Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
+73
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Lycoris Ozera
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Cornelia Brown
Athalie Rapace
Gabriel Perez
Carolayn Natri
Luka Dubois
Daphne Alucard
Electra Richter
Brian Valentine
Aristarkh Y. Zhukov
Kyle Brensley
Vixilien Sandanez
Mona Braxton
Dareia Yrjanfrost
Jessica Turner
Takoda Turner
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Elisaveta Varlock
Ryan Bourton
Hecate Lunadea
Christian LeNoire
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Miroslav Volodya
Charles Hellrain
Caleb Valerious
Zoé Calylas
Tyler Holden
Marcus Mccannt
Wera A. Flinders
Dimitrij Volodya
Diana Gray
Marcus Manet
Sairus Macrain
Isabella Bartolo
Miranda Reyes
Hunyadi Péter
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Aysha Darkblood
Faith Craven
Thomas Gledhill
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Theodora Hendrick
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lionel Dustsnow
Ruby Rose Re
Scarlette Turner
Octavia Blackwood
Niamh Sullivan
Mordred Wasimir
Ezekiel Opus
Mordana Liward
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
Dyliah Zahira
Kauko Auranala
Michelle Norton
Victor Alexandrov
Thomas Wordsworth
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-31, 2:30 pm

*Hiába tiltakozik, a fiúra ez nem használ, mivel közelebb lép hozzá és szépen fel is rakja az ajándékot a lány nyakába, aki kissé elpirul ismét, majd a nyakláncra és a végén lévő kristályra pillant. Kezébe veszi, megnézi és valóban látja rajta a vörös színt, amikor az átvált az átlátszóból. *
- Ez tényleg nagyon szép… én… én még soha nem kaptam senkitől se ilyesmit. *pillant fel a fiúra, majd kissé lassan hajol közelebb Mordredhez és egy apró puszit ad a srác arcára. *
- Köszönöm. *feladta a tiltakozást, hiszen rájött, hogy ennél a srácnál az ilyesmi nem válik be. Így hát egy darabig még figyelgeti a nyakláncot és végül ő maga is beismeri, hogy bizony nem üres kézzel tért vissza Mystralból, hanem ő maga is szerzett valamit a srácnak. *
- De ne mondd, hiszen most már én is elfogadtam. Ha gondolod, elfuthatok érte vagy elindulhatunk a tornyunk felé… és akkor gyorsan lehozom neked. Bár az én ajándékom messze nem ilyen szép. *ismeri be nagy komolyan és kissé lehajtja a fejét. Nagyon sokáig gondolkodott, hogy vajon mivel is lepje meg a srácot, de úgy látszik, hogy Mordred jobb ajándékkal állt elő. Bár a fiú mindenben jobbnak bizonyul, mint ő, legalábbis az eddigiek alapján, de furcsa mód ezt Mordana most nem bánja. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-31, 2:45 pm

*Hát bizony nem ér semmit a tiltakozással, a srác akkor is nyugodtan csatolja fel a lány nyakába a nyakláncot majd lép hátrébb arcán még mindig a kissé fura, sötét de lágy mosollyal karöltve.*
-Örülök hogy tetszik. Próbáltalak meglepni, aztán megláttam ezt gondoltam jól fog menni a szemszínedhez*mondja nyugodt hangon a puszira , egy kis félmosolyt vet és viszonozza is, utána lassan vissza emelkedik és ismét egy lépéssel a lány előtt áll*
-Nincsmit szívesen adtam.. bár ha találkozol a rokonaimmal nem kell említeni úgyse hinnék el hogy adtam valamit bárkinek*mondja még hozzátéve majd kicsit fel is nevet. Nem túl sokáig de látszik rajta hogy nincs rossz kedve*
-Akkor ezesetben nem mondom*mondja majd az ajánlatra csak egy lassabb bólintással felel*-Csak ha nincs más dolgod, vagy máshova menni kedved. Amúgy meg...*mondja majd megcsóválja a fejét*-Nem számít hogy mennyire szép elmondhatom hogy ha nem is lenne az akkor is egy szép lánytól kaptam, ez már szépséget ad neki is*mondja egy félmosollyal, úgytűnik hogy a pírkeltő bókokról még nem szokott le de majd meglátszik hogy most is sikerrel jár e vagy sem*
-Azt hiszem akkor rád bízom magam, én még nem jártam a tornyotok felé*mondja kicsit komolyabban, miközbe szemét a másikéba fúrja*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-31, 3:15 pm

- Hát, sikerült meglepned, nagyon is. Csak azt nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki ezt az ajándékot, de mindenesetre tényleg köszönöm. *mondja mosolyogva, majd egy apró puszit lehel Mordred arcára, amit a fiú viszonoz is neki. Ahogy közelebb ér hozzá, akaratlanul is beszippantja a régen nem érzett illatot, majd elmosolyodik ahogy ismét hátrébb lép. *
- Szerintem a rokonoktól nem kell félni, úgy se fogok velük itt összefutni. És rendben, semmi áron se említem, ha akármilyen véletlen folytán is összeakadnék velük. *mondja nagy komolyan, bár esélyt nem lát rá, hogy valamikor is találkozzon azzal a bizonyos rokonsággal, bár a jövő még kifürkészhetetlen. *
- Ismét egy bók, nem is te lennél, hogy ha nem akarnál mindig pár szép szóval zavarba hozni. *valóban kissé elpirul, majd a fiú szemeibe néz. *
- Igyekeztem hozzád való dolgot keresni, nem tudom, hogy mennyire sikerült, de ez esetben tetszeni fog. *mondja egy apró mosollyal, majd már meg is indul a keleti főtorony felé, hiszen az volna az Exortus ház otthona. Amikor odaérnek, a lány rögtön a fiú felé fordul. *
- Akkor itt várj, sietek. *mondja egy kedves mosollyal, majd belép a klubhelyiségbe, felsiet a szobájába, majd pár perc múlva már ismét a fiú előtt terem, kezében egy szépen becsomagolt, teljesen fekete színű dobozzal. *
- Még nem adom oda… menjünk valamerre és majd ott megkapod. De te mondod meg, hogy hova is menjünk. *jegyzi meg rögtön a fiúnak és bizony addig nem szándékozik odaadni azt a bizonyos dobozt, ami a kezében van. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-31, 3:28 pm

-Akkor úgytűnik sikerült a tervem *mondja egy félmosollyal a lány felé, ténleg meg akarta lepni, bár nem tudta hogy a lánynak milyen lehet az ízlése így volt benne egy kis bizonytalanság, amit persze elég jól leplez mint álltalába*
-Hát nem is itt, de attól még nem felejtettem ám el hogy meghívtalak*mondja még Mordananak egy kis ravaszabb mosollyal, elvégre a múltkor elég jól elbeszélgettek táncolás közbe hogy majd egyszer eljöhetne, a srác pedig komolyan is gondolta.*
-Tudod, kitűztem magam elé hogy ismételt bókokkal teljes zavarba hozzalak*mosolyodik el miközbe kisöpör egy tincset a szemei elől*-Igazából csak maguktól jönnek*mondja pár másodperccel később kissé komolyabban, majd tovább hallgatja a lányt*
-Szerintem biztosan tetszeni fog*bólint rá egy félmosollyal majd megindulnak a főtorony felé, de a srác a klubbhelyiségen már nem kíséri végig a lányt. Csak csendesen bólint és neki támaszkodik a falnak. A lányra valóban nem kellett sokat várni pár perccel később már meg is jelenik méghozzá egy eléggé szép fekete dobozzal, a srác ha akarná se tudná kitalálni hogy mi van benne, hiszen nincsenek lézer szemei, vagy aura látása vagy más egyéb über képességei, viszont a lány szavaira kicsit fel is nevet*
-Hmm helyhez kötött ajándék.. ezesetbe ha már a fiatal lány óhaja gondolkozok merre is lehetne menni. Mit szólnál egy kerthez? Azt hiszem van egy lent a kastélyba bár még nem nagyon tettem be a lábam*mondja ötletként reméli megfelel a másiknak*
Vissza az elejére Go down
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Niamh Sullivan


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 6:45 pm

*Még egyelőre csak a folyosón sétál, igazából nem is tudja, mi lenne a végcél. Csak kicsit szétnézni, megjárni magát, aztán ha talál valahol valami jót, akkor azt megnézni. Talán kedve lenne egy kis zongorázáshoz, vagy lehet felmegy a könyvtárba, majd eldönti. Most még csak a terv körvonalazódik szép lassan a fejecskéjében, miközben lassan sétál. Egyszerű szűk fekete farmer van rajta, felrúgva a tabukat, és szárát szürke csizmájába erőltette. Ehhez meg fehér blúz van rajta, és szürke sál. A tökéletes párosítással még próbálkozik, de nem mindegy, hogy előtte van egy rakás szín és válogasson, vagy már eleve megvan a ruha, csak felveszi. Kimonó esetében sose kellett semmit összeválogatni. Kezeit zsebébe dugja, és most legyező helyett is pálca van nála. Még mindig vörös haja ki van engedve, és minden egyes lépésénél fellebben kicsit. A pók pedig már megszokott módon a vállán ücsörög. *
-Hm... na merre is, merre is... *duruzsol halkan csak úgy magának, majd megáll az egyik kép előtt. *
-Konicsi va... ne tessék haragudni, meg tetszik tudni mondani, merre találok egy zongorát?*kérdezi kedves mosollyal, és egyelőre választ is vár, bár ahogy a kedves néni néz, nem biztos, hogy kap.*
Vissza az elejére Go down
Ezekiel Opus
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2009. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 6:53 pm

*Ezekiel felsiet az első emeletre, és befordul a sarkon. Kezében egy fekete kis iránytűt tart, azt nézi mereven. Fekete garbót és fekete talárt visel a megszokott fekete farmerhez és bakancshoz. Mivel mereven nézi az iránytűt, csak az utolsó pillanatban veszi észre, a neki háttal álló lányt. Odalép hozzá, és hátulról átöleli, puszit nyom az arcára.*
- Szia Shi... Téged nehezebb megtalálni, mint a Szent Grált... De nagyobb a jutalom is...
*Ezzel maga felé fordítja a lányt, és megsimogatja az arcát.*
- Hogyhogy nem hiányoztam eddig? Nem is kerestél?
*Kérdi vigyorogva, és puszit nyom a lány homlokára.*
Vissza az elejére Go down
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Niamh Sullivan


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 7:09 pm

*Kissé meglepődik, amikor átölelik, bár azért sejti, ki is a kedves illető, aki erre vetemedett, és mosolyogva pillant fel.*
-Szia, Ezi.*köszön ő is, és továbbra is mosolyog, kihúzza zsebéből a kezeit, és ha már szembefordult a fiúval, akkor átkarolja a nyakát, bár kissé nyújtózkodnia kell ám ehhez.*
-Mondtam én, hogy nem hiányoztál? Nagyon is hiányoztál... tegnap a nővéremnél voltam. Egyébként kerestelek volna... sajnálom, hogy nem szóltam.*bocsánatkérően pislog fel a fiúra, tényleg nem volt itt.*
-De azért Boldog Új Évet... *mondja egy mosollyal, és egy puszit is ad mellé.*
-Nagyon hiányoztam?*kérdezi végül, majd legközelebb tuti szólni fog, ha nem lesz a suliban.*
-Egyébként te tudod, hol van itt zongora? Nem igazán volt hajlandó válaszolni a jósnő.*mondja egy apró sóhajjal, a képen a nő közben visszabújt a gömb fölé, és kissé dühösen azt nézi, nem túl segítőkész most sem.*
Vissza az elejére Go down
Ezekiel Opus
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2009. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 7:14 pm

- Pokolian hiányoztál...
*Mondja Ezi, majd megcsókolja a lányt hosszan, gyengéden, majd átöleli, úgy hallgatja a kérdést. Mikor Shi kimondja a zongora szót, hatalmas mosoly terül szét az arcán.*
- Gyere!
*Szinte kiáltja, és elkapja a lány kezét. Futni kezd egy irányba, de azért vigyáz, hogy Shi kényelmesen tartani tudja a lépést, majd megáll egy ajtó előtt. Egy lépést hátrál Shitől, majd mélyen meghajol, és az ajtó felé int.*
- Kívánsága számomra parancs, gyönyörű hölgy! Remélem megfelel iskolánk szerény hangterme, sajnos csak ezzel tudok szolgálni...
*Mondja, majd megfogja a kilincset, és kinyitja az ajtót. Gyengéd mozdulattal betessékeli Shit a Hangszerek Barlangjába.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 1:57 pm

*Via sétálgat az egyik folyosón csendben, végülis az egyik ablak előtt áll meg s lebámul a kinti területre, ahol hol most épp havazik kicsit. Néha a kezére pillant, melyen még látszik a tegnapi vágás után fehér heg, keresztbe a tenyerén. Gondterhelten ráncolja homlokát, s magában dudol valamit, s valami értelmes választ igyekszik találni saját kérdéseire. Amúgy fekete sportcipőt, farmert és egy lila, magas nyakú garbót visel, vörös haja kibontva omlik szét a hátán és a vállán. Zöld szemei ellenben ködösek, látszik, hogy nincs egészében itt, s észre sem veszi, ahogy nekidől az ablak alatti radiátornak s továbbbra is néz kifele.*

// https://www.youtube.com/watch?v=DR91Rj1ZN1M Mad World//
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 2:09 pm

* Egy fiú baktat le a lépcsőn, egyelőre fogalma sincs, hogy merre megy. Mivel most nem vágyik a szabad levegőre és valahogy mégis csak el kéne ütni az időt, így arra gondolt, hogy majd sétálgat az iskolában. Úgyis kedden lesz egy óra és meg kell találnia a termet, hogy ne késsen az óráról. Persze nem lenne rá jellemző, hogy pontosan beér az órára, de azért megpróbálja. Első benyomás, amit most maga előtt tart. *
~ Na vajon merre van a terem? Jó lesz innen kezdem aztán megyek felfelé. ~
* Gondolja magában, és még az, az egy szerencséje, hogy magával hozott pár üres lapot és egy tollat. Persze nem azért, hogy térképet rajzoljon, hanem, hogy verset írjon. Igen, művész lélek a fiú. Meg amúgy se szeret csak úgy magában mászkálgatni, akkor inkább csinál is valamit, miközben sétál. Legalább gondolkozik és, hogy ne felejtse el mire vissza ér a szobájába le is jegyzi. *
~ Na szóval, mi rímel a szabadságra? Magasság, turpisság? Áhh, ezek nem jók. ~
* Inkább csak a lapokat nézi, bár nincsen rajta még semmi. Jobban tud gondolkozni, hogyha az üres semmit nézi, mint a folyosót, de az se kizárt, hogy ez miatt lehet, már rég el haladt a terem mellett. Megáll, majd felpillant és körbe néz, hol jár. Egy lányt tekint meg a radiátornak dőlve, és nem úgy néz ki, mintha ezen a világon lenne. Közelebb lép hozzá, majd próbálja felvenni vele a szemkontaktust. *
- Szia, jól vagy? Úgy nézel ki, mint aki szellemeket látott, vagy valami hasonló.
* Szólítja meg a fiú. Az mégse lenne túl jó, ha szellemet látott volna a számára még idegen lány. Persze, az idegen szó kölcsönös, így egy gyors bemutatkozás következik. *
- Troy Clayton vagyok, Exortus sentinel. Tudok valamiben segíteni?
* Ha már Aysha mondta, hogy a diákoknak kell segíteni, akkor itt a remek alkalom, hogy ha tud akkor segít. De ha mégis szellemet látott a leányzó, akkor azzal nem tud mit kezdeni. Persze, az iskolában lehetnek szellemek még Jal mondta mikor felkísérte a szobájába. De azért csak nem hiszi, hogy így össze vissza repkednek... Vagy mégis? Nos ezt Troy még nem tapasztalta, sőt amióta itt van még egy szellemet se látott. De ha mondjuk ilyen hatást ér el a lánynál, akkor nem is akar látni egyet sem. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 2:21 pm

*Egyszer csak azt veszi észre., hogy egy szőkés hajú srác áll vele szemben, és mereszti a szemét, azaz, próbálja valami kommunikációra bírni.*Mi...?*Nyögi ki meglepve majd hebegni kezd.* Ja, mi, izé, jól vagyok.*Mondja majd lassan végre leszáll a földre.* Ami azt illeti a lényegre tapintottál. Szellemek, csontvázak, egy démon, egy elfelejtett régi vikinghajó, és még a véremet is adtam ezért a horror sztoriért. *Emeli fel a bal kezét, tenyerén keresztbe látszik a fehér forradás.* Igazából ritka élmény egy igazi sárkányhajón utazni de mégse érzem, hogy feltétlenül megérte a dolog, és felvetődött néhány érdekes kérdés is ezek után, mármint, ami engem illett. A válaszok meg, sajnos időigényesek és ez kissé bosszantó.Fejti ki az álláspontját, bár az arcán játszó félmosoly árulkodik róla, hogy alapvetően optimista jellemről van szó, épp csak kifejezetten sokat tud valami rágódni.* És te? Mi az a sok papír?*Érdeklődik, majd kezet nyújt.* Egyébként Octavia Blackwood vagyok, a Cruoris ház tagja. Alapvetően normális szoktam lenni azt hiszem, demost azt hiszem ez a tegnapi kéjutazás kicsit...sok volt.*S kissé elvörösödik, ami eléggé kiütközik hála vörös hajának.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 2:43 pm

* Kicsit meglepődik mikor elkezdenek hebegni-habogni. Na meg persze ez a sztori... Kicsit zavaros. Lehet, hogy Troy akkor jár a legjobban ha nem akarja tudni, de a kíváncsisága, mindig is nagy volt. *
- Hol jártál te?
* Vonja fel a szemöldökét, és még csak most kezd el érdekes lenni a sztori. Egy heget mutat a lány a tenyerén. Hát igen, mivel nem elsősegélyes, meg már beforrt, így semmit nem tud vele mit kezdeni, esetleg elvinni a gyengélkedőre, de ott sem valószínű, hogy sokat tehetnek a lányét. *
- Orvos látta már a heget? Hogy sikerült szerezned?
* Mert az oké, hogy valami hajón utazgatott, de, hogy sikerült ezt szereznie. Na majd úgyis mindjárt megtudja és akkor a kíváncsisága is ki lesz elégítve. Legalábbis reméli, mert most ahogy beszélt Octavia a történetről, az igazat megvallva, kukkot sem értette belőle. Meg most, hogy valamiről el kezdett hadoválni, tiszta agybaj az egész. *
- Bocsi, de egy kukkot se értek, hogy miről beszélsz.
* Hát igen, Troy-nak, ami a szívén az a száján. Meg a mozaik szavakból soha sem tudta ki következtetni, hogy ki mit akar. Meg ez most a sztori nem is tudja, hogy jött ide. Vagyis tudja, mivel megkérdezte, hogy jól van-e meg ilyenek, és Octavia csak erre válaszolt. Hamar átugrik ezen, bár még mindig nagyon kíváncsi, de máris egy bemutatkozás és egy kéz nyúl felé, amit természetesen finoman megráz. *
- Nagyon örvendek.
* Majd ezzel is meg volnának, Octavia észre veszi a kezében lévő üres papírokat. Rájuk néz, majd mosolyog. *
- Ja, hát, ezek. Épp verset próbálok írni. Témája nincs, csak valamit kreálok, aztán lesz belőle valami.
* Mondja büszkén, hogy ilyen kreatív, na de persze most csúnyán csalódást okoz, mivel még semmit sem talált ki. Igaz, hogy még csak most kezdett el rajta agyalni, de ilyenkorra már általában meg van pár sor, esetleg egy versszak. *
- Most lesz majd egy óra, nem tudod hol van a terem? Valami spirituális ismeretek terme, vagy mi? Persze nem most akarok ott időzni, hogy két nap múlva elkezdődjön az óra, csak jó lenne tudni, merre is van, hogy ezzel ne az óra előtt kelljen bajlódni.
* Mondja, kicsit kiegészítve magát, mert az, hogy festene már, hogy ma beül és két napig ott alszik meg minden, hogy várja mikor kezdődjön az óra. De persze ez nem azt jelenti, hogy annyira várja, hogy tanuljon, sőt, legszívesebben elbújna, hogy ne keljen órára mennie. Troy nem az a stréber típus vagy legalábbis, aki szívesen fordul meg minden órán. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 3:05 pm

Nah ez megint egy jó kérdés, felveszem a listámra, mert erre nem tudok felelni. *Magyarázza, majd felül a radiátorra, s kényelmesen elhelyezkedik.* Úgy kezdődött a dolog, hogy kinn voltam a SZivárvány-tónál, a Seol szigeten. Voltunk kinn egy páran a parton amikor megjelent a semmiből egy kísértet hajó, egy olyan sárkányos viking hajó. De igazi volt, meg lehetet fogni, sőt, fel is szálltunk rá. Ki kellett szabadítani a legénységet, de ehhez...*mutatja fel a kezét.*... a vérünk kellett. Ezután a hajó elindult, és ittjön az első csavar, a tóból egy régi folyóba kerültünk, áthaladtunk egy boltíven, amít két csuklyás szobor védett. Aztán kikötötünk, ahol az égből már nem fekete volt a csillagokkal, hanem arany és narancs színű. Egy régi gótikus kastélyon haladtunk keresztül, szerencsére ott nem volt semmi. Azért jöttünk ide mert egy kulcsot kellett megtalálni, egy három élű tőrt, ez kell a hajó legénységének a megszabadítására. Mivel hogy ők halottak voltak, és emögött a kastély mögött volt a temetőjük. Ekkor jött egy démoni nőszemély.* Itt összeráncolja a homlokát, kifejezvén nem tetszését.* Elkezdett hadoválni, hogy elátkozott hely meg hogy ő a lelkek őrzője. Épp csak azt nem árulta el, minek őrzi őket, mért nem ereszti szabadon. Ekkora már mindenki érezte, hogy a hajón vágott sebekből komoly mennyiségű vér csöpögött el. Ezek után, akartuk vagy sem, mindenki egy egy sírkőhöz sétált, amik már amúgy is vörösek voltak a régen rászáradt vértől, de ehhez most mi is hozzájárultunk, mi több, mikor előkerült a kulcs, azaz a 3 élű tőr, Ruby torkát elvágta vele ez a démon. A lány meghalt, de a legénység felkelt a sírokból. Elmasíroztak a csontvázak, ezek után minket is elengedtek. Azt mondta a nő, hogy csak a halál engedhet át a boltíven hazafele, utána Ruby vérébe kellett márnai a kulcsot, így felkel. Eléggé szkeptikusak voltunk ilyen téren, már aki nem közönnyel nézte végig mindezt, mint Mordred, és így is tettünk, így Ruby végülis megmenekült, miután átértünk a boltíven és a hajó hazahozott minket. Ekkora a sebek beforrtak bár a vérveszteséget még pótolnunk kell egy kicsit, mire helyre áll újra az egyensúly. Szóval, tömören ez történt.*fejezi be nagy sokára s vesz egy nagy levegőt.* Szóval ha akaros, mint résztvevő engedélyezem, hogy megírd ezt a históriát.* Mosolyodik el, s újra a papírra bök.* Amúgy vannak régi verseid is? nem szoktál néha.,.. előadni?*Érdeklődik.* Én inkább a zenéhez értek. Engem zongorázni tanítottak meg táncolni, mint a legtöbb...hát... nemesi család gyerekét. *Mondja kissé zavartan Aztán megrázza a fejét.* Akkor nem jó helyen vagy. Eggyel feljebb van kb talán épp felettünk.*Magyarázza s a plafon fele bök.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 3:20 pm

* Hát a történet hallatán, néha leesett a szája. De mikor erre rájött mindig becsukta. Olyan hihetetlen a mese, hogy ez tuti nem igaz. Vagyis ha igaz, akkor ő mért nem tudott róla? Mindig kimarad a legjobb történetekből, na sebaj, majd érdeklődik, aztán követi a tömeget hátha megint valami jó kis kaland lesz. Most már biztos nem fogja kihagyni, már csak azért sem, mert kissé nehezen lehet elhinni Octavia mondani valóját. De amint a könyvére gondol, és amikor meghallotta ezt a sztorit, megjött az ihlete, hogy milyen újabb kalandot írjon le benne. Persze ő nem volt benne, mégis beleírja magát, mert hát mi tagadás ő a könyv hőse, muszáj minden kalandban benne lennie. Pláne, hogy még a lány engedélyezi is, hogy megírja hát egyszerűen a mennyországban érzi magát. *
- Köszi, majd még elgondolkodok rajta.
* Mosolyog, bár a fejében már meg van a történet, amit még egyelőre nem mond el Octavia-nak. Hamar rá is térnek a lényegre a versekre. Szeret ő verset írni, meg persze, hogy vannak régi versei, és erről jut eszébe, hogy még Leila-nak meg kell őket mutatnia. Kicsit elhúzza a száját, amint ebbe belegondol. Hamar felfedezi, hogy ezt talán nem a lány előtt kéne, de már mindegy, inkább belenéz Octavia szemébe és úgy válaszol. *
- Vannak persze, régebbi verseim, csak a szobában.
* Mondja, majd kilyukadnak a zenénél. Ő is szeretett volna valamin megtanulni, de az biztosan tudja, hogy nem zongorán. Mondjuk az, az öreg hölgy, aki befogadta tanította zongorázni, kevés sikerrel, mert tudni, kell, amit Troy nem akar, azt nem fogja csinálni. Persze nem mondta el a hölgynek, nem akarta megbántani, inkább csak tűrte, de nem kellett sokáig, mivel megjött a levél, hogy jöjjön ebbe az iskolába tanulni. És már megint elkalandozott, pedig szimplán csak a zenéről volt szó. De szerencséjére, mindezt csak a fejében, szóval nyíltan soha nem kalandozna el. *
- Nem, nem szoktam előadni, csak a magam szórakoztatására szoktam írni. Zongorázni én is szoktam, bár nem tudok profin, sőt örülök, hogy ha még emlékszek, hogy melyik billentyű milyen hangot ad ki.
* Az tény, hogy annyira nem figyelt a hölgyre, hogy egyedül is tudjon zongorázni, de úgy látszik, hogy megérte, mivel majd akkor tudnak valami közös programot szervezni, vagy legalábbis valamiről beszélni. Az se baj most már, ha megtanul valóban zongorázni, legalább mikor "haza" megy, akkor megtudja lepni az öreg hölgyet, hogy mit "tanult". Mert ugyan neki nem mondta el, hogy félig varázsló, azt mondta neki, hogy ez egy zenei iskola. Így valamit kreálnia kell, hogy valóban igaz legyen félig az állítása. De ez még messze van.
Visszatérve, legalább megtudja, hogy merre van a keresett terem, ennek felettébb örül. De az biztos, hogy most nem akarja megnézni, elhiszi a lánynak, még ha nehezére is esik. *
- És szeretsz zongorázni? Ha már szóba jött.
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 3:35 pm

oké, bár nem voltunk ott sokan. Johi, Mordred, Ruby, Josh, meg én. Bár talán Rubyval beszélj, ő volt aki lényegében átmenetileg elhalálozott azért, hogy hazajöhessünk. Ha jól tudom, egy tőr maradt is nála, nem a 3 pengéjű, hanem amivel az elején megvágtuk a kezünket.*Magyarázza tovább. Majd kicsit kérdőn néz ahogy a fiú is pár pillanatig elgondolkodó arcot vág.* Hogyhogy? Vagy talán túlzottan is személyesre sikerültek?*Őt érdekli az ilyesmi, otthon is gyakran járt ilyen előadásra vagy színházba, leülős koncertre is, nem csak tombolós fejrázósra ^^.* De gondolom inkább a versek,mint a zene köt le.*mondja egy bújkáló mosollyal* Ami önmagában nem baj, a lényeg, hogy neked tetsszen és megtaláld benne önmagad. Én pl a zongorával vagyok így, ha játszok, az egy más...dimenzió, mondhatni
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 3:50 pm

* Még mindig nincs vége a történetnek. Hát elhalálozott? Na jó most már átmegy a beszélgetés valami természet felettibe. Mondjuk nem is tudja, hogy mért van meglepve, elméletileg ez egy mágus suli itt bármi megtörténhet, akár ez is. Na, de akkor is, hát ez már durva. De legalább a fantáziája beindult, így jó sok mindent letud majd körmölni. De szerencsére, már hamar eltérnek ettől a tárgytól. Talán Troy kicsit megbánta, hogy megkérdezte, mert már teljesen összezavarodott ezzel a kis sztorival. De a lényeg, hogy már vége, legalábbis egy darabig biztos, aztán ki tudja, hogy mikor kerül megint szóba. Most a versekről van szó és most erre koncentrál a fiú. Hogy mért ír saját maga szórakoztatására? Hát ha jobban belegondol ezen még nem gondolkozott. De most itt az ideje, bár nem tudja a választ, de majd ki sül belőle valami. *
- Hát az, az igazság, hogy ezen még nem gondolkoztam.
* Ennyi is rá a válasza, majd ha máshova eljut akkor ezen a téren, akkor biztos megosztja a lánnyal, feltéve, ha találkoznak majd máskor is. És reméli, hogy ez így lesz. De ez is, mint több más is, majd idővel kiderül. *
- Talán ez a jó szó, hogy személyesre sikerültek, mert ezeket mind akkor írtam, mikor anyám meghalt. Leírtam benne a fájdalmaimat, persze versekben.
* Nem szívesen vallja be, hogy az erős külső mögött egy gyenge lélek foglal helyet, de hát ez van. Ha már ennyire belemerültek a témába, akkor már mindegy is, hogy mit mond. Majd a versekhez közeli témába botlanak, ami nem más, mint a zene. Szereti a zenét, és majd eljut odáig, hogy férfiasabb hangszeren kezd el játszani, gitáron vagy dobon. Most ezek még csak távoli elképzelések, de semmi sem lehetetlen. Sőt még az is lehet, hogy nem varázsolni fog itt megtanulni, hanem zenélni. Még messze van a nyár, azalatt bármi megtörténhet, sőt még a három év is messze van. *
- Igazából a zene is közel áll hozzám, mert mindig is szerettem volna megtanulni valamin játszani. Mikor kicsi voltam, mindig fakanállal doboltam az edényeken. De persze nem ritmusosan, hanem csak úgy ahogy érte a lábasokat.
* Na ezt igen értelmesen mondta el, de reméli, hogy ez érthető. Legalábbis a lényegét ki tudja belőle venni, mert az a lényeg. Legfeljebb még egyszer elmondja, de akkor másképp, hogy érthetőbb legyen. Na, de ha ez nem kell akkor az még jobb. Troy nem igazán szeret mindent elismételni, az olyan hülyén jön ki. Akkor inkább gondolkodnia kell, hogy mégis hogyan mondhatná el, amitől értelmesebb lesz. De ebbe most nem akar belegondolni, mert fölöslegesen nem akarja, hogy fáradjon az agya, még egy verset meg kéne írnia. *
- Tudsz más hangszeren is játszani vagy csak zongorán?
* Fokozza tovább ezt a témát, hátha lesz valami amihez mindketten bő válasszal hozzá tudnak szólni és akkor nem lesz unalmas, nyekergős a beszélgetésük. Meg az a jó, ha érvelnek valami mellett, mert ha azt megcáfolja valaki, akkor egy izgalmas beszélgetés is kialakulhat. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 8:57 pm

Ahogy gondolod, de mondom, érdemes megkérdezni mást is, csak... talán ne Mordredet*Na igen, ő szinte fapofával nézte végig az egészet, meg amúgy is eléggé ijesztő egy külleme van a srácnak, nem szívesen futna vele össze egy sötétebb sikátorban a lány, az biztos. Bár ki tudja, lehet érző szívet takar az ijesztő külsö? Mint a szépség és a szörnyetegben vagy valami hasonló ^^. Csendben hallgatja a versek történetét.* Oh... részvétem.*motyogja csendesen, s kicsit elszégyelli magát, mivel majdhogynem rákérdezett a dologra, pedig nem illik. Azt meg nem teszi hozzá, hogy átérzi mert ez nem igaz. Neki szerencséje mindenkije él, bár az apáját ritkán látja, mivel sokat van távol Olaszországtól, leginkább a hazájában, Kanadában, munkaügyben.* Tudod... lehet hogy nagyon, személyesek ezek a versek de talán épp ez adja az értéküket. Lehet, hogy más is jár... hasonló cipőben mint te, és egy ilyen vers... megoldást jelenthetne neki, amolyan eszköz, hogy igen, ezen keresztül akkor az én...érzéseimet is megérthetik.*Óvatosan fogalmaz, nem akarja megbántani a fiút, pláne ilyen komoly témában. A zenei kérdésen kicsit meglepődik, bár a fazekas dolgon elmosolyodik.* Hát az egy jó kezdet.*Mondja bíztatóan.* Abban viszont nem értek egyet, hogy a zongora nőies hangszer. Sok férfi zongorista is van. Inkább azt mondanám, a zongora kicsit... önző. Egymaga is megállja a helyét a széles skálájával, hogy 2 kézzel használható vagy akár 4gyel is, ill a 2 pedál is segít változtatni a zenén, színesebbé tenni. Egy ilyet pl egy dobfelszerelés nem tud, és egy gitár is csak részben.*Fejti ki az álláspontját.* De ez csak személyes vélemény, más hangszeren nem játszok, énekelni szoktam néha, ha egyedül vagyok és zongorázom, de az... na az igazi privilégium, ha valakinek megengedem, hogy meghallgassa, bár lehet inkább kínzási módszernek jobb lenne.*Mondja egy szégyellős mosollyal s inkább a földet fixírozza.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 9:20 pm

* Igaz, még mindig nincs vége a rémtörténet. Troy mástól is talán megkérdezné, hogy mi történt, de annyira abszurd, hogy inkább nem. Vagyis Troy nem hiszi el, de hát mégis, hogy került egy iskolába egy viking hajó? És hogyhogy vérrel kellett fizetniük? És mi az, hogy majdnem meghalt valaki a diákok közül? És számtalan ilyen kérdés forog a fejében, de ezeket mind nem teszi fel, hisz hallotta a történetet, bár nem hiszi el. Inkább le is zárja magában, nem kérdez rá, mert tényleg lehetetlennek hiszi. Bár majd a legközelebbi ilyen kalandban benne lesz ez biztos, mivel ha valamit nem a két szemével lát azt nem hiszi el. Át kell, hogy élje az egészet, hogy felfogja ilyen létezik. Bár ha nem a szobában gubbasztott volna, akkor ott tudott volna lenni, ami biztos, hogy egy kis színezéssel egy remek történet lett volna a könyvében. Mondjuk ezt is csak saját szórakoztatására írja, úgy mint a verseket. Nem készül ő se költőnek, se írónak. Még csak az kéne, hogy egy varázsló író legyen. Bár nem kizárt dolog, de ezeket inkább Troy nem hozná napvilágra. És ha már ennél tartunk a versek. Ezek ingen csak személyesek, mint tudja Octavia is, és ezért se lenne túl jó előadni. *
- Nem tudom, én mindenesetre ezeket nem akarom a világ tudtára hozni, túl érzelmesek. Majd írok vidámakat is és akkor azt bárki elolvashatja. Vagy kérvényezek egy újságot az iskolába, és akkor írok bele verseket, történeteket vagy valami ilyesmi.
* Mondja kedvesen és egyáltalán nem bántódik meg, hogy ilyen kényes témáról beszélgetnek. Sőt talán most érzi magát először felszabadultnak. Lehet, hogy jót tesz neki, ha valakivel kibeszélheti és akkor nem kell magában emésztenie a dolgot. De hát pont ezért írta a verseket, hogy mind kijöjjön, de úgy látszik, hogy ez nem jött be. Lehet mégis el kéne mennie pszichológushoz, mivel mindenki mondogatja, és igazából most jött rá, hogy tényleg szüksége van rá, vagyis olyan valakire, akinek kibeszélheti a legfájdalmasabb titkait is.
De erről az ösvényről letérve, a zene a másik, amiről Troy szívesen beszél. Igaz, hogy Octavia-nak kicsit más a felfogása a hangszerekről, mint a fiúnak, de szívesen végig hallgatja. Hiszen ismerkednek, vagy mi fenét csinálnak. A lényeg, hogy ha már ismerkednek, akkor tegyék is. Nos szóval ő is elmondja a saját véleményét, aztán majdcsak közös nevezőre jutnak. *
- Igen, lehet igazad van. És csak azért mondom, hogy lehet, mert én nem tudom. Előbb kiszeretném próbálni, hogy hogyan is megy. Tanulgattam zongorázni, de valahogy nem az én műfajom. Az tény, hogy vannak férfi zongoristák és biztos nagyon ügyesek is, de én nem szeretném követni a példájukat.
* És akkor ennyivel letudta a zongorai véleményét, most már áttérhet a gitárra vagy a dobra. *
- Azért is szeretném kipróbálni a gitárt, mert az olyan vagánnyá tesz. Vagy legalábbis olyan menő cuccuk van és népszerűek meg minden. Egy zongorista nekem túl nyálas. Lehet, hogy a zongora színesebbé teszi a dalt, amit játszol rajta, de akkor sem az én világom.
* Mosolyog rá a lányra, mert nem tudja, hogy most ezzel megbántja vagy megsérti. Hogy ha egyik sem, az még jó. Igazság szerint az lenne a legjobb, hogy ha ezt Octavia nem venné sértőnek, hisz csak elmondta az ő véleményét. Legfeljebb ebben nem fognak egyetérteni és akkor keresnek egy másik témát. *
~ Tényleg meg kéne tanulnom gitározni, és akkor egy menő rock bandát létre hozok, és turnézunk és bejárjuk az egész világot. ~
* Gondolja magában, közben szemében a remény csillog. Tényleg azt szeretné, ha híres lenne, de valami olyasmiben, amit nem ítél meg a cikiségnek. Bár a vers és a könyv írás se ciki, de még a rajzolás se. Ezek mind egyediek, de ezt Troy máshogy fogja fel. Inkább megvárja Octavia reakcióját, mert kíváncsi arra, hogyan reagálja le a lány a mondanivalóját. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 9:49 pm

*Nah igen, az ilyesmiket tényleg jobb átélni a hihetőség kedvéért, bár az élmények nem mindig a pozitívumoktól fényesek. Via pl nincs oda az ilyen véráldozati dolgokért, bár a vért bírja, kivéve ha saját magát kellene vagdosnia, nah azt kevésbé, ezért se nézett oda mikor a hajón is kellett, és gyorsan betekerte kendővel.Nah mindegy, jobb hagyni az ilyet.
A verses témára kicsit elmosolyodik.* Akkor ahhoz kicsit vidámabb élményekre lesz szükséged, mint a véráldozós viking hajó. Példának okáért egyik háztársamat akarom úszni tanítani mert retteg a víztől. Cserébe én kitörhetem a nyakam egy seprűről lezuhanva, mivel saját bevallása szerint tökéletes közlekedési eszköz, épp csak engem visszatart a seprű nyeles tériszony. Toronytetőn nem félek, de egy röpködő faág... na az ám a biztonságérzet.*Látszik hogy ebben erősen kételkedik de tény, egy külső szemlélőnek ez eléggé érdekes lehet, ahogy nézi, hogy alap dolgokkal szerencsétlenkedik valaki 16 éves létére. De hát senki se törpéletes, ez tény. Meg a vidámabb élmények jót tesznek mindenkinek. Via szerint a pszihológusok feleslegesek, mind kezelésre szoruló egyének. Pszihomókusnál többet ér egy barát aki nem tesz fel hülye kérdéseket mert képben van, nem fog ET-ként kezelni és tényleg segíteni próbál, nem lekoptatni valami maszlaggal.
A zenei okfejtésre bólint s a gitáros részen kicsit el is vigyorodik. Leszűri az okfejtésből hogy Troy is csak tipikus pasi, aki odavan érte, ha körülrajongják a lányok. *óóó, értem már.*Mondja szakavatottan, mikor leesik neki a tantusz.* De azért egy igazi együtttes billentyűssel a legjobb, például...hm, a Nightwish, abban is eléggé lényeges. Ők az egyik kedvencem.*Magyarázza.* Ha találok kottát, olyan is játszom csak ahhoz tényleg valami kíséret is kell az éneken kívül..*Azt inkább nem kommentálja hogy Troy szerint csöpögős a zongora. Mindenkiek joga van a véleményéhez és ki tudja, talán egy megfeleől kísérettel meg tudja győzni a fiút, hogy nem az!.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 10:09 pm

* Hát igen, tény és való, hogy jobban át tudja élni az ember, ha jelen van különféle eseményeknél. De mindegy is, le van zárva egyszer s mindenkorra. Legalábbis Troy részéról, de amint látja ez a beszélgető partnere felől is így van. Nem is kell tovább húzni ezzel a szóval. Most már csak az lepi meg a fiút, hogy kicsit csendesebb lett Octavia, mint eddig volt. *
~ Lehet már fáradt? Vagy én untatom? ~
* Feltételezi a két lehetőséget, de nem kérdezi meg, legfeljebb elküldi a lány, vagy azt mondja, hogy most már elég ő megy, vagy hasonló. Most már nem lényeg, kicsit Troy is fárad, de még bírja. Teljesen áttértek egy másik témába. Nehezen jut el odáig Troy, hogy ez most valóban a verses témából jött ide. Az tény, hogy még soha nem repült seprűn, de ami azt illeti hajtja a kíváncsisága. Ezért ehhez hozzá fűz egy apróbb mondatot. *
- Én még soha nem repültem seprűn, de kipróbálnám. Igaz ezt a muglik boszorkányoknak tartják, vagyis nem varázslók számára.
* Igen, ebből azt akarja levonni, hogy tetejétől a talpáig fiúból van. Inkább nem mutatkozik olyannal, ami lányos. De ezt most kivételesnek tartja. Persze azért nem indulna a kviddics válogatáson, de repkedni kipróbálná. Szerencsére a fiúnak nem kell számolnia a téliszonnyal. Mindig is jól bírta a magasságot, de hogy egy seprűn se félne, az nem száz százalék. Talán lenne benne egy olyan érzés, hogy bármikor leeshet és akkor annyi az életének, de ez mindenhol így van, pl. az ejtőernyőzésnél. Egyszer akart ejtőernyőzni, de mikor arra került a sor, hogy ki kell ugrania több száz ezer méterről, meggondolta magát. Mert hát mi van akkor ha esetleg nem nyílik ki az ejtőernyője, akkor vége az életének. De persze Troy optimista és ezeket csak a legvégsőbbe gondol bele. De mindegy is a repüléssel kapcsolatban nem tud mit mondani. Majd egyszer kipróbálja és véleményt mond. *
- Nem hallottam még róla, de biztos igazad van.
* Mosolyog, mert tényleg nem tudja, hogy ki az együttes, akiről beszél Octavia. De valamikor szívesen hallgat belőle pár számot, hogy tudja milyenek. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 10:19 pm

Igen, mert a muglik először a boszorkányokat ismerték, nem a varázslókat. Meg lehet pl Merlinnek is tériszonya volt seprűn, ezért nem ábrázolják vagy említik sehol azzal.
*Érvel az előző mellett, elvégre ma már teljesen mértékben univerzális dolog seprűn közlekedni, sőt van néhány csapat, ahol kifejezetten csak fiúk játszhatnak, bár ez igaz a lányokra is. Minden esetre Via osztja Troy nézeteit, pláne hogy ő már próbálta a seprűt. Bár Jacobot ez valamiért mégsem akarja eltántorítani.*
~Hm, lehet ha neki is rózsaszínűre változtatom a haját vagy a ruháját, akkor felhagy ezzel?~Filozofálgat magában egy cseppet, s gonosz mosoly suhan át az arcán. A NW elmítésére, hogy nem ismeri, kicsit meglepődik.*
Te is aranyvérű vagy talán?*Elvégre, lehet emiatt nem ismeri őket, bár Via is az ettől függetlenül közöttük élt, Rómában ami nagy város, s bár sok ott a varázsló,nem különülnek úgy el, mint kis falú, település esetleg városrész. Túl nagy lenne a feltűnés veszélye, mint így szétszórva.*
Tényleg, honnan jöttél?*Kérdezi ha már Róma jutott az eszébe. Hiányzik is neki. Gyönyörű város sok emberrel és varázslóval, látnivalóval, pezsgő szellemi élet és jó idő, meleg, napsütés, főleg nyáron. *
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 10:38 pm

* Hát igen, ez lehet megoldás, hogy mert a muglik elsőnek a boszorkányokról hallottak. Na, de akkor is változtathatnák a véleményüket, hogyha valami új dolgot tudnak meg. De mindegy is, ahogy Troy tarja a muglik, egy külön faj, szó szerint. Nem érti meg őket, teljesen máshogy ítélnek meg mindent. Nehéz is rajtuk kiigazodni, hogy mit mért akarnak. Bár hamar elmennek ettől a témától is, ami nagyon nem is zavarja Troy-t. Nem is tudna, mit hozzá szólni. Elég legyen ennyi, amennyit mondanak, esetleg még valamivel "útközben" kiegészítik. *
- Igen, lehet benne valami.
* Az, hogy nem ismeri a Nightwish-t, az most nem feltétlen Troy hibája. Vagyis részben az, de soha nem hallgatott zenét, így neki minden szám, előadó, együttes új. Inkább elvolt foglalva a verseivel meg a rajzaival. Ezzel meg is elégedett nem kellett neki hangforrás. Ezért még tv-t se nézett. Teljesen el volt zárva a külvilágtól, apja nem is engedte közösségbe, mert ha kiderült volna, hogy varázsló biztos elküldik vizsgálatokra, vagy legalábbis pszichológushoz. Nem nagyon értett egyet az apja azzal, hogy varázsoljon. Mindent eldugott előle, varázspálcát is, de hála Troy leleményesének megtalálta és magához vette. Meg is van azóta a varázspálcája és szerencsére nem kellett újat vennie. *
- Nem, nem vagyok aranyvérű, csak nem hallgattam zenét, és tv-ni se tv-tem.
* Na most jött el az a pillanat, amikor Octavia meglepődhet, hisz minden "normális" gyerek hallgat zenét, és most itt van Troy, aki még soha életében nem hallgatott zenét. Na jó talán akkor mikor Aysha-val beszélgettek a nagyteremben. Rosszul is végződött, de az volt a szerencséje, hogy már mindenki aludt. Visszagondolva erre, így már mulatságos. Mondjuk akkor is az volt, de így másnap még jobb.
Majd Octavia az otthonáról kérdezi. Hát ez a második téma, amiről nem beszél szívesen, de ha már kérdezték, akkor elmondja. Meg persze meg kell ezt is szoknia, hogy megkérdezik, hisz ha ismerkednek, tuti előjön ez a téma is, hogy vajon honnan származnak. Nagyon nyel, majd kimondja. *
- Pennsylvania-ban születtem.
* Csak ennyit mond, hisz többet nem tud mondani, még akkor is ott lakott mikor az apja kirakta és a "mamája" befogadta. Rossz emlékek fűződnek ahhoz a városhoz. Elsőnek az anyja elvesztése, az apja kitagadta, meg egyéb ilyen kis dolgok. De ugyanakkor mégis visszahúzza a fiú szíve a szülőhazájába. És ez két dolog miatt van. Egy az öregasszony, kettő a temető, ahova az anyját temették el. Igaz régen mindig kijárt a sírhoz, mindennap, most, hogy itt van nem tud kimenni, csak a szünetekben, mikor hazautazik. De most ez is elég neki. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 10:48 pm

*Nem valami szószátyár fajta a fiú, az egyszer biztos, állapítja meg Via, s kicsit furcsállja is.*~Hm, talán valami hülyén néz ki rajtam? Nem tűnt fel hogy tegnap zöldre változtattak vagy mi?~*Gondolja de inkább nem kérdez rá, nem akar hülyének tűnni. A következő kijelentlésen kicsit meglepődik bár tény a TV annyira náluk sem dívik, inkább a színi előadások, Rómeó és Júlia, Julius Caesar meg hasonlók, elvgre Shakespeare a kedvence. Na meg rómaiként igazán régi ősöket tudhat maga mögött, erre meg kifejezetten ügyel. *
Akkor nagyon komoly zenét sem hallgattál még, ugye?*Kérdezi óvatosan. Na abból viszont tudna egy keveset mutatni a fiúnak amennyiben érdekli. Azt lehet egyedül is dob meg nagyzenekar nélkül is. Zongorázni szeret, akár másnak is, csak énekelni nem.
Aztán jön az otthon téma, ez sem valami bőbeszédű válasz.* Ahha, akkor az Amerika. Az apám már járt arra, ő kanadai, torontói. Az édesanyám viszont olasz, Rómában élünk nála, bár apu sokat utazik, őt keveset látom. *Mesél egy kicsit a saját családjáról. Tesót nem említ mert nincs, háziállata meg épp fenn szunyókál a szobájában, Antonius, alias Dög, az orosz kék macska.*
Voltál már a hangszerek barlangjában?*Kérdezi invitálón. Ott a fiú még gitárt is találhat. A könyvtárban meg talán tartanak valami kottát, vagy ha nem akkor Mystralban biztosan. Bár lehet a hangszerek mellé is mellékeltek* Ott szó szerint mindent megtalálsz, és senki se szól érte, ha kipróbálod, csak lehetőleg vigyázz a dolgokra.*Magyarázza lelkesen.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 11:01 pm

* Hát igen, tényleg fura, hogy még nem hallott zenéről meg tv-ről, na de van ilyen. Majd egyszer bepótolja még csak 16 éves, hova siessen, nem igaz? A másik, hogy nagyon nem is járt el otthonról, így semmit sem tud felhozni, hogy érdekesebbé tegye a beszélgetést. Az igazat megvallva már fárad, de még mindig itt van.
De a kérdést, nem tudja hova tenni, mivel ha még nem hallgatott zenét, akkor valószínű nagyon komolyat se. Ez törvény szerű, de azért egy halvány mosollyal válaszol. *
- Nem, még nem.
* Zárja rövidre a témát, majd inkább a gitáron kezd el gondolkozni. Adott Octavia egy jó ötletet, hogy hova menjen gitározni. Talán elnéz arra felé, vagy majd valamelyik nap, biztosan. De mivel megint szóba jött a könyvtár, így kénytelen lesz egyszer el látogatni. Na de persze Octavia most hozza fel először, de már hallotta Ayhsa-tól, és ha mindenki mondja, hogy a könyvtárban mindent megtalál, akkor ideje lesz majd elmenni oda. Talán majd ott is találkozik valakivel, ki tudja. Mondjuk idáig nem igazán járt még könyvtárban sem, meg az igazat megvallva az iskolán belül nem tudja hol a könyvtár, de itt az ideje, hogy mindent szép aprólékosan felfedezzen. *
- Nem, még ott sem voltam. Igaz, hogy még nagyon sehol se voltam az iskola falain belül. Mondjuk ezt a szabad levegőre sem mondható, hogy igaz. Egyedül Seol szigetén voltam, de tuti, hogy ott is vannak még olyan részek amiket nem láttam. Majd körbe nézek ha lesz rá időm, kedvem.
* Meséli el, hogy még nagyon nem tud kiigazodni az iskolában, de ahogy először gondolta, hogy térképet rajzol, lehet be is tartja. Jobb egy térkép, mint hogy bolyongjon egymagában. Így legalább egyből megtalálna mindent. Az tény, hogy majd idővel kiigazodik, hogy mi hol van, de mivel még új ezért nem tud mindent. De majd bepótolja. *
- Nagyon elfáradtam. Most megyek kicsit lepihenek. Szia.
* Köszön el Octavia-tól, majd eltűnik a folyosón. Felmászik a lépcsőn, és rájön arra, hogy nem sikerült végig néznie az összes folyosót, hogy mi hol van, na de sebaj, volt egy jó beszélgető partnere, és ez a lényeg. Mikor felér a szobájába, egyből lehuppan az ágyára, és a plafont kezdi el szemeivel fürkészni. Ez persze nem tart túl sokáig, hamar elnyomja az álom. Mi tagadás hosszú volt a mai nap... *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-10, 11:07 pm

Hm, akkor majd ha lesz időd, megmutatom neked, és... ha érdekel, kicsit játszom neked, bár sajnos, én csak zongorázni tudok.*Mondja egy bújkáló mosollyal, majd némán végigméri a fiút. Különös fajta. Sokat gondolkodik, de keveset szól, és nem volt egyszerű élete. Látja hogy most fárad is, így elköszönnek egymástól.* Örültem a találkozásnak! Szia és jó pihenést!*Köszön el tőle, majd ő is tovább megy, leginkább enni, aztán levegőzni szeretne még kicsit gondolkodni a tegnap történteken meg talán kicsit Troy-on is, ha már találkoztak és ennyit beszélgettek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
3 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: