Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-13, 7:32 pm

*Mivel Tarkh után úgy érzem, hogy sokan negatívak lehetnek velem szemben, így hát nem vagyok rest megjegyezni neki, hogy nem akarom ám zavarni, de mimikája igen furcsa dolgokat mutat felém, amelyeket nemsokára szavaival is megerősít, így mosolyodom el hozzá kissé, figyelve is helyes vonásait.*
- Nem abból jött, hanem egyszerűen tapasztalat. Úgy érzem, hogy mindenkit csak zavarok és gondoltam te se leszel kívétel... bár jó lenne. *mosolyodom el most már bizonytalanul, szelíden, de végül rátérünk a bemutatkozásra is, tehát kezem az övébe kerül és még arra is fény derül, hogy egy házhoz tartozunk mind a ketten. Ez pozitív is, de ahogy felmér, az oly idegen, senki sem szokott engem így megnézni, tehát egyértelműen zavarba hoz a dolog és meg is jegyzem, hogy ezt nem kéne, ő pedig elnézést kér, mi újabb meglepetéssel szolgál, de kezdem úgy érezni, hogy megint valami nemes embert kaptam ki. Ide csak ilyenek járnak? Borzasztó, de talán ő mégis másabb, nem fogok általánosítani egy ember után.*
- Semmi gáz, csak fura volt nah. *legyintek rá egyet, végül pedig már rá is térünk arra, hogy miért nem találkozhattunk eddig és szerintem ez az órákban leledzik, amelyeken én még biztosan nem láttam. *
- Öhm, de... igazad van, sajnálom. Csak kíváncsi voltam. *sütöm le szemeimet is zavartan, mivel tényleg teljesen jogos az, amit ő mond, de ahogy hallom a kis hozzáfűznivalóját, úgy csóválom meg a fejemet is.*
- Nem, dehogy kérdezek, nincs ehhez közöm és a te dolgod, hogy mit csinálsz Mathis. *bólogatok is hozzá és amikor a vízbe kerül, én is nemsokára követem és végül egy kis vizet is fröcskölök arcára, majd nemsokára a mozgásra hívom fel a figyelmét, ha már ide jött és meg is indulok, mintha menekülni akarnék előle, de egy kis fröcskölést még kap ám. Viszont ahogy megindul felém és egy újabb kérdést tesz fel, lassítok és végül barnás tekintetét keresem.*
- Sokat? Mégis mi a fenéről beszélsz? Én csak játszani akartam, de ezek szerint te se érted a poént... meg vagyok én áldva az itteni emberekkel. *sóhajtok fel és szemeimet is kissé megforgatom, de aztán valamennyit helyesbít előző állításán.*
- Miért furcsa? Te is valami sárvérűeket lenéző srác vagy? Mert akkor előre szólok, hogy inkább ne is állj velem szóba, mert én bizony az vagyok. *jelentem ki és meg is állok, amikor lábaim már leérnek a medence aljára és kezeimet is védekezően magam elé emelem.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-13, 7:54 pm

- Nem ismersz engem, így nem is tudhatod, hogy hogyan fogok bizonyos dolgokra reagálni, mert az a jövő, én pedig nem ítélkezem csak úgy. * vonom meg vállam, és valami olyasmit érzek szavai mögött, hogy ragaszkodna, de sosem kap megfelelő reakciót senkitől. Persze lehet, hogy rosszul mérem fel a helyzetet és az sem biztos, hogy én leszek a megfelelő alany erre, de ki tudja? Egy esély mindenkinek jár. Be is mutatkozunk, és azért valahol nekem is jó, hogy végre egy háztársam is megismerhetem, mert hát hogy én magamtól bárkivel is haverkodjam.. ez a szó is idegen, nem még hogy a cselekvés. De zavarba is sikerül hoznom, pedig én tényleg nem akartam úgy ránézni, hogy ezt váltsa ki belőle, teljességgel távol álljon tőlem, így hát még jó, hogy bocsánatot kérek, bár ennek hátterében más is áll ugyebár, de nem szándékozom orrára kötni mindezt, majd ha úgy alakul, elmesélek bizonyos dolgokat. *
- Fura? Szóval téged senki nem néz meg? ~ Mert az öreg hiba.. de miket gondolok én? ~ * teszem még hozzá magamban, és lehet, hogy suta így ez a kérdés, de semmiféle bókkal nem toldanám meg hangosan, egyrészt mert nem akarom ismét kellemetlen helyzetbe hozni, másrészt pedig azért se, mert egyszerűen tilos, no comment. Na de a víz most inkább vonz, és be is merülök előbb én, majd ő is, s az érdemi része is megkezdődik a társalgásnak. Kissé ugyan tényleg kimérten reagálhatok, de ő szinte azonnal magára is veszi szavaimat, amire nekem is szólnom kell, hiszen nem így értettem, nem így akartam. *
- Miért sajnálod? Ha annyira dühös lennék rád, vagy bármi, például nem tenném ezt. * teszem mutatóujjaim ajkam két végére, s húzom szám egy mosolyra: bár nem szokásom kimutatni az érzéseimet, ahogyan mosolyogni is ritkán szoktam őszintén, de érezheti, hogy csak neki akarok jót ezzel. * - Szóval ne vedd magadra. * hallható pluszban hangom is, a következő szavakra pedig csak legyintek egyet, részemről a téma lezárva. Ő pedig szintén tovább lép, gondolom én, legalábbis ez a fröcskölés meg kis játék ezt sugallja, amiről megvan a véleményem ugyebár. S úgy érzem, ismét túldramatizálja a dolgokat, ennyire nem érzem magam ellenségesnek, nem értem én a nőket, de tényleg. Vagy csak őt? *
- De értem a poént, ha nem érteném, már rég lehurrogtalak volna és itt hagylak a fenébe. Csak nekem ez nem ilyen könnyű, ennyi az egész. * tárom szét karjaimat, majd engedem őket újból a vízbe, hogy pár dolgot magyarázzak még. Válasza viszont meglep, de nem igazán azért, mert sárvérű, egyenesen hányni tudnék ettől a szótól.. hanem azért, mert olyasvalamit feltételez, ami ismét nem én vagyok. *
- Először is, hanyagoljuk ezt a szót, irtóra lekezelő, nem szeretem. * rázom meg fejem, majd kis csend után folytatom is, különös szemeibe fúrva tekintetem. * - És nem hiszem, hogy kicsivel is kevesebb lennél emiatt emberileg bárkitől, épp ezért utálom ezt a "rangsorolást" vagy mit. A feltételezés pedig olyan szempontból jogos, hogy nemesi származású vagyok, és ha úgy tetszik, arany vérű. A családom szerint kötelességem lenne lenézni minden varázstalan származású varázslót és boszorkányt, de velük ellentétben nekem ez nem megy. Szóval kérlek ne hidd ezt, számomra inkább érdekes és tiszteletre méltó egy ilyen vérű mágus, mint hogy lenézném bármiért is. Óriási nagy balgaság lenne. * mutatok idéző jelet, ahol szükséges, végül pedig ismét egy fejrázás, majd egy vállvonás, s újból a víz alá kerül egész testem, de csak állig, egyelőre nem fogok elúszni előle. *

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 3:55 pm

*Tom kicsit eltévedt ugyan, de végre sikerült megtalálnia a fehér ajtós uszoda bejáratát. Szóval, miután elért ide is, gyorsan benyit az ajtón, s egy kisebb fajta csodálkozás után örömmel konstatálja, hogy senki nincs itt, így kényelmesen tud majd úszkálni pár hosszt. Gyorsan becsukja maga után az ajtót, majd elindul a férfi öltözőbe, hogy átöltözzön. Mikor kilép onnan, egy méregzöld, térdig érő, laza strandgatyát visel, meg persze egy fehér törülközőt, amit a vállára dobott.
Gyorsan papucsában odaslattyog a medence széléhez, majd leteszi a földre a törülközőt és a papucsot, s egy fejessel landol a vízben.*
~ Brr… elsőre kicsit hűvös, de így mindjárt kellemesebb.~ *gondolja mindezt magában, miközben elrúgja magát a medence egyik végéből, s gyorsúszásban szeli át a medencét, majd ha a másik felére átért, akkor egy bukfenc segítségével megfordul, s már megy is vissza.*

Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 4:00 pm

*A mai nap szerencsére teljesen az enyém, nem kell tanulnom se és órára se bemennem, így hát ismét elengedhetem magam és lemehetek az uszodába. Sok szerencsétlenség ért már ott, sok emlékem fűz oda, melyektől legszívesebben megszabadulnék, de ha nem megyek a dolgok elébe, soha nem fogok tudni tovább lépni. Gabe még mindig kísért, még mindig hiányzik, hiszen ő volt életemben az első, nem csak testileg, de érzelmileg is, így picit elszomorodom, ahogy a fehér ajtóhoz érek, de aztán kezem a kilincsre teszem.*
~ Nyugi Vix, nincs semmi baj. ~ * ő hívott csak így, de most valahogy én is így nevezem meg saját magam, miközben végül próbálok nem olyan képet vágni, mint akinek valamiféle világfájdalma van. Tehát benyitok, majd már be is csukom magam mögött az ajtót, így csap meg rögtön a már jól ismert klóros szag és a gőz, de én csak elmosolyodom, szeretem az ilyen helyeket. Barna szemeim körbekémlelik a helyet, majd végül Tom-on állapotom meg, akit elég könnyedén sikerül felismernem, így indulok meg a medence széle felé, várva, hogy a srác oda jusson és le is guggolok, hogy biztosan feltűnjek neki. Öltözetem most teljesen normális, egy hosszú, fekete nadrágból, kényelmes sportcipőből és egy ezüst színű pulóverből áll, vállamon pedig egy bézs színű törölköző található. Hajam kibontva omlik végig a hátamon és mivel úszni jöttem, így arcomon most smink se található. A bikinim természetesen rajtam van, de még nem megyek az öltözőbe, inkább a fiúra várok, aki ha nem is venne észre, amint a medence széléhez ér, kezem hirtelen vállához ér, apró jelzés ez csupán, de ha sikerül felhívnom ezzel magamra a figyelmet, csak lágyan elmosolyodom.*
- Szia! *köszöntöm is őt, majd kezem visszahúzom, nem akarok udvariatlan lenni vagy esteleg zavaró tényező, így is normálisan felhívtam már magamra a figyelmet.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 4:09 pm

*Először nem veszi észre az új jövevényt, csak a hosszokra és az úszás megnyugtató voltára figyel, de mikor valaki megérinti a vállát, elkapja a medence szélét, s felpillant az ismeretlenre. Aki nem is annyira ismeretlen számára, s egy kedves emlék is fűződik az idegenhez, akiben Vixit ismeri fel. Gyorsan letörli arcáról a vizet kezével, hogy jobban lásson, majd a lányra villant egy hatalmas telibevigyort.*
- Szia! Hát te, hogy vagy, mi járatban erre felé? *kérdések halmaza, s közben rájön, hogy az utolsó eléggé nyilvánvaló volt, nem is kellett volna feltennie, de hát ő már csak ilyen. Gyorsan felhúzza magát a medence szélére, és úgy ahogy van, leül.*
- Rég láttalak, remélem nincs semmi gond. *ismét egy kedveskedés, miközben törülközőjével megtörli az arcát meg kócos, jelen esetben vizes haját, hogy ne csöpögjön a szemébe a víz. És tessék, így eléggé viccesen hat, mivel haja szerte szétáll a világ minden tájának irányába.*
- Remélem, úszol is azért, nem csak körbekémlelsz errefelé.*pillant mosolyogva Vixire, miközben reménykedik, hogy a lány is jön vele úszni egy jót. Közben vállát megmozgatja egy kicsit, ahol még látszódik a harapásnyom, amit pár napja kapott abban a fura elvarázsolt kastélyban egy farkastól. Ha a lány megfigyeli, jól kivehető még, hogy igen friss a seb.*

Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 4:17 pm

*Nem akarom zavarni, így inkább meg sem szólalok, csak türelmesen várom, amíg Tom odaér hozzám és amikor ez megtörténik, csak kezemmel lágyan hozzá érek és ahogy figyelem, fel is tűnik ám a srácnak, hogy én vagyok itt, tehát fejemet picit oldalra döntöm, de a vigyor láttán kuncognom kell.*
- Hát én... és szerinted mi járatban? *kérdezem most már én is vigyorogva, hiszen egyértelmű, hogy úszni jöttem, de azért megemelgetem vállamat is, így mozgatva meg törölközőm, hogy tudassam a fiúval, hogy nem dísznek van ám az ott, hanem majd használni is fogom a mai nap folyamán. Ahogy felül, úgy figyelgetem meg egy pillanatra a felső testét, mert hát nem sok pasit láttam én így, de aztán elkapom róla tekintetem és ismét szemeit fürkészem.*
- Nem, nincs, csak unalmas az élet, de most, hogy megkezdődött a tanítás, már minden jobb. *na azért ez egy kis hazugság is ám a részemről, ugyanis Noel, a vámpír ismét elkapott, de a lényeg az, hogy élve megúsztam a dolgot és szerintem erről Tom-nak nem szükséges tudnia, mert ki tudja, hogy milyen reakciókat váltana ki mindez belőle.*
- Természetesen úszom, bár ki tudja, talán a kémlelés se rossz ötlet. *vonogatom meg szemöldökeimet játékosan, célozva ezzel a fiú testére, majd picit összekócolom a haját is játékosan, mivel egyértelmű, hogy nem úgy nézek rá, mint ahogy egy nő szokott egy férfire, hanem teljesen barátként. Na de ahogy most jobban végignézek rajta, szép szemeim egy seben állapodnak meg. Rögtön kinyitom a számat, majd arcom is meglepettséget tükröz, miközben kezem lágyan a sebhez ér.*
- Ezt meg hogy szerezted? Várj... segítek egy picit! *ajánlom fel neki, majd kezem végül a seb fölé helyezem, de nem érek hozzá, hanem csak koncentrálok, így gyűjtve össze a meleget a kezemben, majd a fiú is érezheti mindezt, tehát a hőt, majd pedig a seb ha esetleg fájt, most már nem fog, ugyanis teljesen begyógyul, én pedig picit kimerülten teszem le rá a kezem.*
- Na, talán így már jobb lesz! Viszont akkor várj ám meg, mindjárt jövök, csak átöltözöm. *és már fel is pattanok, hogy a lány öltöző felé siessek, ahol szépen neki is vetkőzöm, majd egy bézs színű bikiniben sétálok vissza a fiúhoz, kezemben a törölközőmmel természetesen, mit most csak leteszek az egyik székbe és már a medence felé is iramodom. Ez a szín tökéletesen passzol kreol színű bőrömhöz, szép, barna hajamhoz és szemeimhez, na meg, a vékony és egyben formás testemet is kiemeli, tehát az összképben remélhetőleg nem lesz kifogás.*
- Jó a víz? *kérdezem, majd mint egy kis cica, lábujjaim a vízbe merítem, így nézve meg annak hőmérsékletét, majd végül Tom mellé ülök és csak lassan csusszanok be a vízbe, de fejem még nem dugom be alá, annyira most nem meleg, még szoknom kell.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 4:42 pm

*Ifjú hölgy kérdésre kérdéssel válaszol, amire Tom csak mosolyogni tud. Hát igen, olyan, mint egy vigyori vadalma. Közben Vixi megemeli a vállát, s ezzel a tudtára adja, hogy ő is úszni jött ám.*
- Ó, szóval a kémlelés se rossz ötlet? Nocsak…*egyik szemöldökét kérdőn felhúzza, s arca is ezt sugallja, de szemeiben tükröződik vissza a játékosság. Ahogy Vixi összekócolja az amúgy is szerteszét álló haját, csak vigyorogni tud egy jót. Hát igen, van ez így. Ráadásul az sem zavarja, hogy a lány jól megnézte magának, hisz ő is, mint barát gondol rá.*
- Ezt? *pillant a sebre.* - Sikeresen egy kis kalandban kaptam, mikor pár nappal ezelőtt a révnél voltam. Valami démonszerű izé támadt ránk, aztán egy fura kastélyban lyukadtunk ki, ahol különváltunk és egy fura alagútba kerültem, ahol elkapott egy farkas. *arról ugyan nem tesz említést, hogy ez amiatt következett be, mert még nagyon sokat kell tanulnia a varázsláshoz, meg persze azt sem teszi szóvá, hogy vajon miért épp egy farkas tűnt fel előtte. Talán majd egyszer ennek a titkát is elmondja.*
- Oh… köszönöm. *mondja meglepődve, miután Vixi kezéből hőséget érez, aminek következtében a seb már nem is fáj, és teljesen jól érzi magát. Közben a lány puha keze is megérinti a heg helyét, ami teljesen eltűnt, s ez kellemes érzéssel tölti el.*
- Rendben, itt várlak tűkön ülve. *teszi még gyorsan hozzá, mielőtt a lány eltűnne az öltözőben, s türelmesen vár, amíg Vixi átöltözik. Mikor visszajön, még a levegő is benn akad a tüdejében, és köpni nyelni nem tud szerencsétlen. Smaragd szemei hatalmasra tágulnak, de azonnal észre is veszi magát, s láss csodát, kissé pirulva gyorsan visszafordul a víztükörhöz, és azt kezdi el nagyon erősen fixírozni.*
- Persze, nagyon kellemes. *válaszol, miközben a lány kiscica módjára kipróbálja a vizet, s egyik lábujját dugja csak bele. Tom ezen őszintén elmosolyodik, rég látott már ilyen vízpróbát. Ő mindig csak belecsobban, aztán majd kiderül, hogy milyen. Miközben ezen töri a fejét, Vixi leül mellé, belelógatja a lábát a vízbe, majd be is csusszan, de még nem merül el. Ő maga is gyorsan becsusszan, de közben el is merül, majd mikor újra feltűnik, vizes haját hátrasimítja fejére, csak hogy ne a szemébe lógjon szokás szerint.*
- Egy verseny? Csak hogy nehogy megfázz a vízben. *komisz pillantás, s ha a lány benne van, akkor azonnal elrúgja magát a parttól, s gyors úszásban kezdi el szelni a vizet.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 4:55 pm

*Egyértelműen csak szórakozásból mondom azt, amit, mert bár helyes ez a fiú, de nem az esetem, akárhogy is nézzük. Ő olyan kedves, aranyos, semmi bunkóság, agresszió nincs benne, semmi felsőbbrendűség, nem úgy, mint Gabe-ben vagy Cainban, szóval ő egy tökéletes barát féle a számomra, amiből úgyis alig van, tehát mindig is örömteli a számomra, hogyha ilyen emberekre bukkanhatok. *
- Csak hülyültem, ne gondolj ennél többet. *nevetek fel, majd kócolom össze a haját is, de ahogy a sebre esik pillantásom, úgy szűkülnek össze szép szemeim is, majd már kíváncsiskodni is kezdek, hogy ezt vajon hol szerezhette a fiú, mert hogy én nem voltam ott, az is biztos és máson nem is láttam ilyen sebeket.*
- Uhh, ezek szerint te se úszod meg a kalandokat, nekem is már volt részem ilyesmikben. *sóhajtok fel, de nem is akarok ismét az incubusra gondolni, tehát elhessegetem a gondolataimat és szépen meg is gyógyítom Tom-ot, majd amikor ezzel megvagyok, csak biccentek felé, hogy nincs mit és végül el is száguldok a lány öltöző felé, ahonnan pár perc múlva már egy bikiniben térek vissza a sráchoz, ki láthatóan végigpillant rajtam, majd elfordítja fejét, én pedig ugyanúgy elpirulok, akár csak ő.*
- Ennyire nem vagyok szép... *buknak ki belőlem a szavak, pedig már kezdem úgy érezni, hogy de, nagyon is szép vagyok, túl sok pasi néz rám így, de végül csak a vízhez lépek, megnézem annak hőmérsékletét, majd lecsüccsenek Tom mellé és irány a víz. A fejem még kint van, de ahogy hallom, nem sokáig.*
- Hmm, miért is ne. De kérek még egy percet. *vigyorodom el, majd nagy levegőt veszek, bebukom a víz alá, barna tincseimen simítok ott végig, hogy szokjam a vízet, majd végül ismét felbukkanok.*
- De nem fogadunk semmiben, ezt előre kikötöm! *oh, persze, hogy ismét egy emlék idéződik fel bennem, amikor fogadtam és vesztettem és egy csókom bánta egy olyan srácnak, aki meg sem érdemelte. Tehát csak Tom-ra mosolygom, készen az elrugaszkodásra, tehát lábam a víz alatt már a medence szélének van támasztva.*
- Egy... kettő... hááárom! *és már meg is indulok, méghozzá a víz alatt haladva, de aztán felbukom levegőért és gyors úszásban folytatom tovább az utat. Kíváncsiságom viszont győzedelmeskedik, így időről időre Tom felé kukucskálok, hogy ő vajon hol tart, megelőzött-e már vagy esetleg én állok nyerésre.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 5:09 pm

- Ne aggódj, nem fogok. *vigyorodik el, miközben a lány összekócolja a haját, majd miután meggyógyított a sebet és válaszolt, Vixire pillant.*
- Hát igen, pedig kivételesen nem magamnak kerestem a bajt. És veled mi volt? *kérdez ismét, miközben figyeli a lány minden mozdulatát, rezdülését. Közben Vixi felpattan, és elmegy átöltözni, s mikor visszajön, Tom reakciója nem kerüli el a lány figyelmét. Ahogy Vixi leül mellé, majd belecsobban a vízbe, Tom is követi.*
- De igen, szép vagy, nem értem, miért kár tagadni ezt! *pillant kedvesen a lányra, s már bent is vannak a vízben, startra készen. Megvárja, míg a lány bevizezi a haját a víz alatt, majd mikor feljön, gyorsan elhelyezkednek mind a ketten.*
- Maximum annyiban fogadhatunk, hogyha te nyersz, akkor kapsz egy csontropogtató ölelést meg gumicukrot. Ha én nyerek, akkor ugyan ez fordítva. Mit szólsz? *pillant csintalan szemekkel a lányra, s miután Vixi válaszolt és elszámol háromig, már rugaszkodik is el, és hasítják a víz felszínét egymást nem messze. Ahogy a lány figyeli, hogy merre halad, úgy Tom is néha Vixire pillant, hogy vajon merre járhat.
Nem sok kell hozzá, és elérik a túlpartot, de Tom cseles, így később nyúl a párkányhoz, mint Vixi, s ezzel a lányt hagyja nyerni.*
- Jó úszó vagy, az egyszer biztos. Na, kell az ölelés és a gumicukor? *néz kérdőn a lányra, de látszik, hogy csak játszik egy jót és persze nem akar semmi rosszat vagy félreérthetőt tenni. Egyszerűen ez egy baráti gesztus a részéről.*
- Ja, jut eszembe. Majd néha tudnál velem gyakorolni, persze csak ha van időd, hogy segíts felkészülni az órákra meg úgy egyébként a varázslásra? Sajnos elég csúnyán leszerepeltem, mikor a kastélyban voltunk, ahol a sérülést is kaptam. Benne vagy? *nagy boci szemeket mereszt, mint egy kedves kiskutyus, és ha ezen Vixi nem neveti el magát vagy megy bele a dologba, Tom lehúzhatja a rolót. Akkor más taktikát kell majd bevetni a női szívek megnyerésére. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 5:21 pm

*Nem irígylem, amiért neki is meg kellett tapasztalnia mindazt, amik a Mysterioval járnak. Aki itt tanul, arra veszély leselkedik, nem is kevés, de ahogy visszakérdez, úgy csóválom meg a fejemet is kissé.*
- Én már nagyon sok zűrbe belekeveredtem... voltam a jövő egy részében is, vámpírok is lakmároztak már belőlem és egy incubus is... *itt elpirulok és csak kicsit lesütöm a szemeimet. Tom ha tudja, mik is azok az incubusok, sejtheti, hogy mit tett velem, csoda, hogy túléltem a dolgot, de örök szégyenfolt marad az életemben, amiért magáévá tett egy démoni lény, én pedig csak engedtem neki, szinte nemet se tudtam mondani, minden úgy volt, ahogy azt Nikolai szerette volna. Szánalmas emberi lény vagyok egy ilyen lényhez képest, de hát ezzel jár az emberség. Inkább maradok ez, mintsem átalakulok valami szörnyűvé. Na de az átöltözést sem húzom sokáig, így hát egy kis zavart pillanat az, ami bekövetkezik újbóli érkezésem után, én pedig egy kis megjegyzést is teszek arra, hogy annyira nem vagyok szép, hogy így kelljen rám néznie, de miután a vízben vagyunk, Tom jól láthatóan megcáfolja ezt.*
- Mert a szépség egyben átok is! Mindenki csak ki akar használni és soha nem fogok olyan fiút találni, aki igazán szeret, magamért. *pillantok bele szomorúan Tom szemeibe, mivel már nem egyszer jártam meg és úgy is érzem, hogy felesleges ez a külsőm, amikor mindig ilyen helyzetbe kerülök. Na de ideje lenne az úszásra koncentrálnom, így jelentem ki, hogy nem fogadok, de ahogy hallom a szavait, elgondolkodom rajta és végül lágy mosoly fut át arcomon.*
- Rendben, megegyeztünk! *bólintok végül rá, hiszen egy ölelés jól jönne, rég kaptam már olyat, főleg őszintén valakitől, tehát végül elmosolyodom és nemsokára már meg is indulunk, így kezdődik meg a verseny, én pedig mindent beleadok ám, bár egy kis bemelegítés nem ártott volna. Viszont Tom-nak igaza volt, már nem fázom legalább és kezem elsőnek ér hozzá a párkányhoz, így sóhajtok fel, ahogy ismét friss levegő tódul a tüdőmbe. *
- Persze, hogy kell, de a gumicukorért most nem megyek le a városba, szóval azt egyedül kell beszerezned. *világítok rá a dologra, majd várom, hogy Tom megöleljen, hogyha akar, mert hát ő neki kéne most elméletileg és amúgy sem tudom, miképp is közeledjek hozzá, főleg ilyen kevés ruhában. *
- Gyakorolni? Persze, szívesen segítek és majd viszem Seinát is. Tudod, ő a famulusom és szerintem szintén a segítségünkre lehet majd a jövőben. *egy picit elgondolkodom azért a szavaimon és mivel tudom, hogy Tom elsős, így azért van mit hozzáfűznöm.*
- Halotti mágiából túl jó nem vagyok, de azért segítek, ha tudok, de jelmágiát és toxicológiát viszont nem javaslom, mert azokat nem szerettem tavaly sem. Szóval ezt a kettőt kívéve állok rendelkezésedre. *kezdek el kényelmesen háton is úszni idő közben, de azért meglep, hogy Tom ennyire nincs tisztában a mágia használatával, így azért egy kérdés kikívánkozik belőlem.*
- Egyébként tiszta vérű mágus vagy? *na igen, lehet, hogy nem a legjobb kérdés vagy nem a legjobbkor, de jobb később megtudni, mint soha a választ.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 5:37 pm

- Huh.. az kemény lehetett. De nem ítélkezem ez miatt, bárkivel megeshet. Nézz csak rám, még egy farkast sem voltam képes normálisan elintézni. *pillant kedvesen a lányra az incubusos dologra gondolva, majd mikor Vixi a vízben van, válaszol a szépséggel kapcsolatos állítására.*
- Szerintem biztos találsz, emiatt ne aggódj. Ha meg eddig így ment, legalább ha eljön az igazi, akkor igazán meg tudod majd becsülni őt. Hidd el nekem, soha nem késő. Egyébként is, ami nem öl meg, az csak erősebbé tesz, nemde? *néz a lány szomorú szemeibe, s reméli, hogy ezzel sikerült azért valamivel megnyugtatni egy kicsit ilyen téren. Közben akkor jön az úszás is, és a feltett fogadás tárgya, amire hála égnek, Vixi igent mond. Azért ebben reménykedett, hogy nem lesz gond.*
- Ó, nem kell azért lemenni a városban, mindig van nálam. Biztos, ami biztos alapon, legyen mit rágcsálni, ha unatkoznék. Remélem nem baj, hogy mugli gumicukor. *kérdőn felhúzza a szemöldökét, miközben figyeli a lány reakcióját, s ő maga is megkapaszkodik a párkányban, hogy el ne süllyedjen, majd odahajol a lányhoz, és megöleli. Nem túl szorosan, nehogy félreértse, de azért elég határozottan ahhoz, hogy Vixit rávilágítsa arra, hogy vannak még normális pasik a földön, akik képesek tisztelni a nőket.*
- Az király lenne. Igen, tudom Seina kicsoda, nem emlékszel, mikor abban a kertben voltunk, és ő megpróbált egy illúziót, hogy megijesszen? Tényleg, ő most hol van, nem látom sehol. *néz körbe a medence környékén, hátha elnézett valamit, de az állatot nem látja sehol.*
- Az nem baj, ha nem megy mindegyik annyira, de ha a többiben tudsz segíteni, már az is nagyon-nagy előny a számomra és persze nagy segítség. Amit még nem tudok, hogy hogyan hálálom majd meg a fáradozásaitokat Seinával. *gondolkodik el, miközben Vixi háton kezd úszni, majd Tom is mellé lebeg, de ő maradt függőleges helyzetében, így tartja fenn magát a vízen. Viszont a kérdésre kissé meglepődik és elfelejt rúgni a lábával így egy pillanatra lemerül a víz alá, majd miután ismét feltűnik, a lányra pillog.*
- Nem igazán… félvér vagyok. *kissé feszülten válaszol, de ez inkább abból adódik, hogy ne nézze le érte a lány. Sajnos nem igen szereti az aranyvérűeket, mert ők mind lenézik meg hasonlók, és a múltkor kiderült, hogy Vixi az. De persze ő kivétel a fiú szemszögéből, így reménykedhet abban, hogy emiatt nem szakad meg a baráti kapcsolatuk. Sokszor járt már így, hogy ez gondot jelentett másoknak.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 5:49 pm

*Csak párat pislogok a fiúra, majd végül picit el is mosolyodom, miközben Tomot hallgatom.*
- Bárkivel? Én azért ezt nem hiszem... csak én lehetek ennyire szerencsétlen. *sóhajtok fel kissé, miközben továbbra is a szép szemeket figyelem, de ahogy újból saját példájával jön elő, csak kezem egy pillanatra az övére teszem.*
- Majd idővel menni fog, senki se tökéletes... én se láttam át az incubuson, az orromnál fogva vezetett. *próbálok valamit javítani a helyzeten, talán sikerül, talán nem, nem tudom igazán, de végül ez után a pasikat is szóba hozom. Lehet, hogy nem pont egy hímnemű egyeddel kellene mindezt megbeszélnem, de nah, most nagyon is úgy érzem, hogy Tom erre megfelelő ember, így osztom hát meg vele bánatom, de a válasza ismét pozitív. Kezdem úgy érezni, hogy nála optimistább embert nem is ismerek.*
- Csak azért rossz így, de próbálok én is pozitív lenni, akár csak te. *bólintok rá a dologra, majd meg is kezdődik a verseny, melyet szerencsésen én nyerek meg, ami azért jól esik és nem a tét miatt, mert az szinte semmi. Viszont a gumicukorért most nincs kedvem elmenni a városig, de ahogy hallom, erre nincs szükség, Tom készült.*
- Oh, nem is tudtam, de akkor most már tudom, hogy kihez kell fordulni! Amúgy meg nem baj, azok is finomak. *döntöm meg fejemet is, jelezve a srác felé, hogy szoktam mugli dolgokat is fogyasztani, elvégre a hús se szokott kimászni a tányéromból. Na de jön az ölelés is, mely egy picit furán érint és cseppet bele is pirulok, de azért kezeimmel átölelem a fejét és fejemet a vállára hajtom egy rövid ideig. Jól esik most mindez, de a világért se árulnám ám el, tehát miután elereszt, csak elmosolyodom, majd barna tincseimet is hátrébb seprem arcom elől és végül a tanulásra térünk rá, melynek örülök is, főleg most, az ölelés után, hisz kínos lett volna a csend.*
- Jaj, tényleg, de hülye vagyok, tényleg ismered. Csak kiment a fejemből... egyébként nem tudom, valamerre mászkál. Nem vagyunk ám összenőve. *vigyorodom el, hiszen ő egy teremtett lény, nem pedig a testem egy része vagy esetleg a lelkemé, tehát oda megy, ahová csak akar.*
- Nem kell meghálálni, nekünk se árt a gyakorlás. Így is elgondolkodtató, hogy benevezünk most erre a párbajszakkörre. Bár rosszul viselném, hogyha esetleg veszítenénk. *húzom el a számat, majd végül úszkálni kezdek, de még akad egy kérdés, mely megfordul a fejemben és ahogy nézem Tom reakcióját, igen csak meglephettem, így nemsokára én is függőleges helyzetbe helyezkedem.*
- Oké... *bólintok rá válasza hallatán, de ahogy figyelem őt, csak picit elmosolyodom.* - Hé, engem nem zavar, csak megkérdeztem. Nincs bajom a félvérekkel, bár azt nem tagadom, hogy azokat nem kedvelem, akiknek a szüleik muglik... Nem értem, hogy tartozhatnak a mágustársadalomhoz, de vele nincs gondom, oké? *hülye is lennék, hogyha ez miatt tolnám el magamtól, amikor már fontossá vált, tehát csak nyugodtan kezdek el most már mellúszásban úszkálni, de fél szemem Tomot figyeli.*
- Amúgy hogy tetszenek a tanórák? *tudom, hogy idősebb, mint én, de bizonyára idén más jellegűek az órák, mindig mások és most valami témát akarok hirtelen, amivel elterelhetem az előzőt.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 6:19 pm

- Akkor ketten vagyunk ilyen szerencsétlenek. *vigyorodik a lányra, majd mikor Vixi kedvesen a kezére teszi a kezét biztatás képen, elmosolyodik. Jól esik neki, hogy van, akiben itt a suliban megbízhat.*
- Hát igen, mindig van nálam, fő a biztonság. *nagy bólogatások közepette mosolyog a lányra, mint egy öt éves kiskölyök, de nem is baj. Legalább mindketten jól érzik magukat.*
- Semmi gond, megesik az ilyen. Á, szóval nem vagytok összenőve? Mondjuk furcsa is lenne. *gondol bele, és elég fura arcot vág, miközben felrémlik előtte a kép, ahogy Vixi és az állat össze vannak nőve. Ezen persze elneveti magát, s megrázza fejét, amiből így jó sok vízcsepp csapódhat a lánynak.*
- Elég abszurd dolog. De én azért majd szeretném meghálálni. Mondjuk egy-két vacsora vagy finom ebéd? Melyiket szeretnéd majd? *pillog szépen a lányra, mikor Vixi megemlíti a párbajszakkört, amire csak egy szemöldökhúzás felel. Az utolsó kérdésre kissé elbizonytalanodik, de miután válaszolt, a lány reakciója megnyugtatja, így ismét mosolyog.*
- Akkor jó, most megnyugodtam. Tudod, vannak olyanok, akiknek ez nem tetszik, és hiába vagyok velük teljesen normális, addig, amíg nem tudnak róla, ők is jó fejek, de miután elmondom, hogy mi a helyzet, egyszerűen otthagynak, mintha levegő lennék. *szomorúan pillant Vixire, miközben kiúszik a medence szélére és felül a párkányra.*
- Az órák? Hát még nem tudom, az elsőről sajnos lemaradtam, de majd ma megyek Jelmágiára, és kíváncsian várom, hogy vajon mi lesz. Tényleg, neked most milyen óráid vannak, hogy tetszenek az újak? *kérdez vissza, miközben figyeli, ahogy a lány úszkál a medencében. Ő maga kényelmesen hátratámaszkodik a két kezére, s lábával kavarja fel a vizet maga előtt.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 6:52 pm

*Nem érzem úgy, hogy bármi miatt is hálálkodnia kellene, így hát egyértelműen közlöm is vele mindezt, de amikor hallom, hogy Tom egyáltalán nem így gondolja, sőt, még valamiféle vacsorával vagy ebéddel is megajándékozna, picit meglepődöm szavain.*
- Inkább a vacsi, az a biztosabb és köszi. De ugye ez nem randi lesz? *pislogok rá kíváncsian, mivel nem érzem úgy, hogy annyira menne az nekem, tehát jobb szeretném előre tisztázni a dolgokat a fiúval, tehát hogy egyikünket se érje se csalódás, se meglepetés azon a bizonyos vacsorán. viszont mindezek után eszembe jut egy furcsa kérdés, tehát meg szeretném tudni, hogy milyen vére is van Tomnak, de nem rosszból, puszta emberi kíváncsiság mindez és amikor meghallom, picit én is megnyugszom, hasonlóan hozzá.*
- Sok ilyen van, de velük nem kell foglalkozni, ők nem érdemlik meg a társaságod és a barátságot. Erre mondom én, hogy nem kell és nem is lehet mindenkivel jóban lenni. *nekem tökéletesen megfelel ez a dolog, hogy csak azzal vagyok jóban, aki rá is szolgál a dologra, de ebből igen kevés ember van, nem engedek bárkit közel magamhoz és még nehezebben bízom meg valakiben. Na de azt hiszem, hogy elérkezett a témaváltás ideje, így hát rátérek az órákra és ahogy hallom, Tom ma megy be az elsőre, amire széles mosoly a válaszom.*
- Nahát, akkor sok sikert! Bár én a jelmágiát nem szerettem, de neked talán tetszeni fog. *mi sem vagyunk egyformák, tehát meg kell adni a lehetőségét annak, hogy talán Tom ellesz majd az órán. Akad ám azért még kérdése a fiúnak, nagyon kíváncsi szerzet, de ez szimpatikus benne, nem rejti el a véleményét és a gondolatait.*
- Eddig tetszenek és van terramágia, pyromágia, tiltott mágia, démonológia, vérmágia és rítusmágia. Igazából mindet várom, de egyenlőre a Pyro a legjobb, bár még csak ebből volt megtartva óra és terrából. *mesélgetek neki, de végül kimászom a medence szélére, majd kicsavarom dús tincseimből a vízet és a törölközőmhöz lépek.*
- Viszont ha nem bánod, én most magadra hagylak, mert akad délutánra még egy kis elintéznivalóm! Nagyon örülök, hogy ismét összefutottunk és sok sikert az első órádhoz! *kacsintok rá, majd magamra csavarom a törölközőm és megindulok az öltöző felé, ahol csak felkapom a cuccaim és azokkal a kezemben térek vissza a keleti főtoronyba.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-18, 7:02 pm

- Rendben, akkor vacsora lesz. És ne aggódj, nem randi, hanem baráti vacsora, nem több. *mosolyog a lányra, s reméli, így már Vixi nem érti félre a dolgot, és ezzel megnyugtatja a lányt.*
- Na igen, én is törekszem erre, hogy ne foglalkozzak velük. Nem éri meg. *pillant Vixire, miközben hálás a lánynak, hogy ilyen rendes vele és megérti a helyzetét. Lehet, valamiben mégiscsak hasonlítanak egy kicsit.*
- Remélem, és kíváncsi vagyok nagyon. Fura lesz így, de nem is baj. Jobb későn, mint soha. *vigyorog, mint a vadalma, s figyelmesen hallgatja közben Vixit. Ahogy a lány felsorolja, hogy milyen órái vannak, szemei elkerekednek, s csak ámulni és bámulni tud nagyon. Elég vicces látványt nyújt így.*
- Az nagyon király lehet. Na, már csak ezért is megéri hajtani, az egyszer biztos. Főleg, miután csak úgy meggyógyítottad a vállam. *beszél, közben Vixi kimászik mellé a vízből, kicsavarja hosszú barna haját, s felkel, mert mennie kell. Tom is felpattan gyorsan, a vállára dobja a törülközőjét, amit a földről vett fel, majd a lányra pillant.*
- Köszi, aztán majd még látjuk egymást, az egyszer biztos. *mosolyog, s figyeli, ahogy a lány bemegy az öltözőbe, majd pár perc múlva a cuccaival együtt tér vissza, s már távozik is a fehér ajtón keresztül. Tom csak megcsóválja mosolyogva a fejét, majd ő maga is elmegy a férfi öltözőbe, gyorsan felkapja a ruháit, úgy ahogy van, és felsiet a hálójába, mert még le kell zuhanyoznia és átöltöznie a Jelmágia óra előtt. Oda csak nem mehet le klórosan.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 1:31 am

*Az utóbbi időkben kezdek rászokni, hogy egyre több és több időt töltsek idelent, az uszodában, na meg, az egészhez az is hozzátartozik, hogy nem akarok kint lenni éjszaka Seol szigetén, mert Noel valahogy mindig rám talál. Félek igen, mert nem vagyok a játékszere és szerencsére már hetek óta nyugtom van tőle. Szóval ezért is lennék most itt, a medence szélénél állva és egyre beljebb sétálva a kellemesen meleg vízbe. Egy fekete színű bikini van most rajtam, mely szépen simul bőrömre, kiemelve minden domborulatomat, láttatni engedi kreol bőrömet is és most arcomon sincs smink, szép szemeim teljesen természetesek, akár csak dús, hosszú hajam, mely most a víz felszínére tör, ahogy én már nyakig benne is vagyok, majd végül lebukom, bevizezem egész testem és már mehet is az úszás, méghozzá a víz alatt először. A medence széle a cél, majd vissza és ezt folytatom, amíg ki nem fáradok, akár órákon át is, ha úgy alakul, hiszen a szép testért tenni is kell és én ezt nem vagyok rest végre is hajtani érte, fontosnak tartom a megjelenésemet.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 1:53 am

*Eléggé későre jár már, lassan az éjfél közeleg, s bár a kastély nagy része már elcsendesedett, én még távol állok az alvástól. Olyannyira, hogy nem is gubbasztok a szobámban, hanem inkább kihasználva ezt a nyugalmat az uszoda felé veszem az irányt. Nem vagyok egy túl nagy úszkálós emberke, de néha azért én is szeretek megmártózni a vízben, itt pedig elég szép az uszoda, na meg ami nagy előny, hogy ilyen későn már minden bizonnyal üres. Ha valaki még fent is van, az se hiszem, hogy pont most akarna csobbanni egyet. Öltözékem ettől függetlenül egy fekete bőrnadrágból és ingből áll, ám ez most egy egyszerűbb darab, nem díszítik láncok. Lábamon bakancs helyett most csak kényelmes bőrcipő foglal helyet, vállamon pedig egy fekete kis táska lóg, melyben az úszáshoz szükséges holmik vannak. Pálcám természetesen nem a zsákban van, hanem oldalamon pihen, hisz ott van a legjobb helyen, ahonnan szükség esetén hamar levehetem. Ahogy a folyosókon haladok, az összes teljesen kihaltnak tűnik. Úgy tűnik, ma tényleg mindenki alszik. Vagy mégsem. Most, hogy belegondolok, péntek van, Seolon pedig ott a Pokol szája club. Minden bizonnyal ott is vannak jópáran, de nekem csak az a lényeg, hogy most nem itt. Az utolsó lépcsőfokok után már rá is fordulok az utolsó folyosóra is, melynek végén pár pillanattal később már be is nyitok. Eleinte nyugodtnak és csendesnek tűnik minden, így becsukom az ajtót, s úgy indulok beljebb egy pad felé, ahová lecuccolhatok, de ekkor hallom meg a vízcsobogást, így fehér hajam hirtelen libben meg, ahogy egy szempillantás alatt megfordulok, s máris pálcát ragadva meredek a hang irányába.*
-Remek, hát mégis van itt valaki... *morgom az orrom alá, de ahogy jobban megfigyelem az vízben lévő személyt, egy pillanatra feltűnik a medence szélénél, de aztán ismét a vízbe bukik, hogy tovább ússzon. Fogalmam sincs, hogy ki lehet ez, annyit sikerül nagyjából kivennem, hogy egy lányról lehet szó, annak viszont cseppet sem örülök, hogy pont most van itt, de talán ez ellen tehetek valamit.*
-Levicorpus. *ejtem ki az igét, mikor a célszemély a medence közepénél jár, így a következő pillanatban már el is kapom bokáját, s annál fogva emelem ki a vízből.*
-Ma zárt körű buli van az uszodában, szóval ha lennél szíves magadtól lelépni, akkor jobban járnál. *morgom, a víztől csöpögő test felé, akit még mindig nem ismerek így fel, de tényleg marhára nem örülök, hogy pont azt az egy időpontot találta meg az úszásra, amikor én is lejövök.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 2:02 am

*Az ember azt hinné, hogy teljes a nyugalom és az uszodába nem járnak olyan illetők, akikkel nem jó összefutni az éjszaka közepén, mert én nem egy ilyet ismerek. Na de most úgy tűnik, hogy a sok uszodás konfliktusom ellenére, manapság ez a negatívum kezd elpárologni, tehát most már egész jól el tudok dumálni ezen a számomra átkozott helyen, ugyanis a sors fintora, hogy mindig itt vitázom valakivel. Na de mivel a víz alatt vagyok, így azt se hallom, hogy valaki más is van idebent, tehát csak akkor térek észhez, tehát veszem észre mindazt, ami nyilvánvaló, amikor elhangzik az átok, majd hirtelen a vízből kiemelkedem, bokám pedig már a levegőben lóg, akár csak én magam. Hirtelen kezdek el kapálózni és fel is sikkantok halkan, fogalmam sincs, hogy mi történhet, főleg Oroszország után, így kreol bőröm picit fehérebb lesz pofimnál, de ahogy körbenézek és barna hajaimat is eltűntetem arcom elől, tehát most a vízbe lóghatnak, ki is szúrom azt a pimaszt, aki ezt teszi velem.*
- Hé, tegyél már le! *akadok ki rögtön, de ahogy szembesülök szavaival, tehát hogy húzzak el innen magamtól és fenyegető szavaival, csak picit fészkelődöm, mivel így, fejjel lefelé nem csak kényelmetlen, de minden bájom még szebben látszik, tehát el is pirulok Cain láttán és kissé rosszul is esik, amit mond. De hát miért? Nem írt vissza a sütire, azóta nem beszéltünk, tehát egyértelműen azt akarja, hogy hagyjam békén.*
- Ahhoz előbb le kéne tenned, hogyha annyira azt akarod, hogy távozzam! *jegyzem meg morogva, mert így semmit se tudok tenni ellene, az itt a probléma, inkább csak próbálom összébb húzni magam, de ez ebben a pózban szinte lehetetlen, tehát tekintetét kerülöm kissé, mivel igen kínos helyzetbe hozott ismételten, egy olyan szituációban, ahol újból ő a jobb, nekem meg azt kéne csinálnom, amit mond, de higgye csak el, hogy úgy lesz, de amint kienged engem ebből a fogságból, megjárja ám, pálca nélkül is beverek neki egyet, azon ne múljon és még pirosabb lehet felőlem a szeme.*
~ Csak nyugi Vixi, előbb el kell, hogy engedjen. ~ *nyugtatom magam, mert ha tovább hisztizek, akkor biztosan itt tart még jó darabig, rajtam élvezkedve.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 2:18 am

*Mivel ilyenkor már szinte az egész iskola kong az ürességtől, vagy legalábbis a néma csend uralkodott el mindenhol, így nem is gondolom, hogy a medencét is meg kéne néznem, mikor belépek az üresnek hitt uszodába. Amíg az illető a víz alatt van, addig semmit nem hallok ittlétéből, amint viszont felbukik, máris rászegezem pálcám, s úgy tekintek felé. Az első reakcióm csak azért volt, mert meglepett, s fogalmam sem volt róla, hogy ki vagy mi van itt, most viszont, hogy már tudom, hogy egy másik diák, az a fő gondom, hogy eltüntessem innen. Nem fogok csak úgy bárkivel úszkálni, na meg albínóságomat se tárom közszemlére bárkinek. Egy pillanatig még agyalok, hogy mit is tegyek pontosan, majd végül villan a pálcám vége. az úszkáló pedig máris lebegni kezd a bokájánál fogva. Bár ezt már a vízben úszó alakról is láttam, de mikor az illető felsikkant, már teljesen megbizonyosodok róla, hogy egy lányról van szó. Azt viszont nem tudom, hogy a sokszáz közül éppen melyikről, mivel nincs is sok ismerősöm, na meg amúgy is, ebben a pózban hirtelen fel sem ismerem a másikat. Amikor viszont az megszólal, szemeimmel hunyorítani kezdek, s úgy figyelem meg a lógó lányt. Még kijelentem neki, hogy mihamarabb le kéne lépnie, de a következő mondatát hallva már biztos leszek abban, hogy kivel is van dolgom.*
-Vixi? *magam sem értem, miért kérdezek rá, ha már tudom, hogy ő az.*
-Te meg mit... Bocs. Liberacorpus. *villan meg ismét pálcám, így vissza is engedem őt a vízbe, s bár nem ez volt elsődleges célom, azért szemeim végigpásztázzák a szép testet, mielőtt az ismét elmerülne a vízben.*
-Mit csinálsz te itt? *lépek közelebb a medencéhez, majd kissé megcsóválom a fejem.*
-Ne haragudj, nem tudtam, hogy te vagy. *szólok még felé, megállva a medence szélénél, onnan tekintve be rá.*
-Minden rendben? *érdeklődök még, s kissé kínos is most ez az egész, főleg azok után, hogy ő itt az egyetlen ember, akivel jóban vagyok, s hosszú ideje nem találkoztunk, erre így köszöntöm.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 2:26 am

*Az ember csak egy kis nyugodt úszkálásra vágyik, erre meg ezt kapja. Hát puff... jól megjárom én itt mindig, már tényleg kezdek beletörődni és megszokni a dolgot, szóval a bokám a magasba lendül és vele együtt én magam is, de amikor ráismerek a fiúra, aki ezt tette velem, először mérges vagyok rá, de aztán úgy érzem, biztosan nem kíváncsi rám, talán az a süti túl sok volt, nem kellett volna, na de a lényeg, hogy előbb ki kéne szabadulnom innen. Ahogy nevemet hallom, csak felsóhajtok, bár a fejem egyre pirosabb a belé áramló vértől és a kellemetlen helyzettől egyaránt.*
- Bizony, én vagyok... Leengednél végre vagy egész nap így kell lógnom? *teszem fel a nagy kérdést egyre dühösebben, de aztán hallok még pár szót, végül pedig a vízbe placcsanok. Pár másodperc kell, amíg összeszedem magam és ismét a víz felszínére kerülök, így köhögök egy picit, majd úszom a medence széléhez is, ahol már Cain vár, én pedig csak eleinte felnézek rá, még nem érzem úgy, hogy nagyon ki kéne mennem onnan, talán itt biztonságosabb, bár az a pálca a kezében nem nekem kedvez.*
- Úsztam éppen, amíg meg nem támadtál! Mégis mi volt ez? Ennyire gyűlölsz, hogy folyamat piszkálnod kell? *kérdezem és most már kezeim a hideg kőre kerülnek, így tolom ki magam a vízből, majd térdelek fel és már fel is pattanok, mielőtt őfelsége azt hinné, hogy előtte akartam térdepelni. *
- Hogyne lenne, menjél csak, tiéd a medence, már itt sem vagyok... *lépek is el mellette, a szemébe nézve egy pillanatra, majd amikor mögé kerülök, már csak azt érezheti, hogy bizony teljes erőmből lököm bele a vízbe és mivel elég közel volt annak széléhez, így biztosan sikeres is ez a művelet és onnan nézek ki rá gonosz mosollyal az ajkaimon.*
- Már picit unom a játékaid, azt hittem, hogy jóban vagyunk. *morgom még oda neki, de aztán nem szórakozom én itt tovább, inkább az öltöző felé indulok, jó lesz inkább távozni, majd visszajövök reggel, akkor talán már nem lesz itt.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 2:45 am

*Én is csak egy kis nyugodt úszkálást terveztem ma estére, semmi mást, de mikor kiderül, hogy bár az épület többi része kong az ürességtől, az uszodában pont lennie kell valakinek, hogy még véletlenül se úszhassak egyedül kedvemre. Fel is húz ez az egész, így egy varázslattal rángatom ki a lányt a vízből, nem is sejtve, hogy Vixi akadt az idézőjeles horgomra. Eleinte fel sem ismerem így csurom vizesen, de hangja elárulja, hogy ő az, így kissé megilletődve pillantok rá. Ahogy hallom szavait, mihamarabb le akar jutni, így bár belekezdek egy mondatba, de gyorsan leengedem, kissé gyorsabban is, mint akartam, így a sima leeresztés helyett csobban egyet a lány a medencében. Miközben ő a vízből evickél fel köhécselve, én a medence széléhez sétálok, onnan kérdezgetve őt. Hamarosan ő is odaúszik elém, s onnan felel, egyelőre még a vízből.*
-Hogy gyűlöllek? Pont téged? *pislogok rá furcsán nézve, hisz megérthetné, hogy félreértés volt, nem tudtam, hogy ő az, de úgy tűnik, ő máshogy gondolja.*
-Mondtam már, hogy bocs. Amúgy meg mikor szekállak én folyamatosan? *kérdezek vissza, hisz a legutóbbi találkozásunkkor is csak azért bántottam, mert ő provokálta ki belőlem. Nem értem, mire céloz most, de ahogy kimászik, kissé félreállok, hogy elférjen, de egy pillanattal később már szemtől szembe nézünk.*
-Vixi, mondtam, hogy nem neked... *kezdek bele, utána is fordulva, arra viszont nem számítok, hogy be akar lökni a vízbe, így hirtelen csak két kezét érzem meg mellkasomon, amikkel erőset lök rajtam, így szemeim elkerekednek, majd Krisztus pózban dobok egy hatalmas hátast ruhástól a vízbe. Nem vagyok egy nagy darab, de egy adag víz így is szépen kiloccsan a medencéből, én pedig csak kapálózva igyekszek feljutni a víz tetejére. Hófehér hajam a fejemre és arcomra tapad, ahogy köhögve kiemelkedek a vízből, s közben már hallom is a lány szavait, de egyelőre jobban leköt az, hogy a pálcám a medence aljára süllyedt.*
-Ez megzakkant... mi a francot beszél? *morgom magam elé, mikor beviharzik az öltözőbe, majd lebukok a pálcámért, amit felkapva a medence széléhez úszok, s kissé nehezen ugyan a ruhák súlyától, de kimászok a medencéből. Ömlik belőlem a víz, s hangos cuppogással caplatok végig a öltözőig, aminek rögtön fel is tépem az ajtaját. Mit nekem, hogy ez a lányoké, és talán ő is már öltözik, ez akkor sem így működik, így már be is rontok utána.*
-Mégis mi a fene ütött beléd? Mi volt ez az egész, mi? * kérdem eláztatva az öltöző padlóját.*
-És mit beszélsz a folyamatos piszkálásról? Mikor szekáltalak utoljára? *kérdem kissé ingerülten, mivel az egy dolog, hogy az iménti miatt beszól, de a visszamenőleges dolgokat tényleg nem értem.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 2:54 am

*A vízbe érkezésem nem éppen a legkellemesebb, de azért túlélem és szépen a fiú felé is úszom a vízben, de nem mászom ki azonnal, inkább pár szóval fordulok hozzá, de a szavaira csak felnevetek, nem szépen, inkább idegesen.*
- Mi ez a pont engem? Most úgy csinálsz, mintha más lennék a szemedben, pedig ugyanolyan vagyok, mint itt bárki, ezt mindketten tudjuk. *áh, felidegesített engem ezzel az egésszel, de mégis mit vár egy spanyol lánytól? Hogy majd hagyja magát és szépen mosolyog? Áh, azt elfelejtheti, tehát szépen ki is mászom a vízből és úgy nézek bele fehér szemeibe.*
- Mindig szekálsz, neked fel se tűnik? Ahj, eddig volt békém, amíg nem futottunk össze. *világítok rá a dolgok lényegére, majd amikor hallom, hogy igazából mindenkivel ezt tette volna, semmit se javít a helyzetén és pálca híján bizony már meg is indulok felé és mivel tényleg nem túl nagydarab és valószínűleg meglepetésként is éri támadásom, így lököm be a medencébe, elégedetten nézve, ahogy placcsan, majd még jó pár szót szólok hozzá és már ott sem vagyok. Úszkáljon csak egyedül, ahogy neki tetszik, de én nekem ebből elegem van. Az öltözőben becsapom magam után az ajtót, majd ez után már ki is csavarom hajamból a vízet és a bikinit is elkezdem levenni magamról, tehát a felső része már le is kerül rólam, nagyjából akkor, amikor Cain hirtelen benyit, én pedig egy rövid döbbenet után kapom hirtelen magamhoz vörös törölközőmet, melyhez hamarosan már arcom is kezd hasonlatos lenni és nagyokat pislogok rá.*
- Mi a francot képzelsz? Hogy csak így benyitsz? Fordulj már el legalább! *mérgelődöm el is lépve tőle, mintha attól tartanék, hogy bármelyik pillanatban elveheti a törölközőm, ami már meg sem lepne, kinézem én belőle, de nem, nem akarom, nagyon nem.*
- Most szekáltál, pedig nem ártottam neked! Néha igazán viselkedhetnél velem normálisan, mintha érnék valamit a szemedben. *mondom most már picit halkabban, visszafogottabban, de hát ruhák hiányában egyértelműen én is nyuszibb leszek és hát nah, most nézem meg jobban magamnak az ismerős, helyes arcot és eszembe is jutnak az emlékek, a múltkori találkozásunk, ahogy visszautasított, tehát csak végül lesütöm szemeim, elfordítom fejem is, de kezeim továbbra is melleim előtt tartják törölközőmet, mintha egyetlen menedékem lenne a világ vége szélén.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 3:13 am

*Ha tudom, hogy ő az, aki a vízben úszkál egyértelműen nem így köszöntöm, hisz miért tennék vele ilyet? Én is úgy érzem, hogy normális viszonyban vagyunk, nem akarok én mindig kitolni vele, viszont úgy tűnik, ő nem teljesen ért ezzel egyet.*
-Ha így érzed... pedig tényleg más vagy. *jegyzem meg halkabban, miközben figyelem, ahogy kimászik a vízből. Bolond, aki ne venné észre, milyen szép ez a lány, de én most mégsem ezzel foglalkozok, mivel elég rosszul sült el ez a találkozó, s valahogy javítani kéne rajta. Ahelyett azonban, hogy meg tudnánk beszélni mindezt, Vixi inkább bosszút áll, s teljes erőből belök a vízbe, amibe én hatalmas loccsanással merülök el. Most megérzem én is azt, ahogy az előbb ő tüdőzte le a vizet, mivel most én bukok a víz felszínére köhögve, miközben tovább oszt. Egyelőre nem tudom mindezt hova tenni, de nem is akarom még, az első az, hogy normálisan levegőt tudjak venni. Mire ez sikerül, ő már becsörtet az öltözőbe, nekem pedig még pálcám is vissza kell szereznem, de aztán már ki is pattanok én is a medencéből, s nem törődve azzal, hogy talán már meztelen, azonnal berontok utána. Bár számíthattam volna a látványra, de mivel nem mérlegeltem, így azért kissé meglep, hogy félmeztelenül látom, s szemeim önkéntelenül is a fedetlen melleire tévednek, s el sem szakadnak onnan, míg hirtelen el nem takarja őket egy vörös törölközővel. Ekkor pillantok csak ismét a szemeibe, s már hallom is kérdéseit, s felszólítását, de nem engedelmeskedek, viszont szemeim most csak az ő barnaságait nézik, s úgy csattanok fel én is.*
-Te mondod állandóan, hogy nem érsz semmit, nem én. És nem értem, mit nem fogsz fel abban, hogy nem ellened irányult az előbbi. Nem tudtam, hogy te vagy a vízben! *morgom, ahogy őt figyelem, ki szemeimbe néz, majd zavartan elfordul.*
-De mire volt jó ez az egész utána? Most hogy a francba megyek majd vissza a szobámba? *lerí rólam az idegesség, hisz nem véletlenül nem akartam mással úszni. Ahogy itt sem akartam megmutatni másnak albínó testem, így a folyosókon sem áll szándékomban, arról nem is beszélve, hogy ehhez azért marha hidegek a folyosók, hogy így menjek vissza.*
-Amúgy meg mi ez a gyűlöllek szöveg? Meg hogy mindig csak piszkállak? A normális beszélgetéseinket már el is felejtetted? Netán visszatért a kis arkangyalod és azért vagyok most én a szemét? *érdeklődök tovább, kissé összébb szűkítve szemeimet, s továbbra sem zavartatva magam, hogy lényegében félmeztelenül áll előttem, még ha takarja is a melleit.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 3:22 am

*Rögtön az öltözőbe megyek és mivel komolyan gondoltam távozásom, így hát nemsokára már neki is állok vetkőzni, így kerül le rólam bikinifelsőm is, de az ész megáll, ahogy benyit és megnéz engem, én pedig hirtelen még nem is takarom magam, úgy megdöbbenek, erre azért nem számítottam tőle, hogy csak így simán rám nyit, tehát formás kebleimet most láthatja, amint a hideget is érzékelik, tehát tényleg nagyon szép látványt nyújthatok így, alig valamiben, vízes, barna tincseimmel. De észbe kapok ám, tehát a törölközőm magam elé vonom, így szólítva fel, hogy forduljon el, de nem teszi és erre azért számíthattam volna, hiszen ismerem annyira.*
- Szóval te mást is így köszöntöttél volna? Végülis, ismerhetnélek már. *egy fanyar mosolyra most futja, de ahogy hallom, még nem óhajtja befejezni, hiába fordulok el és látszik teljes valómon, mennyire kellemetlenül érint ez az egész, ez a beszélgetés, amikor alig van rajtam valami, de ő csak folytatja kíméletlenül.*
- Leperex bűbáj... és már kész! Ezt te is tudhatnád, ne hisztizz így! Te pedig majdnem meztelenül láttál és még mindig nem hagysz felöltözni és nem fordulsz el, akkor meg ne neked álljon feljebb! *morgok én is, ahogy azt kell és közelebb is lépek hozzá, de aztán kapcsolok, hogy mi is a helyzet, tehát hogy ruha hiányában vagyok és hát nemsokára már el is lépek tőle, tehát távolodom is egy lépést, de amikor még mindig kérdez és Gabe-et említi, testem picit megremeg és úgy nézek bele rögtön szemeibe.*
- Nem, dehogy! Nem láttam már ezer éve és ha visszatérne se érdekel... Ő hagyott el, nem fogok utána futkosni! Azt hittem, hogy ezt már megbeszéltük és tudod! Amúgy is, ha mégis megtenném, akkor sincs ahhoz semmi közöd, az én életem és tudtom szerint kettőnk közül te tolsz el mindig magadtól. *le se veszem róla szemeimet, de egyre erősebben, picit remegő kezekkel szorítom magamhoz a törölközőmet is, miközben oly dühös vagyok, hogy szívem szerint nekimennék és tovább osztanám, de nem tehetem most meg.*
- Csak rosszul érintett a köszöntésed, ennyi az egész... Szerintem te is morgósabb lettél volna a helyemben. *zárom le ezt a vitát végül, nem akarok tovább ezen lovagolni, főleg mert akkor soha nem fog itt hagyni, mert általában kettőnk közül én menekülök el és félő, hogy most se ő fordítana hátat elsőként, még így sem, hogy a lány öltözőben van.*
Vissza az elejére Go down
Cain Gathassin
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Cain Gathassin


Uszoda az óceán alatt - Page 17 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 160
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime2012-01-21, 3:49 am

*Nem érdekel engem most, hogy hová viharzik be, így azzal sem foglalkozok különösebben, hogy a lány öltözőben rontok rá. Legalábbis addig a pillanatig, míg meg nem látom őt félmeztelenül, fázós, kerek melleit, melyekkel most farkasszemet nézek. Csak ekkor tudatosul bennem igazán, milyen helyiségbe is nyitottam be, de ettől függetlenül nem vagyok az a fajta, aki hirtelen kihátrálna, na meg a következő pillanatban már maga elé is kapja törölközőjét, mely a mellkasról egy szinte feljebbre, a szemekre tereli az én szemeimet, s így folytatjuk a vitát.*
-Igen, mást így köszöntöttem volna, de téged nem állt szándékomban. De mit fáj neked az, hogy mással milyen vagyok? *vágom rá a fanyar mosolyt látva, mivel igazat mond, ismerhetne már. Nem vagyok egy jófiú, se egy imádnivaló, emberimádó meg pláne nem, és ha egyszer egyedül akarok úszni, hát elintézem. Úgy tűnik, az ő esetében is sikerrel jártam, még ha vele szemben nem is akartam, de most nem tud elmenekülni, mivel elég hiányos az öltözete, na meg én állok az ajtóban. Mivel mindketten idegesek vagyunk, így egymás fejéhez vágjuk bajainkat, így én például azt, hogy hogyan megyek így vissza a szobámba, s mikor kimondja az igét, szóra nyílik a szám, de hang nem jön ki rajta. Ez igaz, az az ige tényleg segítene, de nekem jelenleg eszembe se jutott.*
-Nem azért kezdted a hisztit és vágtál hülyeségeket a fejemhez, mert megláttalak ruha nélkül, szóval igenis, nekem áll feljebb. *felelem, majd értetlenül nézem, ahogy közelebb lép. Szemei hirtelen a törölközőre vándorol, s az azt tartó kézre, hogy lássam, mire készül, de ekkor csak visszalép. Nem értem ezt a lépését, de nem is érdekel, az viszont sokkal inkább, hogy miért ilyen ellenséges velem. Hirtelen csak egy valamire, pontosabban valakire tudod gondolni, aki talán visszatért, megbeszélték a dolgaikat, s most én vagyok a bunkó szemét azokért, amiket mondtam. Fel is vetem ezt az elméletem, de ekkor Vixi csak megremeg, majd szemeimbe nézve ellenkezni kezd.*
-Hát persze, már hogy is lenne közöm? Csak akkor van, ha panaszkodni kell róla, ugye? *morgok közbe, hirtelen hallgatok el, mikor azzal jön, hogy én tolom el mindig magamtól. Erre csak némán egy mélyebbet sóhajtok, de nem tudok mit mondani. Fogalmam sincs arról, ő pontosan hogyan áll hozzám, ahogy arról se, hogy én hogyan állok hozzá. Annyit beszéltünk már a csókról, de mikor lehetősége lett volna, nem élt vele, utána pedig mégis akarta, de akkor én nem adtam meg neki. Fura egy helyzet, de végül visszazökkenek ezekből az emlékekből, ahogy ismét meghallom a hangját.*
-Nem tudtam, hogy te vagy az... *ismétlem el még egyszer, de most már normális hangon, majd szemem egy pillanat alatt végigpillant rajta tetőtől talpig.*
-Nézd... én csak úszni akartam egyet, s mivel nem igazán csípem az embereket... na meg azt, ami vagyok... így mindezt egyedül akartam. Mikor megláttalak a vízben, tényleg nem tudtam, hogy te vagy, és tényleg azt akartam, hogy elmenj innen. Most viszont örülnék, ha maradnál és normálisan beszélgetnénk. *mondom neki lehiggadva, végig a szemeibe tekintve, majd végül egy aprót biccentek, s hátrálni kezdek, míg ki nem sétálok az öltözőből. Az ajtót becsukom, majd a táskámért lépek, s most én is besétálok a fiúöltözőbe, hogy átvegyem a ruháim, bár amilyen vizesek ezek, akár így is úszhatnék, az pedig, hogy marad-e társaságom, csak Vixin múlik.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
17 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: