nagyon is viccesek, úgy érzem ki is tudom figurázni a dolgot melynek eredménye képen ahogy látom sikerült is zavarba hoznom a lányt, megmagyarázó szavaira meg még csak ráteszek egy lapáttal nevetve.*
-Ááá ez nagyon jó hír mert én is. Amúgy gondoltam, nem tűnsz leszbikus formának, csak picit kiforgattam a szavaidat kíváncsi voltam mit váltok ki belőled. És hogy szemet vetettem? Nem az erős túlzás csak nekem is van szemem mint minden férfinak, de amúgy nem igazán vonzanak az ilyen Darkos külsejű nők.*Fejezem ki magam részletesen, remélhetőleg teljesen a másik tudtára adva a gondolataimat, a famulusáról beszélve pár szót viszont, úgy tűnik egy irdatlan nagy baromságot mondok, most kivételesen nem mókázásból. Így amikor hallom a választ és látom a mosolyt én magam is felnevetek majd védekezőleg felemelem a kezeimet.*
-Jól van, sima nyelvbotlás, én soha nem voltam annyira oda az ilyen filmekért, na meg én is tévedhetek, meg új nekem ez a Vombat.*felelem nevetve, ezután viszont ideje kissé komolyabb témára is váltani, így árulom el, hogy komoly volt az érdeklődésem. Válaszára pedig már csak egy kisebb mosollyal, s vállrántással felelek.*
-Azt hitted, hogy egy olyan flótás vagyok aki nem ért máshoz csak mások szivatásához, közben pedig valójában Lesz*rja a másik felet? Már sokan vélekedtek így rólam de hát nem tehetek róla a stílusom kissé félre vezető.*felelem még mindig nyugodt, barátságos hangon, láthatólag nem zavar hogy így véleményezek magamról.*
-Nekem egy pumám akit a nap nagy részében alig látok, egy igazi csavargó..*ejtek pár szót róla, na de a megbámulás sem marad szó nélkül és egy kérdést is kapok ezzel kapcsolatosan.*
-Hmm nem tudom, mond meg te? Szerintem ha annyira rosszul esett volna már rég pofon vágnál vagy elküldenél haza nevelődni vagy ilyesmi, de szerintem neked se volt ellenedre hogy "megnéztek" azt a legtöbb lány szereti..*felelem s sunyi módon már csak azért is megismétlem a benézést, had vegye csak észre, szerintem ebbe nincs semmi rossz, elismerésként is hathat egy lány fele. Végül aztán úgy gondolom a bolondozást félre téve egy komoly kéréssel pontosabban invitálással fordulok a másik felé, aki el is fogadja ezt a meghívást.*
-Akkor szerintem a klub jó hely lesz..*mondom, majd még megvárom míg elbúcsúzik a famulusától és együtt kelünk útra. Szavaira csak oldalra döntött fejjel vetek egy ravasz mosolyt.*
-Akkor ebben egyezünk, már ha a jó dolgokat is megjegyzed.*mondom, miközben közeledünk a cél felé ekkor azonban egy kérdés bújik elő a másikból amire nem vagyok rest válaszolni, persze eleinte csak a saját módomon.*
-Hát ha tudod Doroty honnan indult el Ózhoz, akkor azt is én honnan jöttem, ha nem akkor Kansas, tudom nem éppen a világ leghíresebb helye de én bírtam ott lenni. A második kérdést illetve meg maradjunk annyiba hogy miért érdekel a mágia. Ennek fura okai vannak ami a fateromnál kezdőtött, tudod ő nem igazán van oda a varázslókért és a boszorkányokért se, de az élete legszebb szakaszát egy boszorkánnyal töltötte, én pedig rá emlékeztetem, mert az anyám volt. Így azt hiszem talán kicsit meg ismerkedek ezzel a világgal is, ha már a muglikét ismerem.*mondom teljesen komoly hangon, érezhetően nem poénkodva el a dolgokat. A klubba megérkezve egy helyre mutatok ahova leülhetnénk, majd rendelek is egy teát a lánynak illetve egy üdítőt magamnak amiket aztán az asztalra is teszek.*
-Na és te? Ez a csinos arc nem arról tanúskodik hogy egy minden hájjal megkent sötétvarázsló tanonc állna előttem.*kérdezem ismételten egy apró mosolyt kanyarítva ajkaimra.*
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Jan. 25 2013, 12:52

// NRT: Lionel - Josephine 2013.01.14 //

* Hogy mit is keresett fent a fán azt hamar megmagyarázza mire bólintok is, na de ezután a famulusom kerül szóba s ahogy a tüzelése kerül szóba először én nézek Lionelre bután majd a szavaim után ő rám, tehát szép kis farkasszem párbaj alakul ki közöttünk. Kérdésére viszont magam is kezdek elbizonytalanodni pedig az imént még igen csak határozott voltam a kérdést illetően így láthatja az arcomon keresztülmenő változást.*
- Hát mert én nem tapasztaltam nála... szerintem észrevenném s abban is biztos vagyok, ha a szobánk vérfoltos lenne nem én vagy egyik szobatársam menstruálnánk össze.* szerintem túlon túl is kielégítő a magyarázatom s ha már így szépen elbeszélgetünk bemutatkozunk egymásnak, a kézfogás is megtörténik s az az info is kiderül, hogy háztársak vagyunk. Ez által kicsit furán fogalmazok így kerül szóba magiszterünk ki a férfi tekintetek kereszttüzében érezheti magát akárhányszor a katedráig sétál, de hogy megmagyarázzam miként is értettem a Sideris alatt megejtett kifejezést kicsit megint túlzásba esek a magyarázkodással.*
- Ne is mond inkább... nincs bajom azokkal kik egymásneméhez vonzódnak de hogy én egy lányhoz érjek... brr.* taszít a gondolat igen csak, soha nem fordult meg fejemben, hogy milyen lehet egy lányt megcsókolni és szerintem ez a jövőben sem fog változni.*
- Örülök, hogy jól szórakozol... na és mi jött le neked ez által rólam?* nem gond ha kinevet bár nem szeretem, de ha eljön az idő akkor ezt visszakapja, majd megtudja milyen az ha rajta szórakoznak. Bár őszintén megmondom nekem úgy tűnik nem fogja földhöz verni de nekem legalább jól fog esni. Ez az idő előbb eljön mint gondolnám, még pár szót ejtünk Fortunáról és a srác szépen egy film címhez hasonlítja őt, be kell valljam azt hiszem csak tréfálkozik azzal, hogy a kettőt egy kalap alá veszi de ahogy figyelem vonásait be kell látnom, hogy komolyan gondolja. Kuncogni kezdek majd pedig mosolyogva javítom ki, maximum a hangzás hasonló de semmi köze a kettőnek egymáshoz.*
- Persze, persze...* derülök jót magyarázkodásán de ha már a filmeknél tartunk akkor picit le is ragadok a témánál.* - Szóval akkor milyen filmeket nézel szívesen? Idejét sem tudom már mikor voltam utoljára moziban...* nem a közel múltban az biztos, de hiányzik az e fajta kikapcsolódás, megvan a maga feelingje én pedig szeretek filmezni. A témaváltást követően Fortuna ismét felmerül de rosszul ítéltem meg a fiút így kissé zavarba jövök magyarázkodás közben mi koránt sem tökéletes, de amint látom nem bántottam meg túlságosan, legalábbis nem látszik rajta.*
- Nem, nem ezt gondolom... csak első benyomásra nem tűnik úgy,hogy érdekelne a biológia vagy egy állat faj. Inkább a szórakozás, szédítés, foci meg ilyenek. Tudod az ilyen vagányabb dolgok...* magyarázom meg ismét szavaim, úgy tűnik ma a kommunikációs képességem nem igazán pártoskodik mellettem de ezt lehet, hogy Lionel váltja ki belőlem. Látom ahogy végigmér s bár jól esik nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget mivel úgy gondolom, hogy ezt minden olyan lánnyal megteszi aki egy picit is tetszik neki, még van arca ezt meg is ismételni mire nevetve veszem elő kezem s lököm meg mellkasánál játékosan.*
- Te egy igazi zsivány, gazfickó vagy...* csóválom meg a fejem jókedvűen majd szemeim arcán állapodnak meg s picit megvonom a vállam szavaim közben.*
- Tényleg jól esik... egy bizonyos határon belül melyben te még bőven beleférsz.* maximum a pofon akkor ejtődne meg ha a nyála is csorogna és látnám, érzékelném, hogy felfal a szemeivel, de mivel erről szó sincs így nem negatívumként élem meg ezt a benézést. A meghívást elfogadom, eddig teljesen jól elbeszélgettünk a sráccal szóval miért ne?*
- Oké, akkor a club a cél.* indulok meg mellette de ahogy odaérünk még mindig ott ácsorgó famulusomhoz megesik rajta a szívem s haza küldöm. Tudom én, hogy vagyok túl szigorú vele és a határozottságom is hadilábon áll, de csak vele kapcsolatban, mert fontos nekem.*
- Pláne, hogy megjegyzem a jókat. Szeretek néha visszagondolni egy egy kedves emlékre.* pillantok fel a fiúra kiről tovább érdeklődöm, hisz még annyi mindent nem tudok róla. Így derül ki hát, hogy honnan is származik s miként gondolta úgy,hogy belekóstol a mágia világában, szép történet, igazán romantikus így mosolyogva jegyzem meg szavaim.*
- Akkor igazi szerelem gyerek vagy. De miért csak volt? Már nincsenek együtt?* lehet kicsit átlépek egy határt de kíváncsi vagyok miért használ a fiú múlt időt. Persze ha nem válaszol rá az sem gond mivel ismeretségünk csupán percekre vezethető vissza, megtudom érteni ha egy ismeretlennel nem akar ilyesmiről beszélgetni. Megérkezünk a klubba is hova szó nélkül be is engednek minket, Lionel egy szimpatikus asztalra mutat mire bólintok, tökéletesen meg fog felelni egy kis beszélgetéshez. Mielőtt leülnék levetem sapkámat, sálamat és kabátomat mit szépen fel is akasztok a fogasra, ujjaimmal végigszántok kissé lelapult hajamon, hogy újra úgy fessen él és nincs elnyomva, de aztán lecsüccsenek és ujjaim közé fogom a forró csészét.*
- Hm ez jó meleg...* arcom a gőz felé tartom, hogy ott is átmelegedjek, ha most innék csak leforráznám ajkaim így későbbre hagyom,főleg, hogy a fiú szavaira nevethetnékem támad.*
- Köszi Lionel... bár ezt nem tudhatod.* kacsintok rá huncutul, hisz nem kell engem félteni, oda tudom tenni magam ha kell s muszáj.*
- Én Horvátországból jöttem. Családunk nagy s vérvonalunkat évszázadokra vissza tudjuk vezetni. Régebben őseink rájöttek arra, hogy a nők s férfiak igen fogékonyak egy egy mágia irányzatra, így abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a mentális dolgokat igen könnyen megtanulom.* a kötelezettségekről és a nyomásról mi vállamat teherként nyomja mivel én vagyok az utolsó leányzó a családban ki ezt a csodás vérvonalat nem szakíthatja meg egyenlőre még nem beszélek, ahogy arról sem, hogy vérünk tisztán tartásának érdekében távoli unokatestvérekkel házasodunk. Még csak gondolni sem akarok most erre mert fiatal vagyok és előttem az élet szóval barátságos pillantásom teámról ismét Lionel szemeibe vándorol.*
- Jó neked, hogy nem kell megfelelned és eleget tenned a szigorú kötelességeknek. Tudod a második nem sikerült így otthon igen csak összeugrasztottam a családot, csalódtak bennem igen csak...* emelem most már ajkamhoz a csészét melyből aprót kortyolok. A meleg ital átjárja testem s mivel itt bent kellemesen jó idő van hamar át is melegszek.*

Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 21

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Márc. 02 2013, 19:56

//NRT: Noel és Aideen – 2013.03.02.//

*Azt hiszem, hogy ideje lenne beszerezni néhány dolgot, mert kicsit kifogytam a füzetekből a hónapok során, így az első utam Penna Varázsba vezet, ahol gyors körbenézés után már magamhoz is veszek három darab gyönyörű, régi stílusú füzetet, melyek egyelőre elegek lesznek, aztán majd ha szükségem van még néhány darabra, akkor visszajövök ide később is. Jó, hogy itt van Mystral, közvetlenül a Mysterio mellett, nem kell sokáig gondolkodnom, hogy hol vegyem meg a hirtelen szükségessé vált holmikat. Az idő viszont rohan, ahogy végigsétálok a főutcán és megnézem magamnak a különféle üzleteket, főleg a szabónál állok meg, talán nem ártana csináltatnom valamikor egy új szoknyát és egy fűzőt, szeretnék már újítani. Most egyébként egy fekete, térdig érő szoknya van rajtam, fekete, szintén térdig érő, kicsit magasított sarkú, fekete bőrcsizmával, mely igazán jól áll rajtam, kecsessé tesz és szerintem elegáns is, felül pedig egy fűzőt viselek, de ebből most semmi se látszik, hála a fekete pulóveremnek, illetve a derékig érő, fekete szövetkabátomnak. Mivel már nincs olyan hideg, sálat nem húztam fel, és kesztyűk sincsenek most rajtam. Oldalamon azért egy nem túl nagy méretű, fekete táska is lóg, abba pakoltam bele a füzeteket, amiket nemrég vettem és szerintem még az édességboltot is meg fogom látogatni a mai este. Ezüstös szemeimet fekete sminkkel húztam ki, hosszú hajam pedig egyenesen omlik végig hátamon, egészen le, derekamig, hiszen szépen megnőtt már, de én így szeretem… Ahogy viszont az idő telik, fel se tűnik, hogy a Nap is nyugovóra tért, átadva helyét a csillagos égboltnak, én pedig egy a parkhoz érve úgy döntök, hogy szusszanok egy kicsikét, így az egyik üres padhoz lépek, ahova le is csüccsenek.*
~ Szóval ez után édességbolt, aztán vissza a Mysterioba. ~ *dőlök is hátra kényelmesen, érdeklődve pillantva végig a környéken, semmiféle rosszat se sejtve. Sőt, a hangulatom is ma valahogy különösen kellemes, amióta rendben vannak körülöttem a dolgok, lényegesen jobb a közérzetem…*
Noel
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Márc. 03 2013, 02:14

* A messzi távolban egy alak áll teljesen mozdulatlanul, maga mellett lógatott kezekkel, kissé oldalra döntött fejjel, csak szemgolyói mozognak amik Aideent követik amint masírozik a főutcán s ez az alak nem más mint én. Megéreztem, hogy a közelben van hiszen rettenetesen vágyom arra, hogy lássam csörgedező vérét, fájdalomtól eltorzult arcát mi kijár neki azok után mit velem tett. Elegáns fekete cipő, farmer, fehér, szálkás testemhez tapadó pólót és egy bőrkabátot viselek mi nincs összehúzva, ma lazábbra vettem a dolgot lévén, hogy a klubbunkba tartottam egy italra de időközben megváltozott a terv, eljött az én várva várt időm. Szem csillogás rémisztő lehet a mellettem elhaladó városiak számára kik óhatatlanul is sietősebbre veszik lépteiket, hogy biztos távolságba tudják magukat. Ám nem kell félniük, ma nem, ma csak egy emberre "vágyom" s ez nem más a parkban helyet foglaló fekete szépség.Tény, hogy csinos ez a lány de nem nőként tekintek rá, sokkal inkább szórakozásom, bosszúm alanyára, mert hogy ez ma édes lesz abban biztos vagyok, egyszer sikerült neki helyben hagynia de ez még egyszer nem fordulhat elő és nem is fog. Ahogy leül és tervezgetni kezdi napja további részét gúnyos mosolyra húzódik ajkam, még mindig őt figyelem ahogy azt is, hogy nem sokan térnek be a parkba, még nem tudja de a nyalánkságokról le kell tennie, hisz itt vagyok én ki keresztbe húzza számításait. Mielőtt gyanús leszek s felkeltem magamra mások figyelmét lassan megindulok de egyik pillanatról a másikra eltűnök a szemek elől, láthatatlanul és nesztelenül sétálok be a parkba ott is a füves részen, hogy a kavicsok ne csiszolódjanak a talpam alatt. A lány mögé sétálok hol fékeznem kell magam, legszívesebben helyben is hagynám, de nem tehetem s ezzel nem is elégíteném ki vágyaim, így tehát csak hirtelen fogom be száját míg másik kezemmel felsőtestét szorítom le mielőtt még hadonászni kezdenek s úgy ahogy van emelem fel - így át a pad támláján is - s húzom a sötétség felé, a fásabb területet véve célba, hová a tekintetek nem fognak elérni ha erre járna valaki. Nem tudhatja, hogy én vagyok az, akár egy rablótámadás is lehet ez, bár ahhoz kéne némi test is, de gondolhat egy másik vámpírra is a hideg érintésemtől hisz azt érezheti csak egyenlőre még nem láthatja...*
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Márc. 03 2013, 12:36

*Elég gyorsan telik az idő, de nem bánom, ezt a napot a kikapcsolódásnak szántam és talán este még Azraelt is meglátogatom. Jó lenne ismét vele lenni, valahogy mostanában minden olyan tökéletes közöttünk, főleg, amióta odaadtam magam neki. Kezdem igazi nőnek érezni magam és azt hiszem, hogy most már őt se zavarja az, amilyen vagyok, talán megtaláltam az arany középutat is. Egy kicsit viszont most megállok a parkban, le is ülve egy padra és ott tervezgetem a továbbiakat, fel se figyelve arra, hogy esetleg valaki engem néz. Ezek szerint nem túl jó a hatodik érzékem, de hát most mit lehet tenni? A táska egyébként mellém kerül a padra, tehát már nincs a vállamon, én pedig egyik lábamat áthelyezem a másikon, hiszen így kényelmes. Az események viszont nemsokára felgyorsulnak, így néhány másodperc múlva egy jéghideg kezet érzek meg a szám előtt, majd testem is fel lesz kapva, tehát táska marad, én pedig hátra leszek emelve, így meglepetten emelném fel kezeimet, de erre most nincs lehetőségem, hála annak, hogy felső testem is kissé le lett fogva. Ahogy viszont a fás részhez érünk, érezheti a vámpír, hogy kissé elmosolyodom.*
~ Azrael. ~ *egyértelműen rá számítok, hogy ő próbál tréfát űzni velem, ugyanis Noel gondolata teljesen kiment a fejemből, na meg, nem érzek fájdalmat, bántalmazást, csak egyszerűen elhúzott a padtól, tehát miért ne lehetne kedvesem az? Kezem lassan felfelé emelem, hogy végigsimíthassak a jéghideg kézfejen, mely engem tart és próbálok is fejemmel úgy fordulni, hogy láthassam a számomra oly fontos férfi arcát. Ha tudnám, hogy ki tart karmai között… biztosan nem így fogadnám.*
Noel
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Márc. 03 2013, 13:15

* Nem váratom magam soká, ahogy Aideen leül a parkban és gondolataiba merül megindulok felé alkalmazva egyik képességem, tehát láthatatlanul sétálok oda hozzá aranyló tekintetem végig rajta tartva mely oly őrült és vad, hogy nem is csoda az, hogy imént az emberek eliszkoltak a közelemből. Egyenlőre így láthatatlanul kényelmesebb, terveim vannak mik talán nem valósíthatók meg ha a lány egyből felfedez, így hát látszólag a puszta semmi tapasztja le a száját s vonja közelebb magához, hogy a fák sűrűje felé vonszolja. A név melyre gondol téves s mivel nem tudok megálljt parancsolni érzékeimnek megvetően horkantok fel s fordítom meg, hogy immáron szemtől szembe legyünk egymással, igaz kezem már a nyakán pihen, biztosan tartva fél kézzel mi valószínűleg elég kellemetlen lehet neki.*
- Hello Aideen.* biccen kissé oldalra a fejem, mialatt másik kezemmel előveszem kabátzsebemből a mobilom, mert hogy nekem ilyen is van, bár ritkán használom, taszít a technika. Egy pillantást sem érdemel a kütyü, vakon mozog hüvelykujjam a gombokon s emelem aztán azt a fülemhez azt, kisvártatva két szót hangoztatva el a túloldalon hallozó tagnak.*
- Park. Most!* s már el is teszem a telefont, a továbbiakban nem lesz szükség rá, hangom határozott és parancsoló, tehát a lány biztos lehet abban, hogy társaságunk lesz nem is oly sokára.*
- Sajnálom, hogy csalódást kell okoznom de Azraelnek éppen sürgős elfoglaltsága akadt, így szerény személyemmel kell beérned.* persze ez nem igaz, fogalmam sincs hol portyázik a vámpír de ez csak a színjáték része. Kicsit engedek a feszes tartáson, tehát karom kissé enged, igaz csak azért, hogy magam irányába húzzam a lányt kinek szemeibe nézve biztosítom be magam.*
- Ma nem varázsolsz semmilyen módon.* érvényesítem akaratom, hogy holnap aztán mit csinál - már ha lesz hozzá ereje - az nem érdekel, minden esetre mást nem mondok neki, hagyok némi kiskaput, ha meg nem ölhetem hát akkor legalább jól elszórakozom vele mert abban biztos lehet, hogy ez a találkozás nem pár percben fog kimerülni. Érzékelem, hogy nem vagyunk egyedül de nem pillantok az érkezők felé mivel tisztában vagyok kilétükkel, az éjszaka gyermekei bújnak elő a sötétségből, két fazon vesz minket közre, kik hasonló képen vannak öltözve mint én, csupán csak szemük árulkodik arról melyek vörösen izzanak, hogy vámpírok. Természetesen. Várakozón tekintenek rám így hát nem is váratom meg őket, hanyag mégis vad mozdulattal lököm torkánál fogva az egyikhez s indulok meg határozottan a kikötő irányába.*
- Ügyelj rá, mert vérmes egy teremtés.* harcias ezt már megismerhettem, na de azok ketten sem késlekednek, két oldalról fogják meg a lányt biztosan s indulnak meg utánam, ahogy nem is oly sokára gyorsítok a tempón ők is, így pillanatok alatt suhanunk a számukra fenntartott kikötőhöz mások számára teljesen észrevétlenül. Megvárom míg bepakolják s ők is beszállnak majd a lányra tekintve gúnyos hangnemben s mosollyal szólok hozzá.*
- Készen állsz leróni jutalmad amiért oly galád módon helyben hagytál? Nem? Nem számít...* pattanok be s vesszem kezembe a lapátokat így rohamos tempóban célozzuk meg a kastélyunkat s ezt a lány is sejtheti ha megközelítette már így kedvese lakhelyét.*
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Márc. 03 2013, 20:13

*Talán botor dolog tőlem, hogy nem számítok a támadására, de valahogy most tényleg kiment ez az egész a fejemből, pedig sejtenem kellett volna, hogy visszavágóra kellene számítanom, még akkor is, amikor Noel saját maga miatt járta meg a múltkor. Ha nem szórakozott volna velem, akkor nem történt volna konfliktus se, nem szoktam csak úgy más vámpírokra támadni, számomra az nem élvezet… Amikor viszont megsimítanám kezét, már érzem is a fordítást és bizony szemeim cseppet el is kerekednek ahogy agyamig is eljut, hogy kit is látok most és már nyakamat szorongatja a másik erős keze. Oda is kapom az egyik mancsomat, még igen csak leblokkolva attól, ami történt és a köszöntésre nem is igazán tudok mit reagálni, nem, erre én ma nem voltam felkészülve. *
~ Mobil? Vajon mit akar? ~ *teszem fel magamban a kérdéseket, de sejtem, hogy mindennek én nem fogok örülni, így kissé bele is karmolok az engem fogva tartó kézbe.*
- Eressz el, én nem akarok… bajt. *nem valami egyszerű így beszélgetni, hogy valaki szorongat, de nem kérek társaságot, se semmi mást, én el akarok menni, méghozzá most és a félelem is kezd lassan előtérbe kerülni, pedig még nem bántott, hajam szála se görbült jelen pillanatban.*
- Mit csináltál vele? *mocorgok is most már ennek hallatán és marad a jól bevált módszer, a láb lendül, térdemmel pedig meg akarom rúgni Noel legféltettebb pontját, majd meglátjuk, hogy célba ér-e támadásom vagy kivédi, ő sajnos idősebb Azraelnél, lehet, hogy az ilyen egyszerű, emberi dolgok nem használnak ellene. De szerencsére az engem szorító kéz tartása gyengül, így picit fel is tudok köhögni, miközben közelebb kerülve hozzá nézek bele szemeibe, de amit megparancsol… már érzem, hogy itt gondok lesznek, méghozzá nagyon.*
- Ma? Mit akarsz velem ma csinálni? *teszem fel halkan a kérdést, de ő mégis tökéletesen hallhatja. Sejtem, hogy valami komoly dolog vár rám és nem lesz jó napom, de nem, én ezt nem akarom, így próbálok most már kézzel-lábbal tiltakozni fogása ellen és fejemet is megrázom, hogy kiszabadítsam, tehát ez az ösztönös, emberi reakció a menekülésre. A tolásnál viszont majdnem hátra is esek, de szerencsétlenségemre egy másik vámpír karjaiba kerülök, ki el is kap, társával együtt, én pedig meglepetten nézek ide-oda, de még mielőtt elindulnánk, meg is szólalok.*
- Mivan, egyedül már nem tudsz elbánni velem, társakra van szükséged? Szánalmas vagy! *ahj, nem kéne úgy vernem ezt a vasat, mert már így is oly forró, hogy szinte megéget, de akkor is, mégis minek az erősítés? Na de testem picit felemelkedik a földről, ahogy a vámpírok suhannak velem, egészen egy csónakig, amibe pillanatok múlva már bele is kerülök, ekkor találkozhatnak ezüstös szemeim újból a borostyán szemekkel.*
- A kastélyban Azrael úgyis megtalál, ha oda viszel, ezt te is tudod! Én legalább adtam neked esélyt, hogy megvédd magad, te pedig félsz kiállni a varázserőm ellen? *hergelem tovább, remélve, hogy visszavonja első parancsát és akkor talán varázsolhatok majd ellene. Úgy tuti legyőzném ismét és el tudnék menekülni, de így? Szinte semmi esélyem… Bár eddig nem bántott, de nagyon is félek attól, amit tenni akar, de ez a két hulla itt körülöttem csak nem ereszt, tehát még a vízbe se tudom vetni magam, hogy úszva meneküljek el vagy felrepüljek és úgy húzzak vissza a Mysterioba. Mit tegyek? És ő mit tervez velem? Oly nagyon közel van már a kastély…*
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 05 2013, 20:16

// Mikaela - Gareth 2013.04.05. //

* Végre eljött a hétvége, a lazulás időszaka, én nem szoktam hétvégén tanulni csak ha nagyon muszáj de mivel most nem áll fent ez az állapot így hát én sem gubbasztok a szobámban. Rövid készülődés után hagyom el a Mysteriot, utam egyenesen Mystralba vezet mivel lassan itt az éjszaka, egyedül nem buli az erdőt járni na meg amúgy is sűrűn megteszem, fő a változatosság. Immáron nem kell tartanom attól, hogy beázik a cipőm mivel beszereztem egyet, ahogy kabátot, nadrágot és felsőt is így ma kivételesen nem agyonhordott cuccaimban vagyok hanem az újakban. Hosszú szárú tornacipő, világos, szűk farmer és egy fekete derékig érő kabát van rajtam, vállig érő hajam tépetten esik vállaimra, frissen van mosva tehát áll is valahogy, arcomon viszont továbbra sincs smink, így térek hát be a parkba, hogy keresztül menhessek rajta, de hogy utána merre, azt még magam sem tudom. Hazafelé tartó emberek szaporázzák lépteiket ahogy egy négy fős banda tagjai mellett haladnak el kik valószínűleg ittasak már, hangoskodnak és egymást ugratják, nem csípem az ilyen srácokat tehát ahogy közelebb érek lassítok, hirtelen elhatározástól fogva pedig letérek az ösvényről és egyenesen a füves részen keresztül kívánom kikerülni őket. Borsódzik a hátam is tőlük s már már azt hiszem nem vesznek észre mikor az egyik utánam kiabál.*
- Hé szöszi! Gyere, igyál velünk!* kissé lesokkolódok, akaratlanul lassítok is de aztán hamarjában kapom össze magam és igyekszem tovább, nem akarok én velük egy társaságban lenni semmi pénzért de ezt nem úszom meg. Hirtelen ragad meg egy kéz oldalról és szorít magához, mire én reflexből tolom el magam tőle de mindhiába.*
- Nem akarok, eressz el!* érzem amint a pánik eluralkodik rajtam, főleg mikor észreveszem, hogy a másik három is felénk tart, mindegyik kezében sörösüveg és kaján vigyor a képükön.*
- Naaaa ne kéresd már magad! A fene... most már tuti a buli, megyünk a clubba.* pillant fel ekkor az égre mivel esőcseppek kezdenek potyogni ránk a dús, sötét felhőből. Ezt kihasználva vetem be a térdem és rúgom ágyékon a fiút kiszabadulva karmai közül, de nem sokáig élvezhetem szabadságom, mert egy másik elkap, hiába hadakozom ezzel is csak nem ereszt.*
- Hagyjatok békén!* nem volt jó ötlet ez a kimozdulás már most érzékelem, mindig is ettől féltem, hogy a múlt egyszer megismétlődik hiába a kitartó hadakozásom ráadásul az eső is jobban megered mi visszaszorítja az embereket a tető alá mi kicsit sem jó ómen nekem, nagyon nem.*

Gareth Evans
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2013. Mar. 18.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 05 2013, 20:31

*Korán van még ahhoz, hogy bármit is kezdjek magammal, még csak hét óra múlt, ilyenkor nem illik még menni bulizni, de egy kis sétára annál inkább. Bár odakint zuhog egész nap, engem mégsem riaszt el a dolog, mert jómagam szeretem az esőt, és a ruházatom sem bánja. Ennek az oka, hogy van nekem drága, minőségi vízlepergető zakóm, szép sötétkék, olyannyira, hogy már majdnem fekete. Alá kerül egy selyeming, ami most egyszerű fehér színben pompázik, és csak a kék-fekete csíkos nyakkendőm dobja fel. A nadrágom az eső miatt szövet helyett farmernadrág, az nem ázik annyira be, és könnyebb is kitisztítani, én meg amúgy is allergiás vagyok az öltönyeim tisztaságára. Egy fekete hosszú szárú bőrcipő garantálja ismét a teljes hanyag eleganciát, melynek én jó képviselője vagyok. Pénztárcám a farzsebembe süllyesztem bele, a pálcámat pedig a zakóm belsejébe, és így hagyom el a kastélyt természetesen egy szürke esernyővel a kézben, hogy a hajam azért ne legyen csurom víz. A révész csónakjában ér az első kellemetlenség, ahol egyensúlyoznom kell állva, míg átevez a vízen, mert nem vagyok hajlandó leülni a vizes padra, de szerencsére nem esek bele a vízbe, és sikeresen megérkezünk a mystrali kikötőbe, ahonnan egyenesen egy békésebb helyre igyekszem, a parkba, ahol körül szeretnék nézni egy kicsit jobban. Bőrcipőm picit nyikorog, a víz miatt meg főleg, így érkezem meg a parkba, ahol nem várt látvány fogad. Négy suttyó ráncigál egy csinos, szemrevaló leányzót, láthatóan az akarata ellenére. Na srácok, most végetek mint a botnak. Ernyőmet lecsukom, és a jobb hónom alá kapom, majd pálcát rántok, és az ég fele mutatok vele.*
- Umbra vincula! *Ejtem ki figyelve a hangsúlyra, ugyanis bepótoltam, amit be kellett. Másik kezemet kitartom, amennyire tudom, így két csáp iramodik meg a trógerek felé, és szorosan rájuk is fonódik, méghozzá a nyakuknál, az egyik ennek hála elengedi a lányt, hogy a saját nyakát szabadítsa, de nem megy sokra, ugyanis erősen koncentrálok, és mikor épp megfulladnának, egy rántással dobom le őket a sárba, majd pálcámat leengedve megszüntetem a varázslatot, és a maradék kettőre célzok szigorú, haragos tekintettel.*
- Sectumsempra! *Intek az egyik fele, mivel nem áll tőlem távol a kegyetlenség, ha muszáj, ám mire a harmadik elkezd vérezni, és összeesik, az utolsó tag is pálcát ránt, hogy ellentámadásba lendüljön.*
- Capitulatus!...amatőrök! *Mordulok is egyet, majd miután mind a négyet likvidáltam, elrakom a pálcámat, megigazítom a nyakkendőm, és a lányhoz igyekszek.*
- Szia, Gareth Evans.. Ugye nem esett bajod? *Mutatkozok is be barátságosan, mert lehet, hogy ezzel a kis vérfürdővel megijesztem, vagy hasonló, Közben természetesen esernyőt is biztosítok a feje fölé, valamint a lefegyverzett pálcáját is megtaposom, hogy kettétörjön. Nem igazán foglalkozok ezután velük, bár azért oda-oda nézek rájuk, nehogy valamelyik rosszban sántikáljon, bár már nehezen.*
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 05 2013, 20:48

* Mit sem sejtve térek be a parkba mint terveim szerint keresztül sétálok s még akkor sem sejtem mi fog történni velem, mikor megpillantom a négy fiatal srácot, bár félősen kikerülöm őket, jobb a békesség. Csóró vagyok de igen szemrevaló ezzel tisztában vagyok, főleg, hogy a farmer ki is dobja karcsú alakom s bár arcom nem láthatják tisztán mivel sréhen kerülöm ki őket, mégis utánam kiabálnak. Szörnyű emlékképek játszódnak le bennem így hát sietősebbre fogom a dolgot, de mindhiába, az egyik utánam szaladt és magához von, hiába ellenkezek nem tudok szabadulni s pálcámat sem érem el. Csatlakoznak társai is kiknek arcára pillantva nem sok jót ígérek magamnak, legszívesebben el is bőgném magam helyben ha egy lehetőség által nem ragadnám meg az alkalmat, érzékeny pontján rúgva meg szabadul ki egy igen kis időre de a haverja elkap. Elkeseredett küzdelmet vívok míg nem egy váratlan valaki ki bizonyára diák, keresztül nem húzza a számításaikat. Amint kiszabadulok azon nyomban elhúzok a közelükből és zihálva figyelem az eseményeket, ahhoz túlságosan is lesokkolódtam, hogy segítsek ennek az ismeretlen megmentőnek. Hála neki hamarosan a földön kötnek ki s míg ő felém tart én addig őket figyelem, egyszerűen le nem tudom venni róluk a szemem, főleg mikor kecmeregnek össze. A név említésénél nagy nehezen a fiúra nézek, alig tudok válaszolni is neki, ezt hallhatja ijedt kissé dadogó hangomból is.*
- Mi-Mi- Mikaela.* szuszogom nevem majd szőke kissé már ázott tincseim rázom meg kérdését felfogva.*
- Nagyobb nem. Csak...csak az ijedelem.* amiből elég is volt, meg is hátrálok a fiútól ki kedvesen felém tartja ernyőjét mert látom, hogy azok négyen talpon vannak és minket méregetnek. Aztán úgy döntök mégis csak közelebb húzódok hozzá, úgy hogy ne is lássam őket s kissé összehúzva magam hunyom be szemeim. Reszketek.*
- Ez szörnyű...* borzongat a hideg a félelem, azt nem látom, hogy elmennek mert bizony így van s hirtelen az sem esik le milyen közel van hozzám Gareth, segített tehát csak nem akar rosszat...?*
- Mi történik?* kérdezem még mindig kissé félénken de immáron erőt véve magamon s felnézve rá. Ilyenkor olyan ostobán érzem magam, mert alapjáraton nem vagyok ilyen, de a férfiaktól félek, lesokkolódok ha ilyen történik, még mindig tehetetlennek érzem magam velük szemben.*

Gareth Evans
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 05 2013, 21:07

*Úgy döntök, hogy az esti szórakozást egy kellemesebb sétával előzzem meg, amit stílusos öltözékemben fogok megtenni, de előbb át kell jutnunk a tengeren a révésszel, de ha ez is megvan, akkor semmi sem akadályozhat meg engem. A park talán jó lesz, így arrafelé irányulnak a lépteim, de sajnos eléggé elszomorító, és dühítő látvány fogad. Általában az erőszakkal nincs bajom, de az ilyesmivel, amikor négyen molesztálnak egy lányt, már igenis van, éppen ezért gondolom úgy, hogy meglesz a napi hőstett, és a szöszke segítségére leszek. Az első kettőt az árnycsápok segítségével likvidálom, a harmadikon mély vágásokat ejtek pálcámmal, a negyediket pedig megfosztva fegyverétől lököm hátra. Ezután már nem sokat törődök velük, inkább az áldozatukhoz sietek, hogy ne ázzon el, és ellenőrizzem, nincs semmi baja. Szerencsére megkönnyebbülök, ahogy hallom, csak az ijedtség lett úrrá rajta.*
- Akkor megnyugodtam. Ezek az alakok ezután kétszer is meggondolják, hogy csináljanak-e ilyet legközelebb. *Jelentem is ki, pillantva feléjük egyet, amikor látom, hogy négy lábra merészkedtek. Hogy képzelik? Ismét kirántom a pálcámat, és az irányukba szegezem azt, mielőtt ők tennének hasonlót.*
- Adtam rá engedélyt? Reducto! *Így kell eltakarítani a szennyet, úgy hiszem, szóval ismételten a földön kötnek ki. Most már biztosan nem fognak belénk kötni, ahhoz gyáva nyulak, úgyhogy innentől kezdve tényleg nem érdekel, mit művelnek. Inkább teljes mértékben a lányra figyelek, aki valóban nagyon meg van ijedve.*
- Nyugodj meg, nem lesz most már baj. *Simítok végig hátán, miután elraktam ismételten a pálcám. Most talán nem nyomulok rá annyira annak ellenére, hogy tetszik nekem, mert ez eléggé lesokkolhatta, és nem szeretném én is elérni ezt a hatást.*
- Most már semmi, azok épp most húzzák el a csíkot, én pedig nem bántalak, most már nem kell félned. *Nyugtatgatom tovább, és remélhetőleg már alább hagy a reszketése, és meg is nyugszik. Viszont valamerre talán menni kéne, már ha szeretne egyáltalán, mert öltözékéből arra következtetek, hogy bulizni szeretett volna, akárcsak én.*
- Ne menjünk el valamerre? Elkísérhetlek... *Ha tetszik ha nem, mert nem fogom magára hagyni ezek után, ki tudja, mik történhetnek ebben a városban, faluban, vagy mi az isten ez..*
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 05 2013, 21:25

* Ki tudj ami történne, ha ez a srác nem éppen erre sétál, mert hogy ebben az esetben nem tudom megvédeni magam, az biztos így hát hátrálva az eseménytől, kissé riadtan figyelem az eseményeket miként szedi le egymaga a négy fazont kik szintén mágusok lehetnek mivel pálcát is ránt az egyik, de ezt a jól öltözött pasit nem hatja meg, nem mintha felmértem már volna és amúgy sem szokásom. Nagy nehezen bemutatkozom és közlöm vele, hogy fizikai bántódásom nem esett, de még mindig a félelem hullámai kapnak el ahogy azok mocorognak s ez tekintetemben is látszik.*
- Remélem...* nyögöm ki elkapva tekintetem róluk s a továbbiakban csak hallom mit művel Gareth kinek önbizalma határtalan miért kifejezetten irigylem most. Végre csak elhúzzák a csíkot, körülbelül ekkor kérdezek rá arra mi történik mire fel is pillantok megmentőmre ki bizonyára bejönne nekem ha első körben nem azt gondolnám a férfiakról azt amit. Főleg amikor megérti a hátam... bár nyugtató mégis valamelyest ledermedek, próbálok hinni szavainak de... szerencsére hamar leveszi rólam a kezét.*
- Oké...* próbálok nyugalmat erőltetni magamra hisz tényleg pozitív a kisugárzása ennek a srácnak s valahogy nem is nézem ki belőle, hogy olyan lenne mint azok, bár ez nincs senkire sem ráírva.*
- Köszönöm, nem is tudom... ha nem erre jársz...! De most már megvagyok.* sóhajtok mélyet behunyva pilláim pár másodperc erejéig, de még mindig van némi utóhatása az imént történteknek, ez nem múlik el hipp-hopp.*
- Igazán nem akarlak feltartani, biztosan dolgod van.* tekintek rajta végig, igen ki van csípve szóval talán randija is lehet vagy csak bulizni készül nem tudom, de végül is elpillantva vállai felett nézek körbe, sehol senki.*
- Talán jó lenne most a társaság... ha nem zavarlak akkor én tartok veled, mert én csak sétáltam.* nem szívesen mászkálnék egyedül, talán vissza is térek a Mysterioba ha a fiúnak olyan elfoglaltsága van melybe nem férek bele, de ez nem gáz, így is hálás lehetek neki azért amit tett.*

Gareth Evans
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 05 2013, 21:51

*Hát igen, kész hős vagyok, úgy érzem, vagy inkább James Bond mágus kiadásban, mert szépen elintézem a négy suttyót, még meg sem erőltetem magam, de ez az eredménye a sok éves gyakorlásnak odahaza Svájcban. A lánykától utána megtudom, hogy hála istennek nem esett baja, ez azt jelenti, hogy még időben érkeztem. Az ijedtség persze természetes, de én ez ellen is próbálok tenni egyelőre csak szavaimmal. Szavára csak bólintok, majd hátrapillantok, ahogy ő is őket lesi, a fiúk viszont csaknem tanulnak a leckéből, hát elrepítem őket pár méterrel arrébb, ami a legkellemetlenebbül azt érintheti, akiből konkrétan ömlik a vér, de ez már az ők problémájuk, nem a mienk. Mikaela hátát megérintem, mire ismét lefagy nála a rendszer, hát el is veszem a kezem, ne érezze magát még kellemetlenebbül. Emellett még azt is a tudtára adom, hogy tőlem nem kell félnie, nem azért mentettem meg négy embertől, mert én szeretnék egyedül hasonlókat művelni vele, nem, erről szó sincs.*
- Ugyan, más is megtette volna. És a lényeg, hogy erre jártam. *He, mi van velem? Ennél azért több egó szokott belém szorulni egy ilyen hőstett után. Gareth, szedd össze magad, gyerünk! Ezt még az előnyömre is fordíthatom, ha ügyesen keverem a lapokat.*
- Ne viccelj már, tudod, ez volt a dolgom...Szabadidőmben csinos lányokat mentek meg. *Na igen, ez már jobb viselkedésnek bizonyul, mint korábban, kezdek magamra ismerni. Ennyi elég is volt abból a Garethből, de persze ez nem azt jelenti, hogy most átmegyek bunkóba, de azért kellemes érzést is kéne kelteni a lányban.*
- Jelenleg nem szorul megmentésre más lány, szóval mákod van. *Mosolygok most már egy kicsit, ezzel lehetőleg nála is hasonló hatást érve el, majd kicsit agyalok az ernyő alatt, hogy merre is kéne menni.. Oh, igen, a klubba indultam, és ha minden igaz, akkor nem egyedül fogok ott megjelenni.*
- Egyébként én is csak sétálgattam, de a végső cél a Pokol Szája, szóval ha van kedved, akkor velem tarthatnál.. Felejtsük el ezt az egészet! Mit szólsz? *Kérdezem is meg derülten, majd pár pillanat után lassacskán megindulok, és ha nem szeretne elázni, akkor bizony követni fog, mert szerintem az ő ruhái eléggé beszívják a vizet az enyémmel ellentétben, és az pedig kellemetlen. Szóval szerintem jönni fog ő utánam, így amennyiben ketten érkezünk meg, valószínűleg majd a pult lesz az első célpont.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Ápr. 06 2013, 14:12

// 2. Pusztítástan házi. //

* Végre nem esik az eső s bár a nap nem süt mégis átsejtetődik a felhős égbolton mi már nem annyira borús, rettentően unom már ezt a se füle se farka időjárást április közepe felé haladva. Nem véletlenül mondják, hogy szeszélyes április, na ennyire... Ez a jobb idő kicsal minket Kokival a szabadba, hamar felöltözök s teszem magam szalonképessé mi ki is merül hosszú, fekete tincseim megfésülésében és szemeim kiemelésében, csak a megszokás miatt spriccelek magamra egy kis parfümöt majd felkapva kis táskám melyet keresztbe rakok magamon hagyom el a türelmetlen kis majommal a szobámat. Fekete átmeneti kabát, farmer és tornacipő van rajtam, ha fáznék majd teszek ellene, unom már a réteges öltözködést de szerencsére tehetek ez ellen. Kilépve a Mysterio kapuján kis kedvencem szaladva fut a révészhez míg én normális tempóban közelítem meg, üdvözlöm őt majd elkényelmesedek a csónakba s némi párbeszédet folytatok le vele míg át nem érünk Seol szigetére, szívesen elbeszélgetek most vele ahogy általában mindenkivel. Kedvesen elköszönök tőle ha célt érünk majd megindulok a város főutcája felé, beszerezve egy kis édességet, mit séta közben megeszegetek majd. Szerencsésnek mondhatom magam mivel nem kell figyelnem arra mikor és mit eszek tehát miután elhagyom az édességboltot már ki is nyitom a kis tasak tartalmát és jóízűen kezdek falatozni belőle ahogy betérek a parkba. Koki ez értékeli, a kis drága már el is tűnik szemem elől fel mászva egy közeli fára, ugrándozik ágról, ágra míg el nem haladok mellette akkor pedig ő is követ, szemem sarkából látom miként ugrik át a következő zöldellő fára. Jól esik ez a kis séta, közben pedig kifundálhatom azt mihez is kezdjek magammal a délután folyamán, épp felötlik bennem, hogy meglátogatom Marie nénit kit pár napja nem kerestem fel mikor elsétálok egy banda mellett kik túlságosan is vígan elvannak magukkal minek nem tulajdonítok sok jelentőséget mert nem érdekelnek, míg nem észreveszem először az egyik majd a másik oldalamon, hogy társaságom van.*
- Helloszia kislány! Csak így egyedül?* pillantok jobbomra ahogy elhangzik a kérdés.*
- Olyan kis szépek a szemeid... szívesen elmerülnék bennük ahogy alattam izzadol...* majd pedig a jobbomra is ahogy elhangzanak ezek a szavak, minek kapcsán azonnal csípős pofon csattan annak arcán, mégis ezt hogy képzeli?*
- Arra várhatsz! Nem hinném, hogy élveznénk egymás társaságát, te nem érted az én vicceimet ahogy én sem a tiédet.* nem vagyunk egy súlycsoport és az érdeklődési körünk is más, természetesen az ő alpári viselkedése kicsit sem megnyerő számomra. Vigyorogni kezd s ahogy észlelem a másik kettő is csatlakozik hozzánk így teljesen körülállnak, elállva előlem az utat.*
- Nagyon fennhordod az orrod!* lép közelebb hozzám kinek arcán csattant tenyerem, nem félek tőle tehát barna szemeim félelem nélkül pillanatanak fel szemeibe.*
- Jobban jártok ha békén hagytok... különben csomót kötök a testetekből.* néma csend, majd nagy nevetés tör ki belőlük, úgy hiszem nem vesznek eléggé komolyan. Kár.*
- Kicsi a bors de erős!
- Nézd már a kis pöttömpannát milyen kis agresszív. Más helyzetben még díjaznám is!* röhögnek fel megint, mintha ez olyan vicces lenne. Megpróbálom kikerülni őket és ennyiben hagyni a dolgot, de akárhányszor próbálkozom elállják utam mire dühösen sóhajtva nézek az előttem állóra.*
- A helyetekben nem piszkálnám magamat... több okból sem.* az ilyen embereket szó nélkül irtom ki máskülönben pedig van párom, ki nem nézi jó szemmel ha erőszakoskodnak velem, de hát ezeknek lehet beszélni. Koki vonja magára figyelmem, ki váratlanul ugrik az ágról egyenesen az egyik fejér s kezdi el sipítozva markolászni az arcát mire az felkiált. A többiek pálcát ragadnak mire magam is meglepődöm kissé, nem gondoltam, hogy mágusok, de én is ekként cselekszem.*
- Pes radix!* mutatok pálcámmal az egyik lábára, hogy egy ideg ne is tudjon mozdulni onnan. Nem kellemes a földbegyökerezés hatása tudom jól, de hidegen hagy fújtatása s míg én ezzel vagyok elfoglalva bizony figyelmetlen vagyok.*
- Reducto!* hallatszik el rám célzott varázslat mire pár métert repülök s kicsit sem kellemes pozícióban hasalok végig a földön. Vérszemet kapva pattanok fel s támadok vissza egyenesen a torkának szegezve pálcám.*
- Sectusempra!* szép is lenne ha sikerrel járnék de kivédi az a gazember s még nevetve meg is csóválja a fejét.*
- Ejnye kislány, hát nem akartunk mi téged bántani. Nem érted a poént?* nem mintha ezzel menekíteni akarná magukat, én ezt most már nem hagyom annyiban.*
- A Ti vicceiteket maximum az az alja népség érti honnan jöttetek!* fröcsögök vissza neki egy pillantást véve Kokira ki továbbra is harcol az egyikkel míg a másik jajveszékel. Ketten vannak ellenem s mindkettő támad mondhatni egyszerre, mi nem szép dolog egy lány ellen de nem kivédhetetlen varázslatok irányulnak felém.*
- Salvio hexia!* védem magam mivel igen piti igéket használnak mire ajkam mosolyra is húzódik.*
- Csak ennyit tudtok?* lehet nem kéne felpaprikázni őket, de hát annyira zöldfülűnek tűnnek, hogy nem bírok lakatot tenni a számra. Mivel nem akarok itt órákig szenvedni velük elfüttyentem magam, jelezve kokinak, ki okos kis fejét rám emeli mire én már pálcát tartó kezem az ég felé emelem és bökök fejemmel, hogy menjen innen. Hallgat rám a kis drága s amint kellő távolságba érkezik már el is hagyja ajkam a varázsige, mindez persze pillanatok alatt megtörténik, jól értelmezzük már egymás reakcióját.*
- Aeris velius!* a gömb megformálódik és eltaszítja mind a három fajankót, csak a továbbra is helyhez kötött fickót nem ki bizonyára azért megsínyli ezt a lökéshullámot. Sztikozódva kellenek fel de én már csak mosolygok s figyelem miként indulnak meg szinte egyszerre felém.*
- Te kis boszorka! Most megfizetsz! Fatum orbium!* indítana meg felém egy gömböt mialatt ő is felém tart, de látszik, hogy buta, a varázslata létre sem jön s ahogy túl közel merészkedik úgy torpan meg ahogy megrázza a burkom, mire a másik kettő lassít és nem érti a dolgot de mégis csak nekiszaladnak így ők is ugyan úgy járnak.*
- Megmondtam, hogy hagyjatok békén és mást se próbáljatok molesztálni különben esküszöm vérfürdőt rendezek!* fenyegetőzöm teljesen nyugodt tekintettel de mivel tisztában vagyok a varázslatok hatóidejével így odalépek földbegyökerezett haverjukhoz kiről elmúlik a varázslat, pálcámat pedig a fejének szegezem,úgy tekintek a többiekre.*
- Szemrebbenés nélkül robbantom szét a fejét ha nem kotródtok el innen! Menjetek vissza oda ahonnan jöttetek!* siklik végig pillantásom mindhárom arcán, arcuk megfeszül, talán a tehetetlenségtől de mérlegelik a helyzetet, kevesek ők ahhoz négyen is, hogy ismét rám támadjanak, érezhették mire vagyok képes. Pálcát tartó kezüket leeresztik, de én továbbra sem veszem el a másik fejéről, ki hirtelen ragadja meg oldalam és teper le a földre.*
- Azt hiszed okos és erős vagy mi? Megfizetsz amit velem tettél!* kever le egy csattanósat mire behunyom szemeim, fáj, persze hogy fáj de ettől ért már sokkal elviselhetetlenebb kín. Pillantásom rászegezem s ahogy koncentrálok, elképzelem miként válik el feje a nyakától.*
- Ex Orbalis.* ejtem ki nyugodtan az igét így a következő pillanatban egyszer csak lepottyan az egyén feje és elgurul a többiek felé kik szinte lesokkolódva nézik haverjuk élettelen tekintetét. A nyílt sebből szivárgó vérző testet lekotrom magamról, sajnos a ruhám több ízben is vérfoltos mivel egyenlőre nem foglalkozok csak leporolom magam mintha jól végeztem volna dolgom, elsötétült tekintetem pedig rájuk emelem.*
- Van még valami mondanivalótok?* vonom fel szemöldököm s közben famulusom is visszatér hozzám ki a vállamon foglal helyet. Így ránézésre olyan kis ártatlan párost alkotunk, hogy bárki nekünk eshet egy kis szórakozás reményében, de persze idővel kiderül, hogy tudok én meglepetést okozni.*
- Ne-nem!* dadogják s mivel továbbra is csak bámulnak, pálcát tartó kezem az ég felé emelem, hogy ismét elvégezhessem a Légburok varázslatot persze már nem azért, hogy védjem magam.*
- Aeris velius!* enyhe célzás, hogy húzhatnak a fenébe, különben hasonló sorsra juttatom őket is, mint haverjukat. Pár méternyi repülés után felpattannak és sprintelve szelik keresztül a parkot hátra sem nézve, azt hiszem legközelebb kétszer is meggondolják itt, hogy leálljanak bárkivel is packázni. A fejhez lépek mit a test mellé rúgok s pálcámat arra irányítva tüntetem el a nyomokat, persze a vérrel mi a földet áztatja nem tudok mit kezdeni.*
- Piroinito!* égetem el a testet ezzel a varázslattal minek végbemenetelét nem várom meg, elvégezve egy könnyű bűbájt magamon tisztítom meg ruházatom mivel úgy döntök most látogatom meg a dadust kire nem akarom a frászt hozni és magyarázkodni sincs kedvem. Tehát tovább sétálva hagyom el a parkot hogy Mystral Árnyas útja felé vegyem az irányt hol bizonyára elleszek pár órát ha már ráérek.*

Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 12 2013, 17:09

//NRT-Corina és Marcus-2013.04.12//
*Kellemes napnak ígérkezett a mai, már ami az időjárást illeti, de mire elindultam a suliból, pont elkezdett esni az eső. Na nem baj, már nem fogok visszafordulni, hiszen eldöntöttem, hogy a ma délutánomat a városban fogom tölteni és nem tántoríthat el senki és semmi. Azért vettem magamra a farmer ing, fekete farmer és kék tornacipő kombó mellé egy bőrdzsekit is, mely ugyan elég vékonynak tűnik, de meglepően jól tudja melegíteni az embert. Lassacskán ballagok, közben néha fel-fel pillantok az égre, megvan-e még Byron, akit nem lehetett a szobában hagyni, mindenképp jönni akart velem. Leérve a révészhez, egy kedves mosollyal az arcomon köszönök neki, majd engedem, hogy besegítsen a csónakba, átérve a túloldalra pedig, hogy kisegítsen, majd megköszönve a fuvart tovább is indulok. Egy ideig csak sétálgatok a főutcán a kirakatokat nézve, majd elhaladva a park mellett, úgy döntök, kicsit beugrom, úgysincs jobb programom. Szerencsére az eső mostanra már elállt, így nem fog teljesen elázni a ruhám. Nyugodtan sétálgatok a kikövezett úton, majd egyszer csak egy szoborparkban találom magam. Érdekes. Már voltam itt egyszer-kétszer, de a szoborparkig vagy nem jutottam el, vagy nem emlékszem rá, így hát érdeklődve kezdem figyelni az alakokat, némelyiknek csak mellszobra van, ám a kiváltságosabbaknak egész alakos jutott.*
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Pént. Ápr. 12 2013, 21:14

//NRT: Corina és Marcus - 2013.04.12.//

*Egy kis sétára vágytam, nem az esőre és mivel esőkerülő varázslatot még ez idáig nem tanultunk, így kénytelen vagyok ezt a kis időt valami boltban eltölteni, amíg el nem áll és tovább nem indulhatok. A hozzám legközelebbi üzlet jelenleg az Édességek vihara, így betérve nézek is körbe, miközben fekete kabátomra apró cseppekben hullanak le a hajamban lévő vízcseppek, néhány csepp pedig helyes arcomon is meglátszik. Egész jól áll, de én mégse örülök neki, inkább megrázom fejem, majd a gumicukrok irányába megyek, ahol veszek is egy zacskó savanyú cukorkát, amelyet ki is fizetek, de egyelőre még maradok itt, amíg az ítéletidő abba nem marad. Láthatóan nem csak én döntök így, tehát a cukorkák fogynak, ahogy az esőcseppek is odakint, amikor pedig már azt érzékelem, hogy szinte csak csöpög, elköszönök az eladótól, majd el is hagyom a helységet, így indulok meg a főutcán, majd térek át a parkba is. Az eső után mindig olyan kellemes illat van, szeretek ilyenkor kint lenni és bár megfázni nem kéne a hajam miatt, talán nem lesz gond. A kezemben tehát a zacskó, oldalamnál a pálcám, más egyéb viszont nem látszik rajtam, csak fekete öltözetem lehet ijesztő az ismeretlenek számára, ugyanis a pulóverem és a nadrágom is ilyen színben tündököl. Mák, hogy nem sportcipőt húztam, hanem egy bőrből készült darabot, most szépen néznék ki beázva… Ahogy viszont egyre tovább sétálgatok, a szobrok környékén egy szőke üstököt veszek észre, így szinte észrevétlenül sétálok oda mellé, majd lassan felé nyújtom a zacskót.*
- Szia! Kérsz? *kérdezek rá kedvesen, igen, én most így kezdek bele egy beszélgetésbe és arcomon még egy kedves mosoly is megjelenik, ahogy barna szemeimmel a másik felé tekintek.*
- Egyébként Marcus vagyok. *mutatkozom is be neki egy biccentéssel, de kezemet most nem nyújtom, az foglalt, hála annak, hogy időről időre a zacskóba nyúlok egy újabb finom falatért.*
- Mi olyan érdekes ezekben a szobrokban. *pislogok is fel rájuk, majd ez után inkább ismét a szőke lányt veszem figyelmem középpontjába, ő valahogy ezerszer érdekesebb. Nem hiszem, hogy ismerjük egymást, de ami késik, az nem múlik, de majd mindjárt kiderül, hogy zavarom-e.*
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Ápr. 13 2013, 13:24

//NRT: Corina és Marcus - 2013.04.12//

*Annak ellenére, hogy esik az eső, nincs annyira hideg, pedig aggódtam, hogy esetleg melegebb kabátot kellett volna vennem, de szerencsére szó nincs róla. Első utam a parkba vezet és bár többször jártam már itt, mégsem fedeztem még fel soha a szobrokat, pedig biztos nem tegnap rakták ide őket. Minden esetre, ha már erre járok, és dolgom semmi, alaposan szemügyre veszem őket, hiszen jó, ha az ember ismeri a híresebb varázslókat, ki tudja, mikor lehet rá szükségem. Ahogy itt nézegetem őket, és próbálom kivenni az alattuk lévő táblákon írt nevüket, egy kedves hang üti meg a fülemet, bár nem tudom, mióta lehet már itt.*
-Szia. Köszönöm. *Mosolyodom el. Nem lehet visszautasítani egy ilyen ajánlatot, így bele is nyúlok a zacskóba és kiveszek egy gumicukrot és rögtön el is fogyasztom. Közben a fiú be is mutatkozik, ezért én sem maradhatok adósa.*
-Én meg Corina. *Viszonozom a bemutatkozását, majd ismét a szobrokra nézek, még mindig nem sikerült kibogarásznom az előttem lévőnek a nevét, olyan cirádás betűkkel van írva, mintha legalábbis egy rejtvénynek szánták volna. Marcus kérdése hallatán elmosolyodom. Jó kérdés...*
-Igazából erre jártam, és észrevettem, hogy itt vannak, gondoltam megnézem őket, úgysincs jobb dolgom. *Válaszolom egy mosollyal az arcomon, majd abbahagyom a szobrok nézegetését, úgysem sikerül egyiknek sem megtudnom a nevét, a fejükkel meg nem megyek sokra.*
-És te mi járatban erre? *Érdeklődök, hiszen ilyen esős időben rajtunk kívül nem igazán van más ember a parkban, bár az eső már elállt, de ki tudja, mikor ered el újra.*
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Ápr. 13 2013, 22:40

*Nem szokásom mindenkihez odamenni és beszélgetést kezdeményezni az illetővel, de most mégis így hozza kedvem. Valahogy magányosnak érzem magam manapság és ezen szeretnék javítani. A lány így ránézésre szimpatikusnak tűnik, majd eldől, hogy miként alakul a beszélgetésünk, de szeretnék több ismerősre és egyben barátra is szert tenni. Tudom, hogy semmi se megy könnyedén, de ha nem kezdem el, akkor soha nem leszek boldogabb. Így hát köszöntöm őt, majd a cukros zacskót is felé nyújtom, mint valami cukros bácsi, de remélhetőleg nem fog megijedni ettől a gesztustól. Mivel máris mosoly kúszik a szép pofira és még el is fogadja az édességet, viszonzom a mosolyát, és végül megtörténik a bemutatkozás is, ez után teszem csak fel a nagy kérdést, hogy miért is nézi ezeket a bizonyos szobrokat. Soha nem voltam oda az ilyen jellegű művekért, számomra csak vannak és kész, de jól tudom, hogy ezzel nem mindenki van így, sokan művész lelkek, akár csak Zoárd. Ahj… már megint minek jut pont ő eszembe? Mindegy is…*
- Oh, szóval még nem láttad őket, akkor ezek szerint nemrég érkeztél te is a Mysterioba? Csak mert ha jól sejtem, oda járhatsz. *döntöm meg kissé a fejemet is, majd amikor visszakapom a kérdést, csak egy újabb cukorkáért nyúlok és egy zöld színűt veszek ki a zacskóból, mely pillanatok múlva a számban landol. Megrágom azt jóízűen és picit megmoccan az arcom is a savanyú íztől.*
- Sétáltam. Nincs kedvem a Campusban lenni, szóval gondoltam szétnézek a környéken. De hogyha elkísérhetem valamerre az ifjú hölgyet, akkor szívesen megteszem. Tudod, bármikor bajod eshet és sose árt, ha valaki megment. *vigyorodom is el, mert bár szavaim igazak, ettől függetlenül valamiért most nem érzem, hogy baj érhetné. Persze élnek itt vámpírok is, de talán szerencsénk lesz és kényelmesen el tudunk beszélgetni egymással.*
- Mi az, amit még nem láttál, de érdekelne, a környéken? *persze el tudnám vinni magammal külföldre is, de egyelőre ilyesmi nem áll szándékomban. Ráérek még ezzel, inkább csak a környéken mászkálnék, mondjuk vele, már ha egyáltalán benne van.*

Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Ápr. 13 2013, 23:22

*Kellemes eső utáni fű illat van, így miközben a szobrokat nézegetem és próbálom kitalálni, mégis mi van a névtáblájukra firkantva, nagyokat szippantok, úgyis jót tesz az agynak, ha friss levegőn van az ember lánya, a héten pedig különben sem nagyon mozdultam ki, mivel az idő sem volt annyira jó, meg hát utol is kéne érnem magam a tanulással. Hirtelen azonban egy ismeretlen ember jelenik meg mellettem és rögtön cukorral kínál. Fogalmam sincs miért, de valamiért megbízhatónak tűnik, így mosollyal az arcomon fogadok el tőle egyet, majd bemutatkozás után meg is válaszolom egy kérdését, amiből rögtön kombinálni próbál, de sikertelenül.*
-Nem egészen. Vagyis nemrég érkeztem... de már másodszorra. Ide jártam, de el kellett utaznom hosszabb időre és a napokban jöttem vissza. És igen, Mysterio. Te is? *Kérdezek vissza, miközben feladom a nevek kibogarászását, úgysem fog sikerülni, olyan, mintha hieroglifákkal lennének odaírva. Inkább a fiú válaszára koncentrálok, hiszen szeretek megismerni új embereket és barátokat gyűjteni.*
-Megtisztelő. Örömmel elfogadom kíséretedet, ha nincs jobb dolgod. *Ismét egy mosoly terül el az arcomon, szimpatikus nekem ez a srác, így hát mivel nekem sincs más programom, azt hiszem, vele tartok, bár még nem igazán tudom, hová.*
-Hmm, nem is tudom. Mit ajánl az idegenvezetőm? *Érdeklődök továbbra is egy mosollyal az arcomon, majd megigazítom a sálam és a fiúra nézek, hátha kiböki, merre is megyünk, mert nekem nincs konkrét célom, de még elképzelésem se nagyon, így hát kénytelen lesz ő mondani valamit.*
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Szomb. Ápr. 13 2013, 23:52

*Nem vagyok valami félénk, így elég hamar találok magamnak társaságot és bár ezt nem az utcán szoktam megtenni, hanem mondjuk a klubban, ez most így alakult. Remélem, hogy a lány se fogja bánni a dolgot, de ez minden bizonnyal pár percen belül ki fog derülni, addig is tovább dézsmáljuk most már együtt a cukros készletemet és amikor kiderül, hogy még nem látta ezeket a szobrokat, egyértelműen arra következtetek, hogy valószínűleg még új lehet itt. Amúgy se ismerős így az arca, pedig talán emlékeznék rá, ha már láttam volna, mindenesetre a válasza rácáfol arra, amit gondoltam, így cseppet meglepetten pislogok rá.*
- Oh, akkor bocsi, ezt most elhibáztam. *kérek is elnézést, még mielőtt rossz néven veszi szavaimat, majd ezután már bólogatok is.* - Jaja, méghozzá az Inflatus házba. Viszont mivel egyetemista vagyok, ezért már a szigeten kihelyezett Campus területén lakom, nem pedig a nyugati toronyba. Te melyik házat erősíted? *kérdezek rá kíváncsian, majd ha felel, akkor csak ez után ajánlom fel társaságomat a továbbiakban, tehát hogyha nincs ellenére, vele tartanék még egy darabig. Igazából ez a kérdés segít majd kideríteni, hogy van-e kedve a velem való ismerkedéshez vagy sem, mert ha elutasít, akkor egyértelmű lesz a nem… viszont szerencsére kedvesen fogadja a dolgokat, így az utolsó előtti cukrot bekapom és az utolsót pedig felé nyújtom, fogadja csak el bátran. Ha megteszi, akkor a zacskó a közeli kukák egyikében fog landolni másodperceken belül.*
- Hmm-hmm, ajánlanom kéne valamit? Hááát, én szeretek a klubba járni, ami itt van a közelben, de elnézhetünk a fogadóba vagy esetleg a játszótérre vagy nem tudom. *tárom szét karjaimat cseppet, tényleg most kissé tanácstalannak érzem magam.*
- De egyelőre induljunk meg és mesélj magadról. Mondjuk azt, hogy miért voltál távol eddig, már ha nem túl személyes a kérdés. *indulok is meg és hogyha egy szemeteshez érünk, akkor megszabadulok a zacskómtól, de egyébként minden figyelmem Corinára irányul. És hogy merre kötünk ki? Az majd hamarosan kiderül.*

Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Hétf. Május 06 2013, 20:30

//NRT: Rachel és Elton - 2013.05.06.//

*Érdekes félévem volt és úgy tűnik ez most sem ér véget. Természetesen a bajt magam hoztam a fejemre, ezért nem is sajnáltatom magam, de most talán valami megváltozhat. Yvonne szólt, hogy beszélt Rachellel. Sajnos magáról a beszélgetésről nem mesélt nekem, de azt mondta keressem fel. December óta nem beszéltem és nem is láttam a leányzót, ezért tartok ettől a kis összejöveteltől. Igen csúnyán váltunk el, természetesen az én hibámból, de most talán ismét újra láthatom. Nem, mintha megérdemelném. Igazából azt se tudom, hogy miért kéne, hogy találkozzon velem. Egy utolsó gyökér vagyok, de ezen mostanában megpróbáltam változtatni. December óta most tértem vissza a suliba, addig a napjaimat tengettem, most áprilisban azonban végre rávettem magam, hogy tanuljak is valamit. Tudásom igen csak elenyésző nem fejlődtem sokat, de majd gyakorlok hugival és lesz valami. Legalább is ebben reménykedem.
Még mindig fáj, hogy összevesztünk Rachellel, de meg tanultam kezelni, vagy legalább valami olyasmi. Yvonne, viszont ritkán téved ilyen téren, ezért kérését teljesítve írok egy rövid levelet Rachelnek. Nincs benne sok minden, csak annyi, hogy visszatértem a suliba, és ha van kedve, akkor találkozhatnánk a parkban ma félnyolc körül. Nem vártam válaszlevelet sem azt, hogy megjelent én mégis megadom a sorsnak az esélyt, ezért motoromra pattanva robogtam ki a helyszínre, ahol neki dőlve várakozok. Nyomott hagyott rajtam ez a tengetős időszak. Alakom tovább nyúlt, most már a 190-hez van közelebb. Izmos alkatom most inkább szálkás és igen csak lefogytam. Bordáim sosem látszottak, most viszont csúnyán megszámolhatók. Arcra is csontosabb lettem. Hajam rövidebb a megszokottnál, de még most is kócos. 16 éves énemre emlékeztet még a rövid borosta illetve a felemás szempár, bár mintha az is kicsit fakóbb lenne. Öltözékem most is hűen magamhoz egyszerű. Bakancs, bő farmer, szürke trikó és a borús éjszaka miatt fekete bőrkabát. Ékszer és cigi nincs nálam, mostanában nem élek vele, helyette helyet kapott belső zsebemben a pálcám. Várakozva futatom újra és újra körbe tekintetemet a téren. Gyomrom gombócméretű az izgatottságtól és valami belül a mellkasomban feszít, és néha fájón beszúr.*
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Hétf. Május 06 2013, 22:47

//NRT: Rachel és Elton – 2013.05.06.//

*Nem kicsit lepett meg Elton levele a mai nap, de hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem örültem neki. Sejtem, hogy Yvonne keze lehet a dologban, hogy megemlítette a találkozónkat a testvérének és én ezért nagyon is hálás vagyok a lánynak. Oly régóta szerettem volna látni ezt a matróz fiút, mégis, most megmakacsoltam magam és nem kerestem, hosszú ideje már… Volt, amikor úgy éreztem, hogy sikerült őt elfelednem, de most, hogy ismét a gondolataimba jutott, érzem, hogy mennyire hiányzott nekem. Tényleg jó lesz vele lenni egy kicsit, tehát számomra nem kérdés, hogy elmegyek a találkozóra. Választ nincs értelme írnom, majd meglát és mivel kissé sokáig bíbelődök a készülődéssel, minden bizonnyal ő érkezik majd meg először a parkba. Most is úgy nézek ki, mint régen, de azért valami különbség mégis csak akad megjelenésemben. Rég nem iszok már, és a drogot is félretettem, ezen kívül pedig a cigarettázást is valamilyen szinten lecsökkentettem, így kezdek normális életet élni, tanulok és fejlődök is, egyre több embert ismerek meg, barátságokat kötök, csalódok, tehát az élet számomra nem állt meg. Hajam még mindig barna, és nagyjából lapockámig érhet, szeplőim pofimon, barna szemeim körül pedig kellemes, fekete smink található. Ruházatom fekete, szinte beleolvadok az éjszakába hosszú nadrágomban, kissé viseltes sportcipőmben és ujjatlan, fekete topomban, tehát hasam és dekoltázsom egy kis része is kilátszik. Így sietek hát az említett helyre, ahova azért nagyjából öt perc késéssel érkezem és rögtön kiszúrom a számomra oly jól ismert alakot, így elmosolyodva gyorsítok picit a tempón, majd amikor Eltonhoz érek, akkor kissé vállon veregetem.*
- Na hali! Jó újra látni, bár fene a képedet, hogy nem tudtál eddig keresni. *morgolódom is cseppet, majd kezem visszahúzom, úgy vizslatom a rég nem látott motort. Imádom ezeket a járgányokat, nincs mit tenni. És hogy miért viselkedek így vele? Nem óhajtok zavar csendet és pironkodást, akkor leszünk barátok, ahogy régen, hiszen olyan jól megvoltunk… Annyian átvertek az utóbbi hónapokban, oly sok csalódás ért, hogy nem élnék túl még egy lelki pofont, tehát nem remélek, csak a pillanatnak élek.*
- Amúgy mizu? Gondolom oka van a találkozónknak. *döntöm meg fejemet is, majd végül a motor után már a srácot figyelgetem, de ahogy nézem, mintha vékonyabb és magasabb volna. Vagy én mentem össze? Áh… csak nem.*
- Tiszta csont és bőr vagy… ehetnél rendesen. *csípem meg oldalát is, hogy az állításom bizonyosságot nyerjen, de ez után nem szekálom már tovább, hanem hagyom őt is szóhoz jutni.*
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Vas. Május 12 2013, 13:27

// NRT: Daemon és Galina – 2013.05.07.
(Előzmény a klubban)//

*Nagyon szívesen megnézném Galinát meztelenül, egy tánc közepette, és nem fogom addig abbahagyni az utalgatásaimat, amíg végre rá nem bólint a dologra. Úgy érzem, hogy képes vagyok meggyőzni őt és bár könnyedén kényszeríthetném is, egyelőre ezt még nem teszem meg. Minek? Izgalmasabb, ha önként és dalolva teszi meg azt, amit én akarok.*
- Na és te miben pontoznál engem? *kérdezek rá kíváncsian, majd elmosolyodva adok is neki egy ötletet.* - Mondjuk mit szólnál ahhoz, hogyha a szemed láttára kínoznék meg egy embert és azt értékelnéd? *nevetek is fel, mert kíváncsi lennék az exos lány arcára, amikor elé tárulna ez a kép. Biztos vagyok benne, hogy nem akarná látni, hogy mit művelek. Viszont újból egy olyan kérdést kapok, amelyen már meg se lepődöm, mintha féltékeny lenne egy kicsikét.*
- Eddig még senkit, de ha gondolod, addig még pontozhatok párat, hogy legyen összehasonlítási alap. *vonogatom meg vállaimat, és most hallhatja tőlem a teljes igazságot. Nem kaptam még sztriptízt, eddig nem is gondoltam rá, de ma valamiért eszembe jutott. Sok mindent képes kiváltani belőlem ez a leányzó. Nem is várakozok tovább, egyszerűen magamhoz vonva csókolom meg hosszan, kiélvezve ennek a csóknak minden pillanatát, amelyről azt hittem, hogy nem lesz máskor lehetőségünk rá, de ezek szerint tévedtem. És ha most enged, hát máskor is fog. A visszautasítást viszont nehezen nyelem le, így agyam elkattan és kezem automatikusan mozdul, hogy egy pofonnal jutalmazzam előbbi szavait, amelyet a lökéssel toldott meg. Jobban tenné, hogyha nem akarná a kemény lányt játszani velem szemben, mert az olyanokból kissé elegem van. Mint nézem, csak néz, nem tesz semmit, egészen addig, amíg hozzá nem akarok érni, akkor viszont csak eltol, amelyet most még engedek is. Nincs mit tenni, megsértődött, de hát ez van. Inkább elfordulok tőle, majd magányos iszogatásomat folytatom, mintha Galina itt se lenne, egészen addig, amíg egy ittas srác hozzánk nem lép. Szemöldökömet is felvonom szavaira, pálcám pedig már készítem is. Készülök valami frappáns, ide illő megjegyzéssel és kínzással… esetleg halállal, de a legváratlanabb dolog történik, ami csak lehetséges, mivel Galina az, aki most cselekszik, így hamarosan már a vodkás üveg eltörik, a srác pedig ájultan, véresen esik össze. Kissé leesett az állam, meg kell, hogy mondjam, de a lány kérdésére azért automatikusan hajtom le a maradék italomat, majd megfogva a konyakos üveget már fel is kelek.*
- Hogyne. *biccentek felé, de mivel a kopasz felénk tart és nincs kedvem felesleges köröket lefutni, ezért elkapom a lány vállát, és ez után már hoppanálok is vele, egészen a Mystralban lévő parkig, ahol eleresztem, majd a kezébe nyomom a konyakos üveget.*
- Mivel te kiöntötted a saját piádat, csak ez van. Na és miért akartad, hogy veled jöjjek? *dobom le magam egy üres padra, onnan tekintek fel a sötét égboltra, ahol a Holdon kívül néhány csillag is ragyog az égen.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   

Mystral parkja
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls parkja