Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Vixilien Sandanez I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Vixilien Sandanez I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Vixilien Sandanez I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Vixilien Sandanez I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Vixilien Sandanez I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Vixilien Sandanez

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Vixilien Sandanez Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Vixilien Sandanez Empty
TémanyitásTárgy: Vixilien Sandanez   Vixilien Sandanez I_icon_minitime2013-06-14, 5:36 pm

Vixilien Sandanez Vixi
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Vixilien Sandanez Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Vixilien Sandanez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vixilien Sandanez   Vixilien Sandanez I_icon_minitime2013-06-15, 8:58 pm

Ha a neved hallom, mindig mosolyognom kell, azt hiszem, tőled vadócabb teremtéssel még sosem találkoztam, a szó legpozitívabb értelmében. Fent a Hágón, mikor elsőnek találkoztunk, egy pillanatra azért elgondolkodtam azon, a kardok, amik nálad voltak, ha tovább duzzogok és sajnálom magam, a nyakamat nyesik rövidesen, de szerencsére nem került erre sor, és így van ez mind a mai napig. Gyönyörű lány vagy Vixi, páratlan szépségű. Tiszteled magad, ezért pedig én is téged, és tudod, ha egy szóval kéne jellemeznem azt a tüneményt, ami vagy, akkor az a tisztaság lenne. Megbízom benned, talán a barátomnak is tartalak, nagy kár, hogy irtózatosan régen láttalak, és mára már alig tudom, mi van veled. De remélem ez változni fog, szükségem van egy barátra, lehet, hogy pont rád, aki ha rossz napom van észhez térít, ha pedig jó, velem nevet. Jessie mellett sokat változtam, de mégis begubóztam emberi kapcsolatok terén, aminek a hátrányát én is kezdem érezni. Keresni foglak téged, meg kell próbálnom építeni ezekre a remek alapokra kettőnk között. Csak remélni tudom, hogy te sem bánnád!
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Vixilien Sandanez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vixilien Sandanez   Vixilien Sandanez I_icon_minitime2013-06-15, 9:59 pm

Jaj, Vixi.. én nekem az óta is lelkiismeret furdalásom van, hogy először találkoztunk. A beosztás, aminek a végére már majdnem sikerült elérnem, hogy megölj. Hát.. lehet, hogy én is azt tettem volna a helyedben. Szánalmasan viselkedtem veled, nagyon bunkó voltam, annak ellenére, hogy te csak kedves akartál lenni velem. Éppen ideje lenne oda állnom eléd és bocsánatot kérnem tőled, annyira, de annyira sajnálom, hogy olyan szemét voltam.. mert éppen te vagy az, aki többet ér kettőnk közül, nem is kevéssel. De ha egyszer össze szedem magam, azt hiszem, megpróbállak meghívni egy kávéra, reménykedve abban, el tudod nézni, mennyire nem voltam veled korrekt.
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Vixilien Sandanez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vixilien Sandanez   Vixilien Sandanez I_icon_minitime2014-02-22, 11:57 pm

Fogalmam sincs, mi keltette fel bennem az érdeklődést feléd. Természetesen gyönyörű vagy, talán nem is láttam nálad szebbet még, és a forrongó stílusod is kedvemre van, de közel nem találkoztunk annyit, hogy mélyebben megismerhettelek volna, s ezért ragaszkodnék. Azt tudom, hogy valami nem engedi, hogy feladjam, és "eláruljalak", még akkor is, ha nem vagy a párom. Szeretnék a közeledben lenni, és boldog lennék, ha számomra kedvezően alakulna a kapcsolatunk, de be kell valljam, a kétely azért ott van bennem. Nem egyszer fordult elő, hogy úgy tettél, mint aki esélyt ad, mint aki rendezi velem a dolgokat, de a végén mindig Noelnél kötöttél ki. Nem tudom, meddig tűröm ezt, és a lehetőségek között az is ott van, hogy feladom, mert ha őt választod többször, annak nyilván oka van. Férfiként bánt a vereség, főleg az, hogy nem tudom az okát. Én sem szeretem, ha kihasználnak, még akkor sem, ha van olyan része ennek, amit élveztem, vagy élveznék. Valahol belül a ragaszkodásom ellenére is fáj, amit velem művelsz, de talán a jövőben ez változni fog.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vixilien Sandanez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vixilien Sandanez   Vixilien Sandanez I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vixilien Sandanez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: