Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Konditerem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Konditerem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Konditerem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Konditerem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Konditerem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Konditerem

Go down 
+59
Havasi Zoárd
Zaine Warhurst
Thomas Gledhill
Yvonne Ricci
Elton Ricci Dixon
Chloe Walsh
Nuoma Covern
Nathaniel Cornwlade
Alexandra Alasein
Elijah Donovan
Elisaveta Varlock
Gabriel Perez
Mikael Hargreaves
Luka Dubois
Aristarkh Y. Zhukov
Ruby Rose Re
Sairus Macrain
Naomi Teigneux
Victor Alexandrov
Élias Adachi
Patrick Davis
Takoda Turner
Kimberly Fox
Kyle Brensley
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Christiano Lugano
Wera A. Flinders
Brianne Layton
Bruno Stora
Corina Watson
Scott Reid
Connor Diamond
Raven Dragonov
Zoé Calylas
Caleb Valerious
Octavia Blackwood
Aventhis Johnson
Troy Clayton
Lynessa Loharn
Scott Renfield
Hunyadi Péter
Vanessa Smith
Dimitrij Volodya
Mordana Liward
Cassidy Clayton
Amelia Davenport
Jane Swan
Ryan Bourton
Niamh Sullivan
Lionel Dustsnow
Dyliah Zahira
Mordred Wasimir
Josh Barker
Dorian Deamer
Jack Sharpy
Szikszay Johanna
Leila Hunt
Mesélő
63 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-01, 9:36 pm

Konditerem Konditerem

A Mysterioban nem csak úszásra van lehetőségük a diákoknak, hanem tökéletes sportolási és erősítő lehetőséget nyújt számukra a Konditerem is. Ebben a teremben mindenféle edzőlehetőség megtalálható, az egyszerű súlyzóktól kezdve a futópadon át a szobabicikliig minden. Tökéletes hely ez azoknak, akik meg akarnak erősödni, fel akarnak szedni pár kiló izmot vagy csak egyszerűen formában akarják tartani magukat.
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-09, 4:17 pm

*Leila hallott a kondigépről. Úgy döntött hogy megkeresi és használja egy kicsit. De álmában sem gondolta, hogy mugli gépek is megtalálhatóak benne. Pedig igen. Álmélkodva lép a terembe, rövidnadrágban, topban. Vizes palackját ledobja valahova és haját hátrafogva mászik fel a futó padra. Először gyors tempót választ. Mihelyst a gép beindul, futni kezd. nemsokára érzi hogy izmai bemelegednek. Mikor kellően bemelegített lassabb fokozatra kapcsol és kocogásba kezd. Közben a helyet nézegeti. lehet hogy később felidézi majd a szőnyegen harcművészeti tudását is. Amit abbahagyott lehetetlen mozgáskoordinációja miatt.*
Vissza az elejére Go down
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus
Szikszay Johanna


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Dec. 19.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-09, 4:32 pm

Szép napos januári délután, Kau- mentesen, mert hát a legény lebetegedett. Sajnálja szegényt a szőkeségünk, hogyne sajnálná, de hát ha nem akarja hagyni az úr, hogy ápolja, meg különben is most alszik, hát akkor legyen úgy, ő nem zavarja, ha nincs olyan jó kedvében. És ez most nem az a pillanat, amikor mindenképpen megpróbálja odaírni a listájára a fiú neve mellé, hogy megvan. Nem, csak szép lassan, elsietni semmit se kell, főleg vadállatok szelidítgetését, mert még a végén elhiszi az ember, hogy milyen ügyes és szófogadó is az oroszlán, és azon veszi észre magát, hogy a nyakára csattan a szép nagy fogsor. Puff neki, ezt ő nem akarja, szóval most jöhet a felfedezés ki tudja hányadik felvonása, amikor tovább barangol a kastélyban egymagában, és gondolkodik. De azért ez nem amolyan céltalan sétatúra ám ebben a nagy labirintusban, hanem pontosan tudja, mit is keres, csak még azt nem, hogy hol találja meg, jelen pillanatban csak a konditerem a cél, ha már van, mert ráfér egy kis sport, aminek nem lehet az a vége, hogy fájdalmasan találkozik a talajjal a gravitáció következtében. Rikító zöld rövidnadrágban, és fehér pántos felsőben indult útra, kivételesen minden tincse copfba kötve, még az az egy szál zöld is, amit egyébként ritkán szokott, vállán a táskája, az a bizonyos fehér-zöld saját tervezésben és kivitelezésben, amiben található mindig minden, amire szüksége lehet, jelen esetben egy törölköző, meg egy palack víz. Fülében fülhallgató, zsebében az ipod, és természetesen ismét dudorászik, miközben keresi azt a bizonyos ajtót, és egy kis útbaigazítás után rá is akad. Kihúzza füléből a fülhallgatót, és belép. Ámuldozva áll meg, aztán tekintete a bent tartózkodó leányzóra esik.*
-Sziamia. *köszön nagy mosollyal, azért nem akarja, hogy mindenképpen le is essen a lány, de kipécézte az éppen a társaságában leledző futó padot, és oda is lépked, eléggé lendületesen. Lerakja a táskáját, belegyömöszöli az ipodot is, ha van társaság, arra nincs szükség. Aztán bekapcsolja, és elkezd bemelegíteni ő is, majd marad a kocogás.*
-Johanna vagyok... az Exiből. És te? *fordítja fejét a lány felé, miközben azért kicsit lassít a tempón, hogy még szóhoz is jusson két levegővétel között, egyelőre egészen szépen bírja. *
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-09, 4:50 pm

*Már kezd kifáradni amikor lépteket hall. Kíváncsian fordul az ajtó felé. Már éppen nyílik kifelé, amikor Leila érzi, hogy nem úgy lép ahogy kéne. Irdatlanul pofára esik. A földön fekszik amikor a lány belép. Nyög egyet majd gyorsan felugrik.*
- Szia! Leila Hunt vagyok alias El Eső. ne törődj velem, jól vagyok, az az érzésem hogy látsz még majd elesni. Oh akkor egy házból vagyunk! Örülök hogy találkoztunk. Láttalak tegnap úgy emlékszem. Ott voltál az ünnepségen? nagyon jó volt! Szép volt a dekoráció. És jó zenék meg ételek voltak.
*Gyorsan visszamászik a gépre és fut tovább. Biztos benne hogy előbb utóbb úgy is leesne szóval bátran folytatja tovább a szövegelést.*
- Kivel voltál? Én egy barátommal futottam össze. Aztán a lányt aki lehet hogy tetszik neki felkérte egy másik fiú úgyhogy odamentünk és elkértem a fiút. Úgyhogy a barátom tudott egy kicsit beszélgetni a lánnyal. Neked hogy telt az estéd?
Vissza az elejére Go down
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus
Szikszay Johanna


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Dec. 19.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-09, 5:15 pm

-Leila... Szép név, olyan keleti hatása van. De azért gondolom, nem onnan jöttél. Mármint nem baj, csak éppen nem nézel ki úgy, mint aki valahonnan onnan jött volna... umm, ezt lassan már én se értem, de mindegy is.*legyint egyet, nem veszi ám szívre, kicsit sem. Fellépked a futópadra, és aztán lassabb tempóval kocog, miközben arcán levakarhatatlan mosolyával beszélni is próbál, majd elválik, meddig is sikerül neki mindez. *
-Én is örülök. Még kicsit nem ismerek mindenkit, akit szeretnék, de lassan majd úgy is fogok. *mosolyog tovább, ő nagy emberbarát egy leányzó szóval lehet is számítani arra, hogy ezerrel ismerkedni fog mostantól arrafelé, főleg, hogy már Sentinel. *
-Ühüm, voltam. Bár nem maradtam aztán sokat... mert ráakadtam Marcora, aztán meg megláttam Kaut. Tudod, ő is Sentinel az exinél... meg mától már én is az lettem, és akkor őt levadásztam... aztán meg belázasodott, és nem akartam, hogy baja legyen. *mondja egy apró sóhajjal, ő szívesen maradt volna igazán, de hát ha Kauról van szó, akkor még az állandó morgását is elviseli ám, csak baja ne legyen a fiúnak, márpedig őkelme még mindig lázas, és erőlteti, hogy tökéletesen jól van. *
-Értem. De hát... huh... kicsit olyan filmes hatású ez, de azért tuti biztos meg lehet oldani ezt is. Csak kis idő kell, de amúgy azért jó ötletnek hangzik ez a segítős dolog a részedről. Szerencsés barátod van. *elismerően bólogat és mosolyog mellé de nagyon. Közben kocog tovább, aztán arra, hogy hogy telt az estélye, kicsit elkomorul a tekintete és sóhajt egyet. *
-Az elején jó volt... meg aztán is jó volt. Csak aggódtam Kauért. És zsörtölődik nekem, hogy jól van, meg békén hagyhatom, de most is lázas. Umm... ha néha nem játszaná a bunkót, tök aranyos srác lenne, de nem hiszi el nekem. *motyogja maga elé, ez az egy baja van. De aztán felcsillan a tekintete, már van is egy újabb ötlete, ami valószínűleg szokáshoz híven felejthetetlen következményekkel fog járni akár a fél évfolyam számára is, na de ez még odébb van megvalósítás szintjén szerencsére.*
-De amúgy honnan érkeztél? És hogy tetszik itt neked? *kérdezi nagy lelkesen ismét, aztán le is állítja a gépet, és kifújja magát. *
-Azt hiszem nyújtok egy kicsit. *jegyzi meg felpillantva a lányra, már eléggé bemelegedett ehhez, így le is telepedik, és szépen ráhajlik a térdére, aztán vissza, és kezdi előlről az egészet.*
-Egyébként ha sokat beszélnék, csak szólj rám. Kau szerint fecsegek fölöslegesen egy rakást. *mondja egy apró kuncogással megtoldva, attól ő még beszélni fog, amíg csak módja van rá. Közben szépen leereszkedik spárgába, aztán felnyög fájdalmas arcot vágva, és megpróbál feltápászkodni. *
-Aucs.. asszem meghúzódott a combom. *nyögi ki, bizony fáj egy kicsit, egyelőre még fel se áll, csak tapogatja az említett területet. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://tuatha.blogol.hu/
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 10:58 pm

*Úgy döntött jól jön egy kis testedzés ugyis már eléggé elpunnyadtak az izmai.Most csak egy fekete atléta van rajta egy dögbilétával a nyakában a szokásos fekete farmer egy láncal és fekete deszkás cipő.Lerak egy üveg ásványvizet a padra és a törülközőjét majd kis bemelegítés után a fekvenyomással próbálkozik.Először cask 50 kg mal probálkozik bemelegítés ként később majd növeli de egyenlőre elég ennyi is.*
~Hogy lehetek ilyen hülye hogy enyi tanórát kihagytam csak azért mert mindig elalszok.~*GOndolkozik magában közben emelgeti a súlyt.Ha így folytatja tényleg megfog bukni.*
~Látom azért csak én vagyok ilyen hülye hogy este lefekvés előtt kifárasztom magam.~
*Vissza teszi a súlyt a tartóra majd felül a fek padon kicsit kifújja magát aztán feláll megtörli az arcát törülközőt a nyakába akasztja és kortyolgat egy kicsit a hideg vízből.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Konditerem Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 11:09 pm

*Úgytűnik hogy nem csak a srác fordul meg ilyenkor a teremben, a srác is ide tart. Egy kis Mystralos kirándulás után nem árt egy kis lefáradás, mert érzi hogy még mindig dúl benne az energia, már a belépéskor látja hogy van valaki bent, oda is köszön neki*-Üdv, hogysmint? Ilyen későn kondi?*kérdezi mosolyogva bár ő is pont azért jött. Ő közbe csak oda sétál a húzódszkodóhoz, most jön a hát erősítés de így is szemben van a fiúval. Csak lassan rá akaszkodik majd lassan egyenletes mozdulatokkal húzódszkodni kezd*
-Amúgy ahogy látom már elég jól megtalálod a dolgokat a kastélyba, mikor találtál rá a konditeremre?*kérdezi egy egy lélegzés szünet közbe aztán folytatja a húzódszkodást*
Vissza az elejére Go down
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 11:16 pm

~Hú de rég találkoztam már marco val is.~*gondolja miután betoppan a fiú.*-Hello,Semmi különös lassan már kezdem itt kiismerni magam de még mindig vannak olyan részek ahol még nem jártam és veled? rég találkoztunk már....*Felel de aztán válaszol megint .*Kikell fárasztani magam hogy tudjak aludni.*Mondja egy félmosollyal.Lassan megint felül a fekpadon pihenni.Haját kicsit megigazitja ami most eléggé össze túródott meg az izzadság miatt kicsit rá is tapad az arcára.*
-Rose val nem egyszer mentünk már az uszodába és mindig megakadt a szemem ezen az ajtón aztán bekukkantottam és mondom ha már itt vagyok akkor lefekvés előtt edzek egy kicsit.*Próbálja kicsit ellazitani a karját miközben beszél.*
-És te hogy hogy ilyenkor itt?Azt hittem csak én vagyok ilyen hogy este még mászkálok mindenfelé.
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Konditerem Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 11:30 pm

-Áh abból mindig fognak maradni, ahogy hallom egy bagázs is a múltkor rossz helyre sétállt be, az egyik meg is bánta*mondja kicsit erőltetve a hangon elvégre közbe éppen húzza fel magát, de persze figyel a másikra*-Velem? Semmi különös, el el járogatok Mystrallba, aztán ennyi, nameg készülök az órákra*mondja komoly hangon, persze azért a készülést nem viszi túlzásba*
-Azt hiszem akkor egy nevezőn vagyunk én is éppen fárasztani jöttem magam*feleli félmosollyal majd közbe felhúzza magát egykétszer.*
-Áh szóval jobban össze ismerkedtetek, ezt jó hallani, jófej lány , bár már vele is alig dumálok, mostanába nem igen érek rá semmire, csak néha napján tudok szakítani egy kis szabad idős foglalkozásra*mondja egy félmosollyal majd leugrik és a kézi súlyzók felé veszi az irányt.*
-Áh én is ilyen vagyok, tudod nem jó az alvókám. Ha lefárasztom magam talán egyszerűbben megy, meg amúgy is szoktam járkálni este. Inkább éjfél után alszok... Tényleg és hogy megy a tanulás?*kérdezi ha már egyszer elkezdődött a suli*
Vissza az elejére Go down
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 11:37 pm

-A diák halálesetére gondolsz?*Céloz a bagázs betévedős mondatára a fiúnak.Sajnos neki a készülésről megint eszébe jutott a dupla lecke*-Hát most lehet hogy kiröhögsz de egy órán voltam még csak bent de azon is leégettem magam.Nem tudom mi volt mintha kihagyott volna az agyam fogalmam sincs egyszerűen leblokkoltam.
*Próbál okot találni az egészre pedig szimplán csak az volt az ok hogy nem tanult és csak fél szemmel figyelt a tanárra.*
-Az alvókáról meg annyit hogy én eltudok aludni de felébredni viszont nem.*Céloz ezzel arra hogy javarészt azért nem ért be órára.*
-Most pedig egy kis edzés után talán hamarabb feltudok kelni.De szerintem ha valaki tüzet gyujtana melettem még akkor sem ébrednék fel.De nagyon ritkán ha felkelek a kelleténél hamarabb akkor olyan vagyok mintha ébren aludnék.
*Mondja mosolyogva aztán előrébb ül a fekpad végére egy súlyzót a kezébe vesz és azzal kezd egy kicsit bicepsz re erősíteni.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Konditerem Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 11:45 pm

-Ahm, rossz helyen lehettek rosszkor*mondja tömören hiszen annyira nem ásta bele magát a dolgokba, nameg nem is volt ott*
-Megesik az ilyesmi, szerintem egyszerű stressz. Régebben velem is voltak hasonlóak, de a következők biztosan jobban fognak menni*mondja a srácnak egy apró félmosollyal, elvégre semmilyen rossz nem tarthat örökké. Mondjuk jó sem de az más kérdés*
-Hmm még mindig jobb, nekem pont az alvással van a bajom, de ennek megvan az oka, mióta apáék meghaltak kicsit másképp mennek a dolgok*mondja komorabban, persze úgy érti hogy rosszabbul, a következőre viszont kicsit elmosolyodik*
-Szerintem azért a tűzre csak felébrednél amúgy meg van itt elég víz*céloz arra hogy bizony az iskola az óceán közepén úszkál. Közbe csak lassan emelgetni kezdi a súlyokat*
-És amúgy te miért jöttél ide?*apró kérdés de ezt még nem tudja*
Vissza az elejére Go down
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-27, 11:54 pm

-Hát akkor egy cipőben járunk.*Mondja msot enyhe komorsággal az arcán.*-Viszont annyiból jobb hogy szinte úgy nőttem fel hogy szülők nélkül és így valamenynire már tultettem magam az egészen.*Neki is most jut az eszébe hogy talán ideje lenne majd a szülei sirjához is elmenni.Talán egy csokor fekete rózsát majd visz .Kicsit elbambul majd az utolsó kérdésnél kicsit magához tér.*
-Őszintén?Az új szüleimtől menekültem akik örökbe fogadtak kb 14 évesen.Igaz hogy a szüleim se nagyon akarták és a mostoha szüleim hogy legyen bármi közöm is a varázslatok hoz de ez már annyira nem tudott érdekelni így könyvekből pár alap varázslatot még megtanultam és úgy jöttem ide a szüleim félretett pénzéből amit az egyetemre gyüjtöttek volna.*Meséli el röviden az egész okot persze közre játszott más is hogy ide került de azt már nem nagyon akarja elmondani elég ez is.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Konditerem Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-28, 12:03 am

-Nekem három éve haltak meg, azóta mondjuk hogy csak tengek otthon néha néha rámköszönt a távoli családi kör aztán úgy gondoltam elhúzok ide. Talán jobb lesz*mondja komolyra véve a szót, de úgy tűnik hogy a sráccal tényleg egy cipőben járnak, közbe csak hallgatja a másikat*
-Áh szóval akkor nem akarták hogy közöd legyen a varázs világhoz. Nem lehetett könnyű, akkor most úgy vesszük hogy megszöktél otthonról?*kérdezi kicsit komolyabb hangon miközbe párat még beletol a súlyzóba, majd ismét a srác felé néz*
-Nálam ilyen baj nem volt, bár a szüleim nem azok a sötétmágus típusúak voltak, de szerintem ha élnének én se itt lennék hanem teszem a Roxfortban vagy a Lazgardban, az finnországi mágusegyetem, de valahogy nem fogott meg. Szóval rólam senki nem tudja jelenleg hogy itt vagyok*mondja komoly hangon a srác felé*-És mihez kezdesz ha végzel?
Vissza az elejére Go down
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-28, 12:24 am

-Hát vehetjük úgy is bár a mostoha szüleim se nagyon szerettek úgyhogy nekik teljesen mindegy hogy hol lakom nem érdeklem őket és hiába mondja bárki is hogy új szülök új életet lehet kezdeni én akkor sem fogom őket a szüleimnek tekinteni.
*Lassan leteszi a súlyokat a földre majd feláll.Neki az edzés most elég hamar véget ért így leül a padra pihenni enyhén piros arcal.*-Értem...és rokonaid nincsenek akik talán egy kicsit törödnének veled? vagy néha feléd néznek hogy jól vagy e vagy bármi ilyesmi.*Kérdezi a fiút majd ujra meg szólal.*-Na látod ez az a kérdés amin én még soha nem gondolkoztam és szerintem egy ideig még nem is fogok.Majd eldől hogy mire viszem ebben a suliba lehet hogy majd átmegyek másik suliba tanárként vagy akármi de most fogalmam sincs hogy mi lessz.
-Tudom hogy nem illik ilyet kérdezni de a szüleid hogy haltak meg?*Fogalmazza meg kérdése végét egy kicsit nyersen de hát mit tud tenni ő ilyen.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Konditerem Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-28, 12:34 am

-Azt hiszem értem miről beszélsz*mondja egy kis félmosollyal, ő se tudná szeretni azokat akik nem az igazi szülei főleg ha azok se szeretik. Közben ő maga is befjezi az emelgetést és lerakja maga mellé, de még ülve marad*
-Távoliak, nekik is megvan a saját családjuk, meg ott úgyis csak többediknek érzem magam, akkor meg mindegy hol vagyok nem?*kérdezi egy kicsit keserűbb mosollyal ő valahogy mostanába jobban bírja egyedül mint a múlt emlékeivel törődve*
-A tanárság jó dolog lehet. Főleg akinek türelme van, azt mondják hogy nincs jobb átadni valakinek a tudásod. HÁt ha szerencséd van meglátod, minden esetre sok sikert kívánok hozzá*mondja de ekkor jön a kérdés amit a srác tesz fel. Csak lassan megcsóválja a fejét *
-Balesetben, elégtek*mondja egy kicsit tömören, valahogy erről mindig nehezen esik beszélnie*-Már megtörtént szóval nem vagy tiszteletlen, nekem kéne túltenni magam a dolgokon...
Vissza az elejére Go down
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-28, 1:01 am

-értem....*Hiába is tagadja marco jack észre veszi az arcán hogy azért ez a kérdés nem kellet volna.Nem akarja pont most magára hagyni a fiút de már szinte le ragad a szeme ahogy már ki pihente magát a padon.*
-Szerintem én lassan indulok.Úgy érzem ma ennél többet nem tudok teljesiteni és már igy is majd leragad a szemem.
*Mondja a fiúnak kicsit majd 2 perces hatás szünet után folytatja.*
-Ha gondolod akkor holnap össze futhatnánk egy sör re mystral ban.*Megejt egy mosolyt majd feláll a padról törülközőjét a vállára teszi majd lassan az ajtó felé indul.*
-Remélem egyszer majd neked is sikerül tultenni az egészen magad.Csak annyit tudok mondani hogy nem jó ha mindig a mult ban élünk mert egy idő után felemésztik az emlékek az embert.
*Mond ja kicsit halk és komoly hangon.*
-Na akkor én távozom is ha gondolod hogy maradsz még edzeni egy kicsit akkor itt hagyom a vizet.*Egy pillanatra a fiúra néz majd elköszön.*-további jó estét akkor és remélem még össze futunk valamikor.Hello.*Köszön el majd kinyitja az ajtót és azzal távozik a szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Konditerem Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-01-28, 1:29 am

*A srác úgytűnik hogy befejezte az edzést és megy is . Marco se akart már sokáig maradni így csak feláll majd kezet fog a sráccal*
-Oké benne vagyok akkor majd valamikor leugrunk aztán iszunk egyet*mondja mosolyogva, a következő szavakra csak bólint*-Mindenhez idő kell, úgytűnik nekem több de majd csak sikerül tudod a jég hátán is meg élek*mondja egy félmosollyal a következőre pedig csak bólint*
-Akkor majd találkozunk addig is hali*köszön el a sráctól majd nemsokára ő is elindul a szobája felé csupán vissza pakolja a súlyzókat*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Konditerem Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-05, 1:58 am

*Késő este van ugyan, de Josh még igazán elemében van, így most úgy dönt, ideje kicsit meglátogatni a konditermet. El is indul, egyenesen az óceán alá, hisz ott található a konditerem. Most egy fekete melegítőnadrág és ugyanilyen színű trikó van rajta, amire felvette a farmeringjét is, hogy odáig se fázzon. A bakancsa helyett is csak sportcipőt húzott fel, hisz acélbetétesben elég nehéz edzeni. Ahogy a kacskaringós folyosón halad, eszébe jut, amikor először járta ezt az utat, akkor találkozott először Daphnevel és igen érdekes találka sült ki belőle. Az biztos, hogy nem felejti el azt az első alkalmat. Egy ideje már nem látta ugyan a lányt, de tudja, hogy jól van, bár az elválásuk is elég furcsa volt. Az emléken csak mosolyog egyet, majd hamarosan meg is érkezik a terembe, ahova rögtön be is nyit. Természetesen üres, nem sok olyan ember van a Mysterioban, akinek éjfélkor jutna eszébe gyúrni, de Josh már csak ilyen. Ha most érez hozzá kedvet, akkor most jön le. Le is veszi a farmeringet, majd elkezd bemelegíteni, hogy aztán nekiugorhasson a különböző kondigépeknek.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Konditerem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-05, 2:06 am

*Egy kissé sötét kinézetű srác érkezik , most kicsit lengébb öltözékben, egy rövidnadrág és egy újjatlan póló. A fiú már egy ideje gondolkozott rajta hogy le kéne jönni, és úgytűnik most találta meg az alkalmat, vagy éppen a kellő időt hogy így tegyen, az arca kissé komolykás, de álltalában ez megszokott tőle. Kevés embernél tud csak mosolyogni, és mégkevesebbnél szívből. Végül úgytűnik megtalálja a konditermet, majd lassan be is lépked, ami kell az itt mind megvan, súlyok mindenütt, kétkezes, félkezes, húzódszkodáshoz alkalmas gépek fekvőpad... A fiú már egy ideje nem igen edzett érzi is hogy nem ártana ismét kicsit bele lendülni, viszont gondolatai közepette észre vesz egy srácot, akit történetesen ismer is a hajós dologról...Kicsit megtornáztatva a vállát meg csuklóit lép közelebb a sráchoz egy jobbot nyújtani neki köszönés képpen*-Szia.. Úgy tűnik hogy nem csak én vagyok olyan elvetemült hogy éjjel jövök le súlyozni*mondja egy kisebb félmosollyal a srác felé majd a mosoly hamar el is tűnik*
-Amúgy hogysmint?*nem nagyon ismeri a srácot de attól még megkérdezheti elvégre első közös hulla cipelésükön már túl vannak, mégha a lány végül mégis vissza tért az élők soraiba akkor is*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Konditerem Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-05, 2:30 am

*Késő van ugyan, de ez Joshnál nem jelent semmit, ő most is ugyanolyan szívesen jön le erősíteni kicsit, mintha délután lenne. Épp a bemelegítés közepén tart, amikor ismét nyílik az ajtó. Meglepetten pillant oda, vajon ki lehet az ilyenkor? Talán egy ismerős meglátta és utánajött? De nem, amikor odapillant, Mordredet látja meg az ajtóban, aki szintén edzéshez alkalmas öltözékben virít. Eléggé meglepődik, hogy nem ő az egyetlen elvetelmült, akinek ilyenkor jut eszébe, hogy konditerembe jöjjön, de mivel nincs baja a sráccal, még örül is a társaságának. Amikor Mordred köszönti, ő is hasonlóképp tesz és kezet fog a sráccal.*
-Üdv. Én is épp erre gondoltam. *ejt meg egy szélesebb mosolyt Josh, majd tovább kezdi húzni a karjait, hogy bejárassa az izmokat. Közben egy kérdést is kap a másik fiútól.*
-Megvagyok, kösz a kérdést. Tetszik a suli, egyre több az ismerős, szóval igazán jó hely. *mondja őszintén, hisz tényleg jól érzi magát, főleg, hogy az utóbbi időszakban szerencsére semmi kellemetlen nem történt. Leszámítva egy dolgot, de azon az ügyön is már dolgozik.*
-Na és veled? Rég nem beszéltünk. *mondja, na nem mintha olyan túl sok szót váltottak volna korábban, inkább csak minimális ismeretségük van.*
-Jól tudom, hogy az az albínó leányzó... őőő... Mordana? Szóval, hogy ő a barátnőd? *kezd el érdeklődni a srác felől Josh, hisz mintha korábban ezt mondta volna Mordana, így érdekli, valóban jól emlékszik-e. Közben hasra is veti magát és nekilát néhány fekvőtámasznak. Nem megerőltető neki, hisz izomzatban nem szenved hiányt, hála a kovács édesapának, akinek korábban sokszor besegített. Na persze azóta még edzett is mellé, ezek összhatásának köszönhető jelenlegi külseje.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Konditerem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-05, 2:49 am

*A srác válaszára csak egy félmosollyal bólint*-Hát akkor valószínüleg egyre járt nagyon az agyunk, amúgy szerintem legalább ilyenkor nincs akkora sürgés forgás, az ember nyugodtan tud kicsit mozogni*mondja még hozzá téve, igazából ezért is választotta a késői alkalmat, a kérdésre kapott válasznál csak komolyan bólint*
-HÁt kell is már némi pihi elég nagy a hajtás, nameg azok a fura esetek mint múltkor azzal a Viking hajóval elég fura volt nemde?*kérdezi még kicsit elgondolkozva a srác felé pillantva*
-Amúgy nekem is tetszik csak méregtanból kicsit még rá kéne gyúrnom egysmásra, de azt hiszem lesz aki segít ebbe*teszi még hozzá a kérdésre kicsit később felel egy pillanatnyi reakció idő múlva*
-Egész jól.. azt hiszem jó ideje nem mondhattam ennyire biztosra. Voltunk családnál még ünnepek előtt volt egykét pihi nap, szóval azt hiszem egész jól. Leszámítva hogy tanulni kell de hát erre válalkoztunk*kulcsolja össze a kezét a mellkasa előtt, majd lassan oda lép a húzógép felé és lassan leülve kezd el hátazni, nem olyan megerőltető főleg hogy nem titáni súlyokkal nyomja csak hogy érezze. Ekkor jön még egy kérdés amire egy pillanatra kicsit félmosoly is ejt*
-Több mint barátnő*mondja egy kicsit kurtán, miközbe párszór még húzódszkodik, a súlyoknál, hiszen emlékszik a vérszerződésre. Egy sima barátnővel nem csinálta volna meg és tudja hogy Mordana több, és ezt érzi is.. Közbe azért figyeli a srácot majd kicsit elismerően bólint*
-Elég könnyen emelgetsz, sportszerűen csinálod vagy esetleg a családba van aki fizikai munkát végez?*kérdezi kicsit érdeklődve a srác felől*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Konditerem Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-05, 3:27 am

-Igen, én is jobb szeretem, ha nem kell egyszerre tíz ember izzadságát szagolni. Sokmindenhez inkább így is a természetet választom, de vannak egyes dolgok, amikhez konditerem kell. Na meg elég hideg is van most odakint. *mondja a srác, majd a viking hajós dologra elvigyorodik.*
-Na igen, valahogy jó érzés, hogy újabban nincs semmi haláleset vagy hasonló és nyugodtan lehet az ember. Az a viking hajó meg tényleg furcsa volt, bár nekem nagyon tetszett. Tudod, rajongok a viking mitológiáért. *mondja, majd a srácnak elárul egy olyan dolgot is, amit senki más nem tud.*
-Amikor a hajón voltunk, elraktam magamnak a tőrt, amivel a véresküt kötöttük. Egészen a visszaútig nálam volt, így örültem, hogy szereztem egy igazi viking ereklyét... aztán a tőr mégis más gazdát választott, Roset. De meg is érdemli, hisz az ő halálával térhettünk vissza. Még szerencse, hogy őt vissza lehetett hozni. *mondja mosolyogva, hisz neki tényleg tetszett az a kis kaland, még ha elég veszélyes is volt és mivel Rose él, sőt, nagyonis jól van, ez még egy ok arra, hogy mosollyal emlékezzen vissza, ne pedig újabb sötét eseményként. Közben a tanításra és a sulira terelődik a szó. Amikor a srác utalást tesz arra, hogy méregtanból lesz, aki segítse, egyből tudja, hogy bizony jól emlékszik, Mordred és Mordana együtt vannak.*
-Hazautaztál? Máris? Na fene... Én még nem voltam otthon és egyenlőre nem is tudom, mikor megyek haza, de majd én is megejtem. *feleli a srác, majd folytatja.*
-Na igen, ez egy suli, a tanulás a velejárója. *mondja, majd mostmár a srác is kimondja, hogy a fehér hajú lányka bizony a párja. A mondatra csak mosolyog a srác, kedvesen fejezi ki magát Mordred. Egy kicsit azonban még visszatér az előzőekre.*
-Amúgy te hol is laksz? Még nem sok mindent tudunk egymásról, szóval, ha nem gond, akkor most kicsit informálódok. *majd le is fekszik a földre, hogy nekiállhasson a fekvőtámaszoknak. Könnyedén csinálja őket, amit az inflatusos fiú meg is jegyez.*
-Az apám... kovács. *mondja szaggatottan, hisz azért fekvőzés közben az ember nem beszél ugyanolyan könnyedén, mint alapban.*
-Ragaszkodik az eredeti... kézi kovácsoláshoz. Minden saját maga készít... és formáz. Nagyon ritka manapság... a legtöbben már gépesítenek. *mondja a srác, majd egy kis szünetet tart a beszédben, aztán pár fekvővel később folytatja.*
-Korábban gyakran besegítettem neki. Ez adott alapot... amire ráerősítettem. És azt tartom. *mondja, majd abbahagyja a fekvőtámaszokat és felkel és leül ő is egy hátizom erősítőhöz, de más fajtához, mint amilyennél Mordred ül. Ő emeli a súlyokat, míg Josh összezárva maga előtt a kezeit erősíti izmait. Persze nem csak a kezeit zárja össze, hisz ahhoz nem kéne gép, két fémkart húz magával.*
-Na és te? Ahogy látom, te sem vagy egy puhány gyerek. Neked honnan vannak az izmok? *kérdez vissza, miközben tovább folytatja az erősítést.*
-Amúgy azt mondtad, hogy haza utaztatok. Vagyis Mordanat is magaddal vitted. Hogy tetszett neki nálatok? És mi jót csináltatok? *kérdi, majd hozzáfűzi.*
-Na persze, csak ha nem gond, hogy erről érdeklődöm. Ha nem akarsz, nem kell válaszolni, feldobhatsz más témát is. *mondja a srác, hisz nem mindenki szeret a kapcsolatáról nyíltan beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Konditerem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-05, 3:54 am

-Annyi biztos, bár a hideggel nem lenne gáz de ha leizzadsz könnyen tüdő gyulladást is kaphatsz, bár , végülis csak egyszer élünk és már a létünkkel kockáztatjuk annak a tényét hogy meghalunk e vagy sem*mondja kicsit komolyabb hangon de azért nem rossz kedvű, csak hát Inflatusos*
-Hallottam a halálesetekről , legalábbis csak úgy hírből, egy srác halt meg nemde?*kérdezi majd a következőre bólint miszerint érti, mindenkinek van valami hobbija*
-Szép is volt, nekem azzal a fura őrzővel voltak inkább fenntartásaim. Amúgy jó ha van valami dolog amiért rajonghatsz. Én inkább a Germán, kelta Mitologiába olvasgattam régen*teszi hozzá most már lassan leülve a saját gépéhez. A következőkre viszont egy kicsit el is csodálkozik, és megáll egy pillanatra*
-Hmm vannak tárgyak amik önmaguk választják meg a gazdájukat, Rose végülis ráfizetett, de gondolom azért sajnáltad kicsit hogy nem maradt nálad nem?*kérdezi egy fél mosollyal miközben megintcsak neki kezd a súlyok húzásának, persze figyel a srácra is*
-Csal pár napra, tudod a szüleimmel úgy ahogy elég jó a kapcsim is, na meg nem is egyedül mentem. Mordanat be akartam mutatni a szüleimnek na meg szerettem volna el is vinni a szünetbe. Szerencsére sikerült*mondja , a tanulásra pedig csak bólint. El vállalta most már végig fogja csinálni, egy része nem is olyan nehéz a többine meg túl esik*
-Hát mondjuk úgy hogy elég sok laki vagyok, de a családi bírtok írországban van, szóval azt a helyet hívom leginkább otthonomnak*mondja komolyabb hangon azért mégis csak az a hely az ahol kiskora nagy részét már leélte, és ahol fel nőtt. Aztán Josh mesél az apjáról meg az izom építésnek erről a különös ámde természetközeli, és nem kevésbé hasznos oldaláról *
-Akkor elhiszem hogy miért megy ilyen könnyen. A legtöbben azt hiszik hogy sima konditól erősödnek, pedig az otthoni meló sokat segít, gondolom húst hússal eszel, szóval nem vagy finnyás kaja dologba*mondja egy kicsit megállva az emelgetéssel, majd vesz egy mélyebb levegőt és folytatja*
-Mondjuk úgy hogy fiatalabb koromba vállalkozó szellemű voltam és elég sok sportot kipróbáltam, azóta kicsit már abba maradt mert a suli leszívott nameg annyi időm se volt már rá. *meséli el. Neki nem olyan különös hogy lett izmos, igazából csak az akart lenni és ezért dolgozott és az lett. A srác kérdésére viszont most már egy szélesebb mosolyt vág, nem zavarja hogy a srác kíváncsi*
-Igen őt is. Tudod amikor megismerkedtünk meg kérdeztem hogy lenne hozzá e kedve. És ő igent mondott. Mástól nem kérdeztem volna meg de ő.... tudod különleges lány*meséli nyugodt hangon most kicsit abba hagyva a súly emelgetését is*
-Szerintem tetszett neki, legalábbis örülnék ha így lenne, egyedül a szüleimről nem tudom milyen benyomása lett, de igazából ezt még nem is kérdeztem, tudod ők... hogy fogalmazzak... közvetlenek*mondja elvégre a szüleit nem is tudja mással lefesteni csak ezzel a szóval, az utolsó kérdésre enyhén oldalra dönti a fejét*
-Hát eltöltöttünk két nagyon szép napot, közbe megmutattam neki a környéket, meg a kedvenc helyemet, és jól éreztük magunkat nameg.... ~vérszerződést kötöttünk~*teszi hozzá de ezt már csak magába, egy pillanatra lepillantva a hegre is, de egy fura kissé talán ábrándosabb mosollyal, viszont nem nézi sokáig kicsit hirtelen is néz vissza a srácra*
-Nincs mit szégyelnem vagy titkolnom, együtt vagyunk aminek örülök is. Szóval nem gond, ha olyan téma lenne úgyis mondanám*mondja kicsit komolyabb hangon majd lassan ellazítja a vállát*


\\fagy\\
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Konditerem Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-08, 12:55 am

//olvad//

-Na épp ezaz, tüdögyulladáshoz pedig abszolút nincs kedvem. ~Bár, ha van, aki ápolgatna, míg beteg vagyok...~ *gondja hozzá a végét a kimondott szavakhoz és ez a gondolat mosolyt csal az arcára.*
-Érdekes megfogalmazásaid vannak. Le se tagadhatnád, hogy Inflatusos vagy. *állpítja meg Josh, majd egy számára nem éppen kedvelt témánál kötnek ki.*
-Igen, jól hallottad. Sirius Alucard volt az a srác. *kicsit megrázza a fejét, hisz nagyon sajnálja a srácot. Amennyire megismerte normálisnak tűnt és bizony még nem kellett volna ilyen fiatalon meghalnia. Szerencsére azonban nem akadnak le sokáig ennél a témánál, így a vikinghajós sztori kerül górcső alá.*
-Na igen, kicsit furcsa volt az a nő, de legalább segítőkész. A maga módján. *bólint rá a szavakra a srác.*
-Kelták, igen, az ő mitológiájuk szintén nagyon érdekes. *helyesel, hisz ő maga is szereti az efféle témákat. Közben elmeséli, mennyire meg akarta szerezni azt a tőrt a hajóról, de mégse sikerült.*
-Persze, hogy sajnáltam. De megérdemli, hisz az ő halála nélkül nem juthattunk volna vissza. És azért nem lehet kellemes érzés, hogy átmetszik a torkod és elvérzel. *mondja josh egy kis fintorral, majd Mordredről, Mordanaról és a közös útjukról kezd érdeklődni.*
~Kapcsim? Na ezt se gondoltam volna, így rád nézve.~ *akad fenn kicsit ezen a szón a srác, de csak magában jegyzi meg. Mindenkinek saját dötnése és stílusa, hogy hogy beszél, csak egy ilyen sötét, keményebb megjelenésű srácból ezt nem nézné ki.*
-Értem. Hát a fő, hogy akkor összejött és jól sült el. Legalábbis gondolom, hisz nem panaszkodsz. *amikor Mordred mesél, ő a kondigépet nyúzza, csak akkor áll le vele, ha valamit hozzáfűzne ő is a hallottakhoz.*
-Írország? Akkor nem is lakunk olyan túl messze egymástól. Én Angliából jöttem. *mondja egy kis mosollyal, hisz nem gondolta, hogy ennyire közel laktak eddig egymáshoz.*
-Na igen, én se a konditól lettem elsősorban ilyen. ha az ember kovácsműhelyben nől fel, akkor könnyen megizmosodik. *feleli a mondat első felére Josh, majd folytatja.*
-Azért nem csak húsokat eszek, bár az tény, hogy nagyon szeretem. Hogy mennyire vagyok finnyás... hát, hiába vagyok angol, a hazai kajákért azért nem rajongok. Mindig is jobban szerettem a külföldi konyhát. *mondja majd megrántja a vállát.*
-De hát ez van... nem vagyok tipikus angol. Szerencsére. *talán furcsán csenghetnek ezek a szavak, de Josh tényleg nem rajong az angolokért. Teljes mértékben megérti, miért állnak hozzájuk úgy a külföldiek, ahogy. Ő éppen ezért is igyekszik teljesen másképp viselkedni.*
-Valóban? És mik voltak ezek? *érdeklődik kicsit, hisz kíváncsi, Mordred vajon melyik sportokba kóstolt bele. Mert az látszik rajta, hogy ő sem egy puhány. Aztán újabb témaváltás következik, a célkeresztben Mordana.*
-Különleges. Minden bizonnyal, hisz már külsőre sem hétköznapi. Nehogy félre értsd, nagyonis szép lány, csak ugye nem minden nap futsz össze albínokkal... Bár mióta ide járok, ez kissé megváltozott így, hogy már hárman is vannak. *neveti el magát a srác, majd tovább hallgatja az Inflatusos fiút az utazásról és a lányról.*
-Közvetlenek. *erről a szóról rögtön Michelle ugrik be neki, hisz ő mondta neki még régebben, hogy a közvetlensége miatt nem mindenki kedveli. El is mosolyodik a lány emlékén és egy mosolygós kép jelenik meg a lányról a srác agyában. Nagyon kedveli a kis orosz szépséget. És ha jobban belegondol, már ő is meghívta a lányt magához és Michelle is igent mondott anno. Ha az ember egy kicsit kombinálja a dolgokat... szépnek tűnik a jövő.*
-Szóval egy amolyan kis terepszemle volt, hogy a következő alkalomkor már ismerje kicsit a helyet. Az is jó. *bólint a srác szavaira, bár pontosan nem tudja, mit csináltak vagy merre jártak, de biztos jó volt nekik.*
-Nem is kell szégellned, szerencsés vagy vele. *mondjuk Josh nem igazán tudná elképzelni magát azzal a lánnyal, mert ugyan a második találkozásukkor már egész jól elbeszélgettek, de valahogy mégis... jobban illik Mordredhez. Na meg neki most a kis Michelle a célpontja.*
-És amúgy hogy-hogy épp a Mysteriot választottad? Lehet, kissé sablon kérdés, de akkor is érdekel, ki miért választotta pont ezt a sulit. *mondja, majd folytatja a testedzést.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Konditerem Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime2010-02-08, 1:29 am

-Elhiszem, kinek lenne?*kérdezi derűsen de azért nem felejti el, a a súly emelgetését sem, elvégre azért félig meddig edzeni is jött ide le. Amikor a srác megemlíti hogy le se tagadhatja azt ami, a srác kicsit ravaszul vigyorodik el*
-Hát mindenki arra büszke amivel megáldotta a jósors, nameg én örülök is hogy oda kerültem , azért ne képzeld azt hogy kizárólagosan csak a halál iránti élvezet hajt, mert a szakom közel áll hozzá*teszi hozzá barátságos hangnembe, majd jöhet egy kis pihenő*
-Nem ismertem a srácot, de minden esetre, eléggé fura hogy itt ilyesmi történhet. Főleg hogy csak annyit tud mindenki hogy meghalt. Hogy miért? azt már nem*mondja inkább csak furcsálkodva mintsem sajnálkozva, elvégre ő nem ismerte a fiút, így miért sajnálná?. A következőkre csak bólint*
-Hát leszámítva a módszereit, bár ha belegondolsz, végülis kihozott minket onnan.*mondja egyetértő bólintással, Josh felé majd a következőre kicsit elmosolyodik*
-Tudod , igazából ezt nem lehet tudni milyen érzés , ameddig meg nem történik a legtöbb ember fél a haláltól, vagy magától a fájdalomtól, pedig csupán az oda vezető út a félelmetes, ami része is az életnek. Egyszóval ha belegondolsz*mondja kicsit szélesebb mosolyra húzva a száját*-Az embernek több oka van félni az élettől mint a haláltól.. elvégre az a félelmetes.*mondja el a véleményét, reméli azért a srácban nem keltett még negatív érzéseket. Ő csupán szó kimondó. Közben megint neki áll a súlyoknak de azért figyel a fiúra*
-Ó igen jól.. igazából a legjobban ,*teszi hozzá csendesen majd a srác meg ejti hogy bizony nem is laknak egymástól olyan messze, sőt ha meghallja Mordred szavait rájöhet hogy bizony nagyon nem*
-Hmm bizony nem, néhányszor tavasszal kimentem rokonokhoz, angilába Newportba, nem tudom mennyire vagy ismerős azon a környéken*mondja a srácnak hiszen, nem tudja hogy melyik városból jött.*
-A munka többet ér sokkal mint csak a kondi ez szinten tartás*mondja egy darabig komoly hangon majd felnevet*-Gondolom akkor a teát se bírod. DE megnyugtatlak én se tartom magamat tipikus írnek. DE nem is szeretem ha az embert beskatulyázzák.*teszi hozzá komolyabb hangon majd rátérnek a sportokra*
-Hmm igazából elég sok mindenbe bele kóstoltam, egy darabig Tai-oztam de azt hiszem a személyes sportnak nálam megmarad a kajak, azt elég sokáig csináltam. Nameg kondi mint szintentartás*mondja komoly hangon , majd a téma Mordanara tér*
-Elsősorban nem a külseje miatt mondtam a különlegeset*mondja a srácnak lágy hangon, egy kisebb mosollyal*-Igen meg kell vallani szép lány nagyon de van benne valami különleges ami megfogott és az nem csupán a szépség. *teszi hozzá , bár nem részletezi , hiszen amit át éltek , meg megtapasztalt a másikkal elég hosszú lenne mindezt elmondani is. Főleg hogy vannak dolgok amit nem tud egyszerüen csak elmondani.*- Hát igen ebbe az iskolába elég sokrétű a diákság, de eddig nem ismerkedtem meg rossz emberekkel. Mondjuk nem is nagy az ismeretségem*teszi hozzá most már komolyabban de a srác mosolyát észre veszi*
-Csak nem eszedbe jutott valami a közvetlen kifejezésről?*kérdezi kíváncsian, majd válaszol*
-HÁt nevezhetjük annak is, de következőre már szeretnék többet is mutatni, két nap nem sok idő szerintem ebbe egyet értenél te is.*mondja derűsen majd bólint a szavakra*
-Nekem mondod? Tudom én. Annak is érzem magam*mondja mosolyogva, végül majd a kérdésre kicsit elgondolkozik*-Hát tudod ez elég hosszú történet. A szüleim sötét mágia kedvelők, mondjuk úgy hogy szeretik a mágia ezen területét. ÉS engem is érdekel. ELég sok iskola volt viszont hallottunk már régebbről a Mysterioról. A családban amolyan mesék is szövődtek körülötte. Amikor pedig megnyitotta a kapuit, a szüleim úgy voltak vele hogy ha jó akarok lenni akkor ide kell jönni. Engem pedig érdekel a kihívás főleg amiket hallottam róla*mondja a srác fele fordulva majd kicsit az ő tekintete is érdeklődővé vállik*
-Na és te? milyen eltökélt szándék vezetett hogy végül az iskola falai közé kerülj?*kérdezi most már egy kisebb félmosollyal*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konditerem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konditerem
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: