Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sanguis - Vérmágia tanterem

Go down 
+4
Lionel Dustsnow
Harper Krevorien
Christian LeNoire
Sideris Valbraith
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Harper Krevorien
Diák Exortus
Diák Exortus
Harper Krevorien


Jelige : A vadász
Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Sas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-01-11, 11:05 pm

*Mire sikerül legyőznie a farkasokat, már teljesen kifárad. Új volt ez az élmény, és adrenalin ide vagy oda, akkor is fárasztó mulatság. Sikerül visszajutnia a terembe, ahol a tanerő már az asztalaikra rakta a házikat, ezeket gyorsan elpakolja, s úgy tűnik, vége a mai órának. Biccent mindenki felé, egy nagyot sóhajtva felpakolja a vállára fájós kezeivel a táskáját, elrakja a homliját, aztán int még mindenkinek, Sideristől elköszön, majd visszatér a Sas hálóba, hogy kipihenje ezt az újabb kalandot. Meg kell hagyni, nem volt rossz óra, csak talán annyiban volt neki rosszabb, hogy újként tapasztalta meg ezeket, bár ki tudja. Lehet csak először ilyen, később meg majd belejön, ha eleget gyakorol. Addig meg ideje pihenni, és felkészülni a többi órára, hogy ott se okozzon csalódást. Szeretne jól teljesíteni, és ehhez az is kell, hogy gyakoroljon, felkészüljön az elkövetkezendőkre. Mikor visszaér a szobába, egy gyors vacsora és zuhany után egyből bedől az ágyba, aztán már el is nyomja az álom.*

//Én köszi az órát, és Sid, mindegyiket használtam, olvasd vissza. Direkt, ahogy kérted. Very Happy//

Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-01-11, 11:10 pm

*Nem volt egyszerű feladat, de az biztos hogy megadta a kellő alaphangulatot. Az adrenalin szintem a feladat végrehajtása közben igencsak fent van, de szerencsére épp bőrrel megúszom a dolgot. A vérveszteséget azonban én is érzem, hála az elvesztegetett vérnek, ami részben a saját hülyeségem, de emiatt most már nem bánkódok, hiszen nagyobb öröm hogy az első megpróbáltatásokat sikerrel vettem. A terembe vissza térve csak biccentek a tanárnő szavaira. Na igen a házik nem maradhatnak el, így az én részemet felmarkolva a padomról el is csomagolom, ahogy a többi cuccomat is, elvégre ahogy Sideris mondta, az óra a végéhez közeledik.*
-Viszlát..*köszönök el a magisztertől. Tetszett ez az óra, kifárasztott, de talán ez is valamilyen cél volt, illetve ismét tanultam egy varázslatot. AZt hiszem élvezni fogom a második évfolyamot is. Ezekkel az érzésekkel indulok el a kijárat felé, természetesen intve a többiek felé is, ugyanis bunkó nem vagyok. Valószínűleg ezután a szobámba fogok menni, ahol egy alapos zuhany mellett kigondolom a ma esti elfoglaltságomat. Lehet le kéne menni a városba egy kis borocskázáshoz, természetesen csakis vér vissza pótlási célokból.*

//Köszi az órát, nekem tetszett ismételten, és szerintem izgalomban nem volt hiány. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Christian LeNoire
Diák Exortus
Diák Exortus
Christian LeNoire


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2010. Dec. 27.
Tartózkodási hely : Skorpió háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-01-11, 11:11 pm

*A szakadékon kis nehézség után ugyan, de sikerül átjutnia a srácnak, s még a tériszonnyal is megbirkózik, a farkasokra viszont nem számít. Arra pedig végképp nem, hogy rögtön hármat is kap a nyakába. Nem irányítja valami túl profin a csápokat, ha több ellenfélről van szó, főleg, hogy ezek nem csak egy helyben álló gyertyák, hanem mozognak és támadnak is. Meg is gyűlik velük a srác baja, egy mély harapást és némi vérveszteséget is szerez, hála annak, hogy a koncentrációhiány miatt vércsápjai egy részét elveszíti, ezáltal magát a vérét is. Szerencsére azonban nem teljesen kezdő a varázslásban, így feltalálja magát, na meg az adrenalin is doppingolja, aminek köszönhetően végül sikerül győzelmet aratnia a farkasok fölött. Még pár pillantást vet sérülésére, majd már érzi is a húzást a köldökénél, így hamarosan ismét a Sanguisban ácsorog, magához fogva sajgó karját. A nő viszont már búcsúzmi is kezd, ennyi lett volna a mai óra, de persze a házi nem marad el, így oda is pillant a fiú az asztalra, majd el is indul felé. Amennyire fél kézzel tudja, gyorsan összecuccol, feltekeri a lapokat, majd a zsebébe dugja a tollal és a pálcával együtt, majd a távozó nőre pillant.*
-Viszlát! *köszön el tőle, végül pedig a két srácra tekint.*
-Sziasztok! *int nekik is, majd már sietősen el is hagyja a tantermet, útja pedig a gyógyítóhoz vezet. Bár a sebet ő is be tudná gyógyítani, inkább meg akarja nézetni, nehogy elkapjon valami nyavaját, hisz mégiscsak egy farkas marta meg, nem pedig egy kaszaboló átoktól sérült meg.*

//Köszi az órát, jó volt, én már kevésbé, nagyon nem érzem még ezt a karit továbbra sem. :S//
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-01-11, 11:15 pm

//Elolvastam és mint írtam, nem használtad. A harcnál kértem mindkét vércsápot, te egy vércsápot és egy árnycsápot használtál a harchoz, nem véletlen írom az offba azt, amit. Smile Tehát nem a hsz alatt kellett használni a két varit, hanem a végén, a farkasokkal való HARC során kellett volna ismét mindkettőt használni, ahogy a többiek is tették. Smile Szóval szerintem ismét félreértettél.//
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-02-22, 8:37 pm

*Nagyon sajnálom, hogy saját magiszterem első óráján, melyet a második évfolyamban tart, ebből a tárgyból, nem tudtam jelen lenni. Fontos dolgom akadt, de bizonyára Sideris sem fog egyetlen kihagyott óráért haragot tartani, hiába kényes a saját házának diákjaira, vagy tárgyára. Amúgy sem ismeretlen már számomra azon óra anyaga, tehát nincs mitől tartanom, még akkor sem, ha az óra gyakorlati részében kéne esetleg visszatekintésként használni. Most azonban természetesen a terem felé veszem utamat, hiszen rengeteget jártam már az iskolában, nem fogok keresgélni, s mivel az anyag is érdekel, sietek, hogy bizonyosan időben érjek oda. Ez nem elméleti tárgy, számítok rá, hogy gyakorlati feladatot fogunk kapni, azaz öltözékem is ehhez illik, egy fekete edzőcipő, nadrág, illetve vörös póló, de más nem szükségeltetik, mert a kastélyban számomra nincs oly hideg. Se teleportgyűrűm, se más kiegészítőm nincs rajtam, ahogyan semmilyen jegyzetelésre aló füzetet nem hozok, képes vagyok a fejemben jegyzetet készíteni, egyedül pálcám lóg övemen. Elég minimalisztikus most a megjelenésem, de még így is rendezett. Kíváncsi vagyok, hogy mit fogunk tanulni, ismételten erős mágiának tekintem, mert az első évfolyamból is házam tárgyai tetszettek igazán. Nem tudom ki teszi még tiszteletét az órán, de örülnék, ha Tom is jelen volna, ám úgy tervezem, ha más, akár ismeretlen - de azért szimpatikus - diák tűnik fel, akkor mellé fogok ülni. Időben érkezem meg hát, elsőként a terembe, tehát majd ki is derül, hogy át fogok-e ülni bárki mellé. A középső sorok egyikében helyezkedem el, a széken dőlve hátra, s míg ujjaim között forgatom pálcámat, monotonon hintázok a székkel. Nem szeretném, ha valami baleset folytán dőlnék fel, de talán ilyentől nem kell tartani, van elég egyensúly érzékem. Türelmesen várakozom tehát arra, hogy magiszterem érkezzen, és sajátos stílusában kezdjen el órát tartani. Nem véletlen szórakoztat az előadásmódja.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-02-22, 8:41 pm

* Ráléptem erre az ismerős útra melyben párszor már megbicsaklott a lábam, de talán most ez másként lesz így hát a mai napon ellátogatok a vérmágia órára, hol reményeim szerint tapad is rám majd valami. Némi fogalmam van a dolgokról de az éppen hogy csak annyi,hogy lássam a fényt az alagút végén szóval tiszta olyan lesz ez nekem mintha most jönnék először. Öltözetem nem valami figyelemfelkeltő, egy fekete melegítő együttest viselek fekete sportcipővel, felsőm alatt hófehér póló tapad testemre hajam pedig a szokásos módon belőve. Nincs nálam semmi csak a pálcám,továbbra sem tudok jegyzetelni tehát nekem ahogy eddig is marad a könyv és mások jegyzetei - ha nem felejtem el elkérni - tehát nem árt figyelnem az órákon, hogy ne legyek nagy bajban megint. Idő előtt indulok el, hogy kényelmes tempóba és ne lótva futva érkezzek meg a tanterembe mi lent van az alagsorba, így jócskán sikerül is hét óra előtt megjelennem, belépve a terembe vetek egy pillantást a bentlévőkre s fittyet hányva minden illemszabályra sétálok oda az egyik üres padhoz s telepedem le annak székére, hogy aztán megkezdhessem a várakozást. Amúgy se ismerek senkit szinte az évfolyamomból szóval tojok én arra ki mint gondol rólam, ha ez valakinek nem tetszik tehet egy oltári nagy szívességet. Gondolataim az óra irányába kalandoznak azon belül is arra, hogy vajon mit fogunk ma tanulni s milyen helyzetben fogműködni a gyakorlás, hisz azért azt én is eltudom mondani, hogy nem unalmasak az órák és tele vannak izgalmakkal, szóval ezen jár az én eszem miközben néha néha az ajtó irányába lesek, várva a tanerőt.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-02-22, 8:57 pm

//Ahogy nézem, rajtatok kívül más nem jött és mint mondtam, akkor most óra helyett mással tölteném az időt, mert a hosszú fejfájásos másfél hét miatt nagyon összejöttek a dolgaim. Mint néztem, Tarkh, neked úgy sincs jó kedved, Jas, neked meg fáj a fejed, szal remélem, hogy nem bánjátok, talán legközelebb összejön és akkor mindenkinek alkalmasabb lesz. Smile Azért köszi, hogy jöttetek! //
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-04-22, 7:44 pm

*A mai órára már előkészítettem a dolgaimat, lévén szándékomban áll bemenni rá. Így miután össze készülődök, tehát egy gyors zuhany után, felöltözök, és már indulok is a suli fele, most kivételesen nem sajnálva a lábaimat gyalog. FAmulusom valahol kint kóborol a szigeten, de nem is baj, hiszen szabad lény, és amikor kell mindig vissza tér hozzám. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a mai óra, hiszen a vérmágia már érdekelt mikor még csak az első három évet végeztem. Remélhetőleg Sideris a mai órára is tartogat némi meglepetést. Miután megérkezek a kikötőhöz a révész segítségével hamar át is jutok a túlpartra, ahonnan néhány perces séta után közelítem meg a termet. Nem szoktam mostanában feljárni ide, nincs igazán miért, de ahogy látom itt semmi sem változott, maximum az arcok. Mindenki új, jó részüket egyáltalán nem ismerem, de nem is akarom megismerni. A terembe érve sötét pillantásomat körbe is vezetem keresve, ki is jelenik meg rajtam kívül, de mint látom egyenlőre magam vagyok, így aztán levéve a bőrdzskimet az egyik közeli padra dobom le, ahol helyet is kívánok foglalni. Öltözetem egy fekete nadrágból áll, szintén fekete bőrcipővel a lábamon, és egy sötét kék inggel. Nem öltöztem ki túlságosan, csupán amennyire a helyzet megkívánja, és mivel tudom hogy nem minden óra könnyű, így számolok vele, hogy ne pont azokat a cuccokat áldozzam fel, amik fontosak a számomra. Miután helyet foglaltam, nyugodt tekintettel dőlök hátra, szemeimet az ajtó fele irányítva, és várom hogy a magiszter megérkezzen. Természetesen ha valaki jön rajta kívül, az is kap tőlem egy köszönést, de többet semmit. Azt hiszem ma sem vagyok a legszociálisabb kedvemben.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-04-22, 7:54 pm

*Lassan-lassan Vérmágiából is elérkezett az első egyetemi anyag ideje, ami rendesen fel is kelti Josh érdeklődését. Hiába, nem véletlenül volt anno tanársegéd belőle, természetes, hogy érdekli továbbra is ez a mágiaág. Időben neki is áll hát a készülődésnek, mivel továbbra sem szeretné felvenni a rossz szokások közé a késést, úgy pláne nem, hogy a magiszterek sose teszik. A fekete farmer és póló már egy ideje rajta van, hisz nem töltötte az egész napot a szobájában, a bakancsot viszont épp most fűzi fel lábaira. Már rutinos benne, így csak pár percet vesz igénybe ez a művelet, ami után az ablakhoz lép, s kipillant rajta, hogy még mindig olyan meleg van-e, mint napközben. Valamelyest már lehűlt a levegő, de annyira azért nem, hogy felsőt fogjon miatta, így végül csak visszalép az asztalhoz, ahonnan papírt, tollat, na meg pálcáját veszi fel, s egymás után a farzsebébe dugja őket. Egy könnyed mozulattal az egészet a pólója alá rejti, majd a tükör elé lépve hajára is vet egy pillantást. Csak épp annyira kócos, hogy azt kézzel is el lehessen simítani, így miután ezen is túlvan, már nincs más hátra, mint előre. Pillanatok alatt hagyja el a szakházat, s indul meg a part felé, hogy a révész segítségével keljen át az óceánon. Amikor viszont odaér, rögtön kiszúrja, hogy a csónak nincs sehol. Ahogy a túlpart felé tekint, ott már észreveszi a ladikot, de az épp távolodik.*
-Ezt a kört lekéstem. Na sebaj... *súgja maga elé, majd koncentrálni kezd, s néhány másodpercen belül már a másik parton áll. A hoppanálással még hamarabb is átér, mintha csónakkal jönne. Még hátrapillant egyet a vízen zötykölődökre, picit elmosolyodik, majd folytatja útját az iskolába, az belül is az alagsorra. Menet közben természetesen köszön az ismerősöknek, bár csak kettővel fut most össze, egészen addig, míg be nem nyit a terembe. Ott ugyanis már bent ül a harmadik, Mordred személyében, akinek egy kis mosoly mellett biccent.*
-Szeva öreg. *közelebb is megy hozzá, s a mellette lévő padhoz dobja le magát, de persze csak miután kivette zsebéből pálcáját, hisz nem kéne kettétörni.*
-Szerinted egy 10-es skálán mennyire lesz véres a mai óra? *vigyorog rá a másik fiúra, hisz jóban vannak, akkor miért ne ütnék el beszélgetéssel a maradék pár percet órakezdésig.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-04-22, 8:00 pm

*Ismét elérkezett egy egyetemi óra, amikor Sideris se folytathatja tovább saját dolgait, hanem bizony órára kell mennie. Öltözete viszont most eléggé hétköznapi, bár a fekete szín megmaradt nála, de ez csak természetes. Lábain hosszú nadrág és csizma, felül pedig egy csinos, fekete blúz található. Haja most összefogva, arcán pedig erős, fekete smink található. A pálcája nála, ahogy azt kell, így érkezik hát meg a vérmágia tanterembe, amelynek ajtaját becsukja maga mögött, de nem sétál el a katedráig, ugyanis teljesen felesleges lenne.*
- Üdvözöllek titeket az első, egyetemi vérmágia órán. A mai varázslatot úgy érzem, hogy nem a teremben mutatnám be, rajtatok, hanem valaki máson, szóval gyertek ide, utazunk egy kicsit. *mosolyodik is el kissé, majd egy-egy kezét a fiúk felé nyújtja, így ha azok megfogják, jöhet is a jól ismert húzást és nemsokára már lábuk földet is ér.*
- New York egyik getto negyede. *szólal meg a magiszter, amikor megérkeznek a sikátorba, mert bár egy csodálatos városban vannak, annak nem túl szép részén. Az épületek bomladoznak, bűz van és szennyezés, de egyelőre nincs itt senki… egészen mostanáig, amikor egy nagy darab néger sétál be az utcába és láthatóan meglepődik azon, hogy ismeretleneket lát itt.*
- Ti meg ki a fenék vagytok? *kapja is elő stukkerét, mire a nő csak halkan sóhajt, nem számított rá, hogy ilyen hamar rájuk bukkannak, de ha már így hozta a sors, akkor hirtelen tűnik el a pasi elől, ki meglepettségében ide-oda kapja fejét, majd nemsokára villan a magiszter pálcája, így a férfi háta szépen fel lesz hasítva, de a nő nem húzza tovább az időt, pálcája hegyét a férfihoz érinti.*
- Effigies. *szólal meg halkan, majd végül a pálcát elteszi és így tekint a férfire, ki hamarosan leereszti fegyverét és végül törökülésben elhelyezkedik a földön, mintha csak egy jó kis öleb lenne, a tanár pedig kezét a kopasz fejre téve néz a diákjaira.*
- A mai anyagot éppen most mutattam be nektek. Nem segítek egyelőre többet, kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok, mi történt vele? *int fejével a pasi felé, akinek egyébként semmi más baja nincs, tehát tökéletesen jól van a hátán lévő sebtől eltekintve, csak üldögél, mint aki jól végezte dolgát.

//Ti még írhattok ide, én majd New Yorkba fogok.//
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-04-22, 8:12 pm

*Nem jöttem túl korán szerencsére sokat nem is kell várnom, ám a magiszter előtt még egy srác is megérkezik, kit ismerek már egy ideje, így egy hűvös mosollyal szintén biccentek felé.*
-Üdv Josh..*köszönök neki nyugodt hangon, s mikor a fiú is elhelyezkedik, tekintetemet felé irányítom, mikor hallom a kérdését, s megrántom a vállamat.*
-Tekintve hogy vérmágia, remélem hogy tízből tizes skálán, de nem ismerem Sideris szokásait, ez csak az én magánkívánságom.*szélesedik ki a mosoly az arcomon, ekkor azonban már megérkezik a magiszter is, aki rögtön azzal kezdi, hogy bizony az órát nem itt tartjuk. Nem lepődök meg, s igazából örülök, hogy kimozdulhatunk, terepen mégis csak izgalmasabb az érvényesülés, na meg a tanulás is. Szerencsére nem vagyunk sokan, így mindegyikőnknek jut egy kéz, amit megfogva már érzem is a húzást, s pillanatokon belül New Yorkban találjuk magunkat. Nem mondom Sideris szeretheti a lepusztult helyeket, mert ennél nagyobb putriba nem is hozhatott volna minket, mi ez valami gettónegyed? Hát persze hogy az, ezt nemsokára a magiszter maga is megerősíti.*
-Csodálatos, nem elég hogy muglik közé jövünk még a gettósabbik részébe is, na sebaj.*sóhajtok fel, miközben már meg is látom hogy az egyik ilyen pompás egyed még belénk is akar kötni, méghozzá fegyverrel. Nem félek az ilyen mugli találmányoktól, nyugalmamat pedig csak mégjobban erősíti hogy Sideris is velünk van.*
~Nem tudod kivel kerültél szembe te kis küszöbmajom...~*mondom magamban, de sokmindent nem tudok tenni, nem is akarok, hiszen Sideris már akcióba is lendült, s pillanatok alatt deaktiválja is az ellenfelet. Fura semmi vér, semmi ordítozás, semmi kín, mi a fene folyik itt? Kicsit értetlenül is nézek a fickóra, majd Sideris szavait hallva felpillantok a nőre.*
-Ejtett egy sebet a fickón, azután pedig kimondott egy igét, gondolom valamilyen képpen megtörte az akaratát a vérén keresztül, és egy kezesbárányt csinált belőle, ezért kellett a seb nemde?*kérdezem oldalra döntött fejjel, miközben kezeimet össze fűzöm a mellkasom előtt, és elgondolkodva nézegetem a bizonyára nem önszántából üldögélő férfit.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime2013-04-22, 8:17 pm

*Az egyetem nem túlzottan megterhelő az embernek, amikor nincs óra, akkor nagyon lazán el lehet lenni. Amikor viszont van, az azért komoly szokott lenni, na meg természetesen a küldetések is, ahogy eddig egy-két ember mesélt a sajátjáról. A mai alkalommal a vérmágia következik a sorban, amin Josh is részt vesz természetesen, s mint mindig, most is időben érkezik meg a terembe, ahol már Mordred vár a tanárra. Mivel jó cimborák, így nem ücsörög csak némán a srác, egy kérdést is feltesz a másiknak, amit végül ő maga is megtippel.*
-Szerintem kemény lesz, de még nem lövi el elsőre az aduászt. Én olyan 7-es, 8-asra tippelek talán. *gondolkozik el picit, de aztán nemsokára már meg is érkezik Sideris is, aki gyönyörű, mint mindig, s nem is húzza az időt, azonnal belevág az órába. Már az első szavaival elárulja, hogy bizony izgalomból nem lesz ma se hiány, így mielőtt Josh felkelne, csak egy kis vigyorral fordul Mordred felé.*
-Inkább nem rajtunk mutatja be. Lehet mégis 10-es lesz. *azzal kilöki maga alól a széket, s egyenesen a tanerő mellé sétál, s megfogja annak karját.*
-Jó napot! *biccent egy aprót is, hisz az imént erről megfeledkezett, de ami késik, nem múlik. Hamarosan aztán már meg is érzi a húzást, pillanatokkal később pedig egy nyomortelep közepén állnak, amiről kiderül, hogy ez bizony New York.*
-Nem is tudtam, hogy annak is van ilyen része. *húzza el kicsit a száját, hisz erről a városról mindenkinek a pörgés és a csillogás jut eszébe, nem éppen a gettó, de úgy tűnik, sehol sem maradhat el az ilyesmi. A képbe illő néger fazon is megjelenik, azonnal pisztolyt rántva, így Josh is előkapja pálcáját, felé szegezve, de Sideris gyorsabban lép természetesen. Pillanatok alatt a fazon mögé kerül, majd egy ismeretlen varázslatot hajt végre, aminek köszönhetően a férfi egy szó nélkül leül a földre, s mint a jógyerek ücsörög ott, immár nem fenyegetőzve. Mosolyra húzódik a fiú ajka, ahogy azt figyeli, hogy Sideris még a fején is pihenteti kezét, s arra sem lép semmit.*
-Mi a fene... *vigyorodik el, de közben gondolkozik is, mivel már várja a kérdés, hogy vajon mi történt, s bizony nem is kell rá sokat várnia.*
-Véleményem szerint a vérét felhasználva vonta őt az irányítása alá. Ugyebár ezt lehet az elmével is tenni, de az embert mégiscsak a vér élteti és mozgatja, minden porcikájába eljut. Ha átvesszük felette az uralmat, akár mi is irányíthatjuk a tulajdonosát. *nem biztos, hogy jó felé tapogatózik, de ez az első meglátása, s ami azt illeti, ez így érdekesnek és hasznosnak is tűnik. Persze lehet, hogy egészen más lesz a dolog lényege, s talán még hasznosabb, de ezt egyelőre csak Sideris tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanguis - Vérmágia tanterem   Sanguis - Vérmágia tanterem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sanguis - Vérmágia tanterem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Árnymágia tanterem
» Rítusmágia tanterem
» Pyromágia tanterem
» Terramágia tanterem
» Pusztítástan tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: