Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Találkozók - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Találkozók - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Találkozók - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Találkozók - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Találkozók - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Találkozók

Go down 
+48
Laura Lillien Larsen
Valgrad Aagheim
Ashi Angel
Fekete Ambrus
Brian Valentine
Conrad Dietrich
Nil Moriarty
Völgyesi Félix
Axel Knoxville
Aristarkh Y. Zhukov
Elisaveta Varlock
Alinox Ingren
Mona Braxton
Bruno Stora
Raven Dragonov
Dimitrij Volodya
Illya Imbecairwen
Lucius Benedict Fenris
Miroslav Volodya
Isabella Bartolo
Daniel A. Werder
Ryan Bourton
Zoey Fleming
George Ghost
Wera A. Flinders
Nana Black
Aleksandra Radjenovic
Hestia Bray
Alexi Solsagan
Takoda Turner
Ruby Rose Re
Lynessa Loharn
Faith Craven
Diana Gray
Josh Barker
Octavia Blackwood
Nathaniel Cornwlade
Varg Yrjanfrost
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Troy Clayton
Zaria McBlade
Sideris Valbraith
52 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-26, 9:32 am

8:31...azt hiszem indulunk, mielőtt Zoey előbb odaérne, szóóóval pár óra múlva tali Very Happy!!!!
A többieknek jó játékot, szííííííííísztok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-26, 8:47 pm

Jelentem én már haza értem!

Jól éreztem magam, bár elég későn értem oda. Az idő számomra elég kevés volt de már most várom a kövi talit Razz Skacok élménybeszámolót én is szeretnék!

Köszönöm a karkötőt, nekem nagyon tetszik Razz

Azt is hogy megvártatok!

Sidnek és Joshnak külön köszönet a fura nevű szendvicsért! * Megette és ízlett is neki* Razz
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-26, 8:58 pm

Én is itthon vagyok már egy ideje, de szándékosan nem írtam élménybeszámolót, mivel gondoltam Josh úgy is ír majd egyet, a múltkori is olyan jól sikerült! Very Happy *nem célozgat Razz *

Demnek meséltem addig, miként láttam én a talit, de jó volt veletek, újakkal és régiekkel egyaránt, szóval remélem mihamarabb jön a kövi tali! mosoly

Remélem senkit sem fárasztott le s zavart manócska, de azért legközelebb megpróbálom megoldani ezt a dolgot.

Diana, jó hogy taliztunk, még ha kis időre is, gyerekkel nyúlunk mint a takony így is, ezért jöttünk el előbb, félő volt, hogy erőnk se lesz hazajönni...Embarassed ( Békáson már így is nyavajogtunk egy sort mindhárman), szóval mondhatni tényleg vártunk már Smile

Nah de én zárom is soraimat s továbbra is csak nézek ki a fejemből, többre most nem futja...Sad
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-26, 9:56 pm

Tényleg aranyosak vagytok, hogy megváratok. Azt azért sajnálom, hogy nem mindenkivel tudtam beszélni vagy ha igen csak pár szót. * Néz Jas-re, Ly-re, és Rose-re főként, mert ők hamar elmentek, na de lesz még tali, így bizakodik s végül is az msn is ott van* Razz

Szóval tényleg köszi!!!

Amúgy, én is csak pillogok kifelé a nagyvilágra Smile
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-26, 10:49 pm

És Tádáám! Én is megérkeztem, és én azért írok egy hosszú élménybeszámolót, hiszen a múltkoriról is írtam. Very Happy

6:30kor csörgött a redvás telefonom, de sebaj, amint megtudtam, hogy miért is kell felkeni, egyből elkezdtem pörögni. Édesanyám is velem tartott Pestre, habár nem láthattátok, csak Troy találkozott vele. (: =-kor kisétáltunk a vasútállomásra és irány Pest - Kőbánya! Elég hamar odaértünk, így nem is unatkoztam, habár kicsit álmos voltam. De sebaj, előferdül, ha az ember hajnalok-hajnalán kel fel. (: 10-re megérkeztünk Kőbányára és egyből rohantunk le a metróhoz, ahol Troy várt engem/minket. Egy gyors bemutatkozás, köszönés, könnyek, stb. majd fel is szálltunk a metróra. Elszáguldottunk a Ferenciek terére, ahol felszálltunk az 5-ös (és nem a 173E) buszra és go Keleti. Habár úgy volt, hogy felmegyünk Troy-hoz, nem így lett, amit azért sajnálok, már ráizgultam a cicára. *hüpp-hüpp* A Keleti lépcsőjénél sok állatorvosi gólya mellett megtaláltuk Lyn-t, Jas-t, Martinkát, George-t és Aleksát és Zoey-t, aki sajátkészítésű II. Mysterio Találkozó-s pólójában feszített, hogy biztos, hogy észrevegyük. Razz Megjegyzem, a rikító naracssárga ruhájában később sem tűnt el. Very Happy (azt hiszem, nem hagytam ki senkit). Az igazat megvallva ismét nem csalódtam senkiben, habár azért kicsit félre saccoltam a dolgokat: Lyn-t fiatalabbnak gondoltam - na nem mintha olyan baromi öregnek néznél ki Embarassed , és Aleksát is. George-dzsal már találkoztam, habár meglepődtem, mikor megláttam. (: Hamarosan megérkeztek az emberkék és Sideris-ék is befutottak, majd Daniel és Sver is megérkezett. Ahogy összeállt a csapat, megpróbáltuk Rose-t és Jas-t felkaparni a lépcsőről, Martinkát elszakítani a rendőrbácsiktól és hamarosan a "nagy pestiek" - akik nem mentek át a piroson, csak Josh felszólítására - elvezettek minket a Margit szigetre. Hering-feelingben utaztunk egy sort villamoson, majd elindultunk a Margit hídon a szigetre, miután Dan és Troy bemásztak a McDonald'sba. (igen, lehet csodálkozni. Troy McDonalds'ba?? Shocked ). Mindegy, én jól jártam, mert megkaptam Troy fagyiját, ami mellesleg nagyon finom volt, nem tudom mi baja volt vele Troycicának... A szigetig Rose-zal és Sideris-szel beszélgettünk, habár ez elég nehézkes volt, mert a felújítás és a hídépítés miatt csak libasorban tudtunk haladni. Sebaj, mi ezt is megoldottuk. (: Rose-ba is kellemesen csalódtam, úgyhogy azt hiszem zaklatni fogom ezentúl msn-en. Razz Megérkeztünk a szigetre és első utunk a szökőkúthoz vezetett, ofkorz, egy csoportképig. Gyorsan kattogtak a gépek, született sok-sok kép, majd indultunk tovább, Sideris híres-neves romjaihoz. Razz Útközben kukiztunk és láncot is fűztünk belőlük, valamint figyeltük, ahogy Sverkir saját kukoricájából eteti meg a szép kis pávát, aki nem nyílt ki - Aleksa sajnálatára. Siderisék chipse is fogyott, hála Martinkának és még a Vadas kertbe is bementünk, ahol láttunk egy lovat - aminek a fenekére Josh nem csapott rá, megállapítottuk, hogy Josh mögött elfért egy ló, Sideris mögött viszont nem fért el egy bácsi, és láttunk egy hulla részeg pávát is, aki annyit ivott, hogy nem tudott megmozdulni és fel sem tűnt neki, hogy piros lábú, fekete-fehér gólyák veszik körül. Kínos... Rolling Eyes Utunkat folytatva hamarosan elérkeztünk a híres-neves romhoz, amit senki nem tudott, hogy ott van... Shocked De most már mindenki okosodott - habár én még mindig nem tudom, hogy minek a romja is az... Ismét fényképezkedtünk, valamint megöntöztük a betont is - hiszen azt kell - tudatta velünk Josh pár csip-es beszélgetés között Samuval és a skizofrén Frodóval együtt. Very Happy A romok után kerestünk egy nagy, szép, zöld, árnyékos részt a hatalmasan füves területen és letelepedtünk. Attól kezdve ott éltük le a napot és szórakoztunk. Kezdtünk egy kis Activity-vel, amit Siderisék (Nana, Rose, Sid, Josh) nyertek, de csak egy hajszállal és 2 másodperccel előztek meg mindenkit (Sver, Zoey, Aysha). A harmadik csapat (Lyn, Jas, Martin (?), Aleksa, George) elég súlyosan lemaradt, hála a 3 pontos feladványokra. Természetesen normálisan Activityztünk és a rímeket is használtuk, habár csak egy volt és nem éppen úgy sikerült, ahogy kellett volna, de Josh kioktatott minket, miszerint a vérre rím a következő: "Hullik a hó, itt a tél, elvágom a torkod, folyik a ...". Morbidnak morbid, de kétségtelen, hogy mindenki tudta volna a helyes megfejtést. De nem baj, Sver így is csodálatosan rajzolta le a négereket - hála Nana fekete tollának, hiszen zöld néger nincs (habár Josh mintha mondta volna, hogy ő már látott (??) ) és az Afrikáját is ki lehetett találni (ellentétben Amerikával, ami egy paprikára hasonlított - Zoey szerint). Volt még sok érdekes feladvány, mint kofa asszony, pehelypaplan, tv asztal, székláb (!!) és repülőfelszálló... Izé. Very Happy Miután befejeztük az Activity-t, felvetettem a gyilkosozás ötletét, amit Aleksa és George bőszen támogatott, így hamarosan már Aleksa, majd később Daniel is a köröket rótta körülöttünk és borzasztóbbnál borzasztóbb halálnemeket talált ki (lsd. Sverki torkán ledugnak egy magassarkút, valamint a radioaktív temetős sztori. De mivel ez egy kis falu, így NCIS nem volt, a gyilkos kétszer is nyert). Izgalmas mesék voltak és ismét élveztem a játékot, és szerintem mindenki. Egyszer még éjjeli pillangó is voltam *húzogatja a szemöldökét*. Hamarosan megjött Diana is, aki sok ismerős arcot fedezett fel közöttünk. Igazán pörgött a leányzó, aranyos volt. (: Zoey pólóját aládedikáltuk és le is fényképeztük - szép lett. Javaslom, hogy Demien nevét photoshopoljuk oda. ^.^ A dedikálás után kaptunk egy kis ajándékot, mindenki egy névre szóló, szakszínből fonott karkötőt Troy-tól és Sid-től. Nekem nagyon tetszik, imádom és tényleg hatalmas ötlet volt! Troycica, örülünk, hogy volt ennyi türelmed megcsinálni mindet! (: (pszzt! És én a másik ajándékot is köszönöm szépen, hatalmas öleléssel és puszival, csak nem tudom, hogy legális-e a dolog Very Happy ) A karkötő-kiosztás után ismét jött egy pár kis gyilkososdi, a gyilkosok gyilkoltak, a rendőrük rendültek, a pillangó pillangult, a nekromanta pedig mantult (vagy épp nekrult, ahogy jött Very Happy ). Sajnos Rose-nak, Jasmine-éknak menniük kellett, így ők már nem tudtak részt venni a Beugró játékokban. Élvezetes volt hallgatni George-ot és Daniel-t, ahogy arról vitatkoznak, hogy hogyan élesszenek fel egy holtat, kitől tudják meg a dolgot, ki készítsen lecsót és George haja kék, lila vagy rózsaszín legyen-e. Majd meghallgathattuk Diana és Aleksa haragos, csábos, ideges, telefon-ügynökös, fodrászos és fogyatékos beszélgetését a lego gyilkosokról, akik tényleg ölnek!! Tanúi lehettek a többiek egy kis családi süllyedősdinek is, és jelentem: az evezésben tényleg kifáradtam! Very Happy Végül Aleksa tanította meg Zoey-t cipőfűzőt kötni, aminek a végszava az volt, hogy az állomás messze van, ideje indulni! (: így a kis csapat elindul az állomás felé. Én a szökőkútnál lekanyarodtam és mentem édesanyámhoz, hogy együtt menjünk haza. Útközben elkapott egy szívroham is, de azt inkább hagyjuk, pasis ügy. xD Átvillamosoztunk és metróztunk Kőbányára, miután pisiltem a McDonald'sba, és szemeztem a metrón egy gyönyörű rózsacsokorral. Szerencsésen elértük a vonatot is, habár pár perc híja volt és haza is értünk szerencsésen. (:
Köszönöm nektek ezt az egy napot, nagyon élveztem és nagyon remélem, hogy a következő talin a) Demien is ott lesz, b) akik most jöttek, ott lesznek és c) sok új és eddig ismeretlen arc is ott lesz. (:
Josh, várjuk a Te beszámolódat is! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 12:40 am

Diana: örülök, hogy ízlett. ^^
Jas: nem zavart, ari volt és jó kisfiú Very Happy szóval tényleg nem volt vele gond.
Aysha: tetszik a beszámoló. Very Happy

Demien: hiányoztál Sad

Nah most ennyi, mert hulla vagyok, csak valamit akartam már írni én is. Szóval remek volt veletek, köszi mindenkinek. Very Happy Aztán már én is várom a következőt, ahol már Dem is tuti ott lesz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 9:54 am

Én is megkaphatnám....olyan kivi vagyok hogy sikerültek s Zoey-t hiába nyaggattam hogy küldje át, az usb valahogy elkeveredett nála így nem tudta felrakni a gépre. * nagyon szépen néz, még ujjacskáit is összekulcsolja maga előtt.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 9:56 am

Joshnak a citromail-eséről visszadobta, úgyhogy szerintem neked is visszafogja. Elküldöm mindkettőtöknek a gmailes címére, abban bízok. (:
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 10:02 am

Jas ígérem déutánra meglesz az usb kábel, és köszönöm hogy ott lehetettem, igaz az elején féltem kicsit, de nagyon jól éreztem magam, a karkötő remek ötlet volt. És még mielőtt bárki is felszólalna ellenem........
"Anyu én a bakancsomat be tudom kötni Razz" *vigyorog, mint a tejbetök* Szóval igen, életemben most voltam először a Margit szigeten, és jó volt -VELETEK- semmiért nem hagynám ki a kövit sem... főleg miután Sid lerajzolta hol is van Pécs Razz hát igen, sosem voltam fényes föciből Razz de már nem kell tanulnom szóval nem is leszek!! *hihi* Téll köszönök mindent, nagyon rendesek voltatok!!!
Igazán érdekes nap volt.

Amúgy én 3/4 tíz-re értem haza, hála a k*csög vonatnak és a szar buszmenetrendemnek. Mivel a vonatom 8ra ért be Bicske alsóra, és a buszom 8kor indult Alcsútra, így tettem egy látogatást anyumhoz, megvacsiztam és a negyed10es busszal mentem haza.

Szóval igyekszem megtalálni az usb kábelt aztán adom a képeket!!!!!!

Puszi: Z. F.


A hozzászólást Zoey Fleming összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-08-27, 10:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 10:02 am

Nekem átjött köszönöm szépen Very Happy Smile lol!
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 10:11 am

Ájjj gyerekek ezek a képek nagyon kemények xD. Jót nevetek rajtuk egy az, hogy a gyerek mindenhol ott lábatlankodik, másodszor pedig, amikor ülünk körbe a fűbe lehajtott fejekkel...hehe, hát nagyon naaagy, a pillanatképekről acktivity közben...hihi azokról már nem is beszélek. Laughing

Jó kis képeket csintél Aysha, tényleg szuperek mosoly
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 10:43 am

Igyekeztem, köszi. (:
Próbáltam feliratozni a videókat is, de Daniel!! Halkan beszélsz és egy csomó dolgot nem értek belőle. :/ Na meg olvasva nem hiszem, hogy olyan poén lenne. Very Happy
Na meg... Diana-t látni kell. Felrakhatom Youtube-ra, hogy ide be lehessen linkelni?xD
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 10:56 am

Részemről nincs akadálya, kivi vagyok rá...mosoly
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 11:05 am

Hát azt gondoltam, de először Diana, Aleksa, Daniel és George beleegyezése kellene. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 11:31 am

Aysha: Engem????? affraid Csináltál rólam vidit? Gondolom a váltóláznál.

Amúgy kissé fel voltam pörögve, de remélem nem okoztam csalódást bár ha ezek után senki nem beszél velem msn azt megértem Very Happy Very Happy

Képeket én is szeretnék szóval ide lehet küldözgetni: Dianagray@index.hu ( Egyszerre sokat nem tudtok azt hiszem, mert vissza dobja Sad )

Kerüljek fel a világhálóra? Végül is én megengedem legalább híres leszek na nem mintha most nem lennék az Very Happy Very Happy

U.I.: A LEGÓK EMBERT ÖLNEK! Ha nem hiszed, hívd fel a MATÁV-LEGÓ Központot! XD
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 12:25 pm

Hajhóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!


Megszülettem, Jas-nek már küldöm át a képeket.
Josh neked meg kiadták parancsba, hogy vegyél fel msn Razz
HajráááááááááááááSmile viszont én 3kor lépek kicsit, és majd csak azután tudok lenni.............. miután vissza jöttem.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 1:08 pm

Én majd a képeket megnézem Josh gépén, mert az enyém szar, szóval én nem is kérem, hogy nekem küldjétek, páromnak a biztos. ^^

A videóra meg kíváncsi vagyok. Very Happy Mindenre, ahányat csináltatok. XDXD
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Találkozók - Page 9 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 1:44 pm

Hát fiúk-lányok Very Happy Ez a tegnapi nap szerintem nagyon, de nagyon jó volt, én nagyon élveztem ^^ Köszi mindenkinek, aki eljött, s emelte a tali hangulatát Smile Aysha képei és beszámolója tök jó, ma majd én is megírom az enyémet, csak tegnap már nem voltunk annyit gépnél, na de majd ma Very Happy Zoeytól épp most szerzem be a képeket, szóval amint tudjuk, a II. taliról is kipakoljuk a képeket Smile A videót pedig én is várom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 3:09 pm

Diana, visszadobta a képeket a gmail. Neked nincs gmail-es címed? Azokkal eddig nem vlt gond. :/
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 3:31 pm

Feltöltöttem Youtube-ra a videókat. Sajnos néha elég halk, de a résztvevőket okoljátok! Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=zUu_r7LTf-0

https://www.youtube.com/watch?v=WFI_rAVpQv0

Jó nevetést! (:
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 3:40 pm

Aysha, az első vidi megállt kb 2 percnél Sad Pedig az kurva nagy voooolt, most is jót röhögtünk, szal lécci azt töltsd fel ismét vagy vmi. Very Happy A lecsós rész az nagyon nagy XDXD *ő írta a lecsót XD*
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 6:19 pm

nekem is küdjétek már át a képeket légyszi!!!
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 6:29 pm

Sver, ne félj, az összes jó minőségű kép ki lesz téve a főoldalra, ahogy az 1. taliról is ki lettek, beszámolóval együtt. ^^ Persze a gázakat szelektáljuk, de elég sok lesz ismét kint, tehát látni fogod, max pár nap múlva. (ennek ellenére bárki átküldheti neki, csak jobbnak láttam szólni, hogy ha vki nem tudja vagy bármi, kint megláthatja majd a főoldaln.)
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 7:48 pm

Tudom, hogy ki fogjátok tenni, de ha már úgyis küldözgetik, akkor nekem is elküldhetik, nem kell onnét letöltögetnem. És őszintén szólva, baromi türelmetlen lettem, hogy mint olvastam páran már látták a képeket és átküldték másoknak is.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime2010-08-27, 8:12 pm

Rendben Sver, értem én. Akkor tessék neki is küldözgetni, minél előbb. ^^

Vagy ha írsz ide egy e-mail címet, hogy mire, Josh átküldi neked. Smile (vagy PÜ-ben, hogy ha nem akarod kiadni)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozók - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozók
Vissza az elejére 
9 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: