Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nil Moriarty I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nil Moriarty I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nil Moriarty I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nil Moriarty I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nil Moriarty I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nil Moriarty

Go down 
+2
Daphne Alucard
Nil Moriarty
6 posters
SzerzőÜzenet
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Nil Moriarty Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime2013-06-13, 8:49 pm

Nil Moriarty QE5FW0tvAwMBA1JOGAVR
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Nil Moriarty Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime2013-06-14, 4:12 pm

Régen mindig élveztem a különféle viszályaikat, remekül fel tudtuk idegesíteni egymást, de aztán amikor majdnem meghaltál a kezeim között, minden megváltozott. Akkor éreztem igazán, hogy nem akarom, hogy bajod essen, hogy nem akarlak elveszíteni és végül teljesen megnyíltunk egymásnak. Összejöttünk és éveken át nagyon boldoggá tettük egymást, mert bár különféle veszélyes helyzetek próbáltak ellenünk tenni, mi mégis kitartottunk végül a másik mellett. Rossz volt, amikor eldobtál magadtól, de aztán valamiért… minden átalakult. Én is többre vágytam, neked se voltam már elég jó. A kapcsolatnak egy idő után vége szakadt, útjaink elváltak és bár én szerettem volna megtartani a barátságodat, sajnos ez nem sikerült. Bizonyára azt hiszed, hogy utállak, és hogy látni se akarlak, vonzódni pedig már egyáltalán nem vonzódom hozzád, de mindez tévhit, ha valóban így érzel. Nil, te mindig nagyon fontos maradsz nekem és szeretlek is Téged, sokat segítettél nekem az évek során, de úgy éreztem, hogy ez nem működött közöttünk… én mégis, nem vetem el teljesen azt, hogy a jövőben ez még másképp alakuljon. Igen, szeretnék ismét közelebb kerülni hozzád, a barátod lenni újból – akár időnként kicsikét több is, hiszen a szex mindig is remekül működött közöttünk -, és hogy ismét minden olyan lesz-e, mint régen, az nem csak rajtam áll.
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime2013-06-14, 4:16 pm

Amikor először megláttalak, egy picikét se voltál szimpatikus nekem. Iszonyatosan nagy egoizmussal rendelkeztél és rendkívül idegesítettél, főleg, ahogy fölényeskedtél velemszemben, de ez egy idő után átalakult. Mintha az csak egy megjátszott Nil lett volna, nem pedig az, aki valójában vagy. Elkezdtünk vonzódni egymáshoz, de te neked nem kellettem, még mindig a régi után vágytál, én pedig kénytelen voltam elfogadni ezt. Aztán egy idő után egyre jobban megismertelek, úgy érzem, hogy jó barátokká váltunk, és hogyha szükségem van rád, te mindig mellettem állsz, ahogy én is te melletted. Örülök, hogy így alakult, hogy idáig jutottunk és hogy megismerhettelek Téged valójában, így már nem tartalak annak, aki eleinte voltál, hanem egy remek embernek, aki egy csodálatos barát és egyben egy remek pár is lehet, mivel érződik rajtad az, hogy mennyire vágynál a boldogságra. Bár én ezt nem adhattam meg neked, remélem, hogy a jövőben valaki majd ezt megteszi helyettem.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime2013-06-14, 4:20 pm

Az a helyzet, hogy nekem soha nem volt gyermekem és Demienen kívül senki se számított az életem során. Ilyenné váltam, nem tehetek róla. Amikor megérkeztél a Mysterioba, nem igazán tudtam, hogy mit kellene kezdenem veled, főleg, mivel tudtam, hogy vérrokonok is vagyunk és ezt tudatnom kellett te veled is. Nehezen, de elfogadtad, hogy az unokaöcsém vagy és megpróbáltalak közelebb engedni magamhoz, de tudom, hogy ez nem sikerült igazán úgy, ahogy szerettem volna. Mindenesetre te vagy az a diák, aki a legjobban ismer, aki beláthatott – mégha csak rövid időre is -, a színfalak mögé és nagyon remélem, hogy a jövőben még közelebb fogunk tudni kerülni egymáshoz. Tudod, még sok reményt fűzök hozzád és bár nem vagyok teljesen kibékülve azzal az életmóddal, amit folytatsz, mégse szólhatok bele teljesen. Mi nem alkotunk még egy igazi családot, ártottam neked, a szüleid halála az én lelkemen szárad és talán ez az a dolog, amely visszafog tőled. Félek, hogy belül gyűlölsz engem azért, amit tettem – azaz amit a bennem lévő démon tett -, és talán ez miatt se merek úgy állni hozzád, ahogy azt megérdemelnéd. Ettől függetlenül nagyon fontos vagy a szívemnek és nem tudnám elviselni, hogyha komoly bajod esne.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nil Moriarty Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime2013-06-14, 4:28 pm

Szóval, mi ránk jutott az a feladat, hogy próbáljunk meg testvérek lenni, mi? Ez csak nekem hangzik kicsikét viccesnek? Ne értsd félre, én tényleg próbálkozom azon, hogy valamennyire jóban legyünk, de nekem nem megy ez így, ahogy azt Sideris és Demien várja. Azért, mert ők együtt vannak, és mert minket nevelnek, ez nem jelenti azt, hogy két idegen srác is majd testvérként fogja szeretni a másikat. Nincs bajom veled, félreértés ne essék, de a szívem csücske se vagy. Ha kell, el tudunk lenni és segítünk is egymásnak, de szerintem a barátságtól is még rohadt messze állunk, nem hogy attól, hogy egy közös család legyünk. Úgy érzem, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni se, aztán majd ha a jövőben ez mégis változni fog, akkor változik, de én képtelen vagyok több energiát fektetni ebbe az egészbe. Túl jónak hiszed magad, és ez nagyon is zavar, főleg, mert úgy érzem, hogy kettőnk közül én vagyok a jobb és ez a fajta versenyhelyzet se a legkellemesebb. Ha majd képes leszel beismerni, hogy igen, én erősebb vagyok, akkor talán én is jobban nyitni fogok feléd. Egoizmus lenne? Meglehet, de ismerd csak be, van mire. Elégedj meg azzal, aki vagy, ne akarj kivételes lenni, mert nekem elhiheted, az az út sok szenvedéssel jár és te túl gyenge vagy hozzá. Aki folyton az italba folytja a bánatát, az nem képes megbírkózni egy ilyen élettel. Légy inkább az árnyékom, védj meg hátulról és akkor akár még társakká is válhatunk, de ne akarj egyenrangú lenni velem és mellettem sétálni, te nem vagy arra méltó.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime2013-06-14, 7:50 pm

Különös szerzet, vén róka! A mai napig kivételes módon kezelsz engem, hatás tekintetében. Szerintem - remélem -, nem lesz már más, aki türelemmel és az eszét használva irányít. Azért remélem, mert idáig csupán bátyám volt az, aki hasonló sikereket ért el, s ő most halott, ha pedig a mintát figyelem, utánad akkor jön ember, ha te már nem leszel. Már nem mondhatlak kölyöknek, ellenben soha nem ismertem ezt az éned, bár ki tudja, létezik-e. Pár év rengeteget számít, de te anno rögtön értetted, miként kell hozzám viszonyulni, értelmesen, higgadtan, vitához folyamodva. Nem is értem, miért vetted magadra az én gondjaimat, miért segítettél ismeretlenül, hiszen rengeteg problémámat oldotta meg a veled folytatott beszélgetés. Mi se ismerjük a másikat mélyen, én viszont szeretek kapcsolatunkra barátságként tekinteni, az pedig különös, hogy hatalmas ismeret nélkül vagy képes helyes tanácsot osztani, az úton tartani. Amolyan támaszt, segítséget adó, komoly bátyámként tekintek rád, ha nem is szó szerint értem a fogalmat rád. Bennem magányos harcosként élsz, ez azonban nem jelenti, hogy nem találkozhatnánk sűrűbben, attól függetlenül, hogy egyetemre jársz. Jót is tehetne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nil Moriarty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nil Moriarty   Nil Moriarty I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nil Moriarty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Moriarty ház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: