Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-06, 6:23 pm

*Nem tűnik túl bőbeszédűnek lányka, pedig nem tűnik olyan szerénynek, főleg nem ezekkel a fehér szemekkel. Nem igazán tudom eldönteni, hogy fehér vagy világosszürke, minden esetre szokatlan, hogy ennyire világos írisze a csajnak. Ezt persze nem említem meg neki, mert a végén még félre értené, mert nem tudnám normálisan elmagyarázni.
A famulus témát túllépve a sulira terelődik a szó. Első kérdésem a házra vonatkozik, hiszen Sentinel ként örülnék, ha Exos lenne, de mivel még nem hallottam róla, így valószínűleg másik házba osztották be.*
- Szóval Cruo. Mostanában oda sok diák lett beosztva a szobatárs miatt, meg nem kell aggódni sokszor, eltűnnek és járják a világot. *Bizony ez így van, hisz Alinoxszal mi is elkerültük egymást mostanában, de végre mind a ketten visszatértünk.*
- Persze, hogy jó. Mindegyik házban jó, hiszen azt csinálod, amit szeretsz és valamilyen szinten illik is hozzád. Nem véletlenül kerülünk oda ahova. Bekerülhettem volna az Inflatusba, akkor is jó lenne, csak nem érezném magamhoz olyan közel a házat, mint az Exot, mert nem jellemző rám a halál semmilyen formája. *Iszok pár kortyot, mert a beszédtől és a sótól is kezdek kiszáradni.*
- Svédország egy apró falujából és igen. Már december óra koptatom a suli padját és még mindig nem untam meg. Érdekes az órák, így lehetetlen unatkozni ráadásul mindig jönnek új arcok és izgalmas programok. *Úgy tűnik, mind a ketten végeztünk az evéssel, mert Nagini dorombolva a másik oldalamra ül és nagy fejét a nyakamnak dörgöli.*
Vissza az elejére Go down
Etha Rosso
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Etha Rosso


Jelige : Világos Őrült
Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2011. Sep. 30.
Kor : 27
Üzenet : Az élet nem arról szól, hogy túléljük a vihart, hanem, hogy tudjunk táncolni az esőben.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-06, 6:32 pm

*Érdeklődve hallgatom Monát, miközben beszél és a sültkrumpliját eszi. A példáján fellelkesedve én is sültkrupmlit szedek az én tányéromra miután a salátával végeztem.*
- A többi háznak mi a jellemzője? Sajnos még tényleg elég keveset tudok. *Jegyzem meg szomorkásan és Naginit figyelem a világoskék szemeimmel.*
-Húúú! Svédországból? *Kérdezem kikerekedett szemekkel.*
- Mesélsz nekem róla? *Muszáj többet megtudnom az ő származási helyéről. Mindig is érdekeltek az idegen kultúrák és ez egy kitűnő lehetőség, hogy többet megtudjak. Tekintetem információra éhesen függ Monán. Majd míg őt figyelem a kezem a poharamért matat. Persze amilyen szeleburdi vagyok, egy határozott mozdulattal kiborítom a jeges vizet az asztalra. Ijedten ugrok fel, szemem lerántom a lányról és a lassan szétterülő sötét foltot kezdem figyelni.*
~jaj ne! Csak én lehetek ilyen béna.~ *Gondolom magamban és egy szalvétáért vagy papírzsepiért kezdek kotorászni.*
- Nagyon sajnálom. *Nyögöm és gyorsan elrántom az mp4-emet az "árvíz" elől, mielőtt sikeresen elromolhatna a nedvességtől. *
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-06, 6:58 pm

*Ma nagyon formában vagyok és be nem áll a szám. Folyamatosan beszélek hol erről hol arról, de ahogy látom benyomást gyakoroltam a lányra – remélhetőleg pozitívot – mert ő is sült krumplit kezd el majszolni.*
- Mi vagyok én kisasszony könyvtár? *Emelem fel szemöldököm.* - A második emeleten találsz egy nagy és szép könyvtárat sok-sok könyvel, amikből infót szerezhetsz. *Dugom ki rá nyelvemet, hisz ez nem leszólás csak játékos beszólás. Hangom viszont, most egy kicsit elkomorodik.*
- Lehet, hogy még csak pár napja jöttél, de akkor is illik kicsit utána járni az iskolának, főleg a háznak ahova jársz. *Kicsit megdorgálom Ethát, hiszen szerintem ennek tényleg utána kellene néznie minden idejövőnek, de nem vagyok haragtartó ezért vidáman folytatom tovább.* - Szóval erre a kérdésre most nem válaszolok, hanem szépen kideríted, és amikor legközelebb találkozunk, majd elmeséled mire jutottál. *Kicsit unom már magában enni a krumplit, ezért valamilyen szószos tálat húzok magam elé, de amikor belenyalok, arcomon ronda grimasz jelenik meg.*
- Fúj ez nagyon rossz. *Tolom messzire a halványlila színű krémet.*
- Padlizsán krémre tippelek, ami kicsit túl fokhagymás. Egyiket sem szeretem túlságosan úgyhogy blee. *Öblítem ki számat, de a poharat nem teszem le, hanem folyamatosan a kezembe tartom, hogy amikor visszajön, az íz gyorsan elzavarhassam.*
- Prospektus sem vagyok, de szívesen. Svédország sokkal hidegebb mind itt a maga átlag 19°C –val. Minden esetre én imádom a jeget és a havat, főleg a hegylábak között megbúvó völgyeket a befagyott tavakkal, de a kedvenceim a téli ünnepségek, amikor az emberek nyüzsögnek egy tó partján és a benne lévő levegőért kapkodó halakat vadásszák. Az est leszálltjával pedig hatalmas máglyát raknak, hogy folytassák az ünneplést. A kivágott jégtömbök olyankor gyönyörűen csillognak, és a hangulatot fokozza a boldog ének harsogása és a forgó táncgyorsuló üteme. *Ahogy mesélek úgy egyre jobban élem bele magam és gyorsul beszédem is. A végén már hallom is fülemben a rejtett dobütemet és a népi énekeket. Ez olyan élmény, amit én még egyetlen szóróanyagban sem láttam megjelenni. Amint befejezem mondani valómat Etha felborít egy poharat eláztatva ezzel az asztalt. Ijedten pattanok fel kilöttyintve ezzel italomat alvó Naginim fejére, aki mérgesen morogva és fújva pattan fel egyből négy lábra, majd jég képességét használva szőre és bőre kifehéredik, és bundájából jégcsapok meredeznek szét, mint egy sündisznónak.*

Vissza az elejére Go down
Etha Rosso
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Etha Rosso


Jelige : Világos Őrült
Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2011. Sep. 30.
Kor : 27
Üzenet : Az élet nem arról szól, hogy túléljük a vihart, hanem, hogy tudjunk táncolni az esőben.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-06, 7:07 pm

*Mona kicsit ingerült lett, hogy kérdezgettem. Pont most akartam a sulinak utána járni. Jó lett volna, ha mesél valamit, de ha nem, akkor nem és majd meglátogatom azt a könyvtárat. A komor hangjától én is elszontyolodom és a bűntudat járja át a csontjaimat. Úgy látom elérkeztem egy eléggé ritka pontra az életemben. Ismét visszaesem a depressziómba, ami elég ritka. Így úgy döntök, hogy kicsit visszafogom magam. Mona tekintete a messzibe réved, mikor a hazájáról kezd el mesélni. Figyelmesen hallgatom, már-már sajnálom, hogy nem ott nőttem fel. Mondjuk a Velencei karnevál sem semmi. De az a sok turista... Elrontja az egészet.*
- Úristen! *Visítok Nagini felé mutogatva. Ijedten lépek hátra és esem át a székemen. Beverem a fejem a kemény padlóba, arcom vörösbe borul a cikis helyzet miatt. Majd Monára nézek, hátha tud valami reális magyarázatot a famulusa hirtelen változására.*
- Mi van Nagini-vel? *Teszem fel a kérdést óriási szemekkel bámulva előre.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 11:36 am

*Egy vörös hajú lányzó sétál be a nagyterembe, kissé lekésve már a reggeli időt, de ez annyira nem zavarja. Kissé sápadt, arca fáradt. Vörös haja kibontva omlik szét a vállán és a hátán, már egészen hosszú lett, az utóbbi időben nem vágatta. Egy magas nyakú fekete pulóvert visel, szinte el is bújik benne fázósan. Egy farmert visel, meg egy fekete bokacsizmát visel még, s lábain ilyen kötött zokni szerű fekete melegítő micsodák vannak, aminek user nem tudja a nevét. Leül az egyik asztalhoz és máris egy bögre meleg tejeskávét húz maga elé és az asztalra könyököl. Ocelotja ott üldögél mellette amolyan így jártál arckifejezéssel de azért segítőkészen pár lángocskát varázsol bundájára, hogy melegítse társát, hiszen mostanság hűvösre fordult az idő.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 11:44 am

*Egy álmos fekete hajú leányzó lép be a nagyterembe, s szemét dörzsölgetve néz körül. Meglehetősen kócos, mivel nemrégen kelt fel. Egy tépett sortot visel térdig érő, fekete tornacipővel, fekete toppal és bőrdzsekivel. Keskeny válla fölött verdes sólyma is. Miután a lány látása kissé kitisztul, ismerős alakot fedez fel az egyik asztalnál, s kissé kótyagosan tipeg oda az alakhoz, majd leül mellé kissé álmos hangú köszöntés kíséretében.*
-Jobb reggelt...
*Kissé morogva maga elé húz egy csésze kávét, s ráérősen iszogatni kezdi feketén. Néhány korty után már kissé éberebben tekint körbe, hamar egy nagy tányér szalonnás rántottát maga elé húzva.*
-Mi újság? Azt mondtad van sok mesélnivalód. *mondja teli szájjal, merthogy neki is látott annak a finom reggelinek, míg famulusa az ocelotot közelíti meg kissé bátortalanul. Akadt már olyan famulus, akivel meggyűlt a baja, s ki szintén macskaféle volt, így már elővigyázatosabb. Amennyiben az állat hagyja, odatelepszik mellé, s cserreg kettőt.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 11:56 am

*Nem sokáig üldögél egyedül a lány, haarosan egy ismerős, szintén kótyagos egyén ül le mellé, s megjelenik famulusa is, egy sólyom. Mivel Bet már saját bőrén tapasztalta többször, hogy egyes famulusok sportot űznek abból hogy társaikat prédának vagy céltáblának nézik, így ő nem veszi fel ezt a szerinte rossz szokást, így hagyja, hogy a sólyom mellé telepedjen. Bár ő maga cserregni nem tud, amolyan nyávogás és morgás közötti átmenettel köszönti "kollégáját", ha akar, melegedjen ő is a tűzből.*
- Hát, az elkel, neked is....*Motyogja a lány, majd még hozzáteszi.*... meg ha lehet, továbbra is maradj a suttogásnál, mert beszakad a fejem!*Mondja kissé szenvedő arccal, és az itala mellé úgy tűnik egy szem aspirint is hozott magával, amit be is vesz, hátha az segít.*
- Hát, olyan sok nincsen. Igazából csak annyi, hogy végleg szakítottunk Dimmel. Nem is nagyon láttam már a tavasz után, se az öccsét, gondolom mindkettő tovább állt, nem is beszéltünk azóta. Jobb is... Nem tudtam volna újra úgy hozzányúlni a hullás eset után.*Mondja és megborzong még az emléktől is.*
- Ja, jó étvágyat!*Teszi hozzá, mikor már Illya javában eszi a rántottát, neki valahogy most nincs gyomra kajához.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 12:06 pm

*A leányzó kissé felvonja szemöldökét, majd kissé elvigyorodik a kávéja felett. Mintha ismerős lenne neki ez az állapot. Alkoholmámoros éjszakák után gyakori.*
-Csak nem hosszú volt az éjszaka?
*Miután a kávét felhörpöli, már nyúl is a kaja után, mert bár ez nem látszik, de szeret enni ez a leányzó, nagyon is. Persze a rágás nem jelenti azt, hogy a szája nem képes sztereóban csinálni két dolgot, így meg is érdeklődi, hogy mit is akart mesélni neki Via a múltkor. Elgondolkozva hallgatja a szavakat. Bizony szilveszter óta sok idő telt el, habár akkor igen nagy poént csináltak az orosz nagysasszonyból, aki Dimnek az anyja, vagy talán a nagyanyja lehet, már nem emlékszik. A történet végére viszont kikerekedik kissé a finn leányzó szeme.*
-Hullás eset? Milyen hullás eset?
*Nem tudhat ő mindent, pláne, hogy a Volodya tesókkal nem volt különösebben szoros kapcsolatban, sőt Dimet nem is igazán zárta a szívébe. Octavia szavaira, bólint egyet, miszerint a jó étvágy megvan, s elégedetten nyammog azon a rántottán tovább, majd kissé elbambulva megszólal.*
-Mi is szakítottunk Péterrel...
*Persze az idő begyógyítja a sebeket, s már nem hat olyan szörnyen a lányra, hogy ezt kimondja, mindenesetre annyi szent, hogy hiányzik neki a fiú. Ez azonban nem változtat azon, hogy többet nem áll le vele. Lehet, hogy szegény lett, sőt, hajléktalan, de a büszkesége, az bizony megvan. Őt ne akarja megcsapkodni holmi magyar óriás.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 12:17 pm

- Igen, így is mondhatjuk. Meglátogattam a pokol száját egy Dorian nevű sráccal.*Bólogat a lány és hangján érződik, hogy most még bizony belesajog a feje ebbe az emlékbe. Pedig alapvetően nem volt egy rossz este, sőt, csak hát ismét bebizonyosodott, hogy hosszú távon ő nem bírja jól az italt.*
- Mi? Te nem is tudod? Amikor még Charles élt, úgy gondolták az ikrek, hogy bosszút állnak rajta egy korábbi "tréfa" kapcsán, és megint ők vesztettek. Két hulla gyakorlatilag megerőszakolta a két srácot, bár Miro járt rosszabbul, neki egy férfi jutott....*Mondja Via, s egy pillanatra bizony szája elé kapja a kezét, mert amúgy is ingatag gyomra mintha tiltakozna ez ellen a marasztaló emlék ellen is. Mindenesetre sikerül benntartania a semmit a gyomrában, max a fél bögre innivalót, de az meg semmi szinte.
Azonban Illya mesélésén is kicsit meglepődik.*
- Én azt se tudtam, hogy jártatok... Én úgy tudtam Peti Lis miatt van megbolondulva, hogy szerelmes meg minden. Még körbe is vihogtam, hogy pont ő... Ill. ne haragudj, ez most kicsit nyersre sikeredett, sajnálom.*Mondja a lány és igyekszik együtt érző lenni, bér tény, ő egészen más oldalára ismeri Pétert valószínűleg, mint Illya.*
- És most? Hogyan tovább?*Teszi fel a kissé általános kérdést, de hátha Illyának több terve van mint Viának, mivel neki még fogalma sincs, mit kezd most az életével, azon kívül hogy suliba jár.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 12:38 pm

*Kissé elmosolyodva bólogat a leányzó. Nincs oda az ilyen helyekért, de a Pokol száját még ő is kedveli, habár onnan is akad kellemetlen emlék.*
-A Pokol szája jó hely.
*Már a reggelire tér rá, mikor meglepő dolgokat hall, s egy falat zsömle ki is esik a szájából. Persze Charles sosem volt normális, de mégis tud meglepetést okozni, így a halála után is. Habár Illyának esze ágában sincs modortalannak tűnni, a vihogását nem tudja elfojtani.*
-Nyiii....ne...ne haragudj, de... nyiihihi...Miroslavot megerőszakolta egy halott pasi.....
*A finn lánykának nem olyan érzékeny a gyomra, mint barátnőjének, ami talán érthető is szakját tekintve, s bizonyára borzalmas érzés lehetett szegény Volodya fiúnak, ő bizony néhány percig nem bírja abbahagyni a vihogást afelett, hogy a srácot megerőszakolta egy pasi, aki ráadásul halott is. Végül azért alábbhagy a roham, s sikerül visszanyernie lélekjelenlétét a leányzónak, s kissé bűnbánóan Octavia vállára ejti picike kezét.*
-Ne haragudj...csak...ez annyira...
*Visszalapátolja szájába az elejtett falatot, s immáron az a gyomrában kőt ki és folytatja az eszegetést. Most Octavián a meglepődés sora, azonban a szerelem szó hallatán a kis fekete leinti.*
-Nem volt szerelmes. Nehogy azt hidd, hogy 180 fokos fordulatot vett. Attól függetlenül, hogy én is megtettem a magamét, neki is voltak dolgai. Volt olyan tahó, hogy az orrom előtt csajozott. Ekkora paraszt még én se vagyok...
*Így dohogva merül vissza a tányérja tartalmába, ami lassan el is fogy, s rágva a falatot elmélázik a Cruorises lány kérdésén.*
-Nem tudom....talán prostituáltnak állok. Vagy bérgyilkosnak. Inkább bérgyilkosnak.
*Végül vállat von, s tölt magának egy újabb csésze kávét, melyet egy húzásra le is dönt a torkán.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 12:49 pm

- Ez igaz, alapvetően tetszett, csak kicsit... sokat ittam, azt hiszem.*Mondja a homlokát dörzsölgetve, de remélhetőleg az Asprin hat. Azonban Illya vihogásával nem nagyon tud mit kezdeni, sőt, kicsit furcsán is veszi ki nála magát a dolog, meg őt nem is Miro, inkább Dim és a másik "hölgy" esete jobban foglalkoztatta, tekintve hogy ezek után nem nagyon volt gusztusa rámászni.*
- Aha, értem...* Igazából nem érti, de ez talán a diplomatikusabb válasz, meg nem is kötekedni szeretne a lánnyal.
Amit Péterről mesél, az viszont számára valahogy nem hat meglepően. Nem úgy ismerte Pétert, mint aki nagyon le tudna ragadni egyetlen csajnál, bár azért sajnálja Illyát. *
- Hát, miatta nem érdemes bánkódni. Igazából szép meg jó, de alapvetően az ilyenre mondom hogy gyenge, mert még egy ösztönt sem tud legyűrni... Majd idővel rájön, hogy ezt sokáig nem folytathatja, vagy készüljön fel rá, hogy egyedül marad.*Mondja a lány, hiszen neki ez a véleménye, egy adott korig oké, de szerinte 40 felett így viselkedni egy kicsit ciki, 60 felett meg pláne.*
- Akkor inkább bérgyilkos, azért nem neked kell szenvednek, hacsak nem veszed magadra a dolgot, és ott kisebb a valószínűsége hogy te jársz rosszul! *Mondja a lánynak és együtt érzően megveregeti a vállát, majd lassan feltápászkodik és nyújtózik egyet.*
- Most viszont ne haragudj, de felmegyek még a toronyba. Azt hiszem beülök egy kád meleg vízbe aztán alszom egyet! Vigyázz magadra, majd még találkozunk!*Integet a lánynak egy másnapos mosoly kíséretében, majd ocelotjával hamarosan távoznak.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-15, 12:58 pm

*Esze ágában sincs bunkónak lenni, de a hallott dolog után nem igazán tudja legyűrni a vihogását, mert számára ez vicces, hisz megáldották őt egy jó adag fekete humorral. Persze végül elnézést is kér, hisz nem akart bunkó se lenni és megbántani sem akarta Viát.*
-Bocs...csak...na...tudom, hogy neked erre nincs humorod, tényleg ne haragudj.
*Persze ha már Via magánéletét kitárgyalják, Illyáét is, s bár a lány tudja, hogy Via vigasztalni próbálja, feleslegesnek tartja. Ő is ismeri a magyar fiút, s nem kér belőle többször, az holtbiztos. Se a barátságából, se másból. Felőle akár fel is fordulhat.*
-Tök mindegy. Olyan h*lye, mint a föld.
*Legyint egyet, s töltögetni kezdi az újabb kávét a jövő tervezgetése kíséretében. A vélemény egyhangú, bérgyilkosnak lenni jobb.*
-Naná. Tök jól meg lehet szadizni a sok szerencsétlent és még lét is kapok érte. Tiszta haszon.
*Lehúzza a második kávét, majd lenyelve azt, bólint a lánynak. Valóban pocsékul néz ki, jót fog tenni, ha ma nem csinál semmit, ő maga pedig talán egy könyvnek adja át magát, vagy ki tudja.*
-Szia! *köszön el a lánytól, majd egy kiflit felkapva ő is elindul kifelé a nagyteremből jól végigmorzsázva a termet és a folyosókat.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-29, 1:52 pm


//Olvad Lucassal//
*Aaron lelkesedése még mindig a régi úgy tűnik ők nem változtak sokat. Valakire hat az idő valakire nem, minden esetre örülök, hogy még mindig rá tudok ijeszteni a szőrpamacsra. Aranyos, ahogy próbál elbújni bengálim elől, aki úgy tűnik nagyon beleélte magát a játékba, mert védekezésére csak megnyalja a száját. Kecses mozdulattal átszeli a kis távolságot, majd Aaron farkára veti magát. Mindig tudja hol a határ ezért is nem bántja a macsekot. Míg ők ketten birkóznak, addig legalább mi Lucassal elcseverészhetünk. Viszont Aaron hisztijén muszáj kicsit felnevetnem. Közben természetesen Nagini figyelme nem lankad felém. Azonnal kiszúrja, hogy hangulatom megváltozott, amit vigasztaló dorombolással próbál csillapítani. Hirtelen ötlettől vezérleve közelebb hajolok hozzá, hogy megpuszilhassam az arcát. Féltem, hogy vissza fogja utasítni és elhajol, de szerencsére nem így lett. Amint hozzáértem apró energia hullám söpör rajtam végig. Ezután hebegve-habogva vallomás következik méghozzá arról, hogy nem akarok csak a barátja lenni. Bátorításnak veszem, hogy Lucas megfogja a kezem, ami ismét reményt kelt, bennem bár kitudja, hogy ő ezt, hogy gondolja. Ezután segélykérő pillantást verek Aaronra, mert ő általában előbb tudja, hogy gazdája mit akar, mint a Cruos maga. Gyorsan segítségemre lesz. Egy fejbökdöséssel noszogatja előre Lucast.
Bizonytalan vallomás veszi kezdetét mire a lélegzetem is megszakad. Már magamban, majdnem eltemettem az egészet, amikor felbátorodok, és egyetlen mondatával megváltoztatja az eseményeket. Megkönnyebbülve fújuk ki minden bent tartott levegőt. Szinte már természetes, hogy Aaron ehhez fűz valami frappánsat, de most kivételesen nem ússza meg.*
- Nagini! *Hallatszik, az egyszerű parancs mire macskám felszökken, az ölemből nyakánál megragadja a kölyök macskát, majd finom szájába fogva a bőrt felemeli és elszalad vele valamerre, hogy ne köthessen bele mindenbe. Már ha Lucas nem vigyáz macskájára
Ezután a fiú lassan közeledni kezd felém, amit nekem eszem ágában sincs megakadályozni. Megszüntetem a kettőnk közti távolságot-csókot lehelve puha ajkára. Csókja kicsit bátortalan és puhatolózó, amire én nem vagyok rest válaszolni és bátorítani őt. Finom megszorítom kezét, majd csókunkat kicsit elmélyítem. Nem kezdek el nyelvemmel kutakodni, mert a nyelves csókot annyira nem szeretem, de örömmel simulok bele ölelésébe miközben kezem felfedező útra indul, hogy hátát cirógassa.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-29, 2:11 pm

* Nem gondoltam volna, hogy ez a nap még jó is lehet. Persze vártam már a vissza térést és azt is, hogy láthassam Monát. Vonzódom hozzá és szeretem a társaságát, sőt lehet ennél egy picit többről is szó van, de ebbe most nem mennék bele, hiszen minden olyan képlékeny körülöttem. Nem bánom, hogy Aaron egy kicsi nyávog. Legalább nem rajtam élesíti nyelvét, ilyen is régen volt már. Nem áll szándékomba vigyázni a macskámra, mert nem gondolom, hogy veszélyben lenne, így könnyű szerrel emeli fel a másik famulus és lép meg vele. Persze utána mehetnék, de szalasszam el azt ami következni fog? a-a itt az idő, hogy egy picit magammal is foglalkozzak. Közelebb csúszok a szöszihez, de hallom a cicám hangját a távolból.*
- Luuuuuccccccaaaaaasssss* Nem, most semmi sem törheti meg a pillanat varázsát, ezt már eldöntöttem, ezért is megyek még közelebb s ízlelem meg a másik édes ajkait. Nem vagyok valami nagy csajozós és heves természetem sincs, így csak finoman puhatolózok s fedezem fel a másik kívánatos alsó ajkát. Apró puszikat lehelek rá s ugyan ez történik a felső résszel is. Ahogy érzem nincs ellenére a másiknak, így bátrabb leszek s egy érzéki csókba kezdek a lánnyal. A kezem is lassan megindul a karján s finom simogatásba kezdek. A külvilágot tejesen kizárom és csak az előttem lévőre koncentrálok. Azonban ez teljesen mg sem megy s hallom a macskám hangját.*
- Tegyél már le, te óriás, és majd akkor meglátjuk ki itt a kemény Jani* Egy apró mosolyt eredményez cicám harciasság, így a csókba mosolygok, de még nem hagyom abba. Túl régóta várok erre és az elképzelhetetlen, hogy hagyjam szerte foszlani a pillanatot. Azonban mint minden jónak ennek is vége kell, hogy szakadjon. Egy apró puszival zárom a csókot és végig simítok a másik tökéletes arcán.*
- Örülök, hogy így alakult* Ennyit jegyezek csak meg s figyelem a kék íriszeket egy darabig. A kezembe veszem az övét s cirógatni kezdem.*
- ő......most.....akkor......együtt?* Nem valami határozottan cseng a hangom a terembe és talán buta a kérdés, de valamiért fel kellett tennem. Figyelem a másik arcát, hát ha tudok belőle olvasni, bár magam sem tudom, hogy miért is akarom látni reakcióját, hiszen az előbb elég egyértelmű volt minden. Nem tehetek róla ebben szörnyen bizonytalan tudok lenni.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-29, 2:32 pm

*Úgy tűnik minden jól alakul végül is ezért is lett megbeszélve ez a kis találkozó, amit most egy remek pillanat követ, de hogy ne legyen, elrontva megkérem Naginit, hogy vigye el sétálni az apró ördögfajzatot, aki kicsit tiltakozik, de úgy tűnik ez senkit nem zavar.
Hosszú idő elteltével végül még is összeállt a puzzle? Remélem, mert Lucas és Én érzelmes csókban forrunk össze, ami szépen fokozatosan mélyül el. Együnk se túltapasztalt ilyen téren ezért is jellemző talán erre a pillanatra a szolid visszafogottság, de így tökéletes. Míg egyik kezem a derekán pihen, amit a fiú simogat, addig másikkal a hajába túrok.
Aaron most is közbe szól, bár a pillanat nem úszik, el még is érzem, hogy a fiú elmosolyodik, amit én is viszonozok. Egyszer majd jól elnáspángolja Nagini aztán hisztizhet. Ez viszont, most nem számít, mert a csók folytatódik, de semmi sem tart örökké, így apró puszikkal ez is lezárul.*
- Hát ha megkérsz, hogy legyek a barátnőd akkor igen. *Vigyorodok el szélesen, majd szólók Nagininek, hogy jöhetnek, aki boldogságomra nekem dörgölőzik hangos dorombolás kíséretében. Arcom viszont nyitott könyv sárga íriszem csak úgy csillog. Ebben a pillanatban boldog vagyok, és más nem számít.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-10-29, 2:49 pm

* Aaron el lesz távolítva, de ez csak azért jó, mert nem zavar bele semmibe. Mondjuk soha nem éreztem tehernek a cicámat, bár hozzá tartozik az is, hogy mióta megvan nem kerültem még ilyen helyzetben. Azt még nem tudom, hogy fogom megoldani, hogy ne zavarjon, ha esetleg kettesben maradnék Monával. Nem szoktunk külön lenni egymástól, de majd megoldom valahogy. A csók számomra jól sikerül és évezem minden egyes percét. Fel merül bennem a kétely, hogy talán Mona nem ilyen srácokhoz van szokva és talán tapasztaltabb, is mint jó magam. Remélem megfelel az elvárásainak, de még korai lenne ilyenen gondolkodni. Nem tehetek róla, hogy eszembe jutott s felütötte fejét bennem a bizonytalanság. Vége szakad a csók s bizonytalanságomat egy mondattal is alátámasztom.*
- Oh, azt hittem csak a hölgyek kezét kell megkérni.....* Jegyzem meg komolyan. Nem igazán tudom, hogy csinálják mások. Nem titok, hogy még nem volt komoly kapcsolatom, sőt még komolytalan sem. Nagy levegőt veszek, és úgy érzem komoly szavak fognak következni. Számomra biztosan azok.*
- Szeretném, ha a párom lennél* Könnyebben ment mint gondoltam volna. Azt hittem majd belém fagy a szó vagy be parázok, de nem szerencsére. A két famulus is vissza érkezik s ahogy Aaronra pillantok látom, ahogy felfújt magát a méregtől.*
- Hé, kislány, szólj erre a túlméretezett macskára, hogy ne piszkáljon, mert a végén megismeri a mancsomat* A mondata végén még fújtat is egyet, hogy alátámassza szavait. Én csak fejet csóválok s szemet forgatok. Mindig a középpontba akar lenni és jól látható, hogy nem eset neki kellemesen a kiiktatása.*
- Vigyázz ne hogy porul járj* El kell engednem a leányzót, mert a macskámat veszem az ölembe. A egyik kezem Aaron bundáját simítom a másokkal viszont a helyes exos hölgyeményt. Egyszerűen jól esik, ha hozzá érhetek, bár ez is új számomra.*
- Arra gondoltam, hogy mi lenne ha a két famulust fent hagynánk és csinálnánk valamit kettesben. Van hozzá kedved?* Pillantok a sárga íriszekbe. Miért ne randizhatnánk valahol és ismernénk meg jobban egymást?*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-06, 2:17 pm

//A bálra addig légyszi ne írjon senki, amíg a mesélői hsz-t itt meg nem látjátok! Igyekszünk max fél5-re betenni, de van egy kis elintéznivalóm ma, a lényeg az, hogy várjátok meg mindenképpen, mert fontos lesz! Ha valaki mégse várja meg, azt sajnálatos módon moderálni fogjuk. Köszöntem! //
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-06, 5:57 pm

*A diákok bizonyára arra számítanak, hogy ismét a nagyteremben lesz az a bizonyos bál, mint ahogy eddig is volt, de nem! A magiszterek most valami újjal készültek, valami olyannak, amely meghatározta a tavalyi évet és mely tökéletes lezárás is lehet a múltnak. Tehát ha be akarnak jutni a terembe, akkor rögtön érezhetik azt a bizonyos húzást a köldöküknél, tehát egy másik helyre kerülnek. Nem tudják biztosan, hogy hová, mivel csak kevesen jártak itt ez előtt, így hát egy romos, középkori várost láthatnak meg maguk előtt, mely egy hegyen található, azon a hegyen, amelyen most ők is állnak. A hegy körül sivatag van, tehát nem igazán lehet elbújni innen! Talán páran sejtik, hogy hol lehetnek, ez Craco, az ellenállás volt székhelye, amikor még Charles volt a hatalmon! Tehát az ajtó ugyebár előttük van, be is térhetnek az alagutakkal teli városrészre. Halk zene szól az egész városban, de hogyha kíváncsiak a diákok, nyugodtan mászkálhatnak, különböző helységekre bukkanhatnak, hálókra, fürdőkre, szinte mindenre... Tehát a mai bál helyszíne nem a nagyterem lesz, hanem ez a bizonyos elhagyatott város!*

//Ide nem kérek senkitől se hsz-t, aki megérkezik, az rögtön Olaszországba/Craco-ba írjon! Arra kéretik figyelni, hogy 17:00-nál előbb ne írjatok sehová se, tehát nincs hamarabb érkezés, tessék türelmesnek lenni vagy addig játszatok max a folyosón, de a teleport rendszer csak 17-kor lép érvénybe és a nagyterembe pedig nem tudok bejutni! Viszont, mielőtt írnátok Cracoba, olvassátok el az ottani mesélői hsz-t is, nagyon fontos! A nagyteremben csak éjfél után lehet játszani!//
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-22, 8:37 pm

*Kissé megéheztem, így hát nagyon nyújtózva felkeltem a tankönyveim közül, s el is indultam lefelé az étkezőbe a toronyból. Farmert viselek sötét, kékeszöld inggel és fekete sport-cipővel. Kíváncsian lépek be a hasamat simogatva, s meg is indulok meg a kaja felé. Nem igazán tudom eldönteni, mit egyek. Egy darabig nagy szemekkel nézelődök és próbálom eldönteni, de ezzel csak azt érem el, hogy fel akarom falni az egész asztalt, így hát végül befogom a szemem, s így rábökök valamire. Kíváncsian kémlelek ki a tenyerem alól, vidáman konstatálva, hogy jól sikerült választani. Piedone penne. Az illata tökéletes, a kinézete tökéletes, feltételezem, hogy az íze is nagy. Púposra pakolom vele a tányérom, s végre le is ülök a hátsó felemre, nekilátva a tripla adag tésztámnak, melyet mindet el is fogok pusztítani. Fejlődő szervezet vagyok, sokat kell ennem!*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 15 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-22, 8:49 pm

* Olyan különös itt minden, annyira furcsa és új számomra ez a hely, ezzel a rengeteg negatív kisugárzással. Fehér mágusok a szüleim, az összes testvérem az lesz, én pedig, bár kicsit se vagyok ide való, mégis önszántamból vagyok most itt, ezzel szemben olyan mértékű izgatottságot érzek, szinte a torkomban dobog a szívem, ahogy végig haladok a folyosókon, hogy megismerhessem a kastély minden zugát. Mámorító érzés mindez, adrenalinom szinte az egekben, bár eléggé elveszettnek érzem magam. Egy ideje már van annak, hogy itt karikázok körbe-körbe az aula és az alagsor között, s bizony az elsőig el is jutottam, de egyszerűen nem emlékszem már, merre jöttem le a Déli főtoronyból idáig, így mindig vissza-visszatérek ehhez a ponthoz, tehát az aulában lévő óriási ajtóhoz, amely az étkezőt rejti maga mögött. Egyik kezemben egyébként egy rettentően gyűrött papír van, másikban egy toll, melynek külseje rózsaszínes, tetején pedig egy óriási, citromsárga, szőrös pompon díszeleg, néha meglegyinti orrom is, de mit sem izgat ez engem, inkább csak arra koncentrálok, hogy az általam felvázolt kis krikszkrakszos térképen eligazodjak. *
- Ahj, ez kész lehetetlenség. * sóhajtok megadóan, fejem is megrázom picit, mire hullámos tincseim ide meg oda kezdenek ugrálni vállam felett, eldöntve eközben, hogy kiszemelek valakit magamnak az étkezőben, segítségkérés gyanánt. Be is tolom magam előtt az ajtót, mely nagy robajjal csapódik be mögöttem, picit ugrom is erre a hangra, de kék szemeim máris fürkészik a bent lévőket. Egyetlen srácot vélek szimpatikusnak úgy igazán, s bár meglehetősen félénken és tétován indulok meg felé, de végül csak elérem asztalát. *
- Öhm.. szia.. * szólok hozzá halkan, ajkam is beharapom egy pillanatra, de csak amíg erőt nem veszek szorongásomon. * - Szóval.. eltévedtem, nem találok vissza a Déli főtoronyba. Esetleg, ha.. ha befejezted azt, tudnál segíteni? * nézek szemeibe kétségbeesetten, fontos lenne ez nekem, olyannyira, hogy még nevem is elfelejtem vele közölni. Le is csüccsenek azért, már ha nem zavarom, hiszen ki tudja, milyen lesz a hozzáállása, kék szemeim lesütve meredek inkább magam elé az asztalra, lapommal babrálva idegesen. Egyébként lábaimon egy vajszínű lapos talpú kis topánt viselek, alul egy világoskék farmer, felől pedig egy halvány rózsaszín blúz díszeleg, amolyan pasztell féle, arcomon szinte semmi smink, szemeim körül van csak egy kicsike tus és spirál. Meglehetősen csinos vagyok tehát, nem is igazán ide való küllemre, na de belül.. belül igenis, ide való vagyok! *
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-22, 9:00 pm

*A kajálásból egy egércincogáshoz hasonlatos köszönés zökkent ki és nagyban rágva a tésztát meg a husit felpillantok. Egy eddig ismeretlen lány áll mellettem, bár ez nem meglepő. Sok ismeretlen lány van itt. Kissé meglepetten felvonom szemöldököm, hogy vajon miért szégyelli magát ennyire. Vagy talán én vagyok ijesztő? Azt hittem, nem vagyok akkor hústorony, hogy megijedjenek tőlem.*
-Persze, nagyon szívesen. Ne aggódj, először én is mindig eltévedtem.
*Egy bátorító mosolyt villantok rá, majd kíváncsian figyelem, ahogy leül mellém, miközben tovább kajálok. Nem igazán vágom, hogy mi ez a nagy szempilla lesütögetés, meg miegymás, és hogy miért kell hallókészüléket használnom ahhoz, hogy halljam is, amit mond, így egy vidám vigyorral megszólalok.*
-Nem eszek ám embert. Chris Lugano
*Vidáman nyújtom felé lapátkezemet, majd töltök magamnak egy kis ásványvizet, s felé is megmozdítom, hogy kér e. Ha kér, akkor neki is töltök egy pohárba, ha nem, akkor leteszem oda, ahonnan elvettem, miközben belapátolom a kajám maradékát. Az utolsó falatokat már a szépen hátradőlve rágom meg és nyelem le, majd ismét a leányzóhoz fordulok.*
-Na és honnan fújt ide a szél?
*Legurítom az ásványvizemet is, s amennyiben nem állt neki kajálni és az itala is elfogyott, akkor felkelek az asztaltól, s egy vidám mosollyal az ajtó felé intek, hogy akár el is indulhatunk a tornya felé. Arra már rájöttem, hogy Cruorises, hisz ők laknak a Déli főtoronyban.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 15 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-22, 9:17 pm

* Az étkezőt választva szúrom ki odabent az ismeretlent, na ez nem is valami meglepő, hisz csak tegnap érkeztem, és hát nagy bátorság kell ahhoz, hogy oda menjek hozzá és megszólítsam, segítségkérés gyanánt. Szavait örömmel hallom azért, s ahogy leülök, egy mosoly is kerül szép pofimra, majd orra előtt meglengetve gyűrt papírkámat érdeklődöm ismét. *
- Az megnyugtató, dee.. ilyened is volt? * mutatom neki az általam kreált térképet, mely össze-vissza huzigál vonalak és nyilak sokaságából tevődik össze, az egyikre ráírva, hogy "lépcső", a másikra, hogy "itt fordulj jobbra", az egyik csücsökre meg egy kapcsos zárójel mellé oda biggyesztve egy "innen tíz lépés és zsákutca" felirat. Na nem, nem hinném, hogy rajtam kívül más is él ilyesmikkel, s picit el is szégyellem magam, hogy ezt megmutattam neki, biztos tök cikinek fogja tartani.. arcomon egy picike pír is megjelenik, szavait hallva viszont, ahogy várakozom, befejezze végre a kaját, önkéntelenül is el kell vigyorodnom, na meg közben újból össze meg vissza szégyellem magam, mivel elfelejtettem bemutatkozni. *
- Ó de bunkó.. izé.. figyelmetlen vagyok.. a nevem Isobel Jenkins, de az Izzie egyszerűbb. * vonom meg vállam aranyosan mosolyogva, mint valami kis álmodozó teremtés pillantva rá, hiszen az is vagyok, nem is tagadom. Csak nézegetem egy darabig, hogy eszik, még jó étvágyat is elfelejtettem kívánni neki, kérdésére pedig szinte azonnal válaszolok, ez nagyon megy. *
- Félig francia, félig pedig angol vagyok, de Párizsban él a család. És te, merről származol? * dobom vissza a kérdést máris, próbálkozva némi kommunikációval, ami egy kis idő után, ha már sikerül feloldódnom, remekül megy, ám egyelőre még csak botladozom ilyen téren is. Ám de int, hogy mehetünk, én pedig bár mohón mennék felfelé, mégis megerőltetve magam, kecsesen állok fel a székről, s tolom be magam mögött, hogy aztán nyomába eredjek, és lehetőleg a cél is meglegyen, mihamarabb. *
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-22, 9:27 pm

*Kissé kérdőn vonom fel a tekintetem, hogy milyenem volt, majd szemeim méginkább elkerekednek, amikor elém kerül a papír és kíváncsian letéve a villámat elveszem a kezéből a lapot, s kissé értetlenül össze-vissza forgatni és vizsgálgatni kezdem, majd továbbra is csodálkozó arckifejezéssel fordulok hozzá.*
-Ez valami absztrakt rajz? Mert akkor bizony az öreg Pablo megirigyelné.
*A fecnit vissza is adom a leányzónak, hogy befejezhessem a kajálást és útbaigazíthassam. Persze a bemutatkozás nem marad el, mert a nevét még nem tudom, így kezdeményezem is a dolgot. Az "önkritikára" csak legyintek egyet vidáman.*
-Nagyon örülök Izzie.
*Kissé sietek a kajálással, mert nem eszik, nem iszik, untatni meg nem akarom azzal, hogy azt kell néznie, hogyan tömöm a fejem. Nem lehet valami érdekfeszítő. Mivel hiába kínálgatom az ásványvizet, semmi reakció, ezért leteszem. Hát... ha majd szomjas lesz, akkor tölt, ez van. Az evés befejeztével egy kicsit azért kíváncsiskodom, hogy merről is kavarodott ide. Azt látom, hogy úgy érzi magát, mint hús a keselyűk közt. Kissé elgondolkozva és bólogatva hallgatom a mondandóját, majd büszkén kihúzva magam felelek a kérdésére.*
-Firenzéből.
*Az étkezőben végeztünk is, így el is indulok kifelé, majd onnan fel, hogy megmutassam, hol is van az a torony. Kíváncsian figyelem, ahogy tipeg utánam, majd az ajtót kinyitva előtte, ha kiment, én is kilépek, s a lépcső irányába indulok.*
-Mikor jöttél?
*Nagyon elveszettnek tűnik, amit nem is csodálok. Akkora ez az iskola, hogy az valami hihetetlen, az meg rátesz egy lapáttal, hogy például nekem tök idegen környezet és világ volt az egész.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 15 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-22, 9:42 pm

* Örömteli a hír, nem csak nekem voltak/vannak gondjaim itt a tájékozódással, ám erre megpróbáltam már valamit, csak sajnos nem túl jól sült el.. meg is mutatom neki a cuccost, reakciója pedig egy halkabb nevetgélésre sarkall, persze megrázom fejem, s még mielőtt vissza adná, ki is kapom kezéből, s farzsebembe mélyesztem azt, kis mocorgás közepette. *
- Nem, ez egy térkép. Sajnálom, ha nem ismered fel, pedig tök egyértelmű. * hunyorgok rá picit pajkos mosollyal, de aztán vissza is veszek, mivel a bemutatkozás következik, amit én sikeresen elfelejtettem. Örömről jut eszembe.. *
- Hát még én hogy? Nélküled valószínűleg itt kéne éjszakáznom. * szontyolodom el picit ismét, ennyire tényleg nem lehetek béna, de biztosan megszokom majd a helyet idővel. Én most nem eszem, nem vagyok éhes, na meg mivel anyu csomagolt ezer meg egy dolgot, így az érkezésre, így örülök, ha azokat még lehetőleg szavatossági időn belül el tudom pusztítani. Ám ezen sem most fogok stresszelni, egyelőre csak jussak vissza abba a toronyba, s onnan már minden bizonnyal eligazodom. Elmesélem neki azért, ha már kérdezi, hogy merről is jöttem, de engem is érdekel ez, mert ahogy így ránézek, kicsit se tudnám még távolról sem betippelni, hogy honnan is származhat. *
- Hű, Firenze? Azta, ott voltunk nyaralni idén. Annyira szép az a város, imádtam. * vigyorodom el, aranyosan pislogva felé, na meg kicsit irigylésre méltó is helyzete. Ki nem akarna egy olyan szép és meleg helyen élni, most komolyan? * - Azért nagyon jó lehet neked ám. Csuda egy hely. És miket szoktál otthon csinálni? * érdeklődöm tovább, nos igen, azt hiszem, eddig tartott a szende kislányka vagyok álarc, innentől, mivel jófejnek tűnik, könnyen tudok megnyílni neki, aranyosan és naívan, kihasználhatóan téve mindezt. *
- Pff. Tegnap este, ezért is nem emlékszem, merről jöttem le. Már órák óta itt lent tekergek.. * sóhajtok egy aprót, ez tényleg szánalmas, na de haladunk is előre szépen lassan, tehát ki az aulába, onnan pedig felfelé irányba indulunk a lépcsőkön, ez itt még nekem is ismerős. De rá hagyom a vezetés jogát, egy idő után kicsit se dereng a terep egy részlete sem.. *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime2011-11-28, 7:09 pm

*És Tom végre sikeresen letolta a szebbik felét az étkező korgó gyomra miatt. Hát igen, így jár az, aki 17 éves létére nem étkezik normálisan, csak csokit meg hasonló hülyeségeket töm magába. De kanyarodjunk is vissza az előbb említett Tom nevezetű egyénhez. Szóval, kinézetre a megszokott, azaz farmernadrág, homok színű bakancs, felül pedig egy zöld kapucnis pulóver, aminek az ujja fel van gyűrve a könyökéig. Hát igen, nem épp mintapéldánya a pedáns, aranyvérű öltözködésnek, de nem is baj. Tehát, zöld szemű főhősünk, ismételten szanaszét álló fekete hajával, zsebre dugott kézzel slattyog szépen komótosan az étkezőbe, és láss csodát, meg is érkezik oda épen és egészségesen. Az út során nem falta fel semmilyen szörny, nem csócsálta meg semmi, nem találkozott sikítószellemel vagy valami hasonlóval, így most nagy lelki nyugalommal helyet foglal a Cruoris ház asztalánál, és szed magának valami ehetőt, hogy csillapítsa a gyomrában keletkezett űrt.*
~ Végre!! Kaja!! ~
*Eme szép elmebéli felkiálltással neki is lát elfogyasztani a tányérjára felgyülemlett temérdek ételt. Persze mind ezt kultúrált módon, már ami tőle megszokott.*


A hozzászólást Thomas Gledhill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-11-28, 8:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
15 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: