Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kviddicspálya

Go down 
+52
Yvonne Ricci
Leopold Worchester
Axel Knoxville
Lisbeth May
Nil Moriarty
Chloe Walsh
Athalie Rapace
Ezio Montedoro
Thomas Gledhill
Lucius Rufinus
Völgyesi Félix
Carolayn Natri
Serafina Damiana
Héderváry Fruzsina
Ashi Angel
Élias Adachi
Mikaela Johnson
Illya Imbecairwen
Fekete Ambrus
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Mordred Wasimir
Electra Richter
Vixilien Sandanez
Sophia Lerenz
Elisaveta Varlock
Josephine Moore
Christiano Lugano
Michelle Norton
Alinox Ingren
Mona Braxton
Connor Diamond
Aleksandra Radjenovic
Nathaniel Cornwlade
Ruby Rose Re
Hunyadi Péter
Sairus Macrain
Nana Black
Sverkir Erik Bergstrom
Diana Gray
Jasmine Miels
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Gaius Lucullus
Amethyste Evans
Jack Sharpy
Mordana Liward
Lionel Dustsnow
Szikszay Johanna
Dorian Deamer
Alexandra Alasein
Mesélő
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 12:57 am

*Miután megtörténik a felismerés és a két fiatal már a földön állva beszélget egymással, bizony egész normálisnak tűnik a hangnem. Azaria sokat változott azért ez alatt a pár hét alatt és erre majd Varg is rá fog jönni, tehát most már nem akar ellenséges lenni, hiszen akkor olyan ember válna belőle, mint akit a világon a legjobban gyűlöl. *
- Hát, nem ültem még motoron, de el bírom képzelni, hogy milyen lehet. *egy apró mosoly és bizony kis korában elég sokszor álmodozott egy igen gyors motoron való száguldásról, na de ez már csak álom maradt, viszont a seprűn való repülés nem marad az, hiszen a fiú felajánlotta neki a segítségét, Azaria pedig jó tanítvány, így hát figyelni fog mindenre. Látta, hogy Varg nem hülyéskedett, valóban jól repül, így a lány is remek kezekben van most már, de még nem fog rátérni a dologra, inkább egy kicsit beszélgetni kezdenek a sráccal. A lány keze ügyébe közben a seprű is megfordul, de miután megnézegette, le is teszi, persze csak óvatosan, majd meghallja a kérdést.*
- Igen. Nem olyan, mint az átlag seprűk, amiket otthon láttam. *mondja kissé elgondolkodva, de azért mosolyog is hozzá, majd megtudja, hogy Varg miért is jött a mai napon ide, tehát repülni szeretett volna. Viszont most már ő is beszélni kezd és Jalt is megemlíti a srácnak, amire kissé cukkoló választ kap.*
- Hééé, nem vagyok antiszoc. *kezeit szépen összefonja maga előtt és fejét oldalra fordítja, mint ha bedurcizott volna, de azért egy kis igazság van is az egészben. Ez után viszont enged és ismét a másikra néz.*
- Tényleg ennyire ridegnek tűnök? *hangja most már halk és kissé szomorú is, mert belegondolt abba, hogy lehet, hogy még is csak igaza van a fiúnak. Ő nem akar olyan lenni, szeretne megfelelni az elvárásoknak és tanulni, na meg persze ismerkedni is, de sajnos nem megy minden olyan könnyen, mint ahogy ő azt elképzelte. Na de most már igyekszik, Varggal is próbál teljesen normális lenni és ahogy látja, a fiú se küldi el melegebb éghajlatra és ez már jó.*
- Nincs mit csinálni? Ezt hogy érted? Neked sok barátod van nem? *kérdi érdeklődve és kissé furcsálja is, hogy pont ez a fiú mond neki ilyet,aki annyira rendes, de tényleg és bizony úgy is érzi, hogy Vargnak azért vannak itt ismerősei, akikkel azért tud beszélgetni, szórakozni vagy csak tanulni. Viszont ez a gondolatmenet megszakad, mert úgy tűnik, hogy ma este bizony jókor jött ide. Végre megtanulhat repülni. Tehát csak halványan elmosolyodik és kíváncsian pillant a fiúra.*
- Rendben, várok. Csak siess... ~ azért egyedül nem olyan jó ez a környék ~ *pillant itt körbe, de ezt még csak véletlenül se mondaná ám ki hangosan, még csak az kéne, hogy gyávának is tartsa a fiú, az mellett, hogy antiszociális. Halk sóhaj, majd a kezén lévő hajgumik közül egy feketét le is vesz, majd összefogja most már kissé kócos tincseit és csak vár és vár, lábával a földön dobolva. Pár perc és valóban megjön az inflatusos diák és már kapja is a cuccokat és látja is a seprűt, amivel ma megpróbál majd a levegőbe emelkedni.*
- Értem és köszi. *egy kedves mosolyt még megejt a fiú felé, majd szépen fel is teszi először a bokavédőket. Lábain átbújtatja, majd meghúzza őket. Ez után jöhetnek a térdvédők, majd a könyök és a csuklódvédő.*
- Ebben a sok cuccban úgy érzem magam, mint egy robot. *és el is kezd ez mellé robotként menni pár métert, majd vigyorogva visszasétál a fiú mellé, kíváncsian hallgatva tovább a szavait.*
- Nem kell, figyelni fogok, ne aggódj. *azért érzékeli, hogy Varg még kissé ellenséges vele, de talán majd tud javítani ezen a helyzeten és egyszer még barátok is lehetnek. Persze semmi se biztos, de azért az esélyt meg kell adniuk egymásnak erre.*
- Figyelek mester, mondd, hogy mit csináljak. *lép a seprűjéhez, de még nem nyúl le érte, hanem először is kíváncsian pillant a fiú szemeibe, majd pedig le a seprűre. Bizony tényleg megvárja a legelső utasítást is és nem kapkod el semmit, akármilyen izgatott is.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 1:40 am

*Bizony a srác is észre vette hogy a másik sokat válltozott, most barátságosabbnak tűnik, lehet hogy pár napja még nem hitte volna el , de úgy tűnik hogy az iskola levegője, vagy valami más jó hatással volt a lányra, ami nem is olyan rossz*
-Még én se, de láttam már hogy mennek, szóval csak hasonlításképpen mondtam. De egyszer kipróbálnám, mégha mugli találmány akkor is*feleli félmosollyal, bizony a srác szereti a kalandokat, legalábbis az ilyen féléket, amivel kiélheti magát, és az adrenalin utáni vágyat. Közben nemsokára beszélgetni is kezdenek, bizony úgy néz ki hogy a fiú megtanítja repülni a másikat, ha már egyszer megígérte, és még szívesen is teszi. Hagyja hogy a másik megnézze a seprűt addig ő maga is csak csendben figyel, majd amikor ez megtörtént folytatódik a beszéd menete*
-Ó azokat is meg lehet ám bűvölni,bár koránt sem lesz olyan hatékony mint egy rendes varázsseprű , de néha a célnak megfelel*feleli félmosollyal, hogy honnan tudja? Látta. Aztán ad egy kicsit cukkoló választ, amire nem marad el a reakció sem. A fiú kicsit felnevet*
-Most már nem, de valld be hogy régebben azért volt benned*mondja kicsit csendesebben, majd a következőre, csak komolyabban néz a másikra, és néhány pillanat múlva megcsóválja a fejét*
-Ha annak tűnnél, akkor most nem beszélgetnénk, legalábbis nem így, szóval nem tűnsz ridegnek, a múlt meg szerintem már tök mindegy nem? Sokat változtál. És ez jó bár nem tudom kinek az érdeme de jó fele haladsz*dönti oldalra a fejét mosolyogva, bizony ő már spongyát hagyott a régi eset után, a fő hogy most normálisan eldumálnak. A következőre egy kicsit elhúzottabb mosolyt ejt majd megcsóválja a fejét*
-Barátból sosincs sok. Ha mégis azok nem igaziak. Amúgy olyannak tűnik mint akit sokan kedvelnek nézz rám*mosolyodik el széttárva a karját , bizony tisztában van vele hogy a külseje korántsem bizalom gerjesztő, bár ezzel nem úgy érti hogy csúnya lenne csak sötét. Túl depresztikus, de ezzel már megbékélt. Eddig talán Alex volt aki jobban megfogta de vele se találkozik sokat nameg Scar, de őt meg nem érti. TEhát fura dolgai vannak a sárcnak. De ezzel nem is akar többet foglalkozni, így mielőtt a másik rákérdezhetne a miértre, inkább hátat fordít és elindul a szertár felé, majd amikor megvannak a cuccok vissza is tér velük, lerakva a lány elé*
-Nincs mit, enélkül ne nagyon repkedj , ameddig nem vagy biztos magadba*mondja csendesen, kicsit komolyabb hangon, majd a következőre elmosolyodik*
Egy idő múlva megszokod "Robotzsaru"*mosolyodik el kicsit de a mosoly nem tart sokáig hiszen a leányzó már lassan kész hogy elkezdjék*
-Tudom, csak nem akarom hogy baleset legyen*mondja egy hangfokkal lágyabban, majd a következőre csak elmosolyodik, de nem mond semmit. Csak a saját seprüje mellé megy és fölé irányítja a kezét*
-Fel*mondja ki és a seprű bizony már a kezében is van. A srác itt a lányra néz*-Tedd úgy a kezed ahogy én, a seprű fölé, és mond ki hogy Fel, légy határozott, de ne görcsös, szóval csak lazán, hogy engedelmeskedjen*mondja majd megvárja hogy sikerüljön. Ha ezen túl van folytatja is*
-Az irányítása nem nehéz, a kanyarodás attól függ merre dőlsz, jobbra vagy balra, ha lassítani akarsz pedig lassan hátra dőlsz magad felé húzva a seprűt, ha előre akkor csak rádőlsz. A legjobb ha biztosan fogod meg pár centire a végétől illetve valamivel lejjebb alatt, úgy tuti nem esel le.*magyarázza tovább*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 2:12 am

*A fiúval most már a motorokról kezdenek el beszélni és amit mond, az kicsit viccesnek tűnik a leányzó számára, hiszen ő mugliként nőtt fel, így hát mosolyt csal az arcára az, hogy a fiú már látott olyat.*
- Majd egyszer biztosan ki fogod, ahogy talán én is. ~ bár utóbbiban kételkedem. Nekem soha nem lesz annyi pénzem. ~ *kissé el is húzza a száját, ahogy ismét arra a fránya pénzre gondol, hiszen annyira szegény, hogy egyszerűen tényleg semmije sincsen, de ki tudja, hogy mi lesz még a jövőben, lehet, hogy egyszer még sokra fogja vinni.*
- Régen megvolt rá az okom, de erről nem akarok beszélni. *mondja kissé elkomolyodva a fiú szavait hallva, hiszen tényleg tudja, hogy régen milyen volt, de hát más is olyan lenne a helyében. Borzasztó élete volt és ha Varg tudná, akkor minden bizonnyal megértené, de nem fogja, elég volt csak Jalnak elmesélnie ezeket a szörnyűségeket, ki tudja, hogy mikor fog ismét megbízni valakiben annyira, hogy megossza vele legféltettebb titkait és életének célját.*
- Igen, változtam és hát, Jal érdeme is, de nem csak az övé. *apró mosoly jelenik meg az arcán, hiszen szereti nagyon ám a fiút, de azért ő maga is tett érte, hogy normálisabb legyen, hiszen tudja, hogy nem lehet úgy boldog, hogy mindenkivel bunkó és Jal se viselte volna el egy idő után. Most már bizony Dyliahval is sikerült beszélnie és talán majd még másokkal is fog, de csak szépen lassan, azért elsietni se fog semmit. Viszont a fiú további szavait hallva, kissé meglepődik és bizony most végig is néz rajta, majd egy apró mosoly jelenik meg az arcán és egy picit közelebb lép a fiúhoz, de csak nagyon picit.*
- Szerintem jól nézel ki és nagyon rendes is vagy, tehát semmi baj sincs itt. *kezdi, teljesen őszíntén, a fiú szemeibe nézve, majd kissé később folytatja is.* - És remélem, hogy majd jobban megismerhetlek és egyszer talán még barátok is lehetünk. *bizony ő nem fogja elrontani ezt a dolgot, most már eltervezte, hogy néhány embert közelebb fog engedni magához és Varg lesz talán az egyik, de csak ha a srác is úgy akarja. Ez után viszont megtörténik a kis elválásuk, majd jönnek is a felszerelések, amiket Azaria magára is teszi és utána pillant csak a seprűre.*
- Értetem. *mondja vigyorogva, majd szépen odasétál a seprűje mellé, de szemei hamar már a fiút nézik.*
- Azta, ez csak így megy? *pislog nagyokat, majd kezét úgy, ahogy nemrég még a srác tette, úgy teszi a seprűje fölé, majd rápillant.*
- Fel! *mondja parancsoló, kissé talán kemény hangon is. Viszont most meglepő dolog történik. A seprű azonnal a leányzó kezébe is röppen és még csak nem is ficánkolt a fűben. *
- Hűű, láttad ezt? Nem gondoltam volna, hogy sikerül. *bizony tényleg meglepődött, de ennek csak örülni tud. Viszont hamarosan már nem mosolyog, hanem figyel nagyon, hogy mit hogyan is kell csinálni és hát, nem is tűnik ez olyan bonyolultnak.*
- Mindent értek. Akkor hát, gyerünk! *egyik lábát átveti a seprűn, majd elhelyezkedik rajta és most már nem tudja megállni azt, hogy fel ne szálljon. Elrugaszkodik hát és kissé előre dől. A seprű már emelkedik is és vele együtt a leányzó is, aki azért kapaszkodik rendesen és nemsokára már a levegőben is van.*
- Huhúúúúú. *hangzik fentről a vidám huhogás, hiszen boldog a lány, úgy tűnik és eddig le se akar esni a seprűről. Valamiért megy neki. Talán a vérében van vagy nem is tudni, a lényeg, hogy most biztonságban érzi magát és nem is fél. Lassan már kőrözni is elkezd, de azért még nem megy az oszlopok közelébe, kerülgetést még nem vállal be, csupán csak lassan szemeivel Vargot keresi.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 2:35 am

-HÁt bizony Varg nem éppen muglik között nőtt fel, bár nagyjából ismeri őket, de csak innen onnan, annyira nem foglalkozott velük, hála a szüleinek.*
-Meglátjuk, addig azért sok idő fog eltelni*mondja mosolyogva, viszont nem kerüli el a figyelmét a szájhúzás így kicsit oldalra döntött fejjel, meg is érdeklődi az okát*
-Min agyalsz?*kérdezi egy apró mosollyal, bizony azért a fiú figyel a dolgokra, még ha nem is úgy tűnik, bár a gondolat olvasás még nem megy neki, nade majd egyszer*
-Nem is akarom kihúzni belőled, na de szerintem jobb ha nem a múltra gondolsz hanem a jövőre meg a jelenre, sokkal nem lesz jobb nekem elhiheted, én is vagy fél évig a múlton agyaltam*mondja kicsit nyugodtabb de komolyabb arccal is. Bizony a fiúnak is megvoltak a maga fájdalmai régen de mostanára már túltette magát rajta. Vagyis megtanulta inkább elrejteni, egy vidám arc mögé. A következőre kicsit már boldogabb mosolyt vág és bólint is*
-Persze, ebbe benne van a saját akarat is. Minden esetre ez a jellem jobban áll mint az amit először mutattál szóval ezúton is üdv a lelkileg gyógyulók klubbjában*mondja egy félmosollyal, majd kitárva a kezét kérdez valamit, amire bár nem vár választ mégis kap, erre csupán csak lassan le ereszti és int egyet*
-Nem itt van a baj, hanem velem, de mindegy is, nem ismersz*mondja egy kicsit elhúzott mosollyal, majd lassan megindul a szertár fele, és bizony egy felszereléssel jön vissza, és mutogatni is kezdi a dolgokat. A lány meglepett kérdésére csak mosolyogva bólint*
-Aha, elég egyszerű, próbáld csak ki*feleli félmosollyal, de amikor a lány kezébe azonnal felmegy a seprű a srác is elcsodálkozik, ez látszik az arcán, miközben végig simít az állán és oldalra dönti a fejét*
-Hmm nem is rossz egy kezdőtöl*mondja a lányra nézve egy nagyobb mosollyal, aki már úgy tűnik fel is emelkedik. A srác egy pár percig nézi alulról, kicsit néha meg megrebbenve*
~remélem tényleg nem töri össze magát, a végén az én fejem lesz lenyúzva~*gondolja miközben ő is felszáll a seprűre és egy erőteljes rugaszkodással már a levegőben is van, méghozzá, megkerülve a karikákat, egykét csavart belevíve a dolgokba, majd felgyorsít kicsit és valahol a leányzó mellett próbálja lelassítani a seprűjét, kicsit el is mosolyodik*
-Bravó ifjú tanítvány, egész jó, de azért kapaszkodj. *mosolyodik el majd pár másodpercnyi reakció késés után ismét megszólal*
-Na milyen érzés?*kérdezi egy félmosollyal miközben lassan kicsit feljebb emelkedik. Kíváncsi hogy a másik mit érez, hogy azt e amit ő, hogy szabad és szinte határtalan előtte minden. Kicsit megint közelebb repül a másikhoz miközben arcán egy kisebb mosoly jelenik meg*
-Hmm mit szólnál egy laza versenyhez mondjuk a karikákig és vissza a pálya végére? Ha nyersz megkapod a lasztim na? Nyugi nem cseszlek át nem szertári*mondja továbbra is széles mosollyal, hogy akkor már legyen valami tétje a versenynek is.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 3:17 am

*Csupán csak lassan bólint, bizony ő maga is tisztában van vele, hogy mire elvégzi ezt az iskolát, addig még elég sok idő el fog telni, viszont amikor elhúzza a száját, bizony hírtelen magán érzi a másik tekintetét és hallja is a kérdést, aminek valahogy nem tud most örülni, de azért egy halk sóhaj után még is megejt pár szót.*
- Semmi, csupán csak utálom, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. *a fiú most kezdjen azt ezzel az információval, amit csak akar, innentől kezdve nem Azaria dolga megfejteni és ha kérdése van, majd akkor úgy is fel fogja tenni neki, addig pedig csak agyalgasson ő is.*
- Hát, próbálok ám a jövőre gondolni, de ha olyan múltad lenne, mint amilyen nekem van, te se tudnál teljes mértékben csak a jó dolgokra koncentrálni. *bizony mióta ide jött, azóta csak kellemes dolgok érik, főleg azok után, amiket átélt. Van egy tökéletes párja, akit szeret és aki viszont szereti, legalábbis úgy érzi és most már több ismerőse is. De varg szavai se kerülik ám el a figyelmét, így Azaria kissé kíváncsian tekint rá.*
- Veled mi történt? Elmeséled vagy inkább ne kérdezzem, mert semmi közöm hozzá? *kérdi kissé oldalra döntött fejjel, érdeklődő hangnemben, de hogy ha Varg nem szeretne róla beszélni, biztosan nem fogja erőltetni, ő nem olyan lány és erre majd talán egyszer a srác is rá fog jönni.*
- Ez a jellem jobb is... de azért az is én voltam. *halvány mosoly fut át az arcán, majd a fiúra tekint, akiről el is mondja a leányzó, hogy még is mi a véleménye. De a választ hallva kissé meglepetten pislog párat Vargra.*
- Hát... én nem mondanám, hogy mindegy. És ha adnál egy esélyt, hogy megismerjelek, talán... Áh, mindegy is, ne haragudj, nem akartam faggatózni. *fordítja el lassan a fejét a srác felől, mert tényleg nem akarja, hogy kis kíváncsinak gondolják, csupán valamiért kedveli ezt a fiút és szeretné megismerni és ha tud, talán segíteni is neki, de ha nem, hát nem, megérti ő. Végülis, soha nem volt senkije, most már van, így beéri ő azzal is, talán majd idővel még is nőni fog a szám. Na de még mielőtt megsajnálnák vagy bármi, szépen a seprű mellé is lép és megpróbálja magához hívni, azaz a kezébe és meglepő módon az engedelmeskedik is neki, amit a fiú is megjegyez.*
- Kössz. *pillant fel a srácra, majd hamarosan már a levegőben is van. De nem marad ám sokáig egyedül, Varg a nyomában jár és akár egy fekete őrangyal, úgy követi a leányzó repülését.*
- Kapaszkodom. El nem engedném. *mondja mosolyogva, majd most ő maga is kőröz egy picit a fiú körül, majd jöhetnek a nagyobb kanyarok, de azért bukfencelni még nem próbál meg, az azért még várat magára egy kis időt, de amilyen bevállalós tud lenni ilyen téren Azaria, hamar ki fogja próbálni, szereti ő is a veszélyeket.*
- Hogy mit? Szabadságot. *mondja mosolyogva, majd amikor a srác már ismét mellette van, meghallja a versennyel kapcsolatos ötletet. Eleinte kissé meglepődik, de végülis úgy dönt, hogy miért ne.*
- De csak ha nem hagyod magad. *mondja mosolyogva és neki végülis mindegy a labda, de ha már így fel lett ajánlva, akkor nem fogja azt mondani rá, hogy nem kéri, köszöni. *
- Akkor hát, rajt. *mondja és szépen előre is hasal, de azért nem úgy megy, mint egy tűzgolyó, annyira azért nem bátor. A karikákhoz érve viszont óvatosan fordítja meg a seprűt, majd már fordul is a másik irányba, de minden bizonnyal Varg ez idő alatt szépen le is hagyja, bár ez jelen helyzetben egy kicsit se zavarja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 3:46 am

*Úgy tűnik hogy a kérdéssel bizony nagyon megfogta az Exortusos leányzót, aki azért egy sóhaj keretében válaszol is a fiúnak, bár látszik rajta hogy rossz kérdést tett fel. Így csupán lassan egy lágy mosollyal bólint is a szavakra*
-Nem lesz ám örökké így... Lehet hamarabb fog változni mint hinnéd*mondja egy apró bíztató mosollyal. Hogy magába össze rakta e a dolgokat és talán sejti mi a baja a másiknak , azt már nem árulja el. Tegye magába a lány az elmondottakat ahova szeretné*
-Néha én is vissza gondolok, ha valami rosszat mondtam vele akkor bocsánat*mondja őszíntén, hiszen tényleg nem ismeri ahhoz eléggé a másikat, de majd talán egyszer megfogja. Közben lassan elindul a sötétbe a szertár felé, de az utolsó kérdésre kicsit komolyabban néz vissza a válla felett a lányra*
-Meghalt a menyasszonyom, a családom pedig lassan már semmibe se vesz*csupán csak ennyit mond miközben gyorsan vissza is fordítja a fejét, igazából nem tudja miért pont neki mondja el, amikor kevés embernek mesélt még erről, de mindegy is. Nemsokára vissza tér a seprűvel, meg a többi cuccal, most már egy mosollyal többet ábrázolva az arcán*
-Tudom, csupán azt mondtam hogy jobb, nade úgy is a végén már egész jól lehetett veled dumálni*emlékszik vissza, majd a következőre csak kicsit komolyabban célozza meg a másik szemeit*
-Nem azzal van a baj hogy nem akarok... nem tudom hogy kell. Bár nem tudom miért neked mesélek arról ami csak az én bajom. De mindegy repüljünk mert így sose tanulod meg*próbál elmosolyodni a fiú megint bár igazán kedve nincs hozzá most.Bizony a srác tud haverokat szerezni de igazán olyanokat akikben megbízik nem, valami miatt. Talán még mindig benne van hogy legbelül mindig egyedül marad. Talán egy része ott maradt azon az fél évvel ezelőtti napon. Még ALexnek sem mesélt a dologról, lehet hogy nem is fog. Nemsokára viszont már mindketten a levegőben vannak, a srác még figyelmezteti is a lányt.*
- Avégén már menni fog kéz nélkül is*vág egy nagyobb mosolyt miközben figyeli ahogy a másik köröz. ELég fura de a lány hamar megtalált az egyensúlyt amin a fiú kicsit meg is lepődik*
-Úgy ismersz?*csupán csak ennyit kérdez, miközben meg is indul a verseny, bizony egész sokáig fej fej mellett haladnak, viszont a kanyarba látszik hogy a lány még nem ismeri annyira a seprűt, ami persze nem is szégyen, de a fiú megelőzi, és így előnybe is kerül. Persze magába még mindics dogálkozik hogy Azaria így bele jött de örül is*
-Lassan azt mondom hogy nincs mit tanítani neked*mondja mosolyogva ,miközbe a lányra néz, most valahogy jó repülni*
-Volt valami hobbid mielőtt ide jöttél?*tesz fel egy kérdést, lehet személyes, csak a fiú próbál ismerkedni*-Amúgy ahhoz képest hogy első köröd nagyon jó volt. IGazi tehetség vagy*bizony ez őszínte dicséret volt a fiú szájából*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 4:01 am

*Valóban a kérdés egy fájó pontot idézett fel a lányban, de most már nem számít, mivel valamennyire céloz arra, hogy bizony elég szörnyű volt a sorsa, na de majd talán jobb lesz, legalábbis nagyon reméli, hiszen ennél rosszabb már nem nagyon lehet.*
- Kedves vagy, de nem hiszem. Tudod, ha végzek itt, nem lesz hová mennem, de majd biztosan kiokoskodok valamit. *egy apró mosoly jelenik meg arcán, bár kissé erőltetett és nem a legőszintébb, de hát sajnos ez van. Bizony tényleg fél, hogy mi lesz akkor, hogy ha el kell hagynia a számára most otthont és biztonságot jelentő iskolát.*
- Semmi baj. Fátylat rá. *mondja most már kissé őszíntébb mosollyal az arcán, majd ő maga is rákérdez, hogy még is mi történt a fiúval, de amikor meghallja, hogy bizony már volt menyasszonya és meg is halt, hírtelen olvad le a mosoly az arcáról.*
- Nagyon sajnálom, nem akartam faggatózni, bocsánat. *mondja igen csak komolyan, de a fiú ekkor már el is indul a szertár felé, így a lány csak lepillant a fűvel borított földre és kissé megrázza a fejét.*
~ Szép volt Azaria, jól elszúrtad ismét. ~ *most legszívesebben eltűnne innen minél messzebbre, de nem szabad, nem teheti meg, mert az megfutamodás lenne. Így inkább csak vár, majd amikor már mindent megkapott, hála Vargnak, felveszi a védőfelszerelést és már a magasba is száll, de mindez előtt még váltanak pár szót és a lányka egyre rosszabbul kezdi érezni magát, de nem szól most már semmit.*
~ Igazad van... miért pont nekem mondanád el, hogy gondoltam. ~ *inkább felszáll a seprűre, majd miközben repül, próbálja elkergetni a sráccal kapcsolatos gondolatokat, de most már tényleg nem érti, hogy miért ilyen, de persze lehet, hogy ismét Azariában van a hiba. Még soha nem voltak barátai, ő se ért a barátkozáshoz, de Vargnál már biztosan örökre elszúrta. Tehát egy kis repülés után bizony inkább visszatér a kastélyba, nem szeretne még rosszabb kapcsolatot a srác és közte, tehát inkább hagy egy kis időt neki. Szívesen kérdezne még, megpróbálná megvígasztalni Vargot, de nem teszi. És hogy miért nem? Mert nem meri és fél, hogy rosszat tenne vele. Amikor már a levegőben van, próbál mosolyogni és jól érezni magát és ez kis ideig sikerül is, de mindig visszatér gondolatban az előző beszélgetéshez.*
- Te magad mondtad, hogy nem ismerlek. *csupán csak ennyivel tudja le a verseny kezdetét, majd hamar meg is történik a rajtolás, ez után pedig a fiú győzedelmeskedik is, ahogy az várható volt. Azaria csak megáll mellette, majd halványan elmosolyodik.*
- Köszi. Valamiért ez most jól megy. *mondja, majd a kérdést hallva lassan megrázza a fejét és most már lefelé néz, nem a srác szemeibe.*
- Esélyem se volt rá... bezárva tartottak otthon és megkeserítették az életemet. *most már nem sóhajt, csupán csak rossz ismét ezt az emléket felidézni. De ő erős lány, mindig annak tartotta magát, de most még is, valami miatt mint ha egy könnycsepp akarna megindulni az arcán. Nem, ezt nem fogja hagyni. Gyorsan Vargra pillant, de csak egy rövid időre és már mondja is neki.*
- Én most megyek. Köszi mindent, szia. *előre dől, majd már hamarosan a föld közelében is van. Kissé nehézkesen, de azért sikerül leszállnia. A szertárba sétál, kezében a seprű, de azért le is törli szemeiről a könnycseppeket, majd amikor mindent a helyére tett, bizony elég gyors tempóban indul meg a kastély felé. Ez az este részben jó volt, részben rossz, de biztos lesz majd jobb is.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-17, 9:54 pm

\\Olvad\\

*A leányzó célzásából , bizony a fiú is veszi a lapot, de attól a kisebb mosoly még nem olvad le az arcáról, valahogy nem olyan derűlátó a fiú most. Bár őt nem úgy szokták ismerni hogy olyan lenne*
-Szerintem mire végzel már tudni fogod mit akarsz, és lesz hozzá tudásod is. Szóval egyenlőre koncentrállj a jelenre*mondja nyugodt hangon, a következőre csak bólint, jó hogy fátylat dobtak a dolgokra. Nemsokára viszont a lány kérdez valamit , amire a fiú egy egyzserű választ is ad, a lány szavait hallja ám, csak akkor reagál rá amikor vissza ér, arca most már valamivel nyugodtabb, de azért még kicsit komoly*
-Nem kell bocsánatot kérned, hiszen nem vagy hibás* mondja miközben egy kisebb mosollyal a lányra néz, nem azért volt komoly mert megbántotta volna Azaria, egyszerűen ez csak egy fájó pont az életében*
-Nem tettél semmi olyat, én mondtam el, nem te húztad ki belőlem*mondja nyugodt hangon, majd megkezdődik a reptan lecke is, majd a verseny, a lány válaszára, csak lassan lehunyja a szemét, lehet nem kellett volna a dolgot olyan ridegen mondania, pedig nem a másiknak szánta, de lassan bólint. Azaria tényleg nem ismeri*
-Majd egyszer talán....*mondja kicsit csendesebben, és megkezdődik a verseny is, amit a fiú nyer meg hiszen ő már többször ült seprűn a leányzó viszont csak most először, és ahhoz képest jól is repült*
-Lehet hogy van hozzá érzéked*mondja csendesen, egy félmosollyal, majd a következőre kicsit elkomorodik, bizony nem csak a lány nem ismeri őt, hanem fordítva is így van, a fiú se a leányzót*
-Sajnálom a dolgot... de itt már nem kell ilyentől tartani*mondja egy kicsit komolyabb hangon, miközben kicsit el is néz az iskola fele. Ekkor jön a leányzó kissé váratlan távozása is*
-Szia....*köszön el egy pillanatig még repülve figyelve a távozót*
- Remélem nem mondtam rosszat*teszi még hozzá, de ekkor már halló távolságon kívül van a lány. Egy pár percig még köröz, kicsit a gondolataiba merengve, majd nemsokára ő is elhagyja a helyet*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-23, 1:25 am

*Ez a mai este oly sötét, alig van pár csillag az égen és a felhők pedig eltakarják a holdat. De mindez most nem ijeszti el Azariát, neki repülni van kedve, ismét szabadon szállni, akár csak a madarak az égen. Igaza volt azon a napon Vargnak, amikor megtanította a leányzót repülni, tényleg olyan érzés. Most is éppen Mystral városából tart a sötét erdőn keresztül és bár kissé össze is húzza magát, nem nevezhetnénk annak, hogy fél, csak azért elővigyázatos. Amikor viszont megérkezik a kviddicspálya területére, már a szertár felé is indul. *
~ Vajon mitől függ, hogy melyik a jó seprű? ~ *még tényleg nagyon nincs otthon a témában, de nem is zavarja ez a dolog, a legszebbnek tűnőt veszi most a kezei közé, majd amint ismét kiér a kissé szeles pályára, már át is veti egyik lábát a seprűn és hamarosan már a pályán repked. Ilyenkor senki se jár erre, hiszen bármikor vihar lehet, de a leányzó most még is jól érzi magát. Jó pár perc telik így, ahogy gyakorolja a kanyarokat is, majd az eső csöpögni kezd. Ez még nem gond, hiszen a kapucnis felső most jó megoldás, na meg a bakancs se ázik be, amely most a lábán pihen, de azért megfázni azt nagyon nem szeretne. Még kis ideig mindenképpen a levegőben szeretne cikázni, de ezek után viszont majd visszatér a meleg kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-23, 1:34 am

*Úgy tűnik hogy ezen a részen bizony kicsit cudarnak látszik az időjárás, de a Norvég fiút nem igen lehet eltántorítani egy kis éjszakai repüléstől. BÁr sokan nem tudják de a napokba majdnem minden este kint járt, volt hogy néha hajnalig repkedett, és bizony az alvás délelőttre maradt. Nincs rajta sok szerelés csupán két térdvédő meg a csukló szorítók, és egy újjatlan kesztyű. KEzében a seprűje, a hóna alatt meg egy Kvaff ami bizony a srác személyes tulajdona. Nem sokára már a pályán van viszont úgy tűnik valaki már hasítja az eget de hogy ki azt nem tudja, hiszen valószínűleg a kapucni nem átlátszó. Nemsokára elered az eső de a fiú csak lassan elmosolyodik*~Már csak pár villám kell és látni is fogom a karikákat nagyon frankó~*gondolja és bizony el is rugaszkodik a földtől, nem kis sebességgel, a másik alak irányába, méghozzá pont úgy hogy valahol előtte álljon meg. Csak fél kézzel fogja a seprűt a másikkal a kvaffot szorongatja miközbe próbálja kitalálni hogy kivel is hozta össze a sors, de mivel nem lát be a kapucni alá így inkább köszönti.*
-Szia... Kellemes idő egy kis repkedéshez mi?*kérdezi egy félmosollyal, bizony nem tudja pontosan hogy a lánnyal hozta össze a jó szerencse, maximum csak az alakjáról sejtheti hogy nem éppen hím nemű egyeddel találkozott*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-23, 1:44 am

*Kissé gyorsabban kezd el repkedni és hamarosan már a karikák környékén jár. A kanyarodások is egész szépen alakulnak, de azért a zuhanórepüléssel még nem szeretne megpróbálkozni. Észre se veszi, hogy már nincs egyedül, csak akkor, amikor hírtelen egy villám szakítja félbe az eget és vág be elé a srác. Azaria bizony szépen neki is ütközik, ezt valahogy nem vette észre, de szerencsére nem nagyon. Így ahogy zuhanni kezd lefelé, hírtelen emeli fel a seprűt és tér vissza most már a másik mellé, akiről ő már tudja, hogy bizony Varg az.*
- Azért máskor szólhatnál, hogy ha erre jársz. *masszírozza végig egyik kezével a vállát és a srác ha végignéz rajta, most már láthatja a piercingekkel szépen áttűzdelt, aranyos arcot és azt is, hogy a lányon nincsen most védőfelszerelés, az valahogy elmaradt, bár nem is akart úgy kinézni ismét, mint egy robot, ahogy múltkor szépen hasonlította magát ahhoz a gépezethez.*
- Látom, hogy nem csak nekem támadt kedvem most repkedni. *mondja egy apró mosollyal és kigondolta magában, hogy most már bizony semmi magán jellegű dologról nem fog beszélni a fiúval. Egyszerűbb, hogy ha csak a repülés és a kviddics a téma és akkor nem lesz az, hogy semmi köze sincs valamihez.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-23, 1:55 am

*Úgy tűnik hogy bizony kicsit túl gyorsan jött , és a villámlásra se számított. És úgy tűnik hogy a lány se, és szépen neki is ütközik a srácnak, aki először kicsit megijed, amikor a másik zuhanni kezd, de úgy tűnik Azaria mégiscsak felhúzza a seprűt. A srác lélegzik egy mélyet, bizony ennek lehetett volna rosszabb következménye is, főleg ha az a zuhanás nem marad annyiba. Bár meglepődött hogy ismét Azariaval találkozott, de arcán nem látszik a múltkorinak a jele, csupán az enyhe csodálkozás*
-Jé Egy Azaria*mosolyodik el egy pillanatra majd azért komolyabbra vállik a tekintete, elvégre úgy tűnik szépen eltalálta a másik vállát*
-Egyben vagy? *kérdezi kicsit kíváncsian, elvégre nem akarja hogy miatta történjen valami, de úgy tűnik, tényleg nem történt baleset*
-Amúgy meg ebbe az időbe nehéz lenne. Tudod alulról fel elég nehezen jön a hang*világosítja fel a másikat, bár hogy igaza van e abba nem biztos, de hát valamit válaszolni kellett.*
-Mondjuk úgy hogy szeretem ezt az időt... Tudod kell egy kis veszély, viszont ahogy látom ...*néz végig a leányzón, de egyáltalán nem úgy ahogy egy fiú szokott egy lányon, hanem inkább kicsit komoran*
-Nem nagyon húztál védőfelszerelést*mondja egy félmosollyal, ha Azaria dorgálásnak akarja venni bizony veheti annak is. A srác következő cselekedete viszont meglepő lehet a lány számára, hiszen a nála lévő labda bár nem erősen , de repülni kezd a lány felé*
-Fogd meg zöldfülű*mondja egy apró félmosollyal, elég gyengén dobta, így a leányzó ha akarja nyugodtan el is tudja kapni, hiszen nincs benne erő*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-23, 2:21 am

*Bizony szerencsésen sikerül megkapaszkodnia a seprűn és vissza is irányítani egészen Varghoz, majd egy rosszalló pillantást is küld a srác felé.*
- Az egyetlen Azaria. *mosolyodik el halványan a fiú szavait hallva, majd lassan bólint is a kérdésre.*
- Igen, kössz, egybe vagyok. *mondja teljesen normális hangon, bár valahogy érzi, hogy amúgy se aggódnának érte. Az egyetlen ember, akinek számít valamit is az egészsége, az Jal.*
- Nem vagyok ám kíváncsi az oktatásra, szóval úgy gondoltam, hogy ne pont elém vágj be. *lassan vállat von, bizony így gondolta, de a fiúnak ezek szerint nincs annyi esze, hogy értelmezni tudja a hallottakat. Ez után kap egy szép kis végignézést, majd enyhén fel is vonja az egyik szemöldökét.*
- Szerintem azt csinálok, amit akarok és mivel nem érzem úgy, hogy kellenének azok a cuccok, így nem húztam fel őket. *Varg bizony senkije se, hogy csak így dorgálja. De komolyan, még is hogy gondolta ezt az egészet? Ez kész őrület, hogy az emberek miket hisznek magukról az utóbbi időben. A labda viszont nemsokára már repül is a lány felé, aki egyik kezével a seprűt fogja, de a másikkal szépen el is kapja azt.*
- Zöldfülü? *na most már kissé kezdi unni a srác stílusát. Lehet, hogy a múltkor csak jó fej akart lenni vagy nem tudni, de azóta valahogy nem csípi Vargot. Így hát a kvaff már repül is vissza, Azaria pedig egyenesen a talaj felé, ahol szépen le is száll, majd köszönés nélkül indul el ismét Mystral felé, hogy a révész segítségével visszatérhessen Mystralba.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-23, 2:36 am

-Hát, nem tudhatom hányan léteznek, még rajtad kívül akit Azaria névvel áldottak meg , de az igaz hogy akit én ismerek azok közül az egyetlen*mondja egy lágyabb mosollyal, majd bólint*
-Akkor jó.. kicsit ilyesztő volt ahogy lefele zuhanni kezdtél*vallja be a srác, bár úgy tűnik hogy a leányzó ahhoz képest hogy kezdő tényleg nagyon ügyes. HA a srác fogalmazni szeretne akkor azt mondaná hogy a vérében van a dolog*
-Jól van na nem kell mindjárt feltörni. Eszem ágába se volt okoskodni de én nem hibázhatok?*kérdezi kicsit őszínte kíváncsissággal a hangjába miközbe a lányra néz*~esküszöm ennek valami baja van velem~*kicsit meg is rázza a fejét, tényleg nem érti a másikat. Aztán jön a laszti és bizony a lány el is kapja, viszont úgy tűnik hogy kicsit magára vette a kifejezést, pedig a srác direkt figyelt hogy ne gúnyosan beszéljen. Már éppen mondaná hogy "Ez szép volt" de a szája kicsit tátva marad amikor a másik se szó se beszéd elmegy. A srác viszont nem hagyja annyiba, bizony a labdát ledobva ő maga is a földre ereszkedik egyenesen a lány mellé , tartva vele a tempót. Most már nagyon kíváncsi hogy mit tett ez ellen a lány ellen, ami ennyire felhúzhatta őt.*
-Mond csak, ennyire nem kedvelvsz vagy valamivel ártottam neked ?*kérdezi bizony és erre választ is szeretne kapni*
\\FAgy\\
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-26, 12:10 am

//olvad//

*A fiú szavai hallatán azért egy kis mosoly is átfut az arcán, de nem túl sokáig, mert a fiú további szavai tesznek róla, hogy eltűnjön. *
- Nem kell ám aggódnod, tudok vigyázni magamra. *jegyzi meg, majd a kérdésre már nem is ad választ, mivel egyenesen meg is indul lefelé. Amikor viszont landol, a következő célja Mystral lesz. Jó pár méter után esik le neki, hogy a seprűt nem kéne elvinnie, így már fordul is vissza és ennek következtében szépen bele is ütközik Vargba. A seprűt leejti a földre, két kis keze pedig a srác mellkasára kerül. A leányzó csak rápillant és kissé zavartan és enyhe pírrel az arcán lép hátra két lépést és lassan végül megrázza a fejét.*
- Egyik se. Csupá csak nem értelek... egyszer tök jó fej vagy, másszor meg úgy érzem, hogy egy senkinek tartasz. *mondja őszíntén, a fiú furcsa szemeit nézve, majd lassan le is hajol a seprűért és a kezébe veszi ismét.*
- De mindegy. Tudom a választ, nem ismerlek, de így soha nem is foglak megismerni. Lehet, hogy fel kéne adnom a további próbálkozást, hogy talán a barátod lehetek. *és ezzel a mondattal már meg is kerüli a fiút és a további útja a szertárba vezet. Nem néz vissza, hiszen ő elmondott mindent, hogy ha ebből a fiú nem érti, hogy eddig ő bizony barátkozni akart, a maga furcsa kis módján, akkor nem érti, az már innentől kezdve nem Azaria gondja. Ő már tényleg feladta, majd lesz más, akit talán Jalon kívül a barátjának tekinthet.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-26, 12:25 am

*A lány miután elmondta hogy nincs szüksége, hogy aggódjanak, úgy tűnik angolosan távozni is készül. A fiú viszont ezt nem hagyja annyiba, inkább egy mozdulattal utána ered, és úgy tűnik bizony haladás közbe nem veszi észre ahogy a másik hirtelen megfordul így szépen ütközik is a lánnyal. Egy pillanatig csak nyugodt, de kíváncsi tekintettel nézi a másikat. A kérdésre választ is ad a lány, amire a fiú egy pillanatra lehunyja a szemét, és kicsit megcsóválja a fejét*
-Honnan vetted ezt a butaságot hogy senkinek sem tartalak?. Mert ez nem igaz*mondja nyugodt, lágy hangon miközben lassan a másik arcát kezdi vizslatni, bizony tekintete kérdő, mert ha úgy tűnt hogy senkinek se tartja, bizony akkor a látszat csal, mert akkor a fiú nem is jött volna utána, hogy mi a baja*
-Szerinted ha így lenne akkor most itt lennék?*dönti oldalra a fejét, bizony szerinte akkor szó nélkül hagyta volna hogy elmenejen a másik*
-Ha valamivel megbántottalak nem szándékos volt, és igen a zőldfülüt is viccnek szántam, és nem rosszból, ha már egyszer én mutattam meg hogy tudsz repkedni*mondja egy félmosollyal. A következőre viszont kicsit elcsodálkozik, tudtával ő nem jelezte semmivel hogy nem barátkozna a lánnyal*
- Nem hinném hogy azt mondtam volna hogy nem barátkozok veled.*mondja leszögezve a dolgokat bizony komoly hangon és a lány után szegődik, bizony ő ott fog sétállni mellette*
-Amúgy ha már arról beszélünk hogy nem értjük egymást én se téged ám.. a múltkor is te mentél el, és most is egy szó nélkül..*mondja de nem megrovázsként, hanem nyugodt hangon, majd egy pillanatra a másik arcára néz*
-Nem kéne ám ennyire tartózkodónak lenned, mert így nehéz is a barátkozás*vallja be miközben felveszi a labdáját , a földről ha már éppen arra járnak, majd felemeli*
-Amúgy csak azért dobtam feléd mert gondoltam labdázhattunk volna egyet. Tudod ki viszi a kvaffot a körbe. De ha neked ez elutasító dolog volt akkor sajnálom, nem tudtam*árulja el hogy mi volt a célja akkor amikor a lánynak dobta a labdát*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-26, 12:53 am

*Bizony szépen bele is ütközött Vargba, de hát nem tehet róla, ő se vette észre, hogy a srác ilyen közel van hozzá, viszont most már mindegy. Csak nézi a fiú arcát, majd látja is a kíváncsi tekintet, viszont eleinte nem tudja mire vélni a dolgot. *
- Mindig azt mondod, hogy például, "ezt miért pont neked mondanám el" vagy hogy "úgy se értheted" vagy valami ilyesmi. Így hát szerintem egyértelmű, hogy erre következtettem. *ujjaival közben mutatja is a macskakörmöket, ezzel is jelezve, hogy bizony ő most a fiút akarta idézni, bár szó szerint nem ment neki a dolog, de sebaj. A kérdés után viszont kissé elgondolkodik.*
- Őszíntén szólva, fogalmam sincs, hogy miért jöttél utánam. *mondja most már kissé halkabb hangon, de tekintete még mindig a fiút figyeli, de még nem fejezi be a mondandóját, viszont legalább a zöldfülünek való titulálást sikerült megértenie.*
- Nem mondtad, de én jelzésértékűnek vettem a szavaidból. *és már szépen el is indul vissza, a pálya irányába, majd Vargra tekint újból, aki közben megjegyzi, hogy a nem értés bizony egykölcsönös dolog. De hát Azariát nehéz is megérteni, furcsa egy lány, de aki megismeri, mindenre rájön egy idő után.*
- Sajnos én ilyen vagyok. Igyekszem rajta változtatni, de egy cseppet se értek a barátkozáshoz. *fejét most már a fiú felé fordítja és hangja már kissé szomorúbb. Bizony még soha se voltak barátai és itt szerzett egyet, de ő maga is szeretne ám többet szerezni.*
- De majd igyekszem akkor nem mindig félreérteni téged és barátságosabb lenni. De most már nincs kedvem labdázni. *hamarosan már a szertárhoz is érnek, ahova csak lassan visszateszi a seprűjét és végül Varg felé pillant.*
- Na jó, kezdjük előröl ezt az egészet... persze csak ha te is szeretnéd. *mondja most már kissé elkomolyodva, majd jobb kezét lassan felemeli és a fiú felé nyújtja. Ha Varg visszaemlékszik az első találkozásukra, akkor tudhatja, hogy akkor bizony nem fogtak kezet, tehát ez Azariánál már egy nagy lépésnek számít.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-26, 1:14 am

*A válaszra és a macskakörmökre, kicsit oldalra dönti a fejét, bizony hallgatja a lányt, és a szavaktól egy ici picit el is mosolyodik. No nem azért mert gúnyolódna a másikon. Egy pillanatra kicsit közelebb lép, de nem annyira hogy zavarná a másikat, és lenéz a másik arcára*
-Azt hiszem hogy mind a két szórészletet összesen egyszer mondtam eddig neked. Tehát a "mindig" az jogtalan*feleli, de nem kioktató hangnembe csupán komolyan, de közbe mosolyog*
-Amúgy meg azért mondtam mert gondoltam hogy nem érdekelne egy fiú hülye kis története*mondja egy kicsit keserűbb mosollyal, de nem a lány váltotta ki belőle, hanem hogy vissza gondol a régmúltra*
-Igazából még senkinek nem nagyon beszéltem róla, legalábbis nem teljesen, de ha egyszer kíváncsi leszel elmesélem*mondja nyugodt hangon a következőre viszont kicsit már felnevet, hogy nem tudja miért jött utána*
-Hát pedig elég egyértelmű. Ha senkinek néznélek , akkor nem érdekelne hogy miért mentél el, meg nem bizonygatnám még most is hogy tényleg nem akartam semmi rosszat. Szóval én is szeretek barátkozni, hogy ha a másik engedi*teszi hozzá most már remélve, hogy a másik nem érti félre többször a srácot. Közben elindulnak a szertár felé, és a lány következő szavaira csak megrázza a fejét*
-Nem volt jelzés értékű , de ha akarod ezentúl hívhatlak kviddics királylánynak is, ha jobb mint a zőldfülű*feleli vidámabb hangon, majd a következő szavakra egy pillanatig a másik arcát nézi. Majd kinyújtja a kezét és óvatosan meg is rázza a leányzó kezét*
-Benne vagyok. Ezesetben Varg Yrjanfrost*mondja egy félmosollyal, bizony első találkozásukkor tényleg nem fogtak kezet, most viszont igen. A srác elengedi, majd lassan kezei maga mellé érnek ő viszont továbbra is a másikra néz*
-Amúgy mi van a cigivel? Csak nem leszoktál?*kérdezi most már érdeklődő hangnembe, majd hozzá teszi*
-Amúgy kviddics utánra van valami dolgod?*kérdezi miközben úgy tűnik az eső is kicsit jobban belekezd*
-Mert ide kint ronggyá fogunk ázni. Elnézhetünk a város felé, ha van kedved. Mondjuk mit szólnál egy vajsörhöz? És mivel én voltam a mumus meghívlak*szimpla baráti meghívás vot , a srác csupán megkérdezte Azaria-t, ha ő nemet mond akkor a fiú pedig tiszteletben tartja*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-03-26, 1:42 am

*Ahogy a fiú közelít felé, kissé meglepődik és meg is fordul a fejében, hogy hátrébb lépjen-e egy pár lépést vagy valami, de inkább nem teszi, hanem tovább figyeli az őt fürkésző tekintet, amely egy kicsit azért zavarja is, de igyekszik erre nem válaszolni.*
- Rendben, akkor jogtalan. De én pedig úgy tudom, hogy eddig nem találkoztunk túl sokszor, így hát én jogosnak érzem. *vállat is von, nem fog vitázni, csupán csak elmondja a saját kis véleményét, de ahogy a srác tovább beszél, kissé meglepődik.*
- Nem ismersz, így ne gondolj olyat, ami egyáltalán nem biztos. Ha úgy érzed, hogy megosztod velem a múltad, szívesen meghallgatlak és talán meg is értem, hogy miért vagy néha számomra ilyen kiszámíthatatlan. *halványan azért el is mosolyodik a fiú szavain, de azért azt még se fogja neki mondani, hogy most kezdjen el beszélni.*
- Rendben, akkor én is próbálok másképp állni ehhez az egészhez és rendben, akkor értékelem, hogy nem adtad fel és utánam jöttél. *halványan elmosolyodik, majd a neki ajánlott neveken kissé elgondolkodik, de hamar kiszélesedik az az aranyos kis mosoly az arcán.*
- Maradjunk inkább csak az Azariánál. *mondja végül és a fiú felé nyújtja kezét, aki meg is rázza, akárcsak a lány az övét.*
- A nevedet tudom, ez csak egy béke jobb volt. *mondja most már tényleg vidámabban és amikor a cigire terelődik a szó, ismét csak vállat von.*
- Leszokóban vagyok, mondjuk inkább így. De ma nem hoztam ki egy szálat se, tehát a késztetést se érzem. *mondja teljesen őszíntén, majd a további kérdésre bizony tényleg kissé már furcsán néz Vargra. Meglepő a számára, hogy rögtön a félreértés után még több időt szeretne vele tölteni, de természetesen Azaria sem ellenzi a dolgot.*
- Nincs semmi. Tudod, elég magányos vagyok és hát, így szinte mindig ráérek. *kívéve persze, amikor Jallal van, de valahogy a fiút már túl régóta nem látta és hiányzik is neki, rettenetesen és nem is érti, hogy hová tűnhetett, de talán megkerül, mert ha nem, akkor még nem tudja, hogy mi fog történni, de annyi biztos, hogy ismét vissza fog sűllyedni a depresszióba.*
- Szívesen veled tartok, köszi. Még úgy se ittam vajsört... csak a sima söröket. *tényleg nem ismert még a varázslóvilágban, de már igyekszik ám tanulgatni a dolgokat. *
- Akkor menjünk. A fogadót még én is tudom, hogy merre van. *mosolyodik el ismét és bizony Jallal is ott jártak még régen. De mikor volt már az. Halkan sóhajt is egyet, bizony tényleg érzi a hiányt, de annak örül, hogy Varggal legalább sikerült megbeszélniük a dolgokat és talán a mai estét együtt tudják tölteni, egy hosszú beszélgetéssel és kicsit jobban meg is fogják ismerni egymást. *
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-04-18, 9:35 pm

Fiatal fiú érkezik meg a kviddics pályára, viszont most különös módon felszerelés és seprű nélkül, sőt mégcsak nem is a játéktér hanem a nézőtér felé veszi az irányt ahova lassan felmenve helyet is foglal valamelyik felső padsorban. Most nem látszik az arcán az a nyugodtság ami eddig annyira jellemezte a fiút, inkább valami belső elnyújtott szomorúság, amit bizony most nem is rejteget. DE kinek is rejtegesse, hiszen egyedül van, lehet éppen ez kell neki, sok sok gondolkozással, vagy csupán csak egy kis zug ahova most elbújhat. Az arca eléggé elnyűtt, a bal kezében pedig egy borítékot szorongat, néha néha el olvassa rajta a címet, miközben lábát felteszi az előtte lévő nézőpadra, és lefelé néz a játéktér felé. Amúgy egy fekete hosszúkás bőrkabát, és bőrnadrág van rajta, haja kissé fésületlenül heylezkedik el a fején.. Látszik hogy ma nem sokat törődött magával bár szerencsére fiúknál ez még mindig nem olyan feltünő*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-04-18, 9:44 pm

*A leányzónak igen boldognak kellene lennie, hiszen ma találkozott kedvesével, Jallal. De nem töltöttek el túl sok időt együtt, de talán majd legközelebb. Mindenesetre kissé furcsa volt számára a srác és lehet, hogy mondta neki, hogy szereti, de akkor is. Minden annyira más most, hogy körülbelül két hónapig nem látta, de nem akarja továbbra se elveszíteni Szőke hercegét. Most már az ösvényen sétál, egy fekete nadrágban és hozzá illő, éjfekete pulcsijában, de valami még is nagyon szembetűnő nála. Egy hófehér kiscicát tart a kezében, gyönyörű szép, kék szemekkel, amelyek olyanok, mint Jalé. A fiú minden bizonnyal azért választotta pont ezt a házikedvencet Azariának. A páros most a kviddicspálya felé tart, mert bizony a leányzó meg szeretné ismeretetni kis kedvencével azokat a helyeket, amelyeket szeret.*
- Na, itt is volnánk. *mondja a kis állatkának és közben szépen be is sétál a pálya közepére. Nem veszi észre, hogy rajta kívül van még valaki más is és hogy pont a nézőtéren, hiszen nincs meccs, miért is tekintene most felfelé. Nem ereszti még ki kezei közül a kis drágát, bár tudja, hogy nem veszne el, hanem inkább így sétálgat vele továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-04-18, 9:55 pm

*A srác csupán cak kivesz valamit a fehér borítékból, ami valószínűleg egy levél , és egy kis ideig azt figyelve kezdi el forgatni az ujjai között, viszont nemsokára kissé elnyűtt arccal félre néz, és össze gyűrve a borítékot ledobja valahova a pálya fele. LEhet hogy nem szép dolog szemetelni, de a fiú úgy tűnik most nem figyel arra hogy mi helyén való és mi nem. Viszont ahogy figyeli a galacsinná gyúrt boríték útját, meglát egy ismerős lányt is aki nem más mint Azaria. A fiú normális esetben elmosolyodna mint ahogy mindig, de most valahogy nem tud. Nem a lány, hanem maga miatt, bizony látszik rajta hogy valami nagyon nincs rendbe. Igazából lehet hogy most nem is zavarná a másikat, bár a cicát kicsit tovább nézi, aranyosnak tűnik, de sajnos most nem vígasztalja.*
~Szólni kéne neki~*csupán csak ennyi megy át az agyában, és tudja hogy kéne, így lassan feláll a helyéről, majd lesétál a lépcsőkön egészen addig ameddig a lány felé nem ér*
-Szia... Szép macskád van*köszön a lányra halkan, próbálva egy kisebb mosolyt erőltetni az arcára, amin látszik hogy most nem nagyon akar össze jönni. De hát sajnos nem tehet róla*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-04-18, 10:04 pm

*A lefelé eső papír fel se tűnik neki, mivel teljesen más irányba nézelődik és a macskával foglalatoskodik, de amikor lépteket hall, meglepetten tekint hátra és ajkán mosoly jelenik meg, ahogy észreveszi, hogy ki is közeledik felé. Varg az, akit Azaria annyira kedvel és bizony már meg is érkezik hozzá, a leányzó pedig észre se véve azt, hogy Varg most szomorú, már a nyakába is veti magát és egy puszival ajándékozza meg a puha arcot.*
- Szia. De jó látni. *távolodik el tőle lassan, majd mosolyogva bólint.*
- Köszönöm, szerintem is rettenetesen aranyos. *két kis kezével átnyújtja a fiú felé, hiszen tudja, hogy Varg szereti az állatokat, így hogy ha szeretné szeretgetni egy picit a cicust, akkor most nyugodtan megteheti. Viszont ez a vidám arc hamarosan kissé elkomorodik, ahogy figyelme most már teljesen a fiún van.*
- Valami baj van? *beugrik neki a reggel, amikor köszönés nélkül ment el, csak egy kis cetlit és reggelit hagyva mag után és lassan ajkába harap, de nem mondd semmit, inkább csak várja, hogy mi lesz ebből a beszélgetésből és néha automatikusan végigsimít Svírán, mert bizony így nevezte el az állatkát.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Kviddicspálya - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-04-18, 10:17 pm

*Mi közbnen oda ér kicsit sietősen elteszi a levelet a belső zsebébe, és pillantása most már a leányzóra irányul. A lány már üdvözli is egy nyakba ugrással meg egy puszival. A fiú egy pillanatra átkarolja, majd sután viszonozza a puszit is, nem azért mert nem szeretné rendesen, csupán csak nincs abban az állapotban. Este se aludt rendesen, és délután se sikerült amikor megkapta a levelet, hiszen azóta már elég sokminden történt, de az alvás legjobb esetben sem volt közte*
-Téged is..*mondja hallkan, próbálva mosolyogni, majd a felé nyújtott cicát egy pillanatra óvatosan át is fogja pár kisebb simítást végezve az ujjával a cukorfalat fejbúbján*
-Szeretni való kis vakarcs*mosolyodik kicsit el őszíntébben, de ebbe a mosolyba van egy kis szomorúság is. Inkább a macska felé figyel, nem szeretné hogy a lány észre vegye, de úgy tűnik ezzel elkésett. A fiú lassan felemeli a fejét majd vissza adja a cicát, és egy pillanatra lehajtja a fejét*
-Azt hiszem hogy a hétvégi színházazást egy kicsit tolnunk kell.... Nagyon sajnálom. *tudja hogy ezt beszélték meg de talán akkora csalódás nem éri a lányt hiszen vasárnap van, és bár a fiú mára tervezte de miután megkapta a hírt, inkább nem kereste fel a lányt*
-Egy kis időre vissza kell térjek norvégiába, megnézni az újszülött kishugom, és anyám temetésére*mondja ki végül miközben pár apró könnycsepp ki is úszik a hófehér szemből, amit a srác hamar le is töröl*
-Tényleg sajnálom...*mondja ki végül de nem lép közelebb , se semmi csupán kissé tehetetlenül áll a lány előtt. Nem tudja most mit csinálna legszívesebben , hiszen jó és rossz történt egyszerre...*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Kviddicspálya - Page 3 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime2010-04-18, 10:40 pm

*Ahogy meglátja Vargot, szinte rögtön a nyakába is veti magát, de érzi, hogy most nem úgy ölelik és puszilják meg, mint eddig, így kissé elszomorodik, de nem mond semmit, hiszen megérti, hogy az az este után a fiú más vele. Kissé le is süti szemeit, nem akart ő semmi rosszat, de attól még ugyanolyan fontos számára a másik, még ha most inkább el is tolná. A kismacska egy rövid időre átkerül Varghoz, de nemsokára ismét a lányka kezeiben pihen, aki rá is kérdez, hogy még is mi történhetett a fiúval, amiért most ilyen szomorú, mert látja ám rajta, még akkor is, hogy ha próbál mosolyogni és vidámnak tűnni.*
- Lemondani? Hát... rendben, ahogy akarod... *mondja továbbra is szomorúan és ez után a fiú tovább beszél és a lány először csak még jobban lebiggyeszti ajkait, hiszen ha Varg is elmegy, akkor ő egyedül marad, de ez a gondolat már mit sem számít, amikor meghallja, hogy mi történt.*
- Meg...meghalt? *kérdez vissza kissé töredékes beszéddel, majd nyel egyet és a cicát lassan le is teszi a fűbe.*
- Jaj, ne legyél hülye, gyere már ide. *mondja és bizony hülyének tartja az miatt a srácot, mert bocsánatot kér ezért. A leányzó bizony most megöleli a srácot, ha akarja az, ha nem és nem is ereszti el.*
- Részvétem. *nem tud most gratlrálni a hugica miatt, egyszerűen képtelen rá. Nyel egyet, majd végigsimít a fiú fején.*
- Mikor utazunk? *kérdi halkan, miközben kissé enged a szorításon és éppen annyira távolodik el a fiútól, hogy a szemeibe tudjon nézni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kviddicspálya
Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: