Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Július 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Főnix szárny Varázs Sportszerbolt

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 22
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 19:25

*Seprűt már szerzett, egy egészen modern és szép Nimbusz gyártmányú darabot, amit itt rendelt, éppen csak egy ápolási kézikönyvet felejtett el beszerezni hozzá, ami azért fontos lenne, hiszen csak úgy nincs ahonnan kitalálnia, mit kell csinálni, ha mondjuk a seprű rángat egy kicsit. Természetesen most tökéletesen működik, minden rendben van vele, de azért csak kell valami, amiből inspirálódhat bármi adódik. Fekete nadrágban van, aminek a szárát belegyűrte a bakancsába, sötétkék kabát, alóla kilóg az arasznyival hosszabb sötétszürke- fekete csíkos blúz, ujjait is lenyúzta a kézfejére, nyakában fekete sál, haja a vállára omlik, és oldalán pedig táska lóg. Nyugodtan sétál be, most nem siet sehová sem.*
- Öhh... hello... seprűápolási kézikönyvet keresek. *megy oda az elárusítóhoz a kérdéssel, nincs kedve keresgélésre pazarolni időt, hiszen van azért itt azért más kviddicshez, meg egyáltalán seprűkhöz kapcsolódó olvasmány is. *
- Üdv. Balra, az ablak melletti szekrény, középső polc. Többnyire minden gyártmányhoz van saját kézikönyv, de ha kell segítség, csak szólj bátran. *jön a válasz a pult mögül, elmosolyodik, bólogat, hogy értette, meg köszöni, és oda is sétál az amelített polchoz, majd a könyvek gerincét pásztázva igyekszik rájönni, vajon melyik kézikönyvet kellene választania a Nimbuszhoz, meg egyáltalán számít-e az évjárat itt ennél a döntésnél. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 19:42

*Természetesen szánok időt kedvenc kikapcsolódásomra is, azaz sportomra, a kviddicsre. Megszállottan rajongok érte, gyakorlatilag a jeles irodalmat ezzel kapcsolatosan elolvastam, több éve repülök, játszottam csapatban, most is azt szervezek, oktatok, illetve edzés mellett seprűmet is karban tartom... Ezért indulok most meg teleportgyűrűm segítségével a Mystralban található üzlet felé, hogy előtte teremve nyissak be rögtön. Öltözékem szokásos módon egy fekete sportcipőből, nadrágból, hozzá tartozó vörös pólóból áll, nyakamban medálom, balomon órám és pecsétgyűrűm, átellenben pedig teleportgyűrűm és karkötőm. Övemen sentinel jelvényem, mellette pálcám, zsebemben pedig pénz, elvégre vásárolni jövök, ráadásul nem akármit...*
- Priviet! *köszönök mikor belépek, az eladó pedig visszabiccent, s mikor tekintetem körbeszáguld a könyvek, különböző kiegészítők, eszközök és seprűk között, már meg is látok egy ismerős arcot, így egy vigyorral lépek oda. Tetszik, hogy itt látom, ráadásul a könyvek olyan részénél, ami ápolási útmutató... van egy sejtésem.*
- Nahat, kit latnak szemeim. Mit keresel? Talan segithetek. Biztosan jobban tudom, mint a boltos... *jegyzem meg hangosan és gonoszul az eladó mogorva tekintetével kísérve, míg odalépek a lány mellé, és felmérem őt, valamint a könyveket. Szándékomban áll a segítségét kérni, de előbb én ajánlom fel az enyémet, hiszen én tudom mit szeretnék, neki csak finomítani kell rajta... Remélhetőleg segít, nem tudom ki máshoz fordulhatnék ez ügyben. Vajon Gingerhez ki áll legközelebb? Talán nem Athalie, de mást nem ismerek... ez baj, ki kéne vele mozdulnom társaságba. Szerencsére több időt szándékszom vele töltetni, így az apróbb problémák is elsimulhatnak... már ha megtalálom, és lesz rám ideje, mert mostanában keveset vagyunk együtt.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 20:01

*Ha már seprűt szerzett, akkor az egyéb tartozékok beszerezésére is áldoz időt, meg pénzt. A kezdeti kiábrándulás után most valahogy csak erősebb lett ama elhatározása, hogy rendesen megtanul repülni, még ha kviddicsezni nem is fog. Továbbra is túl esetlennek érzi ehhez magát a pályán, hiába ismeri a szabályokat. A gyakorlat teljesen más, mint az elmélet. Viszont, ha már az elméletnél tartunk, jelenleg éppen minden figyelmét az előtte található polcnak szenteli, azon is az eladó által megjelölt polcnak, ahol a kézikönyvek találhatóak. Jobb kezét a polc magasságába emeli és összeráncolt szemöldökkel elmélyülten méregeti a könyveket, mutatóujjával a gerincüknél fogva ki is billent párat. Már a harmadik könyvnél tart, de még mindig más gyártmányhoz kapcsolódó természetesen, véletlenül sincs köze a Nimbuszhoz. A következő könyvet is kibillenti, és elmosolyodik. *
- Na végre... *alig hallhatóan mondja ki, amolyan suttogás szerűen inkább csak maga elé motyog, hangosabban gondolkodva a kelleténél. Leveszi a könyvet, és előszöris a borítóját nézi meg. Karbantartási útmutató- Nimbusz- hirdetik a piszkosfehér borítón a fekete betűk, mellettük egy régebbi gyártmányú Nimbusz képe van. Kérdőn felvonja a szemöldökét, és már indulna is a boltos felé megkérdezni, hogy vajon a modell is számít-e külön, de ekkor meghallja az eltéveszthetetlen köszönést. Oroszul nem sokan köszönnek rá, ami azt illeti, így körbepillant. Naná, hogy Aristarkh az. Egy félmosollyal biccent felé. *
- Szia. *a mit keres it kérdésre inkább csak felmutatja a könyvet a borítóval a fiú felé tartva, ennél egyértelműbb választ nehéz lesz adni, de azért csak hozzáfűz még némi magyarázatot végül. *
- Szereztem egy Nimbusz '11-est, és kézikönyvet keresek a karbantartásához. Azt már tudom, hogy gyártmányonként van külön kézikönyv, de számít a modell is, na meg az évjárat, vagy az annyira nem fontos? Na és te mit keresel? Gondolom, nem ilyet... *kérdezi, miután már feltette a saját kérdését még mindig a könyvet szorongatva a kezében, sőt ki is nyitja a tartalomjegyzékhez, hátha talál valami támpontot magának. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 20:13

*Szeretném meglepni valamivel Gingert, mivel hiányzik, régen találkoztunk, és úgy érzem ideje szorosabbra fűzni a kapcsolatunkat, visszabillenteni a sentinelség előtti időkbe. Azon kapom magam, hogy még mindig nem ismerem eléggé a lányt, így egyedül a kviddics és repülés marad az, amivel meglephetem őt, tehát utam most a Főnix szárny Varázs Sportszerbolt elé vezet teleportgyűrűm segítségével, s szokásos öltözetemben belépve mérem fel a terepet köszönés után.*
~ Athalie... az ég küldte. ~ *mosolyodom el magamban, s kivételesen nem piszkálódással kezdem, mert szükségem lesz még a segítségére, hanem inkább odasétálok mellé, míg pár mondatot intézek feléje, tettei pedig rögtön magyarázatot adnak, de a bővebb kifejtést sem hanyagolja.*
- Ah, ertem. *bólintok, államon pedig gondolkodva simítok végig.* - Bar a gyarto ugyanaz, de a modell elter, nem mindegyiket ugyanugy kell kezelni, tehat ha benne van a modelled ebbe a könyvbe, akkor megveheted, ha nincs, akkor nem erdemes. *veszem ki kezéből szó nélkül teljes természetességgel a könyvet, és lapozom át és forgatom meg, de helyette nem keresem ki, tehát vissza is adom neki, tekintetem a polcra fordítva. Szakértő, és gyártó is írhat könyvet a kezelésről... vagy egy típusra, egy modellre, de van olyan könyv, ami többet fog egybe.*
- Szerintem egyebkent ezt vedd meg. *emelek le egy vaskos könyvet némi nézelődés után, s talán idő közben Athalie is sejti, hogy neki keresek valamit, tehát nem siet a vásárlással.* - Ebben a könyvben a szakertök es gyartok velemenye van összehasonlitva a Nimbuszokról. Benne van a te modelled is, de megis egy nagyobb irodalmat kapsz. *lapozom át ezt a könyvet is, s ha a lány kéri, akkor feléje nyújtom, ha pedig nem, akkor visszateszem helyére, és melléje lépve várom meg a vásárlást, ezzel jelezve, hogy szeretnék még váltani vele pár szót.*
- Szeretnem a segitsegedet kerni. *jelentem ki, de nem mozdulok, elvégre a boltban lesz valami, amit veszek, viszont a pénztártól elsétálok, hogy könnyebben tudjunk beszélgetni, már ha a másik is ráér és segít. Nem látom akadályát, Athalie bizonyára válaszol majd pár kérdésemre. Remélhetőleg.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 20:31

*Alaposan tanulmányozza a köteteket, és sikerül is megtalálni azt, amire vélhetőleg szüksége van, viszont egy tapasztaltabb ember segítsége egész jól jön. Már indulna megkérdezni az eladót, amikor betoppan Aristarkh, éppen jókor. Röviden összefoglalja, hogy mit is keres, miközben fellapozza végre a tartalomjegyzéket, hátha van benne bármi, ami segítene neki, mondjuk egy összefoglaló a modellekről, vagy bármi. Bele is olvasna, miközben bólogat arra, hogy a modell is számít, amikor kiveszi a fiú a kezéből a könyvet. *
- Na... legalább szólj, hogy meg se próbáljak olvasni. AMúgy mindenkivel ezt csinálod, vagy csak én élvezhetem a törődés ezen formáját? *kérdezi kérdőn felvont szemöldökkel, végtére is amióta csak ismeri a fiút, az folyamatosan azzal szórakozik, hogy egyszerűen lenyúlja a könyveit, gyakorlatilag mindegy, hogy éppen mit olvas. Hamarosan azonban visszakapja a könyvet szerencsére, így ismét kinyitja a tartalomjegyzékhez, most viszont teljesen más akadályozza meg ebben. A fiú egy másik könyvet vesz le a polcról. *
- Kösz.*mondja, elvéve a könyvet, de először mégis abba néz bele, amit eddig kézben tartott, z borítóját hozzáfogva a másik kötethez. Szerepel ez a modell is benne, de egyelőre becsukja, majd belenéz abba, amit a fiú vett le a polcról, belefeledkezve a tartalomjegyzék olvasásába bólogat is, aztán becsukja és visszateszi a polcra a másik könyvet, amit ő vett le.*
- Ez nagyszerű lesz. Kösz a segítséget. *válaszolja, közben meg már fél kézzel kutakodik is a táskájában az erszény után. Elsétál a pultig, leteszi a könyvet, és amint megtalálta az erszényt, kihalássza belőle az árának megfelelő összeget, és az asztalra teszi, majd a könyvet a táskájába csúsztatja az erszénnyel együtt. Még akad elintéznivalója, az olvasást későbbre halasztja egyelőre. Megfordul, indulna is az ajtó felé, a fiú szavaira azonban zavartan pislogni kezd, és elvörösödik egy nagyon kicsit. *
- Khm... izé... becsszó megcsinálom a fájdalom porát, hétvégén ráveszem magam. Tényleg. *jelenti ki, más ötlete nincs, hogy miben is segítene, ezt meg már túl rég halogatja, pedig megígérte, úgyhogy most éppen zavarodottan pislog, táskája fülébe kapaszkodva. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 20:40

*Utamat éppen jókor keresztezi Athalie, tehát az üzletbe érkezve elsőként őt célzom meg, köszöntve, és beszélgetést kezdeményezve vele, miben felmérhetem a körülményeket, majd magam módján próbálhatom meg orvosolni, egészen a kérdéséig, mire fel sem pillantva válaszolok egy apró mosollyal.*
- Csak veled csinalom. *jelentem ki, de könyvét visszakapja, s átböngészve a kínálatot gondolom végig a kritériumokat, majd javaslok neki egy jobb könyvet. Természetesen nyilván jól döntök, értek hozzá, és ezt még pimaszkodásból sem rontanám el, mert a kviddics az szent.*
- Felesleges atnezni, az enyem a megfelelö. *vigyorgom, de hagyom, had nézze meg mind a kettőt - bár egyértelműen az én ajánlásom a jobb -, de örülök, mikor mellettem dönt, s megvárva míg fizet követem őt, és biccentek is szavaira. Elvégre nincs ingyen, cserébe én is kérek valamit, csak ő még nem tudja. Hamarosan azonban közlöm vele, végigszemlélve pedig kissé meglepődöm.*
- Elmentel volna köszönes nelkül? Ejnye... de miert pirultal el? *teszem keresztbe karjaimat megvizsgálva őt, viszont szavaira rázom is fejemet. Most nem érdekel Alinox, s bár azért gyakorolni óhajtok Athalie-val, attól függetlenül saját magam is képes vagyok elkészíteni a port, vagy bosszút állni a tanársegéden.*
- Azt majd maskor. Gingerrel kapcsolatban kernem a segitsegedet. Itt kene meg maradnunk kicsit. *bökök fejemmel a bolt belsejére, s válaszát meg sem várva sétálok odébb egészen a seprűkig, először megszemlélve azokat. Szerintem segíteni fog, akár tervezi, akár nem, elárulom neki, hogy miben kérem a segítségét, hogy dönteni tudjon megfelelően, és nekem kedvezően.*
- Szeretnek neki seprüt venni. Szerinted örülne egy szettnek? Seprü, apolasi termekek hozza es könyv. Vagy ne vegyek neki ilyet? Szeretett repülni... *morfondírozom a fajták között, de azt hiszem, hogy külföldről rendelem majd meg azt a seprűt amit eredetileg neki szánok, most csak egy gyakorlót veszek neki. Hátha jön velem repülni. Talán a Nimbusz megteszi. Akkor viszont 12-es kell.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 21:06

*Talált könyvet magának, amit nagyon hamar kivesz a fiú a kezéből. Mély levegőt vesz, ez valahogy olyan ismerős tapasztalat. Hümmög egyet arra, hogy ez amolyan személyreszabott dolog, amit kiérdemelt, hiába, hogy egyáltalán nem élvezi. Visszakapva a könyvet belenéz, de megnézi a másikat is, amit Aristarkh vesz le neki a polcról. *
- Azért belenéznék... *mondja félhangosan, miközben már fel is lapozta a könyvet s végigfuttatja tekintetét a tartalomjegyzéken, igyekezve éppen a modellekre fókuszálni. Elégedetten csukja be, a másik könyvet fölöslegesnek ítélve, így az vissza is kerül a polcra, ezt viszont elviszi a pénztárig, kifizeti, majd táskájába süllyeszti. Elér, ha otthon előveszi és nekifog az olvasásának. Hátat fordítva a pénztárnak, már indulna is az ajtó felé, és mivel még van néhány lépés addig, hát nem az elköszönés az első dolga, előtte még megnézné mondjuk a direkt repüléshez kifejlesztett kesztyűket, csúszásgátló változatban, így könnyebb velük a seprűn maradni, addig azonban nem ér el. A segítség emlegetésére pillanatnyilag egyetlen dolog ugrik be neki, amit már egészen rég megígért, azért is vörösödik el, mert túl rég halogatja, hogy majd megcsinálja. *
- Még nem mentem ki... és csak... túl rég ígértem meg, és majdnem el is felejtettem azt a port. Bocs, tényleg. *Elnéz a kesztyűk felé, bár egyelőre még nem vesz, majd szétnéz még alaposabban és utánaolvas, milyet érdemes beszereznie. Amikor Aristarkh közli, hogy nem a porról van szó, hanem éppen Gingerről, szusszant egyet, és lassan el is tűnik az a két vörös folt az arcáról, inkább figyelmesen hallgatja, mit akar a fiú. Kabátja zsebébe mélyeszti a kezeit, és amolyan megvilágosodott arcot vág az egészhez, bólintva rá. *
- Aha... Ginger. Értem... öööh... biztos... biztos vagy benne, hogy mindenképpen a seprű neki a legjobb ajándék? *kérdezi, miközben közelebb lép a seprűkhöz, és elgondolkodva bámulja őket. A legújabb Nimbuszt még túl újnak érezte ahhoz, hogy bízzon benne, ezért keresett egy némileg régebbi, de megbízható modellt, közben viszont inkább azon gondolkodik, hogy hogy fogalmazza meg a meglátásait. *
- Tényleg nem tudom, lehet, hogy örülne. Nem vagyok tévedhetetlen, nem kell szentírásnak venni, amit mondok, de nekem úgy tűnt, hogy nem igazán lelkesedik a kviddicsért legalábbis... vagy nem tudom na... azt éreztem, mintha úgy volna az egésszel, hogy jó, hogy van, de megvan ő nélküle is... de mondom, tényleg, ez nem százas, csak egy megérzés, vagy mifene... *próbálja megfogalmazni az egészet, de lassan belebonyolódik, tényleg beszélgettek erről is a szobatársával, de aztán végképp nem akarna ilyesmiből bajt, ezért is hangsúlyozza hatvanhatszor, hogy csak egy meglátás, és ő aztán végképp nem tévedhetetlen, ha emberekről van szó. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 21:26

*Athalie feltűnik természetesen, mikor megérkezem, ezért indulok meg felé, hogy rövid beszélgetés után orvosoljam a problémáját, s mikor megveszi az általam ajánlott könyvet, úgy érzem itt az ideje, hogy előálljak saját kérésemmel is, meghallgatva a lány válaszát.*
- Semmi gond, van idönk. *rántok vállat, ezek után pedig tisztázzuk a helyzetet, tehát immár valóban témához szóló magyarázatát is, kissé szemöldökömet ráncolva. Zavaros amit mond. Nem értem, mikor mi Gingerrel játszottunk, mindig szeretett repülni, már első alkalommal tetszett neki, s azóta sokszor nem voltunk, de ez talán a ritkább találkozások miatt lehet. Nekem ez miért nem tűnt fel soha? Túlságosan lelkesedem a kviddicsért? Miért nem mondta? Ettől függetlenül szerethet repülni a lány, ezen gondolkodom elpillantva Athalie válla felett.*
- Miert gondolod ezt? Beszelgettetek erröl? *kérdezek rá, s talán ez személyes, de a barátnőmről van szó, és érdekel. Nem szeretnék olyat venni neki - az egyéb ajándékok mellett -, ami nem tetszik, vagy nem használja. Türelmesen várom válaszát, mert nem ez az egyetlen kérdésem a lánnyal kapcsolatban.*
- Tudod, egy seprüt nem feltetlen kell kviddcsre hasznalni. Lehet, hogy repülni szabadon szeret, vagy kell majd az iskolahoz, mindenkinek van... nem? *pislogok a lányra bizonytalanul, mert ezt is számításba kell venni. Fájó szívvel haldokolva, de elfogadnám, hogy nem szereti a kviddicst, ellenben ez nem zárja azt ki, hogy repülni szeret. Mert... eddig csak repültünk. Talán a köztes megoldás megfelelő, ezért is nézelődöm. Nimbust szeretnék, hozzá tartozó könnyvel és kiegészítőkkel, de nem feltétlen vennék a lánynak kviddicshez szükséges eszközöket. Nem akarom erőltetni.*
- Azt akartam meg kerdezni, hogy Ginger... milyen ruhat szeret? Ugy ertem ünneplöt, tudod... öh, olyan lanyosat, vagy nem? *teszem fel második kérdésemet, s ha itt sem járok sikerrel, akkor bizony szomorú leszek, mert talán ismét általánosságban kell a lány segítségét kérnem, az pedig azt jelenti, hogy nem ismerem elég jól a barátnőmet.*
- A ruhakhoz nem ertek, a seprüt meg kivalasztom magamnak, meg nagyjabol tudom, hogy mit szeret, de multkor is ö valogatta maganak össze öket. Szereti esetleg a... csipket, vagy nem is tudom, fodrot? Regit vagy uj stilusút? Feketet gondoltam neki, vagy vöröset... odaig eljutottam. *krákogok feszengve, hiszen szeretném elvinni majd az általa kért helyre, és ahhoz jár ruha is az este mellé. Nyilván olyat veszek neki, amit szívesen vesz fel. Ahj, hihetetlen, hogy mennyire egy figyelmetlen tuskó vagyok.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 21:53

*Tarkh tapasztalata most egészen jól jön, így hamarosan egy könyvvel gazdagabban indulhatna útjára, de még van, amit megnézne az üzletben, mielőtt elmegy, ugyanakkor meg a fiúnak is kérdése akad. Először nehezen tudja elképzelni, miben segíthetne, kizárólag egy rég tett ígérete jut eszébe, sőt zavarba is jön, mivel még mindig messze jár a teljesítésétől, de szerencsére hamar kiderül, hogy most nem arról van szó. Elgondolkodva tanulmányozza a seprűket, habár szerzett már sajátot, közben pedig megpróbálja összeszedni mindazt, amit tud, hogy válaszolhassaon a Gingerrel kapcsolatos kérdésre. Nehezére esik, talán azért is, mert nem mindig kommunikatív, utóbb elég keveset találkoztak, na meg megfigyelések terén, ha emberekről van szó, akkor ő majdhogynem a nullán áll. Nagy levegőt vesz, majd kifújja, és még mindig a seprűket bámulva szólal meg. *
- Na mondom én, hogy nem vagyok tévedhetetlen. Kviddicsről beszélgettünk igazából, csak úgy repülésről nem igazán. Az is lehet, hogy csak untattam... meg nem repültem vele, ezért is nem állítom, hogy nem szeretné a repülést, egyszerűen csak nem tudom, hogy ez-e a legjobb ajándék. Na meg abból indulok ki, hogy szeretem én kiválasztani, hogy mit veszek... *igyekszik összefüggően beszélni. Jó, az is elhangzott, hogy ha kviddicsről van szó, akkor Tarkh talán túlságosan is lelkes, de ezt mégsem fogja most csak úgy közölni, mert nincs feltétlen köze a repüléshez, ráadásul neki lett elmondva, így megtartja magának. *
- Az iskolához? Hm... nekem nem volt eddig. Nincs kötelező reptan, ha erre gondolsz. *rázza meg a fejét, ha jól gondolja, akkor itt ez inkább amolyan önkényes alapon működik, aki akar repül, aki meg nem, az nem, hisz van más módja is a közlekedésnek. A következő kérdésre már majdnem elneveti magát, jó embertől kérdezi ezt a fiú. *
- Hahó... úgy nézek ki, mint aki ért hozzá? Bár... jobban meggondolva... kaptam nagynénémtől az esküvőjükre egy lila ruhát, az tetszett neki. Legfeljebb meg tudom mutatni... *vonogatja a vállát, pont ezek a kérdések éppen neki intézve- nem a legjobb alany, azt meg kell vallani, de azért azt sem lehet mondani, hogy nem próbál segíteni, éppen csak nem igazán tud. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 22:03

*Miután én nyújtok a lánynak segítséget, most ő következik, s a maga módján, de megpróbálja viszonozni az általam elmondott információkat, megpróbál választ adni, több-kevesebb sikerrel. Azért elgondolkodtat amit mond, és több lehetséges variáció is átfut agyamon, miket nem mondok ki hangosan, de látszik rajtam a gondolkodás. Megvegyem, vagy ne vegyem? Végül csak egy kérdést teszek fel neki, s válaszára már bólogatok is.*
- Ertem... hat, szerintem repülni azt szeret. Ha nem, akkor majd... visszaadja az ajandekot. *vonok vállat, mivel legkevésbé sem kényszer, bár tény, hogy rosszul esne. Elsősorban azért, mert képtelen vagyok valami neki valót választani. Azonban megbizonyosodom arról, hogy jó seprűt szeretnék, tehát odalépek a polchoz, és le is szedem a megfelelő seprűápolási kézikönyvet illetve szettet, majd még maradok egy kis beszélgetésre a lánnyal.*
- Igen, egyelöre nincs, de nem jelenti azt, hogy nem fogjak bevezetni, vagy nem lesznek versenyek, meg ha nem is kviddiccsel kapcsolatosak. Plusz csapatot is szervezek. *jelentem ki, mert úgy gondolom a repülés az ember életének részét képezi. Felteszek neki még egy kérdést, de erre már végképp nem tud válaszolni, tehát elszomorodom kicsit, de mosollyal jutalmazom humoros szavait. Tényleg a rossz embertől kérdezem...*
- Nem, szerintem majd megnezegetem mit szeret. De köszönöm, a ruhat ugy sem most terveztem venni. Van meg mas ajandekom is neki. *húzom ki magam büszkén, hiszen többet tervezek számára. Fejemmel a pénztár felé bökök, jelezve, hogy várjon meg, mert ha nincs más dolga, akkor hazakísérném, esetleg még beszélgethetnénk. Kétlem, hogy mennék máshová.*
- Varj meg. Addig gondolkodj rajta, hogy szerinted mi neki az idealis ajandek. Kivancsi vagyok a velemenyedre. *jegyzem meg, mert fontos az is, hogy egy barát hogyan látja. Mert Athalie a barátja... ugye? Minden esetre a pénztárhoz lépve teszem le szerzeményeimet, s már hátam mögé is mutatok, eldöntve melyik seprűt kérem a lánynak.*
- Egy Nimbus 2012-es peldanyt szeretnek diszdobozban. *közlöm, majd megvárva az elsiető eladót rendezem a holmikat és keresem elő a pénzt, hogy fizessek, amint elkészül a csomagom, s kissé nehézkesen, de mindent felemelve induljak el Athalie után, aki bizonyára megvárt.*
- Szoval? *kérdem tőle, ha minden igaz, akkor ki is lépünk az utcára, én pedig kinyitom a lány előtt az ajtót. Nocsak... ilyet is tudok? Ki hitte volna, de az ilyen tetszett Gingernek. Azért én megmaradok a régi Tarkh. Részben.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 22:30

*Próbál segíteni, az más kérdés, hogy mennyire tud. Most azzal csak egyetérteni tud, amit Tarkh mond, meg aztán egy seprű amúgy is mindig jól jön, így rábólogat. Különben meg csak most jön rá, hogy mennyire nem ismeri a szobatársát ilyen téren, na meg mennyi minden nem érdekli, például a ruhák sem. Közben a seprűktől átsétál a kviddicsfelszerelések polcáig. Majd talán egy lábszárvédőt is jó lenne beszerezni, és egyéb ilyen hasznos, meg szükséges apróságokat, de most még nem veszi rá magát, ugyanis nem venne rá mérget, hogy fog is kviddicsezni. A repülés az, ami biztos, a többi még nem. *
- Jah, persze... lehet, hogy lesz. Talán nem is ártana. *válaszolja és közben már az újságokig is eljutott. Elvesz egyet, előkotorja az árát a táskájából, a pultra teszi, aztán érdeklődve meg is nézi a címlapot. Átfutja, ám addig már nem jut, hogy ki is nyissa, inkább kettőbe tűri, és ismét figyel a fiú szavaira. *
- Óh, szerencsés lány. Amúgy meg tényleg az a legjobb ötlet... ruhák terén végképp nem én vagyok az, aki segíteni tud. *válaszolja elmosolyodva, ehhez tényleg csak végig kell nézni rajta, bár most még mindig jobban néz ki, mint a kezdeti fiús cuccaiban. Freyya kisebb csodákra volt képes, kár, hogy a ruhatára átalakítása nem jár ajándék stílusérzékkel. Még a végén valami olyat sikerülne ajánlania, ami Gingernek nem tetszik, így inkább meg sem próbálja. *
- Rendben. *jegyzi meg, megvárja amíg tarkh vásárol, addig is újra kinyitja az újságot, és most szétlebbenti, beleolvas az egyik cikkbe, ráncolja kicsit a szemöldökét, majd még a száját is elhúzza. *
- Nemááár... az angol selejtezőn kiesett a Falcons. Huh... a Ballycastle Bats legalább bent van. *morogja félhangosan, és inkább össze is csukja az újságot, még mielőtt esetleges további kellemetlen információkba botlana most. Egyszerre ezt is elég lesz megemészteni. Ideális ajándékon is kellene gondolkodni, csak valahogy nem éppen érzi magát eléggé kreatívnak ehhez. Közben megérkezik végre Tarkh is, és kérdőn felvonja a szemöldökét. *
- Szóval mi? Jah, hogy ajándék... nemt'om... leghamarabb mindig könyvet szoktam adni, ha már adok valamit... vagy esetleg valami kütyü. Ginger egész jól boldogul ezekkel a mugli cuccokkal, az én telefonomat is ő szokta beállítani, ha muszáj. *válaszolja, egyelőre ennél tovább nem jutott, közben meg ha már előre engedik, kilép az utcára, de ilyesmin amúgy nem szokott problémázni, hogy ki megy ki előre. Neki aztán teljesen mindegy. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 22:44

*A bolthoz illően elsőként természetesen a repülés kerül szóba, illetve a kviddics, amiben szakértő vagyok, így segítem a lányt, majd fordulok hozzá barátnőmmel kapcsolatban én is, várva a válaszát, és egy kis tanácskozás, gondolkodás után eldöntve, hogy veszek a lánynak seprűt. Repülni csak szeret. Remélem. A ruhákról alkotott elképzelésem nem tökéletes, azt inkább nem erőltetem egyelőre, most a seprűt szeretném átadni, illetve a további ajándékomat, amit remélem elfogad, mert makacs egy szerzet... de nem kell mindenről tudnia. A ruha ráér akkor, mikor elmegyünk teljesíteni a kérését, így Athalie fellélegezhet, mert ezt a témát hagyom egy utolsó kérdést adva neki.*
- Szoktad figyelni, hogy kik esnek ki? En nem annyira mar. *motyogok hátra a vállam fölött, amit a lány is hallhat, majd szerzeményemmel együtt indulok meg, hogy az iskolába szállítsam, s egyelőre azért nem sietek, mert van még kérdésem a lányhoz. Szeretem a könyveket, és szerintem a lány is, de személytelennek érzem ezt, ezért megrázom a fejemet. Athalie nem túl kreatív, de ezt nem jegyzem meg. Talán nincsenek annyira jóban? Megeshet.*
- Majd keresek neki valamit. Igazából... egy motornak örülne, de azt nem veszek neki. Életveszélyes. *makacskodom, mert nagyon jól tudom, hogy szeretne motorozni, illetve tud is, de nem, erre én nem költök pénzt. Féltem a Kicsimet, bár tény, hogy magasból leesni száguldó seprűről... nos, kétszer olyan veszélyes, mint földre esni száguldó motorról... de ettől függetlenül tartom magam az álláspontomhoz. Félek a motorokról és barátnőmet is féltem. Pár lépést haladunk Mystral utcáján, részemről visszafelé az iskolába, bár nem tudom, hogy Athalie ezzel hogyan áll.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 23:09

*Túl sokat nem tud segíteni az ajándékkeresésben, a ruhákhoz nem igazán ért, meg nem is szokta figyelni, melyik szobatársa mit vesz fel, van, ami annál jobban érdekli, a seprű meg legalább hasznos dolog, jó ha van. Ajádnékozni meg egyébként valahogy nem szokott, otthon nem éppen bevett szokás, az apjával még csak beszélni sem nagyon szoktak, Eric meg... néha egy-egy kínzással esetleg megajándékozta, mert hát imádja, amikor egy kis illúzióval életre keltheti az összes félelmét, vagy éppen a legrosszabb emlékeit. Elég újkeletű dolog az, hogy bármit is adjon, vagy kapjon, és ha már kell, akkor a legegyszerűbb a könyv. Annál személyesebb ajándék kizárt tőle, főleg, hogy nem igazán ighajlandó az embereket közel engedni magához. Azzal is tisztában van, hogy egyáltalán nem kreatív, ami mond, de nincs ötlete, főleg, hogy nem is neki kell ajándékot adnia éppen. Közben beszerez egy friss újságot is, és persze, hogy megnézi, mik az eredmények a selejtezőn. *
- Jah, nézem... szeretem a Falconst. Kár, hogy kiestek. *válaszolja, ha már felmerült a kérdés, aztán türelmesen megvárja, amíg a fiú végez a vásárlással, elteszi az újságot és ha már kérdezték, elmondja, mi jár a fejében. Ez nem attól függ, hogy mennyire vannak jóban, hanem inkább csak nincs rákényszerülve arra, hogy döntenie kellene. Kissé szorultabb helyzetben, mondjuk ilyen nagy karácsonyi ajándékozás előtt biztos érdekesebb ötletei születnének, na meg némi szöveggel egy könyvet is egszen jó ajándéknak tart, csak persze ahhoz is alapos előzetes kutatások kellenek, hogy ne olyat szerezzen be, ami aztán a sarokban fog porosodni. Másként gondolkodnak erről, ami végtére is nem baj, sőt. A más természetű kapcsolatok teljesen más nézőpontokat rejtenek és más lehetőségekkel rendelkeznek, szerinte, ami így a jó. *
- Motor? Hm... nem tudom. Ha tudja irányítani, akkor nem hiszem, de még sose motoroztam, úgyhogy nem igazán tudok hozzászólni. Viszont... akadna még egy kis dolgom a régiségkereskedésben. Ha sietsz, menj csak nyugodtan. *közli, amint az üzlet közelébe érnek, aztán ő mindenképpen besiet az üzletbe, az már Tarkhon múlik, hogy elköszön, vagy megvárja és együtt térnek vissza a kastélyba. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   Vas. Okt. 07 2012, 23:19

*Félsiker. Bár a lánynak segítek, ettől függetlenül egy kis beszélgetés és gondolkodás után saját magam döntöm el, hogy mit veszek barátnőmnek, bár sikerül elbizonytalanodnom. Remélem azért tetszeni fog neki. A ruhákról is bővebben szó esik, de nem tudunk közös nevezőre jutni, s mivel egyikünk sem ért hozzájuk, ezért hanyagoljuk a további kitárgyalását a témának, s az általam óhajtott termékeket indulok megvásárolni, miközben pár szót váltok a lánnyal.*
- Gondoltam, hogy szereted öket. *mondok csak ennyit, majd a fizetés után indulunk a boltból kifelé, miközben tovább faggatom a lányt, de immár végképp nem sok sikerrel. Hanyagolom tehát a témát, mást jegyzek meg, s meghallgatom Athalie álláspontját is, attól függetlenül, hogy én megingathatatlan vagyok ebben a kérdésben. Nincs motor és kész, még ha szerez is magának, nem fogom helyeselni sem támogatni, mert túlságosan féltem hozzá. Természetesen azért jó pár szót váltani a lánnyal, mégha igazából egyfolytában Ginger a téma, de talán nem sértődik meg... azért megkérdezhettem volna, hogy miként is van, de nem akarok tolakodó lenni. Athalie külön téma. Amint hallom, nem együtt fogunk menni, tehát bólintok is szavaira.*
- Rendben, akkor vigyazz magadra, es köszönöm a segitseget. Aztan majd repülünk! *biccenetek egyet, és tovább is haladok, majd mivel úgy döntök, hogy nehéz lenne elvinni a tulajdonomat, és igazából féltem is a csónakban, ezért gyűrűmhöz folyamodva teleportálok fel a szobámba, s rejtem el gondosan a dobozokat. Ezek után levelet írok, és aludni térek, mert holnap hosszú napom lesz, de ezt azért sikerrel zárhattam. Athalie-nak köszönhetően, s remélhetőleg Ginger tetszését is elnyeri majd a seprű, illetve mindaz amit kitaláltam számunkra.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Főnix szárny Varázs Sportszerbolt   

Főnix szárny Varázs Sportszerbolt
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Varázslatok értékelése
» Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
» Főnixkönny - Varázsital és Méregkeverő Bolt