Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
La'morte Szabászat I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
La'morte Szabászat I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
La'morte Szabászat I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
La'morte Szabászat I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
La'morte Szabászat I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 La'morte Szabászat

Go down 
+19
Ruby Rose Re
Noah Cromwell
Dareia Yrjanfrost
Völgyesi Félix
Naomi Teigneux
Conrad Dietrich
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Mona Braxton
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Nil Moriarty
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Illya Imbecairwen
Hunyadi Péter
Aysha Darkblood
Octavia Blackwood
Mesélő
23 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2009-12-03, 11:56 pm

La'morte Szabászat Szabo

Ha esetleg nincs elegendő ruhád, vagy netán valami különlegességre vágysz, nem árt benézni ide is. Már a kirakatból látni minta ruhákat, női és férfit egyaránt. Báli ruha, vagy csak sima alkalmi, esetleg utcai, ha van elég pénzed minden megoldható itt. Ha belépsz különös csilingelő hang hallatszik és meg is jelenik a bolt tulaja aki nem más mint a szabó is egyben. Egy idősebb köpcös bajuszos francia férfi, látszólag sose áll meg, mindig tesz-vesz, a munkájának él. A neve Francois(Ejtsd Fránszoá) La'morte. Ha megvan az ötleted ő maga végzi a méréseket és elég jutányos áron, rövid időn belül el is készíti az álltalad óhajtott ruhadarabot. Ha nincs ötleted nyugodtan kikérheted a véleményét, valószínüleg utána 2 óráig hallgathatod értékes tanácsait, persze ha éppen nem szabatni akarsz hanem kész terméket vásárolnál az is megoldható.
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 2:57 pm

* Egy vörös hajú lány vna benn az üzletben de már egy jó ideje. Mellette egy szép kupac ruha, mind próbára vár, na nem azért mert a mérete nem megfelelő, hanem hogy lássa a lány, hogy áll rajta. Lassan már szegény tulajt is kiakasztja tanácstalanságában, hiszen nincsen hozzászokva az ilyen ruhákhoz, de Dim miatt kicsit szeretne változtatni a kényelmesen és elegáns, így most is épp egy farmer miniszoknya van rajta, fekete top, meg fekete hosszú szárú csizma, s az egyik óriás tükör előtt nézi magát. Bár tényleg jól áll neki, s bizony a fiúnak tuti meglenne a szava rá és a bókja, ő mégis nagyon furcsának találja magát ebben a szerelésben és a többi is hasonló. Miniruhák, sortok, kivágott felsők, magassarkú cipők, stb. Néha az utca felől is meg lehet őt pillantani, mikor hátrébb lép a tükörtől, épp látni kicsit a kirakat felől is, bár ezt ő nem tudja. Szegény La 'morte úr viszont már leizzadt a lány mellett rendesen.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 3:11 pm

*Elhatároztam, hogy ma a délutánt kicsit a városban töltöm. Délelőtt épp eleget tanultam és úgy döntöttem, hogy kicsit barangolok a városban. Természetesen első utam az édesség boltba vezetett, ahol vettem egy csomó zacskó csokit, cukrot és karamellát. Majd persze benéztem néhány ékszeres boltba és utoljára a ruhaboltot hagytam. Mivel vizsgázok, nem ártana valami szép új felső, mert amik vannak - kb ezer féle - az már olyan lejárt és az egyikben már voltam is vizsgázni. Igy beletuszkolom a csokikat és édességeket a vállamon lógó táskába és kopogó léptekkel La'morte boltjához sétálok. Egy térd alattig érő, magas sarkú csizma van rajtam, egy fekete miniszoknya vastag harisnyával és egy piros laza kötött pulcsi, valamint egy fekete szövetkabát és egy piros-fekete kockás sál. Igazán felöltöztem, de kell is, hiszen igen hideg van odakint. Ahogy belépek, lassan körbenézek a boltban. Az ajtóval szemben van egy kis pult, tőle jobbra és balra rengeteg ruha sorakozik csak arra várva, hogy valaki kiválassza és megvegye. A pulttól jobbra egy apró ajtócska vezet valahova - nyilván a szabó műhelyébe. Odabent rengeteg szinű és anyagú papirtekercsek találhatóak rajtuk ezernyi féle anyaggal, melyet a szabó a ruhákhoz használ. A pulttól balra pedig néhány próba fülke található és egy hatalmas, egész alakos tükör. Ez előtt pillantom meg Octavia-t, aki mellett már egy rakat ruha sorakozik és most is egy kollekcióban nézegeti magát.*
- Csinos! * lépek oda hozzá mosolyogva, majd a többi ruhát is szemügyre veszem.*
- Vásárolgatsz? * kérdezem és nyilván mind Via, mind a férfi hülyének néz, hiszen mi mást csinálhatna egy nő mellette egy halom ruhával egy ruhaboltban?*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 3:17 pm

*Hallja a csengőt, amikor valaki benyit, de elsőre nem gondolja, hogy pont egy ismerős jár erre, így mikor Aysha vidáman ráköszön, ijedten kapja maga elé karjait, és rezzen össze.*
-Aysha!*Nyögi ki ijedten, hiszen sikerült ráijeszteni rendesen. Végül aztán újra sikerül két lábon a földön állnia, bár arca épp lángvörösre gyúl, s újra a tükör fele fordul, megnézve magát újra.*
-Azt mondod?* Láthatóan ő kételkedik a dologban, mert nem ezt a fajta öltözködést szokta meg. *
- Én úgy érzem magam benne, mintha félig meztelen lennék, vagy nem is tudom. Egy sötétebb pillantás és átlátszik az egész.* Láthatóan újdonság neki az ilyesmi.*
- Azokkal pl semmi bajom!*Bök a nagyestélyik fele, mire a szabó úr máris fellelkesül de Via azonnal le is inti hogy nem, ő most olyat határozottan nem akar venni, így abba a fejezetbe már bele se kezdjenek.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 3:25 pm

*Nem valami halkan lopakodtam be az üzletbe és a tükörben is látható voltam, de úgy tűnik, hogy sikerült halálra rémítenem Octavia-t. A leányzó sikkant egyet és maga elé kapja a karjait, amire felvonom a szemöldökömet, majd sóhajtok egyet. Nem akartam megijeszteni a lányt és nem is tudom, hogy mitől ijedt meg ennyire, de hát van ilyen.*
- Nem akartalak megijeszteni * jegyzem meg a dolgot, hiszen valóban ez a helyzet. Bocsánatot nem fogok kérni, mert azt hiszem, hogy nem követtem el semmi bűncselekményt. Egyszerűen Octavia igen csak félős. Na de mindegy, vannak ilyen emberek és egy kis vállvonással le is zárom magamban az ügyet. A kérdésre csak bólintok. Remélem, hogy költi kérdést volt, hiszen minek erősítsem meg még egyszer azt, amit az imént mondtam? Furcsa Octavia-t ilyen ruhába látni, mert valahogy soha nem volt az a "maga.mutogatós" fajta. Vagy épp akkor találkoztunk, amikor nem ilyen ruha volt rajta, végól is nem tudom. Minden esetre furcsa rajta ez a szerelés, de jól áll, így nem értem, hogy miért is takargatja a dolgot. A kis megjegyzése vigyorra húzódik az ajkam és úgy lépek Octavia mögé, mellé állva. Hasonló a szerelésünk, csak rajtam már kicsit megszokottabb a dolog, mint rajta.*
- Pont ez a lényeg! Hogy a fiúk sejtsék, hogy mi van alatta. De mégse tudják. Érted? * suttogom a fülébe a lánynak. Hangulatosabb is így kifejezni, amit akarok, na meg lehet, hogy az öreg bácsinak nem kellene hallania ezeket a kis női praktikákat.*
- Kinek lesz a ruha? * kérdezek rá konkrétan a dologra, hiszen egy nő nem szórakozik ennyit egy vásárlással, ha nem valakinek akar tetszeni...*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 3:32 pm

-Nem direkt volt csak... nem gondoltam, hogy épp egy ismerőssel futok össze itt... így!*Mutat végig magán. Majd Asyha mögé lép és a fülébe suttog. magában igyekszik megjegyezni a dolgot, amit mond, mert tény, kevés alkalmasabb ember lenne rá, akitől tanácsot kaphatna, hiszen a lány kifejezetten attraktív jelenség, elég csak ránézni. Tény, ahogy ő is nézi a tükörképüket, kissé elmosolyodik, hiszen egészen hasonlítanak, épp csak Vián nincs sál meg pulóver. Utána viszont egy elég egyértelmű kérdést kap, s először nem is tudja, feleljen e vagy tegyen úgy mintha nem értené. Bár ismeretségük még új, sejti, hogy nehéz lenne átvágni ilyen téren az inflatusos lányt, így fojtott hangon megszólal.*
-Dimitrijnek...*Vallja be végül, bár lehet a lány azóta sem találkozott még a Volodya ikrekkel, erről nem tud legalábbis.*
- Állítása szerint kissé túl konzervatív vagyok! Hát ezek utén nem mondhatja.* Néz végig magán, majd a fekete miniruha fele mutat, amihez egy hegyes orrú cipőt is kinézett, s ott figyel a mellette levő akasztón, a földön a cipő.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 3:47 pm

*Octavia kicsit mentegetőzik, amire csak legyintek egyet. Nem igazán szeretek felesleges dolgokról beszélgetni és ez most bizony igen csak az. Főleg, hogyha végignézek Via-n. Sokkal jobban érdekel, hogy miért is van ilyen cuccban, mint az, hogy miért is ijesztettem meg. Végigmérem a leányzót, majd mögé lépek és néhány apró szót suttogok a fülébe, miközben összehasonlítom magunkat. Valóban nagy a hansolóság, de persze különbség is. Kezd melegem lenni, így hamarosan elvigyorodom és látványosan elhajítom a kabátomat, ügyelve, hogy lehetőleg a férfi kezébe essen.*
- Akkor lássunk neki! * adom ki a parancsszót, miután megtudtam, hogy kinek is készül a ruha és hogy mi is az állítás, vagyis a beindító gondolat. Habár egy pilanatra kicsit megállok, elgondolkozom és Via-ra nézek.*
- Ennyire belezúgtál a csávóba, hogy érte képes vagy megváltozni? Pöpec pasi lehet! * jelentem ki kacsintva. Én senki kedvéért nem változnék meg, csak Troyért. De talán lehet, hogy már Octavia is annyira bele van habarodva Troy-ba, mint ahogyan én. Elmosolyodom, majd egy apró, szomorkás mosoly is vegyül az ajkam sarkába, mert tudom, hogy Troy most haragszik rám és lehet, hogy nem ártana kicsit kiengesztelnem. Habár egyelőre még azt sem tudom, hogy mi a problémája. De persze ez ráér, most Via-ra koncentrálunk. Végignézem a leányzót, majd bólintok egyet és a ruhás polcokhoz sétálok. Lekapkodok néhány ruhadarabot és a lány elé terítem. Egyik vadabb, mint a másik, de szinte mindegyik vörös, piros vagy sárga színben pompázik.*
- A legvadítóbb színek. Minden férfi szemet odavonz! * jegyzem meg titokzatosan mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 3:56 pm

*Kissé kikerekednek a szemei, mikor Aysha egy nagy lendülettel nekivág a dolgoknak. Mi több, kabátját nemes egyszerűséggel a szabó kezébe ejti, aki valószínűleg egy úrnőnek járó mosollyal néz a másik lány után, de inkább nem szól közbe, csak élvezi hogy birtokba veszik boltját a lányok. Aysha szinte azonnal eltűnik a polcok között, így Via kissé bizalmatlanul várja, hogy mi is sül ki ebből, bár lényegében átadja a másiknak az irányítást, ebben ő vna jobban otthon.*
- Hát, nem olyan mint Troy, de hidd el, megéri egy kicsit. Nem teljesen megváltozni, csak egy kicsit. Ráadásul ahogy én láttam, Dim nem olyan szoknyavadász, mint az öccse, Miroslav. * Bár lehet Dim múltkori tréfája nem lesz olyan jó hatással a srác hírére, bár erről még Via sem tud, eredetileg ő csak Dim szemszögéből tudja a történetet.*
-Majd ha lesz vizsgaidőszak záró bál vagy valami akkor tutira találkoztok, vagy majd bemutatom, érdemes!*Láthatóan azért büszke rá, hogy ő járhat Dimmel.* ~Ezt neked Amira!~*És elvigyorodik, hogy ebben a tekintetben talán sikerült nyernie.*
-Tényleg, ha már ennyire otthon vagy te is a vásárlásban, még ha kicsit más stílusban is, mi lenne ha vizsgák után nagy bevásárolnánk? Te, Jane, Diana meg én. *Veti fel az ötletet. Ekkor azonban előkerül a lány a lehető leglehetetlenebb darabokkal amiket Via látott.*
-Lila nincs?*Kérdezi óvatosan, s az egyik piros fűző fele nyúl.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 4:07 pm

*Még nem igazán jártam ebben a boltban, általában Londonban vásárolok, de ha már itt vagyok, kihasználom az alkalmat és körbenézek, hogy vajon mik is találhatóak itt. Elég sok érdekes és szép cucc van, így hamarosan egy halom ruhával érkezek meg Via elé. Csupa piros, vörös és sárga cuccokkal. Miközben a polcokat járom, Via válaszol a kérdésemre és csak mosolygok magamban. Na igen, Troynál nem lehet senki sem cukibb és szexibb. Persze ez az én véleményem, lehet, hogy másnak más a véleménye - vagy épp ugyan ez. Jut eszembe Miranda és megcsikorgatom a fogamat egy kicsit és dühösen visszarakok egy undorító ruhát a polcra. *
- Kíváncsi vagyok már ezekre a Volodya ikrekre * jegyzem meg egy titokzatos mosollyal és úgy tűnik, hogy nekem a kisebbik fiú jobban illene, mint a nagyobbik. Kezdve azzal, hogy Dimitrijnak van párja és itt áll előttem. A másik probléma meg az, hogy nekem is van párom, így nincs min gondolkodni. A ruhákat lerakom Via mellé és a halk, bátortalan kérdésre felcsillan a szemem.*
- -Lila! hát persze! Na de nézd ezt a piros szoknyát! Keresünk hozzá egy megfelelő felsőt. Itt is van! Nézd, ez a sárga top pont illik hozzá. Többé-kevésbé * húzom el kicsit a számat, így másik ruhát túrok. Egy fekete miniszoknya akad a kezembe és egy piros fűző.*
- Ez igy csodás párosítás! És nézd! Ez is tök jó felső! * lelkendezem.*
- Na válassz valamit, addig még kicsit körbenézek! * kacsintok a lányra és szinte belökdösöm a próbafülkébe.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 4:17 pm

*Bizony, Aysha nem kevés és nem kevésbé bizarr ruhákkal érkezik vissza, s Via csak halkan nyel egyet, ahogy végig nézi őket. Végül az összeset a kezébe adja a lány, s betuszkolja a próbafülkébe öltözni, majd ráhúzza a függönyt, nesze. Közben azért válaszol.*
-Hát érdekes. És nem szeretik Charlest, amit mondjuk meg is értek. De jobb vigyázni velük, ha együtt vannak. Külön külön jó kérdés. Miroval csak akkor találkoztam, amikor már majdhogynem jártunk Dimmel, így talán nem mert bepróbálkozni vagy nem tudom, de ahogy kivettem a közvéleményből, ő a tipikus Casanova.*Sommáza a lánynak, amit így első körben érdemes tudni az ikrekről. Még jó hogy hozott magával pálcát, meg a fűzőt anélkül nehézkes egyedül felvenni, így csak int vele, mire az engedelmesen összefonódik a hátán s csinos, megnyúlt masniban végződik kötöző.Végül a fekete miniszoknyát veszi fel, s hozzá egy fekete platformos magassarkút. Kicsit kezd belejönni a dologba vagy csak Aysha bátorította fel, jó kérdés, de végül kisétál a próbafülkéből.* -Na?*Néz a másikra, aki remélhetőleg már visszaért.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-18, 4:23 pm

*Elbeszélgetünk az ikrekről, Via is mesél róluk, amíg körbenézek a boltban, de most valahogy nincs kedvem se próbálgatni, se venni valamit, így inkább minden figyelmemet Via-ra összpontosítom. Hamarosan a leányzó felhúzza a cuccokat, amik igazán jól állnak neki. Ezt a szabó is tanusíthatja, mert kicsit leesik az álla.*
- Hé! Nem magának készül a csaj! * jegyzem meg vigyorogva, majd Octavia-hoz sétálok.*
- Oké. Elég dögös vagy! Szerintem nyerő leszel így! * jegyzem meg Via-ra kacsintva, majd elmosolyodom.*
- Ezeket elvisszük! * jelentem ki határozottan, majd segítek levenni a lányról a fűzőt és megvárom, míg felöltözik. Egy fekete miniszoknyát és a sárga fölsőt mégis csak megveszem, kifizetem, majd ha via is végzett, akkor rávigyorgok.*
- Imádom, amikor döglesztő vagyok! * jegyzem meg nevetve és felhúzva a kabátomat, a táskámba tuszkolom a cuccokat és a kastély felé indulok, reméhetőleg Via-val.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 6:00 pm

* A lány szavain elvigyorodik mert hát neki soha ne mondja senki hogy soha. Meg csak néző pont kérdése az egész amit el is mond a lánynak.*
- Hm….végül is ha azt vesszük akkor ma is „vetkőztetni” foglak még ha nem is úgy hogy én veszem le a ruháidat.* Vakargatja meg állát. Valahol igaza van mert a lány lefogja dobni ruhát hogy másikat vegyen fel. A pukedlin elcsodálkozik hiszen nem gondolta volna hogy a lány ilyen is tud lenni.*
- Nocsak egy kis nemesi vér is szorult egy törpébe, nem is gondoltam volna* Vigyorodik el és a csónakhoz is érnek ahol besegíti a lány majd kisegíti természetesen hiszen úri ember. A srácra is rákérdez bár ahogy múltkor hallgatta nem csak egy van neki. A lány mesélni kezd szaktársairól. Ő egyiket sem ismeri vagy is még egyikkel sem beszélt.*
- Oh értem hát akkor el kell engedni és keresni mást Biztos vagyok benne hogy nem csak nekik tetszel* Mondja komolyan a lánynak és így is gondolja. Elég nagy ez a suli ahhoz, hogy ne csak két embernek tetsszen a leányzó. Nézi a leányzót ahogy rágyújt és látja az arckifejezést is.*
- Árt a szépségednek nem gondolod? Amúgy miért szívod csak kisebb leszel és hát most sem vagy valami nagy törpe* vigyorodik el és próbálja elterelni a témát a pasikról. Az egyik kirakat előtt meg is el és a lány felé fordul.*
- Na csapjunk a lovak közé, mert megérkeztünk* Pillant az ajtóra amit ki is nyit a lány előtt hogy be tudjon menni. Egy kis csilingelés hallatszik mely jelzi hogy vásárlók vannak. A franci szabó fel is tűnik.* - Üdvözlőn szét néznék ha lehet* Mondja mély hangján s a pasi int hogy nyugodtan. Péter meg fogja a lány kezét és húzni kezdi az egyik sarokba. Ott elengedi a lány kezét és szembe fordul vele.*
- Na az van csajszi, hogy a stílusodba keresünk valami szexi rucit.* Néz az egyik állványra melyen szoknyák vannak.*
- A szabály a következő én választok te felpróbálod rendben?* Pillant a lányra mely a szoknyákhoz lép ahol válogatni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 6:11 pm

*Önimádó arckifejezéssel elvigyorodik az emlegetett nemesi véren. Annyira nem nemes, de gazdagnak elég gazdag, nincs mit tenni. Péter témaboncolgatására csak egy fintort vág,mivel a lány önbizalma nem veri túlzottan az eget.*
-Nem vagyok annyira nagy szám...*ezek után a fiú még a dohányzás szépségre ártalmasságát is megjegyzi, amire már felnevet a lány.*-Nekem mióta van olyanom?
*Hamarosan oda is érkeznek a szabászathoz, ahol Illya elpöccinti a cigijét. Vállát csak megvonja a ruhaválogatásra, mivel a két stílus nem összeegyeztethető. Na de ha Péter úgy gondolja, csak próbálkozzon, majd rájön magától, hogy ez egy meddő próbálkozás. Amikor a fiú rögtön a szoknyák között kezd kutakodni, elkapja annak a karját.*
-Ha stílusban hozzám illőt akarsz, akkor rossz helyen keresgélsz. De már a szexi szóval is elég távol jártál tőlem.
*Már akkor tudta a lány, hogy ez nem jó ötlet, mikor fogadott Péterrel, így most már azon gondolkozik, hogy akkor egyáltalán miért ment ebbe bele. Eközben megpillant egy tükröt, ami nem meglepő egy szabászatban. Odaáll elé, s meghúzgálja kicsit haját, majd elhúzza száját.*
-Most komolyan, nézd meg! Kicsit vagyok, sovány vagyok és akkora tökfejem van, hogy az valami katasztrófa.
*Az már biztos, hogy a lány profi az önócsárolásban, inkább az itt a probléma, hogy ezeket ő komolyan is gondolja magáról. Hát nem állt kétszer sorba a piacon önbizalomért, az biztos és ez meg is látszik.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 6:31 pm

- Ahogy látom önbizalom nincsen. Te soha nem hallottad még azt hogy mindenki szép a maga módján?* Na ez elég komoly gondolkodásnak hangzott. Tud ő ilyen is lenni ha akar de általában nem ezt a nézetett osztja. Barátnője jó hatással van rá úgy tűnik mert kezd benőni a feje lágya. Legalább is úgy tűnik.*
- Kis lány a lehet valakinek szép a lelke és lehet hogy csak máshogy kell hordani a haját. Vagy valami ilyesmi. Én nem gondolom hogy vannak csúnya lányok…..na jó még is vannak de te nem tartozol közéjük* Mondja kedvesen mert hogy nem az eset az egy dolog ettől még szép a lány és nagyon kedveli. Meg is érkeznek a szabászhoz ahova be is mennek. Érzi hogy a lány megfogta a kezét amit le is ráz magáról.*
- Örülj neki hogy valami rockosat keresek nem pedig valami rózsaszín valamit. Szóval csitt.* Mondja neki játékosan és ha Illya megnézi mindegyik szoknya fekete. A lány közbe egy tükör elé áll és hát hogy is fogalmazunk ócsárolja magát, ami nem tetszik a Magyar srácnak.*
- Illya szerintem tök jó alakod van. Sok lány irigykedhet hogy milyen vékony vagy csak ki kell hangsúlyozni. Az hogy valaki alacsony nem mindig hátrány. És a fejed tényleg nagy* Böki meg játékosan. Persze hogy nem nagy a feje de valami hangulatot is kell csinálni a lélek öntés mellett. A lány kezébe nyom egy szoknyát
- Na ezt vedd fel nézek hozzá egy felsőt is.* Mondja egy apró mollyal s ha lány megnézi akkor a szoknyán halál fejek is vannak. A srác addig egy felsőt néz neki. Kis idő múlva talál is egyet amit szintén a kezébe nyom.*
- Na lássuk, ott a próba fülke* Mutat a kis berendezésre és ő szépen megáll előtte és vár.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 6:45 pm

*Gúnyosan felvonja szemöldökét, s ehhez hasonló hangon meg is szólal.*
-Remek, szóval szép a lelkem és fogjam össze a szénakazlamat.
*Beérve a szabászhoz, nemigen örül neki, hogy szoknyát akar ráhúzni Péter, de nincs mit tenni, fel kell vennie. A tükör előtt a fiú vigasztalni próbálja, bár egyetért, hogy llyának nagy a feje, amit persze a lány nem tolerál, mivel őt nem szekálhatja senki, csakis önmaga.*
-Na idefigyelj Zsákos Frodó! Neked meg akkora a lábad, hogy a cipődbe még a lakásomat is berendezhetném!*rávigyorog a fiúra, majd durcásan bevonul a ruhákkal a próbafülkébe, s ki is szól onnan viccelődve.*
-Nesze neked peepshow!* Jó darabig elszöszmötöl vele, de azért sikerül magát belegyömöszölnie a szoknyába és a felsőbe. Kissé szégyellős arccal kilép a fülkéből. A szoknya alól kilóg fél tetoválása is, amit Péter ugyan már látott, de a többiek nem nagyon, hisz mindig nadrágot hord a lány.*
-Most jó a csülkeimet mutogatni? De....annyira nem is szörnyű...*a tükör előtt állva megállapítja, hogy annyira tényleg nem borzalmas,bár ettől függetlenül nem nagyon akar barátkozni a szoknya gondolatával.*
-Tényleg úgy gondolod, hogy nem nézek ki olyan szörnyen? Csak mert a te véleményedre tudom, hogy adhatok.
*Habár a tükörképének mondja a magáét, a szavak a fiúnak szólnak. Néhányszor meg is fordul a lány a tükör előtt magát szemlélve. Nagyon fura neki ez az új Illya, még akkor is, ha ez csak egy napig marad így, de minden furcsaság ellenére megállapítja, hogy annyira nem néz ki rosszul ebben a szerelésben.
-Na mit gondolsz Góliát?*megfordul, s rávigyorog a srácra a véleményét várva*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 6:58 pm

- Én nem ezt mondtam te * Mondja komolyan hiszen nem a lányra célzott. Még is sikerült félre érteni.*
- Szintem te szép vagy csak nem hangsúlyozod ki a vonalaidat. * hangja még mindig komoly mert így is gondolj. Ismét ránéz a farmerra meg a pólóra. Egy kicsit csipkelődik a lánnyal aki a tükör előtt áll és nézi magát. Egy vigyor kerül arcára amikor meghallja a lány szavait.*
- Nem vagyok jó gyűrűk urába de azt tudom hogy Zsákos Frodó te lehetnél ha csak a magasságod vesszük alapul. Túl magas vagyok és igen nagy lábon élek de ez nem hátrány* Rázza meg a fejét persze a mosoly ott van arcán. A lány meg is kapja a két ruha darabot mellyel be vonul a fülkébe. Eszébe nincs kukulni hiszen jó fiút játszik. Mikor a lány kilép akkor látja a tetkót amit ő már ismer és végig és néz rajta.*
- Azt a torna csukát levehetnéd.* Mondja neki kedvesen mert az nem illik a szereléshez. Nézi a másikat hosszasan.*
- Egész alakul de nem ez a neked való. Ne érts félre sokkal jobban áll mint a nadrág de valahogy nem az igazi. *Szépen meg is fordul és egy másik ruhadarabot nyújt a lánynak. Ennek piros színe van és egybe ruha.*
- Na lássam ezt rajtad, bár nem tudom hogy a piros jól áll majd de majd mindjárt kiderül.* Mondja elmosolyodva s megint meg várja míg a lány megmutatja magát. Egy biztos ez elég merész darab.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 7:13 pm

*A lány felvonja vékony szemöldökeit, elvégre nincs most nála másik cipője.*
-És akkor rohangáljak mezítláb, vagy mi?*ciccegve vizsgálgatja a ruhát, ez a darab, valakin biztos jól áll, de erősen kétli, hogy ez a valaki ő lesz.*
-Te biztos vagy ebben?*kérdi kétkedően, miközben bizonytalanul elveszi tőle a darabot. Vonakodva bár, de visszasétál a próbafülkébe és nehéz próbálkozások árán felveszi a ruhát. Egy darabig a fülkében lévő tükörben nézegeti magát, kissé meztelennek érzi magát ebben a darabban, de végül szégyellősen kimerészkedik onnan.*
-Mit mondasz?-kissé félszegen tekint ki fekete tincsei alól. No hát ehhez a ruhához nem ártana a lánykának egy kis önbizalom, úgyhogy ezzel fel kell majd szerelni szerencsétlent.*
-Neeem tudom, ez az egész izé a kinézettel, meg minden...sose voltam az a hú de pasifaló, maximum a könyvmoly. Nem megy nekem ez az egész. Tudod, akármilyen elméleti dolgot kérdeznél, simán helytállnék, sőt, akár egy egész sárkányhordát is lenyomnék, ha olyanról lenne szó, aki fontos nekem, de a fiúktól néha jobban megijedek, minta saját árnyékomtól. Leszámítva ha jó leiszom magam. na de az egy más történet, azt amúgy is nehéz, mivel elég alkesz országban nőttem fel, már a cumisüvegből is vodkát kaptam.
*Nagy sóhajjal ül le az első adandó ülőalkalmatosságra. nem is konkrétan Connoron van kiakadva, hanem a saját kis ügyetlenkedésén. Nem szereti, ha valami nem sikerül az erőfeszítések ellenére, s olykor elveszíti a kontrollt maga felett így aztán legtöbbször nem tud mit kezdeni a legtöbb helyzettel és ez az ami idegesíti a fekete hajú leányzót.*
-Komolyan úgy érzem magam, mint valami marslakó.*lemondóan betámasztja állát az öklére s a padlót bámulja meredten. valóban nehéz neki néha eligazodnia az emberek között, hisz nemigen forgott közöttük.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 7:39 pm

- Hát míg próbálsz addig mindenképp. Majd veszünk neked egy cipőt is* Mondja komolyan a másiknak mert hát tornacipő meg egy szép szoknya nem illik össze. Legalább is szerinte. A következő ruhadarab egy bőr vagy inkább latex anyagú ruha lesz. Határozottan bólint egyet jelezve hogy biztos benne. Mikor a lány kijön a ruhában Péter elvigyorodik.*
- Hát már csak egy ostor kell a kezedbe* Jegyzi meg mert hát úgy néz ki a lány mint egy domina. Nem áll jól a lánynak annyi biztos és nem is azért adta rá mert úgy gondolta. Pusztán csak kíváncsi volt.*
- Valahogy nem tetszik ez sem csak kíváncsi voltam milyen domina lennél* Mondja vigyorogva és már várja a csípős reakciót. Érdeklődve hallgatja a lány szavait melyben sok minden kiderül számára. Elgondolkodik hogyan tudna segíteni a lánynak s ekkor eszébe is jut valami.*
- Hát nem tudom milyen tanár lennék de akár taníthatnálak vagy nem is tudom ezt helyesen megfogalmazni. Talán ha lenne tapasztalatod meg önbizalmad akkor nem lenne ilyen gond.* Mondja komolyan hiszen a tapasztalatokból lehet építkezni.*
- Mondjuk az is lehet hogy egy Pszichiáter kell neked aki feltárja hogy miért félsz tőlük. Pedig nem is harapunk vagy legalább is én biztosan nem. Vagy is lehet hogy csak egy barát aki rávezet a dolgokra.* Gondolkodik tovább.*
- Lehet akkor mindig be kéne rúgnod na jó nem.* Mondja vigyorogva a másiknak.*
- Ha gondolod én szívesen tanítalak bár még lányt csábítani soha, de talán azt nem is kell csak annyit hogy ne ijedj meg* hangja még mindig komoly és talán a lány erre mond valami értelmeset.
Beszéd közben sikerült kiválasztani a következő rucit amit a lány felé nyújt. Ez is egyberuha
De sokkal csinosabb mint a píros legalább is szerinte..*
- Ehhez választottam neked egy láncot is szerintem fel fogja dobni a ruhát.* Mondja mosolyogva és kíváncsian várja hogy is fog állni a lányon.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 8:06 pm

*Kicsit felrázzák a fiú savai az önsajnálatból. Végül is igaza van. Senki nm vetheti a szemére, elvégre a könyveket sose kellett elcsábítani.*
-Ja...lehet, hogy tök igazad van. Egy próbát tehetünk.Bár te tök más vagy. Tudod a spanomtól nyilván nem félek.*immáron vigyorogva kel fel a székről, s vidáma veszi el a felé tartott darabot. Távol áll az ő laza stílusától, de nem rossz darab, a nyaklánc pedig kifejezetten tetszik neki. Ezt a darabot már könnyebben magára rángatja, s Péter kedvéért kivágja a cipőit a fülke függönye fölött, majd nekitámaszkodva a falnak elhúzza a függönyt, s rákacsint Péterre.*
-Na? Ez már azért egy fokkal jobb, az előbb már majdnem elfenekeltelek.*na igen, hát a haverjának könnyedén mondogalódik, mert előtte akármekkorát éghet, nem fog fejvesztve elszaladni*
-Te! Ez a kő jéghideg, tudsz róla?*kérdezi egy oktávval magasabb hangon, s gyorsan feláll a székre, így egy magasságba kerülve a magyar sráccal.*
-Jee! Megnőttem! Ász vagyok!
*Végül eltűrve a hideg követ odaáll a kinti tükörhöz, s kíváncsian vizslatja magát. Persze a komolyságát nehéz megtartania Péter mellett, így hamar elkezd mókázni a tükör előtt, majd felfújt arccal visszafordul a fiúhoz.*
-Pukk! Iszom bölcs szavait nagyságos mesterem.*közelebb lép barátjához, s gyermeki arccal felnéz a magas srácra, példázva, hogy az tényleg nagyságos. legalábbis hozzá képest. Eközben kiszúr egy szőrös, pamacsszerű sapkának vélhető valamit, amit azonnal a fejére is húz, majd rábandzsít Péterre.*
-Na most vagyok igazán szexi.*vidáman elvigyorodik. Örül a fiú barátságának, mert ha ő nem lenne, lehet, hogy sosem nevetne ennyit saját magán.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-23, 11:48 pm

// Olvad //

- Az mondjuk lehet de szerintem tudok ujjat mutatni* Mondja maga biztosan a lánynak, de hogy mit fog belőle kihozni arról fogalma sincs. Majd kiderül. A ruhát a lánynak adja s a láncot is. Egy pár cipő repül ki a függöny mögül melyre elvigyorodik. A függöny elhúzódik s megjelenik Illya. Péter komoly arccal végig nézi és kifejezetten jól áll szerinte. Persze ez szubjektív, de neki tetszik.*
- Szerintem ez tök jól áll és ez lesz a nyerő* Mondja egy elégedett mosollyal. Csak int a fejéve hogy nem tud róla és sajnálja de a szépségért meg kell szenvedni. A lány felmászik egy székre amire a fiú elneveti magát.*
- Ász vagy* kacsint rá és jól érzi magát pedig nem szeret vásárolgatni. Valami szőrös izét húz a fejére amire Péter a szeme elé kapja a két kezét.*
- Vedd le azt a valamit te* Vigyorodik el s kikandikál az ujjai között majd lassan leereszti kezét. Kicsit ott hagyja a lány hogy két pár csizmát kapjon fel.*
- Válasz* Tolja először az egyiket a lány elé majd ha megnézte akkor a másikat is oda tolja. A kettő közül lehet választani.*
- Szerintem az első de te választasz* Mondja egy apró mosollyal az arcán. Befolyásolni nem szeretné a másikat így hát türelmesen vár hogy melyik is lesz a nyerő.*
- Búj bele, fel ne fázz nekem, törpe ápolási vizsgám nincs de szájon át lélegeztetni nagyon tudok* Vigyorodik el hiszen ahhoz ért. Jól csókol bár Illyát nem szeretné természetesen.*
- Na mutasd magad* Nézi végig a leányzót hogy minden stimmel e vagy még hiányzik valami.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-24, 12:00 am

*Fél szemöldökét felvonva tekint rá Péterre.*
-Szerintem eme kijelentésedet nem szeretném érteni.
*Miután felcibálta magára a ruhát, elégedetten konstatálja, hogy ez nyert. Hát jobb mint az a piros izé, az biztos. Harsányan nevetni kezd, amikor a fiú megijed a sapkától. Megnézi magát a tükörben, s tetetett ijedtséggel hátrahőköl.*
-Jééézusom! Mintha valami dagadt macska ülne a fejemen.*Le is kapja gyorsan fejéről, amitől persze jól össze is kócolódik. Túl sokat nem kezd vele, csak három ujjával hátragereblyézi a szemébe lógó tincseket, amitől még rosszabb a hatás, de legalább már lát. Alaposan szemügyre veszi a két csizmát, majd végül ő is az első mellett teszi le voksát.*
-Abban a hegyesorrúban fél óra után elsorvadnának a lábujjaim.
*Sietve fel is kapja a csizmát, s vidáman forog körbe, miközben tovább beszél.*
-Kösz, de ezt a tudományodat nem próbálnám ki, amúgy is székre kéne állnom hozzá és nekem inkább a síkság jön be, nem a hegység.
*Körbesétál a boltban, kipróbálva, hogy a cipő kényelmes e. Annak bizonyul, így visszatér a fiúhoz, s kíváncsian nézve rá teszi fel a benne bujkáló kérdést.*
-Na és melyik nap kell ebben a hacukában közlekednem? Csak mert gondoltam előtte a mester előtte tanítgathatna egy kicsit és akkor egész jó összhatás lenne.
*Visszasétál a próbafülkébe, s visszacseréli ruháit, elvégre valahogy fizetnie kell. Kisétálva felrángatja a tornacipőit is, hisz nem szeretne felfázni, majd a kasszához sétál fizetni.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-24, 12:11 am

- Nem???? Pedig hm…egyértelmű volt szerintem* Vigyorodik el hiszen nem titok számára hogy a lány még szűz tehát biztos tud neki újat mutatni. Az más kérdés hogy akar e. Na de a lány át is öltözik a szerelésbe. Ami sokkal jobb mint az eddigiek. Egy kalap vagy inkább sapka is előkerül.*
- Valahogy úgy* ért egyet a másikkal és a két csizma is előkerül. Neki fogalma nincs hogy igazat mond e a lány mert hogy még soha nem volt a lábán női csizma. Ezért is bízta Illyára a választás lehetőségét. Tesz egy megjegyzést a fiú vigyorogva,*
- Szóval nem vagyok jó pasi* Kapja szívére két kezét és a következő szavak úgy intézi a lányhoz.*
- Ez most szíven ütött* Mondja játékosan majd kezeit ismét maga mellé engedi. A lánynak szerintem jól áll bár akkor is fel kell venni ezt a szerelést ha nem. A fogadás az fogadás.*
- Azon még nem gondolkodtam de akkor legyen úgy hogy egy kis tanulás után. Legalább összetörsz pár férfi szívet ha már az egyemnek is ez lett a sorsa* Kacsint a fekete hajú leányzóra. Aki át is öltözik. A fiú addig rendezi a számlát a francia pasival.*
- Mehetünk is. Számla rendezve* Mondja egy mosollyal s az ajtót ki is nyitja a lánynak.*
- Szerintem itt az ideje hogy vissza menjünk* Mondja egy mosollyal az arcán s ha minden igaz el is indulnak a csónak felé.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-10-24, 12:20 am

*Igyekszik elfojtani fel-feltörő kuncogását, Péter kiakadásán. Tudja, hogy csak mókázik, de vicces belegondolni, hogy vajon mit tenne, ha valaki komolyan közölné ezt vele.*
-Nem mondtam ilyet, de ha akarod, csapkodom egy kicsit a szívedet.
*Péter úgy dönt, hogy kikupálja még egy kicsit a leányzót, mielőtt szélnek ereszti az új ruháiban, amire annak széles vigyorra húzódik a szája. Erősen kétli, hogy összetört akár egy férfiszívet is, de ki kell próbálni a dolgot ahhoz, hogy kiderüljön.*
-Ja igen, te szegény, mert most teljesen romba döntöttem a lelkedet és az egódat.*egy kicsit húzza a fiú agyát gügyögve, majd kikerekedett szemekkel néz rá, amikor az kifizeti az összes cuccot. Nem gondolta volna, hogy Péter fog fizetni, habár tény, hogy örül neki módfelett.*
-Köszönöm. Puszit csak akkor kapsz, ha lehajolsz érte, mer nem érlek fel. de ha akarod, dobok innen a földszintről.*Rávigyorog a srácra, miközben megadóan elindul vele kifelé a boltból.*
-Van még valami úticélunk, vagy csak dumálni akarsz, vagy húzzak a vérbe aludni?*kérdezi tőle, hisz nem tudhatja, hogy szeretne e még csinálni valamit a srác. Illya még nem álmos, így ő vevő bármilyen programra, de majd Péter eldönti, hogy hová akar menni.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


La'morte Szabászat Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-11-27, 7:32 pm

*Nem igazán egyeznek az elképzeléseink Sairussal, de annyira nem is bánom, hiszen így érdekes számomra, hogy nem olyan, mint én vagy az a sokk ember, akiket Görögországban a barátaimnak, társaimnak tudhattam. *
- Ezek szerint neked az emberekkel van gondod. Elmondod, hogy mi vagy inkább ne kérdezősködjek, mert nem tartozik rám? *érdeklődöm kedves hangon, majd mindezek után a télies, hűs időjárás kerül szóba és ahogy hallom, egyetért velem, mi szerint nem ártana beszereznem több ruhát is. Amikor viszont otthonom teléről érdeklődik, csupán csak elmosolyodom, majd feltekintek a holdra.*
- Nem sűrűn van tél, de már volt rá példa. Furcsa hóval takarva látni az Akropoliszt. *nézek vissza a szemébe, majd végül folytatom a beszélgetésünk fonalát, így említem hát meg a szabót, aki mint kiderül, található Mystralban.*
- Igazából nem ismerem őket... nem általánosítok velük kapcsolatban. De ahogy kihallom a hangodból, te nem igazán kedveled őket. Miért? *kíváncsiskodom, hiszen nem utaztam eddig túl sokat életemben, így hát nem is tudom, hogy melyik nemzettség milyen is valójában. Na de végül kikérem a véleményét, hogy milyennek lát engem és mintha bókot hallanék, melyet megjegyzek neki és ő kimagyarázza magát, ahogy eddig is tette.*
- Majd talán egyszer megismersz és akkor elmondhatod, hogy milyennek ismertél meg. *mosolyodom el és így kerülöm a válaszadást is. Jó is vagyok és rossz is, mindenki szemszögéből másnak számíthatok, de nem ismer még engem és talán teljesen soha nem fog megismerni. Nem nézné ki belőlem, hogy képes lennék valaha is megölni egy embert, pedig ha az istenek ezt kérik, én megteszem, mint az ő szolgájuk, az ő harcosuk... és bár nő vagyok, ez már a mostani kor, nem az ó idők, amikor egy nő csak gyerekszülésre volt jó. Egy harcos amazonnak is számíthatok, de mindez az én titkom marad és talán nem kell bizonyítanom se előtte. Viszont a furcsáló megjegyzés, hogy engem elvontnak ítél, kissé bántó és ez látszik rajtam, ahogy hangomon is hallatszik. Nem mindig vagyok képes palástolni érzéseimet és most ez egy olyan pillanat, amikor nem sikerül egészen.*
- Én szeretem a régi íróinkat és filozófusainkat, de számomra az a normális. Nekem nem elvontak... egyszerűen más környezetben éltünk fel, így mindkettőnknek furcsák vagyunk és talán ezért is érdekesek. *oh igen, észrevettem ám, hogy érdeklődik irántam, hisz már rég itt hagyhatott volna, de nem tette, valami vonzza a furcsaságomban és ezért is akar még velem maradni egy kicsit, amit megengedek neki.*
- Őszintén szólva ezt a mondást eddig még nem ismertem, de tetszik, igazán. *mosolyodom el, miközben beérünk lassan a városba is, majd a sorsot is szóba hozom, melyre rákérdez, én pedig bólintok.*
- Az egész életemet a sorsomra bízom. Meg van írva, már előre és csak az istenek tudják. Ők vezetnek az utamon, ők mondják meg, hogy mikor mit kell tennem, én pedig feltétel nélkül hallgatok rájuk. *látszik rajtam, hogy komolyan, szívemből mondom e szavakat, így hát tudom, hogy a Cruoris ház lett kijelölve nekem, azt az ösvényt kell végigjárnom a jövőmért cserébe. *
- Én nem bánom, hogy nem lehet kiismerni és hogyha nem fognak kedvelni, akkor állok elébe. Nem kell senkivel se jóba lennem, én nem barátkozni jöttem ide, hanem tanulni. *hangom határozottan cseng, ez az igazság, nem fogom eltitkolni senki elől. *
- Szóval van valami a múltadban, ami miatt más vagy, mint a többiek. *emelek ki egy részt hosszabb monológjából és szemeim is megcsillannak. Ezt ki kell derítenem, mindenképp. Lehet, hogy ez nem tartozik a feladatkörömbe, de talán engedhetek saját kíváncsiságomnak. *
- Ahogy mondod, más a hitünk. *bólintok rá végül a szavaira, majd ahogy megpillantom a szabászatot, megállok és el is indulok felé. Visszapillantva érdeklődöm Sairustól, hogy velem tart-e és ahogy meghallom a kérdést, ismét nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjak rá.*
- Veheted úgy, hogyha szeretnéd. *ahogy kiveszem szavaiból, nem sokan kedvelhetik, mert bár én csak ide hívtam be, látom rajta, hogy örült neki. Kinyitja előttem az ajtót, így én csak lassan besétálok, majd leveszem a kapucnim és hamarosan a kabátomat is és felakasztom az akasztófára, majd a sálamat is. Ez után pedig a fiú felé pillantok.*
- Úgy érzem, hogy egy kicsit újítanom kellene a ruhatáramat... tudod, nem akarok szürkének tűnni az itteni lányok között. *furcsa, hogy ilyeneket mondok, de így érzem és a ruháim többek, mint átlagosak.* - Szóval, ha megkérhetlek, majd mondj véleményt a ruhákról, amiket felpróbálok. *és ezzel meg is fordulok, majd a ruhák felé indulok. Van az üzleten belül pár kanapé és fotel, tehát Sairus is bizonyára helyet tud majd ott foglalni, miközben én válogatok. Számára ez unalmas lehet és nem is hiszem, hogy esetleg ő javasolna majd nekem valamit, így miután kiválasztottam egy összeillő párosítást - legalábbis remélem, hogy nem fogom lejáratni magam és hülyén kinézni - az öltözőbe térek. ott gyorsan leveszem ruháim, egészen addig, amíg egy száll fekete fehérneműben és zokniban nem ácsorgok. Akkor viszont felhúzok egy fekete bőrnadrágot és egy nyakba akaszthatós, fekete felsőt. Igazán csinos, legalábbis én úgy látom magam benne, bár tény, hogy újdonság is számomra egy ilyen ruhát hordani. Hosszú hajamat még megigazítom kissé, majd ez után kilépek és Sairus elé sétálok, kezeim széttárom és lassan megfordulok.*
- Csak őszintén. *pillantok rá, amikor ismét szembe kerültem vele.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


La'morte Szabászat Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime2010-11-27, 7:50 pm

-Nem minden emberrel. Csupán csak azokkal, akik..... hogy is fogalmazzak. Zavarják a köreimet. Nem szeretem ha valaki lenéz, vagy felsőbbrendűnek érzi magát*lehet egoista vagyok de tényleg nem bírom az ilyen alakokat, lehet hogy Mordananal is a lány büszkesége miatt lettünk olyanok amilyenek, bár lehet hogy ebbe nekem is volt hibám, de inkább nem gondolok rá, ami volt elmúlt, minek gondolkozni a dolgokon? inkább az időjárásról kezdek el kéredzősködni, amire úgy tűnik meg is kapom a választ, és bólintok is a szavak után*
-Még soha nem láttam. Igazából még nem jártam Görögországba. Nálunk svédeknél, ahogy általában a legtöbb északi orszgánál, hidegek a telek. Mondhatjuk úgy is hogy húsba hatoló... De én már megszoktam, ebben nőttem fel. Nálam inkább a túl melegek amik furák.*mondom e a véleményem, hiszen mindketten máshonnan jöttünk, az éghajlat is teljesen más, ahogy mi is. Gyakran agyalok rajta, hogy ezen tényezők mennyire befolyásolják, hogy mi belül milyen emberek leszünk. A szabász kérdésre viszont már tudok mit mondani a másiknak*
-Nem igazán... tudod régebben volt pár ember az ismerettségi körömbe... elég affekta és túlságosan nagyszájú népség, bár te mit tartaz azokról akik csigákat, és békákat esznek?*valami heppjük biztosan van, na de inkább nem folytatom, nem akarom hogy a lány azt higgye , Francia ellenes vagyok, még ha igaznak is bizonyulna. Ezután feltesz nekem egy kérdést, amire őszíntén is válaszolok, bár az utána következő szavak kicsit furán hatnak, így lehet kimagyarázásnak is venni a szavaimat. Hogy valójában mi volt az? Magam sem tudom. A szavakra viszont bólintok*
-Bizonyára... de egy ismerettség hosszú idő és két emberen múlik.*teszem hozzá, nyugodt változatlan hangon, amit olyan nehezen tudok levedleni magamról, de hát nincs mit tenni, ez van. A következő szavaim, viszont úgy tűnik bántásként hatnak a másiknak.*
-És ezért is mondtam, hogy nem minden bántás... nem rossznak szántam, az elvont néha jó jelző. Vagy szerinted azzal illetnélek ha magamról is bevallom hogy elvont vagyok?*kérdezem kissé oldalra döntött fejje, elvégre magamat csak nem szídnám, így talán a lány is megérti, hogy nem annak ment.*
-A lényege csupán csak annyi, hogy nem változok meg senki kedvéért. Vagy valaki így szok meg vagy nem. Ahogy én se várom el , hogy más megváltozzon. Szerintem fontos az egyéniség. Ebből vonják le a következtetéseket, ebből mondanak véleményt rólad, és ez alapján fogadnak el.... *kicsit talán hosszúra nyúlt, de úgy tűnik véleménykifejtés van, ami azt jelenti, hogy nem beszélhetek tő mondatokban, na meg úgy tűnik a másik társaságába kicsit megered a nyelvem. Nem tudom miért, talán azért mert mint mondtam mindketten elvontak vagyunk, bár másféle képpen.*
-És ha az istenek azt mondják öld meg magad azt is megteszed? *kérdezem kissé komolyabban, elvégre eléggé furán hatottak ezek a szavak, de annyira nem lepődök meg. A lány hisz a sorsban, de nem próbálok hittérítőt játszani. Lehet nem is lenne igazam.*
-Én csak azt tudom hogy a problémáimat helyettem nem oldják meg. És hogy ha valamire meg kell találnom a megoldást a saját fejemre számíthatok csak. Ha léteznek istenek, hát úgy tűnik engem elkerülnek.*teszem hozzá, nem mintha zavarna, hogy önálló vagyok, sőt élvezem. De a lényeg benne van a szavaimban.*
-Azt hiszem ebben hasonlítunk....*mondom, a ki ismerős dologra. Engem se érdekel ha nem kedvelnek, bár néha kissé magányos az élet, de hát csak az magányos aki nem találja fel magát. Valószínűleg a lány is tudja, de ez tényleg hasonlóság. Minő fura dolog ez. Ezután a másságról kezdünk el beszélgetni, és úgy tűnik el is mondok pár dolgot, a lány pedig könnyen átlát a dolgok mögött. Érzem ahogy arcizmaim önkéntelenül is megremegnek a kérdés hallatán, de végül csak mozdulatlanul bólintok egyet*
-Mondhatjuk úgyis.....*csupán csak ennyit mondok, majd megindulok ismét. Nem éppen jó téma az apámról beszélni, és arról ami történt, eléggé mély értelmű dolog és inkább elfelejteném, azt a gyűlöletes napot mint hogy emlékeznék rá. Talán ott bent a sötétbe el lehet rejteni úgy hogy többé ne bújjon elő. A hitre csak bólintok, majd nemsokára úgy tűnik, hogy megérkeztünk a szabászatra ahova úgy tűnik be is kísérem a másikat*
-Akkor ezesetben úgy veszem*mondom kimérten előre engedve a lányt, magam is belépve, és hosszú bőrkabátomat felakasztom a fogasra. A lány szavaira, viszont csak furán elmosolyodom.*
-Tudod... szerintem nem tűnnél szürkének, az itteni lányok nagy része se hogy mondják...?.... Színes Na meg a szürkeség is nézőpont kérdése. Viszont ha meg akarsz elégedni magaddal az már más.. És igen akkor próbálok véleményt mondani...*mondom még mindig vissza fogott hangon, miközben leülök egy kanapéra és várni kezdem hogy a lány elkészüljön. Agyam persze eközben továbbra is gondolkozik, fura eset, hogy valakivel ennyit dumálok, na meg még nem is ismerem. Bár azt sejtem hogy nem lehet túl szegény, sőt talán még az is valószínű hogy Aranyvérű... ezek csak pusztán kis apróságok amikre rájövök, de kérdés igazam is van e? Mikor vissza ér, csupán csak lassan le, majd aztán fel végig mustrálom, tetszetős... főleg a nadrág, nem mintha a felső nem lenne csinos.*
-Jól össze passzol , a bőr és felső anyaga... látszik hogy nem vagy vissza húzódó de annyira nem is hivalkodó, hmm szerintem jól áll. Azt már észre vettem hogy ezek szerint kedveled a sötét színeket*nem vagyok az az áradozós fajta, így ez már nagyon jó eredményt jelent nálam, na de még ki tudja, hogy a lány akar e mást is venni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





La'morte Szabászat Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
La'morte Szabászat
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: