Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mesék, programok

Go down 
+102
Claire Michelle Violance
Katherine d'Argenta
Courtney Treat
Oliver Wayne Seavers
Laurana Darkblade
Slash Daniels
Hugo O'Quintin
Sharlotte Johanson
Faith Craven
Krónikás
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Völgyesi Félix
Athalie Rapace
Mikael Hargreaves
Ginger Rosenberg
Naomi Teigneux
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Laura Lillien Larsen
Brian Valentine
Dorian Deamer
Lisbeth May
Thomas Gledhill
Gabriel Farell
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Mesélő
Cornelia Brown
Lilith Corivan
Larissa Dustwood
Patrick Davis
Gabriel Teigneux
Derilia
Raven Dragonov
Corina Watson
Vixilien Sandanez
Alinox Ingren
Krishana Quinn
Scott Renfield
Brianne Layton
Sirius Pendragon
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Josephine Moore
Lucas Doroven
Élias Adachi
Torbjörn Grenholm
Hasimoto Juro
Elisaveta Varlock
Skye Annis
Illya Imbecairwen
Mona Braxton
Axel Knoxville
Havasi Zoárd
Miroslav Volodya
Richard Woolgar
Hunyadi Péter
Vanessa Smith
George Ghost
Sairus Macrain
Caleb Valerious
Magdalena Kristina
Ryan Bourton
Isabella Bartolo
Serafina Damiana
Daphne Alucard
Zaria McBlade
Candy Hepburn
Aleksandra Radjenovic
Nana Black
Daniel A. Werder
Varg Yrjanfrost
Lucius Benedict Fenris
Alexi Solsagan
Troy Clayton
Jake F
Jasmine Miels
Nil Moriarty
Leila Hunt
Marhlene Abroxim
Alexandra Alasein
Jalmaari Halautte
Azaria Daraghi
Diana Gray
Miranda Reyes
Takoda Turner
Catherine Waters
Kauko Auranala
Mordana Liward
Aoifé Siobhain
Ruby Rose Re
Szikszay Johanna
Octavia Blackwood
Sverkir Erik Bergstrom
Mordred Wasimir
Sideris Valbraith
Jane Swan
Aysha Darkblood
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Demien.R.Cornwlade
106 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mesék, programok - Page 31 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 1:35 pm

Én olvastam el egyedül? Nekem a többiek része is tetszett Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 1:42 pm

Más téma, kérdés Tarkh-hoz. Very Happy

Említetted ezt a mesét, hogy a három magiszternek mesélnél egyet, hogy mi is kalandozhassunk egymással egy jót. Smile Meg ezt ugye Rose is mondta (nem felejtettem ám el Razz). Ugye NRT-ben tervezed? Mert RT-ben egyelőre nem tudni, hogy ki, hogy, mikor is ér rá, ezért kérdezem. Smile Nekem ugye vizsgák, Laci melozik, ahogy Dem is, meg mindjárt Rockmaraton, szóóóval, NRT-ben jó neked? Very Happy Mert ha igen, akkor kezdhetnénk hamar. XD *van kedve még mesézni*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 2:14 pm

Mona:

Rendben, és örülök hogy tetszett, mint mondtam fentebb én értem, hogy a karakterek jelleme ilyen,ezért is emeltem ki jobban a lépcsős dolgot Very Happy Szóval merni kell lépni, mert nincs olyan hogy mást tervezek, azaz van hogy van egy bizonyos tervem, de ha más reakció érkezik úgy kanyarítom a dolgokat, de az már az én feladatom, szóval mesénél nincs olyan hogy "mást tervezek" hanem az van hogy lereagálom a helyzetet Smile

Sid:

Persze, nem probléma a kritika, egy szóval se mondtam hogy nem lehet engem is bírálni, elvégre nem vagyok Mr tökéletes, és való igaz van benne valami amit mondasz, de ez abból a berögződésből maradt rajtam, hogy gondolom mint mesélő te is tudod hogy a legtöbb mesét amit eddig meséltünk csoportnak annak egyszerre lett vége, szóval a lényeg hogy a szálakat egyszerre akartam befejezni, ez tény lehetett volna jobb is elismerem Az hogy most mennyire erős a démon picit bonyi, szóval én úgy gondolom hogy bárki lehet erős de figyelmetlen is, Lis pedig végül is a lény figyelmetlenségét használta ki azzal, hogy belevágta a kést. Mindegy ez a része annyira nem is lényeges, igazából 2 ok miatt zártam le, ott is az egyik ugye amit fentebb írtam, hogy egyszerre akartam elvágni a szálakat, a másik pedig az volt hogy nem akartam túl monotonná tenni a harcot hogy egy darálda legyen a vége, hanem az információ szerzés, majd a lény kiiktatása adta volna ki az egészet. Picit én is érzem hogy a végén ez eléggé gyors volt, de nem kapkodásnak nevezném a hibámat (vagyis csak részben), hanem annak, hogy túlságosan ragaszkodtam 1 adott elképzeléshez, berögzüléshez amit amik az eddigi meséléseimnél bennem maradtak, technikai szinten, szóval hogy 1 mese mindenhol ugyan addig tart. A Charlesos mesékre azért nézek picit máshogy mert ott ugye a mese mértékrendje is nagyobb volt, szóval ott úgy is volt a terv hogy megpróbálják kiütni de nem jött össze, még a magiszterek közül is hatástalanított kettőt akkor a diákoknak meg esélye se volt, de ez egy nagymese szóval egészen mások voltak az elképzelések. Ettől függetlenül én értem hogy mit mondasz, el is fogadom hogy annál a résznél egy picit felére csúszott az a bizonyos érték lehetett volna hosszabb is , de erre következőre majd figyelek Smile

Megjegyzem következő hónap végére is tervezek valami nagyobb volumenüt de erről majd később Smile

Tarkh : Én is benne lennék XD
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 5:10 pm

Sid, Dem, Lucius: Öh, hát én őszintén szólva RT mesére gondoltam, de most jobban belegondolva, NRT talán jobban illik a helyzethez, és nekem is egyszerűbb. Azt viszont most meg tudom mondani, hogy a "hamar" kategória nem hiszem, hogy sikerül, mert ahogy én is megértettem, hogy olyan időpontot kell keresni nektek, ami hármótoknak jó (mert RT-t akartunk eredetileg ha jól emlékszem), úgy most kérlek ti értésétek meg, hogy semmilyen plusz munkára nem vagyok képes a nyárig. Június 14.-e az utolsó tanítási nap, tehát utána felőlem bármikor kezdhetjük az NRT-s mesét, viszont addig én ezt nem merem vállalni. Smile Készülgetni darabokban tudok (tehát akár karakterekről is dönthettek bármikor, az mondjuk nekem könnyebbség, hogy belőjem, milyen "nehézségű" legyen a mese), csak a koncentrált figyelem több emberre nem menne mese szinten ezekben a hetekben. Maradjunk annyiban, hogy idegileg most nem vagyok jó állapotban, ez nyárra változik. Smile
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mesék, programok - Page 31 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 5:19 pm

haha, Rose sem felejtette el Razz és én részemről ugye valahogy év vége/eleje környékére ígértem, elmaradt, és szerintem nálam is hasonló a helyzet, mint Tarkhnál, hogy idővel igen. mindenképpen lemesélném, ez evidens, még mindig van kedv és hajtóerő, ez nem múlt el Smile de nekem, mint látjátok, sima játékokhoz is neccesen van most időm írni, szóval ha nem gond, akkor én is tolnám, csak egy picit. szerintem pár hét, és jelentkezem ezzel, ha nektek is jó, és akár júniusban is kezdhetjük, megbeszéljük szerintem, hogy mindenkinek jó legyen Smile a karis dolog itt is áll, dugjátok össze a buksitokat, és ötöljétek ki, hogy kiknek, vagy épp nekem az sem gond, ha spontán lesz a dolog, készülök minden eshetőségre, csak ugye nektek jobb. ismerős karik pl jobban tudnak együtt dolgozni, ilyesmik.. de ezt nem hiszem, hogy pont nektek kell mondanom Razz Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 5:38 pm

Oké-oké, de ez esetben majd júliusban legyen a mese (bármelyik), mivel júni utolsó hete Rockmaraton és akkor meg ugye mi nem leszünk igazán. XD Mindenképpen NRT-s mesékre voksolnék és arra, hogy egyszerre csak egyikőtök meséljen nekünk, ne keveredjünk bele a történetekbe a két mese miatt. Smile Tehát előbb az egyik, aztán a másik. Smile

A karikat meg addig majd megdumáljuk. Smile De sztem mi kihasználjuk, hogy egyetemisták a karakterek, sok mindent tudnak már, ezért nem feltétlen kicsikkel megyünk. Smile És ott majd offban írjuk Tarkh neked, hogy melyik vari mire jó, mit tud, ilyesmik, Rose meg ugye rálát az anyagokra, neki nem kell. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mesék, programok - Page 31 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 5:40 pm

nekem tökéletes a július! akkor majd vissza térünk rá Wink
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2013-05-24, 10:33 pm

Végre oda jutottam, hogy összeszedhessem gondolataim és én is írhassak a témába. Tetszett a mese és élveztem is, ahogy Dem írta, nem sok mesén voltam még itt, ez a második volt. Ez, hogy így megbeszéljük pedig szerintem külön jó. Én se nagyon olvasgattam a többiek játékát (cseppet idő szűkében voltam ilyen téren), csak amíg együtt volt a bagázs. Most is értelem szerűen a hozzám kapcsolódó részre reflektálnék.
A karakterem nem könnyű eset, annyi biztos, több szempontból is. Néha meg is gyűlik vele a bajom, hogy tudjam „követni” az ő észjárását, ez is vitt oda, hogy kicsit túl szofisztikáltam a hsz-eket, na meg az, hogy ezzel párhuzamosan az egyetemi tudományos jellegű dolgozataimat is írtam és ez rányomta a bélyegét a játékomra, hogy egy adott írási stílusban voltam. Szintén ezért jött be a megtorpanás is, az direkt volt, mert már a kígyós résznél is látszott, hogy Lucius hajlamos vérszemet kapni harci helyzetekben, ha úgy alakul, itt is elkapta egy ilyen hullám, ami nem épp praktikus, de ezért ember ugye, hogy nem tud teljesen mindent hideg és számító módon lerendezni.
A zárómat pedig most fogom megírni, bocsi a késésért, de akadt és akad dolgom bőven. Smile

Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 9:13 pm

Mesék, programok - Page 31 312802mesemyst_www.kepfeltoltes.hu_

Hosszú idő után úgy gondoltam ismét megpróbálkozok egy mesével, aminek kezdetét szombatra terveztem. A meséről sokat nem akarok elárulni, de akik ismernek nagyjából sejtik mire számíthatnak. Előjáróban csak annyit hogy itt inkább kicsit gondolkodósabb, nyomozós mese lesz egy komor kissé nyomasztó környezetben, és nem a harcon lesz a fő hangsúly. Természetesen lesz benne az is, de a játékosok döntésétől is fognak függeni a dolgok és a végkifejlett. Jelentkezési limit nincs viszont azt kérném hogy csak az jelentkezzen aki 4 naponta tud írni 1 hszt, mert szeretnék haladni.  Aki ezt nem tudja teljesíteni kiírom a meséből. Nem bántás , nem kicseszés csak azért tartani akarom a mesét egy tempóhoz és úgy gondolom 4 naponta 1 hsz nem sok :)Aki szeretne jelentkezni a hsz alatt megteheti, ha valakinek túl korai a kezdés, akár még azt is áttehetjük egy olyan időpontra amikor jó.

A képen feltüntetett 14.ei időpont a jelentkezésre vonatkozik, tehát péntekig lehet jelentkezni a mesére Smile

Megjegyzés: karilap nem kell:
Fontos: A mese kezdete szombatra van írva, de mivel NRT-s lesz így a rendelkezésetekre áll a szombat, vasárnap és a hétfő. Tehát maximum hétfő éjfélig mindenki írja meg a hszét mert én utána fogok reagálni rá mesélővel. A hszt úgy írjátok mintha a karik az árnyhágónál lennének. A mesére lesz külön téma amit én hozok létre péntekig.

Résztvevők:

Sideris Valbraith
Laurana Darkblade
Oliver Wayne Seavers
Lucius Benedict Fenris
Lucius Rufinus
Courtney Treat
Katherine d'Argenta
Alinox Ingren
Mona Braxton


A hozzászólást Demien.R.Cornwlade összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-02-10, 11:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 9:22 pm

Nem titok, hogy én nagyon szeretem a meséidet, tehát természetesen jelentkeznék is. Very Happy Mivel karaktert még talán nem kell megszabni, ezért ha nem bánod, még agyalok rajta és megnézem, hogy kik jelentkeznek, és lehet, hogy akkor egyes emberek karijaihoz passzolóan viszek én is valakit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 9:23 pm

Beírtalak Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Laurana Darkblade
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Laurana Darkblade


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás : 2013. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 9:54 pm

Én-én-én! Régen is szerettem a meséidet, és azóta még gondolom sokkal ügyesebb vagy^^ Szóval én szívesen jönnék egyszem okoskodó, kiállhatatlan karimmal, amúgy sincsen, csak 1 szem játékom vele. Kivéve persze ha sokan lennénk, akkor szívesen átadom a helyemet azoknak, akik már régóta várnak mesédre.
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 9:57 pm

Reméljük hogy azóta nem kopott a tudásom, az igazat megvallva elég régen meséltem, na de majd most ^^ És köszi a dícséretet igyekszem majd izgiset csinálni.
Helyátadásra pedig nem lesz szükség, azért is írtam hogy nincs karakterlimit, mert "elbírok" sok játékossal, na meg ha lenne akkor jelentkezés sorrendet néznék Smile szóval ebből nem lesz probléma, és akkor be is írlak Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Oliver Wayne Seavers
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Oliver Wayne Seavers


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás : 2014. Jan. 31.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 10:16 pm

Bár a kezdő hsz határideje kicsit necces, de valahogy csak sikerülne összehozom, úgyhogy én is jelentkeznék! Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 10:19 pm

Írlak is Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 11:04 pm

A 4 napos határidő vállalhatónak tűnik, reméljük nem találnak ki extra programokat majd a melóhelyen, és akkor biztos menni fog minden, szóval én is jelentkeznék. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-10, 11:16 pm

Beírtalak Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 12:22 am

Én is jövök! A múltkori meséd is, amin voltam, tetszett, szóval nem hagynám ki Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 12:58 am

Beírtalak Smile
Vissza az elejére Go down
Courtney Treat
Diák Exortus
Diák Exortus
Courtney Treat


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2014. Jan. 31.
Kor : 28

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 11:37 am

Egy süket karinak azt hiszem ez megfelelő kihívás lesz, jövök. ^^
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 4:56 pm

Írlak Smile

Up: vagyis azt hiszem Sideris, vagy Lucius gyorsabb volt, de a lényeg hogy listában vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 5:09 pm

Igen, én voltam, csak gondoltam felesleges minden egyes jelentkezőnél jelezni, hogy beírjuk, úgyis látja az illető, meg sztem sejti is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 5:31 pm

Hát ebben tökéletesen igazat adok az illető látja de én nem, de persze ezt nem rosszból mondtam, ha lapoztam volna hátra még egy oldalt ahelyett hogy írok láttam volna hogy már bent van Razz
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-11, 5:37 pm

Te is észrevetted, szóval nemtom ezt miért írod. XD Mese előtt meg gondolom úgyis megnézed, hogy kik és hányan jelentkeztek. Razz De ha a te pici lelkednek jobb, akkor minden jelentkezés után, akiket beírok, hsz-t is fogok írni, jelezve a dolgot. XD
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime2014-02-12, 3:24 pm

Én is szeretnék menni. :)Még nem tudom, melyik karival, azt majd még kitalálom, hogy Kath, vagy Jake. Bár Courtney meg Lucius miatt lehet Kath lenne a jobb. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mesék, programok - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mesék, programok   Mesék, programok - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mesék, programok
Vissza az elejére 
31 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: