Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Árny Hágó

Go down 
+62
Catherine Waters
Slash Daniels
Ashi Angel
Electra Richter
Elton Ricci Dixon
Rachel Williams
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Thomas Gledhill
Mikael Hargreaves
Athalie Rapace
Josephine Moore
Alexi Solsagan
Ginger Rosenberg
Kyle Brensley
Vladislav Kerensky
Aristarkh Y. Zhukov
Ryan Bourton
Faith Craven
Brianne Layton
Naomi Teigneux
Fekete Ambrus
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Corina Watson
Noah Cromwell
Demetrius
Nymphadora Giovanni
Jasmine Miels
Nathaniel Cornwlade
Illya Imbecairwen
Zoey Fleming
Darius
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Daemon Wexler
Xilya Grisnackh
Octavia Blackwood
Takoda Turner
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Leila Hunt
Nil Moriarty
Tyler Holden
Aysha Darkblood
Caleb Valerious
Diana Gray
Sverkir Erik Bergstrom
Dyliah Zahira
Azaria Daraghi
Jalmaari Halautte
Miranda Reyes
Alexandra Alasein
Ruby Rose Re
Jack Sharpy
Mordred Wasimir
Mordana Liward
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
SzerzőÜzenet
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 8:24 pm

*Az utóbbi időben rendesen elhanyagolta az edzéseket, így most kénytelen bekeményíteni, mi azt jelenti, hogy nem sima pályán kocog ezen a szépséges esti órán, hanem egy kicsit hegyvidékesebb tájat választ. Mielőtt elhagyná a szobát azért ír egy cetlit Eidennek, hogy ne keresse feleslegesen és famulusát hátrahagyva kilép a hálóból, majd a lehető leggyorsabb tempóban elhagyja a kastélyt.
Szokásához híven nem túl divatos az öltözéke, ami ezúttal fekete térdig érő, futáshoz tökéletes nadrágból, atlétából és sportcipőből áll. Szőke haja szoros fonatban omlik hátára, hogy még véletlenül se hulljon egyetlen kósza tincs se a szemébe. A Hágóig gyors sétával jut fel, majd ott megáll egy pillanatra és egy kis sóhajjal indul felfelé. Nem halad túl gyorsan, nincs értelme, hiszen akkor csak hamar elfáradna és esélytelen lenne, hogy valaha felérjen a csúcsra. Így egy egyenletes, közepes tempót választ, mit tart is egészen addig, míg az ösvény tart. Úgy félúton kénytelen rájönni, hogy ide bizony nem ért el a jó idő, így cseppet dideregve halad tovább és enyhén összeráncolt homlokkal figyeli a havasodó környéket, na de megállni nem áll meg, csak akkor, mikor az ösvény véget ér.
Néhány percig a térdére támaszkodva liheg és igyekszik nem megfulladni. Meglehetősen szánalmasnak érzi, hogy már ennyitől is kifárad, de pontosan tudja, hogy a hatalmas súlyveszteség és az edzés elhanyagolása bizony sokat rontott eddig se túl fényes kondiján, amit most mindenáron fel akar erősíteni, máskülönben fizikai ereje is marad ilyen lagymatag, ami sehogy se lenne épp szerencsés.
Amikor végre sikerül csillapítani légzésén egy kicsit felegyenesedik és közelebb lép a csúcs széléhez, hogy megleshesse a gyönyörű kilátást, amiért már megérte felkapaszkodni ide.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 8:41 pm

*Még a suliban észrevettem, hogy Brian valahova készül, s már azt furcsállottam, hogy edző ruhában van. Mostanság viszonylag megtűrjük egymást, de a köszönésen túl nem sokra jutottunk az elmúlt időben sem. Jobb ez így, neki mindenképp, amíg meg nem köt belém addig én is jól érzem magam a bőrömben. Mára már teljesen felgyógyultam, sérüléseimből misem látszik, sétabotomat is kettétörtem a hét elején, egyszóval megint százszázalékos teljesítményt tudok nyújtani. Mai öltözékemet egészen sportosra fogtam, az edzést már kora reggel letudtam, mint ahogyan azt minden nap teszem, de most hogy Briant látom edzőruhában felkeltette érdeklődésemet, így nem vagyok rest és kissé lemaradva mögötte, csöndesen haladok utána, hogy meglessem, mégis miben sántikál, hol is tervezi azt a nagy edzést.*
~ Hova megy? Mégis mire készül? A kastélyt már rég elhagytuk…~ *Gondolataimba mélyedve követem, amikor meglátom a távolban magasodó hófedte hágót. Biztosra veszem, hogy oda készül, de már most gyanakodom, hogy kibírja-e a felfele vezető utat, hiszen oda nem gyaloggalopp az út, ám nekem tökmindegy, maximum majd hátulról nevetek rajta. Lemaradok, nehogy észrevegyen, végülis az utat ismerem, eltévedni nem fogok. Pár perc álldogálás után, amikor már nem látom Briant én is nekiiramodok, de nem tart sokáig a menet, amikor újra meglátom a srácot.*
~Nah mivan pajti, lassulunk?~ *Óvatlan mozdulatot teszek s ezzel feltehetőleg le is buktatom magam, mert rálépek egy nagyobb faágra, ami a súlyom alatt nagyot reccsenve kettétörik.*
- Szevasz kölyök! *Kiáltok oda, hogyha már lebuktam úgy is mindegy az inkognitómnak. Némi kocogással utolérem, széles vigyorral arcomon.* - Eltévedtél? A kölyköknek való hegyi túra nem itt van… *Csipkelődöm kedélyesen, ám Brian tovább halad, s én zokszó nélkül követem egészen a hegycsúcsig.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 8:58 pm

*Úgy véli a mostani egy remek alkalom ahhoz, hogy elkezdje az edzést, pontosabban újrakezdje, így hát sportruházatot ölt és már megy is a sziget felé, hogy letudja a gyakorlást. Mikor kilép a főkapun egy pillanatig olyan érzése van, mintha figyelné valaki, így megtorpan és fülel egy darabig, de nem érez semmi különöset, így csak megrántja vállát és halad is tovább. Célirányosan a Hágó felé indul, eredeti tervei szerint le és fel mindenképp végigfutja a távot, s ugyan megtehetné többször is, de egyelőre biztos benne, hogy ennyitől is bővel kiköpi a tüdejét.
Feladni viszont nem hajlandó, így egy kis sóhajjal veselkedik neki a távnak és megy is szépen felfelé, egyenletes tempóban, s nyugodtan, egészen addig míg egy reccsenést nem hall maga mögött. Nem fordul hátra, meg se nézi ki az, hanem reflexből lábára erősített késtartó tokhoz nyúl, s az egyik pengét el is dobja szépen, mi pár centire Félixtől nekirepül egy kőnek és le is pattan róla. A kiáltás csak ekkor ér el hozzá, így összeráncolt homlokkal, morcosan fordul hátra.*
- Á, csak te vagy az. A fenébe, most elpazaroltam rád egy drága dobótőrt.*morran fel és kis időre felfüggesztve a futást odalép leesett fegyveréhez és szigorú tekintettel megnézi mennyire csorbult ki a penge, s jelezve, hogy egész használhatatlanná vált, egyszerűen eldobja, neki már úgyse fog kelleni.*
- Nem, nem tévedtem el.*horkant fel, majd fordul is meg és egészen addig, míg fel nem ér egy árva szót se szól a kellemetlenkedő alakhoz. A csúcson pedig szintén hallgat egy kis ideig, pontosan addig, míg visszanyeli torkába mászott tüdejét és végre rendesen képes levegőhöz jutni.*
- És te mit keresel itt? Az ilyen ficsúrok mint te, ilyenkor nőzni szoktak, nem igaz?*pillant hátra teljesen kifejezéstelen tekintettel, majd lassan előrébb lép, hogy körbenézzen a tájon. S ugyan reménykedik benne, hogy Félix nem akarja majd lelökni, de azért folyamatosan szemmel tartja a másikat. Egyértelmű, hogy nem bízik benne, annak ellenére, hogy mostanában nem ugranak egymásnak azonnal, amint összefutnak.*
- Viszont nem képzelődtem és tényleg követett valaki.*jut el az agyáig ez a nyilvánvaló információ is, majd amikor kinézelődte magát visszafordul a srác felé.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 9:12 pm

*Más terveim voltak a mai estére, leginkább azon gondolkoztam, hogy el kéne menni Daphne-hoz, hiszen már rég láttam a leányzót és nem túl sok életjelet ad magáról, de Brian furcsa öltözéke felkeltette érdeklődésemet, ezért úgy döntöttem, hogy megnézem gyorsan mire készül aztán beugrok Daphoz is. Ekkor még nem számítottam arra, hogy a mai terepséta a hágó hegycsúcsáig fog tartani. Kellemes vagy inkább furcsa meglepetés, főleg azért, mert Brianből nem néztem volna ki, hogy felmászik a hágó tetejére. Egészen jól tartottam az iramot, talán mintha kissé sietett is volna. Kiszúrta hogy jövök? Ám félúton a hegyre fel sikerült lebuknom, miután ráléptem én balga egy faágra. Meg kell hagyni, hiába vagyok jó kondiban, nekem se egy gyermektúra, főleg hogy a rengeteg fát és bokrot mindig kerülgetni, átmászni kell, éppen mikor melyik dőlt az ösvényre. Pontosan ezért lankadt a figyelmem, s pár centivel a fejem mellett elsuhan egy penge, ami a hátam mögötti sziklába fúródik.*
- Te szerencsétlen… mondtam már, hogyha dobsz legalább pontos légy… *Nézek rá önelégülten, amikor elhalad mellettem, hogy megnézze a kicsorbult pengét. Hogyha nem a hegygerincen lennénk, egy vékony ösvényen táncikálva, biztos behúznék neki ezért a manőverért, már megjártam egy ilyen pengével múltkor is, nem kell még egy sérülés. Nem szól, én meg csak állok zsebre tett kézzel és nézem miként dúl-fúl magában, ahogyan lassan megint nekiindul a hegynek. Követem, tudni akarom hogy felér-e. Szótlanul baktatok mögötte, a tájat szemlélve. Látom rajta hogy liheg, vele ellentétben én még csak nem is verejtékezek. Nem meglepő, valami ilyesmire számítottam.*
- Jah igen, el is felejtettem, hogy neked ott van Eiden. Mond csak, a nagy hévben nem haraptad még le a tökét? Vagy nem hiányzik egy jó suna? Tudok szólni az érdekedben pár csajszinak, hogyha esetleg Eiden már nem lenne túl… elég… bár nem tudom mit szólnának a csajok egy kivetett buzinak… *Vágok vissza élesen, fel sem véve az ő szavait, nekem ugyanis nem kenyerem az ilyesmi. Hangom nyugodtan cseng, a tájat kémlelem, hagyva had szedje össze magát.*
- Ne most add elő, hogy te tudtad, hogy követlek, máskor már rég hozzám vágtad volna a tőrt. *Mosolygok rá, mintha épp valami szépet mondtam volna a csajomnak.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 9:28 pm

- Inkább örülj, hogy mellément, te majom.*morran rá. Ezúttal pontosan akart célozni, felesleges lenne tagadnia, hogy elvétette, ami pedig tovább ront hangulatán, hiszen egészen eddig nem nagyon hibázott el semmit. Ami pedig még rányom rosszkedvére, hogy kése is kicsorbult, így tökéletesen használhatatlanná vált, ergo dobhatja ki és vehet helyette egy másikat. Na nem mintha nem lenne még néhány itt nála, de a készleteit folyamatosan fel kell újítania, máskülönben előbb-utóbb nem lesz mivel dobálóznia.
Még folytatná a vitát, de most nem ér rá ilyenekre, van jobb dolga is, így sarkon fordul és makacsul halad felfelé. Mire megérkezik a csúcsra rendesen kifárad, így szüksége van néhány percre ahhoz, hogy képes legyen megszólalni. S ugyan még mindig liheg kicsit, de mikor hallja a srác szavait egyetlen pillanat alatt felejti el, hogy itt veszélyes parádézni, na meg azt is, hogy a futás meglehetősen sok energiát kivett belőle és szikrázó szemmel fordul hátra.*
- Te gerinctelen kis senki, hogy merészeled?*Eiden jelenleg egy olyan téma nála, amibe jobb nem belemenni, így nem csoda, hogy azonnal robban, s anélkül, hogy egy icipicit is átgondolná, ökle már csattan is Félix állkapcsán, majd rájőve mit is csinál éppen, hátrál pár lépést, hiszen majdnem biztos benne, hogy ezt a másik nem hagyja szó nélkül. S mivel nem szándékozik egyetlen törött porcikát se, így védekezőállást vesz fel és megfeszült izmokkal várakozik.*
- Azt mondtam éreztem valamit, nem azt, hogy biztos voltam benne.*horkant fel, mert hát tényleg volt egy aprócska rossz érzése, de nem hallgatott rá, pedig lehet jobb lett volna, ha így tesz.*
- Viszont igazam volt. Nincs neked jobb dolgod?*húzza fel szemöldökét kicsit, mert hát nem hiszi, hogy Félixnek ez a legjobb szórakozás, bár amilyen elvetemült, még ezt is simán kinézi belőle. Eközben egyébként továbbra is feszülten figyel és dühös tekintete se enyhül egy picikét se.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 9:46 pm

*Nem tudom, hogy mennyi penge van nála, nem mintha tartanék tőle, mert ezt csúnyán elhibázta, de nem is nagyon foglalkozom a dologgal, hagyom, had főjön a feje, nem rombolom le illúzióit. Így haladok hát csöndesen mögötte,míg fel nem érünk a hegy tetejére. Itt én is szippantok pár mély levegőt, nem is igazán azért, mert elfáradtam, hanem mert jólesik a hideg levegő tüdőmnek. Más az itteni levegő, tisztább, szárazabb.*
- Oohooo, csak nem gyenge pontra tapintottam? *Érdeklődöm vidáman, de látom hogy ugrásra készen áll, s én lépnék is hátra, de nem vagyok elég gyors, így megérzem öklét állkapcsomon, ami fájdalmasan reccsen, jelezve, hogy esetlegesen arrébb tette pofacsontomat. Nagyszerű, íme egy újabb balhé. Államhoz nyúlok, s úgy nézem ahogyan fortyog. Helyesen teszi, hogy hátrál, de én meg sem moccanok, persze kell némi önuralom, hogy ne helyben tépjem szét.*
- Gyáva féreg… Eidenen bosszúlom ezt meg… *Vicsorgok rá. Nem akartam, de az állkapcsom miatt mást nem tudnék tenni, pedig igazán mosolyogni szerettem volna. Fenyegetem, nem akarom én bántani azt a szerencsétlen kis kölyköt, de a bosszúm tényleg nem fog majd elmaradni. A védekező állást nézve tart tőlem és ezt jól teszi.*
- Gondoltam megérdeklődöm mégis merre tart a mi bimbózó kapcsolatunk… tartozol még nekem valamivel ugyebár… azt jöttem behajtani rajtad… *Döntöm kissé oldalvást fejemet. Nagy levegőt véve pedig visszarántom állkapcsomat, ami egy hatalmas, fájdalmas kiáltásba torkollik. Mindjárt jobb, csak ne lüktetne ennyire.*
- Nah szóval… *Megmozgatom izmaimat, mintha csak bemelegítenék a mérkőzés előtt. Ide-oda forgatom fejemet, hallani ahogy ropog a nyakam.* - Hogy gondoltad a múltkorit? Az állóképességedet vagy a reflexedet, esetleg a célzást gyakoroljuk? Netán némi közelharcot szeretnél? *Kíváncsiskodom miközben örömmel nézem arcának rezzenését.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 10:05 pm

- Ne merészeld a szádra venni őt többé.*sziszeg dühösen. Valóban Félix sikeresen megtalálta az egyetlen igazi gyenge pontját, ami miatt bármilyen helyzetben és állapotban képes tombolni. S hogy ezt be is bizonyítsa elrúgja a magát a földtől és bemos egy olyan isteneset a gúnyolódónak, csak a mihez tartás végett. Viszont tökéletesen emlékszik még a múltkorira, így szinte reflexből hátrál pár lépést, hogy könnyebben megvédhesse magát.*
- Ezt verd ki a fejedből nagyon gyorsan, amíg én élek, neki nem eshet baja.*legalábbis ő így gondolja, habár azzal szokás szerint nem számol, hogy nem lehet folyton mellette, az fizikai képtelenség lenne. Ennek ellenére bízik benne, hogy a fontosabb pillanatokban ott lehet, s ezt határozott kifejezése nagyon jól mutatja.*
- A kapcsolatunk inkább egy rothadó virágra hasonlít. Mivel is tartozok?*emeli meg szemöldökét kicsit, mert teljesen kiment a fejéből a legutóbbi társalgás, így tulajdonképpen fogalma sincs róla, hogy mégis miről van szó.
A kiáltást hallva ugyan már a nyelve hegyén van egy beszólás, de inkább csöndben marad és a másikat figyeli, amint nekiáll bemelegíteni, ez pedig nem tűnik túl bizalomgerjesztő dolognak. Így izmai is megfeszülnek kissé és csak akkor enged el valamennyire, mikor hallja a kérdéseket.*
- A célzásommal és a reflexemmel nincs semmi probléma. Az állóképességem viszont borzalmas és a közelharcot se ártana gyakorolni.*sóhajt fel kicsit és karjait keresztbe fonva mellkasa előtt normális állásba helyezkedve egyenesedik fel. S az igaz, hogy elég nagy szégyen bevallania, hogy tulajdonképpen pocsék állapotban van, de Félix nyilván úgyis rájött már erre, tehát ezúttal felesleges lenne az egója miatt menőznie.*
- És van valami terved is vagy csak nekem akarsz ugrani?*érdeklődik és szemében most először csillan meg némi érdeklődik is. Ennek a gyakorlásszerű valaminek mindenképp több értelmét látja, mint egy szimpla verekedésnek, annak ellenére, hogy nagyjából ugyanaz lesz a vége ennek is, így nem csoda, hogy izgatott egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 10:18 pm

- Egyelek meg milyen drágaaa… *Nevetek gúnyolódóan, hiszen tényleg nem hiszem el, hogy egy meleggel állok szemben, nem pedig egy normális sráccal, aki a barátnőjét védi ennyire. Továbbra se tudnám megmondani mi bajom van vele, egyszerűen csak talán annyi, hogy piszkálja a csőröm, amiért ennyire tud ugrálni. Ennek eredménye a mostani állkapocsficamom is, amit az iménti öklösnek köszönhetek.*
- Amíg te élsz? Oh, lássuk csak.. hányszor is esett baja már? Tízszer biztosan, hiszen múltkor is tolókocsiban volt… most nem aggódsz érte? Lehet idefele jövet még meglátogattam! *Nézek rá teljesen komolyan, talán túl komolyan is. Élvezem ahogy szenved, nem tudja mit csináljon, nekifeszülve áll és vár rám, de én addig nem mozdulok, amíg a számat nem teszem helyre.*
- Akkor nem tudom mit szerencsétlenkedtél odalenn, de se a célzásod se a reflexed nem jó. Múltkor azt hittem már megmutattam neked. *Vonom fel hasonlóan szemöldökömet, miközben zsebre dugom kezemet. Végignézek rajta, azon gondolkozva melyikkel is kéne kezdeni. Eltelik néhány perc. Megköszörülve torkomat végül szóra nyitom számat.*
- Jól figyelj! Minden nap pontban 05:00-kor várlak a kastély előtt, ne merj késni, mert megbánod. Az a ruha megteszi nagyjából, ami rajtad van. Nincs semmilyen kifogás, ha egyszer is elfelejtenél eljönni megígérem a következő alaklommal nem fogsz lábra állni. Azt fogod enni, amit én mondok, ugyanis kell neked a szénhidrát és a protein, hogyha azt akarod, hogy bírd a kiképzést. Megtanítalak hogyan tudod kivédeni az ütéseket anélkül, hogy egyszer is hozzád érjenek, miközben te tökéletes támadást tudsz adni az ellenfélnek. Természetesen mindezt rajtam fogod gyakorolni. Akkor fogunk végezni, ha helyben tudsz hagyni. Kondizni fogsz, súlyt emelni, futni, úszni, mászni és természetesen megmutatod milyen is az a híres nevezetes célzó képességed. Ha nekem ez nem felel meg, akkor ezen is javítunk. Megfelel ez a felállás? *Felveszek eközben egy laza terpeszállást, s mivel nagyobb vagyok Briannél intek a kezemmel, hogy jöjjön közelebb. Kezeimet ökölbe szorítom és felveszek egy alapvédekező pozíciót.*
- Próbálj megütni… ahol akarsz! *Nem áll szándékomban megütni, egyszerűen csak ki fogom védeni az ütéseit, hogyha hajlandó megütni.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-08, 11:12 pm

*Már nem mond semmit, csak szúrós pillantása mutatja, hogy nagyon nincs ínyére a társalgás ilyen irányú elfordulása. Mellesleg furcsa hajlamai ide vagy oda ő teljesen normálisnak tartja magát, semmi különbséget nem lát aközött, hogy fiúval vagy lánnyal jár éppen, bár jelenleg nyilvánvalóan csupán egyetlen személy érdekli.*
- Fogd be a pofádat, de iszonyú gyorsan. Semmi közöd hozzá és ne merészelj a közelébe menni. Hazudsz, képtelenség, hogy sérülés nélkül megúsztad volna.*ha valóban arra járt volna, néhány béna végtaggal minimum rendelkeznie kéne, hiszen famulusa a hálóban van, s nyilván nem hagyta, hogy Eidennek bármi baja essen, s ugyan teljesen szilárd ezen gondolatában, arcára mégis kiül egy kis aggódást.*
- Múltkor? Múltkor nem csináltál mást csak ugráltál és vonyítottál, mint egy veszett kutya, mellesleg semmi baja a célzásomnak és a reflexemnek.*ebből nem ad, véleménye szerint mindkettő tökéletes, így nem is érti, hogy mit kell emiatt piszkálódni. Na de a szabályok hallatán szépen emelkedik fel a szemöldöke, morcos és hitetlenkedő pillantásokat lövöldöz a másik felé, egyszerűen nem érti, mégis milyen jogon parancsolgat neki.*
- Megbánom? Mért mit csinálsz, elfenekelsz? Ne légy nevetséges, nem félek tőled.*talán kéne, talán jogosan tenné, de semmi ilyesmit nem érez. Persze ez nem azt jelenti, hogy sose fél, de ahhoz azért komolyabb dolog kéne.* - Az étrendben megegyezhetünk, amíg semmi édeset nem akarsz megetetni velem.*az nem érdekli különösebben, hogy mit eszik, egészen addig a pillanatig, míg az említett táplálék minden kétséget kizáróan sós.*
- A többi megfelel.*bólint rá végül, rövid gondolkozás után. Nem nagyon veszíthet a dologgal semmit, inkább csak nyerhet, így ostobaság lenne a büszkesége miatt veszni hagyni egy ilyen remek lehetőséget, pláne, hogy olyasvalaki segít neki, aki nyilván tényleg ért ahhoz, amit beszél. S ugyan ezt meglehetősen fájdalmas és nehéz bevallania, de másik erősebb, mint ő és nem csak egy kicsivel.
A testhelyzetváltást érdeklődve nézi, majd apró csodálkozás ül ki arcára, mikor hallja a felszólítást. Na de ha már legálisan megütheti a másikat, akkor nem fog akadékoskodni, tehát egy határozott bólintást követően, egyetlen szó nélkül rugaszkodik el, s mivel épp az van szintben, így öklével gyomorszájon vágja a másikat, legalábbis ezzel próbálkozik. De akár sikeres a dolog, akár nem, nem álmodozik túl sokáig, hanem ezúttal lábát lendíti fel és néhányszor megsorozza a fiú mellkasát és csak ezután húzódik hátrébb pár lépést.*
- Mégis mi értelme van ennek?*érdeklődik egy újabb ütést követően, majd abba is hagyja a támadást addig, míg nem kap valami értelmes és használható magyarázatot.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-06-27, 5:09 pm

//Vérmágia házi, 1.óra//

*Halkan dúdolva lépeget a város főutcáján, már rég elvégzett minden olyan feladatot, amit szükségesnek ítélt, így a nap hátralévő része teljesen szabad és tulajdonképpen azt csinál, amit akar. Ruházata sötétszürke nadrágból, barna félcipőből és pántos felsőből, valamint a farmerrel megegyező színű vékonyka kabátból áll. Haja kiengedve, szálegyenesre vasalva terül szét a hátán.
Rövid gondolkozás után a városból kifelé vezető ösvény felé indul, mely legjobb tudása szerint a hágó felé vezet, némán, zsebre dugott kézzel halad előre és csak néha-néha pillant fel, hogy megszemlélje famulusa ott van-e még a környéken. Gyakorolni és nem játszani jött ide, így arcáról most hiányzik a szokásos angyali kifejezés, már messziről süt róla a határozottság.*
- Aestus!*fogja magára pálcáját, mielőtt megindulna felfelé. Ugyan itt még meleg van, így nem fázik, de jobbnak látja előre bebiztosítani magát. Mielőtt azonban elkezdhetné a mászást különös, baljós hangokra lesz figyelmes, mik sikítás és nevetés keverékére hasonlítanak, így kissé lassít a tempón, majd int madarának, ki azon nyomban lejjebb ereszkedik és meg is indul a mutatott irányba, nyomában gazdájával. A lány csak egy pillanatra les ki, majd a férfit meglátva vissza is húzódik egy nagyobb szikla mögé.*
- Ulix!*pillant madarára, kinek csak ennyi kell ahhoz, hogy megértse gazdája óhaját, így már el is rugaszkodik, s érzékelés képességét bevetve közelebb repül a támadóhoz. Az alacsony, kopaszkás, enyhén koszos és szakállas férfi egyedül van, csupán három kutyával rendelkezik és éppen azzal van elfoglalva, hogy beszorítson egy házaspárt valami mélyedésbe. Elisának szerencséje van, hiszen az alak egyáltalán nem figyel környezetére, így könnyedén hátba tudná támadni, de férfi arckifejezése és látható öröme miatti undor bőven elég ahhoz, hogy úgy érezze a fickó szemébe akar nézni, mikor az rájön, hogy veszít. Azt viszont pontosan tudja, hogy nincs túl sok esélye, ha egyszerre próbál megküzdeni vele és az ebekkel is, így hamar elő kell állnia egy használható tervvel.*
~ Vorgulis! Fa, fa..á ez jó lesz.~*kap fel egy kisebb ágat a földről, mit markába szorítva araszol közelebb a négyeshez, s a férfi közelébe hajítja a fadarabot, majd ráfogva pálcáját kimondja az igét.*
- Flagellum quendam!*kis mosollyal reagál a varázslat sikerességére, a lény ugyanis létrejön, s csápjaival csapdába ejti a férfit, ki kimeredt szemmel kezd el vergődni.*
- Mit képzelsz magadról? Egyáltalán ki vagy te? Azonnal eressz el!*szájából nyálat fröcskölve üvöltözik és tekergőzik az indák között, majd mikor feltűnik neki, hogy így nem megy majd semmire nagy levegőt vesz és újra felüvölt.* - Öljétek meg!*adja ki a parancsot, mire a kutyák gondolkozás nélkül hagyják ott a megfélemlített házaspárt, s támadnak a vörös lányra.*
- Fenébe!*sikkant fel Elisa, mikor tervétől eltérően az egyik kutya jóval gyorsabban éri el, mint szerette volna, s nekiugorva fel is dönti, majd csattogó állkapcsával igyekszik átharapni a torkát. Ilyenkor pedig igazán tudja áldani eszét, mivel jégtőrét folyamatosan derekára kötve hurcibálja, mit az utolsó pillanatban sikerül elővennie, majd pengéjét a kutya oldalába vájva valahogy ki tud mászni alóla, s néhány lépéssel egy nagyobb szikla tetejére mászik, mi elég magas ahhoz, hogy a vérszomjas ebeket egy kis időre megakassza a támadásban.*
- Mire vártok még? Öljétek meg!*fröcsög tovább a támadó még mindig az indák fogságában, s ő ugyan nem tud róla, de Elisa tisztában van vele, hogy a limit hamarosan lejár, így minél hamarabb kezdenie kell valamit a kutyákkal.*
- Impetus vulneris!*emeli magasba jobb kezét, míg másikkal a pálcát a kutyák felé irányítja, s amint ezzel megvan kimondja a varázsigét. Felszisszen ahogy ujjbegyei felszakadnak, de ajkait beharapva tűri a fájdalmat, s egyelőre csupán öt csápot használva támad a kutyákra, kik nyüszítve kezdenek hátrálni a fájdalmas és kellemetlen érzés elől, de védekezni nem tudnak ellene, így hamarosan sok apró seb keletkezik rajtuk, mik pár perccel később begennyesednek, ezzel még több szenvedést okozva a kutyáknak, amik szép lassan leheverednek a földre és feladatukról megfeledkezve kezdik el nyalogatni testüket.*
~ Elég, szűnj meg.~*hunyja be szemet és erősen koncentrálva szünteti meg a csápokat. A pillanatnyi nyereség miatt viszont kimegy a fejéből a varázsló, aki kihasználva a pillanatnyi figyelmetlenséget kiszabadítja magát a vorgulis fogságából és rátámad a lányra, ki a varázslat hatására a levegőbe emelkedik és fájdalmasan nekicsapódik az egyik sziklának.*
- Elisa! Jól vagy?*Ulix gazdája elé repül, ki továbbra is mozdulatlanul fekszik, s fél szemét egy pillanatra kinyitva jelzi, hogy semmi baja, csupán színészkedik. A madár pedig megkönnyebbülve rugaszkodik el ismét és telepedik egy közeli szikla tetejére, hogy azért könnyedén segíthessen, ha arra van szükség.*
- Na mi az? Ennyire voltál képes? Szánalmas vagy!*fröcsögi a támadó, pálcáját maga elé emelve, s már nyitja száját, hogy valami komolyabb átkot küldjön a lány felé, ki azonban résen van, így megelőzve a másikat veti be újra a csápokat.*
- Impetus vulneris!*ezúttal a megidézés után elrakja pálcáját, így minden ujját bevetve 10 ostort hoz létre, mik ellen a férfi hirtelen meglepetésében védekezni se tud, így a vércsápok telibe találják, hasonló sérüléseket okozva neki, mint amit kutyáinak az előbb. S ugyan ő a kutyákkal ellentétben megpróbálkozik a védekezéssel és jó pár átkot küld a vörös leányzó felé, de mindegyik célt téveszt, így végül feladva a dolgot terül el a földön.*
- Ezt még megkeserülöd!*sziszegi fenyegetően villogó szemmel, miközben próbálkozik felállni, de a fertőzés terjedése és a megjelenő duzzanatok és gennyes sebek miatt esélye sincs tovább folytatni a küzdelmet.*
- Hát persze.*horkant fel Elisa megszüntetve a csápokat és gondosan kikerüli a férfit, hogy megkérdezze az időközben előmerészkedő és egymást ölelő pártól, hogy rendben vannak-e, majd felajánlja, hogy visszakíséri őket a városba, s mivel az ajánlat pozitív fogadtatásban részesül, így eredeti tervét megmásítva sarkon fordul és előre engedve a pórul járt párost mutatja nekik az utat visszafelé.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Árny Hágó - Page 19 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-04, 7:09 pm

//Metamorf mágia 3. óra házi//

*Süt a nap, jó az idő, és ez szinte hívogatja, csalogatja Alinox-ot egy kis sétálásra, és ennek a hívásnak enged is. Egy fehér csőtop van rajta, farmer rövidnadrággal, és saruval, vállán átvetve pedig egy táska van, benne néhány dologgal, amire szüksége lehet, és természetesen a varázspálcája is ott lapul mellette. A szigetre kiérve a harmadikos leányzó úgy dönt, eltér a szokásos erdei ösvénytő, és inkább az Árny hágó felé veszi az irányt, de túlságosan nem megy a teteje felé, mert ilyen rövid ruhában még megfázna, azt pedig hát őszintén szólva nem igazán szeretné. Ráérősen bandukol, élvezi a kellemes időjárást, és dúdolgat, miközben itt-ott különféle állatok neszét hallja. Úgy tűnik, teljesen egyedül van a környéken, ám néhány perc után megtorpan, és szemeivel előrefelé fókuszál, mert mozgást szúr ki. Pár másodperc után tisztázódik az alak, és egy –valószínűleg férfi- embert lát, kinek fekete csuklyája igencsak kitűnik a napsütötte környéken. Picit lejjebb néz, és egy kutyát vesz észre, de nem csak egy egyszerűt, Alinox le merné fogadni, hogy sokkal fullosabb lény, mint mondjuk egy sima eb. Közelebb kerülnek a lánykához, kinek időközben a vajszínű vászontáskájából előkerül a pálcája. Cseppet sem bizalomgerjesztő a lény, vicsorgó pofával méregeti Alinoxot, ki elkezd pár lépést hátrálni. Az nem lenne jó ötlet, ha most fogná magát, és elfutna, egyrészt mert a lény biztos sokkalta gyorsabb, másrészt meg akkor az ellenség a háta mögé kerülne, és nem gondolná, hogy az van olyan becsületes, hogy nem támadja hátba az embert. A leányzót kirázza a hideg, majd mikor a csuklyás férfi leguggol, int egyet a kezével, a kopó elkezd rettentő gyorsan futni, és már ugrana rá az exosra, de ő még időben cselekszik.*
- Avada Kedavra! *szinte sikoltja a varázsigét, de szerencsére betalál az átok, ám azzal nem számolt, hogy mivel ugrásban volt az állat, így most maga alá gyűri a lánykát, ki felnyög a súly alatt.*
- Reducto! *mondja, mire a kopó lerepül róla, és puffan az egyik bokorban. Alinox feltápászkodik, pálcáját maga elé tartja, miközben szemeivel a férfit keresi, kit a hangja alapján talál meg, hisz felordít, mikor látja, hogy „szolgája” halott.*
- Ezért meglakolsz, te átkozott boszorkány! *kiáltja, és elkezd gyors léptekkel az exos sentinel felé haladni. Egy árnygömb repül Alinox felé, ki időben reagál, és leguggol, így a gömb feje felett suhan el, és csapódik bele az egyik fába. Az exos jobbnak látja, ha menekül, szóval beugrik egy fa mögé, aztán ahogy csak tud, no meg ahogy a saruban csak képes, futni kezd. A csuklyás is megindul, de jóval lassabb, mint Alinox, ki a korral járó előnyöket most roppantul élvezi, és azt is, hogy szeret futni. Az adrenalin lüktet szervezetében, amit a veszélyes helyzetnek köszönhető.*
~ Tudom, hogy nem úszom meg ennyivel, nem tudom lerázni, a férfi akár Mystralig követ, szóval valahogy meg kell állítanom. De hogy?~ *Körbenéz, a természetből próbálva ihletet meríteni, ami szerencsére jön is. Fut még pár métert, majd megáll, és pár pillanatig igyekszik rendbe hozni a légzését, de nem teketóriázik sokat. Egy bokor mellé áll, kezében a pálcával a bokorra mutat, pontosabban a gyökerére, lelki szemei előtt pedig megjelenik egy rekettyés bokor, szerteágazó ágakkal.*
- Planta mutacio! *mondja ki a Metamorf mágia órán tanult növény átváltoztató varázsigét, és koncentrálni kezd. Néhány másodperc múlva kis fáradtságot érez, de cseppet sem vészes, a futásban jobban elfáradt. Miután kialakult a rekettyés bokor, a tetejére mutatva egy kört rajzol a varázspálcával.*
- Aconitum! *ejti ki azt az igét, amivel mérgező növénnyé tudja alakítani a bokrot. Mivel kell legalább egy csepp vér, Alinox megnyomja a kezén lévő sebet, amit tegnap reggelinél ejtett magán, és felszisszen, de rácsöpögtet két csepp vért a bokor egyik ágára. Elfeketedik, aztán a növény mintha beszívná a vérét. Tapasztalt már ilyet, ott volt az órán, így egyszer már hozott létre mérgező növényt, remélhetőleg tisztán emlékszik a dolgok mikéntjére, különben nagy bajban lesz. Pont időben végez mindennel, mert ágak reccsenését hallja meg, mire felkapja a fejét. A csuklyás férfialak dühödt arca jelenik meg az egyik fa mögül.*
~Hűha, remélem nem látta, mit ügyködök…~ *fut át egy rémület hullám Alinox agyán, de bízik a legjobbakban. Távolabb lép a rekettyés bokortól, hogy még véletlenül se érjen hozzá, mert akkor megszívja. Amúgy az ellenfelének nem valószínű, hogy feltűnik a turpisság, mert ezen a részen több ilyen rekettyés bokor van, és mivel kb teljesen ugyanúgy néz ki a varázs növény, mint a többi, így nem kelt feltűnést. Most már csak azt reméli Alinox, hogy a jó irányba indul el a férfi, és mivel az ösvény szűk, így elég valószínű, hogy hozzá fog érni, és akkor több dolga nem igazán lesz az exosnak. Alinox előreszegezett pálcával elindul, hátrafelé lépkedve, és igazán bízik abban, hogy nem esik hanyatt. A férfi valamilyen átkot repít felé, de elég a távolság köztük ahhoz, hogy Alinox be tudjon gördülni egy fa mögé. Úgy tűnik, a férfi nem egy mágus-zseni, valószínűleg a kopójára bízta mindig a piszkos munkát, de a varázslást nem igazán gyakorolta. No de ez sose baj, ha az ellenfélről van szó.*
- Csak ennyire futja? Gyere és kapj el! *kiált oda neki Alinox, ezzel mintegy felhergelve a oroszlánt. A férfi mérges morgással iramodik meg a leányzó felé, ki hátrafele tesz még néhány lépést. Szinte nem tudja visszafojtani az örömét, mikor a csuklyás már csak kb fél méterre van attól a bizonyos rekettyéstől, és elég nagydarab ahhoz, hogy nekiütközzön. Sajnos a férfi is észrevehette a pillanatnyi megtorpanást, mert kihasználta ezt az időt.*
- Stupor! *hangzik a másik felől, és Alinox nem tud kitérni, így hanyatt esik, és néhány percre elájul. Mikor kinyitja a szemét, feje kicsit fáj, mert beütötte a földet éréskor, de szépen felkászálódik, és igyekszik úrrá lenni enyhe szédülésén. A látványtól majdnem rosszul lesz, mert a férfi, aki üldözte, aztán elkábította, saját vérében fekszik a földön, de a vére vörös helyett fekete, ami azonban természetes jelen esetben. Tehát bejött Alinox terve, és a hapsi hozzáért a rekettyés bokorhoz. Nem láthatta a leányzó, ahogy a csuklyás megdermed, aztán az erei kiduzzadnak, aztán elvérzik. Igazából nem bánja, nem szereti Alinox az ilyen morbid dolgokat, szóval még talán szívességet is tett neki a másik mágus, hogy elkábította. A sentinelnek több dolga itt nincs, szóval elindul vissza az iskolába, vagyis indulna, mert megtorpan, és visszafordul.*
- Piroinito! *gyújtja fel az adott rekettyést, hogy elpusztuljon a mérgező növény. Nem szeretné, ha ártatlan mászkáló jutna a földön fekvő férfi sorsára.*
- Aguamenti! *mondja, mert a tűz terjedne át más bokrokra, de nem szeretne erdőtüzet csinálni az Árny hágón. Ha minden oké, akkor még egy utolsó undorodó pillantást vet a halott férfira, aztán visszamegy a Mysterio-ba, ennyi séta elég volt mára. A hullával nem csinál semmit, van elég állat az erdőben, az éjszaka, mikor vadászni mennek, majd szépen felfalják vacsorának, az már nem tartozik Alinoxra.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Árny Hágó - Page 19 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-16, 1:51 pm

//Metamorf mágia, 3. házi//

* A mai napot tökéletesnek ítéltem arra, hogy egy újabb kirándulást tegyek az Árny hágón. Nem titkoltan ez a kedvenc helyem az iskola környékén, szeretem a csendet és nyugalmat, úgy, ahogyan a természetet is, és itt legalább tényleg egyedül tudok lenni, erre lényegesen kevesebb diák jár, mint a sziget többi részén. Oginnal indultam útnak, ám ő idő közben levált mellőlem, de semmi gond, egyedül is menni fog a hágóra való feljutás, hisz nem egyszer tettem már meg ezt az utat azelőtt. Lábaimon fekete bakancs látható, térdig érő, szintén sötét nadrággal, felül pedig csak egy fehér póló díszeleg rajtam, kissé már túl passzos is, nem ártana beújítani néhány ruhadarabbal, azt hiszem, mivel testem karbantartásáról tutira nem fogok lemondani. Kócos hajamba túrva állok meg pár percre a sok zöld között, csak hogy felmérjem az utat, merre is indulnék most. Nem szeretek mindig ugyanarra menni, tehát szépen le is térek a jól ismert ösvényről, jég kék, igazán hűvös tekintetemmel fürkészve a növények között, egy-egy fenyő ágát el is hajtva utamból, melyek zizegve csapódnak vissza, mihelyst eleresztem őket. Annyira jó most itt, érzem, ahogy tisztul agyam, pár másodperc így kell is, mire felfogom, amit látok: egy csuklyás alakot és egy pokoli kinézetű vérebet. Meg is dermedek egy pillanat alatt, de a pofa már adja is hű társa fülébe az utasítást, mire az fogát vicsorgatva, túlvilági ugatással, veszetten, szinte már-már habzó szájjal iramodik felém. Nekem sem kell több, harcedzett vagyok, reflexeim kitűnőek, és bizony kicsit sem akarnám, hogy rusnya karmai és óriási fogai húsomba vájjanak, így egy vízszintes vonalat húzok sebtében magam előtt, mely folytatódik egy körben körülötte, eközben, tehát a mozdulat közben az ige is felhangzik felőlem: *
- Ignis velius! * húzom is fel magam köré a tűzburkot, s bár ez a dög nem tűzből van, de fürgeségem mégis kifizetődő, hisz egyenesen beleszalad a lángokba, későn fékez csak le, s nyüszögve, vonyítva hátrál ki onnan, teste több része pedig meg is ég, égett hús szaga szökik orromba. Na nem mintha ennyivel beérném, meg kell halnia, nem fenyegethet tovább. Így képzelve el halála nemét, tehát szívmegállást ejtem ki az újabb igét: *
- Ex orbalis! * adom meg neki a kegyelemdöfést a destrukciós varázslattal, egy percig kényelmesen vagyok, amiből már nem sok van vissza, tehát úgymond ezzel még ráértem egy picit. A kutya egy utolsó nyüszítést hallat, majd szépen el is dől a fűben, mint valami liszteszsák, utolsó lehelete is kiszáll testéből, én pedig nem is foglalkozom vele többet, hisz elpusztítottam, inkább csak hátrálni kezdek, míg a csuklyás a halott kutyával van elfoglalva. Elég nagy teret nyerek így, miközben már a burok hatóideje is lejárt, tehát védtelen vagyok teljesen, de nem ötlettelen. *
- Megölted hű szolgám.. halálra foglak kínozni emiatt. Feldühítettél.. * hallom hangját, miközben már feláll az eb mellől, én viszont nyugodtan, teljesen pánikmentesen hátrálok tovább, ezzel növelve a távolságot, közben felmérve továbbra is a terepet, és azt hiszem, már tudom is, mit fogok tenni.. ezt még úgysem próbáltam, itt az ideje élesben alkalmazni. *
- Hát akkor hajrá.. kapj el, öregem! * ordítok neki, pálcája már lendül is felém, én pedig hagyom, hagy ragadjon magával az átok. Testemet erős lökés éri, el is emelkedem a földtől, s lehunyt szemmel várom a becsapódást. Érezhetően több méter az, amit szó szerint repülök, majd két bokor közé zuhanva érek földet, egy aprócska nyikkanással. Azért nem a legjobb módszer megszívatni magam, és megropogtatni csigolyáimat meg csontjaimat, de pár másodpercen belül magamhoz térek, így pillantok meg pontosan magam előtt egy csoportba nőtt virágocskát, melyből több kis telep is látható itt előttem. Narancssárgás színük igazán élénk, és ártalmatlannak tűnik, mely be is indítja fantáziám, de ahhoz, hogy véghez vigyem a varázslatot, időt kell nyernem. *
- Túl nagy volt a szád, kisfiú.. most meghalsz! * lassít a léptein a fazon, én viszont lábaira mutatok közvetlenül, igyekszem minél pontosabban méghozzá. A földbe gyökerezést fogom alkalmazni, öt perc hatóidő, elegendő ahhoz, hogy ezt a pár kis virágtelepet átformáljam és mérgezővé tegyem.. már ki is találtam, mit teszek. *
- Pes radix! * hallatszik felőlem az ige, mire ő csak megtorpan, s egy hangos vonyítással hajítja el magától pálcáját, így kap lassacskán gyökerekké formálódó lábaihoz. Pár másodpercig csak nézem a jelenetet, nem is kell sokkal több ahhoz, hogy végbe menjen a folyamat, tehát a teljes földbe gyökerezés, de nagyon gonosz vagyok, lehet, hogy velőig romlott? Pálcám nem fordítom el a szenvedő felől, hanem inkább ismét felé szegezem, miközben a földön kúszva közelebb is kerülök hozzá, hogy végül feltérdelhessem. *
- Szerintem a te szád volt túl nagy, és te fogsz meghalni. Hm? Ehhez mit szólsz? * nézek ridegen szemeibe, az életem mentem, és egy picit még talán élvezem is azt, hogy kiélhetem magam. Két kört rajzolok felé, óramutató járásával ellentéteset méghozzá, majd a „Flautus” igét kiejtve ajkaimon teszek arról, hogy vakuljon csak meg egészen nyugodtan, jó hosszú időre méghozzá. Pár másodperc, egész pontosan tíz az, míg koncentrációm nem hagyhat alább, és meg sem zavarhatnak. Ő eleinte csak meglepetten, riadtan tekint felém, csuklyája már rég nyakában pihen, míg nem most lábai helyett egy ordítással szemeihez nem kap.. szinte már-már kikaparná őket. *
- Na, hogy tetszik? Én a helyedben nyugton maradnék. * nem mintha ez olyan sokat számítana, de hangom hallatása egy cseppnyit elnyomja kínlódó és fájdalmas ordításait. Ennyi idő elég volt nekem is, hogy összekapjam magam, koszosan tápászkodom fel a földről, hogy a hozzá legközelebbi virágocskákhoz lépjek. A narancssárgás virágokból kék ibolyát fogok csinálni, tudom, hogy néz ki, így ezt elmémbe égetve célzok pálcámmal a növény gyökere irányába, és a varázsige sem marad el. *
- Planta mutacio! * koncentrálok tovább, hogy merre alakuljon és milyenre az a kis virágcsoport, mely már formálódni is kezd, ami nem tart túl sokáig, tekintettel arra, hogy picike a növény, és nem is nagyobbat hozok létre annál, nem is tudnék. A narancssárga virágocskák liláskék színt öltenek lassan, a levélforma is megváltozik, a szirmok is és minden, de méreg is kell ide. A kis csoport teteje felé mutatok pálcámmal, egy kört rajzolok oda, közben mondom az igét és koncentrálok is a méregre. *
- Aconitum! * ejtem ki, majd pálcám ujjamra szegezve használom a kaszaboló átkot, tehát a ’Secumsemprát’ ejtem ki, vágva egy picike sebet ujjam hegyén, melyből friss vérem serken és egy cseppet máris odacsöppentek az egyik levélre, mely elfeketedve olvad bele a levélbe. Érzek némi fáradtságot persze, de nem durvább, mint amennyit az ide felsétálás okozott. Szerencse, hogy ezek a kis növények csoportosan nőnek, sokan egy gyökérzetből, én pedig már megyek is a következő pamacshoz, hogy ugyanezt elvégezzem rajta: ibolyává formálás, valamint megmérgezés. Még két kis csoporttal tudom ezt megtenni, az öt perc lejár, így a földbe gyökerezés is kezdi érvényét veszteni, mire mágusom a földre zuhan, hasra vágódva kezd fetrengésbe kínlódva, hisz szeme világa egyelőre nem tért vissza. *
- A pálcám.. hol a pálcám? Kímélj meg.. * kezd könyörgésbe, miközben négykézlábra emelkedik, vak tekintetét próbálja felé fordítani, több-kevesebb sikerrel, egyelőre elkerülve a mérgező kis növénykéket. *
- Keresd meg magad. * vetem oda neki hanyagul, nemtörődöm módon, majd szépen, nagy körben kerülöm ki őt, magára hagyva. Hátat fordítva neki indulok is további utamra, leporolva ruhámról a koszt, ő pedig valószínűleg tényleg keresni kezdi mindenfelé a pálcát, mert hogy pár pillanat sem telik el, egyelőre nem láthatom, de megérinti az egyik mérgező virágcsoportot. Teste megdermed, ő pedig egy ordítással jelzi, erei bizony duzzadnak, bőre felszakad, és a több sebből való vérzés is bekövetkezik. Egy másodperc erejéig megállok még, vállam fölött tekintek vissza az elvérzés közelében álló, szenvedő férfira, de nem igazán érdekel.. csak tovább folytatom utam, elhárítottam a veszélyt, és ez a lényeg. Majd ha visszafelé jövök, eltakarítok magam után, addig pedig ha valaki rátalál, vagy a növényekre.. őszintén sajnálom, de csúnyán megszívta. *
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-27, 10:59 pm

*Kötetlen ember vagyok... többnyire, és cseppet sem zavar az időpont. Bármikor képes vagyok kedvem szerint tenni, és ez most sincs másképp, elvégre teleportgyűrűmet használva kezemben seprűmmel gondolok a célra, mi most nem más mint az Árnyhágó, tökéletes a késő esti repüléshez, főleg olyan stílusban amilyenben én szeretem. Mivel tudok az itt uralkodó hőfokról, ezért öltözékem a tevékenységhez és környezethez mért, tehát egy acélbetétes bakancs található rajtam, illetve katonai nadrág, hozzá pedig fekete póló és bőrdzseki, mivel egy orosznak ennyi tökéletesen elég ahhoz, hogy ne fázzon. Pálcám övemen lóg, zsebemben pedig pénz található, míg bal csuklómon órám, jobbon karkötőm fénylik, ami alatt teleportgyűrűm, vele átellenben pedig pecsétgyűrűm, de nyakláncom most pólóm alá rejtve, mivel félek, hogy beakad valahova... Alkalmazhattam volna egy testmelegítőt amit vodkának hívnak, de ahogyan a muglik vezetés közben én úgy repülés közben nem szeretek inni, elveszik a hangulat arról nem beszélve, hogy nincs jótékony hatása a reflexeimre, sem a gyomromra... Egy ponton megállva tekintek végig a fekete éjszakában, majd Tűzvillámomat lábam közé kapva rugaszkodom el, hogy villám gyorsan suhanjak le a hágóról. A repülés lételemem, muszáj rendszeresen művelnem, elvégre ha országos csapatban játszottam, nyilván van hozzá érzékem. Nem vagyok egyedül természetesen, zsebemből elő is halászom személyes aranycikeszemet, hogy repülés közben hajítsam magam elé. Igazi kihívás, nehéz megtalálni, tehát figyelmesen meresztem szememet a kis pontra szegezve, szinte tudat alatt kerülgetve az esetleges sziklákat és akadályokat, de kérdés, hogy hirtelen eseménnyel hogyan birkóznék meg.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-27, 11:21 pm

*Mindig szükségem volt a mozgásra, igényeltem azt, hogy meglegyen a napi erőnlétem, melyet az elmúlt pár napban kibővítettem a repüléssel. Most is ezt a tevékenységet űzöm, közel fér órája rekedek a magasban, hol a földhöz közelebb, hol pedig a magasban. Ilyenkor mindig olyan érzés kerít hatalmában, mintha alig pár centire lennék a csillagoktól, egyszóval a határtalan szabadságtól. Mentalitásomból adódóan sosem szerettem, ha határok közé szorítanak és néha az iskola pontosan ezt az érzést árasztja magából a tanulással vagy a szüntelen falakkal, miközben a folyosókon sétálsz egyikről át a másikra. Kora reggel vagy késő este szeretek a sportjaimnak, hobbijaimnak hódolni, ezekből sok van, és többjüket egyedül, magányomban szeretem űzni, amikor senki nem zavar meg benne. Mivel már jóval sötétedés után indultam neki az útnak, felkészültem, kellően felöltöztem, magamhoz vettem pálcámat és talárom zsebeit tértágítóval láttam el, hogy minden beleférjen, amit éppen magammal kívántam hozni. Nem sietek sehova, ezért a kastélyt többszörösen is körberepültem, fentről egészen más megvilágítást nyer a táj, festői énem pedig ilyenkor kibontakozik, fejben összeállítok magamnak egy, majd később papírra vihető alkotást.*
~A kviddicspálya üres, a kastély körül se láttam semmi érdemeset...~ *Míg azon gondolkozom, hogy merre is mehetnék már el is hagytam a tájat és pár pillanattal később már a hágó hatalmas csúcsait pillantom meg magam előtt. Erre még egyébként sem repültem és bár tudom, hogy odafent nem lesz melegebb, mégis megpróbálkozom a gyorsítással. Finoman ráhajolok a seprűmre, majd megcélzom a hágó csúcsát. Ide-oda cikázok, fülembe süvít a szél s mást nem is hallok ezen kívül. Idefenn már más erők uralkodnak, zordabb a táj, de mégis olyan nyugodt és békés. Ahogyan a kitaposott út felfelé, én is úgy haladok, tehát körkörösen a hely oldalánál, olykor eltűnve a fák lombjai közt. Még jó darabig nem láthatom, hogy előttem van-e valaki vagy sem, csak egy furcsa, de ismerős zajra leszek figyelmes, amit a szél úgy "repít" a levegőbe, mintha csak mellettem lenne. Cikesz! Fejemet kapkodva próbálom kiszúrni a sötét tájból, hogy hol is lehet. Most hogy figyelmemet felkeltette a zaj, Tarkh-ot is kiszúrhatom, ha előttem repked valahol.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-27, 11:40 pm

*Késő esti sport gyanánt repüléshez öltözve teleportálok az Árnyhágóra s seprűre ülve repülök egy kis cikesz vadászatra. Ilyenkor sosem gondolkodom, ösztönösen cselekszem ahogyan hasítom a levegőt, így hallva zúgását fülem mellett, és már megszoktam az arcomba csapó szelet is, a hideget, ráadásul az akadályokat is szinte tudattalanul kerülgetem üldözve célpontomat. Vak sötét van, de mivel szememet a cikázó ponton tartom, nem tévesztek célt száguldás közben, kezemet is előre nyújtom, ugyanis az aranylabdával együtt leérünk az ösvényt körülfogó fenyveshez, így kerülgetjük a fákat, mígnem sikerül közelebb is érnem, hogy pár pillanattal később... levegőbe markoljak. Az utolsó pillanatban tér ki előlem aranylabdám, átvágva az ösvényre ahol nem ütközik gallyakba, nem úgy mint előbb, s ezért hálás is vagyok, ugyanis az ágak meg-meg karcolják arcomat, beleszakítanak ruhámba. Most azonban visszafelé kanyarodva haladunk, s mivel szabad a terep, elvégre egy ösvényen nincs akadály seprűmre szinte teljesen ráhajolva gyorsítok fel, hogy ezek után zárhassam másodpercekkel később ujjaim közé a cikeszt vigyorogva. Tiszta fogás. Gondtalanul szállok tovább, s ha minden igaz el is húzok valaki mellett, így hirtelen megriadva a levegőben található fekete alaktól rántom félre a seprűt és állítom meg.*
- He... nahat, te ki vagy? *repülök közelebb, elvégre ha ellenfél lenne, már valószínűleg nem ülnék a seprűn. Ahogyan odaérek, jobban kivehetem az alakját s felmérve őt ismerem meg a múltkori kalandról. Órán is találkoztunk már, de a jégvilág izgalmasabb volt, órán folyamatosan változnak az emberek.*
- Ah... Felix, ugye? *pillantok rá zsebembe csúsztatva az aranygolyót. Meglep, hogy seprűn látom, de számomra csak pozitív, ha sportágamat többen is űzik, elvégre csapatot akarok összerakni, és nem az első ember akit rávehetnék. Daphne anno terelőnek képzelte magát, Tom is egész ügyes, nem is beszélve Gingerről, vagy Carolról. Alakulunk, ahogyan a többi házban is, Varg illetve Serafina.*
- Nocsak, te repülsz? Ez jo. *bólogatok kicsit, elvégre ha rátaláltam nem fogom csak úgy elengedni. A házam tagja, talán a csapatba is jó lenne. Nem szokásom leállni beszélgetni bárkivel, kivéve ha seprű van alatta...*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-28, 12:02 am

*Sok mindenhez értek, legalábbis ami a sportot illeti, legyen szó fizikai vagy ügyességi tevékenységről, ezenfelül a repülést sem vetem meg, nem is véletlen döntöttem úgy, hogy a mai esti kiruccanásomat repülés formájában teszem meg. Mióta itt vagyok nem ültem seprűn, egészen hétfő estig, mert akkor bizony megtörtem. Otthon nagyon is jól ment a repülés, sőt mi több komoly edzések és meccsek voltak, hol tét nélkül hol pedig véresen komoly harcként folyt a küzdelem. Minden poszton megállom a helyem, azaz én így gondolom, de ebbe más sem látott kivetni valót, de legjobban a fogó posztot szeretem, nem is véletlen hogy fülemet megcsapja a cikesz jellemző suhogása, ami a gyors szárnycsapások miatt van. Alig hogy kiszúrom tekintetemmel, a távolban valaki el is kapja azt és még mielőtt hajtóvadászatot kezdhetnék már elsuhan mellettem. Szemmel láthatólag meglepődött, mert hamar meg is áll és visszafordul, így pillantom meg, hogy a cikesz tulajdonosa Tarkh, kit legtöbbször az órákon látok, legutóbb pedig a kaland végén találkoztunk. Eddig nem volt kedvemre való személy, számomra meglehetősen mogorva, befásult egyén, ilyenekkel pedig nem szoktam kezdeni, de most hogy seprűn látom ez a nézőpont hamar változik elmémben.*
- Hej, igen Félix, te pedig Tarkh! *Jobb kezemet felé nyújtom, jómagam felülök a seprűn rendesen, kihúzva magamat, ugyebár így illő és a magasság nem fog elijeszteni ettől, mellesleg megtudom mennyire bátor évfolyamtársam.*
- Hát mint látod igen, repülök és alattad sem egy sárkány van! *Hát én már csak ilyen poénkodós srác vagyok, persze ez nem sikerült valami jól, de most másra nem futotta. Zsebe felé pillantok, melybe az előbb tette el a cikeszt, kissé félrebillentett fejjel bökök abba az irányba.*
- Mi lenne ha játszanánk egy kicsit? *Nem vagyok rest egy kis kihívást kezdeményezni, fel akarom mérni mennyit tud. Nem tudjuk egymásról, de mindketten hasonló célokat üldözünk ami a kviddics csapatot illeti.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-28, 12:20 am

*Esti repülésre adom fejemet, s a várt hajszát végre is hajtom a hágónál közel, sötétben suhanva repülő szerelésemben, ám nem várt fordulatot hoz az este, ugyanis repülés közben találkozom valakivel akire a legkevésbé számítok, pontosan ezért szólítom meg.*
- Aristarkh. *javítom ki, ugyanis csak a barátaim szólítanak Tarkh-nak, Félix pedig nem sorolható közéjük. Azért természetesen mivel így illik, és adok az illem bizonyos szabályaira kiegyenesedve én is lazán nyújtok kezet, hogy férfias kézfogásban részesítsem a másikat egy vigyorral. Mindig örülök, ha új seprűakrobatákat ismerhetek meg.*
- Az is lehetne, neha azt hiszem. Tüzvillam. A tied milyen? *bökök fejemmel az ő picinye felé, s nem veszem zokon a poént, elvégre sportos körökben lehet. Az én kincsem valóban versenyseprű és olyan gyors, hogy néha még nekem is sok, talán úgy érzem nehéz kontrollálni az általa kapott hatalmat és szabadságot, de ettől függetlenül igen élvezettel használom.*
- Itt? Ez egy hago. A vegen meg elveszitjük. *nézek kicsit megütközve a másikra. Magamban nyilván bízom, de benne nem, ki tudja, hogy megszerzi-e? Ennek ellenére egy kis repülés sosem tántoríthat vissza, így kérdésemmel ellentétben elő is húzom az aranylabdát, hogy elengedve hagyjam, hogy körbejárja Félix fejét, próbálgatva, hogy vajon elég gyors-e hozzá a másik, hogy elkapja.*
- Jatszani jatszhatunk, de verseny a seprük miatt esetleg nem lenne fair. Szeretem, ha nem fogjak ram, hogy azert nyerek, mert gyorsabb amit hajtok. *mondom is ezzel beleegyezve egy kis késő esti kapkodásba a levegőben. Ha embert mérek fel, mindig a kviddicspályán teszem: ott kell a későbbiekben is helytállnia, máshol nem érdemes. Ha nem tud határok között játszani, szó szerinti stadion határozok között, akkor felesleges szabad teret adni a másiknak.*
- Mondd csak, hany embert ismersz, aki repül, es esetleg erdekli a kviddics? *billentem félre a fejemet, elvégre szolgálhat információkkal egyesekről, akiket esetleg beszervezhetnék. Miért is ne? Ez a célom.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-28, 12:47 am

*Engem már meg sem lep, hogy az estémet társaságban töltöm, ami azért sem furcsa, mivel akárhányszor kijövök a kastélyból és megindulok valahova, legyen szó egy sétáról vagy egy komoly edzésről, mindig belebotlok valakibe, ha éppen nem én belém esnek el, erre is volt már példa. Tarkh láttán eddig legtöbbször semmilyen érzelem nem kerített hatalmába, de most hogy előttem ül a seprűn és egy, az imént elkapott aranycsikeszt tett zsebre igenis kedvemre való. Senkivel sem vagyok kifejezetten ellenszenves, eddig nagyon lehetőség sem volt az ismerkedésre, ezt most egy kézfogásban és a nevek tisztánlátásában fejezzük ki a másik felé. Tarkh vagy Aristarkh, nekem végülis egyre megy, de ha már így kijavít akkor egy fejbiccentéssel adom tudtára, hogy megjegyeztem, bár az egyszerűsítés kedvéért maradok a már általam megszokottnál, amit az órákon hallottam leginkább. A kérdést hallva csak kitolom a seprűm végét oldalra, hogy jól láthassa a típusát, ami ugyan olyan, mint az övé, csak a sajátomat kicsit megspékeltem pár apró, könnyed motívummal, ettől válik egyedivé.*
- Tűzvillám csak az enyém többet tud! *Még szép, hogy többet tud az enyém, nem hagynám magamat egy ilyen kérdésben alul, elvárom hogy elismerjék tudásomat még akkor is, ha nem tudják mire vagyok képes. Gyorsasága tagadhatatlan, én pedig jól megtudom ülni a seprűt, mondhatnám, hogy más nem is tudná, mert "ledobná". Nem tartom kizártnak, hogy Aristarkh hasonlóan vélekedik a saját kedvencééről, ez így működik a sportban, főleg ha két férfi áll egymással szemben. Felvetem az ötletet elég hamar, hogy játszadozzunk egy kicsit, burkoltan jelzem felé, hogy érdekel a tehetsége, de amit hallani vélek egy kaján vigyort csal az arcomra.*
- Akarod mondani attól félsz hogy elhagyom a cikeszt! Csak vigyázz nehogy elcsaklizzam tőled! *Ingatom fejemet gúnyosan, igen, mást vártam tőle. Azt hittem egyből benne lesz a mókába... Végül mégis előkapja a labdát melyet elengedve körberepül a fejem körül én pedig ide-oda figyelve a szemem sarkából követem és hallgatom a cikesz mozgását. Elég pár pillanat és a sötétben is megmondom, hogy pontosan hol van, az persze más kérdés, hogy el is kéne kapni. Látom a kétkedő pillantást, nem bízik bennem, jól is teszi. Egy esetleges ellenfélben sosem szabad megbízni, főleg akkor nem, ha nem tudjuk mire is képes, de én egy percig sem maradok tovább mozdulatlan, elvégre repülni jöttem nem bájcsevelyt folytatni, s már el is suhanok a srác mellett, talán felbillentve mozdulatlanságából. Amilyen gyorsan indulok olyan gyorsban meg is állok visszafordulva tekintve rá, hogy akkor most mi lesz, jön-e vagy sem. Verseny vagy játék, igazából mindkettő egyre megy, az aranycsikesz megszerzése a cél, márpedig azt én fogom elkapni, bármit is mond.*
- Egy pár diákot biztosan, szeretnék egy csapatot összeállítani,, úgyhogy ha gondolod és most jól teljesítesz beszélhetünk róla! *Forgatom ki kedvem szerint mondatát, ezzel elárulva, hogy a célunk feltehetőleg közös, de nem adom meg neki az örömet, hogy becserkészhesse a gyanútlan diákokat.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-07-28, 1:09 am

*Hamarosan egyedüli játékom társas beszélgetéssé alakul, amint egy váratlan személlyel találkozom a cikesz elkapása után, hogy a levegőben álljunk le beszélgetni. Bár nem ez a célom, de mégis felkelti kíváncsiságom a másik, hiszen nem néztem volna belőle ki a repülési szándékát, ezért is tudakolok meg tőle pár információt. Természetesen sport témakörben. Szemem a seprűjére szegezem, hogy oldalra billentett fejjel mérem fel, majd el is vigyorodok.*
- Meglatjuk, par motivum nem sokat dob. Vargnak peldaul sajat keszitesüje van, hibrid, a csapatatol kapta. Az övet elismerem, de ovatosan kell banni az elökeszületlen fejlesztesekkel, kibillenthetik a seprüt. *fejtem is ki a véleményemet, s bár nincs kizárva, hogy gyorsabb mint az enyém, nem sokkal lehet az, mivel a világ legjobb seprűszériájának csúcsain ülünk. Hamarosan egy játékot is ajánl fel, s azt elfogadom, de versenyt a körülmények között nem óhajtok tartani, ezt le is szögezem, mire természetesen felfogja a másik is mondandóm lényegét, így biccentek egyet.*
- Da. Nem tudhatom mennyire vagy ügyes. *jelzem felé, hogy nem szeretném elveszíteni a saját cikeszemet, de a kis sértegetést nem veszem fel. Kizárt, hogy elhalássza előlem, ezért csak magabiztosan mosolygok vissza. Nem szükséges a szavak ereje, majd bizonyít a tett. Ezért is engedem el a kis labdát, mire Félix is megpróbálja felmérni, de mivel az aranylabda a közelembe marad egyenlőre, azaz felméri a srácot, már meg is ingatom a fejemet, mielőtt elindulhatnának.*
- Mar rossz pont. Azonnal le kell csapni amint közel van. *jegyzem meg, hogy ezt nem teszi meg, mikor a fejének körbejárásával egyértelmű lehetősége van rá. Ekkor indulnak meg, de mint látom Félix rám várt. Isten tudja miért...*
- Felix, had ne magyarazzam el. Elöbb lassam, hogy elkapod, aztan jatszhatunk. Ez a te köröd. Van ra egy perced. Ha azon belül hozod vissza, jatszhatunk, egyebkent nem erdemes leallnom veled. *rántom meg a vállamat odakiáltva. Ha nem képes elkapni ezen idő alatt, akkor majd én megteszem, de éppen a késleltetés miatt hagyok neki időt rá, hiszen míg Ő áll, a cikesz már mozog... Türelmesen várok, de úgy látszik szólna még hozzám pár szót.*
- Teljesitek? *nevetek fel hitetlenkedve.* - Nekem senki nem meselt rolad, hogy embereket tanitanal ki, en ezt megtettem mar öttel is. Nem nekem kell bizonyitanom, hanem neked. *vigyorodok el, hiszen ha valaki országosban játszott mint én, akkor nem fog bárkinek erőt fitogtatni. Ez nagyjából olyan, mintha az általános iskolás próbálná meggyőzni az óvodást, hogy ő mekkora szuper. Felesleges, a saját kategóriában kell bizonyítani. Így hát leginkább akkor fogok többet tenni, ha Félix is visszahozza az aranylabdát...*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-08-06, 2:26 pm

*A hirtelen társaságnak csak örülni lehet, így hát bár olaszul nem tudok, azért mégis csak megértetem magamat a matrózokkal, már amelyik figyel rám, de nem maradunk túl sokáig velük, ideje hát tényleg a motorra pattanni. Engem aztán nem zavar, hogy nincs rajtunk sisak, se normális ruha, hiszen csak tud vezetni a srác, bár arra a fű miatt se gondolok, hogy a drog nem tesz jót az érzékeknek, de csak lazán hozzádőlök, majd végül nevetve hallgatom én is a szavait, miközben a házak és egyéb természeti képződmények kezdenek elmosódni körülöttünk, majd másodpercek múlva már tényleg azt érzem, hogy szállok, mintha itt se lennék. Kezeimmel azért fogom a másikat, hátsóm picit hátrébb csúszik a sebességnél, de aztán már rá is dőlök Dixonra, így élvezve tovább a száguldást, próbálva figyelni a tájra, de agyam se fog már úgy, ahogy kellene. Mivel ez egy sziget, max körbejárni tudjuk, nem máshová kilyukadni, de a lényeg az, hogy a hegynél egy építkezést is láthatunk, amit én csak egy pillanatra tudok megfigyelni, majd már folytatódik is az utunk, egészen addig, amíg nem lassulunk és meg nem állunk.*
- Hű, ez nagyon klassz volt, csak az a baj, hogy már nem tiszta a fejem. *vigyorodom el, de aztán eleresztem a másikat és le is szállok mögüle, így teszek pár lépést, majd végül el is dőlök a földön, így fekszem ki a puha fűbe, kezeimmel bele is markolva, majd nézek végig a csodás motoron.*
- Nem hittem volna, hogy ilyen csodás és milyen jól megy. *dícsérem is meg, de azért percek után észbe kapok, hogy talán Dixonnal se ártana egy picikét foglalkoznom, így paskolom meg magam mellett a fűvet, miközben piros szemekkel, picit kábultabb pofival nézek rá, de engem ez nem zavar, szeretem kizárni a külvilágot és ebben a másik világban rekedni, ahol olyan nyugodt minden és a gondok se érnek el.*
- Te mit keresel egy ilyen suliban? Annyira nem vagy ide való. *ahogy én sem, de ez maradjon a magánügyem, viszont én azért kérdezgetek ám tőle, így mocorogva, forgolódva is a puha fűben, nem is törődve azzal, hogy pocim is kilátszik most már és hogy talán egy srác előtt nem kéne ilyen lazán viselkedni, de hát Dixon is sejti, hogy a fű sok mindenre képes.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-08-06, 2:53 pm

*Klassz, hogy ismét összefuthatok a haverjaimmal és valamikor tuti át is ruccanok, majd Genovába, de az majd csak kicsit később lesz. Ebben a suliban nincsenek szüneteket, amikor huzamosabban ráérnének a diákok, de mivel engem hidegen hagy a tanulás, ezért nem megállító ok, hogy ne tűnjek el pár napra. Ahogy hallom odahaza távozásomnak köszönhetően felfordulás van, de különösebb probléma nem történt csak rendet kell rakni a sorok között. Ez azonban még egy eddig nem az én problémám lesz, így lépek is a bandától, hogy motoron röptessem meg Rachelt. Ugyan már mind a ketten szállunk egy kicsit a drogtól, de ez az érzés egészen más. Élvezem, hogy testem küzd a szél ellen. Nem foglalkozok most semmi mással csak az érzéssel. Nem nézek oldalra, de periférikus látásomnak köszönhetően tudom, hogy minden elmosódik körülöttem és olyan lesz, mint egy színes fal, egyedül, amit tisztán látok az előre van. Vagy is csak tisztán látnék, ha a drogtól nem szállnék egy kicsit, de már vezettem így jó párszor, tehát nem okoz gondot. Ugyan nem biztonságos így ez a motorozás, de nem zavar, elvégre én egy fenegyerek vagyok, vagy mi a szösz. Közben gyorsulok, és előre dőlök, amit a mögöttem ücsörgő személy is követ. Érzem hátamon, hogy Rachel nekem dől és hasamon is, ahogy kapaszkodik. Ilyenkor szokott jönni a filmekben, hogy a csávó nagy vagányan egy kerékre áll, hogy még jobban lenyűgözze a nőt, de aki ezt a motort megemeli, annak csak gratulálni tudok. Attól én sem tartok, hogy elvesznénk, megoldanánk, hogy hazakerüljünk, azonban lassacskán ideje megállni, így le is lassítok valahol a hegy közelében. Nem tudom merre vagy csak azt tudom, hogy itt sokkal hűvösebb a levegő, mint bárhol máshol a szigeten.*
- Örülök, hogy tetszett. *Nevetek fel, bár engem egyáltalán nem zavar, hogy nem tiszta a fejem. Nem szállok le a motorról csak tartom ezt a batár dögöt miközben Rachel lemászik a hátsó ülésről. Miután lekászálódott én is leszállok, sőt a motort is letámasztom, de nem fekszem le a főre, helyette végig simítok a mű tankon, majd az ülésen végül neki dőlök a motornak miközben figyelmem a leányzóra szegeződik ki igen csábos főleg most, hogy végig dőlt a füvön. Szólásra nyitom a számat, de inkább becsukom nem rontom el ezt a szép pillanatot helyette most már lopva –tanulva a pofonból – végig siklik tekintetem a lányon, aki megpaskolja magam mellett a füvet. Le is ülök, de nem fekszem el helyette egyik térdemet felhúzom, amire ráteszem kezemet. Az én szemem is piros és a tekintetem is kicsit ködös, aminek most középpontjában a kikandikáló poci áll, de lassan forgó agyam egy kérdésbe akad el.*
- Csak elkísértem a testvéremet, de nem hiszem, hogy sokáig maradok, szerintem év végén lelépek. *Túrok bele szél kócolta hajamba. Más esetben is rámozdultam volna Rachelre, mert jó csaj, de mivel szólt, ezért ezt mellőztem volna egy darabog azonban a drog azt a kevés gátlásomat is legyőzte, ami van, így a kikandikáló pocihoz hajolok, amit ha sikerül meg is csókolok, finoman puszikkal hintve be.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-08-06, 3:02 pm

*Nem igazán veszem már a dolgokat, valahogy ez a sebesség, a motor ereje most még jobban rátesz nálam, pedig szoktam én bírni a drogokat, de lehet, hogy ez a fű most erősebbre sikeredett, mint kellett volna. Adhattam volna többet is Dixonnak, talán túl sok is jutott nekem, de most nem számít, csak megállunk a motorral, én pedig lassan le is mászom róla, nem szándékozom tovább rajta maradni, egy picit el akarok feküdni, rá a hűs fűre, élvezve a levegőt is, de tekintetem a motort vizslatja, na meg annak irányítóját is.*
- Látom nagyon elbűvölt a járgány, mióta van meg? *biztos jó drága lehetett, nem is hittem volna, hogy ilyen értékei vannak ennek a srácnak, de most azért elgondolkodva figyelgetem őt, egészen addig, amíg abba nem hagyja a motor simogatását és végül nekem engedve csüccsen le mellém, én pedig már egy kérdést is fogalmazok meg, hiszen érdekel, hogy mit is keres itt.*
- Testvéred? Van testvéred és ide jár? *kérdezek is rá meglepetten, most esik csak le, hogy semmit se tudok róla. Ahogy viszont hallom, hogy nem szándékozik sokáig maradni, csak picit szomorúan sóhajtok fel.*
- Kár, pedig jó fej vagy, itt pedig a legtöbben nagy taplók és azt hiszik, hogy ők a világ közepe. *forgatom is meg szemeimet kissé, majd ekkor veszem észre, hogy a fiú már a pocimhoz hajol, de nem reagálok oly gyorsan, mint kéne, sőt, pár puszinál még szemeimet is behunyom, élvezve ezt a kényeztetést és hogy nem vagyok teljesen magamnál, de aztán végül kapcsolok, így a fiú hajába túrok bele picit, de nem húzom el onnan.*
- Mégis mit csinálsz? *másik kezemmel lehúzom hasamra a felsőmet, hogy most már eltakarja puha bőrömet és ez után eresztem csak el a másik haját is, amit nagyjából megcirógattam, szóval egyebet nem tettem. Jobban kéne ellenkeznem, tudom én, de nah, nem olyan egyszerű most mindez.*
- Na és mi az igazi neved? *igen, én most elterveztem, hogy társalogni fogok vele és hát majd meglátjuk, hogy mennyire jön össze mindez, de nem mozdulok mellőle, fel se ülök, tehát köszönöm, elvagyok én így, ahogy vagyok és szerintem vigyázni is tudok magamra.*

//fagyi Sad //
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-08-26, 8:16 pm

//Toxikológia házi feladat 3. - negyedik rész//

*Sikeresen eljut idáig, ami nagy szó az ő fogalmazásában nézve. Nem történt semmi említésre méltó vele, kivételesen nem keveredett bajba, miközben gyógynövényeket gyűjtött, így most nagy boldogan vág neki az útnak, hogy a hegy ösvényén felmászva megtalálja a piros gyűszűvirágot. Viszont a sötét fenyvesre egy kicsit lassít a lendületből, mert nem épp bizalom gerjesztő látvány.*
~ Nehogy most kezdj el parázni… nem lesz semmi gond, csak nyugodtan menj tovább…~ *ezt a kis mantrát ismételgetve megy tovább, hogy átvágjon a fenyvesen, s ezzel együtt eljusson a hegyhez, amin majd felfelé kell kapaszkodnia. Mikor végre átjut a furcsa kisugárzású fenyvesen, végre a hágóra felvezető ösvény felé veheti az irányt, amely mellett meg szándékozik találni a keresett növényt. Mondjuk, magasra nem kell másznia, mert ez a faj nem igazán szereti a hideget, így a lejjebb fekvő részeken kell kutakodnia. Ismét nyugodt, de határozott léptekkel halad az ösvényen, s közben szemével keresi a piros, lefelé konyuló, harang alakú virágot. Nem nehéz felismerni, csak talán annyi a kikötés, hogy vigyázni kell vele, mert erősen mérgező. Ezért is kellett a kesztyű a kezére, ami mondjuk a mászásban meg a pók és patkányvadászatban is nagy segítsége volt.
Már vagy jó fél órája bandukol felfelé, néha oldal irányba, mikor piros virágot talál, de eddig nem járt sikerrel. Úgy hogy úgy dönt, egy kicsit leül pihenni. Lehuppan az ösvényen az egyik nagyobb kőre, majd táskájából egy ásványvizes palackot előszedve iszik néhány kortyot. Kiss kiszáradt ebben a fene nagy kutakodásban, s most pihenve várja, hogy megszállja az ihlet, vajon merre található a növény. Miközben kortyolgat a vízből, úgy figyeli a tájat a kőről, ahol ül, hát ha így könnyebb lesz megtalálni a célt. És nem is kerül sokba, az egyik bokor mellett kiszúrja a fura kinézetű virágot, de úgy dönt, még egy picit pihenget, majd utána megy érte.
Vagy jó 10 perc pihenő után felkerekedik, s végül abba az irányba megy, persze óvatosan, nem lenne túl jó ezen a helyen elcsúszni és lebukfencezni a fenyegető fenyveshez, meg összetörnie sem kéne magát. Mikor végre eléri célját, a gyűszűvirágból is eltesz egyet, majd nagy megkönnyebbülve, végre lefelé kezd el baktatni az ösvényen, hogy visszamenjen a kastélyba, ahol majd elkészíti a főzetet.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-08-28, 10:56 am

//Olvad//

*A száguldás jót tesz nekem, érzem, ahogy izmos kezemnek feszül az erő és hátamhoz simul egy gyönyörű lány. Fergeteges érzés ez így főleg droggal megspékelve. Ennek ellenére óvatosabban és kicsit lassabban vezetek, mint szoktam, mert érzem a hatását és amúgy sem akarom összetörni egyikünket sem, bár a kisördög meglehetősen mocorog koponyám hátsó sarkában. Viszont ideje kicsit megállni, hogy ülepedjenek bennem a dolgok. Lehet, hogy ez a spangli erősebbre sikerült. Valahol az árnyhágó környékén le is lassítok, ahol azonnal a fűbe hemperedik szépséges társaságom, míg én a motort becézgetem kicsit* Nagyon. *Csendül meg hangomban leheletnyi áhítat mielőtt folytatnám a mondatot.*
- Kb fél éve, de azóta már rengeteget vandálkodtam vele. Gondolom, ismered az éjszakai motoros versenyeket. *Pillantok fel kíváncsian a lányra, majd ellépek a járgánytól és mellé ülök a fűbe. Most már tekintetem róla nem igen kalandozik el maximum a reflexeknek köszönhetően.*
- Aha, van egy pár. 5 testvérem van, de csak Yvonne jár ide. *Válaszolok vigyorogva, mert viccesnek találom, hogy meglepődött ezen. Aranyos így a pofija nagyon, de azért gyorsan hozzáfűzöm, hogy nem szándékozom itt tölteni éveket.*
- Legalább valakinek hiányoznék. Ha elmegyek, nyugodtan meglátogathatsz… hisz elvileg én vagyok a világ közepe. *Kuncogok saját kis poénomon, ahogy tovább viszem Rachel gondolatát. Más esetben egyáltalán nem találnám viccesnek, valószínűbb, hogy most inkább a drog nevetetett fel belőlem. Ez azonban bővel elég volt ahhoz, hogy felszínre törjön belőlem a kisördög. Közelebb hajolok a csini kis pocihoz, amit puszilgatni is kezdek. Nem sietem el a dolgokat, értek a nőkhöz, tudom, hogy kell hozzájuk nyúlni. Ezt egészen addig csinálom még Rachel kacsója a hajamban nem köt, ki mire oldalra pislantok, de nem hajolok el tőle.*
- Gyönyörködöm benned. *Bókolok neki szemeibe nézve. Nem foglalkozom azzal, hogy visszahúzza, pólóját csak menet közben kap kezére egy puszit. Ez a látszólagos ellenállás egyáltalán nem térít el főleg így nem, hogy közben hajamban lévő keze cirógat, amit nagy bánatomra azonban el is vesz. Most már én is eltávolodom hasától, de nem mentem tőle messzire helyette kezét kezdem el simogatni.*
- Tényleg Dixon a necem. Ez nem kreálmány. Elton R. Dixon. *Válaszolok, a kérdésre mielőtt felpillantanék rá. Kezem helyét most ismét az ajkam váltja fel, így míg számmal végig csókolgatom, karját kezem ismét a hasára téved simogatás gyanánt. Egyre feljebb haladok kacsóján, és ha küldetésem sikerrel jár, akkor meg is csókolom Rachel nyakának puha bőrét.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime2012-08-28, 11:07 am

*Jó egy kicsit kikapcsolni a sulis környezetből, mert bár nem mondanám azt, hogy nagyon sokat tanultam volna eddig, de az emberek közül nem jövök ki túl sokakkal normálisan. Bár ott van Nil, aki közel került hozzám, de megbántva érzem magam azért, ahogy bánik velem, tehát tényleg ki kell kapcsolnom, lazítanom és csakis magammal foglalkoznom, na meg jelen pillanatban Dixonnal, ugyanis kellemes társaságnak ígérkezik. A hágóhoz érve lemászom szépségéről, majd már a fűbe kerülve terülök el, jókedvűen nyújtózva is picikét, nem figyelve arra, hogy ez egy férfi szemlélőből esetleg mit válthat ki.*
- Fél éve? Az elég sok idő, szerencséd van. *bólintok is hozzá, majd amikor hallom a kérdést, szemeim felragyognak.* - Hűha... Hogy-hogy nevezhettél ennyi évesen? Én úgy tudtam, hogy ahhoz nagykorúnak kell lenni. *kérdezek is rá, a válasz pedig benne van szavaimban, tehát igen, tudom, hogy milyenek azok a versenyek, részese lehettem pár végignézésének és gonosz módon engem a balesetek is mulattattak, de azért ezt a motort talán még én is sajnálnám. Ez után tovább terelődik a beszélgetésünk, így jönnek szóba a testvérei is, majd az, hogy egy jár csak ide.*
- Én nem tudom, hogy van-e testvérem, a szüleim születésem után kicsivel kitettek az utcára, azóta az ottani barátaim a családom. *vonom is meg vállaimat, mintha semmit se számítana. Őszintén szólva most már nem is számít, elég sok idő eltelt, én így nőttem fel, ezt szoktam meg és nem is tudnék gazdag módjára viselkedni, nem vágyom olyan életre, megbarátkoztam azzal, amim van.*
- Cöhh, még hogyne, most látlak először és már meglátogatnálak? *nevetek is fel kissé, de azért remélem, hogy nem fog oly hamar lelépni, addig még bármi történhet. Az események viszont nemsokára furcsa fordulatokat vesznek, így érzem meg pocimon a csókjait, én pedig nem tudok most nemet mondani, csak hajába túrok, kissé talán nyakát is cirógatva közben, de a kérdésemre jövő válasz is újdonság.*
- Hogy bennem? *na igen, nem vagyok én egy világszépe, de azért jól esnek ám szavai, még akkor is, ha hazug szavak. Na de nem engedhetek neki, muszáj észnél maradnom, így jelzem is felé, hogy nem kellene, tehát felsőm is visszakerül a hasamhoz, ő pedig eltávolodik tőlem, de a cirógatást csak nem hagyja abba.*
- És miért nem Eltonnak hívod magad? *kérdezek is rá, próbálva terelni őt még jobban, de ez után jönnek a csókok a kezemen, majd a hasamnál a simogatás és végül fejem is oldalra billentem, amikor megérzem közeledését és már a nyakamat is éri a csókja, kezeim pedig lágyan átölelik a másik derekát, így próbálva picit közelebb húzni, ösztönösen.*
- Dixon, én nem vagyok ilyen lány, fejezd be... kérlek! *harapok is ajkamba, de annyira jól esik, mégsem akarok valami ribancnak tűnni, szóval lassan kis kezeim a mellkasához vándorolnak és így tolom most el magamtól. Nem félek, tényleg nem, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e mindez, mert érzem, hogyha nem lenne ez a fű, most nem alakulna ki ez a helyzet, egyáltalán nem vagyok pasizós.*
- Inkább mesélj még magadról! *kérem halkan, de fejem lassan felé fordítom és bár nem választ el minket túl sok centi, kezeimmel azért tartom a mellkasát, hogy meg ne lephessen, véletlenül se.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árny Hágó - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árny Hágó   Árny Hágó - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árny Hágó
Vissza az elejére 
19 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: