Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Pendelton birtok

Go down 
+3
Nathaniel Cornwlade
Mesélő
Demien.R.Cornwlade
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:10 pm

*Elég sok mindent elárul a diákoknak, amint megérkeztek a helyszínre, és láthatóan észre is veszi Nath érdeklődését, azonban a Trónnal kapcsolatos kérdésre csak megrántja a vállát.*
-Azt senki se tudja. A legendák szerint, valahol északon van eltemetve a hó alatt, de hogy pontosan hol, azt én nem tudom, és nem is tudok róla, hogy valaki megtudta volna. Ám az nem jelenti hogy valaki nem fejtette meg a rejtvényt. *feleli, majd egy pillanatra Tarkh felé is fordul akinek bólint is a szavaira , komor arccal, és egy sóhaj kíséretében válaszol.*
-Mint mondtam a szerkezet elpusztíthatatlan, és a gömb is ennek a része, nem tudunk mást tenni, mint rejtve tartani. Egyetlen dologgal lehet elpusztítani, egy hatalom pálcával, de azt mondják ezek a ritkaságok mind megsemmisültek. A kérdésedre pedig azt mondom, hogy azért mert nem tanulta meg használni, idő kell míg az erő egybe olvad a testel, és megtanulja használni a hatalmat.* Cat kérdésére csak oldalra döntött fejjel válaszol, jogos, de egyben fura kérdés is, amire látszik hogy csak a legendák alapján vett válasszt adja vissza.*
-Azt mondják, a társai akkor ölték meg amikor rákapcsolódott a székre. Az hogy trónus beinduljon teljes szimbiózis kell, és minimum egy óra. A varázsló ugyanis erre az egy órára teljesen eszméletlen lesz. Gondolom ezidő alatt ölhették meg, És had mondjak valamit..*mondja komor hangon, a többiek felé fordulva, hiszen ki tudja kinek mozgatta meg a fantáziáját, és lehetőséget lát benne.*
-Azt mondják a Müdrantus bár hatalmas erőt ad, onnantól kezdve, ahogy befejeződik az „átalakulás” nem a varázsló irányítja a hatalmát, hanem a hatalom a varázslót. Végső torzulást hozhat létre azok ban akiknek lelke nem törhetetlen, vagy nem olyan kitartóak mint egy szikla. Az erő szolgájává teheti a varázslót, és még így is vannak akik meg akarják kaparintani.*morogja egyre idegesebben, végül úgy tűnik mindenki egy dologra kíváncsi. Miért szálítsák el? Itt azonban már látszik, hogy a férfi arca nem kicsit ideges, tekintete ide oda cikázik, mintha bármikor támadást várna.*
-Figyeljetek. Ennek a kastélynak beáldozott, hogy tovább tudja rejtegetni. A családomról és rólam lehullott a lepel, tehát vagy itt marad, és ha eljönnek érte átadjuk, várva a világvégét, vagy elviszitek. Nincs más választás, a Mysterio távol van, jól védett, nem egyszerű bejutni és ott a magiszterek egyszerre védhetik. *mondja, próbálva elmagyarázni a helyzetét ám Nathaniel már ajánlkozik is, a fickó pár pilanatig elgondolkozva nézi őt, végül a zsebébe nyúl. Ekkor hallható a robbanás, és Ambrusnak éppen hogy ideje van megcsinálni az árnycsápokat ami sikerül is neki, máris berobban mögöttük az ajtó, és a kelltett lendület hatására szinte mindegyikőjüket a földre löki. Nemsokára jó pár fekete ruhás alak özönlik be, lehetnek vagy hatan , és írtózatos átoktámadásokat indítanak a diákság ellen. Úgy tűnik nincs más lehetőség, elég zajosan kell eltűnni erről a helyről lehetőleg a gömbbel. A Lord azonban a falnak vágódott, és úgy tűnik elájult, vagy meghalt, így saját kezűleg nehezen fogja oda adni azt, ami a zárat nyitja, ami védi a gömböt. Ám történik itt más is. A zárak hirtelen szétpattannak majd darabokra is esnek, egyenként szikrázva a földön, a gömb pedig a csata hevébe megemelkedik, s lebegni kezd felfelé a lépcsőn, mintha valami különös erő vonzaná.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:19 pm

*Aristarhk kérésére a keresztény fiú enged a magázásból és tegező formára lép át. Tavaly volt egy lány Krishanna, aki, amit meghallotta a magázó formát szintén magázásba lépett át. Érdekes volt így kommunikálni egymással, de a lány nemsokára eltűnt és nem tudtak többet beszélni. Az pedig, hogy mások tegezik miközben Ő magázódó formát használ cseppet sem zavarja. Ennek ellenére sem akar kellemetlenséget okozni, ám helyette a gróf megteszi, aki egyből a diákságra uszítja őreit.
A teremből kivezetve egy folyósra, majd egy titkos ajtóhoz lépnek, ami még tovább vezeti őket egy titkos helységhez, ami úgy néz ki, mint egy pince. Amint belépnek a társaság jókedve azonnal elhal, sőt még feszültebbek és kedvtelenek lesznek, mint amúgy is, sőt az amúgy is forró fejű Nath személyisége még jobban előtérbe kerül. Lehet nem jó diákot választott a feladatra a Lord. A történet, amit elmesél számtalan kérdést és bizonytalanságot merít fel a diákokban, így azoknak bizalmatlan kereszttüzével és éles nyelvükkel kell szembenéznie.
Az est a csodás külső és a fenti hangulat ellenére egyre rosszabbra fordul, ugyan is fentről robbanás hallatszik, mintha valaki betörte volna az ajtót.*
~ Ennyit a testőrségről. ~ *Sóhajt magában a keresztény, majd pálcáját előszedve már is csápokat idéz meg. Nagy erő robbantja be az ajtót, azonban mielőtt az teljesen elsodorná a lábáról, két árnycsáppal megtámasztja magát míg a másik kettővel egy közelben álló varázslóra ront, hogy kárt tegyen benne. Elsősorban a megölése, vagyis a nyaka eltörése lenne a cél, de ha csak kárt tud benne tenni az is tökéletesen megfelel. Ugyan ideje nincsen már figyelni a zárak szétpattanására, de a gömb ellebegését látja, ezért egyik árnycsápjával meg is próbálja ragadni.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Pendelton birtok - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:23 pm

[Rose]

*A jelenlévők közül csakis Rose ismer, ő tudja, hogy miféle terveim lennének nekem ezzel a trónnal. Soha nem tudtam ellenállni az ilyesminek és szerintem ez a jövőben sem fog megváltozni, ezért is kérdezek rá a trón helyére, amely egy újabb rejtély és egyben egy lehetőség, egy életcél is lesz a számomra.*
- Amit elrejtenek, azt meg is lehet találni. *kellő tudás kell hozzá, hogy a védőburkokon áthatoljak, de lehetséges lesz. A Mysterioban majd mindent megtanulok és utána útnak indulok... még a végén a kalandor szak passzol majd hozzám? Áh... viccnek is rossz lenne. Inkább tovább figyelem a férfi szavait és próbálok nem odafigyelni a negatív érzésre, mivel már jó párszor volt hasonlóban részem, tudom magam kontrollálni, úgy hiszem. Minden apró dolgot megjegyzek, így lesz a biztos és bár hallom a figyelmeztető szavakat, mely szerint nem egyszerű irányítani a hatalmat, mégse hat meg a dolog, inkább el akarom kérni a gömböt a férfitől, nem húzva tovább az időt és bár Rose szavait se hagyom figyelmen kívül, most mégse reagálok rá. Egyértelmű, hogy túléljük, a halált is megjártam már, nem is egyszer, szóval visszatérő vendégként se félnék a Pokoltól, maximum ismét beszélhetnék azzal a démon úrral. A gömbhöz viszont kell még egy kulcs is, vagy valami olyasmi, aminek hála oda fogok tudni férkőzni a tárgyhoz, de mindez nem alakul olyan jól, mint hittem, hála a robbanásnak. A gróffal együtt mindannyian a földön kötünk ki, majd pedig szitkozódva szedem össze magam, úgy nézek Rose felé, majd a gömbre.*
- Én utána megyek, te vigyázz magadra és fedezz! *a többiek nem érdekelnek. Persze Rose is makacs és meglehet, hogy velem akar majd tartani, de a lényeg, hogy én nem maradok itt harcolni, nem érdekel, hogy kik vannak itt, csakis a gömb hajt, amit ha megszerzek, vissza kell jutni a Mysterioba, ahol bizony őrizni fogom én magam is, hogy majd évek múlva hasznát vehessem. Menet közben kapok fel egy üvegdarabot a földről, melynek hatására egyik kezemet meg is vágom, majd kezeimet a magasba emelem és nagyon lassan engedem le ez után, miközben magamban már mondom is a varázsigét.*
~ Portus morsus! ~ *a jelenlévők közül csak a harmadikos lányok tudhatják, hogy egy nekroportált óhajtok most nyitni és mivel senkivel se vagyok fizikai kapcsolatban, így senki se tud követni engem. Az ajtó mögöttem bezárul, én pedig láthatatlanná válok és bár látom elmosódva a tájat, mindent sötétben és látom a harcokat, engem egy átok se fog most már elérni. Ezért tettem mindezt, hogy minden akadályon át, biztonságosan követhessem a gömböt addig, amíg el fogom tudni venni, így szépen el is rugaszkodom és mivel a gravitáció nincs jelen ezen a létsíkon, szépen át suhanni is kezdek, egyenesen a gömb után, nem foglalkozva most senki mással se. Bár picit legyengültem a varázslattól, nem aggódom, ugyanis eddig nem esett bajom és jó vagyok nekromanciából is, szóval ha minden igaz, mindenféle akadályon át fogok jutni és majd akkor térek vissza az én létsíkomra, hogyha úgy érzem, biztonságosan meg tudom szerezni a gömböt vagy ha egy ellenség lesz majd, aki vár rám, nem pedig az a tucat, akik most betódultak a kapun. Őket meghagyom a többieknek, szerintem egyértelmű, hogy nekem kell intéznem a varázstárgyat, ki más lenne erre méltó?*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Pendelton birtok - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:26 pm

[Nath és Tarkh]

* Mindenkinek akad valami kérdése a férfihez, méghozzá teljesen jogosan, én magam viszont továbbra is képtelenségnek tartom ezt az egészet. Az az igazság, hogy bár igen csak borúlátó lettem így hirtelen, ami szerintem a gömb számlájára írható, viszont még így is igyekszem egyfajta lelkiismeret lenni. Ha rám így hat a gömb, másokra is, tehát Nathre is, a sztori pedig, amit hallunk, igen csak csábító lehet számára. Ismerem már ennyire, tudok a dolgairól, ha nem is mindenről, legnagyobb szerencséjére, de a többségükről igen, és bizony ez a szituáció most nem igen változtat vagy javít helyzetén. *
~ Eszedbe se jusson.. kérlek. Nincs rá semmi szükséged! ~ * aggodalmaskodom máris, amit csakis ő hallhat, hiszen ismét a telepátia dicső mesterségéhez folyamodom, másnak nem kell tudnia, amit én gondolok jelen pillanatban. Össze veszni sem szeretnék vele, csupán csak féltem, de végül mégis kénytelen vagyok a férfira figyelni, ki még el is gondolkodik az ajánlaton, amit Nath tesz neki. Csak ne adja oda.. *
- Szörnyű történet, köszönjük a tanmesét, de most már.. * lököm még oda ennek az óriási Lordnak szavaimat, de a robaj fentebbről már hallatszik, ő pedig hajthatatlanul biztonságban akarja tudni ezt a gömböt, nekünk pedig harcolnunk kell, nagyon úgy érzik. Pálcám előkerül, s annyit látok még, egyik diáktársam árnycsápokkal ügyködik, ám a lökéshullám, ami ekkor ér, a berobbanó ajtó, vagy nem tudom mi, de a földre kerülök, így hasra vágódva a teremben. *
- Nath! * kiáltom nevét, s nézek szét máris, nem hiszem, hogy bármi baja esett volna, de én magam, miközben két lábra állok, máris pálcám tolom előre, bólogatva szavaira veszem tudomásul tervét, melyet még csak nem is kell felvázolnia előttem.. *
- Oké.. szeretlek! * szólok még ennyit, majd tudva dolgom Tarkhot ragadom vállon, s rántom közvetlenül magam mellé, már ha sikerül az akcióm, majd egy vízszintes vonalat húzok magam elé, melyet mintha körbe rajzolnék, és az ige sem marad el: *
- Ignis velius! * jelenik meg remélhetőleg körülöttünk a tűzburok is. * - Tök mindegy mit csinálsz, akár tüzet is használhatsz, az erősíti a burkot.. az árnyakat viszont megsemmisíti. Egy percünk van, addig véd! * darálom le gyorsan a tudni valókat, tehát neki nincsen sok lehetősége a férfiak ellen, nekem viszont talán akad. *
- Avada kedavra! Avada kedavra! * nem cécózok én, túlságosan rossz a kedvem ehhez, tehát kezdetnek halálos átkokkal igyekszem irtani a társaságot, védve Nath hátát is természetesen.. ő vállalta be a gömböt, mely valahogyan kiszabadult rejtekéből, s most felfelé robog, kedvesem pedig hamarosan eltűnik szemeim elől.. remélhetőleg. *
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Pendelton birtok - Page 2 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:31 pm

*Ugyan a bálhoz több kedve van most, mint nyomozósat játszani, a férfi szavai mégis felkeltik Cat érdeklődését is. Amikor megérkeznek a terembe, s megpillantja az emelvényt, rajta a gömbbel, hamar nagyon rossz érzés fogja el. Minden bizonnyal ez a szerkezet hatása, hisz a neve is erről árulkodik. Bár a férfi láthatóan ideges, de azért próbál mindent elmagyarázni a fiataloknak, ám ők nem olyan ostobák, hogy csak így engedelmeskedjenek a mondottaknak. Megannyi kérdés merül fel mindannyiukban, így hát a gróf kénytelen előbb azokat megválaszolni, mielőtt egyáltalán a kisujjukat is mozdítanák. Előbb Nath kapja meg a maga válaszát, majd Tarkh, de végül a kis vörös is megtudja, miért halt meg az a bizonyos mágus, ha már akkora hatalma volt. A válasz nem túl magabiztos, de elképzelhető, így hát nem firtatja tovább mindezt a lány, viszont a pasas még pár szót hozzáfűz előző szavaihoz.*
-Sok eltorzult lelkű emberrel találkoztunk már az évek alatt. Miért kéne meglepnie, hogy egyik-másik vágyik egy ilyen szerkezetre? *kérdi a leányzó, majd Nathre pillant. Úgy tűnik, hogy neki sem teljesen közömbös ez a szerkezet. Nagyon erős az a fiú, ráadásul tényleg szereti a sötét dolgokat, igazi bajkeverő. Egyszer még biztos, hogy valami nagyon rosszba fogja ütni az orrát. De mégis... még így is van benne valami, ami vonzóvá teszi a lányok számára, még ha ő maga nem is tekint rá úgy, hisz Rose a barátnője. Na de az is kiderül, hogy a férfi el akarja innen szállíttatni velük a gömböt, méghozzá nem máshová, mint a Mysterioba. Még mit nem. Egy ennyire veszélyes szerkezetnek nem éppen egy iskolában van a helye, s eme véleményének Cat hangot is ad. Többek tiltakoznak, de a férfi kitartóan állítja, hogy el kell innen vinni a gömböt, s ott lenne a legjobb helyen.*
-Hát hogyne. És ha egyszer kiderül, hogy most ott van a gömb, akkor minden elmebeteg az iskolát fogja érte megtámadni, lekaszabolvá érte bárkit. Remek terv. *hánnya a férfi szemére a szavakat a vörös, hisz neki továbbra sem tetszik ez a terv, de úgy tűnik, hogy Nath ismét aktívkodik. Nem teljesen biztos benne a lány, hogy valóban a magiszterekhez akarja vinni a gömböt, de a trón nélkül amúgy sem ér vele semmit, tehát nem különösen foglalkoztatja a dolog. Az viszont már inkább, hogy fent berobban valami, majd nem sokkal később a mögöttük lévő ajtó is. A robbanás akkora, hogy amúgy is ledöntené Cat-et a lábáról, de így magassarkúban mindez sokkal könnyebben sikerül, így el is esik a poros padlóra, majd köhécselni kezd. Bal kezét sajgó jobb könyökéhez kapja, úgy tűnik, az kapta a legnagyobb ütést, de szerencsére komolyabb baj nem lett, csak fáj neki.*
-Mi folyik itt? *kérdi ismét, miközben feltápászkodni készül, csinos ruhája pedig csupa por, de mindez most senkit nem érdekel, még őt sem. Jó pár fekete ruhás alak jelenik meg hirtelen a teremben, átkokat zúdítva a fiatalokra, így Cat abbahagyja a mozdulatot, amivel fel akart kelni, s inkább guggolva marad, miközben sajgó kézzel előrántja pálcáját.*
-Aerisiccus. *hagyja el száját az első ige, igyekezve az egyik idegen mellkasa felé bökni, de mivel egy átok közel suhan el mellette, így inkább védi magát egy újabb támadás helyett.*
-Ignis velius. *rikkantja, miután a vízszintes vonal után egy kört is rajzol pálcájával. Remélhetőleg még időben tud cselekedni, s ekkor veszi észre a lebegő gömböt is.*
-A gömb! Valaki el akarja vinni. *kiáltja, majd jobb ötlet híján a bejárat felé mutat pálcájával.*
-Deprimo! *bár nem éppen egy életbiztosítás bezárni magukat ezekkel az átkozott támadókkal, de ha sikerül berobbantani a bejáratot, akkor talán a gömböt nem tudják ellopni... egyelőre.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:37 pm

*Társaságomnál sikerül elérnem változást, mikor szavaimra beleegyezik kérésembe, s a kellemes estét már tegeződéssel tölthetjük. Ennek őszintén örülök, mert bár a fiú szimpatikus, ettől függetlenül jól esik, hogy hallgat rám is, így kevésbé érzem feszélyezve magam ezen a helyen. Azonban következő szavaira meglepetten pillatok.*
- Mi az, hogy evfolyamtarsak leszünk? Jövöre te harmadikos leszel, en masodikos... *pillantok rá, s nem akarom azzal megbántani, hogy rákérdezek, vajon évet fog-e ismételni. Beszélgetésünket megszakítja a gróf távozása, és az őrség kísérése, egészen házigazdánkig, aki nyugalomra intve minket avat be a titokba, s záporozó kérdéseinkre egy kis idő elteltével már egy titkos kamrában válaszol.*
- Vilagos... *morgom, s egyáltalán nem tetszik a helyzet. Kizártnak tartom, hogy legyen valami, ami elpusztíthatatlan. Egyetlen valami van, ami ilyen, és az Isten. Innentől kezdve kétlem, hogy a világ rendje élne még, ha ez ekkora hatalommal rendelkezik, minden borul. Biztos van módja annak, hogy megfordítsuk ezt, és elpusztítsuk. Érdekes a történet, amit hallok, s hamarosan az is kiderül, hogy miképpen lehet irányítani, illetve mi történik, ha megkaparintják a hatalmat.*
~ Mint egy önműködő szerkezet... ~ *gondolom magamban, ám ekkor megtörténik a baj, s a történet végére, mikor már a gömb is átadásra kerülne, hirtelen hallok robbanást. Azonnal pálcát is rántok, s hamarosan ismételten berobban az ajtó, én pedig egyszerűen hátra esek. A ruhák védenek a súrlódástól, kisebb sebektől, ám így is keményen ütöm be magam, s nem tudok megfelelő gyorsasággal felkelni. Mivel záporoznak felénk a támadások, az első dolog, mielőtt még teljesen harci üzemmódba állna az agyam, hogy védekezek, azt figyelembe sem véve, hogy milyen támadás ellen, de nem szeretném, ha gondolkodás közben bármi eltalálna.*
- Protego! *hangzik hát tőlem, s a számunkhoz képest nincsenek sokan a támadók. Úgy döntök, hogy ideje kivennem a részem a harcból, s ehhez gyors támadást fogok alkalmazni, ami remélhetőleg sikerül. Ekkor azonban hirtelen rántást érzek a vállamnál, s meglepetten pislogok egyet, mert Roset találom magam mellett. Pálcám segítségével egy kört, de amint észreveszem, hogy tűzburkot hoz létre a lány, illetve szavakat is intéz felém, abbahagyom a folyamatot.*
- Feltünt mar valakinek, hogy cruos vagyok?! *üvöltök bele a tömegbe, dühös tekintettel meredve a harmadikosra is. Nagyszerű, tehát marad az alapvarázslat, bár legalább védve vagyok, inkább nem is mondok semmit, csak előre szegezem a pálcámat.*
- Deprimo! *próbálok két ember közé robbantani, hátha a törmelékek megsebzik őket, illetve esetleg ki is iktathatom vele a támadókat.* - Obstructo! *célzok egy harmadikra is, s remélhetőleg a többiek is végzik dolgukat, így szépen fogyni fognak az ellenségek, illetve talán az én támadásaim is hatásosak lesznek.*
- A gömb! *szólok el magam hangosan kiáltva, bár ezzel talán a támadók figyelmét is felhívom. Fogalmam sincs, hogy miképp állíthatnám meg, úgy értem ténylegesen a mozgásban, mert egyértelmű, hogy vonzza valami, illetve abban sem vagyok biztos, hogy érdemes-e hozzá érni, nem védi-e valami, de amint látom, Nathaniel indul utána. Hát, nekem most jobb dogom van...*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:48 pm

//akik maradnak//
*Nem minden úgy sül el, ahogy a diákok, és a gróf várná, ugyanis megjelenik az ellenség is, sajnos nem igazán van sok idő itt a gondolkodásra, főleg hogy most már az életük a tét. Ambrus helyt áll, az árnycsápok el is törik azt a bizonyos nyakat, viszont mikor a gömböt célba venné, érezhet egy hirtelen fájdalmat a bal vállában, melyet éppen egy átok talált el. A seb elég mély, de nem halálos, csupán csak vérzik. Rose, jól reagál, a tűzburok védelmet nyújt neki és az orosznak, viszont valamiért a halálos átok besült, nem tudni miért , valószínűleg csak rossz napja lehet a lánynak. Catnak sikerül bevetnie a légszomj átkot, meg is lesz az eredménye, támadottja ugyanis nemsokára megfullad, a tűzburoknál viszont éppen hogy sikerült a dolog, a terem beomlasztása viszont maximálisan össze jön, bár egy kis rés marad amin ki tudnak menni. Bár kérdés hogy a lány ezzel nem okozott e nagyobb bajt? Ugyanis nemsokára érezheti hogy az egész szint remegni kezd, és a vakolat alá is hull, mintha fentről bombáznának, tehát nem lenne jutányos sokáig itt maradni. Tarkh is próbálkozik a maga módján, a pajzsvarázslat össze jön, ahogy a Deprimo is ezzel okozva még egy robbanás az amúgy már rengő épületbe s tesz el 1-2 mágust láb alól, ám az Obstructonál valamiért kudarcot vallott. Minden esetre talán ez nem olyan baj, az ellenfelek itt lassan kezdenek elfogyni, fe fentebb csak még harsányabb lett a csatazaj. Ha feljutnak most már maguk is megláthatják, hogy a terem lángol, fentről küldik az épületet tűzgolyókkal, és a különös dementorszerű lények, mágusokkal szövetkezve szállják meg az épületet szintről szintre szisztematikusan kivégezve mindenkit*

//Gömb után menők//
Nathaniel viszont sikeresen létre hozza a nekroportált, aminek segítésgével észrevétlen tudja követni a gömböt, méghozzá akadályoktól mentesen. Erre szükség is lesz, mert nemsokára a gömb mozgása érezhetően felgyorsul és végül az udvaron lassúl csak le. A kastély egyébként tele van holtakkal, és menekülőkkel, úgy tűnik az őrség nem sokat tudott tenni. Ha Nath körbe néz,a levegőbe fura varázslat hajtotta léghajókat láthat, amikről tűzgolyók zuhannak alább, melynek következtében az épület több helyen lángra kap. Az udvaron azonban a gömb megáll s hirtelen valakinek az alakja tűnik ki a semmiből ki meghajolva egy igencsak sötét és fura férfi előtt át is adja neki ezt a tárgyat. A férfi csupán csak mosolyogva a magasba emeli miközben tekintete a messze lévő kastélyra esik, miközben int egyet s a háta mögött felsorakozó sereg támadásba is lendül a kastélyt támadva...*
-Tűzbe mindennel, nem akarok túlélőket, én ezt leszállítom a tábornoknak, míg megtalálja a trónust, nála lesz a legjobb helyen…*mondja komor élettelen hangján, mintha maga a halál szólalna meg. Parancsára a még a maradék ott maradt emberei és más lények –mert hogy ilyenek is vannak, démoni dementorokhoz hasonlítanak ám arcuk helyén fura lila pulzár szikrázik, nyakukban meg egy különös formájú holdat formázó medál van,- támadásba is lendülnek. Ő pedig egyedül maradva figyeli tovább a támadást, talán eljött az alkalom, hogy a fiú megpróbálja vissza venni?*

Pendelton birtok - Page 2 Qtmlje8zqi1ebmuhwr2l

A lények.

Az idegen férfi

Pendelton birtok - Page 2 Tvs8fch73ipma1flgml
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Pendelton birtok - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 10:59 pm

[Gömb után]

*Tudom, hogy Rose-ék is veszélynek vannak kitéve, de a lány el tud hoppanálni vagy egy ugyanilyen nekroportál segítségével elmenekülni az adott helyről, hogyha úgy alakul, szóval magára hagyom őt és diáktársaimat is, hogy egy nagyobb célt szolgálva induljak a gömb után. Nem, most, hogy ilyen közel kerültem hozzá, nem szerezheti meg más előlem, így nemsokára már suhanok is, igen csak nagy sebességgel, néha ugorva egyet-kettőt a levegőben és követem is a gömböt, de azért figyelmemet se kerüli el, hogy mennyi halott is szegélyezi utamat.*
~ Szerencsétlenek... ~ *ennyit a bálról és az ünnepségről. Kár, pedig szívesen részt vettem volna egy normális báli ünnepségen, ahol csak táncolunk és jól érezzük magunkat, de úgy tűnik, hogy ez nem jött össze. Mindegy is, most nem hagyhatom, hogy a gondolataim elvonják a figyelmemet a gömbről, így érek ki az udvarra, ahol nemsokára már el is happolják előlem a gömböt, de még nem késtem el, viszont ahogy figyelem és elég közel kerülök az ellenséghez, már látom is, hogy nagyon nehéz dolgom lesz, ha el akarom tőle venni az ereklyét. *
~ Nem hiszem, hogy odabenn égnének, most nem mehetek vissza. ~ *tekintek vissza az épület felé és természetesen Rose-ékra gondolok, de csak nem lesz gond. Viszont nem hagyhatom, hogy leszállítsák a gömböt valaki másnak, így a pasas felé tekintek, kinek kinézete cseppet sem bizalomgerjesztő és már előre érzem, hogy nem lesz könnyű dolgom. Ismét elvégzem ugyanazt a varázslatot, amellyel az előbb megnyitottam a kaput, majd végül át is lépek rajta. Az energiám véges, de még akad belőle, így még mielőtt gondom lenne, gyorsan megpróbálok végezni az ellenséggel.*
- Ex orbalis! *rögtön a halotti mágiához fordulok, hogy egy gyors agyszéttrancsírozással kilehelje a lelkét az ellenfelem, a gömbre pedig csak rátekintek és a pszichokinézist használva óhajtom magamhoz vonzani.*
- Ignis velius! *a megfelelő pálcamozdulat se maradhat el, így jöhet létre körülöttem a tűzburok, hogyha esetleg mások támadnának, ne kerüljek bajba. Persze sejtem, hogy nem fogom így megúszni, de mindent meg kell tennem azért, hogy nyerjek, csak az a szomorú, hogy teljesen egyedül vagyok és az ellenség nem kevés... *
~ Még egy próba... ~ *magam felé irányítom a pálcámat, majd ki is mondom a következő igét.*
- Magicus combibo! *a varázserő elszívást óhajtom alkalmazni, amely két órán át hat, tehát akihez hozzáérek, elszívom az erejét. Persze veszélye is van a dolognak, elájulhatok, ha sokkal erősebb az illető, de meg kell próbálnom, mivel lehet, hogy nem lesz más esélyem, így pedig hatástalaníthatom őt és egy kis időre és egyszerű emberré tehetem.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Pendelton birtok - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:06 pm

* Nath eltávozása kissé sem örömteli pillanat számomra, de tudom, hogy vigyázni fog magára, s amennyire tudom, innen még én is védem a hátsóját, s ha nagyon nem kerül ismét szemeim elé, egyértelműen utána megyek. Ám még itt van dolgom, így húzom magam mellé Tarkhot, aki máris nem hogy megköszönné a védelmet, hisztérikus ordításba kezd. *
- Ne dumálj, inkább cselekedj. Találd fel magad.. az ellenfeled sem fog válogatni soha, hogy csak árnygömböt kér a képébe, vagy éppen nem! * kiáltok rá a halálos átkok szórása közben, melyek valamiért nem úgy sülnek el, ahogyan szeretném, fogalmam sincs, miért, azt már fel sem említem neki, hogy szívesen, máskor is, csak lövöldözök tovább, hátha végül sikerül betalálnia akár egynek is, kihasználva azt az egy percet bőségesen. Amúgy is borzalmas most a kedvem, bár ez csökken, egyre inkább, ahogyan a gömb távolodik, legalábbis így gondolom. De egy rossz emléket felidézni, amitől dühbe jövök amúgy sem nehéz.. *
- Na látod, megy ez, csak akarni kell. A kényszer helyzet sok mindent kihoz az emberből. * vigyorgok azért a kis duzzogó oroszra, a gömb pedig nekem sem kerüli el a figyelmem, s csak remélni tudom, Nath jól van, de az, hogy a folytonos átkaink egyre inkább gyengítik a teret, nem kerüli el az én figyelmemet sem, ahogyan az sem, a burok lejárt, nagyon úgy tűnik, én magam pedig Tarkhra pislogva kezdek máris rohanásba felfelé, úgy tűnik, itt végeztünk. *
- Nath! Nathaniel! * kiáltozom nevét, de hiába térek vissza a lángoló felsőbb szintre, sehol nem vélem felfedezni őt.. talán vele kellett volna mennem mégis? De nem, Nem hagyhatom itt Catnek egyedül a két alsóbb évest, kicsit sem lenne korrekt, Nath viszont sok mindenre képes.. több mindenre, mint bárki is hinné. *
- Ezek nem demetorok.. szerintem. * pislogok most már a közeledők felé, kik tűzzel bombázzák a terepet, így nekem sem kell több, mint hogy újbóli varázslásba kezdjek, méghozzá ellenük. S mivel embereket is látok a társaság között, így máris a káoszfüst ötlete szökik elmémbe. Talán az épület sincs olyan rossz állapotban, hogy ne tartson túl sokáig a hatása.. vagy tudom is én, mije. Tarkhot szem előtt tartva emelem az ellenség irányába, 25°-os szögben pálcámat. *
- Confusio formeorum. * jön az ige, és a pöccintés is, én pedig koncentrációmból adódóan reménykedek abban, a pálcámból kiszáguldó kis tűzgömb ténylegesen megjelenik, s szépen köpi kifelé majd magából a káoszfüstöt, mely remélhetőleg összezavarja az ellenséget annyira, hogy egymást gyepálják helyettünk, ne minket nézzenek ellenségnek. * - Ha nem muszáj, ne menjetek közelebb.. nem érné meg. Kerüljétek a füstöt. * célzok egy kiadós vezénylő kiáltást mindenki felé, akik velem vannak most, nem szabad, hogy csak úgy belesétáljanak, akkor rájuk is hatni fog és az annyira nem lenne poén.. De ennyivel nem érem most be, de nem ám, sőt mi több, árnygömbökkel igyekszem sorozni az előttem állókat. Pálcamozdulat: kör és bökés előre, ez egyértelmű, a körök méretei pedig eltérőek, de inkább nagyobbak. *
- Fatum orbium. * többször ismétlem tehát mind a mozdulatot, mind pedig az igét, nem használva egyelőre karkötőmet, sokkal jobban gyengítene, mint ez.. és a gyűrű sem kell, hogy aktiválódjon még, Nath nélkül egy tapodtat sem megyek sehová! *
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:11 pm

[Rose]

*Hirtelen tör ki a csata, és váratlanul. Alig sikerül reagálnom, máris hátra taszít a robbanás, s némileg fájlalva az esést, de sértetlenül kelek fel. Reagálni is próbálok, a védekezés sikerül, ám mire komolyabb varázslatot kezdhetnék kivitelezni, Rose hirtelen megjelenik a semmiből, magához ránt - csak úgy, mint anno Faith -, és már pár instrukció kíséretében létre is hozza tűzburkát. Ha jobban belegondolok... nem nagy gond, ha a lányok rángatnak. Csak Ginger meg ne tudja, hogy lángol a környezet köztem és a csajok között... haha. Mikor azonban tudatosul bennem a megmentőm személye, és az, amit okoz, fel is csattanok. Egyáltalán nem szeretem, mikor a nálam idősebbek extra vagány átkokat szórnak, én meg olyanra szorulok, amit nem is tanítanak az iskolában, mert olyan alantas... Azért vagyok Cruos, hogy ezt a mágia ágat használjam, de úgy látszik ezt senki nem veszi figyelembe.*
- Da, de a csatat esszel vivjak. Szövetsegest nem hatraltatunk! Bar azert jo hogy ved... *gondolkodom el, elvégre nem eldönthető egyértelműen, hogy pozitív vagy negatív az esemény. Mind a kettő. A többiek is szorgoskodnak, én egyszerre kettőt zavarok meg robbantásommal, Rose mellettem azonban nem osztja könnyedén a halált. Csak egy pillantást vetek felé, és egy vigyort nem tudok elnyomni.*
- Aham, piti atkokat. Nem baj, a nagyobb sem jöhet mindig össze... *villantok egy pimasz mosolyt, célozva egy kicsit. Azonban remegni kezd a helyiség, fel is pillantok, s amint nem áll utamba semmi, a kijáratot meg is célzom, most már Ambrus és Cat felé pillantva, remélve, hogy jönnek, illetve jól vannak.*
- Na gyere, kezenfogva viszlek a baratodhoz. *kapom el pimaszul Rose kezét és rántom meg egyetlen pillanatra, hogy jelezzem összetartási szándékomat, és az irányt, amerre futunk, ám ezek után elengedem. Ahogyan kiérünk, felmérve a helyzetet állapítom meg: trágya. Rengeteg az ellenség, talán menekülni kéne, de valóban hátra hagyjuk a gömböt és másokat?*
- Mi legyen? Merre tovabb? Megyünk, maradunk? Hol a gömb es Nathaniel? *nézek hirtelen a többiekre, felmérve, hogy vajon mennyire harcképesek még. Tanácsot várok, mert abban sem vagyok biztos, hogy támadni kell, elvégre egyenlőre kifejezetten minket nem támadnak. Hogyan jutunk ki, és mit teszünk? Érzékelem viszont, hogy Rose támad, tehát innentől kezdve lőttek annak, hogy kisunnyogunk.*
- Piroinito! *próbálom felgyújtani a közelben lévő ellenség egyikét, majd pedig pálcámmal kört rajzolok. Micsoda szemtelenség, hogy Rose az előbb letiltotta az árnymágiát, most meg előttem alkalmazza... majd megmutatom neki, hogyan kell! Remélem...*
- Fatum orbium! *bökök át a körön nyak-mellkas irányba, remélhetőleg ezzel elintézve egy olyan furcsa valamit, amitől a hideg is kiráz, és nem szeretnék vele találkozni. Próbálok a többiekkel maradni, legalábbis Rose mellett, ha már magához rántott egyszer. Faith-el is végigmentünk az alagúton.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Pendelton birtok - Page 2 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:13 pm

*Az egyik pillanatban még csak állnak a gömböt tartó állvány mellett, s a férfi idegesen magyarázza annak történetét, s azt, hogy miért is kéne innen elvinni, a másikban pedig már robbanás hangja rázza meg az épületet, s aztán minden elszabadul. A mögöttük lévő ajtó is berobban, majd egy rakat mágus özönlik be rajta, különféle átkokkal támadva a diákokra. Miután Cat összeszedte magát, az egyiket gyorsan megöli egy idén tanult varázslattal, de ezzel még közel sincs vége. Annyi átok szeli a levegőt, hogy nem biztonságos védelem nélkül maradni, így hát létre is hozza a maga tűzburkát. Egy mágus viszont még előtte akar végezni vele, így felé is fordul, s már támad is egyenesen a vörös fej irányába. Az utolsó pillanatban jön létre a védelem, s nyeli el az átkot, így egy kis sikoly is elhagyja Cat ajkait, de szerencsére életben marad. Legszívesebben azonnal végezni támadójával, mielőtt az próbálkozik újra, de ekkor látja meg a gömbböt. Ő most úgyis védve van, így tehát inkább azzal a tárggyal foglalkozik. Mivel elvileg meg kéne menteni, s nem hagyni, hogy elrabolják, gyorsan a bejárat felé mutat pálcájával, amit be is robbant, de úgy tűnik, hogy későn. A gömb kijutott, a falak viszont igencsak meggyengültek.*
-Na nee... Ki kell jutnunk innen. Be fog omlani az egész! *kiáltja a többieknek, de úgy tűnik, van aki még a támadókkal van elfoglalva, a robbantások viszont egyre gyengítik a falat.*
-Vena versa. *kiáltja egy férfi szíve felé bökve a lány, hogy megtisztítsa az utat a kijutáshoz, majd ha sikerrel jár, akkor egyenesen próbál kijutni, ha nem, akkor valahogy kicselezi a másikat.*
-Siessetek, különben itt halunk meg! *kiáltja hátra, majd kimászik a szűkös lyukon, ami maradt a bejáratból.*
-A fene essen belé. Báliruhában nem lehet harcolni. *morogja, miközben átmászik a lyukon. Az egész épület remeg, olyan, mintha bombáznák, így a magassarkúban való tipegés nem éppen életbiztosítás. Neki is támaszkodik a falnak, majd egy erősebb rántással feltépi ruhája oldalát az egyik lábánál, hogy szabadabb mozgást engedjen, majd egy-egy erősebb rúgással letöri cipői sarkát. Így már van esélye futni ha kell, és harcolni is több, mint eddig. El is indul felfelé, hisz az alagutakban nagyobb a veszély, így veszi észre hamarosan, hogy a kastélyt valóban bombázzák. Tűzgolyókkal lövöldöznek odafentről, ráadásul megannyi mágus és valamiféle lény szedi áldozatait folyamatosan.*
-Még jó, hogy mindig az utolsó pillanatban tudják hívni az embert, ha valami veszélyes dologról van szó. Tegyük csak mi kockára az... Richard! *kiáltja, megszakítva morgolódását, amikor meglátja az ismerős srácot. Nincs túl jó bőrben, de legalább még él, viszont rengeteg mágus van felé, akik őt és a körülötte állókat támadják. Ez a kis kiáltás viszont épp elég volt ahhoz, hogy Cat akaratlanul is magára vonja a támadók figyelmét.*
-Fenébe... *nyögi, majd rohanni kezd a kijárat felé, de egy fentről berobbanó tűzgolyó az útját állja.*
-Aeris velius. *kiáltja, igyekezve létrehozni egy légburkot maga körül, hisz a tető elég lyukas már ahhoz, hogy az égre tudjon mutatni. Remélhetőleg sikerül is, és nem találja el semmilyen átok, de azért ő is próbálkozik. Egy dementorszerű lény támad rá elsőként, de fogalma sincs róla, mivel tudná megölni, mivel azt sem tudja, mivel áll szemben.*
-Ex Orbalis! *fogalma sincs, hogy hatni fog-e a varázslat a lényre, de ő most valami agyvérzésre próbál gondolni, talán az még van is neki. Idő közben a kijáratot keresi, de túl nagy a felfordulás ahhoz, hogy egykönnyen eljusson oda, így fogalma sincs a kint zajlódó eseményekről.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:13 pm

*A kérésnek engedve beszélgetési formát vált bár nem szívesen. Mióta olyan sok időt tölt Illyával teljesen elszokott attól, hogy ezt a formát kelljen használnia, sőt ami azt illeti lehet tényleg le is kéne szoknia róla. Rendben van, hogy Hollóházán és Clarissa munkájából kifolyólag a legtöbb emberrel így kellett kommunikálnia, de most már nincsen hozzá hasonlóan keresztény és katolikus vallású egyénekkel körbevéve.*
- Sajnos évet kell ismételnem a pyromágia miatt… Kisebb nehézségeim vannak vele. *Ül ki a zavar az arcára. Leleplezte magát és ez hatalmas szégyen, de hogy mentse magát elárulva, hogy Ő nem ostoba felfedi problémáját, bár ezáltal el is árulta legnagyobb gyengeségét. Ideje lenne elterelni erről a témát. Úgy tűnik Ambrusra figyel Istene, mert mielőtt még jobban elásná magát megzavarja a beszélgetést. Nem tetszik senkinek se, hogy csak így kirángatják őket, ám amint megpillantják a grófot láthatják aggódó arcát, aki szinte némán kiállt segítségért. Mindenki magyarázatot követel, amire hosszú és bonyolult történetet kapunk válaszul. Ez az egész hely elég zavaros, mintha semmi nem lenne a helyén, sőt a Lord egyre jobban feszültebb lesz szemei cikáznak, habár elvárná, hogy a társaság nyugodtan viselkedjen. Ambrus meg is őrzi hidegvérét. Hagyja, hogy a többiek kérdezősködjenek, bár néha Ő is közbe kérdez, de azok nem annyira lényegesek.
Azonban ezt az amúgy is furcsa titkos, sutyorgós társalgást támadás zavarja meg. Berobban a mögöttük lévő ajtó, mire mindenki pálcát ránt és támadásba lendül.
Az árnycsáp a fiúnál sikeres működik meg is öl egy varázslót, de a gömböt már nem éri el, mert pálcát tartó kezét támadás éri. Nem túl kellemes, sőt a fájdalomra le is húzza kezét, így korábbi varázslata szerte is foszlik, idő viszont nincs a gyógyuláshoz, ezért tovább irtva a népet a többiekhez hasonlóan gyilkolásba kezd.*
~Scytichs…Scytichs…Scytichs…Scytichs…Scytichs…Scytichs…~ Ismételgeti az egyszerű szót miközben 6 hurkolt rajzol. Nem akar túlzásba esni, mert a végén még nem jönne össze. Közben azért a védelmére is figyel, de Rose-sal ellenétben Ő nem tud tűzburkot létrehozni úgyhogy maradnak a gyengébb varázslatok vagy pusztán a szívósság.*
- Protego. *Védi meg magát ha szükséges ha nem akkor újra a fojtó átokkal próbálkozik miután vet egy pillantást társaira hátha segítségre szorulnak.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:22 pm


// Aki a gömb után ment//
*Nath nem maradt a többiekkel, hanem saját szakállára dolgozva, megpróbálja a gömb útját állni. Ám nemsokára szembe találhatja magát azzal, aki mindezt el akarja vinni innen. Nem tűnik könnyű estnek, igazából kicsit olyan mintha a férfi nem is élne. Szemében különös sötét vörös fény ég, láthatóan, és a parancsából következtetve, a legkegyetlenebb gazember lehet valamennyi közül. Ahogy azonban Nath megmutatja magát, a férfi sötét hangon felnevet.*
-Még egy giliszta… Túl bátor vagy, hogy egyedül jöttél ide kölyök, lássuk mit kezdesz az erőddel.*ezt akár lehetne felhívásnak is tekinteni, a fiú varázslata bár létre jön, a másik ugyancsak gyors, s egy pillanat alatt Nath azt veheti észre, hogy a fickó már mögötte is van. Bár a tűzburok sikeresen létre jött, aminek hatására az ellenfél megég, és fájdalmasan ordít fel, még nem úgy tűnik mint aki feladná a harcot. A gömb azonban a pszichokinézis miatt, kezdi őt elhagyni. Ezt persze ő is észre veszi, így kezét felemelve vissza felé kezdi vonzani a tárgyat ami úgy kettejük között a levegőbe áll s mozdul hol egyik, hol másik irányba. Nathaniel is érezheti, hogy roppant erő feszül ellene.*
-Biztos vagy benne kölyök, hogy velem akarsz hadakozni, miközben a barátaid szénné égnek oda bent? Feláldoznád őket egy ilyen kis apróság miatt?*fordul gunyoros mosolyra ronda arca, s mintha szemében lévő vörös fény mégjobban felizzana. Nathaniel viszont új tervet eszel ki, a varázserő elszívás azonban valamilyen oknál fogva nem sikerül, nem érzi hogy véghez menne a varázslat benne.*

//Akik lent maradtak,
Nekik sem egyszerűbb a dolguk, sőt. Fentebb csak hullákat találhatnak, aki tudott már elmenekült, a kastély pedig a pusztulás szélén áll, ráadásul még ostromolják is. Rose, a káoszfüstel próbálkozik, ami össze is jön, ezzel megkeverve a legtöbb emberi lényt, aki ostromol. Ezek egymást el is kezdik támadni, ám úgy tűnik a fura dementor szerű lényekre sajnos nincs hatással a varázslat, azok csak tovább támadnak, Ezekből a lényekből nincs annyi, de annál veszélyesebbek, az árnygömb láthatóan csak lassítja őket, viszont úgy tűnik a tűzre fogékonyak. Bármennyire is piti átok, úgy tűnik Tarkh alap tűzvarázslata sebez rajtuk valamicskét, többet mint egy árnygömb, tehát lehet ezen az úton kéne tovább haladni.Cat igencsak jól halad előre, a vérmágiás varázslata sikerrel jár, így nemsokára el is intézi vele a maradék ellenfelét, fent viszont a helyzet még durvább, a kiáltozásának megvan a haszna, nemsokára nemhogy mágusok, de ebből a pár dementorhoz hasonló lényből is támad rájuk pár, de legalább a fiúról elvonta a figyelműket, aki így ki tud menni. A légburok viszont jó ötlet volt, nem csak a védelem miatt, hanem mert a varázslatkor létre jövő levegő bizony jó pár ellenfelet a falnak ken, sőt mi több a tűzbe is lök, ezzel azok lángra kapva ordítva égnek el. Utolsó varázslata viszont láthatólag nem hat az ilyen lényeken lévén nem emberek, és úgy tűnik semmi emberi nincs bennük. Ambrus bár a humanoidokat jól írtja, de ezzel a varázslattal a fura lények ellen nincs esélye, védekezni viszont sikerül neki. Nemsokára azonban a homlokzat megroppan és észre vehetően szakadni kezd, már csak másodpercek vannak vissza és az épület beomlik, talán itt az ideje elhagyni ezt a pokoli helyet.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:28 pm

[marad]
*Nem túl bíztató a helyzet, sőt ami azt illeti a remek kis mulatságot egy csata zúzza ketté. Nem elég, hogy a titkot és a történetet ismerő személy valószínűleg meghalt, bár adja Isten, hogy csak elájul egy egész sereggel kell szembenézniük a diákoknak. Nem lehet túl kellemes számukra a szituáció és még nem tudja mi vár rájuk kint.
Az előbb az emelet még tele volt diákokkal, ezért van némi remény, hogy többen is sikeresen csatlakoznak az iskolához elvégre nem véletlenül lettek kiválogatva, de ezt innen a pincehelységből nem nagyon tudják megállapítani.
Mindenki küzd azért, hogy túl élje és megmentse állítólag a világot a pusztulástól. Nath eltűnik, Rose megvédi Tarkhot, Cat pedig a csapat fejére robbantja az épületet. Lehet nem a legjobb döntés volt, de valamilyen szinten azért a támadókat is a spurira ösztönzi.
Ezzel a diákok is így vannak, ezért kezdenek el kimászni a teremből ám bent sokkal rózsásabb volt a helyzet ugyanis onnan már elfogytak a támadók itt viszont halomra van, de ami Ambrus számára az igazán ijesztő az az, hogy az egész csarnok lángokban áll.
Testén azonnal úrrá lesz a pánik, tudatalatti énje átveszi az irányítást. Nem a legjobb dolog, hogy most jön ki rajta a halálfélelem, de hát vannak jó időpontja. Próbál úrrá lenni magán és irányítani testét, de egyre nehezebben és lassabban veszi a levegőt miközben teste egyre merevebb lesz.
Hallja a robajlást, visszhangzik az egész a fejében, látja ahogy szinte a falak a fejére akarnak szakadni sikerül is megtennie pár erőltetett lépést, de nem jut sokra. Félelme a tűztől teljesen elhatalmasodik rajta.*


A hozzászólást Fekete Ambrus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-10, 11:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Pendelton birtok - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:32 pm

[Gömb után]

*Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet ez az egész, hogy a többieket hátrahagyom, de úgy érzem, hogy képesek megvédeni magukat, a gömb pedig fontos, nekem nagyon is az, ezért ki is érek az udvarra, ahol furcsábbnál furcsább dolgokat láthatok. Léghajókat, hihetetlenül erős kisugárzású ellenféllel és elég csak ránézni is. Nem szívesen akasztom össze vele a bajszom, de nincs mit tenni, így nemsokára felfedem magam, hiszen csak így tudok támadni és meg is kezdem mindezt. Először a halotti mágiához fordulok, nem törődve azzal, hogy a másik minek hív, most nincs itt az alkalom a szópárbajokra, ezért gyorsan fordulok irányába, amikor mögém kerül és próbálom is meg elvenni tőle a gömböt, de sejtem, hogy nem lesz túl sok esélyem. Ami viszont furcsa, az az, hogy nem támad ellenem, csak szavakkal beszél, mintha valamiért nem akarna megölni, de miért? Megtanultam már, hogy az ilyen apróságoknak jelentőségük van.*
- Számomra ez nem apróságok, nekem kell az a gömb! *nézek is a kezében lévő fekete színű tárgyra, melyre most majdnem mindennél jobban vágyom, de az én erőm is véges, a nekroportálok pedig legyengítettek, így a varázserő elszívás se jön létre. Nem, nem adhatom fel és bár látom, hogy az épület ég és szinte már romokban, mégis, én bízom Rose-ban és érzem, hogy életben van, tehát bár a tűzburok megszűnik, egy újabb varázslattal próbálkozom, így pálcámmal körkörös mozdulatokat kezdek el írni, természetesen ellenfelemre mutatva.*
- Multus sanguis! *ki szeretném véreztetni és nagyon remélem, hogy sikerülni fog, de nem csak ennyi az, amit meg akarok tenni...*
- Hova és kinek viszed a gömböt? *tudnom kell, mert ha kicsúszik a markomból, akkor valahogy utána kell mennem. Így végig az ellenfelem szemébe nézek és bár lehet, hogy erősebb nálam, a külső mégse minden, tehát a szuggesztiót használva próbálom meg megtudni tőle, hogy merre is kell tovább mennem, ha esetleg most, itt, nem aratnék sikert.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Pendelton birtok - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:33 pm

[Tarkh]

- Igazán örülök, hogy eljutott a tudatodig, okoska. * morranok vissza, ez csak természetes most, kicsit sem tudok nyugodt lenni, főleg azok után nem, hogy Nath lelépett, ami engem belül valószínűleg olyan mértékben befolyásol, hogy még halálos átkaim is, hiába olyan szépek, és hiába vagyok én is kis ügyes, mégsem sikerülnek.. és persze az orosznak ehhez is van egy-két szava, hát már miért is ne lenne? *
- Kíváncsi lennék, ha Ginger tűnt volna most el, te mennyire lennél összeszedett. Tudod, bármennyire is tűnök szemétnek, vannak érzéseim. Úgyhogy kérlek inkább arra koncentrálj, ami most tényleg a dolgunk, különben soha többet eszembe se jut menteni a bőrödet. A személyeskedést pedig hagyjuk későbbre. * dörrenek rá, remélem ez egyszer ért a szóból, szerintem most kölcsönösen lehetünk hálásak egymásnak, és én ezt nem is tagadnám le, hisz egymás hátát védjük, ennyi. Ám de hamarosan már kezem kapja el, nekem pedig meglepődni sincsen időm, annyira hirtelen ez az egész, de a gesztus legalább kivételesen normális, ahogy további reakciói is egész emberiek. *
- A gömb jó kezekben lesz.. Nath pedig vigyáz magára. Jól van, érzem. * tudnám, ha történt vele valami, azt megérezném, efelől semmi kétségem, van már köztünk olyan kötelék, hogy tudjam, mekkora a baj, de az biztos, ha túléljük mindketten, lesz vele némi beszélni valóm.. Most viszont, válaszként varázsolni kezdek, mely igen veszélyes jelenleg, de talán hatásos lesz, már ha létre jön a kis füst, amivel egymásnak szeretném uszítani támadóinkat. S mivel úgy látom, a gömb és a füst is létre jön, a mágusok egy része pedig egymásnak esik, a továbbiakban árnygömbbel próbálkozom, de figyelek is, és azt hiszem, a tűz kell most ide. *
- Te, okosabb vagy, mint hitted.. tűz! * mondom szándékosan így, pimaszkodni talán nekem is szabad, szóval tűzlabdákat fogok most létre hozni, így keresztezem egymás előtt kezeimet, de csak miután térdeim közé toltam pálcám, karjaimon pedig feltűrtem ruhám ujját. *
- Ignis pilas! * ejtem ki az igét is, miután hirtelen rántom szét koncentrációm közepette karjaimat, melyek remélhetőleg lángolni is kezdenek, s 5-5 labdát lövellhetek a dementorszerű alakok irányába, hátha ez hatásos lesz, már ha egyáltalán létre jön. S csinálnék én mást is, de az a helyzet, hogy a plafon mintha peregni kezdene, tehát két választásunk van.. vagy ránk omlik, vagy itt égünk, és ránk omlik.. így is, úgy is meghalunk. De talán van még esély. Elhoppanálni innen nem fogok, Nath nélkül sehová, de van más ötletem, így Cathez fordulok. *
- Mit szólsz a nekroportálhoz? Én viszem Tarkhot.. vigyázz rá. * bökök a másik srác felé, tehát ahogyan Nath is létre hozta a portált, én is úgy próbálkozom. Pálcámat előbb tenyeremre szegezem, egy 'Sectumsempra' segítségével meg is vágom, ha összejön, majd véres kezemet felemelem, lefelé húzva a levegőben magam előtt, míg másikkal Tarkh után kapok, megérintve őt. *
~ Portus morsus... ~ * mondom magamban az igét, koncentrálva ám rendesen, szükségem van most valami menedékre, s ha sikerült létrejönnie a kapunak, az oroszt is magammal rántva ebbe a különös, fura világba változunk olyanná, mint valami szellemek. * - Gyere, ez tényleg be fog omlani, bár már nincs ránk hatással. * legalábbis remélem így alakul, szóval felfelé kezdek lebegni, mint valami szellem, s mivel az akadályokon át tudunk menni, így a potyogó törmelék sem fog rajtunk. S csak remélem, hogy bejött mindez.. különben szívás van. Itt halunk mind. *


A hozzászólást Ruby Rose Re összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-10, 11:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Pendelton birtok - Page 2 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:41 pm

[Rose, Ambrus]

*Egyik pillanatról a másikra hatalmas harctérré alakul ez az amúgy igencsak gyönyörű kastély. Megannyi mágus és különös lény kezdi támadni a fiatalokat előbb odalent, ahonnan sikerül is megszerezniük a gömböt. Szerencsére a diákoknak is sikerül kijutni onnan, még ha Cat falrobbantó varázslata miatt kissé nehezebben is, viszont mikor felérnek, ott sem vár sokkal jobb helyzet rájuk, sőt. Rengeteg a halott, ráadásul mind korabeli diák a világ különböző varázsiskoláiból. Szörnyű és egyben szomorú látvány ez. Hihetetlen, hogy ekkora felfordulás kerekedett pillanatok alatt. Minden lángol, mindenhol gyilkos mágusok és lények vannak, ráadásul felülről is támadnak. Az egyik ilyen tűzgolyó el is állja Cat útját, így nem sikerül kimenekülnie, de egy védővarázslattal sikerül egyszerre több ellenféltől is megszabadulnia. Bár nem gondolta, hogy ilyen sikeres lesz a varázslat, most mégis kapóra jött az esze, s az, hogy ezt választotta, így legalább a körülötte álló varázslóktól megszabadult. Sajnos arról fogalma sincs, hogy a helyes sráccal mi lett, mivel a kiáltása után már csak magával tudott foglalkozni, ha életben akart maradni, most pedig nem látja sehol, ellentétben egy dementorszerű döggel, ami felé támad. A halotti mágiás varázslat sajnos nem sokat ér ellene, de ahogy látja, Tarkh a tűzzel elég jól elbánik velük.*
~Most komolyan tűzgolyókkal támadnak fentről, miközben ezeket is az pusztítja el? Vajon szándékos megtévesztés, vagy tényleg ilyen ostobák?~ *merül el gondolataiban, kissé hosszabb időre is, mint kéne, így a dög túl közel tud jönni hozzá.*
-Piroinitio. *kiáltja, remélhetőleg elérve vele valamit, majd az oldalára dobja magát, hogy kitérjen a támadó elől. Szerencsére -vagy nem- épp egy halott fiatal testére esik, így az felfogja az ütést, de rögtön le is pattan róla, s arrébb szalad. A dementorszerű dögök viszont csak támadnak tovább, így nincs mit tenni, harcolni kell tovább. A pálcát gyorsan ruhájába tűzi, kezeit X alakban fogja össze maga előtt, majd az igét is kimondja.*
-Ignis pilas. *a következő pillanatban szétrántja karjait, amik remélhetőleg lángokra is kapnak. Vadul kezdi dobálni őket, s már majdnem egyet Rose-ra is hajít, mikor a lány hirtelen megjelenik mellette, s előáll egy ötlettel.*
-Én abban nem vagyok jó. De vigyázok rá, menjetek! *rázza meg eleinte a fejét nemlegesen, majd a láthatóan rettegő srác felé fordul, s oda is szalad hozzá.*
-Kiviszlek innen. Fogd meg a karom! *rázza meg kicsit a srácot, hogy észhez térítse, s ekkor pillant fel a plafonra, ami bizony erőteljesen elkezd beszakadni.*
~Csak most sikerüljön, és egyikünk se legyen darabokban!~ *szemeit összeszorítja, s erősen koncentrálni kezd a nemrég még gyönyörű udvarra, ami mostanára biztosan hasonlóan fest, mint az épület. Remélhetőleg sikerül kihoppanálniuk innen, mert ha nem, félő, hogy agyonüti őket a lángoló tetőszerkezet.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:44 pm

[Rose]

*Támadás ér minket, s reagálnék, de Rose egyszerre zavar meg, és véd engem is. Természetesen szóvá teszem, mert eleve nem kedvelem a lányt, azt sem tudom, mit keresek mellette, de ezen most nincs idő tanakodni. Nem reagálok a szavaira, a veszekedés nem segít, ellenben mikor megáll egy nagyobb monológra, csak vigyorogva fordulok felé.*
- Ki szemelyeskedik? *kacsintok rá, s már távozunk is, sikeresen kijutunk az helyiségből, miután a magunk módján elintézzük a támadókat, ám a mennyezet beszakadását is előidézzük. Kiérve azonban nem tárul szemem elé a legmegfelelőbb látvány, hirtelen azt sem tudom, hogy mihez kezdjek, hatalmas a felfordulás, mindenki elpusztul vagy menekül, a támadók pedig megint furcsák... kérdést intézek tehát a többiekhez, ám egyáltalán nem szerveződik a csoport, sőt mi több, döbbenten bámulok Cat-re. Báli-ruha? Ki a franc az a Richard? Mivel azonban mindenki támadni kezd, így én sem vagyok rest, s bár az árnygömb nem megfelelő, csak lassít, addig a tűz fog.*
- Ezaz! Tüzzel! Orosz vagyok, nem okos. *dörrenek bele diadalmasan a csatába hangosan, s mivel mást nem ismerek, ezért ezzel kell támadom. Szerencsére a többiek is aktivizálják magukat, tehát szépen védekezünk és támadunk.*
- Piroinito! *ismételgetem párszor, egy-két erre a varázslatra érzékeny ellenfél ellen. Remélem hat, de észlelem, hamarosan az épületnek annyi, tehát a többiekre pillantva, lehetőleg elkerülve az ellenfeleket, meg is indulok a kijárat felé.*
- El kell tünnünk, legalabb kimenni, mert itt megpusztulunk! *bömbölöm nekik, s már rohannék, mikor Rose ismételten egy tervvel áll elő, így megtorpanva hallgatom végig, és pillantok Cat-re, aki remélhetőleg már nem keresi I. Richárdot. A lány, ha minden igaz, kaput is nyit, melyet döbbenten figyelek, s egy szó nélkül követem őt, ismerkedve a furcsa helyzettel, próbálva utánozni a másikat, pislogva a csata felé. Ezt király, s talán a többieknek sem esik baja. A kérdés az, hogy innentől mihez kezdünk majd, mert én legszívesebben már elmennék.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-10, 11:55 pm

//Gömb után menők//

*Nathaniel egyedül száll szembe ezzel a különös ismeretlennel, és nagyon úgy néz ki , ő maga is tudja, hogy nehéz fába vágja a fejszéjét, ám mint ezt megszokhattuk a farkaskölyök, ettől nem ijed meg. Ellenfele azonban valami oknál fogva nem öli meg tekintete pedig fura mód a kezében lévő pálcát figyeli, miközben beszél mély hangján.*
-Ó.. szóval neked, te nem a világot akarod megmenteni kölyök, látod nem is különbözöl annyira tőlünk, hatalmat akarsz, ahogy az én gazdám is… De ő fogja megkapni..*mondja, miközben energiáit arra összpontosítja, hogy a gömb ne kerüljön Nathaniel kezébe, s egy hirtelen húzással sikerül is neki vissza kaparintania. Ahogy azonban a tűzburok megszűnik a fiú még egy átokkal próbálkozik, aminek hatására, a vér áradni is kezd a férfiból, kinek arcizmai megeremegne, s ordítani kezd. Az ordítás közben azonban fura mód de mégis nevetést hallhat a fiú. Fura, látszik rajta, hogy kínokat szenved, de még ha megölnék se engedné el a gömböt. A fiú lassan kételkedhet benne, hogy egyáltalán normális emberi lénnyel van dolga? A vörös szem árulkodó lehet, hogy valószínűleg nem, vagy ha mégis akkor teljes irányítás alatt van.*
-Nevetek amikor látom, mire vagy képes, azért hogy információkat szerezz meg… Vagy megölsz fiú, vagy elengedsz, ez a két választásod van…*mondja fájdalomtól elnyűtt arccal ám, ekkor valami fura dolog történik, a férfi meglendíti a fél karját, aminek következtében a csuklójától elválik a keze, s az egyenesen Nathaniel torkának repül. Ritka primitív trükknek bizonyul ám minden esetre bevállik ugyanis a végtag mű végtag, méghozzá varázslattal átitatott, és vasmarokkal szorít rá a fiú torkára, aki ha nem tesz valamit pillanatok alatt töri el a nyakát. Ehhez azonban a varázslatot meg kell szűntetnie. Ha így tesz a férfi egy pillanatra megrogyik, de végül még mindig vérezve húzza ki magát.*
-Ezegyszer majdnem megöltél… Ha okosabb vagy, kegyetlenebb és nem vagy kíváncsi már halott lennék, s a gömb a te markodba lenne, de lásd megkapod a választ… Ahol a trónus ott a gömb, Ha előbb találod meg a trónust nálunk előnyre tehetsz szert, ha nem elvesztél. És ott leszek én is a tábornok oldalán. Még találkozunk.*mondja, s nem hagy időt arra hogy Nath újra támadásba lendüljön hanem egy pukkanással elhopponál.

// Többiek//
Ambrust láthatóan rettegésbe tartja a tűz, ez nem szégyen még a bátrak is megijedhetnek főleg ha szó szerint már ők maguk is a lángok között vannak, a csapatot pedig ha nem tesznek valamit nemsokára elragadhatja a tűz. Tarkh amennyire tud segít a tűzvarázslatával, sikeres is vele, Cat és Rose, viszont már keményebb fegyvert vetnek be. A tűzgolyók elől kevés ellenfél menekül el, egymás után lobbannak lángra, majd robbannak szét, viszont most már tényleg jó lenne távozni, itt jön képbe az ötlete Rosenak mely sikerrel jár, s ha minden igaz, meg is ússzák a rájuk omló épület által okozott halált. Cat azonban más dolgokhoz nyúl, s úgy tűnik Ambrus segítségére siet. Még éppen időben és jókor koncentrál, hiszen a plafon már zuhanásban van, mikor végre érezhetik a húzást, szinte másodpercek kérdése az egész, ugyanis szinte alig tűntek el, s az épület teteje hatalmas robajjal omlik össze ezzel óriási füstöt is létre hozva mely egy pillanatra még az égboltot is eltarkaja. Mindannyian megússzzták, és a csatazaj is elhallt, viszont még egy utolsó pillanatig ők is láthatják Nath ellenfelét, éppen mikor elhopponál a gömbbel. Sokan meghaltak ma este, és a kastély mely oly vidám volt, most végleg romba dőlt, azzal a dinasztiával együtt ami évszázadok óta őrizte a titkot. De vajon mi lesz később? Ezt nem tudni, de egy biztos, míg a társaság él, nincs veszve semmi, s talán amit Nathaniel hallott is ad okot arra, hogy most már becsületbeli ügyként folytassák a harcot.*


//Nos srácok, köszönöm a jelenlétet, jó kis csapat gyűlt össze, élveztem a mesélést Smile Remélem nem lett annyira szar, igazából felvezetőbe kevesebb akciót akartam, de mivel nem lineáris a mese így így alakult. Amiatt hogy az ígért3 órás helyett pedig 4 órás lett a mese külön bocsánat Smile remélem nem volt időrablás, és jöttök majd a folytatásra is.//
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 12:04 am

[Cat]
*Még sem olyan megtisztelő a mai kis ünnepség, mint az írták, de biztosan nem az ehhez hasonló hatalmas felfordulásokról zengnek ódát az emberek, azonban nincs idő a rendezvény kritikájának megírására, mert harcba kerül a csapat és vele együtt az emeleten tartózkodó diákok is. Nem tudják fent hogy áll a helyzet, de int lent egész szépen kiirtják a tömeget, kár, hogy közben a gömb elveszik. Azonban azt nem szavad figyelmen kívül hagyni, hogy rájuk szakad a mennyezet, így az egy fővel kevesebb vagyis most már négy főből álló csapat veszi is a nyúlcipőt, hogy kihúzzon az épületből, ám Ambrus legnagyobb pechére az egész kastély lángokban áll. Próbál magával valamit kezdeni, hogy ne legyen annyira leveszve, de ez a félelem egy életen át belé ivódott és most a fiú nagy bánatára nem fog egyik pillanatról a másikra eltűnni. Teljesen kővé dermed nem is tud mit kezdeni magával, ezzel teljesen kiszolgáltatottá válik, sőt ami azt illeti aláírta halálos ítéletét, mert ha nem az épület öli meg akkor az egyik ilyen lény, ami szintén csak tűzzel ölhető.
Ambrus szemei előtt szerelmének arca jelenik meg, de ez sem ad elég erőt a megmozdulásra. Riadtan és teljesen fásultan pillant az őt rázó lányra, mire szeme végre fókuszál és felfogja, hogy mi is történik.*
- Oké. *Rebegi szinte már némán, de azért kezét megmozdítja és a lány kezére teszi. Nem éppen a legnagyobb segítség, de az embernek együtt kell élni hibáival. Fel sem foga az egészet, mint egy bedrogozott alak sodródik az árral. Ugyan látja a sok hullát és a feleslegesen elhullott fiatal életeket és tehetségeket, jövőket, de jelen pillanatban nem tudok velük foglalkozni. Azonban hála a leányzónak és Istennek, Ambrus is kimenekül az épületből, így nem belülről, hanem kívülről szemléli a beomlást és az azzal járó füstöt. Hálás lehet most csapata lélekjelenlétéért, hisz így megmenekült a haláltól.*
- Köszönöm. *Rebegi még halkan. Igazán sokat köszönhet az életét kockára tevő leányzónak, pedig még nem is ismeri. Ambrus agya teljesen le van oldva, de azért valahogy csak visszajut a suliba. Méghozzá nem is akárhogy, hanem ismét Cat segítségével, aki ismét a hopponálást használja. Ez sokkal meggyorsítja az agyát elhagyó fiú közlekedését.
Nem tudni hogy fogja feldolgozni ezt a megrázó eseményt, de nem valószínű, hogy enyhített eddigi félelmén ez a kis kaland bármit is.*

//Szerintem nagyon jó volt a mese és sajnálom, hogy néha bebambultam. Ugyan Ambrus most nem remekelt ezen a mesén ennek ellenére nem éreztem rossz választásnak. Az, hogy ilyen hosszú lett pedig nem zavart és egyáltalán nem nevezném időpazarlásnak.
A kérdéseknél meg szépen helyt álltál, pedig igen csak küzdött a társaság, hogy megfogjon. Very Happy//


A hozzászólást Fekete Ambrus összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-11-11, 12:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Pendelton birtok - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 12:07 am

* A harc hevében inkább már nem is reagálok a bosszantó srácra, de talán ő is vette a lapot, hogy nem most kéne pattognunk egymásra, akad most jóval fontosabb dolgunk is, mint szócsatát vívni. Nekem legalábbis mindenképp, Nath élete ugyanúgy tét itt, mint akár az enyém, akár másé, s most még az oroszért is felelős vagyok, ami csakis a saját döntésemnek köszönhető. Előbb a káoszfüst az, amely segítségemre siet, majd végül a tűzgömböket is sikerül megidézni, tehát a figyelmem mégsem csappanhatott annyira, hogy sikerült kiszúrnom ezt az apróságot. Idővel egyre kevesebb az ellenfelünk, viszont az a nagy helyzet, hogy ez eddig szép és jó, csak az a fránya plafon.. beton ellen még nem vagyok vasököl, tehát Cattel kissé összebeszélve, ki-ki a maga módján próbálkozik. Továbbra is Tarkhot tartom szem előtt, így egy nekroportált nyitok, mely sikeresen össze is jön, tehát kis időre szellemként suhanhatunk át ezen a szürkés, fekete-fehéres világban, melyben most mi is légneműek vagyunk. Csak pislogok még párat lefelé a romba dőlt épületre, majd lefelé intek buksimmal, ki a szabadba, a valaha még csodás kertbe, talán az lehetett egykoron, ahonnan éppen most tűnik el a férfi a gömbbel, de fekete gombszemeim csillanása azt is mutatja, Nath életben van, nekem pedig semmi más nem kell most jobban, mint ő. *
- Gyere, menjünk.. szerintem vége. Csak suhanj. * húzom hát magam után, s el is rugaszkodom lefelé a semmiből, majd ha leértünk, ismét létre hozom az átjárót, ugyanúgy, mint ahogyan az előbb, így pedig vissza is léphetünk a másik létsíkról a sajátunkra, én pedig gondolkodás nélkül, miután eleresztettem Tarkhot, evidens, hogy kihez rohanok, végigtapogatva csontjait, karját, mellkasát, végül a nyakába is vetem magam. *
- Jól vagy, minden rendben? El kell mondanod, hogy mi történt, mi alig csak, hogy megúsztuk.. * pislogok rá aggodalmasan, és igen, szeretném, ha minden részletbe beavatna, ami az elmúlt pár órában történt. Én is ezt fogom tenni, de azt hiszem, neki több beszámolni valója akad, mint nekem, s így, most már, hogy mindenki jól van, mert úgy figyelem, rendben vagyunk, ujjaim kulcsolom Nathére, s remélhetőleg valahogyan mihamarabb távozhatunk innen.. vissza akarok menni az iskolába, s feldolgozni ezt a különös eseményt, és nyugalomban tölteni az éjszakát, csakis vele. *

//köszönöm a mesét ^^ nekem tetszett, bár tény, hogy hosszú volt, de ha tudok, jövök a kövire is Wink//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Pendelton birtok - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 12:09 am

*Akárhogy is néz ki a dolog, nem akarom feladni a harcot, próbálkozni fogok, amíg csak tudok. Azt viszont nem értem, hogy miért nem akar megölni engem ez az embernek nem teljesen mondható lény. Magam sem vagyok teljesen emberi, de mégis több szorult belém, mint ő belé, még akkor is, hogyha a céljaim bizony hasonlítanak az övéhez, csak én nem adnám oda másnak a gömböt.*
- Csak tudnám, hogy te miért akarod odaadni másnak, amikor egyedül is hatalmas lehetnél. *morgom oda, mivel számomra ez nem túl pozitív jel, hiszen ha valaki megszerzi, akkor az már tartsa is meg magának. Mivel nem igazán jön össze az, amit szeretnék, így végül a vérmágiához folyamodom, el is kezdem hát kivéreztetni a másikat, aki továbbra se ellenkezik, és még nevet is saját fájdalmát, mely láttán már csak számat húzom el, ez most komoly?*
- Sajnos mástól nem tudok információt szerezni, így most inkább a kínzást folytatnám. *jelentem is ki ridegen, de amikor a kéz a torkomnak lökődik, hirtelen kapok oda, majd bizony meg is szüntetem a varázslatot, hogy ez után a szabad kezemnek nyomjam a pálcámat és már varázsoljak is.*
- Flamma tacturus! *és a tűzes érintésnek hála próbálom meg szétégetni a mágikus kart, hogy megússzam a szorítást, törést, mindent, amit ez okozott volna és kissé szuszogva szüntetem meg a varázslatomat, mivel a végső szavak hangzanak már.*
- Desiturus! *mondom is halkan és amikor hallom, hogy valószínűleg északon lesznek, a trónt keresve bólintok rá a dologra. Tudom, hogy nincs további harcra esélyem, így hát el is tűnik a szemem elől, én pedig fellélegezhetek. Most szerencsém volt, bár túl könnyű volt ez a győzelem. Az épület viszont eltűnik, mellettem pedig Cat jelenik meg Ambrussal, illetve nemsokára Rózi az orosszal, akihez már oda is sietek, hogy nemsokára karjaimba zárjam és fel is kaphassam a szépséget.*
- Jól vagy? Úgy aggódtam miattad! *csókolom is meg azon nyomban, nem eresztve el karjaim közül nagyjából egy egész percig és csak ez után engedem el kissé. Nem szándékozom most kibökni azt, hogy hol is ez a hely, először Demiennel kell beszélnem a dolgokról, majd utána a többiekkel, így lesz a legjobb.*
- Szerintem menjünk vissza a Mysterioba, itt már nincs több keresnivalónk. Ott majd mindent elmesélek, és hát igen, megvagyok. *felelek is Rose-nak, majd kezemet Tarkh felé nyújtom, jelzésképpen, hogy fogja meg, de hogyha nem értené, akkor kibököm szóban is.*
- Hoppanálunk, szóval fogd meg a karom. *így lesz a legjobb és hogyha ezt a srác megteszi, akkor már érezheti is a húzást. Cat valószínűleg hozza Ambrust, Rose pedig jön magától is, így az iskolai kikötőbe kerülünk, ha minden jól megy és el is eresztem a másikat. Ideje hát elköszönni mindenkitől, hogy ez után Rose-al együtt térhessünk fel valamelyikünk szobájába. Érdekes egy nap volt, sok fontos információt tudtam meg, meglátjuk, hogy vajon kinek sikerül először megtalálnia azt a bizonyos trónt és hogy valaha enyém lehet-e a gömb.*

//Köszönöm a mesét, nekem nagyon tetszett, tényleg jó volt és Nath is élvezte. Smile Dem-mel majd szeretnék a közeljövőben játszani, ez után, szóval ezt még most, előre mondom. Very Happy
Az időtúlcsúszás zavaró volt, mert fáj mindenem, kényelmetlen a szék és éhes is vagyok, de túléltük és hát előfordul. Smile //

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 12:15 am

*Hatalmas csata bontakozik ki, s bár nem feltétlen dolgozunk össze, azért páronként mégis jól járunk, mert lent, és fentebb is harcba bocsátkozunk. Rose-al tartok, ő véd engem, én meg feleselek, tehát tökéletesen kiegészítjük egymást. Persze én is megteszem amit tudok, néha még használ is, sőt, egyenesen problémát old meg egy kisebb átok, miután kijutunk a mese helyszínéül szolgáló lentebbi részből, ami beomlik. Rose most is kitalál valamit, s mire mindenki összeszedi magát, illetve pár ellenféllel közösen végzünk, kaput nyit, ahová követem. Döbbenet uralkodik rajtam, ezért semmilyen csípős megjegyzést nem tudok hozzátenni, pedig nagyon próbálkozom, de inkább arra koncentrálok, hogy a lány nyomában kijuthassunk élve. Ez szerencsére megtörténik, mögöttünk pedig összedől az épület, s mikor Rose újra megnyitja a kaput, amin bejöttünk, vagy tudom is én... nos, akkor követve őt ki is érek, hogy még láthassam a keresett személy ellenfelének eltűnését. Nem szólok már Rose-hoz, ő is távozik, ahogyan én is fogok, miután a többieket is szemügyre veszem, mivel nem szeretném, ha kedvenc tanáraim egyike itt hagyná a fogát, illetve Ambrus is elég szimpatikus. Nathaniel azonban hozzám is fordul, miután üdvözli a lányt, s már éppen szólalnék meg, hogy erre semmi szükség nincsen, mert van teleport gyűrűm, és ha a hoppanállás működik, valószínűleg ez is, de amint meghallom a szót, le is eresztem a kezemet, ahol a gyűrű csillog.*
- Hoppanallas? Jo. *mondom csak azért, mert ilyenben még sosem vettem részt, és szerintem senki sem, de mégis élmény lehet. Remélem a srác tudja mit csinál, és nem most tanulta, de végül megfogom a karját, hogy távozhassunk a helyről, melyre egy utolsó pillantást vetek. Semmi kedvem erről beszélni. Konkrétan semmi, inkább egyszerűen a szobámba vonulnék, hogy lepihenhessek, és elmesélhessem barátnőmnek a történetet. Bár lehet, hogy nem kéne elárulnom... de én bízom a lányban, különben sem hiszem, hogy az ilyesmi izgatná. Így ha megérkezünk, akkor csak némán intek a többieknek, de láthatóan nem vagyok már magamnál, s a gyűrű segítségével egyszerűen eltűnök szobámba.*


//Köszi a mesét Dem, érdekes volt, várom a folytatást! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Pendelton birtok - Page 2 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 12:21 am

*Hatalmas a felfordulás, mindenhol lángok, romok és halottak, na meg persze azok, akik mindezért a felelősek. A mágusokat könnyebben szedik le a diákok, mint ezeket a furcsa lényeket, de aztán hála Tarkh-nak, kiderül a gyengepontjuk. A tűz nagyon nincs ínyükre, így hát Cat is azzal kezdi el őket támadni, méghozzá tűzlabdákkal, olyannyira belefeledkezve a dobálózásba, hogy barátnőjét is majdnem megdobja egyel. Szerencsére még időben észreveszi, hogy nem ellenség áll mellette, így az utolsó golyót egy újabb dögre hajítja el, miközben Rose szavait hallgatja a mentőakcióról. Az Inflatusos lány az oroszt menti, neki pedig egy másik háztársát kell biztonságba juttatnia, akin úgy tűnik, hogy eluralkodott a pánik. Hogy ennek mi a közvetlen kiváltó oka, azt nem tudja a lány, de mondjuk ez az egész helyzet könnyen okozhat ilyesmit. Ő szerencsére már megedződött ahhoz, hogy ne fagyjon le ilyen helyzetben, így hát már oda is rohan Ambrushoz, s kicsit megrázza, hogy magához térjen. A tetőszerkezet erősen omladozik, tehát nem csak amiatt kell nagyon erősen koncentrálnia, hogy ne amputoportáljon egyikük sem, hanem azért is, hogy időben sikerüljön kihoppanálni a romok közül. Nem kis feladat most mindez, de legalább annyiban jó a srác állapota, hogy nem fogja megzavarni. Szerencsére még éppen időben sikerül kimenekülni az épületből, aminek a következő pillanatban be is szakad a teteje. Cat lihegve fordul hátra, mivel már eléggé elfáradt, de arcáról szomorúság olvasható le.*
-Richard... *suttogja nagyot nyelve, de úgy tűnik, még nincs vége a bajnak. Ekkor hallja meg egy ismeretlen alak hangját, így megfordul, s már látja is, hogy a különös fazonnál van a gömb. Mielőtt azonban csak pisloghatna is, az alak már el is hoppanál, Cat pedig felkiált.*
-Neeee!!! Elvitte a gömböt. Így az egész... hiábavaló volt. *nyögi, s hatalmasat sóhajtva bukik előre a feje.*
-Majdnem meghaltunk, és még csak értelme sem volt. *suttogja maga elé, miközben koszos és kócos fejét rázza. Egy utolsó szomorú pillantást vet még a kastélyra, majd Ambusra tekint.*
-Menjünk innen a fenébe. Nem akarok itt maradni tovább. *kezét a srác felé tartja, egy pillantást még vet a többiekre, hogy mindenki egyben van-e, majd ismét erősen koncentrál, hogy hazajussanak a suliba. Ki tudja, lesz-e elég ereje sérülésmentesen visszajutni, de így is akad már pár vágás a testén, egyel több már nem oszt vagy szoroz. Egy biztos, most nagy szüksége lesz egy kiadós pihenésre, amit előtte még egy fürdés is megelőz.*

//Köszi a mesét, nekem tetszett, érdekes és izgalmas volt. Smile Annak kevésbé örültem, hogy elhúzódott, mert sajnos így az ablakos miatt rohadt kényelmetlen ennyi ideig itt ülni, de néha megesik, szóval evvan. A lényeg, hogy jó volt! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pendelton birtok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pendelton birtok   Pendelton birtok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pendelton birtok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Macrain Birtok
» Farell Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: