Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 2. emeleti folyosó

Go down 
+79
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Mona Braxton
Naomi Teigneux
Chloe Walsh
Mathis Boll
Thomas Gledhill
Aideen Garadex
Nestor Smirnov
Mikaela Johnson
Havasi Zoárd
Ginger Rosenberg
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Dorian Deamer
Noah Cromwell
Krishana Quinn
Vixilien Sandanez
Brianne Layton
Lucas Doroven
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Daphne Alucard
Kyle Brensley
Christina Dother
Hunyadi Péter
Zoey Fleming
Hecate Lunadea
Azaria Daraghi
Caleb Valerious
Dimitrij Volodya
Scott Renfield
Sairus Macrain
Jake F
Vladislav Kerensky
Raven Dragonov
Sean Derly
Wera A. Flinders
Miroslav Volodya
Zeph Reaver
Lisa Renfield
Lycoris Ozera
Isabella Bartolo
Marcus Mccannt
Candy Hepburn
Nana Black
Alexi Solsagan
Lilith Corivan
Sideris Valbraith
Elijah Donovan
Jane Swan
Takoda Turner
Ryan Bourton
Leila Hunt
Nathaniel Cornwlade
Sandy Bertona
Sayra
Nil Moriarty
Theodora Hendrick
Ruby Rose Re
Lysagh Siobhain
Jasmine Miels
Marhlene Abroxim
Varg Yrjanfrost
Kauko Auranala
Octavia Blackwood
Jacob Stribog
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Mordred Wasimir
Mordana Liward
Faith Craven
Victoire Aimée Toussaint
Airun Al Marem
Josh Barker
Diana Gray
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
83 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-17, 8:08 pm

- Ha bízok benned? Látszik, hogy még nem ismersz… én nagyon nehezen bízom meg bárkiben is, tehát arra még egy kis időre lesz szükséged. Mert honnan tudhatom, hogy máskor milyen leszel? Eddig rendesnek tűnsz, túlságosan is és tudod, nehéz elhinnem, hogy végre tényleg egy olyan ember társaságát élvezhetem, aki nem kezd el sértegetni. *mondja őszíntén, hiszen eddig tényleg nem volt túl nagy sikere az iskolában, bár ezt nem is bánja, de éppen ezért is fogja megbecsülni majd azokat az embereket, akik ezt megérdemlik. *
- Értelek, de akkor nem is kérdezek többet ilyesmit. És rendben, akkor szólj, de csak akkor, hogy ha tényleg van kedved a társaságomat hosszabb ideig élvezni… *egy apró mosoly, hiszen ha valóban a fiúval tart majd, akkor nem egy napig lesznek távol a sulitól, bár ezt még Mordananak is át kell gondolnia, hiszen még oly idegenek egymásnak és már is bízzon benne annyira, hogy elmenjen hozzájuk? Hát most úgy tűnik, még is bízik és Mordred már közel áll ahhoz, hogy a lány teljes bizalmát élvezhesse. *
- Hogy honnan tudom? Sehonnan… de végülis lényegtelen. *monda egy halvány mosollyal, majd meg is indulnak a másodikra és akkor következik a játék a sállal, aminél a lány úgy érzi, hogy most kicsit meg fogja lepni a fiút, viszont amikor Mordred közelebb lép hozzá, egy lépést automatikusan hátrál és még mielőtt sikerülne zavarba jönnie inkább gyorsan az ablak felé indul, majd helyet foglal a párkánynál. *
- Hogy miért pont ide jöttem? Hát nem egyértelmű? Itt azt mondják, hogy remek oktatást kaphatok a mérgekről és hát nekem azok a gyengéim. A szüleimmel elég sűrűn szoktunk kísérletezgetni, de bővebben most nem szeretnék mesélni róla, majd talán egyszer. *mondja, majd kipillant az ablakon, utána pedig ismét a fiúra néz. *
- Remélem, hogy nem fogom megbánni, hogy ide jöttem, bár akármikor elhagyhatom ezt a helyet. Na és te? Hogy-hogy éppen ide jöttél? *kérdez ő is vissza, hiszen ugyanerre a kérdésre a fiú válasza is érdekli. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-17, 8:27 pm

-Lehet hogy még nem ismerlek de az hiszem egész jó úton haladok affele hogy jobban megismerjelek*mondja majd egy kicsi szünetet tart és folytatja is, amúgy a lány szavain mosolyog, óvatos és ez is egy jó tulajdonság, a lány helyébe ő se bízna egy olyanba akivel éppen csak ma ismerkedett meg*
-Az egyetlen módja hogy megtudd csak az hogy töbször találkozunk, máskülönben nem jössz rá, de ha sértegetni akarnálak már megtehettem volna és őszintén mondom hogy eszem ágába sincs*mondja egy félmosollyal, elvégre ténleg nincs baja a lánnyal akkor meg nem is sértegeti, álltalába nem űz sportot ebből, még ha sötétebbnek is tűnik mint az átlagnál*
-nyugodtan kérdezhetsz amúgy meg mondtam hogy mindenre felelek, és szerintem nem hívtalak volna ha nem lenne kedvem*mondja még hozzá téve egy ravasz mosollyal, elvégre ténleg nem kérdez ilyesmiket csak úgy, hanem okkal, pillanatnyi mérlegeléssel.Tudja hogy még nem ismerik egymást de az idő folyamán ha a lány úgy akarja akkor ez változhat és a fiú nem lesz a dolog elrontója, a következőre csak kicsit felnevet*
-Ha lényegtelen akkor azt hiszem nem fejtem ki bővebben a véleményemet a dologról, bár nem tudom érdekelne e egyáltalán*mondja még hozzá téve majd nemsokára már fent vannak és megtörténik a sálas dolog. Amikor a srác közelebb jön a lány hátrébb lép. A fiú csak elmosolyodik , de még lép előtte egy kicsit előre persze most nem annyira hogy olyan közel legyen a lányhoz. Ezt is lehet nevezni játéknak. Aztán leülnek az ablakpárkányhoz és a fiú hallgatja is a lányt*
-Értem, szóval amolyan feltaláló kalandor féle vagy, érdekes dolog, akkor szeretsz megismerni új dolgokat biztosan*mondja mosolyogva miközbe egy nagyobb levegőt vesz és a másikra figyel*
-HÁt én már nem bántam meg, annyi szent, máshol nem akadok ilyen társaságra*mondja derűs hangon a kérdésre pedig csak kicsit megrántja a vállát*
-Tudod ismertük a sulit, vagyis a hírét, a szüleim pedig érdekeltek az ilyesmiben, és amikor hallottuk hogy újra előbukkant ide küldtek, hogy tanuljak. Meglátjuk hogy fog menni*mondja hűvösen miközbe pillantása a másikra vándorol*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-17, 8:41 pm

- Én jó ötletnek tartom azt, hogy sűrűbben fussunk össze. Meg kell hagyni, szelídebb vagy, mint amit a külsőd mutat. *egy apró mosolyt ejt a fiú felé, majd szépen haladnak is felfelé a hosszú lépcsősorokon és kitartásuk végül jutalomra talál, tehát felérnek a második emeletre, ahonnan csodálatos a kilátás. Közben úgy tűnik, hogy a fiú ki szeretné fejteni, hogy tetszik-e neki a lány vagy sem, de Mordana egy kicsit rosszul fogalmazott, így pislog párat. *
- Szerintem tudod jól, hogy érdekel, csupán csak nem használom mindig a legmegfelelőbb szavakat. *jegyzi meg őszíntén, majd kényelmesen elhelyezkedik az ablakpárkánynál és tekintetét egyenesen a fiú felé irányítja. *
- Igen, szeretem az új dolgokat. *egy apró mosoly és ismét jön egy kis bók a fiú felől. *
- Eddig én se, hiszen én se panaszkodhatom a társaság miatt. *ismeri be ő is, majd a fiú is elmeséli, hogy még is hogy került ide és utána Mordana kissé közelebb ül Mordredhez, majd kezével gyengéden megfogja a fiú kezét, felemeli, majd a tenyerét kezdi el kutatni. *
- Mondd csak, hiszel a jóslásban? Azt mondják, hogy abból sok minden kiderülhet. Az életed hossza, a jövőd, ilyesmik. *pillant fel egy rövid időre a srácra, majd egyik kezével fogja a fiú kezét, a másikkal pedig végigjártatja mutatóujját az egyes vonalakon és néha-néha felpillant a srácra és végül elereszti a kezét és egy mosollyal tekint fel újból rá. *
- Én sajnos nem értek az ilyesmihez. *hát igen, látszik, hogy csak próbálta megfejteni, hogy vajon a fiú keze mit is mesél neki, bár nem sok sikerrel, na de van még mit tanulnia, még ha a jóslás nem is igazán érdekli, hazug egy tudomány, annyi szent. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-17, 9:00 pm

-Akkor majd teszünk róla hogy többet fussunk össze, rajtam nem fog múllani*mondja lágy hangon miközbe a másik fele tekint*-Kérdés hogy kinek mit jelent a szelídség, én magamat inkább úgy jellemzem hogy olyan vagyok amilyen*mondja komolyabb hangon de barátságosan a lánynak, a következőre pedig csak halványan elmosolyodik, viccelt ő is , nem gondolta hogy a lányt nem érdekelné csupán jobb így hallani a másiktól*
-Tudom, de minden esetre, remélem az eddigiekkel mutattam valami jelet szerény személyeddel kapcsolatosan, de mondanom sem kell megnyerő jelenség vagy*teszi hozzá, és itt nem a különleges albínó adottságokra gondol hanem úgy egészbe a lányra, nincs ezen mit szépíteni*
-Akkor azt hiszem ebbe hasonlítunk az új dolgokat szeretem én is főleg hogy ha azok kihívással is járnak*mondja mosolyogva ténleg szereti a kihívásokat és az olyan dolgokat ami valahogy újjat hozhat ezért is ilyen amilyen*
-Akkor már ketten vagyunk*válaszol a társaságra kicsit hallkabban majd engedi ahogy a lány megfogja a kezét és lassan ki is nyitja a tenyerét*
-Nemtudom mondjuk úgy hogy hiszek a lehetséges jövőbe de abba is hogy én irányítom azt, nem vagyok annyira elfogult se de annyira nem hiszek, viszont tény hogy vannak dolgok amik bejönnek, érdekes és nehéz dolog a jóslás legalábbis szerintem*mondja kicsit elmosolyodva, elvégre erre gondol*-Na meg nem lenne célra vezető ha mindent tudnánk elvégre akkor hol maradna a meglepetés?*teszi még hozzá ravasz mosollyal a kérdést, majd amikor a lány elengedi a kezét elmosolyodik*
-De lehet majd fogsz, szerintem mindent meg lehet tanulni csak elég érdeklődés és akart erő kell*mondja egy félmosollyal közbe egy gyors pillantással végig tekint a másikon*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-17, 9:15 pm

- Olyan, amilyen? Hmm, hát nekem eddig szimpatikus, nagyon is ~ még ha kissé rideg is vagy, de ez tetszik ~ *ismeri be saját magának, ahogy a fiúra pillant, de ezt nem fogja ám beismerni neki. Ritkán tetszett neki bárki is, eddig remekül megvolt egyedül is, viszont ebben a srácban van valami vonzó, ami képes kiváltani belőle. Talán ez a külső és mellé ez a hűvösség, melyben még is ott lappang a barátságos én és egyben a határozott férfi, ami rettentően sok pozitívumot jelent a lány számára. Még ő maga sem találkozott ilyen fiúval és úgy néz ki, hogy valamilyen szinten kölcsönös ez az érzés, de még se merné elkiabálni, mert utána rosszul esne neki az elutasítás, na meg még van elég idejük, úgy hogy ráér még ezen agyalni. *
- Megnyerő lennék? Örülök, hogy így gondolod, igyekszem. *mosolyodik el ismét és ezzel rejtetten utal bizony arra, hogy nagyon is örülne neki, hogy ha a fiú továbbra is így gondolná. Közben lassan megtörténik a kézvizsgálat, amit a másik normálisan hagy is és kifejti a véleményét a jóslással kapcsolatban. *
- Nem tudom, szerintem annyira nem akarom majd megtanulni, tudod, nem érdekel engem se minden. *ismeri be, majd miközben figyeli a fiút, bizony nem kerüli el a futó pillantás se, így végignéz magán, majd újból a fiúra. *
- Mi az? Mit találtál rajtam? *kérdi kíváncsian és úgy tűnik, hogy ismét egy közös pont. A lány is elmondja azt, amit gondol, tehát ami a szívén, az a száján és hát eddig Mordred is úgy tűnt, hogy bizony hasonlóan viselkedik. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-17, 9:27 pm

-Akkor más már nem is számít, álltalába mindig mások vissza jelzései alapján határozódik ki a jellemünk, tehát akkor örülök hogy annak tartasz, ez kölcsönös is*teszi hozzá egy pillanatra lehunyva a szemét de hamarosan megint kinyitja, s pillantásának célszemélye ismét csak Mordana. Ő maga álltalába elmondja amire gondol bár nem mindent, elvégre ténleg alig ismerik egymást, és az ismerettség utjának kitaposása is élvezet a srác számára , szóval biztos sokszor fog még találkozni a lánnyal. Persze csak ha ő is úgy akarja*
-Igen megnyerő*mondja mosolyogva majd kicsit jobban megtámaszkodik és úgy figyel tovább*-Szerintem elég ha magadat adod több nem is kell*mondja el a véleményét bár jó hogy a lány számára pozitívak voltak a srác szavai. Közbe megtörténik a kézvizsgálat majd a lány kifejti miszerint nem annyira akarja megtanulni. A srác csak mosolyogva bólint*
-Persze, érthető, igazából nincs olyan ember aki minden tudó, de elég azt ismernünk amit szeretünk és célra vezető*feleli hűvös de barátságos hangon. A lány kérdésére viszont a srác szemébe is kis érdeklődés jelenik meg. Egy pillanatra közelebb hajol a másikhoz, nem túl közel de érezhetően közelebb*
-Nem találtam semmit csak megnéztem magamnak egy új ismerőst. FEszéjez vagy zavar?*kérdezi kicsit mosolyogva, nem gúnyból, erre ténleg kíváncsi, bár sejti hogy nem mindenki kedveli ha nézik, viszont a srác nem is bújt ki a válasz adás alól. Egy pillanatig még így marad majd ismét elhajol és karjait a mellkasa előtt össze fűzi*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-18, 11:49 pm

//olvadozunk – de még hogy^^//

*A remek társalgás egészen addig folytatódik, amíg a fiú végig nem néz a lányon és erre bizony Mordana nem rest rákérdezni se. Viszont ahogy a fiú közelebb hajol hozzá és megadja a választ, bizony sikerül zavarba hoznia a leányzót, melyet a kis pír is jelez az arcán. De ezt természetesen az exortusos diák nem látja, így hát nem is aggodalmaskodik és meg se fordult a fejében, hogy Mordred ezzel elérte azt, amit már mondott neki. Viszont ha már visszakérdeztek, illene válaszolnia is, így egy pillanatra kitekint az ablakon, csak hogy ne keljen végig az oly csábító, zöld szempárba néznie, majd végül, rövid idő után még is a fiúra tekint. *
- Igen, egy kicsit zavar. *mondja őszíntén a fiúnak, majd ismét megtalálja a fiú szemeit, de nem túl sokáig, mivel Mordred újból eltávolodik, majd kezeit összefonja maga előtt, aminek láttán a leányzó elmosolyodik. *
- Lehet, hogy most nagyon komolynak akarsz tűnni, de engem inkább arra emlékeztetsz, mint ha durcás lennél. Bár biztos vagyok benne, hogy nem vagy, hiszen nincs rá okod, legalábbis szerintem. *a mosoly továbbra is az arcán marad miközben a fiút fürkészi. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 12:10 am

*Úgy tűnik ténleg elég jól megvannak, mert még a lány se küldte el a fiút a világ végére és fordítva se, amikor közelebb hajol hozzá és elmondja a választ a lány elpirul, és a srác is kis mosolyra húzza a száját. Nem szól hogy sikerült elég ha maga tudja , nomeg ne hidje annyira a lány hogy a srácnak sikerült nem akarja letörni a lelkesedését Mordananak hogy megakadályozza azt a bizonyos "pirítást". A válaszra kicsit bólint közbe lassan hátrébb dől*
-Hát annyira mégse zavarhat, ha így lenne akkor már elküldtél volna a zivatarosba*mondja ravasz mosollyal, tudja ő miről beszél. Ha annyira zavarná a lányt akkor már biztos bekeményített volna elvégre Mordred nem éppen egy szende leányzóként ismerte meg*
-De minden esetre akkor nem nézlek annyira*mondja miközbe fejét az ablakon kivüli világra fordítja, arcáról lassan leolvad a mosoly is ,de nyugodt tekintettel néz vissza a lányra pontosabban a szemébe*
-HÁt nem csak tűnik az is vagyok*mondja újbóli mosollyal majd oldalra dönti a fejét*-Nem, csupán gondoltam megmutatom hogy nem csak egy oldalam van, amúgy gondolom neked se mindig a kemény, nem hagyjuk magunkat ki ismerni Mordana jellemed van igaz?
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 12:21 am

- Nem foglak elküldeni, ezt te is tudod jól… és talán azért zavar, mert furcsa, de egyben jó érzés is. *ismeri be továbbra is a sziklákat és az óceán fekete vízét bámulva, majd utána ismét a fiúra pillant és ekkor mondja Mordred, hogy ő bizony komoly is, nem csak annak akar tűnni, majd pedig egy egyszerű kérdést tesz fel a fehér bőrű leányzónak, aki meglepetten pillant rá. *
- Nem érzem jogosnak a szavaidat. Egy cseppet se vagyok zárkózott és szerintem nagyon is hagyom, hogy megismerj. *mondja, majd lassan felkel és a kabátját is a kezébe veszi, majd a fiúra tekint. *
- De ezek szerint valamit rosszul csinálhatok. Mindegy is, én szerintem most megyek és inkább lefekszem, szóval további kellemesen komoly estét Mordred. *egy apró biccentés a fiú felé, majd bizony el is indul a folyosón. Kissé rosszul esett neki, hogy most, amikor tényleg teljesen magát adja ilyen kérdést kap és amilyen fura természete van, inkább most elköszön. Amúgy is későre jár és hát nem árt egy kicsit pihenni se. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 12:40 am

*A válaszra kicsit oldalra dönti a fejét majd bólint*-Ismerős kétes érzés lehet, néha én is éreztem ilyesmit , amúgy meg örülök is hogy nem akarsz. *mondja majd még egy félmosollyal mondja hozzá*
-Persze ha jó akkor még nézhetlek egy darabig*mondja befejezve, bizony nem rest ilyesmit mondani a végén még talán megint elönti a lány arcát a pír aminek a srác felettébb örülne, ténleg érdekes hogy ilyesmi tetszik neki, de valószínüleg ez a lány miatt is van. A válaszra az arcán nem látszik zavarodottság, najó talán egy kicsi de lehet ténleg rosszul fogalmazott nomeg ahogy ismeri a lányt ő is félre érthette, így nem is hagyja hogy szó nélkül távozzon legalábbis nem egyedül, így ő is mellé szegődik*
-Á-á ilyen könnyen nem szabadulsz. Amúgy nem mondtam vele azt hogy nekem nem hagyod de te meg azt nem mondhatod hogy az a tipikus mindenkivel barátkozó túl vidám lány vagy mert nem látszol annak, tudod engem is lehet éppen ez fogott meg, mivel más vagy mint az átlag és ez nagy szó. Ismered a hegyes közmondást ami pont ide vág?*kérdezi mi közbe a lány mellől a lány elé vág be még mindig vele szemben áll tehát hátra fele megy , de úgy tűnik őt nem zavarja*
-Kezdjük egy kis kérdez felelek-kel, hogy rá világítsak arra amire gondolok ha akarod te is kérdezhetsz, szóval hányszor voltál szerelmes?*elég hülye kérdés de úgy tűnik hogy a srác szeret játszani a tűzzel*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 1:08 am

- Ha akartalak volna, már rég megtettem volna, ne aggódj. *mondja egy apró mosollyal és utána a fiú további szavaira kissé meglepetten pillant rá és bizony újból előbújik az a kis zavart mosoly, melyhez a kis pirosító is társul. Magyarán Mordana újból elpirult, de nem nagyon, viszont ha a fiú figyeli az arcát, láthatja rajta. A beszélgetés fonala közben kissé megváltozott és a lány most indulni készül. Nem gondolta volna, hogy ilyen hamar, most viszont még is úgy érzi… tehát már el is köszön és távozna, de ekkor Mordred is felpattan, majd szépen mellé szegül, hogy továbbra se szabaduljanak meg egymás társaságától, bár szíve mélyén a lány se akart még búcsúzni. *
- Valahogy sejtettem, hogy nem lesz ilyen könnyű megszabadulnom tőled. *mondja kissé komolyan, majd végül elmosolyodik és ismét a fiúra pillant, de most már sétálgatnak közben. *
- Hát nem mondom, hogy mindenkivel túl nyitott vagyok és kedves, de veled úgy érzem, hogy igyekszem. *ismeri be, majd a közmondásra kissé furcsán néz ismét a srácra. * - Nem, de ha elmondod, akkor tudni fogom. *mosolyodik el és ekkor a fiú bevág elé, így eleinte Mordana meglepetten lassít, de ahogy Mordred megindul hátrafelé, akkor utána újból felveszi a tempot. *
- Kérdezz-felelek? *akad le a kérdésen, majd pislog párat, de ekkor már meg is kapja a kérdést, aminek hallatán hírtelen megáll. *
- Öhm, még is honnan jött neked ilyen kérdés? *kérdi és utána ismét megindul, majd kipillant az ablakon és utána újból visszanéz a fiúra. *
- Még soha nem voltam. De ez miatt ne nevess ki, egyszerűen eddig még nem találkoztam olyannal, aki ezt megérdemli, mert nem adom könnyen magam. *vigyorodik el és bizony neki is beugrik egy kérdés, bár nem éppen ilyen jellegű. *
- De te még is mire szeretnél rávilágítani ezzel a kérdéssel? *lehet, hogy végülis beleszámít a kérdezz-felekebe, de lehet, hogy nem, viszont Mordana most erre kíváncsi, nem is kicsit. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 1:28 am

-Tudom , de nem akartad és ez itt a fontos*mondja kicsit félmosollyal, közben konstatálja hogy bizony a lány megint pirult mégha nem is nagyon, a következőkben megváltozik a beszélgetés és a lány éppen indulni készül de a srácot se olyan fából faragták mint aki csak így annyiba hagyná a dolgot így el is indul mellette*
-Ó még nem is tudod mennyire ragaszkodó típusú emberre találtál*mondja egy kis mosollyal, ténleg nem könnyű lerázni főleg ha nem akar elmenni, így ha a lány el akarja küldeni bizony nagyon meg kell emberelnie magát és ilyesztőnek kell lennie. Nagyon.*
-HÁt éppen erről beszélek én nem is mondtam hogy velem szembe vagy az*mondja mosolyogva, hiszen ténleg nem azt mondta hogy márpedig vele szembe az csupán észre vette hogy valószínüleg nem mindenkivel olyan mint vele. A kérdésre csak megrántja a válllát*
-Hmm nemtudom csak úgy jött de ha válaszolsz akkor rájössz miért kérdeztem*mondja egy kis mosollyal majd ismét megindulnak, a srác folytatja a hátra fele járást, a választ meg is kapta pont erre gondolt. Nem azért mert a lány ne lenne szép csupán nem olyannak ismeri aki közel engedne magához bárkit is. Legalábbis a viselkedésből eddig ez adódik. A kérdésnél viszont a srác áll meg hírtelen és tesz egy lépést a lány felé, így az ha nem fékez le bizony bele megy a srác mellkasába. Lehet éppen ez volt a cél*
-Látod éppen arról hogy most vallottad be hogy igazam van, bár lehet félre értésen alapszik, nem voltál szerelmes mert eddig nem találkoztál olyannal aki megérdemli, ergo nem adod könnyen magad nem nyílsz meg teljesne mások előtt ami nem is baj*magyarázza kicsit velősen majd a lány szemeibe néz*
-Amúgy hogyhogy csak múlt idő, azt mondtad eddig?*dönti oldalra a fejét még mindig a másikat nézve*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 1:43 am

*Ahogy meghallja, hogy Mordred ragaszkodó egy srác, halványan elmosolyodik. *
- Hát valóban nem tudom. *ismeri be nagy komolyan, majd sétálgatnak tovább és bizony úgy tűnik, hogy minden elhangzott szavára Mordred különösen jól figyel és közben elkezdődik a játék és a fiú hírtelen áll meg, majd lép közelebb a lányhoz, aki bizony mivel már késő van és erre nem is számított, szépen bele is fut a fiúba, azaz hát nekimegy és két kezét megtámasztja Mordred mellkasán, majd felpillant rá és hírtelen lép hátrébb. *
- Bocsi, de a te hibád volt… máskor ne állj meg ilyen hírtelen. *mondja egy apró mosollyal és bizony megint bejött a fiúnak a zavarbaejtés, tényleg valamit nagyon jól csinál. Még Mordana se tudja igazán, hogy kivel is akadt össze, ugyanis ekkor meghallja a kifejtett választ és kissé meglepetten pislog párat, ugyanis a fiú fejtegetése nagyon is helyes. *
- Az előtt nyílok majd meg aki méltó lesz rá, bár úgy érzem, hogy néha azért még is meg szoktam… meg például előtted se titkolóztam. *jegyzi meg és a fiú következő kérdésére ismét nagyot néz. *
- Miért kell neked mindenre így rákérdezni és így figyelni a szavaimra és folyton zavarba hozni? *kérdi most már kissé dühösen, de hogy miért is dühös? Mert nem szereti, hogy ha sarokba van szorítva, most viszont sikerült Mordrednek a terve, nagyon úgy érzi a leányzó. *
- Amúgy meg azért, mert mostanra nem mondhatom, hiszen az a múlt volt és csak úgy jöttek a szavak. Na meg késő van már, lehet, hogy tényleg aludnunk kéne… *mondja, majd kissé kerüli a fiú pillantását, mert szinte biztos benne, hogy ha tekintetük újból találkozna – ami nem lenne nehéz, főleg, hogy a srác elég sűrűn nézi a szemeit – akkor rendesen elpirulna és azt most nem akarja. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 1:58 am

-Hát majd megtudod*mondja egy kis mosollyal majd jön a séta és pár kérdés, amire választ is kap na és ő is válaszolgat, majd jön a hirtelen megállás és a lány neki megy a fiúnak aki kicsit el is mosolyodik, a mellkasának támasztott kezet viszont amikor vissza húzzák megfogja bár nem erősen csak a másik ujjai köré fúrja a sajátjait, amolyan játékosan, semmi közeledés gyanúja vagy bármi, ha a lány akarja ki is tudja húzni*
-Lehet mert éppen ezt akartam, amúgy meg akkor miért kérsz bocsánatot?*kérdezi egy kicsit érdeklődő pillantással de még mindig ugyan azzal a magabiztos mosollyal az arcán*
-Tudom észre is vettem, bár nem tudom mivel érdemeltem ki kegyed tiszteletét ennyire de kiváltságosnak is érzem magam*mondja mosolyogva de mintha őszíntén is beszélne, elvégre a srác elmondja amit gondol csak ő max nem pirul bele. A következőre viszont kicsit fel is nevet*
-Hmm talán mert veled beszélgetek és illendő is hogy a szavaidra figyeljek, a zavarba hozás pedig.....*kicsit elmosolyodik közbe*-Nos az nem csak rajtam áll, de ha mondhatok egy apró kis dolgot még jól áll ez a kis düh*mondaj egy kis kacsintással is még hozzá majd komolyabb lesz, elvégre nem akarja el ilyeszteni se a másikat*
-Áhá, szóval akkor még nem gondolsz a jövőre, ez nem is baj, és a jelennel hogy állsz?*tesz fel egy ujjabb kérdést majd kicsit oldalra dönti a fejét*
-HÁt ha akarod elkísérlek egy darabon , bár ha személyen cseppet feszélyezőnek, és idegesítőnek tartod megértem

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Jalmaari Halautte
Diák Exortus
Diák Exortus
Jalmaari Halautte


Hozzászólások száma : 183
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 32

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 7:38 pm

-Troy-

*Két napos keresgélés után valahogy lassan már nincs kedve veszekedni, sőt ereje sem, örül, hogy ha végre felkerül a fiú neve a Vörös Pajzs ajtajára, akkor letudta ezt is, és mehet, amerre kedve tartja.*
-Jah, értem.*nyugtázza a dolgokat, akkor Amerika, és arról valahogy a szabadelvűség jut eszébe, de inkább nem mond semmit. Ő se valami túl konzervatív ember, és főként nem szent, még csak az hiányozna. Amúgy számára a srác feltűnően csendes. Pedig valahogy nem hiszi, hogy ő lenne ennyire ijesztő, mert nem az, és most még nem is beszélt az egyébként megszokott modorában, amitől egyesek falra másznak. Csak akkor szokott ilyen lenni, ha a magiszter is a közelében van, mert hát meg kell felelni, és az anyja hírneve is jó kis mérce, de azért máskor nem éppen a kedvességéről híres, jó kis próbáknak veti alá az embereket, ki az, aki megérdemli, hogy barátkozzon vele. *
-Azt ajánlom is. *válaszol, kicsit megvonva a vállát, nem jó ide kerülni. És végképp nem jó ujjat húzni a házvezetővel, nem éppen arról híres, hogy milyen aranyos és megbocsátó lenne. Közben meg Jal gyorsan halad tovább, fel a másodikra is. *
-Jah, elfelejtettem, hogy mindenfele vannak tantermek, de majd megtudod, mi merre van... a magiszter meg méregkeverést és rúnamágiát tanít. azt gondolom már tudod, hogy a ház állata a sárkány, színe a vörös és a szürke... na de akkor ez a második, itt a könyvtár és a tanuló, ezek a legfontosabbak.*mondja tovább, végül is az a dolga, hogy elmondja, mi merre, és végigvezesse a srácot az egész sulin. *
-Az Északi torony a magiszterek-é, oda csak engedéllyel lehet felmenni, a miénk a Keleti. Itt van a társalgó, meg a hálók is. Valami kérdésed esetleg? *kérdezi meg, és hátrapillant, hogy megy-e utána a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 7:55 pm

~ Tantermek, tantermek... Ezek mért is lennének nekem túl fontosak?! Na persze, fogok órákra járni, de könyörgöm. ~
* Már szinte magában sír, hogy legyen vége ennek a "körutazásnak", mert valahogy már nagyon fáradt. De ez érthető is az első nap leárasztotta valami szeleburdi lány, aztán két napig bolyongott, most meg egy fekete ruhás srác magyaráz neki. Nem fog beszélni, ha nincs mit mondania. Fölöslegesen meg nem szokta járatni a száját, mert az nem hozzá való. Majd a végén kinyílik, de ez attól függ, hogy milyen társaságba keveredik. Lehet ő lesz a suli legnagyobb bajkeverője, de az is megeshet, hogy a legjobb tanuló lesz. Ez majd kiderül, mindenesetre most nem a legkedvesebbik oldaláról mutatkozott be. De ez csak a fáradtság. Egy jó kiadós alvás megváltoztatja a kedvét, csak már jusson el odáig, hogy ezt megtehesse. A méregkeverés még az ő műfaja, na de a rúnamágia. Nem hiszi, hogy sokszor megfog fordulni azon az órán. Már ezt így az elején meg is jegyzi magának. De azért jó is lenne tudni, hogy a többiek mit tanítanak. Bár lehet nem kívánság műsor, hogy melyik órára fog bejárni, ha egyszer kötelező muszáj jelen lennie. Azt is elkönyvelte magában, hogy az északi toronyba csak engedéllyel mehet be, bár nála az engedély mit sem számít. De most talán inkább hátra hagyja a stílusát. Még jó, hogy feltette a kérdés szót, bár utál tájékoztatót kérni, inkább a maga ura és egyedül szokta felfedezni a világot, de most félre teszi ezt és feltesz egy kérdést. *
- Mik a többi tantárgyak és kik tanítják?
* Ez az egyetlen egy kérdés, amitől a fiú irtózik. Nem a tanulásról híres, de ez majd a jövő zenéje lesz, hogyan teljesít az iskolában. Mindenesetre azt tudja, hogy nem lenne túl jó ha innen elküldenék, mert apja tuti nem fogadná vissza és akkor mehetne a nagyszüleihez, akiket utál. Bár a világon nagyon kevés ember van, akit szeret szám szerint egy. Az édesanyját, persze addig amíg élt. Apja ezután döntött úgy, hogy leveszi a kezét a fiúról és elküldi "melegebb éghajlatra", vagyis jobban szólva tanulni. De ezt inkább ilyen hivatalosan intézte el, hogy tanulni küldi a fiút, de Troy tudja, hogy csak megakartak otthon szabadulni tőle. Ezért sem beszédes, mert minek elmondani ilyeneket, utálja ha valaki sajnálja. Talán férfiúi becsülete, vagy a fene se tudja.
Visszatérve, egész végig Jal mellett ment és nézett ki a fejéből. Közben felfogta mind azt, amit neki mondtak, és bár nem lehetett látni rajta, mégis elkönyvelte magában, hogy mi merre van. Talán nem fogja elfelejteni, bár nem az a feledékeny ember típus. *
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 9:14 pm

//olvad – Mordred és Mordana//

- Megtudom? Valóban? És te ebbe még is miért vagy olyan biztos? *érdeklődik egy kicsit, majd amikor Mordred hírtelen megáll, akkor nekimegy, bár nem túl erősen, szóval két kezével megtámaszkodik a fiúban, majd már húzná is vissza a kezét, amikor a fiú megfogja és gyengéden rákulcsolja ujjait. Ismét jön a meglepett, kissé piroskás arc, majd a zavarodott szempár, ahogy először kezeikre, majd ismét a fiú zöld szemeibe tekint. *
- Öhm… *kezdi, de hírtelen elhallgat és még se távolodik el jobban Mordredtől és kezét se csúsztatja ki a másikéból. Valamiért jól esik neki ez a közelség, úgy, mint még soha. Hogy miért? Mert még senkihez se érezte azt, hogy közel kerül. Oké, fogták már meg a kezét bemutatkozáson kívül is, de ez most direkt volt, Mordred valóban ezt akarta és amikor a lány bocsánatot kér, majd elmondja, hogy mindez miatt nem ő a felelős, akkor a titkozatos fiú ismét nagyon helyesen válaszol, szinte mindig olyanokat mondva, amivel Mordana egyre jobban zavarba tud kerülni. *
- Nem tudom. De te annyira… annyira. *húzza ki lassan kezét a fiúéból, majd elfordul és kitekint az ablakon, miközben lassan meg is indul abba az irányba, de nem megy el túl messze, csupán csak pár lépést tesz és a cél, hogy most ne kelljen Mordred szemeibe néznie. A további szavakra viszont már tényleg nem tud mit mondani. Mivel érdemelte ezt ki a srác? Ez egy nagyon jó kérdés, talán azért, mert oly különleges és olyan, mint amilyen embert Mordana még soha életében nem látott. Egy halk sóhaj, majd amikor meghallja, hogy a düh is jól áll neki, lassan az falnak dől, de persze előtte megfordul. *
- Nem is áll jól… *mondja kissé halkabban és ekkor meghallja a következő kérdést, hogy a jelennel mi is a helyzet. Enyhén vállat von, majd végre visszatalál a piros szempár a fiúéhoz. *
- Most se vagyok szerelmes, még mindig nincs olyan… de persze nyitott vagyok arra, hogy ha még is találkozom majd egy olyan sráccal, akkor valószínűleg engedek majd neki. Elvégre én se akarok örök időkre magányos maradni. *mondja nagy komolyan, majd végignéz a hosszú folyosón, utána pedig a fiúra. *
- Végülis maradhatunk még egy picit, de tényleg nem sokáig. És ha még egyszer rosszat szólsz, akkor itt foglak hagyni. *mondja most már egy apró mosollyal és Mordred nagyon is jól tudja, hogy mit ért az alatt Mordana, hogy rossz szólás. Tehát ha ismét a lány szavait kezdi el értelmezgetni vagy ismét zavarba hozza. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 9:52 pm


-Persze, nem szoktam viccelni*mondja bár az igazat megvallva a srác néha nagy tréfamester ha lehet annak nevezni, de annyi is tuti hogy nem szokott félre beszélni se. Nem az ő fajtája ennyi. Aztán jön az ütközés ami persze a srác részéről szándékos volt. Aztán megfogja a másik kezét persze nem túl erősen ennek eredményeképp a lány már megint elpirult bár nem annyira de nem is baj. Amikor a másik húzni kezdi kifelé a kezét a srác enged is hiszen nem rőszakos*
-Annyira mi?*kérdezi egy kis félmosollyal bár úgytűnik hogy a válaszra még várnia kell egy kicsit, ha másnem majd megkérdezi még egyszer maximum. Aztán jön pár perc csend ami vlakinek feszült valakinek nem , majd Mordana megfordul és a srác is elmosolyodik a válaszon*
-Pedig szerintem szép... Tudod nem hazudok, szóval hihetsz nekem, szerintem még nem láttad magad *mondja még mindig mosolyogva a lánynak, tény hogy nem beszél félre de valaki ezt szereti valaki éppen utálja benne, eldől hogy a lány hogy van vele bár eddig pozitívak a jelek. Aztán jön a kérdés és a roppant frappáns válasz kicsit oldalra dönti a fejét, tetszik neki ez a stílus*
-Helyes gondolat menet valahogy én is így vagyok vele, bár én inkább férfiakhoz híven kezdeményezni fogok ha eljön az idő*feleli ő maga is a hátát a falnak vetve de a lány fele néz, arcán még mindig ott a kissé fura mosoly, a lány szavaira mosolyogva bólint *
-Hmm a rossz közé a bókolás is beleszámít vagy az még határeset?*kérdezi kicsit még mosolyogva úgytűnik azért még van azarcán bőr a srácnak,kicsit közelebb megy a lányhoz persze most semmi hátsó szándékkal, sőt nem is közeledik úgy csak a kezét a fallnak támasztva figyeli a másikat*
-Kedvenc virág?*elég hülye kérdés dehát még azért szeretne ismerkedni ahhoz meg meg kell tudni egykét ilyen dolgot is a lányról*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 11:45 pm

- Igen, azt már észrevettem, pedig egyszer azért meghallgatnék tőled egy viccet. *mondja a fiú arcát kutatva, miközben szája lassan mosolyra húzódik. Nem kell Mordrednek mindig olyan keménynek mutatnia magát, attól még, hogy néha mosolyog, nem lesz kevesebb senki szemében sem. Az annyira kérdést viszont esze ágában sincsen megválaszolni, még ő maga se tudja eldönteni, hogy milyen is a srác. De néha felettébb idegesítő, az biztos. *
- Tudod, ez nem lep meg. Elég határozott embernek tűnsz és nem is gondoltam arra, hogy ha eljön majd úgymond az idő, nem fogsz kezdeményezni. Na de majd kíváncsi leszek, hogy ki lesz az a bizonyos lány, aki majd megtetszik neked és aki el tudja viselni a folytonos megjegyzéseidet. *nyelvet ölt, majd elvigyorodik és a kérdésre gondolkodó arcot vág. *
- Igen, határeset, bár pár percig kibírnám bók nélkül, mert a végén még olyat teszek, amit talán megbánnék. *mondja kissé titokzatosabban miközben lassan oldalra dönti a fejét, hiszen egy újabb kérdést kapott. *
- Kedvenc virág? Hmmm, a fehérrózsa. *nem gondolkodik túl sokáig, elég hamar elárulja a srácnak, hogy mit is szeret. *
- Na de most úgy érzem, hogy nekem is kéne kérdeznem. Szóval te eddig hányszor voltál szerelmes? És hány barátnőd volt eddig összesen? *kérdi kicsit kíváncsian, majd közelebb sétál a fiúhoz és a kitámasztott keze mellett megáll, ismét a falnak dől és piros szemeivel csak kutatja a másikét. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-21, 12:01 am

-Hmm hát ha egyszer eszembe jut egy vicc akkor majd el is mondom, te leszel az első*mondja egy félmosollyal, nem mindig jut eszébe humor csak ha önmagától jön gondolkozásnál, erőltetésnél nem igen szokott eszébe jutni ilyesmi, de persze ez normális is*
-Hát akkor majd bemutatlak neki, bár már most se lehetne mondani hogy közömbös lennék valaki iránt bár hogy el tudja e viselni a megjegyzéseimet az még kérdéses*mondja kicsit titokzatosnak tűnve miközbe mosolyogva neki támaszkodik a fallnak és Mordana felé pillant*
-Nocsak mifélét tennél?*kérdezi mosolyogva majd lassan felemelte a kezét és ujjaival egy hármas mutat*-Eddig háromszor*mondja egy félmosollyal bár nem tudja hogy a lánynak eszébe fog e jutni hogy a pirulásra gondol e vagy sem de majd meglátjuk. A lány válaszára mosolyogva bólint*
-Az szép is illik az arcodhoz*mondja mosolyogva hangnemjéből látszik is hogy nem gúnyból vagy bántásból mondja, nomeg a kis bujkáló mosoly is erre ad indokot. Csupán megjegyezte*
-De ha már rózsa nekem fekete*válaszolja lassan felsóhajtva majd a következő kérdésre csak a másik mellé sétál, és fejét a lány felé billenti oldalra*
-Ez két kérdés volt*szögezi le mosolyogva*-De azért válaszolok rá bár az utóbbival kezdeném, eddig összesen 3 barátnőm volt ezek között egyel kb egy hétig tartottam a kapcsolatot, egybe voltam szerelmes és a legutóbbinál pedig felvilágosítottak hogy bár nem egy vér mégis családtag, hiszen a mostoha hugom*rántja meg a vállát, hát ez van*
-Tudod neked is ki kéne próbálni, nem rossz érzés... ellensúlyozza az érzést amikor egyedül vagy*mondja egy kicsit csendesebben talán komolyabban is a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-21, 12:30 am

- Szóval van valaki, aki tetszik… hmm… *elgondolkodó arc, majd agyán elég sok gondolat kavarog. * ~ lehet, hogy rám gondol? Áh, biztosan nem, nem kéne reménykednem abba, hogy egy albino lány is tetszhet valakinek, hiszen mindenki szereti a szép szemeket… és a többi… ~ *kissé el is húzza a száját, de hogy miért is tette, azt a fiú nem tudhatja, persze ha feltűnik neki ez az apró kis reakció. *
- Hogy mifélét? Én egy kis játékra gondoltam, ami számomra szórakoztató lenne, de a te szemszögedből már nem biztos. *egy apró mosoly miközben a fiú szemeit fürkészi és a rózsa után csak bólint. *
- Valóban illik, ahogy hozzád a fekete. Furcsa, pont olyan vagy, mint ha az ellentétem lennél… ~ csodás ellentét ~ *mondja a fiút figyelve továbbra is, hiszen valóban, a fekete külső és kissé zord, de még is egyben oly vonzó viselkedés teljesen erre utal. *
- Igen, tudom, hogy két kérdés volt, de nekem szabad. *nyelvet ölt vigyorogva, majd meghallgatja a fiút és kissé elgondolkodik, de persze ezt hangosan teszi. *
- Ezek szerint az a rokon még mindig a barátnőd? Mert sokakat ugye nem zavar, főleg egy aranyvérű családban, hogy ha rokon rokonnal keveredik és rád nézve úgy tűnik, hogy bizony nem vagy sárvérű. *nem zavarja ez a kifejezés, ő maga is aranyvérű és nincs oda a mugli szülők gyermekeiért. De ezt nem mutatja ki mindig, most viszont kifutott ez a szó az ajkain. *
- És akibe szerelmes voltál… szóval vele mi lett? Miért nem vagy már vele? Megcsalt? Megbántott? Esetleg kiszerettél belőle? Szóval mi történt? *teszi fel a kérdést miközben megpróbálja megfejteni a fiú múltját és közben meghallja az apró megjegyzést, melynek hallatán kissé lehajtja a fejét. Egy apró sóhaj, majd végül kissé halkan mondja. *
- Tudom… de még is félek attól, hogy esetleg kihasználnak. *mondja, majd lassan ismét a fiú szemeibe néz és lassan elmosolyodik. *
- Bár be kell vallanom, már van egy kiszemeltem, akit meg szeretnék hódítani és megtörni a magányomat. *úgy tűnik, hogy a fiú jó hatással van rá, őszíntébb lett és jobban ki meri gondolni, hogy mire is gondol, hogy mit is érez. Lassan a fiú felé nyúl, majd végigsimít egy hosszú, fekete hajtincsen, majd utána kissé zavartan húzza vissza kezét és hírtelen ugrik be neki. *
- Eddig három? Öhm… izé, látod, már megint kezded. *karjait összefonja maga előtt és kissé sértődötten pillant a távolba, tehát elfordítja fejét Mordredtől. *
- Túl jól megy ez neked. *jegyzi meg most már kissé mosolyogva, így a fiú is tudhatja, hogy ez a kis sértődés inkább játékos, mint sem komoly. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-21, 12:54 am

-Aham van, tudod az illető szép és érdekes személyiség és különösen szép amikor elpirul*mondja mosolyogva elvégre kérdéses hogy ennyi infóval is félre érti e a lány vagy sem, de majd ezt is meglátjuk nemsokára*
-Hmm nem tudhatod hogy milyen dolgok amik nem biztos hogy jók az én szemszögemből*mondja még mindig kis mosollyal , majd kicsit oldalra dönti a fejét*-Igazából csak az a fontos hogy mi tetszik nem az hogy mi illik de örülök hogy így gondolod*mondja mosolyogva a lánynak valamivel még lágyabb hangnembe is*
-Neked megengedem*mondja bólogatva a kérdésre majd kicsit megrántja a vállát*-Mondjuk úgy hogy kinőttünk belőle neki udvarlója van meg nekem is megvan a saját utatm , de a család szempontjából nem voltak bajok, csupán az idő, de kedvelem is mint a testvéremet*mondja mosolyogva valamivel azóta már komolyodott a srác is. A következő kérdés sorozatra csak lassan megcsóválja a fejét*
-Mondjuk úgy hogy a távolság, meg más iskolába is járunk, szóval nem ment volna ne kérdezd miért*mondja kicsit hűvös de lágy hangnembe, az ő útjuk már akkor szétszakadt mielőtt még a srác ide jött volna*
-Ha nem hagyod akkor nem használnak ki... ez nem azt jelenti hogy meg kell tartani a távolságot csupán mindig késznek kell lenni a fordulatokra*mondja el a véleményét persze ha a lány megfogadja akkor jó ha nem az se baj*
-Szerintem ha igazán akarod biztosan meg is fogod hódítani, elvégre minden adottságod megvan*mondja kicsit oldalra billentve a fejét egy mosollyal a lány felé. Hagyja hogy végig simítson a haján az ujjával közbe végig simít a másik kézfején majd jön a szólás és a lány válasza is*
-Tudod nem akartam mondani eddig mert akkor tartottam még jobban vigyázol*mondja ismét egy kis mosollyal bár látja hogy nem bántotta meg a lányt eddig ami jó*
-Hát tudod, csak akkor megy jól ha nagyon akarom, márpedig a te személyednél mindig öröm elérni ilyesmit*mondja*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-21, 1:11 am

*Ahogy a fiú kifejti kissé bővebben a kiszemeltjét, Mordana ismét elpirul és egy kicsit sokáig figyeli a fiú szemeit. *
~ Most tényleg komolyan beszél? Olyan furcsa, hogy tényleg tetszek neki… ~ *most már el is mosolyodik és inkább nem folytatja előző tervét, hanem a fiú szavain mosolyog továbbra is. *
- Nekem megengeded? Mily kegyes vagy, de nem kértem engedélyt Mr. Wasimir. *mondja még mindig széles mosollyal az arcán és utána csak bólint a válaszra. *
- Rendben, akkor hát nem kérdezem, végülis a te dolgod. *feleli kissé elkomolyodva, majd utána újból megjelenik a jól ismert mosoly. *
- Gondolod, hogy meghódíthatom? Nem igazán tudom, hogy azt hogy kellene csinálnom, de akkor majd igyekezni fogok, max tőled kérek tanácsot és majd elmesélem, hogy hogy sikerült. *mondja kissé titokzatosan és ezzel próbálva egy cseppet félrevezetni a fiút, hogy Mordred elkezdjen kételkedni abban, hogy kire is gondolhat. Elvégre ismer más fiút is és előfordulhat, hogy nem is a fekete herceg tetszik neki… Viszont a hajjal való játszadozást követő apró simítást követően ismét elmosolyodik és a fiút figyelgeti továbbra is. *
- Azért abbahagyhatnád most már tényleg, beismerem, hogy te nyertél. Jó lesz? Még jó, hogy nem fogadtunk semmiben, így nem kell semmit se adnom. *vigyorodik el, pedig most, hogy így belegondol, nem lett volna rossz egy kis fogadás, na de sebaj. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-21, 1:35 am

*A sárc nem szokott viccelni lehet ezért is nem kedvelik sokan mivel mindig elmondja amit gondol, mások viszont ezért is szeretik a srác pedig ilyen fog maradni. Szóval komolyan is mondta amit mondott akérdésre egy nagyot bólint*
-De megám, amúgy pedig ha nem kértél akkor is, a lényeg azon van hogy megengedtem*mondja kicsit nevetve, látszik rajta hogy viccel, közbe érdeklődő pillantással figyeli a lányt és amit mond. Kicsit oldalrais dönti a fejét a mosoly pedig még mindig ott pihen az arcán*
-Hát csak akkor ha akarod*mondja mosolyogva, a következőkre se hervad le ez a mosoly, a srác a végén úgyis rájön hogy lesz bár lehet egy kis zavart kelltett benne a lány*
-Hát akkor első tanács, add önmagadat és el is felejtheted hogy tanácsra lesz szükséged, szerintem ha valaki megszeret akkor magad miatt szeressen*mondja kicist félmosollyal igen komoly hangon. Tud ő olyan is lenni főleg ha ilyen dolgokról van szó. Aztán a következőn már megint nevet egy kicsit*
-Nocsak.. ilyet is ritkán hallottam de hódolatom előtted Ms Liward*mondja mosolyogva még fejet is hajt a lány előtt*-nagy hatalom ha képes valamit beismerni az ember amúgy meg ha akarod még biztos van valami amibe lehet fogadni...*mondja ravaszkás mosollyal*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-21, 1:49 am

- Oh, értem én. Te tényleg igazán nemes lelkű vagy. De ezek szerint te mindent megengedsz nekem? *kérdi mosolyogva miközben szemeit le se veszi a másikról és nemsokára próbálja kicsit félrevezetni a másikat. *
- Ez igazán szép szöveg volt. Én is örülnék, hogy ha magam miatt szeretne valaki, de egyenlőre nem akarok szerelmes lenni, soha nem kerestem konkrétan senkit se, de ha rátalálok valakire, akkor nem fogom elkerülni, hiszen a múltban már sajnos tettem olyat. *jegyzi meg és tényleg volt már rá példa, hogy elszalasztotta a lehetőséget, de többé nem fogja. *
- Hódolatod, akkor jó. És igen, én be merem ismerni, ha másnak van igaza. *mondja vigyorogva, majd a továbbiakon kissé elgondolkodik. *
- Biztos van még valami? Esetleg gondolsz valamire? Mert nekem őszíntén szóval jelen pillanatban semmi se jut az eszembe. *tényleg gondolkodik, hogy min is tudna egy kis fogadást kötni a fiúval, de valahogy semmi se jut az eszébe, viszont Mordrednek ha minden igaz, akkor van valami elképzelése, különben nem mondta volna így és nem lenne az arcán az a furcsa mosoly. *
- Kár, hogy nem értek a legilimenciához, most kíváncsi lennék, hogy mi jár a fejedben, mert ez a mosoly bizony azt jelenti, hogy neked már van valami gondolatod a fogadást illetően. *mondja mosolyogva és tovább fürkészi a fiú arcát, mint ha próbálna olvasni rajta. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2. emeleti folyosó
Vissza az elejére 
2 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Curriculum- első emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: