Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alagsori folyosó

Go down 
+56
Thomas Gledhill
Chloe Walsh
Conrad Dietrich
Aideen Garadex
Élias Adachi
Lucius Rufinus
Ashi Angel
Nil Moriarty
Rachel Williams
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Ruby Rose Re
Serafina Damiana
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Corina Watson
Krishana Quinn
Lucas Doroven
Havasi Zoárd
Mona Braxton
Alinox Ingren
Mordred Wasimir
Elisaveta Varlock
Theodora Schmitz
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Marcus Mccannt
Isabella Bartolo
Ian Branson
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Vanessa Smith
Michelle Norton
Victoire Aimée Toussaint
Noah Cromwell
Azaria Daraghi
Nana Black
Cody Skertchly
Takoda Turner
Ryan Bourton
Troy Clayton
Nathaniel Cornwlade
Gaius Lucullus
Caldor Dreskov
Varg Yrjanfrost
Leila Hunt
Jasmine Miels
Miranda Reyes
Aysha Darkblood
Jane Swan
Demien.R.Cornwlade
Faith Craven
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-01, 11:18 pm

//olvadás//

*Nem veszi különösebben rossz néven a köhögős nevetést, inkább együtt érzően néz s ha fiú lenne a másik, úgy megpaskolná a hátát ám ezt egy lánynál nem teszi meg. Még megszakadna szegény, meg milyen dolog lenne már... Inkább megkérdi.*
-Jól vagy? Szerezzek egy kis vizet?*bár ez inkább csak költői kérdés ebben az esetben. Viszont nem tudja, hogy Ashi mikre gondol, mikor megmondja, hogy ő hova tartozik. Annyi biztos, hogy azt még nem tudja, milyen a házak viszonya az iskolán belül, bár a versengés és az ellentét biztos jelen van, úgy érzi, de ez természetes. Ahol osztályok vannak, ott is jelen van az ilyesmi... De ez egy kis plusz színt is adhat az életnek.*
-Hát nem is voltak azok igazi labirintusok, csak az akhájoknak, akik hát éppen akkor nem voltak túl fejlettek, tűntek annak a paloták összetett folyosói, így innen jött a labirintus mitológiája. Viszont azt gondoltam, hogy nem akkor indulok el felderíteni, amikor mondjuk sürgős jelenésem van. De azért az óra helyszínére is el kell jutni, nem termek csak úgy a helyszínen. *magyarázza, a felderítéssel, folyosórájársal és az építészeti kérdésekkel kapcsolatban. A hülye magyarázós énje kerül előtérbe. Szereti a saját hangját és hosszan beszélni, ami másoknak nem mindig jó, bár azért meg szokta kérdezni, hogy zavarja-e az illetőt.*
-Örülök, hogy jó tapasztalataid vannak, ez engem is megnyugtat, bár ez alatt a pár nap alatt én is jól éreztem itt magam. És a kijelentésed legalább elárulta, hogy veled szemben nem kell alakoskodással számolnom. Ez is megnyugtat. Sajnos az ismerkedés felveti ezeket a sablon kérdéseket... *majd választ kap arra is, hogy Ashi honnan jött, mire kicsit szélesebb mosollyal felel, egyben megválaszolva azt a kérdést is, honnan jött ő.*
-Nocsak! Egy "honfitárs"! Én Walesből érkeztem ide. *amikor a honfitársat mondja, ujjaival macskakörmözik. Majd a következő kérdés kerül terítékre.*
-Még nem, egyelőre a kastélyt igyekeztem bejárni, felderíteni. De neked mik a tapasztalataid? Tudsz ajánlani egy-két helyet helyet? Kérlek oszd meg tapasztalatod szegény zöldfülűvel! *mikor ezt mondja, még mindig szélesen mosolyog, illetve a végén nevet is kicsit a saját poénján, Ő még magát is elszórakoztatja jól.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-01, 11:49 pm

*A kérdésre csak egy kicsit megrázom a fejemet és megyek is tovább. Hát most is jókor jött rám a köhögés, de nem látszik hogy zavarná aminek igen csak örülök, hisz nem tudom, hogy lehet-e vele hülyéskedni vagy ilyesmi és most úgy néz ki nem szól meg érte. A házak is szoba kerülnek utána meg az építészet miről egész jól kifejti a véleményét. A luki nyúl mögöttem simán elbújhat a nagy szemeivel, bár én csak egy kicsit megdöntöm a fejemet és úgy nézek a Luciusra.*
-Akkor lehet, hogy én nem is tévednék el, bár elvileg ez a kastély sem nagy, de nagyon tekerős ergo nem merem azt állítani, hogy nem tévednék el, de már csak ilyen vagyok... na de most elérem a témától*vakarom meg a vörös fejemet.*
-Amúgy én is elhatároztam első pár héten hogy nem megyek el csavarogni óra előtt... öhm... örülök hogy van nekem kutyám.*nézek rá az előbb említett állatra ki csak vakkant egyet és boldogan csóválja a farkát. A megállapítására már csak bólintok hisz jól látja. Remélem hogy neki is majd fog tetszeni az isis élet bár ez a jövő zenéje még.*
-Na akkor legalább most ismersz valakit a "szomszédból" .*mondom és én sem hagyom el a macskaságot. *
-Szerintem hamarosan menjél el, mert érdemes kimenni. Speciel nekem az egész sziget nagyon tettszik, de inkább én erdős vagyok ezért az erdőbe szoktam lennie... vagyis lemenni . Kivéve este mert akkor minden hova elmegyek.*a végét nem javítom ki mert akkor tényleg egyedül megyek álltatlábban ás úgy is nagyon jó, de főleg akkor ha világít a hold.*
-Tényleg te milyen vagy vagyis inkább az az egy helyben üllős vagy aki szereret kirándulni és úgymond nyüzsögni?*teszem fel a kérdésemet amit nem is tudom hogy tettem-e már fel valakinek legalább is itt.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-02, 12:13 am

*Szerencsére Ashi nem fullad meg, így nincs igazán probléma, tovább isA mennek, előre a... hát nem a lenini úton, annyi szent. Időközben mindketten megtudják, hogy a másik melyik házba jár s Lucius rögtönzött kiselőadást is tart, de úgy, hogy közben végig Ashi tágra nyílt szemeit fixírozza, fontosnak tartva a szemkontaktust. Szerencsére nem kell nagyon lefelé néznie, mert Luciustól nem sokkal alacsonyabb, kicsivel több, mint öt centi van köztük.
-Nem kell elkiabálni semmit, ebben igazad van. Az életben meg semmi se biztos, még a halál se, de ezt te nagyon jól tudod, hála a házadnak. *majd ismét a lányra figyel s a vontakzó résznél az eb is kap egy pillantást, de a porondon Ashi szemei vannak.*
-Akkor gondolom Tequilának hála ezt nem sikerült tartani. Persze ez csak következtetés, bocsáss meg, ha tévedek. *kicsit megvonja a vállát. Annyira nem fontos neki, hogy a másik miért mászkált el óra előtt Majd a másik tesz egy megállapítást a közös országbeli eredettel kapcsolatban, amire Lucius csak bólint.*
-Mindenképpen le fogok nézni, a tervek közt van. Itt már amúgy is jól tájékozódom, bár fogok még ezen javítani... minden esetre lehet, hogy a szigeten is össze fogunk majd futni. *a sziget is felkeltette már a kíváncsiságát, a világért se mulasztaná el, hogy azt is felfedezze.*
Hát tudod, az attól függ. Mikor milyen hangulatom van, meg a társaság is lényeges. Jó társasággal nyüzsisebb vagyok, -a te szavaiddal élve-. amúgy meg jól elvagyok én nyugisan, de szeretek jókat kirándulni, főleg, ha van kihívás, mondjuk egy jó kis hegyoldal... na nem megmászni, csak hegyi ösvényen, meredeken felfelé... az tök jó állóképesség növelő. Egyébként te akkor a természetben szeretsz jobban lenni? Vagy azért a bulikat se veted meg? *ő is kérdez, hiszen így megtudhatja, hogy hol futhat össze legkönnyebben a másikkal.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-02, 12:44 am

*Mikor megemlíti, hogy nekem nem kell pepecselni hogy a halál sem biztos. Csak behunyom a szemet és valószínűleg egy érdekes, de nem ronda grimasszal bólintok is. Mivel csak tény hogy én inflatusos vagyok, de nem illek igen közéjük, bár ott is lehet egypár viszonylag hozzám hasonló nyugisabbakat találni. De nem fejtem ki a véleményemet, mert nem tartom túl fontosnak. A következő témát elég jól félre értette, de most annyira fáradt vagyok, hogy inkább nem fejtegetem, hisz ha kíváncsi rákérdez úgysem harapom le a fejét. Max. ha olyat kérdez egy kicsit vonakodva, de válaszolók neki tömören, ha nekem nem szimpatikus a kérdése. *
-Hát az már biztos, hogy ott össze futunk, de hogy hol azt még nem tudom. De elég sok időt töltök kint mert elégé szimpatikus a sziget. Azért kíváncsi vagyok hol futunk össz...*harapom el a szó végét egy ásítással mi jelzi hogy ideje lenne már tényleg egy kis délutáni alvásnak. Figyelem hátha reagál erre valamit és ha igen akkor szépen meg várom, de azért hébe-hóba előre is pillantok hol már látni lehet az aulához vezető lépcsőt. Közben teszek fel én is kérdéseket mire azért kapok választ is. Mire bólintok is.*
-Hát azért itt lehet találni jó kis társaságot , aki nem akar elaludni állva... Egyet értek mert tényleg jól lehet vele fejleszteni az állóképességet, meghat a sportok is jók erre a célra.*húzom szélesebbre a számat, mert hát azért benne vagyok én is a sportokban rendesen, de ahogy látszik Lucius sem panaszkodhat.*
-Egyékén engem nagyon ritkán találnak meg a buliban, de azért minden hova elég jól járok. De inkább a természetben érzem jól magam.*fejtem ki a véleményemet mit remélem nem un lassan hogy sokat beszélek.*
-Egyébként kitaláltad hova fog most már menni? Vagyis na ez hülyén jött ki... rosszul fogalmaztam, elején beszeltünk, hogy még egyikünk sem tudja hogy va megy pontosan , de lehet hogy én most tudom, de neked van terved a naphátra lévő részére?*kérdezem meg és kicsit bele is pirulok hogy összezavarodtam.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-02, 1:04 am

*Sok dolog kerül szóba a beszélgetés folyamán s Lucius elejt egy taktikus megjegyzést a halálról, amivel kicsit sikerül reményei szerint egy bizonyos szempontból többet megtudnia a másikról. A grimasz igazolja azt, hogy Luciusnak igaza volt, amikor azt mondta, hogy Ashit nem érzi annyira odaillő személyiségnek. Azért reméli, hogy nem sértette meg a lányt, bár abban bízik, hogy azt jobban észrevenné, vagy a másik szóvá is tette volna a dolgot. Viszont azt se tudja, hogy félreértette Ashi kijelentését, mert a másik erre sem tér ki. Érzi, hogy fáradt a másik, látható is az arckifejezésén. Végül a sziget is szóba kerül, s a lány ásít, innentől Lucius azon van, hogy minél hamarabb engedje pihenni menni a lányt, így türelmesen hallgat, de azért válaszol is.*
-Igen, de ez is a jövő zenéje még... De eddig nem volt dolgom kellemetlen emberekkel, így annyira nem félek az unalomtól. Viszont akkor majd egyeztetünk és lehet, hogy elmegyünk majd egy túrára! *lelkesen mondja, ugyanakkor nem feledkezik meg a céljáról s már gyorsan vált is, ezzel pedig valamelyest választ is ad arra a kérdésre, hogy merre menjenek.*
-Én felfelé megyek, szerintem a klubhelyiségbe, de annyi szent, hogy te most mész aludni! Na hajrá, mert látom, hogy leragad a szemed, még a végén elalszol itt nekem és nem tudok majd veled mit kezdeni! *azzal tesz egy széles elengedő mozdulatot, jelezve, hogy a másik mehet, sőt menjen.*
-Akkor majd még találkozunk! Pihenj jót! Szia! *persze a köszönést a világért se hagyná le. Ha Ashi elment piheni, úgy ő is felmegy a lépcsőn s meg sem áll a klubhelyiségig. Még biztos fog ma bóklászni később.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-02, 1:58 am

*Az úszás után Tequila segítségével találkozok egy sráccal kivel egész jól elbeszélgetek miközben sétálunk felfelé. Sok dologról beszélgetünk például hogy ki miért jött ide, hogy érzi itt magát meg az alap dolgokról is kicsit a házak is szóba kerülte miben úgy látszik nem kell neki magyarázatot adnom. Ami nem lep meghisz inkább úgy jönnek ide hogy előre tudják mit akarnak és mik az úgymond feltételek, szabályok. Mivel elégrendesen kikészít a meleg és az alvás híján ez nagyon meg is látszik rajtam és már tuti elaludtam volna, ha nem lett volna itt Lucius és nem beszélgetünk volna. A végén szoba kerül a sziget is ahol elég jól ki is fejtem a véleményemet. *
-Rendben majd akkor majd valamikor összehozzuk azt a túrát.*nézek rá és nagyokat pislogok közben, nem tudom hogy mikor kerülök az ágyba, de ha még tovább kell itt lenni akkor is szívesen beszélek vele, hisz jó a társasága. A következő mozdulata meglep egy kicsit de a végén hálás mosoly húzódik a számszélére. Ha jobban ismerném akkor simán hálából megölelném, de mivel nem ismerem és nem olyan mit azok a fiúk kikkel együtt éltem legalábbis nem tudom még. Ha igen akkor nem lenne probléma de most úgy gondolom emlőzöm az ölelgetést.*
-Nem hiszem hogy parancsolgathatnál nekem, de azért most meg fogadom és megyek lefekszek egy kics...*ásítás*...it. Ha itt elalszok akkor két ehetőséged van vagy kerítesz valakit és vele együtt elvisztek valahova ahol kényelmesen aludhatok, vagy itt hagysz és nyugodt lelki ismerettel el sétálsz. Én egyikért sem haragudok.*Nézek rá kicsit komásan, de most már végkép nem fogom itt maradni mert a végkép kéne választanija az iménti választékékon közül.*
-Hát akkor, örültem Lucius. Köszönöm szépen... öhm mit i köszönök na jó akkor a társaságot és híd el meg lesz további szép napot és szia!*vonulok fel a lépcsőn és kicsit megszaporítom a lépéseimet hogy gyorsabban fel érjek.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-05, 12:53 pm

*Csütörtök van, ami azt jelenti, hogy holnap péntek. Jó, ez egyértelmű megállapítás, de ez a péntek kicsikét különlegesebb, mivel holnap lesz tizenhét éves. Most épp a konyha felé tart, famulusa társaságában, mert Léna kitalálta, hogy ő tortát fog sütni a gazdijának, és ha ő mond valamit, nincs ellenvetés, pedig ő lenne a famulus. A srácon egyébként igazi nyári összeállítás van, vagyis papucs, fekete térdnadrág és kék póló. Kb. fél éve pedig napi szinten kezdett edzeni, tehát már a kinézetével sincs gond, szép izomzatot épített a karjára és kockákat a hasára, de nem olyan egoista, hogy mutogassa, csak egy kicsit. A pálcája egyébként a zsebében, a karórája pedig, ami pont egy éve van meg, a jobb csuklóján.*
- Jaj ne, muszáj?*kérdi kelletlenül mellette baktató famulusától, aki csak egy olyan pillantást vet rá, hogy "ne kérdezd meg még egyszer, vagy sokkal rosszabb lesz". A srác sóhajt egyet, és megy tovább, mert természetesen abban a tortasütésben neki nagyobb szerepe lesz, mint Lénának, mert a tigrisnek kezek is kellenének hozzá, azok meg neki nincsenek. Szóval, sütheti meg a saját tortáját.*
~Lehet, hogy le kéne adnom egy rendelést a manóknak, amit én csinálok, csak szörnyű lehet.~*így gondolkozik a folyosón sétálva teljesen gondolataiba merülve.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Alagsori folyosó - Page 11 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-05, 1:02 pm

*Őszintén szólva már nem tudom, hogy mennyi idő telt el azóta, hogy éjszakánként a kastélyon belül mászkálok és általában az egész napomat a könyvtárban és a tanulószobán töltöm. Tanulni akarok, fejlődni, megmutatni, hogy én is érek valamit, hogy igazán tudok jobb is lenni, hogy büszkék lehessenek rám. De most, így dél felé mégis úgy érzem, hogy ennem kéne, de nem, nem akarok azzal foglalkozni, nem érdekel a testem, hogy mi lesz vele, így csak lassan sétálok lefelé, a hűs folyosók irányába, egészen addig, amíg az alagsorhoz nem érek. Ott ezüstös szemeim végigfuttatom a fáklyákkal teli úton, majd lassan meg is indulok előre. Egyébként lábaimon csinos, fekete szandál van, melynek részei felfutnak egészen a térdemig, de ezek most nem láthatóak, hála a hosszú, fekete szoknyámnak is, amelyet viselek. Csinos, gothikus stílusú, tökéletesen illik a fűzőhöz is, mely most rajtam található... de ha valaki rám néz, megállapíthatja, hogy testem iszonyat sovány, nagyon is törékeny, de mégis szép. Nem eszem manapság úgy, ahogy kellene, de idővel talán majd ez is rendbe jön. Mivel meleg van, így nem könyökig érő kesztyűket viselek, csak két csuklóig tartót, de a lényeg, hogy megvédjen a másokkal való érintkezéstől. Hajam egyébként ki van bontva most is, egyenesen omlik végig a hátamon és hófehér arcomon kevéske smink található, a puderen kívül csak a szemeim vannak kihúzva. Így haladok hát tovább az úton, egészen addig, amíg pár méter után meg nem látok egy elég nagy méretű tigrist, méghozzá egy számomra ismeretlennek tűnő fiú mellett. Tisztában vagyok a famulusokkal, de mégis, egy ekkora állat jelenléte egy kis félelmet, de egyben csodálatot is vált ki belőlem, így megállok, a folyosó közepén szó szerint, szép szemeimmel pedig az állatot figyelem és hirtelen nem is tudom, hogy mit kéne mondanom. A másodpercek telnek, majd ekkor kapok észbe és emelem fel pillantásom a fiú felé, így zavartan mosolyodom el picikét, hiszen minden bizonnyal valamelyest elálltam útjukat.*
~ Most mit kéne mondanom? ~ *nem tudok még mindig igazán kommunikálni az emberekkel, valahogy Azraelen kívül nehezen megy másokkal beszélgetni, így csak picit lesütöm szemeimet, majd arrébb lépve köszönök azért halkan.*
- Szia. *de nem akarok ám zavarni, így ha kikerülnek, már haladok is tovább, céltalanul, mivel fogalmam sincs, hogy hol kössek ki.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-05, 1:15 pm

*Útjuk a konyha felé vezet, ahol is, az inflás fiú szerint, következik pár óra szenvedés Léna vezénylete alatt. Nincs hozzá túl sok kedve, de ha muszáj, akkor muszáj. Pár óra győzködő hadjárat után már igazán nincs kedve veszekedni a tigrissel, hát nem is teszi. Csak így, kettecskén sétálnak a folyosón a konyha felé tartva, mikor egy lány jön szembe velük. Ez nem nagy szám, végül is egy iskolában sokan vannak, így hát egy átlagos, kicsikét fürkésző pillantást vet rá, megállapítva a leányzó stílusát. Aztán az ismeretlen lány megáll egy helyben, valahol a folyosó közepén. Követve a tekintetét a fiú kisakkozza, hogy Lénát nézi a lány, és eltöpreng rajta, hogy vajon fél, azért állt meg, vagy valami más miatt. De Léna igazán szelíd egy tigris - ha nem épp vele veszekszik - így nem is tartja fontosnak, hogy maga mögé utasítsa, vagy hasonlók. Közben egészen közel ér a lányhoz, így már látja, hogy nem fognak elférni. Ő igen, a folyosó ahhoz elég széles, de Lénával már gondok lennének, így inkább megáll.*
- Szia.*köszön vissza, majd látva, hogy a lány arrébb lép, menne tovább, de Léna, mint mindig, most is megváltoztatja terveit. A tigris a lány előtt áll, nagy, szép szemeivel fürkészően mérve végig. Kicsit ijesztő lehet, ahogy a nagy macska vizslatja, mert közben a homlokát is összeráncolja.*

- Jesszus, te lány, rémesen sovány vagy!*kiált fel Léna szörnyülködve, és fejét kezdi csóválni. Majd újra feltekint a leányzóra, és arcára töprengő kifejezés költözik.*
- Többet kéne enned, a végén olyan könnyű leszel, hogy a szél is elfúj. Gyere velem, épp a konyhába tartunk.*na de ezt már a srác sem hagyhatja szó nélkül, így visszasétál a tigris mellé, hátára téve a kezét, majd bocsánatkérően mosolyog iskolatársára.*
- Bocs, kicsit minden lében kanál. Nem akar zavarni. Ugye?*néz szigorúan a tigrisre, aki csak fúj egyet macskásan. A gazdija azonban félrehúzza, hogyha a lány menni akar, elférjen a nagymacskától.*
Vissza az elejére Go down
Aideen Garadex
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Aideen Garadex


Alagsori folyosó - Page 11 Inflatus
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2012. Jan. 23.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-05, 1:24 pm

*Nem számítok társaságra, hiszen nem vagyok túl beszédes ember és eddig, akikkel találkoztam, valahogy senkivel se értettem meg igazán magam, így jelen pillanatban sem áll fenn a veszélye, hogy majd leszólítok csak úgy valakit. A köszönés az még természetes dolog, hiszen így illik, én úgy hiszem, de mást már nem fogok tenni, nem is tudom, hogyan lehetne normálisan kezdeményezni egy beszélgetést. Na de amikor a folyosón egy tigrist is megpillantok, végképp nem tudom, hogy mitévő legyek, csak nézem őt elmerengve, miközben oly sok minden fogalmazódik meg bennem és ez után történik meg a köszöntés is. Ideje viszont félreállnom, hogy mindenki kényelmesen elférhessen, de amikor a tigris nem mozdul, csak engem néz azokkal a gyönyörű szemekkel, kíváncsian méregetem magam is és már majdnem a fiú felé fordulok, hogy mi történik, amikor az állat megszólal, én meg hirtelen döbbenettől fogva lépek egyet hátra.*
- Te... te tudsz beszélni? *kapom fejem a gazdi felé, mivel beszélő famulusssal eddig még soha nem találkoztam, de ez után mosolyodom el cseppet és nézek végig magamon. Most... most erre mit mondjak? Egy tigrisnek kezdjek el magyarázkodni?*
- Szerintem nincs gond a súlyommal. *pislogok aprókat, majd ismét a fiúra nézek, valamiféle segélykérően, hogy most ezzel a helyzettel mihez is kellene kezdenem, de már jön is az invitálás, hogy menjek el velük a konyhába. Mivel egy folyosón vagyunk, így a gyomrom halk kordulása is hallatszik, én pedig hirtelen tapasztom mindkét kacsóm a pocimra, mintha ezzel bármit is segítenék a helyzetem és elpirulva nézek le a tigrisre.*
- Nem is tudom... talán tényleg kéne ennem egy kicsit. *motyogom magam elé, de ekkor már megjelenik a felsőbb éves srác is, így mosolyodom el én is, próbálva leplezni a zavaromat.*
- Egyáltalán nem zavart, tényleg... *felelek is neki, majd ismét a tigris felé nézek, de csak egy pillanatra.* - Gond lenne, ha a konyháig veletek tartanék? Utána úgyis tovább állok. *ezen szavakat már a fiúnak címzem és mivel sejtem, hogy bemutatkoznom is illene, hát ezt is megteszem, de kezem nem nyújtom felé, az olyasmi számomra még mindig nem megy.*
- Aideen Garadex vagyok, az Inflatus házból. És Téged hogy hívnak? *no lám, még egy kérdés kicsúszik a számon, azt hiszem, hogy kezdek alakulni. Hogyha már így összefutottunk, akkor nagyon is illik érdeklődni a másik után, csak ott van a gond, hogy nem tudom, mit kérdezzek, amire még válasz is jön, de a név megkérdezése még számomra se okoz problémát.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-05, 1:36 pm

*Útjuk során összetalálkoznak egy lánnyal, és miután a srác köszön is neki, úgy tervezi, hogy megy tovább, de Léna nem osztja ebbéli törekvéseit, mert megáll a lány előtt és fürkésző tekintettel méregetni kezdi, végül tesz egy megállapítást. A döbbent kérdésre a macskától jön egy szemforgatás.*
- Még szép, már több, mint fél éve.*vagyis annyi ideje, amióta meg lett teremtve, és azóta be nem áll a szája. Na jó, van, amikor túl lusta ahhoz, hogy beszéljen, de azért annyira nem zavaró a csacsogása, mivel pont azért adta neki a srác ezt a képességet, hogy ne legyen egyedül, legyen kivel beszélgetnie.*
- Hát akkor tükörbe kéne nézned, szívem, lassan egy fogpiszkálóra fogsz hasonlítani.*Léna nem akar goromba lenni, és mivel ő egy nőnemű tigris, szorult belé némi anyáskodó hajlam is, ezért mondja azt, amit. Közben a srác csak némán, kicsikét ledöbbenve figyeli ezt a párbeszédet, és már indul is, hogy elhallgattassa az enyhén szemtelen famulust, mikor jön az invitálás. A leányzó szavaira Léna elégedetten bólint egyet, mikor is odaér hozzá a fiú, és kisebb magyarázkodás után félrehúzza az útból famulusát.*
- Akkor jó. Nem, gyere nyugodtan.*egyezik bele a srác, és egy egészen picike hátsó szándék is van szavai mögött, de semmi komoly és durva. Csak azt reméli, ha van valaki velük, Léna nem őt fogja egzecíroztatni.*
- Élias Adachi, de csak El, és szinten inflatus.*mostanában rászokott, hogy teljes névvel mutatkozzon be, mert úgy illik, és az illemet neki is megtanították. Közben továbbindul a folyosón, mellette Léna, és akkor a tigris mellett Aideen.*
- Elsős vagy, ugye?*kérdi Aideen felé pillantva, a Lénára érkező reakció miatt gondolva így.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 2:13 pm

*Érdekes mód a barátságtól kezdve az összemelegedésen át még a haragot is érintjük, nem is akárhogyan, hiszen a felpaprikázott hangulatnak köszönhetően mind a ketten igen agresszívak vagyunk. Képtelen vagyok visszafogni nyelvem mikor kéne, így feleselek a lánynak, mire hirtelen meglök, hogy a fejem is csattan, hogy odakaphassak, és felszisszenve szórjon villámokat szemem. Mit képzel? Mocskos aljanép, csak a fizikai bántalmazást ismerik. Én magasabb szinteken járok, nem erőszakoskodom egy lánnyal, ki ő nekem? Nem éri meg, én jobb vagyok nála, ő egy kis senki... ilyen gondolatok közepette szisszenek fel, hogy mogorván hagyjam őt magára, így süllyedve letargiába, mit rövid időn belül csillapít is a másik. Szavaira nem felelek, csak elmosolyodom, ám hirtelen ötlettől vezérelve rángatom őt ki, s amint kiérünk az ajtón, érzem: teljesen önmagam vagyok.*
- Igen, nagyon fog... *hagyom még rá, majd el is engedem, ahogyan kérdőn, némileg zavartan és szégyellősen nézek rá, nagyokat nyelve kissé kelekótyán. Szavait hallva csak bólogatok párat, míg szememet is lesütöm, némileg körbefuttatva a falakon.*
- Én is hasonlóképp érzek. *mondom, majd a hirtelen mozdulattól megremegve pillantok kezére, de végül leengedek amint hangját hallom, és egy szerény mosollyal megrázom fejemet. Se én, se ő nem volt önmaga, éppen ezért nincs jogom haragudni.*
- Ugyan már, semmiség... *fejtem is ki ezt szavakban őszintén. Úgy érzem mondanom kell valamit, ki kell fejeznem a gondolataimat, hiszen nem mindennapi érzéseken vagyunk túl. Tudnia kell róla.*
- Nézd, én... nem tudom mi ütött belém, nagyon-nagyon sajnálom. Nem szoktam így viselkedni... *ismerem be neki kezeimet tördelve, s várom válaszát. Remélem nem haragszik rám, hiszen nem magamhoz méltóan viselkedtem. Mindeközben ismét körbepillantok, a kijáratot keresve, majd egy torokköszörülés után nézek ismét a másikra.*
- Eltévedtem, és itt volt ez a szoba. *mutatok is a helyiségre.* - Furcsa, nem tudom hogy működik, de különös érzéseket váltott ki belőlem. A lényeg, hogy csak vissza szeretnék találni az aulába. Megmutatod merre van? *kérdezősködöm kicsit mesélve is, elvégre úgy érzem, muszáj átgondolnom a történteket. Talán ez is lényem egy része... ezt kéne megvitatnom, és ehhez csöndre, nyugalomra van szükségem, ráadásul az elmúlt események miatt feszélyez a másik jelenléte.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Alagsori folyosó - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 2:33 pm

*Mérgemben megragadom Conrad torkát, de mivel továbbra sem tud vigyázni magára, ezért folytatom az erőszakot, aminek köszönhetően feje koppan a falon, amit az Ő fájdalmas felszisszenése követ. Villámokat szóró tekintete kicsit sem rémít meg, sőt ha szeretné komolyabbra is fordíthatjuk az eseményeket, de úgy tűnik ehhez Ő túlságosan felsőbbrendű, mert egy könyvel, a kezében sétál át az asztalhoz, ahol letargikus lesz a hangulata, mire én megpróbálom megvigasztalni, de mire igazán észbe kapok már a kezemnél fogva rángat ki a folyosóra. Kicsit zavaros a szituáció, de ez az egész most már a szobán belül marad.
Zavarodottan állok a helyzet előtt, és ahogy látom, ezzel a fiú sincsen másképp. Gyorsan bocsánatot kérek a nyakán lévő foltokért, amiket az ujjammal csináltam. Tényleg nem tudom mi történt, de az már biztos, hogy ez a szoba volt az és az is, hogy én ide többet nem jövök vissza az tuti.*
- Semmiség, hogy az ujjaim körvonala látszik a nyakadon? *Pillantok rá értetlenül, majd keserűen felnevetek. Ezt Ő sem gondolhatja, komolyan mindenesetre azért örülök, hogy nem veszi lelkére a bent történt eseményeket.*
- Hagyd csak a magyarázatot. Egyikünk se úgy viselkedett, ahogy szokott. *Igazítom meg öltözékem felidézve a benti kis incidenst. Kicsit kényelmetlenül érzem most magam a fiú társaságában, amit próbálok leplezni, hogy ne boruljon ki még jobban szegény.*
- Hogy mi? Ja persze, segítek. Arra megyünk. *Rázom meg kobakom, hogy visszatérjek az emlékekből, majd először előre mutatok, de rájövök, hogy az nem a helyes irány így egy hátra arc kíséretében mutatom meg most már a megfelelő irányt. El is kezdek az aula felé sétálni csendben, de nem bírom tovább, ezért keserűen kicsit felnevetek.*
- Nem szokott feszéjezni idegenek és a férfiak társaság, de a történtek után be kell, hogy valljam kínos veled sétálgatni. Nem mondom, hogy tekintsük meg nem történteknek a dolgokat inkább csak… csak lépjünk túl rajta. *Túrok bele szőke hajamba zavartan, majd a fiúra pillantok meglesve, hogy végül is hogy reagál erre, majd megtorpanok.*
- Akkor nézzük kitisztult fejjel, hogy megy ez. Mona vagyok és nem szoktam idegeneknek puszit adni és egy kicsit sem vagyok taknyos kölyök. *Indulok meg ismét gyorsan tisztázva a dolgokat. Nem tudom, ezért miért mondtam pusztán szükségét éreztem.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 2:44 pm

*Jó pár zavaros, érdekes szituáció között hagyjuk el a termet, s bár nem értem a működését, azt már igen, hogy túlzottan rémes érzelmeket hoz ki az emberből. Iszonyatos, hogy így viselkedem egy hölggyel, majd pedig agresszív formát öntök, végül letargiába esem... egyáltalán nem rám vall, így megijedve távozok, magammal rántva a lányt. Kiérve tisztulok ki, de rémít a hely közelsége, tehát kissé zavarban érzem magamat, s ezt nem is rejtem véka alá, ám ahogyan látom Mona sem.*
- Volt már ilyen... *hazudom, majd mivel a füllentést észlelem is, illetve a másik is értheti, inkább megrázom a fejemet.* - Illetve nem volt, de nem voltál önmagad, ahogyan én sem. Nem hibáztathatlak érte. Majd... begyógyul. *engedek meg egy bátortalan mosolyt, s úgy érzem itt az ideje magyarázkodásba kezdeni. Amint hallom a másik is megteszi mindezt, így bólogatok szavaira zavartan lóbálva testem mellett kezeimet, s követem is egy biccentéssel amerre az utat mutatja. Bizonyára igen kellemetlen lehet neki a szituáció, hiszen elsőre eltéveszti az irányt, pedig idősebbnek néz ki mint én, ám ezt nem említeném meg neki... nem kell méginkább kényelmetlenné tenni a tiszta, önmagunkat adó társalgást.*
- Rendben... értem, gondoltam... Hát, én Conrad vagyok, és igaz amit mondtam... de nem igazán kedvelem, ha emlegetik. *válaszolok neki, míg az aula felé tartunk, ahonnan az irányom minden bizonnyal a toronyba vezet gondolkodás céljából. Szememet lesütve vizsgálom az utat, de a kínos csend csak ront a helyzeten.*
- Na és mondd... mit tervezel ezek után? *tekintek rá, míg a lépcsőkben is megbotlok, mik felfelé vezetnek, így egy ideges kis kacaj is kitör belőlem a vörösödéssel együtt. Nem erőltetném tovább a múlt történéseit, ezért inkább terelem a szót...*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Alagsori folyosó - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 2:57 pm

*Tényleg zavaros a társalgás, ami az örökké ugrándozó érzelmeinknek köszönhetünk. Eléggé zavaros az egész szituáció ám az utána következő tiszta fejjel való beszélgetések kínosak. Nem kicsit, nagyon. Valahogy próbálom menteni a helyzetet, de ez a szituáció már rég kudarca fulladt, ezért csak megpróbáljuk túltenni magunkat a kínos helyzeten, hogy minél előbb a dolgunkra mehessünk. Gyorsan bocsánatot kérek dühös viselkedésemért, majd megmutatom a német hercegnek, hogy merre is van, az aula miközben próbálom elsimítgatni a dolgokat.*
- Az én történetem is igaz és én sem szeretem, ha emlegetik. *Értek vele abban egyet, hogy a legbölcsebb, ha mind a ketten egyformán hallgatunk a dolgokról. Ez megtörtént nincs mit rajta tagadni. Megemésztjük ezeket a dolgokat magunkba, majd túllépünk rajtuk, ahogy azt más esetben is tennénk. *
- Felejteni, vagy ha azt nem is, de lezárni. *Válaszolom, miközben reflexszerűen kinyújtom felé a kezem, hogy el ne essen, de látom, jól van és az egyensúlya is megmarad, ezért visszahúzom kezem, majd a nagylépcsősor előtt megállok.*
- Hát akkor ez lenne az aula. Érdekes találkozás volt én viszont most… izé… megyek. További … napot. *Mutogatok idegesen a lépcső felé jelezve, hogy arra megyek a hálókörletbe, majd leharapom a ’jó’ szócskát az elköszönő mondatomból. Még egyszer végigcikázik szemem a fiú vonásain, de már nem tudok neki mit mondani, ezért elindulok a szobámba, hogy ott rendezzem a gondolataimat Naginit simogatva.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 3:03 pm

*Az érdekes szituációk után azt hiszem itt a távozás ideje, így elhagyva a szobát és őrült vonzerejét keveredek egy kötelező, ám igen kínos beszélgetésbe a lánnyal. Őszintén szólva formalitás, hiszen valahogyan rendezni kell a történteket, ám ilyen kellemetlenül még életemben nem éreztem magam sosem, így épp ésszel rögtön nem tudok megbirkózni a helyzettel, ezért inkább a távozás mellett döntök, míg rövidke mondatokat váltunk egymással. Tekintetem kissé rásiklik, mikor történetét emlegeti, de végül csak bólogatok. Azt hiszem, egy titkot árulhatott el, s így kölcsönösen a másikra vagyunk bízva. Ha valami, akkor ez megmenti a helyzetet: senki nem fog semmit elárulni pont a másiknál található titkok miatt. Nehezen szólnék bármit is, így inkább csak bólogatok szavaira, míg szívem heves dobogása közben már szinte rohannék el a helyzet elől, de sajnos nyugodt tempóban kell átvészelnem, míg kivezet a lány, hiszen még mindig nem vagyok tisztában a helyes iránnyal. Hamarosan az aula alakja is feltárul szemem előtt, így lélegzek fel, s ahogyan érzékelem a másik is hasonlóan gondolkodik mint én.*
- Igen, nekem is menni kéne... ö... viszlát. *integetek neki, mivel egyáltalán nem vagyok benne biztos hogyan is kellene kezelni a másikat, ellenben meg is indulok hálókörletem felé. Muszáj kihevernem, gondolkodnom ezen. Nem mindennapi élmény volt. Már csak azt nem tudom, hogyan is fogom kezelni, ha ismét találkozunk...*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 11 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 10:52 pm

*Nem igazán tudom mi a frászt keresek ide bent, elvégre szinte érzem hogy hív a kinti éjszaka. Ilyenkor jobb ott lenni, mint ide bent kuksolni még akkor is ha ez a sötét alagsor néha még kedvemre is lenne, de akkor se adja vissza azt amit a kinti terep biztosít. És hogy miért maradtam itt? Egyszerű, dolgom volt, méghozzá tanítással kapcsolatos, bár azt hiszem még később kimehetek, hogy élvezzem a kinti friss levegőt, nem mintha lenne valami ötletem arra hogy mit is csináljak. És hogy ha rámnéznek mit látnak? Semmi különöset, csupán csak stílusos drága bőrnadrágomat, ami felett egy fekete ing foglal helyet, szintén a márkásabb drágább fajtából, illetve acélbetétes bakancsomat, aminek a sarkán hidegen csillan meg az acélos fordított kereszt, ami afféle díszként foglal helyet rajta. Miközben lehajolok a sötétben, megerősíteni a fűzőt, ide oda tekintek, körbe kémlelve a terepet, hogy egyedül vagyok e. HOgy társaságra vágynék? Nem maximum egy emberére, akivel nem hiszem hogy ma találkoznék, pedig jó lenne, de hát ilyen az élet. Nemsokára tovább folytatom az utamat, miközben gondolataim hullámai ide oda cikáznak a térben, arcom viszont továbbra sem mutat többet puszta üveges, semmit mondó komor és hátborzongató kifejezésnél, ami egyébként mára már talán a védjegyem is lett.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 11:06 pm

* Az órát követően ténylegesen felsétáltam a tornyunkba, de nem értem el a szobát, gyomrom hangos korgása visszahívott az aulából nyíló étkezőbe. Tele is tettem pocakomat rendesen, de ez persze nem indok még arra, hogy Nil iránt érzett dühöm csak úgy elpárologjon. Az egy dolog, hogy ez egy tanóra, és vigyáz ránk nyilván, nem hagyja, hogy bajunk essen, feltételezem ez is a hatáskörébe tartozik, sőt mi több, kötelesség, mint maga a tanítás, de akkor is.. *
~ Megfosztani a pálcámtól.. mekkora felelőtlenség. ~ * forrongok magamban továbbra is, miközben már a gyors vacsorát követően kicsapom magam előtt az étkező ajtaját. Nem kéne ennyire a szívemre venni, de mégis, valahol idegesít belül, nem picit húzott fel. Ha arra gondolok viszont, hogy mi lett volna, ha nem sikerül a kis hepajom a tőrrel, ellenben sikerült, egy jót gyakoroltam.. de a dac és a makacsság mindenek felett. Kedélyem tehát mit sem javult az óra óta, így gondolva egyet, rámarkolva pálcámra nem a felfelé vezető lépcsők irányába indulok, hanem lefelé, az alagsor felé, amerre a halotti mágia terem is található ugyebár. Nem akarok oda menni, nem az a végcél, csupán csak szétnézni kívánok idelent, reményeim szerint mérgem is elpárolog, mire vissza érek a toronyba. Na de annyira, olyan tempóban haladok előre a sötét folyosón, nem is figyelek lábaim elé, nem a távolba nézek, hogy lássam az utat, hanem csak a földet bámulom, így tiplizem előre kicsit sem nemesi mozdulatokkal, mint valami kiskakas. Valószínűleg ezért van az, hogy az előttem haladó alakot sem veszem észre, tehát ahogyan az meg van írva, annak rendje és módja szerint bele is ütközöm előbb buksimmal, majd egész testemmel. *
- Mi a.. * nyikkanok egyet, dühösen tántorodom hátra.. elég fura érzés volt ez az ütközés, mintha puha valami tompította volna a srác hátán, és ahogy végigmérem hátulról gyorsan, némi kidudorodást is látni vélek ott, valamint az ing alól kibújó kis tollakat. *
- Nézz már a lábad elé.. * förmedek rá attól függetlenül, teljesen jogtalanul, de ez ugye kis érdekel, hogy én magam voltam az, aki nem figyelt rá, de hogy szárnyak is, vagy mi a szösz.. nem, inkább kikerülöm őt, szó szerint menekülőre fogva teperek tovább, el mellette, a folyosó másik vége felé. * - Biztos csak hallucináltam. Angyalok nem léteznek. * rakom össze fejemben hangosabban a képet a kelleténél, még szemeimet is megdörgölöm, de nem nézek vissza, csak megyek és megyek, remélve, hogy nem volt igaz, amit láttam, és hogy nem is fog utánam keveredni. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 11 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 11:16 pm

*Nem igazán érdekelnek a körülöttem lévő dolgok. Szerencsére megvan az a csodálatos képességem, hogy ha másfele jár az agyam képes vagyok teljesen figyelmen kívül hagyni azt ami körülöttem zajlik egyszóval sz**ok mindenre, de azt hiszem jogomban áll, hiszen szerencsére nincs se ugribugri elsős már akit kísérgetni kell, és tanórán se vagyok ahol a sok hülye kérdésre kell felelgessek. Ennél sokkalta fontosabb gondolatok járnak a fejembe, amit nagyon precízen egy ismertlentől származó lökés meg is szakít, így dőlök neki a falnak, kezemmel meg is kapaszkodva benne, hiszen egy biztos. Aki jött az tuti nem lassított. Amúgy sincs jó kedvem, és amikor meghallom az ezt követő kioktató szavakat, ez csak mégrosszabbra fordul. Aki ismer tudja hogy hamar haragra gerjedek, ez most sincs másképpen.*
-Mi a fenét feleselsz te kis?*kérdezek utána sziszegve hideg hangon, nem hagyva hogy olyan könnyen elhagyja ezt a folyosót, s bár hallom az angyalokról szóló megszólalást, ezt most egyenlőre nem veszem figyelembe, vagyis figyelembe veszem, de nem óhajtok most ezen kiakadni, hiszen angyal vagyok, egy sötétségbe burkolódzott angyal. Minden esetre karom hamar előre lendül és két három gyors lépéssel elkapva a másik karját a falnak is taszítom azt, egyáltalán nem barátságosan, vagy finoman, azt ahogy egy hozzám hasonló arisztokrata ifjútól elvárnák.*
-Ide figyelj hugi, az hogy nem tudsz a lábad elé nézni az egy dolog, de ha még egyszer jogtalanul rám mordulsz össze varrom a szádat..*hajolok közelebb, s a fénybe már gonoszan szikrázó szemeim is teljesen láthatóvá vállnak, miközben kezemmel kissé meg is szorítom a karját, hogy érezze azt hogy komolyan beszélek, majd mintha valami piszkosat fogtam volna el is engedem.*
-Amúgy meg ki a frász vagy és mit keresel itt, azon kívül hogy belerohantál a hátamba?*kérdezem cseppet sem udvariasan, s hogy ha bunkónak titulál valószínűleg igaza is lehet, de hát megint sikerült valakinek rossz hangulatomba kifognia, ami azért jegyezzük meg zárójelben, nem nehéz.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 11:29 pm

* Tényleg gyakorlatilag átrobogok az aulán, hogy aztán az alagsori folyosót is magam mögött tudhassam, azzal a ténnyel viszont nem számolok, hogy valaki majd utamat állhatja esetlegesen. Én viszont, bár nem vagyok egy nagydarab, a lendülettől mégis szépet csapódom a srácba, ki valószínűleg nem számított érkezésemre, hogyan is tehette volna ezt, mikor a háta mögül érkeztem.. de olyat sikerül mégis löknöm rajta, ami még engem is meglep. Na nem ül ki ez a meglepettség arcomra, inkább csak ráförmedek, totális jogtalan hangnemben, és ugyan még hallom szavait, de nem is pillantok hátra, csak egy kis megjegyzés hagyja el ajkaimat, miközben belül már azon reménykedem, hagy elmenni, de persze ez nem így történik. Erős keze karom után kap, egy nyikkanással rántódom vissza az újabb lendülettől, hátam pedig nagy visszhanggal csattan a hűs falon, ahogy neki nyom, nem pedig csak a karom, ahogyan azt ő tervezte. Dühös tekintettel hallgatom szitkait, ám még mielőtt elengedne, kicsit közelebb hajolok arcához, vonásait nem tudom teljesen kivenni ebben a félhomályban, és megteszem a mai nap első, és elképzelhető, hogy utolsó meggondolatlan cselekedetét. *
- Se tűt se cérnát nem látok nálad, öcsi. Na ez volt a feleselés, csak hogy tisztában legyél a szavak fogalmával. * sziszegem méregtől forrongó arccal orrom alá, állva tekintetét. Az fel sem merül bennem, hogy nem kéne, hogy talán idősebb és könnyű szerrel ellátja a bajom, de ha még csak mágiát sem alkalmaz, akkor is egyértelműen testi fölényben van. * - Most pedig engedj el szépen. * rántom meg karomat is, melyet ki tudja, visszadumálásom után annyira el akar-e engedni, s nem lesz ennek még kenete, udvariatlan kérdése viszont egy újfent flegma megszólalásra késztet, nem igaz, hogy itt mindenki úgy beszél velem, mint valami rühes korccsal.. költői túlzás. *
- Ahhoz neked semmi közöd! Miért pont neked tartoznék elszámolni valóval, hogy mi dolgom itt? Tudtommal az épületben szabadon járhatunk és kelhetünk akkor, és bárhol, ahol csak akarunk. Tehát semmi közöd hozzá. * förmedek rá újból, s ismétlem meg kétszer ugyanazt. Nem, nem vagyok most túl nyugis, bár azt a hülyeséget egyelőre még nem követtem el, hogy pálcámat is neki szegezzem, tulajdonképpen csak rosszkor volt rossz helyen, ennyi az egész, ám idegállapotom és jellemem mit sem fog ezen magyarázkodni, nem beszélve arról, hogy talán már rég elkéstem ezzel, és most egyébként sincs kedvem a cuki benyalós spinét előadni. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 11 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 11:42 pm

*Bizony megtörténik az amire nem számítottam, és ez elég is ahhoz hogy egyből felnyomja a vérnyomásomat a mérgemmel együtt. Valahogy mostanában több feszültség van bennem, nem mintha eddig nem lettem volna kegyetlen de most szinte érzem hogy legszívesebben addig átkoznám a másikat ameddig magánál van, főleg mikor hallom amit mond. Ehelyett azonban a falnak taszítva vonom kérdőre, s figyelmeztetem. Nem szeretem ha beszólogatnak, azt pedig végkébb nem tűröm el hogy egy ismeretlen, vagy egy nálam fiatalabb ember kövesse ezt el, ez pedig tuti fiatalabb, már csak azért mert harmadikba még egyszer nem láttam. A válaszára azonban hűvös mosoly kúszik az arcomra, hangom azonban mit sem változik.*
-Ha azt hiszed ilyen finom módszerekkel bánnék el veled nagyon tévedsz..*kezdem, de amikor hallom a következő szavakat, nem engedem ám csak úgy kiszabadulni, kezem most már vasmarokkal szorítja a másik alkarját, s úgy nyomom neki a másikat a falnak.*
-Majd elengedlek ha jónak tartom, te viszont vegyél vissza az agarakkal ha velem beszélsz mert megüthete még a lábadat..*mondom komor semmitmondó arccal, ám hangomon kihallatszik hogy nem viccelek, mikor azonban ismét hallom a flegma vissza szólást másik kezem hamar lendül a pálca után amit a nyakának is nyomok.*
-Meglehet hogy ez így van de Talán azért hogy ne itt helyben öljelek meg, ha már a lábad elé nem tudsz nézni, legalább válaszolj szépen a kérdésre, szóval ki vagy te, és hogy a francba képzelted ezt?*
~Neveletlen kis dög...~*csóválom meg a fejemet, nem mintha én lennék a tisztelet mintaképe, és bár tudok rendkívül jónevelt is lenni, de arra rá kell érdemelni, és azt hiszem a kapcsolatom ezzel az újonccal a legjobban alakul ahhoz hogy megint valami hülyeséget csináljak ha persze ő kiharcolja magának. Végül kezem lassan enged, nincs kedvem tovább fogdosni, hiszen egyébb élvezetet nem nyújt a dolog, pálcám azonban még mindig rá szegeződik.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-16, 11:58 pm

* Az egyik pillanatban mint valami csatár török előre, a másikban pedig már a falnak vagyok szorítva, egy értelmetlen semmiség miatt, amit ugye úgy is lerendezhettünk volna, hogy hagy elmenni.. de sajnos én magam is szítom a tüzet, nincs kedvem édeskedni vele, tehát szépen visszafeleselek, méghozzá nem félve a következményektől, továbbra is dolgozik bennem az adrenalin, így hát mosolyára és szavaira is csak egy fintor a válasz. *
- Igen, nekem is nagy a szám, tényleg. * bököm ki idegesen, célozva itt burkoltan arra, akkor cselekedjen is, ne csak úgy fenyegetőzzön a semmibe. Amolyan hiszem, ha látom típus vagyok, és bár egyelőre a méreg köde szemeim előtt eltakarja azt, ami felé sodrom magam, de mit sem izgat ez engem. Inkább csak határozottan kérem, eresszen el, mire újabb bosszantó szavait köpi felém, amire újfent nem bírom ki, hogy ne reagáljak.. elég kellemes egy, a saját magaméhoz hasonló vérmérsékletű emberrel összefutni éjnek éjjelén, azt meg kell hagyni. *
- Én beszéljek veled szépen? Akinek itt normálisan kéne viselkednie, az te vagy. Semmi jogod ahhoz, hogy fenyegess. * morgom oda meggondolatlanul természetesen, valahogy kicsúszott most a lábam alól a talaj, sokkal durvább ez a kis jelenetem, mint bármikor máskor, így hát kérdéseire is egy szép kis monológot kap, én pedig mily meglepő, nyakamban érezhetem pálcája hegyét. Hirtelen esnek ki holmijaim kezemből, a füzet, a toll, a lap és a pálcám is arrébb gurul, tisztes távba tőlem, a folyosó túlsó oldalára, kezeim pedig csuklójára fonódnak, fejem teljesen a hideg falnak nyomódik, szinte már koponyámig hatol a hűs érzete, ám tekintetem továbbra sem mutat félelmet, mint inkább meggondolatlan vakmerőséget. *
- Azt hiszed, attól, mert pálcád van, és kicsi nagy a szád, megijedek tőled? Gyerünk, tedd csak meg, amit szeretnél.. * jön felőlem máris a reakció.. azért ebbe elég rendesen belemásztam, s bár arcomon nem látszik, térdem mintha kissé megremegne, egyáltalán nem érezhetően, s gyomrom is összeugrik. Egy pillanatra fellélegzem ahogy elenged, tekintetem pedig földön heverő pálcámra siklik, s most újra érzem magamban az adrenalint, tehát könnyű szerrel feje irányába röptetem a pálcát, s bár nem tudom, tervem mennyire fog beválni, koncentrálok, hogy halántékának nyoma tartsam egy kicsit, legalább egy picit a fadarabot. *
- Egyébként ilyenem nekem is van. * mosolyodom el, s elkövetem azt a hibát, hogy szemeibe nézek, mire a kapcsolat megszakad elmém és a pálcám között, így amaz kecsesen hagyja magát a gravitáció vonzásának, s pattogva ér földet. Szánalmas. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 11 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-17, 12:15 am

*Bizony nem jó ómen ha egy olyan emberbe botlok akinek nagy a szája. Kérdés hogy ez nekem vagy neki lesz rosszabb, mert hogy nem lehet nálam tapasztaltabb az is biztos, már csak azért is mert nem harmadikos, ezt hamar meg tudom állapítani lévén hogy nem ismerem, a legtöbb évfolyamtársamat pedig már látásból láttam minimum egyszer, nem mintha nagy részükre kíváncsi lennék.*
-Minden jogom és minden hatalmam megvan hozzá te kis nagyszájú fruska, és ha nem veszel vissza nem csak fenyegetni foglak ezt jól jegyezd meg.*vágok vissza szinte azonnal, egyáltalán nem próbálva lenyugodni, és nemsokára már a pálcám is lendül egyenesen neki a nyakának, jelezve hogy nem fog sokáig fenyegetőzés lenni, hanem hamar átmehet gyakorlatba ez a dolog, hogy ha továbbra is ilyen hangnemet üt meg. Lehet igazságtalan vagyok, lehet túl kemény és még csak etikus se amit művelek, de azt hiszem ez egyáltalán nem ok arra hogy ne tegyem meg ha meg akarom, máskor is tettem már ilyesmit, azt se bántam meg, hiszen úgy könyvelem el, hogy amit bárki ellen elkövettem megérdemli, még ha ez nem is igaz, de ez a lány nagyon közel jár ahhoz hogy megégesse magát. Nem érdekel hogy a keze a csuklómon van én csak még jobban erősítek a fogáson, viszont amikor a következőket hallom arcomon most már leplezetlen méreg uralkodik el, mondhatni valami nagyon mélyen elfolytott düh fog nemsokára a felszínre jönni.*
-Mond csak te még mindig nem fogod fel a helyzet súlyosságát? Vagy tudod te egyáltalán kivel beszélsz?*kérdezem hűvös hangon, amikor viszont érzékelem, hogy a pálca lassan lebegni kezd a fejem felé, egy pillanatra átvillan az agyamon hogy ez a kis fruska a végén még támadni is fog. Nem ijedek meg csupán csak gyorsan mérlegelem a lehetőségeket, ám amikor a szemembe néz, és érzékelem hogy a pálca ismét lehullik arcomon undok grimasz ütközik ki.*
-Meglehet de ezt még gyakorolnod kell, kölyök... szóval te még egy kis taknyos elsős vagy mi?*csak az lehet , mert ha nem az másodikosnak eléggé tapasztalatalan lenne, viszont úgy érzem itt az idő hogy én is bemutatkozzak, így pálcámmal felé mutatok.*
-Most én jövök... Crucio..*mondom ki komor hűvös hangon a kínzás átkának igéjét. Itt már megesett párszor hogy használtam, egyáltalán nem fog vissza az a tudat hogy egy főbenjáró átkot használok, úgy érzem megtehetem, és jogomba áll helyre tenni ezeket a nagyszájú kis senkiháziakat, hogy megtanulják hol a helyük. Így ha minden jól megy nemsokára érezni fogj hogy a fájdalom átjárja a testét , s ha össze is esik attól nem kell tartania hogy esetleg megfognám, hiszen most a sajátságos nevelésem fog következni. Meglehet hamar elszállt bennem a pumpa meglehet nem így kéne, de nincs itt senki aki kontrollt gyakorolhatna rám, a nagyszájúságot pedig jobb elfojtani az elején.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-17, 12:33 am

- Alig várom, hogy megmutasd, mit tudsz. * vágok vissza ismét, innen már úgy sincs vissza út, hát akkor legalább legyen egy jó indoka, amiért eldurran az agya végleg irányomba. Kezdek azért tisztában lenni azzal, hogy kettőnk közül továbbra sem én vagyok lépéselőnyben, igazság szerint ő nyom engem a falhoz, az ő pálcája irányul az én testem felé és nem fordítva, nem beszélve az erőbeli fölényekről, melyek fizikumból is adódóak.. nos, ha ez egy sakkjátszma lenne, azt hiszem, ezt a helyzetet nevezhetnénk jószerével mattnak. Nem mintha a józan ész most bármit is javíthatna helyzetemen, inkább csak tovább sodrom magam a szakadék felé, és hát persze a kérlelés sem hat, amit ugyan nem viszek túlzásba, és végül kezem is csuklójára kerül, de tehetetlen vagyok, hacsak nem tíz, vagyis jobb esetben maximum öt körmömmel esek neki arcának. A szavakkal viszont nem spórolok természetesen, szavaira csak egy vállvonás a reakció, igencsak nemtörődöm módon méghozzá. *
- Nem tudom, de nem is érdekel. * reagálom röviden, valószínűleg ezen szavaimmal is tovább húzva agyát, viszont valami eszembe jut. Ha már úgyis benne vagyok a gyakorlatban, egy kis fenyegetéssel hátha el tudom hitetni vele, hogy tapasztalt vagyok én, tehát nem kéne packáznia. Próbálnám menteni a még menthetőt, nem mintha még lenne mit, így újítok be pálcámmal, s egy pillanatra még talán látom is arcán a meglepettséget, vagy némi beazonosíthatatlan változást, de amint a koncentráció megszakad, a pálca a földre zuhan, cserben hagyva engem.. akkor lehet tényleg többet érek nélküle. Innen már hullik az inkognitó is természetesen, rájön a kis titkomra, ami amúgy elég egyértelmű, de ez a gúnyos hozzáállás továbbra is dühít. *
- Nem vagyok taknyos.. és fruska sem. * dörrenek rá hirtelen hangossággal, célozva az előbbiekre is, de következő szavait hallva odaszúrok még néhány szót, feladva az ellenkezést. * - Ne kímélj, angyalka. * mosolygom rá dühtől izzó tekintettel, keményen és szinte már-már vágyakozva a fájdalom után. Természetesen a varázsige is elhagyja ajkait, mely számomra már ismerősen cseng, nem először hallom ezt sem, tapasztalt vagyok a szüleim által, de.. átélni még nem éltem át soha a varázslat hatását. Testem azonnal görcsösen összerándul, szinte kétrét görnyeszt az a leírhatatlan, kínzó fájdalom, mely minden végtagomban és porcikámban szerte árad, és talán nem meglepő, hogy sikolyok és fájdalmas ordítások tömkelege szakad ki tüdőmből, mintha ez majd enyhítené a borzalmakat. Nincs is, miért is lenne, végül térdre rogyom a hideg kövön, majd el is dőlök, magzatpózba vágva magam, hol kiegyenesedve, vergődve és forgolódva, mint egy félbe vágott giliszta. Undorító a hasonlat, de úgy is érzem magam. A fájdalom viszont kezdi elvenni az eszem, szemeim eddig is hunyva voltak, de most már képtelen vagyok kinyitni azokat, csak könnyek csurognak belőle, úgy szorítom össze pilláimat, s meglepő módon egy idő után már alig érzek relatíve fájdalmat.. annyira durva érzés ez, hogy ettől már a halál is kellemesebb lenne. *

//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 11 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime2012-07-18, 2:18 pm


\\olvadunk\\

*A kihívó szavakra, csak egy torz rándulás jelenik meg amúgy is sötét arcomon, ami egyáltalán nem nevezhető mosolynak, inkább valami fura kifejező eszköznek amivel kimutathatom a mérgemet, nem akartam bántani ma senkit, de van egy olyan érzésem, hogy ez a lány ma még ki fogja húzni nálam a gyufát.*
-Pedig jobb lenne ha érdekelne, hogy máskor tudd kit kerülsz el hosszú távon..*morgom oda neki, hiszen magabiztos vagyok, és bár nem vagyok legyőzhetetlen, de akkor is az egóm túl nagy ahhoz hogy bármit megengedjek egy nálamnál fiatalabbnak, még akkor is ha nem is tudom pontosan behatárolni mire képes. Lehet már ütöttem meg ilyesmivel a bokámat, de mint mondani szokás, ez nem igazán változtat a helyzeten, főleg hogy érzem hogy nyeregben vagyok. Azért a pálca emelés meglep, ha kicsit ügyesebb meglehet hogy még meglepetést is tud okozni, de ahogy látom a koncentráción még van mit javítani, így most már tudom hogy,hamar helyre kell raknom.*
-De igen, egy kis taknyos fruska vagy, aki azt sem tudja mikor kell szépen feladni a dolgokat és tovább kullogni..*ordítok rá vissza, nem érdekelve hogy ki hallja, vagy ki nem ezen a folyosón. Az ilyesmi sose érdekelt annyira, maximum ha valaki ide jönne pampogni azt is lerendezem, legalábbis most így gondolkozok, az utolsó szavak azonban egy groteszk, de egyben kíváncsi arckifejezést is sütnek az arcomra, ami párosul kis hitetlenséggel is.*
-Hogy mi?*nem érdekel minek nevez, nem tölt el semmilyen érzéssel, maximum csak kíváncsisággal, hogy mi okból hív annak, hiszen a szárnyaimat nem mindenki látta még, arra persze nem gondolok hogy kilátszana most bárhol is, és nem is vezetem tovább a gondolatok fonalát, hanem rögtön a kínzás átkával állok elő. Tiltott mágiát tanítok, nem egy túl nehéz mutatvány főleg hogy bennem megvan a kellő hidegvér, és agresszivitás hogy minden bűntudat nélkül megtegyem vele. Tekintetem azonban nem gúnyos, se lesajnáló ahogy nézem a szenvedő földön fekvő lányt, inkább csak valami különös őrült hűvösség látható rajtam, mint akiben nem kellt semmilyen érzést az amit csinál. Végül aztán a kocnentráció abba marad, s a pálcámat félre vezetve kezemmel lenyúlva felhúzom a lányt a karjánál fogva, természetesen cseppet sem úri módon.*
-Hülye vagy, és így fogsz meghalni, mégis mi a francot képzeltél hogy lehet esélyed ellenem? Remélem megfelelő tanuló lecke lesz ez neked, hogy ne kekeckedj velem ha még egyszer találkozunk. Egyáltalán mi a francot képzeltél? Hogy majd meg fogok tőled ilyedni vagy mi?*szegezem neki hűvösen és haragosan a kérdéseimet. Nem áll szándékomban megnyomorítani vagy megölni, annyira még nem tett be nekem, na meg én se csinálok semmit ok nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosó - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosó
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: