Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Augusztus 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Sejtelmes folyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 25
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Júl. 21 2010, 16:06

*Senki se látja most őket és hogy ha látná is valaki, az se érdekelné, hiszen remekül érzi magát és picit tényleg haragszik, hiszen nagyon is komolyan vette, amikor a másik olyan rideg volt és hát na, nem esett jól neki. *
- Meg megijesztettél. Tudod jól, hogy félek attól, hogy vitázunk. *pillant őszinte szemekkel a fiú szép szemeibe és csak sóhajt egy aprót. Ez tényleg így van. Fel lesz kapva viszont és nemsokára már a párkányhoz is teszik szép hátsóját, de nem látszik az Vargon, hogy nagyon messzire akarná engedni.*
- Szóval nem engedsz el. Hát ilyet. *vigyorodik most már el kissé és amikor a csóknak nem enged, csak mosolyogva hallja, hogy gonosz. Viszont ahogy Varg ajka kényeztetni kezdi puha bőrét, automatikusan mozdítja úgy fejét, hogy a fiú minden porcikájához bátran hozzáférjen és még szemeit is pici időre lehunyja. Majd ez után végül ismét a másikra tekint.*
- Nehéz rád hosszú ideig haragudni, de igyekszem. *ismeri be őszintén, majd mesélget tovább a fiúnak, méghozzá a vizsgáról és Varg már kérdezget is tőle.*
- Végig figyeltél? Ez nem szép dolog ám... és ha más puskázott? Vagy talán azt hitted, hogy én csalok? *kérdezgetni ő is tud ám, nem kell ilyen téren félteni, feltalálja magát. A dícséretet hallva viszont ismét kissé elpirul és lágyan elmosolyodik.*
- Köszi, igyekeztem, nagyon is. *na nem mintha ezt Varg már nem tudná egy ideje, de azért most jónak látja ismét elmondani és ahogy kezét közelebb húzza magához, úgy enged egy picit fel. A kérdésre viszont egy kis ideig nem akaródzik neki válaszolni, de Varg hamarosan pont kitalálja, hogy mi is az igazság. Szemeibe tekint, majd kezeivel átkarolja Varg nyakát és odabújik hozzá.*
- Csak nem akartam csalódást okozni. Te vagy nekem a legfontosabb, még jó, hogy féltem, hogy csalódni fogsz bennem. *lehet, hogy Varg úgy érzi, ez nem történhet meg, de hogy ha Azaria borzasztóan teljesített volna, pont az ő tantárgyából, valahol mélyen biztosan fájt volna neki.*
- Egész este fent voltam és másnap is tanultam. Még Dyliahval is kérdezgettük egymást, szóval tényleg igyekeztem. *pillant végül a másik szemeibe, amikor picit eltávolodik tőle és az a bizonyos jég is eltűnik, nem csak megtörik, mivel már meg is puszilja a számára oly kívánatos ajkakat.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Júl. 21 2010, 16:24

*Amikor a lány mondja hogy megijesztette, a fiú magába kicsit meg is bánja a tettét, hiszen nem ezt akarta kihozni a dologból, így keze csak lassan a másik arcához ér*
-Nem akartalak meg ilyeszteni. De te meg miért gondolod hogy vitáznánk? *kicsit meg is csóválja a fejét miközben beszél, de arcán már felfedezhető a lágy mosoly*
-Nem fogunk vitázni, ígérem*mondja egy félmosollyal, hiszen egyrészt nincs is miért, másrészt meg ő sem akar, egyszerűen nem lenne jó , főleg Azariaval hiszen már csak ő maradt neki, de ha nem így lenne akkor is így gondolná. Ezután viszont jöhet az ölelés, és az emelés is, és igen. Varg nem enged mint a példa is mutatja*
-Hát nem. Hogy lehetek ilyen arcátlan igaz?*kérdezi vigyorogva, majd amikor a lány feneke földet, vagyis párkányt ér már csak az ölelés marad, miközben Azaria szemeit figyeli*
-Akkor majd megtöröm az igyekezeted, mert nem szeretem ha haragszol rám*mondja lágy hangon, ezután pedig a vizsgáról esik szó, a kérdésre csak egyértelmű bólintás a válasz*
-Nem azért figyeltelek..... és nagyon nem volt puskázási lehetőség se*ha a lány ismeri Vargot tudhatja is hogy tényleg nem azért nézet. A srác látta rajta hogy eléggé stresszes, na meg amúgy is nehéz levenni a szemét Azariaról.*
-Tudom látszott... ÉS tényleg nagyon ügyes voltál*mondaj mosolyogva, bizony nem kell neki mondani, attól még tudja hogy Azaria, bizony mindent bele adott. Amikor viszont felteszi a kérdést, jön a karolás, és a bújás, amit természetesen Varg is viszonoz egy pillanatig a másik vállára hajtja a fejét, és egy puszit is nyom az érzékeny nyakra,ezután kicsit csendben marad közel a másik füléhez*
-Tudod.... Attól hogy Jelmágia tanársegéd vagyok nem várom el hogy kitűnő legyél... Ennek nincs ahhoz köze hogy mit érzek irántad, amikor találkozunk, látlak és érzem a közelséged, és amikor hiányzol*mondja egy félmosollyal kicsit hátrébb hajolva hogy a másik szemeibe nézhessen, és egy pillanatig az arcát a kezeibe is fogja*
-Büszke vagyok arra amit elértél, de ha nem sikerült volna se csalódtam volna benned... Érted? És te is nekem vagy a legfontosabb*mondja egy pillanatig még a szemekbe nézve, majd lassan elmosolyodik*
-Sokat fent voltál. Szerencse hogy találtál is magadnak tanuló társat. De mondtam hogy ha segítség kell hívhattál volna engem is...*mondja egy lágy pillantást a másikra vetve, majd már kapja is a puszit amit, ha most enged a másik meg is hosszabbít, bele kapva a fekete hajba, s amikor ajkaik elválnak, már csak finoman mosolyog*
-Az év vége miatt meg en fájjon a fejed.A Végén még beajánlak és jövőre lehetsz Jelmágia tanársegéd na? jó buli lenne nem?*kérdezi játékosan mosolyogva, várva a másik reakcióit*
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Júl. 21 2010, 17:01

- Nem tudom Varg, csak... talán azért, mert tegnap elaludtam és nem tudtunk találkozni vagy a vizsga miatt vagy tényleg nem tudom. *ismeri be őszíntén és még el is mosolyodik lassan, hogy milyen hülye volt, hogy ezt feltételezte és hogy bedőlt a játéknak.*
- Tudom és ne haragudj. *pillant a szemeibe és ez után már a párkányon is csücsül, a fiút figyelve és a vizsgáról kezdenek el beszélni, amely tényleg nem volt nehéz, de azért túl könnyűnek se lehetne nevezni. *
- Jó, tudom, hogy nem azért figyeltél. Csak úgy mondtam... *böki meg kissé a fiút, majd ez után hallja a kérdést és inkább odabújik kedveséhez, hiszen tegnap erre nem volt lehetősége, mert a vizsgán még se illet volna úgy viselkednie, főleg, hogy még szégyelte is magát, amiért sikeresen elkésett.*
- Csak szeretném, ha büszke lehetnél rám. Akkor is kellemetlen lenne rosszul teljesítenem és nemcsak miattad. Sokan tudják, hogy mi együtt vagyunk és nagyon gáz lenne, hogy ha megbuknék vagy valami. *sóhajt fel és tényleg úgy érzi, hogy kötelessége úgy teljesíteni, hogy büszke legyen rá a fiú, ha már a szülei nem lesznek rá soha. *
- És persze, hogy értem... de te is értsd meg, hogy én így éreztem jónak, hogy bizonyítsak. *mosolyodik el most már kedvesen, a fiú szemeit fürkészve tekintetével. *
- Amúgy téged azért nem akartalak, hogy lássam, egyedül mire vagyok képes... meg, neked is készülnöd kellett a vizsgára. *magyarázza és végül meg is puszilja kedvesét, aki egy csókra váltja a puszit, így hát hosszú ideig ajkuk egymásnak tapad, miközben nyelvül huncut játékba kezd. Majd amikor elválnak, a fiú szavait hallgatja és szemei egyre jobban elkerekednek.*
- Nem, nagyon nem. Meg se próbáld... én... én soha nem tanítanám a jelmágiát. Nem nekem való egyszerűen. *mondja határozottan és ez az a dolog, amelyben teljesen biztos. Ő nem fog tartani, nem is szeret is annyira a nagyobb társaságokat, tehát nem lenne ő a diákok középpontjában, főleg abból kiindulva, hogy mennyi flegma van köztük.*
- Amúgy, Varg... lenne még valami... *szólal meg kis idő múlva, hiszen történt valami a lány életében, amelyről ideje beszélnie a fiúval.*
- Kaptam egy levelet, mi szerint az anyám meghalt... nem gond, nem is ismertem és elhagyott, tehát semmilyen hatással nincs rám. *mondja gyorsan, még mielőtt a fiú úgy érezné, hogy részvétet kell nyílvánítania vagy megvígasztalni Azariát.*
- És... és a vagyonát én örököltem, a házával együtt, ami Írországban van. *mosolyodik most már el, hiszen végre van pénze és otthona is, ahova bármikor elmehet és nem is egyedül.*
- Szóval, ha neked is jó, akkor oda bármikor elmehetünk. Üresen áll, tehát lehet majd egy takarítás ráfér, de csak az enyém és apám nem is tud róla. Na meg elég messze van Dániától. *kíváncsian várja, hogy vajon mit fog szólni mindehhez a fiú, hiszen a lány örül neki, hogy végre az anyja tett érte valamit... bár, nem tudná másra hagyni, mivel egyke és az apjától már elvált, tehát lehet, hogy nem is az anyjának köszönheti mindezt, hanem a törvényeknek.*

//fagy//

Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 24
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Csüt. Júl. 22 2010, 16:07

* Amint leér, már köszönti is a jövevényt, bemutatkozik, kezet is nyújt és hála, viszonzásra lel a gesztus. Enyhe kézrázás és szorítás után el is ereszti a fiút, aki mint kiderül, Skóciából származik. Rose fintorog egy aprót, majd vigyorogva tekint ismét a srác arcára, hát, ezt nagyon benézte. *
- Esküdni mertem volna, hogy holland vagy, nekik van ilyen kölönös nevük. * céloz itt a vezetéknévre, hát, neki is szabad mellélőni, még jó, hogy nem tippelt hangosan az előbb. Az édesapja diákságára csak bólint egyet, ám közben szép tempóban haladnak felfelé, elérve a Nyugati torony folyosóit. A kérdésre természetesen biccent, hát hogyne, ezért van itt, vagy mifene. *
- Az iskolában három ház van, az Exortus, a Cruoris és a miénk, az Inflatus. Az Exosoké, azaz a méregkeverőké a Keleti torony, a Déli az árnymágusoké, a miénk a Nyugati és ha valamelyik tanárra, magiszterre van szükséged, akkor őket az Északi részben találod. *mondja, majd kis szünet után még hozzáteszi: * - A másik két hát klubhelyiségét még ha meg is találod, amit kétlek, be nem tudsz menni, jelszó hiányában. Áh, igen, a jelszó, mert itt is volnánk. * mutat a démon szobor felé, mely előtt ha minden igaz, meg is állnak. *
- Nagyon fontos, ezt ne felejtsd el soha, különben az elég kínos. A jelszó tehát Mortis. * mondja ki a szót, mire a démonszobor megelevenedik, utat engedve a két diáknak, akik így a klubhelyiségbe érhetnek most már. *

Zachary Vandervoort
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás : 2010. Jul. 01.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Csüt. Júl. 22 2010, 16:17

*Figyelmesen hallgatja a lányt, minden érdekli, hiszen vajmi kevés a tudása a mágiáról meg erről az egészről, amibe belecsöppent. A folyosón végighaladva kissé feszülten néz egyik képről a másikra, sikerült találnia valamit, ami egyszerre nyeri el tetszését és teszi idegessé. A jelszót azonnal az elméjébe vési, nem egy könnyen felejtő típus hála az égnek. A szobor megmozdulása viszont váratlanul éri, reflexszerűen hátrébb lép, de látva Rose higgadtságát mély levegőt vesz és követi a klubhelyiségbe.*
http://www.lynthis.try.hu
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 17:13

\\Olvad\\

*A fiú nyugodtan hallgatja a másik szavait, de hogy Azaria a mondat vége felé közeleg, már csak mosolyogva megcsóválja a fejét*
-Mondták már hogy butaságokra szoktál néha gondolni? Ezek miatt biztosan nem fogok veled veszekedni*mondja egy félmosollyal, hiszen tudja hogy a másik mennyire félhetett ettől az egésztől, pedig mint a jelek mutatják, egyáltalán nem volt rá oka. A figyelős dologra, csak hallkan felnevet, majd elkapja a böködős újjat, de persze nem durván*
-Téged nehéz nem figyelni, ha ott vagy a látókörzetembe*mondja csendesen, miközben a lány már a párkányon is landol, és a téma is folyik tovább*
-Én így is büszke vagyok, tudod kevesen mondhatják el hogy a suli legaribb lányának szíve az övék, aki mellesleg két perc alatt lehúz vagy fél liter töményet*mondja kicsit mosolyogva, vissza gondolva a multkorira, persze ezt nem bántásnak szánja, s hangjából is ez vehető ki*
-Amúgy meg nem buktál meg, szerintem alábecsülted magad, szóval erre kár is gondolni. Menni fog az évvégi is*mondja fejét oldalra döntve, jó lenne ha Azaria is megtanulna bízni magában, legalábbis Varg szerint. A következőre csak játékosan szalutál a lánynak*
-Értettem, asszonyom*mondja apró vigyorral az arcán, a többire pedig csak bólint, bizony be kell magának ismernie, hogy nem szükséges a segítsége, Azaria is képes feltalálni magát, méghozzá egész jól, tanulás terén. Ezután pedig megtörténik a csók, amit már elég régóta húznak, és ami olyan jól is esik a fiúnak, hogy szinte alig akarja abba hagyni, erősen át is öleli a másikat kicsit közelebb húzva magához, majd mikor ajkaik elválnak, el is süt egy kis viccet, amire nem marad el a reakció, és a fiú el is neveti magát*
-Pedig így elnézve tiszta tanárnénis vagy*mondja vigyorogva, majd végül hogy azért ne kapjon frászt a leányzó megcsóválja a fejét*
-Csak vicceltem, nyugi*mondja egy félmosollyal, most már csak a kezeit simogatva a másikna, hiszen régóta nem találkoztak, s ilyenkor szereti kiélvezni a dolog minden percét. Ezután viszont Azaria mond valamit, amit a fiú csendben is végig hallgat, de meglepetését nem tudja letörölni az arcáról, ami most ki is ütközik rajta*
-Öö Írország? Az sz.. szép*mondja kicsit akadozva, hiszen fel kell fognia az információ hallmazt amit kapott, a lány figyelmezeteti , így a Részvétem szó már nem is hagyja el az ajkait, és a mosoly nemsokára felváltja a meglepődött arcot*
-Hát.. Ez tényleg jó hír.. a takaritásba pedig benne vagyok,ahogy mindenbe.. és örülök hogy örülsz*mondja végül már teljes szívből mosolyogva, és finoman meg is öleli a lányt. Örül, ha a lány is örül, és talán lesz egy hely, ami tényleg otthon lehet számukra*

Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 17:28

- Őszíntén szólva, te már nem egyszer mondtad. *vigyorodik el továbbra is jókedvűen, hiszen visszajött ám már neki. Nem is tudna sokáig durcis lenni, hogy ha Varggal lehet, az valahogy nem ő lenne. Na de közben a fiú tovább mondja a szép szavakat, mi szerint büszke rá és hogy Azaria a legaranyosabb lány. Na igen, ez most meglepte.*
- Hogy mi? Én? Szerintem mások nem így gondolják és ez nem is baj. Csak te ismersz igazán. *bújik hozzá egy kicsit a másikhoz, megölelgetve Vargot.*
- Amúgy lehet gyorsan tudok inni, de rendesen meg is árt. Többet nem akarok olyan gázul viselkedni. *mondja kissé elpirulva, visszagondolva arra az éjszakára és ez igen csak ciki a számára. Na de a tanársegédség is szóba jön a csók után, amit a lány maximum egy rémálmában vállalna le, amúgy semmi pénzért se. Amikor viszont a tanárnénis jelzőt kapja, csak megböki ismét a fiút.*
- Hagyjál békén. *ölt nyelvet is, majd végül kissé elkomolyodik, mivel valamit még nem volt alkalma elmesélnie kedvesének, így az anyját is szóba hozza, na meg az írországi házat, amely most már Azaria tulajdona. *
- Igen, az... szerintem is. *kissé aggódó arccal néz a másikra, hogy vajon mit szól hozzá, de amikor meghallja, hogy Varg is benne van, sőt, még a takarításban is segít, szemei felcsillannak és megöleli ismét a másikat.*
- Nem muszáj ott lennünk örökre, csak egy pár évre akár hasznát vehetnénk. Meg végre nekem is van hova mennem, bármi történne. *néz kissé komolyabb tekintettel a fiú szemeibe, mert persze lehet, hogy Amerikában vagy itt, Új-Zéland közelében fognak letelepedni, de ideiglenes otthonnak az is tökéletesen meg fogja tenni a lány szerint.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 17:41

-Tudom de imádom is benned*vigyorodik el, elvégre okuk nincs a rosszkedvre, a lánynak sikerült a vizsga, megvolt a beugratás, bár kicsit keményebben mint ahogy a fiú tervezte, de végül minden jó ha vége jó. Ezután mond pár szót, amiket igencsak igazaknak vall, hiszen ahogy Azaria is mondta ismerő őt, nem is kicsit bár ez kölcsönös*
-Gondoljanak amit akarnak, én tudom hogy milyen vagy, ahogy te is hogy én... *simít végig egy pillanatra a másik kulcscsontján, majd megöleli a lányt, miközben ajkai heves mosolyra húzódnak, hiszen őt is a lány ismeri a legjobban, és bizony sikerült is benne újra éleszteni olyan érzéseket amit , régen azt hitt, teljesen elvesztek belőle. A pirulásra elvigyorodik, ahogy a szavakra is *
-Hát az biztos, de nem csak te vagy így vele, hogy megárt. Amúgy.... nem is volt annyira gáz, legalábbis szerintem*mosolyodik el lágyan. Bizony mozgalmas egy este volt, és a fiúnak is össze kellett magát szednie hogy ne engedjen a kísértésnek, mert nem lett volna helyes, de jó emlékekkel gondol vissza rá. Ezután jön a tanársegédes szöveg, és a bökés, amit most már Varg se hagy szó nélkül, és ujjaival lágy csikizős táncot indít Azaria derekán, amolyan "bosszúként"*
-Nem hagylak, szerintem ha nem csinálnám hiányozna*csikizi vigyorogva, de azért abba hagyja , és a lány érezheti hogy egy puszit küldenek a homlokára, és a fiú egy pillanatig közel is marad hozzá, ekkor jön a házas hír, ami bizony meglepi a fiút, de persze örül is a másik boldogságának. Az aggódó arcot látva viszont csak végig simít rajta, míg két kezei közé nem veszi a lány fejét*
-Nekem tetszik az ötlet... tudod hogy bárhol megvagyok csak veled legyek*mondja csendesebben, megerősítve a szavait, majd oldalra dönti a fejét*
-Tudod... megvan az a hülye szokásom hogy ragaszkodok egy helyhez.. na meg írország szép is.*mondja vigyorogva, ő szívesen élne akár ott is , az utazás a világ semmilyen pontjáról nem nehéz a varázslóknak, így nem is lehet gond*
-Na de tudod mit? Ha akarod majd meg is nézhetjük, akár a közeljövőbe .. azt hiszem nekem se ártana egy kis pihi... és azt hiszem szereztem egy ellenséget is magamnak. Méghozzá elég nagy halat*húzza kcisit el a száját, hiszen neki is van mit mesélnie, persze ha Azaria kíváncsi*
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 17:51

*A kis bökés után csiklandozás a jussa, így nevetgélve kezd el hátrálni, miközben kezei próbálják eltolni maguktól Varg kezeit. Így hát nevet tovább, majd végül a sok nevetéstől kipirulva néz a másikra, szuszogva párat, hogy végre szabad lett. Egy puszit még kap a homlokára, így csak mosolyogva egy pillanatra lehunyja szemeit, majd végül beszélni kezd, méghozzá az édesanyja házáról, amelyet megörökölt, nagyon úgy tűnik és szabad a számukra.*
- Tudom, te Norvégiához szoktál, de majd körbenézünk ott a jövőben. *mosolyog kedvesen, mert neki igazán mindegy, hogy Írország vagy Norvégia, a lényeg, hogy Varg ne hagyja el és ő megy vele oda, ahová csak szeretné.*
- Hmm, jó ötlet. Valamelyik nap kiugrunk oda és körbenézünk. *kezd el bólogatni, majd ez után kissé meglepetten hallgatja a további szavakat, mi szerint a srác szerzett egy ellenséget és ez furcsa, mivel Varg nagyon kedves srác, ezt mindenki tudhatja róla, akár csak óráról vagy vizsgáról.*
- Még is kire gondolsz? És mi történt? *hangjában észrevehető a természetes kíváncsiság, mivel tényleg az, nem is picit. Szóval most rajta a türelem ideje, hogy hagyja, Varg had avassa be azokba a dolgokba, amelyeket átélt, mivel a jelek szerint van mit mesélnie Azariának.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 18:03

*Bizony ő viszont csak folytatja a csikit, egészen a pusziig, majd még meg is öleli a másikat, örül hogy vele lehet ez látszik is, ezután viszont Azaria mesélni kezd, és kiderül, hogy az édesannyától örökölt, méghozzá nem is keveset, hiszen vagyon meg ház , azért nem semmi, Varg pedig örül hogy a másik is. Viszont amikor Norvégiát hozzá szóba a lány, a fiú arca egy pillanatra megkeményedik*
-Oda nem térek vissza...... soha.......*csupán csak ennyit mond, kicsit elhalkítva, meg komolyodva, mintha egy pillanatra valami különös árny szállná meg a lelkét, és borítáná sötétbe, az örömöt. De csak egy pillanat az egész s a fiú arcán ismét kisimulnak az izmok, és egy gyengéd mosolyt is megenged magának, azonnal egy puszit adva a másik ajkaira, amit ha engednek meg is hosszabbít, bele simítva a koromfekete hajba, s amikor elválna, a fiú nem távolodik el*
-Bocsáss meg.... csak még kísértenek a démonaim*suttogja a másik ajkára, s egy pillanatra lehunyja a szemét, bizony még mindig álmodik, s van amikor ordítva kel fel egy egy álom végén, és belül van egy olyan érzése hogy csak rá vár valami hogy vissza térjen... Hogy fél e? Nem tudni, elég sok érzelem kavarog a fiúba, s ezek között csak egy biztos. Hogy van valaki akit szeret, és mindent megtenne, és az a valaki itt van előtte pár centire, végül a téma is folytatódik, és a fiú felvet egy ötletet, amire pozitív választ kap*
-Nekem bármelyik nap jó... de most te szólsz hogy mikor.. Rád bízom magam*vigyorodik el, végül kibök valamit, s a lányt úgy tűnik érdekli a dolog*
-Ms Valbraith.... a múltkor felmentem hozzá Jelmágia dolgok miatt. A többi magisztert nem találtam gondoltam értelmesen el tudok vele beszélni pár dologról, és az egyik kérdésemre... nem is tudom, úgy válaszolt mintha egy lábtörlő lennék, én meg nem hagytam magam, vissza szóltam... és az egész odáig fajult míg alkalmazott valamit rajtam... ha nem diák lettem volna szerintem megöl... És akkor mondtam valamit...*itt kicsit el is csendesedik de azért folytatja, egy nyelés után*
-Azt mondtam hogy nem jobb mint azok akik előtte voltak itt magiszterek... végül megmutatta milyen az igazi szenvedés, első ízből élveztem át a Cruciatus átok minden előnyét...Azt hiszem nem leszünk jóba.... Szerinted tényleg flegma és öntelt vagyok...?*kérdezi kicsit oldalra döntve a fejét, de nem távolodik el jobban a másiktól*
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 18:28

*Nem lepődik meg a fiú reakcióján, amikor Norvégiáról van szó, csak kimérten bólint neki és gyengéden megsimogatja az arcát.*
- Igazad van, ne haragudj. *szólal meg lágy hangon, élvezve a puszit is, amit természetes, hogy hagy meghosszabbítani, hisz ő is örül neki és szereti is ezeket a puszikból átmenő csókokat, mivel mindig meglepetésszerűen jönnek. *
- Semmi baj... és tudod jól, ha baj van, csak szólj. Bármikor veled alszom, akár a ködkatlanban is. *mosolya még mindig kedves, hangja lágy és barátságos, igyekszik tényleg nem rossza mondani és nem is akar. Na de szóba jön most már az is, hogy mikor menjenek, a lány pedig bólint, tehát majd mindenképpen szólni fog a fiúnak, amikor alkalmas az idő. De most fontosabb tudnivalója van, így hát hallgatja kedvese minden szavát és egyre jobban meglepődik azon, ami történt vele.*
- Nem gondoltam volna, hogy a magiszter asszony ilyen. Azt mindig láttam rajta, hogy kemény nő... de, lehet, hogy neki is van valami baja és így ingerlékenyebb, de még se értem, hogy ezt hogy tehette. Nagyon sajnálom. *szorítja meg kissé a fiú kezeit, majd a kérdéseket hallva megrázza fejét.*
- Nem, nem vagy az, bár, a flegmaságot egy picit érzem. Szóval, ha így visszaszóltál neki. Most ha belegondolsz, a helyében te se tűrted volna el, hogy egy diák kioktasson és ilyeneket mondjon neked. *próbál teljesen logikusan hozzáállni a dolgokhoz, tehát nem bántás meg bármi, egyszerűen így érzi.*
- De tényleg nem lett volna szabad ezt tennie. Na de gyere, sétáljunk egy kicsit. *mondja kedvesen és gyengéden húzni kezdi a fiút. És hogy hova mennek? Seol szigetére... és remélhetőleg a nap hátralevő részét ott is fogják eltölteni, együtt.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Pént. Júl. 23 2010, 18:40

*A szavakra cask mosolyogva megrázza a fejét, ő aztán nem haragszik, nem is tudna a lányra, főleg nem ilyesmi miatt, hiszen tudja hogy nem volt benne rossz szándék*
-Nem haragszok, dehogyis..... csak még bennem van kicsit*mosolyodik el, és eztuán jön a meghosszabbított puszi és az ölelés is, a következőre csak lassan lehunyja a szemét*
-Tudom.. bár ha nem lenne bajom akkor is örülnék, neki... mondjuk ma?*kérdezi kicsit oldara döntve a fejét. Tényleg nyugodtabban alszik amikor a lány vele van, és ezt ő is tudja. Na meg most hogy újra van idejük, szeretne minden percet kihasználni. A házas témán túllépve, a fiú beszámol a történtekről , majd nyugodtan hallgatja Azaria válaszát*
-Hát elég kemény nő..... de ha baja van akkor elküldhetett volna... De túléltem*mondja végül egy kisebb nyugodt mosollyal, a következőre pedig csak beletörődően lehajtja a fejét*
-Lehet hogy így lett volna, de nem oktattam ki.... csak jeleztem hogy nem tartom fairnek hogy beszél velem de , mindegy is megtörtént... majd máskor inkább kerülöm*mondja egy félmosollyal, nem bántják a lány szavai, tudja hogy lehet van benne igazság, de abba is amiért ilyen volt, na de ezen nem Azariaval fog vitatkozni, inkább örül a perceknek amit együtt tölthetnek*
-Csak kicsit? Pedig nekem vannak terveim a nap további részére is*mondja egy félmosollyal, bizony majd kiderül, mennyi is az a kicsi, de megindul a leányzó mellett, és meg se állnak Seol szigetéig, ahol valószínűleg a nap további részét töltik el*
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Júl. 28 2010, 16:03

*Őt nem zavarja ám annyira, hogy ha Josh-ról van szó, nem titok, hogy ők ketten egy pár és hogy tökéletesen jól megvannak egymással. Na de a lány rossz kedvű, amin segíteni kell és Michelle már ki is talált egy remek megoldást erre az egészre, de előtte még kissé megbarátkozik a pici gyíkkal is, aki rövid időre átkerül vállára, majd vissza a gazdihoz. *
- Így már érthető. *helyesel a neves dologra, majd jöhet a nagy ötlet a cruorises lánytól, hogy bizony itt meglepi lesz, de Rose szavaira kissé felvonja szemöldökét.*
- Szerinted vetkőző pasikat mutatnék neked? Látszik, hogy még nem ismersz, na meg engem csak Josh teste érdekel. *kacsint a lány felé, még mielőtt bármit is félreértene, őt tényleg nem érdekli más. Na de végül elhagyják a tornyot és Michelle szedi is lábait Rose után, egyenesen fel a nyugati főtoronyba, ahol türelmesen várakozni is kezd, amíg a másik elkészül, de magában már tervezget ám, hogy mi hogy lesz és nem csak egy terve van, hanem több is. Talán ha az egyik beválik vagy az összes együttesen, jobb kedve lesz.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Júl. 28 2010, 16:12

* Rózinak egy óriási ökörség jut eszébe, amit meg is oszt a lánnyal. Nos, Michelle nem úgy reagál, ahogy várta, de ő legalább nevetett egyet, no ám azért bólint. *
- Tényleg nem ismerlek, de őszintén remélem, hogy ezentúl nem csak hallomásból foglak. * rajta a sor, hogy kacsintson, ám a toronyig némán haladnak, s viszonylag hamar oda is érnek, lévén, hogy Rose már jól ismeri a kastély rejtettebb zugait is, így egy rövidebb utat mutatott most meg a lánynak. *
- Na, akkor haladok, és igyekszem emberien festeni.. szóval várj meg itt. * s már indul is az ellenkező irányba, ahola démonszobor a jelszó ellenében be is engedi a lányt. Felszalad szobájába, s annyira áll csak meg ágya mellett, hogy lerúgja cipőjét, na meg hogy Spurit letegye az ágyra, csak nem viszi be őt is a fürdőbe. Ruhák a földön landolnak odabent, majd elpakolja később. Haját feltűzi gubicsba feje búbjára, így áll be a zuhany alá. Pár percet tölt a kellemes meleg alatt, majd jöhet a törölközés, s az ismételt felöltözés. Szekrény elé sétál, kikap egy sötét farmert, egy pár zoknit, na meg egy vörös, ujjatlan felsőt, és egy fekete, cipzáros, kapucnis pulcsit is. Ha már minden rajta, haját picit megfésüli, de visszaköti előbbi állásába. Belebújik fehér tornacipőjébe, pálca a kézbe, Spuri a vállra.. na meg még visszateper a fürdőbe, halvány smink feltéte ügyileg, aztán már siet is lefelé, felfrissülve, normálisan festve, bár belül még mindig nem az igazi. *
- Itt is vagyok, mehetünk. * halványan mosolyog, s végignéz magán, hát, egy fokkal jobb az összkép, de azért tényleg nem árt neki néha egy kis seggbe rúgás. *
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Júl. 28 2010, 16:20

*A leányzóval együtt felérnek a nyugati főtorony folyosójára, ahol bizony Michellenek várnia kell, így le is csüccsen az egyik lépcsőre és türelmesen dől neki oldalasan a falnak. Nem sietteti a lányt, tényleg nyugodtan várakozik, egészen addig, amíg meg nem hallja, hogy léptek közelednek felé. Hátrapillant, na igen, Rose az, így fel is kel, majd végigtekint a lányon.*
- Így azért már mindjárt jobb. *vigyorodik el, majd hogy ha a másik is készen áll arra, hogy folytassák útjukat, akkor elindulnak tovább a folyosón, Michelle pedig közli is vele a nagy tervet.*
- Mystralba megyünk. *közli nemes egyszerűséggel, majd már a cél nem is más, mint a révész bácsi, tehát le a kikötőbe, majd jöhet a csónakázás, egészen Seol szigetére.*
- Szerinted hova foglak berángatni először? *pillant kíváncsian a lány felé, még a csónakban, majd hogy ha kikötnek a kikötőben, akkor szépen ki is pattan, majd pár lépést ugrándozva tesz meg, ahogy tőle az már megszokott és körbe is néz. Elég sok hajó van most bent a kikötőben és így emberekből sincs kevés, tehát nagy a látnivaló, de a lány még se itt óhajtja eltölteni a következő órákat.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Csüt. Aug. 05 2010, 14:07

*Hát bizony ha valamit nem kell elvárni Mordredtől, az az hogy jó társaság legyen, aki ismeri mindenki ugyan azt mondja el róla. Sötét, komor, őrült, és néha még bunkó, lekezelő is. Úgy tűnik hogy ezt a szokását máig nem tudta levetkőzni, az egyetlen kivétel Mordana, de az ő kapcsolatuk teljesen más is, Mordred barátok tekintetében nem nevezhető szerencsésnek, de ő emiatt nem is panaszkodik. Bár van pár ember , akivel úgy el tud társalogni, na de ez is csak egy kezdet. Na meg a lány is szófukar, Mordred pedig nem fog, mindig beszélni, nem beszédes, ezt már más tudhatja róla, de valószínűleg most Selene is megismeri ezt az oldalát a fiúnak. Nemsokára már egy eléggé sötét folyosón vannak, a képek mintha mind néznék őket, ronda , torz csonkított alakok vannak rajtuk. A fiú szótlanul halad egészen addig ameddig el nem érik az ajtót*
-Mint mondtam a klubhelyiségbe csak Inflatusos diákok mehetnek, ehhez viszont egy jelszóra is szükséged lesz. A jelszó Mortis....*mondja ki komor hűvös hangon, mire az ajtó kitárul, és úgy tűnik be engedi a két fiatalt. A fiú még áll egy pillanatig belépve, várva hogy a lány körbe nézzen, és ha minden jól megy folytatja ezután az útját a hálók felé*
-Remélem otthonosnak fogod találni*mondja hűvösen most már útközben*
Selene Tompson
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás : 2010. Aug. 04.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Csüt. Aug. 05 2010, 14:17

* Miközben a folyosón sétáltunk egyre sötétebb lett. A képek egyre ocsmányabb alakokat tükröztek. Közben néha egy-egy mondat hagyta el Mordred száját. Én figyeltem. Mikor a klubhelyiséghez értünk elmagyarázta, hogy tényleg csak az Inflatusos diákok jöhetnek be.*
- Értem * mondtam őszintén* - Viszont a jelszó változik errefelé is vagy esetleg itt akkora titok övezi a jelszó kérdését, hogy nincs erre szükség * kérdeztem majd felvontam szépen kiszedett szemöldökömet. Közben körülnéztem a klubhelyiségben és követtem tovább a vezetőmet*
- Bocsásd meg szűkszavúságomat. Kissé fáradt vagyok * kértem bocsánatot a fiútól*
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 12:50

* Nem járt még erre, de ez nem akadályozza meg abban, hogy ne tudatos léptekkel haladjon ezen a homályos folyosón, hisz a Déli Főtoronyban legalább ilyenek a látási viszonyok. Célja nem is más, mint az Infaltusosok klubhelyiségének bejárata, hol bizonyára majd kedvese fog kicsámpázni rajta, mivel a délelőtt folyam küldött neki egy levelet, hogy dél körül érte jön, mivel hogy szeretné látni a fekete tincsű leányzót. Így nem sokkal ebédidő előtt egy fehér izompólóban és egy térdig érő farmernadrágban tart az ajtó felé, lábain kényelmes cipővel, fején fehér fejkendővel. Arca borostás mint általában, de ez jól áll neki, szóval semmi extra nála ma se, még a tömött illatfelhő sem maradt el. Amint közelebb ér az ajtóhoz megáll s vállát a hideg falnak veti miközben kezeit is a zsebébe dugja, szemeit egy pillanatig sem véve le az ajtóról. Többet nem tud tenni mint vár...*
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 13:01

*Megkapta a levelet, így hát mindent úgy alakított, hogy időben elkészüljön az Árnymágia házijával, na meg a fürdés és hajmosás is meglegyen. Ezek után végül jöhet az öltözés, így hát egy fekete rövidke szoknyában és egy hozzá illő, fekete blúzban sétál kifelé a szobájából. Lábain most magassarkú csizma van, hosszú, fekete tincsei pedig kissé hullámosan omlanak végig a vállain, na meg hátán is. A smink nem maradhat el és bizony nála is érződik a finom sampon illata, na meg a parfümé is, amely édes és kellemes. Így sétál hamarosan a démonszobrok közelébe, amelyek át is engedik és már ki is ér a folyosóra. Körbetekint és már ki is szúrja kedvesét, akin végignéz, majd mosolyogva elé sétál.*
- Szia... *köszönti, miközben két kezével megtámaszkodik a fiú mellkasán, kissé rá is dőlve, hiszen Ry úgy is a falnál áll.*
- Nem mondták még, hogy túl közel ácsorogsz a bejáratunkhoz? Csoda, hogy kiengedtek a démonszobrok. *mondja most már mosolyogva, közel hajolva a fiúhoz, de nem csókolja ám meg, még biztosan nem, inkább csak húzza kissé a kedvesét. Nem kérdez rá, hogy mit tervezett mára, minden bizonnyal hamarosan kiderül majd, szóval most csak tovább bújik, lassan egész testével Ryan-hez simulva.*
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 13:10

* Imádja kedvesében, hogy sosem várakoztattja meg túlságosan, így kisvártatva meg is pillantja a lányt, amint kilép a szobrok között s egyenesen felé tart. Pillantásával azon nyomban végigméri s egy elégedett, büszke mosoly is a képére kúszik, mivel nem titok hogy gyönyörű leányzó közeledik felé, aki csak az övé.*
- Szia.* köszön vissza továbbra is mosolyogva s ahogy neki dől, egyik kezét kiveszi zsebéből s átkarolja a derekánál fogva. Illata egyből megcsapja, mely már oly ismerős neki s bele pippant a saját parfümjével keveredő illatfelhőbe.*
- Csini vagy. Mintha tudnád hova megyünk.* jegyzi meg kissé titokzatosan, a kérdésre felemeli tekintetét a szobrok felé, majd a távolságot méri fel s szemöldökei is kicsit összevonódnak.*
- Hm...miért közel állok? Ha messzebb állok talán nem is látszódtam volna ebben a homályban...max. érződtem volna.* pillant le a továbbra is hozzábújó lányra, majd másik kezét is felszabadítja s azzal is átöleli, hogy még közelebb legyenek egymáshoz, meg tulajdonképpen erre is vágyik, mivel egy ideje nem látta a lányt s húzza is az agyát rendesen azzal hogy közel hajol hozzá de nem csókolja meg.*
- Kegyelmezz....ne kínozz.* hajol hozzá ő is közelebb s ha Faith nem rafináltkodik meg is csókolja.*
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 13:16

*Látja ám a fürkésző pillantásokat, tetszik neki, kétség sem fér hozzá, így nem is sieti el az oda útat, hanem lassan és kecsesen jár, kissé meg is ringatva csípőjét, de mindez a műsor csakis Ryan kiváltsága. Amikor végül odaér hozzá, rögtön neki is támaszkodik és már érzi is az egyik kezet, de a másik még hiányzik. Amíg viszont nem lesz normálisan átkarolva, csókot se kap a srác, ne lustuljon itt neki. *
- Fogalmam sincs, de már nagyon kíváncsi vagyok. *mondja jókedvűen, hiszen tényleg az. Végül tesz egy megjegyzést is és választ hallva kissé nevetgélni kezd.*
- Tudod, ha túl közel vagy, nem tudjuk használni a klubhelyiség bejáratát... tehát ha más házból lévő diák van itt... gondolom nálatok is úgy van. *mondja kedvesen és nagyon is vidám hangon a fiúnak, majd végre érzi ám a másik kezét is, majd hallja az édes szavakat.*
- Pedig szeretem látni, hogy vágysz rám. *de azért enged ám. Ahogy a fiú ajka felé indul, nem megy sehova, hanem találkoznak is, de csak annyira, hogy Faith gyengéden végignyal a fiú ajkán, majd hirtelen lép el tőle, hogy ha a kezek nem akadályozzák meg.*
- Előbb mondd el, hogy hova megyünk. *rafinált ez a lány, szóval jó vigyázni vele. Addig nincs csók, amíg nem tudja meg az úti célt.*
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 13:32

* A műsor naná, hogy bejön neki s még alsó ajkát is megnyalja majd meg is harapja, a látvány feltüzeli vérét nem is kicsit, így mikor odaér hozzá egyik kezével át is öleli derekánál fogva és persze meg is dicséri szépségét. Talán maga kicsit alul öltözött lesz de cseppet sem zavarja, ám a lány mintha sejteni vélné hova is fognak menni.*
- Majd meglátod.* nem mondja el, nem mintha nagy szám lenne, de egy kis meglepetés beleférhet a dologba mi talán kétséges is, de ez majd kiderül. Viszont a démon oszlopok is szóba jönnek s mivel Cruorises fiúról van szó, fogalma sincs hogyan működik a ki-be menetel. Meg is hallgatja, majd kissé oldalra dönti a fejét.*
- Legközelebb a lépcsőnél várlak, vagy az aulába.* vigyorodik el a lányt fürkészve.*
- Nálunk jelszó van, mit elég magunkba kimondani és nyílik is az ajtó. Hogy ha más van e velem ki nem Cruos nem tudom mi történik, még így nem próbáltam.* vonja meg kicsit a vállát, majd mindkét kezével átöleli immár, hogy még közelebb tudhassa magához, nem titok, hogy a csókjára vágyik, pláne a kéretés után, így ajkaival közelít felé s szavai után majdnem célt is érnek. De ez a leányzó nem bír ma se magával, így egy jókedvű félmosoly jelenik meg a képén, majd fejét lehajtva térdre esik, miután a lány kisiklik kezei közül.*
- Kivégzel...* pillant fel rá könyörgő tekintettel persze ez csak játék.*
- Nem mondom meg...de ígérem nem megyünk messzire.* azért se, bár ha továbbra is ezt csinálja vele a lány, kénytelen lesz elmondani.*
- Meddig akarsz szenvedtetni?* kezd el lépkedni felé térdével s ha eléri és nem hátrál a lány megfogja két oldalról a derekánál s úgy néz fel rá, mint aki menten meghal ha nem csókolják meg.*
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 13:40

*Miután a fiúhoz ért és egymás karjaiban vannak, tesz pár szót a démonszobrokkal kapcsolatban és nemsokára meghallja, hogy a fiú akkor legközelebb majd jó messzire várja.*
- Hééé, nem azt mondtam... *durcáskodik picit, majd végül meghallgatja, hogy milyen a másik háznál a bejárás, ami kissé furcsának tűnik neki.*
- Itt hiába tudod a jelszót, nem fognak átengedni, hogy ha nem vagy Inflatusos... *magyarázza a leányzó, majd ez után végül ajkuk közeledik egymáshoz, de Faith most nem kímél, pedig vágyik ám Ryan csókjára, mindennél jobban, de aranyosnak találja ezt a viselkedést, nagyon is, így végül kislisszol kezei közül, majd már hallja is a koppanást, mi szerint Ry földet ért és meg is indul felé, így zavartan körbetekint.*
- Nem tudom, de kelj fel, mert a végén még hülyén fognak nézni, akik erre jönnek. *mondja nevetgélve és végül végigsimít a fiú buksiján, levéve róla a fehér kendőt.*
- Te, a nagyfiú így könyörögni egy csókért. *tényleg viccesnek tartja, de nagyon jól esik ám most ez neki. Végül pedig lassan lefejti Ry két kezét derekáról, majd a kendővel összeköti őket és úgy húzza fel lassan, magához.*
- Egye-fene... megkíméllek. *mondja most már odahajolva a fiú ajkához, mi közben kezével fogja ám az összekötött kezeket és hosszan meg is csókolja szerelmét, nem kímélve meg a szívástól se, de persze minden érzéki, nem durva.*
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 13:56

* A bejutás a klubhelyiségbe úgy tűnik itt se különb, mint náluk, de ez így van jól, hisz a két ház nem egyforma.*
- Ezek szerint letehetek arról, hogy valaha sikerülni is fog az éj leple alatt beslisszolnom hozzátok, hogy bebújjak az ágyadba. Milyen kár...* sóhajt fel hallhatóan fájdalmasan, majd közelebb vonja magához a lányt, hogy megcsókolja, de a másik alig érinti csak nyelvéve ajkát, húzva továbbra is az agyát, mitől jókedve ugyan csak fokozódik, de nagyon türelmetlenné válik. Térde esik s onnan tekint fel rá könyörgően, pont úgy mint aki epekedik a másik csókjáért. El is indul felé, de közben megrántja vállát.*
- Nem érdekel ki lát s ki nem, nincsenek rólam jó véleménnyel, úgyhogy ez már nem oszt nem szoroz semmit.* amikor odaér megfogja derekánál fogva s tovább "rimánkodik" pillantásával, ám amikor a fejkendő lekerül a fejéről és a kezein köt ki lassan felemelkedik.*
- Érted bármit megteszek tudod jól...akár hülyét is csinálok magamból.* s ezt most bizonyította is, amikor ajka közeledik megcsókolja hosszasan, vágyakozóan, élvezve a szívást, mivel csak fokozódik kedélyállapota, de kezeivel nem tud mit kezdeni mivel a lány még mindig fogja, de ezt most nem is bánja. A csók végeztével letekint kezére majd vissza a sárga szemekbe.*
- Módosítsuk a délutáni programot? Rajtam nem múlik.* vigyorodik el ismét kicsi puszit adva az ajkára.*
- Ha készen állsz, akár indulhatunk is, persze szívesen változtatok az eredeti terven.
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Szer. Aug. 18 2010, 14:19

- Majd ha elmegyünk hozzánk, akkor megteheted... bár, szerintem akkor alapba az én ágyamba fogsz aludni. *mondja vidám hangon és ez után történik meg a gonosz kis játéka, mi szerint nem engedi, hogy Ryan megcsókolja. Még nem. A srác térdre rogy és igen csak bolondos játékba kezd, de senki se látja őket, hiszen csak ketten vannak most a sejtelmes folyosókon. *
- Kedves tőle, de azért megengedem, hogy felkelj. *mondja vigyorogva és hamarosan a kendővel megkötözi a fiú kezeit, majd felhúzza magához, amiben természetesen Ryan segédkezik, hisz nem olyan erős ez a lány és nemsokára megkaphatja a hőn áhított csókját is. Így hát hosszan csókolóznak, igen csak vidáman és végül ajkuk elválik. Na de nem kerüli ám el figyelmét a huncut kérdés, de kezeivel csak kibontja a kendőt és a fiú kezébe adja.*
- Ne csak azon járjon az eszed... inkább kíváncsi vagyok a meglepire... *és az "azon" szónál keze éppen hogy, de hozzáér Ryan férfiasságához. Bizony most nem fog szexbe torkollni ez a találkozás, hanem kicsit szeretne normálisan is mászkálni a fiúval, hiszen a legjobb barátja is, nem csak a kedvese.*
- Készen állok, szóval menjünk csak. *kulcsolja ujjait a fiú ujjai közé és idő közben hozzá is bújik, tehát nem távolodva el tőle, úgy sétál Ry mellett. Léptei, hála a magassarkúnak elég nagy hangot vernek a visszhangzó folyosón, de ez nem igazán zavarja a fiatal párost.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   

Sejtelmes folyosó
Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Folyosók
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...