Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Naomi Teigneux szobája I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Naomi Teigneux szobája I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Naomi Teigneux szobája I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Naomi Teigneux szobája I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Naomi Teigneux szobája I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Naomi Teigneux szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Naomi Teigneux szobája Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Naomi Teigneux szobája Empty
TémanyitásTárgy: Naomi Teigneux szobája   Naomi Teigneux szobája I_icon_minitime2013-05-29, 11:51 am

Naomi Teigneux szobája Elegant-bedroom-colors_www.kepfeltoltes.hu_

Naomi Teigneux szobája elegánsan berendezett szoba drága és márkás berendezési tárgyakkal. A fal sötétlila és fehér színű. A szoba nagy részét a franciaágy foglalja el, min a legjobb anyagból készült ágytakaró található. Az ágy fölötti falon található képet személyesen neki készítették. A plafonról csillogó csillár lóg le, ez biztosítja a fényt a szobában. Állítható a fény rajta, szóval lehet teljesen világos, de halványabb fény is. Megtalálható még a szobában egy elegáns sminkasztal hozzá tartozó székkel, egy fehér szekrény, benne Naomi ruháival. A sarokban egy kis hűtő helyezkedik el, amiben az ember mindig találhat egy-két üveg pezsgőt és gyümölcsöt. Az ablakpárkányon néhány értékes dísztárgy van, ami még jobban kifejezi Naomi elegáns stílusát. A szobából nyílik az ajtó a fürdőszobába, ami a hálószobához hasonló stílusú.
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Naomi Teigneux szobája Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Naomi Teigneux szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux szobája   Naomi Teigneux szobája I_icon_minitime2013-05-29, 3:02 pm

//NRT: Gareth-Naomi - 2013.04.09. - Előzmény az aulában//

*Gareth szemrebbenés nélkül kérdez bele intimebb témába... egyre szimpatikusabb nekem ez a srác. Engem se kell félteni, pirulás nélkül felelek a kérdésre, hogy milyen vagyok az ágyban. Hamarosan már a Destrukciós szakház aulájában állunk, ahol elsorolom mi van itt, de aztán inkább felinvitálom a szobámba pezsgőre meg miegymásra. Megszólalásából rájövök, hogy ért a pezsgőkhöz...nagyon helyes.*
- Szerencséd van, és a megítélőképességed is jó. Éppenséggel van Bollinger, Veuve Clicquot pedig mindig található a hűtőmben, véleményem szerint az egyik legjobb pezsgő. Ha jól emlékszem, egy üveg Billecart-Salmon is van nálam. Szóval, megyünk? *pillantok rá. Remélhetőleg megfelelőnek találja a pezsgő felhozatalt, ha nem, akkor is biztos kitalálunk valamit.*
- Hmm, fogalmazzunk úgy, hogy ha szerencséd van, az ágyamban kötsz ki. És nem esti mesét fogok neked olvasni. *kacsintok rá kacéran. Gondolom ő se sakkozást vagy társasjátékot értett "más" alatt, hát akkor ha ennyire akarta, nevezzük nevén a gyereket, ahogy mondani szokták.*
- Rendben, akkor gyere. *mondom, majd elkezdek a szobám felé haladni, hová nemsokára oda is érünk. Kinyitom az ajtót, majd elsőnek én lépek be, és körbemutatok.*
- Ez lenne a szobám. *szólalok meg, majd miután belép, becsukom az ajtót, és ráfordítom a kulcsot, hogy ne zavarjon senki.*
- Helyezd kényelembe magad, én pedig hozom a pezsgőt. *intek az ágy felé, én pedig odamegyek a minihűtőhöz, kiveszem a pezsgőket, és mindkettőnknek töltök, majd a két pohárral a kezemben odamegyek Gareth-hez, leülök mellé és átnyújtom neki azt, amelyikben a Bollinger van. Koccintásra emelem a poharamat, közben pedig formás lábaimat keresztbe teszem. Miután iszok egy kortyot, kihívóan megnyalom ajkamat, de nem teszek semmi egyebet. Hagyom, had kezdeményezzem őt, eddig minden nekem köszönhető, én hívtam fel a szobámba, pezsgőt is adtam, most majd ő jön. Meglátjuk mennyire nagyfiú.*
Vissza az elejére Go down
Gareth Evans
Diák Exortus
Diák Exortus
Gareth Evans


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2013. Mar. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Kobra háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Naomi Teigneux szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux szobája   Naomi Teigneux szobája I_icon_minitime2013-05-29, 5:23 pm

//NRT: Gareth-Naomi - 2013.04.09.//


*Az, hogy Naomi egy kifinomult, nemesi származású nő, nem azt jelenti, hogy egyből finomkodnom kell vele, mert amit eddig mutatott magából, az alapján egy igazi vadmacska, így nem kérdés, hogy még jobban megmozgatja a fantáziám, így meg is kérdem nyíltan, hogy milyen a szexben. Hát elmondása szerint jó, én pedig bízom abban, hogy tapasztalni is fogom, főleg ezután a pezsgős meghívás után. Természetesen megcsillogtatom a tudásomat a pezsgőket illetően, na ez nem azt jelenti, hogy alkoholista lennék, hanem igen jó ízlésemről teszek tanúbizonyságot.*
- Miért nem lep meg.. A Billecartot kihagyom, azt majd az esküvőmön. *Utalok először a Veuve pezsgőre, ami szerintem tökéletesen illik hozzá, a Bollinger pedig egy száraz fajta, szóval lehet, hogy ritkán visz fel magához embereket, de hogy szokott, az biztos, mivel a száraz pezsgő az eléggé férfias. És ha már más elfoglaltságokat is megemlít a pezsgőzésen kívül, hát miért ne mondatnám ki vele nyíltan, és igen, most van Jackpot! De azért látszólag nem szállok el, csak stílusosan igazítok egyet a nyakkendőmön, majd egy halvány mosoly keretében megy a válasz.*
- A szerencse rád is vonatkozik..*Húzom ki magam végül, jelezve, hogy nem váltok át egy ártatlan kisfiúvá az ágyban sem, tudom én a dolgom nagyon jól, ergo neki is lehet egy kellemes estéje..olyan, hogy még repetát is fog kérni! Közben elindulunk fel a lépcsőkön a szobák irányába, s végül meg is érkezünk, így miután nyílik az ajtó, egy elég modern, stílusos szoba tárul elém.*
- Szóval a lila a kedvenced..*Állapítom meg egy elismerő arccal, mely nem a színnek, hanem a stílusnak, berendezésnek tudható be. Tipikus lányszoba a gazdag rétegekből.. Ahogy kattan a kulcs a zárban, egy önelégült mosoly is megjelenik helyes arcomon, bár ő ebből sokat nem láthat, mivel egyelőre mögöttem van, így levetem a zakómat, ami odakint került vissza rám, és jobb híján az ágy szélére tenném le, de túl drága ahhoz, hogy valami miatt baja legyen, így a sminkes asztalánál lévő székre pakolom le szépen.*
- Rendbe..*Le is dobom magam az ágy szélére, majd tekintetem felé irányítom, ahogy hajol le a kis hűtőhöz, így ha figyel, akár hallhat is tőlem egy halk hümmögést, amit látvány érdemel. Végül megérkezik mellém az itallal, amit át is veszek, aztán jöhet a koccintás.* - Akkor egy jó estére! *Kacsintok rá, aztán meg is ízlelem a számomra ismerős pezsgőt, pár korty után pedig az éjjeli szekrényére teszem pihenni a poharat, hogy aztán belepillanthassak a zöld szemekbe.*
- Mennyire szereted a kényeztető masszázsokat? *Húzódok kicsit közelebb hozzá, s mutatóujjam is végigmászik a nyakától egészen az álla hegyéig, szóval érzékeltetem ám, hogy én már most belekezdenék a jóba, ami először őt töltené el kellemes érzésekkel, szóval ha segítséggel, vagy anélkül megválik néhány ruhadarabtól, akkor találkozhat a varázskezeimmel, amikre szerintem igényt fog tartani, már csak a stílusából kiindulva is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Naomi Teigneux szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux szobája   Naomi Teigneux szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Naomi Teigneux szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naomi Teigneux
» Ian Branson szobája
» A szükség szobája
» Nikolai szobája
» Victoria szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Destrukciós szakház-
Ugrás: