Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 1:12 am

* Ha már itt van, nem fogok csak úgy elmenni mellette, egyrészt mert bizony nőből vagyok, vannak nekem szép szemeim is, ő meg rettentően vonzó külsővel rendelkezik, na de a lényeg most nem is ez, tehát a hangsúly inkább azon van egyelőre, amit röviden ő is összefoglal, tehát a társaságon. Na persze vad is tudok ám lenni, bár az az énem csak bizonyos helyzetekben engedem szabad lábon bűnözni, de most nem. Most csak egyszerűen nem akarok egyedül lenni. *
- Így van, fején találtad a szöget. * bólogatok is párat, majd szépen kimászom mellé, s el is helyezkedem lehetőleg számára nem zavaró távolságba tőle, nem ismerem, nem tudhatom, milyen is ő, így hát egyelőre még óvatoskodom. Nem kerüli el azért figyelmem, hogy benéz magának, nem zavar egyáltalán, hiszen büszke vagyok a külsőmre és a legtöbb lánnyal ellentétben szégyellős sem vagyok, kérdése pedig teljesen jogosnak mondható. *
- Ezt itt, én rajzoltam. A hátamon az angyalszárny édesanyámra emlékeztet, sajnos nem ismertem őt, ennyi maradt hát meg belőle. * mosolyom most kissé megtört, de nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam a keserűség, így egy apróbbat sóhajtva szedem össze magam, s terelem is rögvest más vizekre a beszélgetés fonalát. Elég közvetlen vagyok, könnyen is megnyílok az embereknek, de most nincs kedvem sírósat játszani, az nem kikapcsolódás. Kérdése picit osztón hangzik, tehát szemeim egy pillanatra kikerekednek, de nem bosszantom most ezen magam, lehet, hogy nem is genyózásnak szánta a dolgot. *
- Azért, mert veled beszélgetek, és megtisztellek azzal, hogy rád figyelek, nem pedig valami mást csinálok közben. * magyarázom egyszerűen a dolgot, és így is gondolom, ennek ellenére ő mégis elhúz pár hosszra, én addig csak figyelem vonásait, izmos testét, hiszen a hátúszás sok mindent megmutat az emberből. Mikor vissza tér hozzám, ismét hallhatom kellemes hangját, mely agyamba ég lassan, de ez a kérdés egyszerűen egy amolyan színészkedős sóhajt fakaszt ki belőlem. *
- Nem szeretnék most erről beszélni, ne haragudj. Te meg picit merev vagy, nem gondolod? Lazulj már el, hiszen ezért vagy itt, nem? * bököm meg vállát egyik ujjammal pajkosan, majd becsusszanok most én a vízbe, s bizony rajtam a sor, hogy ússzak pár hosszt, egyedül hagyva gondolataival. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 1:23 am

*Ahogy érzékelem, nem lesz könnyű dolgom, hogyha le akarom rázni vagy megszabadulni tőle, így hát egy másik utat választok, mely szerint megpróbálok társalogni vele, talán még jól is alakul a dolog, tehát a további elutasító viselkedéssel ellentétben én magam kezdek el érdeklődni, így kérdezve rá a tetoválásokra, mivel szemeim nem tudták kikerülni azokat testén, egyértelműen láthatóak, szóval várom is rájuk a logikus magyarázatot.*
- Hmm, szép rajz! *pillantok melle közé, így egy picit a dekoltázst is benézve, de aztán végül meghallom a szomorúbb szavakat is.* - Megfordulnál? Mert a hátadat még nem láttam... *tehát ha megteszi, akkor picit közelebb megyek hozzá, majd vörös tincseit is eltűröm a hátáról, így nézve meg azokat a bizonyos szárnyakat is magamnak. *
- Én ismertem a szüleimet, mégse élek velük már több éve, de nem bánom. Te legalább pozitívan gondolsz rájuk, én nem, szóval ilyenkor kérdéses, hogy ki járt jobban. *nem is értem, hogy miért mondok én most ilyeneket neki, hiszen még csak nem is ismerem, nem is bízom benne logikusan, de most mégis csak jönnek ezek a dolgok, ez van, nincs mit tenni. Na de nem fogom ám tovább, hamar el is eresztem, majd kérdezek rá arra, hogy miért nem úszik, ha már azért van itt és bár szavai utalnak, engem mégis hidegen hagy most, tehát csak bólintok rá, majd már ott is hagyom, magára ezt a szépséget egy kis ideig, amíg teszek egy kört és picit megmozgatom izmaimat, melyekre azért ez már ráfér, pár napja nem edzettem és azért én oda szoktam figyelni a testemre. Na de ahogy visszaérek a lányhoz, rögtön érdeklődni is kezdek, így próbálva rátérni a tanulásra és a mágiára, picit jobban megismerni az érdeklődési körét, de amikor hallom, hogy ő erről nem szeretne beszélni, hát igen, meglepődöm ám rajta.*
- Öhm, de engem érdekelne, hogy mik az erősségeid... csak nem titok? *teszem fel még a nagy kérdést, de a továbbiakra már csak cseppet elhúzom a számat és a bökésnél is inkább ujjára nézek.*
- Én ilyen vagyok, ha nem tetszik, akkor nem kell velem társalogni! És nem azért vagyok itt, hogy lazuljak! *rázom is meg fejemet is, melynek következtében pár csepp víz a lány arcára kerül, a lányéra, ki már itt is hagy, tehát forronghatok magamban nyugodtan, ahogy elnézem.*
~ Na remek... ~ *fura nekem ez a Wera, de valahogy mégis szimpatikus, de túl laza ő hozzám képest, túl sok nekem, így inkább csak megtámaszkodom a medence szélénél és fel is húzom magam, tehát most én ülök ki úgy, ahogy nemrég még ő tette és erős kezeim szépen összefűzöm magam előtt.*
- Ha nem válaszolsz a kérdéseimre, akkor nincs értelme beszélgetnünk! *jelentem ki, amint odaér ismét hozzám, mert nem vagyok ám rest megmondani neki a véleményem és hát nah, ez az úszás már nem jön össze úgy, ahogy terveztem, ez már tény.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 1:34 am

* Tetkóim felől érdeklődik, így röviden el is mesélem, mi ez meg mi az, na de mikor melleim közé mutat, nem tudom, felfogta-e, merre dicsérget, de engem azért megmosolyogtat a dolog. *
- Köszönöm, és ahogy szeretnéd. * fordítok ezen szavakkal kicsit hátat neki, nem fogok felállni, de valószínűleg így is láthatja szép szárnyaimat, melyek egészen vállam élétől indulnak, popómon végződve, na hát igen, nem aprózta el a srác, de így szerettem volna, pontosan így. Anyu is szóba kerül, kire a sok szomorúság ellenére mégis boldogan gondolok vissza, de Raiden őszinteségi rohama kissé kizökkent gyászomból, ezt valahogy pont nem néztem volna ki belőle. *
- Szerintem egyikünk se. Ha nincs szülőd, vagy ha van, de.. vegyük a te helyzeted, szerintem egyformán rossz, de ebbe ne menjünk bele, nem szeretnék rosszkedvűen lefeküdni. * tussolom el a dolgot, szerintem ő se akarja ezeket egyelőre velem megosztani, és nem vagyok pofátlanul kíváncsi se, ettől tartania sem kell. Röviden kifejtem meglepetten, miért is nem moccanok mellőle, s bár ő megteszi, mikor vissza tér mellém, mereven ragaszkodik az egyetlen témához, ami nekem ma már iszonyat mód nem fekszik. *
- Nem titok, csak picit elegem van ebből a suli dologból.. sokat készültem mostanában, és egy nap szünetet legalább szeretnék tartani, lehetőleg stresszmentesen. * magyarázom is a dolgot, majd egy kis bökést is kap, s nagyjából saját szavait hallhatja vissza most tőlem, mikre igazából csak elmosolyodom, kuncogok is kicsit magamban, de nem reagálok, egyszerűen ott hagyom, hogy egy kis úszás után térjek vissza a durcázós sráchoz. *
- Raiden, te egy roppant helyes srác vagy, és ha duzzogsz, az sem áll rosszul, de most komolyan. Ahj.. * kezdem őszintén, mikor megérkezem elé, majd egy pillanat alatt megnézve magamnak a plafont fordítom vissza rá tekintetem, hiszen kitaláltam valami észvesztő dolgot. * - Oké. Ha válaszolok a kérdésedre, te is jössz nekem egyel. Mit szólsz, áll az alku? * kérdem tőle kihívó és megtörhetetlen mosollyal arcomon, direkt nem fogalmazok tisztábban, inkább kezem nyújtom felé, s ha elfogadja, nincs vissza út.. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 1:48 am

*Ahogy hátat fordít, úgy vizsgálom meg a hatalmas tetkót, mely tényleg szép, gyönyörű munka és ahogy elnézem ezt a vörös lányt, nagyon is passzol hozzá ez az egész. Viszont anyukája említésekor bizonyos dolgok nekem is felszínre kerülnek, így kezdek el beszélni és bár lehet, hogy ezt nem hitte volna, igen csak lelkis ember vagyok. *
- Nem is akartam belemenni, csak megjegyeztem. *engedem el is haját, majd ez után szépen úszni is kezdek egy picit, de ahogy érzékelem, ő nem hajlandó arról beszélni, amiről én szeretnék, tehát a mágiáról, amely oly fontos az én életemben és picit azért zavar ez a dolog, le se tagadhatnám.*
- Szerintem csak a te hibád, hogy sokat készültél. Ha mindig tanultál volna, akkor most nem kéne sietned! Én évfolyamot léptem, és nem is kell már sokat készülnöm a vizsgákra, tehát ha én bírtam, te is bírhattad volna. *na nem nagyzolás, csak a miheztartás végett mesélem le neki ezeket a dolgokat, így hát miután ezen tovább is léptünk, ő picit úszik, én pedig csak cseppet duzzogva ülök fel a medence széléhez, majd várom, amíg megkérdezik a lány ismételten, hiszen érzem ám, hogy nem óhajt ő elkerülni engem. Egy dolgot még azért most tisztázok vele, de a válasza az igen csak meglep... *
- Öhm, kössz, de te most fel akarsz szedni? Vagy miért bókolsz nekem? Úgy tudtam, hogy a pasiknak kell bókolni, hogyha akarnak valamit a másiktól és mivel én nem tettem... *hagyom nyitva a mondatom és bár ez nem igaz, én senkinek se bókolok, még annak se igazán, aki tetszik, de jobb, hogyha ezt hiszi és egy rideg, mogorva alaknak tart. Tényleg szép lány, nagyon is és ez a kitartás is valahol jól esik, de én már csak ilyen nehéz eset vagyok... *
- Nem érzem úgy, hogy annyira fontos legyen a válaszod, de legyen! *jobb kezem szépen felé is nyújtom, így rázva meg ismét a kacsóját, majd csúszok be mellé a vízbe, tehát hallgatom is, mesélhet, most rajta a sor, de miután megteszi, már kérdezek is.*
- Szóval, mit szeretnél zsarolós kisasszony? *döntöm meg fejemet is cseppet.* - Gondolom nem tovább ajnározni. *vigyorodom el kissé, hiszen ezekre a szavakra emlékezni fogok. Tudom én, hogy nem nézek ki rosszul, de azért mégis meglepő a számomra, hogy ilyen nagyon kifejtette nekem az előbb, hogy helyes vagyok, még akkor is, amikor rossz kedvem van. Kész ez a lány, azt hiszem, hogy soha nem fogom megérteni, mert hogy nem fogjuk mindig elkerülni egymást, az is biztos.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 2:01 am

* Úgy hallom, nem csak nekem volt nehéz gyermekkorom, de tudom, mennyire rossz tud lenni az, ha piszkálják ezzel az embert, így én nem is kérdezősködöm efelől tőle, majd talán egyszer, ha úgy gondolja, amihez szerintem így első rábökésre sok időnek kell eltelnie, de úgyis kiadja magából a dolgot. Ám de mivel ő duzzogásba kezd, hiszen nem áll szándékomban neki válaszolni, így ott is hagyom kicsit, pár szóval megfűszerezve a dolgot, mire egy eléggé nagyzoló dumát hallhatok, kicsit meg is áll bennem a levegő. *
- Bírom is, nem erről van szó. Év közben is rengeteget tanulok, szóval ismétlek, jobb szeretek alapos lenni. Itt tanultam meg tanulni, tehát már ez is nagy teljesítmény. * vágok vissza kicsit se durván, mint inkább meglepetten, majd egy kis úszás jót is tesz, de amint visszatérek, kerek perec megmondom neki, amit látok és érzek rajta, szavai pedig újfent nem hoznak zavarba, ahhoz picit több kéne. *
- Nem, ennyire ne légy elszállva magadtól. Csupán csak tényeket közöltem, szóval most már tudhatod, én ilyen vagyok, nem egy átlagos lány, ahogy te sem egy átlagos pasi. * szókimondásom sokakat irritál, de ez van, nem áll szándékomban megváltozni, kicsit se. S bár nem tagadom, szívesen eljátszanék a gondolattal, mármint éppen ővele, de ez egyelőre maradjon az én kis titkom, ha netán oda kerül a sor, úgyis tiszta lesz számára a dolog. Inkább egy ajánlattal állok elő, mely után szerencsémre a kézfogás is megtörténik, tehát beszélnem kell kedvenc tárgyaimról, és így tovább. *
- Nos, eddig a kedvenceim a tűz- és terramágia. Valahogy az elemi mágia érdekel leginkább, azt hiszem, egyébként pedig a másodikos tárgyak közül mind hasznos és érdekes. Elsőben pedig a misztikust szerettem, és a jelmágiát. Hát ennyi a történet, ezek érdekelnek, ezekért vagyok oda főként, lelepleztél. * csacsogom vigyorogva, remélem megfelel neki válaszom, ő viszont kíváncsi, és ez a vigyor ismét arra sarkall, hogy egy kedves mosolyt küldjek felé. *
- Nocsak, egy őszinte mosoly és még viccelni is tudsz. Micsoda meglepetés. Egyébként arra gondoltam, ha már úgyis belerondítottam az estédbe és fel kell hagynod az úszással, akkor elrángatlak valahová. Legyél húsz perc múlva az aulában, Raiden! * mászom is kifelé a medencéből, kicsit azért illegetve magam, majd ha összekaptam cuccaimat, még egy mosolyt küldök felé, ujjaimmal integetek is neki, végül pedig eltűnök, hogy gyorsan összekészüljek, az pedig, hogy merre megyünk, számára biztosan meglepő lesz, de ha meglátja majd öltözékem, tuti hátast dob, ez már százas. *
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 2:17 am

*Nem igazán akartam eogistán felszólalni, de hogyha már így beszélgetünk és szóba jönnek dolgok, egyértelműen őszintén elmondom neki azt, hogy én igen is okos egy srác vagyok és jobb, hogyha ezzel tisztában van, akár csak azzal, hogy elméletileg egy évvel fiatalabb is vagyok nála. *
- Itt tanultál meg tanulni? Akkor eddig mit csináltál? Vagy milyen suliba jártál? *na igen, soha nem lehet tudni, hogy magántanuló volt-e vagy esetleg mugli suliba járt, tehát nem vagyok rest most kutakodni picit a múltjában, hiszen semmit se tudok erről a lányról, de talán szép lassan mindez majd változni fog. Úszik egy cseppet, aztán visszatér hozzám, ahogy azt vártam is, de ahogy megszólal, bizony picit talán bunkó is leszek és lekezelő is cseppet azzal, hogy én nem bókoltam felé, de ahogy érzékelem, ez se tudja eltántorítani társaságomtól, hihetetlen ez a lány, azt meg kell hagyni.*
- Aha, most már tudom Wera! *na de tovább is lépek ezeken a dolgokon, így hát tisztázom vele azt, hogyha nem felel nekem, akkor nincs sok értelme beszélgetnünk se. Na de benne van ő abba, hogy mesél, de cserébe nekem is tennem kéne egy szívességet, amelyet eleinte nem áll módomban, de aztán csak beadom a derekam és bár ez az elgondolkodás nem látszik rajtam kívülről, mégis megtörténik, tehát gyorsan mérlegelek és végülis, ha nem tetszik az alkuja, nem kell betartanom azt a bizonyos ígéretet, nem a megszeghetetlen esküvel köttetik most mindez. Kezet fogunk tehát és ő pedig mesélni kezd, miközben én már mellette is vagyok, így hallgatom hát minden szavát és kezd összeállni bennem a kép.*
- Akkor gondolom Exorutsos vagy, ha már ezeket a tantárgyakat soroltad fel. Na és, mi a véleményed a magiszteredről? *fűzöm csak úgy hozzá, kíváncsian, hiszen Lucius a bátyám és több ember véleménye is érdekel, hogy vajon ki mit is gondol róla, mert hogy én nem kedvelem, az is biztos. Annak idején ő is eltaszított magától, nem is keresett és amióta itt vagyok se változott mindez... Viszont most én jövök, ő kérhet valamit és ahogy hallom, csak fejet csóválok eleinte.*
- Ne gúnyolódj! *szólok rá rögtön, de aztán kiböki ám, hogy el akar vinni valahova, amire összevonom szemöldököm, de ahogy kimászik, én is követem, majd halkan sóhajtok is egy aprót.*
- Most mondhatnám, hogy kössz, inkább itt maradok, de kíváncsi vagyok, hogy mit forgatsz abban a szép buksidban, szóval akkor 20 perc múlva! *biccentek is, majd én magam az öltözőbe megyek, hogy ez után a szobámba is felsétáljak, ahol egy kis meleg holmit szedek magamra, na meg a medálomat, illetve egy kellemes, férfias parfümöt is magamra fújok. Tehát úgy 20 perc múlva, amikorra megbeszéljük a nagy találkát, már egy fekete nadrágban, sportcipőben, fekete, garbós pulóverben ácsorgom odalent, nyakamban egy ezüst színű sál és egy fekete, derékig érő szövetkabát is van még rajtam. A medálom nem látszik, de az illatom érezhető, tehát bár hajam kócos, én magam mégis illendően készültem erre a kis találkozóra. Így várok hát Werára, aki ha megérkezik, azonnal kérdezek is.*
- Tehát, hová megyünk? *tekintek bele szemeibe és hogyha megindulunk kifelé, akkor pedig már fel is húzom kabáton cipzárját, hogy a kinti hűs levegő se okozzon kellemetlenséget.*
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2011-11-22, 2:30 am

- Árvaházban nevelkedtem. * vonom meg vállam, szerintem ezzel elég sokat elárultam már így is magamról, így hát lehet hová tennie a vadóc természetemet is ezek után. Na de beszélgetünk tovább, s picit bunkón szólal fel ellenem, vagy nem is tudom, olyan különös ez a srác, de most annyira nem akarok ellenséges lenni, pedig ha picivel gányabb a kedvem, tuti, hogy már rég átkokat szórnánk egymásra, vagy minimum belefojtott volna a vízbe, hiszen van belőle elég. Na de közlöm vele, hogy milyen is vagyok, s bár azt nem fűzöm hozzá, ha nem tetszik, akár itt is hagyhat, úgyse tenné meg, érezhetően felkeltettem érdeklődését. A kis alku pedig újfent jól sül el, tehát beszélek pár szót kedvenc tárgyaimról, ahogy az úr parancsolja, reakciójára pedig bólogatok. *
- Mr. Fenrisről? Bajom az nincsen vele, velem normális, és korrekt is, tehát nem igazán tudok sok mindent hozzá fűzni a dologhoz. * vonom meg vállaimat picit, ennyi az egész, nem ismerem őt annyira jól, de egyébként meg jó arcnak tartom, fiatal is, meg minden, persze az érdekelne, Raident miért is köti le ennyire ez a téma. * - De miért olyan fontos ez? * dobom vissza a labdát, ahogy viszont elmosolyodik és még poénkodik is egy kicsit, hát persze, hogy meg kell jegyeznem, de erre is morgósan válaszol, mire ismét vigyorba fojtom mondatom kezdetét, de nem tart ez sokáig, inkább röviden felvázolom neki a dolgokat, kissé sejtelmesen, s hamarosan már el is tűnök szemei elől, bezsebelve egy bókot is, ami azért jól esik, s lehet, hogy nem volt tudatos, mégis kedves gesztus ez tőle. Na de odafent a toronyban gyorsan elkészülök, hajam megszárítom, és fel is öltözöm. Zöldes-feketés smink szemeim köré, egy igen merész ruhát is magamra húzok, alulra áttetsző harisnya, lábaimra fekete magassarkú, felülre fekete bőrdzsekim, nyakamba sálam, és némi édes illatot is pöffentek magamra, csak a miheztartás végett. Pálca nem kell, erős pasival ruccanok ki kicsit, csak megvéd, na meg az egója se kicsi, úgyhogy éppen időre, a megbeszéltek szerint kopogok le én is az aulába, éppen előtte állva meg. *
- Reményeim szerint szórakozásra tudlak bírni egy kicsit, legalábbis eltökélt szándékom. Szóval előbb a révész, aztán Mystral, végül pedig a klub. * nézek szemeibe kérdőn, na de el is indulok mellette, igencsak csinos vagyok így, fura is kicsit, ritkán öltözöm ki ennyire, de most szándékosan tettem ki magamért, remélem ő sem fogja megbánni a kis lazulást, mert hogy ez az lesz. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 2:23 pm

*A tegnapi nap nagyon is hosszú volt, így ma jó sokáig aludtam, de nem ártana valamivel felfrissíteni magam. És mivel úgy hallottam, hogy van itt egy uszoda is, így hát nem vagyok ám rest azt felkutatni. Otthon úgysem volt ilyesmire lehetőségem, tehát most kihasználom ezt az alkalmat és jókedvűen fütyörészve sétálgatok lefelé, mivel sentinelem azt mondta, hogy ott találhatom majd meg a helyet. Ruhám amúgy egy hosszú nadrágból, papucsból, pólóból és pulóverből áll, vállamra pedig egy vörös színű, hajamhoz passzoló törölközőt tettem, amikor még elindultam ugyebár a szobámból, de most már megvan az uszoda, így nyitok be és szemeim szinte hitetlenkedve nézik végig, hogy egy ilyen sötét kastélyban hogy lehet ilyen csodás hely.*
- Aztaaa, ez de szép! *és már be is csukom magam mögött a hófehér ajtót és nyugodtan sétálok befelé, megnézve magamnak mindent, de aztán célirányosan a női öltözőt jelző ajtó felé indulok, ahol leveszem magamról a ruháimat, így hát egy fekete bikiniben maradok. A nyakamba akasztható és ez egy olyan ruhadarab, ami pontosan rám van szabva, mert azért egy ilyenem nekem is van, tehát szépen simul formás alakomra. Egyébként most látszik csak igazán, hogy milyen vékony vagyok, de mégis jó géneket örököltem, mert ott kerekedek, ahol kell. Hajam kibontva hagyom, csak törölközőm viszem ki magammal a medencéhez, ahol egy székre azt ledobom, majd már meg is indulok a lépcsők felé és ha odaérek, irány a víz. Lassan lépkedem be és szemeim is felcsillannak, ahogy érzem a kellemes hőmérsékletű vízet, így hát a végén nem besétálok, hanem szó szerint alámerülök, hogy nemsokára már úszhassak is tovább, a medence túloldalára. Imádok úszni és megy is, bár nem profi szinten, de kikapcsolódásnak és testedzésnek tökéletes.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 2:37 pm

*Elég nehéz olyan helyet találni ebben az iskolában, ahol egyedül is lehetek, de kikapcsolódásra is alkalmas. Bár a futás, a séta, és egyéb dolgok nem jöttek be, azért én rendületlen tovább próbálkozom, hogy egy kis zugot találjak valahol a falakon belül, ahol egymagam lehetek, vagy legalább kikapcsolódni tudjak. A tegnapi nap nem sikerült túl jól, azonban olyan jól aludtam, hogy a gondolataim elterelődtek minden fajta vörös hajú lányról másfelé, így cseppet a hangulatom is jobb. Hogy ezt tetézzem, ma egy olyan helyet néztem ki magamnak, amit imádok, ez pedig az uszoda lenne. Meglátjuk mennyire jön be, mert azért nyilvános strandra sem vágyom. Mivel úszni megyek, öltözetem sem a legkitűnőbb, nem érzem szükségét. A szokásosak mellé, most csak egy trikó kerül, de nem az a feszülős fajta, mert azt utálom. A szükséges egyebeket is felnyalábolom, úgy mint: törölköző, pálca, és már robogok is lefelé a vízközelhez. Beérve már látom is, hogy ismét nem leszek egyedül, és mivel egy vörös üstököt pillantok meg, rossz sejtéseim lesznek. De ha már így lejöttem, az irányt a férfi öltöző felé veszem, ledobálom cuccaim, így csak a fekete boxerom marad rajtam. Sose voltam szégyellős ilyen téren, mert nincsen mire panaszkodom. Mindig odafigyeltem magamra, és ez meglátszik az izmaimon is, úgyhogy csak nyugodtan sétálok a medence széléhez, és már bele is ugrom. Mivel szörnyű sejtésem van, hogy ki lehet a másik vizilény, így nem akarom magam igazolni is, neki hátat fordítva elúszom a másik irányba.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 2:43 pm

*Mivel a víz alatt úszom és igen kevés alkalommal jövök fel a víz felszínére és amikor felbukkanok, akkor is csak levegőért, fel se tűnik, hogy esetleg valaki más is lehet itt, tehát teljes nyugalommal úszom tovább, el a medence széléhez, majd ott szusszanás nélkül egy gyors levegőt veszek és jöhet is a vissza út, tehát a medence másik pontjára. A célom az, hogy kifárasszam magam és a legtöbbet ki is hozzam magamból, de mivel azért egy ideje már ide-oda úszom, érzem is izmaimat. Na de csak haladok és haladok tovább, egészen addig, amíg hirtelen azt nem érzékelem, hogy valakinek szépen neki nem ütközöm és bár ez nem fájdalmas, igen csak meglep. Amikor bejöttem, egyedül voltam, tehát nem kéne itt lennie senkinek sem... bár ha köszönt is az illető, valószínűleg nem hallottam meg. Fejem kibukkan a víz alól, így veszek pár nagyobb lélegzetet, majd zöld szemeim a másikra merednek és még fel sem fogom, kivel találom szemben magam, magyarázkodni kezdek.*
- Ne haragudj, nem akartam neked menni, csak nem vettelek ész... *és hirtelen elakad a szavam, amikor szembesülök a ténnyel, hogy kinek sikerült ma pont oda keverednie, ahol én vagyok. Ajkaim össze is zárom, majd csak elfordítom a fejem, de nem, én nem fogok ismét balhézni, nem azért jöttem ide, nincs kedvem ehhez az egészhez, nem akarok ismét úgy kibukni, mint tegnap, tehát szépen fejem elfordítom, majd én magam is arrébb úszom, mintha mi sem lenne természetesebb, tehát inkább elkerülöm, jobb lesz az úgy mindkettőnknek, bár már előre sejtem, hogy miket készül a fejemhez vágni, így inkább ismét a víz alá merülök, megkímélve magam attól, amit hallanom kéne.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 2:57 pm

*Jól esik most az úszás, s akármennyire nem akarok rá gondolni, szinte biztos vagyok benne, hogy ki lehet a másik úszkáló, de nem vagyok hajlandó szavaimnak hitelt is szerezni, így próbálom mindig elkerülni. Ez nem megy ám olyan könnyen, ha közbe meg rajta agyalok, és az egész helyzeten, s úgy látom ennek az ára is megvan, mert hirtelen nekem ütközik. Már úszni sem tud, szuper... Kibukok a vízfelszínre, és eddig hiába csuktam be makacsul a szemem, mert nem voltam hajlandó észrevenni, hogy ki az, rögtön szembe találom vele magam. Ő valószínűleg észre sem vett, mert mint aki nem tudja hirtelen hol van, mit csinál, és kihez beszél, elkezd magyarázkodni, én meg csak a szemeibe meredek, úgy figyelem némán és dermedten, s ennek nagyobb hangsúlyt is adnak a fekete tincseimről lecsöpögő vízcseppek. Úgy a mondat közepénél észre veszi, hogy kivel van dolga, benne is akad a szó. Hát tudtam én, hogy már nem olyan nagy kislány, ha néhány méterrel közelebb kéne hozzám mondania a sértéseit. Erre csak elvigyorodom némán és gonoszul, de ezt a fajta vigyort is letörli az arcomról, amit most művel. Semmi köszönés, semmi mondatbefejezés, mint aki felsőbbrendűnek érzi magát, el akar illanni előlem, így már újra bele is mártózik a vízbe. Ösztönösen cselekszem, néha nem tudom miért teszem amit teszek, de hozzá szoktam, hogy nem hagyom, hogy elmenjenek, vagy jelen esetben elússzanak mellettem. Én nem egy olyan "objektum" vagyok, ami mellett el lehet sétálni. Így mikor már úgy érezheti, hogy elengedem, még utána nyúlok, és bokájánál elkapva vissza húzom, már ha nem kezd el rugdosni. Vagy így, vagy úgy, hogy utána úszom, de megállítom őt, és megfogom az egyik karját. Nem erősen, nem szorítom, mert nem célom a fájdalom okozása, egyszerűen csak annyira, amiből érzi, hogy nem fogom elengedni most egy ideig. Nem rántom meg, és nem húzom közel, csak ránézek.*
- Mi volt az a tegnapi? Miert kezdtel el beszólogatni? Fel sem merült benned, hogy esetleg mielött ezt elkezdted, a szandekom az lett volna, hogy oda megyek hozzad óra utan megbeszélni a dolgokat? *kérdezem a szokásosnál most egy picit durvább akcentussal. Mindig így beszélek, ha hideg akarok maradni, és tárgyilagos, de azt akarom, hogy süssön rólam az erő. Mert kétség kívül, az orosz beszéd minden, csak nem nyámnyila és kedves, még akkor sem, ha csak egy akcentusról beszélünk. Természetesen amit mondtam neki, nem igaz, de nem ez a lényeg, kíváncsi vagyok, hogy gondolt-e erre az eshetőségre, vagy hogy egyáltalán mit fog felelni nekem. Mert addig nem engedem el, míg ezt meg nem beszéltük.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 3:07 pm

*Az ütközés nem várt következményekkel jár, mivel eleinte nem tudom, hogy ki az, így kérek bocsánatot tőle, de ahogy a kék szempár az enyémmel találkozik, bizony azonnal sikerül belém folytatnia a szót, mert nem, erre még nem voltam felkészülve, hogy máris beszéljünk, legalább még egy napot kaphattam volna, de hát miért is... Egy kis ideig szótlanul meredek rá, de aztán végül elfordulok tőle, hogy elússzak, akármerre, csak ne kelljen beszélnünk, de nem, ez nem jön össze, már miért is lenne ekkora mákom, így ahogy bokámat elkapja, hirtelen marad abba a próbálkozás és kerülök a víz felszínére és már csuklómon érzem a fiú kezét, ki csak megdöbbent tekintetemmel találhatja szembe magát.*
- Hé, eressz el! Nem szeretem, hogyha ezt csinálják velem. *jelentem ki igen csak határozottan, ugyanis tegnap Nil is hasonlót művelt, mintha joguk lenne a férfiaknak elkapni és addig tartani, amíg azt ők jónak látják. Na de hiába rángatom egy picit kezem, ahogy érzem, bizony a béklyóm egy ideig ott marad, így beletörődve sóhajtok, majd végül nyugton állok vele szembe és csak vörös tincseimet igazítom hátrébb, mert elég hosszúak ám, most így, vízesen látszik ez igazán.*
- Nem, nem merült fel bennem, mivel direkt csináltad ezt az egészet... egyszer jó fej vagy, másszor pedig bunkó és leszólsz, hogy érezzem azt, hogy mennyire senki vagyok hozzád képest! Nos, ezért tettem! *itt a válaszom, nem fogok csendben maradni és bizony igenis meg akartam neki mondani, hogy mennyivel nem jobb nálam és ez órán is bebizonyosodott, mivel ő se tud ám mindent, figyeltem ám, mégha fel se tűnt neki, hogy időnként felé tekintgetek.*
- Meddig szeretnél még fogni, kékszemű? Tudod, még mindig nem vagyok tiszta vérű... és esetleg valaki megláthat. *na igen, most jut eszembe egy igen furcsa terv, így rezzenéstelen arccal lépek közelebb hozzá és másik kezem szépen a mellkasára csúsztatom. Sose csináltam még ilyet, de talán ezzel elérem azt, hogy máskor ne akarjon megfogni és bizony közelebb is kerülök hozzá, de azért melleim nem érik el, tehát azért figyelek a határokra.*
- Vagy talán az orosz úr szórakozni akar az alja néppel? *persze, hogy ez is hülyeség, de most ki akarom élvezni ennek minden pillanatát, így hát állom tekintetét és nem is mozdulok tőle, ahogy kezem se róla, tehát ha nem tetszik, tegyen valamit nyugodtan, nem hagyom, hogy mindig ő irányítson, most legyek én az, aki nyeregben érezheti magát.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 3:26 pm

*Akcióm sikeres, és bokájánál húzom vissza őt, mint valami halat. Ez megint jót tesz a pár napja igen alacsonyan lévő egómnak, mert azért mennyire jól néz már ki, hogy ő menekülni akar, én meg lustán visszahúzom. Ez újra gonoszkás vigyort csal arcomra, de ő csak egy hitetlenkedő szemöldök felvonást kap melléje, mikor egy harcias kismacskához hasonlóan próbálja meg kiszabadítani magát, és felszólításokat küldözget felém. Nem szólok rá semmit, mert nem ő fogja megmondani mit csináljak, így csak annyit érezhet, hogy még szorosabban fogom, bár még mindig nem úgy, hogy azt nagyon megérezze. Válaszát immár komoly arccal hallgatom végig, és elismerően hümmögök feléje, mert hát igaza van. Csak neki ezt nem kell tudni. Aztán hirtelen kap tőlem egy mosolyt, ami nem gonosz, inkább csak amolyan "ki derült rólad az igazság" fajta, s így dobok vissza neki még egy kérdést, amire ha lehet, még kíváncsibb vagyok.*
- Te most akkor erzekeny lany vagy, vagy kemény lany? A kettö együtt nem megy Ginger. Ha kemény akarsz lenni, akkor ne kezdj el sírni mindenen, és viseld a következményeket. Ha kemeny akarsz lenni, nem szabad felvenned a dolgokat. Ha meg tudod, hogy érzekeny vagy, es ezt nem tudod kontrollálni, akkor nem kell keményet jatszani. Most akkor melyik vagy? Mert eddig azt hittem, hogy kemény, de kiderült, hogy nagyon is magadra veszed a dolgokat. Szoval erzekeny? Mert akkor ugy allok hozzad. *fejtem ki neki véleményem erről az egészről. Direkt terelem a szót, mert nincs kedvem magamról beszélni, inkább azt akarom, hogy ő legyen a célpontban. Sajnos nem egy hülye lány, erre mindig rá kell jönnöm, mert mesterien használja fel ellenem a gyengémet. Odasziszeg egy mondatot, és közelebb is lép, kezét meg a mellkasomra helyezi. Bevallom, hogy ezt nem szeretem, olyan mintha égetne a tenyere. Csak lenézek, és már azon lennék, hogy valóban elengedem, de ha ez meg történne, nem lennék férfi és nem lennék orosz. Én nem vagyok olyan határozatlan mint ő, és Michelle és az ital esetéből világosan kiderül, hogy képes vagyok áldozatokat hozni a szent cél érdekében. Továbbá azért mellé lőtt egy kicsit, mert ennyire aranyvér mániás nem vagyok, hiszen köztudott, hogy semmiféle baj nem származik belőle, ha megérint egy sárvérű. Maximum nem illő dolog. Ezeket végig gondolva, lassan felemelem fejem, és újra belenézek a szemébe, immár kihívóan. Kíváncsi vagyok, meddig megy el, mert nem hiszem, hogy otthonos az ilyen témákban, így csak kicsit kell valószínűleg kitartanom, és fel is fogja adni. Azért nem hagyom kommentár nélkül a dolgot.*
- Ah, most mar bevállalos is vagy? Na meg kicsit határozatlan. Eddig azt hitten nem jövök be neked. *billentem oldalra a fejem, csillogó szemekkel. Kezd érdekes lenni az egész beszélgetés, lássuk meddig bírjuk!*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 3:36 pm

*Úgy érzem, hogy megérte annyit agyalnom rajta, most már kezdek rájönni, hogy milyen srác is Tarkh és egy picit sem tetszik ez a viselkedése, hogy folyamatosan játssza magát és nem engedi, hogy esetleg megismerjem, mert vele ellentétben engem nem hátsó szándék vezérelt, tényleg szeretnék barátkozni, de úgy érzem, hogy nála rossz ajtón kopogtatok, de amikor meghallom a szavait, tehát a mosoly után, ahogy kérdőre von, csak lágyan elmosolyogva biccentem oldalra a fejem, mivel még mindig nem képes kiismerni és ez azért tetszik, nem is kell tudnia, hogy tegnap is mit éltem át pont ő miatta, mert még a végén csak örülne és büszkeséggel töltené el, amit művelt.*
- A kettő olykor együtt jár, de hát te ezt honnan is tudhatnád, hiszen még csak gyerekszobád sem volt. El se tudom képzelni, hogy nőttél fel, hogy ilyenné váltál... *adom ki magamból dühömet, mivel az ő élete szerintem picit se irígylésre méltó, én sokkal boldogabb voltam és vagyok is nála, tehát ne jöjjön nekem ezekkel a sületlen dumákkal. Na de ahogy még mindig engem fog, már kezd egyre inkább írritálni, így hát egy kis taktikához folyamodom, ami még nekem is új, de szerintem nem csinálom olyan rosszul és akárhogy is nézzük, Tarkh pasi, én pedig nem vagyok azért egy csúnya lány, főleg így, egy szál bikiniben, tehát szépen közelebb is megyek hozzá, kezemmel érintem meg testét, amitől egyszerűen undorodnom kell, mivel nagyon is utálom most már és haragszom rá, de nem, nem én fogom kettőnk közül feladni ezt az egészet, nem én akarok lenni az, aki mindig meghátrál, egyszer hátráljon meg ő is, de ahogy érzékelem, csak nem akar, ami már kevésbé tetszik.*
- Nem is kell, hogy begyere nekem, az nélkül is képes vagyok idegesíteni téged. Vajon meddig akarod, hogy hozzád érjek? Nem ráz még ki a hideg a közelemben? *sziszegem neki a szavakat és mivel egyik kezem még mindig fogja, így hát marad a másik, amelyik lassan simít végig a testén, így halad felfelé, fel a vállára, majd végül a nyakára, ahol egyfajta érzéki cirógatásban lehet része, miközben még közelebb kerülök hozzá és bizony testem egy pillanatra az övéhez is ér, miközben arcom sincs ám sokkal távolabb.*
- Soha többé ne nézz le engem! *kapom el végül kezemmel hátul a haját, a tarkója fölött, mivel kezem is ott volt és húzom hátra, miközben a szemeibe fúrom szép tekintetem.*
- Nem vagyok egy senki és azért, mert te valami lelki nyomorék vagy, én velem nem bánhatsz úgy, ahogy akarsz, remélem megértetted! *és végül el is eresztem, de bizonyára azért kellemetlen volt neki a hajhúzás, mivel érzékeny helyen fogtam meg, így távolodom el tőle és rántom ki kezem az övéből, majd viharzok is a medence kijárata felé... Elegem volt, nincs tovább humorom a közelében lenni, de remélem, hogy megértette végre, ha akarok, a közelébe tudok férkőzni.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 4:08 pm

*Egy kicsit langyosabb, de azért nem kellemes szópárbaj alakul ki közöttünk. Én őt kóstolgatom, ő meg engem. Néha nem feltétlen jó, ha az ember nem magát adja, mert így a másik még olyat talál tenni, amit nem kéne. Így járt most Ginger is, csak hát a többiekkel ellentétben, itt én vagyok előnyben. Megjegyzéseket tesz a gyermekkoromra, valami hülye amerikai beszólással, de egyenlőre csak azért nem kapom el őt jobban, mert elgondolkodtatott, így ha figyelj, láthatja hogy tekintetem lekóborolt valahova a válla felé, mert nem akarom, hogy kinézze a szememből az igazat, vagy azt, hogy szinte telibe talált. Igaz, gyerekszobám volt, valószínűleg akkora, mint az ő házuk, de ettől függetlenül tényleg sanyarú egy gyermekkorom volt. Az érintése csalja vissza tekintetem az arcára, és úgy látszik, nem adja fel olyan könnyen. Nem tudom mi történt tegnap, de valami biztos, mert az megzabolázta őt. Tovább megy, és szavai ismét igazak, hiába vagyok férfiből, ez a szituáció most már nem kellemes, akkor sem, ha elkezdi cirógatni, és bizony el is kezdem odébb húzni a fejem, de belekap a hajamba, ami bár nem egy leányálom, de Rose-hoz képest ez a megmozdulás gyerekesen nevetséges, csak ő ezt nem tudja. Viszont megdöbbentő, hogy mennyire bátor, hiszen nem hogy fizikai és szellemi fölényben vagyok, de még egy varázsigét sem tud elmondani, így párbajban sem lenne esélye, ennek ellenére nagyon tüzes. Lehet fel sem fogja mit csinál, ez ötlik fel bennem egy pillanatra, de már el is enged, és hozzám vetett mondatai csak most jutnak el igazán agyamig. Kitépi magát a kezeim közül, és távolodna. De ezt nem lehet annyiban hagyni, érezem hogy gonosz lassúsággal, de elkezdi felfelé fújni a mellkasomat a düh, és meghajtja a szívemet. Bedurran az agyam, ez kétségtelen, és a vízbefojtástól csak az menti meg őt, hogy kievickél a vízből, és indulna kifelé.*
~ Na nem, ezt már nem. Uralkodj magadon Tarkh... ural... ah a francba! ~ *szakítom félbe az ostoba gondolatot, és már rohanok is a lány után. Elvégre még mindig nem beszéltük meg a dolgokat, és nem fogom elengedni, míg meg nem történik ez. El is kapom, amilyen hamar csak tudom, a derekánál fogva közelebb rántom, és a legközelebbi falnak szorítom. Nem vágom oda, de talán egy kicsit erősebben nyomom oda a kelleténél, azonban mikor ez feltűnik, lazítok egy kicsit, mert nem vagyok hajlandó még egyszer nőket bántani. De még mindig nem engedem el, és a biztonság kedvéért, mind a két csuklóját megfogom, mint valami bilincs, a melleihez nyomom őket, és olyan közel lépek amilyen közel csak tudok. Így nincs sok esélye menekülni, mert fogom őt, és gyakorlatilag a testemmel szorítom oda. Az orrunk szinte összeér, és dühtől elborult sötét szemekkel sziszegek rá.*
- Soha, soha többet ne merd sértegetni a halott csaladom nevelési módszereit. *morgom, és szinte egész testemben remegek a dühtől, ezt ő is érezheti. Nyilván nem hülye, ezt nagyon remélem, mert még egy ilyen szó, és bizony lehet nem fogom tudni visszafogni magam. Így jobb ha csendbe marad, de nem is nagyon hagyok neki időt megszólalni. Szinte már vicsorgok, és fogaim közt szívom be a levegőt hangosan, hogy valamennyire lenyugtassam magam. Behunyom a szemem, miközben mély levegőket veszek, és homlokom csak neki döntöm az övének. Egy picit sikerül lenyugodnom, így egyenesedem ki, és hátrálok meg egy picit, el is engedem őt. Rájöttem, hogy igazából olyan vagyok mint ő, valamilyen szinten. Nagyon erősnek mutatom magam, és direkt teszem az arcom, hogy azt higgyék semmi gondom, holott igen is van. Akár mennyire is utasítom vissza az embereket, én szeretnék barátokat, és hát eddig az egyetlen jelölt az Michelle. Ő pedig akármilyen aranyos lány, kevés. Nekem több ember kell, hiszen mióta a bátyám gondozásába kerültem, azóta sokan vettek körül, és most, hogy senki nincs velem, egyedül érzem magam. Nem sírok, de láthatja rajtam, hogy rosszul estek a most történtek. Ha még nem viharzott el, akkor végülis rászánom magam a dolgokra, és most az egyszer hagyom, hogy a vágyaim vezessenek, és ne észérvekkel gondolkodjak.*
- Ne haragudj Ginger. Nem foglak lenézni többet, mert most kiderült, hogy okos lány vagy. De cserébe, ne emlegesd fel a múltam többet. *mondom neki halkan. Nem tudom, mennyire fogja ez meghatni, de remélem elég lesz, mert így is elég nagy megpróbáltatás "megalázni" előtte magam. Tudom jól, hogy csak egy bátor ember tud bocsánatot kérni szívből, mint most én, de akkor is új ez a helyzet. Kap még egy szomorkás mosolyt is, ha nem viharzott el, és én meg csak állok és várom a válaszát, mint aki azt akarja, hogy ne menjen még el. Nekem barátok kellenek, és vele valamilyen szinten rokonlélek vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 4:23 pm

*Ki kell adnom magamból mindazt, ami felgyülemlett, pontosan ő miatta és éppen ezért is vetem be magamban a nőt, mert ha eddig nem vette volna észre, van bennem és igen, tényleg nem lehet csak úgy átnézni rajtam, tehát egy kis cselt bevetve kapom el haját és mondom el neki a véleményem, mert tessék, itt a kemény csaj is, aki most megmondja a szemébe a véleményét, nagyon remélem, hogy fel is fogja, de most már elég volt, ennyit a nyugalmas úszkálásról, mert hogy itt nem maradok, az is biztos. Szépen kisétálok a medencéből, majd dühösen indulok meg a női öltöző irányába, viszont amikor utánam jön és hirtelen elkap, meglepetten emelem rá zöld szemeim, de a következő pillanatban már csak felszisszenek a fal végett, aminek hátam nekinyomódik és minden olyan gyorsan történik, szinte fel sem fogom és a következő pillanatban azt tapasztalom, hogy kezeim erős szorítása alatt állnak és igen csak össze vagyok nyomva, miközben ő oly közel van és ahogy néz, mint aki meg akar ölni. Hirtelen valahogy kicsinek érzem magam és meg sem szólalok, de zöld szemeim sem fordítom el kékségei felől, csak egyre gyorsabban dobog a szívem, várva azt, hogy bármelyik pillanatban bemoshat nekem egyet vagy még magam sem tudom, hogy mit akar. Érzem a közelségét, a leheletét magamon és ez teljesen összezavar, még senkihez se voltam ilyen közel és nem pont őt akarom magamhoz így érezni, de amikor megszólal és meghallom, hogy mi is történt, szemeim elkerekednek, majd végül lassan sütöm le pilláim, nem tudtam, hogy mi történt, hogy mi volt vele, így csak ellazítom kezeim, had fogja csak, én már nem erőlködöm az ellen, hogy eleresszen, hanem csak homlokát érzem az enyémen. Lassan emelem fel pillantásom, kutatva a kék szemeket, de szerencsére el leszek engedve, így csak átkarolom magam, mint aki szégyenli ismét, hogy így láthatják.*
- Sajnálom... én nem tudtam. *nyelek egy aprót, miközben magam elé súgom a szavakat, de amikor viszont azt hallom, hogy bocsánatot kér, igen csak meglepődöm, valahogy erre nem számítottam tőle, így pislogok hát párat rá értetlenül, mint aki nem hisz a fülének és próbálom feldolgozni a hallott információkat. Annyira védtelennek tűnik most így, ahogy itt áll előttem és nem is tudom, hogy mit miért teszek, de a következő pillanatban már odalépek hozzá és kezeimmel lágyan átölelem és ha engedi, magamhoz is húzom, hogy fejét cirógathassam meg. Nem szólok semmit, ez most valahogy úgy érzem, hogy nem a szavak ideje, hanem a tetteké, de már felkészülök arra, hogy ismét el leszek tolva és most ő viharzik el vagy tol megint neki a falnak, hogy ne érjek hozzá. Nem is bánom, igazából, sajnálom ezt az egészet, hogy így alakult kettőnk között és talán tényleg rendbe kéne tenni, amit most elkezdhetünk.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 4:37 pm

*Felgyorsulnak az események, én meg csak azon kapom magam, hogy a falnak passzírozom őt, és egy őrült tekintetével meredek rá. Nagyon veszélyes vizeken evez, mert egyértelműen képtelen lenne megvédeni magát, én meg leállni. Valahogy most olyan az egész, mintha Rose helyét vettem volna át. Hát ha ő is ennyi dühöt érzett, akkor áldom a nagymacskáját, hogy közbelépett, mert lehet nem éltem volna meg a másnapot. De érzékelem, hogy ezt Ginger is felfogja valahol belül, így nem szólal meg, amit nagyon is jól tesz. Csak és kizárólag ezért sikerül lehiggadnom, így elengedem. Motyogja a magáét arról, hogy sajnálja, de megbántott, és nem igazán hiszek neki. Mindig azt szoktam mondani magamnak, hogy addig senki semmit nem ér, míg a szavakat tettekre nem váltja, és ő pont ezt teszi most. Fogalmam nincs, mi vezérli, de átölel, mint valami nővérke, aki vigasztalja a kisöccsét. Talán pont azért, mert a kisöcsi szerepében érzem magam, hagyom neki, mert ő szégyen szemre egy sárvérű az első, aki törődik is velem ebben az iskolában. Rose hiába mondta a magáét nekem a mások gondjairól, engem csak a sajátom érdekel, és az pont most oldódik meg, így nem vagyok hajlandó közbeavatkozni, ha már kegyes is tud lenni hozzám a sors. Kezdek lenyugodni, és ahogy már másnak kifejtettem, érzékeny orosz nem nagyon létezik, így azért egy kis pírrel az arcomon kiegyenesedem, hogy kibontakozzak az ölelésből, látszik rajtam, hogy sikeresen összezavart. Kap egy bágyadt mosolyt, aztán mielőtt még túl kínos lenne a csönd, megszólalok.*
- Nos, van kedved még uszni, vagy menjünk repülni? Tudod, igértem neked. Persze ha menni akarsz, akkor sincs semmi. *túrok bele a hajamba, mint aki tényleg nem tudja, hogy most mi van. Mert tényleg nem tudom.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 4:44 pm

*Fene se ért engem, de valahogy át tudom érezni a helyzetét. Bár az én családom él, de ha elveszíteném őket, én se lennék már olyan, mint voltam, így hát egyértelműen azt teszem, amire úgy érzem, hogy helyes, tehát odalépek hozzá és magamhoz is ölelem, nem törődve most azzal, hogy igen csak hiányos öltözékben vagyunk mind a ketten, mert most nem is ez a lényeg, ez nem olyan ölelés, ami megmozgat bennem bármit is, szóval csak ölelem hosszan, néha meg-megcirógatva buksiját, majd végül eleresztem és egy apró mosolyra futja az egész. Ahogy viszont hallom, nem igazán tud ő se mit kezdeni ezzel a helyzettel, így hát felveti nekem az úszás, repülés és szinte bármi lehetőségét, én pedig csak aprót bólintok, miközben ellépek tőle, oda a vörös törölközőmhöz és magam köré terítem, így legalább most már kicsit jobban érzem magam, hogy nem mutatok magamból oly sok mindent, de mégsem fogok másban úszni.*
- A repülés elég jól hangzik, szóval találkozzunk fél óra múlva a főfolyosón... Tudod, hajat kell szárítanom és át is öltöznék, mert kint hűvös van... tehát ha neked megfelel... *közben vörös tincseimet is elkezdem még itt kicsavargatni, miközben várom válaszát, mely szerintem pozitív lesz, ha már ő vetette fel a dolgot, így hát nincs más hátra, mint visszatérni az öltözőbe, ahol felkapom ruháim és végül a déli toronyba száguldom, ott pedig a szobámba, hogy nemsokára majd a főfolyosón találkozhassunk. Szerintem most nem én leszek az első, hála annak, hogy hosszú a hajam, de ha megérkezem oda, akkor most hullámos tincseket láthat, ezen kívül pedig teljesen fekete ruházatot, ami egy sportcipőből, nadrágból és pulóverből áll, kabátot most nem húztam, valahogy nem érzem még szükségesnek. Azért pálcám is eltettem most, ki tudja, hogy kelleni fog-e és akkor már ideje elkezdenem boszorkányként viselkedni.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-10, 5:07 pm

*Így utólag vissza gondolva, ez elég nyálas volt, de hát mit lehet tenni ilyenkor? Nem tart túl soká, s hogy zavarom valamelyest leplezzem, feszengve felteszek neki egy kérdést. A repüléses variációt el is fogadja, és én nem tudok leplezni egy boldog mosolyt.*
- Persze, persze, ugy jó lesz. *bólogatok feléje, és engedem is, hogy elkezdjen készülődni. Én szintén felöltözöm, mert azért így csak nem ballaghatom fel a klubhelyiségbe, de amint némi képp megszárítkoztam, és felkerülnek rám a ruhák, már ballagok is fel, hogy átöltözzem. Nem tudok sietni, mert megint agyalnom kell, így kényelmes tempóban szedem a lépcsőfokokat. Olyan ez, mint mikor az ember automatikusan halad, de ő maga nem érzi, hogy tökéletesen jó irányba megy, csak megy. Nem tudom eldönteni, hogy helyesen cselekedtem-e, mert őt ez bizonyára nem hatotta meg annyira, nekem viszont ez rettentő új. Sőt mi több, ez eddig elképzelhetetlen volt számomra, de a magány az nagy úr. Most, hogy belegondolok, ésszerű is valahol, mert nincs kihez fordulnom, így természetes, hogy nem akarok a végtelenségig egyedül maradni. Nekem mindig fontos volt a közösség, csak nem rég óta vagyok ilyen, de a régi énem nem tudom teljesen kiölni magamból. A szobámba felérve már megszűnik a kómás állapot, mert azért az öltözéshez nagyobb figyelem kell. Tudván, hogy repülni megyünk, ahhoz illően öltözöm. Nem kell most annyira elegánsnak lennem, inkább a kényelem domináljon. Így sportcsuka, egy farmer, és egy egyszerű póló, amire felhúzok egy nem túl vastag fekete dzsekit. A pálcámat hozom, mint mindig, egyszerűen bedugom az övemre, ahol ki van alakítva egy kis tartó neki. Egy ideig filózom, hogy hozzam-e a sajátomat, de biztonsági okokból úgy döntök, maradok az iskola példányoknál, azokat is meg kell nézni egyszer. Majd ha megtanul repülni, akkor megmutatom neki az enyémet, addig viszont a féltett kincsem, amit nem kockáztathatok. Így más cucc nélkül lesétálok a megbeszélt helyre, ahol még nincs ott, de nem is kell sokáig várnom, hogy megérkezzen. Öltözékében nincsen semmi extra, ez jó, mert repülni megyünk.*
- Nahat, alkalomhoz illöen öltöztél. *mérem végig, és elégedett vagyok vele, hogy van ennyi esze. Szeretek repülni, remélem neki is tetszeni fog, így tovább fűzöm a szót. Mivel fiús lány, csak nem fogja zavarni, ha erről beszélek.*
- Ne gondold, hogy rögtön mindent tudni fogsz, mert nem engedem. A repülés veszélyes, vigyazni kell rad, így nem fogunk mindjart a fellegekben jarni, de ha türelemmel vagy, idövel nem lesz gond az sem. Kivancsi vagy a kviddicsre is? *tudakolom meg, és már égek a vágytól, hogy magyarázhassam a szabályokat neki. Biztos nem lesz tökéletesen képzett elsőre, így némiképp vidoran lépkedek oldalán, hiszen biztos, hogy egyszer-kétszer tudok majd rajta nevetni, persze nem rossz szándékból.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-13, 6:03 pm

*Valahogy tetszik ez a hely, így hát nem meglepő, hogy most is éppen az uszodában vagyok, az öltözőben pakolom le magamról a cuccokat és nemsokára a bordó színű bikinimben sétálok ki a medencéhez. A színe hasonlít a hajaméhoz, mely egyébként most ki van bontva és így omlik szét vállaimon, na meg hátamon is, szépen fésülve, tehát egészséges, ahogy annak lennie kell. Egy pillanatra még körbenézek, megállapítom magamban, hogy egyedül vagyok és szabad ez az egész hely nekem. Nincs kedvem most Tarkh-ral találkozni, haragszom rá, nem is kicsit, tehát most már igazán nem várhatja el tőlem, hogy újból csak úgy tovább lépjek, az időbe fog telni. Szóval én most csak megindulok a víz felé, a lépcsők irányába, majd egymás után pakolom kicsinyke lábaimat és így merülök el egyre jobban a vízben is. Kellemes a hőmérséklete, nem fázom, de mégsem túl meleg, szóval úszásra tökéletesen alkalmas. Ahogy egyre beljebb kerülök, végül elfogynak a lépcsők, így mellúszásban indulok el a medence közepe felé, majd amikor ezzel megvagyok, akkor a víz alá merülök, hogy ott folytassam az utam a medence túloldalára, majd a víz alatt megfordulva vissza, a másik irányba. Ismét edzem a testem, mert akármennyire is hihetetlen, a szegény ember is tud adni a külsejére és ha már a fiús cuccaimat nem tudom lecserélni, hála a pénztelenségnek, akkor már a testemre adok, hogy nem csak ápolt, de azért izmos is legyen, nem szabadna pocakot növesztenem. Időnként fejem a víz felszínére bukik, hogy levegőt vegyek, de aztán már merülök is el ismét, hogy folytassam utam.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-13, 6:16 pm

* A mai délutánt egészen idáig a túlsó szigeten töltöttem. A szelet leszámítva egész kellemes idő volt, így hát tettem egy sétát a hágó környékén: egyedül, nyugalomban. De hiába mindez, testem kicsit sem érzi a fáradtságot ennek ellenére sem, úgyhogy mihelyst vissza értem, ruhám alá egy úszónadrág került, méghozzá egy egyszerű, fekete darab, természetesen fölé pedig farmerom, felülre pedig fehér pólóm. Nyakamból levettem a családi ékszert, nem kell az, hogy máris elveszítsem, vigyázok rá és ez így helyes. Gyorsan bújok vissza cipőmbe, s még egy törölközőt is magamhoz veszek a szekrényből, mely szintén feketében pompázik, így indulok útnak lefelé, célom pedig nem más, mint az uszoda. Őszintén, semmi kedvem nincs házikat írni, olvasni újabb és újabb könyveket, egyszerűen ki szeretnék kapcsolni, erre pedig a tökéletes megoldás egy kis úszás lesz. Rohamos tempóban haladok lefelé, így pár perc alatt érem is el a barlangrendszer folyosóit. Ismerem már a járást, nem egyszer sétáltam errefelé álmatlan éjszakáimon, szóval mintha már minimum éves tapasztalattal rendelkeznék ilyen téren, úgy lépek hát be az enyhén klór szagú helységbe. Már-már megörülök, hogy egyedül leszek, ám ahogy bentebb sétálok, a víz felszíne fodrozódni kezd, míg végül ki nem bukkan pár másodpercre egy totális vörös üstök, de el is tűnik egy levegővétel után. Egy sóhajjal konstatálom a dolgot, majd szépen a fiú öltöző irányába indulok, hol megválok minden felesleges göncömtől, így hát csak a fekete nadrág marad rajtam, amiben úszni fogok, na meg a fekete törölköző pihen kezeim között: testemen tehát látszik, hogy kicsit sincs elhanyagolva, s hogy tizenéves létemre igen csak törődöm magammal. Nemesekhez nem méltó módon hajítom a medence mellé a törölközőt, majd csak leülök a medence szélére, egyelőre csak lábaim és kezeim lógatva a kellemes vízbe. Nem áll szándékomban megzavarni a leányzót, aki itt úszkál mellettem, és nem is bunkóságból nem köszöntem neki eddig, mivel nagyon úgy néz ki, elvan ő az úszással, úgyhogy ha kiszúr, talán társalgunk egy kicsit, ha pedig nem.. á, az kizárt. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-13, 6:23 pm

*Csak nyugodtan úszkálok már nem is tudom, hogy mióta, amikor végül úgy döntök, hogy még egy utolsó hossz, aztán egy kis pihenést engedélyezek magamnak, mivel testem már nehezen bírja a megerőltetést, tehát egy kis pihentető kell neki, nem szabad remegni hagynom. Így hát ahogy a medence széléhez érek, fejem végül kikerül a vízből, most már normális időre, kezeimmel pedig meg is kapaszkodom a medence szélében, majd fejem ráfektetem a csempére és halkan szuszogni kezdek. Lábaim csak úgy lógnak a víz alatt, jó ez most így, de ahogy megérzem, hogy mintha valaki figyelne, lassan fordítom oldalra a fejem, így emelve fel a csempétől és úgy két méterrel arrébb egy fiút szúrok ki, akit biztosan nem láttam még eddig, így pislogok rá eleinte meglepetten, majd végül elmosolyodom.*
- Szia! Nem is tudtam, hogy nem vagyok már egyedül... szólhattál volna. *tekintek rá, majd végül kezeimmel megtámaszkodom és szépen kiemelem magam, tehát nem vagyok rest most én is felülni mellé, vörös tincseim pedig hátam felé sodorni. Nem közelítek most hozzá, csak felé hajolok és vízes jobbom is felé nyújtom.*
- Ginger vagyok, a cruoból. És te idegen? *teszem fel neki a nagy kérdést vidáman, de lábaimat csak tovább lóbálom a vízben. Nem is baj, hogy rám lelt valaki, legalább a pihenőidőben nem nézek csak ki a fejemből és a gondolataim is elsiklanak másfelé. Már csak azt remélem, hogy ő egy normális srác lesz, de hát, ebbe az ember soha nem lehet biztos, főleg nem a fekete mágusok melegágyán, tehát a Mysterioban.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-13, 6:38 pm

* Egy ideje csak ücsörgök a víz szélén, szokva a hőmérsékletet, s igazából el is feledkezem magamról, egyszerűen csak gondolataimba merülve követem a leányzó útját ide és oda a medencében. Ám vélhetően elég volt neki a dolog, hiszen a medence szélénél bukkan felszínre vizes haja újból, majd el is pilled kicsivel mellettem. Nem tudom, hogy jól van-e, vagy esetleg rosszul lett és erre fel ez a fej elfektetés, de most ösztönösen szólok hozzá, mindenféle körítés nélkül, kellemesen mély hangomon. *
- Mond, minden rendben? * pislogok felé érdeklődő tekintettel, csak megkérdem, mivel innen nagyon úgy tűnik, talán lehet valami baja, de ahogy felém fordul, s beszélni kezd hozzám, hangja kissé sem azt tükrözi, bármi miatt is aggódnom kéne. *
- Szia. * mosolyodom el halványan, még biccentek is egy kicsit, na de nem elég ennyi, tovább is vannak megosztandó gondolataim irányába. * - Nem feltétlenül akartalak megzavarni, mivel szó szerint el voltál merülve a ténykedésben. * fogom igen rövidre a reakciót, így is van, na meg ha nem muszáj, hiába vagyok többnyire társaságban, főleg otthon, mégsem érzem magam egy amolyan nagyágyú közösségi embernek, már csak azért sem, mert ő alapvetően lány, és rá se kéne néznem: bizonyos szabályok kötnek. De nem úszom meg, természetesen, hogy ne jöjjön közelebb hozzám, és azt sem állom meg, hogy amint kiemelkedik a vízből, ne vessek rá egy pillantást. Még jó, hogy tetszik, amit látok, egyszerű, de mégis figyelemre méltó külső, szép szemek és vidám arc. Kell ennél több? *
- Én pedig Mathis, és akkor azt hiszem, szaktársak vagyunk. * fogadom el eközben a felém nyújtott kezet, melyet meg is szorítok, de csak kicsit, nem igen akarom összetörni ezt a leányzót. Végül persze vissza is húzom kezem, majd most én csusszanok a vízbe, nyakig elmerülve abban, egy kicsit eltávolodva tőle, úgy egy méterre elé kerülve, így nézegetek fel arcába. *
- Fura, még sosem láttalak a ház környékén. Mióta is vagy itt? Bár lehet én vagyok túlságosan friss hús. * arcomon újabb, kimért mosoly jelenik meg, és hát érdekelnek ezek a dolgok, valahogyan az ismerkedést is el kell kezdeni, ha már úgymond rá van kényszerítve az ember fia. Karjaimmal és lábaimmal eközben a vizet hajtom, nem túl erősen, de azért megpróbálok fenn maradni a felszínen, ám egyelőre nem óhajtok úszásba kezdeni. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-13, 6:50 pm

*Elpilledtem, nem tagadom és nem is vagyok rest szépen elfeküdni a medence partján, de amikor meghallom a hangot, meglepetten pislogok rá és lágyan megcsóválom fejemet is.*
- Persze, minden, csak elfáradtam. *jelentem ki magától érthetődően, ugyanis nem is értem, hogy mi bajom lehetne most így hirtelen. Na de köszönök ám neki és nemsokára kiemelkedem a vízből, így térve rá még egy dologra, tehát arra, hogy igazán felhívhatta volna magára a figyelmet, mert akkor most talán nem viselkedtem volna úgy, mint akinek bármiféle baja van.*
- Áh, értem. Ha zavarlak, szólj ám, manapság igyekszem nem az emberek agyára menni... *jelentem ki vállat vonogatva, mert nem akarom ismét ráerőltetni valakire a társaságom. Azért jobbom felé nyújtom, úgy illik bemutatkozni és ahogy megérzem, ő se utasítja vissza mindezt, de mintha meg is nézne magának, ami picit zavar, tehát vörös tincseim előre söpröm, tehát melleim elé.*
- Ne nézz már így, nem illik! *pillantok szemeibe és nemsokára a nevét is megtudom, akár csak házát, így hát biccentek felé, de kis kezem hamarosan elhúzom tőle és végül figyelem, amint a vízbe merül. Egy kis időre se tudok más felé kalandozni, mert már elém is úszik és onnan érdeklődik tovább.*
- Már egy ideje ide járok, de ennyiből én is furán nézhetnék rád. Ha friss hús vagy, akkor elsős is. Miért nem jársz órákra? *kérdezem most már vigyorogva, majd be is huppanok én is a vízbe, közvetlenül elé, tehát kezeimmel és lábaimmal én is hasonló mozdulatokat végzek, akár csak Mathis, annak érdekében, hogy fenn maradhassak a víz felszínén.*
- Amúgy nem úszni jöttél ide? Mert amióta itt vagy, nem láttalak, csak behuppanni ide. *fröcskölök rá játékosan egy kis vízet, majd nemsokára ott is hagyom, így kezdek el úszni, de időnként hátratekintek rá játékosan.*
- Kapj el, ha tudsz. *öltöm ki nyelvem is felé, még egy kis fröcskölés a lábaimmal felé, hogy megzavarjam és már sietek is a medence túloldalára, már ha benne van egyáltalán a játékban.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Uszoda az óceán alatt - Page 16 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime2012-01-13, 7:06 pm

* Természetes, hogy érdeklődöm hogyléte felől, ha már így összetalálkoztunk, de látszólag meg is lepi feltételezésem, szóval én magam egy bólintással veszem tudomásul azt, hogy csak vak lármáztam egyet. Na de ezután felém igyekszik, és már el is kezdünk beszélgetni, de a következőket nem igazán értek, mi arcomon is látható egy kis szemöldökráncolás közepette. *
- Öhm, én azt mondtam, én nem akartalak téged megzavarni. Ebből hogy jön az, hogy te zavarnál engem? És amúgy sem hiszem, hogy az agyamra mennél. * húzom fel most egyik szemöldököm, így pislogok felé, de ha ő ezzel a tudattal jobb szeret élni, hát, kellemetlen. A bemutatkozás is megesik végül, na meg kicsit felmérem, de amint ezt megjegyzi, nem is tudom.. azért nem hinném, hogy ennyire feltűnően bámultam volna meg, szóval tudnék vitatkozni szavaival, de egy értetlen nézés után csak beletörődve sóhajtok egyet, s azt teszem, amit otthon is belém neveltek: elfogadom, amit mond, elhiszem, hogy ez így van, s ennek mérten válaszolok is neki, elpillantva felőle. Nem kezdek vitázni, az nem lenne hozzám méltó, egy nőt pedig tisztelni kell, ennyi a történet. *
- Talán igazad van, nem is szabadna, sajnálom. * nézek rá ismét, de persze csak pofijára, láthatóan tényleg zavarba jött, úgyhogy inkább a vízben landolok, ha teljesen letudtuk a kötelezőket is: így kezdek kérdezősködni felőle. Vidámsága, vagy legalábbis ugye ezt mutatja kifelé, egyszerűen mosolyt csal az én arcomra is, és ez már kevésbé rideg gesztus, mint az előző, sok múlik tehát a társaságon is. *
- Rendben, jogos a kérdésed Ginger, de azt hiszem nem tartozom elszámolni valóval. Nem gondolod? * pillantok felé sanda nézéssel, semmi bántót nem mondtam ezzel szerintem, sőt, a hangnem, amiben mindezt közöltem vele sem volt durva, így remélhetőleg nem fog megsértődni. * - Mellesleg pedig irtó gyorsan pótlom az elmaradásaimat, kérdezz csak bátran bármelyik eddig leadott anyagból. * fűzöm még hozzá, ám ekkor egy újabb jogos dolgot vág a fejemhez, mire ajkaim nevetésre nyílnak, de hang nem jön ki a torkomon, hiszen mihelyst megszólalnék, ő teszi ezt helyettem, még vizet is kapok arcomba. Fejem rázom meg kicsit, számomra értetlen ez a helyzet, s bár kedvem lenne utána iramodni, de hogy még egy adagot kapok képembe, az már nem járja. *
- Hé, azért kicsit sokat engedsz meg magadnak, nem? * indulok utána úszva, hiszen ezt akarta, hogy végre mozogjak én is. Gyorsan érem be, de nem áll szándékomban se vissza húzni se semmi, csupán csak mellette lubickolok. * - Mármint laza vagy, közvetlen és ez jó, de nekem furcsa. * nézek most rá zöldesbarna szemeimmel, ismételten nem elutasító szavakat kap, de azért láthatja, hogy nekem nehezebb az efféle oldódás. Csak pár perce ismerem és máris fogócskázzam vele? Az unokaöcséimnek is külön dadus van felvéve, a szüleim páros lábbal rúgnának ki otthonról, ha megszegném a szabályaikat.. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
16 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: