Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párbajterem - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párbajterem - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párbajterem - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párbajterem - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párbajterem - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párbajterem

Go down 
+36
Aristarkh Y. Zhukov
Rachel Williams
Daphne Alucard
Alinox Ingren
Thomas Gledhill
Sean Derly
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Gabriel Teigneux
Lisbeth May
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Kyle Brensley
Kimberly Fox
Takoda Turner
Serafina Damiana
Lionel Dustsnow
Faith Craven
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Mesélő
Sideris Valbraith
Scott Renfield
Mona Braxton
Sirius Pendragon
Daemon Wexler
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Vladislav Kerensky
Élias Adachi
Jasmine Miels
Mordred Wasimir
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Párbajterem - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:27 pm

*Hjajj, ez már komolyan hihetetlen. Vagy nem tudjuk létrehozni a varázslatot, bár szerencsére ez a ritkábbik eset, vagy amilyen szépen létrehozza valamelyikünk a varázslatot, a másik ugyanolyan ügyesen védekezik ellene. Már az alapigékhez nyúlok, hátha végre le tudom zárni ezt a hosszú, és igencsak kiegyenlített harcot, de Jas ismét ügyesen véd. Ezután viszont elteszi pálcáját, kezeit az ég felé emeli, hogy egy árnyfegyvert hozzon létre. Már én is magam elé tartom a pálcát, hogy időben rajzolhassak majd egy kört a pajzsnak, de legnagyobb meglepetésemre semmi nem jelenik meg Jas kezeibe.*
-Nem sikerült? Neked? *pillantok rá elkerekedett szemekkel, hisz tanársegéd, valahogy azt hittem, akkor neki minden mindig megy. De úgy tűnik, hogy fárad, ahogy igazából azért én is, így egy kis segítséghez folyamodok.*
-Rajta kicsim. *szólok fel az égre a vércsémnek, aki aki víjjogni is kezd, s ha jól csinálja, szépen el is altatja hangjával ellenfelemet. Azért én se állok csak úgy ott, inkább biztosra megyek, s lendítem is felé pálcámat.*
-Silencio. *ha Jas elnémül, már nem sokat fog tudni kezdeni ellenem, de inkább most famulusomban bízok, hogy ő elvégzi helyettem a piszkos munkát.*
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Párbajterem - Page 6 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:27 pm

- Eret vágni? Azt majd max te fogsz! Ilyen angyali külsővel nem is értem, hogy mit keresel itt... csak nem egy homi barátot, mint amilyen te vagy? *ha már megpróbál felbosszantani, akkor nem fogom ám hagyni magam, na de kiadom az utasításomat a denevéremnek is, aki nem tesz semmit, de Scott ismét csak beszól, elég bunkón, amire már csak egy dühös nézésre telik tőlem, de nem teszek most semmit, csak a támadásomat indítom felé, de szavakkal már nem óhajtok visszavágni. Így találja be végre az átkom, tehát én bizonyulok erősebbnek és bár a famulusa ott van mellette, mégse vetette be.*
- Látom csak ennyire tellett... *jegyzem meg, közelebb lépkedve hozzá, de már érzem is a húzást és már láthatom is a magisztert, aki felém nyújt valami löttyöt, de mivel még csak meg se sérültem, így megrázom kissé a fejem is.*
- Nem köszönöm, én jól vagyok, de ennek a pancsernek szüksége lenne rá. *vigyorgok Scott felé, majd kezem felemelve intek felé és már el is hagyjuk a termet. Jó kis harc volt ez, főleg azért, mert győztem, bár a denevérre kissé dühös vagyok, hogy nem egyszer cserben hagyott.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:31 pm

[Raven]

*A lány most már beveti a famulusát is, de a vércse is fáradt lehet vagy még nem szokott hozzá a képességeihez, de az a lényeg, hogy nem sikerül elaltatnia Jasminet, viszont a némító bűbáj létrejön, amit ha nem véd ki a lány, valószínűleg veszíteni fog. Tud majd még használni pár dolgot, de biztosan véget érne számára a harc rövid időn belül szavak nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Párbajterem - Page 6 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:34 pm

-Majd feladom ha úgy érzem jónak.*szól vissza kissé ingerülten, persze ez érthető, hiszen a sérülése egyre fájdalmasabb és elviselni se könnyű, de azért támad, ezzel szemben úgy tűnik nem jött össze a varázslata, és már kezdi valahogy érezni, hogy ez így nem lesz éppen nyerő, főleg hogy a másiknak még semmi baja sincsen, míg az ő ereje folyton csak fogy. Úgy tűnik a végén mindent egy lapra kell feltenni, ő legalábbis ezt fogja tenni, így aztán kezei ismét X alakba rendeződnek, persze ökölbe majd mondja ki ismét a Pyromágiás igét.*
-Ignis pilas*mondja ki s rántja szét a kezeit, viszont most kezeit felemelve egyesíti a tűzgolyókat, és egy nagyként akarja megtámadni a másikat, s ha ez sikerül el is küldi a felsőtestét célba véve Raidennek.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:37 pm

* Hiába markolnék rá a markolatra csak nem jelenik meg kezeim közt, így hát kissé csalódott és szégyenkezve eresztem le kezeim s pillantok a meglepett lányra.*
- Amint látod... nekem is véges az energiám és még nem tanultam miként tudnék több órás harcban is tökéletesen teljesíteni.* sajnos ez az igazság s hát már többször megfordult a fejemben, hogy ez ügyben a magiszteremhez fordulok némi segítségért csak még nem jutottam el odáig. De úgy érzem itt lenne az ideje, főleg hogy egy másik tudásra, képességre is igényt tartanék mit órán ajánlt fel. De majd meglesz így most azt nézem hova is tekintget ez a lány s mikor meglátom, hogy vélhetőleg a famulusához intézi szavait elhúzom a számat.*
- Szuper...csak tudnám mit tud.* motyogom magam elé s biztos ami biztos alapon megint csak magam védem.*
- Salvio hexia !* ejtem ki az igét s mikor a lány is ezt teszi meglepetten pillantok rá de nem mondok semmit. Ha vesztenék nem bánnám, mert kettő egy arányban azért másként áll a helyzet de az lenne a legszebb ha kettejük se fognának ki most rajtam.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Párbajterem - Page 6 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:37 pm

*Eddig csak csendben próbálták egymást elintézni az eléggé eltérő stílusú fiúk, ám úgy tűnik, egy kis szócsata is kezdetét veszi így pár óra elteltével. Először Daemon szól be Scottnak, ő viszont nem rest ezt visszadobni, és még rá is pakolni egy lapáttal.*
-Angyali külsővel? És még én vagyok a homi? Nézz már tükörbe ember, szánalmas. *csóválja meg a fejét a srác, majd jön a harc, és sajnos most nem sikerül időben védekeznie a támadás ellen, így pár pillanat múlva megszédül, lábai megremegnek, s térdre is rogy. Hogy ne feküdjön el teljesen a földön, kezeire támaszkodik, de azok is remegnek alatta.*
-Nem... ez nem lehet. *sajnos tudja jól, hogy itt a vége, nemhogy testi ereje nincs visszatámadni, de ez a varázslat egy időre varázserejét is blokkolja. A kis róka is kissé csalódottan pillant fel rá, hisz ő is akart harcolni, segíteni gazdájának, de ő túl sokáig húzta a dolgot, így csak tehetetlenül nézte végig az egészet. Mikor Daemon mellé sétál, s ismét beszól neki, nem vág vissza, hisz már minek, le lett győzve. Ekkor viszont már érzi is a húzást, s visszakerülnek a terembe, azonban itt oldalára dől, hála a forgásnak, ami ezzel az utazással. Mielőtt azonban Daemon még távozhatna, ismét beszól, mire Scott csak mordul egyet.*
-Dögölj meg. *miután azonban megkapta az üvegcsét, hamar rendbejön, így feláll, s egy mély sóhajt hallat, miközben famulusára néz.*
-Sajnálom. *mondja neki, majd a magiszter felé fordul, akitől el is köszön, majd visszasétál szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:37 pm

*A varázslatát úgy tűnik elkerüli Mona, persze ez elég nagy bosszúságot jelent Sirius számára, hiszen nem szereti a kétes kimenetelü küzdelmeket, de ha nem akar veszíteni, akkor bizony védekeznie kell, mert ha nem akkor ezzel akár vége is lehet a harcnak. Nem jut eszébe más, illetve a hely se elég nagy, hogy most már ugrándozzon, na meg a sebei is fájnak, így aztán végső megoldásként ismét maga elé emeli a pálcáját, hogy egy pajzsbűbájjal védekezzen.*
-protego...*mondja ki remélve, hogy sikeres lesz a varázslat, ha pedig nem akkor már tudja a következményeket, minden esetre az már biztos, hogy ma nem kell tornáznia ahhoz, hogy elaludjon, ez a harc meglehetősen fárasztó már most a számára.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:39 pm

[Jas]

*Lehet, hogy fogynak azok a bizonyos tartalékok, de még mindig sikerül létrehoznia egy tökéletes pajzsot a lánynak, így most Jasmine támadhat.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:41 pm

[Vlad]

*A srácnak egyre fogy az ereje, már közel áll az összeeséshez, viszont túl büszke ahhoz, hogy feladja a harcot. Mivel Raiden támadása besül, így ismét rajta a sor, hogy újra megpróbálkozzon a pyromágiával. Kezei lángokba is borulnak, s sikerül egy nagyobb labdát létrehoznia, bár tény, hogy mivel gyenge, így most nem olyan hatalmas az a gömb, mint lehetne, de talán megteszi ez is, legalábbis, ha Raiden nem tudja kivédeni. Ismét az ifjabb diákon tehát a sor.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:43 pm

* Nem tudom mivel támadott engem ez a madár s azt sem tudom sikerült volna e avagy sem mert a védő varázst alkalmazom magamon s mikor Raven igéje is elhangzik s nem rogyok össze álomba merülve, egyértelművé válik számomra, hogy sikerült. Még egy kis mosolyt megejtek mert úgy tűnik még mindig teljesen kiegyenlített a harc, de aztán pálcámat megint csak rátartom s egy mondhatni könnyebb igével támadom meg.*
- Petrificus totalus!* sóbálvány átok, mellyel teljesen letaglóznám a lányt ha sikerülne és ő sem tudna védekezni, de hogy mindez végbe is megy az csak idő kérdése számomra, hamarosan kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Párbajterem - Page 6 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:44 pm

*Csak jót akartam, de ezek szerint Vlad-nak nagyon morgolódós kedve van, de nincs mit tenni ez ellen, tehát csak vállat vonok.*
- Ahogy érzed. *jelentem ki határozottan, de hamarosan már létre is hoz egy elég nagy méretű tűzgömböt, amelynek nagyon nem örülnék, ha eltalálna. A famulusom még egyszer megvédhet, így tekintek fel rá, tehát Marcan ismét csak beveti a védelmi aurát, de ha nem jár sikerrel, akkor ahogy eddig, én védekezem.*
- Protego! *jelentem ki határozottan, próbálva létrehozni egy pajzsot, mivel csúnyán néznék ki, ha szénné égnék, de ha a famulusom jól védett, akkor viszont támadok.*
- Ignis pilas! *kezeim közben X-ben vannak, majd szét is rántom őket és most sok kis tűzgömböt idézek meg.*
- Szólj, ha feladod! *jelentem ki, hiszen akkor nem dobálom meg, de ha nem adja fel, akkor egyesével felé küldöm, egészen addig, amíg azt nem mondja, hogy én nyertem! Láthatja, hogy nem célom az, hogy halálra égessem, bár így is csoda, hogy ilyen jól állok, ahhoz képest, hogy ő egy évvel idősebb és tapasztaltabb, mint én.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:44 pm

[Sirius]

*Talán mégiscsak jobb lenne, ha a páros leülne, és egy rövid mellett tárgyalná meg, ki is nyerje ezt a párbajt, esetleg versenyivással vetnének véget a dolognak, mivel úgy tűnik, hogy a mágiával ez nem fog menni. Sirius ugyan csak épphogy, de létrehozza a pajzsot, megvédve magát az egész testi merevedés ellen, így most ismét ő az, aki támadó helyzetbe került.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:45 pm

[Jas]

*A lány próbálkozik ismét egy olyan varázslattal, amivel véget vethetne a harcnak, de sajnos ez most nem sikerül neki, úgyhogy Raven támadhat.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:50 pm

[Raiden]

*A sárkány ismét csődöt mond, Lucius megmondta, hogy nincs ott minden rendben, de hát ez van. Viszont valakinek mégiscsak védekeznie kéne Vlad tűzlabdája ellen, és Raiden ezt meg is teszi. Viszont nem kell további támadással készülnie, mivel az árnytőr a mellkasban megteszi a kellő hatást, így végül Vlad összeesik ájultan a fájdalomtól és a vérveszteségtől. Élete első párbajszakkörét tehát Raiden nyerte!
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Párbajterem - Page 6 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:53 pm

*Minden rendben van azzal a famulussal, én tudom, egyszerűen mi még nem szoktunk össze és még nincs olyan régen a világunkban. Na de a lényeg, hogy kivédem azt a bizonyos tűzgömböt, ami még szép, hogy nem talált el, elég kellemetlen lett volna, na de amikor Vlad összesik, hirtelen indulok meg felé.*
- Hé... jól vagy? *de már csak a forgást érzem és hamarosan meg is jelenünk a terembe, ahol Sideris meg is itatja a srácot.*
- Remélem, hogy nincs harag. Viszont elég sokáig elhúzódott ez a harc, szóval jó voltál és majd beszélhetnénk. Szia! *köszönök el tőle és még kezemet is felé nyújtom, ahogy azt illik és ha Marcan is készen áll, akkor kissé fáradtan, de mégis boldogan indulunk vissza a szobánkba, hiszen az első szakkörömet sikerült megnyernem és ez azért nem semmi... Igen, most már tudom, hogy tényleg sokra vihetem.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:53 pm

*A fiú úgy tűnik ismét elkerülte, hogy végzetessé váljon a dolog, de már egyre jobban érzi , hogy fárad, ez a sok üvegszilánk meg vágás megteszi a hatását, viszont ameddig itt van próbál küzdeni. Ismét egy jól ismert átokkal támad, amit ma már alkalmazott, így aztán pálcája lendül, és nemsokára már ismét a lányra mond egy átkot.*
-Sectumsempra..*lehet nem akar, vagy már nem is tud túl sok energiát bele vinni, ez nem olyan túl erős átok, viszont hatásos ha arról van szó, és vérveszteségtől még a másik is elfáradhat , vagy elájulhat, Sirius pedig most ebben bízik. Az más, hogy össze jön e a számítása , vagy sem, annyi biztos, hogy a vége viszont már közel lehet.*
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Párbajterem - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:54 pm

*Hogy lehet ennyire kiegyensúlyozott a harc? Komolyan, ez már hihetetlen. Támadunk, védünk, támadunk védünk, felsülünk, aztán ugyanez a sor jön újra. Elképesztő. Persze azért részben tetszik is, hogy ennyire kiélezett a helyzet, de már nagyon rég húzzuk ezt a dolgot. Úgy látom, Jas is már rámegy az egyszerű befejezésre, de a varázslata nem sikerül, így csak sóhajtok egyet.*
-Mikor is lesz a következő óra? Le ne késsük! *viccelődök kicsit, majd ismét a vércsémre nézek, aki meg is indul Jas felé, hogy karjába vájjon mérgező karmaival, s talán végre egy kis sikerhez juttasson. Közben én is lendítem pálcám, s már-már nevetséges igékkel próbálkozok, hátha valami összejön.*
-Pofix. *csak jönne már össze, és ragadna le a nyelve, onnantól már gyerekjáték lenne győzni. De már most sejtem, hogy úgyis ki fogja védeni, mert már miért is ne?*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:56 pm

[Sirius]

*A fiú ismét a kaszabolással próbálkozik, ami egyszer már összejött neki, de Mona szépen hárította azt. Most ismét sikeresen hozza létre a támadást, a kérdés csak az, hogy a lány is sikerrel jár-e másodjára, vagy csak Sirius?*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:58 pm

[Raven - Jasmine]

*A lányok küzdelme tényleg nagyon hosszúra nyúlik és bizonyára már mindannyian fáradtak. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy Raven vércséje is csődöt mond, akár csak a lány átka, de most így, négy óra elteltével megérezhetik a húzást. Bizonyára furcsálják, de a küzdelmük véget ért és Sideris sétál a lányok elé.*
- Nos, gratulálok mindkettejüknek! Nagyon jók voltak és az erejük is úgy veszem észre, hogy megegyezik, tehát egyezzenek ki egy döntetlenben! *mivel nem sérültek meg, ezért a nő nem is ad nekik egy fiolát se, tehát nyugodtan elmehetnek, a küzdelem eldőlt és négy óra után már Sideris se óhajt itt maradni és ahogy érzékeli, ez a harc végtelen ideig is folytatódhatna, ma mindkét lány energiái ugyanolyan szinten vannak.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Párbajterem - Page 6 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 9:59 pm

*A tűzgömbbe mintha már maga se hitt volna, de mégis össze jött, ebbe szinte minden maradék ereje benne volt, viszont ahogy kinéz az ügy, Raiden ezt is kivédi, így a fiú már csak szájhúzással tudja jelezni a nemtetszését.*
-A fenébe hogy lehetsz ilyen ügye........*akarná mondani, miközben már lép előre, de itt lép érvénybe a szalagszakadás, a sok vérveszteségtől, így aztán eszméletlenül bukik előre a földre. A következő képek viszont már a terembe érik, ahol megitatják a bájitallal és kissé fáradtan felülve néz is rá a fiúra, mint aki nem igazán fogja fel amit mondanak neki. Érthető is mert fáradt..*
-A...Aha.. egész jól... Nem nincs, te is jó voltál... majd dumálunk, szia.*búcsúzik el a sráctól, persze lehet hangján nem hallatszik az öröm, hiszen vesztett, de majd csak meg emészti, hiszen van más is a győzelmen kívül. Legalább érdemes ellenfele volt és ennek örülhet. Ezután csak elbúcsúzik a magisztertől, majd lassan felállva el is hagyja a termet.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 10:02 pm

* Nem hogy eltalálni nem tudom a lányt még csak létre sem jön a varázslatom így fújom ki hosszan a levegőt és támaszkodom meg térdenem, na nem azért mert annyira kimerültem már mentálisan sokkal inkább aért, mert lassan ár fogalmam sincs mit tegyek vele szemben. Persze kétségtelenül fáradok már de egyenlőre még nem érzem úgy, hogy végetvethetnénk ennek a küzdelemnek, de talán lassan elgondolkodhatnánk egy döntetlenben. Kiegyenesedve pillantok Raven-re várva mivel fog támadni ennyi idő után.*
- Szerencsére nem a közeljövőben.* mosolyodom el és nagyon remélem, hogy tényleg nem fogunk addig itt dekkolni, hisz ha egy órán belül nem végzünk egymással akkor nincs is értelme tovább folytatnunk, nem bírunk egymással azt kész. Igazából nagyon nem figyelem azt a madarat, nem számítok arra, hogy megint beveti a támadásába, így csak akkor kapok fel mikor a látómezőmbe kerül s elkezdek csapdosni de hirtelen a húzást is megérzem s végül már csak értetlenül nézek körbe, így pillantva meg a magisztert. Tehát véget vetett a küzdelemnek s mosolyogva hallgatom szavait, majd biccentek felé.*
- Köszönjük szépen.* pillantok ki társamra ki remélhetőleg nem bánja a többesszámot.* - Én elfogadom ha te is.* miért ne fogadnám? Régóta küzdünk s energiánk is fogytán lehet már szóval részemről rendben van a dolog. Ha ez így van elköszönök tőle is és a magiszteremtől is és örülve fejemnek hagyom el a termet, hisz végtére is csak nyertem valamilyen szinten és egyben is vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 6 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 10:10 pm

*Ez ellen a támadás ellen már nem tudok mágikusan védekezni, mert minden erőmet felhasználtam a küzdelemben így igyekszem a lehető leggyorsabban eltűnni egy asztal mögött, hogy ne érjen el az átok, de inkább tűnt zuhanásnak, mint bújásnak.*
~Hát itt a vége.~
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 10:14 pm

[Mona - Sirius]

*Úgy tűnik, a lány inkább a könnyebb utat választja, s ahelyett, hogy pálcájával védekezne, inkább egy asztal mögé zuhan, hogy az védje meg. Látszik rajta azért, hogy eléggé kivan a bekapott támadás miatt, de nem ájul el. Ekkor viszont furcsaságot érezhetnek, hisz újra megérzik az ismerős húzást, s visszatérnek a terembe. Úgy tűnik, ennyi volt a harc, s bár megsebezték egymást, győzelmet mégsem aratott egyikük sem a másik felett. A nő természetesen azért gratulál nekik, átadja a fiolákat, majd a döntetlent megállapítva köszön el az utolsó párostól is, majd már el is hagyja a Párbajtermet.*
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Párbajterem - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 10:20 pm

*Már fogalmam sincs róla, hogy hogyan is lehetne véget vetni ennek a harcnak. Bármivel is próbálkozunk, azt a másik hárítja. Egy súlycsoportban vagyunk ezek szerint a mágiahasználatban, s ha nem erről a lányról lenne szó, hanem mondjuk Daemonról, lehet, hogy már inkább letettem volna a mágiáról, hogy egyszerűen jól fenékbe billentsem és puszta kézzel harcoljak, de Jast nem akarom megverni, nincs rá okom. Azért a vércsét még megpróbálom bevetni, de hiába, és a támadásom se sikerül, ezután viszont jön a húzás, ami végre feloldozásként értelmezhető. Magunk mögött hagyva a vízesést ismét a teremben kötünk ki, ahogy a magiszterasszony gratulál nekünk, Jas pedig egy mosoly mellett már reagál is neki, rám pillantva, amit én is viszonzok.*
-Igen, köszönjük, és természetesen nekem is megfelel. Nem is lehetne másképp dönteni, azt hiszem. *felelem még egy mosolyt ejtve diáktársam felé, majd egy nagyot sóhajtok.*
-Hűű, ez nagyon hosszú volt. *mondom még magam elé, majd elbúcsúzok a nőtől is, és párbajtársamtól is természetesen, majd famulusommal együtt visszatérek a szombámba, hogy egy jó meleg fürdőt vegyek, amiben elengedem magam, mert azt hiszem, ezt megérdemlem.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime2011-06-19, 10:23 pm

*Nemsokára elsült az utolsó átok, ami elől Mona sikeresen elhátrált, viszont folytatni már nem tudják, hiszen vissza érkeznek a terembe. A fiú persze iszik a bájitalból, hiszen nem kéne hogy tovább vérezzen, majd miután elköszönt a magisztertől Mona fele is biccent.*
-Jó volt... majd máskor befejezzük.*mondja egy félmosollyal, s fáradt léptekkel távozik a teremből , hiszen kifáradt, de úgy ténylegesen. Jó volt ez a szakkör tetszett neki, lehet beiktatja a további elfoglaltságai közé, hiszen ezzel legalább ténylegesen gyakorolhat. A fájdalmat pedig ki lehet bírni cserébe, minden esetre most felmegy a szobájába, ahol hamarosan le is pihen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbajterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
6 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: