Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Farsangi bál - A labirintus

Go down 
+10
Sophie Black
Ashi Angel
Patrick Davis
Lucius Rufinus
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Rachel Williams
Axel Knoxville
Slash Daniels
Sideris Valbraith
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 12:05 am

//NRT: Sophie és Patrick - 2013.02.09.//

*A MOD ma lép fel először a megalakulása óta, és én ezt alig várom. Mikor minden tag a helyén van a színpadon, belecsapunk a lecsóba, és szerintem kellőképp bemutatkozunk a Mysterio-nak. Véleményem szerint király volt az egész fellépés, a meghajlások után viszont mindenki megy a dolgára, és rockzene kicsit háttérbe szorul, és bulizósabb zene csendül fel, ami közelebb áll hozzám, mint a rock, de kezdem megszeretni jobban az utóbbi stílust is. Másképp nem is tudnék helyt állni a bandában, mint basszusgitáros. Na de mivel ma nem pár nélkül érkeztem, hanem elhívtam Sophie-t, így a színpadról lesétálva leveszem a pilótaszemüveget, és felsőmbe akasztom, és úgy kutatok a leányzó után, kivel meg is találjuk egymást, és Sophie gondolt az italokra, mert két pogár pezsgő van a kezében, miből az egyiket át is nyújtja nekem.*
- Szia, köszönöm. *mosolygok rá, majd koccintásra emelem, és belekortyolok. Jól esik ez most, kicsit kimelegedtem a színpadon való ugrálástól.*
- Köszi a banda nevében is. Hinnéd, hogy csak egy hete álltunk össze? *kérdezem, és büszke vagyok arra, hogy négyen így össze tudtunk szokni ilyen rövid idő alatt. Újabbat kortyolok a pezsgőmből, és végignézek a leányzó öltözetén, meg úgy egyáltalán a külsején.*
- Nagyon jól nézel ki, szexi ez a jelmez. *dicsérem meg, és tényleg szép a leányzó. Flörtölős kedvemben vagyok ma, és mivel Elisa-ról nincs igazán hír, szabad embernek érzem magam, ami kicsit azért fáj, mert szerettem, és valamennyire még mindig szeretem az inflás lányt, de nem várhatok rá örökké, 17 éves vagyok még csak. A pezsgőm elfogy gyorsan, szomjas voltam, na, így a pult felé tekintek.*
- Iszom valami töményet. Csatlakozol? *kérdezem Sophie-t, majd a pulthoz sétálok, és töltök magamnak pálinkát, és ha kér valami töményet, akkor a leányzónak is átnyújtok egy poharat, majd a sajátomat hamar lehúzom, és jólesően égeti ez most bensőmet.*
- Van kedved táncolni? *kérdezem Sophie-t, és ha a válasz igen, akkor kezét gyengéden megfogva a táncparkettre vezetem, majd szembefordulva vele táncolni kezdek a zene ritmusára. Egy kis idő múlva picit közelebb húzódom hozzá, és kezeimet a derekára teszem, hogy úgy táncoljunk, természetesen csak akkor, ha nem utasítja el érintésemet. Tetszik nekem Sophie, nem tudom, hogy alakul még a mai nap, kedvezően, avagy kevésbé kedvezően, ez nagyban függ tőle is, meg a sorstól, hogy hogy alakítja a szálakat, én semmi jónak nem vagyok elrontója. Egyébként ha Sophie-nak nincs kedve táncolni, akkor nem megyek sehova, valamit majd csak kitalálunk abban az esetben is.*

Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 12:09 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.02.09.//

* Tényleg sikerült most belül is megfelelnem hajam színének, hisz az üdvözlő csók után jut el tudatomig, mi is volt pontosan ez a zene, meg mirefel történt. S ahogy ecseteli, tetszik neki, amit képviselek, egyik kezemmel csípem meg derekánál cseppet, na azért hát már mégis.. *
- De én okos szőke vagyok ám.. csak néha pihenek. * nézek rá úgy, mintha durcázni akarnék, de nem tudom túl sokáig tartani ezt se, képtelenség komolynak maradni a közelében, hogy akkor a következőket, tehát a tánc átbeszélését már ne is említsük. Én tényleg szeretnék, ugyanakkor akadnak bizonyos akadályok, amelyeket képes lennék kiküszöbölni, mondjuk egy kis mezítlábazással, ami meg nem igen a legjobb ötlet, frissen múlt betegségem miatt se. * - Na jó, majd vigyázok rád. * mosolyodom el végül, de lassan már az asztalnál járunk, ahol az ital kerül terítékre, és bizony nekem ennyi elég lesz, ő persze ihat, amennyit szeretne, ám nem fogom lejáratni magam csupa hülyeséggel.. *
- Nyugodtan, de nekem tényleg elég. Amúgy enni nem akarnál valamit? * lesek körbe az asztalon, mert hát étel is akad itt bőven, szendvicsek főleg, na meg pogi, amiből el is veszek egyet, legyen mit elrágcsálni az ital után/közben, jól is fog esni, s míg el nem érjük a kényelmes ülőalkalmatosságot, már bendőmbe is pakolom a finomságot, hogy ha megérkeztünk csak lecsüccsenhessek, s ténykedését figyelve némuljak el kis időre. A jelmezem fejemen lévő részétől hamar meg is leszek fosztva, nem mintha olyan nagy veszteség lenne, sőt, na meg közben ejtek pár szót egészségi állapotomról is, és az ő hetük felől is érdeklődöm cseppet, mire egy buliról hallhatok, az ötletre pedig arcom vonásai máris érdeklődőbe váltanak át. *
- Persze, szívesen elmegyek, de most már nyugi. Kicsit kapcsolj ki. * célzom kedvesen a zenélésre, meg a koncertre, és társaira, hisz érzékelem, totál rápörgött a dologra, és ez nem is gond, de azért annyira ne szippantsa be ez az egész, egy picike darab nekem is kéne a srácból, és akkor az a nagyon minimum. Ahogy egészen minimálisnak mondható ruházatom is kap némi megjegyzést, a csikizésre pedig méltón reagálva nyújtom csak végül nyelvem édesen felé bókja hallatán. Nem tudok én erre mit mondani, neki kell éreznie, hogy tényleg így gondolja, vagy tudom is én.. ám most, hogy végre nyugi van, igazán érdekelne, mit is szeretett volna ott fent. Következésképp abból, hogy magához húz, logikám ismét nem hagy cserben, így tehát cseppnyi meglepettséggel, de én is oda bújok hozzá, mint valami aranyos cica, kezem tarkójára csúszik, a paróka alatt jutva fel egész hajáig, bele is túrva a loboncba, miközben ajkaim szétnyílnak, engedve nyelvünk játékának hosszasan, s részemről már-már zavarba ejtően szenvedélyesen, hisz idővel mintha még át is venném az irányítást, úgy harapom meg végül játékosan ajkát, s csak ezután hagyom, hogy cseppet eltávolodjon. Piros pofimmal, s csillogó szemeimmel találhatja szemben magát, szavaira pedig egy mosoly, s egy szájra puszi következik, ha már annyira szemezget ajkaimmal. *
- Ez így sokkal jobb volt, én amúgy sem vagyok oda való. * kacsintok rá mosolyogva, de legnagyobb meglepetésemre most melltartómat tapizza le, még szám is kinyílik kicsit, úgy paskolom meg kezét, és tolom el magamtól kikerekedett szemekkel, bájosan vigyorgós pofival. * - Ejj, te meg mit csinálsz? Nem kényelmetlen egyáltalán, szóval még mielőtt tanácsolnád, hogy vegyem le, marad! * közlöm nevetve, hát azért na.. bár hogy ez a nagy rohanás mire fel van, most meg már táncolni akar. Ahj, miért sietünk mindig? *
- Én ücsörögnék még picit.. bár tudod mit? Legyen, táncoljunk, aztán meg lépjünk valami nyugis helyre, hacsak nem akarsz még pár szót váltani a többiekkel, vagy ilyesmi. Engem úgyis csak a koncert érdekelt. * javaslom a dolgot, szóval részemről akár itt is hagyhatjuk a helyet, de akkor előbb a tánc. A gitárra csak legyintek egyet, majd fejem rázva kelek fel, hogy én magam fogjam meg most az ő kacsóját, s irányítsam vissza lépteinket a táncoló közé: testem azonnal fel is veszi a ritmust, s bár azért látszik, cseppet zavarban érzem magam, mégis neki szól minden nozdulatom. *
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 12:39 am

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Azért van a bál, hogy én szórakozzam, jól érezzem magam, ennek reményében indulok el, mert egyik részről sokkal izgalmasabb mint a karácsonyi bál, másik részről talán a kellemetlen embereket, a gazdagokat, aranyvérűeket a földi halandók szórakozása nem érdekel. Jó lenne, nem kéne az arcukat vizsgálgatnom. Saját jelmezben jelenek meg, melyre büszke vagyok, és tervem nincs, hagyom magam az árral sodorni, úgy gondolom ilyen ruházatban menni fog, egyáltalán nem tűnök ki, és érdeklődve szemlélem a jelmezek sokaságát, s elégedetten állapítom meg, hogy a lányok csinosak, de nálam jobb öltözete nincs férfinak se nőnek, tehát kreatívak, de nem eléggé. Ahogy azonban nézelődök, hamar szememet szúrja meg a színpadon álló tünemény, aki igen merész szerelést visel, énekel, bizonyára a bandával zenél, s bár nem adnak elő sok számot, nyilván most kezdték, ettől függetlenül jól csinálják, élvezem az egészet.*
~ Nem is tudtam, hogy kreatív tagok is vannak. Milyen hihetetlen, hogy ezek öltek is embert. Már amelyik talán. ~ *merengek, s mivel ez szokatlan tőlem, már a pohár tartalmát vizsgálom, hogy vajon mi van benne... remélem senki nem huncutkodik. Éppen mikor vége a miniatűr koncertnek, akkor kezdek rá is jönni, hogy nem elég nekem ez a taps, a mozgás, szeretnék táncolni, mert olyan zene szólal meg, amit kedvelek, viszont nincs kivel. Kéne partner, miért álldogálok egyedül? Biztos vannak itt barátok, de most nem miattuk vagyok itt, velük máskor is találkozom, bármikor mehetek szórakozni, játszadozni akarok. Aztán el sem hiszem, milyen szerencsém van, hiszen pont az, akinek kiemelkedő a jelmeze és... az egész lénye, most szabadon áll, senki nincs vele. Hogy lehet ez? Kit érdekel, hogy lehet? Oda, most!*
- Hidd el, nem érdemes ellenkezni. Nem azért, mert erősebb vagyok, hanem mert jobban jársz, ha nem teszed, jól fogsz szórakozni. Tőlem úgy sem szabadulnál. *mosolyodok el, de ezt nem láthatja, az arcomat fedő kendőtől, csak szemeim csillogása, és vidám hangom árulja el, hogy magabiztosan és komolyan gondolom amit állítok. Ahogy nézem, poharazik rendesen, de egyelőre nem zavar, bár a túl sok ital már valószínűleg.*
- Ki mondta, hogy leszállítalak bárhová? Magamnak akarlak. *jelentem ki csípőmre tett kézzel, mint egy délceg katona. Még szép, hogy kíváncsi a nevemre, én az övére, de nem mondok rá bókot. Elég nekem tudni, hogy tetszik a neve, így kíváncsian méregetem őt, majd a kezét fogadom el, és számhoz emelem, illetve én hajlok meg, tehát nem látja arcomat, de egy pillanat alatt kerül le a kendő, míg apró csókot nyomok oda, majd vissza.*
- Egy jó katonának van modora a csinos hölgyekkel szemben, még akkor is, ha nem jó kislányok. Zaine vagyok. *mutatkozom be, játszva egy kicsit a jelmezhez. Miért ne? Erről szól a bál. A kérése azonban hirtelen ér, de engedek a húzásnak, figyelek a zenére, s mivel tetszik, gond nélkül kezdek el mozogni, a lány körül legyeskedve körbe-körbe, nem túl közel, de apránként lépkedve közelebb és közelebb. Amikor azonban keze a magasba lendül, hirtelen lépek közelebb, csípőm az övéhez szorul, úgy kezdek el vele együtt ringani, én is vezetek kicsit, mert kezem odatéved, de nem tartom meg, derekán simítok fel, majd engedem el félúton, és kezéhez is felérek picit, majd hirtelen kapom el apró mancsát és pörgetem meg alatta őt, míg kezünket fent tartom, hogy a végén ismét magamhoz rántsam közel, ezt persze nem durván, játékosan, mint aki tényleg táncol.*
- Ahogy hallottam, nem énekeltetek túl sokat. Gondolom most áltatok össze nem rég, még nem hallottam rólatok. Hogyan kerültél be? *kérdezem, nyilván a bandára utalva, mert így talán azt is tudni fogom, mi történt, mit szeret, és tovább kíváncsiskodhatom. Közben természetesen nem állok meg, mert a szám még tart, és talán a következőre is marad idő, ki tudja, az milyen stílusú lesz, vagy mit talál ki a másik is. Engem vonzanak a járatok, szeretnék vele egyedül lenni.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 12:46 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.02.09.//


*A félig durcis pofi, amivel szembe kerülök nem igazán hat meg, vagyis tudom, hogy nem veszi komolyan a szavaimat, elvégre csak jó szándékkal mondtam mindent. A tánc ötlete is felmerül, de egyelőre kénytelen vagyok ezt elvetni a kimerültségem miatt, így inkább iszunk egy kicsit, na meg felveti az evés lehetőségét is, úgyhogy én gyorsan kapok is az alkalmon.*
- Lehet, hogy nem ártana..*Válaszolok, miközben ő elkap egy pogácsát, és ha kézen fogva elindulunk, akkor én is elkapok egy szendvicset, de nem tart ki a kanapéig, hisz hamar benyomom, nem tart nekem sokáig egy ilyen kis falat. Célunkat is elérjük, ahol kielégítem a kíváncsiságát a MOD-ot illetően, na meg a buliról is említést teszek, amire csak finoman le leszek nyugtatva.*
- Tényleg nem ártana lazítani egy kicsit, és elkalandozni másfelé.. Segítesz? *Kacsintok a lányra, és nem kell ebbe belegondolni semmi komolyat, pusztán elég, ha jól érezzük magunkat egymás társaságában. Öltözéke sem maradhat megjegyzés nélkül, mit egy kis csiklandozás is követ a hasa környékén, így találom szembe magam kiöltött nyelvével. Hm, fogok én még vele játszani..És be is következik, hisz kérdésére egy hosszas csókkal felelek, mire ő is közelebb bújik, és a parókám alatt is tevékenykedik. Mindez nekem nagyon jól esik, tagadni se tudnám, hogy beindítóan hat rám. Utolsó harapása is csak ezt az érzést erősíti, így egy huncut morgást is hallhat tőlem. Kis szünet után ismét következik egy puszi, majd még egy az én részemről.*
- Lehetséges..*Fejezem be ennyivel, majd a kíváncsiságomnak szeretnék eleget tenni, ezért le is tesztelem a jelmez felső részének keménységét, amire persze a várt reakciót kapom, és ez halk nevetésre késztet.*
- Ne haragudj, kíváncsi természet vagyok..De az én fejemben meg sem fordult, úgy tűnik, most te vagy az, aki tovább viszi a gondolatmenetet..*Cukkolom egy kicsit, és nyilvánvaló, hogy Mia számomra nem csak rövid kaland, ezért meg is nyugtat valamilyen szinten, hogy vannak határok nála. Bár ő még ellenne itt, de nekem mozoghatnékom van, hisz mint mondta, eléggé be vagyok pörögve, rá segít erre a whisky, a koncert utáni érzés, és most a lány társasága is.*
- Ahogy elfigyeltem mindenki talált társaságot, úgyhogy én is adom a távozás ötletét..*Válaszolok a felvetésre, lehet nem ártana egy hely, ahol ténylegesen csak kettesben folytatnánk az estét, de előtte tánc következik, úgyhogy fejemen tornyosuló cilinderben vonulunk vissza a nagyterembe a többiek közé, ahol próbálkozok felvenni a ritmust a mozgásommal is, és most mintha sikerülne..Miához is közelebb kerülök, pontosabban őt húzom magamhoz közelebb, így élvezve a zenét és az egész táncot, amely talán nem is fog olyan sokáig tartani.*
- Látom neked ez a tánc is megy.. *Jelentem ki a füléhez hajolva, ügyelve arra, hogy le ne essen a fejfedőm, és persze arra is, hogy érthetően és hangosan beszéljek a hangos zene miatt, ami az előző t eremben nem hallatszott ennyire.*
- Egyébként hová szeretnél menni ezután? *Kérdem meg végül, talán van valami pontos ötlete, ha már felvetette a lehetőséget.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 1:07 am

//NRT: Mona-Bruno 2013.02.09.//

*Nem hiszem el, hogy Mona képes volt rábeszélni, hogy jöjjünk el a farsangi bálra, ami még önmagában nem lenne gond, mert szeretek bulizni, de amihez kevésbé fűlik a fogam az az, hogy be is kell öltözni. Agyaltam sokat, mit csináljak, minek öltözzek, és végül a titkosügynök jelmez mellett döntök, ami annyira nem is jelmez, hisz fekete nadrág, fekete öltöny, fehér ing, szintén fekete nyakkendő, fekete cipő, és szintén fekete napszemüveg, valamint egy füles is a fülemhez kerül, hogy még hitelesebb legyen a titkosügynök feeling. Fújok magamra jó illatú parfümömből, majd lebaktatok az aulába, és mielőtt megérinteném a maszkot, átfut a fejemen, hogy tényleg akarok-e jelmezbe bújt bohócok közé menni, de Monának megígértem, szóval mielőtt meggondolnám magam, kezemet a maszkra teszem, aztán jön a húzás, és felbukkanok a barlang szerű helyiségben, hol épp rockzene szól. Egész jól nyomják, de nem fogok a színpad előtt tobzódni, így körbenézek, Monát nem látom, szóval az italok felé veszem az irányt, töltök magamnak whisky-t, magamhoz veszek egy szendvicset, és leülök az egyik kanapéra. Szemüvegem rajtam van, bár nincs sok fény a helyiségben, de az embereket látom, ez épp elég. Whiskymet kortyolgatva várom a szöszit, aki ha sokára jön, a második vagy netalán a harmadik whiskym mellett talál, de remélhetőleg nem kell sokat várnom rá. Kíváncsi vagyok, milyen jelmezt vesz fel, remélem nem valami apácaruhát.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 1:20 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.02.09.//

* Evés, ivás, minden lehetséges most itt, én pedig előbbire még mielőtt nagyon eltávolodnánk a kajáktól, figyelmét is felhívom. Gondolom azért, elfáradt a kis koncertben, a srácoknál meg sosem lehet tudni, mikor éhesek aktuálisan.. tehát én csak jót akarok, s ahogy elfigyelem, él is a lehetőséggel, méghozzá egy szendvics formájában. Egy kis mosolyt kap erre, zöld szemeimmel olykor felé is pillantok, de nem gyengén mohó, tehát mikor elfoglaljuk helyünket, a kajának is hűlt helye, ahogy lassan az italoknak is, én pedig már picit le is higgasztom őkelmét, már ami a zenélést illeti. *
- Bármikor szívesen. * nézek végig rajta szemöldökeimet emelgetve kicsit, ha már játszadozunk, miért ne mehetnék bele, szavaimmal legalábbis? Persze a cseppnyi alkohol is dolgozik szervezetemben, de mivel én teli pocakkal jöttem ide, nem fog olyan durván hatni most ez, csupán csak bőrömön látszik, hogy fogyasztottam némi piát. Azért némi incselkedés is beleférhet simán, elvégre kezdem úgy érezni, én megtehetem ezt vele, így mutatom felé rózsaszín nyelvemet, mely kis idővel később már találkozhat is övével egy kellemes kis csók erejéig, mit el is vadítok, s bizony halk mordulása pozitív visszajelzésként lesz részemről is elkönyvelve. Akkor ezek szerint kedvére van, amit művelek, mert hát tényleg igyekszem engedni mindig egy adagot zavaromból, s most is vetkőztem ebből nem is keveset. Az önszántamból adott puszi is ezt erősíti, övét pedig mosolyogva fogadom, hogy ezt követően már alkalmi melltartóm piszkálásának vessek véget, olyasmiket mondva neki, mikre talán egyszer még sor is kerülhet, de az nem itt, sőt, egyáltalán nem is ma fog megtörténni.. vagy legalábbis nem volt tervben részemről ilyesmi. *
- Csak gondoltam jobb, ha ezt előre tisztázzuk. * vágom ki magam felütve buksimat, orromat is felhúzva cseppet a slamasztikából, alakulok én, le sem tudnám tagadni, azt hiszem. Jól esik azért ez a kis változás, a lazulás, és úgy érzem, jó hatással van rám ő maga is, de ez a tánc most kissé mégis megosztó dologgá válik. Végül csak beadva derekam logikus érvekkel élve magammal szemben indulok meg vele a parkett irányába, hogy ha végeztünk, távozásra is adjuk fejünket, hisz neki véget ért a meló mára, én pedig szintén nem húznám sokáig a jót. Ellenben a mozgás nehézkes, ez a cipő tényleg nem az igazi, s ahogy magához von, kezeim vállaira csusszannak, így mozgom vele, felvéve a ritmust.. és nem, nem vagyok most olyan merész, mint az előbb, mikor kettesben voltunk, nem dörgölőzöm úgy hozzá, hiába vagyok közel.. talán a nagyközönség feszélyezne ennyire? *
- Addig örülj, míg nem neked kell hordani ezeket. * kacagok is fel, majd azért csak hátat fordítok neki, hogy formás popóm is riszálhassam neki csöppet, kezeit pedig derekamon tartom, saját kis kacsóimmal. De ahogy kérdése elér, vissza is fordulok felé, vállam megvonva agyalok azonnal. * - Előbb gondolom a kastélyba mindenképp, aztán nem is tudom.. bent is maradhatunk, de akár kintre is mehetünk valahová.. csak ne a Belenusba menjünk, mert.. mindegy, majd elmesélem. * rázom meg buksimat végül, nem itt akarom beavatni a Freyával való vitámba, szóval érezzük csak jól magunkat, aztán majd elválik, mi is lesz a legmegfelelőbb célpont az este befejezéséhez. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 1:51 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.02.09.//


*Evés ivás után helyet foglalunk, és így élvezzük tovább egymás társaságát, úgyhogy bele is kezdek kisebb játékokba, amiben ő természetesen partner, nem áll ellent.*
- Tudod, nagy játékos vagyok..*Jobb, ha ezt tudja, szeretem megfűszerezni a dolgokat ezzel-azzal. Most például egy csók koronázza meg a pillanatot, és lényegében tetszik, hogy néha kezébe veszi a dolgokat, jó azt érezni, hogy nem csak én kezdeményezek. Mindezt jelzem is neki, és ebből gondolhatja, hogy bármikor vevő vagyok hasonló dolgokra, de mint említettem, nagy játékos vagyok és érdeklődésem mellett ennek is betudható a nem mellékes érintésem, amit mellesleg el is tol magától, végül is jogosan.*
- Tiszta..*Mosolygok rá kék szemeimmel, melyek most valószínűleg csillognak is mellé. Végre találkozok olyan csajjal, akit nem lehet két kör pia után megfektetni, hanem harcolni kell érte, és ezáltal komolyabb érzéseket vált ki belőlem, bármily szokatlan ez tőlem. Ennek nem tudok parancsolni. Na de végül csak ráveszem, hogy táncoljunk egyet, minek eredményeként hamar a tömegben kötünk ki, hogy ne csak ajkunk, de mozgásunk is egymásra hangolódhasson. Megbeszéljük a korai távozást is, elvégre ő csak a koncert miatt van itt, én pedig véghez vittem a feladatom, úgyhogy nincs már sok dolgom itt. Bár érzékelem, hogy vannak nehézségei a cipővel, próbálok ezzel nem foglalkozni, úgyhogy közelebb vonom magamhoz, minek eredménye, hogy kis kezei az izmos vállaimon kötnek ki, amit most a köpenyem takar. Most nem olyan bújós, mint odabent, de ezt letudom a kis zavarának, már ha zavarban van a sok ember miatt. Cipős poénjára csak nevetek, miközben ő megfordul, és még jó, hogy helyén tartja a kezeim, hiszen nagy lenne a kísértés egy kis elvándorlásra, de így csak picit közelebb húzom magamhoz, hogyha engedi.*
- Valami nyugodt hely kell, rád bízom! Amúgy valami baj van? *Kérdezek rá, bár lehet, hogy tényleg nem most kéne ezt megbeszélni, sőt biztos, úgyhogy még pár szám erejéig csöndben eltáncolgatunk, és csak utána szólalok meg.*
- Ha szeretnél, felőlem mehetünk. *Igen, ez utalás volt arra, hogy határozottan lelépnék, de nem akarom ráerőszakolni, ha ő még táncolna, akkor maradhatunk. Viszont ha nem, akkor előbb visszaballagunk a korábbi járatba, én a gitáromért, ő pedig a sisakjáért, és csak utána gondolunk az iskolára, hogy itt hagyjuk a bulizókat.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 7:06 pm

//NRT: Mona-Bruno 2013.02.09.//

*A suliban bált hirdetnek méghozzá jelmezest. Egyből felcsillan a szemem, de nem a jelmezek miatt. Magával a beöltözéssel nincs problémám, de inkább a bál izgat, mint a színes jelmezek forgataga, viszont nincsen kedvem egyedül elmenni, így elrángatom Brunót is. Komoly csatát vívtam vele, mire sikerült rábeszélnem, de csak nyertem. Nem beszéltük meg milyen jelmezeket veszünk fel, szóval ez teljesen meglepetés lesz. Sokáig gondolkodtam mi legyek, három ötletem is volt, végül a zombi kisasszony jelmez mellett töltöttem. Emlékeztet a Halott mennyasszony című mesére és jelmezem pont úgy néz ki, mintha egy onnan érkező vendég lennék. A ruhát ugyan nem én varrtam csak alapból dolgoztam. A szoknyát például vettem, de a hozzá tartozó kiskabátot én szabtam át ilyenre. A sminkelés most nem viszem túlzásba, minden fekete árnyalatokban mozog, sőt szemceruzával még egy kis mosolyt is rajzolok magamnak. Szőke koronámat feltupírozom, majd összefogom és a copfokat megint összeborzolom. Jelmezemet kalappal és nagy gyűrűkkel egészítem ki. Nem az a tipikus csini baba, de szerintem még így is szexis a megjelenésem, persze csak a maga módján.
El is indulok a terem felé, ahol a maszkot megérintve repülök el a barlangba, ami most jelenlegi helyszínűk. Meglep a választás, nem ilyenre számítottam, de határozottan tetszik főleg a zene, amibe belecsöppenek. Az első számnak csak a végét hallom, de nem rossz a második viszont egyenesen felpezsdíti kedvemet. Látom, hogy vannak, akik nem rajongnak ezért a stílusért, de én az eklektikus ízlésemmel élvezem. Azonban nem ácsorgok, egyhelyben ideje lenne megkeresnem páromat. Menet közben azért csápolok egy kicsit jelezve, hogy jó a szám. Menet közben megragadok egy vodkát poharat, majd tovább baktatok. Bruno inkább az az ücsörgős fajta, így egyből a fotelok felé veszem az irányt, ahol azonnal meg is találom, talán a második itala társaságában. Mire megtalálom a szám véget ér és jöhet a következő. Stílusban hasonló, mint az előző, így erre is egyből rázni kezdem fejemet, miután levettem kalapom.*
- Szia! Dögös vagy. *Vonogatom meg elégedetten szemöldökömet, miután ismét a fejemre csaptam kalapom. Ritkán látni Mackót ennyire kiöltözve. Zakóban nem az a tipikus macsó gyerek, akit megismertem, de Bruno jóképű és ezt ez a ruha sem takarja el.*
- Melegítő szettben Macsóbb vagy. *Nyugtatom meg, hogy nem kell sokszor ilyen hacukába bújni, úgy is tudom, hogy utálja.*
- Lophatok egy csókot M. ügynök? *Hajolok hozzá közelebb vigyorogva.*

//Jelmez//
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 7:33 pm

//NRT: Mona-Bruno 2013.02.09.//

*Nem szeretek hülyét csinálni magamból, főleg nem mások előtt, de Mona nagy nehezen rávett, hogy menjünk a farsangi bálba. Nem akartam semmi extrának beöltözni, így öltöny mellett döntöttem, és látszatra felveszem pár órára egy titkosügynök szerepét, egyedül a szöszi kedvéért, de ezért súlyos árat fog fizetni. Valamivel öt után érintem meg a maszkot, hogy megérkezzek a bál helyszínére. Mona még nincs itt, így fogok egy pohár whisky-t, és ledobom magam a kanapéra, úgy hallgatva a zenét. Az ital hamar elfogy, így másikért megyek, és félig az is elfogy, mikor látom belibbenni páromat, és a napszemüveg rejtekében alaposan végig is mérem a barna tekinteteimmel.*
- Szia, te is nagyon jól nézel ki. *köszönök vissza neki, és leveszem a napszemüveget, hogy jobban lássak, és még egyszer végigfut a pillantásom Monán.*
- Sokkal jobban is érzem magam melegítőben. Remélem tudod, sokba fog ez neked kerülni, hogy elrángathattál. *mondom egy huncut mosollyal arcomon, majd mikor csókot kér, kezeinél fogva gyengéden az ölembe húzom, és teljesítem a kérését.*
- Egy kicsit zombinak festesz. Nem számít ez nekrofíliának? *kérdezem vigyorogva, és újabb puszit nyomok puha ajkaira. Mona mindig is kicsit különc volt, így nem meglepő, hogy nem egy szokványos jelmezt választott a mai napra, de szerintem eltalálta jól ezt a stílust, nekem bejön.*

Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 9:34 pm

//NRT: Sophie és Patrick - 2013.02.09.//

* A ma esti bál egy meglepetéssel kezdődik, hiszen az iskola négy diákja egy koncerttel kezd és Patrick is köztük van. Nagyon jól nyomják, összeszokottnak tűnnek, nem tudom, hogy mióta próbálnak, vagy, hogy mikor alapult a banda. Az utolsó számnál Slash előveszi romantikus oldalát, eddig azt sem tudtam, hogy ilyen is tud lenni, de képes még meglepetéseket okozni. Meghajlásuk után már lesétálnak a színpadról. A rock most háttérbe szorul és inkább a bulizós zene csendül fel, én mindkét stílust szeretem, nincs semmi problémám az egyikkel sem. Az egyik italos pultnál két pezsgős poharat veszek fel, és elindulok Patrick felé. Amint odaérek az egyik poharat át is nyújtom neki, gondolom kifáradt a színpadon és jól jön az ital. Miután koccintottunk belekortyolok a pezsgőbe, majd a fiúra pillantok.*
- Egy hete? Én azt hittem, hogy már hónapok óta. *felelem neki, kicsit hihetetlen számomra, hogy egy hét alatt ennyire összeszoktak, de azt meg kell hagyni, hogy nagyon ügyesek.*
- Köszi, de te sem panaszkodhatsz. * motyogom neki, szavai hallatán elpirulok, nem szoktam hozzá az ilyenhez. Most valamivel másabb, mint a karácsonyi bálon volt. De mi változott ez idő alatt?*
- Egy whisky jól jönne. *felelem neki mosolyogva, a pezsgőm már elfogyott. Ha megkapom az italt, akkor lassan kezdem el inni, nem jó egyszerre meginni, mert a végén még a fejembe száll, azt pedig én nem szeretném.*
- Persze. *egyezem bele, és alig hogy lerakom a poharat már is gyengéden a táncparkett felé kezd vezetni. Mikor odaérünk, rögtön szembefordul velem én pedig a zene ritmusára kezdek táncolni. Nem tudom mennyi idő telik el, de ő közelebb húzódik, majd érzem kezeit a derekamon, de nem húzódom el, kezeim vállára csusszannak és így táncolunk tovább.*
- Na és ki találta ki ezt az bandát, vagy közös döntés volt? *kérdezem tőle érdeklődve, miközben egy zeneváltás történik, egy gyorsabb ritmusú szám következik a sorban én pedig rögtön hozzászokom azt.*

Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-11, 11:55 pm

//NRT: Alinox-Ashi 2013.02.09.//

*Dalolászva készülődök a farsangi bálra. Sajnálatos módon egyedül fogok menni a bálba mivel nem beszéltem le senkivel sem, de azért nem vagyok teljesen elkeseredve mivel karácsonyi bálon is jól elvoltam a cipőtlen fiúval. Még mindig nem tudom felfogni miért is jó cipő nélkül mászkálni. Egy csomó dal eléneklése után elkészülök és már indulok is el. Valószínűleg szobatársaim örülnek, hogy nem kell már a hangomat hallgatniuk. Óvatos léptekkel leérek az aulába ahonnan ellehet jutni a buli szívébe. Nagyon találó lett a helyszín, most nincs semmi csicsa semmi plusz dísz. A karácsonyi bál megkívánta, de ez nem és ebben ez a legjobb. Ahogy megérkezek valami együttes lép fel épp. Közelebb sétálva észre veszem, hogy jó pár tagot ismerek. Mosolyogva hallgatom egy darabig a zenét, nem igazán az én stílusom, de jól nyomják az már biztos. Hirtelen valaki meg fogja a vállamat én meg rögön megfordulok és rászegezem a vasvillámat. Mosolyogva látom, hogy ki volt az a galád ki megszólított. Megpörgetem a kezembe a „fegyveremet” ami szépen leesik.*
-Francba! Szia Alinox!*köszönök neki és közben óvatosan leguggolok, hogy megkeresem a kiegészítőmet és a pálcámat. Mikor meg van már megkönnyebbülve állok fel. Ezt a szoknyát nem erre találták ki.*
-Köszi matróz, a tiéd is király.*mondom hangosan hogy tuti meghallja a zene mellett. Kérdésére csak meg rázom a fejemet, de rögtön bólogatok is. Elégé össze zavarhatom a volt tanár segédet így gyorsan magyarázok is.*
-Egyes egyedül jöttem, vagyis nem mivel itt vannak ezek a sok diákok... nyelvtan egyes Ashi.*mondom idézve a régi nyelvtan tanáromat. Soha nem értette meg, hogy nekem egyedi a nyelvtanom, bár senki más sem...Kedvemet ez a kis nosztalgia sem tudja elvenni.*
-Amúgy milyen egyetemistának lenni?*kérdezek rá mivel tuti jó lehet, de biztos nehezebb mint a többi év. Megdöntöm a buksimat egy kicsit és körbe nézek a „teremben”.*
-Egyébként mi van veled rég láttalak? Talán tavaly.*kérdezek rá hogy is van mivel annyira jobban vagyunk, hogy ezt megbeszélünk. Közben fel-felpillantok a színpadra és figyelme a műsor végét.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-12, 1:19 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//


*Meglep, hogy Axel távozása után ilyen hamar ismét idejönnek hozzám, így picit hirtelen is fordulok a srác felé, kiből sajnálatos módon túl sokat nem látok, de az öltözete valóban összepasszol az enyémmel, így el is mosolyodom rajta, majd szépen bele is megyek a játékba. Azért van farsang, hogy szórakozzunk és én is azért maradtam itt, hogy jól érezhessem magam, nem fogom ezt elvenni magamtól.*
- Milyen magabiztos valaki. ~ Csak nehogy pofára esés legyen a vége. ~ *ezt inkább csak magamban jegyzem meg, mert bár régen bármikor kiböktem volna, most azért rajta vagyok azon, hogy visszafogjam magam, így talán én is jobb társaság leszek.* - Na és miért ne szabadulhatnék? Nem vagyok ám olyan elveszett. *bobom is fel a kérdést, fejemet kissé oldalra döntve, de a szép szemek csillogása és ez a kedves hang bizony jó társaságot ígérnek nekem. Azért egy kérdést még felteszek, de a válasz, akármennyire is játékos, egy cseppet pirulásra késztet.*
- Azért picit visszább az agarakkal Casanova. *jobbnak látom figyelmeztetni, mert még néhány ilyen megjegyzés és bizony inkább elkerülöm a társaságát. Túlságosan csajozós ez a dolog nekem, én pedig nem vagyok ilyen lány, amúgy se értek a pasikhoz. Jobb, ha rá is térünk a bemutatkozásra, így hát kezem felé emelem, de amikor megkapom rá az aprócska csókot, igen csak nagyokat pislogok és vissza is húzom kacsómat.*
- Hát, mindenesetre te vagy az első, aki kezet csókolt nekem, ami amúgy nem meglepő. *hát igen, egy utcagyerek senkinek se kell, nem hogy még megadja neki ezt a fajta tiszteletet. Gondolom valami arisztokratább sráccal van dolgom, mivel nem viselkedne mindenki így és nem hiszem, hogy a jelmez az oka, én is ugyanaz maradtam, aki voltam. Na de inkább táncoljunk, szeretnék mozogni egyet, így szépen be is húzom a táncolók közé és mivel nincs ellenkezés, már kezeim a magasba is emelkednek, így mozgok a zene ütemére, azért tisztes távolságba maradva a másiktól, de Zaine tesz róla, hogy ez ne sokáig maradhasson így. Ahogy kezemet megfogja és teljesen hozzám simul teste, kissé hirtelen nézek fel rá, egy picinyke ijedtséggel szememben, de azért lenyugtatom magam, hogy ez csak tánc, na meg az ital is tesz róla, hogy ne vegyem annyira komolyan. Mondjuk az oldalam simítása pici libabőrt vált ki belőlem és kellemes érzést, mégis félek ettől a tettétől, nekem ez így elég gyors és nagyon is nyomulós. Hozzá azért nem dörgölőzöm, azt se tudom, hogy ki ő, nem ismerem, így csak hagyom, hogy vezessen, majd jön a pörgetés, aztán ahogy visszaránt magához, szabad kezem hirtelen mellkasára kerül, úgy tekintek fel rá aranyos szemekkel.*
- Huhh, te aztán... khm, tudsz táncolni. *ismerem is be, majd meg is paskolom picit mellkasát és ez után cseppet azért eltávolodom tőle, jobb a tisztes távolság. Ha minden igaz, le fog esni neki, hogy bár merész a viseletem, én nem ilyen vagyok, ugyanis most ezzel az egésszel, a szövegeivel és a táncával, az érintésével teljesen zavarba hozott és nehezen találok vissza az igazi Rachelhez. Innék még, nagyon is, de nem szabad, vissza kell fognom magam.*
- Még csak egy hete alakult meg a banda és Slash szervezett be engem is, ahogy a többieket. Megtetszett neki a hangom, szóval egész héten próbáltunk. *felelek is neki és mivel nem tudom, hogy tudja-e, ki az a Slash, így megkeresem tekintetemmel és felé is mutatok. Ahogy nézem, a barátnője azért tényleg nem egy csúnya teremtés, már értem, hogy miért volt ez a szám, szóval ez a nagy-nagy romantika. Nekem nem jött volna be - gondolom most -, de az is lehet, hogy mégis igen... ezt már nem tudjuk meg. A számot még végigtáncoljuk, de aztán a közelünkben lévő asztal felé nyúlok, ahonnan két whiskys pohár kerül a kezembe, így egyiket Zaine felé nyújtom.*
- Táncolhatunk még, de egy picit inni is szeretnék. *nem árt oldódnom, úgy érzem, így hát koccintok a másikkal, ha nincs ellenére a dolog, majd ez után iszok is pár kortyot. A pohárral a kezembe táncikálok tovább, most én járva körbe idő közben a fiút, mivel az ital igen is használ, főleg mozgás közben. Ahogy a poharam kiürül, le is teszem az asztalra, majd visszatérve Zaine-hez, hátat fordítok neki és egy picit riszálom is a hátsómat, de megtartva azért a normális távot.*
- Na és te meddig tervezel maradni a bálon? Mert én szeretnék azért körbenézni, ezek a járatok érdekesnek tűnnek. *tekintek is el az egyik irányába, majd szembe fordulva a másikra, kezeim vállaira kerülnek, úgy nézek most már szemeibe, tehát remélhetőleg minden szavamat érteni fogja. *
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-12, 8:45 pm

//NRT: Sophie és Patrick - 2013.02.09.//

*A koncert nagyon jól sikerül, egy kis romantika is becsempészésre kerül Slash részéről, nem hiába, jól mondták a srácok az egyik próbán, titkon minden lány bukik a zenészekre. A színpadról levonulva keresem partneremet, kivel hamar meg is találjuk egymást, és egy pezsgő átnyújtása után megdicséri a MOD-ot. Beavatom, hogy még csak egy hete álltunk össze, és kicsit leesik az álla, de ez érthető is.*
- Szerencsére jó arcok a bandatagok, könnyű velük együttműködni. *dicsérem meg kicsit Rachelt, Axelt és Slash-t.*
- Ismered amúgy valamelyiküket? *érdeklődöm, mert nem tudom, mennyire széleskörű az ismeretségi köre. Ezek után megdicsérem a ruháját, miben nagyon tetszetős, na nem mintha egyébként nem lenne egy szép lány. Aranyosan elpirul a bókom hallatán, talán nincs hozzászokva az ilyenekhez? Mindenesetre jó, hogy ilyen reakciót tudok kiváltani belőle, hogy őszinte legyek, szeretem, mikor miattam pirulnak el a lányok.*
- Köszönöm. *mosolygok vissza rá, és mivel a pezsgő elfogy, és én innék valamit, ezért az italok felé vesszük az irányt, először Sophie-nak adom a whisky-t, majd megiszom a pálinkámat, végül táncolni invitálom a leányzót, ki jön is, így hamarosan már a többi pár között táncolunk a zene ritmusára. Egy idő után közelebb megyek hozzá, és kezemet a derekára teszem, úgy táncolunk, míg ő a vállamra helyezi a kezeit.*
- Slash volt az ötletadó, ő szedett össze minket. De a többi dolgot közösen beszéltük meg, a frontember viszont ő lett, érthető módon. *válaszolok a MOD-dal kapcsolatos kérdésére, aztán én is alkalmazkodom a gyorsabb zenéhez.*
- Meglepődtél, mikor meghívtalak a bálba? *kérdezem a leányzótól, miközben lenézek szép arcába, és szemeibe nézve hallgatom a válaszát. Tánc közben egyébként öntudatlanul is néha lejjebb kalandozna a kezem, de ezt igyekszem visszafogni, nem szeretném, ha Sophie valami nőfaló kujonnak tartana, mert nem vagyok az. Én sem tartom őt könnyűvérű lánykának, amúgy is, szerintem az a jó, ha egy srácnak egy lányért kicsit tepernie kell. Úgy érzem most, hogy megérné harcolni Sophie kegyeiért, de egy ideig most nem teszek ez irányba lépéseket, mert ki tudja, lehet neki nem jövök be úgy, mint ahogy ő nekem, és nem szeretném, ha egy esetleges ilyen félreértés miatt tönkremenne ez a kezdeti jó kapcsolatunk.*

Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-12, 9:37 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Farsang, jelmez, barlang, kórus, tömeg, étel-ital. Egyenlő hangulat. Részemről ismerkedni szeretnék, nincs sok barátom, bővíteném a kört, ezért keresek társaságot, hogy ne a már ismert emberekkel szórakozzam, hiszen azok bármikor ott vannak, most kell új kapcsolatra szert tenni. Természetesen egy merész, hozzám illő jelmezzel rendelkező leányzót szúr ki szemem, ezért indulok hozzá, és szólítom meg bátran: nem feleségül kérem, és nem óhajtok senkit felcsípni, nem kell félni.*
- Próbálkozom. *mosolyodom el, ám ezt nem láthatja az arcomat takaró kendőtől, hangom viszont el is árulja mosolyom. A kérdésre vele együtt billentem fejem enyhén abba az irányba, mint ő, és egyetlen másodpercig gondolkodom.* - Látszik rajtad, de szabadulni sem szeretnél majd. Bizonyítsam? Szórakozzunk kicsit. *intek fejemmel és kezemmel is enyhén a tömeg felé, amolyan barátságos hangsúllyal. Még nem ismerem őt, és az, hogy szép, semmit sem jelent, azért előbb fel is mérném, milyen jellem, addig még semmi sincs tervben. Csúnyát buknék, ha személyisége nem felelne meg. Ahogyan viszont vád alá kerülök, védekezőn emelem fel két kezem, mint aki hőkölne hátra.*
- Hé-hé. Nincs okod pirulni, bár hízelgő a Casanova elnevezés, egyáltalán nem vagyok olyan. *közlöm vele őszintén és szelíden, azt pedig nem kell tudnia, hogy nincs kapcsolatom, nem is volt, mert pontosan azért jöttem ide, hogy ne nézzenek át rajtam, mint anno, ha pedig ezt szeretném elkerülni, egyértelműen otthon nem tűntem fel senkinek sem. Akarok-e egyáltalán bármit? Nem szoktam rongálni magam futó kalandokkal, de komolyabb keresésen sem gondolkodom: jön majd Ő elémbe. Azért némi párbeszédet követően be is mutatkozunk, s válasza gesztusomra meglepő.*
- Nem meglepő? Miért? Itt elég sok újgazdag van, olyan nemes és aranyvérű, a karácsonyi bálon is úgy öltöztek fel, hogy ihaj. Ők szoktak kezet csókolni, nem? Rosszul utánozom őket? *kérdezek rá, mert csak oda kell nézni, és teljesen mást gondol az ember. Hogy-hogy senkinek nem tűnt fel eddig ez a lány? Persze naiv vagyok, miből gondolom, hogy ez így van? Azért, mert most nincs mellette senki? Talán csak udvarias, és nem koppint egyből... Következik viszont a tánc, amit nem én kezdeményezek, gyorsabb a másik, úgy kerülök hát hozzá közelebb, hogy izgalmasabb legyen találkozásunk, s cselekvésem egy forgatásban ér véget, miután normálisan mozgok tovább, Rachel-re irányítva a figyelmem.*
- Köszönöm, nem sokan jegyezték meg eddig, pedig szeretek. Te is jól táncolsz, igazán kalózhoz illik. *vigyorgom ismét, amit megint nem láthat, de hallhat. Tovább kíváncsiskodom, így derül ki, hogy miképpen került a bandába, Slash neve pedig ismerősen hat, tudom is kiről beszélünk, ezért komorodom el, tekintetem hirtelen válik keménnyé, de egy-két pillanat kínos csönd után meg is szólalok. Ez nem ide tartozik.*
- Hát, akkor neked már van egy biztosításod, énekes lehetsz. Én például nem tudom, mit kezdek majd magammal, jó lenne, ha rólam is kiderülne valami hasonló, mint rólad. Úgy tudom, a varázslók világában is vannak keresett zenei bandák, talán még sokra viheted, az ilyen stílusból nincs tenger számra. *gondolkodom el hangosan, de amint a szám véget ér, úgy indulunk megint az asztalokhoz. Sokat iszik... bár talán szomjas lett a tánc után, én is ittam legalább annyit mint ő, tehát nincs mit elítélni. Biccentéssel veszem át a poharat és szagolok bele, majd végül a pohár fölött küldök át egy kacsintást, és húzom le a kendőt, nyilván azért, hogy inni tudjak, amit pár korttyal el is intézek, természetesen a koccintás után.*
- Ez milyen ital? Elég érdekes... de nem rossz. *nézegetem, lötykölöm kicsit az alkoholt, hiszen Daphne bár mutatott konyakot, a sörön és boron kívül mást már nem ismerek. Nem volt rá pénzem. Ahogyan azonban figyelem, bólintásom után már táncikálásba is kezd, de én most csupán csillogó tekintettel vizsgálom az eseményeket, majd mikor hátat fordít nekem, és úgy kedveskedik, akkor köszörülöm meg torkomat.*
- Te nagyon szép... úgy értem nagyon jól táncolsz. Mármint, ezt már mondtam, de... nem érdekes, igazad van. Azért jöttem, hogy szórakozzak, nem tervezlek itt hagyni téged, én is kíváncsi vagyok a járatokra. *zavarodok bele, mert pillantásom úgy kúszik ide-oda, ahogy a lány jár, s ez okozhatja a pillanatnyi fennakadást. Ahogy azonban kezei a vállamra kerülnek, úgy teszem le a poharat, és siklik fel karjára ismét két kezem, alkarján simítva végig egészen pici kezéig, amit finoman fogok meg és húzom hátrébb, a nyakam köré fonva, leheletnyit hajolva előre, még nem belemászva a személyes terébe egészen.*
- Csak még egy táncot hölgyem, és követem bárhová. *mosolyodom el vidáman, ezt már láthatja, hiszen nincs rajtam a kendő, s valóban mozogni is kezdek, ha beleegyezik, nem fogdosva össze őt, néha ér csak kezem az övéhez, mivel azért nyilván leválik majd egyszer keze nyakamról - már ha egyáltalán engedi, hogy odatekerjem -, s ha véget ér a szám, akkor ragadom meg enyhén csuklóját s kezdem húzni titokzatos mosollyal az egyik járat felé.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-12, 11:30 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//


*Meglep a hirtelen megszólítás, ugyanis nem vagyok én igazán hozzászokva a férfi nem társaságához úgy, hogy kinéznek majd maguknak, de most mégis ez történt, én pedig már csevegni is kezdek a másikkal, kinek eleinte csak a szemeit láthatom, de ez most nem zavar, egyelőre még semmit se derítettem ki róla.*
- Hmm, igen, bizonyíthatod. *bólintok is rá a dologra, hiszen nincs ellenemre határozott társasága, így maradunk is egymás társaságában. A szavaival viszont zavarba hoz, így meg is jegyzem neki, hogy azért ennyire nem kéne rámenősnek lennie, de a válasza meglep, mintha tényleg igazat mondana, de én mégse ezt látom rajtad.*
- Hát én nem azt látom. *ismerem is be neki, na de majd idővel kiderül úgy is, hogy mi lesz. Ideje viszont bemutatkoznunk egymásnak, a kézcsók viszont teljességgel meglep, és már sejtem is, hogy egy gazdag fiúval van dolgom, de Zaine szavai ráébresztenek arra, hogy nagyon is tévedek, csak utánozni próbálja őket jelen pillanatban.*
- Mittom én, gondolom ők szoktak, azt hittem, hogy te is olyan vagy. Mindenesetre nekem senki se csókolt még kezet... tudod, aki az utcáról kerül ide, azt nem sokra tartják... őszintén, én se tartom magam túl sokra. *vonok is vállat és hát igen, ittam, ebből is látszik a dolog, túlságosan is előtörnek belőlem azok a dolgok, amik bántanak és amiken szeretnék változtatni. Ideje lenne inkább táncolni, így húzom is be a táncolók tömegébe Zainet is magammal, majd kissé közelebb is kerülünk egymáshoz. Mit ne mondjak, nagyon tudok, kezdem bénának érezni magam mellette, pedig imádok mozogni, lételemem a zene.*
- Kössz, én nekem már mondták. *vigyorodom is el magam is, ahogy azt ő is tette, majd ha már a bandáról érdeklődik, mesélek is, így hozom szóba Slash-t és most fel se tűnik a komor pillantás, egyszerűen nem arra figyelek, ez a kendő kissé megzavar ilyen szinten.*
- Nem is tudom, szeretek énekelni, de nem tudom, hogy a jövőben is beválik-e. Szeretnék valaki lenni, bebizonyítani, hogy érek valamit, tehát ez a célom egyelőre, nem törekszem rögtön a csúcsra. *jegyzem is meg cseppet talán szerényen is, majd két italt veszek magunkhoz és az egyiket már át is nyújtom a fiúnak, a koccintás után pedig iszom is egy kortyot, de a kérdése meglep.*
- Hát whisky. Erős ital, nem ittál még ilyet? *kérdezek is rá meglepetten, de hamar el is fogy a pohár tartalma, melytől kellemesen meg is rázkódom, majd már meg is kezdem a táncomat, csakis a fiúnak, de a bók azért jól esik ám nekem.*
- Kössz, igyekeztem kitenni magamért. Asszem kezdek én is rájönni, hogy nem vagyok vészesen csúnya. *nevetek is fel játékosan, majd szépen a másik vállaira is teszem kezeimet, amelyből közelebb húzás is lesz, én pedig nem ellenkezve simulok picikét a másikhoz, élvezve a zene ritmusát. Ez a whisky azt hiszem, hogy sokat dobott a hangulatomon, így jókedvűen mozgok és bizony el is engedem egy idő után, hogy pörögve-forogva élvezzem a maradék pár másodpercet, ami még a zenéből vissza van. A szám végén a zene elhalkul, én pedig el leszek kapva, így meglepetten lépegetek Zaine után, titokzatosan pillantva ide-oda.*
- Szóval most elrabolsz? *suttogok is halkan, játszadozva egy kicsikét és bizony arra fogunk menni, amerre a fiú szeretne. Így tűnünk el az egyik járatban és a fáklyák között már láthatjuk is időnként a beugrókat. Majd meglátjuk, hogy hova lyukadunk ki.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-12, 11:56 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Én általában első látásra ítélek: a vélemény változhat, változik utána, mikor nagyobb betekintést nyerek a másik személyiségébe, de a külső sokat tükröz róla. Rachel tehát a szememben egy olyan lány, aki öntudatos, határozott, és egyáltalán nem félénk. Ezt gondolom... a gyakorlat pedig talán más lehet az élet bizonyos területein, s elő is fordulhat, hogy csak a szárnyait próbálgatja. Szavaira csak ismét finoman hajtom meg fejem, ezzel jelezve, hogy igyekezni fogok azért, hogy őt szórakoztassam, mikor azonban vád ér, fel is nevetek szórakozottan.*
- Szeretek ismerkedni, azért azt nem tagadom, de ez a Casanova... nem vagyok gyűjtögető, és koránt sem törtem össze annyi női szívet, mint gondolná az ember. *rántom meg vállam őszintén, de én nem győzködöm őt, majd magától dönti el, a jó az, ha saját véleménye lesz rólam. Igazság szerint, pont fordítva van, mint bárki gondolná, velem és a nőkkel. Talán balszerencsés vagyok? Ugyan Zaine, milyen gondolatok ezek? Amikor azonban ismét hallok valamit, hirtelen komolyodok el.*
- Nem vagyok hozzájuk hasonló! *jelentem ki határozottan, kicsit talán keményen is, mert direkt humorosan próbáltam utánozni őket, nem pedig precízen.* - Te pedig többet érsz, mint a legtöbb köztük. Szerinted ki mert volna állni bármelyik is énekelni? Mi tudjuk, mi az élet, ők máshol járnak, ezért fordítva kéne lennie, mint most van. *dörmögöm orrom alá dacosan elméletem, amiből nem engedek, és fel sem tűnik, hogy az alkohol is beszél a másikból. Én ezt a témát teljesen természetesnek érzem, ellenben hamar jövök rá, hogy nem forradalmár vagyok, hanem éppen ellenkezőnek öltöztem, nem illik ide a szomorú téma, ezért kacagok fel zavartan, s jön a tánc. Igen érdekesre sikerül, próbálgatom a lány határait, és nyilván értem a finom jelzéseket, egyelőre az ő szabályai szerint játszom. Pár kérdésem azért akad hozzá közben.*
- Tényleg? Én is valaki akarok lenni... *közlöm őszinte ámulattal, mert mintha saját számból beszélne, nagyon hasonlóak a gondolataink ilyen téren. Ezek szerint egy tőről fakadunk? A tánc viszont vonz magával egy kis szomjúságot is, mit hamar olt a lány, s én is, de nem ítélem el, hiába tűnik fel. Kérdésére a fejemet rázom, de ha figyelt rám, és eszméimre, talán könnyen következtethető ki, miért nem ittam még ilyet. Azonban talán rajtam is kezd érződni az alkohol mérhető mennyisége, illetve a lány ruházata és mozgása, ezért zavarodok meg kicsit, de szerencsére felelete pozitív.*
- Vészesen csúnya... ez jó. *horkanok fel, szemeimet forgatva.* - Ilyen ruhában csoda, hogy levegőt kapok melletted. *villantok egy vigyort, s jöhet egy újabb tánc, minek során kicsit közelebb is kerül, viszont én valóban táncolni is akarok, ezért akár csak ő, én is mozgok a zene ütemére, s mivel nem sok dolgom volt otthon, egész jól csinálom, sokszor szórakoztam ezzel.*
- Igen, a foglyom vagy! Ki tudod magad váltani, de ahhoz alku kell. *kacsintok rá, ahogyan húzom magam után, s viszonylag gyorsan hagyom magam mögött a tömeget, egy egészen kihalt helyet keresve. Annyira sebesen haladok, persze azért nem rángatva a lányt magam után, hogy egy idő után, már nem is nézem merre megyek, csak mikor egy sötét sarokba érek, ahol egy kanapé található egy beugróban, akkor állok meg, eresztem el Rachel kezét, s ülök le, térdemet veregetve meg, mert szeretném, ha oda csüccsenne. Az mégsem az ölem, de nem is a kanapé...*
- Persze azt is tudom, hogy értékes a fogoly. Milyen ellátást óhajt a kisasszony? Talán én is tudok valamivel szolgálni. *játszom tovább, kicsit meg is igazítva ruhámat, majd hirtelen kapom le róla a sapkát, hogy anélkül is lássam arcát. Nem szólalok meg, eltartom tőle a jelmezének tartozékát, hogy ne érhesse el, de pár pillanatig némán, feltűnően pihentetem vonásain pillantásom.*
- Nem tudom eldönteni, hogy viseld-e vagy se. Kalappal dögös, anélkül pedig láthatlak egészben. *jelentem ki, hogy miért is teszem ezt, s bár nem mondok neki olyanokat, hogy szép-e vagy sem, mert tudom magamról, hogy nekem az koránt sem minden, és még nem bizonyított semmit, tehát ismerkedem vele, attól még az is világos számomra, hogy ő pont a természetes, visszafogott szépség kategóriájába tartozik.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 12:10 am

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//


*Örülök neki, hogy nem egy nőcsábásszal van dolgom, azt hiszem, hogy azokból egy jó időre elég volt. Már unom, hogy kihasználnak és nem is érdekel most semmi és senki, szeretném jól érezni magam ma este és ha már Zaine talált rám, akkor az ő társaságában. Normálisnak tűnik, sajnos még teljes egészében igazán nem láthatom arcát, de biztos vagyok benne, hogy nem lenne negatív a véleményem róla akkor sem, hogyha megmutatkozna előttem teljes valója. A kézcsók viszont új dolog és ezt elé is tárom, különféle véleményeimmel együtt és a hirtelen reakció meghökkent.*
- Bocs, nem akartam gorombának tűnni. *kérek is tőle elnézést, ezért ne legyen harag, de a továbbiak... mintha ismerne, úgy mondja mindezt.* - Nem tudhatod, hogy többet érek-e vagy sem, mivel még nem ismersz és szerintem ki mernének állni énekelni, ha úgy alakulna. *fejtem is ki én is a véleményemet, amely azért nem teljesen egyezik a fiúéval. Nem szoktam csak úgy bólogatni másoknak, és most se teszem. Ideje viszont táncolni, tehát egymásra is hangolódunk és bár picit zavarbaejtő számomra ez az egész, mégis élvezem. Félek viszont ismét közelebb engedni magamhoz egy fiút, mert tudom, hogy pár szép szó után képes vagyok olyan dolgokat beleképzelni az adott helyzetekbe, amiket nem kellene, tehát észnél kell lennem, bár ennyi alkohol után már nehézkes.*
- Akkor leszel! Ha szeretnél, leszel! *felelem is határozottan, mivel én is így gondolkodom. Most már elterveztem, hogy tanulni fogok, hogy én is viszem valamire, és ez így is fog történni, nem törődöm bele másba és a veszteségre még csak nem is gondolok. Elég, hogy sok mindenben vesztes vagyok, az élet nem foghat ki rajtam. A whisky után viszont jöhet a további tánc, és én már mozgatom is vékonyka csípőmet, remélhetőleg a fiú kedvére és amikor kifejti véleményét, csak hirtelen torpanok meg, nézve is a másik szép szemeibe, főleg most, hogy végre arcát is láthatom.*
- Ne mondj ilyeneket. *suttogom halkan, mert igen, még mindig zavarba ejt. A zenét azért végigtáncoljuk, hol közelebb kerülve, hol eltávolodva egymástól, majd a zene végén már el is tűnünk az egyik barlangrendszerben, hosszan sietve a különféle járatokban. Nem félek, hogy eltévednénk, ha vissza akarunk jutni a Mysterioba, akkor vissza fogunk.*
- Alku? Miféle alku? *teszem is fel a nagy kérdést, de halkan fel is nevetek, miközben el is érünk egy elég sötét kis beugrót, rajta egy kanapéval. Picit bizonytalanul ácsorgom előtte, főleg, hogy Zaine azt is várná, hogy ráüljek, de nem, nekem ez így nem megy, hiába ittam már sokat, így szépen mellé dobom le magam, majd rá is csapok combjára.*
- Na ne álmodozz. *vigyorgok is rá játékosan, majd láthatóan el is gondolkodom a kérdésen.*
- Hmm, nem is tudom, van ötleted? *most mit vár? Mit kéne mondanom? Kérnem kéne valamit? Ötletem sincs, nem szoktam én az ilyen helyzetekhez, de amikor kalapom lekerül, már ugrok is utána, de nem érem el, így picit rá is fekszem Zaine-re idő közben, miközben kalimpálok a kalap után és bizony öléből nézek fel rá, ahol tehát felső testem van, mivel lábaim idő közben a kanapé másik vége felé vándoroltak, addig-addig helyezkedtem és most észbe se kapok, hogy el kéne innen iszkolnom.*
- A kalap a jelmezem része, én se kezdelek el itt vetkőztetni, hogy nézne már az ki? *csóválom is meg a fejemet és továbbra is kitartóan próbálom visszaszerezni a kalapot, amit ha sikerül, fejembe is húzok.*
- Amúgy miért választottál pont ilyen jelmezt? *teszem is fel a nagy kérdést, majd végül észbe kapva mászom is ki a srác öléből, hogy ismét mellette ülhessek, most már teljesen normálisan.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 12:41 am

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Érdekesen indul a beszélgetés, de én ezt nem bánom: az emberek sosem figyelnek fel rám alapvetően, nekem kell tenni érte, s ha ez azzal jár, hogy Casanovának néznek, akkor vállalom, majd változik a véleményük. Amikor azonban egy számomra fontos és komoly téma kerül fel, rögtön saját gondolataim törnek előre, figyelmen kívül hagyva, hogy ez nem olyan helyzet, ahol ez kifizetődő, vagy érdemes volna.*
- Semmi gond, nem voltál goromba, csak ez nekem érzékeny téma. *ismerem be, de ahogyan tovább beszél, úgy billentem meg a fejemet egy kis néma várakozással, majd pár pillanat múlva szólalok meg halkan és komolyan.* - Nem ismerlek, de ez a kevés idő is elég ahhoz, hogy tudjam, egyáltalán nem helyes az a kijelentés, mely szerint nem érsz sokat. Minden ember sokat ér, csak ezt általában nem nálunk ismerik el. *zárom le a témát, arra pedig nem reagálok, hogy énekelnének-e, mert ha igen, akkor maximum nevetnék rajtuk, mivel képtelenek lennének normálisan előadóművészt játszani, vagy borzalmas lenne hangjuk. A tánc közben sem kerül el minket az érdekes beszélgetés, s kezdem úgy érezni, hogy gyökereinkben hasonlóak vagyunk, mert egy a véleményünk.*
- Köszönöm. Meglátjuk. *hagyom rá mosolyogva, ám a falatnyi kis ruha miatt, ami rajta van, képtelen vagyok megállni, hogy ne bókoljak kicsit, és ne fejezzem ki gondolataimat. Miért tartanám magamba? Az igazság ki nem mondása és eltitkolása is hazugság. Amikor azonban kéréssel fordul felém, akkor kezdem el tekintetét kutatni.*
- Tudod, ha nem szeretnéd, nem mondom, de úgy láttam, a férfi nem elveszett, mivel nincs más, aki mondja neked. *jelentem ki, mert tényleg furcsának találom, hogy senki sincs mellette. Az nem jelent semmit, hogy a banda egyik tagja pár percig beszélgetett vele, teljesen normális dolog, ahogy a tánc is. Amennyiben teljesen új lenne, nem vállalt volna szerintem ilyen közösségi feladatot, tehát azt sem lehet mondani, hogy azért nincs vele senki, mert most érkezett. Talán... valami más oka van ennek? Ahogy viszont haladni kezdünk egy kis táncot és pár italt követően, úgy hozok fel pár ötletet.*
- Nekem tetsző. Még nem tudom, de nem kell félned, nem vagyok pofátlan. *szorítom meg gyengéden csuklóját, míg hátra tekintek, hiszen bár szeretek játszani, attól függetlenül nem engedek meg magamnak mindent, és nem is gondolok itt nagy dolgokra. Majd jön magától, vagy ő ajánl fel valamit. Ahogy azonban helyünkre érünk, nem sikerül tervem, úgy ül le mellém, ütésére pedig felkacagok.*
- Óh! Milyen agresszív kis cicus lett valaki. *vigyorgom vissza, viszont persze nem erőltetem rá a dolgot, tehát nem húzogatom őt, nem fogdosom, nyugodtan ülhet mellettem, ellenben nem csak neki kéne teljesíteni, hanem nekem is, ezért kérdésére egy pillanatig a földre meredek, majd lassan bólogatni kezdek aprókat.*
- A nők szokták szeretni, ha kényeztetik őket. Mit szólnál egy masszírozáshoz? Nem kell rosszra gondolni, fent marad a ruha, csak a hátad és vállad. *ajánlom fel, mert talán ez vonzza őt, nem tudhatom, mit szeretne, de miért ne? Én alapvetően ha barátkozni szeretnék, vagy szimpatikusnak találok valakit, esetleg olyan a kedvem, igen lazán állok másokhoz. A kalapja azonban tetszik, ezért hajtok végre rablást, mert tincseit is szeretném szemlélni, így pedig kapálózása közben hirtelen kerül ölembe, mely meglep, de végül azzal a kezemmel, melyben a kalap van, hátánál tartom meg, kezem a derekára fonódik, gyakorlatilag fél kézzel tartom karomban. Szabad kezemmel egy fürtöt simítok odébb, de mást nem teszek, csak tovább szemlélem, majd a kalap másik kezembe kerül, úgy nyomom vissza fejére, és engedem őt el.*
- Parancsolj. A kalap elvesztése még nem vetkőzés, de akkor figyelek majd rá, hogy a cipőfűzőm ne kötődjön ki, ha máskor találkozunk, nehogy túl sokat láss belőlem... *heccelem kicsit vigyorogva, még nyelvem is gyerekesen nyújtom ki picit, de aztán kérdésére a vállamat vonom meg. Igazából nem akartam szokványos jelmezt választani, ezt nem tartom annak, elérhető is volt, de arról már nem kell tudnia, hogy venni nem volnék képes, és szívességre szorulok.*
- Az egyenruha mindenkinek jól áll. Hát szerinted jól áll nekem? *kíváncsiskodom tovább tőle. Igen, direkt teszek fel ilyen kérdést, mert azért akad komoly téma is a játék mellett, és ez így van rendjén. Én meg akarom őt ismerni, ha nem így volna, akkor a Pokol szájába mentem volna pár lenge öltözetű hölgyhöz.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 12:55 am

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//


*Zaine hozzáállása egészen meglepő a számomra, de pozitívan érzékelem azt, amit mond, így kedvesen el is mosolyodom rajta, majd nemsokára a tánc veszi át a főszerepet egy rövidke időre közöttünk. Érdekes mozdulatok alakulnak ki, kicsit közelebb von magához, én engedek, majd elmenekülök, aranyos kis játék ez, de egyelőre így tökéletes nekem. Viszont a sok bók az már kezd zavarni, nem szoktam meg, hogy ilyen velem valaki, így halkan meg is kérem, hogy ne tegye, de belül nagyon is ordítja a szívem, hogy had halljak még pár kedves megjegyzést.*
- Nem vagyok az a csaj, akit a pasik kinéznek maguknak. Te is biztos csak a ruha miatt néztél ki, amúgy ha az utcán látsz, elmész simán mellettem. *pislogok is aprókat a szemeibe, de hamarosan tovább is lépünk a témán, na meg a helyszínen is, így húz be az egyik járatba, ahol azért elmosolyodok ám szavain. Reméltem is, hogy nem pofátlan, bár az éppen eléggé meglep engem, hogy pont egy ilyen kis sötét helyre akar leülni, mindenesetre nem vagyok egy parázós csaj, szóval már le is dobom magam mellé, mivel nem fogok ám ráülni, így inkább megütöm kissé a combját is, amolyan reakciónak szánva.*
- Ez még nem agresszió. *vigyorgok is vissza, most egy picit se zavar a cicus megjegyzés, valahogy még aranyosnak is találom. A masszír említése viszont ismét új dolog a számomra, így picit el is gondolkodok, ez látszik is rajtam, majd végül vállat vonok.*
- Még soha nem masszíroztak meg, szóval miért ne? *na de még mielőtt erre sor kerülhetne, el lesz lopva tőlem a kalapom, így megyek is utána, de sajnálatos módon sikerül belezúgnom Zaine ölébe, ami egyébként nem direkt történik meg, mégis érdekes szituációt szül, így kapok egy kis simítást is hajamnál.*
- Upsz, bocsesz. *kelek is fel lassan, hogy a kalapommal együtt dobhassam vissza magam a kanapéra, így igazgathassam meg a kendőmön, ami a kalap alatt még rajtam maradt, hiszen azt is húztam rá, így teljes egészében nem láthatta barna hajzuhatagomat.*
- Rendben! Mindenképpen figyelj majd oda! *kacsintok is rá játékosan, majd végül rá is kérdezek a jelmezére. Nem tudom, hogy van-e valami oka, amiért ezt húzta fel, de ha igen, akkor arra kíváncsi volnék, a válasz pedig nem is várat magára.*
- Hát, nem tudom, hogy kinek hogy áll, de neked nagyon is jól. De egyszer megnéznélek normális szerelésben is. *úgy én is teljesen más vagyok, kíváncsi volnék, hogy milyen is lehet úgy Zaine. Na de az tuti, hogy már beismertem, hogy helyesnek tartom, viszont ideje behajtanom azt, amit ígért, tehát hátat is fordítok neki, hajamat pedig előre is húzom.*
- Akkor megmasszírozol? *pillantok is hátra kíváncsian, átengedve neki a terepet, ha szeretne még kedveskedni nekem, ha pedig nem, akkor visszafordulok felé. Ezen se lesz sértődés, inkább csak örülök, hogyha tényleg megteszi, biztosan jól esne, van bennem egy kis görcs az utóbbi időben.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 8:59 pm

//NRT: Sophie és Patrick - 2013.02.09.//

* Nagy meglepetés számomra a koncert, de nagyon tehetséges a banda. Slash a végén egy kicsit romantikázott, több mint valószínűleg sikeresen. A koncert után két pezsgőspohárral indulok meg partnerem felé, majd az egyik poharat átadom. Megdicsérem a bandát, de meg is lepődök, hiszen nem gondoltam volna, hogy csak egy hete gyakorolnak.*
- Hát Slashel volt egy érdekes találkozásom, a kalózlányt órákon láttam, de a Szöszi dzsinnt még sehol sem. *felelem elmerengve, miközben visszaemlékezem a farkasos kalandunkra. Szerencsére ép bőrrel megúsztuk, bár egy ideig kerülni fogom az erdőt, az biztos. Bókja hallatán elpirulok, nem szoktam hozzá, hogy bókolnak nekem. A pezsgő után az italos pult felé indulunk, ahol megkapom whiskymet. Alig fogy el az ital, de Patrick már táncolni invitál, én pedig követem őt. A táncparkettre érve a zene ritmusára kezdünk táncolni. Egy kis idő elteltével ő közelebb lép hozzám és a kezeit derekamra teszi, míg az én kezeim a vállára vándorolnak.*
- Meglepődtem mikor a színpadon láttalak, nem gondoltam, hogy gitározol. *mondom neki mosolyogva, az extrém sportokat már megbeszéltük a karácsonyi bálon, de eszembe sem jutott, hogy érdekli őt a zene is.*
- Nem is kicsit. Nem gondoltam volna, hogy elhívsz. *felelem neki, belenézve a sötét szempárba. Kellemes meglepetés volt a levele, hiszen azt hittem, hogy egyedül kell jönnöm ide. Nagyon jól esett, hogy gondolt rám, kedves gesztus volt tőle. Nem ismerek sok embert a suliból, de Patrick nagyon kedves, figyelmes.*
- Nem nézünk körül a barlangban? *kérdezem tőle érdeklődve, miközben az egyik járat felé tekintek. Pár számot végigtáncoltunk, de én szeretném felfedezni a barlangot is. Ha beleegyezik, akkor közösen megindulunk, hogy felfedezzünk a helyet.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 9:39 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Lassan, először sejtelem szintjén, de aztán egyre határozottabban érzem, hogy bár első látásra ítélek, egészen mást rejt személyisége, mint azt gondolnám. Igen, van benne határozott én, aki öntudatos, viszont teljesen más témában, ellenkezőleg azzal, mit mutat. Szerencsére közös beszélgetés kerekedik, s van, amiben egyet is értünk, ez pedig némi hasonlóságra enged következtetni.*
- Nem tudhatod. Mellettem is elmentek az emberek. Nem láttalak még az évfolyamomban, sem a házamnál... de jóval idősebb nem lehetsz. *felelem szelíden, mert nem szeretném, ha szomorú volna. Bár tehetném, de nem felelek, egyszerűen kacsintok ismét, ám táncunk után nem óhajt térdemre ülni, hiába találkozott ajka pár pohár itallal már. Nem sértődök meg, mert nem szándékom a kaland, ami túlzás, vagy egy komoly kapcsolat, egyszerűen jól szeretném érezni magam addig, míg ő sem sértődik meg, és kölcsönösen akarja a keringőt, az ismerkedést. Közben egy ötletet vetek fel, melyen bár gondolkodik, de válasza végül pozitív, ezért mosolyodom el elégedetten, ám a következő események akadályt görgetnek a teljesítés elé, mert kalapját lopom el, hogy arcát szemléljem meg - még kendőben is -, viszont úriember lévén adom neki vissza, ami hozzá tartozik, és ölembe esve követeli magának.*
- Ugyan már, én kértelek a térdemre, nem gondold, hogy zavarna, ha az ölemet választanád helyette... *legyintek, s ezzel nem ismét felkérem, egyszerűen nyugtatom, hogy nem veszem komolyan a helyzetet. Szavaira nevetek, humoros a párbeszéd, ez a közelebbi ismerkedés és mélyebb témák mellett kellemes. Felvetése azonban csillogást vonz elő szememből, úgy bólintok neki.*
- Én is szívesen nézném meg, milyen vagy, mikor éppen nem kalózként rabolsz és fosztogatsz férfi szíveket, persze nem zavarna, a mostani öltözet sem... Mit szólnál, ha egyszer találkoznánk? *vetem fel az ötletet, talán a bók miatt félreérti, azonban nem randevúra hívom, baráti alapon ismerkednék, mennék el valahova. Nekem nyitnom kell, nem lehetek egyedül, nem merek, nem tudok, mindig volt társaságom, ha nem is a legjobb. Valamiért Rachel olyan a szememben, aki komoly ismerős is lehet.*
- Természetesen, de addig gondolkodj, hogy te mivel kedveskedsz. *vigyorodom el, ahogyan fordul, én pedig nem zavartatom magam, közelebb ülök hozzá, egyik lábam félig törökülésbe, a másik a földre lóg, de behajtott végtagom a derekát támasztja, kezem pedig vállára téved, először végig is simítva rajta, karjára le, majd onnan fel, aztán pedig teszem, amire kér. Masszírozom tehát, nem túl erősen, de jólesőn, finoman, a vállaknál, még egy kicsit a karoknál is, aztán lefelé a hátán, figyelve rá, hogy a gerinc mentét se hagyjam ki, majd tévedjek fel a nyak aljára is, azon hosszú idő alatt, míg őt masszírozom.*
- Rachel, meséld el, hogyan lehet, hogy senki nem hívott el a farsangba, és senki nem masszírozott még meg téged? Biztosan vannak barátaid, akár ilyen körben is érdeklődhetek, nem muszáj komolyabbra gondolni. *kérdezem őt halkan, míg nem hagyom abba, amit csinálok. Remélem, hogy ő is gondolkodik rajta, illetve nem zavarja érdeklődésem, mert ő is kérdezhet tőlem, ha szeretne, most egyedül vagyunk, senki nem zavar, van időnk játszani.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 10:55 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//


*Sejtem, hogy azért akad most társaságom, mert ilyen szexi ruhát húztam fel, ami egyébként tökre nem jellemző rám, de megtetszett, így ebbe jöttem. Nem bánom, azért jól esik látni, hogy néhány ember érdeklődését sikeresen felkeltem, mindenesetre ezt a kis dolgot azért megjegyzem Zaine-nek, hogy szerintem más esetben egyszerűen elsétált volna mellettem.*
- Hát, tényleg nem tudhatom, de így érzem. *ismerem is be vállaimat vonogatva, majd amikor rátér arra, hogy még nem látott, már tovább is beszélek.* - Azt nem tudom, hogy te hányadikos vagy és milyen évfolyamos, de én elsős és Cruos. Tehát talán ehhez van köze annak, hogy még nem láttuk egymást. *mert hát én nekem se tűnt még fel eddig sehol se Zaine, talán éppen itt volt az ideje. Ahogy nézem, nagyon is helyes srác, tehát biztosan észrevettem volna, ennyire ismerem magam, szeretek nézelődni, hiszen mindent a szem elv van, mert bár egyedülálló vagyok, azért nem adom oda magam akárkinek… így a kézre sincsen szükségem még egy jó ideig. Ahogy a kis zugot is megtaláljuk, már le is dobom magam mellé, még csak véletlenül se engedve neki, hogy a térdére üljek és úgy folytatódik a játékunk, mely a kalapom elvételét jelenti, én pedig küzdök is érte, míg vissza nem szerzem és ekkor tűnik csak fel, hogy az ölében fekszem. Na nem maradok ám itt, tehát elnézést is kérek és reakciójára pedig csak egy picikét mosolyodom el. Bár az italt érzem, még azért észnél vagyok, elég jól bírom az alkoholt, nem üt ki egy könnyen, ez az előnye annak, aki sokat iszik… bár mostanában visszafogtam, még mindig a régi vagyok, idő kell a változáshoz. *
- Hát nem igazán szoktam férfi szíveket fosztogatni, de a találkozóban benne vagyok. A Jáspis hálóban lakom, tehát ha látni akarsz, csak üzenned kell. *kacsintok is rá jókedvűen, átadva a fiúnak a kezdeményezést, mivel ez most az ő dolga lesz, hogyha valóban kíváncsi rám máskor is, nem pedig csak úgy mondja most, hogy nekem jól essen. A masszírozást viszont behajtom ám rajta, így fordítok is hátat neki és amikor hallom, hogy valamivel viszonoznom is kéne a dolgot, máris járni kezdenek agykerekeim. Mégis mivel kedveskedhetnék? Annyira nem értek én ehhez, de majd csak kitalálok valamit. Mindenesetre kezem simítása picit meglep, így finoman meg is rázkódom, de szerencsére nem látja arcomat, így nemsokára már jöhet is a masszír, mely iszonyatosan jól esik, halkan fel is sóhajtok és szépen ellazítom izmaimat. *
- Atya ég, ez rohadt jó. *törnek is elő belőlem a szavak, majd elmosolyodva hajtom fejemet is előre, miközben hallgatom is a kérdéseket. *
- Nem tudom, hogy miért meglepő a számodra. Azért nem hívott el senki, mert senkinek se tetszem úgy, mint nő, max csak szórakozásra kellenék. Ez volt karácsonykor is… aztán kiderült, hogy más jobban kellett volna neki. Én mindig a második helyen végzem, mindig van nálam jobb választás egy pasinak. *ismerem is be mindenféle kertelés nélkül, mert nem tagadom a dolgokat, tényleg így jártam és ha már Zaine-el ilyen remekül el lehet beszélgetni és így ellazít, hát miért ne legyek vele őszinte?*
- Barátaim persze akadnak, elég szép számmal, de egyiknek se jutott eszébe megmasszírozni még eddig. *zárom is le válaszadásom, majd lassan hátra is pillantok a másik szép szemeibe, úgy vizslatom egy kis ideig helyes pofiját.*
- És te miért vagy egyedül itt? Túl jól nézel ki ahhoz, hogy ne legyen senkid. *nem tagadom a dolgokat, tényleg így gondolom, nagyon is helyes, tehát túl szép ez az egész, hogy igaz legyen, hogy most velem ücsörög itt, a sötétben és hogy pont engem masszírozgat. Lassan hátra is dőlök, bele a másik ölébe, hogyha engedi és elkapva kezét kezdem el finoman nyomkodni kézfejét, mivel az is nagyon kellemes érzés ám, azt magamnak is szoktam, tehát bizonyára neki is jól fog esni.*
- Szóval mi a nagy igazság? Sorozatgyilkos vagy igazából vagy pszichopata? *nevetek is fel játékosan, tehát nem kell ám véresen komolyan vennie szavaimat, tényleg csak szeretnék vele ismerkedni, mivel vele is nagyon jól érzem magam. Egyre több jó fej embert ismerek meg itt.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 11:18 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Van, amit nem tudok rögtön bizonyítani, magam sem vagyok benne biztos, vagy nem tudhatom, hiába próbálom nyugtatni vele a másikat, ezért nem felelek érzésére, csak szelíden mosolygom, s mikor végre a házát és évfolyamát is tudásomra adja, akkor válik nagyobbá a szám sarkában görbületem.*
- Én az Exortus ház diákja vagyok, és most léptem nem rég másodikba. Örülök, hogy sikerült, azt hittem, nem fog menni, de ezek szerint nem vagyok teljesen hülye, csak... csak akarni kell. *akadok meg a mondat közepén, de hirtelen vágom ki magam, s mosolyommal próbálom a kérdést oszlatni, mielőtt hang formájában öltene testet a lány részéről. Szerencsére nem csak kétes téma akad, nem csak kellemetlen, hanem bizony érdekes, humoros is, főleg olyan szempontból, hogy táncunk és az ital könnyíti társalgásunk, ezért hamarosan hálójának neve is említésre kerül.*
- Rendben, akkor írok majd levelet. Amúgy sincs sok barátom, szóval tényleg elmehetnénk majd valahova. Akár táncolni, azt jól tudunk, de biztos van a kastélyban is érdekes hely még. *hajtom le picit fejemet, mivel így érzem: barátom nincs rengeteg, talán Zoárd volt, aki benyomást tett rám, illetve Lis, valamint Vixi akivel rendeződött a kapcsolat, bár az óta nem is láttam őt. Ez viszont csak három név, amihez két ellenfél is társul, hiába győztem már le mind a kettőt: Lucius és Slash. Nem jó arány. A következőkben viszont a masszírozásra térünk rá, úgy veszem kezelésbe a másikat, testének hátsó részét véve célpontomul, s ahogyan figyelem, pont nőknek való, nem túl erős, de élvezhető, érezhető munkám gyümölcsöt terem.*
- Örülök, hogy jól csinálom, ha szeretnéd még a jövőben, állok rendelkezésedre. *vigyorgok, s tényleg nem okoz gondot, nem arra használom fel a lehetőséget, hogy testének számomra érdekes részein tapogassam. Amint hallom, hamarosan viszont elő is kerülnek a gaz csábítók, bár igaz, én kérdezek rá a témára, ezért figyelek, s Rachel nem túl szerencsés, ezt vonom le következtetés képpen.*
- Nem tudom mi történt, nem ítélkezhetem. Talán bolond volt, hogy eldobott téged, de az is lehet, hogy más neki az igazi. Ne törődj vele, a fiatalság sokszor jár ezzel, inkább csak... élj a pillanatnak. Tudod. *mosolyodom el, biccentve feléje, mikor azonban rám kérdez hasonló témában, picit meg is remegek, talán érezhetően szorítva rá a lány vállára, de nem durván, s pillanatnyi dermedtségemet tekintetem is tükrözi, viszont aztán gyorsan sütöm le szemem, és kaparom magam össze.*
- Nem volt még senki, a múltam miatt. Otthon nem igazán vettek észre. Szeretnék szerelmes lennie, de... nem érdekes. Kiderült, hogy mégsem ketten vagyunk csak. *mormogom orrom alatt, de többet nem nagyon szeretnék neki mondani, mert ez rám tartozik, csak rám, belül magamban, senki másra, még az érintettre sem... Kérdésére viszont lassan kapcsolok, úgy mosolyodok el, s ránt is ki a búból Rachel, amikor tudatomig jut el, milyen megállapításból vonja le a következtetést, mely szerint muszáj lennie valakinek.*
- Pszichopata sorozatgyilkos. A barnákra izgulok. *kacagom el magam, a szomorú viszont, hogy tényleg így van. Mármint a barnák. Nyilván nem a másik. Közben viszont ölembe dől, engedem is neki, s ahogy kezemhez ér, úgy hallgatok el egy ideig, csöndesen élvezve a masszírozást, mely különös számomra, de igazán érdekes élmény.*
- Finom kezed van. *jelentem ki halkan, egy idő után, s bár talán nem kéne a témát erőltetni, mert érzékeny pontra szúrhatok, bizonyára elég oldott a lány ehhez még, ha már az ölembe is dől, és kezemet masszírozza. Kíváncsi vagyok, nem tehetek róla, ezért egy ideig tekintetébe meredek kutató pillantásommal, aztán teszem csak fel a kérdést.*
- Szóval senkid nincs, de... van-e valaki, aki tetszik? Már persze, ha... érted. *jelzem finoman, hogy nem kötelező választ adnia, tényleg baráti csevejt szeretnék folytatni, mert ha már ő beszél és én is, olyanról, mely minket érint, akkor azt csináljuk jól és részletesen. Ki tudja, hova alakul az este.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-13, 11:49 pm

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//


*Hamar kiderül, hogy miért nem futottunk még össze eddig. Nem csak az évfolyamunk más, de még a házunk is, tehát elég egyértelmű, hogy elkerültük egymást, de talán a jövőben ez nem fog folyamatosan így történni. Ahogy viszont hallom, hogy Zaine az évfolyamlépése sikeréről mesél, picit felsóhajtok, majd lesütöm barnaságaimat.*
- Én el akartam tavaly még menni innen, nem is tanultam, idén kezdtem el megtanulni varázsolni. Egyszerűen nem találtam itt a helyem, mindenki csak bántott, de most már másképp érzem. Fejlődni akarok és tanulni! *szorulnak ökölbe kis kezeim, majd felcsillanó szemekkel folytatom is a nagy mesélést.* - Tudod, az a tervem, hogy évfolyamot lépjek és mindent meg is teszek ezért! *nem tudom, hogy ez most mennyire érdekli a másikat, de ha már így beszélgetünk, akkor ezt is el szeretném mondani neki. Ha össze szeretne velem futni a jövőben is, akkor nem kell túl sok dolgot tennie érte, egyszerűen csak írni egy levelet, és már meg is beszélhetjük a dolgot, ezért is árulom el neki most a szobám nevét és láthatóan nem utasítja el az ötletet.*
- Oké, elmehetünk majd mászkálni egyet, úgyse ismerek még minden helyet. *vonok is vállat hozzá, tehát nekem mindegy, hogy mit csinálunk, majd csak feltaláljuk magunkat, ez miatt nem aggódom, hiszen most is remekül elbeszélgetünk egymással. A kis kalapos játék után viszont már a masszírozás is megkezdődik, én pedig élvezkedni is kezdek Zaine kezei alatt, nem tagadva, hogy mennyire kellemes is most mindez.*
- És miért? Nem is ismersz még igazán, miért kedveskednél nekem a jövőben is? Tudod, én semmit se kaptam eddig ingyen, fura nekem ez. *nem tudom, hogy akar-e érte cserébe majd valamit, de tényleg túl szép lenne mindez, ha igaz lenne. Majd talán egyszer tényleg megismerem ezt a fiút és rájöhetek, hogy ő valójában ilyen kedves, úgy, ahogy van. Azt kéri, hogy meséljek, így őszintén szólalok is meg, elmondva a szomorú igazságot. Na nem sajnáltatom magam, de tényleg ő volt kíváncsi a dolgokra.*
- Igen, azt teszem, nem hagyom, hogy letörjön a dolog. Egy ideig rossz volt, de majd én is boldog leszek valakivel, nem aggódom. *most már nem, hogy látom és érzékelem is, hogy egyre több srácnak keltem fel az érdeklődését. Nekem is akad viszont kérdésem és amikor megérzem a kis szorítást, már sejtem, hogy rossz felé haladunk a beszélgetésben, Zaine nem szívesen cseverészik erről.*
- Miért nem vettek észre? *teszem is fel az első kérdésemet, de aztán utána rájövök hamarosan arra is, hogy amikor lett volna esélye, akkor koppanhatott. Na lehet, hogy én értelmezem rosszul, de nem kérdezek tovább, inkább nem, nem akarom elrontani ezt az estét, túl kellemes most minden. *
- A barnákra? Haha, nagyon vicces. *vigyorodom is el, miközben már az ölébe is dőlök, most már nem zavartatva magam és kezét megfogva kezdem el finoman masszírozgatni hatalmas mancsait, mely láthatóan tetszik azért neki és a kedves bókra is csak visszamosolygok rá, nem kerülve pillantását.*
- Persze, hogy van. Ahogy jó pár szép csaj is van a Mysterioban, úgy helyes pasik is, szóval jó a felhozatal, de ezt te is tudod, elég csak tükörbe nézned. *nevetek is tovább most már folyamatos mosollyal arcomon, majd folytatom is.* - Tehát igen, akad több srác is, aki tetszik úgymond, de senkivel nem alakul még semmi, mivel eddig mindig koppantam. *igen, amikor elkezdtem beleélni magam a dolgokba, akkor mindig az lett a vége, hogy én húztam a rövidebbet, hogy az ex kellett vagy valaki más, tehát nem bízom én már el magam ilyen szinten. Inkább csak felpattanok, leszállva a kanapéról, majd Zaine-re sandítok.*
- Maradj itt, mindjárt jövök! De aztán le ne lépj. *fenyegetem is meg aranyosan ujjammal, majd nemsokára el is sietek, de szerencsére nem kell sokáig mennem, mert már láthatok is egy italos pultot. Egy üveg konyak díszeleg az asztalon, na meg pogik és más italok, de csak a konyakot kapom fel és két szem pogácsát, amikkel vissza is sietek Zaine-hez, aki remélhetőleg még mindig ott van, így lecsüccsenve mellé mutatom fel a zsákmányomat.*
- Most raboltam ki egy hajót. Ez a tiéd. *szépen szájába is dugom az egyik pogit, a másikat pedig én majszolom el, hogy ez után a konyakos üveget kinyitva húzhassak rá és nyújthassam át a másiknak.*
- Finom pia, konyak. Remélem nem bánod, de ma szeretnék picit lazulni, elég sok sz**ság ért mostanság, szóval rám fér. *pislogok is néhányat, de így ha benne van, akár együtt el is fogyaszthatjuk egy részét ennek az üvegnek. Ha pedig ellenére van a dolog, akkor majd úgyis megjegyzi, de farsang van, miért ne szórakozhatnánk önfeledten és ihatnánk egy kicsit többet a kelleténél? A jó hangulat garantált már most is szerintem, Zaine eddig partnernek tűnik a dolgokban.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime2013-02-14, 12:13 am

//NRT: Rachel és Zaine - 2013.02.09.//

*Minél többet beszél, annál kevesebb lesz igaz abból, mit róla tartok első látásra, így lep meg, hogy nem érezte magát itt, mert nyilván azért távozna... ennek is oka lehet, azonban mivel érzem, hogy kellemetlen és érzékeny téma, nem kíváncsiskodom tovább, inkább a pozitív oldalra koncentrálok.*
- Biztosan sikerülni fog, csak akarni kell. Jó volna, ha órákon is lenne társaságom, mert most nincs azok közül, akiket ismerek. Most nincs is kedvem órára járni, talán a te lelkesedésed engem is vinne. *gondolkodom el, viszont valahol belül mélyen parancsolok magamnak megálljt. Csak azért, mert nem mozgok úgy, és olyan körökben ahogy szeretnék, nincs annyi kapcsolatom, nem telepedhetek rá rögtön bárkire.* - Ne haragudj, tolakszom. *sóhajtok fel végül, mivel nem szeretném, ha félre lennék értve, vagy pontosan ezzel a magatartással taszítanám őt. Mindig olyan kevés barátom volt, de ők jók, fáj, hogy nincsenek itt. Szerencsére a találkozóban egyezünk meg, kérdésére pedig vállamat vonom meg egy szerény mosollyal.*
- Úgy tudtam, barátkozni így kell, és az ingyen is van. Tévedek? *vonom fel szemöldökömet, mivel alapvetően szeretem ha egyenlőnek tekintenek, emberszámba vesznek, törődnek velem, s ilyenkor bizony jó vagyok. Ellenkező esetben nem. Biztatóan veregetem meg finoman a vállát, szinte már nem is a bevett gesztusként, egyszerűen helyeslő mozdulat ez, melyet szavai váltanak ki. Nem úgy, mint a következők...*
- Mert az utcára dobtak ki. Persze nem voltam hajléktalan, árvaházakban voltam, de folyton megszöktem, ezért egy idő után vissza sem kerültem, a barátaimnál voltam, akikkel az utcán ismerkedtem össze, végül pedig... dolgozni kezdtem, így tartottam el magam, persze csak élelem és alapvető szükségletek szintjén, nem saját lakás értelemben. *mesélek neki egy kicsit, remélhetőleg érti is, hogy mire célzok finoman. Nem voltam banda tag, szerencsére az elkerült, de apróbb lopások személytől előfordultak, hiába nem vagyok alkalmas a házakba való betörésre... aztán persze jött a sport és a verekedés, ami sokat változtatott.* - Egy szegény srác, senkinek nem kell, mikor a napos Jamaicán ott a sok újgazdag báró. *zárom le ezzel, s bár más oka is van, például, hogy összeverve sem kellettem senkinek, vagy az életvitelem miatt, vagy mert aki nekem kellett volna, az már nem volt szabad... egyszerűen így alakult a sorsom eddig. Eddig, mert most változtatni akarok, azért vagyok itt.*
- Örülök, hogy nem csak te tetszel nekem. *vigyorodom el, s egy ilyen este közben, semmi meglepő nincs abban, ha az ember őszinte. Hogy ne lennék az, mikor a csöpp ruhával takart lány most az ölemben van? A tánc és a masszírozás után? Persze pontosan úgy van, ahogy mondta... vonzó külső sok van, de vonzó személyiség... Ahogy viszont fel is pattan, úgy kutatok utána kíváncsian tekintetemmel, kérésébe bólintva egyezek bele, majd dőlök el a kanapén egy idő múlva, mikor távozik, tehát a pogácsát így kell majd számba nyomnia. Van neki hely, le is tud ülni, vagy feküdni, de elég nagy a kanapé, tehát olyan hely is van, ahova nem érek el.*
- Hm... nem kéne hagynom, hogy rosszalkodj, elvégre katona vagyok! Persze a konyak viszont finom, ittam már, úgyhogy... most az egyszer eltekintek ettől. A lazulás sosem árt. *fogadom el az italt, s kissé emelkedve fel, úgy kezdem el kortyolgatni, közben pedig egy másik ötlet, kérés fogalmazódik meg a fejemben. Csak nem ivott annyit, hogy beszélni ne tudjon, akkor pedig már nem sok kell hozzá, hogy...*
- Énekelsz nekem? Legyen ez, az alku, amivel kiválthatod magad. Énekelj nekem egy számot, amit akarsz, amit tudsz, csak a hangod szeretném hallani, minden zenei kíséret nélkül. *közlöm vele, s az ital talán még rá is segít, hogy az ötletbe egyezzen bele. A magam részéről a kanapéra hanyatlok vissza, s onnan figyelgetem a lányt, cikázó gondolataim közepette. Talán még ide való számot is találhat, ami mondjuk a kalózokat érinti, vagy katonákat, ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Farsangi bál - A labirintus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi bál - A labirintus   Farsangi bál - A labirintus - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Farsangi bál - A labirintus
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: