Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Szobát szeretnék
La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38

» Mystral kikötője - A rév
La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager Csüt. Aug. 14 2014, 13:51

» Mystral parkja
La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors Vas. Aug. 10 2014, 00:43

» Karakterkép igénylés
La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins Csüt. Júl. 31 2014, 12:39

» Az életre kelt szoba
La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus Pént. Júl. 25 2014, 14:42

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Másik oldalunk

Share

La'morte Szabászat

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair

Hozzászólások száma : 93
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 01 2013, 18:38

//NRT: Alice és Hugo – 2013.05.01.//

*Akármennyire is vágyom már azokra a ruhákra és anyagokra, amelyek bent várnak rám, mégse mehetek be Lucy nélkül, így bár egy ideig bámészkodom a kirakatban, mégis nemsokára már a macskám keresésére indulok, akiről nem is sejtem, hogy most éppen barátkozik. Vidáman ugrándozik és üldözi a galambokat, nem is figyelve a körülötte sétáló emberekre, egészen addig, amíg egy galamb a földre nem kerül, majd oda nem sétálnak hozzá. Farkát megcsóválja, kíváncsian mérve fel a másikat, majd engedi is, hogy megsimogassák, sőt, hízelgően dorombolni is kezd, bújva a fiú kezéhez, aki nyugodtan felviheti és le is ülhet vele egy padra, a kis macsek pedig játékosan kezdi el harapdálni a fiú ujját és olykor meg is karmolja, de érezhetően nem a fájdalom okozás a célja, hanem a kedveskedés.*
- Lucy, merre vagy? *hallatszik hangom a közelben, mire a macska abbahagyja a játékot és láthatóan fülel, nemsokára pedig a fiú vállára ugrik, majd onnan jelez nekem, én pedig kiszúrva őt sétálok a páros elé a padra.*
- Nahát, látom barátkoztál. *láthatóan a macskához beszélek, aki elrugaszkodik a fiútól, majd már az én ölembe köt ki. Megcirógatom és ez után tekintek csak a fiú felé.*
- Szia! Ő Lucy, a famulusom, én pedig Alice vagyok. Nagyon örvendek. *dobom le magam mellé közvetlenül és még jobb kezem is felé nyújtom, tehát ha gondolja, elfogadhatja és meg is rázhatja, de ha nem teszi se sértődöm meg.*
- Ezek szerint szereted a macskákat. Na és a ruhákat? Elkísérhetnél minket vásárolni. *kapok is az alkalmon, hogy társaságom legyen és eszembe nem jut, hogy esetleg őt pont hidegen hagyják a ruhák és hogy egyáltalán nem akar beszélgetni senkivel se. Én már csak ilyen vagyok, szóval elkapva a srác kezét pattanok fel és ha hagyja magát, fel is húzom magammal, a cicus pedig ölemből kiugorva indul meg ismét a galambok felé, melyeket el tudna ám kapni, ha akarná őket, de csak játszani szeretne. Lirhil természetű, tehát élvezi az életet és nem a fájdalom okozás a célja, hogy bántson vagy megöljön egy élőlényt.*

Vissza az elejére Go down
Hugo O'Quintin
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Hugo O'Quintin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás : 2013. Jan. 01.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 01 2013, 19:03

*Izgalom, vagy ismerős nem köszön rám, ebben a meleg időben, de nem kell félteni, találok olyat, ami le is köti figyelmemet, jelen pillanatban egy macska személyében. Nem tudom, hogy szeretem-e az állatokat, van, amit érdekesnek találok, esetleg szépnek, ez a cica az utóbbi kategória, ezért figyelem, ahogy vadászik, majd mikor nem jár sikerrel, én sietek segítségére, varázsolva egyet, hogy a galambot elé vigyem.*
- Na mi az, nem kell? Válogatós vagy... biztosan nem vagy akkor utcai macska. Elszöktél a gazdádtól? Legyek én a gazdád? *simogatom a tenyerembe doromboló szőrgombócot, majd a galambot kezdem el figyelni. Fogalmam sincs, mit tegyek vele, hiszen gondját nem tudom látni és nem is akarom, azt meg nem várom meg, hogy fel fogjon ébredni. Ekkor üti meg egy csilingelő hang fülemet, amikor a madárral és a macskával ülök a padon, s ahogy a vállamra mászik, úgy kezdek el forgolódni.*
- Ő a gazdád? *teszem fel a kérdést az állatnak, majd pedig már mellém is telepszik a lány, az viszont nem esik le, hogy nem nekem beszél. Látom, hogy nincs szükség a galambra, kezem tehát a nyakára téved, s míg eszméletlen, egyetlen mozdulattal töröm el a gyenge kis csontot, így ölve meg az állatot jól láthatóan. Bár... ha itt hagyom, akkor csak ébredezett volna egyszer, akkor nem kellett volna gondját viselnem. Óh... már nem érdekes.*
- Igen, de a macskád nem eszik galambot, viszont vadászik rájuk. *felelem neki ezt az elsőre összefüggéstelennek hangzó mondatot. Mikor viszont bemutatkozásra kerül sor, a egyik szemöldököm magasra szökik, ahogy hallgatom az ismeretlen szót, s éppen azon gondolkodom, hogy ez vajon a macska egyik megnevezése-e, ott, ahol a lány él.*
- A nevem Hugo. Örülök... Alice. *fogadom el a kezét, s kicsit ügyetlen, tétován, de meg is rázom. Valahogy egyelőre jobban érdekel a macska, mint a gazdája, ezért nézem folyamatosan az állatot, s ezért kapcsolódok következő kérdésem is hozzá, hiszen amit nem tudok, azt tudakolni kezdem.*
- Szép neve van a cicádnak. Miért hívod őt famulusnak? Az valamilyen macskafajta? *gondolkodom, és természetesen famulust már láttam az iskolában, csak azt nem tudom, hogy azokat famulusoknak hívják. Ebből a macskából talán még akkor sem nézném ki, hogy varázslatos lény, ha tudnám, mit jelent a szó. A következő kérdésére egyszerűen bólintok, és egy szó nélkül nyújtom ki két kezemet, várva, hogy a lány bele helyezze kedvencét, ha pedig nem teszi meg, hát én nyúlok utána.*
- Vásárolni? Az izgalmas lesz? Mert akkor elkísérlek, de ha nem... nem szeretek csalódni. *nézek rá őszinte, nagy szemekkel, a mondat végén pedig villan valami tekintetemben. Többet nem kérdezek, mert nincs rá lehetőségem, egyszerűen ránt fel a padról, ami tetszik, ezért követem őt, ha pedig nem figyeli éppen a tükörképünket, akkor nem láthatja, hogy alulról-felfelé felmérem, főleg a harisnyájánál akadva meg.*
- Lucy szakította ki a harisnyádat? Itt. *kérdem tőle, s bizony mivel némileg mögötte haladok, a hátsója alatt érintem meg őt, hogy mutassak oda. Szegény lány, most biztosan azt hiszi, hogy ő érdekel engem és a feneke, meg a szép combjai, az igazság viszont az, hogy Lucy romboló tevékenységére vagyok kíváncsi, mert a macska az érdekesebb.*
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 05 2013, 20:56

*A fiú hiába beszél Lucy-hez, ő nem fog válaszolni neki, de természetesen nem fogadna el új gazdát. Én teremtettem, ő az én társam és talán ennek a srácnak is lesz hasonlója a jövőben. Mindenesetre vele tart a padhoz, egészen addig, amíg én keresni nem kezdem. Szerencsére nem tart sokáig megtalálnom, a cicus jelez felém, hogy merre van, én pedig odaérve a pároshoz kezdek el érdeklődni felőle, de mindezt félbeszakítja a galamb halála, aminek végignézése után csak zavartan pillantok az ismeretlen fiúra.*
- Öhm, csak nem a galambölés a hobbid? Érdekes… *pislogok rá aprókat, és na nem mintha díjaznám mindezt, de mi jogon szólhatnék közbe? Amúgy is már halott, tehát értelme sincs ezen problémáznom, de az már végképp meglep, hogy a famulusomnak feltett kérdésre ő felel.*
- Ezt igazából a cicámtól kérdeztem, és nem tőled, de örülök, ha jól kijöttök. *nevetem el magam jókedvűen, mely csak úgy sugárzik belőlem, akár csak a pozitív energia.* - Amúgy eszik ő, ha akar, de most játszani szeretett volna. Mindenesetre már megdöglött állatot nem piszkál. *utalok itt az előbb eltörött nyakú galambra, hogy azt nem fogja már utólag megenni. Mivel Lucy idő közben átmászik az én ölembe, így automatikusan cirógatom meg a hátát, de közben nem veszem ám le szép szemeimet az ismeretlentől, kinek bemutatkozni se felejtek el. Kezet rázunk, majd biccentek is a szavakhoz, de mint látom, teljesen meg van babonázva az én drágámtól, mely folyamatos mosolygásra késztet, nehéz lenne levakarni rólam.*
- Én is örülök. Egyébként még jó, hogy szép a neve, hiszen én adtam neki. *kacsintok rá játékosan, majd a kérdést hallva nemet intek fejemmel. Ezek szerint egy új diákkal van dolgom, hogy még nem hallott a famulusokról.*
- Tudod, minden elsős, év végén készíthet magának egy varázslényt, amit saját kedvére formálhat, ezt hívják famulusnak. Gondolom láttál már pár állatot a suliban, na ők mind azok. Lucy pedig egy ilyen állat, vannak képességei, amelyekkel én ruháztam fel. *magyarázom meg a srácnak, de tovább már nem ragozom a dolgokat, inkább csak kezeire tekintek, majd a cicusra nézek, aki úgy dönt, hogy nem megy most oda Hugohoz, hanem leugorva ölemből kezd el játszadozni a galambokkal. Ha nem akarja, akkor nem fogják meg, ez már csak így működik. *
- Nekem izgalmas, te meg majd eldöntöd. De legalább megismerjük egy kicsit egymást, ezt az alkalmat nem hagyhatod ki. *kapom is el kezét vidáman és már húzom is fel. Eleresztem ám ez után, tehát nem kézen fogva fogok vele sétálgatni az utcán, így előre sétálva célzom meg ismét a szabó üzletét, de a kérdés és érintés hallatán csak megfordulok, ismét Hugo felé tekintve.*
- Nem, dehogy, egyszerűen nekem így tetszik, ez az én stílusom. Sokaknak nem tetszik, de ez van. *vonogatom meg vékony vállaimat, oda se figyelve arra, hogy megérintette combomat, mert végülis ebbe még nincs semmi. Nem fogott meg eddig, mint pasi, nincs miért úgy kezelnem, mintha bejönne, így teljesen közömbösen viselkedek vele egyelőre. Az ajtóhoz érve viszont kinyitom azt magunk előtt, majd betérve kezdek el nézelődni, kíváncsian kutatva az árukat, és ahogy látom, még néhány rongy is félre van téve egy nagyobb dobozban, lehet ott is válogatni.*
- Van kedvenc színed? *lépek is oda az anyagokhoz, amik között lazán elkezdek turkálni. Lucy egyébként már sehol se látszik, kint eltűnt a szemünk elől, de majd visszatér hozzám, amikor úgy akarja.*

Hugo O'Quintin
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Hugo O'Quintin

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 07 2013, 00:48

*Attól, hogy van, aki nem tart engem normálisnak, tudok az lenni, illetve... számukra lenni az. Ezért mikor a lány jön, alapvetően fel is tudok venni egy másik formát, egy másik ént, vagy kedvet, ami segíthet a viselkedésben, hiába töröm ki a galamb nyakát, itt az ideje, hogy a humort használva válaszoljak. Talán akkor ő is érti, hogy nem kell ezt a témát feszegetni, és kíváncsi is leszek rá, mit gondol majd rólam.*
- Miért, neked nem? *kérdezek vissza teljesen komolyan, egy pillanatig fürkészem is a tekintetét, aztán pedig kacagásban török ki. Persze a macska áll a figyelem pontjában, ettől függetlenül válaszolok a lánynak, s mikor ő felel, akkor formálom számat "o" alakra, mint aki csodálkozik azon, hogy nem őt kérdezték. Bár egyértelmű, ez a macska még nálam is érdekesebb.*
- Hát, pedig ha nem kérte élve, megöltem, mert nem tudtam vele mit kezdeni... gondoltam úgy kéri, de ezek szerint válogatós a Lady. *mosolygok rá a cicára, s ezek után némi csalódottság is jelenik meg az arcomon, mert nem jön hozzám oda, de érthető, hogy a gazdáját jobban szereti. Bár én jobb gazdája lennék. Pontosan a duzzogás miatt eresztem el a másik szavait fülem mellett, látszik rajtam, hogy olyan vagyok mint egy gyerek, ám ez nem tart sokáig, mert érdekes téma merül fel.*
- Áh... igen, láttam őket, csak nem gondoltam, hogy famulus a nevük. Biztosan nagyon hasznos képességekkel ruháztad fel... *utalok, ismét a cicára nézve és mosolyogva. Majd fogom tanulni, én nem sietek el semmit, nem vagyok tudálékos, tehát nincs értelme, hogy kérdezősködni kezdjek a képességek felől, Lucy pedig olyan mint én, csak akkor mutatná meg az övét, ha kedve van. Én ezt hiszem. Hamarosan el leszek rángatva, nem is nagyon ellenkezem.*
- Akkor ha a vásárlás nem izgalmas, te biztos az leszel. Legyél az, jó? *tekintek rá gyerekesen, bár eleve tetszik a stílusa, ezért is kezdek nézelődni a hátsója tájékán, és minden hátsószándék nélkül érintem meg őt.* - Nekem tetszik a stílusod. *teszem hozzá, mert ez a vidám, mozgékony és érdekes jellem a figyelmem ragadja meg. Már nem is a macska az érdekes. Ideje, hogy a boltba érkezzünk, én pedig kissé kétkedve lépek be a lány nyomában, nézelődésemből pedig a kérdése ránt ki.*
- Fekete. Neked is ki kéne próbálni, érdekesen ütne el a hajadtól. *söprök el egy tincset majdnem hanyagul a szeme elől, majd hirtelen egy pólót kapok fel, ami teljesen fekete, de egy rémült, fehér halálfej van elől rajta, s ezek után a lány karja után nyúlok, hogy a közeli próba fülke felé kezdjem el húzni. A normális embereknek ez most furcsa, én viszont így értékelem a "segíts vásárolni" kérést.*
- Mit segítsek? Levegyem a ruhád, vagy feladjam ezt rád? *tekintek rá teljesen komolyan, s ha oda fogunk érni a fülke elé, egyszerű, azonban finom mozdulattal lököm be őt, nem durván, inkább csak úgy, mint aki taszigálja a másikat. Még szerencse, hogy a szabó a ruháival van elfoglalva.*
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 07 2013, 01:18

*A galambot nem tudom, hogy miért ölte meg a fiú, de tudom, hogy ezen a helyen nincs értelme iyesmiken fennakadni, mert az csak vitákat szülhetne, én pedig nagyon is igyekszem elkerülni őket. Szeretek vidám lenni és mindenkivel jól kijönni, tehát alkalmazkodom én hozzá azon ne múljék. Ahogy viszont visszakérdez, őszintén meglepődöm, ajkam résnyire ki is nyílik, készülök válaszolni, de aztán jön a nevetés is, tehát érzem ám, hogy csak hülyült.*
- Nem szoktam állatokat ölni, csak ha muszáj. *magyarázom azért meg neki ezt a dolgot, majd ez után Lucy kerül szóba, mivel láthatóan Hugot nagyon is érdekli az én gyönyörűségem, így aprókat bólogatok szavaira, hogy mit miért is tett. Így már mindjárt érthetőbb, csak egyszerűen másabb a felfogása, mint nekem, de én ezért nem vetem meg, sokaknak meg én vagyok túl furcsa, szóval ez van. Mi furcsák legalább értsük meg egymást. A famulusokról viszont még úgy tűnik, hogy nem hallott a srác, ezért röviden el is mondom neki, hogy mi fán teremnek ezek a lények és mint érzékelem, megvilágosodik rögvest.*
- Bizony, majd talán egyszer megmutatom. *kacsintok rá játékosan és nem oly nagy titok ám, hogy ne mutatnám meg, de nem feltétlen most. Talán később vagy majd egy másik alkalommal… Nem olyan nagy ez a suli, simán összefuthatunk bármikor, csak úgy véletlenül is, én úgyis örökmozgó vagyok. Most már nagyon ideje lenne vásárolni, tehát enyhén utalok is Hugonak, hogy hová tartanék, majd magammal is rángatom, kissé szó szerint téve meg mindezt, de a kérdése hallatán már mosolyogva bólogatok is, kissé szökdécselve előtte.*
- Persze, az leszek. Aztán remélem, hogy nem okozok csalódást. *nem szoktam, most se érzem úgy, hogy előfordulna. Na de előre fordulok és csak akkor illantok vissza Hugora, amikor érintését érzem, és meglepő módon fogadom a tényt, hogy neki tetszik ez a stílus, amelyet képviselek.*
- Tényleg? Szuper, örülök neki! *biccentek felé, de már be is érünk az üzletbe, ahol hamar kutakodni is kezdek és közben a fiúról se feledkezem ám meg, így kíváncsiskodom tőle, hogy vajon mi is a kedvenc színe, de ahogy a feketét említi, majd levesz egy pólót, cseppet elhúzom a számat.*
- Ez így túl snassz és sötét is… egy kicsit átszabva szebb lehet. *állapítom meg, nem is foglalkozva hajam piszkálásával, ahogy pedig a próbafülke felé leszek húzva, csak felnevetek, majd átveszem Hugotól a felsőt.*
- Ne-ne, köszi. Te csak várj itt, mindjárt felpróbálom és véleményezhetsz. Jó? *és már el is húzom a srác orra előtt a függönyt, bent pedig óvatosan leveszem magamról a felsőmet, majd felhúzom a fiú által levett darabot, mely meglepően jó méretre rám. Egy kicsit még nézegetem magam a tükörben, majd ez után elhúzom a függönyt, hogy most már ő is láthasson és szépen körbe is fordulok.*
- Na? Szerinted? *kérdezek rá kíváncsian, majd végül megállva előtte kezdek el mutogatni, így először az oldalamhoz érek.*
- Szerintem itt két oldalt vágok majd rá néhány vonalat, így lazább lesz és menőbb, illetve a vállával is kezdek majd valamit. De szerintem elviszem. *gondolkodom is hangosan, de majd meglátjuk, hogy a srác mit szól hozzá, mert ha szerinte tök röhejes vagyok benne, akkor még akár az is meglehet, hogy rá hallgatok. *

Hugo O'Quintin
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Hugo O'Quintin

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 08 2013, 23:32

*Általában elég őszinte vagyok, nem szeretek mesterkedni, titkolózni, a megjátszás és a magamutogatás, a bazári majomkodás nem az én asztalom. Ez vagyok én, és csak ez. Pontosan ezért nem is fogom magam vissza, akkor sem, mikor a macska gazdája jelenik meg, szavait pedig furcsállva fogadom, persze mások szerint ez megint csak nekem lenne érdekes. Ezeken nincs mit ragozni.*
- Én szeretek. Mármint ölni. Mindent. Pusztítani. Mert az is alkotás. A pusztítás, hiszen azt alkotod, hogy eltüntetsz, tönkreteszel valamit. Ahogy a semmi is valami. *magyarázom a lánynak, magam elé meredve, a mondat végén azonban teljesen természetesen tekintek a szemébe, mint aki azt kutatja, hisz-e neki a másik, egyetért-e vele. A famulusa figyelmem fő célpontja, mikor pedig a képességei kerülnek szóba, izgalmas utalást kapok, rögtön magamból indulok ki.*
- Mikor? Mit kell érte tenni? Jó lesz? *teszem fel szinte gyerekes fásultsággal a kérdéseket, úgy, mint aki tudja, hogy ez érdekes, de ahhoz már fáradt, hogy szemlélje. Nagyon különös a viselkedése, főleg mivel nem ítél el, nem fél tőlem - ami azért így kezd némileg zavarni -, hanem inkább kíváncsian fordul felém, sőt, még a kedvemre is akar tenni. Hát jó, ő szeretne így játszani, akkor én is így fogok. Viszont, ha nem fél tőlem, hogyan tudnám elérni, hogy féljen? Kíváncsi vagyok, képes-e erre, mert egyelőre nem. Katt.*
- Majd tudni fogod. *jelentem ki sejtelmes, ám gonosz mosollyal arcomon. A tervek szerint hamarosan az üzletben folytatjuk a beszélgetést, s rögtön fel is találom magam, bár nem úgy, ahogyan azt a lány szeretné, illetve ő még nem feltétlen tudja, mit is látok én ebben az egészben. Más ember talán ruhákat lát, amik szépek, divatosak, praktikusak, amiket szabnak és vesznek, vagy hasonló, hétköznapi és unalmas tevékenységeket. Én a próbálást látom benne, a próbababám pedig most Alice lesz, aki ezt szerintem még nem teljesen sejti.*
- Sok ember átszabva is szebb. *nem hazudtolom meg magam, és teszem az ilyen zavaró kijelentéseket, gyakorlatilag azt látva a témába, ami nekem tetszik. Cselekvésre is sor kerül, ezért húzom be a lányt a próbafülképbe, viszont vissza leszek utasítva. Katt-Katt. Türelmesen várok, nem lépek be a fülkébe, nem leskelődök, tehát amikor elém áll, akkor látom csak.*
- Szerintem vagány vagy benne. Érdekes, hogy egy olyan élettel telt lány, mint te, a halált viseli magán. *billentem félre a fejemet, majd kedvesen mosolyodom el, és egyszerűen fordulok meg, hogy tovább kutassak ruhák után. Párat még adok neki, ő dönti el, hogy mi tetszik neki és mi nem, a lényeg, hogy minden stílust válogatok, szeretném látni, mi tetszik neki.*
- Tudod... szerintem az én ruháimat is átszabhatnád. Ha visszamegyünk az iskolába, lehozhatnék párat, hogy esetleg a szükség szobájában felmérjük, hogy állna jól? *kérdezek rá teljesen természetesen, mint aki komolyan gondolja az egészet, hiszen egy ideje már válogatunk, láthatja, hogy valóban érdeklődöm a ruhák iránt, és az is tetszik amilyen stílust ő képvisel, ahogy szabná át a ruhákat.*
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 11 2013, 23:02

*Próbálom én megérteni a fiú furcsa gondolkodásmódját, de egyáltalán nem megy ez annyira egyszerűen és azért nem, mert Hugo próbálja kiprovokálni belőlem az unszimpátiát. Legalábbis én így érzem. De hogy miért teszi, arról fogalmam sincs.*
- Akkor mi ketten nagyon különbözünk egymástól, én az életet becsülöm. *csak ennyit teszek hozzá szavaihoz, nem ragozva tovább a témát és remélem, hogy tovább is léphetünk mindketten ezen a dolgon. Lucy kerül hamarosan szóba, illetve az ő lénye, na meg különleges képességei, amelyeket egyelőre nem áll szándékomban megmutatni a fiúnak, de idővel ez változhat. A sok kérdése hallatán viszont ismét halkan nevetgélni kezdek. Érdekes ez a srác, vicces vele beszélgetni.*
- Még nem tudom, de majd visszatérünk rá. *felelem neki röviden, mert nem érzem úgy, hogy tovább kéne mindezt ragozni és inkább magammal hívom vásárolni. A szabónál jól el lehet mulatni az időt és bár Hugo nem tűnik olyan fiúnak, mint aki ellenne a ruhák között, de talán még ez változik és jól fogjuk érezni magunkat, én mindent meg fogok ennek érdekében tenni. Szerencsére nem kell noszogatni a srácot, hamar talál is egy ruhát, amit fel kéne próbálnom és bár számomra nem tökéletes, de egy kis alakítással az lehet. Ismét egy érdekes megjegyzést hallhatok, mire csak értetlenül pislogok, de aztán ignorálom azt, nem foglalkozva vele a továbbiakban. Inkább a próbafülkéhez megyünk, és a fiút kizárva veszem fel magamra a ruhát, amelyben nemsokára ő is láthat és jól hallhatóan tetszik neki a dolog.*
- Hmm, hát igen, érdekes. De mondom, átszabva jobb. Nézzünk valami mást is… *indulnék meg, de Hugo gyorsabb nálam és meglepődve szemlélhetem a továbbiakban, ahogy a fiú válogat, én pedig jókedvűen dőlök neki a próbafülke falának, onnan várva, amíg a fiú kiválogatja magát, majd a kapott ruhákból két darabot be is viszek.*
- Akkor ezeket még felpróbálom, ha már így kiválogattad őket. *vigyorgok rá a srácra, de még mielőtt ismét elhúznám a függönyt, elgondolkodom a felvetésen.*
- Szerintem a mostani cuccaiddal sincsenek gondok, de persze szívesen benne vagyok. Nyugi, sietek az itteni vásárlással. *és már el is húzom a függönyt, hogy nagyjából fél perc múlva ismét elhúzhassam azt és egy elegáns, fehér blúzban állhassak a fiú előtt.*
- Na? *fordulok körbe, majd ha elmondja a véleményét, akkor jöhet a másik, tehát függöny el, majd vissza és most már a következő ruhában láthat, mely egy nagyon csinos, vörös színű fűző. Kiemeli vékony derekam és melleim vonalát is, tehát szerintem eléggé szexis is, majd meglátjuk, hogy ő mit szól hozzá, tehát most már nem kérdezek, csak türelmesen várom a véleményét.*
- Majd még pár anyagot veszek és kiegészítőt, aztán utána mehetünk ám. *jelzem is felé, még mielőtt halálra unná magát itt a próbálgatásokban. Így is kész csoda, hogy pasi létére, ismeretlenként ilyen segítőkész.*
Hugo O'Quintin
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Hugo O'Quintin

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 12 2013, 20:50

*Nem szeretek sok fajta dolgot az életben, például a képmutató embereket, és bár Alince nem az, ezt már tudom az eddigi viselkedéséből, van, akinek a hozzáállását sem értem. Igazából az a másik szerencséje - vagy az enyém, ha harcra kerülne a sor -, hogy valahogyan... kedvelem, tetszik ez a stílus.*
- Akkor nem a jó helyre jöttél szerintem. Tudom, hogy arra használod az erőt, amit megszerzel, amire akarod, de láttam már tanórát, bizonyára csak komolyodnak, és mire elérhetnéd, hogy jóra használt a megszerzett erőt, bemocskolódsz. Pedig az neked nem állna jól. *hajolok közelebb az arcához, hogy úgy kezdjem szemlélni a tiszta kisugárzását, persze az is lehet, hogy én nem ismerem. Ugyan nem árulja el, hogy mire is kérne a bemutatóért cserébe, ez most nem idegesít, inkább kíváncsivá tesz, én is tudok türelmes lenni, ha szeretnék, mert most más dolgunk van. A ruhák francia lévén nem állnak tőlem távol, de csöppet sem vagyok olyan, mint más, és most is csak azért nézegetem a darabokat, mert Alice egy élő próbababa.*
- Hogyan jutott egyáltalán eszedbe, hogy együtt vásároljunk? *teszem fel a kérdést, mert azért ez nem tiszta, miért akar egy nő egy férfival menni ruhát venni. Most szerencséje van, de a másik kilenc esetben nem lenne, és ez is érdekes, mert a másik kilenc férfi normális volna. Válogatni azonban kell, így adok a kezébe pár darabot, és csupán türelmesen bólintok, mikor próbálni indul, addig pedig a fülke melletti falnak támaszkodom, karba font kezekkel.*
- Azért szeretném rád bízni, látszik, hogy élvezed. *bátorítom arra még mielőtt próbálni menne, hogy bizony az én ruháimat se hagyja ki. Különben is, egyelőre csak egyetlen ruhában lát, honnan veszi, hogy a többi is jó? Belőlem kiindulva ez olyan emberé is lehet, akit megöltem, mert tetszett, és mert nekem nincsenek jó ruháim. Persze ez nincs így.*
- A-a... szerintem ez nem áll annyira jól, a fehér nem tetszik. *rázom a fejemet, s tudhatja, hogy őszintén mondok véleményt, nem igazán érdekel, ha ezzel elkeserítem. Amikor viszont a második ruhában érkezik meg, akkor vigyorodom el, hiszen ez már sokkal érdekesebb és elegánsabb.*
- Na ez már tetszik egy francia férfinak! *jelentem ki, s éppen ajánlanám, hogy akkor induljunk, amikor biztosít arról, hogy ez hamarosan meg fog történni. Rendben, legyen, akkor addig mellette sétálok, talán idegesítően is, míg nem talál magának eleget, és nem fizet, ha pedig így van, akkor lovagiasan a szatyrokért nyúlok. Nem kell a logikát keresni ebben.*
- Akkor gondolom megvársz, míg lehozom pár ruhadarabomat. Addig mondjuk majd elképzelhetnéd a szobát, az én szobám neked nem tetszene, de a tied nekem igen. *gondolkodom el hangosan, s végülis ez valóban így van, ám egyelőre még bőven nem tartunk ott, az utcán sétálunk. Nem valószínű, hogy sokáig tart eljutni, de Alice-ből kinézem, hogy még elrángat itt Mystralban valamerre.*
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 13 2013, 00:01

*Mi ketten nagyon nem vagyunk egyformák és ezt az információt még most közlöm a fiúval, aki jól láthatóan nem ért velem egyet, sőt, megpróbálja elmagyarázni nekem, hogy nincs keresnivalóm a Mysterioban. Milyen kár, hogy én már másodikos vagyok, vele ellentétben és bár még nem ismer, megéltem egy-két dolgot, tehát tökéletesen biztos vagyok benne, hogy meg fogom állni a helyem.*
- Tudod, eljutottam valahogy a másodikig, méghozzá nem is volt nehéz dolgom, tehát szerintem el tudok érni bármit, amit csak akarok, hozzáállás kérdése. Senki se mondja meg, hogy kötelező gonosznak lennem és bemocskolnom a kezem, de majd a jövő úgyis eldönti, hogy mi lesz, felesleges előre ezen gondolkodni. *döntöm meg fejemet oldalra, édesen mosolyogva hozzá, mert nem sértődtem meg az állításán, elfogadom, hogy ő így gondolja, de úgy hiszem, hogy képes vagyok elérni dolgokat, amiket kitűzök magam elé célnak. Nem akarok megváltozni, gonosszá válni és tenni fogok azért, hogy ez ne következessen be. Mindenesetre a fiú társaságát nem akarom kerülni, így magammal hívom a szabóhoz, majd betérve kezdünk is el nézelődni és közben egy újabb kérdést kapok, mire csak vállat vonok.*
- Hát, nem is tudom, egyszerűen jött az ötlet. Nálam nem lehet mindenben az értelmet keresni. *vigyorodom el jókedvűen és már meg is történik az első próbálás, mely után a továbbiak előtt sincs értelme megállnom, tehát kiválasztok még két felsőt, amelyeket nézegetni is kezdek, majd hamarosan fel is húzom őket. Először egy csinos, fehér darab kerül rám, mely szerintem eléggé jól áll, de Hugonak nem tetszik, így lebiggyesztem ajkaimat, majd jöhet a másik, ami már láthatóan elnyeri tetszését.*
- Remek, de én azért mindkettőt megveszem. *lépek is vissza a fülkébe, hogy eredeti felsőmet kapjam újból magamra, majd kiérve onnan jelentem ki, hogy még néhány anyagot választok és az után már mehetünk is tovább. E képen is teszek, így egy zacskót megfogva pakolok bele különféle színű anyagokat, amelyeket kiegészítők követnek és még egy szoknyát is veszek magamhoz, hogy ezek után egybe fizethessek. Van itt bőven cucc, tehát nagyjából négy szatyornyi és amikor a srác kezét nyújtja, hogy viszi, őszintén meglepődöm.*
- Micsoda úriember vagy, köszi! *biccentek is felé, majd elköszönök ez eladótól és elhagyva a szabászatot már a főutcán is kezdünk el sétálgatni, hogy a Mysterioba mehessünk, majd fel a szükség szobájába. *
- Hmm, hát rendben, de remélem, hogy tényleg tetszeni fog majd. *bólintok is rá, de még azért van néhány méter a révészig, ki szerencsére csónakjával mintha pont ránk várna. Tehát amíg oda nem érünk a sulihoz és el nem válnak útjaink, egy újabb kérdést teszek fel neki.*
- Na és miért akarod, hogy alakítsak a ruháidon? Eddig nem hiszem, hogy gondoltál volna ilyesmire. És ha elrontom? Nem akarom, hogy megharagudj rám. *pislogok felé édesen, majd ha a csónakhoz érünk, akkor átmegyünk a sulihoz és az aulánál veszem el tőle a szatyrokat, hogy útjaink ideiglenesen elváljanak és majd a szükség szobájában találkozhassunk néhány perc múlva. Remélem, hogy nem fog nagyon megváratni.*

Hugo O'Quintin
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Hugo O'Quintin

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 14 2013, 23:04

*Nem teljesen ért engem, s bár más esetében ez talán dühítene, rengeteg alkalommal szembesülök ezzel, tehát most nem veszem zokon, Alice szimpatikus nekem. Persze, van abban igazság amit mond, ezért kezdek el hevesen bólogatni, hogy még egy-két tincs is a szemem elé csúszik. Nem én volnék, ha nem magyaráznám tovább, most ehhez van kedvem, vele lehet beszélgetni, nekem pedig szükségem van arra, hogy ezt igénybe vegyem.*
- Igen-igen, ez érthető, nem céloztam arra, hogy te intellektuálisan nem felelsz meg itt, vagy fizikai adottságaid miatt nem volnál ide való... inkább a személyiséged miatt, ahogy rád nézek, nem gonosz embert látok, pedig ide olyanok járnak, és bár elfogadó vagy, ez azért talán nem lesz rád jó hatással. *magyarázom meg, hogy a nem ide való alatt mit értek. Talán ha azt mondanám, hogy nem feltétlen ez a leginkább számára jó hely, akkor érthetőbb lennék.* - Az is rajtad múlik, mire használod az erőt, ezt tudom, és azt is, hogy magad fogsz erről dönteni, de ennyi csábítás közepette... nem tudom, hogy maradsz-e jónak. Itt már az órák is gyilkolásra kényszerítenek. *állapítom meg az egyszerű tényt, és akkor azt még nem is tudom, hogy felsőbb évfolyamon, vagy akár egyetemen mi zajlik, bár van fantáziám: kínzás, elképzelhetetlen bűnök és szörnyűségek. Mint legszebb álmaimban. Remélem már érti, hogy nekem nem vele van a problémám, inkább a finom kis lelkét őrizném meg, mert bár nem ismerem, már most is törékenynek tűnik, egyáltalán nem gonosz embernek. Üde változatosságot jelent itt, az pedig érdekes és új, tehát engem szórakoztat.*
- Tényleg? Az jó. Nálam sem. Kezdesz egyre jobban tetszeni. *jelentem ki egyszerűen, nem szégyellve ezt, általában mondom amit gondolok és érzek. Ahogy érzem. Itt az ideje számomra jelentéktelen, viszont érdekes, számára pedig bizonyára fontos és izgalmas időtöltéshez, ami a vásárlásban teljesül be, ruhák kategóriában. Tetszik az élő baba, a sok szép ruha, franciaként tudom értékeli a szépet, és azt is tudom, hogy a szép relatív. Ezért fejezem ki mindig véleményem, mikor egy ruhát mutat, s bár az egyik nem tetszik, a másik viszont igen, azt pedig egyszerűen hagyom rá, hogy mit vesz meg és mit nem. Ő dönt, engem nem érdekel.*
- Pedig azért az ember azt hinné, érdekel téged az olyan jó pasik szava, mint az enyém. *jegyzem meg ezt magam elé dörmögve, félhangosan, viszont nem sértődötten, inkább játékosan, hiszen én sem szánom ezt komolynak. Valahogyan önálló életre kel a kezem, talán bizalmat akarok ébreszteni, és jó benyomást kelteni, ezért is nyúlok a szatyrokért vásárlás után, hogy minden nehézség nélkül vigyem azokat, mint király a jogart.*
- Áh, nem vagyok. Most valahogy úgy érzem, te megérdemled. *rántom meg a vállamat, és ez talán hízelgésnek hangzik, ennek ellenére valóban így van - nem is mondom neki, hogy nem minden hátsószándék nélkül érdemli meg -, bár igazán csak akkor érthetné, ha ismerne engem. Ami persze lehetetlen, mert én sem ismerem magam. Szavaira egyszerűen bólogatok, magam elé somolyogva titokzatosan, hiszen biztos vagyok benne, bármilyen lesz a szoba, izgalmas pillanatoknak nézek ott elébe. Amit viszont most mond, először csak komolyan hallgatom, az utolsó mondatnál viszont önkénytelenül húzom ki magam, mint akit hátba vágnak - mert úgy is érzem most -, vagy mint akibe áramot vezetnek.*
- Nem akarod, hogy rád haragudjak? Ez... kedves. *foglalom össze tömören, el is gondolkodva, most viszont kezd zavarni, hogy... nem is tudom, ő zavar, amit csinál, ahogy csinálja, zavar hogy összezavar.* - Igazából pedig azért nézetném meg a ruháimat veled, mert kíváncsi vagyok rá, milyen jó vagy, szeretem az újat és az érdekeset, illetve jobban tetszik a te stílusod nekem, mint a sajátomé. Van pénzem, veszek új ruhát ha kell, nem hiszem, hogy haragudnék, bár nem mindig számít a ruha. *emelem hirtelen ismét vidámabban magam elé a tekintetemet, ahogy haladunk ketten lassan az utcán, s mivel nem látom, hogy szeretne távozni másik irányba, ezért a révész is ott lesz, hogy minket vigyen át, ahol a szatyrokat neki adom, amikor el kell válni, s a szobámba rohanva kapkodok össze néhány véletlenszerű ruhadarabot, nem túl sokat. Amire szükségem lesz, csak el kell képzelni, ezért a karjaimba kapva őket robogok le a szoba elé, ahogy talán már a lány is ott lesz.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 5 I_icon_minitime

La'morte Szabászat
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5