Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Gyógyítói rezidencia

Go down 
+60
Sophie Black
Conrad Dietrich
Slash Daniels
Rachel Williams
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Ashi Angel
Yvonne Ricci
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Gabriel Perez
Brian Valentine
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Aristarkh Y. Zhukov
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Gabriel Farell
Élias Adachi
Jessica Turner
Alinox Ingren
Scott Reid
Christiano Lugano
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Octavia Blackwood
Alice Morrighan
Zoé Calylas
Tyler Holden
Faith Craven
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Jane Smith
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Miranda Reyes
Takoda Turner
Caleb Valerious
Catherine Waters
Aleksandra Radjenovic
Lucius Benedict Fenris
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lilith Corivan
Alexi Solsagan
Ruby Rose Re
Lionel Dustsnow
Josh Barker
Daphne Alucard
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
64 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-01, 2:28 am

*A lány az ébredése után érdeklődni kezd, miért is van most ott Alexi, aki természetesen válaszolgat is, majd ő is kérdez. Ezután csak csendben áll Lilithet figyelve a válaszra várva. Amiket viszont a fehér hajú lány mond, azok igencsak meglepik a finn srácot.*
-Ezt meg hogy érted? *kérdi, majd megvárja, hogy a lány igyon a gyógyitalából, majd ezután válaszol is az iménti kérdésére.*
-Üvegcsontú? De mitől? Miért hat rád így a varázserőd? *kérdez ismét a fiú, hisz nem érti a dolgot. A meglepettség tisztán látszik az arcán, vsiszont amikor Lilith felsorolja a sebesüléseit, száját el is húzza és kicsit lesüti a szemeit. Nem akart ő ennyi bajt és sebesülést okozni a lánynak, így bizony most kissé kellemetlenül érzi magát. Ezután viszont a lányka viccesen szól hozzá, így ő is egy kis mosollyal válaszol.*
-Nekem? Ugyan, ilyesmi meg se fordult a fejemben. *mondja bár azért nem teljesen őszintén. Aggódni nem igazán aggódik, hisz az a rokonok, barátok illetve az ember párjának a dolga, de jól se érzi magát attól a tudattól, hogy ennyire elbánt a lánnyal. Ezután Lilith ismét megszólal, úgymond közelebb invitálja a fiút, hogy ne az ajtóban álljon. Alexi csak bólint egy halvány mosoly mellett, majd odasétál az ágyhoz, odahúz egy széket és leül rá. Csak nézi a lány kék szemeit, majd végül megszólal.*
-Akár meg is ölhettelek volna... *mondja és komolyan néz a lányra. Na nem azért, mert bántani vagy fenyegetni akarja, hanem azért, hogy erről az egészről semmit nem tudott és ilyen keményen harcoltak.*
-Mostmár értem, miért védett meg a prof a lépcsőknél. *szólal meg ismét a srác, továbbra is a lányt bámulva.*
-Mennyire komoly ez a betegséged? És mennyi idő alatt jössz rendbe? *tesz fel pár újabb kérdést a srác, hisz még sose találkozott ezzel a betegséggel, csak hallott róla.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-01, 2:56 am

*A fiú kissé értetlennek bizonyul és a lány nem is lenne önmaga, hogy ha nem jegyezné meg.*
- Most nem tudom, hogy én beszélek-e rosszul vagy te vagy ismét értetlen. *halk sóhaj és ismét kérdezgetnek tőle. És hogy erre mennyire, de mennyire nem akar válaszolni, még se tud mást tenni...*
- Nem tudom, így születtem. Gyenge a testem, könnyen sérülök, szóval fizikálisan mindig győznél... de a varázserőm az viszont nagyon jó és könnyen tanulok. *magyarázza a fiúnak, most már úgy is tudja, hogy mi a helyzet a lánnyal, nem kell tovább titkolóznia, teljesen felesleges lenne és ha akarja, úgy is kihasználhatja.*
- Akkor jó. *utal ezzel az aggódásra, de azért észreveszi a másik arcán, hogy most nincs annyira fényes kedvében és bizony ez arra utal, hogy sajnálja a lányt. Hát ő se örül ennek a helyzetnek, de azt se szereti, hogy ha egyes emberek sajnálkoznak. Inkább kissé közelebb invitálja magához Alexit, aki hallgat is rá, majd leül egy székre, pontosan az ágya mellé.*
- Igen, könnyen lehet. De nem akarom, hogy tudják, ez miatt nem akarom, hogy másképp viselkedjenek velem. És nálad se akartam. *mondja el röviden és már épp vállat vonna, de ekkor felszisszen, bizony ez fájó volt. *
- A magiszter tud róla. Meg is lepett, amikor ide engedett. Ilyen betegséggel csak magántanuló lehettem. *nem örült neki, hiszen ez miatt se voltak barátai és nem ismert meg új embereket. *
- Hogy mennyire komoly? Hááát, emlékszel azokra a karokra, amik megvédtek a lépcsőn? Na, azoktól is bekékült a kezem. És hogy mennyi idő alatt gyógyulok? Pár hét. De innen szerintem már holnap kiengednek, ha iszom ezt a löttyöt és visszajárok, na meg pihenek. Bár az nehéz lesz. *mondja őszíntén és ismét elfekszik az ágyon, bár túlságosan nem tud mozogni, sajnos.*
- Meglepődtem, hogy ide jöttél. De... azért kössz, hogy felhoztál. *dönti kissé oldalra a fejét és pillant itt a fiú szemeibe.*
- De ettől függetlenül továbbra se bírlak és nem leszünk puszipajtások... szóval, ha akarsz, el is mehetsz, mert nem igazán tudom, hogy miről beszélgethetnénk. *nem akar bunkó lenni, egyszerűen nem ért szót Alexivel és nem is akar, főleg úgy, hogy nem aranyvérű a srác. *
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-01, 3:28 am

*A lány szavaira a srác arcán fintor jelenik meg. Na igen, épp az ilyen beszólásai miatt nem kedveli Lilithet. Most sem kedvtelésből jött le hozzá, csupán kíváncsi volt, milyen állapotban is van a lányka, mivel tegnap nem nézett ki túl bíztatóan. Ezután csak hallgatja a lány válaszait a feltett kérdéseire.*
-Igen, az feltűnt, hogy te is elég jól használod a pálcád. Sőt... csak a meglepetésekkel nem számolsz. *mondja Alexi, hisz ez okozta a lány vesztét tegnap is. A beszélgetés folytatása előtt Alexi leül Lilith ágya mellé, majd elgondolkozik a betegségen és a tegnap történteken, majd ismét megszólal.*
-Addig rendben van, hogy nem akarod szétkürtölni. De gondolj csak bele... majdnem megöltelek tegnap. Pedig még csak nem is használtam túl erős igét... Erre is kéne gondolnod, különben rövid lesz a Mysterios pályafutásod. *feleli a srác kicsit kioktatóan, bár ő maga se tudja, hogy is viselkedne a lány helyében.*
-Őszintén? Így már engem is meglep. *tovább hallgatja a lány válaszait arról, mennyire is komoly a betegsége és hogy milyen gyorsan regenerálódik a teste.*
-Azoktól? Hisz azok csak megtartottak. *csodálkozik a fiú, hisz így már valóban felmérte a lány állapotát.*
-Akkor nem csodálom, hogy most így lesérültél. Tényleg csoda, hogy nem haltál meg ott helyben. *bizony Lilith elég nagyot koppant a sziklán és a hallottakhoz viszonyítva még így is nagy szerencséje volt.*
-Holnap? *nevet fel kicsit a srác.*
-Már megbocsáss, de nem éppen úgy nézel ki, mint akit holnap innen ki fognak engedni. Főleg, ha pár hét alatt gyógyulsz meg. Szerintem maradj csak a fenekeden még egy-két napig. *bizony az lenne a következő meglepetés a srác számára, ha holnap összefutna a lánnyal a folyosón, hisz az állapotára való tekintettel szerinte mindenképp maradnia kéne még.*
-Részben nekem köszönhető, hogy ide kerültél. Természetes, hogy ide hoztalak. Hagytalak volna ott? *teszi fel a költői kérdést a fiú.*
-Mint mondtam, azért jöttem, mert kíváncsi voltam milyen állapotban vagy. De úgy látom megmaradsz. *feleli a srác, majd Lilith következő szavai kissé meglepik, így arca elkomolyodik.*
-Úgy látom, kezdesz egyre jobban magadhoz térni... Ne aggódj, te se nőttél ettől jobban a szívemhez. De akkor nem is zavarok itt tovább. *mondja kissé hűvösebben Alexi, majd feláll a székről, visszateszi azt a fal mellé és az ajtóhoz sétál, amit ki is nyit, de távozása előtt még a lány felé fordul. Valamit még nagyon mondana a lánynak, de mégse találja a megfelelő szót, így csak elköszön.*
-Akkor hát viszlát! *mondja és kilép az ajtón becsukva maga mögött azt. Akkor sem megy már vissza, ha esetleg a lány vissza akarná tartani. Ő sem bájcseverészni jött, hanem állapot nézőbe, így most, hogy ezzel megvan, szépen visszasétál az Odin hálóba.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-01, 3:38 am

- Ritkán ér meglepetés és tudom, hogy akkor figyelmetlen voltam. *mondja kissé halkabban, majd a fiú tovább beszél, méghozzá arról, hogy szerinte jobb lenne még is csak az, ha többen tudnának a betegségéről. De hát még alig ismer bárkit is, minek mondaná el mindezt? Áh, ezt Alexi nem értheti.*
- Túl fogom élni. *csupán csak ennyit mond, most már sokkal hűvösebb hangon a fiúnak, majd elmeséli a csápokkal való találkozást és ez után pedig elmondja a mostani sérüléseit is, majd pedig hogy holnap ő már ki fog menni innen.*
- Én holnap már ki akarok menni innen, a szobámban jobb lesz pihenni. És elég sok bájitalt adnak, biztosan javulok. *na jó, ezzel inkább saját magát akarja győzködni, mivel valamiért most sejti, hogy bizony a félvérnek igaza lehet és még kicsit itt kellene maradnia.*
- Bizony, megmaradok. *mondja teljesen őszíntén és ekkor a fiú úgy tűnik, hogy fel is kel, bizony nem szándékozik tovább Lilith társaságában maradni, ami talán jobb is, legalábbis a lány úgy gondolja, bár ezek a nyomasztó falak. Alexi csak elindul az ajtó felé, a kék szempár pedig követi az ajtóig.*
- Szia. *mondja kissé halkabban, majd ismét iszik pár kortyot a számára gyógyulást jelentő főzetből, majd hátradől, már ahogy tud és lehunyja szemeit.*
~ Ezt aztán jól megcsináltam... így nem lesz valami kellemes az itt töltött idő. ~ *gondolja magában, miközben lassan kezdi elnyomni az álom. Tisztában van vele, hogy egy-két barátot szereznie kell magának, mivel egyedül az ember nem viszi itt sokra, főleg nem az ő állapotában. De ő akkor se akar senkit se a közelébe engedni, de talán majd lesz olyan aranyvérű diák, aki megérdemli a barátságát.*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 2:11 pm

-És szabad tudni, minek öltöztél, kis virág?*kérdezi mosolyogva, talán tündérnek, vagy valami ilyesminek tudná a lányt elképzelni, vámpírnak semmiképpen, meg hasonlónak, de érheti még meglepetés, azért kíváncsi, kissé felhúzott szemöldöke, és oldalra döntött feje is ezt mutatja. Kissé meglepődve hallgatja a szavakat, amiket a lány mond, és megcsóválja a fejét. *
-Ez aztán a bál... na meg az iskola. Itt semmi sem komplett, bár a másik opció... na az se rossz. A nővérem annyira kiborult, hogy már megint meg akart szabadulni a gyűrűjétől, ami egyenlő a totális káosszal, legalább is úgy tudom. Tudod, egy kis baleset következtében a lelkének leszakadt egy része, és amolyan démonná vált... ami a gyűrű nélkül eluralja, és kegyetlenül gyilkol. Jó mi?*húzza el picit a száját, arról fogalma sincs, hogy anélkül is van halott, de úgy látja, még mindig inkább egy hárpia, mint Fé sötét oldala, elvégre azon borul ki mindig, hogy a kedvesét is ez a démoni énje gyilkolta meg, ő meg itt van egyedül. *
-Na ennek örülök. És megyek a hölggyel, nem a világ végéig, de a gyógyítóig biztosan. *mosolyodik el, majd segít lekászálódni neki a párkányról, megfogva a kezét. Közben megfordul a fejében a lány mozgását látva az is, hogy talán az oldala is tele van sebbel, eléggé törékenynek tűnik így. *
-Akkor gyógyító legyen először, utána is ráérek enni. *mosolyog rá a lányra, majd ha minden igaz elindulnak lefele. *
-Megfordult a fejemben, legalább is a mozdulataidat látva, hogy az oldaladon is karmolások vannak? Kemény lehetett az a bál, azt hiszem... *pislog oldalra a lányra sárga szemeivel, aztán inkább megrázza a fejét, és nem kérdez erről, ha kell, ha nem. *
-Különben pont mára terveztem, hogy megkeresem, hol van a napkő háló... *szólal meg pár pillanatnyi csend után, majd ha minden jól megy elérnek a gyógyítói rezidenciára is, és lenyomva a kilincset, előre engedi a lányt.*
-Itt kint megvárlak, nem akarok feszélyező jelenség lenni...*mosolyodik el, aztán nekitámaszkodik a falnak, és türelmesen végig fogja várni azt a pár percet, amíg a lányt kezelésbe veszik odabent. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 2:50 pm

* Szavaira kicsit zavarba jön, majd hogy leplezze apró mosolyt ereszt a fiú felé. A kedve kezd felfelé nyargalni, örül, hogy a srác pont erre tévedt.*
- Inkább hasonlítok most egy gazra mint virágra. Vagy egy szééttaposott virágra max.* tekintetét közben a fiúéba fúrja s elmerül egy pillanatra a sárga szemekben. De a kérdésre válaszolni illik így pislant egyet, mielőtt elmerül a tekintetében.*
- Tűznek...* húzza el tekintetét a fiúéról, kicsit zavarba jön saját magától nem szokása így elmerülni s megbámulni a másikat így ujjait kezdi babrálni, nagy nagy figyelmet szentelve neki.*
- Hát igen...* pillant ki az ablakon szavai után.*
- Lassan erre kezdek én is rájönni...a sötétség azt hittem csak úgy van...de beitta magát a falakba és mindenhova hova beférkőzhetett. * ismét az ujjaira pillant,mutatóujjával elkezdte kapirgálni a hüvelyujját a körménél, hazavarban van szokása eme kis művelet.
Végül is kiderül hol volt a fiú tegnap este, mit érdeklődve végighallgat, ennyi infót egy magiszterről sem tudott mint Féről, de örül hogy a fiú megosztja vele.*
- Hú kemény....nincs megelégedve az életével? És az a gyűrű? Hogy jutott hozzá? * kérdezősködik, az hogy valakinek leszakad a lelke fele eléggé megdöbbenti, de eltudja képzelni az elmúlt napok után. Egy kis együttérzés gyülemlik fel benne majd sóhajtva megjegyzi.*
- Úgy látszik mindenkinek megvan a maga baja...* elfogadja a fiú kezét és leszáll a párkányról apró szisszenést hallatva. A gyógyítót veszik célba először így a fiú mellett elindul lefelé, követve őt maga nem tudja hol is van a gyógyító birodalma. A léptei kicsit mesterkéltek csak hogy elkerülje a lábából nyilaló fájdalmat mi az oldalából indult el.*
- Ott is akad...annak a hárpiának nem tetszett a képem s ezt volt szíves ki is mutatni. Hát igen...nem lett happy end a vége az tuti.* feleli egy sóhajtás kíséretében mire meg is érkeznek ama bizonyos ajtóhoz. Ekkor kiderül hogy a fiú felkereste volna mi jóleső érzéssel tölti el.*
- Én pedig szívesen láttalak volna. * mosolyodik el,majd Ly úgy dönt kint marad.*
- Nem zavarnál...* mosolyog rá kedvesen, de végül is egyedül megy be a gyógyítóhoz. Udvariasan köszön majd felvázolja jöttének okát. Bár az arcán szembetűnő az ok, a pulcsiját levéve az oldalát is megmutatja. A gyógyító elnyom egy atya eget, mire oda pillant. ~ Hát ezért fáj annyira ~ húzza el a száját, a sebe be van gyulladva, úgy tűnik nem gyógyult volna meg magától. Közben megtudja hogy az asszonyt Eternának hívják ki rögtön kezelésbe is veszi.
Nem telik bele sokba, mire az ajtó kinyílik s a lány karján a pulcsijával lép ki ép arcával, melyen egy mosoly terül szét.*
- Kész vagyok...köszi hogy erőltetted az idejövetelt. Vérmérgezést is kaphattam volna * hálája jeléül felpipiskedik és egy puszit nyom a fiú arcára. Mikor sarkai visszaérnek mosolyogva néz fel rá.*
- Akkor most tömjük meg a bendődet...éhen ne halj nekem.
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 3:31 pm

-Nah, ezen azért hamar lehet segíteni, ha hajlandó vagy hallgatni a szavamra, és lejönni a gyógyítóhoz. *válaszol, oldalra döntve még mindig a fejét, ez a legegyszerűbb megoldás, márpedig ő szereti az egyszerű megoldásokat, és minél gyorsabbakat.*
-Hm... akkor kár, hogy lemaradtam. Nekem a jelmez fogalma leragadt ott, hogy vámpír meg tündér.*válaszol, egy apró sóhajjal, kreatívnak nem ő a legkreatívabb ember a világon, ez is biztos. Közben ő is belenéz a lány szemeibe, és ez a hosszú pillanat kissé meg is lepi, nem tudja mire vélni, így inkább nem is gondolkodik rajta, témát vált.*
-Furcsa ez az iskola, bár még csak olvasom a történetét is. És most a minisztériumi emberek nem véletlenül vannak itt... valami történik, vagy folyamatban van, és nem tudom hová tenni. Olyan nyomasztó néha a gonoszság itt. *néz körbe, hall dolgokat, meg lát, elvégre figyel, csak éppen nem tudja összerakni az egészet, és nem érti. *
-Kapta... az védi attól, hogy baj legyen. Nem tudom, hogyan, de védi... minden esetre nem büszke erre az egészre. *húzza el a száját, ki is lenne büszke arra, hogy varázslatok tömkelege védi a negatív énjétől. *
-Az már biztos...*sóhajtja, majd segít közben lejutni a talajra a lánynak, hogy elinduljanak lefele a gyógyítóiba. Közben kérdez, majd megcsóválja a fejét. *
-Óh, majd lesz belőle... ha meggyógyulsz, aztán el is lehet felejteni. *válaszol magabiztosan, és lassan meg is érkeznek, majd ő csak az előtérig megy, és a falnak dőlve türelmesen megvárja, amíg a lányt leápolják odabent. Kicsit elgondolkodik, hogy talán még szerencséje is volt, hogy nem jött le, pedig bosszankodott, amikor megszakad a gondolat. Kinyílik az ajtó, és már megjelenik Jasmine, mintha mi sem történt volna. *
-Nah, látod, tudom én, hogy mi a jó. *mosolyodik el, és aztán meglepődik a puszin kissé, majd ezt mosolyával palástolja. *
-Örülök, hogy nincs semmi komoly baj akkor. *teszi még hozzá, majd akkor indulás a konyhába, vagy ebédlőbe, teljesen mindegy, ami először esik útba. *
-Hát kezdett már nagyon sztrájkolni, úgy hogy tényleg ideje arra kerülni. *bólogat, majd már mehetnek is arra, miután behúzza maguk mögött az ajtót. *
-Egyébként ugye, hogy kedves? Nem szokott harapni, bár a gyógyítókról általában az a kép él az emberkben, hogy morcosak, noha anya se volt az. *vonja meg picit a vállát, ő tudja, hogy néha az általánosítás nem a legjobb út. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 4:08 pm

* Belement abba hogy elmegy a gyógyítóhoz és megszabadul a fájó karmolásaitól. Bár maga úgy hiszi hogy hamar begyógyulnak maguktól is, azért csak rávette a fiú, a hamarabbi megoldásra.
Jasmine úgy tűnik kreatívabb, neki számtalan lehetőség az eszébe ötlött, hogy minek is öltözzön, végül is a tűznél maradt. Volt hozzá anyaga és nem volt nehéz elkészíteni sem. Kézügyessége pedig elfogadható, tud varrni és hímezni is.*
- Beöltöztél volna ha nem a nővérednél lettél volna? Ahm gondolom akkor vámpír lettél volna...* csak nem tündér, bár itt már mindent el tud képzelni. A következőkre csak nagyot néz, neki bizony a fura dolgokon kívül nem tűnt fel semmi, noha azt is elégnek hiszi.*
- Minisztériumi emberek? Kik azok? * nem hallott még róluk, röpke egy hónapja cseppent bele a mágia világágba, ilyenről még nem hallott. Arra hogy történik itt valami elgondolkozik miközben lassan lépked mellette. A tegnapra gondol mit próbál összekötni a fiú szavaival, de semmire sem jut. Ha ha így van, hamarosan úgy is kiderül. Legalább is így véli.*
- Elhiszem. Biztosan nehéz. A másik két magiszter nem tudna rajta segíteni? Vagy annyira nincsenek jóban hogy ezt tudnák róla? * talán van más megoldás is, ő csak puhatolózik.
Leérnek az első emeletre, ott a gyógyító szobája előtt állnak meg. Jas bemegy, még szerencse hogy eljött, mert bizony a vörös csíkok között egy másik, haloványabb is elindult a szíve felé. Hamar végez, s mosolyogva lép ki az ajtón, megpuszilja a srácot, bár maga sem tudja mire vélni, nem szokott ilyen közvetlen lenni, pláne nem pusziszkodás terén. Na mindegy, gyorsan szóba is hozza a reggelit, látja hogy a fiú sem tudja mire vélni.*
- Akkor menjünk is. Lassan az ebéd itt van, letudhatod egyszerre a kettőt.* elindul a folyosón a fiúval, még van idejük eldönteni hogy konyha vagy nagyterem, bár utóbbiba nem szívesen menne így fel is hozakodik inkább a konyhával.*
- A konyha jó lesz? Segítek majd ha nem boldogulsz.* ajánlkozik, mondhatni otthonosan mozog abban a környezetben de semmi esetre sem profi. Inkább mint szembesüljön a tegnapi történtekkel, de persze a fiútól is függ hogy hova is menjenek.*
- Aham kedves...nem is gondoltam volna. Igen, én is úgy gondoltam rájuk. A megjegyzéseiket sem csípem, néha nagyon tudnak akadékoskodni.* nah igen, ezt honnan szerezted, azt honnan, miért nem vigyázol jobban magadra? Ezt utálja. Fiú szavaira rápillant.*
- Szóval akkor anyukád gyógyító volt...hiányzik? * teszi fel a kérdést az arcát tanulmányozva persze így oldalról aligha láthatja teljes egészében. Feltehetőleg megérkeznek az egyik helyiségbe hova tartottak is közben.*



fagy
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-10, 9:09 pm

* A leányzó és Troy felvánszorognak az első emeletre és célba veszik a gyógyítói rezidenciát. Bár a fiúnak nincs ínyére a dolog, a lány addig addig erősködött hogy el kéne látni sebesüléseit míg nem beadta derekát, legalább egy varrás erejéig. Amint az ajtóhoz érnek Jas kinyitja előtte az ajtót de nem megy be.*
- Azt hiszem innentől egyedül is megy, pikk-pakk kész leszel.* feleli betessékelve a fiút, ha nem akar úgy sem marad, ő dönti el miként fog cselekedni.*
- Én azt hiszem megyek és megszabadulok ezektől a göncöktől. Hát akkor....* int egyet kezével és hátrálni kezd.*
- Szia! * köszön el a sráctól majd megfordul s erejéhez méltón vánszorog fel a Déli Toronyba, azon belül is a napkőhálóba hogy megszabaduljon e nap mocskaitól.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 4:49 pm

*Szeretné a lányt, most már biztonságban tudni. Nem, ez nem azt jelenti hogy ott hagyja, csupán nálánál jobban értő emberhez fordulni a gyógyításban, így bizony meg is szaporázza a lépteit*
-Bármit, és tudom.. erős lány vagy te*mosolyodik el , majd a csónakkal nemsokára átérnek, az iskolába. A fiú óvatosan kiemeli a ladikból Azariat, és nemsokára már a főfolyosón tartanak felfelé a gyógyítóhoz. A lány szavaira kicsit már mosolyog a fiú, egyre jobban kezd megnyugodni, hogy nem lesz baj. Azt nagyon enm szeretné*
-Ne is.. már csak pár másodperc és ott vagyunk. Utána jobb lesz*magyarázza fejét a leányzó arca felé fordítva. Már amennyit lát belőle. Nemsokára viszont érzi hogy a kezek elengedik, és a lány nehezebb is lesz, ez csak még gyorsabb léptekre ösztökéli a fiút, miközben lassan meg is érkeznek a gyógyítói rezidencia ajtajához*
-Itt már jó lesz*suttogja, inkább csak magának, majd egy finom lábmozdulattal be is nyit a terembe, a leányzót a legközelebbi ágyra fektetve óvatosan.*~hol a fenébe van ilyenkor a gyógyító?~*Gondolkozik, bizony feje ide oda jár, de nem látja sehol se a nőt*
-Fene.....*morogja az orra alatt és bizony nem lesz rest, el is indul a gyógyszeres szekrény felé, ami fura ód nincs is lezárva, ennyi szerencséje már csak lehet. Lassan egy köteg gézlapot vesz le kötőző anyaggal, valamint egy kis üvegcsét is talál aminek az oldalára valamilyen éberség keltéssel kapcsolatos dolog van írva. A srác még leszed pár fájdalom csillapítót, és sebtisztítót és vissza siet a lányhoz. Ő maga is leül az ágy elejébe majd lassan egy tiszta puha anyaggal tisztítgatni kezdi a sebet. Ha ezzel megvan, pedig jöhet a gézlap majd a kötés a halántékra*~nem vagyok én orvos~*bizony izgul ,mert úgy tűnik hogy nincs gyógyító és bizony ő kevés ilyesmit csinált. Bár örülne ha Azaria felébredne. Bizony szépen át is kötözi a lány fejét, majd a lábára hideg borogatást rak, bevizesítve egy rongyot, majd egy széket közelebb húzva a másik ágyához bizony ő maga is ott marad, feje egy ideig a másik homlokán pihen néha néha végig simítva rajta , majd lassan ráhajtja a fejét a másikra és bizony ő is elalszik*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 8:59 pm

*Miközben a két fiatal alszik, a gyógyító is megjelenik, majd kissé átkötözi a lány sebét és végül egy bájitalt kezd el kotyvasztani. Azaria egészen addig nem ébred fel, amíg az orvos valamit nem kezd el mozgatni az orra előtt, ekkor viszont feltekint rá és meglátja Vargot. Csak elmosolyodik a fiú láttán, de sajnos nem hagyják sokáig nézelődni, mert már itatják is meg vele azt a szörnyűséget. Kissé köhögni is kezd, ezzel lehetséges, hogy most felébreszti az eddig mellette szunyókáló fiút, de nem tud mit tenni. Megtudja, hogy az estét itt kell töltenie és nem lesz a legkellemesebb, de utána már jobban fogja érezni magát és hogy legközelebb vigyázzon. *
- Köszönöm... *motyogja halkan a leányzó, majd bizony kissé el is húzza a száját, amikor látja, hogy még két adag bájital vár rá, amit meg kell innia éjfélig és hogy milyen ütemben, az rá van bízva, a lényeg, hogy elfogyjon. Még fintorog egy picit, majd kezét Varg feje felé indítja és lassan végigsimít rajta.*
- Szia. Végig itt voltál? *kérdi halkan és bizony sejti ám, hogy mi lesz a válasz. Na de még csak pislog párat, kissé álmatagon és megpróbál lassan felülni. Ismét belenyilal a fájdalom a fejébe, így kissé összébb húzza szemeit, de azért már jobb, hogy itt biztonságban van, természetesen hála a mellette ülő fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 9:09 pm

*Úgy tűnik bizony vagy akarta vagy nem de VArg is elaludt a székben , és bizony fel sem kel egy jó ideig. BÁr az álma kicsit fura, mintha az arcán néha néha egy egy rándulás is megjelenne, de aztán minden kisimul. Nemsokára megérkezik a gyógyító és bizony egészen addig nem veszi észre a jelenlétét, míg a kifőzött bájitalt meg nem itatja AZariaval. A köhögésre viszont lassan, a srác fátyolos szemei is lassan nyitódni kezdenek, hallja hogy a lány megköszön valamit, de egészen addig nem emeli fel a fejét, ameddig nem érzi rajta a simítást. Feje lassan felemelkedik majd a lány arcát kezdi el nézni. Ahogy látja Azaria már sokkal jobban van, így a fiú arcán is egy nyugodt kis mosoly jelenik meg. Látszik rajta hogy most nagyon örül, és meg is nyugodott, hogy a lány jó kezekbe került, ahogy látja már szépen át is lett kötve*
-Szia. Aham, még szép hogy nem hagylak magadra*bólint még álmosan pislogva a lányra, majd szemeit megtörölve, valamennyire éberebb is lesz a figyelme. Amikor Azaria fel ül a srác hirtelen áll fel és hajol a párnáért , amit ha a lány enged feljebb is húz hogy neki támaszthassa a hátát. Ezután pedig lassan vissza ül, és megintcsak a lánykára néz*
-Óvatosan... nagyon beverhetted a fejed. Jobban vagy?*kérdezi most már érdeklődő, kicsit talán féltő hangnembe is a lánytól, majd arcizmai teljesen elsimulnak*
-Tudod aggódtam *mondja végül elmosolyodva
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 9:19 pm

*A fiút bizony sikerült felkeltenie, de szerette is volna, hiszen Vargnak vissza kéne mennie a szobájába, hogy pihenjen vagy tanuljon, hiszen holnap óra van és ugye ő tatja, tehát biztosan készülnie kell.*
- Lehet, hogy holnap nem tudok ott lenni az órádon... de én ott akarok lenni. *mondja kissé szomorúbban, majd a fiú segít neki, így egy hálás pillantást vet rá a lány és így most már kényelmesen fel tud ülni és hátát a párnának is támasztja.*
- Köszönöm. *mondja ismét, majd ez után meghallja a kérdést is és lassan bólint.*
- Igen-igen, jobban. Csak sajnos meg kell innom ezt a két löttyöt, undorító. *húzza el a száját, miközben a két italra pillant. Fogalma sincs róla, hogy mi minden lehet benne, de annyi biztos, hogy szörnyű.*
- Nem kell aggódni, megmaradok. Bár lehet, hogy ha nem találsz rám, nem igen. *szemei most kezeire tévednek, majd lassan ismét vissza, a fiú arcára.*
- Tényleg, hogy-hogy éppen arra jártál ma? *kérdi kissé kíváncsian, mivel fel se fogta akkor, hogy az az édes kiskutya is a sráccal volt azon a napon. Kezét viszont lassan megindítja a fiú felé és hogy ha Varg engedi, akkor meg is fogja az ő kezét. Látszik rajta, hogy nagyon hálás azért, amit tett érte a srác.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 9:30 pm

*A fiú bizony fáradt, de itt valamennyire kipihente magát, és most úgy gondolja hogy egy barát fontosabb mint az óra, aminél már nagyjából megvan úgy is mit fog leadni, amikor Azaria szomorkásan közli a hírt hogy lehet nem tud jönni, csak mosolyogva megrázza a fejét, miközben segít neki a párnánál*
-Szó se lehet róla nagylány, hogy addig kibújj ebből az ágyból ameddig nem leszel teljesen jól. Ha meg nem tudsz eljönni akkor holnap óra után feljövök és megtartom neked külön is. Na mit szólsz hozzá?*kérdezi mosolyogva oldalra döntve a fejét, bizony látszik rajta hogy nem viccel, és meg ismételné a leányzónak, ha esetleg nem tudna jönni. A következőre kicsit elmosolyodik majd bólint.*
-Na ennek örülök. Tudod amikor megtaláltalak azt hittem... szóval...*inkább nem fejezi be csak kicsit sután megcsóválja a fejét, kicsit félre is nézve a lányról. Bizony ilyesmivel könnyen meg lehet hatni, hiszen akit szeretett elvesztette, nem akarja hogy még egy ember aki közel áll hozzá így járjon. Vesz egy mély levegőt majd lassan vissza néz a leányzóra kicsit közelebb húzva a széket az ágyhoz*
-Néha kell egy kis rossz hogy ne történjen mégnagyobb. Szóval megfogom várni ameddig megiszod a mai adagot ,és el nem alszol*bizony nincs még kedve menni bár, ha a lány elküldi lehet elmegy, de most örül hogy nincs semmi baja Azaraianak. A kérdésre kicsit elgondolkozik, majd lenéz az ágy mellett szunnyadó malamutra, utána ismét a lányra*
-Tudod, csak futottunk kicsit a kuttyal, aztán ő előre ment, én követtem és akkor találtalak meg.... Szóval úgy tűnik szerencse volt hogy megtaláltunk*hajtja le kicsit a fejét de csak néhány percig, majd az ő tekintete lesz kíváncsi*
-De mi történt veled? Úgy értem mitől lettek ezek*néz a leányzó sebére a fején, meg a lábára*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 9:46 pm

- Hát, én inkább elmennék az órádra is. Az úgy sokkal jobb, meg ha velem vagy, lehet, hogy figyelmetlen leszek. Így nem vagy olyan komoly. *mosolyodik el eleinte csak halványan, majd egyre szélesebben, mert bizony Varg mellett nagyon jókedvű a lányka. *
- Amikor megtaláltál, mit hittél? Hogy meghaltam? *kérdi kíváncsian, majd végül lassan, nagyon lassan megcsóválja a fejét.*
- Azért ahhoz több kell. Ha már eddig túléltem, ezután se lesz bajom. *mondja kedvesen és hamarosan megtudja, hogy a kutyus is ott volt, akit most nem lát, de mint ha rémlene neki. Pici ideig még gondolkodik, majd keze tovább keresi Varg kezét, míg meg nem találja és bizony megfogja azt.*
- Hát... kicsit elgondolkodtam és eltévedtem. Aztán a tájoló mutatta a kiutat, mert szerencsére nálam volt... *itt szünetet tart, majd zsebeiben kezd el kotorászni. *
- A fene, szerintem ott maradt. *húzza el a száját kissé szomorúan, majd folytatja.*
- És hát... futni kezdtem, mert kissé megijedtem, hogy nem tudom, hogy merre is vagyok és végül elestem. Másra már nem emlékszem, csak arra, hogy te voltál ott, amikor kellettél. *pillant a srác szemeibe és bizony boldog, hogy nem is akárki találta meg. Jalba már nem is reménykedik, kezdi úgy érezni, hogy tényleg többet nem jön vissza hozzá, de azért még nem zárja le magában azt a kapcsolatot.*
- Na de azt hiszem, hogy ideje meginnom az első adagot. *mondja és kezével a bájital felé nyúl, majd nyel egyet és végül a szájához emeli. Elkezdi lassan kortyolgatni a kehely tartalmát és közben grimaszokat is vág. A lötty felénél viszont megrázza fejét és visszateszi az asztalra.*
- Na ezt képtelen vagyok meginni. Ennyi elég lesz. Mindjárt hányok. *mondja és tényleg nagyon nem ízlett neki az ital. Keze közben visszacsúszik a fiú keze felé, reméli, hogy ez nem gond Vargnak.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 10:09 pm

-HÁt akkor nincs mit tenni, bizony holnapig maradj nyugdton és pihengess hogy meggyógyulj. Ha a nő nem akar kiengedni, majd feljövök és elkérlek saját felelősségre na? Amúgy meg nem is szeretek annyira komoly lenni mindig*mosolyodik el kicsit szélesebben már hisz látja hogy Azaria azért jobban van, viszont ekkor jön a kicsit rossz pillanat, de a lány csak kérdez, és bizony rá is talál arra amitől a srác félt. Csak bólint a szavakra válaszként, de látszik rajta hogy tényleg ettől félt. A kezét kereső kezet ő is finoman megfogja majd ujjait rákulcsolja a másikére*
-Tudom.. erős lány vagy te. Úgyhogy nemsokára mehetünk is kviddicsezni*mosolyodik el, bizony próbál ő is jobb kedvre derülni hiszen most örülni kell. Közben csak hallgatja Azaria beszámolóját*
-Akkor jó hogy azt adtam. Örülök hogy segített*mosolyodik el, viszont meghallja hogy a lány elvesztette, a fiú arcvonásai elsimulnak majd megcsóválja a fejét*
-Semmi baj. Majd ha akarod elmegyek este és megkeresem, vagy holnap. Biztos meg kell lennie, ha meg nem csinálok neked egy másikat*ajánlja fel hiszen szívesen csinál ilyesmit a lánynak, bár kétli hogy még ne látnák viszont a szerkezetet. Amikor Azaria befejezi, csupán kicsit elmosolyodik*
-Örülök hogy megtaláltalak, vagyis megtaláltunk.. De máskor ne kezdj el szaladni, ha van valami vagy legalábbis nézz a lábad elé, ma nagyon meg ilyesztettél. Tudod borzasztóan félek hogy mégvalakit elvesztek aki fontos nekem*vallja be egy kicsit már mosolyogva, de komoly hangon, miközbe szemeivel a másik szemeit keresi. Majd a szavakra bólint is*
-Hát akkor idd meg. *mondja de amikor látja hogy Azaria nem bírja tovább. A grimaszoktól szinte már ő is a szájába érzi a fura rossz ízt, még jó hogy nem ő is vág ilyeneket*
-Áh, elhiszem... mindegy, ha jön a doki bevédelek*mondja miközben engedi hogy a lány megfogja a kezét és bizony ő maga is ráteszi a másik kezét Azaria kézfejére*
-Ahogy látom elég késő is van... Mit szólnál hozzá ha mesélnék valamit?*lehet fura kérdés, de a srác komolyan gondolta*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 10:34 pm

- Szerintem kienged. Kikúrálom én magam. Megiszom ezt a két akármit... *utal itt természetesen a löttyökre. * - És már jól is leszek. *na nem mintha bízna a bájitalokban, főleg, hogy soha életében nem gyógyították még így, de azért igyekszik optimista lenni, na meg ha már egyszer ebbe a házba került, akkor nem pont a főzetek ellen kellene tiltakoznia, bár már érzi, hogy a jelmágiához többet fog konyítani, már csak Varg miatt is.*
- Kviddics? Azért az még ráér. *vigyorodik el most már vidámabban és közben kezét rákulcsolja a fiúéra. Kissé furcsa ez a helyzet, hiszen ők ketten csak barátok és nem egy pár, de valahogy jól esik neki most ez a közvetlen kapcsolat. *
- Igen, segített. De te meg meg se próbáld megkeresni ma vagy nem engedlek el egész este. Szóval majd csak világosban és ha gondolod, együtt is megkereshetjük. Meg még lógok neked egy sütivel is. *hűűű, hogy még mennyi minden programjuk van. Na meg hamarosan színházba is mennek majd, de azért arra még várniuk kell, hiszen a pár hét még nem telt le, max csak egy belőle. Viszont arca komolyabbá válik, ahogy a fiú tovább beszél és kissé el is pirul.*
- Szóval ennyire fontos lettem a számodra? Ezt azért jó hallani, na de máskor figyelni fogok. *bizonygatja nagy komolyan és inkább a kezeibe veszi ez után az italt, aminek csak a fele megy le a torkán, de ez is haladás. *
- Áh, meg kell innom, majd csak túlélem valahogy. Meg akarok gyógyulni a holnapi jelmágia miatt, tehát jó kislány leszek. *mondja kissé komolyabban, majd a fiú kezét érzi hamarosan a sajátját, viszont a mese dolog egy cseppet meglepi.*
- Mesélni? Nekem... még soha nem mesélt senki. *mondja kissé halkabban, majd végül visszacsúszik fekvő helyzetben, kis kezét addig elvéve a fiúétól, de végül visszacsúsztatja és úgy tekint Vargra.*
- Hallgatlak. *mondja végül, majd hírtelen szorítja meg picit a fiú kezét, utalva ezzel arra, hogy még ne kezdje, mert mondani akar még valamit.*
- De egyszer azt is meséld majd el, hogy a szemeid miért ilyen furcsák. Még soha nem láttam hasonlót, de tetszik. *mosolyodik el lágyan és eleinte kissé félelmetesnek tartotta, de mára már megtetszett neki. Na de most el is hallgat, várja, hogy a srác meséljen.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 10:55 pm

-Remélem hogy úgy lesz. Sőt szeretném hogy úgy legyen. Hiányoznál holnap a bandából*mosolyodik el lágyan miközben fejét oldalra dönti és kicsit fürkészve, lágy pillantásokkal nézi Azaria arcát. A szavaira csupán most egy kisebb lágy mosolyt ejt és bólint*
-Majd szólsz mikor szeretnél, és akkor megyünk*mondja derűsen , majd a leányzó szavaira kicsit felnevet de bólint*
-Jól van te győztél. Amúgy nem is szándékoztam ma nagyon elmenni innen, maximum csak akkor amikor már elaludtál. Akkor majd megkeressük ketten, a sütit meg majd behajtom. De két személyre készíteni ám. Egyedül nem eszek*mosolyodik el végül , ismét csak lágyult arcvonásokkal, végül meglátja a pirulást is a leányzó arcán. KEvésszer látta ilyen közelről, de szépnek tartja.*
-Igen ennyire...tudod kevés ilyen emberrel találkoztam eddig mint te, tudod aki nyomot hagy a másikba. Pozitívan.És ha rajtam múlik mindig ott leszek hogy segítsek*teszi hozzá hallkan megint mosolyogva, miközben kezét lágyan a másikéra teszi*
-Ó csak a jelmágia miatt? Nem mondom te leszel a kedvenc diákom*mosolyodik el bizony hisz a leányzónak, és jó látni hogy most tényleg nyugton marad és meg akar gyógyulni. Amikor Azaria vissza csúszik a srác megint csak segít a párnánál, majd vissza ülve a helyére vidáman bólint*
-Hát akkor itt az ideje szerintem. Remélem szépnek fogod találni. Egy vers A kalevalából*kis mosoly még, miközben kezét rákulcsolja a lányéra, és már éppen kezdene bele amikor megérzi a kis szorítást.*
-Tényleg tetszik?*egy pillanatra lecsukja a szemét majd lassan felsóhajt, és kinyitva mélyen Azaria szemébe néz*
-Tudod.. apám vérfarkas, még a születésem előtt vált azzá. De nem hagyta el anyámat. Többé kevésbé próbálja kezelni a kort de nem sikerült kigyógyulnia. Az lehetetlen. És miután vérfarkas lett, lettek neki is ilyen szemei. Tőle örököltem. Ezért is kaptam a VArg nevet*mondja csendesen, Azaria most már tudhatja mit is jelent a Varg, hiszen régebben elmesélte neki*
-De nyugi én nem változok át teliholdkor és szaggatok cafatokra mindenkit*folytajta kicsit már vidámabban majd sóhajt egyet, és valami furát tesz. Kezével lassan lecsukja a lány szemeit*
-Hunyd le a szemed...*csak ennyit mond, és Azaria érezheti hogy a fiú kezei lassan vissza térnek az övére, és lassú kissé dallamos hangon bele is kezd, a versbe, amit bár nem mondott ki de az egyik kedvence, mégha kissé szomorú is a téma*

-Jaj már énnekem, szegénynek,
Mit míveljek, hogy-mint éljek;
Ülök éjjel, vagy ledűlök,
Éjem hosszú, órám balga,
Bajom él, hatalmam halva.

Estéim csupa siralom,
Reggeleim szívfájdalom,
Éjszakám csak annál hosszabb;
Fölserkentem annál rosszabb.

Nem az estét siratozom,
Nem a reggelt fájlalom én:
Fáj szívem szerelmesemért,
Fáj, kesereg kedvesemért,
Búsul a bogárszeműért.

Nékem gyászosnak gyakorta
Álmaimban éjféltájban
Két karom a semmit fogja.
A káprázatot karolom,
Akármelyik oldalamon...

Fáj szívem szerelmesemért
Búsul a bogárszeműért.

*miközben szaval néha néha ujja a másik bőrét éri, egy egy apró simítással. Hogy ez tudatos e nem tudni, de miután befejezi kicsit meg is köszörüli a torkát, és elvörösödik, még soha nem verselt senkinek se, kicsit ezért furán zavarba is érzi magát*
-Hát ennyi lenne, bár lehet nem olyan szép de én szeretem...*mondja kicsit hallkabban, figyelve a lányt*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 11:15 pm

- Még a végén a kedvend diákod leszek, bár nem érdemlem ki a címet. *arca most is mosolyra húzódik, de tudja, hogy múltja miatt bizony még ismeretlen a varázslóvilágban, de azért még is, már egész szépen beilleszkedett és egyre több varázsigét tud. Bizony, titokban tanulgat ám, hogy ne nevezzék muglinak vagy ki tudja, hogy minek.*
- Ha gondolod, elmehetsz ám. Biztos fáradt vagy. *nem akarja, hogy Varg miatta maradjon itt, ki tudja, hogy meddig, de amikor a süti kerül a középpontba, akkor szemei megcsillannak.*
- Persze, két adag. Már megbeszéltük és emlékszem ám rá. Majd összedobok valami finomat. *mondja mosolyogva, majd kissé kacagni kezd.*
- Nem, dehogy csak az miatt, de azt hittem, hogy ez elég egyértelmű. *hangja most már kissé derűs, tényleg jól érzi most már magát és az is plusz rátesz egy lapáttal, a pozitívumra természetesen, hogy Varg is vele van ma este. Viszont hamarosan fel is tesz a fiúnak egy kérdést, amelyet eleinte nem akart, de most már úgy érzi, hogy megteheti, viszont a válasz nagyon meglepi.*
- Vérfarkas? *kérdez vissza rögtön, majd elhallgat és tovább figyel és bizony a szavak igen csak meglepik a leányzót.*
- Azt hiszem, hogy félnék apukádtól. Így még durvább az, ahogy bánt veled. *húzza el a száját a leányzó, majd azért hamarosan enged a srácnak, hogy had meséljen neki. Viszont ahogy szemeit lecsukják, kissé meglepődik, de nem ellenkezik.*
- Ez így olyan fura. *mondja halkan, majd nemsokára már csendben is marad, hiszen a fiú belekezd és hallatszik rajta, hogy nagyon átérzi a verset. A leányzó halkan veszi a levegőt továbbra is, de érzi, ahogy a fiú keze gyengéden simogatja, majd miután vége, kinyitja szemeit és a fiút figyeli.*
- Szép volt, nagyon is. *hangja most már neki is halk, majd sóhajt egyet és ismét a fiú szemeibe tekint.*
- Sajnálom. Tudom, hogy mennyire hiányzik. *utal ezzel arra a lányra, aki meghalt abban a furcsa betegségben és Azaria számára egyértelmű az, hogy Varg azért szereti ezt a verset, mert azt a lány juttatja az eszébe. *
- Szinte biztos, hogy senki se tud majd a helyébe lépni, de ez így van jól. *bizony tudja, hogy ha valaki ennyire szerelmes volt, senki mást se tud majd úgy szeretni, azaz gondolja és Jallal is így van.*
- Szerintem én se leszek soha olyan fontos Jal számára, mint az a lány, Siiri. De nem is bánom, nekem megfelel az is, hogy egy picit szeret. Tudod, soha nem akarom kiüldözni a szívéből, elég, hogy ha csak egy kicsit kapok belőle én is. *mosolyodik el halványan, de már nem tudja, hogy erre valóban sor fog-e kerülni.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 11:37 pm

-Dehogy nem érdemled ki, ez nem csak tudás kérdése, hanem tanulni akará is*mondja mosolyogva, bár anélkül is nagyon kedveli Azariat, reméli hogy ezt eléggé ki is tudja mutatni a lány felé. Mert ki szeretné. A szavakra viszont csak makacsul megrázza a fejét*
-Nem akarok elmenni, és még nem is fogok, hacsak el nem küldesz*szögezi le lágy hangon, bizony azért marad, mert maradni szeretne. A sütire viszont már ő is elvigyorodik*
-Tudom, csak gondoltam megemlítem , akkor már ketten mehetünk biztosra*mondja bizony derűs vidám hangon, már várja azt a sütizést. A következőre a vidám mosoly, viszont valami meleg lágy értő mosolyba megy át, bizony tudja hogy a lány mire gondolt. Csupán csak bólint egyet*
-Tudom csak viccelődtem*teszi hozzá csendesen, majd a kérésre mesélni kezd a leányzónak. Bizony látszik rajta hogy meglepődött, de VArg nem hagyja abba ameddig be nem fejezi*
-Igen, vérfarkas, és nem kell tőle félni. Tudom furcsán hangzik de nem gonosz ember.... azért ahogy velem bánt...*kicsit elgondolkozik, bár keserű emlékek és nem alakult ki közöttük apa fia kapocs, amit a srác mindig is hiányolt, de nem akar hazudni se*
-Tudod, ő eredményeket akart, és miközben belőlem győztest akart faragni elfelejtette hogy mellette megölte a saját fiát, nem testileg. Hanem itt bent*mutat a szívére hangja hallk, és nyugodt. Már nem zaklatja fel a gondolat, bár kiskorában volt hogy álmatlan éjszakákat sírt keresztül. Kicsit lehajtja a fejét, majd egy fura dolgot tesz, lecsukja a lány szemét óvatosan. A válaszra kicsit már vidámabban felel*
-Tudom, de csak figyelj, és ne gondolj másra*mondja mosolyogva, és bizony el is szavalja a kedvenc versét a kalevalából. Amikor befejezi hallgatja, Azaria szavait, és kicsit lehunyva a szemét bólint*
-Nekem is nagyon tetszik*mondja csendesen, még mondana valamit, de ekkor hallja meg a következőket. A szeme kicsit csukva marad, pár pillanatig, de ha a lány figyel láthatja hogy két kis könnycsepp csorog végig a fiú arcán*
-Néha, amikor álmatlan éljeleken felkelek szoktam még keresni, de mindig rá kell jönnöm hogy már soha nem találom meg*egy kicsit jobban lehunyja a szemét majd mélylevegőt, de a könnyek megerednek. A fiú viszont csendben marad. Egy hang nélkül könnyez pár percig, végül csupán arcán egy kis mosoly jelenik meg a könnyek között, és lágyan megcsóválja a fejét*
-Néha fel kell ébrednünk mielőtt, magával ragadna minket az álom, de nehéz nézni ahogy az illúziók szertefoszlanak*nyitja ki a szemét, és próbál továbbra is mosolyogni*
-Ő is azt szeretné ha tovább lépnék. És én is szeretnék... tudod lehet csupán az kell hogy újra megtanuljak merni szeretni valakit. De néha rettegek....*mondja a végét suttogásba folytva, majd a lány szavaira kicsit elmosolyodik. Kezeivel bele simítva a másik hajába. Majd elmosolyodik*
-Szerintem az leszel. Vagy ha nem akkor a fiúban van a hiba. TE megérdemled hogy nagyon szeressenek, és boldoggá tegyenek*feleli egy lágy mosollyal, majd kicsit ha a másik engedi betakargatja*
-Maradj melegen, már csak az kéne hogy megfázz*próbál kicsit vidámabb mosolyt vágni, de hát még látszik rajta az elérzékenyülés*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-11, 11:52 pm

- Tudod jól, hogy nem küldelek el. *mondja egy kedves kis mosollyal, miközben tovább figyeli a fiút és hamarosan most már kicsit többet is megtud Varg családjáról, pontosabban az édesapjáról. Először kissé megrémül a gondolattól, hogy vannak vérfarkasok is és főleg azon, hogy a fiú édesapja is az, így nyel egyet, majd lassan bólint.*
- Értem. *mást nem is képes mondani, meg már felesleges, mivel a történet kezdetét veszi, így a lány engedelmesen behunyja szemeit és csak hallgatja, ahogy Varg mesél neki, azaz inkább szaval, de ez is olyan jó érzés most a számára. A fiú lassan befejezi a történetet, majd Azaria is mondd pár szót és ekkor látja meg, hogy most bizony Varg sír. Nem gondolta volna soha, hogy egy fiút lát sírni és először nem is tudja kezelni a dolgot, majd óvatosan feltérdel az ágyra és kezeivel átöleli a fiú nyakát és kicsit hozzá is bújik, hogy ha ezt Varg hagyja.*
- Nyugi, nincs semmi baj. *hírtelen még mindig nem tudja, hogy mit mondjon, a fiú sokkal jobban ért hozzá, Azaria pedig nem a szavak embere, de szemeit lassan lecsukja és még is beszélni kezd.*
- Szerintem tényleg azt szeretné, hogy ha boldog lennél. Talán Alex lesz az a szerencsés, akit megszeretsz majd. *mondja halkan, majd inkább tovább beszél.*
- Mindenesetre tényleg szerencsés az a lány, hogy így szeretted, de kérlek ne sírj, rossz ezt látni. *mondja halkan, majd lassan elengedi a fiút és letörli arcáról a könnyeket és ez után kissé elhúzódik tőle.*
- Majd meglátjuk, hogy hogy alakul. Az is kérdéses, hogy látom-e még egyáltalán Jalt. *mosolyodik el szomorúan, majd lassan elfekszik és hagyja, hogy Varg betakarja. *
- Nem bújsz be mellém? Ha... ha gondolod, maradhatnál éjszakára. Én örülnék neki és itt elférünk ketten is. *a takarót kissé felemeli, hogy a fiú is akár beférjen mellé. Hogy ha azon a kanapén elfértek, ami kisebb volt, akkor akár itt is simán.*
- Ez a hely olyan nyomasztó. *pillant körbe és bizony lehet, hogy egész este félne, na meg úgy érzi, hogy talán most a srácnak is szüksége van valakire és Azaria itt van neki és ezt szeretné ki is mutatni valahogy, de most egyszerűen másképp képtelen.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-12, 12:15 am

-Tudom.. és ezért vagyok benne biztos hogy még bizton maradok itt veled.*mondja mosolyogva, ő így döntött tehát ha nem küldik el bizony marad. Nemsokára a fiú kicsit mesélni kezd a családjáról, majd a lány szavaira csak bólint*
-Csak nem akarom hogy félre ismerd őt... Tudod csak nem az apám.*folytatja, bár lehet hülyén hangzik de mivel a kapocs nem lett meg apa és fia között, VArg soha nem érezhette meg azt a családias érzést, és biztonság érzetet, amit egy apa nyújthat számára. Főleg teliholdkor. Nemsokára viszont hagyják a dolgot, és a fiú mesélni kezd egy történetet, vagyis inkább verseli. A végén viszont a lány szavaira bizony elérzékenyül és sírni is kezd. Lassan lecsukja a szemét és némán engedi hogy a könnyei utat törjenek Ekkor viszont érzi hogy átkarolják a nyakát, és közelebb is bújnak hozzá. A srác kezei is a lány hátára tévednek és belebújik az ölelésbe, ami most nagyon jól esik neki a lánytól, az első szavakra nem mond semmit, csupán kihasználja a pillanatot, de a következőre lassan kinyílnak a szemei és Azariara néz*
-Nem hinném.. Tudod vannak utak amik külön vállnak, nem hinném hogy a milyenkkel máshogy lenne*bizony így gondolja, hiszen alig találkoznak, bizony már már semmit. Azaria szavai kedvesen hangzanak a fiú csak kicsit megrázza a fejét*
-VAgy én voltam szerencsés mert szerethettem*kicsit el is mosolyodik a mondat végén , majd szemével a lány szemét veszi célba*
-Ne félj a könnyektől... Még nem érezte az a fájdalmat akinek a lelkét tisztára nem mosták a könnyek*mondja felemelve belesimítva a másik hajába*
-Attól meg ne ilyedj meg ha sírok. Nem tartom gyengeségnek*szólal meg csendesen, bár sokat segített neki nagyon Azaria jelenléte. Nagyon sokat*
-Szerintem fogod. Nem vagyok jövendő mondó, de olyan nincs hogy valaki szőrén szálán eltűnik. Ha akarod , lehet beszélek és megkérdezem valamelyik magisztert hátha tud valamit. *ajánlja fel hiszen örülne ha Azaria boldog lenne. Ezután csak betakarja a lányt, de a következő szavakra kicsit meglepődik. Először mintha látszana rajta hogy gondolkozna, de végül úgy tűnik lassan mégis csak így tesz. Bár előbb leveszi magáról a lábbelit, és csk aztán búj be a lány mellé. Egy pillanatig csak figyeli a másik szemeit , majd féloldalasan elfekszik, továbbra is a leányzó felé*
-Tudom.. minden orvosi szoba ilyen*keze közbe a lány vállára csúszik de nem tesz többet csupán fejét a párnára hajtja és tovább figyeli a másikat*
-Remélem fogsz azért tudni aludni, és örülök hogy jobban vagy..*mosolyodik el*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-12, 12:28 am

*Ahogy Varg könnyei megindulnak, a lány is cselekszik, de csak lassan és óvatosan, hiszen fáj még a feje és a lába is, de szerencsére most már nem érzi olyan erősen a fájdalmat, így az ölelés sikeres lesz, főleg, hogy a fiú is viszonozza és a leányzó bizony úgy érzi, hogy valamit tudott segíteni, még ha nem is túl sokat.*
- Tudom, hogy nem tartod annak, csak nem szeretlek szomorúnak látni. *bizony a fiú mindig vidám, legalábbis az esetek többségében és így Azaria is tudja, hogy ez a sírás bizony azt jelenti, hogy egy bizonyos álcát tart maga előtt, amit talán neki is néha meg kellene tennie, hiszen sokkal kedvesebbnek tűnne, nem pedig ilyen elutasítónak, de arra valahogy még képtelen, pedig szeretné.*
- Ne... ne beszélj, nem kell. Hogy ha nem keres meg, akkor el fog veszíteni, ezt ő is tudja. *fejét lassan lehajtja, szemeit lecsukja, de csak kis időre. Most már tisztázta magában a dolgokat. Hogy ha Jal nem keresi fel, megpróbál majd tovább lépni és tudja, hogy Varg itt van és ha kell, segíteni fog majd neki.*
- Szóval majd meglátjuk, hogy mi lesz. *próbál mosolyogni, de túl sokra most még se telik tőle. Inkább bebújik az ágyba, kissé hátrébb húzódik, hogy Varg is odaférjen és megkéri, hogy maradjon ma éjszaka vele. A válasz mintha egy kis gondolkodásra várna, de végül a srác cselekszik.*
- Hogy ha nem szeretnél maradni, megértem ám. *mondja most már egy kisebb mosollyal, majd végül figyeli, ahogy Varg bemászik mellé és kezét a vállára teszi. Ő maga kissé lejjebb tolja, az oldalára.*
- Így kényelmesebb. *mondja végül, majd hogy ha Varg hagyja, kissé hozzá is bújik a fiúhoz, homlokát a másik homlokának döntve.*
- Így már biztosan tudni fogok... *ezek a szavak ugyan ellent mondanak a nemrég elhangzott szavaknak, mi szerint ilyen közel a fiúhoz nem tud majd aludni, de ezt most nem akarja elmondani, így lassan majd csak el fog aludni. Szemeit le is hunyja, majd halkan mondja.*
- Jó éjt Farkasom. *arcán kis mosoly fut át, majd bizony megpróbál aludni.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-12, 12:43 am

*Bizony a lány tényleg segített a fiúnak. A közelsége, a gyengédsége, maga az egész lénye és a segíteni akarása végül arra késztetik a fiút hogy abba hagyja a könnyezést, és halgassa a lány szavait*
-Tudod*néz mélyen a szemébe*-Két oldala van mindennek, néha kell egy kis szomorúság hogy tudjuk értékelni a jó dolgokat*keze közbe a másik hajához ér persze úgy hogy véletlenül ne érjen hozzá a sebhez, és kicsit végig is simít rajta*
-Ne félts.. rendbe jövök*mosolyodik el végül már vidámabban, majd a következő szavakra csak lassan lehunyja a szemét*
-Tudom.. szerintem már mindketten megbarátkoztunk ezzel az érzéssel. De tudod... néha ahhoz hogy új útra lépjünk el kell hagyni a másikat. És van hogy el kell engedni a másikat még ha fáj is*mondja derűs de komoly hangon. Lehet szomorú amiről beszél de ő így gondolja. A következőre csak bólint, majd nemsokára egy kérdést intéznek felé. A fiú kis gondolkozás után benne is van*
-Nem dehogy, arról szó sincs hogy nem szeretnék*mondja mosolyogva, hiszen jó hogy nincs egyedül, és akivel van az Azaria. Így többet nem is mond csupán bebújik mellé, de a kéz amit a vállára helyez , a lány oldalára kerül*
-Igen.*csupán csak ennyit mond halkan, hagyva hogy a másik közelebb jöjjön, kicsit ő is közelebb húzza magát, majd homlokuk össze ér.*
-Majd vigyázok az álmodra*mosolyodik el, maga se tudja miért mondta ezt. Talán csak akart valami kedveset mondani a lánynak. Egy jó ideig a másik szemeibe néz míg Azaria le nem hunyja azokat, A búcsúzásra egy kicsit széles nyugodt mosollyal felel*
-Neked is Azaria...*mondja hallkan utoljára kicsit végig simítva a másik haján, majd a kéz vissza kerül a leányzó derekára. Egy jó darabig még figyeli a lányt ahogy alszik, majd nemsokára őt is elnyomja az álom*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Gyógyítói rezidencia - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime2010-04-12, 12:53 pm

*Úgy tűnik a tegnapi nap után, Varg itt maradt a lánnyal, a betegszobán. Igazából neki is jólesett a társaság, és hogy tudta hogy nincs egyedül. BÁr nem látszik rajta de a fiú igényli hogy legyen valaki vele, vagy ő lehessen valakivel. Csupán lehet jól rejtegeti. Viszont ahogy eljön lassan a dél a fiú szemei lassan pillogva nyitódnak ki. Először még csak fátyolos tekintettel néz maga elé, majd a látás kitisztul és bizony az első amit meglát Azaria arca. A homloka még mindig a másikénak ér. Egy percig csak figyeli a még alvó leányzót, miközben lassan elmosolyodik, jó látni hogy nincs baja, pedig tegnap volt ijedtség a fiú részéről. Egy pillanatig, csak lassan lehúzza magáról a takarót, majd óvatosan megpróbál kikelni az ágyból. Nem szeretné felébreszteni a leányzót, hiszen látszólag békésen szunyókál, és kell is neki a pihenés Varg szerint, de hát az ágyikó csikorog, így minden egyes mozzanatnál , a srác arcizmai is megremegnek, hiszen csendbe szeretett volna kikelni az ágyból. Tekintetével a bakancsát keresi, de folyamat vissza vissza tér Azaria arcára*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyógyítói rezidencia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyógyítói rezidencia
Vissza az elejére 
2 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: