Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Árny Hágó

Go down 
+62
Catherine Waters
Slash Daniels
Ashi Angel
Electra Richter
Elton Ricci Dixon
Rachel Williams
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Thomas Gledhill
Mikael Hargreaves
Athalie Rapace
Josephine Moore
Alexi Solsagan
Ginger Rosenberg
Kyle Brensley
Vladislav Kerensky
Aristarkh Y. Zhukov
Ryan Bourton
Faith Craven
Brianne Layton
Naomi Teigneux
Fekete Ambrus
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Corina Watson
Noah Cromwell
Demetrius
Nymphadora Giovanni
Jasmine Miels
Nathaniel Cornwlade
Illya Imbecairwen
Zoey Fleming
Darius
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Daemon Wexler
Xilya Grisnackh
Octavia Blackwood
Takoda Turner
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Leila Hunt
Nil Moriarty
Tyler Holden
Aysha Darkblood
Caleb Valerious
Diana Gray
Sverkir Erik Bergstrom
Dyliah Zahira
Azaria Daraghi
Jalmaari Halautte
Miranda Reyes
Alexandra Alasein
Ruby Rose Re
Jack Sharpy
Mordred Wasimir
Mordana Liward
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 4:11 pm

*Amikor elkezd nevetni, nekem is önkénytelenül nevetnem kell. Szinte állandóan mosolygok, így az emberek szinte el sem tudnak képzelni másképp. Majd eszembe jut, hogy én sem találkoztam még sok emberrel a házból, így örülök, hogy ismerek valakit. Úgy látszik nem firtatja tovább a bizonyítást, így kissé megkönnyebbülök. De aztán szóba kerül a toxikológia. Igaza van, hogy hasznos, de akkor sem szeretem.*
-Nem minden lány szeret kotyvasztani, de igazad van, hasznos lehet. ... De kénytelen leszek tanulni, mert a vizsgát nem lóghatom el. *Mondom egy fintorral az arcomon, hiszen pár hónap múlva itt is vannak a vizsgák. Mikor aztán azt mondja, nincs sok barátja kissé meglepődök, hiszen elég hihetetlenül hangzik a szájából.*
-Azt hittem tele vagy barátokkal ... Na mindegy. *Még mondanék valamit, ám hamarosan furcsa szorítást érzek a bokámon és nem is telik sok időbe, mire észreveszem mi az. A fiú gonoszan felakasztott a lábamnál fogva. És még szemtelenkedik is.*
-Na máár. Muszáj ezt? .... Nem fog. *Mondom, bár abban a pillanatban elkezd felcsúszni, de szerencsére még időben elkapom, így nem éri el a célját. De nem nyugszik, el is kezdi ringatni az indákat, mire most már a köldököm fölött úgy 10 centivel lehet valahol a toppom.*
-Te élvezed ezt? *Kérdem tőle kissé mérgesen, bár belül mosolyognom kell, de ezt most nem mutatom ki.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Árny Hágó - Page 11 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 4:19 pm

*Már szinte fogalmam sincs, hogy miképp is jutottunk el a toxicológiáig, de a lényeg, hogy most arról beszélünk. Nem szereti, ahogy én sem, de hát nem lehetünk tökéletesek ugyebár.*
- Hát ha ellógod, akkor maradsz elsős. Viszont ha rám hallgatsz, akkor nem teszed, mivel a másodikos órák sokkal jobbak. *csillannak meg szemeim, hiszen nem egy dolog van, ami tetszik a tanórákon. Sokkal keményebbek, mint gyakorlati, tehát igazán nekem való. *
- Egyébként ha már a kotyvasztásnál tartunk, akkor te főzni se tudsz vagy sütni? *pislogok rá érdeklődve, mert azért bennem még az él, hogy egy lány tudjon már főzni. Én nem tudok és szeretek enni, szóval ez fontos dolog, legalábbis szerény személyemnek. *
- A barátokhoz amúgy bizalom kell, én pedig bár barátkozós vagyok, mégse bízom meg itt még senkiben. *az "itt" alatt remélhetőleg a Mysteriot fogja érteni, mert arra gondoltam.* - Szóval majd ha valaki kiérdemli ezt, akkor elmondhatom majd róla, hogy a barátom, érted? *kérdezek vissza kedvesen, majd idő közben be is érünk az erdőbe és hogyha már itt vagyok, egy kis tréfára szánom el magam. Ez amolyan próba is, amelyeket én imádok adni a lányoknak... Hát igen, Alinox-nál a csók volt a próba, itt pedig a reakció. Tehát fejjel lefelé kerül, közel hozzám, miközbe na hófehér toppot kezdem el vizslatni szemeimmel.*
- Igen, muszáj, mert élvezem. Téged zavar? *simítok végig az arcán és közben a lefelé lógó szőkés tincseket nézem. Picit vicces így, de nincs szoknyában, tehát semmi bunkóságot nem követtem most el. Viszont a felső csak feljebb csúszik, legnagyobb örömömre, így döntöm meg cseppet a fejem.*
- Szerintem te is élvezhetnéd, a helyett, hogy mérgelődsz! *mondom, majd végül még pár indát hívok elő, így kapom el a lány kezeit is, majd eresztem el lábát, tehát átforgatom és teszem vissza a földre, a nélkül, hogy bármi baja esne.*
- Na, túlélted? *lépek elé és igazítom meg kócos tincseit, picit bele is simítva a dús hajba.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 4:39 pm

*Amikor a lógás kerül szóba, kissé megborzongok. Eszem ágában nincs megbukni, hiszen nem azért tanulok most ennyit.*
-Nem szeretnék megint elsős lenni, inkább elmegyek, aztán majd lesz valami. *Mikor aztán szóba kerül a főzés elmosolyodom. Tipikus pasi ... ennek is rögtön a kaján jár az esze.*
-Sütni szeretek, bár azért nem vagyok olyan profi *pirulok bele egy kicsit, de azért folytatom a szövegelést.* -Főzni nem nagyon szeretek, de azért fel találom magam, ha szükség van rá. *Aztán szerencsére elterelődik a szó a barátkozásra.*
-Értem. Azért gondolom egy-kettő mégis akad. *Nem tartozom én a buta szőkék közé, sőt kimondottan okosnak mondanak. Mikor aztán megfordul a világ, és én mindent fejjel lefelé látok, hamar rájövök, hogy csak én lógok fejjel lefelé. Eleinte kissé mérges leszek és kapálózni kezdek, ám minél jobban hadonászok, annál feljebb csúszik a toppom, így hamar abba is hagyom, és a felsőm után kapok, mely már bőven túl van a köldökömön.*
-Egy kissé fura itt lógni veled szemben. *Mosolyodom el, majd mikor lassan letesz, igyekszem visszahúzni a toppom a helyére, miközben ő megigazítja a hajamat. Borzasztóan állhat, de most nem érdekel. Az jobban foglalkoztat, hogy mi volt a célja ezzel a kis akcióval.*
-Most megvan a napi örömöd, ennek köszönhetően. *Mondom mosolyogva, miközben belenézek barnán fénylő szemeibe.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Árny Hágó - Page 11 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 4:47 pm

*Végre valakinek ilyen a felfogása. Nem bírom azt, amikor beletörődnek abba, hogy nem tanulnak és megbuknak, tehát évet ismételnek. Ha valaki már suliba jár, akkor legalább egy picit tanuljon, ez az én véleményem a dolgokról és bár szeretek szórakozni, akármilyen hihetetlen, de a tanulást se szoktam elhanyagolni, csak nem büszkélkedem el azzal, hogy mennyi időt szánok rá.*
- Jól is teszed! Szerintem nem buszk meg, hogyha figyelsz. Nem annyira szigorúak a magiszterek. *mosolyodom el cseppet, hiszen emlékszem a tavalyi vizsgákra és egészen élveztem egyet-kettőt, de a toxit azért azt nem. Belegabalyodtam már a végén abba, hogy mi és mikor kell bizonyos főzetekbe, de csak meglett.*
- Hmm, szóval inkább sütsz, mint főzöl. Ez esetben ha ismét összefutunk, csinálhatnál nekem valami sütit, én pedig majd elmondom, hogy hányasra értékelem. *ezzel persze magamnak akarok jót, de mégis egy újabb találkozást próbálok meg lebeszélni így vele. Lehet, hogy nem megy bele, hiszen még nem ismer és miért dolgozna feleslegesen? De ki tudja, majd megtudom, hogyha elmondja a válaszát is.*
- Amúgy meg nem, nem akad. *teszem még hozzá a barátos részhez, hiszen a sulin belül tényleg nincsenek még barátaim és bár van, akit kedvelek, mégse tartozik még bele a barát kategóriámba. Viszont elérkezik a játszadozás ideje, amikor a sima beszélgetésen tovább lépünk, így emele mfel kis időre, majd ahogy hallom a szavait, csak elnevetem magam.*
- Nem is tudom miért. *pillantok szép szemeibe, majd óvatosan le is engedem, még mielőtt baja lesz. Ne akarom bántani és ezt szerintem ő is tudja, hiszen már megtehettem volna, így miután már a földön van, csak segítek megigazítani a haját, hiszen én látom, tükör meg nincs a közelben, miközben fél szemem azért a topja körül forog.*
- Ne takargasd annyira, láttam már olyat. *utalok itt a fedetlen bőrre picit pajkosan elmosolyodva, beszólogatva neki, de csak óvatosan, nehogy nagyon megharagúdjon rám.*
- Hmm, fogalmazhatunk úgy is, hogy megvan. Szóval szerintem vissza is mehetünk a suliba, egy fürdés rám férne. *kapom el lágyan a karját, majd kezdem el magammal húzni, hogy arra az ösvényre vezessem rá, amelyen feljött ide, a hegyre. Ha már ketten vagyunk, akkor csak nem fogok mászni...*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 5:03 pm

*A vizsgáktól meg kell vallani, tartok egy kicsit de azt hiszem ez így normális. Mikor aztán megnyugtat, hogy nem olyan szigorúak elmosolyodom.*
-Ennek örülök. Elég gáz lenne már elsőben megbukni. *Mondom mosolyogva, majd ismét a sütés kerül szóba. Nem igazán szoktam sütni idegeneknek, mert annyira nem vagyok ügyes, így remélem nem kéri meg, hogy süssek neki, ám sajnos hamarosan épp erre lyukad ki.*
-Majd még meggondolom, hogy süssek-e neked sütit, azután, hogy fellógattál. *Mondom mosolyogva, remélhetőleg nem sértődik meg rajta, de ha igen az sem az én bajom. Amikor aztán kiderül, hogy tényleg nincs barátja azt már nem tudom mire vélni, de ha így jól érzi magát, akkor ez van. Mikor aztán végre földet érek, lázasan igazgatom a toppom, mire ő ismét szemtelenkedni kezd. Felpillantok rá, hiszen lenne hozzá egy-két keresetlen szavam.*
-Nem is miattad takargatom, hanem, mert így jobban áll. *Mondom kissé sértődötten de még mindig mosolyogva.*
~Pimasz fráter ... de ezt még visszakapod~ *Gondolom, mire ismét elmosolyodom, de annyira halványan, hogy ezt valószínűleg nem veszi észre. Majd hagyom, hogy kivezessen az ösvényre, hiszen nem vagyok biztos benne,hogy egyedül is visszatalálnék, bár nem mentünk be az erdőbe, csak pár méternyit. Miközben kivezet az útra kissé megigazítom a frufrumat, mivel azt legalább egy kicsit látom.*
-Igen, nekem sem ártana egy kis pihizés óra előtt. *Mondom mosolyogva miközben követem a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Árny Hágó - Page 11 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 5:17 pm

*Ahogy a vizsgák kerülnek szóba, láthatóan parázik tőle egy cseppet a lány, de ez nem lep meg, hiszen én magam is féltem annak idején, főleg mivel a magiszterek olyan változóak, akár csak az időjárás.*
- Hidd el, van nem egy diák, akinek sikerült. *utalok itt a bukásokra, de talán őt nem fenyegeti ilyen veszély. Viszont a sütemény is szóba jön, ami nagyon is jó lenne, így jelzem hát felé sunyin, hogy szívesen megkóstolnám a finomságát, de mivel felemelte megy picit, így most lehet, hogy nem kapok. Na szép, ennyit rólam.*
- Hééé... Ne légy ilyen. *bököm meg picit a pociját, de végül beletúrok szőkés tincsei közé, így igazgatva meg szépen a haját.*
- Aham, értem. De kettőnk közül én vagyok a pasi, tehát én tudom, hogy miképp áll jól! Magyarul ha levennéd, akkor lenne a legtökéletesebb. *mondom még jókedvűen, majd végül gyengéden megfogom a kezét, hogy elinduljunk az ösvény felé, de a beszélgetésünk még mindig nem áll meg.*
- Óra? Ja igen... neked lesz. Nekem tegnap volt, de azért én még mindig pályázom a fürdére. *hát a fene tudja, hogy a kicsiknek mikor van órájuk. Szóval ha minden igaz, akkor együtt fogunk visszatérni a Mysterioba, tehát a révész segítségével és még a déli toronyba is, ahol el is köszönök a lánytól.*
- Nos Corina, akkor jó tanulást majd, remélem még látjuk egymást. *kacsintok rá, picit cukkolva az órával, hogy rá mi vár, míg én nyugodtan süttethetem a hasamat. Így ez után már csak intek felé és szépen el is hagyom a klubhelyiséget, így térve vissza a szobámba, tehát a Jupiter hálóba.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-22, 5:28 pm

*Amikor kiderül, hogy páran megbuktak tavaly, kissé megkönnyebbülök, hiszen akkor nem én lennék az első, de igazából a legjobb lenne, ha átmennék. Mikor aztán újra szóba kerül a süti, látom nem tetszik neki amit hallott. Mikor megböki a pocimat elmosolyodom, hiszen kissé csikis, de végül sikerül megállnom, hogy nevetőgörcsöt kapjak. Majd a ruhámra terelődik a szó, mire ismét elmosolyodom.*
-Azt csak szeretnéd. *Mondom neki nevetve, hiszen hallottam ezt már párszor. De azért nem fog teljesülni a kívánsága, sőt végül tökéletesre igazgatom és elindulok a fiú után .. nem mintha sok választásom lenne, hiszen fogja a kezem és annál fogva rángat.*
-Jó neked, hogy túl vagy rajta. *Mondom kissé fintorogva, hiszen nincs kedvem most órára menni, dehát muszáj. Mikor a déli toronyba érünk, a tőle immáron megszokott stílusban köszön el.*
-Szia! Köszi, bár nem tudom mennyire lesz energiám most az órához. *Mondom mosolyogva, majd elválnak útjaink és én megcélzom új lakhelyemet, a Tigrisszem hálót.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 1:21 pm

* Rossz szokása mostanság hamar felébredni, persze mindez csak az otthoni fontos teendők mellékhatásaként jelentkezik a fiatal fiúnál, ki vérszerint nem indián, ám mégis olyan neveltetésben részesült, s nemrégiben történt egy s más odahaza is, mely szinte teljességgel megváltoztatta életét. Szőkés haja rövid, kócos, mint általában, s minden szál az ég felé mered, cseppnyi rendezettséget sem mutatva. Arca mogorva, tekintete kemény, s gondterhelt, hiszen van mi miatt aggódnia. Viselete egy fehér edzőcipő most, fekete hosszúnadrággal, s egy fehér vastag pulcsival, mely alatt ott pihen egy vékonyabb póló is. Eddig is izmos volt ez a fiú, s szinte kifogástalan küllemmel rendelkezett, ám valami megváltozott: pulóvere a régi, ám izmai mintha nőttek volna egy cseppet, ez pedig karján vehető észre leginkább, hiszen a pulóver is kissé feszül válla s karja környékén. Pálca nincs nála, s hanyagul zsebre dugott kézzel baktat felfelé az Árnyhegységben, megcélozva magának a hágó havas, nyugodt zegzugait. Mindegy, merre megy, csak nyugton lehessen, távol az emberektől, s ha még jól emlékszik, erre bizony kevesen járnak, tehát neki pont megfelelő lesz. Ahogy egyre fentebb halad, néhol már a nyár ellenére is fellelhető egy-egy hókupac a szép formás fenyők között, melyek közül az egyiknél meg is áll a fiú, hogy szemügyre vehesse az előtte álló utat még felfelé. Nem időzik sokat, egy lemondó sóhajjal halad tovább, nem figyelve a természet különös neszeire sem, csak orra után ballag egyedül, nagy magányában, kék szemével fürkészve néha a csodás tájat. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 1:32 pm

*A tegnapi óra teljesen kifárasztott, ami fura, mert általában jól bírom a gyűrődést, de mégis oly hamar elnyomott az álom, amikor az ágyba zuhantam, mint még soha. Ma viszont új nap van és emlékszem ám még arra a fiúra, akivel megbeszéltük a sétálást. Nem tudom, hogy mikor kel fel, így előtte teszek egy kis túrát valahol a szigeten, így meghagyom hát neki azt, hogy a kastélyon belül ő mutassa majd meg nekem a fontos dolgokat. Viszont mivel még mindig új vagyok, nem tudom ám megállni, hogy itt maradjak, így miután sikeresen elkészülök, neki is vágok a nagy útnak és már a révésznél ülve figyelem messziről a csodálatos Mysterio épületét. Mivel ma túrázni készülök, így egy fekete sportcipő van lábaimon, fekete rövidnacival és felülre pedig egy bőrből készült toppot húztam. A hátamon természetesen ott van a bőrtok, amelyben imádott kardom pihen, az ezüstös övemhez pedig a pálcám van erősítve. Arcomon csak enyhe smink van, minimális, de mégis szépen kiemeli barna szemeimet és hosszú, dús tincseim most egy erős copfba vannak felkötve. Így indulok hát neki az Árny hágónak, amelyet már jó messziről kiszúrtam és csak szépen, tempósan haladok felfelé, egészen addig, amíg meg nem látok magam előtt valakit. Így hátulról már kiszúrom, hogy pulcsi van rajta és hosszú nadrág, így a nyár közepén, tehát értetlenül pislogok rá, majd megeresztem a hangom.*
- Hééé! *szólok utána és hogyha esetleg meghallotta hangom, akkor felemelem a fejem, hogy intsek neki.*
- Mondd, nem várnál meg? *hangom csilingelő és próbálom erőssé is tenni, mivel bírom a strapát, így nem fulladok ki pár nagyobb dombtól, de ha már itt van, akkor miért ne tarthatnánk együtt? Fogalmam sincs, hogy ki ő, de talán a Mysterioba jár, ha meg nem... na akkor itt a kardom és bármikor meg tudom védeni magam.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 1:46 pm

* Ahogy pakolja egymás után lábait, s halad előre, meglehetősen jó tempóban, ám mégsem abban a nagyon sietős fajtában, egy ismeretlen hang csendül fel mögötte. Remek. Itt sem lehet nyugton az ember? De hát megszokhatta volna, bár épp hogy elszokott ettől a nagy nyüzsgéstől, ami itt van, hiszen otthon azért ha úgy kívánja, békén hagyják a srácot. Egy halk sóhajjal lassít le, kék tekintetét előbb az ég felé emeli, majd ahogy megáll, félig fordul csak meg, kékségeivel pislogva érdeklődésmentesen a leányzó felé. *
- Ahogy látom, beérsz te magadtól is, ha nagyon akarsz. Amúgy nem fagysz meg abban a cuccban? Fentebb havasak a csúcsok, meg fogsz fázni. * csendül fel kellemes, ám mégis erőteljes hangja inkább óvón, mint elutasítóan, miközben végigméri a felé tartó bőrszerkós leányzót, kinek a háta mögül valami bőrszerű tok kandikál kifelé. *
- Kitől félsz, hogy egy kardot hurcolsz magaddal? * húzza fel félig szemöldökét, s már így is többet kérdezett és beszélt, mint általában szokott: újra visszazuhant csendes magányába, jó neki egyedül is, tehát inkább meg sem várja a választ, csupán csak elfordul, vissza előre, majd lábai már indulnak is tovább az ösvényen. *
- Errefelé a pálca a módi, nem pedig a kard, nem mondták még? * hajintja hátra eme cseppet sem kedves mondatot, tovább haladva előre, elhajtva néhány ágat maga elől, melyeket szépen meg is fog, hogy ne csapódjanak hátra a leányzó pofijába, feltéve, ha az Tak morcossága ellenére is követi őt. De hát ő ilyen, így kell szeretni. Próbált megváltozni, s egy ideig ment is, ám a dolgok megváltoztak, amiről nem feltétlen kell tudnia mindenkinek. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 1:58 pm

*Fogalmam sincs ki van előttem, de szeretek ismerkedni és barátkozni, ha pedig már találkoztam itt valakivel, akkor bizony meg is szólítom, lesz, ami lesz. Felém is fordul, így láthatom hát meg, hogy mit rejt a szőke üstök, de a szavai hallatán össze is szaladnak a szemöldökeim, miközben csendben végighallgatom, amit mondani akar.*
- Én pedig ahogy látom, mégis megálltál... *vetem előre neki, majd amikor a cuccomról mond pár szót, ismét nézek egy nagyot.*
~ Ennek meg mi a fene baja van velem? Egy rossz szót se szóltam hozzá... ~ - Most úgy mondod, mintha annyira érdekelne, hogy megfázom-e. Én bajom, szóval vállalom a felelősséget a betegségekért. *csóválom meg a fejemet is és mivel boszi lennék, a gyógyító egy nap alatt rendbe tesz, tehát ezen nem fog múlni a dolog. Amikor viszont kiszúrja a kardom, már csak lassan fújom ki a levegőt, próbálva nem túl ideges lenni, mert hamar képes eldurranni az agyam, nem tehetek róla, a spanyol vér meghozza olykor a gyümölcsét.*
- Inkább törődj a magad dolgával! Semmi közöd sincs ahhoz, hogy miért van nálam kard. *most már én se vagyok oly kedves, mint ő, de nem én leszek az, aki más felé fog menni, majd ő... meglássuk, hogy ki bírja jobban a másikat. Amikor viszont még hátravet valamit, hirtelen gyorsítom lépteim és sietek oda hozzá, kapva el izmos karját, amire csak most döbbenek rá, hogy mennyire durván erős és próbálom magam felé fordítani a fiút.*
- Ide figyelj! Nem tűröm el, hogy egy ismeretlen senki beszólogasson, tehát nagyon ajánlom, hogy moderáld meg magad. Szerintem nem támadtam rád és még csak be se szóltam, úgyhogy ne bunkózzál itt velem, mert a végén megmutatom, hogy miért is jobb egy kard, mint egy pálca. *és ezzel szépen be is előzőm, így sétálok hát most már előtte, nem érdekelve, hogy mit szól és bár megfogok pár ágat, szépen el is eresztem - már ha követ -, így nem izgat, hogyha valamelyik arcon csapja. Talán akkor legalább normálisabb lesz, bár kezdek kételkedni benne, hogy ez a fiú bárkivel is az tud lenni. Ennyit a szép napról, tényleg jobban jártam volna, hogyha inkább megvárom azt a másik fiút, az legalább képes a társalgásra... *
~ A fenébe is már... eddig túl jól alakult minden. ~ *forrongok magamban, hiszen eddig mindenkivel jól kijöttem, most meg tessék... ez hiányzott.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 2:18 pm

* Persze, hogy megáll, nem túl kedves természet, bár inkább csak magának való, s ahogyan általában, intéz pár kedves szót az ismeretlen teremtéshez, bár attól függ, honnan nézzük ezt a kedvességet. Persze, hogy jól esik neki a társaság, de ezt még magának sem vallaná be, á, túl kemény ő ahhoz, úgyhogy megmaradhat a hamis álca, kiadni magát esélytelen. A betegséges dologra csak bólint egyet, majd még a kardra is szól pár szép szót, s az erre kapott reakcióban már kezd észhez térni, lehet, hogy tényleg nem volt túl kedves az indítás, de hát mint tudjuk, nem ez az erőssége ő szőkeségének. *
- Nem, tényleg nincs. * motyogja orra alatt, miközben azért ugye tovább indul, na de szinte azonnal érzi a lány vékony ujjait karjára fonódni a pulcsin keresztül is. Szorítása nem túl erős, bár egy lányhoz képest meglehetősen rendben van. Hiába, ez kevés lenne olyan nagy ráncigáláshoz, de Tak sem hülye, így mégis megáll, s felé fordul, kék szemeivel egyetlen pislogás nélkül nézve a szép szemekbe, s hallgatva a kiskakas dühös, nem mellesleg nagyon is jogos szavait. Amint befejezte a kicsike, a fiú csak követi kékségeivel távolodó alakját, majd lassan indul meg utána egy fejcsóválással, s fejvakarással. Természetesen azért előre is nézeget, s kitartott karjával hajtja el maga elől a kósza ágakat, melyeket ha nem fogna meg, pár karcolást is ejtenének helyes arcán, amit azért valljuk be, kár lenne megrongálni. Ölesebb léptekre vált azért, így hamar éri be most ő a heves barnát, kinek csuklójára kulcslódnak most a fiú ujjai, ugyanúgy állítva meg a lánykát, mint ahogy ő tette az imént vele, de Tak nem fogja ráncigálni, attól jámborabb lélek, nem egy vadállat ugyebár. *
- Rendben, ne haragudj, igazad volt, sajnálom. Nem vagyok jó ismerkedésben, jobb nekem egyedül, pont az ilyenek miatt. * mondja halkan, majd szépen óvatosan ereszti el a lány csuklóját, s kerüli ki nagy ívben, rá sem nézve dugja ismét zsebre kezét, s szól még azért hátra valamit, pár lépéssel előtte megállva, válla felett tekintve oldalra. *
- Lehet, hogy neked is jobb lenne nélkülem. * mondja, hangjában némi félelemmel, melyet a kis vadóc nem biztos, hogy észre vesz, de a szőkeség csak biccent még egyet neki, aztán tovább indul felfelé, remélve, hogy a lány nem követi, s hogy megértette a fiú szavait, melyek inkább fájdalmasan hangzanak, mint félelmetesnek. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 2:28 pm

*Egyszerűen nem tűröm el, hogyha így beszélnek vele és ezt neki se ártana ám tudni, hiszen még a végén azt hiszi, hogy ő itt a főnök. Jó, lehet, hogy idősebb nálam és még az is meglehet, hogy másodikos - akivel eddig még nem talákoztam -, de én bárkinek hajlandó vagyok nekimenni, hogyha arról van szó. El is kapom hát a kezét, így nézek bele a szép, kék szemekbe és most nem is figyelek arra, hogy esetleg helyes lehet a másik, csak mondom a magamét dühösen, ahogy azt kell és eresztem el végül, hogy előre menve ott is hagyjam. Na de jön utánam, egy szó nélkül, mi azért fura. Azt hittem, hogy majd nekem támad valamiféle visszaszólással, amivel majd vérig sért, de hamarosan csak az erős kezet érzem meg a csuklómon, így állok meg és nézek kissé kérdőn rá. Igen, most már feltűnik, hogy nem egy csúf fiúval van dolgom, hanem nagyon is helyessel, de ez a mogorva tekintet, teljesen elidegenít.*
- Szóval amolyan magányos farkas vagy? *kérdezem meg, miközben vissza is húzom a kezem, hogyha már egyszer eleresztett, de ő csak megy tovább, majd valami rettenetesen nagy önsajnáltató mondatot is mond és ez a hangsúly.*
- Hé, azért az ereidet ne vágd fel a nagy önsajnáltatás és magadba fordulás közben, jó? *persze, hogy megyek utána, nem is én lennék, hogyha nem tenném meg, így érek most már talán mellé és próbálva megúszni azt, hogy ismét egymást váltogatjuk, hogy ki is követi a másikat. Viszont ha ez sikerül, próbálok besomfordálni elé, így állva el az útját és még kezem is magabiztan kinyújtom, így ha nem áll meg, tenyerem a mellkasára fog kerülni.*
- Na jó, kezdjük előről! Vixi vagyok, még új diák a Mysterioban és exos. Na és te? *eresztem most már le kezemet és barna szemeim most már azért némi érdeklődéstől is megcsillannak. *
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 2:49 pm

* Egy első találkozásnak általában simán kéne mennie, s gördülékenyen, ám erről most ez egyáltalán nem mondható el: Tak olyan, amilyen, s sikeresen megtalálta egy heves vérmérsékletű lányka is, kész káosz tehát ami most megy körülöttük. No de csak van lelke ennek a fiúnak is, így hát az iménti csúnyaságokért még elnézést is kér, úgy, ahogy azt illik, mivel mélyen belül úriember ő azért, s rendes srác, talán túlságosan is rendes. *
- Valami olyasmi. * válaszol nyugodtan még a lány kérdésére, majd el is indul mellőle, még pár szót intézve hozzá, s úgy dönt, inkább le is lép, jobb lesz úgy mindkettejüknek. Tak mehet a dolgára, nyugiban, egyedül, és legalább ez a vadócka se csicsereg itt neki dühösen mindenfélét. Hallja azért amit még mond neki a kicsike, s ezekre a szavakra ugyan láthatóan nem reagál semmit, de arcán mégis fellelhető egy halvány mosoly néhány pillanatra, legalábbis ha szemben lenne vele, biztosan feltűnne neki a változás, mely tényleg nagyon rövid ideig tart. Na nem, azért öngyilkos nem lenne, ennyire nem betoji alak ő, csak hát nem egy átlagos nagyképű, élni szerető, s életet élvező macsó, de hát nem is kell mindenkinek olyannak lennie, ő épp ettől különleges, legalábbis ezzel nyugtatja magát. A neszek viszont háta mögül csak nem halnak el, mint inkább erősödnek, s amilyen ütemben Vixi elé ér, úgy olvad le Tak képéről is a mosoly, s áll meg lassan, hiszen meg kell álljon, kezét még nem nyújtotta ki, tehát ténylegesen mellkasát érinti a kicsike kéz, mely ott is jó kis izmokat érezhet, bár azért remélhetőleg nem lesz annyira megfogdosva a fiú. Kékségei előbb a barna szemekbe pillantanak, míg a lányka elmondja mondókáját, majd a kis kézre esik tekintete, végül pedig egy halk sóhajjal, s halovány, alig érzékelhető mosollyal néz ismét a lány arcára, s dönti oldalra fejét. *
- Esélytelen, hogy békén hagyj, ugye? * kérdi szemeit is összehúzva, fejcsóválással kezdve a bemutatkozást. * - A nevem Takoda, másodikos vagyok, Inflatusos. Indián rezervátumban nőttem fel, és hiába nem vagyok az, most mégis én vagyok a törzsfő. Keveset beszélek, utálok kérdezni, és ahogy már mondtam igen, magányos farkas vagyok, igen kevés öngyilkos hajlammal. Szeretem a méregtant, és leginkább a nyugalmat. Ja, és utálok ismerkedni, túl nehéz, mindig ugyanaz a sablonos tortúra. Kíváncsi vagy még valamire, vagy mehetünk tovább? * pislog felé párat a nagy információáradat közepette, majd ellép a lányka elől, intve neki fejéve, hogy kövesse, ha akarja, így indul meg újra felfelé, most már reménykedve abban, hogy el is éri a csúcsot hamarosan. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 2:58 pm

*Hiába mondok én bármit, valahogy nem foglalkozik velem és ez egyre inkább böki ám a csőrőm. Nem vagyok én ehhez hozzászokva, hogy valaki csak így semmibe vesz és oké, néha odamond nekem egy-két szót, de aztán ennyi. Ezt nem fogom hagyni, így sétálok elé és próbálok meg picit lenyugodni. Kezemmel meg is állítom, még mielőtt esetleg nekem akarna jönni és ahogy érzem, hogy hozzá is érek, úgy pillantok előbb a pulcsijára, oda, ahol a kezem van, majd bele a kékségekbe.*
- Hmm... meglehet, hogy igen. Nehéz esetnek tűnsz, én pedig jelen pillanatban örülnék, hogyha még egy embert megismerhetnék, tehát egyenlőre esélytelennek tartom, de ez tőled is függ. *bármeddig nem fogok utána futkosni, tehát azt el is felejtheti. Inkább bemutatkozok, majd ez után eresztem le kezemet is, miközben hallgatom a szavait és a hosszú-hosszú bemutatkozást, ahogy magáról mesél. Na ez most picit sok volt, így pislogok hát rá párszor, miközben magamban próbálom megjegyezni a fontosabb dolgokat.*
~ Szóval jól sejtettem, hogy másodikos... ~ *na de az indián dolog már kissé meglep, de ahogy hallom, hogy nem szeret ismerkedni, úgy húzom el a számat is, majd nemsokára kikerül és ahogy hallom a többes számot, mégis csak megpróbálja elviselni borzasztó társaságomat.*
- Igen, kíváncsi! Neked nincsenek is barátaid? Csak mert ha másodikos vagy... *kezdem el, de talán érti a célzást, hogy mire is utalok, viszont ismét csak követem, bár már kezdem megunni, hogy menjek utána és belül tudom, hogy igaza volt, hideg van és a hűs levegő egyre inkább befurakodik a ruhám anyagán át a bőrömhöz és picit libabőrös is leszek tőle, de nem ismerném ám ezt be, még csak az kellene.*
- Na és, nem próbálkozunk meg egy nem sablonos ismerkedéssel? Tudod, felőlem beszélhetünk bármiről... *próbálkozom azért, de most már kezd egyre lehetetlenebbnek tűnni számomra ez a feladat, de azért tartom még mindig a tempót, miközben a fiú hátát fixírozom, ha már sikerült egy kissé lemaradnom.*
- Szóval, milyen ez a suli? *ez talán nem annyira szokványos kérdés.* - És meddig gyalogolunk még? *bukik még ki belőlem ez is, hiszen fázom már, nem kéne felmenni oda, ahol már szinte 0 fok van... Ha esetleg rám tekint, akkor csak valamiféle reménykedő tekintetet láthat, hogy talán megállunk most már.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 3:22 pm

* Szépen belesétál a kicsi kacsóba, s ahogy hallja, rendíthetetlen a leányzó, inkább megadóan mesél pár dolgot magáról, csak a legfontosabbakat, aztán majd elválik. Mivel a beszélgetés sem erőssége, így spórol meg pár kérdést Vixinek, majd sétál arrébb, de mégiscsak magával invitálja a leányzót is. S milyen kár, hogy feltette azt a fránya kérdést, természetesen igennel válaszol a kicsike, s egy igencsak meglepő kérdést szegez Taknak. *
- Barátaim? * pillant rá kérdőn, s elgondolkozva, végül csak belekezd. * - De, azt hiszem egy mindenképp. * gondol itt Daphnera, kivel meglehetősen fura a kapcsolatuk, és jó rég nem beszélt már ővele sem, de talán ő lenne az, akit barátjaként említhet, hiszen haverjai nem igazán akadnak, Faithről szinte semmit nem tud, Lis pedig.. vele pedig beszélnie kellene, most, hogy ismét itt van, de az a kapcsolat nem igazán sorolható a barátság fogalmához, attól azért lényegesen többnek alakult, bár jelen pillanatban az is egy óriási kérdőjel a fiú részéről. *
- Ha nagyon szeretnéd, akkor de. * néz ismét felé, s most már neki is feltűnik az a libabőr, de egyelőre nem szól vagy tesz semmit, csak a neki szegezett kérdésre válaszol a maga módján. *
- Személy szerint nem igazán vagyok ide való, de ettől függetlenül jó hely, bár nem mindig a legbiztonságosabb.. * gondol itt a tavalyi eseményekre, melyekben csak reménykedni tud, hogy nem ismétlődnek meg, majd halkan folytatja is mondókáját * - ..a tanárok viszont rendesek, és jól teszik a dolgukat, bár a mostani helyzettel nem igazán vagyok tisztában, egy időre el kellett mennem innen. * fejezi be, a következőre pedig csak megtorpan, majd körül néz, végül Vixi fázós képén állapodik meg szeme. *
- A csúcs nincs messze, de ha fázol.. ugye megmondtam. * csóválja fejét kicsit, ezzel párhuzamosan pedig máris fogja pulcsija alját két kezével, hogy lehúzhassa magáról az illatos darabot. Pólója kissé fentebb húzódik hasán, megmutatva magából pár kockát a művelet során, na de nem élvezhetik a kíváncsi szemek a bámészkodás örömeit, hiszen a pulcsi hamar lekerül, a póló meg vissza helyére, Tak pedig kifordítva a ruhadarabot nyújtja át Vixinek azt. *
- Tessék, vedd fel, bár egy kicsit biztos nagy lesz. * adja neki át a fehér pulcsit mosolyogva, majd igazítja meg kócossá vált tincseit az „indián”, végül újra zsebre rakva kezeit, hisz így már ő is érzi, hogy nincs itt valami meleg. Karján csak úgy feszül a póló, látszik, hogy ha nem szükséges, nem kell pálca ahhoz, hogy megvédje magát, fejben is rendben van ez a gyerek. *
- Akkor gondolom, inkább visszamennél a melegbe, tényleg nem akarom, hogy miattam megfázz, a kastélyban majd felmelegszel. * a végén még kiderül, hogy tényleg nem olyan genyó ez a srác, úgyhogy szépen maga előtt terelve a leányzót mehetnek lefelé. Na tessék, a mai programnak is lőttek. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 3:47 pm

*Nehéz lesz ezzel a fiúval, ezt már érzem, de azért mégis csak megpróbálkozom ám a beszélgetéssel, így sétálgatok tovább utána, miközben a barátok felé terelem a témát. Sajnos én itt még nem büszkélkedhetem eggyel se, de Krishanában és Kyle-ban reménykedem, hogy a barátaim lesznek. Nem szabad semmit se elsietni, de én már csak ilyen vagyok, eleinte bizakodó, de jaj annak, aki egyszer átvág.*
- Szóval csak egy? Hmm... fura, azt hittem, hogy több. *mosolyodom el kissé, hiszen most már mintha egy cseppet normálisabbnak tűnne ez a fiú, de nem bízom el magam most, mert egyszerűen őt nem tudom hova tenni, bármennyire is szeretném, így sétálunk még tovább és tovább és térek rá a következő kérdésemre, ami nem máshoz, mint az intézményhez kapcsolódik, amelyben mindketten tanulunk.*
- Tegnap volt az első órám, méghozzá a magiszteremmel. Jó volt és a férfi is szimpatikus. ~ na meg helyes is. ~ *mosolyodom el kissé, majd ez után folytatom.* - Amúgy miért tartod veszélyesnek ezt a helyet? Azért, mert feketemágus képző vagy más okod is van rá? *tudakolózom tovább, de ahogy rám tekint és megáll, úgy állok meg én magam is, hiszen bár fázom, igyekszem ezt büszkén nem kimutatni. *
- Igen, meg, de én nem is terveztem, hogy eddig feljövök eredetileg. *tehát az után gondoltam minderre, amikor összefutottunk. Na de amikor leveszi a felsőjét, egy pillanatra a póló alja felé vándorol tekintetem és egy picit nyelek is, hiszen ez a fiú csak úgy duzzad az izmoktól és hát nah, ezt lehetetlen nem észrevenni.*
- És miért kapom most ezt meg tőled? Azt hittem, hogy nem vagyok szimpi, akkor...? *veszem el tőle a pulóvert, majd akasztom le egy kis időre a kardom, amit a kezébe is nyomok.* - Vigyázz ám rá, a szemem fénye. *csak addig kapja meg, amíg a pulcsit magamra húzom és természetesen nagy is rajtam, de azért annyira nem áll vészesen, bár az alja oly hosszú, hogy nem látszik, hogy van rajtam rövidnaci, tehát csak a hosszú, csinos lábaim világítanak, melyek kellemes, barna színben tündökölnek, hála a sok napsütéstől. Miután ezzel megvagyok, vissza is veszem tőle a tartóval együtt a kardot, majd fel is teszem a hátamra pillanatok alatt.*
- Köszi szépen, így már mindjárt jobb, csak nehogy te fázz meg. *mosolygok rá lágyan, miközben tekintetem az izmos karra terelődik. * - Öhm, sokat edzesz? Csak mert lehetetlenség nem észrevenni, hogy mennyire ki vagy gyúrva. *kíváncsiskodom tovább, talán még nem túl idegesítően, miközben meg is fordulok, hogy lefelé indulhassunk innen.*
- Oké-oké, mehetünk, de akkor te is velem jössz. Most már ragaszkodom hozzá, különben megtartom a pulcsid. ~ úgy is olyan jó illata van. ~ *még rózsaszín nyelvem is kidugom ám hozzá, miközben tovább lépkedek, eléggé óvatosan haladva lefelé.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 4:09 pm

- Igen, csak egy, de amint már észrevehetted, amúgy sem vagyok valami befogadó képes ilyen téren. * ejt meg egy bűnbánó, ám annál angyalibb mosolyt, majd kívánságra szól pár szót is a suliról, mely nagyon is jó hely, s ahogy hallgatja Vixit, egyelőre neki sincsenek gondjai. *
- Mr. Fenris, igen, ő is rendes alak. * bólint csendesen, s az újabb kérdést hallva újbóli bólogatásba kezd. *
- Maradjunk annyiban, hogy az első, tehát a tavalyi évem elég durva kezdet volt. A fekete mágiával semmi bajom, csak tudod, ennek az iskolának a története jó régre nyúlik vissza, s a régi magiszterek közül egyikük úgy gondolta, újra a kezében akarja tudni az irányítást. Csúnya dolgok történtek, de végül minden megoldódott, hála a mostaniaknak. * arról nem tesz említést, hogy saját akaratán kívül kellett szolgálja azt a nőszemélyt, s hogy akkoriban Faithet is megfélemlítette, bár a részletekre komolyabban nem emlékszik, nem is beszélve szegény Joshról, aki azért jól megjárta Takkal egy párbajszakkörön. Kíváncsian fürkészi a lány arcát, hogy mi lesz a reakció, s arra számít, több kérdést is intéz majd felé Vixi, de közben természetesen megállnak, Tak pedig bólintva a lányka szavaira kapja le magáról a pulcsit és adja a fázós teremtésnek. *
- Egy szóval sem mondtam, hogy nem vagy az, egyébként meg mintha említettem volna, most fogom harmadjára: nem szeretném, hogy megfázz. Nem vagyok szívtelen, csak egy kicsit különc. Ennyi. Na gyerünk, vedd fel. * húzza fel szemöldökét, majd veszi át a kardot a leányzótól, s míg az öltözik, ki is veszi a tokjából a harci eszközt, s jól szemügyre is veszi. *
- Nem rossz darab, de tényleg. Miért mászkálsz karddal? * csomagolja vissza a bőrtokba azt, s adja vissza neki, így hát teljes az összkép, bár a pulcsi kicsit tényleg nagy, melyen Tak mintha mosolyogna is egyet. *
- Nem fogok, ne aggódj, keményebb fából faragtak annál. Ha meg mégis, összeütök valami főzetet megfázásra, és akkor meg is spóroltam egy fölösleges kört a gyógyítónak. * vonogatja vállait nemtörődöm módon, de ennyitől azért csak nem fog megfázni. Meg is indul, addig is melegszenek izmai, s ahogy hallja, Vixi pont erről kérdezi. *
- Nem mondom, kíváncsi vagy. * méregeti oldalról picit * - Igen, elég sokat edzettem az utóbbi hetekben, sőt, inkább hónapokban. Bár otthon nincs konditerem, mint itt, úgyhogy be kellett érnem a lovakkal, az úszással, fahordással, futással és a többi természetes izomnövelő gyakorlattal. Meg legalább ezzel levezetem a fölös feszültségeket is. * fejti ki most ezt is, nem is rossz ez a társalgás, bár változatlanul feszélyezve érzi magát, hiába csacsog annyit. Pár lépéssel megelőzi Vixit, hogy elsöpörje az útjukba kerülő ágakat, így nem is fordul hátra a kijelentésre, csak eltart egy nagyobb fenyőágat a leányzó útjából. *
- Van másik. Na de mégis mire lenne jó az neked? * pillant azért oda sunyin egy picit, ismeri az otthoni, korabeli lányokat, egytől egyig zizzent mind, tehát volna pár elképzelése a dologgal kapcsolatban. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 4:34 pm

*Csak picit hümmögök a fiú szavai hallatán, hiszen feltűnt, hogy nem túl barátkozós alkat, de ezek szerint még van remény és ez pont elegendő a számomra. Így hát nemsokára már a magiszteremről beszélgetünk egy picit, majd pedig ez után szóba is kerül a tavalyi év, amiről Takoda most mesél is nekem. Még senki se ejtett szót eddig nekem az itt történt dolgokkal kapcoslatban, így most csak úgy iszom a szavait, ahogy mesél. *
- Ez érdekesen hangzik, kár, hogy nem voltam itt már akkor, de csak 16 vagyok, így most vettek fel ide. *húzom el picit a számat, mivel jöttem volna már tavaly is, de ez sajnos nem így működik, korhoz van kötve ez az egész. *
- Na és sikerült elfoglalnia a sulit? Vagy miféle harc volt? Egy picit bővebben nem mesélnél nekem? *kíváncsiskodom kedvesen, de remélem, hogy ezzel nem fogom most idegesíteni, mert már egyszerűen nem tudom, hogy mikor mondok a számára jót vagy beszélek éppen sokat. A pulcsit viszont megkapom, így veszem hát fel, majd ez után rá is kérdezek arra, hogy miként is érdemeltem ki ezt.*
- Rendben, akkor köszönöm Takoda! *biccentek felé, majd ez után még a kardomat is megcsodálhatja, amit én figyelemmel követek természetesen.*
- Nem hogy nem rossz, ez egy tökéletes darab, könnyű és gyors, na meg rettenetesen éles. Egyébként azért, mert imádok vívni és profi kardvívó és tőrforgató vagyok. Így érzem jól és biztonságban magam. *adom meg neki a választ, majd magamra is csatolom, hogy most már tovább sétálhassunk együtt.*
- Áh, szóval neked csak így megy, hát jó... akkor nem aggódok. *és most már végül rátérhetek egy picit másabb jellegű kérdésre is, mely az alkatához kötődik.*
- Igen, az vagyok, de szerintem most már te is megszoktad. *vigyorgok rá jókedvűen, így hallom hát meg a válaszát, mire csak aprókat bólogatok. Nem szívesen kerülnék vele harcba, legalábbis fizikálisan, mert semmi esélyem se lenne, ez tuti biztos. Más pasikat talán még ledobnék magamról, hiszen tanultam közelharcot is, de bárki ellen nincs sajnos esélyem. Viszont ahogy lefelé tartunk, megmelítem még neki, hogy ne feledje ám el, hogy velem kell tartania és még játékosan meg is fenyegetem a pulcsijával, de ahogy érzem, ez se érdekli.*
- Csak úgy mondtam, nem kéne ne félj. Szóval amint leérünk, vissza fogom adni. De amúgy finom az illatod. *nem bók, csak egyszerű megállapítás most ez felőlem.*
- Na de merre menjünk? Én három napja járok ide, tehát még a kastély is labirintus, szóval rád bízom magam, te vezetsz. *passzolom neki a labdát és talán már sejti, hogy egy ideig ma nem óhajtok leszállni róla.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 4:54 pm

* Ahogy Vixi kérte, Tak mesél is egyet s mást az iskoláról, s mint gondolta is a fiú, a lányka egy kis megjegyzést eltekintve máris kíváncsiskodni kezd a tavalyi eseményekről bővebben. Na de ki ne lenne érdeklődő egy ilyen helyzetben? A veszély valahogy mindig olyan vonzó, még ha csak múltbéli, vagy borzalmas esemény, de akkor is. *
- Egy időre igen. * terelődnek át gondolatai immár Charles-ra, s ténylegesen mesélésbe kezd, bár nem mond valami túl sokat * - Szóval kis időre sikerült megszállnia a kastélyt, kegyetlen módon viselkedett velünk, átvette az úgymond igazgatói szerepet. A magiszteremet, Demien professzort el is tette láb alól, Siderissel pedig nem tudom, mit tett, de mintha ő is behódolt volna neki, mintha a társa lett volna, nem értem azóta sem. * csóválja meg fejét, végül csak folytatja a sztorit, bár minden részletet ő sem tudhat. *
- Lucius pedig, mikor a suliban már nagy volt a káosz, segítséget kért régi ismerősöktől, neves és erős mágusoktól, és így végül az ő és a diákok segítségével nehezen, de sikerült kiverni őket a kastélyból, és Demien, na meg a Cruoris ház magisztere is megúszta, és persze mi is. Nem volt egyszerű fél év, az biztos. * sóhajt egyet még, s változatlanul elég kuszák emlékei a dologról s a történtekről, és nem is igazán szereti felidézni őket. Így inkább, mivel úgyis fázik a lányka, Tak pulcsija hamarosan Vixin díszeleg, a lány kardja pedig a fiú kezei között foglal helyet. *
- Aha, értem. És hol tanultál meg ilyen jól vívni és harcolni? Majd mutathatnál pár fogást. * érdeklődik most picit ő is, s bizony próbálkozik is, ami elég megerőltető, de na, majd pár szóban összefoglalja izmai titkát, a pulcsi pedig nem a legfontosabb dolog az életében, de azért arra már, hogy kijelentésként is elhangzik, milyen jó az illata, fogait mutatva mosolyog kicsit. *
- Igyekszik az ember. * kacsint, s ez a ritkán megmutatkozó, legjobb pillanatok egyike lehet most, ez a pár másodperc. Szép tempóban haladva azért lassan, de biztosan el is érik a hegy lábát, ahonnan már nem messze van a révész sem, de mielőtt Tak válaszolhatna Vixi kérdésére, korgó gyomra beelőzi az éhes indiánt. *
- Ahogy hallom, nekem az étkezőt kell megcéloznom, szóval szerintem irány vissza a kastély, aztán majd meglátod, hogy jössz-e arrafelé vagy sem. * ajánlja fel, s ha a leányzó vele tart, akkor akár be is ülhetnek a révész közeli csónakjába, aki készségesen vissza is szállítja őket a kastélyba. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Árny Hágó - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 5:10 pm

*Természetes, hogy megkérem, meséljen egy picit a tavalyi történtekről, hiszen nem ártana tudnom nekem is az itteni dolgokat. Soha nem lehet tudni, hogy mikor ismétlődik meg a múlt és ahogy hallgatom, úgy nézek egyre kíváncsibban, meglepetten, de nem szólok közbe, had mondja el teljes egészében azt, amit szeretne.*
- Ez nagyon izgalmasan hangzik, de azért gondolom itt nem volt olyan kellemes ez az egész, tehát lehet, hogy mégis csak jobb, hogy így jöttem, azaz hogy ilyenkor. *javítom ki magam, majd még egy kérdés azért eszembe öltik.*
- De ha Demien meghalt, akkor most hogy-hogy itt van? *nem értek a nekromanciához, az a mágiaág igen csak messze áll tőlem, ezért is kérdezek most rá erre. Na de amikor ezt a témát túl lépjük, szóba jön a hideg, így kapom meg a pulcsiját, majd pedig ő egy kis időre a kardom, amiről már a kardívás kerül előtérbe, én pedig ezzel együtt a középpontba.*
- Mutathatnék? Nem gondoltam volna, hogy érdekel és hogy akarsz majd velem még találkozni. *cukkolom picit, majd azért a kérdésére is válaszolok természetesen.*
- Egyébként Spanyolországban, otthon. *többet most nem mesélek, én se adom ám ki rögtön az egész életemet, majd csak szépen lassan.*
- De te hogy-hogy törzsfő vagy? Szóval, nem vagy te ahhoz kicsit fiatal? Én nem értek az indiánokhoz, de a kultúrájukról azért pár dolgot tudok és a filmekben is azt láttam, hogy a törzsfő mindig nagyon öreg. *gondolkodom el hangosan, miközben a kérdésemet latolgatom, ez után pedig ámr a pulcsijáról beszélünk, na meg az illatáról, ami nem picit kellemes, nem túl tömény és mégis valahogy különleges, ilyet még nem igazán éreztem. *
- Hmm, szóval éhes vagy. Hát... én nem igazán. *húzom el kissé a számat, hiszen lehet, hogy akkor mégse maradok túl sokáig vele. *
- Szóval szerintem a kastélyban akkor elválnak útjaink és majd összefutunk... *motyogom, majd nemsokára megérkezünk Mystralba és mivel a révésznek sincsen éppen más dolga, így be is szállunk hozzá a csónakba, majd amikor átérünk a suliba, az auláig meg sem állunk. Ott leteszem a kardom, majd le is veszem a pulcsiját, így nyújtózva ki és miután lent va na hatalmas ruhadarab, át is nyújtom azt Takodának.*
- Köszönöm szépen, de itt már jó meleg van, szóval nincs tovább szükségem rá! Én viszont akkor most megyek... körbenézek és majd remélem azért még összefutsz velem és élvezheted ismét idegesítő társaságom. *mosolygok rá, majd a kardot vissza is igazgatom a helyére, ez után pedig felfelé indulok el, tehát nem arra, amerre az étkező van, hanem a tornyom felé... ki tudja, talán még össze is tudok futni Kyle-al.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-07-23, 5:31 pm

- Igen, szerintem hálás is lehetsz érte. * bólint mondókája után, hisz legalább az újabbak megkímélhették magukat a borzalmaktól, és hát a szülők sem voltak túl boldogok akkoriban, szóval mindenképp jól járt a leányzó. A jogos kérdést pedig máris felteszi a kis kíváncsi, mire Tak csak vállát vonja. *
- Ez már magasabb ága lehet a nekromanciának, de ahogy észrevettem, itt nagyjából semmi sem lehetetlen. De hogy pontosan hogy is tért vissza, azt sajnos nem tudom, Nathaniel többet tudna erről mesélni. * fogja rövidre, azért azt tudja, hogy a srác közel állt a magiszterhez, talán ha hozzá fordul ezzel a leányzó, többet is megtudhat az esetről. A hűvös viszont lassanként visszatereli őket a kastély irányába, ám Tak azért még erősen próbálkozik azzal, hogy normális legyen, éppen emiatt hozza szóba a karddal kapcsolatban a vívást is, Vixi pedig újra egy sanda mosolyt varázsol a fiú búskomor képére. *
- Hát, ha már ilyen kitartó vagy és kíváncsi, ennyivel tartozom, azt hiszem, és amúgy sem ártana fejlődni egy kicsit a harcformák ezen ágában sem. * magyarázza, majd biccent arra, hogy a lányka spanyol, tehát akkor innen a heves vérmérséklet, teljesen érthető. Az indiános kérdésére Tak fura dologgal reagál: nevetni kezd, ami amúgy nem tart sokáig, de azért mégiscsak furcsa tőle ez. *
- Majd ha megöregszem én is csúnya leszek és ráncos, mint ahogy a filmeken mutatják. * vigyorogja, majd nyugisabban fűz még hozzá pár szót. * - Az apám lett volna a soron következő, de.. sajnos megvolt rá a nyomós oka, hogy ne vállalja el, bár én szívesen kibújtam volna a feladat alól. * többet nem szeretne elárulni, s arcán is látható, ahogy szavaiból is érezhető, hogy valami szomorú dolog lehet a háttérben, mely másra nem igazán tartozik, de rendes volt most a srác, hogy ezt burkoltan közölte. Illata szépen meg lett jegyezve, szuper, legalább nem büdös, viszont úti célja nem más, mint az ebédlő, hiszen gyomra tátong az ürességtől, s már szól az a bizonyos vészcsengő, hogy enni kell valami táplálót. *
- Rendben. * bólint a válaszra, ezek szerint mégis egyedül fogja tölteni a nap további részét, ami nem is olyan borzasztó, de bár hiába nem vallja be, mégis jól esett kicsi lelkének a társaság. Kiszállva a révész csónakjából, nem hosszú út már az aula, ahol Vixi visszaszolgáltatja a fiú pulcsiját, melyet az fel is vesz azonnal, hiába van bent melegebb, jólesik most neki a pulcsi is. *
- Nagyon szívesen. * biccent, majd bólint egy nagyobbat a távozásra. * - Nem vagy idegesítő.. annyira. * vigyorodik el, s szusszan is egyet mosolygósan. *
- Akkor majd máskor. Szia Vixi. *köszön el az indián, nem sokáig legelteti szemeit sem a formás lábikókon, inkább korgó gyomrára hallgatva fordul meg, becélozva az étkezőt, ahol szépen tele is rakja hasát mindenféle finomsággal, majd valószínűleg hálókörletében ér véget a hosszú mászkálós nap egy része, egy kis alvással lezárva. *
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-08-19, 6:48 pm

*Kellemes idő van ma, de azért elég meleg, így napközben nem nagyon jöttem ki, nem akartam napszúrást kapni. Ám most már jó az idő, kicsit lehűlt, és a nap sem tűz már annyira, így el is indulok valami jó helyet keresni. Mindenképpen át akarok menni a szigetre, így Byronnal együtt elindulok kifelé a kastélyból, egyenesen a révészhez. Elég hamar le is érek, majd megvárva a révészt, aki épp a túloldalon van lecsüccsenek egy sziklára. Szerencsére nem kell sokáig várnom, hamarosan visszaér a révész, beszállok a csónakjába és már indulunk is a túlpartra. Hamar megérkezünk, kiszállok, majd elköszönve a révésztől elindulok a szigeten. Csak még azt nem tudom, hová menjek. De nemsoká el is döntöm, hogy az Árny hágó lesz a tökéletes választás. Egyszer már voltam ott, így tudom merre kell menni. Az ösvényen haladva hamar meg is pillantom magam előtt a szép hegyvonulat egy darabját.*
~Nah, végre itt vagyok.~ *Ám túl magasnak ígérkezik a hágó, így egy kicsit inkább leülök a fűbe, hogy erőt gyűjtsek a hegymászáshoz, miközben Byron, élvezve, hogy szabadban lehet vidáman repked.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-08-19, 7:01 pm

*Szokásomhoz híven délben keltem, majd elütöttem azzal a napot, hogy leteszteltem, mit tud a farkasom. Sikeresen elhelyezkedett az enyém melletti ágyon, adtam neki kaját, meg dobáltam labdát, amit volt, hogy visszahozott. Úgy döntöttem, el kéne vinni sétálni, biztos régen volt azelőtt, hogy elhoztam. Felkaptam egy rövidgatyát, barna nonfiguratív mintás pólót, és egy pulcsit dobtam a vállamra, hátha kell majd. Így hát elindultam, majd mikor megérkeztünk a Seol szigetre, eldöntöttem, hogy a hágót bizony megmásszuk.. megjárjuk. Haladunk az ösvényen, a kis vadállat eléggé csípi a környéket, elbizonytalanodom egy pillanatra a fenyvesnél, de aztán ahogy tovább megyünk, már látom, hogy jó az irány. Útközben megpillantok valakit ücsörögni, odanézek, hátha baj van. Ismét Corinát pillantom meg az ott ücsörgő lányban, most már régi ismerősként üdvözlöm.*
- Hát hali. Egyszer, komolyan mondom csak egyszer találkozzunk egy diszkóban, vagy kocsmában, és nem akkor, amikor sportolsz. *gondolok itt a túrázásra, majd körülnézek.* - Na mi lesz, ez még nem a teteje! * mondom lelkesen, hogy induljunk tovább.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime2011-08-19, 7:12 pm

*Mikor megérkeztem a szigetre, és átverekedtem magam az ösvényen, melyre ráférne egy kis nyírás végre megérkeztem a hágóhoz. Még nem volt kedvem felmászni, így inkább lecsüccsentem a fűbe, és néztem ahogy Byron repül. Hamarosan léptek zaját hallom meg, majd ismerős hang üti meg a fülem. A hang tulajdonosa nem más, mint Scott, a sportolós srác. Fura, hogy mindig akkor találkozunk, amikor mindketten sportolunk, de ez van.*
-Áhh, szia. Igen, nem ártana már egyszer máshol találkozni, de úgy tűnik, ez szinte lehetetlen. *Mondom mosolyogva, majd felpillantok a tetőre.*
-De nem ám. Te is jössz? .. Akarom mondani ti. *Helyesbítek, amikor megpillantom a farkast a fiú mellett. Aranyosnak tűnik, de azért nem szaladok oda megsimogatni. Ha majd ő közelebb jön, nem bánom, megsimizem.*
-Indulhatunk? *Kérdem mosolyogva, majd felkászálódom és elindulok a jól ismert hegyi ösvényen fölfelé, egyenesen a hegytető irányába.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árny Hágó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árny Hágó
Vissza az elejére 
11 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: