Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Gyógyítói rezidencia

Go down 
+60
Sophie Black
Conrad Dietrich
Slash Daniels
Rachel Williams
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Ashi Angel
Yvonne Ricci
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Gabriel Perez
Brian Valentine
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Aristarkh Y. Zhukov
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Gabriel Farell
Élias Adachi
Jessica Turner
Alinox Ingren
Scott Reid
Christiano Lugano
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Octavia Blackwood
Alice Morrighan
Zoé Calylas
Tyler Holden
Faith Craven
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Jane Smith
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Miranda Reyes
Takoda Turner
Caleb Valerious
Catherine Waters
Aleksandra Radjenovic
Lucius Benedict Fenris
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lilith Corivan
Alexi Solsagan
Ruby Rose Re
Lionel Dustsnow
Josh Barker
Daphne Alucard
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
64 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
SzerzőÜzenet
Dr. Engelaar van Haulerwi

Dr. Engelaar van Haulerwi


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás : 2013. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Gyógyító rezidencia
Üzenet : A gyógyítóval Slash Daniels játszik, szóval őt keresd először, hogyha egészségügyi problémák lépnek fel. Smile

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Iskolai Alkalmazott - Gyógyító
Évfolyam:

Gyógyítói rezidencia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitime2013-04-03, 8:02 pm

//NRT: Lisbeth-Engelaar, 2013.03.14.//


*Kellemes meglepetésként ér a lány, amit a viselkedése vált ki, mert bár ehhez vagyok szokva a magánklinika után, itt mégsem tapasztaltam a jó modort, amit én elvárok a betegeimtől. A karton a kezeim közé kerül, így kezdem el olvasgatni, hogy kivel is állok szemben betegség ügyileg, bár ahogy hallom, nem teljes a készlet, így megengedek magamnak egy kis morbid humort, amit egy betegem sem kerülhet el. Ez kivételesen olyan, ami a pácienst is megmosolyogtatja, de nem erről szól az est, szóval rá kéne térni a tényleges vizsgálatokra, mire sor is kerül határozott szavaim, és tekintetem után. A reflexszel nincs gond, így léphetünk is a következő szintre, ami látás és hallásvizsgálatot jelent.*
- Remek. *Bólogatok a számokat és betűket hallva, majd ugyanez a helyzet a frekvenciák váltakozásánál is, bár ezt Ms. May nem láthatja, mert mögötte állok.*
- A hallása is tűrhető, lehet felfogadom légykergetőnek. *Jelentem ki végül, amikor már a fejhallgató is lekerül róla és más kezekben landol, majd ezt követi egy gyors vérnyomásmérés, amivel szerintem szintén nincsen probléma.*
- 110/70. *Ami alapjában véve megfelel, szóval térhetünk is a következő lépésre. Nekem viszont most elment a kedvem a szokásos szabványvizsgálatoktól, de ez nem azt jelenti, hogy nem fogom őket elvégezni. Mivel sok növénnyel dolgoztam, így sok növény alapú készítményem is van, és most ezekből fogok bevetni egyet.*
- Florah, a dobozt, amelyiken a koponya van! *Parancsolom komoly arccal, ezzel talán a szívbajt hozva a páciensre, de hamar megtudja, hogy mi is vár rá, ez csupán a manó fürgeségétől függ, amiből szerencsére nincs hiány, így meg is érkezik a dobozka, amiben négy kortynyi folyadék található. Beleszagolok, hogy biztos a megfelelő italról van-e szó, borostás arcomon pedig egy fintor jelzi, hogy igen, szóval át is adom a lánynak.*
- Húzóra, egy, kettő! Minél gyorsabban túl van rajta, annál kevésbé érzi az ízét! *Adok hangot a sürgetésnek, és bár nem mondtam el, hogy mit is adtam neki, és mit fogok ebből megállapítani, de ha megissza, és túl van a köhögésen, akkor mélyen a szemeibe fogok bámulni, ott várva a gyors hatást és eredményt.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitime2013-04-07, 8:02 pm

//Lisbet – Doki 2012.03.14 NRT//

*Elvagyunk a dokival, neki nincs baja velem, ami jó dolog és egyelőre nekem sincs kifogásom ellene. Át is nyújtom a kartont, amit hamar végigvizsgál, majd ezután jöhet az én vizsgálatom is. A reflexeim pompásak, minden ideg a helyén, nyugodtan elkönyvelhetem magamnak, hogy ezen a téren normálisan műkődnek. Azonban nem ezek az adatok kerülnek lejegyzésre, hanem a rendetlenek. A számok és a betűk leolvasása a tábláról nem okoz problémát, ami örömmel tölt el. Büszke vagyok arra, hogy éles érzékszervekkel rendelkezem, ami még tovább fog igazolódni a következő vizsgálat során. A látásom után a hallásom kerül boncolgatásra, amire szerencsére szintén nincs panasz. Egy elégedett vigyort is megengedek magamnak. Véleményem szerint nem egoizmus, ha tisztában vagyunk azzal, hogy jók vagyunk valamiben és erre büszkék vagyunk.*
- Akkor ezt most vegyem állásajánlatnak doktorúr? *Pillantok fel széles vigyor kíséretében. Még sose volt munkám és ez a kis mondat beindította a képzelőerőmet. Természetesen nem a légykergetés a fő álmom, de szívesen tanulnék a dokitól pár gyógyszer elkészítési folyamatot. Ha nem lenne itt a manó még az asszisztensi szerepet is felajánlanám, de így nem. A munkáját sem akarom elorozni és biztos vagyok benne, hogy bántásnak is venné. De nekem az is bőven elegendő, ha tanulhatok. Ezután a vérnyomásom kerül megmérése. Cseppet sem vagyok ideges, így minden bizonnyal nyugalmi állapotot uralkodik belül.*
- Látszik, hogy nyugi van. *Osztom is meg az orvossal észrevételemet, bár minden bizonnyal ezt önmagától is leszűrte. Kíváncsi vagyok hogyan kis került ide, már a nyelvem hegyén van a kérdés, amikor hirtelen megszólal a doki, furcsa információkat közölve.*
- Doboz, koponya… Megakar mérgezni doki? *Nézek rá döbbent tekintettel és fel vont szemöldökkel. Nem túl biztató, ha ezt hallja az ember, a kis manó azonban nem tétlenkedik vagy akad fen ilyesmin egyből végrehajtja az utasításokat.*
- Egy 180-90 centis sírt kell majd ásni, nem kell túl mélyre, két méter elég lesz. *Mosolyodok el halványan. Nem félek a haláltól, de különösebben nem is vágyok rá, viszont ha már a talpamat akarom mutatni az égnek, akkor nem szeretném, ha hamvasztás lenne a vége. Nem riaszt meg a gondolat, hogy zombiként lehet, majd megidéznek, de hamuvá égni…. még a gondolat is szörnyű.*
- Igyam meg?! Hiszen még maga is grimaszolt! *Dőlök hátra, amikor felém nyújtja az italt, miközben tiltakozásba kezdek. Nem vagyok egy túl finnyás lány, de azért nem kell mindent elsőre elfogadnom. Végül egy súlyos fintor mellett az üvegcséért nyúlok. Megcsapja az orromat a szag, mire köhécselni kezdek. Befogom az orrom, majd további grimaszolás közelébe az ajkamhoz emelem az üveget. Aztán nagy levegőt véve, gyorsan inni kezdem. Menet közben érzem, ahogy a gyomrom összehúzódik, és a nyelvem hátracsúszik ettől a förtelmes íztől. Rám tör a hányinger, de folytatom az ivást, hogy végelegyen.*
- Ez nagyon rossz volt. *Beszélek két köhögés között. Ez a valami szörnyű!*
- Ettem már patkányt és a csatorna vizét is ízleltem, de ez túltesz mindenen. *Teszem hasamra kezem, majd a számra szorítom tenyerem. Hogy itathatta ezt meg velem?*
Vissza az elejére Go down
Dr. Engelaar van Haulerwi

Dr. Engelaar van Haulerwi


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás : 2013. Mar. 01.
Tartózkodási hely : Gyógyító rezidencia
Üzenet : A gyógyítóval Slash Daniels játszik, szóval őt keresd először, hogyha egészségügyi problémák lépnek fel. Smile

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Iskolai Alkalmazott - Gyógyító
Évfolyam:

Gyógyítói rezidencia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitime2013-04-14, 11:05 pm

//NRT: Lisbeth-Engelaar, 2013.03.14.//


- Vegye annak! *Bólintok a nagy vigyorára, és én is megengedek magamnak egy kisebb mosolyt, de nem tart sokáig, hamar alább is hagyok az ilyesmivel. Természetes, hogy nem gondolom komolyan a dolgot, az hiányozna még nekem, hogy egy ilyen kislány pattogjon egész nap, a legyeket hajkurászva, mikor jómagam is le tudom szedni őket egy pálcamozdulattal. A rutinvizsgálat része a vérnyomásmérés, ami most is megtörténik, és a mutatók elég normális értéket adnak ki, és ezzel ő is tisztában van.*
- Valóban, aggodalomra semmi ok...ezen a téren! *Adom tudtára, már csak megelőlegezve a következő ötletem, miszerint nem a hagyományos úton folytatom a vizsgálást, hanem sajátos módszereket fogok bevetni, így adom ki az utasítást az asszisztensemnek, aki hamar hozza nekem a szükséges itókát. A lány szavaira nem reagálok semmit, csak intek a manónak, hogy mehet a dolgára, s csak a következő mondatra adok valamiféle választ.*
- Az indiánok hullakezelési módszere sokkal egyszerűbb. Leeresztjük a folyón. *Gondolom ezzel nem nyugtatom meg, de nem is ez a célom, hisz a vérnyomás mérés már le van tudva. A kezébe nyomom a dobozkát, majd a panaszkodásra csak megforgatom a szemeim.*
- Tudja, korral jár. Ön még fiatal, szóval csak húzóra, gyerünk! *Sürgetem kicsit, s bár a korra hivatkozok, nem tartom magam öregnek, sőt. Miután nála a kis üveg, karba tett kézzel figyelem a cselekvéssorozatot, és még egy halvány mosoly is megjelenik a képemen, majd ha elfogy, akkor kiveszem a kezéből az üres üveget, és a hátam mögé dobom. Florah tudja már, mit kell ilyenkor tenni, így ugrik is érte, hogy elkapja.*
- Ohh, azért annyira nem lehet szörnyű. Nézzen csak ide! *Teszem hozzá, majd jobbommal az állánál fogva magam felé irányítom az arcát, így rám mered a tekintete, amiből gyorsan megerednek a könnyek, de épp ez a cél.*
- Egészségére, de most ha lehet nyissa ki a szemét, és ne is csukja be, míg nem szólok. *Ez nagyon is fontos, mert ha nem csukja be, csak akkor látom majd az igazi hatást, de ha ez nem valósul meg, akkor az ujjaimmal intézkedek, hogy maradjon nyitva a szeme. Így, vagy úgy, egy idő után a könnynek halványkék, vagy zöld színt kell felvenni. A kék jelenti azt, hogy nincs probléma, de ha zöld...hát megoldom.*
- Nézzük csak.. Milyen a világ zöldben? Ha esetleg szép, az nem sok jót jelent..*Kérdezem meg elég komolyan, majd fel is világosítom, mert a zöld rosszat jelent, viszont ez nem jelenti azt, hogy nem tudnám megoldani a helyzetet, vagy jobbá tenni.*
- Remélem hozott magával zsebkendőt, mert egy darabig törölgetnie kell a könnyeit..*Jelentem ki, majd az íróasztalomhoz lépegetek, hogy megírjak egy lapot, ami majd a kartonjába fog kerülni, valamint töröm a fejem, hogy mivel is folytassam.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitime2013-04-23, 7:36 pm

//Lisbet – Doki 2012.03.14 NRT//

*Tényleg szívesen sündörögnék a doki közelében, tanulnék tőle ezt-azt elsősorban a mérgek, gyógyszerek ilyesmi érdekelne, de minden bizonnyal csak nyűg lennék számára, így sajnos egy hatalmas lehetőségről le kell mondanom. Kicsit letör a dolog, de teljesen leköti figyelmem a kivizsgálás. Nem tudom, miért élvezem ennyire ezt, de biztos, hogy a múltamhoz illetve apámhoz kapcsolódik. Visszagondolva elborzadok és undorodok attól az egésztől, amit velem művelt, de ilyenkor mindig elfog a gyermeki izgatottság, mint anno. Érdekes dolog a tudat alatti.*
- Milyen baljós a doktor úr, csak nem vészmadárnak készül? *Hoppá! Lehet nem kellett volna beszólni, nem is az volt a célom egyszerűen mondom, ami hirtelen eszembe jut. Remélem, nem kapja fel a vizet és kínoz meg rossz szóviccem miatt. Azonban rám hozza a frászt a fura dobozával meg a kísérteties itókájával. A doki nem az a személy, akiben az ember elsőre megbízik, sőt egy sötét sikátorban sem akar vele találkozni.*
- Hogy utána halak zabáljanak fel? Szó sem lehet róla! *Nem vagyok egy ijedős nyuszi és ez a téma sem kavar fel különösebb képen, de tény, hogy most elég morbid téma került terítékre.*
- Ezt a dumát! *Forgatom meg ezüst szemeimet, majd lehúzom a lötyit. Szörnyű íze van, több oldali arctorzulásom lesz tőle. Borzalmas ez a valami, minden idegszálam tiltakozik ellene. Igen csak összehúzza arcizmomat, de azért a szememet ki tudom nyitni, így megúszom az erőszakos behatolást.*
- Szeretem a zöldet, de a fákon és a füvön. *Pislogok erőteljesen, hisz a könnyeim folyamatosan folynak, amik elhomályosítják a kilátást. Farzsebemből előrángatok egy vászondarabot, majd itatni kezdem a kis anyagot, ami hamarosan világoszöld színt ölt.*
- És mi az a nem sok jó? Mit vizsgál doktor úr? Ezt nem mesélte el az előbb. *Törölgetem szemem és össze is szorítom, hátha attól elmúlik, de nem úgy érzem, mintha mindjárt elmúlna.*
- Mennyi ideig fogom itatni az egereket? *Kellemetlenül érzem magam, hisz még sosem sírtam és most igen csak szokatlan, hogy így potyognak a könnyeim.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyógyítói rezidencia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyógyítói rezidencia
Vissza az elejére 
20 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: