Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Július 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

La'morte Szabászat

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Nov. 27 2010, 20:16

- Szerintem ezzel más is így van. *bólintok rá Sairus szavaira, hiszen tényleg így érzem, én magam se kedvelem, hogyha lenéznek és többnek hiszik magukat nálam. Na de nemsokára szóba jön az időjárás, így pedig kiderül az is számomra, hogy ez a fiú nem máshonnan, mint Svédországból érkezett és ahogy mesél róla, a hideg is kiráz.*
- Szerintem nem szeretném azt a helyet, főleg, hogyha ennyire hideg van ott. *mondom feltekintve rá és ezt nem rosszból mondom természetesen, hanem egyszerűen így érzem. Én szeretem a meleg Görögországot, tehát ne is akarjanak engem onnan valahova északra vagy túl délre cipelni. Nah de mindegy is, hiszen a szabóról kezdek el kérdezősködni, aki Sairus állítása szerint francia, így hát hallgatva szavait kissé nevetni kezdek.*
- Szerintem az mindegy, hogy ki mit eszik, hogyha neki ízlik. *kissé ismét különbözik a véleményünk, de nem bánom, hiszen már kezdem megszokni, hogy egyszer így, egyszer úgy van nálunk a dolog. Amikor viszont az ismeretségünkről mond valamit, egy aprót bólintok és a mosoly se tündököl már szép, hófehér arcomon.*
- Igazad van. Azt neked is akarnod kell, nem csak nekem. *értek egyet vele, hiszen ha Sairus nem szeretne megismerni, akkor soha nem is fog. *
- És ezek szerint az elvont nálad egy olyan jelző, amivel azt illeted, aki különleges a maga nemében. Kezdem megérteni azt, amit mondasz. *mosolyodom el újból, hiszen alakul, hogy rájöjjek, mikor mit gondol bántásnak és mit nem. Mesélni kezdek neki az isteneimről és amikor hallom a kérdését, egy pillanatra csöndben maradok, majd a szemébe tekintek.*
- Igen, képes lennék feláldozni magam, ha azt kérik tőlem. *bólintok is rá a dologra, mert ez így igaz. Közben még beszélgetünk jó pár dologról, de végül csak megérkezünk a szabászhoz, ahol egy kicsinyke dologra kérem meg Sairus véleményét, aki picit félreérti pár szavam.*
- Én a szürkeséget úgy értettem, mint beleolvadni egy átlagos tömegbe. Szeretem a sötét színeket és mivel gondoltam és te is megerősítettél most benne, hogy több fekete ruhában mászkáló lány van itt, így hát értsd úgy, hogy közülük szeretnék majd kiemelkedni. *magyarázza a fiúnak, majd végül otthagyom, hogy elmehessek ruhát próbálni. Egy kis időt várnia kell rám, de végül megérkezem és elé is állok, majd körbefordulok, hogy megnézhesse, a ruha valóban jól áll-e. Lehet, hogy most zavarba kellene jönnöm, hogy férfi szemmel mustrálnak, de nem érzem ezt, hiszen még soha nem volt közöm egy férfihoz se, így hát naív vagyok ilyen téren és ahogy eddig észrevettem, Sairus se olyan szemmel néz rám, ahogy egy férfi szokott egy olyan nőre, aki tetszik neki. Megállok vele szembe és várom az értékelést, amely pozitívan hat.*
- Igen, eddig jó a megállapításod. Azt hiszem, hogy a nadrág alját kissé feljebb varratom, mert túl hosszú, de egyébként jó lesz. Akkor mindjárt jövök a következővel. Ne aggódj, már csak egy párosítást néztem ki. *tényleg nem tetszett a többi holmi, legalábbis most nem akadt meg rajtuk a tekintetem, így hát visszatérek a próbafülkébe, lefejtem magamról a ruhákat, majd belebújok egy hosszú, fekete színű szoknyába és végül egy fűzőt is elő veszek, mely nagyon szép, de a felvétele, hát valami lehetetlen a számomra. Szenvedek is vele egy darabig, mivel hátul fűzős, de végül leesik a dolog, hogy azért nem passzol ez így rám, mert rajtam van még a melltartó. Így gyorsan leveszem azt, majd ismét a fűzővel próbálkozom. Félig-negyedig fel is tudom húzni, ahogy kell, de itt megakadok.*
~ Na jó... nem fogsz ki rajtam. ~ *lassan ki is lépek a próbafülkéből, miközben kezemmel magamhoz szorítom elől a felsőt és Sairusra tekintek, kissé kérlelő szemekkel.*
- Segítenél? Még soha nem volt rajtam ilyen és egyszerűen képtelen vagyok felhúzni. *mondom picit kétségbeesett hangon, majd megfordulok lassan és így előre is húzom a hajam, hogy hátamhoz normálisan hozzá tudjon férni és be tudja fűzni a fűzőt teljesen. Hogyha viszont megfigyeli a hátam, akkor láthatja, hogy a nyakamnál, az alján egy pentagramma található, természetesen fekete tetoválással. Igazán szépen van kialakítva, nem ilyen sima, egyszerű, hanem különleges rajzolással készült.*
- És köszi előre is. *pillantok hátra, mert hiszékenyen reménykedem benne, hogy segít majd nekem.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Nov. 27 2010, 21:05

-Szerintem is.*adok neki igazat, hiszen nem vagyok annyira elfogult, hogy csak én , vagy csak rajtam kívül valaki gondolkozhatna így. Nemsokára viszont az időjárásról kezdünk el beszélgetni, és a lány véleményére, egy halovány alig észre vehető mosoly jelenik meg az arcomon.*
-Szerintem pedig ne vonj le következtetést, semmiről ameddig nem próbáltad ki..... nem csak a hideg számít. Szép hely és vannak szép tájai. Na meg ameddig az ember fiatal, addig ismerje meg a világot. Később úgyis kevesebb esélye lesz rá*fejtem ki a véleményem hiszen szerintem nem biztos hogy mindnyájan megéljük az öreg kort. A feketemágusoknál ez már luxusnak számít, de hát mi válalltuk. Nemsokráa szóba kerül a szabó, és így a franciák is akiket Sairus őszíntén meg mondva nem igen csíp. Persze a véleményük úgy tűnik nem egyezik a lányéval*
-Nem csak a kaján volt a hangsúly, hanem amit előtte elmondbam, arrogáns disznó a legtöbb.*nem fogom elismételni magamat, na nem mintha ideges lennék, mert most fura mód még élvezem is a lány társaságát, csupán csak kifejtettem a véleményem eme néppel kapcsolatban. Az ismeretséges válaszra viszont kissé talán hirtelen kapom oda a fejem.*
-Nem mondtam hogy nem akarom. Egyszerűen csak ki kell tapasztalnom hogy kell…*nem akarok beszélni róla, hogy még nem igen ismerkedtem úgy emberekkel, hogy csupán csak meg akartam ismerni. Ennek mindig célja volt, és bizony az ismeretségek is olyanok voltak. A lány szavaira viszont kissé elgondolkodóan döntöm jobbra balra a fejem.*
-Nevezhetjük úgy is igen. Különleges, titokzatos, általam nem igen ismert, kiemelkedik a többiek közül. Az én szótáramba kb ezeket vonja magába. Tehát igen különleges is. Csak éppen tudom szóval nevezni. *azt is megtudom róla, hogy bizony mélyen hisz az ősi istenekbe. Bizony itt is különbözünk, én egyedül magamba hiszek, és tudom, hogy a sorsomat egyedül én változtathatom meg, vagy vihetem feljebb. A válasza viszont meglep, és már nem is tudom ennek jelét eltűntetni az arcomról.*
-Érdekes lány vagy…. én senki kedvéért nem áldoznám fel magam, csupán csak ha én látom jónak… ezek szerint neked nincsen más vágyad csak beteljesíteni a „rendeltetésed?” *kezdem érezni honnan zörög a haraszt, és bizony ez újabb kérdéseket von maga után. A csaj olyan mint egy jelöletlen térkép, amin nehéz ki igazodni, talán ezért is érdekelnek a válaszai. Miközben megérkezünk a szabóhoz meg is kapom a kérdésre a választ*
-Hmm azt hiszem értem. De szerintem azzal nem lesz probléma.*hogy miért mondom? Hát az eddigi ismeretségeimből ítélve azt hiszem ő a harmadik olyan furcsa ember akire felfigyelek valamiért. Persze nem úgy, csupán csak nehezen igazodok ki rajtuk, de talán róla többet is megtudhatok. Így aztán be is megyünk a szabászatba, de a beszélgetés most se áll meg. Vagyis, a lány felpróbál egy én pedig teljesen végig mustrálva elmondom a véleményem.*
-Ó… értem ezek szerint számít amit mondok..*fura alig ismerjük egymást, és ad a szavamra, kevés ilyen emberrel találkoztam még, bár nemrégen még én mondtam neki hogy nehéz ismerkedni, így nem is voltak ilyen ismeretségeim, tehát ez max nekem új dolog csak.*
-Nem aggódtam eddig sem, mint mondtam rá érek…*felelem kimérten, nem tudom honnan sejti hogy félnék vagy unnám, amikor arcomon bármi látszik is , ennek jelei tuti nem. De minden esetre türelmesen vissza ülök és várom, hogy megérkezzen, viszont úgy tűnik , mikor megérkezik bizony észre kell vennem, hogy nehézségei akadtak. A kérdése , azaz a kérése viszont meglepődök. Talán árnyék fut csak át az arcomon ami ezt jelezné, de aztán felállok, és a másik mögé lépek, furcsa mosollyal az arcomon.*
-Ezek szerint nem ismered a fűzőt? Sokat nem vesztesz vele… azt mondják ha túlságosan sokáig és sokat viselsz ilyesmit rongálja a tüdődet….. *állok meg mögötte, miközben észre is veszem a fura tetoválást a hátán, egy pentagrammát. Szép meg kell hagyni és érdekes. Bár úgy tűnik érdekes lányhoz érdekes tetkó is párosul.*
-Érdekes tetovállás… és szép is. Nem egyszerű darab. Ki csinálta?. Nekem is van bár az nem ilyen. Van valami oka is hogy ezt hordod, jelképez valami különlegeset a számodra?*kérdezem , miközben ujjammal csak éppen hozzá érek, hiszen az enyém igenis jelképez, azért is hordom, na meg kíváncsi vagyok. Na de közbe teljesítem az akaratát, és kissé kezem meg is áll a háta és dereka környékén. Nem kell semmi rosszra gondolni, csupán csak egy kéréssel állok még elő*
-Vegyél egy mély levegőt, és tartsd bent ameddig össze kötöm…. nem akarom hogy fulladj, amikor rád kerül.*csupán csak ennyit mondok, és ha a lány ezt teszi lassan neki is állok össze kötni a fűzőt, és ha készen vagyok lassan elengedve elé lépek.*
-Amúgy szerintem a bőrnadrág és ez se lenne rossz párosítás.*teszem hozzá nyugodt , talán már nem is olyan komor hangon.*

\\fagy\\

Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Nov. 27 2010, 23:44

//olvad//

*Ahogy az időjárásról folytatjuk tovább a hosszú beszélgetéseinket, kifejtem Sairusnak, hogy nem valószínű, hogy szívesen mennék olyan hidegbe. Amikor viszont hallom a véleményét, kissé elgondolkodom rajta, majd ismét megszólalok.*
- Én eddig Görögországon kívül még sehol se jártam. Igazad lehet, hogy szép hely, bocsájtsd meg az előzőeket, tényleg rosszul ítéltem meg a dolgokat. *fordulok kissé magamba, hiszen nem kell félni az új dolgoktól és igaza lehet, mi szerint az időjárás miatt még nagyonis megéri oda menni. Talán nem haragszik meg rám az előbbi miatt és nemsokára már a franciákról beszél.*
- Rendben, értelek, de amíg velem nem viselkednek így, addig nem fogom beskatulyázni őket. *nem fogok tágítani ezen véleményem elől, az egyszer biztos, bár azért az is valószínű, hogyha egy franciával találkozom, akkor máris kissé vonakodva fogok hozzá állni, bár még minden változhat. *
- Hogy érted, hogy ki kell tapasztalnod? Ne mondd, hogy nincs egy olyan ember se, akit a barátodnak tekinthetsz. *ezt nem hiszem el, lenne a világon egy ilyen magányos lélek, aki ténylegesen csak saját magára számíthat? Meglepő dolog ez az életemben és hirtelen én se tudom, hogy hogy kellene hozzákezdenünk a megismeréshez, pedig eddig egész ügyesen csináltuk. Amikor viszont az isteneimről esik szó, kiállok mellettük, hiszen tényleg nekik szenteltem az életemet és ez így is van jól. Amikor viszont hallom a következő kérdését, akkor lassan rábólintok.*
- Jól mondod, nem érzem úgy, hogy bármi másra vágynék, azon kívül, hogy megfeleljek az ő elvárásaiknak. Egész életemben erre tanítottak, ennek megfelelően éltem és nem én voltam az első, hanem ők. *lehet, hogy ezzel máris túl sokat elárultam magamról, de nem bánom. Hogyha Sairus úgy érzi ezek után, hogy tapasztalatlan vagyok, igaza van, tényleg az, az életet még csak most ismerem meg igazán. Nem bánom, hiszen érdekes a számomra, de mégis tudom a magam határait és nem is akarok mindent megismerni, hiszen az én életem mindig egyenlő marad az isteneimmel, nem adhatom másnak magam és ez tényleg így van rendjén. Hamarosan beérünk a szabászatra, ahol megkérem Sairust, hogy üljön meg és segítsen nekem, majd már el is indulok ruhát próbálni. Ahogy kijövök a fülkéből, meghallom a pozitív véleményt és amikor hallom a kis megjegyzést, picit meglepődök.*
- Hogyne számítana? Azért kértem, hogy gyere velem. *mondom neki egy kedves mosollyal, majd nemsokára visszatérek a próbáláshoz, de valóban nehézségeim akadtak a fűzővel, ez nem annyira egyszerű, mint ahogy azt én gondoltam volna, így hát elől fogva a ruhát Sairushoz sétálok és meg is kérem, hogy segítsen nekem.*
- Láttam már ilyet, de még soha nem volt rajtam... És nem is tervezem mindig ezt hordani, de megtetszett és... szóval érted. *szeretném majd hordani, legalább néha, hogy szépnek érezzem magam. Mögém is sétál, majd amikor kiemeli a tetovállásom, csak kissé elpirul az arcom, hiszen megérzem a kezét is a hátamon, amely kissé meglepő és új érzéssel tölt el, kissé bele is remegek, amely furcsa, mert tényleg nem tett semmit, amely miatt ilyet kéne éreznem.*
- Igazából, ezt kiskoromban kaptam, amikor beavattak. Erről nem beszélhetek túl sokat, olyasmi, mint egy szekta. Oda köt mindenem, az az életem. Azért is viselem ezt a jelet. *magyarázom, de persze van más jelentése is, amely a halálhoz kapcsolódik, de mégse szabad ezt tovább mondanom, azzal szabályokat sértenék meg.*
- Majd egyszer megmutatod a tiéd? Érdekelne és a jelentése is, már ha a tiédnek is van. *pillantok kissé hátra, már amennyire ez most lehetséges és ekkor érzem ismét, ahogy keze ismét a hátamhoz ér.*
- Rendben. *és már veszem is a levegőt, bár gondolataim kissé kuszák, de bízom Sairusban. Így kerül hát fel rám hamarosan ez a szép ruhadarab és ahogy a fiú végez, lassan meg is fordulok, hajamat pedig hátra tűröm.*
- Igazad van, szép lehet azzal is. Köszi a segítséget. *itt viszont az egyik tükörhöz sétálok és megnézem magam ismét, majd amikor megállapítom, hogy tényleg szép és nagyon is jól kiemeli kerek idomaimat, amelyeket néha sikeresen elrejtek, csak elmosolyodom. *
- Segítesz kifűzni is? Úgy látom, hogy jó lesz a méret, már csak vissza kellene húznom az eredeti ruhámat. *lépek vissza Sairus elé, majd hajam ismét előre húzok, egy pillanattal tovább tekintek a szemébe és végül hátat fordítok neki, hogy kioldhassa a fűzőt és ez után visszaöltözhessek, majd elindulhassunk a Mysterioba.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Vas. Nov. 28 2010, 00:30

*Az időjárásról való beszélgetésünkből elég sok minden szövődik, még a saját hazánkról is szót ejtünk, és kifejtem a véleményem a lánynak. A válasza nem lepett meg de nem is volt bántó, csupán csak egy eltűnő hűvös mosollyal rázom meg a fejemet, miközben felelek.*
-Nyugi. Én se sok helyen inkább a határmenti országokba, finnország, stb. De nincs miért bocsánatot kérned, nem bántottál meg.*felelem egy félmosollyal, hiszen nem is haragszom. Na de a szabászat miatt szóba jönnek a franciák is.*
-És igazad is van. Én is csak tapasztalatból beszélek.*mondom , bár azért nem mondhatom hogy több száz franciát ismertem eddigi életem során inkább beszéljünk csak pár darabról, na de a róluk alkotott véleményem úgy tűnik kihat az egész nemzetre. Ez peh, de nem tudok változtatni rajta, olyan mintha belém ivódott volna. A barátságról szóló dolgok viszont már ingatag talaj, és mint szavaimból hangzik eléggé hamar túl akarok esni rajta. Hecate viszont úgy tűnik tovább kérdez, nem tetszik a dolog, de nem tudok mit tenni, bár arcomon látszik, hogy nem igen akarok beszélni erről*
-Neked se lenne, ha nem lennének barátaid.... nem tudom milyen érzés az... olvastam már róla de így nézve az egész olyan meseszerűnek tűnik. Ha valamit megtanultam akkor az az hogy jobb ha magam oldom meg a nehézségeket*hangomon érezhető hogy kissé bizonytalan vagyok, de azért javítgatok rajta, nem kéne látnia, hogy ilyesmit is tudok, főleg egy ilyen témánál, így aztán inkább haladok tovább, arcom ismét komoly lesz, és szerencsére a téma is terelődik, hiszen kérdésemre választ kaptam.*
-Hmm... érdekes meglátás. Én nálam mindig a személyes én, vagyis az ember áll a közép pontba. Ezek szerint neked nincsenek is személyes vágyaid csak hogy őnekik eleget tégy? Ezzel eljátszhatod a szabadságodat is. Az pedig nagyszerű érzés, ha szabadnak érzed magad * mondom, bár nem sértésnek szánom de ezek szerint úgy vélem ha így folytatja nem tudom mennyire fogja megismerni a személyes szabadságot, ami véleményem szerint olyan mintha csak félig élne valaki. Hogy én valakit szolgáljak? Soha... De hát mint nemrégen megemlítettük. Másban hiszünk. Nemsokára megérkezünk a szabászhoz, és már be is trappolunk a ajtón. A szavakra csupán csak egy kisebb mosollyal bólintok bár hamar vissza tér a komor arckifejezés, de azért ott volt a mosoly. Bent pedig helyet foglalva várom hogy ítéletet, azaz véleményt mondhassak a lánynak a kiválasztott ruháról. Nemsokára viszont úgy tűnik, hogy a segítségemet kéri*
-Hmm... kitalálom. Otthon nem engedték?*kérdezem, de nem gúnyosan, arcom inkább kíváncsiságról árulkodok, hiszen aki ilyen szigorú neveltetésben él lehet hogy nem viselhetett olyasmit mint amit szeretne, amikor a szavak végére ér fura mód ismét kis ideig elmosolyodom*
-Gondolom szeretnéd hogy másnak is feltűnjön... evvel nincs semmi baj. De otthon csak volt valaki aki érted.....*nem fejezem be remélhetőleg sejti miről van szó, elvégre álltalában a lányok azért öltöznek szépen hogy tetszenek is valakinek, legalábbis így gondolom, bár túl sok tapasztalatom nincs a női nemet érintően, és valószínűleg egy ideig nem is lesz.*
-Ha ilyet akarsz hordani csak arra figyelj, hogy ne szorítsd túl magadon...*adok egy jó tanácsot, bár hogy megfogadja e vagy sem az már az ő dolga. Fura , hogy ilyesmire adom a fejem, nem vagyok én ilyen. Lehet csak gyengébb napjaimat élem? Minden esetre hozzá is érek a tetováláshoz, így a hátához is, hiszen tetszik a forma, és látszik hogy különleges is, hát még szép hogy rákérdezek, a válasz viszont meglep*
-Hmm... tehát ezek szerint megjelöltek, bár ahogy hallom a hangodon... mintha nem érezném hogy túlságosan... hogy is mondjam... Rajongsz érte... Apám is elég sötét ügyletekbe keveredet... aztán miután ki akart szálni... puff..... vigyázz milyen csoportba kerülsz.. némelyek csak kihasználnak*csupán csak ennyit mondok , miközben kezemet lassan le is veszem a tetoválásról, s még jó hogy a lány nem néz hátra, hiszen láthatná, hogy arcom kissé eltorzult attól amit mondtam. A mai napig nem felejtettem el azt az érzést amikor láttam őt elevenen szétégni, és hallani az ordítozását... A gondolatokból a lány szavai kelltenek ki, amire kissé meg is remegek*
-Hogy mi...? persze. De azt hiszem nem itt, ahhoz elég nagy hogy teljességbe lásd.. szóval majd.. ha kíváncsi vagy persze.*teszem hozzá, bár eddig a tetoválásaimat se sokan látták. Nem is tudom miért vagyok ilyen a lánnyal. Talán mert nem volt bunkó? Ez bizony valószínű, és még csak nem is hűvös. Na de a gondolataimat félre téve segítek neki bekötni a fűzőt és el is mondom a véleményemet.*
-Nincs mit... szerintem jobban illik a bőrhöz ez... aztán meg, úgy már tuti felfigyelnek rád.*ejtek egy fura mosolyt, és már ülnék vissza, de ekkor jön a kérés a kioldással kapcsolatban.*
-Hát ha már ennyire benne vagyok a gyakorlatba... persze.*mondom végül, szokásos kissé talán ismét hűvöskés hangnembe, ami nem a lány ellen irányúl csupán csak ilyen vagyok, nehéz ezen változtatni, úgy mond megtörni a külső páncélomat.*
-Amúgy gondolom... te aranyvérű lehetsz. A szüleid is... viselnek ilyen jelet?*kérdezem, persze kissé vissza fogva kíváncsiságomat, hiszen van egy olyan érzésem elég mély dolgokba kérdezek bele, így nem is akarom kierőszakolni Hecateből elvégre annyira nem fontos.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Vas. Nov. 28 2010, 00:57

*Örülök, hogy nem sértettem meg szavaimmal, hiszen nem állt szándékomban és jobbnak is láttam inkább bocsánatot kérni, ez a biztos. Na de ezt a témát hamar magunk mögött hagyjuk és Sairus barátai kerülnek szóba, pontosabban az, hogy nincsenek neki és nem is voltak.*
- Szerintem majd megtalálod egy idő után a saját barátaidat. Mindenkinek van pár, lehet, lehet, hogy majd a kedvesed lesz az. *mosolyodom el lágyan, hiszen nekem nem hiszem, hogy valaha is lesz párom, sőt, férjem. Azt nem engedhetem meg magamnak és nem is vágyok ilyesmire, azt nem szabad. De akkor miért küldtek ide? Nem értem ezt az egészet és kissé érzem is, hogy vissza kellene térnem, de túl érdekes számomra ez a világ, hogy elhagyjam. *
- Tényleg nem érzem úgy, hogy bármire szükségem lennek. Az isteneim megadnak nekem mindent és a saját vágyaim csak rossz útra térítenének és így eloszlatom őket, elpusztítom addig, még mielőtt bajba kevernének. Kiskorom óta ezt tanultam, mostanra már szinte észre se veszem, hogyha elfog a szabadság vágya. *és ez tényleg így van, mindig visszatalálok a helyes ösvényre és bár Sairus ezt nem értheti, hiszen egy fiatal lány vagyok, de nekem ez az életem, ez a sorsom és talán egyszer majd édesanyám nyomdokaiba léphetek. Amikor beérünk a szabóhoz, eleinte egész jól zajlik a ruha próba, viszont a fűzővel meggyűlik a bajom, így hát Sairus segítségét kérem. Ahogy viszont hallom a kérdést, csak kissé meglepetten pislogok rá.*
- Ott nincs miért ilyesmit hordani. Tudod, megvan, hogy mibe járunk. Azért vannak ezek a ruháim, mert valamit be kellett szereznem és most is azért vásárolok, mert csekély a ruhatáram. Lehet, hogy furán hangzik, de soha nem jártam szép, különleges holmikba. *ismerem be kissé szégyenlősen is, hiszen nem vagyok egy szolga, egyszerűen a hivatásom nem engedné meg, papnőnek neveltek, mégis elküldtek onnan, hogy próbára tegyenek. Vajon ki fogom állni a próbát? Muszáj lesz, különben az egész életem mit se fog érni és kitagadnak társaim a közösségből, amely a legnagyobb megaláztatás lenne a számomra. *
- Én... én nem feltűnés miatt szeretném. Csak tetszik és mint mondtam, még sose voltak különleges ruháim. *amikor viszont a fiú tovább beszél, kíváncsian figyelem az arcát.*
- Nem, nem értelek. Kire gondolsz? *eszembe se jut, hogy talán egy férfira, akit kedvesemnek mondhatnék. Ilyen téren tapasztalatlan vagyok, de az élet más területén nem feltétlenül... vagy mégis? Furcsán érzem magam és egyre kellemetlenebbül, lehet, hogy inkább egyedül kellene lennem. Nem tudom, hogy mit kellene biztosan tennem, inkább csak bólintok a tanács hallatán, majd amikor a tetoválásomról beszélünk, hirtelen fordulok hátra, Sairus felé.*
- Számomra fontos ez a jel, te teljesen félreértesz. És sajnálom édesapádat, bármi is történt vele, de nekem ez az életem, az anyám élete és az ő anyjáé is. A kötelességem, mely elől nem menekülhetnék akkor se, ha akarnék. De természetesen nem akarok! *hangom határozottan cseng, pedig érzem, hogy egyre jobban meginogok. Mi lesz akkor, ha még több emberrel kezdek el beszélgetni? Nem, le kell állnom, ez így tényleg nem lesz jó. Inkább átterelem a témát rá magamról, addig se én vagyok a célkeresztben.*
- Akkor majd ha ismét találkozunk, mert remélem, hogy még látjuk egymást. *tényleg így érzem, tehát szavaim őszinték, ezt láthatja is tekintetemen. Amikor viszont ismét utalást tesz, kezdem érteni, hogy a fiúkra gondol és rögtön belepirulok a dologba.*
- Öhm, nem, dehogy, én tényleg nem akarom, hogy felfigyeljenek rám. Nem szabadna és... és nekem nincsenek ilyen igényeim. Csak magamnak szeretnék megfelelni. *azért az is érdekelne, hogy más mit gondol, hogyha rám néz, de a férfiaknak nem szabad engedni, mert akkor tényleg az egész jövőmnek vége. Viszont ez után megkérem ismét Sairust, hogy segítsen levenni a fűzőt, de ekkor ismét furcsa dolgot kérdez.*
- Aranyvérű? Az mégis mit jelent? *kérdezem meglepetten és hátra is fordítom a fejem, már amennyire tudom.*
- Az apámat nem ismertem... anyám pedig igen, viseli a jelet. *természetesen édesanyám is ért a mágiához, de hogy apámmal mi a helyzet, nem tudhatom, csak anyám tudna választ adni erre.*
- Miért kérdezel ilyeneket? *fogom magamhoz a ruhát, miközben lassan megfordulok és úgy tekintek Sairus szemeibe. Pár másodpercig csak figyelem, majd hirtelen fordulok el és sétálok a próbafülkébe, ahol öltözni kezdek, de agyam zakatol, hiszen túl sok dolgot tudott meg már most rólam ez a fiú. Ahogy végeztem az öltözéssel, az eladóhoz sétálok, majd kifizetek mindent és ez után pedig felveszem a kabátom és a sálam is, majd a szatyrot fogva Sairusra nézek.*
- Én... én nekem most mennem kell. Köszönök mindent. *biccentek felé, hiszen eléggé zavarban vagyok az eddigiektől és ez most jött ki igazán, hogy szinte mindent tud rólam, pedig alig pár órája ismer. Kiviharzok a szabótól és elsietek a kikötőhöz, hogy a révész átvigyen az iskolába, ahol pár perc alatt már a szobámba is érek, hogy kipakoljak és kissé magamba nézzek. Mit tettem? Nem szabadott volna ennyi mindent kifecsegnem. Hirtelen pattanok ki ágyamból, majd nyitom fel a bőröndöm és veszek elő egy hosszú nyakláncot, melyen egy medál van. Rácsavarom az alkaromra, majd a medál részét a kézfejemre teszem. Pár másodperc múlva működésbe is lép és égetni kezdi a bőröm. Nem ordítok, csendben tűröm a fájdalmat, hiszen már megtanultam, mivel jó párszor büntetett már meg ezzel anyám és most nekem kell saját magam. Jó pár percig így hagyom, majd végül lehámozom magamról és remegő kézzel lépek a csaphoz, ahol vérem lassan folydogál lefelé a lefolyón. Csak nagy levegőt veszek, majd leöblítem vízzel és végül egy kis gézt elővéve felcsavarom a kezemre. Majd begyógyul a seb, de addig is figyelmeztet rá, hogy mit tettem és hogy ezt többé nem szabad. Tehát nem fogok se a gyógyítóhoz menni, se senki máshoz, úgy is csak én tudom, hogy mit követtem el és ez az én magánügyem, csak rám tartozik.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Vas. Nov. 28 2010, 01:42

*Úgy tűnik a beszélgetés fonala most a barátok fele közeledik, ami nálam igencsak ingoványos téma , hiszen soha nem éreztem olyasmit. Legalábbis komoly barátaim még nem voltak. Nehéz erről beszélni, de valahogy eddig nem úgy tűnik hogy bántam volna, de azért nem akarom ezt a témát nagyon felhánytorgatni, s ez szavaimba is látszik. A lány szavaira viszont kissé felhorkanok*
-Kedvesem?Khm... na arra én kíváncsi lennék. Amúgy ne érts félre. Nem bánom a dolgot. Én ilyen vagyok ilyen körülményekkel.*mondom, hogy azért ne legyek sajnálat tárgya. Nem szeretem ha sajnálnak, az azt jelenti hogy gyenge vagyok, én pedig nem vagyok az. Ezután viszont úgy tűnik inkább a lány körülményeire térünk át, aminek örülök, addig se az én dolgaimat hánytorgatjuk. Viszont a válasza őszíntén meglep.*
-Hogy rossz útra? Szerintem éppen a vágyak mutatják meg mire lehet szükségünk. Amúgy se hallottam volna olyat, hogy valakivel azért történnek rossz dolgok mert követi a saját vágyait.*próbálok bele szólni, de végül türelmesen hallgatom a végét, s úgy tűnik szemeimen le is olvasható, hogy furcsállom a szavakat.*
-Kíváncsi vagyok mit adtak az istenek... de megértem a taníttatás és nevelés sokat számít...*nem mondok többet, valószínűleg csak magamra haragítanám, de van egy olyan véleményem, hogy a szülei elég kemény kézzel foghatták a lányt. A ruhákra is teszek egy kis megjegyzést, és a válaszra kissé össze vonom a szemöldökömet*
-A szépség nem mindig a külsőből fakad... ahogy a ruhából se, az csak hab a tortán. Elhiheted találkoztam pár boszorkával akik lehet csinosak de belül nem igen tetszik a jellemük. Mindezek ellenére azért furcsálom, hogy ilyen dogmák vagy szabályok szerint éltek.. én nem bírnám ki.*mondom kissé elhúzva a számat. Nem gúnyolódok csupán csak elmondom a véleményem. Ezután még mindig folytatjuk a beszélgetést, és a szavakra csak megrázom a fejem*
-Te mondtad hogy ki akarsz tűnni a szürkeségből... és ne értsd félre mert nem rosszból mondtam....Nincs okom rá hogy megbántsalak, na meg mint látom ízlésben nem vagy rossz. Csupán csak még mindig nem értem teljesen a szokásaidat.*teszem hozzá kimérten, majd rákérdezek a fiúkra, a következőre pedig csak megrázom a fejem.*
-Nem konrét emberre gondolj. Fiú akinek tetszettél vagy aki neked tetszett ilyen ne mond hogy nem volt.....*kissé fura lenne, bár eddig nagyon az esik le , hogy a csaj érintetlen, méghozzá valami előre rendelt célból, kb úgy érzem magam mint aki az ókori görögök közé csöppent, fura... Meg is rázom a fejem, felalélva a gondolkozásból, és a lány szeme felé irányítom a pillantásom. Nemsokára megfordul, és segítek a ruha kötözésében, de ekkor elég fura információkhoz jutok, főleg a tetoválást illetően, amiből kezdek rájönni a dörgésre*
-Neem... nem értelek félre.. Mint mondtad az ismeretség mindkettőnktől függ. Én pedig gondolkoztam rakosgattam össze a dolgokat. De nem rosszból. Ahogy látom vagy te aki talán valami spiritiszta szektába lehetsz, megjelöltek, és dogmák szerint éltél egészen idáig. És gondolom azt is hogy nem szívesen csinálod ezt az egészet, főleg mióta "világot láttál" és látod hogy mehet másképpen is. De nem akarsz csalódást okozni, és van egy olyan érzésem a szavaidból hogy fenyegetetnek is érzed magad. Le merném fogadni hogy nem akarsz egy több generációs szokást megtörni... *inkább befejezem hirtelen, nem akarom túlságosan megijeszteni, de hát én már csak ilyen vagyok. Ha valakit megismerek elmondom a véleményem, amit persze nem bántásnak szánok, csupán vannak akik félre ismernek.*
-Az apámat nem kell sajnálni... az ő hibája volt hogy későn vette ésrze milyen mélyen bele mászott a dolgokba. Egy démon égette szét elevenen*miközben beszélek úgy érzem mintha a szívem egyre jobban dobogna, és az arcom is szinte görcsbe rándul, ahogy végig mondom, de hirtelen megremegek a következő szavakra, és kissé értetlenül nézek a lányra, észre se véve hogy már folytattuk a beszélgetés fonalát.*
-Bizonyára... az iskola kicsi. CSak ne tévelyegj el.. veszélyes is.*mondom, de ekkor újabb kérdést teszek fel, amit a lány valószínűleg nem ért.*
-Hát tudod... amikor az édesapád és az édesanyád is varázstudó...*mondom, kissé meglepve. Fura hogy a lány nem találkozott még ezzel a kifejezéssel, talán valami zárdában élt eddig? Van egy olyan érzésem ha nem is abba de hasonlóba. Viszont a hirtelen távozás meglep.*
-Nem rosszból... azt hittem nem titok..*próbálok magyarázatot adni, de úgy tűnik a lány már búcsúzik is, így végül csak ismét kissé komollyá vállva biccentek neki*
-Ezesetben szép estét... *köszönök el, úgy tűnik valamiért mintha menekülne? Lehet megint túl ilyesztő voltam? Jó kérdés, de hát mondtam nem tudom hogy kell barátkozni... Fene se érti... kis ideig gondolkozok, majd miután a szabó megkopogtatja a vállam kissé hirtelen arra felé nézve magamhoz térek, s távozok*

Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 18:35

*A fiú már egy ideje itt, tölti az idejét, mondhatni egy lány is megirigyelhetné, hogy mennyit tud nézelődni, de ő nem azért mert nagyon szeretne, csupán csak nem talál fogára valót. Úgy gondolta hogy nem ártana kicsit újítani a ruhatáron, illetve ajándékot is szeretne venni. AZ utóbbit sikeresen le is rendezte a boltossal, bár az nézett elég nagyokat, amikor Nil felsorolta mikre lesz szükség.*
-Igen.. és ha megvan akkor kérnék rá egy extrémebb csomagolást is... *mondja komoly hangon, majd ő maga meg is indul a bolt többi részén, főleg ahol kész áruk vannak. Tekintete kíváncsian néz ide oda, miközben a füle mögött egy szál biztonság tartaléki cigi is van elrejtve, a srác mellett pedig egy termetes hóleopárd lépdel.*
-Lehet kéne neked valamilyen tutibb nyakörv nem gondolod? Mondjuk egy tüskés*kérdezi egy vigyorral miközben a párduc csupán csak flegmán felmorran, és kissé mintha el is fordítaná sértődötten a fejté Nil felől aki csak gyengén felnevet, miközben továbbra is ide oda sétálgat.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 24

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 18:43

*A sötét hajú leányzó némán baktat Mystralban. Nem árt venni valami új cuccot, s némi elképzelése azért van is, így magabiztosan nyit be a szabászatba. Vállán szokás szerint ott ücsörög sólyma. Mára farmert, tornacipőt, egy fekete felsőt és egy bőrdzsekit választott. Ahogy besétál, el is indul nézelődni, majd kiszúr egy ismerős alakot. Na annyira nem ismeri, csupán látta párszor órán a srácot. Egy kicsit még matat a ruhák között, majd felkap egy topot, ami őrá ugyan nagy, hisz nem egy magas, vagy nagydarab leányzó, s megindul a pénztár felé, megkérdezni, hogy nincs e raktáron kisebb. Összeköti a kellemesnek véltet a hasznossal.*
-Elnézést, ebből nincs véletlenül egy számmal kisebb?*a nő kezébe nyomja a felsőt, majd az el is indul vele a raktár felé, hogy utánanézzen, hátha van XS-es darab, a leányzó pedig a srác felé fordul.*
-Szia! Láttalak órán néhányszor. Illya Imbecairwen.
*Ma nem igazán szegheti kedvét semmi, így hát hebegés habogása is elmúlt, ami általában megjelenik, minimum olyan formában, hogy marhaságokat hord össze minden létező emberi lény társaságában. ma azonban ez más. Ma madarat lehet vele fogatni, ami felesleges, mert bőven elég neki a sólyom, ami egyébként elég erősen nyomja a vállát.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 19:04

*Egész jól elvan a nézelődéssel, bár valahogy sejti, hogy amit keresett nem biztos hogy talál, lehet hogy a fiú vár túl sokat, vagy csak egyszerűen nem találja meg amit szeretne, de magába már lemond arról, hogy ő valamit fog itt csinálni, hacsak nem egy normálisabb ünneplő cuccot, elvégre vannak bálok meg talán majd ha Daphnevel ismét meglátogatják a szüleiket arra az alkalomra fel kéne húznia valami normálisat, de az még nincs lebeszélve, hogy mikor így talán ráér. Viszont bár ő nem vette észre, de mégis úgy tűnik, hogy időközben mégvalaki érkezik aki meg is szólítja, és eleinte kissé zavart pillantással fordul a lány felé, végül felfogja, hogy valószínűleg egy iskola társa.*
-Hali...... Hát akkor neked jobb az arcmemóriád mint nekem, bár nem mondom , hogy nem láthattál, páron megfordultam.*mondja egy félmosollyal, miközben biccent neki.*
-Nil Moriarty. Cruoris ház.... Ő meg Xerxes..*mutatkozik be, illetve mutatja be a maga mellett lévő hóleopárdot, majd tekintete a madárra szegeződik, ami igencsak fura egy válldísz.*
-FAmulus vagy valódi állat?*kérdezi rögtön, amire kíváncsi, hiszen nem teketóriázik az ilyesmivel, na meg ez csak egy szimpla kérdés..*
-Na és? Amúgy mi járatban erre?*kérdezi, miközben tekintete végig megy még pár ruha darabon, de elhúzott szájjal konstatálja, hogy nem az ő stílusa.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 19:15

*Vette a lapot, hogy a másik nem emlékszik rá, de annyi baj legyen. Örül, hogy kivételesen nem úgy botlott bele valakibe, hogy épp a napi balesetét szenvedte el abban a pillanatban. Persze ha már így odament, bemutatkozik a másik, s ő kicsit bővebb információval szolgál mint a leányzó.*
-Inflatus.
*Csak röviden és tömören, amúgy sem lehet ezen túl sok mindent ragozni. A hópárducra csak egy futó pillantást vet, s bólint egyet felé, nehogy már bunkónak nézzék.*
-Famulus. Orceyiának hívják.
*A sólyom egy halk rikoltást is hallat, jelezve, hogy örül, hogy megismerheti Nilt, majd kettőt csattint csőrével vidáman a párduc felé, mire a finn kis törpe kicsit összevont szemöldökkel rátekint.*
-Neki ne táncolj, ha lehet.
*Ezt a másik persze nem értheti, de nem is baj. A madár szót fogad, így sem Nilnek, sem a párducnak nem kell megtapasztalnia a ragadozómadár udvarlási szertartását.*
-Hát. Nem árt egy kicsit...bevásárolnom. Hiába érzem jól magam egy krumpliszsákban is, ezt sajnos nem mindenki értékeli részemről.
*Hát igen, enyhe célzásként már kellett arra fogadnia, hogy mit vegyen fel egy nap, úgyhogy most, hogy bizony nem árt fenntartani Péter figyelmét, talán...be kell vásárolni.*
-Na és te? Mármint azt látom, hogy vásárolsz.
*Eközben visszatér a boltos, s Nilnek kezdi összeszedni a dolgokat, de előtte még közli a lánnyal, hogy bizony ennél kisebb nincs abból a ruhadarabból, így kissé összevonja szemöldökét a leányzó, de végül csak legyint egyet.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 19:28

*Megtörténik a bemutatkozás, és Nil még hozzá fűzi a házat is, ahova tartozik, és a lány részéről is megtörténik ugyan ez, amire a fiú csak értelemszerűen bólint.*
-A hogyan játszunk a hullákkal féle nekromanta szakosztály, értem...*mondja apró tudálékos bólogatásokkal kezdve, miközben kezét kinyújtja egy feketés ing felé, ami a pszichokinézis hatására azonnal a kezébe levitál. A fiúnak ezzel a képességgel van a legkevesebb gondja, hiszen az a valami ami benne van segít, na meg azóta nem is igen mozdul ha kell neki valami, legalábbis nem mindig.. Apró nézegetés után csak megrázza a fejét.*
-Nem éppen stílusos.*fejezi be, majd vissza teszi a helyére, és a famulusos téma következik, a madarat elnézve csak bólint.*
-Áh... ez valami különleges képesség?*kérdezi, a táncra egy kis vigyorral, hiszen a szavakból sok minden leszűrhető bár abba igaza van a lánynak, hogy náluk ez nem ért volna átütő sikereket, a leopárd csupán csak oldalra döntött fejjel, kissé vadász pillantással nézi a madarat, de nemsokára Nil keze érezhető a fején, amire az állat csak belebújik a simogatásba.*
-Ne nézd annyira nem kaja.*mondja majd tekintete vissza tér a lányra, és amit mond az ismét egy kis mosolyra készteti.*
-Áh... szóval valakinél be akarsz vágódni vele.*mondja majd a kérdésre a pult fele tekint, ahol jelenleg már két csomag van, a fiú pedig csak oldalra döntött fejjel bólint.*
-Ja vásárolok, bár azok közül egyik se az enyém. Az egyik a drága szivem választottjáé a másik meg az unoka nővéremnek lesz, azt hiszem hogy az itt lévő dolgok nem éppen fémjelzik az én stílusomat, csináltatni meg nincs túl sok vizuális késségem, bár valami kéne báli ruhának vagy tudom is én minek.*mondja felsóhajtva, miközben kezeit össze fűzi maga előtt.*
-Esetleg te megpróbálhatod a csináltatást, bár ha valaki miatt csinálod nem ártott volna lehozni őt se.*mondja, de persze nem kioktatás képpen inkább csak úgy személyes véleményként.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 19:44

*Igazság szerint szereti a házát, de ez a mondat egy mosolyt kicsal a leányzóból. Tudja ő, hogy alapja van annak a mondatnak, csupán...vicces a megfogalmazás. Amikor a srácnak csakúgy a kezébe repül az ing, kicsit meglepődve néz rá, majd ijedten rá is kérdez félelmére.*
-Ugye emberekről nem szoktad ilyen módon lecibálni a cuccaikat?
*A leányzó egy kis megbeszélést tart a famulusával, hogy ha lehet, ne táncoljon most, s erre beszélgetőpartnere ráharap valami oknál fogva.*
-Hát nem tudom...igazából én ilyen képességgel nem ruháztam fel. Valahol útközben szedte fel ezt az idétlen farbillegetést, amit általában mindenkinek előad.
*A sólyom kissé megsértődik, s ezt jelezve meg is fordul a lányka csontos vállán, így mindenki csupán a hátát csodálhatja. Most ez gazdáját nem hatja meg, aki az engesztelés helyett inkább tovább cseveg.*
-Hát bevágódni már nem kell. De mindenesetre tudom, hogy jobban értékeli, amikor legalább nyomokban látszik rajtam, hogy lány vagyok.
*Persze ha már a másik érdeklődött, azért visszakérdez, s a választ is figyelmesen hallgatja. Hát az elég pocsék tud lenni, ha valaki nem áll a vizuális képességek tetőpontján, ezt ő maga is tudja. Ez neki se volt sosem az erőssége.*
-Azért, mert nem egyszeri naaagy meglepetés a dolog. Csak úgy...általánosságban talán nem árt, ha nem vagyok olyan mint egy csöves. Ráébredtem végre, hogy...lány vagyok. És ezzel a megvilágosodással az is jött, hogy rájöttem, hogy...nem ártana, ha ez látszana is rajtam.
*Kissé bugyutának tűnhet a leányzó, de hát ez van. Tényleg most döbbent rá ezekre, íígy hát...miért ne ossza meg másokkal? Hisz ez jó dolog.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 20:02

*Miközben beszélgetnek, persze tovább folytatja a szortírozást, és most lusta is oda menni, így inkább más képességekhez nyúl, de úgy tűnik, Illya rá is kérdez valamire, amire Nil csak egy kisebb mosolyt ejt.*
-Az attól függ ki az az ember.*mondja sejtelmes hangon. Na igen nem minden emberrel csinálná, mivel nem mindenkit vetkőztetne, hanem csak egyetlen leányzót , és most kapott is ihletet, hogy így még nem is próbálta, na majd a közeljövőben. Gondolatai hamarosan vissza térnek, miközben tovább beszélgetnek, a leopárd pedig csak engedelmes macska módjára lefekszik a padlóra, egy kisebb gombolyagot kerítve a mancsai közé, amit ki tudja hol talált. A fiú csak elmosolyodik a szavakra, a következőre pedig csak biccent*
-Hmm mondjuk az nem árt, de nem tűnsz férfinek ha megnyugtat. Hiányzik az erős arcszőrzet, és valahogy nem látok kétszázas karokat se.*mondja egy kis vigyorral, nem mintha ő olyan két ajtós szekrény lenne, de talán ennyi tény elég lesz, hogy kifejtse a véleményét a dologgal kapcsolatban, természetesen humorba ágyazva, a következőre meg csak megrántja a vállát.*
-Hát minden esetre jobb később mint soha, én szerencsémre már régóta tudom hogy fiú vagyok... kb mióta azt hogy a nők ülve a fiúk meg állva végzik a dolgukat, és most nem számoljuk a segédeszközöket....*mondja kissé elgondolkozós hangnembe, majd tekintete vissza tér a ruhákhoz, hiszen akár le akarja, akár nem tagadni, fél esze még mindig ott jár. Végül a bakkancsokhoz érve talál is egy egész szép darabot*
-Azt hiszem ez első látásra vétel lesz.....*mondja egy félmosollyal, miközben megvizsgálja, jó igaz Sideristől is kapott, meg van is neki, de az ajándékot nem akarja hétköznapokon mindig hordani, a régi meg már szakadt , tehát még hasznos is lesz..*
-És... amúgy konkrétan mit akarsz venni?*kérdezi közben felnézve a lányra*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 20:14

*A válasz megnyugtató, mert ebből kihallatszik, hogy nem ő az, akivel ilyet fog tenni, gy hát fellélegzik a leányzó, miközben a sólyom megsértődik rá. Ő ezzel annyira nem foglalkozik, helyette tovább beszél, s úgy tűnik, hogy Nil nem szenved hiányt humorban. A leányzó először még visszafojtja nevetését, s megdörzsöli arcát egy kissé.*
-Hmm, pedig már kezdek borostásodni.
*Most már ő is elvigyorodik, mert hát tény, hogy nem egy férfias alkat, de azért van különbség nő és slampos csitri között. És a slampos csitriből elég volt 17 év. A mondanivalója úgy tűnik félreértő fülekre talál, de az is lehet, hogy csak túl sok tréfarépát evett a fiú, mindenesetre lassan leszárad Illya szája a vigyorgástól lassan.*
-Ismerek ülve pisilő férfit.
*Nem részletezi, ki az, mert bár tuti, hogy a másik nem ismeri, ettől függetlenül a lány nem szeretné kínos helyzetbe hozni az illetőt. Jobb ez így anonymusként neki. Tekintetével követi a másikat, ahogy egy bakancsot szúr ki, s meg is akarja venni. Nem rossz darab, így egyetértően bólogat, hogy érdemes lenne, de végülis a fiú dolga, hogy megveszi e.*
-Hát úgy konkrétan. Nem tudom, keresem a kompromisszumot a kényelmes meg a nőies között, lehetőleg fekete vagy vörös kivitelben. Szóval...semmi latex.
*A latex nem egy kényelmes darab, ezt már tapasztalta is, amikor egy vásárlás során bizony bele kellett bújnia egy ilyen ruhadarabba. Többet nem valószínű, hogy felvesz ilyesmit.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 20:30

-Semmi probléma ez esetben fogsz egy Gilette mach 3 turbót és letolod vele a fölösleget.*mondja egy félmosollyal, úgy tűnik, hogy ma hülyülősebb kedvében fogták meg, szokott ő sokkal rosszabb is lenni, akkor meg ember legyen a talpán aki kibírja, ezután mond még pár dolgot, és a férfi, és női könnyítési szokások is szóba jönnek, a lány szavaira, pedig csak enyhén megrántja a vállát.*
-Hát, jó sz@r lehet neki.... kivéve ha nincs meg a lába... bár valamilyen szempontból az is az, mert akkor nem csak wc-zni hanem járni se tud..*na igen ezzel elmondta a véleményét, nem kíván többet hozzá fűzni a dologhoz, inkább csak amolyan felfedező túrát téve, nemsokára észre is vesz egy igen csak tetszetős bakancsot, amin el is gondolkozik, hogy meg kéne e venni vagy sem. Nem volt sose pénz szórós, és ez most se fog változni, lévén magának nem is akar túl sok mindent, ahhoz már túl koros , hogy megváltozzon, na meg sose volt elkényeztetve, és valahogy már nem is hiányzik neki, megtanult szülők nélkül élni, bár nem volt egyszerű. Most viszont boldog, hiszen talált egy lányt akit szeret, na meg Siderist is aki neki megmarad nővérnek, de ez nem von le semmit abból, hogy kedveli a nőt, bár attól már előre tart, hogy ő mit fog szólni a meglepetéshez.*
-Háh... pedig a latex az tud vicces lenni, elmehetne benne az ember modern múmiának, én magam maradok inkább a bőr cuccoknál, az legalább időtálló, és nem műanyag kacat..*húzza el a száját, bár valószínűleg drágább is , de hát a minőségért fizetni kell, így indul meg a pult felé, a pultosnak átadva a bakancsot. És ki is fizeti az árát, majd kicsit elnézve a vett dolgokat nyel egyet.*
-Nem mondom hagytam itt rendesen... ide csak időnként fogok lejárni..*mondja a lány felé nézve*
-Szerintem kicsibe kezd... vagy ha tudod hogy aki miatt veszed, milyet szeret akkor már egyszerűbb nézelődni...*teszi még hozzá, miközben bepakoltatja, a hátizsákjába.*
-Na sikerült valamit kinézni? Szerintem én majd lassan vissza nézek a suli fele, ha gondolod mehetünk egy darabig együtt..*mondja fejét oldalra döntve.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 20:48

*Ezt már nem tudja nevetés nélkül megállni. Úgy tűnik,mára egész jó társaságot fogott ki, s ez sokat lendít az amúgy is jó kedélyállapotán. Azért az információt elraktározza. ha netán egyszer kiszőrösödne, ne legyen bajban. Ha már így "borotválkoznak", akkor vécéznek is egy csöppet, s bizony Illya nem rejti véka alá, hogy ő igenis ismer ülve vécéző pasit.*
-Semmi ilyesmi problémája nincs. Szimplán kényelmesebb neki.
*Figyeli a másikat, ahogy az kiszúr magának egy bakancsot,s egyet tud érteni vele, hogy tetszik neki. Eközben kitárgyalják azt is, hogy ő mit vesz, bár nem okosabb tőle. Ahogy Nil kifejti a véleményét a bőrről, majdnem örömtáncot kezd lejteni a leányzó, de végül csak nagy vigyor terül el arcán.*
-Végre valaki osztja a véleményem.
*Amíg a másik visszamegy a pulthoz, ő maga bizony még válogat, s csak fél füllel hallgatja, amit a srác mond, majd kérdésére azért felemeli a fejét.*
-Ha már itt vagy, várd meg, amíg ezt megnézem. Egy külső szemlélő véleményére azért szükség van. Mármint nem muszáj, csak nekem jól jönne.
*Reménykedve, hogy nem egyedül fog ácsorogni, amikor kijön, besétál a próbafülkébe karján néhány ruhadarabbal*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 21:06

*Elég sok mindenről szó esik, de amikor Nil hallja, hogy milyen férfit ismer, kicsit elgondolkozik. Nem nagy téma , de fura, hogy valaki férfi létére ezt a megoldást használja, így aztán a szavakra, egy kis gonosz vigyor jelenik meg az arcán.*
-Nem lehet hogy a srácba van egy kis homoglobin túltengés?*kérdezi egy apró fura mosollyal, persze nem tudja kiről van szó, hülyéskedni meg lehet, attól függ, hogy a másik mit tart ezen majd viccesnek, na de ő nem mások miatt vicces, kizárólag mert ezt hozza "úri" jókedve. Időközben meg is találja a magának való bakancsot, és meg is veszi, majd válaszol a lánynak.*
-Nem is beszélve arról, hogy jobb a fogása...*na igen az a bőrnadrág pl ami Daphnen volt hmmm na de gondolatait inkább más vizekre tereli, pedig bár nem jó vizuálisan, de azért arra emlékszik, hogy a lányka tudta, mi tetszik neki, inkább úgy dönt, ha a másiknak nincs ellenére, akár el is mehetnek vissza a suliba, de úgy tűnik Illya döntött, annyit meg megtehet, hogy megvárja, max beszélgetnek még.*
-Hát.. ennyit megtehetek, bár előre szólok nem vagyok túl jó kritikus.*feleli egy félmosollyal, ő maga ameddig a másik bent van pedig rendezgeti a dolgait. Nemsokára már össze is húzza a hátizsák száját, majd mikor kijön a lány, komoly tekintettel meg is nézi, végül pedig biccent egyet.*
-Hmm egész jó cucc, legalább nem nyomtad túl benne a vöröst, viszont télen nem mozognék ilyesmibe, na meg lehet hogy órára se éppen megfelelő, ki tudja melyik tanárnak szúrná a szemét..*mondja oldalra döntött fejjel, elvégre azért nem nevezhető mindennapi "játszós" ruhának, amit a lány kinézett, na de mielőtt még azt hinné, hogy leszólás volt azért bólint.*
-De mindazok mellett egész jó...na látod mégse vagy fiú...*mondja megerősítve a nemrég tett szavait*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 21:18

*A másik szavaira kissé felvonja szemöldökét. Erősen kétli, hogy a nagybátyja meleg lenne. Bár ki tudja. Egyedül él, meg minden. De nem. Az kizárt, hogy Arjon Imbecairwen meleg lenne.*
-Nem hiszem.
*Amíg Nil cipőt próbál, bizony szóba kerül, hogy mit is keres Illya aztán még kitárgyalják a bőr remekelését is a ruhák palettáján, hisz a kis finn törpe nagy előnyben részesíti ezt az anyagot, tegnap például a pólóját leszámítva erősen túl is tengett rajta.*
-Ez meg a másik. És még hülye hangja sincs, ha az ember nekidől mondjuk a falnak.
*Ahogy a srác a pulthoz megy pakolászni, ő bizony talál magának megfelelő cuccot, s meg is kéri a másikat, hogy azért egy vélemény erejéig még maradjon aztán akár vissza is mehetnek a Mysterioba. Bent egy darabig bíbelődik, majd végül kijön, s végülis nem érti, hogy miért ne lenne Nil jó kritikus, mert elég bőven kifejti véleményét, bár a télies idő megjegyzésére nevetve a homlokára csap a leányzó.*
-Jaj...te nem tudod. Maradjunk annyiban, hogy nem vagyok fázós. De ehhez elég ha megnézed a dzsekimet és rájössz.
*No igen, az apró bőrkabátka nem túl vastag, más ember inkább április táján hordaná, ő azonban tök jól elvan benne ilyen időben. Vissza is megy a fülkébe visszaöltözni. Órára be se menne ilyen cuccban Na oda tényleg inkább nyűhető ruhákban megy, mert a gyakorlat végett nem árt. Azért Nilnek sikerült egy kicsit megerősítenie őt abban, hogy nem férfias és ennek azért örül, bár tény, hogy az utóbbi hónapokban elég sokat változott, s feltehetően előnyére. Miután visszavedlik, vidáman oda is lép a pénztárhoz, s csak vidáman odadobja a pénzt a pultra.*
-Na, hát szerintem akár mehetünk is visszafelé.
*Mi tagadás, kiszúrta a másik füle mögött díszelgő cigarettaszálat, s reménykedik, hogy esetleg végre elszívhat egy cigit ő is, mivel tegnap óta zörgeti a rákjait.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szer. Feb. 16 2011, 21:40

-Attól még nincs kizárva*nem erősködik, csupán csak van egy elgondolása és tartja magát hozzá, na de a lány jobban tudja mint ő , hiszen elvégre ő ismeri, nem pedig Nil. A ruhákra vissza térve viszont csak megrántja a vállát.*
-Nem nagyon a hangok miatt nem veszek ruhákat, a bőrnek is tud lenni elég rossz hangja,meg tud rossz is lenni főleg amikor kirepedezik.*tud pár dolgot, de nem nyílvánítja ki jobban, valószínűleg nincs egyedül ezzel a tudással. Na de a lány ezután kiválaszt egy ruhát, amit fel is próbál, majd Nil lesz megkérve, hogy mondjon kritikát felette. A fiú csupán csak oldalra dönti a fejét a szavakra.*
-Lehet vannak emberek akik nem fázósak, aztán mégis kapnak betegséget, nyugi tapasztalatból mondom.*na igen ismer egy olyan leányzót, aki nagyon jól bírja a hideget, és mégis volt hogy hozzá kopogtatott be igen magas lázzal, na de a vásárlás megtörténik, és úgy gondolja neki sincs már mit keresnie itt, így aztán csak a táskáját a vállára dobva bólint.*
-Ja... akár léphetünk is... Viszlát.*köszön el a boltostól, és ha minden jól megy nemsokára már mindketten a főutcára lépnek ki, méghozzá egyenesen a Mystrali kikötő felé, hiszen Nil se tervezi, hogy többet maradna már itt, amúgy is van még némi dolga, hiszen Sentinel, na meg elég sok ötlete van még a nappal kapcsolatosan.*
-Amúgy most vettél először ehhez hasonló ruhát, hogy ennyire bizonytalan voltál vagy mi?*kérdezi kissé felvont szemöldökkel útközbe a másiktól, persze csak szimpla kíváncsiságból.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Márc. 05 2011, 23:02

*Nyugodt léptekkel haladok a jól ismert helység felé, hisz már nem egyszer jártam bent, így hamar meg is látom a táblát és így nyitok be elégedetten. A kis csengő most is jelzi az eladó számára, hogy vendége érkezett, én pedig kíváncsian pillantok ismét körbe.*
- Jó estét! *köszönök kissé hangosabban, miközben a pult felé indulok és bár üres a hely, még nem tűnik fel, hogy bármi gond is lenne. A ruhám viszont kiböki a szememet, rögtön kezembe is kapom, majd elmosolyodva nézek körbe, várva az eladót is.*
~ Talán valamit még pakol vagy keres... ~ *gondolkodom, így kutatva szemeimmel a helységben, de végül csak kiszúrok egy nyitva lévő ajtót, ami talán a raktárhoz vezet vagy fene tudja, hogy hova. Sóhajtok egy aprót, ezek szerint eladó-kereső körútra fogok menni, így leteszem a kabátot, vissza a pultra, majd végül megindulok az ajtó irányában és a küszöbön meg is állok, úgy nézek a sötétségbe.*
- Hahóóó, megjöttem a ruháért. Uram... itt van? *kérdezem kissé hangosabban, de az a sötétség, ami lentről árulkodik egy picit sem bizalomgerjesztő, így inkább visszanézek a világos üzletbe, láthatóan nem tudom eldönteni, hogy most mit is kellene tennem. Menjek le utána? De hát, a mai világban ki tudja, hogy mik történhetnek egy ilyen pincében, főleg mivel záróra... Na nem, inkább majd visszajövök holnap vagy elviszem a ruhát és holnap visszanézek. Igen, ez lesz a legjobb... vissza is lépek hát, majd kissé sietősen indulok meg a pult felé, néha bizonytalanul nézve a sötét hely felé, mintha rosszat tennék, pedig végülis nem és hogyha sikerül, szépen el is fogok húzni a szabászatból, hogy hamar térjek vissza a révészhez.*
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Márc. 05 2011, 23:12

*Na igen, úgy tűnik hogy az üzlet üres, csupán csak az a különös sötéten hivogató, és mégis nem túl bizalomgerjesztő ajtó áll ott abban az eldugott kis sarokban, ami ki tudja hová vezet. A lány jól is teszi ha aggódik, hiszen ismeretlen lehet neki a hely, és a legtöbb ember aki nem szerencse hajhász tart az ismeretlentől. Amikor a lány megáll a küszöbön szinte azonnal arcon csapja a hideg szellő. Tehát jó mélyre vezethet ez a valami, ami valószínűleg elég sok lépcső sorozata, lévén mint ahogy a lány ki is derítheti, a levegő lentről jön nem vele szemből. Amikor megfordul viszont alig tesz meg pár lépést, valami különös hang üti meg a fülét.*
-Segítség.... valaki segítsen... Beszorúltam...*a hang szintén mélyről jön, s szinté már nyüszögésnek hat, az eladó hangja, legalábbis távolról így tűnik, de ebben a pillanatban, valamilyen különös sipító hangot is hallhat, ami szintén az ajtó mögül jön, s nem akar elhallgatni. Kérdés hogy a lánynak lesz e mersze lemenni, vagy inkább sorsára hagyja a férfit, akinek a hangja megállás nélkül még mindig hallatszik a különös sikító hangon túl is.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Márc. 05 2011, 23:16

*Mély lehet, ebben már most biztos vagyok, hiszen ez a hideg levegő és a lépcsők, melyekből csak párat látok, bizony arra emlékeztetnek. Na de jobbnak látom nem itt maradni, így lépek egyet hátrébb, de ekkor hallom meg az ismerős férfi hangját, ha minden igaz, akkor a szabó az és hirtelen megdermedek.*
~ Most mit tegyek? ~ *képtelen vagyok eldönteni, legalábbis eleinte, így veszem elő a pálcám, majd egy "Lumos" után lépek le két lépcsőfokot, de ekkor jön a sikítás is. Nyelek egy aprót, valami itt nincs rendben, de inkább én nem mondok most mást, nem akarom lebuktatni magam, a hangommal, se semmi, így haladok lefelé, egyre csak lejjebb és kissé remegő tagokkal.*
~ Nincs mitől félned, ne légy már nyuszi, nem lesz semmi gond, ahogy eddig se volt. ~ *győzködöm magamat és úgy tűnik, hogy ez hatásos, mert már sokkal magabiztosabb, gyorsabb léptekkel teszem meg a maradék lépcsőt, ami még vissza van, legalábbis hogyha minden igaz, majd pálcámmal világítva próbálom megkeresni a férfit.*
- Merre van? *kérdezem meg végül, hiszen jobb lenne innen mielőbb feljutni... még egy lámpakapcsoló után is kutatok a falnál, hátha meglátom valahol és hogyha szerencsém van, akkor bizony fel is fogom kapcsolni, ugyanis nem vagyok oda az ilyen sötét helyekért.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Márc. 05 2011, 23:29

*Na igen a sikítás, és a boltos hangja nem adhat túlságosan sok örömet a lánynak, hiszen valóban félelmetes. Na de a pálca segítségével nemsokára többet is meglát, például hogy valóban egy magas lépcsőn megy végig, ahonnan kb egy perc alatt le is ér. A falak dohosak, mintha áztatva lennének, és kicsit olyan a szaguk is. Amikor véget érnek a lépcsők egy elég vékony folyosóra ér, de lámpa kapcsolót nem igen talál. Helyette viszont apró lábak tipegését hallhatja, s nemsokára azt érzi, mintha valami szőrös dolog siklott volna át a lábán. Nemsokára több is követi, s ha lenéz láthatja mik is azok. Patkányok, elég sokan vannak, viszont csoportosan haladnak a lépcsőn felfele. Mintha... menekülnének. Na de a lány kérdésére nemsokára ismét egy válasz hangzik, méghozzá a lánnyal szembe lévő ajtó mögül.*
-Itt vagyok csak pár lépés... *hallatszik, a dallamos , de mégis kétségbe esett hangú válasz, viszont ekkor a lány nyikordulást hall, s a felső ajtóból szűrődő minimális fény teljesen kihúny. Lehet hogy csak a szél, mert elég gyengén csukódott be, viszont annyi is szent, hogy itt lent is fura dolgok történnek. Ha a lány az ajtóhoz ér, viszont egy fura tenyér lenyomatot vehet észre rajta. Kilincs sehol, lehet talán zár valamit? És ha igen minek.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Márc. 05 2011, 23:36

*Lépteim gyorsulnak, így érek le a lépcsők aljához, ahol már látom is a dohos falat és a kis folyosót. Elhúzom az ajkam, hiszen eléggé furcsa ez a hely ahhoz képest, hogy egy szabászatnak a pincéje, ahol azt hinné az ember - legalábbis én - hogy inkább ruhák vannak vagy valami hatalmas nagy rend, nem pedig egy ilyen csatornaféleség. Mindenesetre a kis lábnyomokat nem tudom mire vélni egészen addig, amíg át nem megy az egyik a lábamon. Hirtelen sikkantok fel és emelem meg lábam, így az egyik dög, amelyik éppen a lábamon volt most a falnak repül, majd nyekken egyet és ez után hirtelen spurizik a többiek után, felfelé a lépcsőkön, én pedig meglepetten nézek utánuk, hogy most hova is mennek.*
~ Úgy tudtam, hogy a patkányok az ilyen helyeket szeretik... akkor most mégis hová mennek? ~ *bukik ki belőlem a kérdés, de csak magamban, végül fejet csóválva fordulok vissza az ajtó felé, majd már kérdezek is, a válasz viszont adott.*
- Szóval az ajtó mögött... *mondom halkan, majd végül meg is indulok felé, ekkor viszont jön a nyikorgás, méghozzá a felső ajtótól és már a minimális hátfény is eltűnik, én pedig megremegek, méghozzá egész testemben.*
~ Ez nagyon nem tetszik nekem... ~ *csak a fene tudja, hogy akkor miért megyek el az ajtóig, ahol viszont nincs kilincs, csak egy tenyérlenyomat. Mások tudnák, hogy ilyenkor kell hátat fordítani és lelépni, de én még nem igazán kerültem itt bajba, tehát bal kezemet lassan ráteszem a tenyér lenyomatra és úgy nézem az ajtót.*
- Lehet, hogy itt így nyílnak... végülis, varázsvilág... *gondolom vállat vonva, magamat is próbálva nyugtatni mindezzel és hogyha sikerül, akkor be fogok sétálni az ajtón, tovább keresve az eladót.*
Mesélő

Rangok
Ház:
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   Szomb. Márc. 05 2011, 23:49

*Bizony már az is egy fura momentum, hogy a patkányok másik irányban haladnak. Nemsokára viszont a hang ismét megszólal választ adva Hecatenek a hollétét illetően, aki úgy tűnik el is indul az ajtó felé. Viszont ahogy ráteszi a kezét, enyhe szúrást érezhet a tenyere közepébe, s az ajtó mintha valami különös mágikus mechanizmus menne rajta keresztül, mintha apró vércsíkok villannának fel, s egy hangos roppanással megnyílik a lány előtt az ajtó... Amit viszont rejt, az annál furább. Egy kisebb terembe ér, ahol szintén sötétség uralkodik. Csupán csak három gyertya világít, méghozzá háromszöget alkotva, ami egy nagyobb méretű pentagrammában van és középen a levegőben, egy kristályban lebegve , s kifeszítve észre is veheti a boltost, aki különös tekintettel néz a lányra.*
-Ügyes vagy kislány most pedig oltsd el a gyertyákat...*szólal meg de hangjában egyre nagyobb türelmetlenség zakatol. A lány érezheti, hogy valami nagyon nincs rendjén, elvégre még ha nem is tanulja de sejtheti, hogy ez valami mágikus csapda lehetett... Abba pedig miért őríznék a boltost? Viszont bármit is gondol vagy tesz, ahogy a boltos szemébe néz, furán érzi magát. Úgy érzi, mintha nem tudna más tenni mint követni az óhaját, s hiába érzi a veszélyt , ezen akarat sokkalta erősebb most benne. Olyan mintha megbűvölték volna.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   

La'morte Szabászat
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Képzések szabályzata
» Katsumi Kawachi
» Kazamata Szabályok