Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-07, 6:26 pm

A legkönnyebben az Aula északi végéből lehet elérni. Hatalmas tölgyfa ajtó. Senki nem tévesztheti el. Amint belépsz az ajtón, egy hatalmas helyiség tárul a szemed elé. A terembe hosszúkás asztalok és kényelmes székek helyezkednek el, a diákok étkezése itt folyik általában. A nagyobb ünnepségek alkalmára viszont a terem át alakítható akár táncteremmé is. A terem végébe a tanári emelvény foglal helyet itt található a tanári asztal illetve egy elég különös ajtó is, ami fura mód zárva van a diákok elől. Valószínűleg a konyhára vezethet tovább. A nagyterem mindkét oldalán hatalmas ablakok foglalnak helyet így fény is jut bőven a teremre. Amint lemegy a nap a termet viszont különös világosság tölti el. Mintha a plafonról a hold és csillagok fénye világítana. Ha a diákok felnéznek akár még láthatják is a csillagokkal együtt, hiszen a plafon meg van bűvölve. Amikor betérsz az asztalon mindig friss étel fogad, és sokféle amiből válogathatsz. Mondhatni úgy is, nincs étel amit ne találnál meg. Úgy tűnik hogy a személyzet csendben dolgozik de jó munkát végezhet..


Nagyterem, étkező Etkezo


A hozzászólást Lucius Benedict Fenris összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-27, 12:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Nagyterem, étkező Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-10, 1:18 am

*A fiú egy kis kajálásra vágyott, és mivel nem olyan finnyás, hogy Mystralba járjon kajálni, így most az étkező látta kárát a megjöttének. Amúgy egy fekete bőrnadrág, és póló kompozíciója van rajta, egy kényelmesebb cipő keretében. Nem sokat álldogál az ajtóban csupán csak előre lendülve megközelíti az asztalt, amihez aztán le is vágja magát, fél lábát feltéve a padra, miközben válogatni kezdi a a kajákat. Ám de nem akárhogy, ha már megvan a képessége hogy könnyedén használja a spirituális dolgok egy részét akkor miért ne éljen vele, tehát csupán csak gondolati úton kinyújtva kezét mozgatja magához, a kiválasztott kajákat, majd egy kancsó teát is ami kis híján ki is ömlik az asztalra.*~na jó azt hiszem az Aerodinamikán még van mit változtatni~*mikor azonban megvan magához veszi a könnyű úton megszerzett szendvicseket, és egész jóízűen enni is kezd, miközben kipakolja a belső zsebéből, a cigis dobozát, benzines öngyújtóját, na meg még egy laposüveg is landol a fedélzeten, elvégre kaja után jól szokott esni egy egy staub, az már egészen más hogy nem az ebédlőbe kéne, de hát mikor jár erre Sentinel? Nem mostanában, ő maga pedig már mivel volt Sentinel nem is igen mondhatni hogy fél tőlük, még akkor se, ha valakit nem ismer esetleg. Maximum pokollá tesz pár éjszakát és kész. Egész nyugodtan eszeget, néha ide oda pillantva, vagy kortyolva a teából.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Nagyterem, étkező Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-10, 1:36 am

*Egy ifjú lányka is a sokáig fent maradást választotta a mai napra, így az elmúlt pár órát filmnézéssel töltötte. Ám ez az időtöltés nem telt magányosan, ott volt vele az ő egyetlen kis Moloch-ja is, aki végig hozzábújva leste vele a filmet. Annyira belemerültek, hogy a vacsi el is maradt, ezt pedig a lányka pocija hangos morgással adta tudtukra. A filmezést tehát szüneteltetik, s most épp a főfolyosón haladnak egymás mellett. Caten egy fehér kis top és egy világoskék farmer látható, mezítlában kis tappancsait pedig csak egy papucsba dugta most, úgy indul el az étkező felé.*
-Tök jó ez a film. Olyan kár, hogy meg kellett szakítani. *pillant fel a vurdlak a lánykára, aki rá is mosolyog bólintva.*
-Igen, tényleg az, de néha enni is kell. Főleg, ha már sikeresen elfelejtettük a vacsit. *a famulus is az étkező irányába pillant, majd vissza Catre.*
-Na jó, talán pár falat nekem is jól esne. De utána visszamegyünk és nézzük tovább, ugye? *kérdi boldogan az állat, mire Cat mosolya kiszélesedik.*
-Hát persze. Na gyere. *nyitja ki az étkező ajtaját a famulus előtt, aki rögtön be is szalad, s a Cruorisosok asztala felé indul meg. Jópárszor járt már itt a lánnyal, így már ismeri a járást, Cat viszont nem rohan, inkább csak a kancsóval zsonglőrködő srácot figyeli, amint igyekszik magához vonzani az innivalót. Amikor az megbillen, Cat is picit elhúzza a száját, viszont amikor a srác megfogja, csak mosolyogva megszólal.*
-Ügyes. Már azt hittem le fog esni, de nem. *mondja jókedvűen, majd odasétál a másik mellé.*
-Ugye nem zavar, ha ideülök melléd? Mi is megéheztünk. *pillant a famulusra a lányka, mire az a két hátsó lábára áll, a mellsőkkel pedig Nil lábára támaszkodik.*
-Szia. Én Moloch vagyok. Te mit eszel? *kérdi, mire a lányka el is neveti magát.*
-Én pedig Cat vagyok. Na és te? *kérdi kezet nyújtva, majd levesz egy kis husit az asztalról, s az állatkájának adja, ő maga pedig egy szendvicsért nyúl.*
-Jó étvágyat. *hangja vidám, majd már bele is harap a szenyóba.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Nagyterem, étkező Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-10, 1:51 am

*Egész jól elvan, na meg legalább tréningezteti a tudását, ha már egyszer megteheti, neki kéne állnia gyakorolni is, a kajálás pedig olyan dolog ami hasznossá, sőt előnyössé is teheti eme kényszerült állapotot, persze ha tényleg ezzel próbálkozik csak. A pia egy kis nehézséget okoz, viszont még éppen idejében sikerül jóra fordítania a dolgot, így aztán nemsokára már a kezében is tudhatja az ibriket, na meg az össze gyűjtött két szendvicset is, amit igazából még meg se nézett belülről. Ekkor hall egy hangot, amire kissé zavarodottan hátra is néz, elvégre nem tudja, hogy nézték a mutatványát, de hát ez van azokkal akik nem figyelnek másra , csak arra amit éppen csinálnak, ezek szerint még szerencse hogy nem bőgött le, bár nem akkora az egója, lehet nem csinált volna belőle nagy problémát, ha a lány éppen akkor érkezik amikor széttörik a kancsó. *
-Szép is lett volna, még szerencse hogy a sulinak vannak manói... mára takarítást nem vállaltam, amúgy csak az volt a baj hogy billegett.*fűz némi magyarázatot hozzá, miközben felkészül a leüléshez is, a kérdésre pedig csupán csak megrázza a fejét.*
-Nem vagyok az a fajta, akit túl sok minden zavar, szóval foglalj csak helyet.*mondja egy félmosollyal, miközben el is gondolkozik hogy " mire is a többes szám?" és ekkor érzi meg magán a lábakat is, amire automatán lenéz, és meglátja a Vurdlakot, ami még beszélni is tud. Na igen Nilnek ekkor esik le hogy egy famulusról van szó. Egy kíváncsi Famulusról*
-Szia neked is.. és...*néz bele a szendvicsbe, majd le is csukja ,és úgy felel ismét miközben egy harapást tesz is.*
-Sajtos sonkás, paprikás szenyó azt hiszem..... Bár lehet csak olcsó kínai utánzat*mondja majd le is nyeli azt a kis falatot és a lány fele néz.*
-Jó neve van.. Amúgy ahogy látom igencsak eredeti.*céloz arra hogy Vurdlak a lény, aki kap egy fejsimogatást is, majd a fiú is bemutatkozik.*
-Nil. Nil Moriarty*mutatkozik be, miközben lassan meg is eszi az első szendvicsét, és azon gondolkozik, hogy megegye e a másikat, így inkább beszél kicsit.*
-Amúgy látásból ismerlek. Te is régi diák vagy nem? Amúgy hogy hogy ilyenkor?*utal rá, hogy már jócskán elmúlt vacsora idő.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Nagyterem, étkező Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-10, 2:14 am

*A páros elég hamar leér a toronyból az aulába, látszik, hogy tényleg megéheztek, legalábbis Cat biztosan. Azért idő közben a famulus is bevallja, hogy egy kis étel férne belé is, így már be is nyitnak az étekezőbe, ahol a vurdlak előre fut, Cat pedig csak a srác manőverezését figyeli a kancsóval. Nem szól közbe, így is elég instabil a művelet, nem akarja, hogy miatta törjön össze valamiat a szaktársa. Merthogy minden bizonnyal a szaktársa, ha már egyedül ücsörög a Cruorisos asztalnál. Egy kis dícséret mellett halad végül a fiú felé, aki kissé megilletődve pillant rá hátra, majd kezd magyarázkodni.*
-Na igen, a folyadékokkal ez plusz nehézség. *biccent picit a lányka, majd mikor a helyről érdeklődik, a választ csak egy kedves mosollyal jutalmazza, így már le is csüccsen a srác mellé. Közben Moloch is letámadja a srácot, bemutatkozik, majd máris a fiú kajájára pályázik. Na igen, ahhoz képest, hogy ő nem is olyan éhes.*
-Kínai nem kell, olyat nem kérek. *rázza meg kicsit a fejét a famulus, Cat pedig Nilre pillant.*
-Nem hinném, hogy kínai utánzat. Itt mindig finomak az ételek, vagy szerinted nem? *kérdi, hisz ő még sose hallott panaszt és ő maga is mindig jókat eszik itt. A famulust illető dícséretre ismét elmosolyodik.*
-Köszi. Már akkor beleszerettem, amikor az órán megpillantottam. Így nem volt kérdéses, hogy egy ilyen kis drágát csinálok magamnak, ha már úgyis ez volt a vizsgafeladat. *feleli a lányka, s csak Molochra pillant, aki dugja is a buksiját a srác kezébe, miközben az simogatja. Ezután viszont jön a bemutatkozás és a kézfogás, mire Moloch felpillant.*
-Héé, ne hagyd abba. Fincsi volt. *pillant a fiú szemeibe az állat, de Cat közbelép, így ad neki egy kis husit, amivel rögtön le is tudja magát foglalni az állat.*
-Hihetetlen. Úgy imádom. *csóválja meg kissé vörös buksiját a lányka, miközben az állatra pillant, majd egy szenyóért nyúl, s falatozni kezd. Még teli szájjal bólint rá az első kérdésre.*
-Ühüm. *rövidke válasz, de jön is a folytatás, amint lenyelte a falatot.*
-Órákon már én is láttalak. És igen még az újranyitás utáni decemberben jöttem. Szóval még az elsők között. *feleli, majd a következő választ a famulus adja meg.*
-Filmeztünk, de megéheztünk. Kérek még husit. *mondja gyorsan a famulus, mire kap egy picit leszúrós pillantást a lánytól Moloch. A famulus csak behúzza a nyakát, majd ismét Nilre pillant.*
-Légysziii! *fűzi hozzá, mire Cat biccent egy picit.*
-Mindjárt jobb. *azzal megint Nilre pillant.*
-Na és te hogy hogy ilyenkor vacsizol? *kérdi, majd még egy kérdés eszébe jut.*
-És hogy sikerültek a vizsgáid? Látlak majd a másodikos órákon is? *egy kis mosolyt is csatol a kérdés mellé, majd újabb harapás következik.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Nagyterem, étkező Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-10, 2:35 am

*Úgy tűnik, hogy a vacsit nem egyedül fogja elfogyasztani, s bár néha örül egy kis magánynak, most mégse érzi úgy hogy rossz lenne a társaság, így félre is teszi a " fura stílusát " bár ha belegondolunk, rengeteget változott ez az utcakölyök.*
-Inkább csak az a baj hogy mozog benne a mennyiséggel nincsenek problémáim.. mozgattam már nehezebbet is.*mondja egy nyugodt mosollyal, majd ezután érkezik meg a sötét angyalról elnevezett famulus is, aki bár ezt a nevet viseli korántsem tűnik olyan veszélyesnek mint bárki hinné, még akkor se ha egy Vurdlak, inkább eléggé beszédes, mintsem rettenetes, bár valakinek az is lehet az. Így Nil kicsit meg is ugratja, ami úgy tűnik beválik, így nem bírja ki hogy kicsit ne nevessen fel.*
-Nyugi én se, túlságosan nyúlós..*mondja egy félmosollyal, a lány szavaira, végül kissé magához térve rázza meg a fejét.*
-Nem persze hogy nem az, amúgy szerintem igen, bár mostanában kevésbé teszem tiszteletemet a konyhán, valamikor lent kajálok Mystralban. Tudod a sz@rabb minőséget kompenzálja a friss levegő*mondja egy félmosollyal, miközben a bundás is kap egy kis simit. Úgy tűnik Nilben egy macska szerető veszett el. Minden esetre rákérdez a Vurdlakos dologra amire meg is kapja a választ.*
-Áh.. minden esetre előnyös választás, gondolom akkor tud tűzbe borulni is, én maradtam egy jól bevállt ötletnél. Az enyém egy hópárduc de most nincs itt, fent apáskodik egy még kisebb macskával.*magyarázza, majd megtörténik a kézfogás, de a famulus úgy tűnik tényleg igényli a simogatást, a fiú pedig csak kissé kíváncsibb tekintettel néz fel a lányra.*
-Egy Lihril igaz?*nem ismer másfajta famulust ami ember közelibb lenne, így aztán most csak erre tud tippelni, minden esetre a famulus ha már kérte kap egy két simítást. Ezután pedig beszélgetni kezdenek, így több minden kiderül.*
-Ezek szerint akkor már mondhatni te is múzeális darab vagy ebben a kégliben, üdv a klubban.*mondja egy kisebb biccentéssel, miközben lassan be is fejezi a falatozást, majd egy félmosollyal nézi végig a famulus és gazdája közötti atrocitációt, végül kissé oldalra dönti a fejét.*
-A haspók lehet jobban illett volna rá... Szóval filmeztetek, az jó dolog. És mit?*kérdez hogy már kíváncsiskodjon, bár oka nincs rá, csupán csak a fent említett dolog, miszerint kíváncsi, a kérdésre csupán csak megrántja a vállát.*
-Nem tudom, lehet rosszul ketyeg az órám, meg nem vagyok korán fekvő sem, aztán gondoltam lejövök, meg gyakorlok kicsit, mint láthattad az üveges Sztorit is*mondja kissé elhúzva a száját, majd a következőre csak hátra dől és rágyújt, valahogy letojva a szabályzatot, de azért ügyel hogy ne a duóra menjen a füst, hiszen annyira nem bunkó.*
-Egész jól.... BÁr Spirituális ismeretekből jobbra számítottam két százalékkal, de azt hiszem most megtesz, szóval ha nem jön dementorsereg vagy nem zuhan egy Taktikai atombomba a fejünkre akkor nagy valószínűséggel... Azokra is készülni kéne...*morogja még hozzá téve, hiszen most lazult, legalábbis tanulás ügyben. Nehéz lesz vissza rázkódni.*
-Na és neked? Hogy mentek?*kérdez azért vissza.*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Mason Donahue
Diák Exortus
Diák Exortus
Mason Donahue


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2011. Jan. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-16, 8:39 pm

*Az első utam az étkezőhöz vezetett. Igazából a véletlen hozta így, mivel eredetileg a könyvtárba akartam eljutni, de amikor benyitottam rájöttem, hogy egésznap szinte semmit nem ettem, így éltem az alkalommal és leültem egy asztalhoz. Ki tudja mikor keveredek ide megint?
Szórakozottan nézek körbe, hogy mit is egyek és nagyon is nehezemre esik a választás, mivel nagyon nagy a választék. De nem vagyok egy finnyás alak, így szedek magamnak krumplit és valamilyen húst. Amikor végeztem ismét körbe néztem,de most csak egy almát vettem el, és szép lassú mozdulatokkal kezdtem el hámozni. Nem tudom miért, de a héjáért nem vagyok oda. Szórakozottan eszegetni kezdem a gyümölcsöt, miközben a diákokat figyelem, senki ismerős, és ezen nem is lepődök meg. Kit ismerhetnék innen? A varázslócsaládokkal nem vagyok túl jó viszonyban. Igazából semmilyen viszonyban nem vagyok velük,de ismerkedni holnap is ráérek nem?*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Nagyterem, étkező Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-16, 8:52 pm

*Jó pár boldog órát töltöttek Azariaval, de hát nem lehetnek mindig együtt, így a fiú nemsokára az étkező felé veszi az irányt, gondolván egy kis evés nem fog ártani. Amúgy egy fekete farmer, valamint szintén sötét vastagabb inget visel, hátközépig érő haja pedig a vállaira hullik. Arcán nem lehet felfedezni semmi negativitást, de ezen nincs mit meglepődni, hiszen a fiú most nem kicsit van jó kedvébe, elvégre mostanában valahogy jóra sikerültek a dolgok. Így érkezik meg az étkezőbe, és nézve körül veszi észre, hogy nem csak ő van a teremben, bár a srácot nem ismeri.*~biztosan új~*gondolkozik, bár persze ettől függetlenül tévedhet is, elvégre nem ismerhet mindenkit, de ha már tanársegéd pár arcot megjegyez, a fiú pedig nincs köztük. Minden esetre megindulva felé le is ül az asztal másik oldalára, miközben elő keres egy szendvicset, amit a tányérjára is helyez, majd a srácra néz.*
-Üdv... Remélem nem gáz ha leülök ide..*mondja, valahogy most nincs kedve a nyüzsgéshez, ezért is ezt a helyet valahogy csendesebbnek véli, na meg talán ismerkedni is fog.*
-Amúgy Varg Yrjanfrost. Új vagy?*kérdez rá rögtön, bizony nem rejtve farba alá a kíváncsiságát, bár azért annyira nem az hogy ölni is kényszerülne eme információért, csak úgy egészségesen kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Mason Donahue
Diák Exortus
Diák Exortus
Mason Donahue


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2011. Jan. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-16, 9:04 pm

*Csendesen eszegetem a megkopasztott almát, közben nézelődök. Érdekes a mai napomat csak ez tölti ki, mindent alaposan végigmérek, mondjuk feleslegesen, mert jó pár hónapot el fogok itt tölteni, lesz időm végig bámészkodni az épületen és az iskola környékén, a városon.
Észre sem veszem, hogy közben valaki erre közeledik , így meglepetten összerezzenek egy kicsit az ismeretlen hangra. Na szép, egy órája még szívrohamot akartam kapni az idegességtől, most pedig a meglepetés vinne el *
- Nem, csak nyugodtan. * biccentek a székre, majd nekilátok egy újabb alma megpucolásának. *
- Mason Donahue, és igen ma érkeztem. * bólintok vigyorogva. *- Ennyire látszik?* teszem fel a költő kérdést, mivel gondolom a srác elég ideje van itt, hogy úgy ahogy megjegyezze az arcokat, és egy új ember már nagyon kitűnhet innen.*
- Hogy s mint?* érdeklődök, majd beleharapok az almába.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Nagyterem, étkező Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 1:54 am

//olvad Nil-el//

-Én is úgy gondoltam. *fűzi hozzá a lányka, hisz azt gondolta, hogy nem egy kancsó víz súlya fogja legyőzni a srácot, hanem inkább az állandóan változó súlypont okoz nehézségeket. Közben meg is érkeznek a srác mellé, ahol Moloch rögtön Nil kajája felől kezd el érdeklődni, de a kínai jelző nem tetszik neki, így nem kezd el kunyizni. Cat viszont nem érti, miért szólja le a szendvicset a srác, ő eddig mindig jókat evett itt. A válaszra viszont elkerekednek szép szemei.*
-Képes vagy fizetni érte az étteremben, mikor azt mondod rosszabb, itt pedig bármit megtalálsz, ráadásul isteniek? *furcsálló pillantást vet a srácra, majd hozzáfűzi.*
-Nem értelek. Innen is bármit ki tudsz vinni, max csak a partra ülsz le. Vagy a belső kertbe, mert az is elég élethű lett. *tényleg nem érti a fiú hozzáállását, de hát mindegy, legalább több jut nekik Molochal, na nem mintha állandóan kajálni járna, ez látszik is szép alakján. A fiú kicsit megsimogatja a famulust, akinek viszont annyi nem volt elég, így kéri is a folytatást, miközben a két fiatal róla kezd el beszélgetni.*
-Aha tud mindent, amit egy sima Vurdlak is tud, így legalább tudtam neki más elemet és képességet adni. Szóval mindenképp egy főnyeremény az én kis drágám. *mosolyog rá az állatra Cat, majd hallgatja, hogy a srácnak egy nagymacskája van, mire megcsillannak szép szemei.*
-Egy hópárduc? Azok olyan gyönyörűek. Egyszer meg kell mutatnod. *láthatóan felkeltette a másik az érdeklődését, tényleg szívesen megnézné egyszer.*
-Amúgy, milyen másik macska? *érdeklődik tovább, majd mikor Nil tovább simogatja kis kedvencét, a válaszra csak mosolyogva bólint.*
-Az bizony. A legjobb választás. A tiéd milyen? *kérdez vissza, majd ad egy falat husit a Vurdlaknak, majd ő maga is elkezd falatozni. Ahogy eszegetnek, az ittlétük idejét is megbeszélik, s jól tudják egymásról, hogy elég régóta itt vannak.*
-Héé, azért ennyire ne öregíts. *szól rá játékosan a másikra a lány, majd a mostani ittlétüket már Moloch válaszolja meg, persze egy kis kajakunyizással megfűszerezve. A srác jelzőjére viszont az állat egy kis durcit vág be, és el is fordul, Cat viszont jót nevet.*
-Igen, meglehet. Na tessék, nehogy éhenhalj nekem. *újabb hús kerül az állatka elé, aki már el is felejti a durcizást, inkább tömi a pocakját.*
-Amúgy most éppen a Testvériséget nézzük, csak kellett egy kis "reklám". *vigyorodik el a kis vörös, majd ő is érdeklődni kezd Nil felől, közben pedig tovább majszolja szenyóját.*
-Vagy úgy. Hát, szerintem mi befejezzük a filmet, aztán alszunk. Ritkán hajnalozok, én szeretek aludni. *vonja meg picit vállát, majd egy újabb szendvicsért nyúl, de mielőtt belekezdene, Nil felé tartja a poharát.*
-Töltenél nekem egy kis vizet? Nekem nincs kedvem idemanőverezni a kancsót, tuti magamra borítanám. *mosolyog szépen, majd a vizsgák felől is érdeklődik. Ha megkapta a vizet, akkor iszik belőle, majd tovább falatozik, míg Nil mesél.*
-Hát dementorokból már járt erre nem is egy, szóval... *fűzi hozzá két falat közben, majd a visszakérdezésre felcsillannak szemei, s szélesebb mosollyal felel.*
-Mindenből kitűnő lettem. Szeretek tanulni. *na igen, a kis könyvmoly, még szép, hogy tökéletesre csinálta a vizsgáit, eléggé kilett volna, ha nem úgy sikerülnek. Molochra pillant, aki már el is terült a padlón.*
-Úgy látom jól lakott. Csak el ne aludjon nekem, míg végzek. Nincs kedvem most felcipelni. *neki még van egy fél szendvicse, szóval addig még biztos marad, remélhetőleg pedig a famulus se alszik be addig.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Nagyterem, étkező Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 2:25 am

*Úgy tűnik, hogy a kajás dologgal nagyon furát mondhatott a lánynak, mert láthatólag fel is szólalkozik, és nem érti a fiú választásának okát, amire Nil kissé fel is nevet.*
-Nem sokkal , de tudod mindenenk megvan a maga hangulata. Amúgy is hülyén nézne ki ha egy nagy adag töltött káposztával lerohannák, és csak azt mondanám hogy " Bocs helyért jöttem"*mondja kissé oldalra döntve a fejét, bár most hogy Sideris a gyámja legalább a pénzügyekkel nincsenek problémái, na de nem ezen okok miatt a nő nevelt fia, bár még a családi kapcsolat is erős megszólalás lenne, de reméli majd lesz egymásra pár szabad napjuk. A simogatás viszont úgy tűnik nem elég a macskának, így a fiú tovább folytatja, kicsit még megsimogatva a bundáját, miközben a kérdésére adott válaszokat hallgatja. ELvégre egy Vurdlak ritka itt famulusnak, de most mégis itt van, pontosabban a keze alatt.*
-Áh.. így nézve megvan az előnye, sőt.....kompenzálva a dolgokat egész nagy ez az előny*mondja lassan bólogatva, közben ő is megemlíti hogy neki milyen van.*
-Igen tényleg nagyon szépek.. Tudod macskás vagyok, ő pedig pont megfelelt az elképzeléseimnek, csak hát nem mindig van velem, de nem is kívánhatom, mostanába nagyon le van foglalva a kicsivel... amgy Xerxesnek hívják.*mondja egy félmosollyal, hiszen a nagymacska valószínűleg még mindig pátyolgatja a kiscicát, amire Cat rá is kérdez.*
-Ó ő egy sima szürkés kis házicica. Alig pár hetes, és ha a szívem választottja nem közölt hamis információkat, márpedig nem hinném, akkor amerikai kiscica. *vigyorodik el, majd folytatja.*
-Egyenlőre többet nem tudok róla mondani, csak hogy nagyon aranyos, és még kb az alváson és az evésen kívül más nem jár a fejébe, de hát gondolom minden kicsi így van vele.*mondja kissé elmosolyodva, majd rátérnek még pár dologra.*
-Az enyém egy Nyv.. Nincs bajom egyik lélek tulajdonsággal se de nem akartam se túl komolyat ,de nem is olyan túl gyerekeset, szolgalelkű lényeket pedig alapból kizártam. Így lett Nyv.*fejezi be kissé hosszúra nyújtva, megmagyarázva a dolgot, a következőre pedig csak elneveti magát.*
-Ha akarnálak se tudnálak öregíteni, itt mindenki múzeális aki kb egy évet vagy annyit megközelítőleg járt ide. Tehát mondhatni én is a Mysterio múzeum egyik díszpéldánya vagyok.*mondja miközben a cigit egy slukkal el is nyomja egy teás porcelán tálcán, hiszen ez volt kéznél, valószínűleg a manók majd úgy is elmossák. Közben úgy tűnik be is szól Cat kedvencének , így már csak ő is mosolyog a durciságon.*
-Héhé... nem áll ám jól.*szól le a macskának mosolyogva, majd vissza Cate fele is , akinek végig hallgatja a szavait, miután megeteti a macskát.*
-Hmm nem vagyok nagy filmes, pedig mondhatni muglik között nőttem fel. De valahogy nem volt rá soha több időm, így annyira nem is lett kikapcsolós .*meséli bár azt nem mondja el, hogy az utcán élt jó darabig, de hát ki tudja. Talán majd egyszer.*
-Ha nincs semmi gikszer akkor én is. Bár én későn fekvős vagyok, ez még amolyan vacsi idő volt csak.*néz az órájára, s bizony későre járhat, legalábbis annak tűnik, lehet még ha felmegy meglátogatja Daphot is , elvégre régen nem találkoztak a lánnyal, de hát mindegyikőjüknek megvan a maga dolga. A töltésre csak bólint, viszont úgy tűnik, hogy ő lusta megemelni a kezét inkább gondolati úton próbálkozik, amúgy is ráfér egy kis gyakorlás. A döntést is így végzi, és úgy tűnik , hogy megfelelő koncentrációval, már került is víz a lányka poharába. Mikor végez kissé fel is sóhajt.*
-Hát szó ami szó nehéz főleg kordinálni, de ha eleget gyakorol az ember egész jól megy. Legalább a kancsó már nem csesz ki velem... Mondjuk szeretem is a spirituális mágiát, meg szeretnék is belőle bizonyítani.*mondja oldalra döntött fejjel, a dementorokra pedig csak elhúzza a száját.*
-Hát... voltak erre rosszabbak is, bár a dementorokból is untig elegem van, remélem ez az év nyugisabb lesz, és nem akarják, valami megalomániás egyedek megszálló zónává alakítani a sulit.*mondja kissé fejet csóválva, elvégre jól jönne egy kis nyugi is, de hát mindenhol felütheti a fejét a baj. A jegyekre csak bólint.*
-Gratula.. NÁlam a spirituális mágia nem lett éppen a legjobb. 98% De majd a következőkben jobban oda fogok figyelni. A famulusra csak egy pilanatra lenéz, majd elmosolyodik.*
-Pedig kajálás után van hogy aludnak. Whiskey erre az élő példa..*mondja derűsen, majd megtámasztva a hátát, a lány felé néz.*
-Amúgy hova való vagy? Nem tűnsz éppen fekete mágus tanoncnak.*na bizonyára egész sokan elmondhatták ezt már a lánynak, na de Nil csak szimplán érdeklődik abba nincs semmi rossz, közbe viszont véletlenül oldalcsapással le is üti a kancsót, ami széttörik a földön. Ő pedig csak a homlokára teszi a kezét*
-Hogy az a Rohadt.......*nem fejezi be inkább csak a lábával, megpróbálja egybe kotorni a romokat, amiket a manók talán eltakarítanak, de látszik rajta, hogy ez nem volt szándékos.*
-Azt hiszem peches napot élek, vagy csak egyszerűen most jött rám a kétbalkezesség.*mondja kissé elhúzva a száját.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Nagyterem, étkező Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 3:13 am

*Valóban nem érti, miért megy inkább Nil étterembe, mikor itt is megkaphat minden finomságot, ráadásul ingyen, és még ki is tud ülni a friss levegőre, ha annyira az kell neki. Viszont a felhozott példán vidáman felnevet, majd bólint.*
-Na igen, ebben van valami. *oké, el kell ismerni, időnként tényleg praktikusabb lehet a városban ebédelni vagy épp vacsorázni, de neki teljesen jó itt is. A beszélgetés folyamán szóba kerül ez a kéjenc famulus is, valamint az, hogy bizony tényleg jó választásnak bizonyult már csak az alap képességei miatt is, s erre most, hogy Cat is rávilágított, Nil is rájön, így a lányka csak mosolyogva biccent egy aprót. Na igen, okos ez a lány, tudja jól, hogyan ügyeskedjen ki valamit, ami nagyon jó a számára, ez a famulus pedig tényleg tökéletes választás volt. De nem csak Molochról beszélgetnek, hanem a fiú állatjáról is, ami egy igen szép nagymacska.*
-Xerxes... Hmm, nem rossz. *a kiscicára is rákérdez azért a lányka, akiről szintén kap egy pár infót, amitől szemei még jobban felcsillannak.*
-Egy pár hetes kiscica??? Jaaaj, de ééédes lehet. *szinte látszik a lányon, hogy ha most itt lenne a macsek, agyon szeretgetné itt helyben.*
-Szerencsés vagy, bár én tuti el se jönnék mellőle, ha az enyém lenne. Főleg így Molochal együtt. *mosolyog rá a famulusra kicsit a lány, hisz látja a szeme sarkából, hogy kicsit már féltékenykedik a másik macsekra. Niltől még egy kis plusz simit is kap a vurdlak, miközben a lélektulajdonságokról kezdenek beszélni, a szavakra viszont csak bólint a lány. Ez így van jól, mindenkinek olyat kell választani, ami a leginkább illik hozzá. Ő is így tett.*
-Nem is akarom tudni, minek fogsz akkor mondani majd harmadikban, ha már most muzeális darabok vagyunk. *ejt meg egy kis mosolyt a Cruorisos lányka, majd csak nézi, ahogy a cigi el lesz nyomva.*
-Öhm, amúgy... itt nem tilos a dohányzás? *kérdi, bár valószínűleg nem utólag kéne erre rákérdezni, de most már mindegy. Moloch viszont egy új becenevet is bezsebel most a sráctól, amire kicsit meg is sértődik, de amint kap még kaját, máris nem el van felejtve minden más. A gazdik pedig a filmekről folytatják a társalgást.*
-Pedig vannak nagyon jó filmek. És attól még, hogy aranyvérű vagyok, én teljesen nyugodtan nézek meg egy filmet, szóval engem nem érdekel az ilyesmi. *von vállat, majd harap egy falatot a szendvicséből, pontosabban az utolsót, miközben hallgatja a srácot. A következő szendvics előtt viszont kér egy kis itókát, viszont mikor a kancsó lebegni kezd, Cat nyel el picit. Az iménti billegős lebegtetés után nem biztos benne, hogy nem lesz leöntve, így halkan meg is szólal.*
-Nil... *csak figyeli, ahogy a pohár megtelik, majd minden probléma nélkül visszakerül az asztalra a kancsó.*
-Ne ijesztgess. *azért kortyol egyet az italból, miközben a srác mesél kicsit.*
-Azért, ha kérhetem, ne fölöttem gyakorolj. *mosolyodik el picit, majd a tavalyi év gondjai, támadói is szóba kerülnek.*
-Én is nagyon remélem, hogy végre nyugi lesz. Ez a tavalyi év... Charles Hellrainnel meg minden... Nem gondoltam volna, hogy ilyen zűrös tud lenni egy iskola. *ért egyet a másikkal, s ezt bólogatása is jelzi, majd a kitűnő vizsgaeredményeire való gratulációt csak mosolyogva fogadja.*
-Köszi, igyekeztem. Amúgy a 98% is elég jó. *na igen, azért ő örül, hogy tökéletesre csinálta, de tényleg szép a másik eredménye is, nem egy diák biztosan irigyelné is. Ahogy viszont Cat lepillant Molochra, látja, hogy a famulus már elfeküdt a padlón. Ebből már nem biztos, hogy filmezés lesz, lehet, hogy egyből alszanak, ha visszatértek a szobába. Cat még azért majszolgatja a második szenyót is, így a válasz kicsit várat magára.*
-Angliából jöttem. És miért is nem tűnők? Az imént mondtam, hogy kitűnőre vizsgáztam. Szerintem nem kell azért teljesen elsötétülni, mert ilyesmit tanulunk. Unalmas lenne, ha mindenki olyan sötét és elborult lelkületű lenne itt, nem gondolod? *szerencsére azért nincs egyedül itt a suliban vidámabb természetként, így még csak különcnek se érzi magát emiatt.*
-Miért, te honnan jöttél, Mr. Feketemágus tanonc? *ejt meg egy kis vigyort, majd a lezuhanó és összetörő kancsótól picit összerándul, mivel nem vette észre. De ezzel nincs egyedül, a közben már a földön szunyókáló Moloch is felriad, így hirtelen ugrik fel a földről macskás fújtatással, borzolva a hátán a szőrt, miközben ösztönösen egész teste lángokba is borul.*
-Nyugi Moloch. Nincs semmi baj. *szól hozzá a lányka, de láthatóan az állatka kapkodja a fejét, hogy mi történhetett, majd Nilre pillant, aki tologatja arrébb a maradványokat.*
-Még szerencse, hogy inkább leverted, mint hogy rám borítottad volna az előbb. *mondja a lányka, majd famulusára pillant, aki még mindig lángokban áll.*
-Viszont ha nem haragszol, mi most megyünk. Azt hiszem jobb lesz, ha hagyom most már aludni szegényt. Na meg rám is rámférne már az alvás. Szóval örülök, hogy találkoztunk, majd még beszélünk. *mosolyog picit, majd kiissza a maradék pár kortyot, aztán elindul.*
-Szia és jó éjt. Próbálj egyben felérni a szobádba. *ugratja még kicsit a srácot, majd azzal ő el is hagyja az étkezőt a famulussal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Nagyterem, étkező Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 3:36 am

-Szerintem is, na de igazából mindegy, ha lemegyek se kajálni, hanem van hogy csak úgy*fűzi még hozzá a mondandójához afiú , miközben tovább beszélgetnek, egy s másról. Kiderül hogy a Vurdlak eléggé kéjenc, na meg a fiú famulusáról is esik pár szó*
-Elég nagyra nőtt gondolom akkor már valami illő nevet adok neki. A Xerxes pedig tetszik, férfias...*mondja bólogatva, bár néha a famulus letagadhatná a nevét, nézzük csak pl az ágyas esetet amikor Daph famulusa rángatta le onnan. Közbe szóba jön a kiscica is, aki bár nem famulus de Nil nagyon megszerette, még ha nem is hurcibálja magával minden hova.*
-Ó az is, de azért már kajtat a szobába, főleg ha le van téve az ágyról, amíg kicsi addig valamikor velem alszik, amikor meg én nem vagyok vele Xerxes veszi gondozásba... Azt hiszem ez valami hoppá most nála, de a lényeg hogy nagyon megimádtam én is.*mondja derűs hangon a macskára. A válaszra csak lassan bólogat*
-Én nem aggódok. Xerxes érti a dolgát, na meg nem aggódok a kis vasgyúróért. *mondja nyugodt hangon,miközben a lélektulajdonságról kezdenek el beszélni, úgy tűnik mindkettőjüknek meg volt az oka hogy miért azt adták ami. A következőre csak kissé felnevet.*
-Akkor már őskövületek leszünk. De élénk őskövületek.*mondja bólogatva, majd a cigire rákérdezve csak megrántja a vállát, és elnyomja a csikket.*
-De az.. de hát erre mondják hogy ha nem zavar, meg más nem látja miért ne? Legjobban magamat károsítom vele bár le kéne már szokni.*mondja egy kis szájhúzással, már csak Daph miatt is, elvégre fura mód amikor vele van nem kell rágyújtania. A filmre csak lassan oldalra dönti a fejét*
-Lehet.. de annyira nem volt időm meg lehetőségem élni vele. Pedig én is aranyvérű vagyok...*mondja nyugodt hangon, és hát igen. Az utcán nehezen talált TV-t, itt pedig annyira már nem votl rá szüksége. Ezután bizony mentálisan tölt vizet, és úgy tűnik kicsit meg is ilyesztette a másikat, de a szavakra csak int*
-Nyugi, ha nem lennék biztos magamba nem csinálnám.*najó most kicsit füllentett, akkor is megpróbálkozna vele, de most biztos volt, hogy sikerülni fog. Ezután szóba jön Charles és a történtek, amire ismét csak szájhúzás a válasz.*
-Én sejtettem, de hogy ennyire azt nem. Bár mit várunk egy olyan sulitól aminek már "nem kén" léteznie, bár én azért hálát adok hogy mégis létezik. De A Charlesos esetet nem egyhamar felejtjük el.*teszi még hozzá, hiszen jó sok rossz történt ezidő alatt, ő maga is tapasztalta A következőre csak oldalra dönti a fejét.*
-Hát éppen ez az. Nem elég jót hanem tökéleteset akartam, de ez sikerült.*emeli fel a vállait, miképpen nincs mit tenni ez van. Ezután rákérdez még hogy honnan jött a lány, és meg is kapja a választ, amire csak bólint, a kérdésre viszont elgondolkozik.*
-Annyi biztos hogy eléggé egyhangú lenne. Na de szerintem a túl sötétekből van a legkevesebb. Maradok a köztes állapotnál. Amúgy jólehet Anglina. Még nem jártam ott*mosolyodik el miközben ő is válaszol a kérdésre.*
-Mondjuk úgy hogy Kanadából, de hogy onnan honnan azt nehéz lenne leírni. Mondjuk úgy hogy majdnem bejártam az egész országot, míg csak Sideris meg nem talált. De nem bánom... *hoppá ezt nem kellett volna mondani? Lehet , de már mindegy... Viszont nem is hazudott tényleg nem bánja. Van egy lány akit szeret,és egy kissé még ismeretlen unoka nővére akit még meg kéne ismernie. Na de ekkor történik a baleset, aminek következtébe széttörik egy üveg, és a macska tűzbe borul. A fiú kissé védekezően emeli fel a kezét.*
-Nyugi... nem támadnak csak széttörtem egy üveget*~remélem nem gyújtja fel az asztalt~*bizony ez necces, na de a lánynak sikerült szerencsére megnyugtatnia a macskát.*
-Huh bocs.. azt hiszem ezt nem így terveztem.. és oké. akkor sziasztok.*köszön el miközben ő maga is feláll össze pakolni a cuccokat, ekkor még jön egy kis beszólás amire csak egy félmosollyal megrázza a fejét.*
-Azért annyira nem vagyok közveszélyes... Na szia.*mondja egy kissebb mosollyal, majd nemsokára ő is elindul a kifele, ha minden igaz megpróbálja felkeresni Daphne-t elvégre hiányzik neki már a lányka.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Nagyterem, étkező Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 10:11 pm


\\Olvad Mason-el\\

*Nem is mondhatni hogy tőrve, zúzva közeledik, de azért hallhatóan, de látja hogy a másik nagyon el lehet foglalva azzal az almával, így aztán amikor oda ér, csupán köszön neki, majd le is ül. Na persze az össze rezzenésre kicsit elvigyorodik*
-Remélem nem zavartalak meg valamibe. Nagyon más vizeken eveztél. Amúgy örvendek*mondja derűs hangon, majd leülve ő is majszolgatni kezdi a szendvicsét, amibe most nincs túl sok minden. Némi párizsi, paprika ezaz amaz, de nem akar most bezabálni a srác se. Meg is jegyzi hogy új és úgy tűnik telibe találta a dolgokat, és még egy kérdést is kap, amire kissé oldalra döntve a fejét próbál válaszolni.*
-Hát hogy ma, az nem annyira, de hogy új vagy az eléggé.. Majd pár hónap múlva szerintem neked is fel fog tűnni, hogy ki lehet új ki nem. Én már elég régóta itt vagyok, és arcról sok embert ismerek. TÉged viszont nem , tehát gondoltam nem lehetsz túlságosan régi tag.*dől hátra miközben egy pohár ásványvízbe is bele iszik a kérdésre pedig csak mosolyogva vállat ránt.*
-Ahogy álltalában egy diák erre felé. Várom is meg nem is a tanévet, elég kemény lesz. Legalábbis ahogy előre néztem, nem lesznek egyszerűbbek a tantárgyak mint elsőben. Na és ? Te várod már a tanévet? Amúgy merről érkeztél?*szegez neki úgy tűnik jó pár kérdést a másiknak, persze nem kötelező válasz adási szinten csupán csak kíváncsiságból.*
Vissza az elejére Go down
Mason Donahue
Diák Exortus
Diák Exortus
Mason Donahue


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2011. Jan. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 10:32 pm

- Nem, dehogyis, csak szokom az új helyet. * vonom meg a vállam egy halvány mosoly kíséretében. Tényleg eléggé elkalandoztam, de gyorsan visszazökkentem a földre, a való világba.
Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a megoldás, de egy kicsit zavaró, hogy egyből kiszúrják, hogy új vagyok. De pár hét múlva nem is fog feltűnni senkinek, bár azt erősen kétlem, hogy ilyesmire magamtól rájönnék, egyenlőre minden új, de nemsokára ez is változik.*
- Persze. Érdekelnek a tantárgyak. Amúgy milyenek az órák?*kérdezek rá a jelenleg legjobban foglalkoztató kérdésre. Az előző suliban csak az átlagos, úgymond megszokott tantárgyak voltak, átváltoztatás tan, sötétvarázslatok kivédése, stb. De azért van pár fogalmam a tantárgyakról…igaz körülbelül olyan hézagosak, mint az infóim a suliról.*
- Manhattanből. Volt New York-ban egy varázsló suli, ahol finoman szólva nem erőltették túl a tanítást, így át jöttem ide. * harapok bele az almába. Nem arról van szó, hogy mindenem a tanulás és ha tehetem a szabadidőmben is a tankönyvek szövegeit is magolom, de azért jó tudni egyet s mást , és remélhetőleg itt alkalmam is lesz pótolni és normálisan tanulni. Eddig úgy tűnik, hogy igen, bár nem voltam még egyetlen órán sem. Ezért nagyon izgatnak a sulival kapcsolatos dolgok.*
- És milyen az iskola?* szegezek neki egy újabb kérdést.*- Úgy a tanárok, a vizsgák meg minden…* fűzök egy kis magyarázatot a kérdéshez, egy újabb harapás előtt.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Nagyterem, étkező Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 10:46 pm

-Á vagy úgy. Nyugi az elején mindig fura, voltam én is új itt. Bár az egy éve volt.*mondja egy félmosollyal, miközben leül és enni kezd ő maga is , de azért közben nem hagyják abban a beszélgetést sem. Így aztán szó kerül az új tanévről , na meg az órákról is.*
-Na ez a jó hozzá állás... Hogy milyenek? Érdekesek, legalábbis én így tapasztaltam elsőben. Elég sok mindent veszünk, és a nagy része gyakorlat, még elméleti órákba is bele csempésznek némi kihívást így. DE hát nemsokára megtudod ezen a héten van már egy másodikos óra, gondolom az elsősöké is nemsokára kezdődik.*na igen most jutott eszébe hogy neki is utána kéne néznie a jelmágiás beosztásának*
-Amúgy mindegyik más, attól függ mire vagy kíváncsi...én például nagyon bírtam a halotti mágiát, és az árnymágiát is, de a többi is érdekes, attól függ mi érdekel téged.*folytatja, majd megkérdezi honnan valósi a fiú és biccent is a szavakra.*
-Szóval nagyvárosi vagy. Én se jöttem sokkal közelebbről. Legalábbis Norvégia nem a szomszédban van. Hasonló okok, és más egyebek miatt*mesél kicsit, de azért nem mindent, hiszen nem ismeri annyira a srácot. Közben megissza az ital maradékát, és a kérdésre kicsit ide oda billenti a fejét.*
-Hát maga az iskola és a többi két külön mesét érdemel... Az iskola már maga megér egy misét... tudod egy éve nyílt de azelőtt, jó pár száz évvel, már megvolt... Csak történt egys más jó ideig a víz alá süllyedt. Elég hírhedt hely volt azokban az időkben, amolyan fekete mágus meleg ágy, A vizsgák nem olyan nehezek csak tanulni kell rá, végülis félévkor meg évvégén kell nagyobb számot adni a tudásról... A tanárok hát ők..*mosolyodik kicsit el.*
-Ők maguknak valóak, bár Mr Fenrist az Exortusosok vezetőjét nem ismerem, de nem is olyan régen bebizonyította hogy nem egy puhány alak sőt... a másik kettő Ms Valbraith és Mr Cornwlade is hogy mondjam.. titokzatosak, keménynek látszanak, nem tudod megmondani milyenek lehetnek a magánéletbe, de nyugi nem ártalmasak, diákokra nézve legalábbis ha nincs rá okuk.*mondja komoly hangon de még van mit mondania.*
-Úgy tudom bővítették a tanítók számát is. Több lesz a tanársegéd gondolom az első évfolyam végett.Egy részét az elsős tantárgyaknak ők viszik. Velem ha a szerencse úgy hozza akkor többször is össze fogsz futni, főleg Jelmágia órákon.*mondja lassan hátra dőlve egy kisebb mosollyal, elvégre ez lesz a második éve hogy ezt a tárgyat tanítja.*
-Amúgy melyik házba lettél beosztva?*kérdez vissza.*
Vissza az elejére Go down
Mason Donahue
Diák Exortus
Diák Exortus
Mason Donahue


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2011. Jan. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 11:09 pm

- Gyakorlat… az jó* jegyzem meg szórakozottan. Végül is így könnyebb tanulni, mint bemagolni az órai jegyzetet, amit másnapra már el is felejtek, ráadásul untat is. Ha megtapasztaljuk a dolgokat, az sokkal érdekesebb is, és egyszerűbb, mint elmagyarázni. Legalábbis szerintem.*
- Norvégia a szép hely, legalábbis úgy hallottam.*Vigyorodok el. Ez kb. olyan mintha elmesélték volna milyen is a fagyi. Hideg és édes. Nem sokra megyek vele. Sajnos még nem voltam Norvégiában, de talán tényleg megérne egyszer elmenni oda is. *
- Erről én is hallottam.* bólintok elgondolkodva, bár hogy miért süllyedt le a víz alá az épület azt még nem nagyon értem. Figyelmesen hallgatom Varg szavait, közben párszor bólintok is, hogy azért ne tűnjön úgy, mintha nem figyelnék, pedig csak szimplán elbambulok. Vizsga félévkor és évvégén, szinte mindenhol így van de az megnyugtató egy kissé, hogy nem túl nehezek . Csak tanulni kell. Hát igen a problémát mindig is ez jelentette számomra, hiába a szándék mindig megvan.*
- Bebizonyította?* lepődök meg egy kicsit. Nem igazán értem, hogy mire is gondol, de ha olyasmi amiről én is tudhatok, persze érdekel a dolog. Vajon mi volt az ami miatt lehetőséget kapott a bizonyításra?*
- Ennek örülök.* vigyorodtam el derűsen. A jelmágia érdekesnek tűnik, bár a halotti mágia és a démonológia sem tűnik piskótának.*
- Az Exortusba. És téged?* kérdezek vissza egy halvány mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Nagyterem, étkező Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-17, 11:29 pm

-Szerintem is, végül is ha úgy vesszük egyszerűbb gyakorlatba, mint könyvből tanulni. Itt meg lesz elég, és van ami nem is veszélytelen. Volt már olyan óra ahol szép sérülésekkel jöttem ki, de hát ehhez hozzá kell szokni. *feleli kissé megrántva a vállát, majd bizonyára a srác is megérti hogy mire gondolt Varg, legalábbis a fiú szerint.*
-Szépnek szép, de nem jártál még ott, tehát igazából nem tudhatod mennyire is. Én nem megyek vissza Sør-Varangerbe ebbe az életbe....... *mondja kissé komorabb arccal, üveges szemmel nézve előre. Bizony az ott történtek rendesen felzaklatták a fiút, és most valahogy vissza tért pár igencsak rossz emlék és ez látszik is az arcán. A suliról viszont már úgy tűnik Mason hallott egys mást.*
-Én és még akik itt voltak régebben diákok kicsivel többet tudunk... A lényeg hogy akkor egy Charles hellrain nevű mániákus hatalomvágyó mágus miatt pusztult el az iskola.. és miután valahogy vissza jött az életbe megpróbálkozott még egyszer elfoglalni. DE nem sikerült neki... Tudod Hellrain prof az iskola egyik alapítója volt, mielőtt el nem kapta az őrület, és hát... a múltban szörnyű tetteket tett. De mára már vége.*mondja, majd a kérdésre csak egy bólintást tesz.*
-Be.. tudod a fickó amikor vissza tért, győzött és egy ideig, az iskola az ő hatalma alatt állt. egy magiszter meghalt, egynek pedig valahogy megpiszkálta az elméjét.*na igen ezt nem volt nehéz kitalálni elvégre Valbraith profnál biztosra lehetett venni hogy van valami.*
-Fenris Prof viszont elment mondhatni ő úszta meg a dolgot, és egy sereget toborozva pár hónappal később vissza tért. Úgy tudom ő ölte meg Charlesot is... Azóta tért vissza a régi rend, és ő is magiszter lett. Azelőtt az angol mágiaügyi minisztérium embere volt, de kemény pasas annyi szent. Mondjuk úgy itt minden magiszter másban jó.. de majd meglátod.*mondja végül mosolyogva, majd a kérdésre csak hátra dől.*
-Bár Exortusos tárgyat tanítok de én magam Cornwlade prof házába az Inflatusba tartozom. Tudod mi vagyunk a nekromanta szakosztály.. legalábbis ez a csúfnevünk.*mondja vigyorogva, majd kezeivel megtámaszkodva az asztalon a másikra néz.*
-Na és? Milyen jövőre gondoltál ha kijárod a sulit?*kérdezi nyugodt hangon.*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Nagyterem, étkező Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-25, 3:32 pm

- Ez nem teljesen így van, de a nevemet szeretem, ha normálisan mondják, ez nem hiszem, hogy olyan egetrengetően nagy kérés lenne tőlem. *sóhajtok most már fel, hiszen nem értem ezt a fiút, hogy miért kell kötekednie velem. Na de végül ismét meghallgatom a szavait, amire már csak bólogatok, nem fogom én tovább ragozni, értettem, hogy dumálni akar, tehát akkor legyen, dumáljunk, bár az álomvilágomból még nem tértem teljesen magamhoz, de sebaj. Inkább megindulunk lefelé és ahogy hallom, ő mást tervezett.*
- Megadni a módját? Mégis minek? Még csak most ismertelek meg és nem sok kedvem van most felmenni valami meleg cuccért, aztán átcsónakázni Seol szigetére. *jegyzem meg csevegő hangon, majd végül megkérdezem, hogy merről is érkezett ide. *
- Áh, szóval Svájc.. nem, még nem. Nem jártam annyira sok helyen, de már elkezdtem bejárni a világot a legjobb barátommal. *mosolygok a fiúra, hiszen Sairussal valóban elterveztük, hogy sok felé fogunk még mászkálni együtt, így hát remélem, hogy ez így is lesz. Meg is indulunk végül a nagyterem hatalmas ajtaja felé, amelyen besétálva már a házam asztala felé is kezdek el lépkedni.*
- Én szeretem ezt a helyet, jól főznek. *picit furcsa ez a laza beszéd, de hát ő tudja, biztosan nem olyan, mint én. Inkább csak egy nagyobb adag rántottát pakolok az egyik üres tányérra, majd szerzek egy zsemlét és eszegetni kezdek.*
- Jó étvágyat! *mondom még előre, miközben néha felé is tekintgetek.*
- Amúgy miért jöttél ide? *gondolok itt a Mysteriora, hiszen ahogy nézem, nem igazán tűnik nekem valami kegyetlen fekete mágusnak, bár tudom, hogy a látszat olykor csalhat.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-25, 3:50 pm

* Kissé lehangoló számomra, hogy csak ide a kastélyban lévő étkezőbe kíván menni a lány, nekem egészen más terveim voltak s bizony ezt fel is emlegetem neki. Szavai viszont némi unottságot kölcsönöz képemre, de ezen nincs is mit csodálkozni, hisz kezdem unni ezt a sok kérdést.*
- Minek, minek... hát a kajálásnak. Gondoltam míg eljutunk az étterembe addig is dumálunk és egy kellemesebb légkörben jobban is fogjuk érezni magunkat. De ha ehhez nincs kedved, akkor ez van.* mondom rá se nézve, teljesen lehangol, kezdek rájönni, hogy nem hiszem hogy szót fogunk érteni, semmit se akar amihez nekem kedvem van.
Az út nem valami hosszú, így addig is elmondom honnan is érkeztem, de amint hallom még Hec nem járt arra fele.*
- Az úgy biztos buli...merre voltatok már?* érdeklődök kicsit, hátha ez a semlegesebb téma kedvező lesz a lány számára is. Ahogy megérkezünk a teremhez ámulatba esek kissé érzem ezt magamon, nem gondoltam volna, hogy ennyi kaja közül lehet választani egy suliba. Szedek magamnak két szendvicset és hozzá kakaót majd követem a lányt s leülök vele szembe.*
- Neked is.* ragadom meg az egyiket s neki is állok a kajálásnak, eddig észre sem vettemmilyen éhes vagyok. ez van ha ezernyi illat terjeng a levegőben. Egy egyszerű, ártatlan kérdés is kapok, mire kissé elhúzom számat.*
- Gondolom egy iskolába azért jönnek, hogy tanuljanak. Vagy itt másképp van?* lényegtelen számomra, hogy magát az iskolát hogy is nevezik, a végkifejlett egyre megy.*
- Nah de ha tudni akarod, akkor a szüleim írattak be, hogy hozzájuk méltó feketemágus legyen belőlem. Persze engem meg se kérdeztek hogy akarom e avagy sem, nem volt mese jönnöm kellett.* kénytelen leszek elfogadni ezt a világot, másként nem tudok majd beilleszkedni és még hosszú évek várnak itt rám.*
- Téged miért érdekel a feketemágia? Olyan kis aranyos vagy, szóval ne haragudj de nem nézem ki belőled hogy kedvere okozz fájdalmat valakinek...vagy akár ölj. Mi vonz ehhez az egészhez?* nem értem de most talán alkalmam nyílik megtudni a másik álláspontját. Minden esetre falatozom tovább, tényleg jó a kaja, szóval egy szavam se lehet.*

Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Nagyterem, étkező Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-25, 4:11 pm

- Már bocs, de mint mondtam, nincs kedvem most kimozdulni, de ha ennyire akarsz, hát menjél. Bizonyára akad nálam jobb társaság is, nem kötelező velem tartanod. *állok meg egy pillanatra, miközben őt figyelem és kezd egyre jobban idegesíteni ez a srác, egyszerűen minden szavamat félreérti, beleköt a nevembe is, hát megáll az eszem... Na de végül leülünk a nagyterembe, majd ez után érdeklődök felőle, próbálkozva még egy picit a beszélgetéssel, bár valahogy érzem, hogy ez nem az igazi...*
- Svédország, Velence, Izland... szép helyeken, de majd megyünk másfelé is. Te sok felé jártál már? *kérdezek vissza, majd eszegetni is kezdünk közben, de én ismét érdeklődök, viszont ahogy rám morran, csak pislogok párat, na jó, ez most már tényleg idegesítő.*
- Elegem van belőled, nem tudom, hogy miért próbálsz hülyének nézni, de ahogy nézem, egyáltalán nem akarsz beszélgetni. *tolom el a tányéromat is, nem fogok itt maradni vele, az már biztos. Fel is kelek szépen, majd hallom a kérdését, amire csak visszapillantok rá.*
- Engem is ide küldtek, nem tehettem mást. Sok szerencsét egy jobb társasághoz, én most megyek, szia. *és ezzel felkapok egy sonkás-tojásos szendvicset, majd szépen el is hagyom a nagytermet. Nem megy ez most, pedig eddig annyira simán ment az ismerkedés, de ez a fiú valami borzasztó. Meg is rázom a fejemet cseppet, de vissza se nézve rá ott is hagyom.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-01-25, 4:44 pm

* Elmodom a véleményem miért kívánnék magunknak kellemesebb környezetet, de erre nem kapok mást, mint töménytelen hisztit.*
- Már bocs, de nekem is meglehetnek a magam gondolatai, nem kéne hisztizni amiért nem értünk egyet.* pillantok le rá grimaszolva, kezdem úgy érezni, hogy kár volt megszólítani ezt a kis pávafejű töpörödött törpöt. Végül is azért leérünk az étkezőbe és az evésnek is nekikezdünk, de továbbra sem javul a hangulat, mi nem csak az én hibám legalábbis így vélem.*
- Jól hangzanak nem mondom, én még egyik országban sem jártam. Amúgy nem igazán, most jöttel el először Svájcból.* nem hazudok, eddig nem érdekelt valahogy más nép kultúrája s városai, de talán majd egyszer én is nekiveselkedek és elindulok világot látni. Kapok egy bugyuta kérdést mire válaszolok is, igaz eleinte nem éppen a legnormálisabb hangnemben de utána kontrolálok. Hiába, ennek a leányzónak lehet beszélni, eltolja tányérját és rám rivall. Sóhajtok s megtörlöm képem, nyugodtan nézek fel rá.*
- Hülyeséget kérdeztél így ehhez méltó választ kaptál. De látom kár volt pocsékolnom rád az időmet...még akkor is ha annyi van belőle mint a tenger.* nem nézek el másfelé, őszintén így gondolom s bár kicsit bánom, hogy így alakult, de nem fogok utána futni, kibújt a szög a zsákjából.*
- Hát remélem...ha ilyenekkel van tele az iskola mint te, inkább felakasztom magam.* térek vissza az evéshez, menjen amerre lát nem érdekel, ilyen lökött tyukok társaságára nincs szükségem. Inkább egyedül maradok.
Hamar végzek a szenyókkal, mit leöblítek a kakaóval majd egyedül hagyom el az étkezőt s fedezem fel azt az ódon nagy kastélyt.*

Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Nagyterem, étkező Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-02-02, 5:02 pm

*Nyugodt, de mégis komor léptek zavarják meg a csendet. Ezek a léptek nem másé, mint egy fiatal Inflatusos diáké, aki nem más mint Mordred. A fiú már egy ideje járkál fel alá a kastélyban, próbálva a Sentineli kötelességeket végezni, bár még nem tudja , hogy miért nappal őrjáratozik, amikor éjszaka izgalmasabb. Lehet csupán csak el akarja tölteni az időt, hiszen valamiért Mordanaval se sikerül össze futnia, maga se tudja miért, de a lényeg, hogy mostanában magányosabbnak érzi magát. Amúgy a mai nap egy fekete bőrnadrágot, és egy rövid ujú pólót visel, valamint szokásos acélosát. A nagyterem felé menet, viszont úgy gondolta nem árt harapni valamit, így nemsokára a küszöbön átlépve, meg is közelíti az asztalát, majd kiválasztva, egy tányér tojás rántottát, szép lassan majszolgatni is kezdi. Amúgy nincs egyedül, a famulusa is vele van, akinek néha - néha, ledob egy kis falat húst, elvégre Samael is éhes, és ő pedig nem kínozni akarja, hiszen ha nem is látszik kedveli a maga módján, ezt a hűvös, és vad teremtést. Tekintete néha az ajtóra téved, de többnyire a tányérjára figyel, és gondolatai kissé messzibb vizekre eveznek.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Nagyterem, étkező Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-02-02, 5:10 pm

*Lassú léptekkel bandukolok lefelé a déli főtoronyból, hiszen sokáig voltam fent az éjszaka és most nem ártana valamit harapnom. Nincs nagyon étvágyam, hiszen ezernyi gondolat bánt, de tudom, hogy a szervezetem igényli az ilyesmit. Így hát pillanatok múlva már az aulában vagyok és ahogy megpillantom a nagytermet csak lassan felé veszem az irányt. Nem igazán látok most senkit, biztosan mindenki remekül érzi magát, így csak benyitok a terembe, majd körbe is nézek. Ma egy sötétkék farmernadrág van rajtam, fekete sportcipővel, felül pedig egy fekete színű, rövid ujjú felsőt húztam, kisebb dekoltázzsal, de nem túl durván. Hajam kibontva, szemem pedig kihúzva, de nem túlzottan, csak éppen hogy, láthatóan most nem érdekelt annyira ez az egész. A nyakamban azért ott lóg a Scott-tól kapott gyönyörű medál is, melyet minden a mai napig nagy becsben tartok. Amikor viszont kékségeim kiszúrják az ismerős fiút, először csak megtorpanok, majd végül kissé lehajtom a fejem, elgondolkodok azon, hogy talán később kellene visszatérnem, de végül erőt veszek magamon, kezeim picit ökölbe szorulnak és az Inflatus ház asztala felé kezdek el sétálni, egészen addig, amíg Mordred és Samael mögé nem érek. Tudom, hogy ő is kiszúr, hiszen nem nehéz, na meg érezheti, hogy felé tartok, így amikor odaérek hozzá, akkor csak lassan leülök mellé egy székre, majd magam elé veszek egy pici adag rántottát és közben a fiú felé tekintek.*
- Remélem nem baj, hogy csatlakozom. Egyébként jó étvágyat! *gondolhatja, hogy megváltoztam, fene se tudja, de nem vagyok én olyan ember, aki bárkivel is rossz viszonyban akar lenni és már tudom, hogy ő az erősebb, nincs értelme ismét ellenségesnek lennem, így kezdek lassan enni, bár érzem, hogy minden falat nehezen megy le a torkomon. Meg kéne említenem a múltkori találkozásunkat? Igen, biztosan, így lassan leteszem a villát és kissé a fiú felé fordulok.*
- Mordred, én... *kezdem picit bizonytalanul, majd egy aprócska sóhaj és folytatom is.* - Szóval ne haragudj a múltkori miatt. *nézek végül a szemeibe, már ha ő rám néz. És hogy miért én kérek bocsánatot? Mert én is hibáztam akkor és ezzel tisztában vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Nagyterem, étkező Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime2011-02-02, 5:23 pm

*Csupán csak lassan eszegeti a rántottát, kis adagokat szúrva a villájára. Tudja , hogy ráér, hiszen a mai nap nem hinné, hogy túlságosan sok dolga is lenne, mármint ami a Sentineli kötelességeit illeti. Viszont, miközben tekintete ide oda fordul, az ajtóban meg is lát egy ismerős alakot, aki nem más , mint Hecate. A fiú tekintete egy pillanatig rá mered, majd lassan vissza tér az ételhez. Nem az a fajta, hogy akivel rosszban van, mindjárt beszól neki, vagy gúnyolódik, bár talán ez Mordredről eddig se volt híres. Viszont amikor a lány közeledik, és leül mellé, már nem tudja úgy figyelmen kívül hagyni a tényt, miszerint valószínűleg vele akar beszélni. A szavakra csupán csak egy pillanatra ráemeli a tekintetét, majd halk diszkrétséggel szólal meg.*
-Az étkező mindenkié.. De nem baj. És köszi, viszont.*szól vissza hűvösen, majd remélve, hogy ennyi lesz az egész vissza tér, az evéshez, de jó pár falat után, ismét a lányra kell figyelmeznie, és arcán kissé meglepetés is tükröződik, ahogy a lány szavait hallja.*
-Hmm... mi vitt rá hogy bocsánatot kérj?*kérdezi lassan, majd miközben leteszi a villát, fél törzzsel a másik felé fordul.*
-Nem szoktam haragudni, csak magamnak okozok vele károkat, amit mondtam, akkor is megmondtam. Szóval nem haragszom.. nem éppen jó passzba találkoztunk.*csupán csak ennyit mond, bár úgy tűnik, ő nem az a bocsánat kérős fajta, ahhoz azért még változnia kéne, vagy talán jobban kedvelnie a lányt, ahhoz, hogy ő is bocsánatot kérjen, de az eddigi tapasztalatokból, ez mégsem olyan egyszerű.*
-Látom egyben vagy... Ezek szerint nem történt komolyabb baj.*mondja ránézve, nyugodt hangon, miközben a párduc, egy pillanatra felnéz a lányra, majd morranva egyett vissza fekszik a padlóra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
1 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: