Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167122 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week
Astrid McCaine

Share | 

Árny Hágó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Csüt. Dec. 17 2009, 17:14

*Úgy tűnik hogy a szavaira még a lány is meglepődik, a srác valahogy gondolta, hiszen nem egy hétköznapi teoriával állt elő a lány számára, így el is mosolyodik a válaszon.*
-Nem tudom, lehet csak tovább gondolkozok mint az átlag, attól mert nem hinnél egykét dologba lehet hogy létezik, hiszen semmi nem zárja ki.*feleli majd a többire kicsit szélesebb lesz a mosoly, fejét a lány felé fordítja, és megint a szemébe néz*
-ÉS azt meg tudod mondani hogy miért tetszett nekik? Nem lehet tudni mindenre az okokat*mondja mi közbe a mosoly el is tűnik az arcáról. Ő már csak ilyen gondolkozó típus hála a családi tanításoknak úgy tűnik ő is kicsit ilyen lett. Persze nem rosszból mondja , csupán próbál fejtegetni, no és kíváncsi a lány reakciójára. Aztán a lány felvet egy kérdést amire a fiú csak mosolyogva bólint*
-Egy kis ideje mondhatjuk hogy én is részese vagyok az iskola tanulói állományának, de még nem volt időm sok mindent felfedezni mert ma érkeztem, alig pár órája*feleli a lány fele figyelve, hangja most is kicsit lágy de egybe hűvös is. Különös egyveleg de nem ellenséges*
-Hmm még mindig előrébb vagy ebbe mint én, engem azt hiszem te meg talán a magiszter ismer és ez kölcsönös is bár ahogy látom rólad többet fogok megtudni mint az előbb említettről. *mondja kis mosollyal majd jön a sál bekötés is amit a srác óvatosan de viszonylag gyorsan végre is hajt, a kérdésre még mindig ugyan azzal a mosollyal bólint, úgytűnik a lány nem igen tudta először mire gondolt de le esett neki*
-Jól áll a pír*teszi hozzá még majd jön a kis simítás és elengedi a másikat, hátra lépve ezzel. A lány szavaira kicsit oldalra dönti a fejét még mindig a másik szemeibe nézve, valahogy sose zavarta a szemkontaktus sőt talán még élvezett is ebben a dologban valamit*
-Nem szeretném szaporítani az átlag emberek népsorát, hiszen mi abba a jó? Inkább önmagamat adom de ha bóknak vehetem akkor köszönöm*mondja egy színpadias fejhajtás kíséretében de szemét még mindig nem veszi le a másikról csak amikor elindultak*
-Pedig eléggé látszott szóval jobb is ha minél előbb melegre kerülsz, lehet a pír jól áll a fehéren de a kékes fagy árnyalatban már nem vagyok olyan biztos*mosolyodik el ismét persze nem gúnynak szánta csupán ezzel jelzi hogy bizony ideje lenne indulni, ha nem akarnak maradandó élményekkel menni az iskolába, mint például, elfagyott lábujjak, kéz ilyesmi*
-Mint ahogy valószínüleg még több százan ebbe a faluba, vagy az iskola környékén*válaszolja a varázsós dologra cseppnyi mosollyal*-A külsőddel engem tuti hogy nem fogsz, azt hiszem elmondtam a véleményem szerény személyed külsejéről*feleli lágy hangon miközbe már haladnak lefele, a lány válaszára viszont kicsit hallkabba fel is nevet*
-Ó ne hidd hogy ilyesztőbbnek hiszem magam, csupán mondjuk úgy... Nem engedek mások ilyesztegetésénék de ha úgy gondolod neked sikerül megpróbálhatod*mondja egy ravasz mosollyal persze nem ellenségeskedésként*-Melyik házba is tartozol?*kérdezi kis idő után*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Csüt. Dec. 17 2009, 17:33

- Ennyire még nem gondolkodtam el a nevemen, de ha szeretnéd, akkor majd megkérdezem tőlük, ha hazamegyek és amint megkapom a választ, te leszel az első, akivel tudatni fogom. Szóval érezd megtisztelve magad. *mondja vigyorogva, hiszen akármennyire is komoly a srác, azt azért kompenzálni kell, de annyira nem egyszerű, de azért próbálkozik. Közben kiderül az is, hogy Mordana valóban egy diákkal akadt össze, aki még csak nemrég érkezett az iskolába, de úgy tűnik, hogy magiszterét már ismeri. Most hogy így jobban belegondol, ő még nem is találkozott a házvezetőjével, pedig kíváncsi lenne, hogy még is milyen ember, na de majd csak megtudja. *
- Akkor élvezd ki, mert nem sűrűn látni engem elpirulva. *mondja egy apró mosollyal és hogy erre mire is akart utalni, az nem is számít, a lényeg, hogy ne kerüljön zavarba még egyszer, tehát lassan eltávolodik a másiktól, viszont a folyamatos szemkontaktus már kissé zavarttá válik. Hogy miért? Mert a fiúnak igen furcsa kisugárzása van, legalábbis Mordana felé, aki szintén nem bírja levenni róla tekintetét, akármennyire is szeretné. *
- Természetesen add csak önmagad, én arra vagyok kíváncsi, nem pedig egy eljátszott emberkére és igen, veheted bóknak, mivel engem nem sok ember tud megfogni. *szavai lehet, hogy kértértelműek, de igazából mindkét értelmezés helyes. Mordanat nem sok ember érdekli és nem is sokan tetszenek neki, de a fiú mindkét tekintetben sikert aratott, mivel furcsa külsejének és modorának köszönhetően bizony oly érdekessé vált a lány számára, hogy minél többet meg akar tudni róla. Közben Mordred megjegyzi, hogy vacog és hogy a kék már nem állna jól neki, aminek hallatán a lány ismételten elmosolyodik. *
- Ne akarj ismét zavarba hozni, mert azt nem szeretem. *feleli egyszerűen és talán meglepő lehet ez a reakció, de ő akkor is így látja a dolgokat, hogy a srác nem másért beszél így vele, mint hogy élvezi a helyzetet és bizony a külsőre való megjegyzés is erre enged következtetni. *
- Megpróbáljam? Inkább majd máskor, még nem ismerlek annyira és előbb inkább több dolgot meg szeretnék tudni rólad… egyébként Exortusos vagyok. *válaszolja meg közben a feltett kérdést és rögtön hozzá is fűzi. * - Te pedig minden bizonnyal az Inflatus ház diákjai közé tartozol. Külsődből és viselkedésedből ítélve erre tudok következtetni. *néz végig a fiún, majd elmosolyodik. *
- Bár eddig még egy diákkal se találkoztam onnan, mindenesetre sokat hallottam róluk. *ismeri be és amikor a révészhez érnek, lassan beszáll a csónakba és várja, hogy Mordred is csatlakozzon hozzá, hogy végül meginduljanak a kastély felé. *
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 25

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 00:44

*Kicsi kikapcsolódásra vágyik és itt még még úgy sem járt.szokásos öltözetében jelent meg csak most egy fekete kabát van rajta nem pedig köpeny.Seprüjével szélsebesen száguld a folyók és dombok között majd kiszemel magának egy tökéletes részt.A folyó közepén talált magának egy enyhén meredek szikla darabot amire leszáll.Seprűjét leteszi majd szép lassan elterül a "sziklapárkány féleségen" és a kissé bizar szürkés felhőzetet kezdi el bámulni.Elkezd a zsebeiben motoszkálni majd elöveszi az mp4 lejátszóját és max hangerővel elkezdi hallgatni a zenét.Igaz hogy ez a legtöbb embernek nem lenne a legnyugisabb pillanat de ő csak így tud ellazulni.Kezeit a tarkója alá teszi hogy annyira ne törje a fejét a talaj majd behunyt szemmel élvezi a zenét és az enyhe meleget ami a kőből árad.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 00:58

*Elég hülye hangulata van,s nem tudja,mit kezdjen magával.Hirtelen teljesen punnyadtan érezte magát,miközben a klubbhelyiségben olvasgatott egy érdekes könyvet a mérgekről.De levegőre vágyott,így jó ,vagy éppen rossz szokásához híven felpattant seprűjére,s elindult a sötét éjszakában,ketté szelve a feketén fénylő égboltot.Olyan hely felett repül,amit még eddig nem látott,de azért kitartóan bámul lefelé,hogy találjon valami rétet,vagy akármit,ahová leszállhat és kicsit bandukolhat a sötétben.Aztán lentebb ereszkedik,s kiszúr egy alakot a fák közül,egy magasabb kiemelkedésen.Nem akarja megijeszteni az illetőt,így kicsit arrébb száll le,de felé indul,mert ha már ketten vannak itt,egyikük se legyen egyedül.Ki tudja,még jüfej is lehet az illető,ha pedig gázos alak,akkor seprűre pattan és vissza a kastélyba.De amint közelít,egyre ismerősebb neki az alak,az arc,meg úgy az egész fiú.*
-Nem hiszem el...*sóhajt fel,s lehuppan mellé a sziklára.*Mi mindig megtaláljuk egymást?
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 01:05

*Időzitése tökéletes volt pont akkor kapcsolta ki az mp4 lejátszót és szunditani akart egyet amikor rose megjelent.*
-Szia hát te?*Kérdezi a lányt miközben lefelé bámul a semmiségbe.*
-mi vagy te valami jack követő rendszer?*Mondja viccesen a lány felé majd felül a földről és kicsit közelebb bújik a lányhoz.*
-Zenélni most nem volt kedvem meg kicsit repülni akartam a messzeségbe csak olyan hivogató volt ez a hely hogy nem birtam ki hogy ne áljak meg egy kicsit pihenni itt.
*Mondja egy mosollyal.*-Vigyázz azért az erdő lakók nehogy elvigyék megint a cuccaidat.*Próbál megint viccelődni de most annyira neki sincs kedve az ilyenekhez.*
-Elég szép időnk van.*Mondja miközben az borult égboltot bámulja.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 01:17

-Jack követő rendszer,az..ha zavarok,elmehetek,amúgy sem vágytam társaságra valami nagyon.*vonja meg vállát most kissé sem derűsen,inkább fáradtan és kimerülten.*
-A cuccaimat meg nem féltem,előbb vagy utóbb úgyis előkerülnek!*mondja neki,s feláll a sziklán,úgy tekint körbe lefelé is és az égen is végigpásztáznak szemei.*Tényleg szép időnk van,bár én jobb szeretem a tavaszt.Este olyan kellemes minden.Mikor már nyárba fordul az idő,picit fülledt a levegő,de azért még elkél a pulcsi is..*mondja ki hangosan gondolatait,majd leugrik a szikláról,s leül a tövébe.De ott sem kényelmes,így inkább mégis feláll,s elbóklászik valamerre.Jack úgy is megjegyzést tett,hogy megint itt van,így hát azt gondolja,nem túl jó kedvéből kifolyólag,hogy a fiú valószínűleg nem tart igényt a társaságára.Bár ez a tegnap esti dolog után furcsa lenne,de ki tudja.Szóval elindul valamerre,csak az orra után.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 01:26

-Valahogy nekem nem jön be a napsütéses meg füleddt idő.*Mondja majd a lány után siet.*-Naaa meg ne sértődj már egy vicc miatt.
*Mondja mikor már odaért a lány mellé majd megfogja a kezét és próbálja egy picit vissza húzni hogy ne mennyen el hisz amúgy is szinte vak sötét van és alig látnak valamit nem hogy ha még az erdő sűrűjében lesznek.*
-Te néha nem félsz hogy eltévedsz?
*Mondja a lánynak majd elővesz egy zsineget a zsebéből amivel összekötöz pár fa darabot aztán a pólója aljából ki tép egy kis darabot úgy sem szerette azt a felsőt és miután rácsavarta begyújtja.*
~Na így már mingyár másabb.~
*Gondolkozik egy kicsit közben hevesen lobog a tűz a bal kezében lévő fáklyán.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 01:32

-Nem sértődtem meg,csak ma ilyen zizi kedvem van.Bocsi,ha olyat mondok,vagy teszek,ami nem túl kedves.*természetesen hagyja magát visszahúzni,aztán gondolkodás nélkül odabújik Jackhez.Nyílván ezt is a hülye kedve teszi.Majd mikor az ügyködni kezd valamin,s végül meglátja a végeredményt,felnevet.*
-Nem félek,hogy eltévedek,én oylat nem sűrűn szoktam,meg amúgy is,itt a seprű.*mutat a tárgyra.*Egyébként úyg látomnéha egfeledkezel róla,hogy varázsló vagy..*mutogat mostmár a fáklyához hasonlító dologra,ami Jack kezében hamar be is lobban,fényt vetve a körülöttük lévő ágas-bogas terepre.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 01:40

-Jobban szeretem a saját kézi munkát meg hát a legtöbb "túlélő" gyakorlatot a szüleim tanitották így legalább valamennyire megtudom őrizni az emlékeiket.Meghát a pálcámat mint általában mindig otthonhagytam így nincs nálam.Így sem terveztem hogy most lenézek valamerre de egy hirtelen ötlettő fogva kiugrottam.
*Úgy döntött hogy ha már itt megálnak akkor összegyüjt egy kis farakást is majd rádobja a fáklyát így csinál egy kis tábor tüzet.Miután végzett az egésszel kicsit leporolja magát kabátját a fa egyik ágára teszi majd vissza lép a lányhoz és szorosan magához öleli.*
-Amúgy bocsi hogy ma nem tudtam megjelenni az órán de Sideris tanárnő egy kicsit kikészített de a csütörtöki órára szerintem megyek.*Modnja egy mosollyal.*-Amúgy milyen volt az óra?És a harmadik magister nagyon szigorú tanár?*Kicsit szégyenli de most nem jut eszébe Aoifé tanárnő neve így csak céloz rá hogy nem Demien és nem is Sideris re gondol.*

A hozzászólást Jack Sharpy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20 2010, 01:59-kor.
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 01:57

-Hát,nem lesz a szívem csücske,az is biztos.De egész korrekt volt.Szigorú,nem túl kemény,de azért követelni fog rendesen szerintem,ha ott lesz az ideje.*foglalja össze röviden,aztán eszébe jut még vaalmi.*
-Ja,és írt névsort.*teszi még hozzá,mert ez talán fontos lehet a fiúnak is.*
~Szegény,hiányozhatnak neki a szülei.Nem lennék a helyében..~
-Nem vagyok valami aktív,bocsi.*leül a tűz mellé,kezét közel emeli a meleget adó lángokhoz,s csak bámulja,amint azok heves táncot járnak egymással.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Szer. Jan. 20 2010, 02:07

-Írt névsort?Hurrá akkor engem biztos lefog szidni hogy nem voltam ott.*Kicsit elhúzza a száját.Látja hogy a lánynak sincs most valami hű de jó kedve.*Picit sétálgat a tábortűz körül és Gondolkozik azon a tényen hogy vajon ha ő abban a pillanatban ott lett volna a szüleivel akkor még talán megtudta e volna menteni őket vagy lehet hogy ő is belehal.Próbál inkább nem is gondolni az egészre így megáll majd leül a fa tövébe rose mögé.Most inkább nem zavarj a lányt hisz valószinűleg ő is azért jött ide hogy egyedül legyen gondolkozzon vagy kicsit kikapcsolódjon.Egy kis idő mulva elfüttyenti magát mire a seprűje maga mellé repül csak a biztonság kedvéért.Tudja hogy ezt az egész erdő lakós mesét ő találta ki de olyan komolyan beszélt róluk hogy szinte már ő is elhiszi.Miután kényelebe helyezte magát kabátját lerántja az ágról igy védekezve a hideg ellen mert most nicns sok kedve ahoz hogy felvegye.*

//Fagyi//
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 22:25

//olvad//

*A füttyentésre felfigyel,nem érti,hirtelen mi lelte Jacket,mert nyilván nem jókedvében fütyörészik.Aztán mikor meglátja a feléjük közeledő seprűt,s hogy az ügyesen a fiú mellett landol,elmosolyodik.*
-Nocsak.Még a végén te is elhiszed a saját mesédet..*néz hátra válla felett,s egy kedves de mégis gonosz kacajt hallat.*Az erdőlakók..csak vigyázz,nehogy elcsórják a ruháidat is..
*Feltápászkodik a földről,de nem megy messzire,csak sétálgat körülötte és néha ráhajít 1-1 szárazabbnak vélt ágat.Elvan gondolataival,de pár perc múlva,mintha villám csapott volna belé,kedve egy pillanat alatt megváltozik.*
-Tudod mihez lenne most kedvem?*néz rá kérdőn*Egy futóversenyhez a kastélyig.Semmi mágia,semmi seprű,csak a kééét lábunk.*kicsit elgondolkozik,s felkacag*Vagyis négy!Na?
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 22:35

-Remélem ezt csak vicc nek szántad mert a kastély ne mvalami közel van.*Mondja röhögve és tényleg reméli hogy nem fog futásra sor kerülni.Nagy nehezen feltápászkodik a földről magára huzza a kabátját aztán lassan oda lép rose mellé.*
-Nekem inkább máshoz lenne kedvem...
*Mondja kicsit halkan.szemeivel körbe tekint de nem lát valami sokat csak amit a tüz meg világít.*
-Nem lustaságból mondom de most az erdőbe vak sötétben ahol kitudja mi támadhat ránk te sperű
és mágia nélkül akarsz szaladgálni?
*Rose val ellentétbe neki most pont kezd rosszabodni a kedve.*-És amúgy vissza is akarsz futni vagy seprűvel a kezünkbe szaladjunk?.*Mondja megint elröhögi magát probál egy kicsit poénkodni de valahogy látszik hogy az a mosoly és nevetés nem annyira öszinte.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 23:01

-Haha,hát már hogyne gondoltam volna komolyan!*néz rá karba tett kezekkel,fejét pedig kicsit balra dönti.S aztán a fiú mondókája után hangosan felröhög,de Jack nevetésével ellentétben,az övé igenis őszinte.*
-Figyelj már.Te most attól félsz,hogy az erdőlakók beleharapnak a hátsódba,vagy attól,hogy netán legyőz egy lány?*provokálja kicsit.Látja,hogy nincs túl jó kedve,de ettől neki még nem lesz rossz.*
-Na,és mit csinálnál akkor szívesen?*kíváncsi a válaszra.Benne hirtelen túlteng az energia,szóval csak semmi lustaság.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 23:09

-Igen félek a lányoktól.*Mondja most őszinte mosollyal.Enyhe nyújtózkodás aztán gondolkozik még egy sort hogy neki most miért lessz jobb ettől a futástól.*
-Na jól van.*Mondja ki határozottan és próbálja elterelni a lány utolsó kérdéséről a szót.*
-Felkészültél? 3 2 1 *Meg sem várja míg a lány válaszol és számolásnál már a kettőre elkezd futni szerencsésen lefejelve pár ágat ami szépen megvagdóssa az arcát és enyhe vér is kicsordul.Mikor már testét teljesen elnyelte az éj sötétje akkor enyhe félelem járja át a testét hiszen egyedül futni nem a legszerencsésebb de most csak a cél fut a szeme előtt hogy majd beleröhöghessen rose arcába hogy ő volt a gyorsabb*-NA mivan jössz?
*Orditja el magát ami már visszangozik az erdőben.Néha néha hátra figyelget hátha hall valamit vagy lát hogy a lány követi de aztán sikeresen felbúkik egy gyökérben.Nincs kedve feltápászkodni és egy ötlettől fogva inkább lehasal a földre várva hogy a lány hátha arra szalad.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 23:22

*Figyel a fiúra nagyon,hisz az elkezdett számolni.Bár ő maga nem szeret bemelegítés nélkül sportolni,még hirtelen ötlettől vezérelve sem,de na.Ha ez van,akkor futás,nincs mese.*
-Hé..várj meg!*kiált utána,mivel az már elindult a kettőre,ami hát valljuk be,nem igazán szabályos,de Rose most nem fog kiselőadást tartani,főleg nem Jacknek arról,hogy mi mennyire szabályos.Fut előre,ügyesen kitér az ágak elől,bár néhány azért őt is eltalálja,de az nem tántorítja el attól,hogy minimum beérje a fiút.Szeme lassan hozzászokik a sötéthez,s mivel látja a messzi kastély homályát,mint fényt az alagút végén,így nagyjából belövi az irányt.*
~Merre lehet?~
*Néha megáll,fülel,körbenéz,de szem elől vesztette a fiút,úgyhogy folytatja tovább útját egyre gyorsabb iramban és csak remélni tudja,hogy Jack nem rezelt be egy kis sötétségtől,valahol az erdő közepén.Sikeresen kikerüli a fiút,de elég messziről,mert hangját is eléggé távolinak érzékeli.Csak szalad előre,s talán egy perc sem kell neki,mikoris kiér a fák sűrűjéből.De sehol nem látja a fiút,pedig már azt hitte,ő nyer.*
-Szupi..Jaaaaaaack.Hol vagy?*kiáltja két levegővétel között.Egyenlőre semmi válasz,úgyhogy leül egy fa tövébe,ahonnan tökéletesen belátja a kastélyt.Ott várja Jacket,s reméli,hogy még ma megérkezik..*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 23:32

*Kicsi elkeseredetség látszik az arcán amikor hallja hogy a lány elég nagy ivben elkerülte a neki készitett "csapdát".Halkan vissza battyog a táborhelyére ahol megtalálja a serpűjét.Eltapossa a tüzet nehogy valami gondot okozzon később amiért majd neki kell felelnie.Lassal felül a seprűjére majd felszáll elég magasra hogy észrevegye a lányt.Kis repülés után meglátja Rose-t az egyik fa tövében ülve.Gondolkodik egy kicsit hogy most mit csináljon hisz nem veszithet egy lány ellen és hirtelen eszébe jut egy ötlet.Lassan a seprűvel oda lopakodik majd a fa teteje felé kb rose-tól 10m magasan odarepül és leül az egyik faágra fél lábát lelógatva mintha már ő ott ülne és várna egy 5 perce seprűjét pedig gondosan eldugja a lombok között.*
-Azt hittem már sosem érsz ide.
*Szólal meg egy mély hang a lombok közül.Nagyon türtőztetnie kell magát hogy ne nevesse el ezt az egészet de kibirja és halál komolysággal csinálja végig közben az eget kémleli mert ha Rose ra nézne akor 100% hogy elröhögné magát.Nem valami jó szinész de hátha bejön.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 23:41

*A hangra felfigyel,s nem csak hogy felfigyel,de meg is ijed,hisz kissé hirtelen éri,hogy valaki csak úgy a semmiből megszólaljon a feje felett.Összerezzen,pálcája után nyúl,úgy néz fel maga fölé.De mikor látja,hogy csak Jack az,megnyugszik.*
-Anyám..megijesztettél.*mondja neki,aztán elgondolkozik.*
-Dehát..az előbb még nem ültél ott,kristálytisztán emlékszem.*gondolkozik hangosan,s immár a fa előtt áll,úgy bámul fel a fiúra.*Na mindegy,ahogy neked jobban esik.De nekem meg kéne a seprűm..*egész könnyen feladta,legyen Jacknek gyereknap.Ma nem kekeckedik.*
-Invito seprű!*kiáltja el magát,s kedvenc közlekedési eszköze egy perc elteltével kecsesen leszáll mellette.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Hétf. Jan. 25 2010, 23:51

-Olyan ilyesztő lennék?*Kérdezi a lánytól majd Kissé lassú tempóban de lemászik a fáról viszont amikor az utolsó ágról leugrik véletlenül megrázza a fát és a seprűje is kiesik a lombok közül a földre.*
-Hát ez meg?*Mondja szinlelt meglepetséggel mintha nem is az övé lenne és nem az ő monogramja áll a fába vésve.*-Pedig már örültem hogy velem repülsz a seprűn.*Monjda kis mosollyal majd lehajol a seprűjéért és a fának támasztja közben kicsit össze húzza magán a kabátot mert szinte minden percel egyre hidegebb lessz.*-Remélem azért esni is fog a hó.*Céloz egy kicsit az időjárásra majd oda sétál rose mellé.*-Te nem fázól?*Hátulról átkarolja a lányt így háta nem fáznak annyira és kicsit magához is húzza.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Kedd Jan. 26 2010, 00:05

*Nem válaszol Jack kérdésére,mert a fiú fáról zuhanó seprűje valahogy jobban leköti a figyelmét.*
~Már hamarabb itt voltál,mi?Ejnye...hát ebből nem lesz piros pont..~*gondolja magában,de nem szól semmit az incidensre,inkább magába folytja és kuncog egy sort.*
-Attól még repülhetek veled,hogy az enyém is itt van!*jelenti ki egy félmosollyal,s ásít is egyet.Hogy a fáradtságtól,vagy a hidegtől,azt nem tudja eldönteni,de tény,hogy nincs valami meleg.*
-Ja,a hó,az jó dolog.Szeretem,mert lehet halott hóembereket építeni,és nyakon dobni azokat,akik utálják a havat.*gondol itt testvérére.Furcsa,hogy ikrek,de mégis teljesen különböznek.*
-Viszont én is fázom.Nem kéne vissza menni?*kérdi tőle,s szívesen fogadja,hogy a fiú átkarolja,hisz így kevésbé fázik.*Na aztán seprűn sem lesz valami Hawaii..
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Kedd Jan. 26 2010, 00:12

-És te szereted ha megdobnak?.*Kérdezi egy gonosz mosollyal majd elengedi a lányt és a seprűje felé küzeledik.*
-Akkor keressünk valami melegebb helyet.*Mondja viccesen kihansúlyozva a melegebb szót majd felül a seprűre és várja hogy a lány most akkor velejön vagy a saját seprüjével.*
-Vagy inkább mennyünk aludni mind a ketten?
*Tudja hogy ő még egy jóideig nem fog tudni elaludni és valószinüleg csak hánykolódna az ágyban de ahogy látta hogy a lány ásit inkább megkérdezte nem akar tolakodó lenni vagy ráerőszakolni a lányra hogy "már pedig azért is itt marad".*
-Na akkor felőlem mehetünk.
*Mondja és ha a lány is felszált akkor elindulnak valamerre.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Kedd Jan. 26 2010, 00:23

-Jóóóhogy.Szerintem vicces a hógolyózás.*nyújtja rá nyelvét,s ő is felnyalábolja seprűjét a földről.Oda sétál Jack mellé,s elgondolkozik,hogy mi legyen.Végül felül mögé a fiú seprűjére,sajátját pedig egy egyszerű varázsigével visszaküldi maguk előtt a kastélyba.*
-Szerintem aludjunk.Hulla fáradt vagyok..*ásít egy újabbat*Szóval indulás a kastélyba.Vigyél a hálóba!*adja utasításba,aztán felnevet saját mondatán.*
-Oké,akkor én ma többet meg sem szólalok..
*Kezeit a fiú vállára teszi,úgy kapaszkodik.Megbízik benne,szóval reméli,hogy nem zuhannak le,meg semmi.De végül egyben érik el a kastélyt.Rose egy puszival búcsúzik a fiútól,és ki-ki megy saját dolgára.*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Honey
Hozzászólások száma : 344
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 23
Üzenet : A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Vas. Feb. 07 2010, 18:31

*Merész dolog alkonyatkor, ilyen mord időjárási viszonyok közepette nekivágni a hágónak. De Alexának most akadt hozzá kedve és ideje, így a hátán egy bőrerszénnyel már körvonalazódik is ki az alakja az Árny Hágó tetején. Ütemes tempóban haladt, már rég kinézte magának ezt a helyet, társaitól is kérdezgetett felőle, szóval nem túl sok kellemetlen meglepetéssel tudott szolgálni neki az idevezető út, szerencsére. Egy fekete kabátot visel, szintén sötét nadrággal és csizmákkal, kesztyű, sál. Ezüstszőke, hosszú haja viszont kicsit kusza, de a piros szalag egy kis része ott virít a végén, dereka körül. Megtámaszkodik egy sziklaféleségben, kifújja magát és megvárja míg a vér leszökik az arcából. Jó kondiban van, hála a kviddicsnek, de azért kit ne fárasztana ki egy ilyen túra? Erszényébe nyúl és kihúz belőle egy palack, forrón tartott kakaót. Belekortyol, közben a kilátásban gyönyörködik és éberen figyel. Hisz sosem lehet tudni kik és mik fordulnak meg még errefelé, pláne ilyenkor...*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Vas. Feb. 07 2010, 18:45

* Hétvége van, egészen pontosan vasárnap. Ez a nap tehát a pihenésé, Rose számára is. A tegnapi korizás ugyan kevésbé fárasztotta le, mint inkább az, hogy jobb keze eltörött, s most ott díszeleg rajta a fehér gipsz, ami miatt egész éjjel alig aludt valamit. Fájdalmak gyötörték, hiába iszogatta bőszen azt a főzetet, amit a gyógyító adott neki. Furcsa lehet ez egy varázsló számára, a gipsz, de Rose, mivel mugli világban nőtt fel, így ő ragaszkodott ehhez a megoldáshoz. Most merészen ugyan, de seprűre ült, repülni támadt kedve, hisz jó az idő, bár kissé talán csípős, seprűn meg főleg. Seol szigetét így közelíti most meg, fél kézzel kapaszkodva, iszonyatos tempóban, repülő eszközén. Többnyire lefelé tekintget, alakul-e már az a tömeg, de egyenlőre csak egy valakit vesz észre a hágó környékén. Lassít az iramon, s elkezd lefelé ereszkedni. Amint lefelé tart, közvetlen a föld felett állítja meg a seprűt, majd ügyesen lemászik róla, s bal kezébe véve indul el a lány felé, akivel nyilvánvaló, hogy még sosem találkozott. *
- Szia, Rose vagyok. És te? *küld felé egy mosolyt, de kezet nem nyújt, mivel gipsszel elég nehézkes volna a kézfogás. Egyébként bordó, már majdnem feketébe hajló szövetkabátot visel. Fekete nadrág, fehér tornacipő, nyakában pedig szintén fehér sál. Fekete hajából megint kitűnik az a pár vörös tincs, s a hajzuhatag kócosan omlik vállaira, kicsit összekuszálta a szél odafent. *
Miranda Reyes
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 452
Csatlakozás : 2010. Jan. 17.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Vas. Feb. 07 2010, 18:45

Újabb felfedező útra indul. Jelenleg arra kíváncsi, hogy mi rejtőzik a szigeten túl, kiérve Mystralból, így arra veszi az irányt. A kisebb túra előtt elidőzött a városkában, majd fogta magát és a hágó felé indult. Lassan megérkezik a hegy lábához, majd letér az ösvényről és a csúcs felé folytatja útját. Idő közben meg-megáll kicsit pihenni.* ~Nem is olyan könnyű ez, mint ahogy elsőre látszik. Kezd sötétedni is, de nem baj, folytatom az utam felfelé. Lesz, ami lesz.~ *Ezzel teszi egyik lábát a másik után és csak reméli, hogy nem keveredik újabban bajba. Útközben figyeli az erdő rezzenéseit, a fák sűrűsége lenyűgözi a lányt, hisz nem érti, hogy képes ekkora helyen ennyi növény megférni. A több kilométeres gyaloglás után megpillant maga előtt valakit, majd utána kiált.*
-Hé, Te, ott. Megvárnál esetleg? *Hallatszik a kérdés, talán kicsit visszhangzik is, melyet a szaktársa felé intéz.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   

Árny Hágó
Vissza az elejére 
2 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next