Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Találkozók - Page 21 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Találkozók - Page 21 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Találkozók - Page 21 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Találkozók - Page 21 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Találkozók - Page 21 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Találkozók

Go down 
+48
Laura Lillien Larsen
Valgrad Aagheim
Ashi Angel
Fekete Ambrus
Brian Valentine
Conrad Dietrich
Nil Moriarty
Völgyesi Félix
Axel Knoxville
Aristarkh Y. Zhukov
Elisaveta Varlock
Alinox Ingren
Mona Braxton
Bruno Stora
Raven Dragonov
Dimitrij Volodya
Illya Imbecairwen
Lucius Benedict Fenris
Miroslav Volodya
Isabella Bartolo
Daniel A. Werder
Ryan Bourton
Zoey Fleming
George Ghost
Wera A. Flinders
Nana Black
Aleksandra Radjenovic
Hestia Bray
Alexi Solsagan
Takoda Turner
Ruby Rose Re
Lynessa Loharn
Faith Craven
Diana Gray
Josh Barker
Octavia Blackwood
Nathaniel Cornwlade
Varg Yrjanfrost
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Troy Clayton
Zaria McBlade
Sideris Valbraith
52 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-23, 1:04 am

Ezt már nem bírom ki: XD nekem van * jelentkezik, miközben majd megfullad*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-23, 6:40 am

Hát gyere és hozzál. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-23, 8:42 am

Viszek Drágám, viszek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 4:23 pm

Huh, hogy nagyon jó volt a tali, szuperul éreztem magam és köszönöm azoknak, hogy ott voltak, akik eljöttek, nagyon jó kis társaság volt és tényleg jó buli volt az egész. Smile

Félix: neked pedig köszi, hogy ott aludhattunk, az is nagyon jó volt, Attilát pedig szívesen várjuk minden Mysterios talira, mint díszvendéget. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 5:45 pm

Ha tehetném most Like-olnám, de nem tehetem Very Happy Én is nagyon-nagyon jól éreztem magamat, bár azt hiszem ezzel egyáltalán nem vagyok egyedül. A tegnapi nap nagyon jó volt, a meglepit külön köszönöm Sidnek. Király volt a Vidámpark, sokat nevettünk és még többet röhögtünk.. XD

A vendéglátást nagyon szívesen, máskor is természetesen, de ez másra is vonatkozik, ha Pesten tartózkodik Very Happy Attila köszöni a lehetőséget és a meghívást Smile)

Utóirat: Nagyon fáááááááááj a hátaaam, izomlázam van, a nyakam beállt... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Találkozók - Page 21 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 6:02 pm

na hát én már összefoglaltam mindent, de itt is írom, hogy oltári jó volt :DDD és Félixhez hasonlóan nekem is nyakam, hátam beállva, full izomláz vagyok mindenhol.. ááá :DDD
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 6:10 pm

Very Happy A tali valami nagyon szuper volt, nekem nagyon tetszett szóval én is köszönöm mindenkinek aki eljött. és örülök hogy akiket eddig személyesen nem ismertem most megismerhettem, nagyon buli volt az egész nap, és nagyon jól is éreztem magam veletek, és csak 2 kék foltot találtam a gerincemenXD Very Happy

Félixnek és Attillának, pedig én is köszi a vendéglátást, nagyon jó volt Very Happy Egyszóval köszi mindent Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 6:46 pm

Én is beállok a sorba, nagyon jól éreztem magam, remek nap volt, szóval köszönöm a lehetőséget, hogy megismerhettelek benneteket. Very Happy

És amilyen puhány vagyok nem meglepő, de nekem is izomlázam van, majd meghaltam mire reggel kimásztam az ágyból. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 7:15 pm

Hát fiúk-lányok azt kell, hogy mondjam, hogy ez a tegnapi nap valami hihetetlenül jó volt. Very Happy Iszonyatosan jól éreztem magam, annak ellenére is, hogy a Break Dance már az első körben lezúzta a gerincem, amit az azt követő két kör csak tovább fokozott. XD Bár volt idő, mikor mozdulni alig tudtam, de baromira jól éreztem magam, és nagyon örülök, hogy újra találkozhattam azokkal, akik voltak már talin, és persze azokkal is, akiket csak most ismerhettem meg személyesen. Smile

Félix, neked (és persze Attilának) külön köszönet az elszállásolásért, kajáért, piáért és úgy eleve mindenért, nem tudom, hogy találkoztam-e már ennyire vendégbarát házigazdákkal. Smile Nagyon rendesek voltatok, 100%-ig megérte fent aludni, remélem még lesz pár ilyen alkalom, szóval tényleg köszi mindent! Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-24, 9:48 pm

Nah, én is jöttem beszámolni. Érdekes mód egyáltalán nem féltem, lesz ami lesz alapon, mert nekem nem tesz jót a sok para, rosszul leszek tőle, és furcsán kezdek el viselkedni. Very Happy Be kell valljam, nem szeretem a vidámparkot, rossz emlékek fűződnek hozzá, és kemény munka kellett, hogy megváltozzon a véleményem a helyről, de sikerült, olyannyira, hogy szerintem én barátokkal megyek még egyszer. Örülök, hogy eljöttem, mert megérte, mindenki abszolút pozitív volt a számomra, nem igazán tudok negatívumot felsorolni a kék-zöld foltjaimon kívül, hiszen én élveztem minden percét. Úgyhogy személy szerint, már a következő találkát várom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Találkozók - Page 21 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:26 am

Természetesen én is fantasztikusan éreztem magam. Very Happy Jó volt újra találkozni a már ismert arcokkal és úgyszintén felemelő volt vandálkodni az újakkal. Very Happy Ez a tali is remek volt csak úgy, mint a tavai és már a következőre gyúrok, ami remélhetőleg még idén lesz Very Happy

Azt viszont itt és most kijelentem, hogy PUHÁNY a banda Razz Nekem nincsen izomlázam, se olyan izmom, ami rándulás miatt fájna, sőt én reggel, mint a golyó pattantam ki, bár azt azért elárulom, hogy az alvással voltak gondjaim Very Happy Kicsit túl tenget bennem az adrenalin úgyhogy még sokáig fent voltám, bár a lábam felmondta a szolgálatot, ezért csak döglöttem, de amikor becsuktam a szemem megint forgott velem a világ. Smile Vicces volt, mert olyan volt mintha a Brake Dance-n ülnék, bár így kevésbé volt felemelő. Very Happy
Konkrétan lila foltot magamon nem találtam, de a gerincemen van egy pont ami fáj ha megnyomódik ezen kívül sérülés még, de nem fáj a vállamon jelentek meg csíkok, ahogy a biztonsági szerkezetek megfogtak Very Happy Szerintem azokat a T-rex-nek köszönhetem X"D
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:31 am

Hát Mona, már ne haragudj, de te vagy hozzánk képest rohadtul hiperaktív. XD Én csak lestem a metron is este, hogy még mindig hogy bírod. Very Happy
amúgy este én is hasonlóan éreztem magam, de szerencsére hamar el is aludtam, már amikor hagytak végre ledőlni. *Félix felé pislog.*

És igen, idén lesz még a kövi tali, majd Pécsen, szóval mindenképpen jó lenne összehozni, bár mi már azon agyalunk, hogy ha úgy lesz pénz, lehet megérné augusztusban felmenni még egyszer a vidámparkba. XD
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:37 am

Ezek szerint csak megsínylette mindenkinek a gerince a Break Dance-t. Very Happy Eleinte szinte csak én panaszkodtam, de most már lassan nem tudok mondani valakit, aki ne fájlalná a gerince közepét. Very Happy
Amúgy este még én is fent bírtam volna maradni, látszik, hogy este 11-kor ittunk kávét, meg rá voltam állva, hogy iszogatunk és hülyülünk, de kb rajtam kívül csak Félix bírta volna, így a többiekre való tekintettel mentünk aludni. Very Happy Azért egy pár kör vodka így is lement, és mikor becsuktam a szemem, ugyanúgy éreztem, mintha a vidámparkban ülnék valamelyik gépen, de nem a piától. Very Happy Pont attól tartottam inkább, hogy amiatt leszek rosszul a végén, amúgy nem is hatna a pia. Very Happy Lényeg a lényeg, hogy én tényleg szuperül éreztem magam, sajnáltam, hogy vége volt a napnak, ahogy azt is, hogy ma vissza is kellett jönni. Remélem összejön még egy vidámparkozás a nyáron, de ha az nem is, augusztusban ennek a csapatnak kötelező ott lenni a pécsi talin! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Találkozók - Page 21 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:41 am

hát én is, mikor felszálltam a vonatra.. csak háttal volt már hely, pff. rosszabb volt, mint bármelyik pörgős cucli xD

de egyszer Egerbe is gyertek már fel majd.. Találkozók - Page 21 4238535738 *nagyon szeretné, mert úúáááúúúú Eger is szép, és jó kis kirándulós helyek is vannak és úúáááúúááááúúúúúúúúúúú* amúgy komolyan. megnézhetnétek a kutyimat Razz meg akár városnézés, akár kirándulás (én erre szavazok Very Happy) bár nem egy vidámpark, de olyan szuper lenne.. Találkozók - Page 21 4238535738 és mondjuk én is tudnék elszállásolni embereket Smile (--> szóval arra céloztam, hogy nem kell reggel jönni este menni, ráérnétek Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:51 am

Oda is szeretnénk menni Rózi, csak oda még drágább az út, szóval Pestnél távolabb max szeptembertől, amikor lesz diákom ismét. Smile És nyugi, nem úszol meg, én több napra is megyek majd. Razz
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Találkozók - Page 21 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 1:54 am

de jó is lesz =) ha tél környékén jöttök, városnézésben kifújt minden, mivel akkor nincs kirándulós idő Very Happy vagy majd társasozunk.. de tényleg társasozunk.. asztalon pihenő, pirosat villogós kamerák nélkül :DD
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Találkozók - Page 21 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 11:02 am

XDXD Látom ti is elvagytok. Very Happy Nekem az is eszembe jutott, hogy esetleg a Balcsin vagy a Velencei tón is lehetne Very Happy Én személy szerint a Velencei tóra szavazok, mert tisztább és nem is annyira cumós az alja. *Azért fejezi így ki magát, mert van köztük egy geológus és nem akar rosszat mondani tanulva Sid és a föld nem egyenlő a homokkal beszélgetésen. Very Happy*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 11:03 am

Jelentem: A gerincem csak nyomásra érzékeny, a nyakamban lévő görcs elmúlt, a fejem már nem fáj, kialudtam magam, nincs izomlázam, csak tovább nőtt az allergiám mértéke.
Este lefekvéskor nekem is forgott a szoba, olyan volt, mintha Break Dance-tem volna, de mint látom ezzel egyáltalán nem vagyok egyedül. Igenigen, hát 11-kor lement a kávé, Luciussal mi felpörögtünk, de a többiek ülve-állva is elaludtak volna, bár talán Nil-nek is ment volna az éjszakai party. Very Happy Legközelebb nem ússzátok meg ennyivel. Twisted Evil

Tényleg igazán nincs mit a szállásért, én örülök a legjobban, hogy jól éreztétek magatokat Smile)))

A pécsi talin ott leszek, ezt azt hiszem már mondtam is, de most meg is ígérem Very Happy Nem hagynám ki semmi pénzért, bár ha feljöttök helyette Pestre vagy megyünk Egerbe akkor sem maradok ki a buliból Very Happy

*"képeket-képeket" feliratú transzparenssel ugrál kora reggel..*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Találkozók - Page 21 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 11:08 am

Szerintem, ezt én is megigérhetem, hogy ha tudok menni akkor feltétlenül ott leszek.

Félix neked meg nem kell aggódni. Luciusék hamarosan úgy is felteszik őket a többi mellé és onnan, majd megtudod szerezni azt a hármat XDXDXD

U.I: Felvettelek Msn-re Very Happy
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Találkozók - Page 21 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 11:39 am

hát de a föld tényleg nem egyenlő a homokkal és iszappal.. na jó, mondjuk egy tenger mélyén vegyes üledékek vannak, de a föld az többnyire (jobb esetben) szerves, míg a homok, és társai picit sem Very Happy szóval.. Razz *bocsánatkérően pislog mindenki felé, de hát ennyit a szakmai ártalmakról* Very Happy

a Velencei-tónál még én sem voltam amúgy, szóval azt is megnézném szívesen Smile

egyébként én is hasonlóan érzem magam, mint Félix, még a karomon lévő csúnya foltok is elkezdtek felszívódni Very Happy a nyakam is kiállt, a hátam sem érzem annyira, persze némi végtagfájdalom jelentkezik egy-egy rossz mozdulatnál.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:36 pm

Rose, az, hogy szept. után, az nem azt jelenti, hogy télen. XD Lehet tavasszal is. Very Happy
Mona: én benne lennék egy ilyen kis fürdős napba is, szóval erről is beszélhetünk akár.
Félix: a pécsi tali mindenképpen lesz, a pest meg max pluszba és természetesen ha jössz, téged is szívesen elszállásolunk, szóval bármikor aludhatsz itt. Smile

Amúgy már szerencsére én is jobban vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Találkozók - Page 21 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 12:39 pm

jó-jó, tudom én Very Happy de én a télbe is bele vagyok buzulva, meg Egerbe is télen, mert olyan nagyon szép Találkozók - Page 21 4238535738 Very Happy nézzétek el Razz
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 1:38 pm

Rose: Gondolkodtam rajta, hogy elsütök itt egy Sheldonos viccet, a Geologysat, de ilyen magyarázat után, elgondolkodom rajta, hogy vajon ki a... Sheldonna. Very Happy

Én is várom a következő talit, Egerbe is lemennék, ott ha jól emlékszem már voltam egyszer. A fürdőzést én viszont kihagynám, mert gyűlölöm, szóval a vízbe se mennék be, úgy meg nem frankó. Csak akkor mennék, ha nem egész nap pancsoltok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 1:49 pm

Sztem nem muszáj egész nap fürdeni, szóval én alkuképes vagyok, hogy gyere. Razz
Vissza az elejére Go down
Valgrad Aagheim
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Valgrad Aagheim


Találkozók - Page 21 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime2012-06-25, 1:58 pm

Én a velencein nagyon régen voltam XD mondjuk balcsin is, nem vagyok az a strandolós típus, de nem jelenti azt hogy nem szeretem Very Happy Ami a talit illeti, én mindenbe benne vagyok, ha van rá megfelelő pénzmagom XD Nekem még mindig foltos a gerincem fura pedig csak 1X ültem a Brake Dance-en XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozók - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozók
Vissza az elejére 
21 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: