Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Szeptember 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Tiltott mágia tanterem

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Tiltott mágia tanterem   Szer. Jan. 02 2013, 20:39

Az első emeleten egy nagyobb méretű vaskapun lehet keresztül jutni a terembe. Már a folyosóról is észrevehető a büszke acélos mű, ami komor mély hangal tárul fel a diákok előtt. Ha belépsz a terembe, amúgy egy viszonylag világos helyre juthatsz, hiszen az ablakokon át tiszta fény áramlik be a teremre, melynek padlója feketén tükrözi alakodat. A terem elrendezése viszont már furcsább, elsőre észre vehető, hogy itt is mint a másodikos tárgyaknál egyaránt, a gyakorlaton lesz a főhangsúly. Így csupán csak pár kisebb pad fekszik a terem szélén, körbefogva a gyakorlóteret. Ami nem más mint egy óriásméretű emelvény. A harctér amúgy mágikusan le van védve, így az eltévedő átkok nem csapnak ki az esetlegesen kívül tartózkodókra, viszont bőven van annyi hely hogy akár 4-5 pár is egyszerre tudjon gyakorolni. Bizony a terem jól le van védve, hiszen az itt tanult átkok könnyen okozhatnak halálos sérüléseket is. A terem oldalain amúgy több fura zárt ajtó is helyet foglal. Hogy mi is a cél velük , azt viszont nem tudni, illetve a gyakorlótér végébe egy fura, kőből kirakott ősi kapuszerűség is helyet foglal

Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 22

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Hétf. Jan. 14 2013, 20:49

*Ma kivételes izgatottsággal várom az órát. Rengeteg másodikos tárgy kelti fel figyelmem - ellenben bár általam hasztalannak vélt elsős tárgy helyett -, s van ami sokat mondó névvel rendelkezik, a tiltott mágia is közéjük tartozik, de nem tudok következtetni sem, milyen irányban tanulunk majd varázslatokat. Ezért vagyok felettébb kíváncsi, s remélem, hogy gyakorlati szintű tárgy lesz, rengeteg hasznos támadással és védekezéssel, átokkal, hogy eszköztáramat ezzel is bővíthessem. Persze szívesen hallgatnék mellé történeteket is ezekről az igékről, azonban inkább a hasznot nézem. Időben érkezem a terem elé, még az óra előtt néztem az útvonal után, így nem probléma most tévedés nélkül célra jutni. Öltözékem most eltér a szokottól, nem az elegancián, inkább a kényelmen, praktikusságon van a hangsúly, nem túl drága ruhákkal, ellenben mind feláldozható, teljes fekete pompájában. Bakancs lábamon, hozzá tartozó bővebb nadrág, és ruházatom többi részét eltakaró fekete kapucnis pulóver van rajtam, így melegítve engem. Nyilván nincs rajtam a csuklya, övemen pedig kizárólag pálcám lóg, de nincs más nálam, se kiegészítő, se teleportgyűrű, nem érzem szükségét, féltem is őket. Én már ilyen vagyok, az apró, hozzám tartozó csecsebecséket is becsülöm. Jegyzetek nélkül érkezem továbbá, mert úgy vélem most már képes vagyok mindent fejben tartani, ha pedig nem, bármikor rendelkezésemre állhat a könyvtár, az évfolyamom vagy felsőbb évesek, esetleg egy magiszter. Amint be is tolom lassan az ajtót, máris látom a terem furcsa elrendezését, ez viszont nincs ellenemre, inkább sejteti a tárgy mivoltát, tehát az egyik helyen le is ülök, úgy, hogy az ajtóra is lássak, és csöndesen várakozom. Kezem karban, hátamat a falnak döntve billentek a székemen, türelmetlenül várva a kezdést. Szeretném, ha jönnének órára, mert akit nem fog meg a tiltott mágia név, az egyszerűen érzéketlen a sötét tanok iránt...*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Hétf. Jan. 14 2013, 21:02

//Sajnálom, de az óra érdeklődés hiányába elmarad. Sajnos Tarkh rajtad kívül max Sid tudott volna jönni, de ő is nagyon fáradt, úgy meg nem az igazi ha úgy játszik az ember, hogy majd elalszik, igazából örültem volna ha a többi másodikos is be tudott volna jönni elvégre az óra nekik lenne tartva, de majd talán a következőre Smile //

Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 25
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 20:31

*Itt az ideje, hogy én is részt vegyek az első egyetemi órámon. Tudtom szerint már kettőt tartottak eddig a magiszterek, de mivel engem azok nem érintettek, így nem is jutottam el rájuk. Na nem azért, mert nem érdekeltek volna, az én érdeklődési köröm elég tág, hanem azért, mert az öt tárgyhoz nem tudtam többet választani, sajnálatos, de sajnos ez a helyzet. Most viszont már össze is készülök, így hosszú, fekete hajamat kifésülöm, majd sárga szemeim körül fekete, vad sminket teszek. Ez után jöhet egy testemhez tapadó bőrnadrág, melynek szárait a térdig érő, magassarkú, fekete bőrcsizmámba bújtatom és felülre pedig fel is veszem fekete felsőmet, melyre még egy fekete bőrkabát is kerül. Nem a legmelegebb viselet, de ha fáznék, bármikor fel tudom melegíteni magam. Pálcám kezembe kerül és mivel másra nincs szükségem, már el is hoppanálok, egyenesen az iskolai kikötőbe, ahol az aulába térek be, hogy az első emeleten lévő tiltott mágia tanterembe vezessen végső utam. Érdekes lesz ismét ezt a tárgyat tanulni, oly rég volt már részem benne, hiszen egy év alatt rengeteg minden történt, főleg velem. A lényeg viszont az, hogy a teremhez érve egyszerűen besétálok rajta, majd helyet is foglalok egy nekem tetsző padnál. A pálcám a kezemben marad, onnan figyelem a további érdekőzet. Nem igazán érdekel, hogy kik vették még fel ezt a tárgyat rajtam kívül, én tanulni vagyok itt, most nem beszélgetni, jelen pillanatban túl szociálisnak se mondhatom magam. Amióta Demetrius mellett vagyok, még inkább megkeményedtem, és a nekromanta szak se segít ezt legyűrni. Felnőttem, ez a nagy helyzet és most már nem kislányként látom a dolgokat.*
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 20:33

*Ma óra lesz, méghozzá Tiltott mágia, mi igen közel áll a szívemhez. Már a másodikban tanult varázslatok is tetszettek, kíváncsi vagyok, hogy most, egyetemi szinten mit fogunk majd tanulni, így eszembe se jut nem elmenni. Kényelmes, ám csinos és márkás ruhát viselek, ami sötét színű farmert, fehér pólót és vajszínű kardigánt jelent, lábamon bokacsizma van, mi enyhén magas talpú. Vállamon a táskámban benne vannak szükséges dolgok, pálca, ilyesmi. Hajam most egyenes, kivasaltam reggel. Elég hoszú, a hátam közepéig ér így. Magabiztos, határozott léptekkel haladok a Tiltott mágia terem felé, mi az első emeleten található, de nem sietek, mert van még sok időm, de úgy voltam vele, hogy mindegy, hol ücsörgök, a szobámban vagy a klubhelyiségben, vagy épp a teremben. Mikor belépek, mégis meglepődök, hogy már ülnek bent. Csak biccentek, majd leülök, és lábaimat keresztbe téve várom türelmesen az óra kezdetét.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 24
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 20:44

* A tanítás számunkra is megkezdődött, ez csak természetes, s mivel ma egy olyan óra lesz, melyen ismételten meg kellene jelennem, nem sokkal a kezdés előtt érkezem meg a sulihoz, a Campus területéről. Most a kényelmesebb utat választom, és a lehető leggyorsabbat, ami nem más, mint a hoppanálás, ami bár csak az iskolai kikötőig működik, kizártnak tartom, hogy megfagynék ezen a pár méteren. Sietősre véve a figurát érek be máris a zordon épület belsejébe, innen pedig, az aula irányából az elsőre visz utam, ahol ha megvan a nagy vaskapu, mely a tiltott mágia termet zárja maga mögé, megnyitva azt cseppet magam előtt sétálok is bentebb rajta. *
- Csá mindenkinek. * tekintek körbe hideg tekintettel, most valahogy nincs kedvem az emberekhez, nem fogok senkit se körbe ugrálni, hogy óó lécci legyél a padtársam.. kizárt, inkább csak keresek magamnak egy csendesebb zugot a teremben, úgysem hiszem, hogy olyan rettenetesen sokan leszünk, tehát nyugiban lehetek én is. Viseletem csaknem a szokásos, lábaimon tornacipő, szakadt farmerom továbbra is hű társként viselem. Felül egy mélykék póló, ezen szürke, cipzáros pulcsi, melyet eszem ágában sem volt összehúzni, ahogyan bőrkabátom eleje is kétfelé figyel. Pálcám természetesen nálam, hajam kiengedve, vigyék a légáramlatok, amerre csak akarják. Ha pedig sikerül letenni magam, csendben várakozom az óra kezdetéig, ami remélem, most már hamar eljön, nem akarok felesleges perceket itt tölteni, most semmi türelmem ehhez. *
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 20:50

*A ma esti sétálgatást kissé felbe kell szakítania a srácnak, mivel lassan hét óra lesz, így ideje megindulni az iskola felé, ahol Tiltott mágiát fog tanulni ismét, akárcsak másodikban. Ez viszont már egyetemi szint lesz, így elég kíváncsi is rá, hogy mennyiben lesz eltérő az anyag, mert hát meg kell hagyni, azért egy főbenjáró átok már akkor sem volt gyenge varázslat. Mivel eddig is kint járkált, így hát csak a kikötő felé veszi az irányt, nincs szükség a hopppanálásra, még teljesen időben van. Az időjárásnak megfelelően fel is van öltözve, fekete pulcsi és farmer van rajta, derékig érő szövetkabáttal, lábain pedig bakancsai foglalnak helyet. Pálcája most is nála van, így nem kell érte visszamennia a Campusra, illetve némi papírt és tollat is rakott a zsebébe, mielőtt elindult, ha netán szükség lenne rá. A révész szerencsére épp Seol-nál várakozik, így mikor Josh megérkezik, gond nélkül, rögtön meg is indulhat a másik sziget felé. Hűvös szellő jár ilyenkor az óceán fölött, de az öltözéke megvédi tőle a fiút, így csak kissé összébb húzza magán a kabátot. Amikor a csónak megáll, kiugrik belőle, majd elköszön a férfitől, s már meg is indul befelé a kastélyba, onnan pedig egyenesen az első emelet felé. Út közben egy pillanatra megáll, s az egyik oszlopra kifüggesztett lapra pillant.*
-Farsangi bál? Nofene... ezt majd megnézem óra után. *mondja maga elé halkan, mivel most nem szándékozik ezzel húzni az időt, nem akar ilyesmi miatt késni, hisz a kiírás ott lesz később is. Halad is tovább szépen a tanterem felé, s mikor eléri a hatalmas vaskaput, rögtön benyit rajta, s körbepillant. Rég járt már itt, több, mint egy éve, de nem bánja, hogy vissza kell ide térnie. Sőt, inkább kíváncsi az újabb varázslatokra, így be is löki maga mögött az ajtót, s tovább indul.*
-Halihó. *biccent egyet a már bent lévőknek, majd véletlenszerűen kiválasztva leül az egyik padhoz, ráfektetve pálcáját, s türelmesen várja Demien érkezését.*

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:00

*Ahogy eljön az órakezdés ideje, a magiszter is megjelenik a teremben. Természetesen nem felejtkezett meg a diákjairól, illetve az első Tiltott mágia anyagról egyetemi szinten, viszont azt csak remélni tudja, hogy a diákjai bírni fogják a mai órát. Nemsokára meg is jelenik az ajtóba, de rajta kívül a diákok másra is figyelmesek lehetnek. Egy kb négy méter átmérőjű és két méter magas üveg tömböt is, aminek a belsejébe egy fiatal férfi van, láthatóan nem szabad akaratából érkezett ide, az üvegnek hála azonban teljesen látni vélheti a diákság őt. Az üvegtömbön csupán csak egyetlen nagyobb, talán tenyér méretű lyuk van, feltételezhetően a levegő áramoltatása miatt. A férfi ezt furcsa „börtönt” lebegteti maga mellett amit aztán a terem közepén, jól látható helyen le is helyez, ő pedig a tanári pulpitushoz lépve bele kezd az órába.*
-Üdvözlök mindenkit aki tiszteletét teszi, az első Tiltott mágia órán. Gondolom nem kell ismételten bemutatnom a tantárgyat, csupán annyit kell tudniuk, hogy az egyetemi oktatáson belül, ennek a tárgynak a mélyére fogunk ásni. Azt hiszem a mélyen tisztelt társaság előtt nem árt tisztáznom, hogy akinek nincs erős gyomra, lehet rossz emlékekkel fog kimenni innen, de ne siessünk ennyire előre.*fűzi össze a kezeit a mellkasa előtt miközben az üvegtömb mellé sétálva tekintetét végig futtatja a diákságon.*
-Rögtön bele is kezdünk a mai anyagba, nem kívánok senkit se untatni mindenféle kérdéssel, viszont arra kíváncsi vagyok, önök szerint mik az alapvető követelményei a tökéletes gyilkosságnak? És most ne harcos szemmel nézzék a kérdést, inkább mint egy hidegvérű bérgyilkos.*néz komor tekintettel a diákok felé, miközben bal kezén feltűrve az inget, az alkarjára illeszti a pálcáját végül egy ige is elhagyja ajkait.*
-Araneus ovo..*A diákok ebből annyit láthatnak, hogy a magiszter pálcája vörösen felszikrázik, majd valami mozgolódni kezd a férfi bőre alatt, mely a karjától egészen a tenyeréig, lassú mozdulattal kúszik előre. Végül egy résznél kiszakad a bőr a férfi tenyerénél, s egy kb tenyér méretű pók bújik ki belőle. A magiszter nem szól a diákokhoz, hanem továbbra is hallgatja a tippeket, miközben az állatka egy ugrással már azon a bizonyos nyíláson is terem, mely az üvegtömbbe van, s beszabadulva ráugrik a bent lévő férfire megcsípve a nyakát. A férfi ordítozva csapdos körös körül a börtönében minek következtében sikerül is eltaposnia az állatot. A csípés azonban szemmel láthatóan nem hatott rá sehogy sem, és egyenlőre nem is történik semmi különös. A férfi azonban már nem is figyeli a tömböt, hanem sötét szemeit kérdőn mereszti a diáksereg felé.*

Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:07

*Ahogy közeledik az óra kezdete, úgy érkezik meg a többi diák is, így aki engem is köszönt, annak biccentek is egy aprót, de már kezdek cseppet türelmetlen lenni. Érdekel, hogy mit veszünk ma, szóval izgatottan várok Demienre, akivel bár picit kellemetlen volt egy bizonyos találkozásom, azóta már túlléptünk rajta, a lényeg, hogy ne legyek kettesben vele. Ahogy az óra hetet üt, már hallom is a közeledő lépteket, de igen csak meglepetésként ér az az üvegtömb, amit maga mellett lebegtet a magiszter, és ami hamarosan már a terem közepére is kerül. Jól megfigyelem, ahogy a benne lévő férfit is, illetve a tömbön lévő lyukat, de nem kérdezek semmit, úgyis el lesz mondva, amit tudnunk kell, e helyett inkább köszöntöm a magisztert.*
- Jó napot! *és még egy kis biccentést is kap tőlem. Mivel számomra se újdonság az, hogy mit is ad ez a tárgy - hiszen nem véletlenül vettem fel pont ezt -, így nincs is mit kérdeznem, inkább csak a magiszter szavait hallgatom és mikor megtudjuk az első kérdésünket, válaszolok is rá, ahogy azt kell.*
- A lényege az, hogy ne bukjunk le, ne tudja senki, hogy mi cselekedtünk és nyom nélkül dolgozzunk, melyről nem lehet rájönni, hogy mi tettük. Legyünk gyorsak, precízek és véletlenül se hibázzunk és ugyanúgy tudjuk elhagyni a helyszínt, ahogy oda is mentünk, tehát ne tűnjön fel senkinek se, hogy valaha is jártunk ott. *adom meg a kérdésre a választ úgy, ahogy azt én gondolom. Bizonyára mindenkinek más számít ilyen szinten tökéletes gyilkolásnak, nekem ez. Viszont a tanár idő közben varázslásba kezd, én pedig kíváncsian tekintem meg a bőrből előbújó állatot, mely nemsokára már a fogolyhoz is lép és megcsípve azt pusztul el a cipőnek hála.*
- Csak nem megmérgezte az áldozatot úgy, hogy akkor fog meghalni, amikor azt Ön akarja? A pók csípése nem feltűnő... nem is kell utána már a közelben maradni és ha az élete innentől a kezünkben, akkor tiszta az ügy. *nem biztos, hogy Demien örülni fog annak, hogy most ennyit beszélek, de ettől függetlenül én nem szoktam visszafogni magam, majd meglátjuk, hogy esetleg jól gondolkodom-e.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:11

* Attól függetlenül, hogy nem a legjobb most a kedvem, belül büszke vagyok magamra, és arra, hogy itt lehetek, s egyetemi szinten tanulhatom tovább a tárgyakat. De az örömködésből elég, van fontosabb dolgom is, otthon sincs a legnagyobb rendben minden.. tehát talán érthető türelmetlenségem, ami egy csapásra elillan, mihelyst elüti a hetet az a bizonyos óra. Demien időben jelenik meg, ahogyan szokott, de mintha szemeim mást is látnának, nem csak a magisztert. *
~ Nocsak. Hát te meg ki vagy? ~ * mocorgok kicsit székemen, s most szóbeli üdvözlés nem érkezik felőlem, egész egyszerűen, ha netán a férfi tekintete engem is célba vesz, egy apró biccentést hintek irányába. Nem vagyok tehát bunkó, de az üvegkalitkás fickó szemmel láthatóan jobban leköti figyelmemet, mint az Inflatus ház magiszterének szavai. *
- Próbababa? * vonom fel szemöldököm, félhangosan jegyezve meg a dolgot, s míg arról hadovál, talán rossz emlékeink lesznek, na meg kérdez is valamit, megválva bőrdzsekimtől tűröm fel pulcsim ujjait, hogy végül én magam is hallassam hangom. Na nem a többiekkel egyszerre, szépen kivárom a soromat, értelmetlen hülyeségeket erre úgysem lehet reagálni. *
- Ahogy mondja, Mr. Cornwlade, hidegvér. Fejben nagyon rendben kell lenni.. eltökéltség, sziklaszilárd akarat. Semmi együttérzés, semmi kézremegés, csakis a cél kell lebegjen a szemünk előtt. És mindezt érzelemmentesen.. maximum gyűlölettel telve, de ha már kicsit is elbizonytalanodunk, nekünk lőttek, nem az ellenfélnek. Na meg persze a tiszta munka, amit minél feltűnésmentesebben kell végrehajtani, de ez már csak külsőség. * foglalom össze gondolataimat, talán ilyesmire lehet most kíváncsi, s ha ezzel megvagyok, hátra dőlve székemen figyelem, mit is tesz a férfivel. A pókok igen erős állatok is tudnak lenni, egyes fajok mérge azonnali halált okoz. De ez, amit most megidézett, nem úgy tűnik egyelőre, mintha mély benyomást tenne az üvegbörtönbe zárt fazonra csípésével.. minden esetre kíváncsi leszek, mi fog ebből kisülni, egyelőre nem birizgálják a fantáziámat a továbbiak. Bár ami a bérgyilkosos részt illeti.. az inkább felkeltette érdeklődésem, ilyen jellegű kezdést követően pedig talán megéri maradnom. *
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:16

*Az esti séta ugyan megszakad, de nyomós okkal, ideje órára menni. Nem is tart mindez túl sokáig, szánt szándékkal nem mászkált már a kikötőtől messza a srác, így nem sokkal hét előtt végül meg is érkezik a terembe, ahol már több diáktársa ücsörög. Miután köszönt nekik, ő maga is helyet foglal, s türelmesen vár. Szerencsére nem is kell sokat, csupán egy-két perc, és a magiszter már meg is jelenik az ajtóban, viszont nem egyedül, hanem hoz magával egy másik férfit, valamiféle hatalmas üveggömbbe zárva. Josh szemei összébb is szűkülnek hirtelen, ahogy a jelenetet figyeli.*
~Na, ebből mi lesz?~ *agyal már most az anyagon, de semmi támpontja nincs, így nem is tud nagyon mire gondolni. Csak figyeli tovább a párost, ahogy végül Demien leteszi a terem egy pontján az üveggömböt, majd ő maga beszélni kezd. A Tiltott mágiát bizony nem kell bemutatnia senkinek, mindenkinek volt már benne része, aki idáig eljutott, amikor viszont az erős gyomorra tér rá a férfi, a srác csak kissé megcsóválja a fejét.*
~Kezdődik... Hogy miért ez a heppje ennek a pasasnak...~ *volt már pár igazán gyomorforgató varázslata Demiennek, s mikor ezt az óra elején hangoztatja is, abból általában semmi jó nem szokott származni. Szó se róla, Josh nem tartozik azok közé, akik bármitől kidobják a taccsot, de ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül szívesen végez el bármilyen varázslatot. Na de majd kiderül, a maihoz mennyire is kell erős gyomor, egyelőre ezt még homály fedi. A férfi tovább beszél, s egy kérdéssel is előáll, amin kicsit el kell gondolkoznia a fiúnak, de mikor sorra kerül, nem rest felelni.*
-Először is az, hogy egy kívülálló ne tudja, hogy gyilkosság volt. Akkor vagyunk a legjobbak, ha természetesnek hiszik a halált. A másik, hogy ha rá is jönnek a gyilkosságra, mi magunk ne lepleződjünk le, maradjon rejtett a kilétünk. És lehetőleg gyors legyen a kiszemelt áldozat halála, hogy ne tudjon másnak szólni a haláltusájában. *első körben most ezek tűnnek neki a leglogikusabbnak, de közben figyeli a férfi mozdulatait is, ahogy saját kezére szegezi pálcáját, kimond egy igét, majd valami mozogni kezd a bőre alatt. Ebben egyelőre még nincs semmi extra gyomorforgató, s bár mikor a pók megjelenik, az nem egy megszokott élmény, de még mindig nem kell tőle vödörért szaladni. Ha így maradnak a dolgok, akkor nem lesz semmi gond senki gyomrával valószínűleg. A pók viszont átugrik az üveggömbben lévő férfihez, akit meg is csíp a nyakán, de további akcióra nem lesz képes, mivel a férfi eltapossa.*
~Hoppá... Csak nem lett meghiúsítva az akció?~ *kissé kérdőn tekint a magiszter felé, hisz a csípés után semmi hatás nem látszik, a póknak pedig annyi, így egyelőre nem tudni, mi is történt.*

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:17

*Időben érkezem a terembe, és ezt teszi még néány diáktársam is, kiknek csak kurtán biccentek köszönésképpen. Nem most van itt a helye és ideje, hogy jópofizzak diáktársaimmal, inkább a helyemen ülve csendesen várom magiszterem érkezését, mi hét órakor meg is történik. Egyből felkelti az érdeklődésem az üveggömb, benne a férfival, és már alig várom, hogy megtudjam, mi célt szolgál, főleg, mikor mhallom, hogy erős gyomorra lesz rá szükség. Nekem nincs ezzel bajom, remélem másnak se, ezen a szinten csak kéne már bírni a dolgokat. Na de nem agyalok ezen, inkább válaszolok a kérdésre.*
- Fontos, hogy ne hagyjunk nyomokat magunk után, és senki ne jöjjön rá, hogy mi tettük. Lényeges, hogy menjünk biztosra, ne hibázzunk a gyilkosság során, az legyen precíz. És persze nem lehet tökéletes a gyilkosság, ha a gyilkosnak nincs meg a megfelelő akaratereje a tett elkövetéséhez. *válaszolok, mikor rám kerül a sor, de fél szememet a válaszadás közben a gömbön tartottam, mert ott is történtek közben dolgok. Egy kicsit meglep, mikor Demienből kimászik egy pók, ki aztán megcsípi a gömbben lévő férfit, ki csapkod, kiabál börtönében, aztán a póknak annyi.*
~Hmm hát ez különös volt...~ *gondolom, mikor nem történik a férfival semmi. Biztos később fejti ki a csípés a hatását, már várom, mi az.*
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:25

*Axel kérdésére csak minimálisan dönti oldalra a fejét, hiszen meghallja ám a próbababás dolgot.*
-Azt hiszem én nem szívesen lennék ilyen próbababa Mr Knoxville.*hagyja ennyiben, majd a kérdés után, figyelmesen hallgatja a diákok válaszát, mindegyikben van valami , ami logikus, és így természetesen helyes is, de azért van pár olyan megszólaló akik igencsak mélyen átgondolják a dolgokat.
-Mindenkitől hallottam okos ötleteket de a legközelebb Ms Craven és Mr Barker áll. Továbbá azt kell mondjam Faith igencsak közel került, magához a varázslat leírásához is, ám mégsem teljesen úgy van ahogy gondolja. *Feleli, és nyugodt sétába kezd, az üvegtömb körül, tekintetével nem is figyelve a bent lévő rabot. Hangja ráérős hűvösséggel szól a diákság felé, kikből elég sokan megjelentek.*
-Fontos, hogy a gyilkosság mindenek előtt észrevétlen legyen, mi sem egyszerűbb mint mást felhasználva elkövetni a gyilkosságot, valami olyasmivel ami nem feltűnő, nehezen észrevehető, mint egy pók.* bök fejével az állat széttaposott hullája felé, majd tovább folytatja, immáron hátra tett kézzel.*
-Továbbá gyilkosság akkor menjen végbe amikor mi akarjuk, pontosabban abban az időben. Hogy a megfelelő pillanatig az áldozat, azt higgye teljes biztonságban van, illetve hogy semmiképpen ne keveredjünk gyanúba, miután kiiktattuk a célpontot. Ezt azzal érhetjük el, hogy megsemmisítünk minden ránk utaló bizonyítékot, és ami hab a tortán, lehetőleg mindezeket úgy kövessük el, hogy még csak ott se vagyunk*a mondat végén elmosolyodik, majd fejét oldalra döntve megfordul az üvegtömb felé, s kissé hangosabban folytatja.*
- A fentiek gondolom maguktól értetendőek, csupán azért nem árt tisztázni mert ez a varázslat pont ezen kitételeknek megfelelően működik.*mondja miközben vár egy pillanatnyi hatásszünetet, hogy ne csak úgy átfussanak a dolgok felett, végül kimond egy igét ismét.*
-Basalis..*morogja maga elé, a diákok pedig a következő pillanatban igencsak gyomorforgató dolgokat láthatnak. A férfi hirtelen remegni kezd, majd ordítozni ,testét ide oda veti az üvegnek, szinte olyan erővel, hogy az már csontot is törhet. Pár pillanat múlva, a bőre szétnyílik, s a diákság láthatja is, hogy a húsában apró pici rovarok dolgoznak, pontosabban rágják le róla a húst, méghozzá pillanatok alatt. Nemsokára ez a folyamat a teste összes felületén látszódni kezd, s Kb húsz másodperc múlva, csak egy kupac hús és csont marad az egykori férfiból, és a benne lévő bogarak szinte, teljesen ellepik az üvegtömböt, addig nem nyugodva, míg fel nem zabálják az utolsó porcát, s ruhadarabját. A férfi egy félmosollyal húzódik el s fordul ismét diákjai felé.*
-A varázslat neve: Lepetéztetés. A pók megidézése csak egy dolog. A valós veszély a csípés utáni igében rejlik amit a varázslást elkövető idő után akár öt nappal is kimondhatunk. A pók nem megmérgezi az ellenfelet, hanem lepetézik benne, egyébként Ms Craven állítása teljesen helyes lett volna. Ezek a peték azonban a varázslat hatására kellnek ki a testben, és felzabálnak minden szerves anyagot. Mint láthatták az előbbi példából, gyorsan és tiszta munkát végeznek. Nyomok nem maradnak.*sóhajt mélyen, miközben vissza sétál a tanári pulpitushoz ahonnan tovább folytatja a mondandóját.*
-Egyetlen kritériuma van, a varázslat létre jöttének. Az átkozónak maximum egy kilóméteres körzetében kell lennie a célpontnak. Ha ez nincs meg, vagy túlhaladtunk az öt napon, a peték megsemmisülnek. Mit gondolnak, van e még valami előnye ennek a varázslatnak?*tesz fel kérdését, miközben féloldalasan felül a tanári padra, kezeit össze fűzve a mellkasa előtt.*

Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:39

* Tényleg csak magamnak jegyzek meg egy apróságot, amire fel is figyel a magiszter, s szavai hallatán én vállam vonom, némi fejfélrebiccentéssel. *
- Az Ön óráján én sem. * válaszolok csak ennyit, ismerve, amiket eddig tanított nekünk, tényleg valami ocsmányság lesz az új anyag is, na meg ha már tiltott mágia, pláne nem várok semmi jót. De azért ennyi év és edzettség után mégis túlzásnak tartom, nehogy gyomrunk felforduljon.. bár lényegtelen, itt az ideje az ötletelésnek. Én magam is megteszem, elismételni még egyszer azt nem fogom már, amit Faith olyan szuperül összegzett, szóval csak azt mondom, ami leginkább kiegészíti őt, s jegyzetfüzet és egyebek nélkül, mely sosem volt kenyerem, csak elhallgatom a férfit, magyarázza csak meg, mi az, ami itt most végbe megy. Elfigyelve mondókáját, némileg összeáll a kép a fejemben, s a szokásos laza stílusban dőlök most előre, s helyezem karjaimat magam előtt az asztalra. *
- Szóval megtanít minket vakon gyilkolni? Eddig nem rossz. * kap most egy elismerő pillantást, mert a pók és csípése már megvolt az imént, de hogy ebből mi lesz, mit fog kihozni.. arról egyelőre fogalmam sincs. Fejtágítás tartatik, elég hosszasan, de szerencsére végül mégis felhangzik egy újabb ige, barna szemeim pedig ösztönösen az üvegbe zárt férfi felé merednek. A műsor, amit levág, megrendíteni nem rendít meg, ellenben szemeim kissé kikerekednek, de azt nem mondanám, hogy a hirtelen durvaság, és a végkifejlet zavart okozna gyomromban, sőt... az mintha még meg is kordulna, kérve a jól megérdemelt vacsorát. *
- És ezek teljesen kipucolták a kalickát? Vagány. * mosolyodom el hűvösen, nem is egy ötletem van, hogy így hirtelen kiken, vagy inkább miken próbálnám ki ezt az igét.. * - Előnye? Ettől még több? Talán nem csak embereken alkalmazható, hanem mondjuk vámpírokon, varázslényeken is? * térek rá rögtön a tárgyra, sosem árt tudni ezt is, na meg legalább kérdezek is, és remélhetőleg a választ is megkapom, ugyanis ez a része igen csak érdekel. *
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:40

*A kérdés elhangzását követően el is mondom a saját véleményemet, ahogy a többiek is, de jól láthatóan Josh-al szinte ugyanazt feleljük, így egy apró mosolyt küldök is a srác felé. Nem igazán ismerem, de nem mondom azt, hogy nem szimpatikus nekem, talán egyszer megérné eldumálni egy kicsit. Mindenesetre most az órára kell figyelnem, így hamarosan meg is tudhatjuk, hogy jó válaszokat mondtunk, illetve én még a varázslathoz is közel jártam, mely idő közben bemutatva is lesz, egyelőre csak a csípésig, de tudom, hogy lesz még folytatása is. Kissé össze lesz foglalva, hogy Demien mit is tart tökéletes gyilkosságnak, de mivel eléggé megegyezik ebben a véleményünk, így nem igazán tartom újdonságnak az elhangzottakat, inkább csak kíváncsian figyelem a varázsigét, melynek elhangzása után már szép, sárga szemeimet a jégtömb felé is fordítom, ahol a rab láthatóan mozgolódásba kezd. Rosszul viseli szerencsétlen, de nem tekintek másmerre, ridegen tűröm azt, ami történik, tehát ahogy a bogarak előkerülnek, majd hamarosan zabálni is kezdik a férfi testét, míg nem teljesen el is pusztul és csak a kicsinyke, undorító bogarak nem maradnak a hely alján.*
- Ha ezek a bogarak kiszabadulnának, akkor minket is ugyanígy megtámadnának vagy csak simán eltűnnének? Vagy mennyi egyáltalán az életben maradási idejük? *mert ha mindenkit megtámadnak, akik közel kerülnek hozzájuk, akkor azért veszélyes és nem túl kellemes a varázslat, mert annak is baja eshet, akinek nem akarjuk. *
- És én azt se igazán értem, hogy egy pók hogy tud olyan petéket rakni, amik bogarak. *gondolkodom is el hangosan, na nem rosszból, csak számomra ez így kissé érdekes, de hát a tanár tudja, ezt a varázslatot bizonyára már más fejlesztette ki és itt minden lehetséges, én pedig elfogadom úgy, ahogy az van. *
- Szerintem lehet fenyegetni is valakit így. Megcsípi a pók és ez után elmondjuk, hogy mit tudunk tenni vele, ha nem teljesíti a kérésünket. *én legalábbis ilyesmire használnám, de majd elválik, hogy mire jó még, mert erre biztosan. A peték megsemmisülnek, ha túl messze akarjuk végrehajtani a varázslatot vagy ha túllépjük az öt napot, tehát nem feltétlen halálos és pont ebben rejlik számomra a varázslat értéke.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:42

*Az óra kezdetekor meg is jelenik az Inflatus ház feje, de nem egyedül, hanem egy üveggömbbe zárt férfivel. Egyértelmű, hogy ő lesz a mai áldozata annak a varázslatnak, amiről tanulni fognak, de hogy ez egészen pontosan mit is takar, az egyelőre még rejtély. Demien bele is kezd az órába, s egy kérdéssel nyit, amit Josh igyekszik is a legésszerűbben megválaszolni, s úgy tűnik, ez sikerül is neki, mivel az ő neve az egyik, ami ki lesz emelve. Faith viszont még tovább gondolta a varázslatot, s majdnem teljesen jól, így inkább neki jár a dícséret. Ezután viszont be is lesz mutatva a varázslat, vagyis csak részben, mivel a csípés után az üvegben lévő férfi eltapossa a létrehozott pókot, az eredmény pedig egyelőre várat magára. Nem látszik semmi, nem történik semmi, csak egy csípés volt, de semmi több. A magiszter viszont szintén összefoglalja a választ, amit iménti kérdésére várt, de ezt nem kezdi el jegyzetelni a srác, mivel elég egyértelmű dolgok, az előbb ő is ezt mondta. Miután megtörtént az ismétlés, a magiszter egy újabb idegen szót ejt ki száján, mire az üveggömbben lévő áldozat hirtelen vergőzni kezd csapdájában, nagy erővel vágja magát hol az egyik, hol a másik falához börtönének, s néhány csont is hallatszik, hogy elroppan. A beígért gyomorforgató jelenet viszont csak ezután következik, amikor a férfi bőre több helyen kiszakad, így fedve fel szenvedésének okát. Bőre alatt megannyi rovar rágja húsát, pusztítja testét, méghozzá elég gyors ütemben.*
~Áh, szóval erről beszélt.~ *szűri le a dolgot a srác, s valóban nem egy szemet gyönyörködtető látvány, de legalább gyorsan véget ér. A kis dögök kevesebb, mint fél perc alatt felzabálják áldozatukat, de úgy, hogy abszolút semmi nem marad belőle, még egy legapróbb ruhafoszlány sem.*
-Nem semmi. *jegyzi meg félhangosan a fiú, miközben az üveggömböt ellepő kis dögöket figyeli, de végül a magiszterre tekint, hisz ismét hozzájuk beszél. Mivel értékes dolgokat mondd, így elő is húzza a papírt és a tollat, s pár dolgot jegyzetelgetni kezd, így azt is, hogy öt nap áll az ember rendelkezésére, hogy élesítse ezt a varázslatot. Még pár mondat után viszont újabb kérdéssel áll elő, amin ismét kicsit töpreng a srác a rögtönzött válasz helyett.*
-Talán... hogy ezek a kis dögök mást is el tudnak tenni láb alól, amíg életben vannak. Ahogy látom, nem pusztultak el azután, hogy felzabálták az áldozatot. Talán képesek mást is megtámadni, az idő alatt, amíg még léteznek. *jobb ötlet most nem jut hirtelen eszébe, hisz már így is elég előnyös ez a varázslat, ha a célját nézzük, tehát most hirtelen nem tudja, mivel lehetne még tetézni.*

Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:45

*Az óra elkezdődik, én pedig érdeklődve várom, mi fog történni az üveggömben a férfival, valamint mi is lesz a mai óra anyaga. A gyilkossággal kapcsolatos kérdésre én is felelek, de nem leszek kiemelve, hogy különösen jól válaszoltam, ami kicsit megérint ugyan, mert szeretek kiemelkedő lenni a dolgokban, de ezért most nem fogok hisztizni, lesz még a jövőben lehetőségem brillírozni minden bizonnyal. Hallgatom, milyen információk hangzanak el, és szépen meg is jegyzem őket, ami nem túl nehéz feladat. Demien a szavak után kimond valami varázslatot, és egy pillanatra még az én erősnek gondolt gyomrom is görcsbe rándul, mikor látom, hogy jelennek meg kis rovarok, és rágják szét a szerencsétlent az üveggömben, aki érthető módon semmit nem tud tenni ellene. Nem is olyan sokára már semmi nem marad a férfiból, a varázslat tökéletes munkát végzett.*
~Wow... erre nem számítottam, de tetszik ez a varázslat~ *fordul meg a fejemben a gondolat, majd elfordítom a fejem a gömbtől, és a magiszterre nézek, ki elmondja a varázslat kritériumát, mit megjegyzek. A következő kérdésnél végiggondolom a dolgokat, de most szégyen-nem szégyen nem jut eszembe semmi azokon kívül, amik már elhangoztak. Ha Demien így kérdezi, biztosan van más is, minden bizonnyal valami teljesen egyértelmű, ami most sajnos nem jut eszembe, mindenesetre azért figyelek.*
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 21:58

*Axel megszólalására, egy pillanatra a srác felé néz, nem hibáztatja, hiszen még nem látta miként is működik teljesen ez az ige.*
-Meg fog lepődni de nevezhetjük bizonyos szinten „vakon gyilkolásnak” *fűz ennyit hozzá, végül Faith felé fordul, hiszen a leányzónak kérdése támad.*
-Az attól függ.. Magukat meglehet, engem kevésbé. A bogarak az idézőt nem bántják, viszont mindenki másra hatással lehetnek. Viszont elég egyszerű őket megölni, ha éppen nem bennünk vannak, akár egy tűzgolyóval is végezhet egy kisebb bóllyal. Erről jut eszembe, kérem valaki takarítsa ki az üvegtömböt, mert ezek a lények nem tűnnek el maguktól..*mutat, a tárgy felé, de a kérdés után, még hall valamit a lánytól , amire csupán hűvösen elmosolyodva válaszol.*
-Látott már valaha ilyen fajta pókot mint ami az imént megcsípte a pácienst Ms Craven? Azért nem látott, mert mágiával létre hozott lény, ami direkt ezt a célt szolgálja.*adja meg a választ, ami remélhetőleg logikusnak hangozhat a lány felé. Ezután azonban jön egy kérdés felőle, amire hallgatja is a feleleteket. Axel ötletére csak megrázza a fejét.*
-Nem, ez a varázslat kizárólagosan emberek ellen jó, egy picit egyszerűbb és kézzel foghatóbb a dolog nyitja.*feleli, na de Faith és Josh is próbálkozik, a maguk módján mondanak mindketten okos dolgokat.*
-Ms Craven válasza nem rossz, de ez módszerbeni előny nem pont erre gondoltam. Mr Barker egy picit közelebb jár, mert igaz ezek a lények veszélyesek mindenki másra, ám ezt nem kordinálhatjuk. Azt hiszem akkor nem árt tisztázni a dolgot.*mondja felegyenesedve megállva a diákok között, s már folytatja is a varázslat ismertetését.*
-A varázslat további előnye, hogy egy pókkal akár több célpontot is meg tudunk támadni, ha addig maga a lényt nem szúrják ki, nem semmisítik meg, akkor meglehet egy kis csapatot is meg tudunk ölni, méghozzá egyszerre.*emeli fel a kezét, mutató ujját felfelé szegezve, miközben arca is elkomolyodik.*
-Fontos ez a szó, hogy egyszerre, ugyanis miután kimondtuk a varázslatot nincs sorrendiség, a peték egyszerre kelnek ki, és támadják meg belülről az áldozatot. Ilyenkor már nincs menekvés, az áldozat biztosan meghal. A védekezésnek inkább logikus módjai vannak. Például ha tudjuk mit tettek velünk, és tudjuk ki, távol maradunk tőle, vagy megakadályozzuk, hogy kimondja az igét, esetleg rávehetjük hogy kimondja a megszűntető igét. Fontos megjegyezni, a varázslatot csakis a létrehozója képes megszűntetni. A varázsige egyébként „ovium cidius” viszont ez a varázslat is ugyan úgy működik mint a megátkozás, tehát a varázslat kimondásakor mindenkinél hat, akit addig sikerült „megmérgeznünk”, viszont kizárólag csakis embereken alkalmatos*fejezi be végül kezeit szétnyitva, a diákok fele néz, jelezve hogy jöjjenek közelebb.*
-Jöjjenek, dolguk van, és talán ideje is hogy kipróbálják az újonnan szerzett tudást.*jelez feléjük, akik ha megfogják a kezét, már érezhetik is a húzást, mely egy egészen más vidékre repíti majd őket.*

Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 22:05

*Mivel akad itt jó pár kérdés, ezért fel is teszem őket és ahogy hallom, érdekes kis válaszokat kapok. Szerencsére az idézőre nem veszélyesek ezek a lények, de az elpusztításuk már nem nehéz. Tehát ha ilyen pókot látok, jobb lesz azonnal megölnöm, végülis teljesen logikus. Az üveggömb felé nézek az eltakarítás hallatán, de úgy hiszem, hogy ezt majd valaki más megteszi helyettem, nekem nincs sok kedvem hozzá, szóval inkább a további kérdéseimet teszem fel Demiennek.*
- Nem, még nem láttam. *felelek is a kérdésre, majd amikor hallom, hogy ez mágikus lény, már biccentek is. Erre én is gondoltam, de nem szeretem, hogyha bármilyen témával kapcsolatban kérdés marad a fejemben. A válaszom is elhangzik a tanár kérdése hallatán, de mint hallom, most nem találtuk el a választ, hanem ennél sokkal jobb dologról van szó, mivel több célpontot is elpusztíthatunk vele, méghozzá egyszerre, sőt, megszüntető ige is akad. Tehát ha valaki belém ültetné a petéket, akkor kényszeríthetném is arra, hogy vegye ki őket, tehát pusztítsa el.*
- És gondolati úton tudunk parancsolni ennek a póknak? Tehát hogy hány embert és kiket támadjon meg? *teszem is fel a következő kérdésemet, még most, amikor az anyag ismertetésén van a hangsúly, majd természetesen figyelek is a varázsige megszüntetésére is. A létrehozásra azt hiszem, hogy emlékszem, de mivel egyelőre ennyi volt az elmélet és tovább is állunk, nem húzom tovább az időt, hanem Demienhez lépve fogom meg a férfi alkarját, jelezve, hogy én készen állok. Kíváncsi vagyok, hogy miféle feladatot fogunk kapni.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 22:08

* Na igen, sajátos módon nevezem meg a dolgot, amire éppen asszociálok a hallottakból, de már leginkább az érdekelne, hogyan is fog végbe menni ez az egész dolog, a férfi és a pók.. haverjai között. Nem várat minket sokáig a magiszter, az apró ellenfelek pedig seperc alatt elintézik az áldozatot, méghozzá egy szemnyi dns-t sem hagyva belőle. Durva cucc, meg kell hagyni, de valamiért túl egyszerűnek tűnik.. én viszont nem fogok takarító személyzetet játszani most, az fix. *
- És komolyan ennyi? Mondjuk mi van akkor, ha valaki befogja a csókákat, nem tudja visszavezetni hozzánk valahogy? Nekem ez így túl tiszta és túl egyszerű.. vagy legalább valami árának kell lennie. * rázom meg fejem cseppet akadékosan, a bogarakat értve a csókák kifejezés alatt, oda is pillantok egy időre, ennyire idilli egyetlen gyilkosság sem lehet szerintem, bár nyilván nem véletlenül tiltott mágián tanuljuk, és tudhatom én is igen, ott van a sima gyilkos átok is. Bennem ezek akkor is kérdésként merülnek fel, persze ezer meg másikat oszlat el a férfi a csajnak és Joshnak adott magyarázatával. Figyelek azért én is, ez teljesen evidens, na meg némi érdeklődő kérdés is elhangzik felőlem, ami a nem teljesen emberi lényeket illeti. *
- Nagy kár, pedig tényleg hatásosnak tűnt. * engedek meg egy sóhajt is magamnak, szóval még egy dolog kilőve, amit a drága vérszívóim ellen használhatnék, de sebaj. Majd lesz más, valószínűleg még a mai órán, elég gyakorlatiasba ment át szinte az összes óra már harmadik végére is, szóval most sem hinném, hogy hiányolnunk kell a gyakszit. *
- És melyik az a pont, amikor még megszüntethető a varázslat? A peték kikelését követően is esetleg? Bár amilyen gyorsan pucolnak, azután már értelmetlen. * teszek még fel egy kérdést, nem akarom feltartani az óra menetét, sőt, az is lehet, elsiklottam valami felett. Megeshet, agyban nem teljesen vagyok itt sajnos, de azért igyekszem, így levágom azt is, mit akar felénk nyújtott karjaival: magamra kanyarítva bőrdzsekimet nyalábolom még fel magam elől pálcámat is, s a széket hátrébb tolva kelek fel, hogy elé sétálhassak. *
- Remélem nagy bummal készült mára. * célzok még ennyit Demiennek, szemeibe pillantva, majd karjára fogva, ahol érem meg is érzem a húzást köldökömnél.. de hogy hová tartunk, az egyelőre kérdéses, idővel úgyis kiderül. *
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 22:11

*Némi magyarázás után a férfi egy újabb igét mormol el az orra alatt, mire az üveggömbbe zárt áldozatot szinte pillanatok alatt zabálják fel belülről valamilyen rovarok. Nem semmi egy varázslat, gyors és kíméletlen, és az is biztos, hogy nyomokat sem hagy, de épp ez volt a célja. Néhány diáktól kérdéseket is kap Demien, amikre természetesen Josh is odafigyel, ahogy a rájuk kapott válaszra is, így néha ismét jegyzetelget, hogy a lényeg papíron is meglegyen. Végül egy össznépi kérdéssel is előáll a magiszter, amin Josh el is gondolkozik, s csak kis idő múlva felel, s bár ahogy hallja, nem mondott teljesen hülyeséget, de az is kiszűrődik a férfi szavaiból, hogy az igazságtól is messze járt azért. Ennek fényében Demien össze is foglalja hát a dolgot, s már mikor belekezd, rögtön leesik a srácnak a dolog, így csak egy kis vigyorral csóválja meg a fejét.*
~Hát persze. Logikus, de szépen megzavart, hogy ez a fazon eltaposta a pókot.~ *így utólag belegondolva valóban ez egy fontos hasznossága még ennek a varázslatnak, s talán ha életben maradt volna a pók, akkor ez is eszébe jut, de mivel ki lett iktatva, így más vonalon indult el. A férfi viszont további dolgokat mesél, amit a Cruorisos fiú csak tovább jegyzetelget. Az is logikusnak tűnik, hogy hogy tudjuk megúszni a halált, ha valaki ránk támadna ilyen módon, mivel a legegyszerűbb dolog, ha gyorsan elhoppanálunk valahová messze... már persze, ha erre lehetőségünk van, nem úgy, mint ennek az üveggömbbe zárt pasasnak volt. Az ige is lejegyzésre kerül, de aztán a jegyzet össze lesz tekerve, majd a zsebébe dugja a fiú, hisz ideje indulni, jön a gyakorlat. A pálcát is magához veszi természetesen az asztalról, majd már indul is Demien felé, s amint mellé ér, kezét alkarjára helyezi, s kíváncsian várja a mai gyakorlati helyszínt, s azt, hogy milyen helyzetben kell bevetnie ezt a bizonyos pókot.*

Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 22:15

*Nem egy szép látvány a mai óra anyaga, de kétségkívül hasznos, hisz anélkül ölhetünk meg másokat, hogy mi ott lennénk, így a gyanú se terelődik ránk. Tetszik a varázslat, minden bizonnyal fogom használni, de én jobban szeretem az olyan varázslatokat, amik közben láthatom ellenfelemet szenvedni, ez egyajta örömet okoz nekem, bármennyire is furán hangzik esetlegesen. Arra a kérdésre, hogy van-e más előny, én nem válaszolok, mert nem jut eszembe semmi érdemleges, így hagyom a tobbieket kibontakozni, még akkor is, ha válaszuk nem épp jó. Eszembe vésem az előnyöket, és minden olyan információt, ami a varázslattal kapcsolatban elhangzik. Az igét néhányszor elismétlem magamban, hogy az is biztosan megragadjon, majd mikor arra kerül a sor, felállok a helyemről, és varázspálcámmal a kezemben odalépek a magiszteremhez, és megfogom a kezét, hogx aztán nutána érezhessem az ismerős húzást. Kíváncsi vagyok, hova érkezünk, mi lesz a feladat.*
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 22:30

-Pontosan ennyi, ha befogják őket ha nem nem követhető vissza a varázslat.*ad hangzatos választ Axelnek.Faith kérdésére csak bólogatni kezd jelezve, hogy igen gondolati úton kell parancsolni ezeknek a lényeknek, Axel kérdésére azonban megrázza a fejét.*
-A kikelést követően már semmiképpen sem. A varázslat megszűntethető, de csak akkor ha nem mondjuk ki azt az igét amivel beindítjuk a folyamatot, az 5 nap leteltével pedig automatán szűnik meg, de erről picit bővebben később.*biccent a fiú felé, majd kezét nyújtja feléjük, ugyanis ideje elintézni pár dolgot.Nemsokára érezhetik a földet érést, s szinte azon nyomban az arcukba is csaphat a ködös, hideg svédországi szél, mert ahol vannak az nem más mint Svédország, méghozzá az egyik legeldugodtabb része Karlstadtól nem messze. Egy sík tájon találhatják magukat, ahol a messzeségben keleten egy falut látni, északon egy kastélyt, délen tomboló tüzet , nyugaton pedig egy erdőt ami előtt egy fa erőd található, különböző fénylő fáklyákkal, láthatólag valami „mulatság” folyik ott, az ordítozásokból ítélve. A kis csapat elég messze van még mindegyik ponttól, de talán éppen jó is, hogy Demien ki tudja adni az instrukciókat.*
-A varázslat létrehozása nem nehéz, mint látták valamely kezünk alkarjára kell illesztenünk a pálcát, s kimondani az „Araneus ovo” varázsigét. Innentől kezdve gondolati úton parancsolunk a póknak, ha az ellenfelünk 50 méteres közelébe vagyunk , látnunk sem kell, csupán elég ha egyszer láttuk, a célpontot, a pók tudni fogja kit kell megölni. Ezt csak hozzávetőlegesen mondtam node a feladat.. *fordul először Faith felé komoly tekintetét a lányéba fúrva.*
-A maga feladata behatolni az északon található Cordantus erődbe. Az erőd ura, két héttel ezelőtt, száz feketemágussal végzett, köztük soknak a családjával is. Nyílvános kivégeztetést akart, azért, hogy kipucolja innen a fekete mágia használóit, és megígérte hogy az újonnan szerzett grófi címmel, és hatalommal kereszteshadjáratot indít ellenünk.. Veszélyes lehet még ránk nézve, a későbbiekben, ezért megérett az ítéletre.. Hatoljon be, ha lehet észrevétlenül, keresse meg, és iktassa ki. Meglehet nem lesz a legegyszerűbb, ugyanis ennek az őrnek rengeteg katonája van, mágusok, és varázstalanok is a szolgálatába áltak, főként félelemből, lehet közvetlen testörséget is tart de , ha megöljük a királyt, a parasztok már nem jelentenek veszélyt.*mondja el a lány feladatát, ezután pedig Axelhez fordul, miközben kezével, dél fele mutat, a füst irányába.*
-A maga feladata, egy jól szervezett auror csapat parancsnokának a megölése. Az erőd urának szolgálatában áll, az imént gyilkolt pusztított el, és égett el egy egész falut, csak mert az ott lakók nem akartak ki adni neki egy embert. A helyszínen valószínűleg csak aurorokat, és romokat talál. Remek fedezék, és búvóhely lehet a számára, keresse meg a parancsnokot és iktassa ki.* A feladat adott, tehát a fiú akár el is indulhat, számára többet már nem akar mondani a magiszter ezután Josh következik.*
-Azt hiszem Mr Barker magára vár a megtisztelő feladat hogy elpusztítsa a teljes városi tanácsot..*mutat a város irányába, aminek fényei idáig látszódnak, azonban még nem fejezte be a mondani valóját.*
-Ma este asztalt ülnek, s együtt vacsoráznak, hogy megünnepeljék az újonnan kötött szerződést Cordantus grófjával, azt hiszem mondanom sem kell, hogy mennyire fontos, hogy a gróf társai akiknek még hatalom van a kezükben mennyire veszélyesek lehetnek ránk, feketemágiát űzőkre ha életben maradnak. A falut jól őrzik válogatott aurorok, ha lehet észrevétlen menjen jusson be. A főtéri fogadót teljességgel kibérelték, oda kell eljutnia, és megölnie mindenkit akit az asztal körül lát. 12 ember, 12 halott ember.*biccent a fiú felé, végül Naomi kerül sorra, aki már sejtheti, hogy az erdő fele kell vennie az irányt.*
-Az erdőben lévő helyőrségnél nemsokára 20 boszorkányt fognak kivégezni. Hogy kik ők nem lényeges, nekem viszont az igen, hogy ezek élve kerüljenek ki. A helyőrség szerencsére nem túl nagy úgy 10 őr lehet maximum. Iktassa ki őket, de ne kelltsen feltünést, s szabadítsa ki a fogva tartott foglyokat. Ha mind megvannak jöjjenek vissza ide, ha lehet épségben*mondja végül azoknak akik még hallják az instrukciókat, ő maga pedig karba tett kézzel ül le egy sziklának támasztva a hátát, tekintetét a messzeségbe függesztve várja, hogy a diákjai végezzenek a munkával.*

Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 22:52

*Miután minden kérdés válaszra talált, oda is sétálunk Demienhez, kinek kezét megfogva már jöhet is a jól ismert húzás és egy számomra ismeretlen helyre kerülünk. Lehet, hogy már jártam itt, de még nem igazán tudom, hogy pontosan merre is lehetek, így kíváncsian tekintek körbe és szúrok is ki a távolban egy kastélyt, van, ahol tűzet látok, máshol falut és egy erdőt is, tehát csak halkan hümmögök, de egyelőre nincs kérdésem, úgyis hamarosan megtudjuk a feladatunkat. Mindenesetre még egyszer azért el lesz mondva a varázslat is, hogy mit, hogyan is kell alkalmazni, én pedig pálcámat elővéve nézek is le magam elé. A magassarkú cipő nem a legjobb választás volt, de most már mindegy, gondot talán nem fog okozni nekem. Amikor a magiszter felém tekint, csak szép, sárga szemeimet fúrom az övébe, úgy hallgatom végig azt, amit tennem kell és végül biccentek is, jelezve, hogy mindent értek.*
- Nem okozok csalódást. *de még nem megyek sehová sem, hanem végighallgatom, hogy kinek mit is kell tennie. Ennyi idő még belefér, én pedig kíváncsi vagyok. Miután mindenki megtudja, hogy mit kell tenni, csak csizmámhoz nyúlok, ahonnan egy vékony tőrt veszek elő, amivel meg is vágom bal kezemet. A tőr végül visszakerül a helyére, én pedig kezeimet a magasba emelem és szép lassan le is eresztem.*
~ Portus morsus!~ *nekromanta révén nekromanciához is fordulok és mivel már sokszor alkalmaztam ezt a varázslatot, annyira nem is gyengít le a dolog, így nyílik is meg a nekroportál, én pedig már itt sem vagyok. Áttérek a szellemvilágba, majd sietősen indulk is meg a vár felé. Nem telik bele sok időbe és már az elé is kerülök. Ahogy nézem, zárva a kapu, de az egyik bástyára hamar fel is ugrok, mivel a gravitáció itt nem működik és bár tényleg sokan őrzik itt az erőd urát, mégis képtelenek engem most észrevenni.*
~ Vajon merre lehetsz? ~ *állok is meg az egyik sötétebb fal mellett, egy sarokban, innen nézek be a kastély közepén lévő kis udvarba, ahol ki is szúrom éppen befelé tartva a vezért. Jellegzetes ruhájából és az őt körülvevő katonákból tudom, hogy ő lesz az. Kezeimmel ismét elvégzem a mozdulatot, majd megszüntetem a varázslatot és bár picit fáradtnak érzem magam a varázslat miatt, már tudom is, hogy mivel fogok harcolni. Egyedül itt kevés vagyok, túl sokan vannak, de egy élőhalott sereggel már több esélyem van, szóval sebemhez illesztem a pálcámat.*
- Laviantus! *az élőhalott ragályt használva minden általam megölt ember élőhalottként fog feléledni, és kerül az én szolgálatomba, tehát nem is bújok el tovább, először a bástyáknál őrködő ellenség felé intek pálcámmal.*
- Avada kedavra! *ismétlem el háromszor az igét, a zöld fény pedig bizonyára felkelti az udvarban lévő őrök figyelmét. A katonák fent holtak rogynak össze, majd nemsokára feléledve indulnak el lefelé, hogy besegítsenek nekem. Kezeimet X alakba teszem, majd jöhet is a varázsige.*
- Ignis pilas. *ejtem is ki jól érthetően a varázsigét, majd kezeimet széthúzva kezdem el a tűzlabádimmal támadni a lenti embereket, miközben el is tudok bújni a vastag falak rejtekében, amikor kell.*
- Fatum orbium! Avada kedavra! *ismételgetem ezeket az igéket és bizony szépen meg is halnak az emberek. Nem tudom, hogy mennyi, de azok harcolni kezdenek az ellenséggel, ezzel vonva el rólam a figyelmet és mivel elég sok az ellenség, így egyértelműen a vezér is visszatér az udvarra, én pedig csak lehúzódom a falhoz, hogy ne vehessen észre és alkarom felé irányítom a pálcámat.*
- Araneus ovo! *mondom is el jól érthetően a varázsigét, majd alkaromnál a bőr felbúbosodik, végül a tenyeremnél jelenik meg a pók, mely már a vezér felé is indulna, de hosszú az út odáig, így a pszichokinézissel lebegtetem lefelé, nem túl messze a vezértől, aki jelenleg csak áll és utasításokat osztogat, na meg a halott katonáit próbálja meg meggyőzni az igazáról, hogy ne tegyék ezt, de ők már rég nem az övéi, hanem az enyémek. Mindenesetre a kicsinyke pók már fel is mászik a testén, fel a lábán, és a nyakát meg is csípi, mire oda is kap a pasi, agyon nyomva a kicsikét.*
~ A feladatod ennyi volt. ~ *a peték már benne vannak, nekem viszont itt nincs további dolgom, szóval a fal külső részéhez sietek, pálcámmal a lábam elé mutatok és kavargatni kezdem a levegőt.*
- Nimbus involatus. *ejtem is ki a varázsigét, majd lassan egy légörvény alakul lábam alatt, így emel fel a magasba, majd szépen ki is repülök a kastélyból. Szerencsére az erdő el fog takarni, így amikor lekerülök a várról, már mondom is a megszüntető varázsigét.*
- Immotus! *és végül jöhet a vezér elleni utolsó lépésem.* - Basalis. *és ekkor hangos sikoly hallatszik odabentről, ugyanis mindenki bizonyára a vezér felé tekint, kinek testéből elő is törnek a rovarok. Én itt végeztem, tehát vissza is indulok Demien felé. Tudom, a hangokból ítélve biztos vagyok a győzelmemben, és mák, hogy most kívételesen meg se sérültem. Azt hiszem, hogy kezdek eléggé gyakorlott lenni. Ahogy visszaérek a magiszterhez, hajamba túrok kissé, pálcámat elteszem és kezemet vérző karomra irányítom, amit most a magnetizációval el is kezdek gyógyítani. Azt hiszem, hogy igazán a szakomhoz méltóan oldottam meg a feladatomat, de azt nem tagadom, hogy el is fáradtam idő közben. Azért, nem volt semmi ez az egész, kíváncsi vagyok, hogy a többiek hogy oldották meg a maguk részét.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   Csüt. Jan. 31 2013, 23:01

* Mivel minden kérdésemre kaptam választ, totálisan interaktívnak érzem most az órát, teljesen remek, így mint ki jól végezte dolgát indulhatok útnak a többiekkel egyetemben az új helyszínre, Demien segítségével egyelőre, ahol majd minden bizonnyal némi gyakorlati feladat vár ránk. Egy kis gyors fejtágítás a kezdő lökés, a hűs időjárást leszámítva.. de nem, nem kell most nekem holmi testmelegítő ige, annyira nem vacogok, inkább barnaságaimmal körbe tekintek a ködös helyen, s nyakig felhúzom mind pulóverem, mind pedig dzsekim, hogy az ismétlést végig hallgatva mérem fel rendesen a négy égtájon fekvő négy eltérő helyet.. *
- Van itt minden, ahogy látom. * jegyzem is meg kissé megrázva magam a széltől, s most már, hogy itt vagyunk, és némileg átismételtük a varázslatot, a feladatok is következnek. Elsőként Faith az, kinek az imént látott erdőbe kell mennie, figyelmesen hallgatom én is a férfit, zsebre dugott kezekkel, majd mikor rám tekint kezeim automatikusan kikerülnek helyükről, s ahogy ismerteti feladatomat, máris gonosz mosolyra húzódnak ajkaim. *
- Testhez álló feladat.. azonnal jövök. * hangzik mély hangom magabiztosan, s nem megvárva a többiek útmutatását máris elfordulva tőlük hoppanálok közelebb egyszerűen a füstölgő helyhez, valahová a káosz szélére, amely egyébként szinte egészében onnan is jól látható volt, ahová megérkeztünk. Egy darabig, ahogy kutat tekintetem a célpont után, azon agyalok, talán nem ártana a testmelegítő varázslat.. ám a tűz, amely emészti ezt a helyet, annyira feleslegessé ítéli fejemben az ötletet, hogy egész egyszerűen egy gyors körbefürkészést követően lopakodásba kezdek. Egyelőre csak ide-oda cikázom a leégetett kunyhók és egyéb tereptárgyak között, menedéket látva bennük, majd kis idővel később, úgy egy-két perc után erőteljes, kacagó hangok ütik meg fülemet. A hátam mögül jönnek, semmi kétség, s a még parázsló viskó egyik sarkánál kukkantok ki az ellenkező irányba, mármint arra, amerről hallani vélem a hangokat. Több romba döntött ház, és emberi tetemek között, melyek vagy szénné égtek, vagy egész egyszerűen vérben fürödve nem mozdulnak többé, sétálgatnak jó páran.. lehetnek talán öten hatan is, nyilván róluk beszélt Demien. *
~ Ez szuper.. de melyikük lehet a főnök? Mondjuk mindegy.. megölöm én az összeset, ha kell. ~ * leskelődöm ki a ház mögül, majd húzódom is vissza, de még mielőtt valamit cselekednék, nem akarom annyira egyszerűen elintézni őket, akkor is, úgy döntök, kiderítem, melyikük a fő fickó. Közelebb lopózva még egy háznyit pörög agyamban valami értelmes megoldás, s egy teljesen egyszerű dologhoz folyamodom: csak pálcám dugom ki a ház sarka mögül, feléjük célozva, egy kört rajzolok vele, s bökök is irányukba. *
- Fatum orbium! * érezhetően nem az a célja a dolognak, hogy elintézzek vele bárkit is, csupán csak feléjük célzok, ők pedig, ahogy látni vélem, éppen csak kitérnek gömböm elől, s az öt fickó közül az egyik az, ki csendre inti a többieket. *
- Társaságunk van.. ti ketten arra, ti pedig arra. Én erről megyek. * mutogatja máris az irányokat, s mintha valaki fentről irányítaná lépteit, úgy küldi a két ellenkező irányba zsoldosait, ő maga pedig a porrá égetett, füstölő házak között indul meg irányomba. *
- Ki van ott! Ha megmutatod magad, ígérem nem esik bántódásod! Talán segítenél? * kiáltja felém, kivont pálcával halad előre, én persze már ténykedem is és eszemben sincs válaszolni.. a másik négyet semerre nem látom, tehát nyugodtan, de mégis sietősen bújok ki kabátom és pulóverem bal ujjából, hogy karomra szegezzem pálcám. *
- Araneus ovo. * bököm ki az igét is, s olyasmi történik most, mint a magiszterrel.. mocorgás, fura érzés, s karomon mintha végig is mászna, vagyis benne a pók, majd végül seb nyílik csuklóm környékén, ahonnan ki is pattan a drágaság. Elég közel van már a fickó, újra felé tekintek, s bár a pókok nem a kedvenceim, mégis utasításba adom gondolataimban, ő az, akit meg kell csípnie. S mivel ötven métertől jóval közelebb sétál már hozzám, a pókom meg is indul felé szélsebesen, s nadrágja alá felcikázva csípi lábszáron a fickót, ki egy hangos szisszenéssel és lábára csapással konstatálja az eseményeket. *
- Hogy a rohadt életbe.. mi a franc? * guggol le azonnal, tovább püfölve az állatot nadrágja alatt, gondolom nem lehet kellemes érzés mindez, hát ami most következik, az se lesz az.. *
- Basalis. * jöhet az aktiváló ige is, mire a fickó határozottan hasonló tüneteket produkál, mint az előbbi, üvegkalitkás férfi, a magiszter alanya. S most már vagyok elég merész ahhoz, hogy vissza öltözve lépjek ki a ház takarásából.. öreg hiba. * - Megérdemli, maga szemét állat. Dögöljön ott, ahol van.. * zabálják is a bőre alatt kikelt bogarak rendesen, végül pedig már semmi sem marad belőle, én meg, mint ki jól végezte dolgát fordulok is el, de a legnagyobb meglepetés még csak most következik. A négy másik pár méterre áll előttem csak, s mindannyian rám szegezik pálcájukat.. o-ó. Kellemetlen. *
- Mit ne mondjak, hű emberei voltatok, ha csak így végig néztétek a halálát. * próbálok társalogni, miközben pókomat irányítom arra, szépen intézze egy egytől egyig ezeket a fickókat is. * - Szóval, most kinyírtok? * nézek rájuk vigyorogva, kissé sem félek.. tényleg egy cseppet sem. *
- Hogy kinyírunk-e? Megölted a felettesünket.. * vicsorogja egyikük, én pedig mintha együtt működnék emelem fel mindkét kezem, fejemben a terv már kész, de az egyikük valami tarolóátok félét küld felém, így taszít hátra jó pár métert, bele az egyik, még lángoló ház tövébe. A feladatom végül is ennyi volt.. intézzem el a főmuftit, de most, hogy ezek ilyen kedvesek velem, nem hagyom ennyiben a dolgot. *
- És titeket is. Viszlát! * szedem össze magam négykézláb, s mivel a pók tudja feladatát, mind a négy fickót meg kell csípnie, ehhez én már nem kellek. Szóval még mielőtt bármelyikük nekem támadna rontani, szépen visszahoppanálok a magiszterhez, és a többiekhez, ha már itt vannak. * - Basalis. * köhhentem el magam továbbra is négykézláb, és most már két lábamra is felkelhetek, hátat fordítva társaimnak fülelve cseppet hamusan, füstösen és kormosan a falu irányába, ahonnan felváltva hangzik fel néhány arctól egy jóadag artikulálatlan ordítás. *
- Hm, tényleg nem rossz ez a cucc. * porolom le magam, s fordítom arcom újra a férfi irányába nem túl derűsen, de mint ki jól végezte dolgát, s várom a továbbiakat. Hátsóm némileg sajog, de a feladatom beteljesedett, nem csak a parancsnokot, de a csapatot is kinyírtam. Ennyit erről, most már mehetünk, ha vége a dolognak. *
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott mágia tanterem   

Tiltott mágia tanterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ötlettár a játékosoknak!
» Szimpátia mágia tanterem