Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-11, 9:30 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Nincs is jobb, mint egy esti úszás. Amikor már a vacsora megvolt és emésztettem eleget egy jó könyv társaságában, akkor általában feltámad bennem a vágy a mozgolódásra, mely csábításnak most engedtem is, így lejöttem az uszodába, hogy megmártózva a hideg vízben felfrissüljek és mozgolódjak is. Már jó ideje komoly gondot fordítok fizikai állapotomra s korábbi lelki válságom ehhez csak hozzájárult. Mondjuk most is picit választ és megnyugvást keresek az egészben, erőt akarok belőle meríteni. Egy tekintetben nem találtam még választ, méghozzá már lassan több, mint egy hónapja és ez aggaszt. Rossz beismernem magamnak, de be kell, hogy bizonyos tekintetben eluralkodott rajtam a félénkség és gyávaság. Pont ezt akarom elűzni és már-már spártai stílusú életmódomnak is ez az egyik célja. Most is ez vezérelt ide, ezért hajtottam ki magam alaposan, komoly mennyiséget leúszva. Egyébként sem tudok lassan úszni, de ez kombinálva az aszketikus megközelítéssel gyilkos kombináció tud lenni. Lehet holnap csak húzni fogom magam a földön... Fürdőnadrágom fekete, boxer szabású, mivel ezt találom a legkényelmesebbnek és optimálisnak. Most már csak a levezető hosszakat úszom és azzal szórakozok, hogy megpróbálok minél nagyobb távot mellúszásban megtenni egy levegővel. Ehhez szinte teljesen a medence aljára merülök és úgy úszok jó távon. Olyan 12-15 métert tudok így megtenni, de a tizenöt tényleg kivételes, két-három alkalommal sikeres szélsőértéket jelent. Itt is a végsőkig kisajtolom magam, de van valami groteszk, furcsán jó abban, amikor az embernek elfogy a levegője, a tüdőm pedig pattanásig feszül, és már-már utolsónak érzett erejével löki fel magát a víz felé. Az adrenalin szint is picit megugrik tőle.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-11, 11:43 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Az egyetlen dolog, amiben jónak mondhatom magamat az az úszás. Szeretem is, bár otthon sajnos csak ritkán volt rá lehetőségem. Itt viszont annyiszor fogom a medence adta lehetőségeket kihasználni, ahányszor csak tudom. Rögtön elmosolyodom, amikor belépek az ajtón; tetszenek a növények és az, hogy bűbájokkal ilyen barátságossá varázsolták a helyet. Reménykedtem benne, hogy egyedül leszek, de rögtön észreveszem, hogy valaki már kemény edzést tart a vízben. Elgondolkodom rajta, hogy inkább nem zavarom, de végül is elég nagy kettőnknek a medence. Bemegyek az öltözőbe, hogy átvegyem fehér, egyrészes fürdőruhámat és néhány perc múlva már a vízben vagyok én is. A hajam kivételesen fel van kötve egy laza kontyba: nagyon idegesít, amikor úszás közben úgy tekeredik körém mint a hínár. A srác annyira koncentrál az úszásra, hogy valószínűleg az sem tűnne fel neki ha egy víziló hátán gázolnék a medencébe. Ráérős tempóban leúszok pár hosszt, majd a hátamon kezdek lebegni. Mikor a fiú végre egy másodpercnél több időre is a felszínre jön, a plafont bámulva megszólítom.*
- Ha túlhajtod magad és valami bajod lesz, én biztos nem segítek. *Nem mintha bárki is kérte volna tőlem.* - Túl sok a felesleges energiád? *Felhagyok a lebegéssel és szokásos lassú tempómban kicsit közelebb úszom hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-12, 2:04 pm

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//

* Nem tagadom, ez egész eléggé negatív találkozásnak indul. Lehet, hogy ez csak saját makacsságom és hülyeségem miatt van, valamint túlreagáltam dolgokat, de én most úgy látom, hogy nem az én hibám, és teljesen normális reakciókat produkálok, még egy ilyen esés után is. Persze nem találjuk meg a közös hangot egy jó darabig, amit nem értek először, majd aztán átgondolva mérlegelek én is. Nézem az ő helyzetét is, és rájövök, hogy egy kicsit elhamarkodtam a véleményalkotást. *
- Oké, értem. * mondom már ténylegesen, úgy igazán mosolyogva, ráadásul kedvesen. Témát nem hozok fel ugyan, bár elmondta, mi lenne az ideális, inkább elindulok az öltözők felé, hogy korábbi javaslatának eleget téve kicsavarjam ruháimat. Annyival kevésbé tocsognék a vízben, vagyis remélem valami hatása is lenne. De megpróbálok nem kételkedni és határozottan belépni a női részlegbe. Hamar meg is válok tőlük, és kezdeném is csavargatni, mikor ismét a fiú hangját hallom. Először nem igazán értem, aminek hangot is adok. *
- Tessék? Ezt most hogy érted? * kérdem is meg, mert ez nekem tényleg homály. Hogy mire érti, azt én nem tudom, tehát egy laza vállrángatás közben folytatom tovább, amit elkezdtem. Csak egy pár másodperccel később jut eszembe, hogy valamit csinálhatott, de nem is tudom hogyan. Csak úgy beugrik, hogy okának kell lennie, és az eddigiekből ítélve ez az első gondolatom. Tehát az ajtóhoz is sietek azzal a pár lépéssel, és ahogy gondoltam, nem nyílik. *
- Na ne már... Most akkor hogyan jussak ki? Nincs nálam a pálcám. * nevetek magamon, meg a kis csínyen is, amit véghez vitt. Nagyon kellemes itt, mit ne mondjak, de nem fogok reklamálni, mivel percekkel ezelőtt elhatároztam, hogy pozitívan fogok hozzáállni, a jót fogom nézni. Még ebben is, hiába nehéz. *
- Nyisd ki, kérlek! * nyomatékosítom még kérésemet, bár mivel nem véletlenül csinálta, gondolom, hogy nem fogja kinyitni. Természetes, hogy ezt nem könyörgő hangnemben mondom, csak úgy, ahogy általában beszélek. Most pedig még nevetek is hozzá, mert nekem nagyon reménytelen a helyzet. Még ha tudom is, mivel nyithatnám ki, az nem fog menni csak így. De tudhatja ő is, hiszen már az elején említettem, hogy nincs nálam pálca. Ha meg esetleg elfelejtette volna, akkor most, ahogy újra közöltem majd tesz valamit. Vagy nem, de én arra még nem gondolok, majd elég lesz akkor idegeskedni, mikor nem tesz semmit. Addig pedig hajamat ujjaimmal fésülgetve és csavargatva várok bármire is, csak történjen valami. Én most itt eléggé tehetetlen vagyok, tehát rajta áll minden szinte. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-14, 1:56 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Szeretek úszni, jó mozgás, ami fel is frissít, ugyanakkor meg tud dolgoztatni annyira, mint bármilyen más edzésforma, amire szükségem is van. Lelki tekintetben is segít, mert a gondolkodásom merőben más irányba tudja elvinni, másképp koncentrálok, másképp látok dolgokat. Nem tudnám megmagyarázni, hogy miért, de így van. És éppenséggel még mindig keresek egy választ, amiről korábban úgy gondoltam, hogy megleltem, de ez előtt majd egy hónappal rá kellett, hogy jöjjek: nem jó irányba tapogatózom. Azóta megállt a dolog, kicsit leültem nyalogatni a sebeimet és a hogyan tovább-ot kitalálni. Sose döntöttem túl gyorsan ilyen tekintetben, adott esetben túl sokat mérlegelek, túl óvatos és túl megfontolt vagyok. Ezek a gondolatok is beugranak, miközben majdnem maximálisan kihajtom magam. Kemény edzés ez, de vagy rendesen csinálok valamit, vagy sehogy, ez mozgás terén fokozottan igaz. Így lehet igazán elérni eredményt. Pont ezt a lendületet szeretném megszerezni más téren is... Viszont tényleg nem veszem észre egy ideig, hogy társaságom akadt, csak a vízben figyelek fel rá. De a lány is úszni jött, meg én is, így nem igazán foglalkozom vele ekkor sem, van elég hely mindkettőnknek. Aztán egyszer megállok kicsit pihenni, így a medence szélére könyökölök bal karommal. Ekkor szólít meg a lány.*
-Ha ilyeneket mondasz, azt hiszem, kettőnk közül nem nekem lesznek problémáim. *mondom neki némi szemöldök ráncolás közepette. Nem volt épp humanitárius a megszólalása, de én még némi rossz indulatot is kiéreztem belőle, épp ezért nem tett rám elsőre jó benyomást. Nem jól nyitott és ezzel fel is paprikázott kicsit, noha ennek biztos nem adok hangot és nem is nagyon fejezem ki, hiszen ha így lenne, nem önmagam lennék. Az más kérdés, hogy megütheti a bokáját ennek ellenére. Mindazonáltal meg is nézem magamnak a lehetőségek szerint. Szinte biztosra veszem, hogy új, mert eddig nem láttam az iskolában, na meg látszik is rajta, hogy nem felsőbb éves, legalábbis számomra ez jön le.*
-Én így szoktam edzeni. Ha nem tetszik, ne vegyél róla tudomást. *nem fogok mézes-mázos stílusban társalogni, ha egyszer már megteremtette az alap hangulatot. Majd meglátjuk mi lesz ebből az egészből. Viszont tovább méregeti barna szempárom és a tekintetét is igyekszik megtalálni, mert az se közömbös számomra, sőt az az igazán informatív.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-15, 1:59 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Nem csak az úszás miatt szeretem a vizet. Ha egyszer döntenem kell arról, hogy merre szeretnék élni, biztosan valami tenger vagy óceán partja mellett döntenék. Akár egy tó is jó lenne. Megnyugtató a vízben pancsolás, szórakoztat és mivel nem követel tőlem agymunkát, ezért azon gondolkodhatom közben, amin csak szeretnék. Nem zavar, hogy nem vagyok egyedül, sőt kifejezetten örülök a társaságnak, ezért is döntök úgy, hogy megzavarom, még ha nem is a legjobb modoromat előszedve. Szemmel láthatóan nincs ínyére a kis beszólásom, de én nem bánom. Elmosolyodok és végre sikerül elszakadnom a plafon látványától.*
- Milyen problémám lehetne? *kérdezek vissza, ahogy közelebb úszom.* - Én csak nyugodtan úszkálok. *Na igen, mintha nem éppen az imént szóltam volna be (újra) egy ismeretlennek, akitől talán még félni is illene. Nem tudhatom, hogy mennyire lehet erős… vagy hirtelen haragú. Elúszom a medence széléig, ahol ő is van, de megtartom a tisztes távolságot.*
- Nem mondtam, hogy nem tetszik. *Igazság szerint ritkán látok valakit ilyen keményen edzeni, és ha már tehetem, akkor ki is használom, hogy legeltethetem a szemeimet.* - Csak meglep. Ha én próbálnám magamat így hajtani, akkor fél perc alatt purcannék ki. *Ezt akár borítékolni is lehet. Na nem mintha bármikor szeretném elkezdeni a hasonló edzésstílus gyakorlását. Jól megvagyok én a nyugis tempómmal is.*
- Egy verseny? *Ez egy hirtelen ötlet, mielőtt megszólítottam volna még eszembe se jutott kihívni. Most megpróbálom előszedni a legbarátságosabb mosolyomat, had zavarjam egy kicsit össze az első kis beszólásom után.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-16, 9:34 pm

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//

*Nem meglepő, hogy nem találjuk meg a közös hangot, ennek szinte kötelezően így kell lennie, de ez nem feltétlen negatív, illetve nem csak negatív. Eleve, ő új, én szeretem az újakat tesztelni, nem alázni őket, egyszerűen a személyiségükre vagyok kíváncsi, s önkényesen is azt tartom, hogy a házamba csak az kerüljön, aki arra érdemes, érdekes, vagy lehet belőle valaki, aki gyenge az menjen el. Persze erről csak én tudok, le is vennék a fejem, ha ez derülne ki. Éppen ezért most is kekeckedem, némileg talán agresszív is vagyok, kötekedő, de ilyen a természetem, főleg mint már említettem, az újakkal. Nem zavar, leginkább akkor nem, ha a másik is veszi a lapot, és valamilyen módon - ami nekem tetszik -, bizonyít, hogy érdemes rá úgy tekinteni, mint aki már átment a teszten. Ezt nyilván csak én tudom, de rengeteg módja lehet annak, hogyan győzzön meg az ember. A lánnyal most párbeszédbe keveredünk a mutatványa után, s csak ezek után enyhül meg, én viszont gonosz vagyok, tehát mikor távozik, minden eddigi cselekedetem ellenére egyszerűen zárom be az öltözőbe. Már hallom is a hangját...*
- Igerd meg, hogy uszol egyet fehernemüben, es akkor kiengedlek. Ha mar beleestel, csinald jol! Tehat kiengedlek, de akkor meg kell tenned. *kiabálok vissza, bár nem az a lényeg, hogy lássam őt, mert nem tartom az ideálomnak, nem kelti fel a kíváncsiságát, és nem is a testét nézném, még mindig azon van a lényeg, hogy hogyan találja fel magát. Persze azért van még mit mondanom neki ezzel kapcsolatban, nehogy másra gondoljon, mint ami valójában történik.*
- Ha pedig megszeged az igeretedet, en magam fürdetlek meg, de az nem lesz kellemes. *kiabálom neki, majd a végére halkulok el... mert teljesen komolyan gondolom. Nyilván nem fogom vízbe fojtani, de van pár módszerem. Mivel így halad a beszélgetés, én egyszerűen szegezem most ismét az ajtóra a pálcámat, hogy ki is nyissam neki.*
- Alohomora! *hangsúlyozom hangosan, hogy ő is hallja, de ha nem is hallja, akkor talán magától is rá fog jönni, hogy ki tud már jönni. Idő közben pedig a partra úszom, ki is mászom ez után szinte rögtön, hogy az ajtóhoz siessek és ott várjam tőle pár méterre. Ki tudja, miként fog folytatódni a történet, ez rajta is áll.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-16, 9:36 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*A mai estét is mozgolódással töltöm. Egyszerűen hozzá vagyok szokva, hogy ilyen idő tájt is mozogjak és tevékenykedjek. Amúgy is jellemző volt rám ez, de amióta visszatértem január végén, csak felerősödött a dolog és már-már végletes lett. Én ezt nem bánom, valahol azt sajnálom, hogy még nem újítottam be egy víz alatti mp3 lejátszót, így kénytelen vagyok "elképzelni" a zenét, ami nem megy nehezen. Mondjuk picit nehézkesebb hangulatomban vagyok, így ahogy hajtom magam, a Static X indusztriális és cseppet beteg zenéje ötlik agyamba. Ugyanakkor ez csak bizonyos ideig mehet így, mert egy lány, akire eddig nem figyeltem fel, megszólít. Viszont nem a legjobb módon teszi, és,- amit nem tud-, nem a legjobbkor. Provokatív megjegyzésére burkolt fenyegetés a válasz.*
-Ha tovább folytatod, ez koránt sem biztos. De én a helyedben visszafognám magam kicsit. *picit el is képedek azon, hogy csak így foghegyről belém köt ismeretlenül, ráadásul egy ilyen iskolában. Én enyhébb ember vagyok, mint egy-két diák, de ez nem jelenti azt távolról sem, hogy én jó lennék. Ó dehogy! Igaz, nem nyújthatok túl félelmetes látványt a fejemre tapadó nedves hajammal, és nincs két ajtós szekrény testalkatom, bár rajtam csak izom van és épp nem kis mennyiség, meg jól kidolgozott is a nagyon kemény edzések miatt, amikkel magamat traktálom. Az arckifejezésem sem oly elrettentő, noha ha még beszélhetünk is báránybőrről, alatta több mint száz százalék, hogy farkas lapul... A tekintetem is elárulja. Mert a szemkontaktus megteremtéséről továbbra sem mondok le, főleg most, hogy közelebb jött a lány.*
-Nos, ahhoz meg se kell próbálnod, azon könnyen segíthetünk. *eresztek el egy kaján vigyort. Lassan lehet kapcsol, hogy nem a legjobb lapokat játszotta ki eddig és jobb, ha módosít stílusán velem szemben. Annyi biztos, hogy a szemtelenséget nem fogom elnézni, nem mindig lehet velem szórakozni... Látszik, erre mehetnek el a gondolatai, mert egy verseny ajánlatával próbál "engesztelni" vagy legalább barátságosabb lenni.*
-Nem az előbb mondtad, hogy nem bírnád? *kérdezek vissza, bal szemöldököm felvonva. Akárhogy is, ellentmond magának, ami furcsa nekem. Nem zavar össze, inkább picit egy őzsutára emlékeztet ezzel a stílussal. De lehet rossz puska csöve elé keveredett...*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-17, 6:55 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Lehet, hogy nekem is valami megerőltetőbb edzésforma után kellene néznem, mert az egy dolog, hogy elúszkálok a medencében, de ha komolyabb fizikai állóképességre lenne szükségem, akkor bajban lennék. Persze az is lehetséges, hogy mint eddig mindig, ezután is kerülöm a megerőltető helyzeteket. Igen, ez lesz a nekem való megoldás. Ebben a meggyőződésemben az is segít, ahogy a srác önsanyargatását nézem. Persze muszáj volt belekötnöm, ami szemmel láthatóan nincs ínyére.*
- Jól van, visszafogom magam. *Komoly fejet vágok, csak hogy lássa, hogy úgy is gondolom. Bár ennyi erővel azt is mondhattam volna, hogy lasszót dobok a Holdra, annak az eredményessége is hasonló lenne. Egy pillanatig sem kerüli el a figyelmemet, hogy bár én többször is félrenézek, ő egy pillanatig sem veszi le rólam a szemét. Mint egy támadni készülő ragadozó. Talán előszedhetném a nem olyan kibírhatatlan énemet is. Ahogy oda úszom a medence széléhez már kapom is a fenyegetést, miszerint örömmel segítenek kipurcanni…*
- Nem kell segítség, köszi. *A kis érzékeny. Csak most tűnik fel, hogy kicsit durcás, bár biztos vagyok benne, hogy nem miattam. Vagyis nem csak miattam. Szóba hozom neki a versenyt, bár úgy látom végleg elástam magamat nála.*
- Nem azt kértem, hogy tartsunk közös edzést. *Na akkor valóban nem sokáig lenne rám gond.* - Csak úszunk egy vagy két hosszt. Mi veszteni valód van? *Egyszerűen meg tudom jósolni a kis játék végeredményét, de nem a győzelemre hajtok.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-21, 12:24 am

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Kellemes esti edzést tartok, amikor megzavar egy leányzó cseppet. Nem zavarna igazán, ha nem azzal kezdené, hogy beszól, amire elképedek. Elég vakmerő dolog ismeretleneket csak úgy provokálni egy fekete mágus képzőben, úgy gondolom. Ezt azért szóvá is teszem burkolt fenyegetésekkel, mert én már csak ilyen "tapintatos" vagyok.*
-Az jó lesz, legalábbis számodra egészségesebb. *bólintok komoran. Na igen, már fejben játszom a gondolatokkal, hogy milyen aranyossággal lepjem meg, ha tovább szemtelenkedik. Pengeélen táncol, mert elég egy apró beszólás és valami fájdalmas lesz a dolog vége. Már ki is agyaltam. Erről lehet tekintetem is meggyőzi, ami a szuggeráláshoz van előkészítve, bár azt csak mellékes eszköznek tartanám, ha odáig fajulna a szituáció... De úgy látszik erre nem kerül sor, mert tényleg visszavonulót fújt.*
-Akkor erről a mókáról lemondunk... *ül ki egy kaján vigyor az arcomra. Élvezem a dolgot, hogy játszhatom ezt a szerepet, ha már lehetőséget adott rá. Annyira kis ártatlan báránynak látszik szegény lány, valahogy előhozta belőlem ezt a minimális provokációjával s ez csak még tetézte. De indokolatlanul nem teszek neki rosszat, annak nem látnám értelmét, noha van olyan jó ismerősöm, aki ezen csak csóválná a fejét, de én ilyen vagyok.*
-Csak a logikát nem értem. Miért mennél bele olyasmibe, amit nem bírsz? Mert egy verseny keményebb, mint maga az edzés. *vakarom is meg kicsit elgondolkodva állam. Hiába, meg kéne szoknom, hogy nem értem meg őket, hiába próbálom és hiába fázok rá erre a kísérletemre többször...* -Ugyanakkor dilemmát jelent az egész. Mert téged leúszni nem lenne dicsőség. Viszont ha jobb úszó vagy mint én és az előbbi kijelentéseid nem fedték a valóságot, akkor is szégyenbe maradok. És ott a harmadik opció, ami az elsőből fakad: lovagias leszek és hagylak nyerni. *gondolkodom hangosan. Direkt mondom el ezeket, hiszen ő tett fel kérdést. Így teljes és kimerítő választ kaphat.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-21, 12:35 pm

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//


* Nem tudom mit hittem. Próbálok pozitívan hozzáállni ahhoz, amit csinál, főleg miután itt szerencsétlenkedtem, de valahogy mikor bezár az öltözőbe már nagyon nem megy. Még ha erőlködnék se, egy idő után elveszítem már a türelmem. Csupán egy darabig mosolygok itt el magamban, és kérem még szépen, hogy engedjen ki, mert az hogy magamtól jussak ki innen, az lehetetlen. De mint arra rájövök, ez nem használ semmit, mert előáll egy elég érdekes ötlettel, vagyis inkább mintha kötelező lenne, mármint a következő megnyilvánulásából ítélve. Kecsegtető ajánlat, mondhatom. Tehát ha ki akarok menni, így is- úgy is fürödni fogok. Azonban én most nem mérlegelek, mert már magában ezen kiakadok, viszont azért próbálom leplezni. Meg valami érvrendszert is felállítani közben, nagyon gyorsan. Ellene szól a pillanatnyi kedvem, ami tulajdonképpen miatta ilyen, de sajnálatos módon több szolgál mellette. Egy az, hogy most jelen pillanatban fehérneműben vagyok, és nem hiszem, hogy valami gyorsan vissza tudnám venni magamra a ruháimat, aztán hogy nálam még csak pálca sincs, és a hallottakból ítélve nincs kedvem megtapasztalni milyen módszerei vannak, hiszen másodikos, sentinel, sokkal többet tud mint én. Meg biztos meg is lépné, és előhozakodna a módszereivel, ha már ide bezárt, ez biztos nem jelentene semmit. Nem félek ugyan, de most semmi kedvem ilyesfajta dolgokhoz, tehát amint hallom, hogy kinyitja az ajtót, valamint még a medencéből is kiszáll, és lépteinek hangjából következtethetően itt áll már az öltöző előtt, bennem is tudatosul, hogy nem fogok ellenkezni, azaz megszegni ígéretem. De nem mondok semmit, szó nélkül nyitom ki határozottan az ajtót, és az első amit észreveszek, az ő. Hát persze. Villantok is egy angyali mosolyt, aztán nem törődve semmivel csapom be magam mögött az ajtót, és kezdek el sétálni a víz felé. Nem igazán érdekel, hogy lát fehérneműben, hiszem ugyanaz, mintha a strandon lennénk mondjuk, és bikiniben. Az is általában fekete, mint ez, már ha arra vetemedem, hogy bikinit vegyek fel. Tehát határozott léptekkel sétálok a medence széléig, de továbbra is rá figyelve, majd egy könnyed mozdulattal csusszanok úgymond bele. Nem olyan szörnyű a hőmérsékletkülönbség, ezért teljes nyugodtsággal úszok beljebb. *
- Na, gyere. * vetem még oda neki, ugyanolyan angyali módon vigyorogva. Megkapta, amit akart, egy szava nem lehet. Sőt, még nem is érzem magam feszélyezve, ez pedig nekem így tökéletes. Én addig várva szépen valamire még beljebb úszom, és le is merülök, nekem már olyan mindegy, szinte boldogan csinálom. Végiggondolva, elég érdekesen kezdődött az ismerkedés, érdekesen is folytatódik, de hogy mi lesz, az még a jövő zenéje, mert egyelőre azt várom, hogy bejön-e a vízbe, vagy sem. *
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-21, 10:24 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Kevés annál szórakoztatóbb dolog van, mint olyasmivel indítani egy beszélgetést, amire az emberek általában nem számítanak, és utána csak kényelmesen hátradőlve figyelni a reakciójukat. Biztos vagyok benne, hogy egyszer ebből nagy bajom lesz, de nem érdekel. Tapasztalataim szerint az emberek előbb felfigyelnek a gorombaságra, mint a kedvességre. Most sem kellett csalódnom. Nem mintha aggódnék az egészségemért, de inkább nem feszítem tovább a húrt. Csak meglengetem a fehér zászlót, amire a jelek szerint pozitív válasz érkezik.*
- Mókás lenne vízbe fojtani? Elég érdekes elképzeléseid vannak a szórakozásról. *Nekem meg az ismerkedésről, szóval kvittek vagyunk.* - Csak viccelek. *Teszem hozzá gyorsan, mielőtt elveszíti a türelmét. Kicsit csalódott vagyok, amiért ilyen nehéz rávennem a versenyre. A részletes válaszán elgondolkodom kicsit, majd kimászom a vízből és leülök a medence szélére, hogy a lábaim még mindig a vízbe lógjanak. Teszek még egy próbát és ha nem sikerül rávennem, akkor békén hagyom tovább edzeni.*
- Ha nem az életed múlik rajta, akkor miért kellene mindenben a logikát keresni? *Bár én is szeretek mindent agyonelemezni, de most csak azt szeretném, hogy végre rávegye magát a versenyre.* - A lovagiasságot felejtsd el, ha velem versenyzel. Nem azért hívtalak ki, mert könnyű győzelemre vágyom. Talán hazudtam és sokkal jobb úszó vagyok. Miért lenne szégyen vereséget szenvedni a jobbtól? *Ez a küzdelem kettőnk között nem a dicsőségért megy, részemről legalább is. Úgy látom, hogy ő egy kicsit komolyabban venné, én nem bánom azt sem.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-21, 11:57 pm

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//

*Chris fogadtatása egy cseppet meg lep. Most komolyan ki az a galád ki egy ártatlan lányt képes a vízbe rántani! Természetesen azért értem poént és szívesen vissza is adom egy hirtelen vízaláhúzással. Ahogy vártam a srác nem igazán ijed meg így hát mikor a tenger színt felé kerülünk meg fenyegetem, ami nem túl hatásos mivel a következő pillanatban a nyakában kötök ki. Nem tudok parancsolni magamnak s rögtön egy fodrászatot nyitok az exos fiú nyakában. Tök jó hajakat csinálok neki mikor elkezd viccelődni. Felhúzom az orrom s felvonom a bal szemöldökömet.*
- Micsoda sértés! Áruld el, hogy csináljak egy őrültből egy dokit?*vigyorodok el.*- egyébként szívesen csinálok belőled egy őrült dokit. De ahhoz már smink is kell.*Mondom s elképzelem ahogy épp egy varrat heget rajzolok az arcára. Közben jön egy kis mugli mese ismeret. Lévén hogy aranyvérű vagyok nem ezeken a meséken nőttem fel és csak annyit tudok róluk melyet egy év alatt tanultam tavaly. Mikor megkérdezi, hogy látom-e azt a csajszit egy kicsit meglepődök és remegő hangon teszek fel egy kérdést
-Az lány aki hamut válogat?*vonnom meg egy kicsit a számat, ám a következő pillanatban már le is mászok a másik nyakáról. Nem megyek messzire mivel rákapaszkodok a hátára s ő elkezd úszni, hogy hű legyen a nevéhez. Mivel még nem nagyon utaztam „sellőn” így nem tudom, hogy kell rajtuk, kapaszkodni, de szerencsére ezt Chris is észreveszi és segít „elhelyezkedni”. Egy pár mért úszunk így mikor megunnom és elkezdem óvatosan csiklandozni a fiút. Fél sikert aratok mivel ugyan megzavarodik a másik, csakhogy elkezd velem fal felé úszni. Reflexből kinyújtom a lábamat hátra, hogy ha neki megyünk valami tompítsa az ütközést, ám szerencsére erre nincs szükség, mert még időben megáll. Ahogy felbukna a feje rögtön letámadom a kérdéssel, hogy lenne e kedve versenyezni. A válaszára csak még szélesebben mosolygok.*
-Lehetetlen!*öltöm rá nyelvemet majd a falhoz úszok. Szeretek úszni és jól tudok is, bár lehet hogy legyőz, de itt nem a nyerés az elsődleges cél. A kérdésére felcsillan egy pillanatra a szemem majd csak meg vonom a vállamat.*
-Mit szeretnél?*teszem fel a kérdést.*-És ha én nyerek akkor mi lesz?*csillan meg a szemem. Vannak jó ötleteim Pl hogy őrült dokit csinálok belőle és egyszer majd úgy keljen órára mennie.*
-Odáig egy hossz?*kérdezem és a szemközti falra mutatok. Ha leokéza akkor elszámolok háromig s elkezdek úszni.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-22, 9:01 pm

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//

*Jellemző, ami történik. Kapok valaki új embert, esetleg éppen a házam tagját, és úgy vélem, szeretném tudni róla, hogy méltó-e a házra, vajon mit várhatok tőle és milyen ember. Ennek érdekében vetem tesztelés alá, ha éppen kedvem tartja és a szükség hozza, Sharlotte pedig az esésével már fel is kelti az érdeklődésemet, és rövid, de nem túl kellemes szóváltást követően azon agyalok, hogyan tudom arra bírni, hogy mutassa ki foga fehérjét. Nekem mindegy, hogy milyen jellem, bár tény, hogy egy típusnak jobban örülnék, ezért teszek ajánlatot, viselkedek kétesen, próbálgatom, hogy mit tűr és mit nem, majd mikor már az öltözőben van, célom tisztázódik. Amint látom, elsőre nem tetszik neki az ötlet, mert válasz sem érkezik egy ideig, de én türelmes vagyok, hidegen hagy, mennyi ideig marad benn, ezért közben egyszerűen úszok, majd hamarosan már tovább beszélek, és az ajtót nyitom melléje érve. Úgy történik, ahogy várom, és ez némi csalódottságot szül bennem. Igaz-igaz... nincs nála pálca - nem tudom miért nem hord -, tehát talán megfontolt, és nem akarja, hogy bántsam - bár nem is bántanám -, viszont nekem úgy tűnik, nem az örök rebellis alkat, akit kedvelek.*
- Hol van a palcad, miert nincs nalad? *teszem fel a kérdést, miközben tekintetét vizsgálgatom, ő pedig már a vízbe ér, nekem viszont semmi kedvem úszni, egy apró ellenkezést azért vártam volna: tudom, hogy nem mutat semmit, nem is ez érdekel, de azért nem ismer engem, ösztönösen is kéne védekeznie. Ő tudja mit enged meg és kiben bízik meg, én már vonom is le viselkedéséből a következtetést. Szavaira egyszerűen legyintek.*
- Uszkalj csak, en mar kiusztam magam. *mondom s lépek a törölközőhöz, hogy annak segítségével kezdjek el szárítkozni, néha oda-oda nézve, hogy vajon mi lesz most a véleménye, hogy félig át van verve, hiszen nem ez volt az alku, nem ezt sejtettem vele, de talán én szeretek játszani az emberekkel. A teleportgyűrű is ujjamra kerül, pálcám pedig a kezembe, magam mellé eresztve, nem áll szándékomban használni.*
- Mondjuk erdekes, hogy nem is ellenkezel, vagy megjegyzesed sincs. Talan tetszik? Nem biztos, hogy jo, ha mindig ugrasz mindenkinek. *vonom meg a vállam, bár tudom, nekem semmi sem lehet elég jó, valahogy nem érzem a másikban azt, ami engem vonzana, ami őt érdekessé tenné, mint kapcsolatot, akitől remélhetek hasznot, aki segíthet nekem vagy akit kihasználhatok. Persze az én mércém magasan van, olyan magasan, hogy eddig alig egy-két ember ugrotta csak meg.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-24, 7:59 am

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//


* Több ok, meg a sajátos gondolkodásom segítségével jutok arra, hogy nem fogok ellenkezni, mert nincs kedvem kipróbálni azokat a módszereket. Még ha zavar is, bizonyos dolgokkal tisztában vagyok, és kész. Szóval az öltözőből fehérneműben sétálok ki, egyenesen a vízhez veszem az irányt, és egy könnyed mozdulattal csúszok is bele, de kérdést kapok. *
- Mint mondtam, egyszerűen a szobámban felejtettem. * vallom be az igazat, mert nem akarok én ezen semmit sem szépíteni. Azt tudom, hogy ez egy rettentő ballépés volt, mert ha tegyük fel nem ide tévedek, lehettek volna problémáim belőle, és az se biztos, hogy élve távozok onnan. Tudom milyen ez a hely, de most fogjuk rá, szerencsém van. Azért ettől függetlenül mivel ő kimászott én kérem, hogy jöjjön vissza, mert valahogy így volt elviekben a dolog, de annyira mégsem zavar, hogy nem jön be a vízbe újra. Jó, át vagyok verve, úgy nagyjából, és ez arcomon is meglátszik, csak valahol mélyen belül örülök. *
- Figyelj, bejöttem a vízbe, így. De úgy volt, hogy te is jössz. Na nem azért mondom, mert ez minden vágyam, de ha már én betartottam az ígéretemet, akkor most ez mi? * fejtem ki véleményemet, de hangom közben ugyanolyan, a normális, fel se emelem, szinte ugyanazon hangon mondom az egészet, meg kérdezem. Arcom kifejezéstelen, ehhez már nem mosolygok. Pozitív hozzáállásom mintha egy kicsit meginogna, viszont én próbálom megtartani, ha már egyszer sikerült idáig eljutnom. Amikor újra megszólal az azonban annyira nem tetszik, de nem fogok én kiabálni, vagy bármi, elmondom mi van. *
- Van véleményem, zavar is, tudnék dolgokat megjegyezni hozzá, és nem is ugrok mindig, csak most kivételesen mérlegeltem is. Semmi kedvem nincs ehhez az egészhez, de másodikos vagy, sentinel, meg csak úgy alapból is gondolom sokkal többet tudsz, nálam pálca sincs, és a módszereidet sincs kedvem kipróbálni. Ennyi. * magyarázom, ahogy a medence széle felé indulok is rögtön, mert ennyi elég nekem az úszkálásból egy időre, az biztos. Pár biztos mozdulat csak, és ott is vagyok, ahol az az első, hogy rátámaszkodva egy kis lendület segítségével felnyomjam magam, közben pedig kissé elfordulva felülhessek, azaz most a lábam lóg a vízbe, én meg ülök itt a medence szélén. Tudom, hogy van lépcső, de így egyszerűbb, mert közelebb van, ahova menni akarok. Ez az állapot nem tart sokáig, mert fel is pattanok, hogy induljak az öltözőbe, a ruháimért, mivel bármennyire is mindegy, valamint bármennyire is vizesek, valahogy én mégis vissza akarom venni őket. Az ajtóból egyszer nézek csak vissza, kicsit sem kedvesen, majd eltűnök, és az ajtót is bevágom. Van hangja, de kiszakadni a helyéről nem fog ennyitől, abban biztos vagyok. Nagyjából 5 perc gyötrődés után jelenek meg újra - a vizes ruhákat sokkal nehezebb felvenni, főleg ha bőr. Egyébként gyors lenne, de most kell ennyi, hogy ismét kilépjek az ajtón. Jobban átgondolva, nem tudom minek csuktam be az ajtót, mindegy úgy is. Összefont karral haladok felé, és természetesen figyelmem tárgya is Tarkh, de már úgy érzem, hogy minden jóindulat és pozitív felfogás elszállt belőlem, ez van. Körülbelül félúton fordulok le, mivel először ugyanúgy le akarok telepedni, mint nem sokkal ezelőtt, de most már ő is itt van kint, tehát nem teszem meg, hanem inkább mégis közeledek felé. Olyan nagyon beszélgetni nem akarok, de már korábban feltűnt az a gyűrű, amit mikor elkezdett szárítkozni magára vett, az érdekel. *
- Figyi, ez a gyűrű honnan van? * teszem fel egyszerű kérdésem. Egész normálisan néz ki, de nem is azért kérdem, mert akarok egy olyat, hanem hogy legyen valami. Az nem érdekel, hogy ezzel folytatom a hülye kérdéseim sorozatát, ami nem jó alapja egy beszélgetésnek, de hát engem érdekel, és kész. Ha nem válaszol az se baj, legalább akkor lesz rá okom is, hogy csendben legyek. *
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-04-28, 9:39 pm

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//

*Tényleg mutatni kell valamit, ha az én érdeklődésemet és pozitív gondolataimat szeretné valaki magának tudni. Sharlotte most ezt nem teszi meg, talán próbálkozik: amit azért látok, és értékelek, hiszen hiába vagyok bunkó, szeretne kedves lenni, akkor is, ha párszor önuralma inog meg benne. Most viszont cseles vagyok, de szerintem ha tudná, hogy van barátnőm, ő is sejtené, hogy nem minden vágyam a vízben úszkálni mással. Feleletére egyszerűen bólintok, de utána produkál egy hosszabb monológot.*
- Van aki hazudik, van aki csal, van aki trükközik. Te is ilyen leszel majd, ez nem veresen komoly jatek egyelöre... Ez mi? Ez vagyok en. *magyarázom neki rá se nézve, inkább a törölközővel foglalatoskodom, és ez a rövid, kissé ködös válasz talán elég is lesz neki. Tényleg nem zavar amit érez, vagy gondol, bár átérzem azt, hogy becsapva érzi magát. Nem is értem miért hiszi, hogy komoly baja esne azért, mert nem teszi ezt meg... egy sentinel nem tehet meg bármit, nagyobb a felelőssége.*
- Aki nem mer, nem nyer. Allj ki magadert mindig, es csak magadat add. Ez a sentineli tanacsom. *vonom meg vállamat ismét rövidre zárva a témát. Ekkor már ő is dühös, de ez is hidegen hagy, nem érint meg, figyelemmel sem kísérem ahogyan távozik, egyszerűen hallom az ajtó csapódását, míg én szárazra törölközöm, s éppen mikor mennék, akkor jelenik meg, ezért várok még egy pillanatot, hogy búcsúzzam. Totálisan bunkó nem vagyok.*
- Nyertem egy versenyen. Ha ügyes vagy, te is nyerhetsz. Most viszont... viszlat. *intek neki, azzal a teleportgyűrű segítségével tűnök el, fel a szobámba, hiszen ott vár a ruhám, hogy fel is vegyem, majd a szokásos napi rituálé következik. Nem gondolkodom tovább rajta, bár talán egy kicsit keményen bántam vele... de az élet ilyen, én ilyen vagyok. Sokat kell tanulnia, és semmit nem bánok, nem engedhetem, hogy a szívem vezessen mindig.*


//Köszi a játékot. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-02, 5:33 pm

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//

*Azért jöttünk ide, hogy vizesek legyünk és én teszek is róla, hogy azok legyünk. Azt már észrevettem, hogy Ashi képtelen három percnél tovább egy helyben maradni, de nem bánom, legfeljebb megedződik a nyakam, ahogy utána kell forgolódni folyton. Aztán majd torokkal elhúzok egy kamiont!*
-Kikérem magamnak! Nem vagyok őrült, csak sokan vagyok. *háborodom fel nevetgélve, de hagyom, hogy azt műveljen a fejemen, amit akar. Ha helyrehozhatatlan, akkor is opció még az olló, nem izgatom magam rajta túlságosan.*
-Nem. Az Hamupipőke. Csipkerózsika szunyál és várja, hogy a százéves büdös leheletével smárolni akarjon a herceg. Én csávókám helyében kétszer meggondolnám. *fintorgok egy kicsit. Alapvetően romantikus vagyok én a lányokkal, de azért száz év alvás… egy éjszaka alvás után is van egy lehelete az embernek, nem hogy száz év. Eközben elindulok a kis túránkra a lánnyal, hogy megtudjuk milyen id ez a sellőn úszás. Meg a sellőnek levés. Ahogy csikizni kezd, nem különösebben ráz össze a dolog, de azért elkapom az apró kezeket vigyorogva.*
-Tudom, hogy vannak bordáim, de nem vagyok zongora. *sütöm el az ósdi poént, majd én is a falhoz húzódom, mielőtt belevágnánk a versenybe.*
-Hát én sokmindent szeretnék. *tűnődöm el kissé, s hogy ezt hogy értelmezi, azt ráhagyom, majd elvigyorodom.*
-Ha nyersz, a fejemre húzok egy rózsaszín tangabugyit. És végigmegyek benne Mystralon. *merész ötlet, de igazából benne vagyok a hülyeségben. Valamint nem hiszem, hogy veszítenék, szóval vállalom ezt a kockázatot. S ha már hülyeség, nem is állok le és bekancsalítok.*
-De kérem, legyen kegyes a kis fogyatékos Christianoval. Gyépés szegény, meg furák a kezei. *hogy ezt meg is mutassam Ashinak, fogyatékos módjára egymáshoz közelítem a kézfejeimet, majd nem bírom tovább és elkezdek röhögni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-05, 11:42 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Cseppet sem tetszik, hogy belém kötnek. Ez a lány meg fogja még ütni ezért a bokáját, semmi kétség. Ezt én is kifejezésre juttatom és kész is lennék a dolgot tettekre váltani, ha figyelmeztetésem ellenére tovább provokálna. Én vagyok annyira korrekt, hogy figyelmeztetem előre, más nincs. És úgy látszik, kezdi ezt megérteni, ez mutatkozik meg most legalább is. Cseppet gonosz megjegyzésemre még rá is kérdez. Talán sikerült kicsit megijesztenem. De ő nem ismer és az ismeretlenektől joggal tarthat az ember.*
-Belefojtani annyira nem, ez igaz. De egy kis fájdalom, szenvedés és rémület már elég szórakoztató lenne, azok után, hogy provokáltad. *ismerem is be. Egyszerűen vízbe fojtani a másikat? Értelmetlen lenne. Egyébként is arról volt szó, hogy baja esne, ahhoz meg nem kell belefojtanom. Bár megszólalása most nem piszkál, azt nem tagadom, mint ahogy ezen a helyen mások sem, hogy picit betegek vagyunk, elvégre csak fekete mágiát tanulunk.*
-Azért, mert az egész világ racionális bizonyos tekintetből. És a logikus gondolkodás hasznos tud lenni, de ha az ember nem gyakorolja, akkor nem is bírja. Ezért érdemes mindent alávetni és megvizsgálni általa olykor. *mondom a másiknak. Nem várom el, hogy megértse indítékaim, ahhoz az a logika kéne, amiről beszélek s ami mellett ő nem tett hitet az előbb.*
-Igen, ahogy mondtam, ez is meglehet. De be kell látnod, hogy minden vereség szégyennel is jár, akármivel nyugtatja magát az ember, a tény, hogy vesztett nem változik. És veszíteni senki sem szeret. Akármilyen körülmények miatt, akármi is az oka, az eredményen ez nem változtat, legfeljebb azon, hogy mennyire rosszul éli meg ezt valaki, de olyan nincs, hogy egyáltalán ne éledjenek negatív érzelmei. *fejtem ki kicsit hosszabban a lánynak. Ha nem értette, akkor én most elmagyaráztam. Rajta áll, hogy elfogadja-e a dolgot, én nem fogom ezt lenyomni a torkán.*
-De azért kipróbálnálak! *kacsintok is megszólalásom mellé, a szememben valami fény is villan. A maszkom most forgó színpad szerűen változott, hogy picit megzavarjam a másikat. Itt a lehetőség, hogy szórakozzam picit és eddig is ezt tettem, de most változatok picit, hogy továbbra is mókás maradjon számomra az egész.*
-Mi legyen a verseny tétje? Csak mert így önmagában nem olyan izgalmas, jobb, ha van miért küzdeni. *mondom egy ravasz mosollyal az arcomon. A győzelem maga ebben az esetben nem túl vonzó, ha van tétje is, mókásabb.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-09, 12:09 am

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

*Fájdalom, szenvedés és rémület, mostanában olyan érzésem van, mintha csak ezek mozgatnák a világot. De ezen majd ráérek agyalni akkor is ha egyedül leszek. Nem válaszolok neki, szemmel láthatóan lehiggadt annyira, hogy ne akarjon bántani. Nem értem, hogy miért agyalunk ennyit egy buta versenyen, a fiúk, akikkel eddig találkoztam, rendkívül élvezték ha legyőzhettek egy lányt és nem foglalkoztak vele, hogy gyengébb-e náluk. Ha másért nem, hát arra jó volt kijutni Oroszországból, hogy némi változatossággal is találkozzak.*
- A világ akkor is racionális marad, ha mi nem keresünk mindenre logikus választ. *Én biztosan nem is fogok. Egész nap ülhetnék magamba roskadva, és kereshetném a megfelelő választ minden cselekedetemre.* - De ha szeretnéd még tovább elemezni a dolgot, akkor nem akadályozlak meg benne. Csak majd szólj, ha sikerült dűlőre jutnod. *Ahogy a medence szélén ülök, kicsit tüzetesebben is végignézem a termet, miközben tovább szőjük a versenyezni vagy nem versenyezni témát. Ez a srác egy régi tanáromra emlékeztet, akivel egyszerűen nem lehetett haladni a tananyaggal, mert soha nem volt jó neki az egyszerű válasz, mindenre akadt még vagy húsz miérttel kezdődő kérdése.*
- Jól van, veszíteni nem jó.*Hagyom rá a dolgot, majd a nézelődést abbahagyva ismét rá szegezem a tekintetemet.* - De ha nyersz, minek foglalkoznál mások negatív érzelmeivel? Vagy ennyire félsz, hogy esetleg neked lennének negatív élményeid? *Ennél jobban már nem merem provokálni, egyszer elfogadta a fehér zászlót, nem biztos, hogy újra el fogja. A következő kijelentésével viszont sikerül meglepnie. Még levegőt is elfelejtek venni pár másodpercig; vajon tudja, hogy mennyire kétértelmű, amit mondott? Nyilván… de minek mondta? Na, ez az a pillanat, amikor nem keresek semmiféle logikát, inkább hagyom a levegőben lógni a témát. Mert ott ugye maguktól is megoldódnak vagy feledésbe merülnek. Inkább úgy teszek, mint aki meg sem hallotta, és amikor végre a tétekről kérdez, elmosolyodom. Nehéz menet volt, de csak rávettem.*
- Nem tudom, soha nem versenyeztem tétért. Mik szoktak lenni? *Visszalököm magamat a vízbe a medence széléről. Tényleg nem tudom, mi olyasmit ajánlhatnék fel, ami érdekelné is.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-23, 12:44 pm

//NRT: Galina - Lucius: 2013.04.11.//

-Nem ez az alapvető kérdés, hanem sokkal inkább az, hogy mennyit értünk ebből. Nekünk mágusoknak sokkal több adatott ilyen téren, mint a mugliknak, és ezt meg kell becsülni, nem szabad kihasználatlanul hagyni. *adok átgondolt érvelő választ a leányzó megjegyzésére, ezáltal valamit magamról is elárulva. Ennyi belefér a pakliba. Persze az ő képességei mást indokolhatnak, mint az enyémek, ezt nem vitatom.*
-Én gyorsan dűlőre jutok és végig gondolom a dolgokat. *vagy mégsem? Jobb áltatnom magam azzal, hogy igen, de ha kicsit még élesebb lenne a látásom, rá kéne jöjjek, hogy ez nem teljesen igaz. Ott van a Lissel való viszonyom is, ahol ez pont egy hibás pont az egészben. Ezt követően tovább vitatjuk a versenyzés témáját. Nem érem be egyszerű megoldásokkal és nem is indokolatlanul. Jelen esetben ez sok mindent elárul nekem a leányzóról, hogy miként reagál az egészre. Persze könnyen lehet, hogy ezt ő nem látja át, sőt. Hiába, bele kell törődnöm, hogy az emberek tekintélyes része nem nyitott a mélységek iránt, csak egy felületet akar, egy átfogó képet mindenről, mindent megtapasztalni, gyorsan élni. A baj csak az, hogy így a részletek és az abban rejlő értékek elvesznek. A költészet valahol erre tanított meg, hogy lássak, ne csak nézzek, több perspektívából, részletesen, ugyanakkor nem is teljesen elveszve ezekben. Megjegyzésére is csak bólintok. Ha nem akar ilyen eszmecserét, akkor nem lesz. Vagy mégis? Mert váratlanul csap le következő megjegyzésével, amit egy fél mosollyal jutalmazok. Már előrébb vagyunk sok dologgal… Ugyanakkor megjegyzésére csak megszólal ismét a kis hang a fejemben, hogy némi szuggesztió árán ugyan vegyem már rá, hogy a vízbe ugorjon, de ne próbáljon meg úszni, hogy az utolsó pillanatokban hozhassam ki… Jó lecke lenne, de most mégsem engedek ennek. Helyette bedobok egy tipikus Lucius-os megjegyzést, ami ismét sok információhoz juttat. Az ilyen kétértelmű megjegyzésekben elég jó vagyok, rengeteg árnyalatot tudok így megszólaltatni, most direkt egy nyíltabbat választottam. A lány pedig nem reagál rá érdemben. Ez is válasz, a hallgatásnak is van értelme. Nem akarok én tőle semmit, nem az én zsánerem igazából, de ezt ugye neki nem kell tudnia. Helyette valami tétet is javaslok a versenyhez, amit el is fogad csodák csodájára, hiszen ha az előző mondatomat figyelembe venné, nem biztos, hogy sok jót ígérne ez neki. De ugye eszem ágában sincs jelenleg ilyesmi.*
-Szerintem most egy ital jó tét lenne, a vesztes hívja meg a győztest. Tiszta sor. *nem bonyolítom túl a témát és ez abszolút semleges és ártalmatlan dolog, anno Jackie-vel is hasonlóban játszottunk, be is vált, mert ad egy kis plusz izgalmat, ugyan akkor nem is görcsöl tőle az ember, mert nincs benne komolyság. Ha viszont a lány elfogadja a tétet, akkor neki is kezdhetünk a versenynek.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Uszoda az óceán alatt - Page 30 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-25, 8:49 pm

//NRT: Turner testvérek, alias Jessie és Tak – 2013.05.25.//


*Kezdek ismét hisztis lenni, annyira uncsiak manapság a napjaim. Tanulnom kéne, tudom én jól, hogyha majd évet akarok lépni, de egyelőre túl nehezen veszem rá magam erre, mivel minden egyes gondolatom a nyarat tervezgeti, természetesen édes bátyuskámmal. Na őt se láttam már pár napja, pedig kíváncsi lennék, hogy mit csinál, de mégse akarom mindig zargatni, van neki egyéb dolga is, nekem kéne jobban feltalálnom magam. Talán szerezni kéne néhány barátot vagy legalább normális ismerőst, akikre rázúdíthatom magamat az ilyen napokon, de valahogy eddig nem jöttek össze ezek a dolgok. Na mindegy, nincs mit tenni, inkább kicsit kikapcsolok és a testmozgást választom, ezért is haladok lefelé az uszodába, vállamon egy vajszínű törölközővel. Hajam kibontva bomlik le egészen fenekemig, szép, zöld szemeimet pedig kevéske, fekete smink keretezi. Természetesen vízálló, tehát gondom nem lesz. Ékszer most nincs rajtam, ugyanis úszni megyek, oda nem kell kiöltözni és öltözetem is egyszerű, egy fekete rövid naciból, hófehér papucsból és szintén fehér színű topból áll, viszont ahogy megérkezem az uszodába, már az öltöző felé is sétálok, ahol gyorsan leveszem magamról a felesleges ruhákat, ledobom a törölközőmet, belecsavarva pedig a pálcámat, majd ez után magam mögött hagyva mindezen dolgokat és az öltözőt, már vissza is térek a csodás medencéhez gyönyörű, hófehér bikinimben. Tökéletesen simul alakomhoz, mivel azért nőttem ám a hónapok során és ez a legújabb darab, amit a héten szereztem be, egyenesen Párizsban. Még jó, hogy könnyedén eljuthatok bárhová, ahová csak szeretnék, ez pedig annyira jól áll, hát nem hagyhattam ott.*
~ Irány a víz! ~ *máris érzem, hogy kezd jobb kedvem lenni, így sétálok be nemsokára a kellemes hőmérsékletű medencébe, majd hajamat is benedvesítem és csak ez után kezdek el mellúszásban úszni, hogy hamarosan időnként a víz alá merülhessek, majd feljöhessek a víz felszínére. Nincs itt jelenleg senki se rajtam kívül, de ez így jó, legalább nincsenek útban a számomra kellemetlen alakok és senkivel se kell jópofizni. Hirtelen már el is felejtem, hogy nemrég még barátokat akartam szerezni, nah, hát ilyen hozzáállással nem lesz valami könnyű dolgom. Ahogy viszont haladok egyre beljebb, olykor szőke tincseim is arrébb kerülnek hátamról, így ha valaki esetleg felülről néz, szemei elé tárulhat csodálatos tetoválásom, egy álomcsapda, mely Takoda kedvéért került rám, és bár kedvesem még nem látta, már várom az alkalmat, hogy megmutathassam neki. Remélem, hogy szépnek találja majd ezt az alkotást, mert szerintem gyönyörű munka és mi sem bizonyítja jobban, hogy összeillünk, mint egy örökké való rajz rajtam?*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Uszoda az óceán alatt - Page 30 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-25, 9:49 pm

//NRT - Jessie és Tak - 2013.05.25.//

* Épp elég már a mai napból ahhoz, hogy egy kellemes testmozgással záruljon, de persze ez csak nagyjából az első lépcsőfoka a pihenés felé vezető utamnak, hisz lesz még egy kiadós vacsora is, na meg zuhany, és egy-két tenni való, amelyeket nem napolhatok. Ám most egy pukkanással érkezem az iskolai kikötőbe, mivel a suliba szabad bejárásom van továbbra is, ebben semmi sem változott, így pedig az ottani uszodát fogom igénybe venni. Nem vagyok egy vizes alkat, de most annyira igénylem már a mozgást, és legfőképp az egyedüllétet, hogy az valami leírhatatlan. Persze egy ember társaságát azért el tudnám viselni, sőt.. kezdek arra a szintre eljutni, hogy csak együtt jó, egyedül nem. Mosolyogtató a tény, és azt hiszem, ettől közelebbi viszonyba senkivel nem kerülhetnék, ami szerintem így van rendjén, most már én is tudom. Na de megigazítva fél vállamra akasztott fekete hátizsákomat, mely úszócuccaimat rejti indulok meg az épület irányába. Fekete pulcsim alatt nincsen csak egy fehér póló, alul pedig farmer, és tornacipő virít, ahogy az eddig is szokásom volt, tehát csak lazán. Pálcám is zsákomban pihen, szabad kezem pedig egy darabig zsebemben, míg el nem érem a nagy ajtót, s betolva azt magam előtt tessékelem bentebb magam, hogy pár pillantást vetve a tökéletes belső kinézetre vigyenek lábaim célirányosan az uszoda bejáratáig. Szerencsére nem sok emberrel futok össze rövid utam alatt, és bent sincs túl nagy tömeg, csupán csak a víz fodrozódik egy pontban, alatta pedig egy hosszú, szőke üstök mozog, ha jól látom, innen a medence szélén lelassítva.. *
~ Ekkora mázlim nem lehet. ~ * vonom össze szemöldökeimet gondolkodva, de ez itt a húgom, semmi kétség. Vagy káprázik a szemem, de ahogy memóriám engedi előkotorni a nem létező emlékeket, ekkora szőke lobonc nincs itt még egy. Igen, ez biztosan ő lesz, mivel engedek még pár másodpercnyi pislogást irányába, aztán már indulok is pont az ellenkező felé. Csak egy pillantást még hátra, egyelőre nem akarom megzavarni a testmozgásban azokat a gyönyörű formákat, sőt.. akár reggelig elnézegetném a víz alól ki-kibukkanó lábikókat, de inkább úszóba vedlek gyorsan a fiú öltözőbe, pár perc alatt. Egy fekete úszónadrág marad csak rajtam, melynek alja térdemhez közel ér, így izmaim, és az azokat fedő tetkók tökéletesen megmutatkoznak, mint általában az ilyen helyzetekben. Ám de nem igen akarom a frászt hozni a leányzóra, így csak csendben ereszkedem a vízbe, benedvesítve rövid hajam, s cseppet borostás képem.. ahj, elég lusta voltam reggel arcom lecsupaszításához: volt jobb dolgom is, maradjunk ennyiben. De ha eddig még nem vett volna észre, megpróbálok felzárkózni mellé, nem túl közel, de nem is olyan messze, s lassú lubickolással vagyok mellette, helyes arcomról mosolyom le sem törölhető, ahogy gyönyörködöm ebben a jelenleg némileg láthatatlan szépségben. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Uszoda az óceán alatt - Page 30 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-25, 10:46 pm

//NRT: Turner testvérek, alias Jessie és Tak – 2013.05.25.//


*Ahogy lábikóim a vízbe érnek, rögtön érzem, hogy jó döntést hoztam azzal, hogy ide jöttem. Kezdem pozitívabban látni a dolgokat, így merülök el a medencében, majd bukok fel időnként a felszínre, nem is figyelve semmire se, ami körülöttem zajlik, így hát ezen ok miatt még azt se veszem észre, hogy már egy ideje bizony nem vagyok egyedül. Ha tudnám, akkor azért cseppet fusztrálna a tudat, hogy esetleg benéz valaki, de nem valószínű, hogy ilyesmi történik most, a szőkék amúgy se tetszenek itt sok embernek, ezt már megtapasztaltam, de hogy miért nem, az már egy másik kérdés. Mindenesetre ahogy így haladok a medence egyik oldaláról a másik felé, hirtelen érzem meg a víz más jellegű mozgását, mintha nem lennék már egyedül, így lassítok, fejem kiemelkedik a vízből és szép szemeim is kinyílnak, miközben a fiú felé fordulok. *
- Tak? *állok is meg azonnal, oly hirtelen ért ez a meglepettség, hogy az én imádott kedvesemet láthatom, így nemsokára már elé is kerülök, megállítva őt is az úszásban és nem vagyok rest kis kezeimmel átölelni izmos testét, így hát formás testem az övéhez simul. Rég voltunk ennyire… közel egymáshoz, így, ennyi ruha nélkül.*
- Hát te meg hogy kerülsz ide? Észre se vettelek. Miért nem szóltál? *faggatózom, miközben fejemet hátrébb húzom, így nézve meg ismét a helyes pofit, majd szépen ajkam már az övéhez is dugom, hogy egy édes csókot adhassak neki. Ahj, de jó ismét látni és kezeimmel érinteni izmos testét, mivel éppen ezt teszem, óvatosan tapogatom hátát és formás oldalát is, mintha még mindig ismeretlen lenne a számomra, bár tény és való, eddig még soha nem mertem igazán, bátran bejárni minden szegletét, pedig már elég régóta egy párt alkotunk. Tudom-tudom, illet volna már oda adnom magam neki, de én már csak ilyen vagyok, mostanra viszont kezd benőni a fejem lágya, a testem is nőiesebb, mint annak idején volt, tehát talán… talán eljön majd az a pillanat is.*
- Jó látni. Hogy-hogy ide jöttél úszni? Úgy tudom, hogy annyira nem vagy oda a vízért. *teszem is fel a nagy kérdést, mert ha tudtam volna, hogy ide tart, akkor teszek ám némi előkészületet, még szebb lettem volna, mint most. Kár, hogy hajam is így rátapad fejemre és szép arcomra, így nem áll olyan szexin, mint eddig, de talán azért még mindig tetszhetem neki valamennyire.*

Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Uszoda az óceán alatt - Page 30 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-25, 11:20 pm

//NRT - Jessie és Tak - 2013.05.25.//

* Fene sem gondolta, hogy a kellemesebbnél kellemesebb társaság fog fogadni ma este itt lent, az uszodában, de nagyon úgy tűnik, ismét rá kell jöjjek, megütöttem ezzel a lánnyal a főnyereményt. Pedig én voltam az, aki nem picit elszúrta a dolgokat kettőnk között egy időre, ám most mégis úgy érzem, minden rendben, én sem rosszalkodom, ő pedig elfogad, ahogy vagyok, és értékeli az igyekezetet. Na de ha megvagyok odabent, ideje a vízbe érkeznem, elvégre ezért jöttem ide, nem pedig azért, hogy nyálcsurgassak egész este.. és nem is teszem, csak módjával, hogy aztán megközelítve őt hívjam fel magamra a figyelmet, tehát mosolygós képemmel találhatja szemben magát a szöszi. *
- Én! * reagálok lazán vigyorogva aranyos meglepettségére, és persze vele egy ütemben én is leállok, nem haladok tovább, legalábbis egyelőre. Nem is tudnék mozdulni, hisz szinte azonnal rám tapad ez a gyönyörűség, szóval lábaim a medence alját keresik, s ha biztos talajt fogtam, piciny pofiját nagy kezeim közé véve vonom magamhoz, s leginkább csak hagyom, hogy pár üdvözlő simogatást mérjen porcikáimra, mely érintésekbe még így is sikerül cseppet beleborzonganom. *
- Mert nem akartalak megijeszteni, és mert olyan esztétikai élmény vagy, hogy fúh.. * bököm ki az igazat jókedvűen, nem is köntörfalazom egyáltalán, így nézem végig teste azon részét, amely kilátszik a vízből, de nem mintha olyan sok időm volna erre, mivel ajka azonnal az enyémre talál, én pedig szenvedéllyel telve viszonzom a csókot, kezeim pedig végig is siklanak lefelé puha, nedves nyakán, vállain és oldalán, egész popójáig, melybe ösztönösen kapaszkodom bele, cseppet közelebb vonva még magamhoz ezt a csodás testet.. hisz annyira gyönyörű, és tökéletes, és csakis hozzám tartozik, tehát ennyit már igazán megengedhetek magamnak, addig is, amíg a kisasszony úgy nem dönt, léphetünk egy szintet. Nem is igen engedem messzebb magamtól, s amíg tudom, elnyújtom ezt az üdvözlő csókot is, de levegőhöz is jutni kellene ugyebár.. *
- Tényleg nem, de most valahogy mégis megjött hozzá a kedvem, és kezdem azt hinni, egy kicsit a hatodik érzékem is közbe szólt. * ejtek egy puszit homlokára, s eresztek most már a "szorításon" is, még mielőtt itt esnék neki helyben. * - Na meg amúgy is ide jöttem volna a suliba, mert tudod, van valami szőke csaj, aztán gondoltam teszem neki a szépet egy kicsit. * vigyorodom el cseppet cukkolva őt, ennyi bőven bele férhet szerintem, s most már, hogy együtt vagyunk, terveim is vannak az estét illetően. *
- És ha már eljöttem idáig, mit szólnál egy vacsorához? Aztán meg el sem engedlek reggelig.. * bújok arcommal közelebb buksijához, egyik kezemmel a víz alatt cirógatva vékony derekát, szabad ujjaimat pedig nyakán futtatom végig, míg fülébe suttogom szavaimat, így cirógatva bőrét rövid ideig mind leheletemmel, mint pedig ajkaimmal, melyek végül ismét övéire találnak, s talán egy újabb csókot kapok majd, ki tudja, mennyire fog ellenkezni a kicsike. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Uszoda az óceán alatt - Page 30 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-25, 11:31 pm

//NRT: Turner testvérek, alias Jessie és Tak – 2013.05.25.//


*Rég lepődtem meg már ennyire valamin. Abban a hitben voltam eddig, hogyha Takoda esetleg erre jár, akkor bizonyára valahogy jelzi felém a dolgokat, nem pedig csak így sunyin mellém lopózik, így miután megtörténik a felismerés, már hozzá is bújok, édesen ölelve át nyakát, majd testem az övéhez is simul, nem aggodalmaskodva most semmi miatt sem, hiszen az ölelkezés az egy fontos dolog és én nagyon is szeretek így lógni rajta.*
- Jajmár, ne mondj ilyeneket, azért ennyire nem. *pirulok el cseppet édes megjegyzésén, de hamarosan már érezhetem, ahogy végigtekint rajtam, mégse hagyom ezt most sokáig. Na nem mintha annyira zavarna a dolog, de mégis, most a csókjára vágyom elsődlegesen, mert pár napja nem láttam és bizony hiányom van ám belőle, szóval mindent bele is adok, miközben érzem csodálatos kezei simogatását és én is picit beleremegek, főleg, amikor fenekemen állapodik meg, így vonva még közelebb, oly nagyon, hogy érzem is azt a bizonyos testrészét, amelytől még vörösebb színt ölt pofim.*
- Öhm, Tak… izé, szerintem túl közel vagyok. *ismerem be visszafogottan, így egy icipicit eltávolodom tőle, mert azért ez a közelség, huh… nem is tudom, hogy miért rémít meg még mindig egy kicsikét. Én is egyre jobban vágyom arra, hogy tovább léphessünk, de nem annyira egyszerű az élet… talán lesz majd még könnyebb is. *
- Ilyen jó lenne a hatodik érzéked? Akkor sűrűbben is rám lelhetne ám uram. *bököm meg pocakját, majd végül kissé engedve is leszek, így hallgatom meg az újabb édes szavakat, amiket hallva most már csak lágy mosolyom a válasz. Ezek szerint részben engem is kereshetett.*
- Ha megtehetném, szívesen beköltöznék hozzád a szakházba. Jó, hogy oda legalább be lehet menni, nem úgy, mint ahogy az Infla toronynál volt. *hű de nem örültem annak, ami akkor volt, hogy alig tudtunk valahol együtt aludni, most legalább van egy kis közös fészek, ahol bármikor együtt tölthetünk egy-egy estét, ha úgy hozza a kedvünk. Ahogy viszont hallom, most is hasonló lesz a terv.*
- Vacsi? Benne vagyok, ahogy a reggelig való ott alvásban is, majd nézhetnénk egy filmet, úgyis hiányoztál. *cirógatom meg karjait, de nemsokára már bőröm libabőrös lesz érintéseitől, na meg halk, suttogó szavaitól, így hunyom le szép szemeim és viszonzom az újabb csókot is. Miért érzem ezt a vibrálást most kettőnk között? Mintha… mintha nagyon akarna engem. Persze volt már hasonló, de hogy állíthatnám le? Egyre nehezebben viseli a visszautasításaimat… de mégis, miért vagyok én még mindig ennyire makacs? Hiszen szeretem… miatta jöttem ide is, igazán változathatnék… sőt, változtatni is fogok!*
- Vagy elüthetnénk az időt valami kellemesebbel is. *suttogom halkan ajka elé ezeket a szavakat a csók után, mert igen, engednem kéne, legalább valamennyire. Nem csoda, hogy annak idején másnál kereste a testi kapcsolatot… borzasztó vagyok vele szemben.*
- Viszont valamit meg kell mutatnom neked. *húzom előre hosszú, szőke tincseimet, majd ha picit enged, akkor megfordulok, így most már hátamat láthatja, ahogy a rajta lévő tetoválást is. Nem, én már nem mondok semmit, tudni fogja a tetoválás jelentését és azt, hogy miért is van az ott rajtam. Igen, én most már hozzá tartozom, csakis hozzá. Szívem egyre hevesebben is ver, vajon mit fog szólni mindehhez?*

Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Uszoda az óceán alatt - Page 30 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime2013-05-26, 12:10 am

//NRT - Jessie és Tak - 2013.05.25.//

* Menthetetlenül belehabarodtam ebbe a lányba, elég durva, de ez van, innentől kezdve pedig semmi féle túlzás nincsen szavaimban most sem, hogy ilyen közel vagyok hozzá, sőt. Innen még szebb, ezen nincs mit rágcsálni. *
- Pedig de. És még a pirulás is jól áll, bocs.. * ellenkezem én magam is, számomra legalábbis ezt jelenti, amiket egyfolytában mondok és éreztetek vele, és ami nem fog megmásulni hosszú, hosszú ideig még. Viszont arra a bizonyos csókra kéne inkább koncentrálnunk, mi meg is történik, én pedig kissé túl is lövök a célon, de ilyen egy kiéhezett férfi, akinek egészséges vágyai vannak.. plusz, ne csodálkozzunk ezen pláne akkor, ha ilyen nője van, mint Jessie. Számomra igen is kellemes az érintkezés, talán jobb is a kelleténél, és egyszerűen nem hiszem el, hogy még mindig képtelen levetkőzni fogalmam sincs milyen gátlásait.. de hogy én totál rá vagyok indulva jelenleg, az is biztos. Szavaira csak egy amolyan nem tetsző mordulással felelek, hogy aztán lassan engedjek a tartásból, de nem fogom túl messzire ereszteni. *
- Nem teheted ezt velem túl sokáig, remélem tudod. * nem, semmi fenyegető nincsen szavaimban, eszem ágában nincs ismét félre lépni, egyszerűen csak kezdem unni, mintha szórakozna, és túl sokáig él vissza türelmemmel, ami már rég elveszett. Persze ettől még nem lesz túlzottan rossz kedvem, de hogy hozzá se érhetek, csak alig, hát ez kezd nevetséges lenni. Mindegy, túllépve ezen avatom be ittlétem okába, de most, hogy leállított, még érzékenyebb vagyok a kis bökésére hasamnál, tehát egyik mancsommal el is kapom a törékeny kacsót. *
- Ha már elutasítasz folyton, legalább ne hergelj, kérlek. * vonom fel szemöldököm, mintha meg sem hallanám szavait, egyértelműen vele is összefutottam volna még a mai este folyamán, ám ez az eszmecsere a beköltözésről egy vigyorra késztet. * - Még a végén megunnál idő előtt. * bökök nózijára egyik ujjammal, majd fel is vázolom, miként képzeltem a mai estét, persze most már álmodni sem merve arról, netalántán bármi is történik köztünk az összebújós alváson kívül.. film? Az ötmilliomodik unalmas másfél óra, halott reménykedéssel telve. Remek. *
- Aha, az jó lenne. * bólogatok azért, próbálva úgy tenni, mint aki ennek is örül, ami tényleg így van, de nem olyan őszinte ez, és ezt ő is érezheti. Ellenben az újabb csók, amit kiprovokálok, és ahogyan azt teszem, mintha elég meggyőző erő lenne ahhoz, hogy annak végét követően ne is higgyem el, amit hallok: kékségeim hirtelen nyílnak fel, s távolodom is kicsit el tőle. * - Hiszem, ha látom, királylány. * küldöm felé fáradt mosolyom, mert már tényleg így vagyok ezzel, ám arra nem számítok, van egy kellemes meglepetése is a számomra. *
- Ne kímélj.. * eresztem el picit, kérdőn pislogva felé, s ahogy előre húzza hosszú haját, íves háta kerül szemeim elé, ujjaim pedig szinte azonnal megindulnak a puha bőr irányába, meglepetten érintve a fekete, örökre szóló tintát. Gyönyörű munka az, ami szemem elé tárul, az álomcsapda pedig egyértelmű jelzés felém, s azt hiszem, picit át is értékelem most belül kapcsolatunkat. * - Hű.. ez nagyon szép.. és így ne akarjak neked esni, mi? Folyton kiszúrsz velem, te lány.. * futtatom végig ujjaimat a tetkó vonalán, és picit se tudok ám uralkodni magamon, mivel közelebb araszolva lehelek egy finom puszit nyaka alá, középtájra, ahonnan indul az egész, s becézgetem még így azt a területet egy darabig, de nem túl sokáig, hisz már egyik kezem ujja bikinije madzagjánál garázdálkodik, így pedig félő, hogy pillanatokon belül megfosztanám a ruhadarabtól, mely annyira falatnyi.. és le kéne állnom tényleg, ám másik kezem már előre siklik hasa környékére, nem bírok magammal, sajnálom. Ez van, ezt kell szeretni.. és jobban is tenné már, ha tényleg szeretné. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
30 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: