Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Farsangi bál - A labirintus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29040
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Farsangi bál - A labirintus   Szomb. Feb. 09 2013, 14:31

Farsangi bál

A diákok ismételten az aulából tudnak majd eljutni a farsangi bálra, méghozzá úgy, hogy a bejáraton lévő maszkra kell tenniük a kezüket, az pedig oda is repíti őket a bál helyszínére. Ha körbenéznek, láthatják, hogy most nem egy csicsás teremben vannak, hanem egy 3 méter magasságú barlangban, ahol fáklyák adják a fényt, semmi más. A főterembe kerülnek rögtön, ami egy tágas terem, van ott enni-innivaló, illetve ülőalkalmatosságok, lehet táncolni, beszélgetni, de ami mindenkinek feltűnhet, az a színpad, ahonnan majd a zene fog szólni. Egy ideig lesz élő koncert – pár szám erejéig -, utána pedig a hangfalakból dübörögnek majd a különböző stílusú zenék, hogy mindenki kedvét lelje benne. Ha valaki viszont nem kíváncsi a koncertre vagy esetleg körbe szeretne nézni, akkor a teremből úgy 10 különféle járatot találhat, amelyek labirintusszerűen hatolnak végig a barlangrendszeren, további elágazásokat eredményezve, tehát el lehet itt tévedni, mégis, nincs veszély, ugyanis időnként egy-egy beugrónál található egy kanapé, máshol egy italos pult, a következő helyen ennivalók tömkelege, tehát a lényeg, hogy jól érezzék magukat itt a diákok. Fáklyák itt is világítanak, csak néhány sötét sarok található a romantikázásra vágyóknak. Egyébként nem kell megijedni, ha eltévednek. Ha úgy érzik, hogy elég volt számukra a bál, akkor csak a Mysteriora kell gondolniuk és ismét az aulában teremnek.

A bál első fél órájában ahogy már fentebb említettem, élő zene lesz, tehát a Mysterio fiatal bandája lép fel, a Mystery O'Darkness. A banda négy főből áll, Rachelből, Slash-ből, Axelből és Patrick-ből, akik öt különféle számot adnak elő, hiszen még csak nemrég alapultak.

Kezdő szám:
http://www.youtube.com/watch?v=H7y16_KjaTY

A számokból hármat Rachel énekel:
http://www.youtube.com/watch?v=EdT7M4f2L9A
http://www.youtube.com/watch?v=RxBelXU2h4o
https://www.youtube.com/watch?v=Q9jJufz9RNE

És egyet pedig Slash:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=RCwRK1Als_8&feature=endscreen

//2013.02.09. 17:00-tól lehet már ide írni! Előtte ne, hogy reálisak maradjunk az időben.

A fellépést mindenképpen NJK-ban kellene kijátszani, mivel én személy szerint szeretnék Rachel-el bálozni, tehát minden banda tag írjon szerintem 1 hsz-t, hogy már a színpadon vannak, énekelnek és a többi (tehát ott Slash belefogalmazhatja, hogy kinek megy majd az ő száma) és utána mindenki szabadon játsszon. Szóval az 1. hsz a bandatagoktól a színpadon zajlik, ahogy énekelnek, ezt még a hétvégén mindenki ejtse meg és ha mind a négyen írtunk, akkor már egymástól függetlenül menjen tovább a játék, hogy vége a fellépésnek, ilyesmik. //

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 23

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Szomb. Feb. 09 2013, 20:45

//NRT Koncert: Rachel-Patrick-Axel-Slash (MOD);2013. 02. 09. //

*Nagy nap a mai több dolog miatt is, éppen ezért gondolom úgy, hogy megfelelően ki kell magam pihenni. Ennek eredménye 15 óra alvás, hisz csak délután háromkor mászok ki az ágyamból. Ma csúcsformában kell lennem, hisz a bandánk leadja élete első koncertjét, na meg persze Mia is ott lesz, akivel a buli további részét szeretném tölteni. Amint sikerül kivakarnom magam az ágy melegéből, a fürdőszobát célzom meg, ahol megtörténnek a szükséges folyamatok, zuhanyzás és társai, ezután pedig a szekrényhez vánszorgok, ahol felakasztva pihen a jelmezem. Nem viszem túlzásba a dolgot, ami a beöltözést illeti, lényegében maradok a nevemnél, hiszen a példaképem, Slash kinézetét fogom magamra ölteni. Ehhez előszöris egy fehér trikóra lesz szükségem, majd egy szűkebb farmerre, ami a térdénél szakadt állapotban van. Fekete övem a helyén, de most nincs rajta se kés, se pálca, csak öt lánc, na meg sok-sok pengető. A többi kiegészítő sem maradhat ki, mint például a medálom, a pilótaszemüvegem, és a fekete királyi palástom sem, hisz Slash nagy király, nekem pedig ezt tükrözni kell. A gitárom már elvileg a helyszínen van, ahogy a többi cucc is, ezért csak felkapom a cilinderem, és útnak indulok az aulába, ahol adok egy ötöst a maszknak, hogy a következő pillanatban már a helyszínen legyek. Nincs túl nagy fény, úgyhogy leveszem a szemüvegem, és a trikómra akasztom. Azért vagyunk már páran, de még nem sietem el a dolgot. Vetek egy pillantást a színpadra, és minden tökéletesnek tűnik, nincs miért parázni. Inkább leülök egy fotelba, miközben elszürcsölök egy pohár whiskyt. Miát egyelőre nem keresem, reménykedek benne, hogy ideér a koncertig. Ahogy fogy a whiskym, úgy telik az idő is, szóval színpadra kéne állni. A barlang szélén kerülöm meg az embereket, és így sétálok a színpad hátsó feléhez. Lekapcsolom a zenét, ami eddig szólt, aztán ügyködök valamit a füstgépekkel, hogy pár pillanatra elárasszák a színpadot. A szárazjég mennyisége optimális, így ha az összes elfogy, akkor is biztonságos marad a légtér. Közben fellépek a közel egy méter magas színpadra, ami egyébként egy rockbandának megfelelően van kialakítva. Leghátul található nyolc darab Marshall erősítő a hozzá tartozó kábelekkel, amik biztosítják, hogy a barlang legtöbb részén hallható legyen a zene. Közvetlen előtte, középen van a fullos dobszerkó Axelnek, és előre haladva ott van az én gitárom, és Patrick basszusgitárja. Három mikrofon található még a színpadon, háromszöget formálva, ebből az első Rachelé, aki szabadon mozoghat vele, csak a gitárosok vannak "lekötve". A mikrofonok és a dob mellett van még egy-egy üveg víz, és pár pohár ital a hangfalakon, hogy ki ne száradjunk. Na de indulhat a móka, amit én kezdek. Felkapom a szemüvegem, nyakamba akasztom a gitárt úgy, hogy a köpenyem alatt legyen, majd miután ellenőriztem az új húrt, be is dugom a kábelt. A füst még tart, ezért gyorsan el is kezdem a Keresztapa film betétdalát, elvégre ma tényleg Slasht alakítok. Kiállok a színpad peremére, és úgy zúzom a húrokat, közben mindenféle pozíciót felvéve. Ha minden igaz, akkor közben a többiek is megtalálják a színpadot, mire befejezem a számot, úgyhogy köszönthetem a közönséget.*
- Szevasz Mysterio! Köszöntünk mindenkit, ez itt a Mystery O' Darkness, személy szerint Rachel, Patrick, Axel, és jómagam, Slash! Érezzétek jól magatokat, pörögjön a buli! *Kiáltok a közönség felé, ehhez még nincs szükség mikrofonra, hiszen elég nagy hangom van, majd megfordulok, hogy a dobosunk felé vegyem az irányt.*
- Hadd szóljon! *Mondom csak a bandának, és remélhetőleg Axel el is kezdi az első számot, amibe mi is bekapcsolódunk. Hát nekem nem kell sok, hogy leizzadjak a palást, paróka és cilinder miatt, ezért a második szám előtt ledobom magamról a köpenyt, és lehúzom az egyik pohár vizet, de gyorsan, mert kezdődik is a következő zúzás, egy jó kis Asking Alexandria szám. Lehet, hogy nem mindenki szereti az ilyesmit, de úgy gondolom, hogy egy ilyen alkalomkor bármire lehet tombolni egyet, és levezetni a feszkót. Ezután egy ismertebb szám ütősebb feldolgozása következik, amit még szintén az első számú énekesünk Rachel énekel. A koncert már lassan húsz perce tart, én pedig eléggé elfáradtam, hisz végig ugrálok ide-oda, nagyon bepörögem, viszont már közeledünk a végéhez. Három számot előadtunk, így most lehetőség nyílik Patrick basszus szólójára, amit gyakorolgatott, úgyhogy csak rajta áll, hogy szeretné-e előadni. Amíg ők játszanak, addig én a közönség felé pislogok, ahol kiszúrom Miát, akinek fog szólni a következő szám. Így ha befejezték a szólókat, akkor az első mikrofonhoz sétálok, és még nagyokat szuszogva szólalok ismételten.*
- Először is köszönjük a lehetőséget, hogy ma itt felléphetünk! A következő, és egyben utolsó szám egy számomra különlegessé vált lányhoz szól..Mia Andersen, várlak a színpadon. *Természetesen előbb mindenkihez szólók, aztán a szőkeség felé intek hívogatóan, aztán hogy feljön-e, az kiderül. Na de elvileg már szól az intro, és amikor kell, én is bekapcsolódok a gitárral, és énekkel, mivel ezt a számot én éneklem el. Axel utolsó ütésénél a színpad elején két plafonig érő lángcsóva lövell ki pár pillanat erejéig, ezzel megadva a finálé feelinget. A végén, ha Mia feljön, akkor átölelem a derekánál, és ideiglenes tincseimet arrébb simítva csókolom meg a lányt, de ha lent marad, akkor összeáll a banda egy helyre, és pár meghajlás és integetés után levonulunk a színpadról.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 00:08

* A mai napon éltem sokadik, Mysterios pályafutásom alatt viszont az első fellépésem élvezhetem. Sikerült begyakorolnunk rendesen azt a pár számot, ami miatt a héten minden egyes nap találkoztunk LA-ben, a MOD házban, és azt kell mondanom, egy pillanatra sem tartok ettől az egésztől, egy jó kis bulit csapunk, aztán terveim szerint le is lépek hamar, nem beszéltünk semmi konkrétat Dorával, és igazság szerint nekem sincsen túlságosan sok kedvem jelmezbe bújva partizni. Mondjuk a hacuka, amit magamra öltök, tehát mai öltözékem most nem mást mintáz, mint a mesékből jól ismert, lámpásba zárt szellemet, a jó öreg Genie személyében. Buggyos, piros gatyát is szereztem az együtteshez, na meg lábaimon vicces, orrával felfelé álló, szintén vörös csizma pihen, felül pedig csak a mellény fedi izmaimat, megmutatva tetkomat, és kockáimat is, nincsen mit szégyellni, tehát teljesen tökéletes így. Karom egészén, ujjaimtól vállaimig ékszerek, amik mind-mind hozzátartoznak a szereléshez, szóval gyűrűk, karkötők, meg ilyesmik, fejemen pedig hajamat eltakaró turbánom figyel. *
- Fantasztikusan nézek ki. * fordulok körbe a tükör előtt, mielőtt még elindulnék a kastélyba vissza, ahonnan eljutok a bál helyszínére. Egy lámpást erősítek derekamhoz, az övrészre, lógjon csak oldalamon, lássa mindenki, honnan kerültem elő, na meg most kivételesen szemeimet a jelmez kedvéért feketével körbe húzom, s bajusz, na meg szakáll is kerül festésre, szerelmemtől kölcsön kért szemceruzájával. *
- Franc, én nem tudom, hogy bírják ezt ki.. ez irtóra csíp. * pislogom is össze bekönnyesedett szemeimet, még szerencse, hogy nekünk, pasiknak nem kell a smink.. pff, én tuti nem állnám. Na de egy fülvakarással Tochotól is elköszönök, majd felkapom ágyamra készített dobverőimet és pálcámat onnan, hogy a suli kikötőjéhez hoppanálva merészen rohanjak máris a hidegből be a kastélyba, ahol az ajtón a maszkot megérintve máris érzékelem a húzást. Egy másodperccel később már a barlangban térek magamhoz, itt leshetek körbe, s a díszlet, a külseje az egésznek igen csak remekül néz ki.. most sem kell csalódnom a magiszterek stílusában. Ám de nekem most nem az a fontos egyelőre, hogy tele legyen a bendőm, vagy ilyesmi, hanem a színpadot kell megcéloznom, éppen Slash is ezt teszi az egyik fotelből felkelve, mert ugye én picit később érkeztem alaphangon is, de pár gyorsított lépéssel be is csatlakozom hozzá. Míg felérünk, eldumálgatunk pár dologról, hogy végül mindannyian helyet foglalhassunk saját hangszerünk mögött, és persze Rachel is megtalálja a saját mikrofonját. Én szinte azonnal a nekem készített vizet célzom be, rá is érek még addig, míg Slash bemutatkozik a Keresztapával, na meg minket is bemutat, én pedig cseppet ismerkedem a dobokkal, de persze nem hangosan, csupán csak beigazgatom magam közéjük, optimális magasságúra állítom székemet, meg ilyesmik. De ideje résen lennem, hisz mikor végez, felém fordul, s a sorrend szerint egy mély bólintással adom meg első számunk alapját, melyet maga Rachel választott. El is kezdem részemről a zúzást, már amennyi szükséges ebben a zenében, és hát azért érezhető, hogy végtagjaim még nem az igaziak, de lényegesen jobban vagyok, mint voltam egy hete. S ha az első zene lement, remélhetőleg feszkótól mentesen, én magam is vizemért nyúlok, hogy aztán a következő számra is rátérhessünk, egyre jobb és jobb hangulatot teremtve az érkezők között. Még két jó pár számunk vissza van, tehát jöhet Patrick zenéje, majd zárásként az enyém is, melyet Rachel totál ügyesen megcsinált, hogy aztán egy-egy szólóval búcsúzhassunk a közönségtől, így részemről is hallható lesz egy pár perces bemutató, amolyan Axel módra. Ideje ám elcsendesíteni az eszközöket, s most, hogy végre akad egy kis időm fellélegezni, egy újabb adagot húzok le vizemből, hogy azért megsasoljam én azt a kiscsajt is, aki ennyire nagy népszerűségnek örvend most.. ki tudja, hallgat-e Slashre, és feltipeg a színpadra, nem tudom, de az biztos, ezt a számot még lejátszuk, méghozzá igen remekül, mint a többit. Én magam is felpörögtem azért, kissé nehezemre is esik elszakadni a bőröktől, de egyszer mindennek vége szakad. Szóval ha érkezik Mia, ha nem, a meghajlás tuti nem marad ki, majd pedig ha levonultunk, szerintem pár szót váltok még a többiekkel, némi ital társaságában, hogy aztán kis idő elteltével összekapjam magam, s a sulira gondolva vissza is térjek oda. Hacsak idő közben meg nem jelenik az én démonom, s nem óhajt szórakozni velem egy kicsit. *

Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 21

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 00:22

//NRT: Rachel, Patrick, Slash és Axel - 2013.02.09.//

*Elérkezett az idő, hogy én is részt vegyek a bálon és bár kissé félek attól, hogy ennyi ismerős ember előtt kell fellépnem, mégis igyekszem nem nagyon ráparázni a dolgokra. Tőlem szokatlan módon készülődöm már órák óta, ugyanis a szerelés, amit beszereztem a farsangra, nagyon is menő és igen... szexi. Olyannak mutat, amit még eddig magam se láttam be igazán, de azt kell, hogy mondjam, nagyon is tetszem magamnak. Lábaimon hosszú, combközépig érő, piros magassarkú csizma van, illetve egy alig valamit takaró rövidnacit viselek meg. Szakadt és kalózos minta is van rajta, de iszonyatosan jól néz ki és így látszanak igazán vékony lábaim és picinyke hátsóm. Hasam kint van, csak felülre került egy hosszú ujjú felső, illetve fekete nyakkendő, na meg a piros kendő és a fekete kalap. Szememet fekete sminkkel húztam ki, hajam kibontva omlik lefelé vállaimon és hátamon, tehát így tökéletes az összhang. Sokat gyakoroltunk és szerintem kihoztam a maximumot magamból, ahogy a srácok is, tehát nem lehet gond. Amikor elkészültem, már neki is indulok az aulának, ahova leérve megnézem magamnak kicsikét a maszkot, majd már hozzá érve érzem is meg a jól ismert húzást, tehát meg is érkezem a barlang szerű terembe.*
- Hű, nem semmi. *pillantok is ide-oda, de aztán feltűnik a két fiú a színpadon és Axelt nézve halkan fel is nevetek, miközben feléjük tartok és már oda is mászom hozzájuk.*
- Cuki a jelmezed. *bököm is meg a szöszke pocakját egy pillanatra, majd ez után már a mikrofonhoz is lépek.*
- Nem tudom, hogy vagytok vele, de én eléggé izgulok. *igazítom is meg kalapomat, de aztán nemsokára Patrick is megérkezik, na meg a többi diák is, így hamarosan meg is kezdődik a mi zenélésünk. A keresztapa nyit, az után pedig enyém lesz a főszerep. Ahol kell, ott hörgök, ahol pedig a tiszta hanggé lesz a főszerep, úgy ott se fogom vissza magam, kiadok magamból mindent és az első pár másodperces idegességet hamar le is vetkőzöm, már élvezettel ugrálok a színpadon, néha tapsra kérve fel a közönséget, egészen addig, amíg véget nem érnek a számok, amelyeket én énekelek. Átadom a mikrofonomat Slash-nek és kissé hátrébb vonulok, aztán majd meglátjuk, hogy a szőke lány mit lép minderre.*
~ Hű de romantikus valaki... Ezt se mondtam volna meg Slash-ről. Na meg, hogy a szőkéket szereti. ~ *vigyorodom is el, de semmi negatív nincs ám gondolataim mögött, inkább csak türelmesen végigvárom a számot, majd jöhet is a meghajlás az egész végén.*
- Köszönjük, hogy meghallgattatok minket, reméljük, hogy élveztétek a MOD fellépését! *köszönök is el mindenkitől, majd a fiúkkal le is vonulunk a színpadról. Én magamhoz veszek egy kis konyakot és azt kortyolgatva maradok még egy ideig velük, hogy az után kóvályogni induljak... Még nem tudom, hogy pontosan merre is visz az utam, de valahova az italok és ételek közelébe, ugyanis pár falatot nem ártana bekapnom. Kár, hogy Axel nem marad tovább, de hát ő tudja, hogy mit szeretne.*

//A jelmez: http://kepfeltoltes.hu/130209/rachelfarsang_www.kepfeltoltes.hu_.jpg //
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 01:00

//NRT - Rachel és Axel - 2013.02.09.//

* Érkezésem követően máris Slashhez csatlakozva indulunk meg a színpad irányába, ám út közben mellénk szegődik Rachel is.. na persze nekem sem kell több, mint a kis megjegyzésére kacsója után kapni, s úgy tolni el magamtól ujjait vigyorogva, részben tátott szájjal, mert hát azért nem néz ki rosszul a kicsike. *
- Tyű, a mindenit.. * szalad ki számon a burkolt dicséret, majd szépen elengedve kezét veszek egy mély levegőt, nem, nem akarok oda nézni inkább, nem kéne.. túl szép ez a kis csaj, ebben a szerkóban meg túl csábítóan fest. * - És ne tapizz, kalózkám. A végén még elviszi a cica az ujjaidat. * vetek rá egy amolyan macsós letekintést, mintha olyan frankón tudnám kontrollálni a látottakra elmémet.. hát persze, hogy nem, de most inkább minden erőm és energiám a játékra és a koncertre kell összpontosítanom. Így is teszek, szükségem is van arra, hogy képben legyek agyilag, hisz hiába vagyok én olyan jó dobos, meg kell vallani, egy-két dologgal nekem is meggyűlt a bajom a héten, tehát még örülhetek is annak ennyire zökkenőmentes a koncertünk, és testem egyetlen része sem akarja bemondani az unalmast. Ellenben ha végeztünk, és talán Slash kis közjátéka is sikeresen lezajlik, amely gondolom egy fixebbnek mondható kapcsolat elejét jelentené, vagy mi a szösz, én szépen ellépek a színpadtól a verőkkel és pálcámmal, melyeket gatyám derék részébe szúrok, hogy egy pohár töményet vegyek kezembe, s azt kortyolgatva lessek körbe az embereken.. ám mivel nem távolodtam el túlságosan Racheltől sem, sem pedig úgy általában a többiektől, hát, szerintem pár percet még maradhatok, Dora sem fogja leenni a fejem. Csendben, mindenféle jelzés nélkül lépek tehát oda a leányzóhoz, s torkom köszörülve egy korty közben mutatok végig rajta tetőtől talpig poharas kezem egy ujjával. *
- Hallod.. nagyon jól.. ügyes voltál ma, Barnus. Le a kalappal. * mosolygom rá kedvesen, fejemet vakargatva turbánom alatt a kis baki miatt, mert hát cseppet mintha kettős érzéseim lennének a jelenlétével kapcsolatban. * - Vársz valakit egyébként, vagy meddig tervezel maradni? Csak mert én úgy is lépek lassan, szóval nem zavarlak sokáig. * vonom meg vállam, de tekintetem az övét keresi, mert hát maradnék is, meg nem is.. ilyen ez a pop szakma. *

Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 01:10

//NRT: Rachel és Axel - 2013.02.09.//

*Őszintén szólva minden más jelmezben el tudnám képzelni Axelt, de ebben a szerkóban? Atya ég, mennyire fura rajta, így meg is nevettet a dolog és nemsokára ujjammal kockás pocakját bököm meg, édesen mosolyogva rá, de ő csak elutasít, ami azért sejthető volt, de hát nem zavar különösebben.*
- Hmm? Miaz? Csak nem tetszik a jelmezem? *fordulok is körbe szépen előtte, hogy nyugodtan meg tudjon nézni, mivel tényleg érdekel, hogy jól mutatok-e egy férfi szemnek, majd ahogy visszafordulok hozzá, már folytatjuk is a beszélgetést, egészen a koncertig, amely után úgy döntök, hogy járok egyet, megnézem a helyet is, de túl messzire még nem lépegetek, csak a konyakomból iszogatok aprócska kortyokat és valamiféle étel után kezdek el kutatni, amivel fel is hagyok, ahogy meghallom a torokköszörülést és hátra fordulva tekintek is Axel irányába, kíváncsian kutatva tekintetét, melyet most oly fekete smink keretez.*
- Kössz, igyekeztem. Jó, hogy meg tudtalak győzni, hogy nem olyan rémes a hangom. *vigyorodom is el, bár azért ez a végignézés, kissé furcsán hat, de hát nem tagadom, hogy jól esik mindez. *
- A-a, senki se hívott el, szóval csak sétálok egyet, aztán lelépek valamikor... nem hiszem, hogy bárki hozzám csapódna, rajtad kívül. *ismerem is be, majd lehúzom az italomat és szépen egy asztalra csúsztatom az üres poharat, hogy ez után egy kis pogácsát vehessek magamhoz.*
- Kérsz? *teszem is fel a kérdést, majd még egyet felkapok és szépen Axel ajka felé tolom, hogy egye csak meg, gondolom neki se lesz ellenére a dolog.*
- Na és te miért nem maradsz sokáig? Esetleg más terved van estére? *kíváncsiskodom is kicsikét, mivel érezhetően szívesen szórakoznék vele, táncolnék is akár egyet, de csak nem kérhetem fel én, mégis hogy nézne már az ki? Majd eldől, hogy miként alakul ez a csevejünk, mindenesetre én elfogyasztom a pogit és ez után csak üres kezekkel ácsorgom tovább a srác előtt.*
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 20

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 01:12

//NRT - Mia és Slash - 2013.02.09.//

* Atya ég.. én komolyan gondoltam ezt? Hihetetlen, mikre nem vagyok képes.. ez a falatnyi ruha, ami takarja testemet, hát nem tudom, lehet túl merész lesz mindez, de most már hiába kínlódom ezen, nem fogok tudni változtatni, mivel se másik jelmezem, se időm arra, hogy beszerezzek egy szolidabbat.. ahj. *
- Mia Andersen, most talán túllősz a célon.. de amúgy meg elég dögös. * nézem végig magam tetőtől talpig ebben a ténylegesen sokat mutató jelmezben, mely igazából csak csípőmig mondható megfelelő mennyiségű anyagnak, amely rendesen fedi is testemet, efelett viszont csupán csak egy kerek idomaimat fedő valami látható, amelyből megindul a vörös palást, fejemen pedig a Thorhoz tartozó villámos fejdísz foglal helyet. Igen, Thornak öltöztem, csak inkább a női változatának, mert hát ha már norvég vagyok, és amúgy is kedvelem a skandináv mitológiát, miért ne tehetném meg, hogy egy kalapáccsal együtt én lehessek a tökéletes női kiadása a "szuperhősnek"? Bár ebben a majdnem térdig érő, magassarkú, fűzős csizmában a járás igen csak nehézkes most nekem, de meg kell tanulni ezt is, és úgy gondolom, talán indulhatnék is, mert hát pofimon a ruhához illő smink is látszik, és a palástot megfelelően magam köré tudom vonni legalább addig, amíg még oda érek arra a bizonyos helyre, ahol az esemény zajlik. Időre megyek, pontosan méghozzá, iszonyúan kíváncsi vagyok a koncertre, tehát öt előtt érek le bőven az aulába, ahol máris a nagy ajtóhoz sétálva mosolyodom el cseppet a maszk láttán, melyet megérintve szinte azonnal kerülök át egy másik helyre, a húzás után. *
- Váó.. csodaszép. * pislogok is édesen, számat is eltátva cseppet, ujjaim görcse pedig erre a félhomályra már ki is enged, ami itt pihen, így kerül hátam mögé vissza a vörös anyag, ahol eredeti helye van, s a kalapácsot magam elé ölelve indulok meg az első asztalhoz, melyről előbb egy pogit hammolok be, majd egy pohár Slash-kedvenc-italát veszek magamhoz, hogy azt kezdjem kortyolgatni. Ám minden olyan gyorsan történik, a koncert hamarosan megkezdődik, én pedig nagy mosolygások közepette sétálok közelebb immár pohár nélkül a színpadhoz, hogy nem túl elölről, de azért viszonylag közelről élvezhessem ezt a pár szuper számot.. mik közül az utolsó előtt legnagyobb meglepetésemre Slash szépen előáll egy nem várt meglepetéssel. *
~ Mi? Hogy én a színpadra? Hű.. Mit akarhat? ~ * rándul máris görcsbe aprócska gyomrom, de azért lábaim automatikusan megindulnak a széléig, ahol viszont megállok, onnan élvezem a számot, melyet nekem énekel, s persze pofimon mosoly kering, annyira jól esik most ez.. de nem, buksimmal ha rám néz, nemet intek, nekem az túl hirtelen így, hogy mindenki elé kiálljak, szóval a tapsviharba én is beszállok, míg ők meghajolnak, hogy inkább a lépcsők aljánál várjam meg a fiút, kipirosodott pofimmal, cseppet bűnbánó képpel.. annyira ügyes volt, de jujj, csepp ijedtség azért van bennem, de majd kiderül, mit szeretett volna.. csak nem rág be azért, mert ilyen kis nyámnyila lettem hirtelen. *
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 01:27

* Még jó, hogy megnézem a jelmezt.. fenéket, ami alatta van, mert hát pasiból vagyok, vagy mi, és nem is vakságot fogadtam, csak hűséget, így nem hinném, hogy problémát fognak okozni további szavaim, bár talán kicsit messzire megyek velük, de egyelőre még hajt az adrenalin, meg a koncert miatti pörgés. *
- Ez most ugye költői kérdés volt? * döntöm meg fejemet is, fú a franc, de benézve a kis csinost.. nos, megfordul fejemben máris egy-két apróság, nem túl tiszta dolgok, mit is tudnék kezdeni vele, s hogy az neki mennyire is volna jó.. aha, ennyit a hűségről. De hát ilyesmi nem hinném, hogy bármelyik pasinak nem fordulna meg a fejében ilyen kihívó szerelésben látni őt. Ellenben mindegy is, kicsit el kell válnunk egymástól, pontosan azért, hogy együtt tehessünk valami jót a közért ma este, mely kis időbe azért beletelik, s igen jól is alakul, de utána már mindenki megy a szélrózsa emez meg amaz irányába, én pedig végül Rachelnél kötök ki, őt legalább ismerem, és nem hinném, hogy bájcsevejt kéne folytatnom vele. Végig is nézem ismét, s meg is dicsérem hangját, tényleg ügyes volt, szóval megérdemli, így egy bólintás is kitelik tőlem, italom utolsó kortyának lehúzása után. *
- Egyáltalán nem rémes, bár szerintem fogsz még fejlődni. De komolyan tetszett, szóval felőlem maradhatsz a bandában. * bököm meg most én hasát vigyorogva, ez a fellengzősség szerintem a héten már világossá vált számára, hogy csak poénos nagyzolás, semmi más, semmi lenézés nincs mögötte, ennyire talán kiismert, mert hát társalogtunk is azért eleget ez idő alatt. Ám de érdekelne, mi a sorsa ma estére, s valami miatt igen konkrétan kérdezősködöm felőle. Néhány hümmögéssel konstatálom egyedül létét, azt hiszem, egyre több kedvem lenne maradni. *
- Ezen mondjuk csodálkozom, pedig elég rendes csajszi vagy, meg csinos is. Szóval ha el nem is hívtak, valaki minden bizonnyal majd felvált engem. * mosolyodom el normálisan, csak őszinte vagyok vele, ám a pogis kérdésre igent intek, s ahogy felém emeli a finomságot, automatikusan nyílnak szét ajkaim, tehát már fogaimmal be is vonom számba egy az egyben a péksütit, amit jó adag rágást követően egy újabb röviddel öblítek le. *
- Igen, valószínűleg. De még mielőtt megyek, egy tánc? Ez a zene nem olyan f*sza, mint amit mi játszottunk, de talán egy szám erejéig még kibírható. * biccentek fejemmel a táncoló tömeg irányába, lehet, hogy gusztustalan a viselkedésem.. nem akarom őt áltatni, de innentől, ha a lejtőn elindultam, nincs megállás. Egy táncba mondjuk senki nem hal bele, szóval ha benne van, részemről is mehet, hiába nem vagyok az az alkat, fullosan jó mozgással, aztán már itt sem vagyok, még mielőtt bármi marhaságot tehetnék. *

Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 01:43

*Azt hiszem, hogy kész a siker, mindent elértem ezzel a jelmezzel, mert bár nem számítottam erre, mégis jól esik, hogy tudom, azért akad férfi, akinek megakad rajtam a szeme. Viszont ideje most a zenéléssel foglalkozni, így kis időre kikapcsolok és csakis az éneklésre koncentrálok, majd a színpadról letérve ez után folytatjuk a beszélgetésünket Axellel. Meglep, hogy idejött hozzám, de örülök is neki, a megjegyzését hallva pedig aprókat bólogatok is kezdek szavaira.*
- Oh, szuper, köszönöm uram, hogy megengedi. *kacsintok is rá szórakozottan, majd a pocakomnál ért kis bökésnél csak picit előre hajolok, így védekezve.*
- Hé, ezt nem szeretem! *jelentem is ki úgy, mintha én nem ezt tettem volna az előbb vele, majd hamarosan már az italok elfogyasztása után elő is kerülnek a pogácsák, melyek elfogyasztása előtt még azért felelek Axel kérdéseire, már ami a bálos partneremet illeti.*
- Majd kiderül, tudod, nem vagyok valami szerencsés. Eddig minden pasinak csak a második voltam, akihez közöm volt a suliba, mind az exét emlegette vagy valamilyen másik csajt, szóval a pótlék szerepét picit már unom. *húzom is el a szám, majd fejemet is megcsóválom kissé.* - Mindegy, hagyjuk, nem érdekes. Ma csak jól szeretném érezni magam, ennyi, nem vágyom másra. *végül a pogi a fiú ajkai közé kerül, én pedig a sajátomat majszolgatom el és jön is hamarosan a táncra kérés. A parkett felé nézek, majd végül el is kapom a fiú kezét.*
- Miért ne? Egy tánc, aztán el is engedlek, ha már nem árulod el, hogy mi a terved estére és miért nem maradsz. *igen, feltűnt, hogy kikerülte az előbbi kérdésemet, pedig engem nagyon, de nagyon érdekelne ám a dolog. Mindenesetre a zene ritmusára riszálni is kezdem a csípőmet, szépen kezeimmel a fiú vállait fogva meg, majd egy idő után hátat fordítok neki, hogy popsimat mozgassam felé, még öléhez is érve néhány pillanatra. Ekkor csak ajkamba harapok, majd egy édes kacsintást kap még a szöszke.*
- Azért valamikor majd bulizhatnánk egyet együtt. Mit szólsz hozzá? *persze, megértem én, hogy most akad valami fontos dolga, de a jövőben még elmehetnénk valamerre... akár csak a MOD házba zenét hallgatni és ellenni... Jó lenne, ezt már most tudom. Visszafordulok felé, hogy szemei kutatása közben folytassam a táncot, na meg várjam a válaszát is.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 01:51

*Persze, hogy észreveszem Miát a koncert alatt, hisz ilyenkor mindenkit megnézek, de nem jutottam a végére, mert amikor nem a gitárt néztem, vagy azt, hogy minden rendben van-e, mindig a lányra irányult a tekintetem. Nem hiába, elég nehéz levenni róla a szemem ebben a jelmezben, de ő ezt nem láthatja a szemüveg miatt. Az utolsó számban felhívom a színpadra, de tervem nem jön be, csak közvetlen a színpad elé tör utat, és onnan élvezi az előadásunkat. A végén gyorsan megköszönöm a többieknek a közreműködést, na meg a közönségnek is amit kell, felkapom a köpenyt, ezt követően pedig a hátamra akasztom a gitárt. Tehát az eredeti terv nem jött be, akkor majd alakítom másként a dolgot, így utolsónak hagyom el a színpadot, mivel ahogy látom, ott vár rám a kis istennő. Közben leveszem a napszemüveget is, nem kell az már ma este, na meg így jobban meg tudom nézni Miát is, aki már érezheti is magán a tekintetem.*
- Nocsak, a legszexibb lány a szólógitárost várja? *Hangzanak el szavaim ahogy haladok le a lépcsőn, elég lélegzetelállító ez a jelmez, főleg tőle, bár a fürdőruhájában láttam már, de az talán több dolgot takart.*
- Szia. Örülök hogy itt vagy, remélem tetszett. *Lépek is oda hozzá, majd jobb kezemmel átkarolom őt, és kap egy puszit az ajkaira, nekem ez most valahogy elég természetesnek tűnik, aztán kiderül, hogy ő mit szól hozzá, remélhetőleg nem vág kupán a kalapácsával.*
- Nem iszunk meg valamit? Na meg le is ülhetnénk egy kicsit, pihenni kéne. Sok melóval járt ám ez a fellépés..*Hívogatom is a pultok felé, ahol én természetesen whiskyzni fogok, meg talán falok is valamit. Így ha benne van, akkor még mindig meztelen derekát fogva vezetem el az italokig, ahol elveszek két poharat, az egyikbe pedig jeget teszek.*
- Te mit iszol? *Pillantok a lányra, miközben magamnak már öntöm is a whiskyt a jégre. Ha választ, akkor persze neki is töltök, majd átnyújtom neki, hogy koccinthassunk.*
- Na most mire igyunk? *Kérdezem tőle, bár legjobban a "magunkra" válasznak örülnék, de meglátjuk, hogy mennyire hatotta meg a zenélés. Közben most már van időm körbe pislogni is a teremben, pontosabban barlangban, így pillantom meg a szerteágazó járatokat.*
- Nem keresünk egy ülőhelyet ott? Kell egy kis nyugi. *Nyugi...na az nem árt egy kicsi, és tény, hogy kicsit kimerültem a koncert alatt, de nem ez a legfőbb okom. Na de rajta áll, hogy jó lesz-e az a hely, amerre mutatok.*
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 02:00

* Talán egy kis beszélgetésből még nem lesz gond, sosem volt.. és nem, most se lesz, tehát így rá is találok Rachelre, terveim szerint csak pár perc erejéig természetesen, hiszen még mindig van kivel találkozzam az este, és fogok is, ez egészen biztos. Na de a nagyvonalúságomat még meg is köszöni, mi egyébként egy határozott dicséret a részére, és most azt adom neki vissza idő közben, amit ő is adott, válaszára meg már csak vigyorogni tudok. *
- És ki mondta, hogy én igen? * nevetem is el magam, majd fejem rázom ezen a kis apróságon, mert hát neki szabad, de nekem nem.. nem is értem, hogy lehet ilyet, ám de a lényeg most az este további alakulásánál van, szóval ha kissé sikerült megrendszabályoznunk magunkat, belemerülhetünk ebbe is. Én biztosnak tartom, hogy nem fog egyedül maradni, ő ellenben szívét-lelkét elkezdi kiönteni nekem, és óha.. ha tudná, mik járnak most a fejemben. *
~ Mintha csak rólam beszélnél.. csessze meg, ekkora szívást. ~ * merengek is el saját gondolataimban, mi nem igen tűnhet fel neki a csacsogás közepette, hisz tekintetem továbbra is arcán masírozik, s ha hagyjuk, én azt is fogom tenni, nem leszek tapló és állok most elé azzal, hogy heló, amúgy barátnőm van.. nem, akkor legyen egy jó estéje, vagy legalább pár perc teljen kellemesen belőle, mondjuk velem. *
- Az megoldható, már amíg itt vagyok. * ajánlom is fel társaságom még egy picit, majd a pogit el is fogadva eszegetek és iszok is még, hogy azután a tánc lehetőségét ajánljam fel a barna szépségnek, ki nem is tudom.. nem is az a tipikus gyönyörűség, számomra külseje még csak nem is vetekszik Doráéval, ugyanakkor valami mégis megfog benne, mindenestül. Egyre gázabb ez, mivel ő meg még szép, hogy rábólint a táncra, és mihelyst elkapja erős karom, meglepetten libbenek utána bő gatyámban, s még mellényem is hátrébb kerül tőlem cseppet pár centivel a nagy sietségben. *
- Nem, nem árulom el. Csak érezzük jól magunkat! * mosolygom rá, immáron odabent, és én magam is felveszem azt a bizonyos ritmust, s ha már ő vállaimat tapizza, nekem talán megengedett, hogy vékony derekát fonjam körbe ujjaimmal, vele mozogjak a zene ütemére.. s ha fordulni akar, nem engedem ám el, kezeim között kell megtennie, és hát itt jön ki a rosszaság.. ahogy formás popóját riszálja felém, s még hozzám is ér, azon a bizonyos ponton, nem hogy eltolnám, cseppet még rá is fogok erősebben derekára, s hozzá hasonlóan harapom be ajkamat. Nagyon nem jó ez így, de egyszerűen sodródom.. csak egy tánc, semmi más.. *
- Aha, hogyne, persze. Majd szólj, hogy mikorra ütemezzük. * köhintek is egy aprót, majd végül inkább magam felé fordítom őt ismét, de most már eltávolodom tőle, még csak egymáshoz se érjünk, csupán csak ropom a dallamra és ütemre, s közben figyelem teste minden kis rezdülését, melyeket minden bizonnyal nekem produkál.. gyah, de szemét alak vagyok, de már megyek is.. mindjárt megyek. *

Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 02:12

*Örülök neki, hogy nem kell egyedül maradnom, legalább egy időre, mivel Axel már oda is jön hozzám, így kezdünk el cseverészni egymással és ha már így érdeklődik felőlem, én nem hazudok, megmondom az igazat. Nincs nekem senkim, mert bár több srác is tetszett, egyikkel se alakultak normálisan a dolgok, most viszont ő tetszik nekem, ahogy én is ő neki, úgy hiszem. Mégis, mintha valami visszafogná, de lehet, hogy csak én beszélem már ezt be magamnak, csak úgy dumálok tovább, egészen addig, amíg rá nem térünk arra, hogy táncolni se ártana egyet. Jó is, hogy felkér, lehet, hogy ma már nem lesz alkalmam több táncra, pedig úgy maradnék még a társaságában, átszórakoznám vele az egész estét, de nem... valamiért nem lehet, amit nem árul el nekem.*
~ Mit titkolhatsz? ~ *nem vagyok ám olyan kis buta, mint amilyennek sokan gondolnának, de most tényleg próbálom kiverni a fejemből a negatív gondolatokat és hamarosan már a partketten ropjuk, szépen egymáshoz is simulva kissé, így nemsokára már érezhetem is puha kezeit derekamon, amely azért cseppet megmosolyogtat, így veszem a bátorságot a forgásra és bizony el is pirulok egy icipicit, amikor magához von, oly közel, de ahj, mennyire jól esne közelebb kerülni ehhez a dobos fiúhoz, így felé is fordulok, de ekkor érzem a lágy tolást, pedig én közelednék még jobban... csak egy kis csók, nincs abban semmi rossz... viszont amikor érzékelem, hogy egyedül táncikálna most, mégis visszafogom ezt a késztetést és be is fejezem így a táncot, hogy azt picit kimelegedve léphessek az italokhoz, hogy egy kis pezsgőt vehessek kezembe, amit ízlelgetni is kezdek.*
- Elvihetnél motorozni is, ha már egyszer rendbe szedtelek a baleseted után. Még sose ültem olyan gyönyörű járgányon... *tudom, hogy úgy illene, hogy ő ajánlja fel ezt, de hát nah, én már csak ilyen vagyok és egy álmom válna valóra, úgy érzem. Tényleg beérném egyetlen egy kis körrel is itt a városban, csak had próbálhassam ki.*
- Persze, csak ha nem gond. *ezt azért még hozzáfűzöm, hiszen annyira még nem ismerem Axelt, hogy tudjam, mit enged és mit nem, na meg azt se tudom, hogy rendben van-e már a motor, bár sejtésem szerint igen, hiszen egy hét és a mágia sok mindent megoldanak. *
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 02:27

* Meglehetősen különösen alakul most ez az este, és nem csak a mai, tulajdonképpen a hét minden napján kerülgettük már egymást valamilyen formában, ha nem is ennyire direkt módon, mint ahogy majd a közeljövőben történni fog. Nem sétálhatok el emellett a lány mellett csak úgy, tehát a dumálásra igent mondok, sőt, én magam kezdeményezem azt, minek nem egy, sőt, több pontján kissé kínossá válik számomra a dolog, de nem ma este jön el az az idő, amikor közölni fogok vele bizonyos dolgokat. Hogy önző lennék? Talán.. sőt, minden bizonnyal az vagyok, de nekem is jól esik, hogy attól, foglalt vagyok még ugyanolyan magasztos préda, mint régen, és talán jóval remekebb parti is, mint akkor voltam. Tényleg nem akarok játszani Rachellel, de a helyzet most így adja magát, én pedig mintha még össze is lennék zavarodva, nem is kicsit, pontosan ettől, na meg már attól is, hogy a beszélgetéstől, egy kis italozáson át egy olyan jellegű táncikálásig jutunk, amitől már az én arcomnak is pirulnia kéne, vagy ha más nem is, de minimum, hogy égjen le a képemről az összes bőr, barátnőmmel szemben. Nem korrekt ez így, ugyanakkor annyira, de annyira élvezem, hogy ilyen közel illegeti magát, minden egyes apró rezdülése csábító a számomra, s még egy jókora lapáttal rá is teszek én magam is arra, folytassa csak azt, mit elkezdett. *
~ Megőrjít.. itt kell hagynom, ezt nem teheted, Axel. Egyikükkel sem.. egyik sem érdemli meg. ~ * próbálom észhez téríteni magam, de talán már lehet, késő, hisz ahogy ismét magam felé fordítom, egy darabig közel tartva, az én fejemben is megfordul az a bizonyos dolog, melyet érzékelek ám őrajta is, képes volna megtenni.. de nem, ettől tovább nem mehetek, nem engedhetem őt sem. Tervem viszont nem jön be, finoman tolom el testemtől, mit talán belül sértőnek talál, esetleg ezért is hagyhatja abba a táncot, mire először csak meg meglepett szemöldökhúzás a reakcióm, de végül még hálás is vagyok belül cselekedetéért. Követem őt azért még, és most már részemről csak egy fél literes víz az, mi kezeimbe kerül, s azt húzom meg, míg ő pezsgőzés közben ajánlgatja a motorozás lehetőségét. *
- Hogyne, szívesen. Bár eléggé tropa, és nem is volt vele időm foglalkozni komolyabban. De tervezem, hogy elviszem a MOD házba, aztán ott rakom össze ismét. Néha benézhetnél. * mosolyodom most el továbbra is őszintén, bár immár láthatja képemen, valami nagyon nem oké.. na de kapok is magamon, s vizet hónom alá csapom, nekem itt mára befejeződött a parti. *
- Viszont én most megyek, ha nem haragszol.. köszönöm a táncot, Rachel. * lépek közelebb hozzá, hogy kezem derekára csúsztatva vonjam picit közelebb magamhoz, majd így tekintve szemeibe mosolyogva picit lehelek végül egy óvatos puszit pofijára, mely kicsivel talán hosszabbra is sikeredik, mint kellene, majd köhintve engedem el végül, hogy barnaságaiba fúrva tekintetem hozzam elmémbe a Mysteriot, így pedig pillanatokkal később már ott sem vagyok előtte.. eltűntem, elmenekültem, vissza az iskolába, Dora karjaiba. Akasztani valónak érzem magam jelenleg, de az idő mindent eldönt majd, minden bizonnyal bennem is. *

Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 02:32

* Elég gyorsan lemegy a koncert, én pedig izgatottan várom már a végét, amikor is elvileg még nekem is lenne némi szerepem a szám után, ami mellesleg nekem lesz énekelve.. és most mondja valaki erre a srácra azt, hogy nem rendes. Hát pedig de, részemről határozottan annak mondható, de nem, én ehhez túl szerény vagyok olykori nagyszájúságomhoz mérten is, hogy csak úgy felhívjon oda, én meg menjek is, hát de minek? Nem, kihagyom. Szóval ha vége, az első sorokból inkább átpártolok a lépcsőkhöz, hogy a lefelé jövő tagoknak egy piroskás mosolyt juttassak, s ha Slash is megjelenik végül, kedves szavaira ajkam harapom be mosolyogva, és pirulok is még tovább picit. *
- Azért a kalózotok sem volt ám semmi. * biccentek fejemmel Rachel irányába, látom ám, milyen szerkót visel, és hát szerintem többet mutat, mint az enyém, de ezt már a srác tudja csak eldönteni, ki ezt követően pár szóval köszönt is, majd pedig ahogy keze derekamra kerül, én automatikusan csúsztatom nyaka köré kacsóimat, így tartom fel buksimat azért a bizonyos pusziért.. és ha még nem lenne elég, mielőtt megszólalhatna, lopva tekintek körbe, majd ismét szemeibe pislogva édesen kap most ő tőlem egy puszit, majd még egyet, és hát szemeim is lehunyom eközben, úgy simulok hozzá vékonyka testemmel, hogy ha engedi, a puszikból csók legyen. Annyira vágyom most erre, pillanatnyi elmezavar, vagy én nem is tudom, micsoda, ha akarja, veheti ezt a szenvedélyes kis köszöntést bárminek, de ki kell bontakoznom, és bizony ügyesebben is művelem most ezt, mint akkor, először ott, nála. De nem mehet ez így egész este, a cseppnyi vadságot visszább kell vennem, tehát el is húzódom tőle, s szuszogva, pironkodva kutatom kékségeit. *
- Határozottan nagyon tetszett, ügyes voltál, sőt mindannyian azok voltatok. A számot pedig külön köszönöm. * döntöm meg picit buksimat is görbületbe hozva ajkaimat, és most már el is távolodom tőle annyira, hogy igenlő bólogatásom végett megindulhassunk egy közeli asztal irányába, onnan pedig majd valami kényelmes kanapé felé, mert van itt pár, úgy néztem. *
- De, persze. Aztán majd ha kipihented magad, táncolhatnánk is. * pillantok fel rá, míg engedem, hogy az asztalhoz vezessen, ahol magának a szokásosat tölti, én pedig szemöldökeimet emelgetve csatlakozom ehhez. * - Ugyanazt kérek, mint amit te, az előbb is legurítottam már egyet. Kellett a bátorság. * húzom ki magam vigyorogva, célozva itt a csókra, amivel jutalmaztam. Amit egyébként enélkül is megtettem volna, de ennyire már ismerhet, majd idővel levetkőzöm efféle gátlásaimat.. nem vele van hát a gond, én vagyok még cseppet éterlen, de alakulok. S ha tölt nekem is átveszem tőle a poharat, majd a koccintás előtt kis gondolkodás után vonom meg vállam aranyosan. *
- Ránk? Meg arra, hogy legyen még egy csomó ilyen. * vált át mosolyom csillogó szemű vigyorgásba, és már kortyolom is a finomságot a koccot követően, s tekintek is arra, amerre mutat a helyet illetően. * - De, mehetünk. Mondjuk ahogy néztem, nyugisabb járatok is vannak errefelé, talán azokat is megnézhetnénk. * ötletelek én is, de rajta áll, én most követem, menjünk bármerre innen. *
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 02:38

*Annyira jól érzem magam, ahogy végre egy kis sikerélmény ér engem is, a hangom, illetve a külsőm miatt is. Most már tudom, érzem, hogy nem vagyok egy csúnya lány, főleg, hogyha egy ilyen srác, mint Axel, felfigyel rám. Nem is hagyom annyiban a dolgokat, boldogan dumálgatok vele, egészen a táncig, amibe aztán bele is merülünk, eléggé felforrósítva magunk körül a levegőt és iszonyatosan jól esik most ez, el se tudja képzelni Axel, hogy milyen kellemes perceket okoz most nekem a kedvességével... Bár ha tudnám, hogy ő is csak szórakozik velem, akkor bizonyára iszonyúan mérges lennék, de erre egyelőre nem kerül sor, így végül egy kis dörgölőzés után ismét felé fordulok és bár benne lennék abba, hogy tovább is lépjek, hiszen kinek ártunk vele? Tudtom szerint senkinek, csak jól érezzük magunkat, de mégis, finoman eltol magától, így hát érzem, hogy ezt nem kéne, valamiért nem akarja, én pedig veszem a lapot, nem fogok rá nyomulni. Talán meg se kéne máskor próbálnom, de nem értem. Ide jön hozzám, így néz és táncol velem, akkor most meg miért nem szeretne mást? Ezzel nem mondtam, hogy kötelezze is el magát mellettem. Ahj, na mindegy is, inkább csak a pezsgőért nyúlok, úgy hozom szóba a motorozást, amit nagyon szívesen ki is próbálnék és ahogy hallom, ez nincs is a fiú ellenére.*
- Valamennyire értek ám a járgányokhoz, szóval szívesen segítek, ha szeretnéd. A MOD házba amúgy is sokat megyek még, hiszen még vár ránk jó pár próba és szeretnék néha magamtól is lenézni, tehát tuti találkozunk majd ott. *néha nem bánnám, ha kettesben is lehetnénk valamennyit, de ez majd idővel úgyis ki fog derülni. Mindenesetre szomorúan látom, hogy a fiú távozni készül, így sóhajtok fel halkan.*
- Kár, hogy mész, de persze, megértem. Én is köszönöm, szia! *kezem egy pillanatra mellkasára csúszik, majd a puszit finoman viszonzom is. Miért vibrál ennyire körülöttünk a levegő? Na de elereszt és el is tűnik szemeim elől, én pedig csak lehajtom a fejemet is lassan, majd inkább lehúzom a pezsgőt is.*
~ Kész szerencsétlenség vagyok. ~ *gondolom is magamban és inkább csak a táncolók tömege felé bambulok, így figyelve meg Miáékat is, akik bizonyára remekül érzik magukat. Jó, hogy legalább Slash-nek összejött a terve, őszintén örülök neki.*
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 03:11

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Karácsony és bál: nem az én stílusom volt. Farsang és bál: természetesen! Nyilván nem kerüli el figyelmemet a hirdetés, s úgy érzem ideje szórakoznom, most már meg is tehetem, büntetlenül, Vixi és én jelen pillanatban egyetértésben engedtük el a másikat, ezért az életem ismét normálisan eseménytelen, csak a naponta ismétlődő rutin visz. Jó alkalom ez arra, hogy szakítsak ezzel, és bár hívhatnék valakit, Lis talán a rendelkezésemre állna, több okból nem teszem ezt meg. Bizonyára látom majd, viszont szeretnék most egyedül vadászni, kicsit szórakozni, hiányom van, és nem szeretném, ha a meghívást félreértené a másik, ráadásul mivel nem tervezek az ismerősök körében maradni, nem volna rá elég időm. Kíváncsian várom hát a napot, amikor a mulatság kezdetét veszi, és a jelmez sem okoz gondot: még szerencse, hogy Angliában is van pár ismerősöm, főleg hagyományt őrző körökben, és szívesen rendelkezésemre bocsájtottak egy olyan öltözéket, ami igazán jól áll nekem, úgy hiszem.*
~ Az egyenruha tekintélyt ad. ~ *mosolyodom el magabiztosan, amint saját tükörképemet szemlélem az aulában, majd egy mély sóhaj, így készülök fel, ki is húzva magam, és kezem a maszk felé indul, én pedig derekasan tűröm a borzalmas utazást, végül probléma nélkül, szilárdan érkezem. Tekintetem az étel és ital pultot találja meg először, s lassan sétálok oda, csodálkozva, némileg nyitott ajkakkal mérve fel a hatalmas barlangot. Hangulatos, tetszik a rengeteg étel és ital, pihenési, szórakozási lehetőség, és a több járat... mi lehet arra? Először azonban rögtön egy pohárért nyúlok, pezsgőt véve fel, és azt kortyolgatom, a tömegben kutatva ismerős arc után. Van pár, ellenben érdekes módon hamarosan a színpadon jelennek meg, úgy sétálok el, közelebb az előadás helyéhez, és kezdem hallgatni a számokat. Kedves gesztusnak tartom a fellépést, méregetem a tagokat, minősítem a dallamokat, összességében pedig tetszik amit látok, fel is dobja a hangulatot, főként az ének, lábam a ritmust veri, ahogy fejem is önkénytelenül meg-meg mozdul. Kezdem magam jól érezni, kellő tapssal jutalmazom őket, bámulok ha kell, örvendezek mikor muszáj, de az utolsó számnál már hátrébb kerülök. Egészen nyugodtan keringek egy kicsit, aztán egy idő múlva tekintetem rá is talál valakire, akire nem számítok. Hogy-hogy egyedül van az énekes? Furcsa, mert ünnepelni kéne, főleg ebben a jelmezben... büntet rendesen. Büntet? Hm... A pohár most landol máshol, én határozott léptekkel iramodok meg, és lassítok le a lány mögött, úgy tekintek rá, és szólítom meg.*
- Nahát, csak nem egy kalóz? Őfelsége nevében tartóztatom le, hasztalan az ellenállás, jöjjön velem! *hangzok elég hivatalosan, mivel mielőtt azonban szólásra nyitom számat, csizmás sarkaim egymásnak csattannak, majd a földnek, ahogyan a katonák tisztelegnek. Először komoly a hangsúly, de aztán már érezhetően játékos, nyilván nem gondolom komolyan, ezért mellé is lépek, kezembe ismét pezsgő kerül, de aztán az asztalon landol. Miért mutassam meg egyelőre az arcom? Maradjon még takarva.*
- Remélem van nálad toll, mert jó lenne, ha adnál egy aláírást. Remekül énekelsz, tetszett az előadás. *dicsérem meg, s ez igaz is, de nálam meg papír sincs, és az első kijelentés csak a játék része, nyilván diák, minden füzetre ráírja a nevét... Nem tudom, hogyan fog reagálni, de remélem nem lesz elutasító, mert bár most szabad, azért ez nem volt mindig így a mai este folyamán, és nyilván akivel volt, nem a barátja, hiszen nem ment volna akkor el, de ki tudja... nem az én stílusom, hogy belerondítsak valamibe.*

// Jelmez. Nyilván nincs a fiúnál semmilyen fegyver. //
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 03:28

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Picit kezdem egyedül érezni magam most, hogy Axel magamra hagyott. Valahogy már nincs akkora kedvem ehhez az egészhez, lehet, hogy le is kéne lépnem, úgyse fog idejönni hozzám a kutya se. Fel is sóhajtok picit, miközben még egy pohár pezsgőt elfogyasztok és csak meglepetten fordulok hátra a tengelyem körül, amikor meghallom a csizmák összezördülését, majd pedig egy srác hangját, így tekintek végig furcsa jelmezén és el is mosolyodom rajta.*
- Oh, és ha nem adom könnyen magam? Vagy mutassam meg, micsoda szabadulóművész tudok lenni, mint Jack Sparrow? *tartom is felé két kis csuklóm, de természetesen nem hagynám, hogy megkössön vagy bármi, én is csak játszadozom. Mindenesetre egy kis dícséret is elhangzik tőle, ami igazán jól esik nekem, így pillantok is szemeibe, ami azért még kilátszik a sok réteg alól.*
- Annyira azért nem vagyok jó, hogy máris aláírást osztogassak, de örülök, hogy tetszett. Amúgy Rachel vagyok, és te? *nyújtom is felé picinyke kezemet, így ha benne van, akkor már meg is rázom azt párszor és végül egy újabb ital után vadászok, ami most egy kis whisky lesz. Ahj, nem lesz ennek jó vége, ha mindent keverek, de most akkor is jól esik, tehát már kortyolgatni is kezdek, úgy pillantok ismét beszélgetőtársam felé. Na, most mit is kéne mondanom neki? *
- Na és mit kap az a katona, aki leszállítja a kalózt? *teszem is a játékos kérdést, majd lehúzom az italomat és szépen el is kapva Zaine csuklóját - úgy, ahogy nemrég Axelét is -, már beljebb is húzom a táncolók tömegébe.*
- Akkor megadom magam, ha táncolunk egyet. *mivel idejött hozzám, nem hiszem, hogy más csajra várna, tehát miért ne érezhetnénk jól magunkat? Táncoltam volna ez előbb is még, tehát egyelőre tisztes távolságban a másiktól kezdem el mozgatni testemet, kezeim pedig a magasba is emelkednek. Azért picit látszik rajtam már az ital, de még csak jól érzem magam, tehát semmi negatívum. Nagyon remélem, hogy a másik is benne lesz ebbe az egészbe, ha pedig nem, hát táncolok egyedül, annyi baj legyen.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 03:28

*Mindig a kapitány hagyja el utoljára a süllyedő hajót, tartja a mondás, és most ugyanez igaz ránk is, így frontemberként negyedikként távozok a töretlen magabiztosságot nyújtó emelvényről, hogy az este további részét Miával töltsem.*
- Jaja, szerintem is jól énekel.. *Egyből kitérek a hangjára, bár tudom, hogy mire gondol most, tény, hogy Rachel is nagyon dögös, főleg ebben a cuccban, de nekem ő inkább haver, és most, hogy egy bandában vagyunk, remélem hamar barátság lesz belőle, akárcsak a többiekkel. Na de egy puszival köszönök Miának, és érezhetően tetszik neki, úgyhogy még jobban magamhoz ölelem, így élvezve a kapott puszikat, na meg végül a csókot is, minek hatására másik kezemmel végigsimítok puha bőrén a köpeny alatt. Azért jól nézhetünk ki, a sisakos, és a cilinderes, nem rossz párosítás.. De semmi sem tarthat örökké, úgyhogy szépen a pult felé vezetem, miközben örömmel hallgatom elismerő szavait.*
- Köszönöm a többiek nevében is. Na hasonló dolgok történnek a MOD házban. A szám pedig.. nem pontos az ígéretem, mivel nem én írtam, de remélem megfelel. *Egy mosollyal kötöm egybe a válaszom, miközben lépegetünk a pultok felé, tényleg jól esik az elismerés, és remélem nem csak neki tetszett a show, hanem az összes jelenlévőnek egytől egyig. Na de most inni kéne valamit, meg pihenni, és ezt a tudtára is adom.*
- Ki nem hagynám, bár most nem vettem táncórákat..*Nevetek fel, hiszen a legutóbbi bál nem pont ilyen hangvételű volt, ott azért másképp kellett táncolni. Mondjuk még most sem erősségem a dolog, de pár whisky után már könnyebb lesz, amit idővel ki is töltök magamnak, és Miának is, mivel úgy hallom ízlik neki az ital.*
- Pedig nem vagyok még akkora sztár, hogy ne merj ital nélkül közeledni. *Mosolygok én is, miközben párszor azért átfut az agyamon, hogy mi van, ha csak a whisky miatt ilyen, de gyorsan elhessegetem ezeket a gondolatokat, mert megbeszéltük már, hogy a múltkori sem a pia hatására történt. Koccintás előtt is átfut néhány gondolat az agyamon, amik, láss csodát, be is következnek.*
- Úgy legyen, én semmi rossznak nem vagyok elrontója. *Kacsintok egyet az őszinte jókedvére, miközben poharaink is találkoznak, s kortyolok is egy kicsit, miközben tekintetem kiszúrja Axelt és Rachelt, így hát biccentek is nekik, de úgy tűnik, hogy a végére, mert a dobos lelépett. Na de menni kéne innen valamerre, így megfogom Mia kezét, hogy az egyik járat felé vegyük az irányt.*
- Én is olyasmire gondoltam. *Kéne egy kis időt azért kettesben tölteni, jól esne a tánc előtt. Mivel még nincsenek tele a járatok, ezért hamar találunk egy kis kevésbé megvilágított kanapét az egyik sarokban. Elengedem a kezét, hogy leakasszam az gitárt a nyakamból, és az ülő alkalmatosságnak döntsem, majd ledobom magam, és a cilinderem magam mellé úgyhogy már csak fekete, hosszú, göndör parókám díszíti a fejem. Van még hely mellettem, úgyhogy remélhetőleg leül, és ha ez megtörténik, akkor kézfejemmel végigsimítok az arcán, majd a homlokára nyomok egy puszit, miután leemeltem róla a sisakot.*
- Tudod, te is hiányoztál..Bocs, hogy nem kerestelek a héten, de nem sok időt töltöttem a suliban. Vasárnaptól nyomattuk a próbákat minden nap, és nem egyszer aludtam a házunkban..*Utalok először a válaszlevelére, majd magyarázatot is adok a dologra. Azért örülök neki, hogy meggyógyult, legalábbis normális hangjából erre következtetek.*
- Amúgy jó ez a jelmez! Vágod, nagyon jól áll..*Dicsérem meg az öltözékét, miközben ujjam végigjárja lapos hasát, hát ha csikis, akkor most vicces reakciókra számíthatok. Italomból még egyet kortyolok, miután poharamat az asztalként használt cilinderre rakom, hogy átkarolhassam Miát, aztán elmélyedhessek a tekintetében.*
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 16:55

//NRT: Lisbeth M. és Lucius - 2013.02.09.//

*Nem olyan régen tért vissza Lucius, de hamar tudomására jutott, hogy lesz farsangi bál. Nem töprengett sokáig rajta, hogy eljöjjön-e: egyből tudta, hogy itt a helye, hiszen most zajlik nála a nagy rehabilitáció ami az iskolát illeti. Vissza kell rázódnia. Napjainak jó részét már-már önkínzó edzéssel tölti, hogy régi formáját teljesen visszanyerje, így jó is lesz neki egy kis kikapcsolódás. Így ma délelőtt volt a konditeremben, majd ebéd és rövid úszás, amit zuhanyzás követett s készülődés a rendezvényre. Nem merítette ki igazán a mai mozgás, csak felélénkítette, másnap fogja az egészet megérezni igazán, ma még itt az úri muri számára. Persze ehhez jelmezre is szüksége volt, így ruhatárát már előzetesen kicsit kibővítette az alkalomhoz. Valahogy nem is érezte kérdésesnek, hogy milyen alakot fog magára ölteni, egyik kedvenc Poe novellája alapján öltözött, illetve azt kicsit fantáziával áldolgozva ilyen ruhákkal formálta meg: térdig érő lovaglócsizma, vörös pantalló, amiből viszont nem sok látszik, mert felülre valamivel térd fölé érő hosszú mentét vett, fejére pedig széles karimájú kalap szintén vörös, rőt tollakkal. Ezt még megspékelte egy karddal is, amit a hátán visel, a kard szíja a mellkasán fut átlósan keresztbe, hiszen a zweihandert hossza miatt legfeljebb így lehetett vinni, vagy kézben, anno a zsoldosoknak se volt sok lehetősége. Maga az alkalmatosság 165 cm hosszú, így Lucius mintegy 20 centiméterrel magasabb a kardnál, ha maga elé teszi, bár a hátán átlósan ez kényelmesebb, és nem lóg ki túl zavaróan se, de arra azért figyel, hogy mozgás közben senkit se üssön meg vele. Súlya 4 kiló körül van, talán valamivel több. Természetesen maszk is tartozik a szereléshez, amit némi vörös festékkel is kidekorált, olyan formán, mintha vér lenne rajta megfolyva, vagy néhol éppen pettyezi. Még azt is sikerült elérnie, hogy a kalap alatt a haja gondosan hátra legyen fésülve, igaz jó adag brillantin is kellett a dologhoz. Természetesen a Farenheit átható illata se maradhatott ki a pakliból s így felkészülve kereste fel az aulában a maszkot, amit megérintve a bál színhelyére került. Itt pedig már meg sem lepődött igazán azon amit látott: egy év alatt volt ideje beleszokni a dologba, de azt nem lehet mondani, hogy nem került a hely hatása alá, sőt örül is jelmezválasztásának, mert a fáklyák fényének játéka csak fokozza a jelmeze hatását. Sőt, még élő zene is lesz valameddig, legalábbis a színpad erre enged számára következtetni s a koncertet igen kíváncsian várja. Az indítás jó is volt, a gitáros belopta magát Lucius szívébe játékstílusával, de ami utána következik, az picit kívül esik az ő világán. A második és harmadik számot is megtapsolja persze, mert a munkát és igyekezetet értékeli, még ha nem is tudta a zenét átérezni igazán. De az utolsó két számnál már nincsenek ilyen problémái. Aztán a zene végeztével úgy dönt, hogy itt az ideje kicsit körbenézni, így egy italt vesz magához és elindul találomra az egyik bal oldali járaton, hogy kicsit arra is nézelődjön, meg hátha talál arra valami ismerőst, akivel még beszélgethet is.*

A hozzászólást Lucius Rufinus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10 2013, 22:08-kor.
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 22
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 17:49

*Ma lesz a MOD első fellépése, és úgy érzem, minden simán fog menni, mert az elmúlt héten rengeteget gyakoroltunk, szerintem sikerült tök jól összehangolódnunk a többiekkel. Nemsokára öt óra, így utolsó simításokat végzem öltözékemet. Egy pilóta bőrébe bújok a mai nap, ha már jelmezbál lesz, egyértelmű, hogy én is beöltözöm, nem különcködök. Kíváncsi vagyok, a többi diák milyen jelmezbe bújik majd, de legfőképp az érdekel, hogy Rachel, Axel és Slash minek öltözik, mennyire fogunk idiótán kinézni a színpadon. Nem mintha számítana, mert a számaink ütősek lesznek, és az emberekben majd az fog mély nyomot hagyni. Felteszem pilótaszemüvegemet, anélkül nem lenne teljes a jelmez beletúrok felzselézett hajamba, hogy jól álljon, aztán elindulok le az aulába, hogy megfogjam a maszkot, és egy pillanat alatt a bál helyszínére érkezzek.*
- Wow. *füttyentek egyet elismerően, mikor végignézek a barlangszerű helyen. Sophie-val úgy beszéltük meg, hogy itt találkozunk, remélem nem ültet fel, ha már elhívtam, de nem olyan lánynak ismertem meg, aki ilyet tenne. A színpadhoz megyek, ahol a banda többi tagja már ott van.*
~Na szép, megint én vagyok az utolsó...Lassan ez lesz a védjegyem.~ *gondolom magamban, aztán mosolyogva a többiekhez megyek.*
- Sziasztok! Mehet a buli? *köszönök oda nekik, és elvigyorodom, mikor látom Slash-t, mint a híres Slash, Axel mint egy dzsinn, Rachel pedig mint kalóz áll az egyik mikrofonnál. Jövök én, mint pilóta, szuper összkép. Na de beállok a helyemre, lelkiekben felkészülök, amíg Slash nyomatja a Keresztapát, aztán köszönti a jelenlévőket, végül pedig belecsapunk a lecsóba. Tök jól szólunk, mindenki odateszi magát, én is, természetesen, hozzászoktam már a basszusgitárhoz, és élvezem az egész koncertet. Van egy szólórészem, mit agyon gyakoroltam, a többiekkel is, és egyedül is, és tökéletesen előadom azt is. Három szám után az utolsót Slash énekli majd, de előtte egy kis rávezető szöveg.*
~Azta, ez a srác aztán tudja, hogy vegye le a lányokat a lábáról... ki se nézném belőle ezt a romantikus oldalt...~ *fut át az agyamon, majd mikor meglátom a lányt, értem, miért töri magát ennyire Slash, nagyon szép lány, meg kell hagyni, de a szőkék annyira nem az eseteim. Mikor ennek a számnak is vége, én is meghajolok a többiekkel együtt, majd gitáromat leteszem, és lemegyek a színpadról, és elindulok megkeresni Sophie-t, ki remélhetőleg hallott minket zenélni.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 18:53

//NRT: Alinox-Ashi 2013.02.09.//

-Itt a farsang áll a bál keringőzik a kanál...*dalolászok a szobába a többi lakótársam örömére. Közben felhúzom a jelmezemet aminek lehetne egy kicsit hosszabb szoknyája is, de nem baj, max nem ülök le és kerülöm az eséseket. Egy leheletnyi smink réteg van az arcomon. Égő vörösen hajam ki van vasalva egyenesre. Megperdülök a tükör előtt vigyorogva.*
-Ez az szép vagy Vöröske!*dicsérem meg magam és már két ugrással az ugrással az ágyam mellé kerülök. Felhúzom a cipőcskémet mely szép átlátszó. Ismét a tükör elé sétálok és meg igazítom még utoljára a szarvamat és felkapom a miniszigonyomat vagy mit. Szigonymellé fogom a pálcámat bal kezembe és már indulok is. Egy utolsó pillantást vettek Tequilára és Müzlire. Lustán rám pillantanak, de nem nagyon érdekli őket hova megyek. Megrázom a buksimat és indulok lefelé. Legszívesebben lefutnék egyből az aulában, de mivel nem szeretnék elesni így csak megszaporázom a sétámat. Így is elég hamar leérek az aulába hála az égnek. Meglátok egy maszkot a falon és már rögtön tudom mi is. Vigyorogva sétálok oda az álarchoz. Megérintem az egyik kezemmel. Épp hogy ujjam hozzá ért máris érzem a húzást egész testemben. Egypár másod perc múlva a lábam talajt fog egy barlangba, mely szépen meg van világítva. Csillogó szemekkel körbe nézek. Tetszik a hely. A figyelmemet nem kerüli el az sem hogy egy színpad van felállítva. Kicsit közelebb sétálok és már rögtön fel ismerek három személyt.*
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 19:22

//NRT: Sophie és Patrick - 2013.02.09.//

* Egy újabb bál lesz itt a Mysterioban, én pedig lassan készülődöm, hisz mindjárt kezdődik a bál. Sikeresen beszereztem egy katonai stílusú szerelést, de nem a terepmintára kell gondolni, hanem fekete-vörös ruhára csillagokkal, kitüntetésekkel. Sokat gondolkodtam, hogy minek öltözzek be, az előző napokban csak ezen törtem a fejemet. Tegnap sikeresen megvettem a jelmezt, ami rögtön a szívemhez nőtt, illik a stílusomhoz. Felveszem a ruhát, aminek nagyon rövid szoknyája van, de mégse az a semmit sem takaró valami. Felhúzom fehér térdig érő, magassarkú csizmámat, aminek az orra és a sarokrésze fekete. Vörös hajam göndör fürtökben omlik vállamra, fekete szemceruzával kihúzom a szememet, majd felkerül a szokásos fekete smink, ajkaimra vörös rúzs kerül. Nagy munkálkodások árán megkötöm a fekete-vörös sálat, olyanra amilyenre terveztem, majd felveszem a jelmez utolsó kiegészítőjét: a fekete kalapot, amin egy csillag van. Nyugodt léptekkel indulok meg az aula felé, még van egy kevéske időm. Az aulába érve megfogom a maszkot, aminek a segítségével eljutok a bál helyszínére. A magiszterek megint kitettek magukért, csodálatos a hely. Gyönyörködve nézek végig a barlangszerű helyen. A szemem megakad a színpadon, ahol négy ember van fent, három srác és egy lány. A lányt mintha láttam volna az órákon, a fiúkra nézve nagyon meglepődöm. Patrick, Slash a színpadon, az utóbbiról tudom, hogy gitározik, de az előbbiről nem. Mosolyogva hallgatom a koncertet, eléggé összeszokottnak tűnnek, biztos sokat gyakorolhattak. Az utolsó szám egy újabb meglepetést tartogat mindenki számára.*
~ Nem gondoltam volna, hogy ő tud ilyen is lenni.~ *fut át az agyamon mikor Slash felhív a színpadra egy lányt. A koncert hamar véget ér, megtapsolom őket. Mikor elindulnak lefelé a színpadról, szememmel Patricket keresem, rögtön meg is találom és el is indulok felé. Útközben megállok az egyik pultnál, ahonnan két pohár pezsgővel indulok a fiú felé.*
- Szia! *köszöntöm őt, mikor mellé érek és átnyújtom neki az egyik poharat. Eszembe se jutott, hogy itt banda is működik.*
- Ügyesek voltatok. *dicsérem meg őket, látszott rajtuk, hogy nem most kezdték ezt az egészet.*

//A jelmez//

Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 20:26

* Ha már a színpadra nem is tértem fel, ahogyan kérte a srác, mellette mindenképpen megvárom őt, míg levonulnak onnan, hogy egy kis szóváltást követően, meg rólam, és részemről Rachelről szól, máris méltón üdvözölhessük egymást. Én továbbra is csak sodródom, ugyanakkor tény, hogy egyre inkább igényelném Slash társaságát, erre fel tehát a puszira való reakcióm, no meg meg is érdemli a kedveskedést. Érintésére cseppet megborzongom, amúgy se vagyok éppen túlöltözve, de ez teljességgel más jellegű érzéseket vált ki belőlem, szóval talán jobb is, hogy idővel megszakad ez a fajta közelség.. azért remélem csak kis időre. Ki is fejtem véleményem a hallottakról, ami ugye teljesen pozitív, és még a számot is megköszönöm, mit nekem énekelt, s ahogy erre reagál, akkor áll csak igazán össze a kép: az ígéret, a zene, meg hogy titok, és nem tudom, micsoda.. *
- Hű.. én tényleg szöszi vagyok. Hogyne felelne meg, ne viccelj! * pislogok rá meglepett mosollyal, szerintem érzékelni fogja, hogy most esett le az ezzel kapcsolatos kis felhajtás. De nem engedem most már el őt én sem, követem addig a bizonyos asztalig, miközben még a táncikálás lehetőségét is felvetem, és hát vele együtt kell szavain nevetni, végül fejemet is megrázom, nem gond az, picit se. *
- Szerintem menni fog. Inkább azon aggódj, hogy ezekkel a sarkakkal képes legyek talpon maradni.. és lehetőleg ne rád lépni! * fonom tovább a gondolatmenetet, nem hinném, hogy két efféle tűvel kellemes lenne az érintkezés, na meg remélem bokám sem bánja majd a kis kalandot. Ellenben az italon sem ártana gondolkodnom, s szavakba is öntöm előbbi kis akciómat, no meg hogy az övéhez hasonlót innék én is, de piros ajkaim most elhúzásra kerülnek, na meg egy legyintés is társul ehhez. * - Nem iszom többet, nincs erre szükségem, na. * kutatom tekintetét cseppet bűnbánóan, mert hát alaphangon is megtennék ilyesmiket, de oldódnom kell valahogy még. Ám mára ez az utolsó alkoholos, de vele koccintatnom kell mindenképp, ami meg is történik, a tósztot én magam mondom eközben, mire rá is bólint, így fogyaszthatjuk is kellemes italainkat. Tekintetem azért kissé követi az övét, Axelék irányába, majd már az asztaltól való távozás lehetőségét beszélve döntünk gyorsban egy nyugalmasabb járat mellett. Bólogatok hát szavaira, s természetesen vele indulok meg, ujjaira kulcsolva sajátjaimat, olykor még meg is cirógatva kézfejét ösztönösen, hogy ha már oda értünk, én szépen lecsüccsenve, eligazgatva a vörös anyagot kortyoljak még egy picit italomból, ami lábaim mellé kerül a földre végül, a kanapéhoz, ha kell majd, iszom még, de egyelőre ennyi elegendő volt. Így figyelem ténykedését, s hagyom is, megfosszon fejdíszemtől, mire hullámos hajam túrom cseppet, s próbálom megzabolázni illatos tincseimet is, egy másodperc erejéig lehunyt szemekkel élvezve a puszit. *
- Semmi gond, mint láthatod, kikúráltam magam, szóval minden rendben, meg ahogy hallottam, nektek is jól mentek a próbák. De azt a házat megnézném már egyébként. * jelzem a dolgot, de ahogy keze pocakomhoz ér, hirtelen húzom azt be, s vigyorodom is el, mely cselekedet kacagásba fullad, vékony ujjaim közül pedig az összes kezére fonódik, így próbálom megállítani gaz cselekedetét. *
- Ó persze Slash, hiszen alig van rajtam valami. * kuncogok tovább, majd kihasználva a cseppnyi időt, míg poharával babrál, komolyságot erőltetek magamra, de a mosoly marad, miközben én is közelebb fészkelődöm picit, hogy a csendet ezennel én törjem meg. * - És mit is szerettél volna pontosan a színpadon? Valamiért felhívtál.. de ne haragudj, picit berezeltem. Túl sok itt az ember. * simítom most meg én helyes képét, kérdő tekintetem pedig csak úgy csüng kékségiben, szóval ideje volna választ adnia.. vagy cselekednie, ahogy érzi. *
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 23:24

//NRT: Ashi-Alinox 2013.02.09.//

*Ma farsangi bál lesz, és Alinox szereti az ilyen beöltözős dolgokat, így semmi pénzért ki nem hagyná. Nincs megbeszélve senkivel, hogy együtt mennének vagy ott találkoznának, de csak lesz valaki ismerős, akihez oda tud csapódni, ha meg nem, akkor max bulizik kicsit egyedül. Öt óra van, de Alinox még mindig az Exortus szakházában végzi magán az utolsó simításokat, például fejére teszi kalapját, és magára fúj egy kis parfümöt. Jelmeze egyértelműen kifejezi, minek öltözött be, vagyis hogy tengerész leányzó lesz a ma estére az egyetemista lányka. Körme is ki van festve, szintén tengerészmintával, hogy teljes legyen az összhang. Barna tincsei alapjáraton hullámosak, ám most némi női praktikával erre rá is segített, hogy szépen álljon, majd hajlakkal fixálta. Szemét kihúzta szemceruzával, és barnaságait szemhéjtussal és halvány festékkel is kiemelte, de nem vitte túlzásba. Végignéz magán, és elégedett az összképpel, így elköszön famulusától, és elhoppanál, ameddig tud, aztán besiet az aulába, majd megérinti a maszkot, és meg is érzi a húzást, majd felbukkan egy hangulatos helyszínen, ahol körbenéz ismerős után kutatva. A színpadot szúrja ki először, ahonnan rock szól, néhány diáktársa játszik. Nem igazán az ő stílusa ez a zene, de azt el kell ismernie, hogy jól játszanak. Kicsit közelebb megy, és kiszúrja Ashi-t, kivel egész jóban van, így odamegy hozzá, és vállára teszi a kezét, hogy felhívja magára a figyelmét.*
- Szia Ashi! Jó a jelmezed! *mondja kicsit hangosabban, hogy hallja a hangos zene ellenére is. *
- Vársz valakit, vagy esetleg van kedved velem lógni? *kérdezi, mert ha vár valakit, akkor inkább hagyja, nem akar pótkerék lenni esetlegesen, az kellemetlen.*

A hozzászólást Alinox Ingren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 11 2013, 00:07-kor.
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Vas. Feb. 10 2013, 23:36

*A találkozásunk kétség kívül jól sikeredik, persze meglep a csókjával, de ezt nem nagyon lehet érzékelni rajtam, mert vele együtt élvezem a pillanatot, és ezt jelzem a kezem ténykedésével is, aminek hatására libabőrbe burkolózik pár pillanatra. Bizonyára ez is közrejátszik abban, hogy vége szakad a pillanatnak, de azért csaknem lehetünk egész este egymás szájába na színpad mögött. Örömmel fogadom a minket illető, és úgy gondolom, hogy jól megérdemelt dicséretet is, és látom szép arcán, hogy összeáll fejében a kép, amin múltkor töprengett a tetkós találkozásunknál.*
- Remek..amúgy meg nekem bejön ez a szöszi stílus. *Szerintem ez aranyos, és én egy kezdek belehabarodni. És igen, belátom, hisz ha nem így lenne, akkor az előbb egy teljesen más számot játszottunk volna. Útközben még elsütöm a táncos poént is, amire ő is hasonlóképpen reagál, mint én.*
- Hát a talpon maradást garantálom, majd én elkaplak.. De a lábam védelme ellen nem tudok mit tenni, úgyhogy csak benned bízhatok. *Felvázolom a helyzetet, miközben megnézem a cipőt is, huhh..durva lenne azt érezni a lábfejemen, de remélem, hogy nem fog érni minket semmi kellemetlenség sem a táncparketten, sem máshol. Elérkezünk az italokhoz, így kitöltök mindkettőnknek egy pohár whiskyt jéggel, mivel Mia is erre vágyik, a végén még rászoktatom, és rám fogják, hogy megrontom, pedig ez nem így van.*
- Te érzed, de én szerintem még fogom kóstolgatni, négy pohárig hatástalan.. *Nekem aztán mindegy, hogy iszik-e vagy sem egészen addig, amíg nem bán meg valamit a pia miatt. Én viszont ezt nem mondhatom el magamról, sosem bánok meg semmit, főleg a whisky okozta dolgokat nem, már ha okoz valamit. Koccintunk, és jelzek a másik két bandatagnak is, de mindezt gyorsan lezavarjuk, hogy kéz a kézben indulhassunk meg az egyik járat irányába. Érzékelem ám kezei simogatását is, ami nem marad viszonzatlanul, Miához hasonlóan cselekszem, és rá is mosolygok közben. A tökéletes helyhez is megérkezünk, jó lesz egy kicsit kettesben lenni, majd ha mindketten kényelembe helyeztük magunkat, akkor könnyítek is a viseletén, így kerül le róla a sisak, ami alól kibomlanak szokatlan, hullámos fürtjei.*
- Jaja, jó a hangulat meg minden, elszórakozunk mi ott. Otthonos kis ház, akár egy hétvégét is eltölthetünk ott, van hol aludni. Na meg kéne majd egy tavasznyitó buli is, amin szintén részt vehetnél.. *Nem árulhatok el nagy titkot az ottani helyzetről, de hát ez az igazság, és nem kívánom burokba vonni a MOD házat a lány előtt, főleg, hogy már meg van ígérve. A buli meg most pattant ki a fejemből, de amit én kitalálok, azt véghez is viszem. Jól sejtettem, Mia kicsit csikis, amit én most gonoszul ki is használok, de csak pár pillanatig, hogy legyen min nevetni, de aztán az öltözékét dicsérem meg.*
- Az egy dolog, de az a valami az szexi, hidd el nekem..*Húzódik huncut vigyor a képemre, miközben tekintetem hosszan járja a lány testét, és végül ismét az arcánál köt ki, hogy megválaszolhassam a kérdését. Tetkós karommal átölelem, másik kezem pedig nyakát simogatja, miközben a választ megadva hosszasan csókolom meg, most már én őt.*
- Hát valami ilyesmire gondoltam, csak sztárosabban, tudod, olyan Slash módra. *Válaszomat szavakba is foglalom, de csak halkan, majd pár pillanatig csak a pislogok hol a szemébe, hol az ajkaira egész közelről, hogy még a szuszogását is érezhetem. A Slash módot pedig már ismerheti ezek után, mindent jelent, ami látványos, hatásos.*
- Amúgy ez mennyire kényelmetlen? *Nyomkodom meg finoman a fém melltartót, mely formás melleit fedi. A lányok néha amúgy is panaszkodnak egyes darabokra, kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen példány milyen lehet. Remélem nem veszi túl nyomulósnak a gesztusom, de ha mégis, akkor remélhetőleg szóvá teszi. Én viszont úgy érzem, hogy jót érzek, tehát megpihentem, ezért gyorsan kihörpintem a whiskym, majd felé fordulok.*
- Na mehetünk táncolni? *Kérdezem meg, miközben felállok a helyemről őt is felsegítve, aztán cuccaim felét, pontosabban a cilindert magamra véve szólalok meg.*
- Csak nem lopják el a kicsikét, gitárral táncolni nem az igazi.. *Reménykedem benne, hogy itt lesz akkor is, amikor visszatérünk, nem akarok még most arra is figyelni, hogy ne csapjon le valakit a hangszerem, inkább a lányra szeretnék jobban ráhangolódni.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   

Farsangi bál - A labirintus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jelmezek