Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A szakház  I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A szakház  I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A szakház  I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A szakház  I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A szakház  I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A szakház

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-28, 3:29 pm

Kémképző szakház

A szakház  Kem

//A Mysterio épületével ellentétben itt, az egyetemi körletekben nem lesznek külön létrehozva a helyszínek, mivel kevés diák jár még egy szakra, ezért felesleges lenne. Ezért a megadott helyszíneket kapcsos zárójelbe vagy off jelbe kell beírni, hogy ki hol játszik és így nem lesz kavarodás egyik helyen sem.
A szakházban lévő helyszínek: aula, társalgó, konyha, koedukált fürdő, gyakorlóterem, kis könyvtár, játékterem. Ha egyéb helyszínötlet van, akkor azt csak úgy játszhatjátok ki, hogyha előtte engedélyt kértek a házatok magiszterétől, hogy lehet-e. Ha ő rábólint, akkor kijátszható (pl. nekromantáknál egy kripta), ha pedig nem, mert nem érzi reálisnak, akkor az ötletet el kell vetni. De nyugodtan lehet javaslatokat tenni és ha elfogadásra kerül, bekerül majd az adott hely a felsorolt helyszínekhez.

A szakházakba minden diáknak, aki az adott szakra jár, külön szobája lesz, tehát senkivel se kell osztozkodni, erre pedig majd minden karakter egy új témaként hozhatja létre az adott helyet a szobáját, de csak akkor, hogyha játszik is ott. Tehát addig ne hozzon létre senki se saját hálót, amíg nincs ott játék, csakis a játék kezdete előtt, mert sok felesleges témának nincs értelme.

Ha bármi kérdés felmerül bennetek, akkor megtaláltok minket a fórumon és MSN-en is, jó játékot! //
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-01-24, 12:55 pm

//Nil szobájába//

Kedves Nil és Tarkh!

Nos, először is annyi, hogy ezt mindkettőtöknek küldöm (Nil és Tarkh), méghozzá azért, mert mindkettőtök felajánlotta, hogy segít majd nekem a varázslásban. Úgy gondoltam, hogy mivel tudtom szerint ti is jóban vagytok, találkozhatnánk hárman is és edzhetnénk egy kicsit, talán nektek se ártana a dolog. Kicsit körbenéztem a suliba és én a párbaj teremre gondoltam, szóval ha benne vagytok, akkor írjatok vissza és ma vagy amelyik nap nektek megfelel, találkozhatnánk is ott.

Rachel


//Usereknek: remélem, hogy nem probléma ez a hármas játék, de ha nincs kedve hozzá vmelyikőtöknek, akkor nyugodtan mondjátok vissza, szóval ez csak egy ötlet volt. Smile //
Vissza az elejére Go down
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-01-24, 5:20 pm

//Nil szobájába//

Mivel tudtom szerint ma óra van a másodikosoknak, ezért ha nektek megfelel, este találkozzunk, fél 10-10 óra felé és akkor már Tarkh is biztosan végzett az órával és tud is kicsit pihenni, így pedig nem leszünk időhöz kötve. Akkor a párbajteremben várlak titeket!

Rachel
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-03, 12:30 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Úgy érzem, hogy a Tarkh-al való beszélgetés valamennyire jót tett a lelkivilágomnak, de még most is pocsékul érzem magam. Nem hittem volna, hogy ennyire meg fog viselni Lucius lépése, hogy nincs velem, nem láthatom és hogy nem keres… Bele se akarok gondolni, hogy ő miként érzi magát, mivel az a helyzet, hogy most már fogalmam sincs róla, hogy jelentettem-e valamit egykoron a számára. Jól esett volna, ha legalább egy levelet ír Valentin napkor vagy akármikor, de talán már nem is gondol rám és nekem is túl kéne lépnem rajta, mégis, egész külsőmön látszik, hogy ez még nem megy… Mindig csodálatos, göndör hajam most egyenesen omlik végig a hátamon és előre a vállaimra, ezzel kissé lazább, másabb külsőt kölcsönözve nekem… de nem tetszik, utálom, mégse akarok most csinos lenni és a régi Lis, valahogy képtelen vagyok rá. Szép szemeim azért valamennyire kisminkeltem, de ruházatom se olyan elegáns és csinos, mint szokott lenni, egy egyszerű, fekete nadrág van rajtam, hófehér övvel, fehér sportcipő lábaimon, felül pedig egy fekete színű, nem túl vastag pulóver, mivel azért még tél van, nem árt felöltözni normálisan. Egyébként a Kémképzők szakházának társalgójában ülök, egy elég nagy méretű kanapén és egy egyszerű újságot olvasok a varázsvilágban történt eseményekről, de nem tud igazán lekötni. Jó lenne ismét dumálni kicsit valakivel, hogy elterelődjenek a gondolataim és bár ihatnék is, hogy az alkohol segítsen, az soha nem volt az én világom, nem szoktam annak segítségével megoldani a problémákat, így marad az újság és az idő, amely talán segít és eltűntetni a sebeket…*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-03, 3:17 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

*Nem igazán tudok mit kezdeni magammal, az elmúlt pár napban igazándiból nem csináltam semmit, csak döglöttem itt a szakházunkban. A küldetésem óta viszont már zavaróan nyugalmas ez az egész helyzet, és mivel nem lehet mindig összeesküvések után nyomozni, így valami hétköznapi dologgal kell elütnöm az időt. Miután rendbe szedem magam, tehát lezuhanyzok, és felöltözök, ki is megyek a szobámból, amúgy is ideje lenne picit ismerkednem a szakházammal, és a környékével, mert bár hónapok óta itt vagyok, mégsem mutattam túlzott érdeklődést eme hely felfedezése iránt. Öltözetem egyébként teljesen hétköznapi. Régi kissé nyűtt bőrnadrágom van rajtam, bakancsommal, felül pedig egy fekete rövid ujjú pólót viselek. Miután átdobom a vállamon kopott bőrdzsekimet, ki is megyek a szobából, s első utam egyenesen a szakház társalgójába vezet. Még nincs tervem a mai napra, de ismerve magamat, majd csak kitalálok valamit amivel elüthetem az időt, bár ez így egymagamban kötve hiszem hogy annyira izgalmas lenne. A társalgóba érve azonban picit meglepetten veszem tudomásul, hogy nem csak én vagyok jelen, hanem egy másik Cruo-s diák is, akit még ismerek is valamennyire. Na persze nem olyan közelről, hiszen emlékeim szerint talán egyszer futottunk össze még a kastélyban talán két éve egy biliárdra semmi több, na meg persze miatta, illetve a testvére miatt kellett hajnalok hajnalán felkelnem, így nehéz lenne elfelejteni ezt a nevet, és arcot. Viszont ahogy látom a szaktársam lett. Lehet ideje lenne picit ismerkedni, és ezt a saját módszereimmel el is kezdem. Kezdetnek hangtalan léptekkel lépek a kanapé, mögé szememet végig futtatva az újság látható hasábjain, majd hangosan adok hangot a jelenlétemnek.*
-4 százalékkal nőttek a részvények a bájital tőzsdén... Csak nem találtak egy elveszett mákonybab ültetvényt?*kérdezem fennhangon, kissé sötét mosollyal, miközben megkerülve az ülő alkalmatosságot, valahol a másik mellett helyezem magamat kényelembe, fejemet felé döntve.*
-Amúgy szia... Lis ha nem tévedek, ha végeztél kölcsön adod pár percre?*utalva ezzel az újságra, bár hogy valóban kíváncsi lennék rá, vagy csak így akarok kontaktust teremteni kettőnk között az az én dolgom, de ha arra vár, hogy csendben maradok, akkor csalódnia kell. Fura így megnézve, picit más régebben, de nem igazán tudom megmondani miért. Lehet éppen rosszkor jöttem? *
-Szóval te is kém lettél, illik hozzád...*vonom le a következtetést, miközben végtagjaimat kinyújtva nyújtózok egyet, s kissé talán alpárian is ásítok egy nagyot.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-03, 8:54 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Bár a jövevény igyekszik szinte hangtalanul közelíteni felém, azért most odafigyelek a külvilágra, főleg, hogy kémnek tanulok, így észlelem is, hogy valaki közelít hozzám és kissé elmosolyodva szólítom is meg, még mielőtt a kanapéhoz érhetne.*
- Szia Nil. *igen, én már láttam itt és talán neki nem tűntem fel, azért én kiszúrtam már, amikor az otthonunkban mászkált, hiszen két hónapja egy szakházban vagyunk, ahogy Raven is. Nem rossz ez az édes hármas, úgy hiszem, a csaj is szimpi, Nillel pedig szintén nincs semmi bajom se. Ahogy beletekint az újságba és felolvas belőle egy részletet, úgy pillantok fel lassan az arcára, majd vonok is vállat.*
- Fogalmam sincs, de engem soha se érdekeltek igazán a bájitalok. Téged talán igen? *kérdezek is rá kíváncsian, majd ha mellém kerül, picit se mozdulok, bőven elfér a kanapén rajtam kívül ő is, tehát már biccentek is neki nevem említésénél. Kár, hogy bizonytalan benne, de hát nem emlékezhet rám mindenki.*
- Igen és persze, itt van. *adom is át neki, miután becsukom az újságot, én meg tudom nézni később is a maradékot és annyira amúgy se érdekel, tehát ölembe ejtem kezeimet, fejemet hátra döntöm, majd lassan felé is fordulok.*
- Miből gondolod, hogy illik hozzám? *teszem is fel a nagy kérdést, úgy kutatva arcát, nem törődve az ásítással. Nekem aztán mindegy, hogy miképp viselkedik, még alig ismerjük egymást, bár azt meg kell mondanom, hogy változott, amióta utoljára láttam – mert hát órán annyira nem figyeltem meg -, idősebb lett, helyesebb és talán érettebb is. Hmm, vajon Lucius milyen lesz pár év múlva? Ahj, hogy ismét csak rá tudok gondolni, valami kéne, ami eltereli a gondolataimat.*
- Tudsz valamit szerelmi bánatra? *hangzik is a random kérdés, és most már nem titkolom azt, ami van, ezért is festek pocsékul, mert érzem, hogy nem vagyok most olyan vonzó személyiség, aki szoktam lenni, Nil pedig talán tud segíteni. Na nem száz, de egy próbát megér a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-03, 9:21 pm


//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

*Bár eleinte próbáltam hangtalanul közlekedni, de mivel Lis már először kiszúrt, így miért lopakodjak? Mellé érve fel is olvasok pár sort az újságból, na nem mintha annyira érdekelne a tőzsde téma, vagy a bájitalok, egyszerűen erre talált rá először a szemem, így a kérdésre adott válaszom is egyértelmű lesz.*
-Nem, nem igazán csak ezt láttam meg először az újságban.*rázom meg egy félmosollyal a fejemet, majd nemsokára már a másik mellé ülök a kanapéra. Nem zavartatom magam, elég nagy, na meg kényelmes is, és most éppen ez kell nekem, na meg társaság is, mert úgy érzem mióta leköltöztem ide a magány szinte a féltestvérem lett. Bár hülyén kérdeztem rá a nevére, lévén tudtam rá a választ, hiszen nem egykönnyen felejtem el a Renfield tesókat, akik hajnalba felébresztettek, sőt még egy szobába is akartak aludni, na de mindegy ez régen volt, azóta bizonyára sokat változott a helyzet, úgy érzem a múltat nem kell felhozni..*
-Köszi..*veszem át, és lapozok bele, szemeimet végig futtatva a külföldi rovatokon, majd ahogy olvasom a sorokat úgy tűnik arcomra egyre szélesebb vigyor költözik, mígnem el is nevetem magam.*
-Frankó… köszi csak ennyit akartam.*mondom vissza csúsztatva közénk a papír lapot, az egyik képre mutatva, ahol éppen egy illegális pénzverdét mutatnak pontosabban annak a romjait, körülötte pedig jó pár hatóságit, láthatóan valami komoly gond történt ott.*
-Jártam itt pár napja, akkor még jobb állapotban volt. Első küldetés, azt hiszem a tulajt most eheti a fene, bár hogy ez kinek a műve fogalmam sincs, de lenne pár tippem.*mondom hátra dőlve, majd a kémes dolgot is megemlítem. Amikor azonban vissza kérdez hirtelen hagyom abba az ásítást nézek picit komolyabban a másik szemébe.*
-Nem is tudom, úgy rád nézve először ez jutott az eszembe… Na meg ahogy hallottam a régebbi legendákat rólad, már ha nem veszed sértésnek, úgy sejtem ha akarsz bárkit az ujjad köré tudsz csavarni… Ez mondjuk elég jó tulajdonság olyannak, aki csendbe akar dolgozni…*rántom meg a vállamat, inkább hagyva a dolgot, remélem ennyivel kielégítettem a kíváncsiságát, azonban a következő kérdés kissé meglep, bár ezt nyugodt arcom egyáltalán nem mutatja ki felé.*
-Hmm lássuk csak, a legjobb bájitalok, a Whiskey, Konyak, Likőr, és egyébb „A vitamin” tartalmú folyékony szerek, de ezek maximum csak feledtetik a problémát, a másik bevált módszer az idő, a harmadik egy másik pasi aki feledteti veled a gondot, illetve legdrasztikusabb pedig az emlék törlés, nos válogathatsz..*fűzöm össze a karjaimat, miközben féloldalasan felé fordulva kíváncsian döntöm oldalra a fejem.*
- Felszarvazott, otthagyott, vagy csak egyszerűen időt kért és szünetet a kapcsolatotokban a tag?*úgy érzem nem kell megkérdeznem, miért kérdezte az előbbi dolgokat, Lis jobb az ilyesmibe legalábbis, amikor én szenvedtem hasonló bajban, sokkalta rosszabbul viseltem, legalábbis szerintem.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-03, 10:35 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Szerencsére mostanra már kifinomultak az érzéseim, így nem lehet olyan egyszerűen meglepni, ami szerintem pozitív dolog. Amúgy sincs most olyan személy az életembe, aki szeretne bármiféle meglepetést is okozni nekem, szerintem most úgy igazán a testvéremen kívül senkit se érdeklek. Ez van, ez a szomorú igazság. Az újságot viszont Nil is kiszúrja, így olvasva fel belőle néhány sort, és mivel a bájitalok őt se érdeklik igazán, így nem is ragozzuk tovább a témát, inkább átnyújtom neki az újságot, ha már érdekli és amikor felém mutatja, csak kíváncsian figyelem meg azt, amit mesél és hirtelen fel is kelti ám az érdeklődésemet ez az egész, hiszen egy küldetésről van szó. Én még nem kaptam egyet se, de tudom, hogy ami késik, az nem múlik.*
- Hűha, hogyhogy? Szóval, mi volt a küldetésed? Már ha nem titok, mert akkor megértem, hogy nem beszélhetsz róla. *kérdezek is rá kíváncsian, így pillantok szép szemeimmel a másik arca felé és ha mesél, akkor türelmesen végig is fogom hallgatni és csak ez után térünk rá a másik témára, ami nem más, mint a kémképzés. Meglep, hogy szerinte illik hozzám ez a szak, érdekelne, hogy miből vonta le ezt a következtetést, a válaszát hallva pedig csak halkan felsóhajtok.*
- Lehet, hogy ilyen voltam, de amikor meg akartam állapodni valaki mellett, megszívtam… ismét. *jegyzem is meg szomorúan, majd végül picit mégis elmosolyodom.* - Na meg, szerintem Téged sose sikerült volna. *hogy miért mondom mindezt? Magam sem tudom, de valahogy úgy érzem, hogy Nil érdeklődését én sose keltettem fel, egyszer se utalt rá, bár tudom, hogy sokáig ott volt neki Daphne. Azért szép az a lány, megvan benne az a plusz, amit megszeretnek a férfiak, és meg is akarnak tartani, velem ellentétben. Viszont ha már így témába került, egy kis tanácsot is kérek tőle a szerelmi bánatra, de a válaszait hallva csak egyre nagyobbakat pislogok.*
- Hűha… hát figyelj, törölni tuti nem akarom, mert számomra szép emlékek, pasizni pedig ezzel a külsővel nem menne, valahogy még nem érzem magamban a régi erőt, szóval… néz csak rám. *mutatok is végig magamon, mivel a gyönyörű, göndör fürtöket most átváltotta az átlagos, egyenes haj, a csinos ruhát pedig ez a számomra igazán hétköznapi viselet… *
- Inni pedig nem szoktam, de talán egy pohárka nem lenne rossz, bár nem hiszem, hogy van a szakházunkban, szóval ennek is lőtte, mert hogy nincs kedvem sehová se menni, az is biztos. *bár el tudnék hoppanálni bárhová és megoldhatnám öt perc alatt a dolgokat, mégse teszem, egyszerűen lusta vagyok hozzá, szóval ennyi, egyszerűen egy kész szerencsétlenségnek érzem most magam, így zuttyanok lejjebb is a kanapén.*
- Eltűnt pár hónapra, nem írt, nem üzent, aztán egyszer csak összefutottam vele és olyan volt, mintha kicserélték volna. Én szakítottam vele, de azt hittem, hogy tesz majd érte, hogy ne így történjen, hogy keresni fog, de nem is ellenkezett, talán ezt akarta… Egy üzenetet se írt nekem, szóval gondolom most elvan a suli többi csajával, én pedig ennyi voltam. Bánt mert… azt hiszem, hogy elkezdtem megszeretni őt. *pirulok is bele kissé, annyira jó volt vele, de hát ez van, nekem más jutott, ismét az egyedüllét, a magány. Talán bele kéne ebbe törődnöm és eldobnom magamtól a szerelem érzését, és azt, hogy érezzek bárki iránt, bármit. Régen megvoltam érzelmek nélkül, csak szórakozásból és bár lennék boldog most egy valakivel, ez nekem nem jutott ki, Luciust már nem érdeklem, el kell fogadnom.*
- Mindegy is, megszokom majd, aztán ismét jobb lesz a kedvem, csak nagyon nehéz… olyan űrt érzek. *sóhajtok is fel halkan, majd végül hajamba is beletúrok kissé. Nem, nem fogok elpityeredni, csak nagyon bánt még ez az egész, pedig már jó pár hete történt az a beszélgetésünk… ha tudom, hogy ez lesz, hogy nem fog keresni… mit meg nem adtam volna egy utolsó ölelésért… egy utolsó csókért, amelyre talán soha többé nem kerül sor… Na… ezen gondolatoknak hála lassan eltörik a mécses és pár apró könnycsepp végig is fut csinos arcomon.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-03, 11:19 pm


//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

*A lányt kiszúrva a teremben, úgy gondolom elég az unalmas magányos órákból, egy kis társaságnak én is örülnék, Lissel pedig semmi bajom nincs. Az újságot megkapva tőle meg is látom amit szeretnék, s így hozom szóba a küldetésemet is. A szavakra egy halvány mosollyal nézek felé féloldalasan.*
-Kíváncsi vagy? Nos nem akkora titok. Sideris egy Durmstrangos tanár utáni merénylethez hívott, pontosabban az volt a dolgom, hogy kiderítsem mi volt. Nem volt túlságosan egyszerű, Svédországtól Anglián keresztül egészen Franciaországig kellett elmennem, ahol rájöttem hogy egy régi tanítványa volt, aki mellesleg dúsgazdag éppen emiatt a pénzverde miatt. A lényeg hogy szerencsétlen egy véletlen folytán teljesen megnyomorodott, és vérszemet kapott erre a tanárra.Teljesen a megszállotja lett éveken át figyelte aztán, felbérelt vagy 50 fejvadászt, és pár diákot is a Durmstrangban hogy nyírja ki.. Nem egy szép történet..*csóválom meg a fejemet, egy halvány fél mosollyal azért, hiszen valóban nem voltam humánus a dolgok megoldását illetően. A következő szavakra azonban picit elmerengve nézek a másikra.*
-Ismét..? Amúgy nem úgy értettem hogy ilyen vagy, csak hogy megy neked, szerintem jó pár pasi kapna az alkalmon ha úgy akarnád..*mondom egy vállrántás keretében, hiszen Lis szép lány, bizonyára megvan benne az amivel elcsavarhatja bárki fejét. Azért erre a megintre kíváncsi lennék, de ha nem akar hát nem beszél róla, amikor azonban engem is belekever, picit azért szélesebb lesz a mosolyom.*
-Meglehet… De nem is próbáltad, legalábbis én nem emlékszem rá, hogy bármikor adtál volna olyan jeleket felém.*Na nem mintha tényleg sikerült volna neki, bár ezen nem akarok fantáziálni. Akkor ott volt nekem Daphne, akit semmilyen kincsért nem csaltam volna meg.. Na de a téma halad tovább, és a lány meséje alapján, most már sejtem, hogy szerelmi bánat van a háttérben, sőt biztos vagyok benne. Amikor végig mutat magán, picit elgondolkozva nézek végig rajta majd egy arasznyit közelebb hajolva, nézek a szemeibe.*
-Szerintem nincs veled baj.. Nem a ruha teszi az embert, bár egyenes hajjal nem láttalak még.*vallom be nyugodt hangon. Az italra mondhatnám, hogy az én szobámban van, de egyenlőre lehet nem kéne ilyesmivel elő állnom, lehet félre érthető lenne. Amikor a srácról kezd el mesélni, most már értem teljesen a szomorúság okát. Nem jó érzés ha faképnél hagyják az embert, főleg mikor újboli találkozásnál ennyire le**arják, mint ahogy ő állítja. Így sóhajtva fel dőlök picit jobban hátra*
-Sz*r ha akkor bántanak meg amikor megszeretted őket… Tudom milyen, bár elég nagy hülye lehetett ha csak így elhagyott….*nem tudom jó lenne e felemlegetni e ezeket, hiszen ahogy látom rosszul érinti a dolog, viszont amikor eltörik az a bizonyos mécses, közelebb ülve teszem rá a kezem a hozzám közelebb lévő vállra.*
-Hé-hé… ne kezd el ezt. Nem mondtam még hogy érzékeny vagyok a sírásra?*kérdezem, majd inkább úgy döntök hagyom a poénkodást nincs itt az ideje.*
-Köztem és Daphne között is vége, már jó pár hónapja. Mi lassan három éve voltunk együtt. Nem mondom hogy csak az ő hibája volt, kettőnkön múlott, de tudom milyen amikor olyasvalakit vesztesz el, akit tényleg megszerettél. Soha semmi sem lesz már olyan mint régen, valami elszakad a kapcsolatban, és az egész varázs szertefoszlik. De az élet nem mindig habos torta, néha megtörténik hogy beüt a ménkű, és ilyenkor nem lehet mást tenni mint túlélni, aztán az idő mindent megold. Lehet nem ártana ha picit szórakoznál, Ha akarod szólok Siderisnek hogy adjon neked valami szivatós melót, az kitisztítja az agyad...*Próbálok némi kis viccet is belecsempészni a dologba. Nem vagyok jó vígasztaló, de azért próbálkozok, bár kétlem hogy ettől sokkal jobb lenne neki.*
Vissza az elejére Go down
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-08, 12:17 am

//Lis szobája//

"Drága Lis!

Csak remélni tudom, hogy ez a levél nem a kandallóban kötött ki, hanem finom kacsóid között. Több, mint egy hónap telt el, hogy nem láttalak s hiányod belül megcsonkít, s a seb lassú lázzal emészt folyamatosan. Nőnap alkalmából is ragadtam most tollat, s a megbűvölt boríték rejt egy szál rózsát is. Kérlek, hogy ha van reményem, akkor küldd vissza az egyik levelét, ha nincs, akkor egy tövisét.

Válaszodat epedve várja:
Lucius"
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-10, 1:47 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Nil társaságára nem számítottam, pedig most már kéne, hiszen egy helyen élünk, bizonyára többször fogunk összefutni. Tudom, hogy eddig is egy toronyban laktunk, de azért a kettő kicsit más, úgy gondolom. Érdeklődni kezdek felőle, ha már az egyik küldetését említi és talán nem lesz abból gondja, hogyha mesél nekem egy kicsikét minderről, végtére is, tud mérlegelni, és én is kém vagyok… azaz leszek.*
- Hűha, ez nem semmi feladat, de ezek szerint volt vele dolgod bőven. Nem is tudom, asszem nem irígyellek. Kíváncsi vagyok, hogy engem mivel fognak majd megbízni, de egyelőre jó most ez a kis nyugalom. Te meg ügyes vagy, hogy megoldottad. *dícsérem is meg kedvesem, mert szerintem megérdemli, nem volt egyszerű ügy, de ezek szerint tökéletesen elvégezte a feladatát, az újság is ezt jelzi nekem. A téma viszont hamarosan rám terelődik, így beszélgetünk rólam, a régi Lis-ről és a kérdésére csak meglepetten pislogok Nil felé.*
- Nem ismersz, nem tudod, hogy milyen kapcsolataim voltak, de igen, jártam már így. *most minek mondjak neveket? Felesleges, az se biztos, hogy ismeri Pétert, aki az első szerelmem volt, mégis oly sokszor ártott nekem, ahogy én is neki, de mindig újra egymásra találtunk, kívéve már egy ideje és akkor jött Lucius. Mindegy is, rég volt már…*
- Valóban nem adtam jeleket, valahogy sose gondoltam rá, hogy mi… Na nem azért, mert nem vagy helyes vagy valami, egyszerűen nem fordult még meg a fejemben. *igen, még… de még most se. Nem is tudom, hogy miért nem, talán Daphne miatt, mert tiszteletben tartottam a dolgait, fene tudja, de már nem is számít. Most is csak beszélgetni szeretnék, mesélni, ha már itt van, így osztom meg vele a szomorú dolgokat, amik engem marnak egyre jobban.*
- Nagyon hülyén áll? *kérdezek rá most már egy apró mosollyal egyenes hajamra, hiszen kissé más arcot kölcsönöz, de talán így is szép vagyok, fene tudja, Nil a férfi, majd megmondja ő. Még egy picikét azért mesélek a szakításról is, ha már így érdeklődik, de nem tudom, hogy ezzel jót teszek-e magamnak vagy még inkább magam alatt ásom azt a bizonyos gödröt.*
- Lehet, hogy más is van a háttérben és én nekem kellett volna megértőbbnek lennem. *ismerem is be halkan, hiszen nem voltam türelmes, nem hallgattam végig, pedig beteg is volt. Minden annyira kusza… Az emlékek miatt picit pityeregni is kezdek, Nil keze pedig talán valamelyest segít, így döntöm buksimat vállára, mindenféle hátsó szándék nélkül.*
- Sajnálom, hogy nálatok is így alakult, de már hallottam róla… Tudod, a pletykák. *törlöm is meg arcomat, majd a szivatós meló említésénél kissé el is mosolyodom, így távolodom el a sráctól, majd igazítom is meg hajamat.*
- Túl leszek rajta, csak kicsit most tovább tart. Inkább szerezz nekem egy pohár konyakot, hogyha segíteni akarsz… *nézek is bele szemeibe, remélve, hogy nem fog ez miatt csúnyán nézni rám, hogy most így ugráltatom, de talán nem olyan hatalmas kérés ez. Mindenesetre hamarosan kiderül, hogy készséges lesz-e vagy sem és inkább magamra hagy.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-10, 2:26 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

-Kössz. Igazából örültem, hogy nem kell itthon kuksolnom. Veled ellentétben engem megöl az unalom, szívesebben bevállalnám, hogy inkább minden héten ehhez hasonló küldetésekre küldjenek, minthogy itt tengessem az időmet..*rántom meg a vállamat, hogy miért mondom ezeket, az az én dolgom, a lényeg hogy már nem vonz annyira se Seol, se ez a környék, szívesebben vagyok máshol, bár gondolom ez Lisnek is leeshetett. Amikor rá terelődik a téma, kényelembe helyezve magamat, fordítom felé a fejem, figyelve a szavaira.*
-Lehet, de nem is hinném, hogy annyi közöm lenne hozzá..*fűzök ennyit hozzá, nem fogok beleturkálni mások lelki világába, amikor még a sajátomat sem nevezném stabilnak teljesen. A következő szavak azonban megnevettetnek.*
-Köszi a dícséretet, de te sem ismersz, a külső csak egy dolog, egyáltalán nem olyan vagyok, mint amilyennek elképzelnél, már ha egyáltalán elképzeltél valamit.. Amúgy nekem sem fordult meg..*zárom rövidre a dolgot, kicsit zavart pillantással, amit inkább magam elé irányítok, végül pedig hallgatom az ezt követő szavakat, a hajáról tett kérdésre, pedig kicsit eltávolodva tőle, mérem végig szemeimmel, s mire végzek a dologgal, egy kisebb mosoly is megjelenik az arcomon, miközben megcsóválom a fejem.*
-Nem, sőt kicsit érdekesebb is, talán azért mert így még nem láttalak, de ha rám hallgatsz, nem búcsúznék el a göndör hajtól. Az jobban illik hozzád.*mondom egy félmosollyal. Egyenes választ kért, hát azt adok, bár lehet ez csak az én nézőpontom, a találgatásra viszont csak megrántom a még pillanatnyilag szabad vállaimat.*
-Talán, de szerintem most már tök mindegy. Amúgy nálam nem lehetsz rosszabb. Én egy igazi szemétláda tudok lenni, ha valaki megbánt. Ha úgy érzed te is hibás vagy akkor neked is lépned kell. Sokan azt mondják a női nem kiszámíthatatlan, de szerintem nekünk férfiaknak sincs mire panaszkodnunk.*engedek meg egy félmosolyt, de aztán nemsokára eltörik az a bizonyos mécses, én pedig valamiért nem is ellenkezek a feje ellen ami a vállamra kerül. Nem teszek semmi többet mint meghallgatom a másikat, talán ez is segít. Daphne említésénél viszont elhúzom a számat.*
-Száradna le a sok pletykafészek szája..Látod egyrészt ezért is rühellek már itt lenni. Amúgy nincs mit sajnálni, nem illettünk össze, csak ehhez kellett három részben szép év hogy felfogjuk. Mindenből tanul valamit az ember.*mondom némileg halkabban, de nem akarok tovább a saját témámnál maradni, bár tény én hoztam fel. Ahogy észre veszem Lis viszont már kezd valamivel jobban lenni, a következő kérés azonban kicsit meglep. Nem mondom jó kis teszt lesz ez nekem, főleg mivel lejjebb akarok adni a piából, erre már jön is az első kísértés, meglátjuk meddig jutok el a próbálkozásaimmal.*
-Ha vársz két percet...*csupán csak ennyit mondok, s a következő pillanatban már el is tűnök. Lehet lusta vagyok a szobámig elcaplatni, de nem érdekel, most hopponálással oldom meg a problémát, így pár pillanat múlva vissza is térek egy üveggel, és egy pohárral. Igen jól látja, csak eggyel, ugyanis én nem kívánok inni.*
-Lejjebb kell adnom vele, különben búcsút mondhatok a májamnak... Na meg ha piás vagyok, elég sok hülyeséget csinálok amit nem kéne, szóval ettől inkább megkíméllek a saját érdekedben..*Mondom egyszerű, nyugodt hangnemben, hiszen hát Lis csinos lány, és bár nem gondolkozok vele kapcsolatban semmin, ki tudja az alkohol mit hozhat ki belőlem, szóval inkább nem kockáztatok,hanem öntök egy pohárral a másiknak.*
-Mennyi idő után történt ?*célzok persze a szakításra, bár nem tudom jó e ezt a témát rágni vagy sem, de jelenleg jobb nem jut eszembe.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-10, 8:21 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Úgy érzem, hogy Nilben több van, mint amennyit én megismertem eddig belőle. Nem is értem magamat se, hogy eddig miért nem próbáltam meg többször beszélgetni vele, mindkettőnknek jót tehetett volna, de talán még barátok lehetünk, hiszen mind a ketten kémnek tanulunk, ez már egy remek közös pont.*
- Nem tudom, hogy miért vagy ilyen negatív, de most ez a szakház azért más, mint amilyen a kastély volt, még érhetnek pozitív meglepetések. *próbálok én is azért kedves lenni és ilyesmiket mondani, majd ha már kémek vagyunk és küldetések, még egy kérdés megfogalmazódik bennem.*
- Te melyik két tárgyat vetted még fel az alap kémképzőkhöz? *kíváncsiskodom picikét, hátha van még bennünk valami közös, majd mindjárt kiderül. Viszont amikor a magán jellegű dolgaim kerülnek előtérbe, jól hallhatóan Nil bár kérdez, mégis kivonná magát a dolgok alól.*
- Hát te kérdeztél rá, én erre feleltem, szóval bár nincs közöd hozzá, mégis kíváncsi vagy. *mosolyodom is el cseppet, láthatóan nem zavar a dolog. Viszont valahogy ő és én… sose kerültünk közelebb egymáshoz és talán ez így is van jól, nem nézek mindenkire potenciális partnerként, már elég jó ideje… *
- Hmm, valahogy gondoltam. Ha megfordult volna, talán a tudtomra adod. Na de akkor milyen vagy? *rá hagyom a lehetőséget, hogy meséljen magáról. Azt mond el és annyit, amennyit csak szeretne nekem, én pedig kíváncsian végig is fogom hallgatni őt, hogy ez után ismét felém terelődhessen a beszélgetésünk, így jön szóba egyenes hajam is, amely tényleg nem az igazi, egyetértek.*
- Ugyanígy gondolom. *bólintok is rá, majd végül a Luciussal való emlékeim is előtérbe kerülnek, így beszélgetünk arról egy ideig, majd még Nilnek is dőlök kis időre, mindenfélre félreértés nélkül, pusztán jól esik, hogy valaki vígasztal, tehát itt maradok, egészen addig, amíg Daphne-ról nem kezd el mesélni nekem.*
- Nil, szerintem ne így állj hozzá. Gondolj a szép emlékekre, mert bizonyára nem véletlenül voltál vele ennyi ideig. *remélhetőleg valamit használnak szavaim, mert ahogy érzem, most mintha már nem kedvelné azt a lányt. Persze az ő dolga, én véletlenül se akarok ebbe beleszólni, csak ha már ő is próbált nekem segíteni, akkor ezt én is megtehetem vele. Egy ital viszont most mégis jól esne, így kérem meg a fiút, hogy kerítsen már nekem egy pohár konyakot, amit szerencsémre meg is tesz. *
~ Kedves… ~ *és amikor megjelenik, kissé kíváncsian nézek arra az egyetlen pohárra, ami az asztalra kerül és nemsokára már meg is töltjük azt, ha minden igaz.*
- Persze, te tudod, nekem egy pohár elég, nem fogom leinni magam, annyira nem lehetek elkeseredve. *oh, dehogynem, de így, hogy Nil nem iszik velem, végképp könnyebb a dolog. Tehát a konyakos poharat már fel is veszem és mielőtt beleinnék, a fiúra mosolygok.*
- Köszi! *és már meg is kóstolom… Hmm, remek, halkan hümmögök is hozzá.* - Finom, nagyon. *biccentek is fejemmel, majd pár korty és végül ölembe ejtem kezemet a pohárral együtt, így vonok vállat a következő kérdésre.*
- Nem is tudom, néhány hónap. Őszintén szólva nem tudom, hogy mikor jöttünk össze, sose mondtuk ki, csak egy idő után így éreztük… én így éreztem. *ismerem is be a fiút figyelve, majd ez után én is érdeklődöm picit, miközben néha kortyolok párat a pohárból, de jó picikéket, tehát sokáig elég lesz.*
- És neked van valaki kilátásban? *azért már egy ideje szétmentek a sentinel lánnyal, lehet, hogy már van valakije… bár, most nem úgy tűnik nekem, de soha nem lehet tudni.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-11, 2:07 pm


//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

-Például? Mi a fenét keresek itt, azon kívül, hogy tanulok?*szegezem rá, komor tekintetemet, arcomon azonban lassan egy kisebb mosoly is megjelenik, miközben megcsóválom a fejem.*
-Érhetnek, ez igaz..*Nem akarok tovább leragadni ennél a témánál, nem mintha unszimpatikus lenne a lány, de azt hiszem a saját dolgaimat jobb ha nem teregetem ki mások előtt. A kérdésre viszont most már azonnal felelek.*
-Terramágiát, és a pusztítástant. Igazából elég sokat vaciláltam mit szeretnék, a pusztítástan érdekel, mellé meg úgy hasra csapás szerűen jött a terra.*Nem terveztem, igazából magam sem tudom miért ezeket vettem fel, azon kívül, hogy szimpatizálok ezekkel a mágia ágakkal.*
-Szakmai ártalom, tudod kém vagyok, próbálok információkat gyűjteni. Amúgy ahogy látom téged se zavar.*rántom meg a végén a vállamat egy kisebb mosollyal, ezután viszont egy másik témát kezdünk el boncolgatni. Na igen, régen más voltam, ahogy most is megint más lettem, de tény hogy nem adtam tudtára semmit a lánynak, talán Daphne miatt, magam sem tudom, de most már lényegtelen is. A kérdésre azonban nem felelek azonnal, hanem egy tőrt húzok elő az övemből, amit a tenyeremre helyezve lassan felé is fordulok a szemébe nézve a lánynak.*
-Vedd fel, utána fordítsd magad ellen, és kezd el magad felé szúrni..*Mondom komor hangon, bevetve a szuggesztiót, tekintetem hűvös, az arcom is komor, azonban ez csak a látszat. Nem akarok kárt tenni a másikban, így ha sikerül legyűrnöm az akaratát, mielőtt még a tőr elérné őt, megfogom a kezét vissza tartva azt, s el is fordítom a pillantásomat felőle, majd egy sóhajjal hátra dőlök.*
-Nem vagyok jó ember, és nem is tudnék az lenni....*csupán csak ennyit mondok egy fanyar mosollyal. Hogy mi volt ez az egész, ha akar rákérdez, talán Daphne csöndbe maradt ezekről a dolgaimról, bár ki tudja, ki mit tud ebben az intézményben. A következő szavakra csak elmosolyodok, viszont amikor az előző kapcsolatom jön szóba megrántom a vállamat.*
-Persze hogy nem, és gondolok is rájuk. De ezek már csak emlékek, szépek voltak, örülök hogy megmaradtak nekem, de ha lehetőségem lenne se akarnám újra kezdeni. Nem illünk össze, kész. Régen gyűlöltem miatta, de most már nem érzek semmit, tényleg semmit*nem fűzök többet hozzá, de elmagyarázva a dolgokat remélhetőleg már ő is érti. Az ital kérésre azonban úgy gondolom segítek a másiknak, így nemsokára eltűnök, majd újra feltűnök egy konyak társaságában.*
-Remélem is, már csak azért sem, mert ha leinnád magad nem szívesen cipelnélek el a szobádig.*mondom nevetve, láthatólag valamennyit az én kedvem is javul, a dícséretre azonban csak megrántom a vállamat.*
-Szerencsére piák terén, mindig jó minőségűeket választok. Tudod ha már alkohol problémáim vannak, legalább minőségi piától legyenek.*engedek meg egy kisebb mosolyt, azonban szavaim ellenére, én nem tartok vele az ivásban.*
-Akkor ez még új kapcsolat. Az ilyesmit még hamar rendbe lehet hozni. Hidd el ha több éve tartott volna sz*rabb lenne.*mondom el a véleményemet, bár lehet nincs igazam, a kérdésre azonban csak kis késleltetéssel felelek.*
-Nem igazán, nem hinném hogy bárki kibírna hosszabb ideig, és az igazat megvallva az is lehet, hogy én se akarnék semmilyen kapcsolatba bele ugrani.. Hosszúba legalábbis nem. Egyedül könnyebb..*teszem hozzá egy kisebb mosollyal, miközben azért a másik fele is nézek.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-11, 9:48 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Ha már Nil próbál ilyen rendes lenni velem és érezhetően segíteni, már csak a jelenlétével is, akkor én se akarok tovább negatívkodni, hanem próbálom pozitív felfogásra sarkalni, de nem érzem úgy, hogy túl sok sikert érnék el mindezzel, sajnos. *
- Erre a kérdésre neked kell tudnod a választ, nem pedig én nekem. Na meg, azért tanulsz, hogy legyél valaki, hogy erősebb legyél, mint amilyen most vagy, nem? *kérdezek is rá kíváncsian, mert ha a válasz igen, akkor mégis csak van keresnivalója a Mysterioban. Viszont ha már így a suli a téma, akkor szóba hozom a felvett két tárgyat is, persze pusztán kíváncsiságból, de amikor meghallom, hogy miket vett fel, kissé elkerekednek szemeim.*
- Nem mondod? Akkor terramágia kívételével minden órán találkozni fogunk. *mosolyodom is el, hiszen jó lesz ismerős arcot látni az órákon és ezek szerint mi Nillel nem is különbözünk annyira egymástól, mint ahogy azt eddig hittem.* - Én a pusztítástanon kívül az Ereklyetant vettem fel. Szeretem Ms. Valbraith óráit. *mesélek is neki, mert bár nem kérdezte, talán őt is érdeklik az én tárgyaim. Nem tudom, hogy milyen is valójában ez a fiú, de hogyha engedne egy kicsit többet láttatni magából, az nem volna rossz. Kíváncsian várom, hogy meséljen valamit, de e helyett egészen mást tesz. Egy tőr kerül elő, majd hamarosan felém nyújtja és ahogy a szemembe néz, nem tudok nem engedelmeskedni neki, így aprót nyelek, kezem a tőr markolatára kerül, majd el is veszem azt a fiú kezéből, hogy hamarosan magam felé fordítsam és szépen mellkasomat is kezdem el megcélozni vele, nem túl gyorsan, de azért elég sebesen ahhoz, hogy majdnem bajom legyen. Ha a srác nem elég gyors, akkor bizony magamba döföm, de keze időben kapja el az enyémet és ahogy a koncentrációja megszakad, úgy ejtem el tőrjét, mely előbb a kanapéra esik, majd le a földre.*
- Mi… miért csináltad ezt? *kérdezek rá kissé kiakadva, mert azért ez így nem volt valami szép.* - Számomra nem a spirituális erőd jelenti azt, hogy nem vagy jó ember. Ha nem lennél az, már rég ledöftem volna magam, mégis megállítottál. *jelentem is ki határozottan, kissé még feljebb is emelkedve ültömben, így oktatva ki a másikat, de szavaim nem rosszindulatúak, talán ő is érzi. Ez a kellemetlen esemény után viszont témát váltunk, talán jobb is, mert veszekedni semmiképpen se szeretnék most, nem vagyok olyan állapotban és ezt talán Nil is érzékeli és nem fog hergelni továbbra is, így hallgatom hát mindazt, amit Daphne-ről mesél, azt, hogy nem kezdené vele újra és a további dolgokat is, én pedig aprókat bólogatok is hozzá, mást nem igazán tudok tenni, hiszen beleszólásom nincs és nem is akarom, hogy legyen. *
- Te tudod.*hagyom is ennyiben, majd jöhet is a konyak, ami előtérbe is kerül, én pedig lassan kortyolgatni is kezdem, a szobás megjegyzésre pedig halkan fel is nevetek.*
- Mert olyan messze van a szobám mi? Egy szakházban lakunk, itt aztán nem kell messze vinned. *nem is értem, hogy miért mondta azt, amit, de lehet, hogy csak ugratni akart vagy elfelejtette, hogy hol is vagyunk. Mindegy is, a lényeg, hogy kezdem picit jobban érezni magam, így hát itt az idő, hogy a szerelmi életem után Nilé kerüljön terítékre, valami újdonság, már ha van.*
- Én is így érzem. Lucius után… most, hogy szétmentünk, egy ideig nem ugranék bele komolyabb dolgokba, nem is lennék rá képes. Jó ez így. *max szórakozom úgy, ahogy régen, amint rendbe szedtem egy kicsit magam, de talán megéri, hogy várok még egy kicsikét arra az exos fiúra. Az ital közben elfogy, így az üres poharat az asztalra is csúsztatom, majd elmosolyodva dőlök hátra, ez most nagyon jól esett. *
- Ma már tuti, hogy jól fogok aludni. *egy konyak nekem elég, tényleg nem szoktam sokat inni, de ennyit szerintem mindenkinek szabad. Mindenesetre az biztos, hogy a közérzetem meglehetősen pozitív irányba változott Nilnek hála, mert bár akadt egy kis affér, azért jó, hogy rám talált.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-12, 1:09 am

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

*A lány szavai igazak, ezt belátom gondolkodás nélkül is, az nem is ez az én problémám, de azt hiszem jobb a gondokat magam mögött hagyni, mint tovább agyalni rajta, felesleges önsajnáltatás semmi több, én pedig soha nem voltam ilyen.*
-Azt hiszem igen... Csak tudod, én az utcáról jöttem ide, nehéz megszokni, még így is , hogy tartozok valahová.. Kicsit úgy érzem elpuhultam itt.*mondom párat bólintva egy félmosollyal. Tudom hogy van keresni valóm, csak az a kérdés, hogy a tanuláson kívül van más e?*
-Bár én már így is erőm teljébe vagyok.*teszem hozzá egy fanyar mosollyal, megvillantva az egómat is, bár ha Lis figyel láthatja az arcomon, hogy nem gondoltam véresen komolyan, még ha picit valóban egoista is vagyok. A tantárgyakról is szó esik, s így jövök rá, hogy bizony jó pár közös órán fogok össze futni a vörös hajú lánykával, így szavaira egy kisebb mosollyal bólintok.*
-Ha a sors is úgy akarja, akkor igen, legalább majd meglátom hogy is veszed az akadályokat.*villan rá tekintetem mosolyogva, persze én is végig hallgatom ő mit vett még fel. Érdekes tantárgy az ereklyetan is, de nem hinném hogy illene a profilomhoz, na meg más tárgyak jobban vonzanak. Pl a metamorf mágia*
-Én is szeretem, bár az ereklyetan nem illik hozzám, talán Sideris is megérti, bár azt hiszem elég jól megismert már, hogy ne lepje meg a választásom. Elvégre az unokanővérem..*mondom egy félmosollyal, végül aztán hirtelen változik arcom gondolkodóba.*
-Nem az a csávó tanítja aki a rítusmágiát is... az a Theodore vagy ki... Elég sötét fickónak tűnik, bár azt hiszem nincs min csodálkozni, a többiek se éppen tűnnek szentnek, bele értve a magisztereket is.*Na igen, bár nem voltam ott az ünnepségen pár dolgot tudok én is, még ha engem nem is fog oktatni ha minden igaz. Ezután viszont elmondom, a látszat csal, és más vagyok mint ami kívülről látszik, ennek bizonyítéka képen pedig olyat teszek, ami lehet nem építi pozitív irányba a kapcsolatunkat. Nem is válaszolok azonnal a kérdésre látszik, hogy nem akarok félre beszélni. Végül aztán megrázom a fejemet*
-Nem tudom....És éppen ezért mondtam amit mondtam, tudom hogy nem érdemelted meg, hogy rád ijesszek, de egyszerűen ezt tettem, mintha egy másik felem kívánná, ilyesmit tegyek.... Szóval bocs nem akartam rádhozni a szívbajt..*mondom egy pillanatra az ablak felé nézve, melyen pár pillanatig kinézek. Nem is figyelek máshová, egészen addig míg meg nem hallom Lis hangját, így tekintetem azonnal vissza fordul felé.*
-Nem akartalak bántani, nem tettél nekem semmi rosszat, és tudom hogy nem ettől lennék rossz ember.. Viszont tartok tőle hogy egyszer elkezdem élvezni ezt az egészet, hogy mások félnek tőlem, amit teszek, attól félek amivé válhatok..*mondom ki végül nagy nehezen. Nehéz beszélnem a saját érzéseimről, és a félelmeimről, de érzem magamban a változást, és lehet nem jó irányba.*
-Van bennem egy démon, nem önálló lény, viszont az életünk össze van kapcsolva..*mondom ki még hozzá téve, magam sem tudom miért beszélek, pont neki erről, talán mert meguntam a titkolózást, vagy azt akarom többet tudjon rólam magam se tudom. A Daphne-s dologra viszont nem akarok többet kitérni, nem utálom őt, de már nem is szeretem, azt hiszem ha békében elmegyünk egymás mellett már jó lesz. A konyak viszont nemsokára megjön általam, így öntök a másiknak s folytatjuk a beszélgetést*
-Lehet, de félre érthető lenne, bár az igazat megvallva azt pont le****nám..*nevetek fel sokkal jobb kedvvel, végül is tényleg nem izgat ki mit látna, nem tartozok senkinek semmivel. A következőkre csak bólintok, nem érzem úgy hogy valamit mondanom kéne, az ő élete, nekem nincs jogom beleszólni, az ezt követőre azonban elmosolyodok*
-Jó neked, engem viszont még nem keresett fel az álommanó, nyugtatót meg nem akarok bevenni. Nem keresünk valahol valami elfoglaltságot? Mondjuk biliárdozhatnánk egyet, ha találunk a környéken.. Már csak a régi idők emlékére is.*nevetek fel, s mondok egy ötletet, bár ha ő ennyi után aludni akar menni, nem tartom vissza, maximum egyedül nézek utána mivel foglaljam le magam.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


A szakház  Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-16, 6:17 pm

//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//


*Kicsit úgy érzem, hogy Nilnek rengeteg problémája van, amit magába zár, pedig biztosan vannak barátai, akikben bízhatna, akiknek elmesélhetné a dolgait, így kezem egy kis időre kezére kerül és meg is szorítom azt lágyan, segítőkészen.*
- Figyelj, ha van valami, akkor bármikor felkereshetsz ám, és beszélgethetünk. Még mi is lehetünk barátok… Nekem is jól jönne, nem csak neked és én aztán nem érzem úgy, hogy tunya lennél vagy bármi. *mosolyodom is el kedvesen, majd eleresztem kezét, tényleg nem szeretném, hogyha félreértene, mindez teljesen baráti gesztus tőlem, semmi más. Mindenesetre a témán tovább lépünk, így jönnek szóba a tanórák is, de nem tudom, hogy a sorsot miért is keveri most ide.*
- Mivel egyikünk se lógós, így nem a sorson múlik. *jegyzem is meg, majd ha már ő megosztotta velem a felvett tárgyait, akkor én is mesélek még az ereklyetanról Nilnek, hogy én bizony azt vettem még fel a pusztítástanon kívül, a szavaira pedig bólintok is. Tudom, hogy kije a magiszterünk, hiszen ez se titok már az egyetemisták körében, de amikor Theodore-t hozza fel, aprókat pislogok.*
- Tényleg, teljesen el is felejtettem, hogy most már ő fogja tanítani az ereklyetant is. Na banyek… Mindegy, azért egy esélyt adok neki, hátha jó lesz az óra. *most már amúgy se tudnám megmásítani a döntésemet a tantárgyfelvételről, az ereklyetan pedig mindenhogy érdekel, talán a férfivel is hasonlóan jó lesz, mint a tanárnővel volt tavaly. Az események cseppet felgyorsulnak és a tőr is előkerül, én pedig a srác jóvoltából majdnem le is szúrom magam, de szerencsére ez még nem következik be, viszont rejtély a számomra, hogy ezt miért csinálta, mintha direkt taszítaná el magától az embereket, pedig eddig olyan jól elbeszélgettünk, komolyan, jól esett.*
- Tényleg nem tudom, hogy mi van veled, ez így nem normális. Pedig azt hittem, hogy azért egy picit kedvelsz engem. Egy elsőst bizonyára ezzel megrémítenél, én azért ennél edzettebb vagyok és inkább csak negatívan hatott ez az egész, nem pedig úgy, hogy rettegjek. *ismerem is be,majd megcsóválom a fejemet is, és inkább magam elé kezdek el nézni, egészen a démon említéséig.*
- Egy démon? *kérdezek is rá meglepetten, mivel nem igazán értem, hogy ez hogyan történhetett, de hát mindenkivel történnek itt furcsa esetek, tehát nem kételkedem Nil igazában.*
- Akkor kitartást hozzá! Egyszer talán majd megtanulsz együtt élni vele. *próbálok tanácsot adni, mert nem hiszem, hogy ki akarná űzni magából, de még az is lehet, hogy én tévedek. Viszont tovább folytatjuk a beszélgetésünket, így kapom meg a konyakomat is, és mivel Nil nem iszik, így csak magam kortyolgatok a pohárból, majd a szobám is szóba kerül.*
- Itt csak ketten vagyunk, senki se értené félre. *csóválom is meg a fejem, majd a pohár kiürül, én pedig kényelmesen hátra is dőlök. Úgy érzem, hogy tudnék most pihenni, így amikor a biliárdozásos ötlet szóba jön, gondolkodás nélkül intek nemet fejemmel.*
- Bocsi, de most nem, most tényleg fáradt vagyok. Meg majd akkor, ha nem próbálsz nagyfiút játszani előttem. *igen, ez a tőrös dolog most rosszul esett, így valahogy a kedvem is elment a hosszabb társalgástól.*
- De majd beszélünk, mindenesetre kössz az italt. *kelek is fel, így hagyva magára a fiút, de azért még egy „sziát” mondok neki, mielőtt teljesen lelépnék. Örültem a társaságának, kár, hogy így el lett rontva, de összességében még mindig pozitív személynek tartom ezt a fiút és valamiért szeretném jobban megismerni. Remélhetőleg lehetőségem is lesz majd rá.*

//Köszi a jáccit. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-18, 11:42 pm


//NRT: Nil és Lis >> társalgó - 2013.03.03.//

*A kézrátételre kicsit furcsa kifejezés ül az arcomra, de nem igazán ellenkezek, nincs benne semmi, inkább értékelem a gesztust, ha már ő próbálkozik. A problémáimmal, azonban nem akarom traktálni, azt hiszem neki is megvannak a maga bajai, miért akarjam tetézni a sajátjaimmal is?*
-Kösz... De Nem igazán akarok picsogni, soha nem voltam az a típus aki másokat traktál a gondjaival. De attól még lehet felkereslek.*vágok hozzá egy kisebb mosolyt, amikor viszont a tanórákról folytatjuk az eszmecserét, egyszerűen csak bólintok egyet a szavaira. Lis viszont úgy tűnik elfelejti, hogy már nem Sideris tartja az órát, így a meglepődésén kicsit e is mosolyodom, mikor leesik neki.*
-Olyan rossz tuti nem lehet, a kiállása megvan hozzá, és ahogy néztem kb az a stílus mint Sideris bár nem tudom miért csodálkozok ezen..*rántom meg mosolyogva a vállaimat. Szerintem biztosan érdekes órákat ad le majd ez a fickó is, a tudása miatt pedig nem aggódok, lévén egetemistákati s tanít, bizonyára régóta benne lehet a szakmában, és érti a dolgát a férfi. Ezután viszont egy gonosz dolgot teszek, azzal a bizonyos késsel, és a képességemmel, amit még manapság is szoktam edzeni. Tudom , hogy nem volt szép tőlem, igazából én se tudom mi üthetett belém, de már kár lenne sajnálkozni miatta.*
-Kedvellek is, nem akartalak bántani.*fűzök csupán ennyit hozzá , hiszen ez igaz is, azonban tovább nem beszélek a miértekről, inkább mesélni kezdek magamról, így jön szóba a démon is.*
-Ühüm.. Régen történt, amikor még Hellrain prof terrorizálta itt a diákságot. Kezdetekben velük voltam, vagyis ha közvetlenül nem is, de közvetve segítettem a céljait. Az egyik embere képzett, azaz nem is volt teljesen ember, egy démon, nagy hatalommal, én pedig tanulni akartam, végül össze olvasztotta a lelkemet egy démonéval, aki azóta erősíti a spirituális képességeimet. Ezért volt hogy mindig jobban mentek az olyan varázslatok..*fűzöm össze az ölembe a kezemet, s miután végeztem a mondandómmal, a másikra is nézek, figyelve miféle reakciót válltanak ki belőle a szavaim. Elhiszi e a történetem, vagy talán megvádol hogy hazug vagyok? *
-Meglehet..*hagyom annyiban a szobás dolgot, végül kissé megunva az üldögélést felteszek egy kérdést, de a lány úgy tűnik nem tervezi tovább az estét, legalábbis velem nem, így aztán csak egy kicsit komolyabb mosollyal bólintok a szavaira.*
-Semmi gáz, ami meg a nagyfiús viselkedést illeti, még nem is láttad milyen vagyok ha valóban megjátszom magam.*vállik kissé ravaszabbra a mosolyom, sejtem hogy megbánthattam az előbbivel, de hát ez van, ha nem akar kerülni, megbékél a dologgal, ha meg nem akkor én se tudok mit tenni.*
-Semmiség, szia..*egyenesedek én is fel, majd elhagyva a társalgót, azt hiszem kinézek a szigetre, járni egyet, hátha látok valami érdekeset, vagy támad valami ötletem mivel verjem el az időmet.*


//Én is köszi a játszit Smile //
Vissza az elejére Go down
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-25, 12:54 pm

//Nil szobája//

"Kedves Nil

A közeljövőben már én is szerettem volna beszélni veled erről a dologról, csak sajnálatos módon közbejött néhány dolog az életemben, de erről nem levélben fogok mesélni neked. Mindenesetre a szüleid házát már a 18. születésnapod alkalmából a nevedre írattam, tehát nem kell megvenned és az állapota is tökéletes, ugyanis az évek alatt már felújítottam. A levélben mellékelem a pontos címet és az iratokat is, ha valami nem tetszik, akkor alakítsd át a berendezést és élj boldogan benne. De remélem, hogy tudod, hogyha bármi van, szívesen látlak a kastélyomban.

Sideris"
Vissza az elejére Go down
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-26, 4:48 pm

//Nil szobája//

"Szia Nil

Nem tagadom, a leveled nagyon meglepett és hát őszintén szólva, nincs igazán minden rendben, talán pont jókor is jött a leveled. Szívesen elmegyek veled oda, ahova szeretnéd, úgy érzem, hogy nekem is jót fog tenni a kikapcsolódás. Az időpontot még megbeszéljük és akkor majd felkereslek, remélhetőleg nem tévedek el a Campusban.

Örülök, hogy gondoltál rám...
Rachel"
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-26, 8:44 pm

//NRT: Nil és Rachel >> Aula – 2013.03.26.//

*Nil mai levele őszintén meglepett. Rég nem beszéltem már vele, azt hittem, hogy nem is érdeklem már igazán, hiszen múltkor is én kerestem meg őt, de mivel ezek szerint ismét hülyeségekre gondoltam, ki is verem a negatív dolgokat a fejemből és inkább arra koncentrálok, hogy el fogunk menni valahova, együtt. Már nem úgy nézek rá, mint pasira, hiszen nem tett semmit azért, hogy együtt lehessen velem, a tudtomra is adta, hogy mi barátok vagyunk, tehát én így is viszonyulok hozzá és a múltkori óta Axellel nem is igazán tudom, hogy mennyire tudnék ismét úgy nézni egy srácra, egyre többen bántanak meg és már az én szívem se bírja. Mindenesetre most nem nyavalygok, hanem egy kellemes fürdőt veszek, finom, rózsa illatú tusfürdővel, majd ez után már készülődni is kezdek. Fogmosás, sminkelés, fésülködés és végül jöhet az öltözködés is, így kerül egy fekete nadrág lábaimra, sportcipővel és felülre egy szintén fekete színű póló, mindezekre pedig jöhet a derékig érő, szintén fekete színű kabátom is. Pálcám elteszem, de mást nem, ugyanis pénzem már nincs igazán, azt a kicsit pedig inkább itthon hagynám, Nil se mondta, hogy bármivel készülnöm kellene. Még egyszer a tükörbe nézek, egy kis parfümöt teszek nyakam köré és már itt se vagyok.*
~ Remélem, hogy meg fogom találni a Kémképző szakházat. ~ *gondolkodok is el magamban, miközben lefelé haladok a lépcsőkön, kis kezeim pedig kabátom zsebeiben pihennek, egészen addig, amíg az aulába nem érek, ahol kitárom magam előtt az ajtót és mivel a révész bácsi ott csücsül a csónakjában, megszaporázom lépteimet, hogy el ne menjen előlem és már be is csüccsenek mellé.*
- Jó napot! *köszöntöm is kedvesen, majd így érkezünk át hamarosan Seol szigetére, én pedig a kikötőből a Campus felé kezdek el sétálgatni. Ismerem a helyet, hiszen jártam már ott Axelnek hála, de hogy vajon a Kémképzők hol lehetnek? Hát ötletem sincs, így a legegyszerűbb dologhoz folyamodok, amihez csak tudok: minden egyes épületet megnézek, hogy melyik is lesz a megfelelő. Tehát az ösvény mentén hamarosan már oda is érek a Campus területére, és a házak mellett kezdek el haladni. Egy jó negyed óra kell, mire meglelem a célpontot, így rögtön oda is fordulok a gyönyörű épület felé. Legközelebb már tuti, hogy meg fogom jegyezni, de most csak kellemes mosollyal arcomon indulok el a bejárat felé, amihez ha oda érek, már kopogtatni is kezdek. Mégse nyithatok be csak úgy ide, nem vagyok én ide való, tehát várok, hogy ajtót nyissanak… Nil elvileg tudja, hogy mostanság érkezem, tehát csak figyel rám.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


A szakház  Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-26, 9:14 pm


//NRT: Nil és Rachel >> Aula – 2013.03.26.//

*Már jó ideje készülődöm, lévén megbeszéltük Rachellel, hogy egy kis időre magára hagyjuk ezt a helyet, így aztán némi rendrakás után, úgy gondolom végre elhagyhatom a szobámat is. Remélem jól fog elsülni ez a kis idő, ameddig távol vagyunk, de hát mindez azt hiszem nemsokára kiderül, minden esetre pozitív vagyok az előttünk álló dolgokkal kapcsolatban. Famulusom kissé bánatos tekintettel néz felém, lévén őt nem szeretném magammal vinni, mikor közelebb jön, és fejét a hasamhoz dörgöli, csupán egy félmosollyal simítok végig a fején.*
-Nyugi, most nem sántikálok semmi rosszban, szóval megleszek, következőre meg téged is magammal viszlek, de most kell egy kis pihi. Addig is csinálhatsz amit akarsz, és az egész szoba a tiéd, inkább örülnél.*távolodom el, majd bekötve a bakancsomat, azt hiszem végezek minden előkészülettel. Famulusom bár nem a legboldogabban, de tudomásul veszi a dolgokat, így húzva össze magát telepedik meg az ágyamon, én még pár pillanatig mosolyogva csóválom a fejem, ezen a gyerekes sértődésen, elképesztő hogy mikre nem képes Xerxes néha. Ekkor hallatszik a kopogás is. Valahol belül sejtem, hogy ez csak is Rachel lehet, így nem váratom meg őt, hanem a szobából kihopponálva, a lány mögött érek földet, hirtelen megfogva a vállait. Lehet ronda dolog tőlem, de talán nem ijesztem annyira meg, hogy aztán lefújjuk a mai kis kirándulást.*
-Megvagy...*mondom kicsit hangosabban nevetve, végül ha szembe fordul velem tovább folytatom a mondandómat. Öltözetem egyébként a Sidtől kapott ruhámból áll, ami a szívemhez nőtt az évek alatt. Tehát jó minőségű bőrnadrág, egy szürke ing, ami felett szintén divatosabb bőrdzsekim foglal helyet.*
-Azt hittem a végén meggondolod magad, amúgy jó az illatod, csak nem Rózsa?*kérdezem oldalra döntött fejjel, végül a kezemet nyújtom felé, jelezve hogy akár indulhatunk is. Nem akarom rabolni egyikünk idejét se, majd ha oda érünk beszélgethetünk mindenről aminek örülünk vagy éppen nyomja a szívünket.*
-Ha mindened megvan, akkor akár mehetünk is, és úgy készülj hogy egy ideig most nem szabadulsz mellőlem. És mesélhetnél majd arról is, hogy mi bántja a lelkedet. Amúgy Remélem tetszeni fog.*láthatja rajtam ,hogy csepet izgulok, de éppen csak annyira amennyire a helyzet megkívánja, így ha megfogja a kezemet, már érezheti is a húzást, ami messze repít minket ettől a helytől.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-28, 1:33 pm

//NRT: Nil és Rachel >> Aula – 2013.03.26.//

*Eléggé izgulok, hogy vajon Nil mit tervez, hogy hova szeretne elmenni velem, mi lehet az a dolog, ami oly fontos a számára. De legjobban az érdekelne, hogy miért pont engem keresett meg, ennyi idő után. Egy ideje tényleg nem érdeklődik irányomban, de nem gond, nem haragszom rá, a lényeg, hogy még valahol fontos vagyok neki, én se szeretném őt elveszíteni, fontos a barátsága. Tehát útnak is indulok, egészen a kémképzők szakháza felé, ahova bár nem találok oda olyan egyszerűen, azért megoldom a dolgot és már kopogtatni is kezdek, jelezve, hogy megjöttem. Én botor arra számítottam, hogy a fiú majd kinyitja az ajtót, de mindez helyett csak mögöttem terem, majd vállaimat megfogva hallhatom is kellemes hangját. Meg is ugrom picit, majd hirtelen fordulok szembe a másikkal, talán barna hajtincseim kicsikét még meg is cirógatják arcát közben.*
- Nil! Meg… megijesztettél. Ne csináld ezt! *rázom is meg fejem, miközben egy pillanatra mérem fel öltözetét, de ez után már el is pirul csinos arcom a bók hallatán.*
- Már miért gondolnám meg magam? Amúgy meg de, rózsa, de ezt nem kéne észrevenned. *morgolódom is aranyosan, majd a felém nyújtott kézre tekintek, eleinte kissé értetlenül, de aztán leesik, hogy mit szeretne, így picinyke, hideg kacsóm az ő kezébe kerül.*
- Én nem hoztam semmit, csak magam, szóval persze, mehetünk. És… nem tudom, hogy szeretné-e mesélni róla. *sütöm le szemeimet, de aztán már biccentek is.* - Biztos, hogy tetszik majd. *igen, én most pozitív életszemléletet fogok mutatni, nem azt az önsajnáltató lányt, akit annak idején Nil megismert. Cigit se hoztam amúgy, ahogy piát sem, szeretnék picit változtatni a dolgokon és most Nil amúgy is el fogja tudni vonni a figyelmemet, tehát igyekszem mindent megtenni azért, hogy jól érezzük magunkat. A húzás viszont cseppet meglepetésszerűen ér, így erősebben szorítok rá Nil kezére, de talán nem fogja ezt rossz néven venni és még barnaságaimat is lehunyom, csak hogy ne szédüljek oly nagyon és ha minden igaz, picit Nilnek dőlve érkezek majd meg az új helyre. Hát igen, még szoknom kell ezt a fajta utazási módot.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szakház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Kémképző szakház-
Ugrás: