Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Félelmetes játszótér

Go down 
+69
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Slash Daniels
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Athalie Rapace
Wera A. Flinders
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
Carolayn Natri
Ashi Angel
Azrael
Zoey Fleming
Patrick Davis
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Noah Cromwell
Jackelyn McKinney
Daryl Saether
Havasi Zoárd
Fekete Ambrus
Josephine Moore
Electra Richter
Sairus Macrain
Gabriel Farell
Larissa Dustwood
Takoda Turner
Scott Reid
Serafina Damiana
Brianne Layton
Hecate Lunadea
Ryan Bourton
Vladislav Kerensky
Azaria Daraghi
Noel
Elisaveta Varlock
Kyle Brensley
Mona Braxton
Hunyadi Péter
Daemon Wexler
Sandy Bertona
Miroslav Volodya
Jane Swan
Octavia Blackwood
Varg Yrjanfrost
Illya Imbecairwen
Gregori Nesztor
Nathaniel Cornwlade
Lester Depree
Diana Gray
Connor Diamond
Lisa Renfield
Candy Hepburn
Antionette La Sallio
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Aleksandra Radjenovic
Daniel A. Werder
Cassidy Clayton
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Aysha Darkblood
Mesélő
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-01-23, 11:22 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2013.01.21.//

*Beszélgetés alakul ki, amint vége a veszekedésnek, s meglepő... de jól esik, nincs ellenemre, ha nem gondolok egy bizonyos névre. Érdekel, hogy mi történik vele, és ez fordítva szintén így van, ezért kezdek el mesélni, mert kalandban nem sok részem volt, de én a nyugalmas életet szeretem, az újdonságokat, és a találkozások annak számítanak. Vixit most már nem tarthatom többre egy barátnál, viszont ennek a fogalmát teljesen kielégíti, ezért bízom meg benne mégis valamilyen szinten... képtelen vagyok tartósan haragot tartani vele.*
- Én nem fogalmaztam elég világosan. *mosolyodom el, hiszen talán félre is lehetett engem érteni, néha nem gondolok arra, hogy nem mindenki ismeri a történetet vagy előzményeket, hogy egyértelmű legyen számára, mit hogyan értek. Az ötletére viszont a fejemet rázom meg, erre mi is gondoltunk, de elvetettük ezt. Okkal. Azért, mert nem vagyok jó tanuló, hiányos a tudásom, attól még vág az eszem...*
- Szerintem te voltál az, aki az egyik romtól el is húztál. Pontosan azért nem megyünk ilyen helyekre, mert bárki tanyázhat ott, környéken élő, diák, vámpír... bárki, mi pedig nyugalomra vágyunk, de ezért nem akarunk mindig külföldre menni, sem pedig egy szobában tanyázni. Olyan helyet akarunk, amit más nem ismer. *fejtem ki, hogy miért történik ez. Szeretném, ha az én baráti köröm egy szoros társaságot alkotna, saját elvekkel, szabályokkal, kalandokkal, ha össze volnánk csiszolódva, és nem szorulnánk rá másra...*
- Nem tudom, hogy tetszenének-e neked, de... én örülnék, ha találkoznánk máskor is. Tudod... baráti társaságban talán biztonságosabb. *rajzolok az utolsó szónál macskakörmöt a levegőbe, és kerülöm a lány pillantását. Egyáltalán nem állítom, hogy az, amiért elfogadom az ő kapcsolatát, kérését, rögtön vonzza magával, hogy már nem tetszik... ez abszurd lenne. Emberek között figyelünk magunkra, egymásra, neki pedig szerintem nincs sok barátja, sose mesélt róluk. Ezek után viszont Noel lesz a téma sajnos, de én nem akarok róla tudni, nem érdekel, mert sötét érzelmeket és gondolatokat vált ki belőlem, a gyomorforgással együtt...*
- Megérdemelte. *meredek előre, ennyit mondva csak arra, hogy a lány hibásnak tartja magát. Sose voltam még szerelmes, de ilyesminek írják le, mikor az ember túl tökéletesnek látja a másikat, és inkább magát ostorozza mint őt, akkor is, ha a józan észnek vagy logikának mond ez ellent. Hibáztatom-e a lányt az érzései miatt? Csak részben... de ha a helyében lennék, lehet, hogy pontosan úgy cselekednék, mint ő. Nem felelek tehát semmit helyeslésére, ellenben mikor a büntetés kerül szóba, hirtelen mordulok fel, fordítom el tekintetem és fejemet a sötétbe burkolózó természet irányába, mert érzem, hogy a düh csap fel bennem, ezért szorul ökölbe kezem, elfehérítve ujjaimat.*
- Ne haragudj, hogy olyanokat mondtam. Nem érdemled meg az ilyet. *mondom még mindig a távolba nézve, csendesen formálva a szavakat. Van azonban valami, ami Noel haragjáról jut eszembe. Mi történik, ha miattam bántja a lányt? Azt nem akarom, de ha tudomást szerez arról, hogy még mindig tartjuk a kapcsolatot? Hajlandó vagyok-e ennyire hátrálni a lány biztonságának érdekében...? Felesleges volna, Vixi ha félne, nem szeretné ezt a barátságot, nem állított volna meg. Nincs is kérdésem.*
- Hogy gondoltad a találkozásokat? Gondolom... fogunk még... rendszeresen. *tekintek most rá, s talán értheti a hangsúlyból, hogy nem helyszínre és időre gondolok, hanem mélyebb magyarázatot várok, ötletet, megnyugtatást, hogy nem akar ebből hátrálni. Azt már nem tudnám elviselni, ha ilyen szinten lökne el magától. A famulus is szóba kerül, mire csak szomorkásan mosolyodom el, majd röviden felelek.*
- Védelmi aurát képez. Nem is tudom... mondtad már a tied? Nem emlékszem rá... *nézelődök most az egymással ismerkedők felé. Ők legalább elvannak, de milyen szánalmas, hogy ez okoz örömet? Biztos vagyok benne, hogy gondolkodnom kell még a mai napról, és rendeznem az érzelmeket, tervezni a jövőre, pontosan határozni. Anélkül most nem tudok lenni.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Félelmetes játszótér - Page 20 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-01-24, 12:50 am

//NRT: Vixi és Zaine - 2013.01.21.//


*Örülök, hogy nem menekül továbbra is előlem, nem gonoszkodik szavaival, hanem megáll és végül velem marad még egy kicsikét, így esélyünk van átbeszélni néhány dolgot. Szeretném rendbe tenni azt, ami közöttünk van, szeretnék tudni róla, hogy mi minden történik vele, mert ez az idő, amíg nem találkoztunk, nagyon rossz volt abban az értelemben, hogy távol kellett maradnom tőle, mert igen, féltem, féltem attól, hogy örökre eltol magától. Szeretném, hogyha megmaradnánk egymásnak, mint barátok, de idővel úgyis kiderül majd, hogy mit hoz nekünk a sors. Mindenesetre egy kis félreértés történik, de szerencsére ezen nem kapunk össze, hanem elég egyszerűen átbeszéljük, hogy hol lehetett a hiba és ha már így be leszek avatva a terveikbe, próbálok tanácsokat is adni, de aztán picit elpirulva bólintok Zaine szavaira.*
- Igazad van, tényleg én voltam, és talán akkor így a legokosabb, ahogy most csináljátok. Jó látni, hogy azért hallgatsz rám. *mosolyodom is el, hiszen évet is lépett, sokat fejlődött és ebben a dologban is megfogadta a tanácsomat. Tényleg aranyos, kár, hogy egy meg kellett őt bántanom, de mindegy, nem akarom már tovább emészteni magam ezen az egészen. A baráti társasága nekem viszont picikét furának tűnik, nem nekem valónak, én sose voltam ilyen emberekkel jóba, Zaine pedig más tészta, így nem egyezek bele rögtön ebbe az egészbe.*
- Biztonságosabb? Ezt hogy érted? Mert én nem veled máshol is tudok találkozni, ha úgy van, nem kellenek ahhoz a barátaid. *pislogok is rá kíváncsian, ugyanis nem esik le egy ideig, hogy mire is gondolhat, tehát fel kell világosítania erről, hogyha szeretne. Viszont én is mesélek egy picikét, így hozva fel Noelt témának és bár tudom, hogy nem akar hallani róla, sajnos ez most mégis meg fog történni és ha már érdeklődik, elmondom azt is, amit ő tett velem, amit szerintem egyébként meg is érdemeltem, utána pedig csodálatosan töltöttük el a nap hátralevő részét, egészen a felkelő Nap első sugaráig, azaz, inkább az ájulásomig, így a pontos. *
- Nem haragszom rád, teljesen jogos volt, mert megbántottalak, amit nagyon nem akartam, de már megtörtént és nem tudok változtatni rajta. *tekintek is szép szemeibe, majd amikor előáll a kérdéssel, hogy miként gondoltam azt, hogy mi találkozzunk, ismét meglepődöm rajta.*
- Úgy, ahogy eddig. Azért, mert van párom, nem jelenti azt, hogy nem lehetnek barátaim, tehát nem kell aggódnod, nem akarlak eltolni. Ha el akartalak volna, akkor vitatkoztunk volna és nem állítottalak volna meg. *ismerem is be, majd ez után egy kis szünet következik és jön szóba a famulus, aki egyébként eléggé szép, bár nekem picit kicsi a feje a testéhez képest, de az biztos, hogy különleges egy állat, még eddig nem láttam ilyen lényt.*
- Hasznos képesség. Seina gyógyítani tud, teleportálni és illúziókat létre hozni, az eleme pedig a tűz. Mondjuk egy rozsomák testi ereje elég hatalmas, tehát azt is ki tudja használni. *tekintek is a szépség felé, ki végül úgy dönt, hogy csatlakozik hozzánk, na meg éhes is már a drágám.*
- Ahogy nézem, ideje lenne visszamennünk a kastélyba. Jöttök ti is? *kérdezek is rá kíváncsian és ha a válasz igen, akkor együtt megyünk el az auláig, ahol elköszönök majd a fiútól, viszont ha nem, akkor útjaink most külön válnak.*

//Köszi a jáccit. Smile //

Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-01-24, 1:14 am

*A kihagyás azt eredményezi, hogy rengeteg mindent kell körüljárni, szavakká formálni, a másik tudatára adni, és nem csak kettőnk jövőjét illetőleg, hanem a múlt történéseit is érintve. Miért ne hallgatnék a lányra? Az én baráti társaságom főként első évfolyamosokból áll, ők nem ismeretesek itt, Lis pedig teljesen más kategória mint Vixi, ami a megfontoltságot illeti. Persze, hogy van akinek a tanácsait követem.*
- Figyelek rád. *szögezem le, és ez nem csak most jelenti a helyzetet, hanem anno, azt, hogy hallgatok rá. Őszintén szólva elég kevés ember képes befolyásolni, olyanra beszélni rá, amit nem akarok véghez is vinni, de Vixi az egyik ilyen, és az egyetlen a Mysterio környékén. A barátaim még nem tartanak itt, velük egyezkedem...*
- Teljesen más, ha társaságban találkozunk, és ott foglalkozunk egymással, mint az, ha ketten. Tudom, hogy nem tennél semmit, én pedig nem vagyok olyan, aki neked akar fájdalmat okozni, de... ahogy te is, én is kiszámíthatatlan volnék néha. *rántom meg vállam, mint aki tulajdonképpen csak így érzi helyesnek egy ideig, míg minden csitulásra nem ítéltetik. Többször vettem észre, mikor találkoztunk, hogy néha ellentétesen cselekszik azzal amit mond, vagy pár órán belül már meg is gondolja magát... ez helyzettől függ, és semmi biztosat nem merek kikötni... Nem válaszolok már a jogosság kérdésére, fogalmam sincs, hogy az észnek kéne-e uralnia az érzelmeket és a szívet, de nálam néha fordítva van.*
- Rendben, akkor gondolom kereshetlek bármikor... mint barát. *tárom szét karjaimat, mint aki a helyzetet fogadja el. Ezek után már érdeklődve hallgatom a famulusa képességeit, s bizony hasznosak. A mi helyzetükben kétlem, hogy a gyógyítás vagy a teleportálás nagyon előnyére vált volna, de az illúzió... kellemetlen helyzeteket teremthet.*
- Az enyém eleme a jég. *mosolyodom el, hiszen ez ellentétet képez a lány famulusával. Miért az? Nem feltétlen tudnám kijelenteni, de talán valahol belül ez az iskola... jellemben a jég jellemzői felé sodor. Mit jelent ez? Az én titkom marad még. Fogalmam sincs, meddig tudom tartani magam.*
- Persze, nekem is gondolkodnom kell. *állok fel, s fejemmel intek saját famulusomnak, aki engedelmesen szegődik mellém, így indulhatunk el vissza, valószínűleg beszélgetve még út közben. Nem tudom mi lesz, ha következőleg találkozunk, de erre majd a jövő derít fényt, ahogy minden másra is.*


//Én is köszöntem a játékot! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 8:14 pm

*Úgy döntök, hogy ma kegyetlenül kiütöm magam. Jól berúgok, aztán elmegyek valami buliba, ahol még jobban berúgok, és másnap majd nem emlékezek semmire. Igen, asszem ez a receptje egy irtó jó ünneplésnek. Ünneplem a közelmúlt eseményeit, na meg azt, hogy végre egy szál pólóban sem fagyok meg, hogyha kimegyek, ugyanis egész jó ma az idő. Mondjuk a naplemente után azért kell a dzsekim, de azt amúgy is szeretem, és része a Slash jelenségnek, akárcsak a szakadt farmer, tornacipő, póló, gitár. Tehát ez alkotja most is a megjelenésem, na meg egy üveg whisky, amit azóta kortyolok, hogy elhagytam a sulit, na meg persze közben megy a cigi is. Van nálam zseton is, szóval későbbiekben mehetek bárhová, de előbb el kéne nézni valami közterületre, park, vagy játszótér, amolyan "igyunk, mielőtt inni mennénk" alapon. El is határozom magamban, hogy meglesem a játszóteret, úgyhogy egy kis utcán végigsétálva találom meg a bokrokat, mögöttük a játszótérrel. Azért lassan már alakul ez a sötétség, szóval ki kéne világítani valamivel a helyet, szóval egy kisebb, száraz rönköt rugdosok el egészen a padig, ahol gyorsan teszek is a fényről.*
- Lumos! Piroinito! *Először egy kis általános fény, aztán jöhet a nagyobb durranás, pontosabban lobbanás, mert most már szépen ropog mellettem a fa, ahogy pusztítják a lángok. Le is dobom magam a padra, onnan szemlélve a környéket, ami viszonylag csendes, bár néha megtöri a hinta zaja. Nem akarok eltölteni itt túl sok időt, csak annyit, amennyi alatt elfogy a whisky, és mivel rólam van szó, az azt jelenti, hogy nemsokára indulhatok a fogadóba.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 8:23 pm

*A leányzó szinte ugrálva libben ki az iskolából. Persze neki eddig sem volt különösebben hideg, viszont a nyámnyila nyuszipuszi iskolatársai fáztak. Ezt már persze megszokta tőlük, ezek állandóan fáznak, nem is tudja, hogy lehet ennyit fázni. Mindenesetre lassan már elindulhat társaságkeresőbe a lányka, mert most már elkezdik kidugni az orrukat a diákok. A révészt szokásos "kedvességgel" üdvözli, majd amikor a fuvar véget ér, egy "pá papi", plusz intés kombóval el is intézi az öreget, aki ezt mellesleg annyira nem díjazza, s rázza az öklét a leányzó felé, aki ezt már nem látja és nem is érdekli. Némi gondolkodás után a játszótér felé veszi az irányt. Ugyan a diákok többsége nem szereti ezt a helyet, de azért az inflások többségét, meg néhány cruo-st már sikerült itt megtalálnia, no meg ő is kedveli. Ahogy megérkezik a térre, az elmélet bejön, mert új ismerősével, Slashel találja szembe magát, aki ráadásul volt olyan kedves, hogy Illyának öltözött. Kissé grimaszolva odalépdel a magas fiúhoz, majd köszönés nélkül, flegmán odaszól a magasságokba, amik most nem is vannak olyan magasan, mivel a srác ücsörög.*
-Te mér' nézel ki úgy, mint én? *Persze nem szívja mellre, elkönyveli, hogy a stílusa ellenállhatatlan, lányokhoz méltatlanul a fiú vállába bokszol, s ledobja magát mellé, s jó szokásához híven előszed egy szál cigit. A fém tokot a fiú felé is nyújtja, hogyha kér, bátran vegyen ki egy szálat, majd elrakja, s rágyújt a bűzrúdra.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 8:37 pm

*Zsír ez az idő, és ezt érzem is a játszótéren, pontosabban nem érzem azt, hogy fázok, és ez végre tetszik. A lángok sem a felmelegedésem szolgálják, ahhoz nem túl nagyok, inkább csak arra jók, hogy megvilágítsák a teret, amire még rájátszik a pálcám is. Gitárom mellettem, én a padon, karjaim pedig a vállammal egy magasságban támasztják a pad háttámláját, kivéve amikor kortyolok egyet, vagy amikor éppen szívok egy slukkot a cigimből. Feltűnik egy ismerős arc, méghozzá Illya, aki amilyen kis törpi, olyan flegma képet vág, és tesz megjegyzést a kinézetemre. Nem veszem komolyan, sőt, rá is hangolódok a poénjára, és felveszem a stílusát.*
- Azért nem pont úgy. Én mellek és hosszú haj nélkül is fantasztikusan nézek ki, vágod? *Vigyorodok el a Jackel a kezemben, amit gyorsan meg is húzok, mielőtt még az ütés hatására kilöttyinteném. Kár is lenne érte, az fix. A cigijét visszautasítom, mert valószínűleg nem vette észre, hogy a másik kezemben ott lóg egy, bár kicsit el van rejtve a pad mögé.*
- Van nekem is, kösz. Jacket? *Mutatom meg először a cigit úgy, hogy szívok belőle, majd én is megkínálom őt az ínyencségemből, amitől ma úgy be fogok rúgni, hogy csak na. Azért durva, hogy mennyit meg kell nekem innom ebből, hogy rendesen beálljak, de hiába, a rocksztár véna ilyen.*
- Aztán te mi járatban? Tudom ám, hogy libikókázni szerettél volna, csak aztán megláttál.. *Pillantok felé, kicsit közben cukkolva Illyát, de most tényleg? Minek jön ide az ember, ha nem játszani, vagy piázni? Nem is értem, szóval tuti van valami igazság a kérdésemben.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 8:49 pm

*A lányka vág egy grimaszt, majd színpadiasan sóhajtva felemelkedik és homlokára teszi a kezét. Még a hangját is kicsit sóhajosabbra veszi.*
-Ó ha tudnád, hányszor mentették meg az életemet. *Színdarab vége. Illya leül. Valóban nem tűnt fel neki Slash cigije, úgyhogy a sajátját vállvonogatva elrakja, s minden bólintás, vagy jelzés nélkül csak úgy simán elveszi az üveget, ami egy nagyobb korty után természetesen visszakerül a gazdájához, egy csípős válasz kíséretében.*
-Igen azt akartam, de sajnos túl kövér vagy. *Arcán kissé gonoszkás, de vidám vigyor játszik, majd egy darabig méregeti, hogy a fiú karján belül, vagy kívül fér el hátradőlve keskeny kis válla. Végül úgy dönt, hogy belül, s megfogja az üveget, de ezúttal nem veszi el, csak a másik kezével együtt megemeli.*
-Mondjunk valami... pohárköszöntőt. Vagy nem tudom. *Ha esetleg a másik nem értené, hogy miért, a lányka gyűrűsujjával megkocogtatja az üveget. Eljegyezték a Törpillát, pedig még egy hónapja ezt el se tudta volna képzelni. De ha már így alakult és van pia, akkor ünnepeljenek is.*
-Na mizu Guitar Hero? Hány grupie-d van eddig? *Tér másik témára, ha sikerül valami épkézláb pohárköszöntőt összekalapálniuk, mert ő bizony nem fog nekiállni ömlengeni arról, hogy jaj de romantikus volt ez a lánykérés és blabla. Persze az volt, de ez rá tartozik, Ambrusra, meg a szobára. Slash úgyis szeret beszélni, így meghagyja neki a terepet, hogy kiélje a szófosását. Ő remek hallgatóság úgyis. Ha nem tiltakoznak ellene, akkor ismét elhúzza az üveget, hogy beleigyon, majd felpattan a padról és ha már libikóka, akkor ő fel is pattan rá, csak épp nem ülő, hanem álló helyzetben. Amíg nem mozdítják meg, addig stabilan tud rajta ácsorogni.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 9:12 pm

*Illya megjelenését nem bánom, bírom a csajt, jól kijövünk, legalábbis részegen-beszívva biztosan. Kezdjük is egy kis beszólogatással, ami sosincs ellenemre, szóval én benne vagyok, ha ő ezt szeretné.*
- Mármint a hajszálaid, vagy az ikrek? *Pillantok először a fekete tincseire, majd kicsit lejjebb, na azért nem annyira le, a hasa és a nyaka közé, igen, az ott pont jó. Ő is megkóstolja a whiskyt, aztán kritizálja is az alakomat. Hogy mi? Na ne vicceljen, azzal nincsen semmi probléma.*
- Pff, én meg a kövérség..Én jól nézek ki, kikérem magamnak. Tudod, im sexy and i know it..*Villogok tovább egy kis önbizalommal, na meg egy szám címével, ami nem az én stílusom, de ismerem, mondjuk ki nem ismeri? Először furcsállom, hogy miért fogja meg az üveget, na nem azért, mert nem ihat, hanem mert nem veszi ki a kezemből. Meg mi a francért kopogtat a gyűrűjé....*
- Ja, hogy téged eljegyeztek? Gratulálok! Hát mire is igyunk...Először is rátok, aztán rám. De előbb találd ki, mi történt velem! Segítek, Infla házon belüli dolog.*Gondolatmenetemet szóban fejezem be, mert hát nehezen, de leesik, hogy mi is történt, aztán pedig én is dicsekedek, de neki kell kitalálni, hogy miért is. Remélhetőleg nem lesz nehéz neki, szóval ihatunk is megint.*
- A Guitar Hero örül, többek közt annak, hogy ilyen f*sza időnk van. Amúgy akad néhány, na meg kaptunk pozitív visszajelzéseket is a farsangi zúzásról is. *Jelentek ki néhány dolgot, amiknek nagyon is örülök, mármint a visszajelzéseknek, így legalább tudom, hogy van értelme annak, amit csinálunk, és nem csak a mi szórakozásunkat szolgálja a dolog. Közben az üveg is kézről kézre jár, fogy is rendesen, na de hogy ne csak én beszéljek mindig, kérdezősködök én is.*
- Aztán veled mi a pálya azon kívül, hogy meg kell tanulnod főzni-mosni? *Intek szememmel a gyűrűjére, ugyanis nem nézném ki Illyából, hogy ilyen szorgalmas lenne, szóval szerintem nincs valami közeli barátságban a konyhával meg a házassággal járó dolgokkal.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 9:24 pm

*Rosszallóan megcsóválja a fejét, s inkább válasz nélkül hagyja a másikat. Helyette elfoglalja a pad maradék részét és egy cigi közepette még az itókából is húz, miközben tovább cukkolja a másikat. Félredöntött fejjel mustrálgatni kezdi.*
-Hát, hogy szexi vagy, azt kétlem, de hogy azt gondolod, az tuti. *Na de nem azért van itt, hogy Slash egóját növelje, úgyhogy inkább eldicsekszik neki szavak nélkül, hogy mi a stájsz, s valami pohárköszöntő-félét követel, ha már így bejött az élet egyik fele. Egy mosollyal fogadja a gratulációt, majd tovább élcelődik a fiúval.*
-Megerőszakolt Demien? Ez valóban dicséretes, bár nekem nem az esetem. *nevet fel egy kicsit, majd oldalba böki.* -Szóval mostantól te cs*szhetsz le, ha cigizek a suliban? Szörnyű. *De hagyja is kibontakozni a másikat, mert azt már a múltkor is észrevette, hogy imád beszélni, főleg saját magáról, úgyhogy engedélyez neki egy kis kibontakozást, nagy kegyesen.*
-Igen, hallottam hírét. *dünnyögi a pöttöm, mert valóban hallotta a híreket a bálról, amin ő személy szerint nem vett részt. Volt már ő elég bálon, most minek bújjon megint kényelmetlen cuccba. Ott hagyja Slasht a padon, s elstartol inkább a libikókához, hadd örüljön a kis lökött, hogy ilyet láthat, de mire felmászik rá, kissé megrökönyödik. Hogy ő főzni? Még csak az kéne. Zsebre dugja fél kezét, s ismét rosszallóan csóválni kezdi a fejét.*
-Sosem fogok főzni és ezt Ambrus is tudja. Ahogy a büdös zoknijait se fogom kimosni. Erre valók a házimanók. *von vállat a mondat végére, s lezuttyan a libikóka szárára, hogy elnyúljon rajta, s onnan pöfékeljen felfelé. Ezúttal neki támad szófosása.*
-Vágod, tök fura. Én nem is akartam férjhez menni. Az olyan gáz. Meg különben is szeretek ellentmondani a nagybátyámnak. Ezért is rakta ki a szűrömet. Azt most meg itt még kiderül, hogy valami nagy habos-babos fehér ruhában fogok tipegni. Pfűűű. *fújja ki az utolsó szavakkal a füstöt. Valószínűleg Ambruson kívül ilyen hosszú szöveget még senki nem hallott a lánytól. Feketén kontúrozott szemeit kíváncsian fordítja a másik felé, hogy vajon neki mi a véleménye.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 10:00 pm

*A "köszönésen" túl vagyunk, szóval most már lehet együtt zülleni, bár ez még csak a züllés kezdete, ami engem illet. Még csak ott tartunk, hogy megvitatjuk az alakomat, és azt, hogy hogy nézek ki. Szerintem nincs probléma, de ő nem így gondolja.*
- Most, hogy mondod.. én is kétlem. Én nagyon szexi vagyok. *Vigyorodok el, gondolhatja, hogy nem éri meg velem vitába szállni ilyen témában, tudom én, hogy nem nézek ki rosszul, hála a kondizásnak, stb. Megtörténik a pohárköszöntő is, és hát úgy ítélem meg, hogy kitalálja, mi történt velem.*
- Úúú, te beteg vagy..Amúgy cseszegethetnélek, de mint bagós társam, nem köplek be miatta, feltéve ha te se. *Nem fogok én lecseszni senkit emiatt, mivel én sem vagyok hajlandó lemondani a cigi nyújtotta örömökről, még csak az kéne. Szerintem ő is benne van a dologban, úgyhogy nem lesz itt probléma, és válthatunk témát, így kerülök szóba én, na meg a bál is. Kár hogy nem volt ott, szerintem jól érezte volna magát, de hát nem kötelező dolog, lehet volt jobb dolga. Ötletem csak bejön, mégis a libikókára vágyott a szíve mélyén, tehát arrafelé fordulva folytatom a mondókámat.*
- Ja, hogy ti nagyba nyomjátok...Jól megy. *Vágom be a "notbad" képet, bár lehet, hogy nem ő lesz majd a kedvenc nagyi a családban, ha nem tud sütit sütni az unokáknak, meg hasonló dolgok. Aztán tovább mesél magáról, láthatóan belelendült a dologba, én pedig vigyorogva figyelem őt, ahogy döbben rá a dolgokra.*
- Hát figyelj...Elég modern világot élünk, szóval nem kötelező ma már a nagy macerás ruha, csak ízlés kérdése. Amúgy én se tervezek nősülni, pláne hogyha bejön a bandás élet, majd csak 35-40 évesen. *Mondom el az én véleményem a ruhákról és a házasságról, ami egyébként felesleges szerintem, de kinek mi, valakinek fontos egy darab papír.*
- És amúgy mikor lesz az esküvőtök? Közeleg már, vagy csak a leánykérés volt meg? *Érdeklődök tovább, hisz vannak olyanok, akik még tök fiatalon megkérik a másik kezét, aztán csak évek múltán kerül sor a házasságra. Hogy annak mi értelme, azt már végképp nem tudom eldönteni. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 10:13 pm

*Illya megforgatja szemét, majd inkább az itallal foglalkozik. Majd idővel biztos megszokja, hogy Slash ennyire szerelmes magába, bár hogy ezzel mégis kit vesz le a lábáról, azt a fene se tudja. De állítólag bejön a lányoknál. Fura ízlésük lehet. De ez a téma nem sokáig köti le a figyelmüket, s inkább újfent kitárgyalják az inflás fiút. Egy szelíd mosollyal megrázza a fejét.*
-Nem vagyok surmó. *Még iszik a whiskyből, majd ott is hagyja a másikat a padon, hogy kiélje magát a libikókán, ahogy a másik annyira mondta. Ha már így emlegette, miért ne. Kissé azonban meghökken a felé intézett kérdésen, mert kizárt, hogy ő ilyeneket csinálna valaha is.*
-Hát tekintve, hogy én legfeljebb felrobbantanám a konyhát... *vigyorodik el szélesen, majd hamarosan már kiköt lelkizve a mérleghinta szárán és kiböki, ami őt belülről emészti. Persze mindezt elmondhatta volna Ambrusnak is, de az olyan más. Elvégre vele szeretne lenni és ott ez a lényeg és a fiú úgyis ismeri a lány véleményét a dologról. De ezt egészen más megvitatni egy kívülállóval, még ha Slash is az. Még a végén kiderül, hogy a srác értelmes. Kissé lemondóan megrázza a fejét.*
-Nem a ruha. Ez az egész. Tudod, ha nem róla lenne szó, nem bólintottam volna rá. *Tulajdonképpen van egy konkrét dolog, ami igen sokat nyomott a latba. Persze nem csak ezen múlt a dolog, volt még más oka is, de ez elég erősen elbillentette a mérleget. Meg hát ha ez olyan fontos a fiúnak.*
-Hát igazából rám bízta, azt mondta, lehet vele várni. Igazából ő csap körülötte felhajtást, nem én. *Persze kétségek gyötrik. Mire kiderül, hogy jól döntött e, évek fognak eltelni, most meg most van, nem olyan régen történt ez a dolog, így még tele van kételyekkel, hogy mi fog ebből kisülni.*
-Igazából még fel se fogtam. Tök hirtelen jött. *Szakad ki belőle, majd visszatotyog a másikhoz, s újból húz az üvegből, de most akkorát, amekkorát egy kétajtós szekrény méretű pasi is megirigyelne.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 10:35 pm

*Egózok azért rendesen, de mi mást tehetnék, ha ezt kívánja meg a helyzet? Semmi okom a panaszra, hogyha még gazdag is lennék, akkor tuti bejárásom lehetne a PlayBoy villába. De sajnos ez nem így van (egyelőre), szóval megmaradok a jelenben, ahol szintén fontos dolgok történnek, ugyanis megtudom, hogy Illyának van pasija, pontosabban már vőlegénye, aztán az is kiderül, hogy velem mik történnek mostanában. Hát tényleg megérdemeljük az ünneplést, miért is ne csapjuk szét ma magunkat? Felhozom a házasélet árnyoldalát is, ami a nőket illeti, de hát Illya ezt könnyen megoldaná, méghozzá manókkal. Én azért nem bírnám, ha a saját kérómban is manók mennének mindenfele. Az én házam tele lenne gitárokkal, meg minden zenész cuccal, ahhoz meg nem kéne hozzányúlniuk. Elárul még nekem pár dolgot, ami a lelki világát és a házasságot illeti, én pedig kezdem nem érteni az egészet.*
- Nem értem. Te bizonytalan vagy, de mégis igent mondtál. Miért nem vártál? Ha szeret, akkor tuti megértette volna. *Vonom fel a szemöldököm, tényleg nem vágom, hogy így miért jó, bár nem ismerem a srácot, sőt még ilyen nevet sem hallottam soha életemben. *
- Naná, hogy hirtelen. Azért ilyen fiatalon, húzós dolog..amúgy hány éves is vagy? *Totál megértem, hogy nem biztos a dolgában, azért komoly dologról van szó. A korát pedig azért kérdem meg, mivel nem vagyok benne biztos, ugyanis említette, hogy ismételt évet a Mysterioban.*
- Amúgy ha rád bízta, akkor gondolom nem olyan sürgetős a dolog, szóval ráérsz még ezen agyalni, nem? *Bár nem értem, miért bízta Illyára, hogyha a srác akarja, de ők tudják, nem az én dolgom, nem is akarok beleavatkozni, főleg, hogy csak az egyikőjüket ismerem, és valljuk be, a lányt sem annyira.*
- Te, lassan nincs whiskynk, meg kéne lépni. Én el akartam menni a fogadóba, aztán a klubba. Van kedved? *Kérdezem is meg az üvegre pillantva, mert nem kell egész este az esküvős dolgon bíbelődni, na nem azért, mert nem érdekel, hanem mert a végén elmegy a jókedve, én azt meg nem hagyhatom. Általában felvidítani szoktam az embereket, nem az ellenkezőjét.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 10:52 pm

*Valahogy a nagy hülyéskedés és ünneplés közepette végül Illya kiönti kicsit a szívét a fiúnak, s ahogy mondja a magáét, némi visszacsatolást is kapva, lassan bólint. Valóban bizonytalan, de mielőtt válaszolna, tétovázni kezd. Persze Slash nem az az ember, aki hirtelen az eszébe villan, de nincs kedve most megint azon vitatkozni, pláne nem összebalhézni a másikkal, pedig ha beszól, akkor ő nem rest pálcát rántani, hiába kedveli szaktársát. De azzal tökéletesen tisztában van, hogy mi a legtöbb diák véleménye szerelme vallási meggyőződéséről. Már aki ismeri. Végül aztán csak óvatosan, virágnyelven fogalmazza meg.*
-Öhm... vallási okai vannak. Mármint nem részemről. Én hívő ateista vagyok. *Egy vigyort azért megereszt a végére a saját megfogalmazásától indíttatva. Lassan az égre fordítja a tekintetét. Persze abban is van igazság, de igazából ő nem ezért nem érti a saját meglepettségét. Ambrus mellett ez várható volt.*
-Tizenkilenc. *Feleli végül lassan, mielőtt visszabotorkálna a whiskyért, s most már nem megy vissza a mérleghintához, hanem visszahuppan a padra szaktársához. *
-Persze. Nem erről van szó. Csak mondom, ha nem róla lenne szó, elküldtem volna a fenébe. *Nagy sóhajjal rugdosni kezdi a port maga előtt, majd az üvegre pillant, amikor a másik felhívja rá a figyelmét. Valóban nem egy rossz ötlet és most neki jót is tenne, így végül széles mosollyal bólint.*
-Benne vagyok. *Amilyen kis buzgó mócsing, ha buliról van szó, fel is pattan a padról, s ha ez a srácnak is sikerül, akkor meg is indul az út felé, bár hogy a fogadóba térnek be, vagy a clubba, azt még nem tudja. Ő inkább a clubba menne. Slash most úgy is menőnek érezheti magát, hogy úgy néz ki mint ő. Ez megtiszteltetés. Út közben rágyújt egy újabb szálra. No nem láncdohányos, de most senkit sem zavar, úgyhogy kihasználja a lehetőséget, hogy annyira roncsolja a tüdejét, amennyire csak tudja. Annak már úgyis mindegy, ez már nagyobb kárt nem fog tenni.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-02, 11:15 pm

*Az ünneplésünket megzavarja az, hogy Illya tele van kétségekkel, és bár szeretnék, de nem nagyon tudok neki ebben segíteni. Sosem volt két napnál hosszabb kapcsolatom, bár azok nem nevezhetők kapcsolatnak, amik az ágyban, vagy egyéb helyeken érnek véget. Azért közben kérdezősködök, meg a véleményem is elmondom neki, mert az persze van.*
- Szóóval... Te mented meg a srácot attól, hogy pap legyen? *Kezd összeállni a kép asszem, de ez nagyon durva. Ember, a 21. századot éljük, és még most is vannak ilyenek? Bajok vannak, nagyon nagy bajok. Vajon mióta lehetnek együtt? Illyának nagyon hiánya lehet ezek szerint, beteg a srác, ha egy ilyen jó csajt kihagyott idáig, mert nem titok, hogy Illya szép csaj. *
- Értem... Hát kitartást neked, bár asszem ilyenkor sok boldogságot szoktak kívánni. Tudod mit? Mindkettőt! *Válaszolok neki, miután azt is megtudtam, hogy hány éves, na de nem szeretném most tovább feszegetni a témát, a mai nap mégiscsak az ünneplésé, és a jókedvé, szóval fel is dobok egy ötletet, pontosabban egy tervet a ma estéről, és hamar kiderül, hogy nem egyedül leszek.*
- Remek, akkor csapassuk! *Pattanok is fel vele együtt, a fát, ami már csak izzó széndarabok sokasága, beletaposom a homokba, aztán gitárom is felkerül a vállamra. A maradék whiskyt még meg iszom, az üveg viszont marad a padon.*
- Nox! *Elalszik a pálcám vége is, szóval visszakerülhet az övemre a késem mellé. Jól eldumáltuk az időt, lehet ki kéne hagyni a fogadót, szóval egyből a klub felé vesszük az irányt, miközben én is rágyújtok fél kézzel. Ahogy vonulunk nagy lazán, szakadtan a főutcán, közben még dumálgatunk erről-arról, aztán rövidesen meg is érkezünk a Pokol Szájába, ahol először remélhetőleg a pultot célozzuk be.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-04, 3:34 pm

// NRT: Tarkh - Mikaela 2013.02.10.
Előzmények --> Mystral főutcája. //



* Eszemben sem volt elítélni sajátmagamat, ahogy ő kifejtette véleményét úgy értek vele egyet, mindenki mástól fél én most például a játszótértől paráztam be szóval kedves tőle, hogy nem ugrat ezzel és csúfol ki, kkor azt hiszem nagyot csalódnék benne. Szóba kerül Ginger és egy közös találka is, így hát gondoltam megadom neki a hálóm nevét, ha úgy alakulnak dolgaik keressenek csak meg, ők mégis csak ketten vannak, nekem kéne alkalmazkodni.*
- Hm tényleg?* nem is gondoltam soha sem hogy valaha is egy bambusz lesz hozzám hasonlítva na de ennek is eljött az ideje, szavaira kissé elmosolyodva bólintok s gratulálok neki utána, nem kis eredményt érhetett el, hogy tanársegéd lett az amúgy is Sentinelsége mellett. Részemről jó, hogy lesz legalább egy ismerős arc legalább ezen az órán, még nem vagyok tisztában vele ki bukott le velem együtt mivel nem kötelező minden órát látogatni, halottin meg nem találkoztam egy ismerőssel sem.*
- Ott leszek, már csak ezért is.* megkapja a véleményt ha szükségét érzi szóval ezen nem múlik semmi, visszakanyarodva viszont a találánkhoz szóba kerül a repülés, szívem szerint kihagynám mivel hideg van hozzá és amúgy sem jött be igazán, na meg most is tökre fázom szóval nem szívlelném ha megit ezzel ütnénk el az időt. A frász jön rám amikor előveszi pálcájátés rám tartja, az ige nem ismerős s nem is tudom mit csinál velem, csak nagy, pislogó szemeket vetek rá miközben hallgatom szavait s közben megérzem a testemben szétáradő melegséget is.*
- Jól megijesztettél... elég volt mára az ijedelemből.* sóhajtok fel, ez nem az én éjszakám az tuti mivel már lassan úgy tűnök, hogy mindentől berossálok ami alapjáraton nincs így.*
- Hm ez tök jó! Elkélne nekem is ez a varázslat...* lépkedek tovább hangosan elgondolkozva, csóró vagyok ez a nagy igazság, nics sok ruhám és van az is már agyon használt, nem tudok rétegesen öltözködni így állandóan fázom de így most egyáltalán nem érzékelem azt, hogy tél van, még a térdemig felázó farmerem hidegsége sem zavar. Elérve a játszóteret meglepődve látom, hogy meg sem mozdul egy játék sem, egyből magyarázatba fogok mivel nem akarom, hogy szűk ismerőseim körében is azt gondolja Tarkh rólam, hogy bolond vagyok. Kérdésére tekintetem rá emelem s fél szemöldököm felvonva teszem felek én is.*
- Ez volt az első gondolatom... de ugyan minek szórna valaki mágiát egy játszótérre? Nem látom értelmét.* csóválom meg fejem majd fordulok hirtelen a hinta irányába mivel megcsikordul az s megint magától kezd el mozogni. Bizonyítva az imént látottakat leske megint a fiúra kissé elégedetten majd gyorsan végre is hajtok egy emberkimutató varázslatot mi végül is csak Tarkhot jelzi, senki mást.*
- Akkor marad a mágia...* teszem is elhúzva a számat s közben megint csak magára hívja a fiú a figyelmem, így hallgatom végig a dícséretet és a vallomást, miszerint az egész az ő műve, senki másé. Körülbelül olyan pillantást kap tőlem mint amilyen a képen látható (profil) s figyelem miként is veti bele magát az egyik hinntába.*
- Ugye most csak viccelsz, hogy hülyét csinálsz belőlem?* teljesen így érzem magam, nem értem mire volt jó tette, jó lehet ez nem az éévszázad relytéje de akkor is, ez nem volt vicces.*
- Például?* indulok meg én is egy hinta felé, ha sok furcsaságot tapasztal akkor beavathat egybe, kettőbe mivel kíváncsi vagyok erre ha már arra nem jöttünk rá száz százalékos biztonsággal állítva, hogy mi van ezzel a térrel. Belecsüccsenek a hintába, karjaim a láncba akasztom s csak ide oda mozgatom magam lábammal miközben a kérdésre is felelek.*
- Persze, ki is fundáltam mit szeretnék magamnak mivel csak az év vége felé kezdtem el úgy érezni, hogy nem fog sikerülni, a famulus elkészítését így én is megtanultam.* dülöngélek jobbra-balra de mikor az állatot említem meg egyet csavarok magamon és a fiú felé fordulok.*
- Egy prérikutyára gondoltam... valami kicsit szeretnék vagy legalábbis nem túl nagyot. De azóta már megingtam egy kicsit, talán egy macskaféle jobban illene hozzám.* bizony én ezt is számításba veszem, csak nem fogok egy flamingóval sétafikálni, nem hiszem hogy passzolnánk egymáshoz.*
- Szerinted mi legyen? Melyik állat jut eszembe rólam?* vigyorodok el mert bár ez hasonlat lesz és igyekszem majd nem megsértődni ha valami számomra furcsát mond, végtére is én kérdeztem szóval kíváncsian várom mihez is hasonlít.*

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-06, 12:21 am

// NRT: Tarkh - Mikaela 2013.02.10.//

*Azért nem vagyok teljesen antiszociális, hiába vagyok már keményebb, agresszívabb, mint mikor ide kerültem, így nem fogadom gonoszan Mikaelát, inkább örülök neki, nem zavar, ezért beszélgetünk, s kérdésére már csak bólintok. Nem tudom, hogyan jut eszembe ez, de valami ilyen növény illik hozzá. Mosolyogva fogadom határozottságát, és örömmel könyvelem el magamban, hogy még egy fő bizonyos az órámon. Mikor azonban arra tér rá, hogy fázik, rövid úton segítek neki.*
- Ne haragudj. Legközelebb elötte szolok. *nevetek fel röviden, de nem a másikat gúnyolva, inkább mosolyogva megállapításán.* - Masodik ev elejen tanulod, ugyhogy nincs olyan messze. *mondom neki, bár ez szerintem egyértelmű, hiszen nem elsős anyag, és nem telt még le sok az évből, hogy második közepén, vagy végén tanuljuk ezt, de nem is olyan erős varázslat, hogy esetleg különleges legyen. Hamarosan viszont témához és célhoz érünk, mikor a játszótéren kötünk ki, de kérdésére a fejemet rázom. Félreért, ezért siklik végig tekintetem kutatólag a környezeten.*
- Nem tudom, talan beteges a humorerzeke, de nem kell embernek lennie ahhoz, hogy varazsolni tudjon. Bar ketlem, hogy a nagy fejesek itt lognak. *dörmögöm orrom alá, aztán cselekszem is, és egy kis bemutatót tartok, ezzel keltve fel a másik figyelmét, ám hamarosan oda érkezünk, hogy töredelmesen vallok színt, a nézésére viszont láthatóan hőkölök hátra, de nem állítom, hogy nem élvezem a helyzetet, ezért ravasz vigyor ül szám sarkában.*
- Na... ne durcazz, nem csinaltam belöled hülyet, en is igy reagaltam volna! *jelentem neki ki, bár nem tudom, hogy igaz-e, én most így gondolom. A hintába telepedve kérdez rá, hogy milyen furcsaságok történnek itt, s így gondolkodok el egyértelműen, mereven bámulva az üres teret magam előtt. Sok van, mindet említsem? Inkább nem, elég lesz egy-két példa, akkor talán nem ijed meg, de hisz nekem.*
- Vampirok is vannak erre fele, talalkoztam mar egyel. Egesz Mystral talan a Mysterio miatt, de magikus terrel rendelkezik szerintem, peldaul mar el is ragadt egyszer valami a parkbol engem, meg par tarsamat. *mesélek neki kicsit, ha szeretné, de szerintem kapok még kérdéseket, ezért nem fejtem ki bővebben, hanem a famulusra térek rá, s már hallgatom is ötletelését, az utolsó verziónál bólogatva kicsit. Érdeklődésére hangosan és tanácstalanul fújom ki a levegőt, így vizsgálgatva, de nem jutok semmire.*
- Most nem tudom pontosan... de szerintem is macska illene hozzad. Az jo valasztas, abbol van nagyobb testü is. *vigyorodom el, majd azért még egy kérdés jut eszembe hintázás közben, hiszen én nem gondolkodtam ezen annyit, még friss is a dolog, de talán jobban tudnám Gingert a találkozóra rá venni - ha esetleg nem volna kedve, bár múltkor is ő örült nagyon -, ha tudnám, hova megyünk.*
- Van ötlet, mit csinaljunk, ha esetleg talalkozunk? *pillantok feléje, s némán várom a választ, míg egyszerűen lököm magamat, majd várom, hogy vigyen a hinta, a famulusom pedig le is telepszik, míg mi beszélgetünk, talán alszik egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-09, 1:16 pm

// NRT: Tarkh - Mikaela 2013.02.10.//


* Még soha, senki nem tette szóvá azt, hogy ahova beosztottak háló illik hozzám, én meg nem hasonlítgatom magam növényekhez, főleg nem egy bambuszhoz. A nagyobb meglepetés akkor ér mikor a fiú pálcát ránt rám és elrebeg egy varázslatot, a szívem is görcsbe rándul tettére de hát végtére is semmi rossz szándék nem vezérelte, máskor azonban szólhatna előtte.*
- Jó lenne... még a végén egy sima szívrohamban patkolok el. Vicces lenne egy ilyen helyen...* mosolyodok el s közben érzem is a varázslat kellemes hatását mi nekem igen csak kapóra jönni több okból is na de Tarkh szavainak hála megtudhatom, hogy ennek a varinak az elsajátítására még várnom kell.*
- Jah, pár hónap...* még egy őszt és egy telet ki kell bírnom, mi az egy csórónak? Na de ebbe nem megyek bele mivel megérkezünk a játszótérre hol eleinte még nem történik semmi de aztán megindul a hinta. Hogy rájöjjek mágia e avagy valaki csak szórakozik elvégzek egy varázslatot, csak a fiút jelzi senki mást, így hát marad az, hogy valaki elátkozta ezt a helyet.*
- Bárki vagy bármi is az nem normális.* semmi értelmét nem látom a dolognak na de jön Tarkh vallomása miszerint most ő mozgatta meg azt a lökött hintát mágikus úton mire kap egy nem túl szép nézést, nem hiszem el, hogy szórakozik rajtam, azt hittem tisztáztuk, hogy teljesen normális dolog az, hogy valaki fél valamitől. Nem esett ez jól láthatja rajtam s talán ezért is kezd engesztelésbe mire elpillantok a sötét erdő felé, ő pedig a hintát veszi célba.*
- Majd meglátjuk...* hagyom is annyiban a dolgot mert ismerem magam, eltudom képzelni hogy egy váratlan pillanatban valami meglepetésszerűt teszek, na de ez majd kedvemtől számítottan fog megejtődni vagy vész el, nem tudom. Én is beleülök egy hintába miután kíváncsian teszem fel a kérdést, hogy például mi furcsa itt s amint beleülök a hintába és mozgatni kezdem úgy állok meg első szavai után s vonom fel mindkét szemöldököm meglepetten.*
- Tényleg? Ez durva... azt hittem csak szóbeszéd, hogy valaki unalomból ilyen rémhíreket terjeszt.* mivel é nem találkoztam eggyel sem és nem is mozgok nagyon társaságba így én le vagyok maradva kissé.* - Megharapott? Milyen volt?* gondolom nem úszta meg, amiket tanultunk róla tavaly úgy hiszem egy ilyen találkozást nem lehet simán megúszni. Okfejtésével teljesen egyet kell értenem így aprót bólintok miközben újra ide-oda lökdösöm magam, szavaival ismét felébresztve bennem a kíváncsiságot.*
- Csak úgy hipp-hopp? Azt mégis hogy? Ne haragudj de ez nekem magas...* húzom is el kicsit számat mivel velem hasonló nem történt. A leendő famulusom is szóba kerül s mivel tavaly csak utolsó pillanatban dőlt el a bukásom így természetesen volt tervem mi azóta már meginogott egy kicsit így hátszéles vigyorral fordulok a srác felé kérve azt, hogy hasonlítson már egy állathoz ha már a növényeknél ez ment.*
- Hát azért nagyjából mondhatnál valamit, nem hiszem hogy állathatározó nélkül nem megy.* viszonozom vigyorát vagyis tartom fenn inkább.* - Én hozzád például egy varjút tudnék elképzelni... főleg ha így öltözködsz. Tiszta para lenne ha károgna is pár méterrel feletted....* lehet nem kíváncsi a véleményemre mégis elmondom de csak azért mert én is valami hasonlóra gondoltam imént az állatokat illetően. Régen sokat szórakoztam a módon, hogy becsavartam a hinta láncát ameddig csak tudtam, most is ezt teszem s ahogy csavarodik úgy húzom jobban össze magam, hogy minél feljebb sikerüljön de közbe hallgatom a fiú kérdését mi a találkára vonatkozik.*
- Nem tudom még nem volt időm gondolkozni rajta.* tekintek felé mosolyogva, mivel csak pár perce jutottunk arra, hogy össze kéne röffenni.* - A repülésen kívül bármire vevő vagyok. Biliárd, darts... bármi.* igaz egy garasom sincs erre az egészre de majd megoldom valahogy mint eddig is.* -Szerintem majd döntsük el akkor, ki tudja milyen kedvünk lesz.* nem iszom előre a medve bőrére szóval szerintem hagyjuk ezt a témát akkorra, főleg azért is mert nem ismerem annyira Gingert, nem tudom mihez lenne kedve.*
- Milyen a második? Olyan amilyenre számítottál?* teszem fel a kérdést s ezzel egy időben engedek a feszítésnek így lassan indul a kipörgés de a végére felgyorsul s dob is rajtam egyet visszapörgetve kicsit de aztán végül lábaimmal állítom meg magam s fordulok a srác felé, talán egy kis ízelítő elhangzik számomra a jövőt illetően.*

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-09, 10:45 pm

// NRT: Tarkh - Mikaela 2013.02.10.//

*Nem szólok semmit felvetésére, inkább csak mosolygok rajta szelíden, bár van igazság tartalma, hiszen úgy érzem, Mikaela igazán félénk lány, ijedős, egyáltalán nem kizárt, hogy halálra rémül... A pár hónap inkább csak magának szól, ha jól érzem, szerintem viszont nem sok idő, így legyintek rá egyet. Amint viszont következik a játszótér, úgy döntök, egy kis tréfa nem árt, ezért ijesztek rá a mágia segítségével a lányra, gondolatát viszont vigyorogva ismerem el egy bólintással, mert én tudom az igazságot... hamarosan pedig ő is, s bár nem tetszik neki, én nem félek tőle, azért nem követtem el hatalmas bűnt, inkább nyugtatom. A következő témák viszont természetesen kérdést szülnek maguk után.*
- Nem, nem remhir, itt tenyleg törtennek furcsa esetek... rengetegben volt reszem, szoval vigyazz magadra! *bökök feléje, mert nem szeretném, ha mást hinne ami a valóság. Ez veszélyes hely, viselkedjen úgy. Persze sejtem, hogy mi lesz a következő kérdése, amikor a vámpírok kerülnek szóba, de nincs miért hazudnom, talán emlékszik még rá az anyagból, mert tanultuk őket, tehát őszinte leszek vele.*
- Jo volt... elkabitott. Endorfint tartalmaz a mergük, ha tudod mi az, tudod mit ereztem. *zárom le ezzel a témát, s ha nem is tudja, akkor majd utána fog nézni bizonyára, mert én nem mondom el neki. Kutakodjon kicsit ő is! Egyáltalán nem meglepő, hogy egy embernek, aki nem keveredik bajba, nincs fogalma arról, az milyen érzés, és elképzelni sem tud helyzeteket, tehát nem vetem meg ezért, ettől nem lesz buta. Néha a helyében szeretném inkább érezni magamat...*
- En sem tudom a mai napig, de a magia rengeteg dologra kepes... talan ilyen a kusugarzasa a helynek, vagy a tenykedesnek. *felelek neki, aztán miközben helyet foglalunk, kellemesebb téma kerül szóba, s hiába erőlteti, valójában el van ültetve fejemben a gondolat, mert a macska elég jó hozzá... bár én nem ilyen alapján választanék famulust, tehát csak fejem rázom.*
- Ne haragudj, de nem megy. Barmilyen macska fele, akar nagy is. A varju egyebkent nem az en stilusom, szerintem normalisan öltözködöm... en hasznossag alapjan valasztok famulust. *mondom neki, aztán úgy döntök, egy példával is szemléltetem, ezzel terelgetve kicsit őt a tudatos, és nem a szép választás irányába, mert nem érdekes, mi megy az emberhez... illetve nem első sorban, hanem szerintem a haszon elve kell érvényesüljön. Mint nálam.*
- Pjotr peldaul erösebb barmilyen embernel, de magasabb es sulyosabb is, ellenben rengeteget tud emberi sebesseggel futni egy huzamban, azonban nem olyan nagy, hogy ne tudjon fara maszni vagy uszni... harap, üt, karmol, gyors, több terepet bir... *mutatom hát be famulusomat, s talán említenem sem kell, hogy a képességek és jellem választásával árnyalni lehet még a sort, és kiegészíteni esetleg a negatív oldalakat némi pozitívval... például aki kicsit harap, mint egy kutya, vagy macska, annak lehet mérgező harapást vagy karmolást adni ellenpólusként.*
- Rendben akkor majd elötte megbeszeljük. *egyezem bele, azonban mint hallom, van még egy kérdése, amire gondolataimba merülök. Igazából igen és nem is... sötétebb, még annál is, mint amire számítottam, de szerencsére hasznos és gyakorlatias alap, az pedig egyértelműen pozitív.*
- Bizonyos tekintetben igen, bizonyosban nem. Gyakorlati orak vannak, amik tetszenek, de meg nem tudom milyen targgyal hogy allok, volt amiböl meg ora sem volt tartva... *rázom meg fejemet, de ezzel fel is állok, mert szerintem ideje indulni, mert bár érdekes egy hely, attól függetlenül, ha az ember sokáig tartózkodik itt, a hideg rázza ki, még engem is. Késő van, és nekem is elég a levegőből, ezért intek hát a lánynak, finoman nyújtva feléje kezemet, hogy kisegítsem a hintából, így indulva el, ha jön.*
- Gyere... menjünk vissza. Közben meselhetnel, hogy kiket ismertel meg azota, vagy mi volt veled egyaltalan... *nézek rá, s ha minden igaz, akkor közben medvém is csatlakozik hozzám, tehát hárman indulunk vissza, én pedig közben nyilván hallgatom a lány válaszát, mert érdekel, hogy ki hogyan boldogul. Sentinel vagyok, fontos lehet, és Mikaela az egyetlen eddig Nil-en kívül, akit Ginger is ismer, és közösen fogadjuk el őt.*
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-12, 12:00 pm

// NRT: Tarkh - Mikaela 2013.02.10.//


* Nem vészes amit csinált mégis rosszul esik, hogy velem szórakozik de ezért nem érdemel bitófát így hamarosan már arról érdeklődöm, hogy milyen furcsaságok is történtek vele mert én ezt a játszóteret leszámítva nem igen találkoztam semmi hűhával. A vámpírokról hallottam már de nem mélyültem el a témában mert azt hittem vicc az egész de Tarkhnak hála most már felkerült az i-re a pont, élnek itt körülöttünk és találkozott is eggyel.*
- Jó-jó.* bólogatok aprókat, mert bár nem nézik ki belőlem de tudok magamra vigyázni, sok mindenen mentem keresztül miről senki sem tud semmit tehát ha kell oda teszem magam. Viszont érdekelne, hogy milyen volt a vámpír harapása, tanultunk róla szóval tudom milyen élményt okoz, nem vagyok én tiszta hülye hiába vagyok szőke.*
- Ne nézz már tiszta hülyének... néha tök lekezelő vagy, azért mert buktam nem jelenti azt, hogy sík hülye vagyok.* állok is meg a hintázásban és pillantok rá, nem az elmélettel volt bajom hanem a gyakorlattal szóval tudok dolgokat csak a végrehajtás fogott ki rajtam éles helyzetben szóval... nem esik jól, hogy állandóan kioktat, holott elvileg jóban vagyunk. Nem tudom hova tenni azt, hogy egyik pillanatról a másikra eltűnnek diákok és zsupsz meg kell oldaniuk valamit s mivel ő sem tud határozott választ adni így csak gondolataimba mélyedve merülök el kicsit míg nem a famulusról nem lesz szó, szerintem nem nagy dolog valakihez egy állatot kapcsolni de neki nem megy. Még én is felhozok egy példát,hogy lássa miként is gondoltam de mintha ezért le lennék hurrogva, így néma csendben hallgatom elméletét mi szép és jó de ez az ő véleménye.*
- Szerintem meg illene hozzád, ezt gondolom és kész. Nem azt mondtam, hogy hülyén öltözködsz de a stílusodhoz szerintem illene.* holt feketében van és a kalap is, szóval szerintem a varjú tökre megállná helyét de hát nem kell elfogadnia a véleményem ahogy azt nem is teszi. Nem is szépségre megyek hanem arra, hogy passzoljon hozzám mivel ezzel az állattal kel majd együtt élnem akkor már olyan legyen amit szeretek és illő is legyen hozzám.*
- Ha így gondolod... én nem egészen.* vonom meg vállam ahogy jellemzi a famulusa tulajdonságait, szerintem egy medve kapásból nem fut gyorsan és nem is kitartó szóval áh, én ebbe bele se megyek, tök makacs ez a srác szóval már inkább arról beszélek, hogy nem tudom mit csináljunk majd azon a bizonyos találkozón mivel időm se volt még agyalni rajta, de arról talán tudnánk beszélgetni, hogy milyen a második évfolyam persze csak azután, hogy kipörgettem magam mi régi emlékeket ébreszt fel bennem.*
- Hát akkor majd máskor is megkérdezem... csak több alapod lesz.* ez sem jó téma amint hallom így hát nem is mondok nemet ahogy indulásra készen áll fel s tartja felém kezét mire egy hosszú pillantást vetek. Továbbra is fura érintkezni itt bárkivel is pedig szinte mindennapos dolog, de mivel valamennyire már ismerem ezt az orosz fiút így úgy gondolom, ha most megfogom kezét, hogy nyílván csak lesegítsen a hintából nem történik semmi rossz dolog. Kicsi kacsómmal meg is fogom kezét hogy egy szökkenéssel talpra érkezzek,kezem visszaveszem s el is mélyesztem kabátom zsebében, hogy aztán szép lassan visszaindulhassunk a Mysterioba.*
- Nem sok mindenkit... szinte senkit. Egyszer találkoztam egy idősebb sráccal... azt hiszem Calebnek hívják, egy Noah nevezetű fiúval, Luka-val és Elisaval. De csak egyszert azt slussz.* még ebben sem vagyok biztos olyan régen volt szóval tényleg nem igazán sikerült még beilleszkednem.* - És azt hiszem ennyi is.* nevetek fel, mert hát azért vicces, hogy egy kezemen megtudom számolni azokat az embereket kiket nevén tudok nevezni, leszámítva a tanársegédeket, de őket abszolúte nem is ismerem tehát lényegében ennyi.*
- Te gondolom több emberrel barátkoztál össze... van olyan kire az életedet is bíznád?* fordulok felé mert hát az igazi barátság nálam itt kezdődik, nem ott hogy veszek neked egy sütit és röhögve bevágjuk azt kész...*

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-03-14, 12:14 am

// NRT: Tarkh - Mikaela 2013.02.10.//

*Rengeteg téma kerül fel, és ez talán azért van, mert egy nővel beszélgetek... a férfiak általában kevesebb témát beszélnek és hosszabb ideig, a nők pedig csapongóak, bár meg kell hagyni, most én is ide-oda ugrálok, ahogyan ő. Hamarosan a vámpírok kerülnek szóba, mikor azonban szavait hallom, hitetlenkedve húzódik szám egyik sarkába egy mosoly... amolyan gonoszkás, mert nem értek vele egyet, tehát fel is vonom egyik szemöldökömet.*
- Nem kezellek le. Egyszerüen a lanyok egy reszet erzekenyen erintene, ha azt mondanam, jobb mint az orgazmus. *jelentem ki hangosan és határozottan, fel is nevetve, mert én így gondolom, és Mikaela olyan... lányka még a szememben, aki képes lehet ezen fenn is akadni. Nem akarok én semmi bajt, nem gondolok negatívumot róla, egyszerűen így látom őt, és rajta áll, hogy ezen változtat-e, mert nekem nem gond, ha ilyen marad. Tovább haladunk a famulus kategóriába, ahogy pedig szavai következnek, úgy bólintok, mert már értem, bár egyet nem értek. A varjú bár repül, képes erre-arra, de alapvetően apró, nem túl erős, és a harcban sem lehet nagy ellenfél.*
- Te hogy gondolod? *vágom oda azonnal a kérdést, mivel érdekel, hiszen nem hasamra ütök, mikor ezeket az információkat mondom, több helyen olvastam az állatokról, imádom a medvémet, elvégre hazám jelképe, nyilván tudom, hogy mire képes. Rengeteg ember külső alapján ítél, és úgy gondolkodik, sztereotípiákat alakít ki magában az állatokról. Már csak az kéne, hogy a róka a leginkább ravaszabb állat...*
- Persze, esetleg tarthatok bemutatot, ha nem arulom el, hogyan müködik, akkor nem indulsz majd nagy elönnyel. *mosolyodom el, mert szívesen varázsolok, és ha kíváncsi arra, milyen a második, talán a lényegi szemléltetés módszere lenne izgalmasabb, mint egyszerű vélemény kifejtés. Az egyiket el kell fogadni, a másik magáért beszél. Amint sikeresen segítem ki a hintából, tovább kérdezősködöm, ám meglepődve veszem tudomásul, hogy még mindig nincs szerencséje.*
- Ha ez megnyugtat, az emberek többsegevel en is egyszer talalkozom, van akit csak latok. Keves ember van, akivel sok idöt töltöttem együtt, az eletemet pedig csak a baratnömre biznam ra. *válaszolok azért neki, ám az előző gondolat nem hagy nyugodni. Valahol talán sajnálom őt, és nem is értem a helyzetet... félénk kissé, visszahúzódó, de senkinek nem árt, és kedves lány, akkor miért nincsenek barátai?* - Tudod, nem tudom mennyit szoktal ismerkedni, de szerintem probalj meg egy-egy emberhez többször odamenni. Nem jo itt egyedül, biztos rajöttel, es nem ertem, miert nincsenek meg barataid, nincs benned semmi taszito. *gondolkodom el hangosan, míg már az utcára érünk ki, s ott sétálok lassan vissza, az iskola felé, bár pár sarok még hátra van. Nem atyáskodom, egyszerűen nekem is barátkoznom kéne... mert kevés van.*
Vissza az elejére Go down
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-04-14, 10:19 pm

//NRT - Rebeka és Marcus - 2013.04.14.//

* Az utóbbi időben cseppet mintha megcsapott volna a változás szele. Amolyan kettőt előre, egyet hátra a tendencia: a fiús kislány elkezdett felcseperedni, ugyanakkor csak módjával.. hisz a biznisz jól megy, jön a tavasz, ami még az autósoknak is kedvez, tehát nekem is. Dől a lé innen-onnan, így ajkamban az a bizonyos pc, rövid idő alatt már a második, önkifejezésemnek kedvez. És ez az aprót vissza a dologban, mert bár kezd benőni fejem lágya, mégis mindig van valami, ami nem enged kiteljesedni, de talán majd idővel. Loboncom is látta a fodrász, egész normálisan nézek most már ki, s bár most is kócosak tincseim, mégis rendezettebben, igényesebben figyel sörényem fejem tetején. Szemeim feketével vannak körbe húzva, bőröm alatta cseppet piroslik, nem igen szokta még meg ezt az újdonságot, s egyik szemem csücskében szépen el is van kenődve, én nekem se normális, hogy szépen nézek ki: ököllel dörzsölni barnaságaimat most már annyira nem is tűnik jó ötletnek. Ruházatom mit sem változott, nadrágom szakadtas, a régi, ez nem újult, ahogyan fekete trikóm, s azon kockás ingem se, melyen most csak egy fekete, vékonyabb dzsekit viselek, azért így estére lehűl még az idő. Lábaimon ócska tornacipő, de a következő dolgom egy újabb beszerzése lesz, hátamon pedig szokásos hátizsákom, popómig leérve egészen, azt súrolva és ütögetve ütemesen, minden egyes lépésemnél, melyek előbb a fogadóba vezetnek, csak egy üveg olcsó piára futja, talán pálinka lesz a szaga alapján.. de valami átlátszó, és üt, nekem pedig, mivel ma már nem fogok négykerekű közelébe kerülni, tökéletes kikapcsolódást fog nyújtani, méghozzá a félelmetes játszótér egy mászókáján. A hely üres, mint mindig, így szépen fel is keveredem az egyik fém játékra, hogy teljes harci díszben bontsam meg az üveget, s egy nagy kortyot küldjek le máris amúgy korgó gyomromba.. *
- Gyah.. förtelmes. * ráz ki azonnal a hideg, ittam már ilyet, de az otthoniak ezerszer jobbak, ez valami borzalom. De mivel pár felesnyi után úgysem fogom érzékelni az ízeket, sőt, semmi mást, hát egy újabb nyakalás a hideg üvegből, lábikóim lógázva eközben lefelé, s tekintetem is arra pislog.. de ááá, nem lesz ez olyan jó ötlet, üres gyomorra inni meg végképp nem: szinte azonnal szédelegni kezdek, így bár mosolyogva, de mégis lassítok a tempón. Nem viszi el senki, ebben biztos vagyok, sőt, talán ha kornyikálásba kezdek, megtámadni sem fognak.. annyira nincsen jó hangom. Persze előadásom leginkább mókás, lassú, és minden végtagommal gesztikulálok, olykor drámaian szívemhez kapok, buksimat ide-oda döntögetem, láthatóan jól elvagyok magammal, minek is ide társaság? Mintha tényleg egy citromfán ücsörögnék, vicces. Tökéletesen érzem magam, dalolgatás közben pedig a pálinka is fogyogat, de csak módjával, óvatosan. Valahogy haza is kéne találni a kastélyig, azt hiszem. *

//amit énekel: https://www.youtube.com/watch?v=bCDIt50hRDs//
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Félelmetes játszótér - Page 20 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-04-14, 10:50 pm

//NRT: Rebeka és Marcus – 2013.04.14.//

*Még mindig elég korai az idő a számomra, így nem halasztom el az alkalmat ma se, hogy benézzek a klubba és szórakozzak egy jót. Szeretném most is jól érezni magam, kezd visszatérni belém az élet így, hogy egyre több ismerősre teszek szert. Mivel a Campus nincs túl messze a várostól, ezért nem a lusta hoppanálást választom, hanem a sétát, így kezeim fekete dzsekim zsebeiben pihennek, mely alatt szintén fekete pulóver található, lépteim pedig lazák, cseppet se sietősek. Lábaimon egyébként fekete sportcipő van, nadrágnak pedig egy sötétkék színű farmert húztam fel. Derekamon ott lóg a pálcám, kezeimen és nyakamon bőrből készült kiegészítőimet hordom, hajam pedig kissé kócos a széltől, de szerintem még így is jól áll. Nem olyan hosszú, mint hajdanán, de nekem így most jobban tetszik, tehát ez marad. Ahogy viszont az ösvényről letérnék, furcsa hangot hordoz felém a szél, melyet eleinte még nem tudok kivenni, hogy mi is lehet, de a kíváncsiság hajt, tehát már arrafelé is kezdek el sétálni, egészen a játszótér irányába.*
~ Hmm, mintha énekelnének. Bár a hangján lenne mit javítani. ~ *mosolyodom el kissé, majd még pár bokrot és fát kikerülök és így jutok ki a zöld környezet mögül, és pillantom is meg a hang forrását, amely egy fekete hajú lánytól származik.*
- Hali. *köszöntöm is lazán, kezem is kivéve zsebemből, felé integetve, és nem is vagyok rest közelebb sétálni hozzá. Hamar érzékelem, hogy mi a pálya, a pálinka bűze elég hamar elér hozzám, így elhúzom orromat, ugyanis nem rajongok ezért a szeszért.*
- Csak nem szerelmi bánat? Ha kell egy váll, amin sírhatsz, szívesen segítek. *közeledek is hozzá, majd nemsokára mellette foglalok helyet, valahol a mászókán, de nem óhajtok itt játszadozni, már valahogy kinőttem abból a korból.*
- Egyébként Marcus vagyok, és Téged hogy hívnak? *nyújtom felé kezemet kedvesen, miközben meg is nézem a lány arcát. Csinosnak tűnik és most így, a sötétben fel se tűnik az elkenődött smink, teljesen normálisnak fest, bár a ruhája kissé mintha fiús lenne, de én ez miatt aztán nem ítélem meg.*
- Tudod, egymagadba nem túl jó ötlet inni, könnyen sok lehet és akkor aztán ha olyan ember talál rád, könnyen elláthatja a bajod vagy kihasználhatja, hogy ittas vagy. *pislogok rá párat, ezzel jelezve felé, hogy miféle veszélyeknek teszi ki magát mindezzel. Én szerencsére nem vagyok olyan, de ismerek nem egy ilyen srácot a suliban, na meg ez a környék se a kedves emberekről híres, bár ezt talán a másik is tudja. Bár ki tudja, lehet, hogy még csak nemrég érkezett…*
Vissza az elejére Go down
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-05-24, 8:34 pm

//NRT - Rebeka és Marcus - 2013.04.14.//

* Éppen az a leghőbb célom ezzel a kornyikálással, és egyáltalán egész viselkedésemmel, hogy pont ne hívjam fel magamra a figyelmet, hanem inkább eltaszítsak minden erre járót. Na nem, semmi gondom azzal, ha kommunikálnom kell valakivel, a jó, meg a rossz arcok is jöhetnek egyaránt, de mondjuk aki bántani akarna, esetleg mégse teszi: egy idiótával ki kezdene? Gondolják csak, bolond vagyok, vagy valami, és hagyjanak békén. A játszótér pedig, mely egyébként most tök üres, maximálisan megfelelő helynek tűnik zajszennyezésemnek, melybe olyannyira beleélem magam, már csak akkor tűnik fel semmiből jött társaságom, mikor épp rám köszönni igyekszik. *
- Hé. Te meg honnan kerülsz ide? * hallgatok el azonnal, s hökkenek is meg szédelgősen a jelenségen.. * - Vagy valami délibáb vagy esetleg? * döntöm meg buksimat, lassan artikulálva a szavakat, picikét vontatottan, tényleg elég lesz egyelőre, kell egy kis szünet az ivásban. Válaszától függetlenül, melyről egyelőre fogalmam sincs, mi lesz, ő szépen felkeveredik mellém, a mászókára, sötét tekintetem pedig indiszkréten követi a mozdulatsort, majd végül meg is érintem a srácot, pontosabban meggyűrkészem hozzám közelebb eső vállát. *
- Elég igazinak tűnsz.. * gondolkozom hangosan, kérdésére viszont ismét meglepődöm, s egy ütemben azzal, hogy magamra mutatok üres kezemmel kezdek kacagásba nagyvonalú felajánlásán. * - Ezt most tényleg tőlem kérdezted? Mert kössz a kedvességet, de semmi ilyesmiről nincsen szó, csak egy sikeres napot tudhatok a hátam mögött, ennyi a történet, hős lovag. De azért megjegyzem, bár kizártnak tartom, hogy szükségem lesz rá valaha is.. * kacarászom tovább, mivel a szerelmet és engem egy lapon említeni olyan, mintha azt mondanánk, a víz a tűz legjobb barátja.. hát persze. Majd ha piros hó esik, vagy ilyesmi, így tehát a soha napján talán beteljesedik a dolog. *
- Rebeka. * egyenesedem ki azonnal, koordinálatlan mozdulatokkal.. kezdem úgy érezni magam, mint valami amőba, de azért ha sikerül, kezem nem nyúl mellé, s elkapva az övét rázza meg cseppet, hogy addig tartsam is ujjaim között az övéit, míg végig nem mondja mondókáját. Barnaságaim összehúzva vonom vissza mancsom, hogy ösztönösen kezdjem tekerni lefelé az üveg kupakját, de félúton mégis meggondolva magam zárom vissza azt. *
- Ez egy darabig még igaz is lenne, deeeee most már itt vagy, és úgy tűnik, nem akarsz megkóstolni, se leszúrni, se kirabolni.. amivel amúgy nem járnál jól, mivel semmi pénz nincs nálam. Szegény vagyok, mint a templom egere, és tudok csípni, meg harapni, és ütni is.. bár jelen esetben csak püfölni, de akkor sem akarsz ujjat húzni velem! * füllentek picit, de színjátékom tökéletes, mármint úgy értve, ittasságom miatt cseppet groteszk a kis monológ, a közben végzett gesztikulációkkal együtt, na meg végül édesen el is mosolyodom, melyre eddig nem igen voltam képes, legalábbis nem ennyire lazán. * - De várj.. ha mégis ez a szándékod, csak szólj, igazán nem akarom keresztbe húzni a számításaidat. * húzom el üres kacsóm magam előtt, ezzel is nyomatékosítva szavaimat, tekintetem pedig máris ismeretlen arcán függ, míg lábikóimat lógázom, s halk dudorászásban vagyok, nem gondolva arra, esetleg zavarná, mivel egyszerűen csak jön mindez, és kész. Mintha játszanék mégis, erre vagyok most képes: a fáradtság, a pia, és az öröm megbomlasztotta agyam.. lehet jobb volna szunyókálni egyet, és ezt is fogom tenni, amint kiáll a fejemből ez a fránya szédülés. *
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Félelmetes játszótér - Page 20 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-05-25, 5:30 pm

//NRT: Rebeka és Marcus – 2013.04.14.//

*A hang hív magához, mert bár nem tetszik, mégis érdekelne, hogy vajon ki csinálja ezt, na meg hogy mi célból, így nemsokára felbukkanok a bokrok és fák takarásából és úgy köszöntöm a lányt, ki csak kiszúr engem, de a kérdése hallatán megállok, majd apró pislogásokkal nézek rá, amit ő így messziről még valószínűleg nem láthat.*
- Egyszerűen ide jöttem, vajon mégis hogy kerülnék ide? Miféle kérdés ez? *vigyorodom is el, majd ez után folytatom utamat, így mászok fel mellé és kezd lassan összeállni a kép. Lehet, hogy nem kellett volna megzavarnom tökéletes nyugalmában, ahogy egyre több alkohol folyik le a torkán, mivel szinte biztos vagyok benne, hogy ittas. Elég büdös ez a pia, ami tőle származik és átjárja testét is, tehát kétség sem fér hozzá… Na de kezem meg lesz fogdosva, így lenézek a kis kacsóra, majd végül elnevetem magam.*
- Figyelj, tényleg itt vagyok, akármilyen hihetetlen is. *nem igazán tudom, hogy mit kéne kezdenem vele, próbálok úgy viselkedni, ahogy azt mással is tenném, de sajna ez így nem lesz túl jó taktika hosszú távon. *
- Oh, szóval sikeres napot? És ezért iszol ilyen förtelmesen büdös piát? Legalább akkor adnád meg a módját és vennél valami különlegességet, az emberek nagy része ezt szokta csinálni. *na persze azt nem tudom, hogy csak erre tellett neki, tehát nem akarom én leszólni, de mégis, ezt most így komolyan gondolja? Hihetetlen, hogy egyes emberek mit meg nem tudnak inni, egy csajhoz meg aztán végképp nem illik az ilyesmi.*
- De oké, akkor nem ajánlom fel majd máskor. *vonom meg vállaimat és inkább bemutatkozom a lánynak, kezemet is felé nyújtva, bár kétlem, hogy meg fogja jegyezni ezt a nevet vagy hogy emlékezni fog rám a jövőben is. Mindenesetre én az eszembe vésem a nevét és bizony Zoárd jut eszembe róla, magyar… akár csak az a fiú is, aki egykor oly sokat jelentett nekem. Na de tovább léptem már ezen, tehát visszakanyarodok Rebeka felé és így próbálom meg figyelmeztetni a veszélyekre, de jól láthatóan nem vesz komolyan. Bátornak tűnik… vagy csak botor? *
- Nem azt mondtam, hogy én akarlak Téged bántani, hanem azt, hogy nem feltétlen vagy itt biztonságban, de nekem aztán mindegy. *vonom meg vállaimat is, majd előre kezdek el bambulni, egészen addig, amíg ismét hozzám nem szól, így csak felé fordítom helyes arcom és úgy várom mondandóját.*
- Vicces vagy, de szerintem már így is sokat ittál. Fogadni mernék, hogy nem tudsz egy lábon tízszer ugrálni egy bizonyos vonalon. *na igen, nem egyszerű a feladat, főleg nem ittasan, de az ilyen emberek szeretik a kihívásokat. Én le is pattanok a mászókáról, visszatérve a kemény földre és onnan lesek fel a lányra, kíváncsian várva, hogy mit szól ehhez a felvetéshez, tehát hogy megcsinálja-e. Az biztos, hogy vicces lesz, egy kicsit pedig nekem is szabad gonoszkodnom.*

Vissza az elejére Go down
Gyulai Rebeka
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gyulai Rebeka


Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás : 2012. Dec. 19.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime2013-05-27, 5:46 pm

//NRT - Rebeka és Marcus - 2013.04.14.//

* Láthatóan és hallhatóan elég jól érzem már magam ahhoz, hogy nevetségesebbnél nevetségesebb megnyilvánulásokkal mutatkozzam be az idegennek, így hát a visszakérdezésre csak vállam vonom meg, végül elvigyorodva felelek. *
- Egy roppantul egyszerű, még csak nem is összetett.. csak érdeklődtem, mi szél hozott pont erre? * végzem be szavaimat egy kérdés formájában, amely talán költői, és nem is fontos válaszolnia. Ellenben pofátlanul fogdosom meg izmait (?), komolyan elgondolkodva azon, ilyen késői órán egy apró csalása lenne ő a természetnek? Nincsen ebben semmi realitás, ezzel teljesen tisztában vagyok, és azt hiszem, mázli, hogy nem emberfóbiás, vagy érintés.. vagy ilyesmi. *
- Igen, látom. * meresztem ki amúgy is nagyra nőtt barnaságaimat, melyek össze is szorulnak pillanatokkal később meglepettségemben produkált nevetésem végett, hisz már csak a feltételezés is majdhogynem sértő, amellyel él irányomba. Értem én, hogy nőből vagyok, meg hogy nekünk, ennek a szerintük csodás nemnek kenyere a sajnálkozás meg a hiszti, de itt most korán sem erről van szó, tehát rövid úton tisztázom is a helyzetet, a félreértések elkerülése végett. *
- Olyat veszek, amire van pénzem. És hidd el, ha innál te is belőle, nem éreznéd a szagát.. tényleg, kérsz? * emelem meg picit az üveget, tiszta vizet öntve a pohárba ivászatom tárgyának miértjére gondolva. Persze nemes gesztus tőle a röpke segítségnyújtás, és ha olyan gond lenne, lehet elfogadnám.. de az is lehet, hogy nem. Amilyen makacs vagyok, tartsa csak meg magának a sajnálatát, abból nem lehet épülni, nem az fog előrébb vinni. Ám ilyen jellegű eszmefuttatásokra nem vagyok most hajlandó, mg igazából agyam sincsen hozzá, csupán csak groteszk mozdulatokra vagyok képes, minek ellenére a bemutatkozás nagyjából simán megy, viszont némileg, a magam nyakatekert módján végig kell zongoráznom iménti szavai értelmét. *
- Hát, nekem is mindegy. Mondom, meg tudom védeni magamat, szóval ne félts egyáltalán! * húzom ki magam vigyorogva, és bár józanon még igaz is lenne minden szavam, most nem feltétlenül.. amit ugye szépen el is regélek neki, hagyom ám én magam attól függetlenül, hogy nem vagyok a legjobb préda senki számára. S ha már az nem vagyok, legalább szórakoztató legyek, amire megerősítés az bizony érkezik, no meg egy feladat is, amit hirtelenjében talált ki a számomra. Szemeim így össze is szűkülnek, ajkaimat húzom félre, így mozdítva el a pc-t is normális állásából, s tekintetem követi őt, míg morfondírozom az ajánlaton. *
- Te most szívatni akarsz engem.. * állapítom meg határozottan, de pillanatokkal később már magam felé intem őt egy vállrándítás kíséretében. * - De tudod mit? Gyere ide, segíts lemászni, és megpróbálom. * és ha közelebb araszol, vállaira helyezve kezeimet ugrom le elé, így pedig máris érzékelhető a magasságkülönbség, ha pedig nem, ügyetlenül mászom le oldalt, picit se megbotolva, vagy ilyesmi, de azért az üveget kezébe nyomom, a biztonság kedvéért. *
- Szóval csak ug.. ráljak? Mondjuk.. így? * lépek egy lépést arrébb tőle, majd fél lábamra állva emelem fel két oldalra karjaimat is, de egyelőre csak próbálom megfogni egyensúlyomat: ide-oda dülöngélek, mintha el is akarnék esni, de tartom magam, csak adja az instrukciókat. * - És amúgy, ha menni fog, mit kapok cserébe? * na igen, nem vagyok én hülye, attól, mert ittas azért eléggé.. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Félelmetes játszótér - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Félelmetes játszótér
Vissza az elejére 
20 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: