Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Álmok birodalma

Go down 
+8
Kyle Brensley
Wera A. Flinders
Adeliene Callaghan
Illya Imbecairwen
Hunyadi Péter
Cassidy Clayton
Amelia Davenport
Aoifé Siobhain
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Adeliene Callaghan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Adeliene Callaghan


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2011. Jan. 01.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-01-25, 3:14 pm

*Keserű epe kérődzik fel torkán, emlékek formájában. Félelemmel telve szegi fel a fejét. Az éles árnyékok most mintha belémetszenének a szép nyakba. A kíméletlen sötétség, mint borotva, oly végérvényesen vágja el a kívánatos torkot.
Próbálja leporolni magáról a pókokat, és ez az a perc, mikor szemeit újból kinyitja. Rettegő csillogását elnyeli a véres penge, melyen a lány élete csillog.
Meghal, ha nem kerülhet ki innen. Meghal, ha nem csendesül szívének dobogása. A lány ott áll mellette. Vajon képes arra, hogy kinyújtsa a kezét, vagy ez is túl nagy kérés tőle jelen pillanatban? Sose hitte volna, hogy valaki vagy valami ennyire a lelkébe lát, hogy képes ennyire lecsupaszítani és felhasználni ellene minden rosszat, minden félelmet. Törött szárnyú, porig égetett angyalként üldögél a téboly határán táncolva. Csak egyetlen józan pillanat kell, hogy kiszabaduljanak mindketten az őrület ketrecéből. Az ismeretlen lány felsikít és ennyi éppen elég abban a percben, hogy pillái megremegjenek és mint aki álomból ébred megfogja a puha kezet. Remeg, szédül és botladozva tudja csak követni a másikat, de nem adja fel. Ahogy az ajtó csukódik, mintha kegyetlen kacagást nyelne el a sötét.*
- Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm!
*Mondja ahogy a fal mellett végigcsúszik és leül. Tenyerébe temeti arcát, hogy elrejtse szégyenét a másik elől. Rég volt ennyire megrémülve. Annyira rég volt. Talán évekkel ezelőtt.*
- Mi a fene volt ez?
*Könnyes szemei kérlelően emelkednek a szép íriszek felé.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-01-25, 3:25 pm

* Kis ideig nyugtatni próbálja az ismeretlen leányzót, így végül ő maga is muszáj, hogy belépjen a borzalmak helyére, az Álmok birodalmába. De szemeit azért nincs mersze rendesen kitárni, s nagyon is jól teszi, még mázli, hogy nem látja, ami körülöttük van.. ellenben egy óvatlan pillanatban, hiába nyugtatná magát, vagy a fekete hajú elányzót, szemei mégis kipattannak, s már látni is véli a felé tornyosuló alakot. Ez után viszont szinte a másodperc tört része alatt történik minden: a felismerés után máris, szinte gondolkodás nélkül kap a leányzó keze után, s bár picit húznia kell, s nehezen megy az előre haladás, de végtére is mégis csak sikeresen érnek ki a helységből, pár kiömlött kakó cseppecske jelzi útjukat a földön. *
- Azta.. * lihegi a falnak támaszkodva, s nem ám a hirtelen testmozgástól lett rosszul, mint inkább a látottaktól. Elméjét szinte már sikerült magával ragadnia ennek a különös helynek, de szerencsére nem kerül olyan sokkba, mint ez a szerencsétlen teremtés itt, a fal tövében ücsörögve. Jóval sápadtabb arccal, mint az imént, s mély sóhajok közepette teszi le ő is popóját a szégyenkező leányzó mellé. Üres keze annak hátára csusszan, hogy párszor nyugtató simítást mérjen rá, talán nem lesz ellökve, hiszen semmi rosszat nem akar ezzel, csupán csak megnyugtatni a lánykát. *
- Ez egy olyan hely volt, ahová ha bemész, szembesít a félelmeiddel, a legrosszabb álmaiddal.. úgy hívják, az Álmok birodalma. Én nagy ívben elkerülöm, ha tudom, épp az ilyen esetek miatt. * magyarázza, majd tekintete kakaójára siklik, minek már csak a fele van meg a nagy rohanás közepette. *
- Jobban vagy? * pillant ismét oldalra, majd egy rövid bemutatkozás következik, ám kezét most nem nyújtja, félő, hogy pár remegő ujjal nem lehetne sokmindent kezdeni. * - A nevem Wera Angel Flinders. Kérsz kakaót? * emeli viszont meg a bögrét egy cseppnyi mosollyal pofiján, s bár azon is látszik, hogy remeg cseppet. *
Vissza az elejére Go down
Adeliene Callaghan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Adeliene Callaghan


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2011. Jan. 01.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-01-25, 3:41 pm

*Sóhajok szállnak messze, sóhajok, amik legszívesebben eltakarnák a félelemmel teli szempárt, a szégyenkező kis semmit, ami úgy kuporog ott a sarokban –már megint- mint egy ötéves kisgyerek, könnyeiből is erre lehetne következtetni. Le lehet győzni a félelmeinket? Vagy kellenek az életünkbe, hogy legyenek ilyen napok? Retteget, sose feledett napok?
Olyan sok emlék száll rá elméjére. Mételyezett gondolatok és emlékek, amik szellemként táncolják körbe, kergetik a szakadék szélére, ahonnan talán saját döntéseként ugrik le a mélybe.
Hagyja, hogy a lány nyugtassa, simogassa, pont erre van szüksége. Hogy egy meleg érintés közben elfeledhesse a bent látottakat, azt, hogy elfeledhesse az érzést ahogy a szőrös lábak végigszántottak bőrén. Ha nem jön a lány, akkor nem tudja mi történt volna. Lehet, hogy ott marad benn estig? Vagy amíg meg nem őrül teljesen?*
- Köszönöm nagyon, tényleg. Én….úristen. Soha nem gondoltam volna, hogy ha ide bemegyek akkor ezt élem át. Adeliene Callaghan!
*Mutatkozik Ő is be, hiszen ilyen szörnyűségek közepette is adni kell azért az etikettre. Az illemre ami annyira sok mindent meghatároz. Helyeket, embereket, játékokat, szerepeket…szerepeket amikből sosincs menekvés. Sosincs. Szerepeket amikért nincsen bűnbocsánat.*
- Az az egy biztos, hogy ezentúl én is olyan messzire elkerülöm ahogy csak tudom…bár ma este nem sokat fogok aludni az is biztos. Jézusom. Láttad őket? Úristen… Ki volt az a pasas a pók helyén?
*Kérdi nyögve két elnyelt zokogás között.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-01-25, 4:12 pm

* Kis időre szüksége van, hogy észhez térjen a bent átéltek miatt, de aztán csak erőt vesz magán, hogy a stabil földre kuporodjon Adeliene mellé. Ahogy érzékeli, nagyon is elkél most ez a nyugtató simogatás, s bár eredeti tervéből ki lett zökkentve, s hasa is elég csúnyán kezd korogni már, kicsit még bírni fogja. Na meg azt sem tudja, lábában lenne-e elég erő ahhoz, hogy felkeljen és levánszorogjon az étkezőbe? Áh, egyelőre kizárt. *
- Nincs mit, de nagyon nagy szerencséd volt, hogy erre jártam. * sandít oldalra, ajkait félre húzva, majd egy rövidke leírást is ad gyorsan erről a különös helyről, mely most mindkettejüket megviccelte, majd pedig a bemutatkozás is megtörténik. *
- Adeliene, megjegyzem. De most már nyugodj meg, nem kell oda bemenned többet, tényleg. Csak próbálj megnyugodni. * mondja ezt ő, aki kifelé maximum cseppnyi reszketést mutat, de belül.. belül mardossa a félelem, s a hazugság gondolata. Most komolyan, kit akar becsapni ezzel, hogy nem vallja be félelmeit? Saját magát vagy ezt a szerencsétlen teremtést, aki alig bírja visszafojtani fel-feltörni akaró zokogását? *
- Nyugi.. bár ha jobb, akkor sírd ki magad inkább. * pillant most rá üvegesnek mondható tekintettel, hiszen erre a kérdésre ismét felötlik elméjében a férfi képe, aki csak úgy közelít hozzá.. de nem érhette el, kiszaladt, elmenekült, még mielőtt megtehette volna. Pár gyors szuszogás és egy fejrázás közepette válaszol. *
- A mostoha apám.. de már nem él. Sosem szerettem őt, valószínűleg ezért láttam most a pókjaid mellett. * jéghideg borzongás fut végig testén, emlékképek százai kerítik hatalmába elméjét pár hosszú másodperc erejéig. Minden, de minden eszébe jut, végül lassan elmúlik a tévelygés, s egy szippantás hallható felőle, ahogy egy kövér könnycsepp is végiggurul arcán. *
- Nem megyünk be oda többet, soha. * szól elhaló hangon, majd félre téve gyomorgörcsét, s kakaóját is a földre, óvatosan öleli magához a lányt, elég nagy trauma lhet ez most neki. * - És te, te ennyire félsz a pókoktól? * kérdi halkan, minek is kiabáljon ilyen közelségből? *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 3:37 pm

* Későn kelek de ehhez már kezdek hozzászokni, az este hamar lefeküdtem és ennek az lett a következménye, hogy éjfél tájt felkeltem és órákon keresztül csak álmatlanul forgolódtam ágyamba míg nem sikerült újra elaludnom. Így nem is meglepő, hogy nem rég nyílt csak ki a csipám s a szokásos teendők után úgy döntök lenézek a városba megnézni, hogy mi történik ott így hagyom hát el a klubhelyiségünket és sétálok lassan, zsebre dugott kézzel a lépcsőkhöz vezető folyosón. Eddig még nem igen figyeltem fel erre az ajtóra - mi ugye nem is mindig az - de most hogy elmélázva tekintek magam elé kiszúrom a falban végbemenő változást. Az egyik pillanatban még egy festményt látok a következőben pedig egy rácsot.*
~ Hm mi a fene ez? ~* vonom fel a szemöldököm s egy hirtelen vezérelt ötlettől fogva lépek közelebb hozzá és belököm. Szintén csak ámulatba ejt, hogy az kinyílik, így hát vetek egy pillantást jobbra és balra a folyosón majd vállat vonva belépek. Nem tudom mire számítottam de arra nem igen, hogy egy homokos tengerparton találom magam, hol több tucat bikinis lány napozik, röplabdázik vagy éppen kenegeti magát, így leesett állal meresztgetem szemeim és pillantok végig a csodás alakú nőkön. Merthogy nem mindegyik korombeli lány, van itt idősebb is valamivel, a legközelebbi napozóágyhoz sétálok hol egy leányzó ücsörög s kétkedve nyújtom ki kezem, hogy megérinthessem, mert nem hiszem, hogy valódiak. Ez lehetetlen lenne...*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Álmok birodalma - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 3:57 pm

* Szombat délután van, és Alinox az ágyán ül, és tanul, de a lábai elzsibbadtak, ezért most felfüggeszti a tanulást, feláll, és kicsit járkál, hogy a vérkeringés újra rendesen elinduljon a lábában. Még mindig a pizsamája van rajta, mert ma még nem volt sehol, ezért most úgy dönt, itt az ideje felöltözni. Farmer rövidnadrágot húz, tornacipőt, és egy lila ujjatlan topot. Ágyát megigazítja, fogat most, fésülködik, majd miután befújta magát a parfümjével, kilép a szobájából, de nem tudja, pontosan merre is menjen, ezért elindul a Keleti főtoronyban.
A folyosón sétál, a Tükrök termét már elhagyja, mikor egy újabb ajtó bukkan fel az ajtón.*
~Ezt még sosem láttam itt... Vagy figyelmetlen voltam, vagy ez olyasmi, mint a Szükség szobája, hogy hol van, hol nincs. Mindegy, nagy baj nem történik, ha bemegyek.~*gondolja magában, és mivel amúgy is szereti a kalandokat, ezért benyit.
Egyszer csak oroszlánordítás hallatszik szinte közvetlenül mellőle, mire kicsit megijedve kapja balra a fejét. Egy ketrecben jó pár oroszlán van, és mikor a barna hajú lányka körbenéz, bizony rájöhet, hogy egy állatkertben van. Még sosem volt ilyen helyen családi okok miatt, de a barátai mesélték neki milyen, és ez kétségkívül egy állatkert. Ahogy tovább lépked az emberek között, mert hogy nincs egyedül, meglátja kedvenc állatát, a tigrist, ezért odamegy, és megáll a ketrecük előtti korlátnál.*
~Nem tudom mi ez a hely, de tök szuper.~ gondolja magában, és csodálja az előtte levő csíkos tigriseket.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 4:12 pm

* El sem hiszem, hogy hova kerültem, szinte csorog a nyálam a látványtól, mégsem hiszem, hogy ez igaz lehet. Már hogy lehetne? Homokos tengerpart egy szobában, hol hétágra süt a nap és az azúrkék égen egy kósza felhő sincs? A lányokról nem is beszélve... Ismerős nekem ez az egész de fogalmam sincs honnan s már épp azon vagyok, hogy megérintsem a hozzám legközelebb ücsörgő lány bársonyos, napsütötte bőrét mikor az hirtelen eltűnik s a következő pillanatban egy ketrec előtt állok minek túloldalán egy medve van - hozzá teszem igen közel - és reménykedőn nézi a felé közelítő kezem. Szinte már átdugom kezem a rácson mikor az üvöltve kitátja hatalmas száját és felé kap mikor én hirtelen ugrok hátra nagy meglepetésemben s tántorogva ütközök neki egy kisebb kukának mi a kis út szélén van.*
- Azt a nemjóját!* rázom meg a kezem, de hogy ezt mért teszem arról fogalmam sincs, ehelyett nagyon is érdekelne, hogy hova tűntek a lányok és mitől változott meg a légkör? Összevont szemöldökkel, tanakodva nézek körbe mikor megpillantok egy lányt ki tegnap beleesett a szakadékba MLI órán.*
~ Hát ő meg mit keres itt? ~* ez az egész magas nekem, de nagyon is így indulok meg felé, hogy megtudjam mi is a helyzet, így kötök hát ki egy tigris ketrec előtt.*
- Hello!* köszönök rá megállva mellette de egész testemben felé vagyok fordulva.* - Megmondanád nekem mi ez az egész? Az előbb még egy tengerparton jártam tele csajokkal a következőben pedig már egy böhöm nagy medve akarta megrágcsálni a karomat...!* egy pillantással végigmérem de aztán barna szemeiben állapodik meg tekintete,.*
- Mit keresel te itt?* úgy tűnhet mintha kérdőre akarnám vonni s talán így is van ez, egy pillantást vetek az andalgó emberekre is, kik megint csak nem tudom mit keresnek itt de aztán ismét őt figyelem várva a választ melyre nagyon is kíváncsi vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Álmok birodalma - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 4:30 pm

* Mikor belép a Keleti főtorony folyosóján talált ajtón, legnagyobb meglepetésére egy állatkertben találja magát. Körbenéz, beljebb lép, és látja, hogy ez nem csak képzelődés, úgy tűnik, valahogy egy állatkertbe jutott. De hogy? Hiszen elvileg még mindig az iskola épületén belül van, egy szobában. Na meg ha rendesen egy állatkert lenne a Mysterio-ban, akkor csak hallott volna róla, szóval ez még mindig rejtély számára, de egyelőre kiélvezi, hogy végre élőben láthatja kedvenc állatát, a tigrist.
Egyszer csak valaki megszólítja, és egy fiút lát maga mellett, aki ismerős neki a tegnapi Misztikus lények ismerete óráról.*
- Szia. Hidd el, én is szeretném tudni, mi ez az egész. A folyosón sétáltam a suliban, beléptem az ajtón, és itt találtam magam, de én semmiféle tengerpartot nem láttam. Egyből ebbe az állatkertbe érkeztem.* felel a srác kérdésére, és ő is felé fordul, hogy ne tűnjön modortalannak.*
- Egyébként Alinox vagyok, elsős exortusos.* mutatkozik be csak úgy mellékesen, hiszen ha már összefutottak, legalább egymás nevével legyenek tisztában.
- Szóval neked sincs fogalmad hol vagyunk, jól sejtem?* kérdezi, majd megpillant egy zsiráfot, aki hosszú nyakát kidugta a kerítésük fölött.*
- Juuj zsiráf, mióta meg akarok etetni egyet!* kiált fel boldogan, és most lehet, hogy olyannak tűnik, mint egy kislány, aki először van állatkertben és minden érdekli, de hát mit tagadja, a második fele így is van, és ő nem szégyelli, hogy ilyen.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 4:45 pm

* Eltűnnek a szép lányok s minden végül is minden ahova betért, helyette majdnem megetetett egy medvét mitől a frász kerülgeti s heves dobogó szívvel kapaszkodik meg a padban s tekint körbe, azt latolgatva mi is történt. Hirtelen változott meg a terem így valami bűbájfélére gondolok meg a szükség szobájára, bár kétlem, hogy két ugyan olyan helyszín megfordulna egy kastélyon belül, főleg, hogy ismerős is volt számomra a helyszín. Na de kiszúrok egy ismerős lányt ki éppen egy tigrisben gyönyörködik s hogy megtudjam mi történt megkörnyékezem őt, hátha tud némi válasszal szolgálni.*
- Ismerős...csak én nem ide hanem egy csajokkal teli partra tértem be...* húzom el a számat, láthatólag az a hely sokkal jobban tetszett nekem.* - Van valami közöd az állatkerthez?* merül fel bennem a kérdés s hát nagyon úgy fest, hogy kérdőre vonom mit nem bán úgy látom, helyette inkább bemutatkozik.*
- Én pedig Kyle vagyok, szintén Exos.* hogy elsős vagyok e azt sejtheti, hiszen ott voltam tegnap az elsősöknek szánt órán szóval feleslegesnek tartom megemlíteni nem tűnik butának ez a lány, bár aztán ki tudja.*
- Nincs, nem véletlenül kérdeztem...de nekem az a part valahogy ismerős volt. Nah mindegy.* nyugszom bele sóhajtva s kezemet is zsebre vágom ahogy körbenézek. Ahogy megörül a hosszú nyakú zsiráfnak csak megforgatom a szemem de követem ha megmozdul irányába.*
- Azért hülyét ne kapj nekem itt egy állattól... ennyire lenyűgöz?* nézek fel az állatra de én nem látok semmi érdekeset benne. Csak egy emlős, mi faleveleket zabál semmi érdekeset nem csinál soha.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Álmok birodalma - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:01 pm

* Nem tudja, hogy került az állatkertbe, de a tigriseket személi, mikor a tegnapi óráról ismerős srác szólítja meg, és látszólag nem érti, hogy ami az előbb még tengerpart volt, az most miért állatkert. Igazából a lánykának sincs fogalma róla. A fiú hangsúlya alapján érezni lehet, hogy szívesebben lenne a homokos parton a bikinis csajokkal, de most így járt. Alinox nem rosszindulattal gondolja ezt, de neki tetszik ez a hely. Bemutatkozik, és azt is megkérdezi tőle a Kyle, hogy van-e köze az állatkerthez.*
- Hát, itt még sosem voltam, vagyis egyáltalán semmilyen állatkertben nem voltam még, mert anyám allergiás volt az állatszőrre. Régi vágyam volt egyszer eljönni ide.* feleli, majd meglát egy zsiráfot, és mintha visszaköltözött volna belé a gyerek, odamegy hozzá, és a fáról letépett levelet nyújt az állat felé, amit az hosszú nyelvével be is kapja.
Háztársa hallhatóan nem érti, miért örül ennyire ennek az állatnak, amit csak röviden magyaráz meg.*
- Nekem ez újdonság, tekintve, hogy még sosem láttam ilyet élőben, és szeretem az állatokat. Nekem ez volt az álmom, ahogy neked gondolom a csajok.* mondja, aztán egy gondolat üt szöget a fejében.*
- Te, nem lehet, hogy ez a hely azzá változik, mint ami az álmunk?* kérdezi, és újra felé fordulok. Nem lepődne meg azon, hogy ha igaza lenne, hiszen elég furcsaság van a mágiavilágban.
Közben elindul előre fele, ahol vattacukor árus pillant meg, és vesz is tőle egy málnásat. Kyle felé nyújtja a hurkapálcán levő édességet, és ha elfogadja, szívesen ad neki.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:14 pm

* Talán ennek a lánynak van köze ehhez az állatkerthez nem tudom így hát rá is kérdezek, rossz spekuláló vagyok tehát én tuti nem tudom kideríteni mi folyik itt, már ha ténylegesen valami furcsa dolog történik.*
- Hm szóval egy vágyad....* ismétlem meg szavait mik elgondolkoztatnak, ebből nekem annyi jön le, hogy ezt mind ő okozta na de ahogy felfedez egy zsiráfot én úgy forgatom meg szemeim s lépek azért közelebb, nem tudom mi érdeket lát benne. Nem is maradok válasz nélkül s mivel az előbb is mondta, hogy nem járt még állatkertben s mindez újdonság neki így nagyjából megértem de hát akkor is... én kinőttem már az ilyesmit no de nem vagyunk egyformák. A kérdésen igen csak elgondolkodok, nem mondhat rosszat, legalábbis én nagyon eltudom ezt képzelni, hisz volt már részem furcsaságokba nem is kevésben.*
- Tehát azt mondod ez a szoba kivetíti beléptünkor álmainkat?* visszhangzom szavait.* - Akkor tegyünk egy próbát.* nem esik nehezemre egyik legrosszabb álmomra gondolni mi sajnos visszatérő, így ha minden igaz eltűnnek az állatok és hamarosan egy bárban találjuk magunkat. Gyenge a világítás de az több színben is a helyszínre vetül és ha Alinox körbenéz akkor csak pasit láthat, kik párban kik magányosan ücsörögve, sőt olyanok is vannak jó páran kik összebújva táncolnak egy nyálas zenére. Amint én ezt felfedezem hangosan felnyögök és égnek emelem tekintetem.*
- Igazad lehet...ez az egyik legrosszabb álmom.* pillantok le a lányra fájdalmas képpel s ha levágja a helyzetet akkor láthatja, hogy egy meleg bárban kötöttünk ki, mi lerí ezekről a férfiakról, kinézetükről, gesztikulációjukról s hát ha ennyi nem lenne elég ott a tánctér is.*
- Na de legalább tudjuk, hogy mi ez a szoba... még sosem jártam itt.* értelemszerűen, akkor nem kérdezősködtem ennyit. Lehet vicces az, hogy én ettől félek, hogy meleg leszek vagy, hogy egy ilyen bárba betámadnak, de hát ez van, nekünk férfiaknak is lehetnek rossz álmaink.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Álmok birodalma - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:47 pm

* Az állatkertben a zsiráfnál beszélget Alinox és Kyle, azon tanakodnak, hogy mi lehet ez a hely. Arra a következtetésre jutnak, hogy ez a terem lehet, hogy kivetíti az álmaikat. Míg gondolkodnak, a barna hajú lányka eszi a vattacukrot. A srác koncentrálni kezd, majd hirtelen eltűnnek az állatok, az édesség is, és egy halvány világítású bárszerűségben találják magukat.
Alinox körbenéz, és hamar rájön, hogy ez egy meleg bár, és mikor Kyle közli, hogy ez a legrosszabb rémálma, akkor nevetni kezd, és nehezen tudja abba hagyni.
Körülöttük fiú párosok vonaglanak a zenére, és tényleg csak pasikat látni.*
- Hát ez nagyon jó. Most már tudom, mitől félnek srácok a legjobban.* mondja jókedvűen, de láthatóan a másik nem igazán rajong ezért a helyzetért.*
- Én se voltam még ebben a szobában, de most már ezt is elmondhatom magamról.* közli, de ekkor egy magas, kigyúrt, fekete hajú hapsi közelíteni kezd Kyle felé, és láthatóan nem beszélgetni akar vele.*
- No lám, akad egy hódolód, ha jól látom.* mondja, és újra kitör rajta a röhögés, Kyle arcát látva.*
- Na jó, megpróbálom visszafogni magam.* próbálja visszafojtani a nevetést, ami hellyel közzel sikerül is.*
- Most már tudjuk mi ez a hely, de hogy tudunk kimenni? Keressünk egy ajtót és bízzunk benne, hogy az a folyosóra vezet?* kérdezi Alinox, mert igazából lassan elég lesz ebből a helyből.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 6:08 pm

* Hogy tényleg az e a hely amire valójában gondolunk azt könnyen kideríthetjük, semeddig sem tart egyik legrosszabb álmomra gondolni, így tűnik el viharsebesen az állatkert, mi akkor ezek szerint elég sokat szerepel Alinox álmaiban s így pillanthatunk körbe a következő pillanatban egy kevésbé szimpatikus helyen. Ahogy körbenézek látom, hogy igaz lehet a lány állítása miszerint álmaink vetülnek ki erre a szobára és változik azzá megtréfálva minket. Amint Alinox felfedezi a helyet tekintetével és jót nevet rajta csak morcosan ácsorgok továbbra is zsebre dugott kézzel.*
- Nem vicces...tudod milyen borzasztó egy heteronak az ha egy saját neműje környékezi meg? A belem kifordul tőle.* a szőr is feláll a karomon s érthető okokból én nem tudok a lánnyal kacagni, röviden megtárgyaljuk, hogy egyikünk sem járt még ebben a szobában majd a következő pillanatban a lány arra hívja fel a figyelmem, hogy bejövök valakinek. Elborzadva fordulok abba az irányba merre a lány is le, így szúrok ki egy jó kiállású, izmos pasit, kinek teste irigylésre méltó - akár csak az ízéle, hisz jóképű gyerek vagyok - a baj csak az ezzel, hogy engem szúrt ki. Áá, ez nem lesz ez így jó, gyorsan a lány derekára csúsztatom kezem és magamhoz húzom, másik kezemmel pedig elkapom tarkóját és megcsókolom. Hosszasan, szenvedélyesen mi most talán inkább a női nemek szól és nem Alinoxnak, de nem bánom, hogy itt van velem, legalább megmutathatom annak a bölöm nagy állatnak, hogy nálam rossz lóra tett szert. Nem kapkodom el a dolgot hisz a vattacukortól édes ajkak igen csak izgalomba hoznak s ha már így alakult akkor természetesen mindent bele is adok. Végül lassítok a tempón s végül elszakadok tőle egy picit, ajkára még egy apró puszit adok ahogy belenézek szemeibe, majd nagyobb teret hagyva neki az izompacsirta felé nézek ki lekonyult ajkakkal fordul el s veszi célba a bárt. Elengedem a lányt s torkomat megköszörülve pillantok le rá.*
- Ökhm... vészhelyzet volt.* magyarázom meg a dolgot, mit kicsit se bánok és elfogadom azt is, ha nekem vág valamit hirtelen felhevültségében de ha nem így történik akkor a kérdést is fontolóra veszem.*
- Nem tudom, de ezt egy másik helyen próbáljuk ki ne itt, borzasztó ez a hely.* pillantok ismét körbe, így fedezem fel, hogy szempárba ütközök s talán a lányt is szurkálósan nézik mivel itt semmi keresnivalója egy nőszemélynek.*
- Gondolj valami valami szép álomra kérlek!* pillantok rá vissza szinte esdeklőn.* - Majd ott megpróbálunk kijutni ebből a szobából.* bár talán az is elég lehet ha a kijutásra akarunk gondolni és akkor ismét egy hétköznapi szobában találjuk magunkat hol az ajtót is felfedezhetjük és simán kisétálhatunk.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Álmok birodalma - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 6:25 pm

*Kyle rémálmába csöppennek, ami történetesen egy meleg bár, és ezen jót is kacag a lány. Hamarosan egy srác meg is környékezi az exortusos fiút, min szintén nevet Alinox, azonban a következő pillanatban a fiú keze a derekára csúszik, és a rákövetkező másodpercben már csókolóznak. Mondani se kell, a barna hajú lány meglepődik, de be kell vallani, a csókon azt érezni, hogy Kyle nem most csinálja először. Ajkuk hosszabb idő után elszakad, és női büszkesége megköveteli, hogy egy pofon csattanjon a srác arcán, de nem túl nagy, hiszen érthető reakció volt részéről, és el is érte a célját, mert az izomkolosszus láthatóan csalódottan fordul el.*
- Semmi baj, de ezért jössz nekem egyel.* mondja a lány és rámosolyog a fiúra.
Kyle arra kéri, hogy gondoljon valami jóra, és ezt meg is teszi Alinox. Hamarosan egy óriási cukrászdában találják magukat.*
- Remélem ez a hely megfelel.* fordul a másik felé, akin látszik a megkönnyebbülés, hogy végre kijutottak arról a helyről.*
- Ennyire szörnyű volt?* teszi fel a költői kérdést, közben pedig azon gondolkodik, hogy egy lány fele ennyire esne kétsége, ha egy leszbikus szórakozóhelyen találná magát, bár személy szerint vele még nem történt ilyen, szóval nem tud nyilatkozni.*
- Nos keressük meg a kijáratot, vagy tervezel még valamit csinálni ebben a szobában?* érdeklődik a barna szemű lány, és közben leül az egyik székre, és úgy néz fel a fiúra.
Annyi már biztos, hogy Monának lesz mit mesélni majd, ha végre találkoznak.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 6:42 pm

* Ki kell mentenem magam egy igen szorult helyzetből, így kapom hát el Alinox derekát és vonom magamhoz, a következő pillanatban meg már édes csókban forr össze ajkunk. Meg kell mutatnom, hogy nem vagyok b@@eráns s mivel jobb nem jutott eszembe így... Egyébként sem tagadok meg magamtól egy női ajkat mit most szépen ki is élvezek majd végezetül csak egy apró puszit kap a kipirosodott ajak s eltávolodok tőle miután csekkoltam, hogy a férfi irányt váltott. Ahogy visszafordulok egy csattanós pofonban lesz részem, mit teljesen megértek, de az érintett testfelületet dörzsölgetve kissé érthetetlenül tekintek a szemeibe.*
- Azért várhattál volna addig míg el nem húzunk innen...* motyogom de persze a célnak megfelelt ez is, szavaira pedig csak megcsóválom fejem és képemet sem siratom tovább amúgy se fáj, sokkal inkább meglepett.*
- A-a, ezzel a pofonnal kvittek lettünk.* mosolyodom el.* - Vagy még egy csókra gondoltál?* szélesedik ki mosolyom, arról természetesen lehet szó. Na de sietve kérlelem, hogy gondoljon egy kellemesebb álmára, így jutunk el egy cukiba is, hol meglepetten pillantok körbe.*
- Szóval arról is ábrándozol, hogy egy cukrászdában tömöd a bendőd?* tekintek rá kérdőn na de nem baj, ez nyugodtabb sokkalta.* - Meg hát...amúgy mi? A csók koránt sem csak a bár...tudod hányingerem támad tőlük... Nem értem mi veszi rá őket arra, hogy a... inkább hagyjuk. A lényeg, hogy nekem a szép, sima bőr jön be nem a szőrös. Bár ilyenek még gyantázni is képesek.* húzom a számat, a következő kérdésre pedig csak csibészesen elmosolyodom.*
- Ennyire szabadulni akarsz tőlem? Nem volt jó a csók?* döntöm picit oldalra a fejem, eddig egy lány sem panaszkodott, tehát ha ez így van kíváncsian hallgatom mi nem tetszett neki benne, na nem mintha ínyemre lenne az, hogy ezt megbeszéljük. De mivel nekem is mehetnékem van így hát addig gondolok kivezető útra míg nem megjelenik az ajtó a falban s mivel ez amúgy sem egy valóságos helyszín, senki sem fog megrökönyödni. Az ajtó felé lendítem kezem ahogy mosolyogva a lányra pillantok.*
- Csak utánad...!* ha feláll akkor követem s ha minden igaz sikeresen ki is jutunk a Keleti- Főtorony folyosójára s mikor legközelebb megfordulok már nem látom az ajtót, megint valami mássá változott.*
- Nos...* tekintek a lány felé.* - Van kedved bekapni valamit az étkezőben? Kissé kajás lettem szóval... vagy esetleg a klubban...* vetem fel Alinoxnak s ha benne van akkor együtt megyünk el az egyik helyre amelyik neki jobban tetszetős, ha nem akkor elköszönök tőle és már itt sem vagyok, mivel kilyukad a gyomrom.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Álmok birodalma - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 7:01 pm

* Miután egy izmos hapsi megkörnyékezi Kyle-t, az Alinox derekát átkarolva megcsókolja, ám nem aprózza el, amit titokban be kell, hogy valljon a lány, élvez, de azért a pofont úgy érzi jogosan kapja a srác.
Mikor azt mondja, hogy jön neki a fiú egyel, szerinte kvittek a pofonnal, és ezekre a szavakra Alinox csak mosolyogva forgatja a szemeit.
Nemsokára már egy cukrászdában vannak, és Alinox le is ül egy székre, és az előbbi helyre célozva kérdést szegez a fiú felé, ami úgy tűnik, kicsit kétértelműre sikerült.*
- Én a bárra értettem a szörnyűt, de örülök, hogy a csókot sem találtad rossznak.* mondja, majd felnevet, mikor a melegek feltételezett szokásait ecseteli. A barna hajú lány megkérdezi, hogy maradna-e még, avagy menne.*
- Az igazat megvallva egész kellemes a társaságod, és ugyanezt mondhatom el a csókról is, de el ne bízd magad.* feleli, mert tény, hogy jó volt, de életében nem a legjobb.
Hamarosan megjelenik egy ajtó, mit Kyle ki is nyit, és előreengedi a lányt.*
- No lám, egy lovag is elveszett benned?* kérdezi mosolyogva, majd átlépve a küszöböt, újra az ismerős folyosón álldogálnak. A srác kérdést szegez neki, és mivel éhes, ezért a következőket válaszolja.*
- Én is éhes vagyok, ma még nem ettem semmit, szóval irány az étkező.* mondja a lány, mire egymás mellett lépkedve elindulnak a nagyterembe enni valamit.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-10-22, 8:30 pm

*Merengve cammogok a folyósón, amikor valaki nekem jön. Meglepő, mert még zajokat sem hallok csak érzem, hogy löknek, dőlök, majd a könyökömnél fogva megtartanak. Rá is nehezedek pár pillanatra a tartóoszlopomra, míg ismét nem rakom le talpamat a földre.*
- Semmi gond én sem figyeltem kellő képen. *Túrok bele hosszú szőke hajamba.*
- Serafina? Szia! *Ismerem fel a hangot remélhetőleg helyesen.*
- Rég láttalak. Mi újság veled? Készülsz a vizsgákra? Hogy mennek az órák, kezd felhozni minket pontilag a Cruo. *Zúdítok rá hirtelen egy csomó kérdést csak azért, hogy legyen, pár percem visszazökkeni ebbe a világba. Közben a cipőfűzőm is kikötődött ezért neki támaszkodok a falnak, ami meglepő módón más milyen, mert valami a derekamba állt.*
- Au. *Fordulok meg fájdalmas hiszti közben, hogy megnézzem mi az, ami belém állt. Meglepődve veszem észre, hogy egy kilincs az. Tekintetemet felemelem és körbe járatom a folyosón, de ez nem a tükörterem, mert annak az ajtaja ott van.*
- Ez egy ajtó… miért van itt egy ajtó? *Pillantok rá Serafinára, de a választ meg sem várva belépek a terembe, ami nagyon… zsúfolt. Hangos vidám zene és beszélgetés szűrődik, ki onnan miközben egy csomó holmi lebeg, alakot vált. Egy hatalmas mágikus vásáron találjuk magunkat, ahol valaki seprűvel, valaki gyalog és egyéb eszközökkel közlekedik.*
- Hűha! *Valahonnan nagyon ismerős ez a helyszín, de nem ugrik be, hogy honnan.*

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-10-22, 8:51 pm

*Csak legyintek, jelezve, hogy nem az ő hibája. De ahogy rájön, hogy ki vagyok, szélesen elmosolyodom, habár lehet, hogy nem látja a hölgyike.*
-Mona!*Mondom boldogan, bár eddig csak kétszer találkoztam Monával, akkor is le akartuk győzni a másikat. De szerencsére az csak "játék" volt, így remélem, hogy most nem akarja megtorolni az elszenvedett károkat, így barátságosan válaszolgatok neki.*
-Hát velem semmi különös. Tanulgatok, alszok, eszek, iszok... bulizok, tudod, a szokásos emberi dolgok.*Vonom meg a vállamat, hiszen mostanság nem sokat jártam ki a kastélyból, köszönhetően a társaság hiányának.*
-Hja... a vizsgák. Nem tudom, hogy mi lesz velük. Még nem érzem magamat elég felkészültnek. Szóval lehet, hogy ezt a vizsgát is passzolom, és majd jövőre... De lehet, hogy megpróbálom.*Merengek így, miközben a sötétben a lányt vizslatom. Talán csak a félsz mondatja ezt velem, de belül is így érzem, hogy nem vagyok még kész erre. A lemaradásunkra tett megjegyzésén csak csalódottan megrázom a fejemet, nem akarok hazudni, hogy halmozom a pontokat, hiszen házit is alig írtam mostanság. De ekkor lehajol Mona, én meg segítenék neki megtartani, vagy valami, de ahogy felkiált, csak megnézem magamnak én is azt az ajtót jobban.*
-Nem tudom. Még sosem láttam...*Folytatnám én, de Mona már be is lép, így egy vállvonás mellett, követem. Én is osztozom a lány döbbenetében, de nem sokáig csodálkozok, mert egy őrült 20 lóerős seprű közelít felénk, egy Frankeinstein kinézetű idegennel a nyeregben. Így lépek hátra, és rántom magammal Monát is, de erre nincs szükség, mert tőlünk pár centire fékez le a fickó.*
-Hölgyeim, kérem fáradjanak velem.*Halljuk a hapsi hangját, és válaszra sem várva, elindul előttünk, várva, hogy kövessük, vagy maradjunk.*
-Mi a franc... Menjünk?*Nézek Monára kíváncsian, hiszen engem érdekel, hogy mit akar mutatni Frankeinstein, de ha a lány ódzkodik tőle, akkor maradunk, és szétnézünk.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2011-10-22, 9:07 pm

- Miket hallok? Csak nem föladod? Áááá én ilyet nem akarok hallani. Szorgalom és figyelem kész is. Tessék csak elmenni azokra a vizsgákra nem lesz semmi gond. A minimumot csak sikerül megcsinálni, de azt is rosszabb esetben. Szóval tessék rendesen felkészülni had legyek büszke rád és a házad is. Még a végén kihall a második évfolyam. *Rázom meg a fejem. Még ilyet. Nem szigorú a hangom, sőt, de akkor is… feladni. Ez a szó kisbetűvel el van rejtve a szótáramban.
Meg akarom igazítani a, cipőfűzöm, de közben a falnak dőlök, így akadok rá a kilincsre, ami egy különös helyre visz, ami roppant ismerős, még is ámulatba ejtő. Életemben nem voltam még varázsvásáron, de nagyszerű az egész. A mellettem lévő fura árusokat nézem, amikor Serafina magával ránt.*
- Ez a mai kötelező tevékenység? Meg tudok ám állni a lábamon. *Fordulok felé egy pillanatra, de már is megjelenik a fura zöld csavarozott fejű figura seprűn, aki azt akarja, hogy menjünk vele. Végig mérem, de szeme különös. Az egyik ezüstösen csillog macska pupillával, míg a másik vörös apró fekete ponttal a közepén. Tudom, hogy már láttam ezt a tekintetet valahol, de fogalmam sincs hol.*
- Menjünk, de nem ülök seprűre az biztos. *Ahhoz, hogy azzal közlekedjünk túl magasra kéne kéne szállni. Oldalra pillantok, hogy körbe nézzek, amikor észreveszem, hogy a seprűs alak mögött egy szárnyas tigris jelenik meg.*
- Shadow! Szólítom meg a jószágot, aki nem más, mint Alinox famulusa. Dorombolva a tenyeremhez dörgölőzik, majd mancsával a férfi seprűjének végét kezdi el csapkodni.* ~Különös, ha Shadow itt van hol van Alinox?~

//Serafina eltűnt, ezért Fagy//

Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Álmok birodalma - Page 2 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2012-05-16, 8:34 pm

*Elég gázos idő van odakint, fúj a szél, bár talán az eső nem esik, de attól még hideg van május közepéhez képest, és nem szívlelem túlzottan az ilyen időjárást, szóval mivel megtehetem, ezért a suli falai között maradok, és ott kódorgok egyedül, Louis nincs velem most. Céltalanul bolyogok, de aztán visszaindulok a Keleti főtoronyba, hol viszont nem egyből a szoba felé veszem az irányt, hanem megállok az egyik ajtónál, hol még bár exos vagyok, nem jártam, és benyitok, hogy aztán ledöbbenjek. A hely, ahol találom magam, az egy kaszinó, méghozzá a kiírásokból rá kell jönnöm, hogy Las Vegasban. Ez egy titkos nagy vágyam volt, hogy eljuthassak ide, de nem értem, hogy hogy lehet, hogy az egyik pillanatban még a Mysterio-ban vagyok, aztán pedig Las Vegasban. Biztos valami varázslat, de ez is tök jó, így oda is lépek a pókerasztalhoz, hol elém is kerül két lap, és zsetonokat is odacsúsztatnak elém. Leülök a székre, és elkezdek pókerezni, több-kevesebb sikerrel, de ez fogható arra, hogy egy ideje nem kártyáztam.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2012-05-16, 8:53 pm

*Este megint egy kis kicsapongást tervezek, mert régen táncoltam és most nagyon jól esne, ezért ismét kicsípem magam. Nem zavar, hogy kint hideg van, mert azt megoldom a pálcámmal, így nem kell beöltöznöm, de arra figyelnem kell, hogy a hajamat merre lobogtatja a szél.Ruhám egyszerű, de nagyon dögösen áll rajtam öltözékemben most a legfeltűnőbb extrém darab az a cipőm. Egyik nagy kedvencem csak nem veszem fel olyan sokszor, hogy mindig meglepjem vele az embereket. Éppen a toronyból sétálok lefele, amikor eszembe jut, hogy valamit fenthagytam, ezért gyorsan megfodulok ám táskám bele akad a kilincsbe, ami az Álmok birodalma szobának a bejárata. Jó régen jártam már ott és akkor is fura helyszínen voltam. Ugyan nem ez volt az első számú cél, ám kíváncsiságom nem hagy, ezért benyítok a terembe.
Nem az a helyszín tárul szemem elé, ami legutóbb hanem egy Las Vegasi casinó, ami sokkal kellemesebb, mint a legutóbbi élményem. Ugyan én nem vagyok oda a szerencsejátékokért, de azért beljebb sétálok. Az árvaházban mindig kockáztam, mert pókerezni nem szeretek, de ahogy sétálok az asztalok között – miközben szemmel kísér pár szempár – kiszúrok egy ismerős arcot, akit nem tudok hova tenni. Nagyon jóképű a srác, bár most nem az a célom, hogy felszedjem inkább csak az érdekel honnan ismerjük egymást, ezért arra veszem az irányt és mellette helyetfoglalok, majd lapot kérek és miután emeletem ötvenre, mert jó lapom van felé fordulok.*
- Hello! Ismerjük egymást? Nagyon ismerősnek tűnik az arcod…*Még egy kósza név is felmerül, de nagyon nem illik hozzá, ezért elvetem az ötletem, hisz az is lehet, hogy én tévedek.*

Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Álmok birodalma - Page 2 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2012-05-16, 9:13 pm

*Céltalan lézengésem következő állomásaként valami fura helyiségbe lépek be, mi egy Las Vegas-i kaszinónak tűnik, de erősen kétlem, hogy ténylegesen erről lenne szó, de ha már így alakult ez az egész, akkor miért ne használjam ki? Öltözetem amúgy tök egyszerű, farmer, trikó és kigombolt szürke ing kombó, lábamon meg tornacipő. Az egyik pókerasztalhoz ülök le, bár több minden is csábít, de ezzel kezdem. Épp egész jó helyzetben vagyok, mikor leülnek mellém, és meg is leszek szólítva. Oldalra fordítva a fejem egy igen dekoratív teremtést látok meg, aki bár nem az esetem mint lány, de nem csúnya, főleg ebben a ruhában. Nem gondolom tovább a helyzetet, ott van nekem Elisa, akit szeretek, szóval innentől tárgytalan a dolog.*
- Szia, nem tudom pontosan én se, hogy honnan, de nekem is ismerős vagy... *mondom picit elgondolkodva, miközben tartom az emelést, majd visszafordulok a szőke leányzóhoz.*
- Amíg eszünkbe jut, vagy nem, Patrick Davis vagyok, és exos. *mutatkozok be, és a házam nevét is elmondom, hiszen teljesen biztos, hogy a Mysterio-ból ismerjük egymást, de hiába erőltetem az agyam, most nem ugrik be, talán majd Monának.*
- Sokat szoktál pókerezni? *teszem fel a kérdést, ha már helyben vagyunk, és nézem, mi a következő lap, ami felfordításra kerül. Sajnos nekem nem jó, így inkább bedobom, mert nyerni nem fogok ebben a körben.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2012-05-16, 9:30 pm

*Estére ismételten kicsapongást terveztem, de terveimet keresztülhúzza kíváncsiságom, ami nem hagy nyugodni. Nem tervezek hosszabb ott maradást csak éppen annyit, hogy megtudjam mi is van oda bent, ám ahogy belépek, felfedezem, hogy ez LV, egy szórakozó helye, és ha már bulizni indultam, akkor ez is megteszi. Ahogy sétálgatok egy ismerős arca bukkanok. Nem tudom beazonosítani. A nevekkel amúgy is hadilábon állok, de hátha neki beugrik valami. Mellé ülök és megszólítom, de nem jutunk előrébb. Míg én emelek, addig ő bedobja. Már csak ketten vagyunk játékba, de ahogy elnézem én nyerek. Felkuncogok, majd felfordítom a lapom.*
- Full. Én nyertem. *Söpröm be az összeget, mely elsőre nem is rossz, majd a bemutatkozóra is rápillantok.*
- Ismerős a név, sőt ahogy megláttalak a David ugrott be és nem is jártam messze. Mona Braxton… bár lehet, hogy te még Orphannak ismertél meg. *Tartok egy kis szünetet, hisz ezt a nevet még csak nem rég kezdtem el használni, nem is hivatalosan, de még nekem is szoknom kell.*
- Nem, nem szoktam szerencsejátékot játszani, de ha választhatok, akkor inkább kockázni szeretek. *Dobom be a lapot, mert az új osztás borzalmasan sikerült… mit kezdjek egy hármassal meg egy kilencessel? *
- Visszatérve… *Emelem fel a kezem jelezve a pincérnek, hogy jöjjön ide.*
- Én is az Exo ház tagja vagyok. Hányadik évfolyam? *Mióta nem vagyok senti nem ismerem annyira az alsóbb évfolyamosokat, de a srác korából ítélve velem egyidős, azaz másodikas talán.*
- Egy jagert kérek. *Választom kedvenc italom, majd megvárom, míg lepörög ez a menet is. Velem szemben közben ismét helyet foglal egy idegen srác ki ugyan nem az esetem, de nem rossz bőr. Nem akarok tőle semmit, de egy ártatlan flört csak nem árt, ezért hajamat hátra vetem, majd rá kacsintok, hátha kapok pár ingyen italt majd.*

Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Álmok birodalma - Page 2 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2012-05-16, 9:47 pm

*Egy kaszinóban ücsörgök a pókerasztalnál, mikor beszélgetőpartnerem lesz egy ismerősnek tűnő lány személyében, és ez az érzés, mint kiderül, kölcsönös. A kártyáimat én bedobom, ezt a kört passzolom, talán a következőben sikerem lesz, de közben megtudom a másik nevét is, ami ismerősen cseng, de magamtól nem jöttem volna rá.*
- Nos, akkor örvendek Mona. *mosolygok rá, és a névváltoztatós dolgon nem akadok fent, az ő dolga, hogy miért lett Orphan-ból Braxton.*
- David... hát, így se hívtak még, de a vezetéknevemből tényleg lehet erre asszociálni. *térek vissza egy kicsit még erre a dologra, aztán érdeklődöm, sokat szokott-e pókerezni.*
- Én a pókerezést szeretem jobban, de bírom az ilyen játékokat, de függőnek nem mondanám magam, más a hobbim. Nem tudom hallottál már a parkour-ről? *teszem fel a kérdést, majd kicsit elfordulok, mert jó lapokat osztott nekem a nő, így emelek a téten, aztán örülök a fejemnek, mert a pikk ász és király mellé most érkezett egy jumbó, mind egyforma színben.*
- Szintén jégert kérnék, és pezsgőt is. *mondom a pincérnek, akit Mona hívott ide, majd az elsiet, és hamarosan vissza is tér a kért italokkal. Felemelem a jégert, koccintok Monával, ha benne van, aztán húzóra megiszom a kellemes ízű röviditalt, majd all in következik, mert szinte biztos vagyok nyerésemben, ami sajnos nem jön össze, valakinek jobb lapjai vannak, így én kiesek.*
- Hát, ez most nem jött be, de neked hajrá! *mosolygok a szőkére, és bár sajnálom, hogy kiestem, de úgyis tudom, hogy ez nem igazán igazi.*
- Másodikos vagyok, no és te? *kérdezem, mikor kiderül, hogy egyazon ház tagjai vagyunk. Látom mit csinál Mona a frissen érkezett sráccal, és megállapítom, hogy kacér lánynak tűnik, és bár nem szoktam első benyomás alapján ítélni, talán egyéjszakás kalandokban is benne van, de ki tudja, lehet, hogy csak szeret flörtölni, amit velem nem tett meg, szóval biztos nem vagyok az esete, de ez nem üt szíven. Nem szólok ehhez a cselekedetéhez semmit, inkább nézem a további pókerezést.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Álmok birodalma - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime2012-05-19, 2:59 pm

//Olvad//

*A mai nap érdekes fordulatot vesz ugyan is egy véletlen fordulatnak köszönhetően egy LV-i kaszinóban találom magam. Hamarosan ismerős arca lelek, de hiába erőltetjük, memóriánkat nem tudjuk, meg honnan ismerjük egymást.*
- Én is ismételten. *Viszonzom mosolyát, majd megosztom gondolatom miszerint nekem Ő első ránézésre David volt.*
- Ismerős maga az elnevezés, de nem tudom hova tenni. Semmi nem ugrik be. *Vakarom meg nyakam gondolkodás közben, majd lapjaimat bedobom, mert nagyon pocsékak, de hogy addig se kelljen üresben várakoznom magamhoz hívatom a pincért, hogy hozzon valamit inni. Szerencsére az ital hamar megérkezik remekül lehűtve és tovább koronázva a pillanatot még egy koccintás is történik köztem és Patrick között. Ugyan, azt mondta, hogy szeret pókerezni, de úgy tűnik most pókerarcát otthon hagyta, mert örül a lapjának nagyon, amit egy All In követ, de ellenfele akad. Sokan meghátrálnak, de egy emberke játékba marad és viszi Patrick összes zsetonját, amit nem bírok megállni, hogy egy kicsit ne nevessem ki.*
- Nem, köszönöm. Kiszálltam. *Jelzem, hogy nem kérek lapot.*
- Az előbb kárörvendően kinevettelek, és ha most játszanék, akkor balszerencse sorozat venné kezdetét. *Vigyorgok rá. Ha már Casino és szerencsejáték, akkor itt hinni kell a babonákban, mert minden valóra válik. Közben emelem szép kis kacsómat a pincérnek jelezve, hogy jöhet az újabb kör miután válaszoltam a kérdésre.*
- Harmadikos. *Már éppen húznám vissza kezem, amikor egy gördül és az alkaromon jókora vágást ejtve az asztal másik oldalán ülő hapsi homlokának közepét üti ki a golyó. Egy pillanatra minden megáll, majd a férfi szeme fönnakad, és mint valami meglékelt hordó kezd el folyni a vére azon az egy halálos lyukon.*
- Úgy tűnik, nem tetszik valakinek, hogy elnyerte tőled a zsetonjaid. *Ugrok le egyből a székről, majd guggolásban a földön maradok, miközben előhúzom pálcámat. A tömeg fejvesztve kezd, elrohangálni miközben pisztolyok dördülnek, ahogy a biztonsági őrök és a behatolók verekednek. Pálcámat a karomon lévő sérülés felé irányítom, majd egyből varázsolni kezdek. Ha Patrcikék tanultak már vérmágiát, akkor bizonyára felismeri melyik varázslat ez.*
- Digitorum notarum. Ne hagyjuk el egymást. *Főzöm még gyorsan hozzá, majd megsebesült alkaromat vállához nyomom, hogy ne vesszen el a forgatagban, na meg persze a ködben, amit csinálni fogok. *
- Csináld meg te is. *Adok neki még pár másodpercet, hogy meg tudja csinálni, de már nem húzhatom tovább az időt, mert ellenfeleink leszedték a biztonsági őröket.*
- Búj elő boszorkány! Egyszer úgy is megtalálunk!*Hangzik a mondat, ami már annyira ismerős. Pálcámat fejem felé emelem, majd glóriát rajzolok, magamnak miközben kimondom az igét.*
- Sanguines nebulas. *A hely megtelik vércseppekkel, amik között csak én látok át, majd Patrick kezét megfogva a casino végéhez rohanok ahol egy ajtó található. Nem tudom mi van mögötte, de ott legalább tudunk még egy kicsit agyalni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Álmok birodalma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Álmok birodalma   Álmok birodalma - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Álmok birodalma
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» A Szemfényvesztés Birodalma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Keleti Főtorony-
Ugrás: