Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párbajterem - Page 19 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párbajterem - Page 19 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párbajterem - Page 19 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párbajterem - Page 19 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párbajterem - Page 19 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párbajterem

Go down 
+36
Aristarkh Y. Zhukov
Rachel Williams
Daphne Alucard
Alinox Ingren
Thomas Gledhill
Sean Derly
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Gabriel Teigneux
Lisbeth May
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Kyle Brensley
Kimberly Fox
Takoda Turner
Serafina Damiana
Lionel Dustsnow
Faith Craven
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Mesélő
Sideris Valbraith
Scott Renfield
Mona Braxton
Sirius Pendragon
Daemon Wexler
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Vladislav Kerensky
Élias Adachi
Jasmine Miels
Mordred Wasimir
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 19 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 1:01 pm

*A szobánkba lébecolunk ALinox-szal. Kényelmesen elfészkeltem magam az ágyamban és olvasok, amikor hirtelen egy ötletet dob fel. Pár pillanatig csendben gondolkodom az ajánlaton, aztán miért ne alapon beleegyezem.*
- Benn vagyok, miért is ne? Úgy is régen volt már párbajom. *Nyújtózkodom egyet vért jutatva pihenő izmaimba, majd a könyvet becsukva felpattanok az ágyról. Nekem nem kell átöltözni bakancsom, rövid nadrágom és trikóm tökéletes az alkalomra egyedül hajamat kötöm fel egy kontyba a harc miatt is, meg így legalább kevésbé melegít.*
- Gyere Nagini menjük. *Hívom magammal famulusom, majd kisétálok a szobából. Ahogy egyre lejjebb haladunk annál lesz egyre jobban hűvös az idő, amit én nagyon élvezek, és ahogy látom barátnőm is.*
- Áááá hűvös. *Adok hangot örömömnek, majd belépek a terembe és előveszem pálcámat.*
- Maradj itt szépen és figyeld az eseményeket. *Simítok végig cicusom fején, aki le is ül a terem szélére, hogy onnan figyelje a párbajunk.*
- Ne már! *Vágok grimaszt Alinox szavai hallatán.* - A halálos átkok oké, de a másik kritérium… harmadikosak vagyunk az isten szerelmére! Csak meg tudjuk magunkat védeni... ha meg nem úgy is itt a közelben a segítség. *Nem elsősök vagyunk, hogy mint a porcelán babára figyelni keljen ránk, úgyhogy azt a feltételt nem fogadom el.
Elfoglalom helyem, majd biccentéssel jelzem, hogy kezdhetjük, majd azonnal rá is támadok a leányzóra. Pálcámmal mellkasom két oldalára kört rajzolok, majd pálcámat az ég felé emelem, miközben kimondom az igét.*
- Grex mortem Avium . *Ha minden jól megy, akkor a két körből füst kezd el kiszállingózni miközben én a mocorgást érzem a vállamba tompa fájdalom kíséretében, majd a füst összeáll varjakat formázva meg pontosan százat.*



A hozzászólást Mona Orphan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-03, 2:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Párbajterem - Page 19 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 1:33 pm

*A túlzott punnyadást Alinox nem igazán bírja, ezért veti fel egy párbaj ötletét, mibe a szöszi lány bele is egyezik. Elkészülnek mindketten, Alinox haja alapjáraton kontyban volt, így ő csak az öltözködéssel bíbelődik kicsit. Shadow is jön velük, ő is kimozdulna, így a két lány a famulusaikkal együtt halad le az alagsorba. Mona is örül a hűvösebb levegőnek, így szavaira bólogat is. A párbajterembe beérve néhány alapszabályt elmond Alinox, aztán megvonja a vállát a válaszra.*
- Hát, én csak a te érdekedben mondtam, de akkor majd csak győzd kivédeni. *mosolyodik el cinkosul. Nincs elszállva magától, ez csak amolyan baráti viccelődés, de ezek után mindketten elfoglalják a helyüket, és Mona már támad is. Alinox fel van készülje, hallja is az átkot, és a szőke lány sikerrel is jár, káoszvarjak jelennek meg. Alinoxnak már volt dolga káoszvarjakkal, így van ötlete, mit is csináljon.*
- Confusio formeorum! *mondja, miközben a pálcáját kb 25°-os szögben emeli a káoszvarjak felé, majd pöccint egyet. Remélhetőleg a pálca végéből elindul a tűzgömb, ami földet érve elkezdi ontani a füstöt, és a varjak megzavarodnak, hisz ugye ez lenne a cél. Ha nem sikerül, van még ötlete a leányzónak, mit csináljon, de előtte nézzük, sikerül-e a káoszfüst.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 19 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 1:55 pm

*Alinox végre hazajött és úgy tűnik ennek köszönhetően sokkal hamarabb megunja a punnyadást, mint azt más esetben tette volna, ezért elmegyünk párbajozni. Nincs kifogásom ellene, ezért gyors készülődés után már is a párbaj terembe vagyunk famulusainkkal, aki most csak külső személők lesznek. Lefektetjük az egyetlen alapszabályt, majd a párbajt el is kezdem. Elő varázslatom a káoszvarjak, ami sikeresen létre is jönnek, bár nagy sajnálatomra Alnox ügyesen védekezik. A varjak összezavarodnak és egymást kezdik el támadni. Nem nagyon örülök ennek, hisz ezek a lények igen hasznos teremtmények lettek volna, de rám is hat a füst, így én is védekezésre szorulok.*
- Ignis velius. *Húzok magam előtt egy vízszintes vonalat, amit aztán egy körrel körül veszek, így jön létre a pajzs… ha még sem akkor nagy gondban vagyok és szememet eltakarva próbálom megakadályozni, hogy hasson rám az előző varázslat, de most ismét rajtam a sor és ha működik a pajzsom, akkor támadok is.*
- Crucio. *Hangzik a gonosz ige, de hát ez van, most már minden varázslatunknak súlyos következménye van.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Párbajterem - Page 19 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 2:23 pm

*Egy barátságos párbaj lesz az, ami a mai napot kicsit feldobja, így Mona és Alinox lent vannak az alagsorban, egy szabályt megbeszélnek, aztán indulhat a móka. A szőke leányzó káoszvarjakkal kezdi a párbajt, de Alinox káoszfüstöt küld az ellenfél felé, így a varjak elkezdik egymást széttépni, kis idő múlva pedig már el is pusztul mind. Mona is védekezik a füst ellen, egyértelmű, hogy nem akar áldozatául esni a varázslatnak, és létrejön körülötte egy pajzs. Alinox arcára kis mosoly kúszik, amiért sikerült az első támadást megakadályoznia, de aztán hallatszik a következő ige, Mona aztán nem akar kesztyűs kézzel bánni Alinoxszal. A barna hajú leányzó már készülne a fájdalomra, de semmi nem történik. Monának nem sikerül a varázslat.*
- Háhá, úgy tűnik, túlságosan szeretsz, hogy bánts. *mosolyodik el, de aztán újra a varázslásra koncentrál. Jobb kezét felemeli, bal kezével Mona felé céloz a pálcájával.*
- Sanguis vincula! *mondja, majd ujjai hegyén kis fájdalom után megjelennek a vércsápok, amelyek gyors tempóval közelítenek a másik felé, és ha elérik, akkor megpróbálják kiverni a pálcát Mona kezéből, majd pedig megkötözni, Remélhetőleg sikerül a varázslat, és Mona kivédeni se tudja, mert akkor eléggé Alinox kerül előnybe, hisz ellenfelének se pálcája nem lesz, meg a mozgásában is erősen korlátozott lesz.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 19 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 2:38 pm

*Az első varázslatok remekül sikerülnek mind nekem, mint barátnőmnek. A varjak szépen létre jönnek, amiket Alinox nagy bánatomra egyszerűen hárít. Varjaim kicsit meggárgyulnak és egymást kezdik el szétszedni innentől kezdve ők hasztalanok számára nem is foglalkozom, tovább velünk inkább arra összpontosítok, hogy kivédjem a támadást. Ehhez a tűzburkot választom, ami sikeresen létre is jön körülöttem az egyperces védelem, így újra rajtam van a sor. Nem szándékozom kesztyűs kézzel bánni szobatársammal és ezt fordítva se várom el, így a kínzó átokkal támadom meg, de varázslatom besül.*
- Van benne valami. *Húzom bosszúsan félre a számat, ám amíg én bosszankodom, addig Alinox támad, és ahogy hallom vércsápokat vet be ellenem.*
- Mondod te nekem. *Vágok vissza, hisz az ő varázslata sem jött be ugyan is a csápok nem jönnek létre. Lehet, hogy a nagy örvendezésbe elmaradt a koncentráció.
Kezemet az Exos felé kinyújtva tenyeremet mutogatva kezdek bele a következő varázslatomba.*
- Insectum hibernum. *Szegezem pálcámat alkaromnak, és ha minden igaz megkezdődik a megfertőzés varázslat miszerint mélyedés nyílik a tenyeremben, majd bogarak és rovarokra hasonlító teremtmények támadják meg a kanadai leányzót, hogy megcsípve és a bőre alá mászva adják át a fertőzést pontosan tíz percig. Közben arra pontosítok, hogy Alinoxon láz és köhögés legyen úrrá, hogy megtörjem figyelmét és gyengítsem, de aztán kitudja, mennyi jön ebből össze.*


//Ebédszünet//
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Párbajterem - Page 19 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 4:26 pm

//olvadunk//

*Nem a gyengébb átkokkal kezdődik a két leányzó barátságos párbaja, Mona egyből egy harmadikos varázslattal támad, de Alinox sikeresen kivédi. A következőkben mindkét fél részéről kerekedik egy sikertelen varázslat, se a kínzó átok, se a vércsáp nem sikerül valami oknál fogva, mi nem tetszik túlzottan a sentinel leányzónak, de most nem rajta a sor, hanem Monán, hogy támadjon. Nemsokára érkeznek is a rovarok, mik Alinox felé közelítenek, mire undorodva húzza el a száját.*
- Muszáj volt pont ezt? Utálom a rovarokat... *szól oda Monának, és sajnos a barna leányzónak ez most egy gyengesége, és nem áll távol, szóval a kis "szörnyecskék" bekúsznak a bőre alá. Sikeres a varázslat, mert bár Mona nem sebezte meg a barna hajút, ám ő a reggelinél megvágta a kezét, így van rajta seb, ami eme tiltott mágiás varázslatnak a létrejöttéhez elengedhetetlen kritérium. Alinox érzi, hogy orra eldugul, közérzete rossz lesz, és tüsszög párat, mintha náthás lenne. Valami komolyabb betegségre számított, de semmi nem történik.*
- Fantasztikus vagy, 10 percig rám szabadítottál egy megfázást... *mondja gúnyosan, de nem tisztán beszél, kissé orrhangja van az átmeneti betegségtől.*
- Fatum orbium! *köröz egyet a pálcájával, és bök egyet Mona hasának irányába. Direkt arra céloz, nem akar a mellkasa felé, elég, ha csak valahol megégeti az árnygömb a leányzót, mi remélhetőleg sikerül. Úgy gondolja, hogy a nátha ellenére is érthető volt a varázsige, ha nem jön létre a gömb, akkor az talán majd arra fogható. Tény, hogy mentálisan kicsit már elfáradt, fizikailag -a betegség ellenére is- még bírja, ő szeretne nyerni, szóval nem fogja feladni.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 19 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 4:49 pm

*Remekül kezdődik a párbaj. Nem teketóriázunk, tovább egyből belecsapunk a lecsóba két komoly átokkal ám ezekkel nem sikerül kifogni a másikon. A siker sorozat után azonban következik egy rossz kör, ugyan is a varázslatok nem jön létre lehet, hogy kicsit elkapott minket az öröm köde, de ezen gyorsan úrrá leszünk, mert folytatódik a párbaj méghozzá az én kis bogaraimmal.*
- Válogatós. *Nyújtom ki rá nyelvemet, amikor betalál az ige, ám emiatt nem sikerül teljesen úgy a dolog, ahogy terveztem ugyan is tüdőgyulladás helyett náthát kap, ami valljuk be nem túl hatékony fegyver.*
- Kellett neked közbe szólni. Áldjál inkább jó szívemért. *Fogom be orromat, hogy kiparodizáljam a kötekedő barnát, akinek orra be van dugulva így igen csak furán beszél ám ennek ellenére is támad. *
- Scutum. *Rajzolok magam előtt egy kört, ami ha minden igaz a pajzsom lesz és megvéd a támadástól, ha nem akkor nagy bajban vagyok ugyan is akkor a varázslat megégeti hasamat súlyos fizikai sérülést okozva ezzel. Fájdalmasan felszisszenek, majd fogamat összeszorítva mutatok pálcámmal a tenyeremre. Nem akarom nagyon bántani, de véget vethetnénk már a párbajnak.*
- Visius Seronia. *Rántom el pálcámat Alinox felé, aki ha nem védekezik és a varázslat létre jön fájdalmat fog érezni miközben szeméből véres könnyek fognak folyni.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Párbajterem - Page 19 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 5:19 pm

*Mentálisan kissé már fárad Alinox, de valószínűleg Mona is, ami érthető, mert nem a light-osabb fajta varázslatokkal dobálózunk a párbajteremben. Néhány sikeres és sikertelen átok után Mona betalál egy megfertőzéssel, de a koncentráció nem elég, így nátha tünetei mutatkoznak Alinox-on.*
- Ne gúnyolódj! *nevet fel Alinox, mikor Mona befogott orral utánozza a hangját. Bosszúból, meg azért is, mert rajta a támadás sora egy árnygömböt küld a szöszi felé, de az még épp időben védi ki, így bőre ép marad.*
- Add fel! *néz szobatársára, de ismeri már eléggé barátnőjét, hogy tudja, ez elképzelhetetlen, valakinek becsületes módon győznie kell, hogy véget érjen a párbaj. Mona a következőkben Drainus-i hatalmat igyekszik rajta alkalmazni, de az átok besül.*
~Hm... ez már a harmadik Tiltott mágiás varázslat, amit használ... tudooom mit csináljak!~ *gondolkodik el magában egy kicsit, majd cselekvésre szánja magát. Kis léptekkel közelebb lép a leányzóhoz, miközben magára mutat a pálcájával.*
- Magicus Combibo! *ejti ki a varázsigét, majd egy hosszabb lépéssel a leányzó mellé ér, és mivel pálcája hegyén megjelent a lilás fény, megfogja a szőke lány karját, hogy az erejét el tudja venni. Mona megpróbálhat varázsolni, Alinox távolabb is lép, de ha minden igaz, nem fog menni neki. Innen a sentinel leányzónak már csak egy lépésre van a párbajgyőzelem, de előtte még vár egy kicsit, hogy Mona mit reagál.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 19 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 5:38 pm

*Barátságos párbaj a nagy frászt… ha sikerülnének a varázslatot itt egy komolyabb ütközet bonyolódna, ki ám úgy tűnik, túl jó barátnők vagyunk és egyikünk sem akar komolyabban ártani a másiknak. Legalábbis szerintem ez így van, hisz valljuk be, hogy egyikünk se tudása legjavát nyújtotta most.*
- Úgy ismersz? *Pillantok fel rá miután náthája, ami miatt én kigúnyolom buszúja pedig egy árnygömb lesz, ami éppen, hogy csak sikerül kivédenem, viszont ideje rajta fogást találnom ám sajnos ez a varázslatom se jön össze. Meglepetten figyelem, hogy békésen sétálgat, felém nem igazán tudom hova tenni, hogy mire is készül, de mikor lépnék, hogy ne jöjjön közelebb Nagini eltereli figyelmem ugyan is egy hangos fújás kíséretében ráförmed a tigrisre. Figyelem elterelődött és ezt használja ki a ravasz kanadai, aki elszívja varázserőmet.*
- Nemár! Háborodok fel azonnal. Nem igaz, hogy tényleg ezt a varázslatot veti be ellenem. A varázsigéről be tudom azonosítani az varázslatot azonban nem biztos, hogy sikerült neki, ezért teszek egy kétségbeesett próbálkozást.*
- Imperio. *Ám sajnos nem történik semmi. Alinox ügyesen használta ezt a varázslatot így ő nyert.*
- Szép mondhatom…. visszavágót követelek! Ha két órán belül bajom esik az a te lelkeden szárad.*Fenyegetem mag ujjammal. Elég morcos vagyok, de nincs mit tennem. Ha nem Alinox lenne, a közeli helyzetet kihasználva rá vetném, magam ám barátnőmet nem fogom megütni az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Párbajterem - Page 19 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 5:57 pm

*Tény, hogy biztos képesek az exosok ennél jobb teljesítményre, de igazából nem vérre menő párbaj ez, inkább amolyan gyakorlásnak tudható be.*
- Nem. De megfontolhatnád. *rázza meg fejét a barna hajú leányzó, de tudja, úgyse adná fel a másik, nem olyan fából faragták. Alinoxon a sor a következőkben, de már véget vetne a párbajnak, szerencsére agya kapcsol, és eszébe jut a varázserő elszívó varázslat, amit Deffenzív-Offenzív mágia órai anyag. Közelít a másik felé, kinek arcán látszik, hogy furcsállja ezt az egészet, majd kimondja a megfelelő igét, és megérinti szobatársát, kinek a figyelme a famulusok felé kalandozott. Alinox is majdnem oldalra fordította a fejét, de időben észbe kapott, így létrejött a varázslat, és a barna hajú lány mintha tényleg érezné, ahogy átszáll belé Mona varázsereje. Még próbálkozik, de mikor semmi se történik, elégedetten mosolyodik el.*
- Tudod, hogy nem szeretek veszíteni. *mondja, miközben jót mulat Mona bosszankodásán.*
- Jó jó, megkaphatod a revansot, de nem garantálom, hogy akkor te fogsz nyerni. *mondja gonosz mosollyal az arcán.*
- Mi történne veled? Max nekimész a falnak, amilyen béna vagy, de ahhoz nem kell varázslat. *viccelődik kicsit a szöszivel, majd elindul kifelé, de megtorpan.*
- Kipróbálom, mennyivel lettem erősebb... Visius Seronia! *mondja, mielőtt Mona lépne bármit is, és tenyerébe teszi a pálcáját közben. A második tag elejénél magasabb hangerőn mondja, majd a szőke leányzó felé irányítja a pálcáját. Elég valószínű, hogy Monának elkezd vér folyni a szeméből, mintha sírna, és a vártnál talán gyorsabban kezd elkezd rombolódni a szervezete, mi annak köszönhető, hogy Alinox erősebb most. Csak rövid ideig hagyja rajta a varázslatot a leányzón, nem csinál vele semmit, szóval abbahagyja a koncentrálást, pálcáját leereszti, hogy Mona felszabaduljon.*
- Bocsi, ezt muszáj volt. *mondja arcát védekezően eltakarva, de szája szegletében mosoly bujkál. Csak nem esik neki a szöszi emiatt, ha meg igen, most Alinox van előnyben, és ezzel a szobatársa is tisztában van. Amolyan békülésképp elindul kifelé, de még hátraszól a másiknak.*
- Megéheztem, nem jössz enni valamit? *érdeklődik, miközben famulusa mellé lép. Ha Mona nem jön, akkor ketten Shadow-al, ha jön, akkor négyen kezdenek el lépkedni a nagyterem felé. Azért elfáradt kissé, de jól esett kicsit gyakorolgatni.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 19 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2012-07-03, 6:39 pm

*A párharcot én ugyan fel nem adom úgyhogy ha győzni akar a kandai leányzó használnia kell a fejét, mert én könnyen nem adom meg magam, ami következő varázsigémen is látszana már ha működne, de szerencséje van most Alnoxnak, aki felém kezd el sétálni. Nem tudom hova tenni a helyzetet, mit is akarhat, de figyelmemet elteri a két famulus, aki rosszalkodik, így nem is tudok már védekezni ellene. Háztársam elvette a varázserőmet, ami nagyon szomorú, de hiába próbálkozom ez már csak így van, és nem tudok ellene tenni semmit csak egy visszavágót követelni.*
- Tudom, tudom. *forgatom meg szemem miközben még mindig a helyzeten bosszankodom, de azért az orra alá dörgölöm, hogy ha ma valaki ellátja a bajom az az Ő bűne lesz.*
- Hát kitudja, majd direkt felhergelek valakit, hogy rosszul érezd magad. *Ezek után famulusom felé kezdek el csinálni ám Alinxotól váratlan húzás jön, ami nagyon meglep.*
~Hogy mivan?~ *Pillantok vissza a vállam fölött, de már teljesen mindegy nincs mit tennem és a varázslat a földre kényszerít. Máskor sokkal jobban ellen tudok állni a varázslatnak ám most, hogy Alinox kettőn erejét használja szinte azonnal a földre kényszerít. A fájdalmaim is nagyobbak és ezt Ő is tapasztalja, mert máskor csenbden kiszoktam bírni ha gyakorolnak rajtam most azonban fájdalmasan felnyögök miközben a padlóra hull szememből szökő vércseppek. Szerencsére nem kínoz sokáig, ám olyan érzésem van mintha percekig csinálta volna.*
- Legközelebb máson próbálkozz. *Köhécselek fel egy kis vért. Alig tudok megszólalni és remeg a kezem… miért nem lehetett ezt máson kipróbálni. Áhh mindegy is. Lihegve támaszkodom meg, majd megtörlöm arcomat. Nagini aggódva szökken, mellém én pedig megsimogatom remegő kezemmel a fejét, majd nagy levegő kíséretében feltápászkodom.*
- Menjünk, de te csinálod a kaját. *Egyenesedek fel, majd Naginit magamhoz ölelve sétálunk a nagyterem felé, ahol tuti kiharcolom, hogy a barna leányzó csináljon nekem palacsinát, amit fagyival fogok megenni.*

Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 8:49 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//


*Mivel közeleg a megbeszélt idő, ezért útnak is eredek, méghozzá pálcámmal az oldalamon, hogy gyakoroljak egy kicsit a fiúkkal. Örülök, hogy mind a ketten elfogadták ezt a kis edzést, biztosan jól fogjuk érezni magunkat és ha úgy alakul, utána még talán egy sört is megihatunk, persze csak mértékkel. Mivel tudom, hogy gyakorolni megyünk, így oda is figyelek arra, hogy amit viselek, annak baja is eshet, tehát felül egy fekete top van rajtam - fázni csak nem fogok -, alul pedig egy fekete csípőnadrág, lábaimon pedig régi, kopott sportcipőm, amit nagyon szeretek, hiszen kényelmesen tudok mozogni benne, nem tör, se semmi. Hajam kibontva, szépen fésülve omlik végig a hátamon, barna szemeimet pedig egy kis fekete sminkkel emeltem ki. Más egyéb nincs nálam, tehát így érkezem meg lefelé, egészen az alagsorhoz, ahol kezem a kilincsre téved és már be is nyitok. Hmm, ahogy nézem, ez is olyasmi, mint a szükség szobája, de mivel ma nem én vagyok az edző - ahhoz még sokat kéne azért fejlődnöm -, így nem is találok ki semmit se helynek, hanem türelmesen várakozom az üres teremben, hogy megérkezzenek a többiek is. Remélem, hogy itt lesznek, ahogy ígérték, picit rosszul esne, ha ez másképp történne, főleg most, hogy Tarkh-al is tisztáztuk a dolgokat. Nillel mondjuk fura a viszonyom, már nem is tudom, hogy miként kéne hozzá állnom, főleg nem így, mások előtt, de majd kiderül úgyis, mindenesetre jó lesz ismét látni.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 9:07 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Nem számítok a levélre, de kellemes a meglepetés, hiszen nem telt el rengeteg idő az óta, hogy tisztáztuk véleményünket Rachel-el, és valóban szívesen találkozom vele, tanítom őt, ráadásul most elméletileg Nil is jelen lesz, ami persze köztük szülhet kellemetlen pillanatokat, de én örülök neki, mert kedvelem őt is. Nem tudom, hogy milyen szintű az elszántság a lányban, de a kedvét sem akarom elrontani, tehát próbálom magam ma kontrollálni, és reményeim szerint jól töltjük az időt.*
~ Lehet, hogy még a tegnapi lelkesedés... mi marad belőle pár hét után? ~ *szólal meg azért fejemben a kis ördög is, de egy rázással némítom el, és indulok meg magam mögött csapva be szobám ajtaját, a kijelölt helyhez, a megbeszélt időpontra. Gyorsan szelem át az iskola falai között utamat, hosszú, ruganyos lépteimmel pedig már a terem előtt vagyok, hogy az ajtót rántva ki lépjek be, s engedjem helyére magam mögött. Öltözékem pontosan gyakorláshoz való, sportcipő, nadrág és póló, mivel nem fázom, hiába van rövid ujja. Feketében pompázik, kiegészítő viszont nincs rajtam, nem kell ilyen helyzetben, csak övemre a pálcám. Önkénytelenül érintem meg ujjamat, de hiába forgatom azt, nincs rajta a gyűrű... nagyszerű, elfelejtettem a teleportgyűrűmet lehozni. Ideges leszek, ha nincs nálam, mint ahogyan akkor is, ha mást felejtek el... hozzám tartozik. Sietségemnek köszönhető ez, mert valóban gyorsan készültem össze, ezért hátul még iparkodva simítom le hajamat, és cipőfűzőmre is sikeresen lépek rá, tehát le is hajolok, hogy bekössem. Ezek után veszem csak észre Rachelt, most indul meg figyelmem, így lépek hozzá közelebb.*
- Szia. Meglepett a leveled... ezek szerint komolyan gondolod. *döntöm félre kicsit fejemet, viszont ahogyan nézem, Nil még nem érkezett meg, de bizonyára hamarosan tiszteletét teszi felénk. Kíváncsian várom, hogy mit fogunk csinálni, mert őszintén szólva... nekem nincs ötletem, de az biztos, hogy nem mutatok előbb árnymágiát a lánynak, mint ahogy tanulná. Elég lesz pár alapvető varázslat is.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Párbajterem - Page 19 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 9:28 pm


//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Örültem a levélnek amikor ma először olvastam, már csak azért is mert ebből is érzem, hogy Rachel nem felejtett el, na meg tényleg megígértem, hogy segítek is neki, ezt az ígéretemet pedig szívesen teljesítem. Tarkhot se láttam már egy ideje, szóval jó lesz ez a kis hármas gyakorlás. Az egyetlen baj megint a lustaságom, aminek következtében hopponálással jutok el az iskolai kikötőig, onnan pedig gyalog folytatom az utamat egészen a párbajteremig, a mai nap még csak nem is egyedül érkezek, hanem famulusom társaságában. Hogy milyen a közérzetem? Azt hiszem egész jól vagyok, ahhoz bizonyosan elég jól hogy ma edzünk egy jót. Nemsokára már a főfolyosón battyogok végig majd lefele tartok, mígnem el nem érem a szobát. Belépve egy félmosollyal nézek végig a társaságon, miközben egy pillanatra vissza fordulok s becsukom magam mögött az ajtót, majd egy félmosollyal köszönök is a már itt lévő társaságnak.*
-Nocsak.. Vagy ti jöttetek túl korán, vagy én késtem. Sziasztok*engedek meg magamnak egy sunyi , sötét mosolyt, miközben kiegyenesedve először Tarkh felé nyújtom a kezemet, üdvözölve őt, majd jöhet Rachel aki ha engedi kap egy kis ölelést is tőlem, természetesen a legbarátibb szeretetből. Végül aztán szemrevételezve a két ifjoncot előveszem a pálcámat. Ruházatom egyébként egy fekete rövidújjúból áll, hozzá illő bőrnadrággal, illetve bakancsal, hajam pedig kiengedve, kissé kócosan simul a hátamra.*
-Hogy vagytok? Régen láttalak titeket..*mondom teljesen őszínte kíváncsisággal a hangomban, végül Rachel fele vetek egy elismerő pillantást is.*
-Örülök hogy komolyan veszed a dolgot, nos mit szeretnél gyakorolni?*teszem fel a kérdést, miközben pillantásom hol Tarkh, hol Rachel között vándorol, hiszen lehet ők már jutottak valamire ezzel mielőtt én megérkeztem volna.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 9:37 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//


*Teljesen időben érkezem és ahogy érzékelem, nem váratnak meg olyan nagyon sokáig, ugyanis az ajtó ismét nyílik, majd Tarkh lép be rajta, de mintha kissé össze lenne zavarodva, nem tőle megszokott, hogy a cipőfűzőjével most kezdjen el babrálni, mindenesetre kíváncsian figyelgetem őt, majd elmosolyodva döntöm meg buksimat.*
- Szia! Bizony, és meglásd, pár hónap múlva egy évfolyamra fogunk járni. *kacsintok is rá játékosan, miközben oda is lép hozzám, ha minden igaz és végül újból nyílik az ajtó, így pillanthatom meg Nilt is. Helyes, mint mindig, így egy rövidke pillanatra felmérem magamnak az egyetemista fiút, aki van oly kedves és segít is egy kicsikét nekem.*
- Hali. Hát nem érkeztünk mi se sokkal előtted. *ismerem is be, majd figyelem a kézfogást és őszintén szólva, azt hittem, hogy sehogy se fog üdvözölni engem, de ez nem így történik, mivel hozzám lépve ölel meg, amit zavart mosollyal viszonzok, kezeimmel átfogom derekát és egy gyors puszit is nyomok az arcára.*
- Jó látni. *súgom halkan fülébe, tehát ezt Tarkh bizonyára nem fogja meghallani. Nem is tudom, fura a szitu, annyi minden történt velem mostanában, oly sok mindent tudnék mesélni, de nem most, várnom kell még vele, így eleresztem, majd vállat vonogatok.*
- Nem túl jól, de élek, mint látod. *tárom is szét kissé a kezeimet és amikor ismét elhangzik az a mondat, amit az előbb Tarkh is mondott, csak szúrós szemmel nézek hol az egyik, hol a másik fiúra.*
- Ti összebeszéltetek ellenem? Amúgy meg igen, komolyan. *forgatom meg szépen szemeimet is és mivel úgy néz ki, hogy nekem kell megadnom a kezdő löketet ehhez az egészhez, így behunyom szép szemeimet is.*
- Utána néztem a teremnek és megtudtam, hogy hasonlít a szükség szobájához... tehát... *és a következő pillanatban a terem megmozdul és fák teremnek a semmiből, majd percek alatt már föld lesz lábaink alatt és olyan lesz ez az egész, mintha egy erdőben lennénk, néhol egy-egy sziklával és egy kis tó is van még arrébb, tehát egy ilyen vegyes kinti helyszín, tiszta természet az egész, de legalább itt nincs olyan hideg, mint odakint.*
- És mondjuk így! Reducto! *irányítom is pálcámat rögtön Tarkh felé, ezzel kezdve meg a gyakorlást, majd mivel Nil már bizonyára sokkal felkészültebb, mint mi ketten, így neki mehet valami más is.*
- Deprimo! *célzok lába elé, tehát egy robbanást idézve elő a földbe, miközben szépen hátrálok a fák irányába. Tudom, hogy erősebbek nálam, de meg akarom mutatni, hogy nem kell engem félteni és lebecsülni, gyakoroltam, csak szeretném a reakcióképességemmel is ugyanezt megtenni, tehát hogyha megtámadnak, ki tudjam védeni és én is tudjak támadni, mivel ehhez nem vagyok elég egyedül. Meglátjuk, hogy a srácok mit szólnak majd mindehhez.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 10:00 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Sietek, mert őszintén szólva váratlanul ér a levél, de bizonyságot akarok szerezni arról, hogy tartja a szavát, tehát nem kockáztatok késést, ám viszonylag későn kezdek készülődni, így történhet meg, hogy valamelyest rendetlenül lépek a terembe, ám amint figyelmem újra a régi, rögtön Rachel kapja azt meg. Hiszem, ha látom, ám ezt nem mondom neki, csak valóban szomorkásan pillantok rá.*
- Akkor nem fogsz az oraimra jarni... ez kar. *mondom, s tényleg így gondolom. Mit kezdjek a sok új, ismeretlen első évfolyamos diákkal? Remélhetőleg akad majd közöttük is szórakoztató és szimpatikus arc. Különben unni fogom az órák tartását, mert bár múlt órán bosszút hirdettem, én nem vagyok elvetemült, tanítani szeretnék, nem vérengzést rendezni.*
- Valoban... *fordulok most Nil felé, mikor hallom is, hogy érkezik, s kezét elfogadva szorítom meg és rázom ahogy kell, hogy utána nézzem végig a köszöntéseket. Nem hallom amit Rachel súg, fel sem tűnik nekem, ellenben Nil szavaira, és a lány reakciójára fel is nevetek, úgy rázom a fejemet. Ezek után azonban Rachel új meglepetéssel szolgál, ami a termet illeti, s erről sem tudtam, kezdek kételkedni abban, hogy én leszek a tanár... mit vár tőlem? Úgy néz most ki, mint aki valóban készült, de egy nap alatt mennyit tanulhatott? Szép a táj, amit elénk tár, füttyentek is egyet tetszésem jeleként.*
- Hat, valoban összekaptad magad. En erröl nem is tudtam... *ismerem be őszintén, s talán pozitív a lány számára, hogy most ő a jobb valamiben. Szükséges a sikerélmény, Ginger is rengetegszer képes sértődésre, ha nem ismerem el a teljesítményét, ami igaz is, és... áh, megint a hasonlatok. Hagyjuk. Gondolkodásomból a furcsa mondat ránt ki, úgy emelem tekintetem rá, összeszűkült szemekkel, s már értem is, hogy mire céloz... rántom ki pálcámat, de...*
- Prot... *kezdenék a védekezésbe, de mivel nem erre számítok, hanem arra, hogy varázslatok bemutatását kéri majd először, és szabályosan párbajozunk, ezért nincs nálam a pálca rögtön, elő kell vennem, ez a késés pedig pont elég arra, hogy hiába suhintok felé, lassú vagyok ami a szavak formálását illeti, tehát Rachel varázslata pontosan el is talál. Mintha erősen vágnának a mellkasomnál hátra, úgy rántódok abba az irányba, és repülök hanyatt több métert, így érve földet. Váratlanul ér, de már edzett vagyok, s csak távolról hallom magamban, hogy a lány tovább támad. Remélem Nil nem fog durván csapni, mert nem a győzelem a cél, hanem a gyakorlás, és hogy ne vegyük el tőle a kedvét. Ennek ellenére kapcsol az agyam, megfeszíti testemet, koncentrációm a csatára irányul, s már fel is ülök, hogy így pattanjak állásba, egy mozdulattal fogva meg fejem hátul, de nem vérzik, tehát nem éri nagy ütés fejemet, és a fájdalom is szűnik, majd órák múlva alakul ki kék-zöld foltok képében.*
- Fatum orbium! *rajzolok pálcám segítségével egy kört a levegőbe, és bökök át rajta. Bizonyára mozogni fog a lány, de váll-mellkas irányban célzom őt, nem a szíve tájékán, hanem a másik oldalon, kérdés, hogy talál-e varázslatom. Szűkül a látásom, perifériából észlelem a mozgást, szinte ösztönösen indul meg a keresési, védekezési és támadási kényszer, ezért indulok meg mint szoktam, közelebb kerülve hozzá, pálcámat szegezve rá. Várjunk... most Nil-re is támadnom kéne? Kétlem, Rachel-en van a hangsúly.*
- Mindig az orosz kapja az elsöt, mi? Szerencsed volt Nil! *vigyorgom a srácra, ha látom, de hangomból érződik a vidámság. Szerintem neki van ideje reagálni, ha én kapok előbb varázslatot, de ez nem okoz problémát, most a párbaj heve éltet, kezemben szorítom pálcámat görcsösen arra fűződő ujjaimmal, s várok, hogy vajon érdemes-e támadni. Védekeznék is, arra is szükség van, de egyszerre kettő átok igazságtalan a lánnyal szemben.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Párbajterem - Page 19 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 10:34 pm

*
//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Mikor megérkezek, észre veszem hogy én vagyok a csapat utolsó tagja, így be is csukom magunkra az ajtót, majd köszöntöm a két ifjú Cruorises-t.*
-Ja hát nektek persze könnyű akik itt élnek, bezzeg nekem a pecóból azért többet kell gyalogolnom hogy ide érjek.*füllentek arcrezdülés nélkül, hiszen kötve hiszem hogy sokkal fáradtságosabb munka lett volna számomra hopponálással. Famulusom már el is helyezkedik olyan helyen ahol nincs láb alatt, én pedig egyenként üdvözlöm őket, először Tarkhot kézfogással, majd Rachel-t egy öleléssel is. Régóta nem láttam egyikőjüket sem, és be kell valljam hiányzott a társaságuk.*
-Téged is*csupán ennyit mondok, majd még Tarkh felé vetve egy pillantást oldalra is döntöm a fejemet.*
-Jól hallottam, belőled meg tanársegéd lett? *kérdezem, de nem akarom húzni az időt, látszik mióta nem vagyok itt, kevés információ jut el hozzám, de ez nem is baj, Rachel szavaira viszont csak felnevetek, miközben nemlegesen rázom a fejemet.*
-Lehetségtelen. Tarkhot régebb óta nem láttam mint téged.*mondom vidám hangnembe, végül rá is kérdezek, hogy mit is szeretne gyakorolni, ennek következménye képen nemsokára már egy egészen más helyszínen vagyunk. Na igen a terem hatalma, én miért nem használtam ezt régebben annyiszor?*
-Hmm egész hangulatos..*mondom elismerően, tehát Rachel valóban komolyan utána néz dolgoknak, a következő tette azonban egy pillanatig megrökönyödésre késztet, amikor Tarkhot eltalálja azzal a bizonyos taroló átokkal.*
-Azta... ahhoz képest hogy pár hónapja még az Avis is nyögvenyelősen ment..*De nem fejezem be a szavakat, látszik hogy valóban meglepett, pedig nem becsültem le csak ilyesmire valahol mégse számítottam, azonban ezután én leszek a célpont, így már ösztönösen húzom magam elé a pálcámat, de mikor hallom az igét, és látom hova céloz, úgy döntök inkább félre ugrok. A robbanás ereje azonban engem is kibillent az egyensúlyomból, így egy pillanatra hanyatt is esek a földön.*
~Tud a kiscsaj~*emberelem meg magamat, majd figyelek Tarkh reakciójára, úgy gondolom előbb megvárom míg ő támad, aztán csak én, hiszen kettőnek egy ellen lehet nem lenne fair egyszerre támadni.*
-Azert mert a Szovjet erös es allja az üteseket....*válaszolom sunyi mosollyal picit kifigurázva a srác akcentusát, de persze nem sértegetés céljából. Azonban nekem se ártana támadni, így pálcám a magasba emelkedik, én pedig már jó előre koncentrálva gyűjtöm az energiáimat a másik kezembe*
-Umbra Vincula*mondom ki az igét, és ha létre jönnek az árnycsápok a cél nem más lesz mint Rachel lábai, amiket el is akarok kapni velük, majd kirántani őket alóla. Nem akarok komoly sérülést, de azt se hogy azt higgye ennyire féltem. Ha nem tudja kivédeni a támadást a csápok miután elkapják, még húzni is kezdik felém, majd a lábainál fogva felemelem magam előtt.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 10:51 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//


*Utánam kis idővel már meg is érkezik az orosz tanársegéd, kivel köszöntjük is egymást és mivel érzem, hogy nem bízik képességeimben, így hamarosan ismét elmondom neki, hogy menni fog. Nem aggódok, ez az első célom itt, a Mysterioban, ha ez teljesül, akkor más is fog.*
- De majd járok veled egy órára és legalább nem tudsz majd beszólni. *mosolyodom is el jókedvűen, majd amikor már Nil is megérkezik, akkor egy kedves öleléssel köszöntjük is egymást. Szokatlan ám, tehát egyértelmű meglepettségem, de ez után elválunk egymástól, majd már folytatjuk is a beszélgetést, egészen addig, amíg én át nem alakítom a helyet, mely jól láthatóan mind a kettő fiúnak elnyeri a tetszését. Örülök neki, itt aztán lehetőségünk nyílik a rendes gyakorlásra. Az időt nem fogom húzni, már szinte forr a vérem, annyira izgulok, így támadom meg először Tarkh-ot és bár hallom Nil elismerő szavait, amik igen csak jól esnek, mégse reagálok rájuk most igazán, inkább őt támadom és legnagyobb meglepetésemre mindkét varázslat létre is jön, majd ez után nem sokkal már figyelhetem is az eredményt. Az orosz fiú viszont hamar összekapja magát, én pedig fel is sikkantok az ismerős támadást hallva és bizony hasra is vetem magma rögtön, így kerülve el a támadást és már szúrósan is nézek a kék szemekbe.*
- Hé, ezt utálom! Ne pörkölj meg még egyszer! *jegyzem is meg felpattanva, de ez a nagy csevej teljesen elvonja a figyelmemet. Nem vagyok egy nagy párbajozós és itt mindenki engem támad, tehát Nil csápjai már a lábamra is kerülnek, így vágom hanyatt magam, majd magához húz és fel is emel, aminek az eredménye bizony eléggé kellemetlen lesz, ugyanis a felsőm szépen lehullik, egészen a nyakamig, így formás testem is láthatóvá válik, ahogy fekete melltartóm is. Arcom rögtön vörös lesz, úgy kapok a melleimhez és hirtelen el is felejtek itt harcolgatni.*
- Hé, tegyél már le, ez nagyon kellemetlen nekem. *motyogom Nil arcát kutatva, majd ez után Tarkh felé is pillantok, hiszen ő még nem látott így és ahhoz képest, hogy nem tartom magam szépnek, testem vékony, mellem is formás, tehát egyáltalán nem vagyok csúnya teremtés és most éppen harcot vívok a felsőmmel, hogy el tudjam takarni magam. Remélem, hogy azért van annyi az egyetemista srácban, hogy nem ejt a fejemre, mert akkor bizony megharagszom. Most ezért még nem, mert talán nem direkt csinálta, de ha mégis, akkor jól bokán lesz rúgva, ha leérek.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 11:21 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Itt a találkozás ideje, s szerencsére a lány is ott található, így érkezem meg én is, gyorsan szedve magam össze. Látom, hogy most valóban nagy a buzgalma, de én ezt két hét múlva is ellenőrizném... az évfolyamlépést pedig hiszem, ha látom, viszont ezzel nem sértem meg. Segítség a cél, nem rombolás. Szavaira viszont finoman mosolyodom el.*
- Hat igen, az is jo lenne, de az elsö evfolyam most nem mutat fel sok erdekes szemelyt... eddig nem mutatott. Te kivetel vagy onnan, bar ott is szabadabb a nyelvem. *jegyzem meg, s azt már el sem mondom, hogy barátnőm szintén jár órákra, illetve fog járni, és nem tudom mit szólna, ha Rachel folyton a nyakamban lógna. Nil érkezése szakít félbe, s köszöntöm is őt. Tudom, hogy már nem sentinel, de egyetemista, ez pedig sajnálattal tölt el... persze ettől még barátok vagyunk.*
- Igen, arnymagia. Rachel meselhet az orarol... tetszett neked? *fordulok a lány felé őszinte kíváncsisággal, s remélem érti, hogy nem a veszekedésre, vagy az utána történtekre gondolok, hanem az óra menetére, és a lehetőségre, amit kapott... Nil viszont hozza a formáját, én pedig nem tudok egy mosolyt nyomni el.*
- Lehetsegtelen? *vigyorgom a srácra.* - Sajnos egy ideje nem talalkoztunk, de majd potolhatnank... nem lenne jo, ha elveszne a kapcsolat, de neked es nekem is volt dolgom. *intézem szavaim hozzá tovább. Rachel viszont alkot, el is talál támadása, s csak részletekben érzékelem, hogy Nil beszél hozzá, majd ő is a földön köt ki, mert a rendszerem az eséssel le is áll, majd újdonsülten, minimalizálva, de harcra készen indul újra. Következő támadásom egy árnygömb lesz, de Rachel szavaira csak nevetek, s Nil felé is legyintek közben. Nem veszem sértésnek, tőle nem. Ahogyan érzékelem a lány el is lesz kapva a csápok segítségével, s már a földre is kerül, ám hiába nyitnám a szám, nem jön rajta ki hang, főleg amikor tekintetem fedetlen testére talál, és fehérneműjére is. Persze dermedten állok, meresztve a szemem, de pontosan mikor felém néz, akkor kaphatja el, ahogy én lesütöm a tekintetemet, és zavartan túrok a hajamba.*
- Ezt nem hiszem el. *morgom magam elé, de ezt nem igazán hallhatja a lány, pálcámat pedig le is eresztem, úgy fordulok el féloldalasan. Az ilyen hihetetlen, ha én nem veszek észre valakit direkt, akkor is úgy hozza a sors, hogy beleégjen a retinámba. Nagyszerű. Úgy érzem, hogy komoly a kapcsolatom a barátnőmmel, tehát nem veszélyeztetném, hiába ismerem el a szépet, ahogy bizonyára ő is, de mostanában kontrollálom magam, ez viszont nem jelenti, hogy mást is kell.*
- Ugyan Nil... ereszd el, tamadj ra könnyebben. Diffindo! *vigyorgom, viszont mivel pálcát nem szegezek, és nem koncentrálok, illetve Nil-re nézek, ezért neki szól az üzenet, kérdés, hogy Rachel tudja-e milyen átok ez, vagy csak a támadásra szolgálókat nézte át... én boldogan elfordulok, míg Nil ügyködik...*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Párbajterem - Page 19 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-24, 11:50 pm


//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*A megérkezésem után, egy kisebb csevej következik, persze nem akarom , hogy ebbe fulladjon az egész, hiszen mindhárman tudjuk, miért gyűltünk ma itt össze. Tarkh szavaira csak biccentek, az már teljesítmény ha kinevezték tanársegédségre, ez elismerendő is. RAchel, azonban hamar meg is változtatja a környezetünket, s elsőként Tarkhot, majd engem is támadás alá vesz. Nem mondom nem győzök csodálkozni a kislányon, van benne akarás, és küzdés, ez pedig tetszik. Miután sikerül feltápászkodom, a jól sikerült robbantás után, figyelem, ahogy a fiú, és Rachel folytatják a harcot, a lány időben kerüli el a fiú támadását, bizony az a varázslat okozhatott volna neki nem kevés szenvedést. Ezután viszont én következem, melynek hatása képpen nemsokára árnycsápokkal kezdem vonszolni felém, majd nemsokára velem szembe, fejjel lefelé fog elhelyezkedni. Fura egy pozíció, s egyben roppant kínos is, erre én is szinte azonnal rájövök, ahogy a fedetlen bőr, illetve a melltartó is kivillan a lány ruhája alól, hála a szerencsétlen pozíciónak.*
-Pedig ilyen szép testet nem kell szégyelni..*Villan meg fura mosolyom. Meg kell hagyni igencsak szép látvány, a lány minden porcikája a helyén van, és olyan szép amilyennek lennie kell ilyen korban. Elnézném még pár percig, de nem akarok szemét lenni főleg nem Tarkh előtt, hiszen nem ez lenne a cél, a fiú szavaira viszont felnevetek, majd Rachel fele villantom titokzatos mosolyomat.*
-Te nagyon szívtelen gazember vagy Aristarkh... Ilyet tenni egy szegény lánnyal? Amúgy, meglehet azt kéne, na akkor lenne lenne nagy bajban a kisasszony, bár ilyen csinos külsőt öröm lenne nézni.*villantok egy mosolyt Tarkhra Rachel viszont azt érezheti, hogy kezeit lassan az árnyak lefejtik a takarásban lévő melltartóról. Meglehet a lány hihetné hogy rosszat akarok, a következő pillanatban azonban éppen hogy a kezein lévő árnyak emelik a magasba, majd fordítják, meg hogy most már talpal legyen a föld felett, s végül el is engedem őt, mélyen egy félmosollyal a szemébe nézve.*
-Remélem azért nincs harag pocak....*kacsintok rá miközben ujjammal megszúrom a hasát picit. Láthatja, nem akartam semmi rosszat, és nem is tettem, ezután hátrálok pár lépést Tarkhra nézve, sunyi mosollyal.*
-Nem vagdossuk szét a kisasszony ruháit, gyanítom úgy már nem lenne olyan intenzív az edzés*ezután pálcám azonban ismét a magasba emelkedik, én pedig kimondom ismételten az igét.*
- Umbra Vincula..*intézem a lány ellen a támadásomat, de most az árnyak lassabb iramban haladnak felé, kíváncsi vagyok vajon tudja e védeni valahogy őket, azonban Tarkh is meglepődhet, mert eközben egy kissebb szikla emelkedik a levegőbe ami egyenesen őt veszi célba.*
- Ha megfogtok a klubba egy kőrre mindketten a vendégeim vagytok..*Mondom sunyi félmosollyal, úgy érzem egy kis szerepcsere talán nem olyan nagy baj.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-25, 11:33 am

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//


*Igazából eddig meg voltam elégedve azzal, hogy elsős vagyok, de most, hogy Tarkh ilyen dolgokat mondott nekem órán, ráébredtem arra, hogy igenis többre vagyok képes, tehát már csak azért is meg fogom csinálni az évfolyamlépést és fejlődni fogok. A szavai viszont meglepnek, de aztán végül vállat vonok.*
- Ez már a te bajod, én ezzel nem tudok mit kezdeni. Ismerd meg a többi elsőst is. *hát ennyi. Csak azért, hogy Tarkh kedvét lelje az én tanításomban nem fogok bukni, szerintem ez egyértelmű. Nil érkezésével viszont a fiú tanársegédsége is felmerül, és mivel hozzám lesznek intézve a szavak, hogy meséljek, meglepetten pillantok a kék szemekbe.*
- Maga a feladat tetszett, de a tanár hozzáállása nem és ez elvette a kedvem a feladattól. *ismerem be teljesen őszintén, mivel nem fogok nyalni neki. Megbeszéltük a dolgokat, de megsértett órán és nagyon is bántott a viselkedése és talán most már ezt Nil is érzékelni fogja. Viszont ideje harcolnunk is, azért jöttünk ide, nem pedig a dumálásért, az utána is ráér, így nemsokára már el is kezdem a támadásaimat, amelyek vissza is ütnek, méghozzá jóval erősebben, így hasalok el az árnygömb elől, mely szerencsére sikeres lesz, de Nil gyors lépését már képtelen vagyok kivédeni, így pár másodperc múlva már felcsúszott felsővel lógok a levegőben, igen csak elpirulva és ezen a fiú bókja se segít. *
- Már láttál kevesebben is, de most nem ketten vagyunk, szóval légy szíves! *erőltetem is meg magam, hogy szép szavakkal kérjem meg a srácot arra, hogy hagyjon, de azért idő közben Tarkh felé is tekintek, kinek zavarán azért jót mosolygok.*
- Te még nem láttál ilyet, azért viselkedsz ilyen furcsán? *teszem is fel neki a kérdést, de aztán jön az ötletével Nilnek, én pedig ajkamba is harapok.*
- Ne-ne... az nem lenne szép. *az biztos, hogy azt még a melltartóm is bánná. Ennyire nem lehetnek gonoszak, így a zöld szemek felé tekintek és Nil már beszélni is kezd, én pedig csak fejemet rázom meg.*
- Ne gonoszkodj velem... *hangom már szinte aranyosba megy át, de amikor az árnyak lefejtik kezeimet, akkor ér el a teljes megsemmisülés, mivel így már tökéletes a rálátás minden porcikámra, már nem takarom magam, mégis, mire megszólalnék, már érzem is a fordítást, így sóhajtok fel megkönnyebbülten és húzom is vissza a pólómat a helyére.*
- Köszi... *motyogom halkan és a pocakos dolognál csak meglepetten nézek rá.* - Nem vagyok pocak és haragudni se haragszom, csak nem vagyok a játékszeretek. *mutatok is itt Nilre, majd pedig Tarkh-ra is, tehát legközelebb jobb lesz, ha tényleg nem csinálnak ilyet, mert még szétrúgom a hátsójukat. Újabb támadás van készülőben, így megdöbbenve látom, hogy újabb árnyak indulnak meg felém, na de ezt már nem fogom hagyni, így szépen védekezek is, miközben fel sem tűnik, hogy az egyetemista fiú az oroszt is támadja.*
- Piroinito. *hangzik is a varázsige a számból, melynek hatására nem túl nagy, de mégis elegendő tűz tör elő pálcámból és szépen el is hessegeti az árnyakat a közelemből, ekkor tudok csak Tarkh felé tekinteni, kinek egy sziklával kell megküzdenie.*
- Jól hangzik, úgyis szomjas vagyok. *bólintok is rá, majd szépen Nil felé lendítem pálcámat, mivel még ugye nem végeztünk, tehát egy támadást még be kell vetnem ellene, de mit? Nem volt időm olyan sokat tanulni, de azért csak akad valami jó a tarsolyomban.*
- Incarcerandus. *szeretném megkötözni a fiút, mert bár valószínűleg kivédi, most mégse jut eszembe hirtelen jobb dolog, így a kötelek már meg is indulnak a srác felé, meglátjuk, hogy kivédi-e, illetve, hogy Tarkh mivel fog támadni. Mondjuk egyetemista, meg se lepődnék, ha mindkettő támadást kisujjból ki tudná védeni.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-26, 4:07 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Hiába alakul ki egy kis beszélgetés, a lényeg most nem az üdvözlésen, vagy a társalgáson, a találkozások hiányának pótlásán van, hanem az eredeti célon, a gyakorláson. Rachel tudja ezt, így támad ránk, elsőként pedig én kapok, minek hatására szervezetem harcias módba kapcsol, ám árnygömböm nem talál, Nil és Rachel párbaját pedig ritkásan észlelem, kizárólag ellenfelemre koncentrálok, ám mikor annak teste bukkan fel szemem előtt, hirtelen állok le. Első részt szép, esztétikus látvány, másod sorban láttam már szebbet, olyat, akit akkor nézek amikor akarok, ezért fordulok el, mert ez egy párbaj, nem pedig vetkőző program, hiába nem tehet róla a lány. Gonoszkodásomat azonban nem tudom fogva tartani, mikor tiltakozását hallom, a hozzám intézett szavaira pedig csak barna szemeibe villan kék tekintetem.*
~ Fogd vissza magad Tarkh... megint megsérted. ~ *rohan át a piros lámpa agyamon szavakba öntve, mivel lenne csípős megjegyzésem, de inkább más jön ki számon, mint ami a nyelvem hegyén van, s láthatólag visszafogottan reagálok. Tényleg nem akarom megbántani, pedig az botor feltételezés, hogy ilyet még nem láttam. Láttam, csak újabban nem büszkeség számomra.*
- A baratnömet jobban szeretem nezni. *szólok tehát csak ennyit, s mint látom Nil sem tesz eleget ötletemnek, de igen, hiába állítja az ellenkezőjét, én jó srácnak ismertem meg... naiv vagyok, de inkább komolynak tartom őt, mint gonosznak, s bár tisztában vagyok az erejével, ránk nézve kétlem, hogy veszélyes a párbaj keretein kívül. Amint azonban észlelem, Nil és Rachel jól csapkodják a varázslatok oda-vissza, s bizony most nem támadok, mert nem akarom a sikeres csatárkozásban zavarni őket. Ellenben ahogy a következő varázslatom helye után kutatok, mert szeretnék azért én is csatlakozni majd, és színt vinni bele, szemem sarkából észlelem, hogy egy szikla emelkedik fel, ám nem a lány felé suhan, hanem felém, s a srác szavai már magyarázatként szolgálnak.*
- Deprimo! *suhintok azonnal a kő felé, s bizony mivel varázslatom sikeres, apró darabokra robban, amik akkor sem okozhatnának nagy sérülést, ha Nil tovább szórakozna velük. Én nem szólok semmit, de ahogyan Rachel támad, úgy én is, és nem bízom a véletlenre, kedvenc tárgyamhoz fordulok, és közben utasítást adok a lánynak.*
- Foglald le, lelegezni se tudjon! Szord ra az atkokat, mindegy, hogy mit, de ne engedd tamadni, csak vedekezz, ha kell! Rajtad mulik a sikerünk. *pillantok a lány felé, kiáltva neki, mert annyira jóban nem érzem magunkat, hogy üzenni is tudjak neki gondolatban. Persze ezt Nil is hallja, viszont szerintem magától is ráébred, hogy emberszámbéli fölényünk az egyetlen esélyünk egy egyetemista ellen, bár valószínűleg maximum szorongatni tudjuk majd, a győzelem nem sok reménnyel kecsegtet így sem.*
- Armorum... Armorum... Armorum... *tolom az ég felé szorosan összezárt kezeimet, kellő képpen koncentrálva, s hamarosan meg is jelenik kezeim között egy tőr, mely viszonylag nagy, hosszú pengéjű, s azt hajítom Nil felé, méghozzá a hasához. Abba bele sem gondolok, hogy miként szedem ki, ha sikerül a varázslat. Persze választhat, hogy az enyémet védi, vagy Rachel következő támadását...*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Párbajterem - Page 19 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-01-29, 7:04 pm


//NRT: Rachel, Tarkh és Nil - 2013.01.24.//

*Elhangzik, pár szó az óráról is, ahogy kiveszem a sorok mögötti mondani valót, Rachel és Tarkh között még mindig nem nevezhető hogy összecsiszoltság lenne. Ebbe viszont most nem szólok bele, csupán csak komoly tekintettel, egyszer a fiúra, másszor a lányra nézek. Úgy érzem meg tudják oldani ezt a dolgot egymás között is, hiszen nem az én dolgom. A gyakorlásra viszont hivatalos vagyok, s ennek eredménye nemsokára egy igen kínos helyzet, melyben a csápjaim illetve Rachel a főszereplők. Persze nem akarom szégyenbe hozni a lányt, de egy kis ilyesztegetés bele férhet, Rachel szavaira viszont felnevetek.*
-Ó az biztos, és szerinted ha akkor betartottam a játékszabályokat most nem fogom?*kérdezem sunyi mosollyal, Tarkh szavaira pedig csak bólintok pár sort. Ahogy nézem ez a kettő nagyon jól be tud szólogatni egymásnak, magamba picit mosolygok is rajta, régen én is hasonlóan hozzájuk kötekedősebb voltam.*
-Nyugi, nem fog látni senki semmit amit amúgy nem látna rajtad..*mondom a kérésre Rachel felé, majd nemsokára már meg is fordítom ezzel szabadon engedve őt, szavaira azonban csak összevonom a szemöldökömet, és komoly tekintetemet rá emelem a helyes, szeplős arcra.*
-Nem is kezellek úgy, de néha szokni kell az ilyen csipkelődéseket, majd egyszer vissza adod.*húzódik egy kis mosolyra a szám, végül aztán én lendülök támadásba. Kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni magukból, na meg így mégis csak sportszerűbb mintha Rachelt támadnánk ketten, hiába is vállalta el az elején hogy ő lesz egyedül. A lány felé, árnycsápokkal támadok, és ahogy látom hogy kivédi egy elismerő pillantással jutalmazom őt.*
-Ezt szerettem volna látni..*villannak meg felé a szemeim, természetesen Tarkhról sem felejtkezem meg, aki a sziklát, egy deprimoval semlegesíti. Ahogy sejtem mindkettő támadni fog, Tarkh kiáltozásából pedig azt is levonom, hogy stratégiázni akar a srác. Nem fogok olyan könnyen a keze alá játszani, hogy hagyjam is, mivel hiába alsóbb évfolyamosok nálam, akkor is tudom hogy ezek ketten még okozhatnak meglepetést, így miután támadásom véget ér, egy pillanat alatt döntök, miképpen is fogok védekezni, pálcám ezután azonnal az ég felé irányul, és ki is mondom a légburokhoz szükséges varázsigét.*
-Aeris velius*hangzanak el ajkaimról a szavak, aminek hatására, ha minden össze jön, pillanatokon belül meg is jelenik, méghozzá egy igen erős lökés hullámmal karöltve, ami ha elég közel vannak könnyedén a fának vághatja őket. Nem hinném hogy ezek ketten most közelről akarnának támadni, főleg mivel egy méteren belül ez a pajzs képes villámokkal spékelni a közelben lévőket, továbbá még két percig fenn is áll a hatása.. Kezeimet ezután össze fűzöm a mellkasom előtt, és kihasználva az időt, fel is mérem magamnak az esélyeket.*
-Ha nem akartok villámcsapástól sérülést szenvedni ne gyertek túl közel..*mondom komoly hangon feléjük, hiszen ez egy barátságos harc, és bár ahogy nézem Tarkh simán leszúrt volna azzal az árnyfegyverrel, mégsem akarok egyikőjükben sem komoly kárt tenni. Gyorsan döntök, hogy mit szeretnék, kezeimet nemsokára előre emelem mintha egy gömböt szeretnék formázni, és ismételgetni is kezdek egy igét.*
-„Oris Orbis, „Oris Orbis”, „Oris Orbis”..*mondom ki többször is, ha minden jól megy, nemsokára meg is jelenik a gömb ami mintha magába kezdené szívni a körülöttünk lévő fényt, egészen odáig, míg az egész helyre rá nem telepedik a teljes sötétség, s ők nem láthatnak engem, ellenben én tudom hol vannak. Hiába gyújtanak fényt, a sötétséget ez sem töri meg, tehát ha nem állítanak meg a varázslat létrehozásába, nemsokára vakságra lesznek ítélve, én viszont nem maradok tétlen, hanem fürgén kezdek mozogni a két másik diák között, miközben beszélni sem vagyok rest, így nagyjából be tudják azonosítani hol lehetek.*
-Kíváncsi vagytok mire mentek, ha a szemetekre nem hagyatkozhattok..*mondom nyugodt mosollyal, miközben beállok Tarkh mögé.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-02-02, 8:22 pm

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//


*Ez a harc mégse alakul teljesen úgy, ahogy azt én szerettem volna, ugyanis nemsokára már azon kapom magam, hogy Nil elkapva lábamat mutogatom felső testemet és a két srác jót is vidul rajtam. Szerencsére bízom az egyetemista srácban, így tudom, hogy nem fog olyat tenni, amivel megbánthatna, annál jobb a mi kapcsolatunk és bár eddig próbálkoztam nála, most már beérem a barátságával is, a lényeg, hogy ne veszítsem el, szeretném, ha minél több barátom lenne itt, az intézményben. Lábaim visszakerülnek a talajra, majd ahogy az árnycsápok felém indulnak, úgy védekezek is azonnal, majd a szikla reccsenését hallva fordulok Tarkh irányába, hallgatva a szavait is.*
- Szerintem a kötözés az elég... ha azt kivédi, mást is ki fog. *összedolgoznék én vele, ha úgy alakulna, de mivel azért nem vagyok messze Niltől, így a varázslatának hála szépen hátra is csapódom, egészen az egyik fa törzsének és kissé nyekkenek is rajta.*
- Aucs... ez fájt. *kelek is fel lassan és bár fáj a derekam, majd csak jobb lesz. Szerintem egy kis zúzódást azért elszenvedtem, de nem fogok én itt hisztizni, de túl gyorsan se kelek fel. Figyelem azért, hogy mivel támad a fiú, bár túl sokat nem érzékelek belőle, mindenesetre az árnyfegyver ellen a burka nem véd, tehát át is hatol rajta, majd meglátjuk, hogy el tud-e hajolni előle vagy esetleg megsérül. Ahogy viszont varázsol, nem tudom megállítani, hiszen két percig áll fenn a pajzsa, én pedig jó messzire sodródtam tőle, tehát a sötétség ránk fog telepedni.*
- Ez meg mi? Miért nem látok semmit? Ez nem vicces... *morgolódom és lassan fel is kelek, a fa törzsét fogva és már csak Nil felém közeledő szavait hallhatom. Én is kíváncsi vagyok, hogy mire megyek, de vaktában nem lövöldözhetek átkokkal, így megadóan csusszanok le a fa tövébe, remélhetőleg itt biztonságos lesz, ha a két fiú esetleg harcolna egymással.*
- Én nekem ez még túl nehéz, szóval feladom és várom a sörömet. Tarkh? *kérdezek is rá, hogy a srác is így van-e, vagy pedig harcolni szeretne. Majd mindjárt kiderül, hogy miképp dönt, én addig hátamat tapogatom, de csak óvatosan.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime2013-02-05, 12:19 am

//NRT: Rachel, Nil és Tarkh - 2013.01.24.//

*Hamar fordulatot vesz a párbaj, és őszintén szólva, így igazságosabb is, hiszen Rachel kezdő, egyetemista és tanársegéd ellenfele volt, ám most vele együtt próbálok meg borsot törni Nil orra alá. Hiába osztok tanácsot, nem figyelve most másra, csak a harcra, kizárva a fecsegést és a jelentéktelen történéseket, Rachel nem hallgat rám, ezért csupán sóhajtok egyet, majd fél kezembe temetem arcomat.*
- Pont az a lenyeg, hogy rad figyeljen... *dörmögöm az orrom alá, csak akkor hallja, ha nagyon figyel, amit kétlek. Erről ennyit, Nil is hallja a tervet, Rachel nem hajlandó végre is hajtani, tehát mindenki támad úgy, ahogyan tud, s míg én árnytőrt formálok, és hajítom a fiú felé, addig háztársam kötözéssel próbálkozik. Amit azonban Nil tesz, arra nem számítok, így csupán döbbenten nézem a varázslatot, mert nem tűnik ismerősnek, ez pedig egyáltalán nem jó jel, a következő pillanatban pedig lökést érezve repülök hátra, neki egy sziklának. Keményen vágom be a hátamat, nyekkenek is egyet, majd a tövébe roskadok le, fejemet fogva. Forog a világ, s bár most az ütés szította fájdalom csökken, de tudom, hogy ebből később csúnya hátfájás lesz, mivel most tudom mozgatni a végtagjaimat, lassan, kótyagosan támaszkodom fel, dőlök is neki a falnak, de ez jelenti, hogy semmim nem tört el. Apró zúgásként hallom a fiú szavait, valahol mélyen fogom fel, de reagálni nem tudok, inkább várok, hogy tisztuljon a világ, s ez tökéletes alkalom arra, hogy Nil zavartalanul varázsoljon. Éppen kezdek tisztulni, csukott szemem nyitni, de hiába történik ez meg, semmit nem látok, ellenben a fiú beszél, és már Rachel is morog valamit. Másodpercekig hiszem azt, hogy vak vagyok, vagy a fejemet ért ütés tehet róla, esetleg nem is vagyok magamnál, de a párbeszédből világossá válik, hogy ez csak egy olyan varázslat, melyet eddig még nem tanultam. Az kérdéses, hogy Nil mit kezd az árnytőrrel, mert annak érkezését nem is láttam, mivel a varázslat műveletével, majd a repüléssel voltam elfoglalva.*
- Kösz a tamogatast Rachel... *dünnyögöm magam elé, mert ha ő feladja, akkor nincs értelme egyedül küzdenem a sráccal. Jóval erősebb nálam, még mentálisan is, és sejtésem szerint a hasonló korosztályú diákokat is leelőzi olyan téren, ami nem feltétlen természetes. Mivel nem támadok, de a feladást nem mondom ki, így csak állok, s bizonyára veszi a másik a lapot, hogy az igét megszüntetve jussunk egy kis fényhez.*
- Nekem nem lesz eleg a sör. *nekem most erősebb kell, mert igen keményen vágódtam a falhoz, látszik is, hogy nincs minden tökéletesen rendben, de büszkeségem bánná, ha sérülés miatt kéne Rachel előtt gyógyítanom magam. Nem, engem nem győztek le... egy makacs orosz már csak ilyen. Kérdés, hogy ez feltűnik-e, vagy próbálva összeszedni magam, követhetem őket zavartalanul.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbajterem - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
19 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: