Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-11, 8:24 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

*Éhségem megszüntetésének érdekében az étkezőben kötök ki, ahol elég nagy a rumli, és a helyiség közepén egy csajra épp rájött az ötperc. Én azért lazán köszönök neki, megkérdem miért ilyen feldúlt. Az is átfutott az agyamon, hogy a káosz egy elhibázott varázslat következménye. Válasza is ideges, mint ő maga, de én nem veszem túl komolyan, nem szeretem a drámázásokat ha nincs rá szükség.*
-Áh, a törpék, mi? Kezdem érteni, hogy mi a problémád. Mondanám, hogy tegyél rendet, de nem lenne helyénvaló, főleg hogy én is utálok rendet tenni. *Magyarázom neki egyelőre fapofával, közben gondolkodok, hogy most felvidítsam valamivel, vagy ne fáradjak vele. Úri kisasszonynak néz ki, engem a hozzá hasonlók mindig elkerülnek.*
-Amúgy, csak poshadt kaja van, vagy csak nem jutottál el a részletes körülnézésig? *Egy kis mosollyal teszem fel a kérdést, közben körbejárom az asztalokat, ahol található némi kaja.*
-Nos, van itt egy csomó minden. Vaj, sonka, sajt, zöldségek. Ohh, ketchupot is találtam. Már csak egy kis fűszerre van szükség és pár zsemlére. *Ezekből az alapanyagokból összedobható egy jó szendvics, bár kérdéses, hogy mennyire csillapítja a mértéktelen étvágyamat.*
-Te pedig nyugodj meg, igyál egy pohár vizet, vagy tudom is én. Bár, jobban belegondolva, jól áll neked a morci stílus. *Nevetem el magam, közben figyelem a reakcióit. Persze poénnak szánom az ilyesféle megszólalásaimat. Bár egy kiakadt lánnyal beszélgetek, legalábbis próbálok.. csaknem kéne még jobban cukkolni.*
-Tudod mit? Nézzünk körül, keressünk zsemlét vagy valamit, és dobok össze pár szendvicset, amíg te leülsz egy székre és lenyugodsz. Na mit szólsz? *Felajánlom neki, hogy készítek kaját neki is, majd ha benne van, nekiállunk a keresésnek.*
-Egyébként Slash Daniels a nevem, az Inflatus ház új lakója vagyok, tegnap érkeztem. Én megtudhatom, hogy kit próbálok megnyugtatni? *Mosolyodok el, miközben bemutatkozok kutatok a rendetlenségbe
n.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-11, 10:34 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

* Valószínűleg nem a legjobb emberrel kezdek veszekedésbe, mivel szegénynek tuti semmi köze ehhez, és nem is az ő hibája, de sajnálatos módon nem tudok lakatot tenni a számra, és még csak mérlegelni sem. Talán ilyenkor is ásom a saját síromat? Meglehet, ugyanakkor úgy érzem, ha már kérdezte, megfelelően meg kell indokolnom idegességem okát, még akkor is, ha ezzel esetleg neki szólok be, vagy ilyesmi. Na nem mintha úgy tűnne, magára venné, de akkor is. *
- Még hogy én rendet? Egy szalvétát nem fogok itt arrébb tenni, az már szent. * szögezem le azonnal, tőlem senki ne várjon ilyet.. asszem van még ezen a téren mit fejlődnöm, evidens, hogy nem szolgáltathatom ki magam egész életem során, de most még megtehetem, nem hiába vagyok egy elkényeztetett libuska. *
- Őszintén, már nem is érdekel, elment a kedvem az egésztől. * duzzogok be füllentve szemrebbenés nélkül, nagyon is éhes vagyok, s még el is sandítok az asztalok irányába, lehet igazság abban, amit mond, vagy ha más nem, a konyha talán még mindig ott van, esetleg őt magát is rávehetném valami kedveskedésre irányomba. Ám erre nagyon úgy néz ki, semmi szükség nem lesz, hiszen velem ellentétben, ami eléggé szégyenteljes, ő máris feltalálja magát, s még hangneme is elég nyugodalmas, ami még rám is hatással lehet az elkövetkezőkben, szóval óvatosan, szinte észrevétlenül somfordálok utána aranyosan, mint valami elkóborolt, éhes kiscica. *
- Talán megteszik ezek is.. * sóhajtok fel halkan, majd mikor már morci stílusommal jön, csak fejem rázom, dühös tekintetem lövellve felé. Tudom, nekem minden jól áll, ezt mondani sem kell, természetes, mint éjjel a Hold feljövetele, bár én mégis, ösztönösen túrok ki egy félig tiszta bögrét fintorogva az egyik halomból, s egy vízzel teli kancsót is sikerül szereznem, melybe beleszagolva ismételten grimasz keveredik szép pofimra, de mégis teli töltöm az ivóalkalmatosságot, melynek tartalmát le is húzom, ha nem is teljesen, de pár kortyot belőle mindenképp. *
- Na jó, azért annyira nem vagyok ideges, hogy ne tudjak járni.. de tetszik az ötlet, vedd úgy, máris tettél valami hasznosat a közért. Vagy legalábbis értem. * mérem fel most már jobban, s még egy kis idegből jövő mosolyféleséget is küldök felé, érezze megtisztelve magát, de nagyon is, szóval eszem ágában nincsen se leülni, se végig nézni, ahogy kaját készít nekem.. vagyis de, azt van kedvem, viszont vele tartok, ennyi emberség titkon belém is szorult. S ha már ennyire vele tartok, kedvesen néhány információt is megoszt velem, miket elraktározom magamban, s kezeimre nézve, melyek közül mindkettő tele van, így kézfogás híján mutatkozom be én magam is. *
- Szóval friss hús vagy, szépfiú? És még házias is, remek. * kezdem így, majd végül csak megszabadulok a kancsótól, s egy korty után jöhet az igazi megtiszteltetés. * - Chloe Walsh, és örülhetsz, már majdnem sikerült. Irigylem a nyugalmad, de komolyan. ~ Meg a találékonyságod is, de ezt nem szükséges az orrodra kötnöm. ~ * teszem még hozzá gondolatban, kék tekintetem körbe járatva az asztalon mellettünk, így szúrok is ki pár zsemlét egy tányéron. *
- Nézd csak.. talán egy próbát megérnek. Ha meg mégsem, marad a konyha. Tényleg, főzni tudsz? * szegezem neki a kérdést, miközben megkerülve az asztalt nyomom neki ujjaimat egyesével a kicsinyke cipóknak. Cseppet szikkadtak, de talán ennyit még én is kibírok. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-13, 12:40 am

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

*Nem tudom, hogy a többiek mennyire viselik el a hisztijeit, vagy egyáltalán máskor is így viselkedik-e, de engem különösképpen nem zavar, kifejezetten viccesnek találom. Mögé látok valamelyest, nekem szimpatikus a csaj. Azok a vörös ajkak, és az a tekintet a durcizással kombinálva...*
-Szóval a kisasszony szereti, ha mértéktelenül kiszolgálják.*Reagálok nevetve, nem igazán tudok mást mondani, beszólni meg nem is akarok egyáltalán, még leharapná a fejem, és meglenne oldva az éhség problémája.*
-Ugyan már, dehogy ment el a kedved, ne legyél már ennyire negatív. *Próbálom biztatni, nevetek felé, de egyenlőre reménytelen a felvidítási kísérlet. Közben keresgélek az asztalokon, hátha találok valami ehetőt. Félig meddig sikerrel is járok, találok némi kaját ami majdnem elég pár szendvicshez. Mintha megtörne a jég, ugyanis kiszúrom, hogy azért jön utánam.*
-Hát, ha neked nem is, nekem megteszi. De gyorsan dönts, mert én hamar képes vagyok mindent felfalni.*Sürgetem is a lányt, hátha feltalálja magát. Zsemlét keresek, már csak az hiányzik, de csoda történik, elkezd kutakodni és mire odafordulok, egy pohárral és egy kancsó vízzel áll előttem. Iszik is, bár elég vicces az arckifejezése, amit egy szélesebb mosollyal és fejrázással a tudtára is adok.*
-Azt mindjárt gondoltam, hogy tetszik az ötlet.*Mond még valamiket, de elvonja a figyelmem az, hogy akarva, akaratlanul elneveti magát.*
-A mindenit, tehát nevetni is tudsz! Nagyszerű, remélem gyakran csinálod.*Kezdem poénosabbra venni a stílust, mert szinte más ember lett az elmúlt öt perc alatt. Megtudom a nevét is, különféle dolgokat feltételez rólam.*
-Ohh, szépfiú mi? Húzom is az újabb strigulát a noteszomban.*csak hogy én se legyek végig túl szerény*-Amúgy a házias elég túlzás, csupán el tudom látni magam, hogyha megéhezek, vagy hasonló. És a nyugalmamat is sokan irigylik, nem vagy egyedül vele. *Erre büszke is vagyok, hogy meg tudom tartani a hidegvérem szinte minden esetben. Rábukkan egy tányérra, tele zsemlével. Még ehető állapotban vannak, majd a pengetőtartós övemből kiveszek egy spéci kést. Nekiállok a szendvicsgyártásnak, hihetetlen gyorsasággal, mert tényleg kilyukad a gyomrom.*
-A főzési tudományomról annyit, hogy alap dolgokat össze tudok dobni, de nem igazán az én asztalom a főzőcskézés. Én zenész lélek vagyok. *Tényleg próbálok sietni, ezért rövidre szabom a választ is. Rajta is látszik, hogy éhes.*
-És te? Bár gondolom nem a konyhatündérkedés a titkos hobbid.* Az első szendvics el is készült, átnyújtom neki egy kistányéro
n.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-16, 9:47 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

* Megállapítása teljesen helytálló, és én még bólintanék is rá, hát ez csak természetes, de ahelyett, hogy rákontráznék, csak egy titokzatos kis mosolyt eresztek meg, melyet nem is biztos, hogy észre vesz, vagy inkább úgy alakítom, ne is lássa, majd már duzzogit játszva adom elő a nagyhalált, természetesen továbbra is kopogó szemekkel. *
- Ne legyek negatív? Még ki is nevetsz! * hozakodom elő fennhangon valami csacskasággal, ami csak egy mondva csinált indok. Kisebb bajom is nagyobb annál, mint hogy neki túl jó a kedve, bár szolidaritást vállalhatna éhségemmel, és hangulatommal, de talán jobb is, hogy lazábban, normálisabban kezeli mind a helyzetet, mind pedig engem, mivel így még esélyes, hogy hirtelen vérmérsékletem valamivel visszább veszem lassacskán. El is kezdek utána haladni, tényleg, mint valami éhenkórász, de sajnos egyedül nem boldogulok, szóval mindenképp rá kell hagyatkoznom. Nem is gond ez, mert ő már hamarosan előáll a nagy ötlettel, sőt, több mindent össze is szed a szendvicsekhez, de nélkülem bizony nem fog enni ma, én is kérnék ám valamennyit. *
- Oké, nekem is jó lesz, csak.. csak kérlek, gyorsan cselekedj. * próbálkozom némi udvarias szóhasználattal, mégsem parancsolhatok rá, hogy készítsen nekem enni valót, hiszen se nem manó, se nem emberi szolga, tehát nekem is meg kell tartanom egy bizonyos mértéket, melyet hónapokkal ezelőtt figyelembe sem vettem volna ugyebár. De mindegy, változom folyamatosan, s láss csodát, még vizet és bögrét is kerítek magamnak, melyeknek a szaga nem túl bizalomgerjesztő, de jobb ötletem már tényleg nincs, na meg ez a fiú is érti ám a szavakat, jól forgatja őket, bármennyire is nem az esetem, legalábbis egyelőre nagyon is így gondolom. Nagy vadász vagyok, mármint pasik terén, de az első most a hasam, szóval bár kapom a bókokat rendesen, a nevetés megjegyzésére egy aranyos fintort kerítek arcomra, orromat húzva fel, buksim is megrázva, amolyan dedós módon. *
- Azt majd meglátod, ha végre lesz némi étel a gyomromban! * célzok azért kicsit arra, gyorsabb is lehetne, majd mikor a bemutatkozásra kerül a sor, én magam is megengedek egy szófordulatot. Kedves vagyok, nocsak, és ez az őszinteség, ami kibukott belőlem, tetszetős. Még nekem is.. csoda, és még nagyobb. * - Azért el ne bízd magad.. * forgatom szemeimet cseppet, mintha nem is gondoltam volna komolyan egyáltalán, majd irigykedve hallgatom végig főzési, és egyéb tudományait, végül pedig cseppet csalódottan irányítom a zsömlékhez, hogy én is mutassak valamit. *
- Akkor asszem megtartalak.. * nézem végig vigyorogva, még kacsintok is rá egyet, ám a zenész szó említésénél máris elömleng szívem.. sajnos a gyengém ez, nem tehetek róla. * - És mit is csinálsz pontosan? Úgy értem hangszer.. bár ahogy így elnézlek, dob vagy gitár. * futtatom végig rajta kék tekintetem ismételten, s közben már szinte elcsöppenne nyálam is azért az egy szendvicsért, amit felém nyújt hamarosan, én pedig pimaszul, minden lelkiismeretfurdalás nélkül át is veszem tőle a tányért. *
- Vicces, de nem. Otthon mindent megcsinálnak helyettem, szóval.. amúgy köszönöm. * harapok is egy nagyot a szenyóba, az első falatot pedig lehunyt szemekkel, mosolyogva élvezem. Nem a legjobb az íze, már ami a több napos itt állást illeti, ugyanakkor mégis nagyon jól esik. * - A családom túl puccos ahhoz, hogy megálljak egyedül a lábamon. Pedig ideje lenne.. de.. de mesélj inkább te magadról! * térek is vissza őrá, nem akarom kipakolni a családi dolgokat, annyira még nem ismerem, és amúgy is.. ciki nekem, hogy ennyire nem vagyok még életre való, de talán majd idővel. Ám most mohón eszem csak tovább a szendvicset, persze rá is odafigyelve, ha óhajt velem még kommunikálni. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-17, 1:39 am

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

*Fura egy nap, az biztos. Korgó has, kevés kaja, amit meg is kell keresni, egy csinos, de hisztis csaj, aki szintén éhes, de nem képes ellátni magát. Ilyenkor van az, hogy mázlija van, engem nem érdekel a kupi..akarom mondani hatalmas felfordulás, megtalálom amire szükségem van. Eközben próbálok lelket önteni belé, mert amire elérkezünk az evéshez, nem szeretném, ha drámázna. Szeretek nyugodtan enni.*
-Először is, nem kinevetlek, az nem ilyen. Másodszor pedig, ne legyél negatív. Most gondolj bele, nyugodtan jöttél volna le és kerestél volna valamit, sokkal jobb lett volna, mint így. A maradék energiád fele is a hisztire megy el.*Úgy gondoltam, leimprózok egy filozófiai monológot, de nem sikerült, túl éhes vagyok az ilyenekhez. Ráadásul két éhes szájnak kell kaját készítenem, mert azért sajnálom szegényt, és mert az éhségemet félretéve szimplán jó hangulatom van.*
-Hahh, ne sürgess, még véletlenül kifelejtek belőle valamit. *Vetek közben rá pár pillantást, de figyelek a rendkívül bonyolult kajakészítési műveletekre is. Zsemle, rá vaj, majd pár szelet sonka és sajt. Megszórom valamilyen fűszerrel, amit az asztalon találtam, egész jó illata van.*
-Szereted a ketchupot? Bár azt mondják, éhes ember nem válogat.* Kérdően felé fordulok, és ismét nevetek, az ő esetében az utolsó mondatot természetesen viccnek szántam. Kezében tart egy vizeskancsót és valamilyen bögrét. Na ilyenkor kár, hogy ezt valaki nem veszi videóra, ezt a mozdulatot visszanézném párszor, elég vicces ahogy iszik a bögréből. Chloe tud szépeket is mondani ahogy hallom, amikre csak lazán reagálok, válaszolok.*
-Ó, nem szokásom elbízni magam. Tisztában vagyok a tényekkel általában.*Jelenleg az a tény, hogy ő éhes, és kettőnk közül csak én tudok kaját összedobni. A mai csajok többsége már csak ilyen, mi lesz még tíz év múlva.*
-Megtartasz? Sajnálom, de nem dolgozok szakácsként.*Összetéveszti a baráti gesztust a szolgálással, de tudom hogy csak humorizál, aminek már tényleg ideje volt a részéről.*
-Hát, ami azt illeti eltaláltad, gitáros vagyok.* Eleget teszek a kérdésének és a hasának egyaránt, mert egy szendvicset is nyújtok át neki, amit villámgyorsan el is kap.*
-Azért ne olyan mohón, nem eszem meg előled. *Közben nekiállok egy újabb szendónak, mert a következőt én szeretném megenni.*
-De most nem otthon vagy. Amúgy szivesen, jó étvágyat. *Belejöttem, elkészül közben az én szendvicsem is, úgyhogy leülök egy padra, és onnan bámulok fel rá, a szendvicsemet pusztítva.*
-Hát, lassan kénytelen leszel. Én már évek óta a saját lábamon élek.*Teszem hozzá, miután mondja, hogy meséljek magamról. Hátha példát mutatok neki.*
-Magamról.. Nos, a gitározás az életem. Ide is mindössze a gitárommal, erősítővel, és egy-két ruhával érkeztem. Ja, és rengeteg lelkesedéssel.*Nem szégyellem, hogy szegény vagyok, elvégre ez csak anyagi szegénység, az meg számomra másodlagos.*
-Ha gondolod egyszer gitározok neked egyet, vagy kettőt is, ha tetszik.*Próbálom a mondataimat rövidre fogni, elvégre nem illik tele szájjal beszélni, én viszont nagyon éhes vagyok, a szendvicsem is elfogy pillanatok alatt, az első szendvics arra jó, hogy meghozza az étvágyam. Jöhetne még vagy tíz
..*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-17, 11:50 am

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

* Bizony, én már csak ilyen kis dráma királynő vagyok, de lassacskán, még ha nem is tűnik fel neki, kezdem komfortosan érezni magamat mellette. Viszont mikor ezzel a kioktató, de mégis normális hangvételű szöveggel jön, hiába szólalnék meg, ajkaim szét is nyílnak, ellenben csakis egy kis nyikkanásra futja, semmi másra. Meredten tekintek rá pár hosszú másodpercig, s nem azért nem tudok ezen szavakkal vitatkozni, mert nem akarok, hanem mert egyszerűen igaza van. Zavartan pislogok hát párat, végül számat is becsukom, majd alázatosan fordítom el felőle buksimat, s csendesedem is el picit. Így kutatok némi víz és bögre után, és hát meglehetősen normális hangnemre váltva adom a tudtára, ha még nem tettem volna meg, mennyire nagyon kopognak már a szemeim.. nekem elhiheti. *
- Dehogy sürgetlek.. és igen, mehet bele minden. * bólintok ismét, tényleg nem állok neki válogatni most már, csak legyen valami szilárd is gyomromban, ez most a lényeg, semmi más. Na meg az, hogy idővel az én nyelvem is megered kedvességek terén, tudom ám, hogyan kell tenni a szépet, amely művelet kissé nehezemre esik ilyen állapotban, de elfigyelve őt veszi a lapot, amivel egy újabb nevetést sikerül kicsikarnia belőlem. *
- Akkor majdnem szőke hercegként indulsz a bajba jutott királykisasszonyok segítségére? Tulajdonképpen az én sárkányom az éhség, amit mindjárt semmissé teszel.. szóval még szakács is lehetsz. * vezetem le vigyorogva gondolatmenetem, de nem lealázó ez kicsit sem, viccelek, oldódom, örüljön is neki. S mivel meg is kapom a finomságot, magamról pedig nem igen akarok beszélni egyelőre, felé irányítom a beszélgetés fonalát, vegye csak fel, én pedig bár tippem jó volt, mégis figyelem és hallgatom őt, egy-egy falat között. Lassan körvonalazódik előttem, nem túl tehetős srác került ismét az utamba, ami miatt cseppet belül kényelmetlenül érzem magam, de képes vagyok ezt irányítani, és amiért ilyen rendes volt velem, nem fogom leszólni, csak mert nem egy körből származunk. *
- Szívesen meghallgatnám, de tényleg. Amúgy meg van valami bandád is? Csak mert van itt egy srác, irtóra jól dobol. Axel a neve, szerintem szívesen zenélne veled. * ötlik eszembe a sentinel srác gondolata, nos, neki is sokat köszönhetek "nevelés" terén. Egyáltalán nem érdekel, kicsit sem, sőt, elviselni is alig tud, én viszont hálás vagyok neki jó pár dologért, az már egyszer biztos. *
- Szóval, mikor hallhatom a nagy műsort? Bár kezdem kicsit elkényeztetve érezni magam.. ezért jövök neked valamivel. * mutatok szendvicsem utolsó falatára, most már kezdem sokkal jobban érezni magam, a nyűg is múló félben, szóval rajta áll a dolog. Szívesen viszonoznám mindezt, emberi módon. Nem gondolok ide semmi hátsó szándékot, csak próbálok normális lenni, mint bárki más. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-17, 5:41 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

*Lassan de biztosan, kezdem elérni a hirtelen kitűzött célt, eloszlatni a lány dühét és jobb kedvre deríteni. Mondok neki néha olyan dolgokat, amikre nem akar válaszolni, vagy esetleg nem tud, mindenesetre látszik a döbbenet rajta, hogy egy kicsit gondolkodásra késztetem. Változtat is a beszédstílusán, és tesz valamit magáért, amit díjazok is. Kajavadászat után nekiállok összerakni a szendvicseket, vagyok olyan kedves, megkérdezem mit kér bele.*
-Oké, mindjárt kész lesz az első.*Nem is szaporítom a szót, jár a kezem, és nem szeretném elvágni az ujjam azért, mert nem figyelek oda. Szükségem van az ujjaimra, nem szeretem őket nélkülözni a zenélésben. Amikor végre kedves szavakat is kapok, az kifejezetten jól esik és remélem, hogy nem csak az éhség beszél belőle. Mégsem csüngök azonban a szavain, egy pici egózással reagálok, amin ismét nevet.*
-Hát se szőke, se herceg nem vagyok, de értem a hasonlatot.*Hogy ne vegye túl komolyan, mosolygok rá, hiszen tetszik a levezetés.* -Ami azt illeti, szerintem ilyen lazán még senki nem vert le egy sárkányt, nem gondolod? *Lassacskán még hőssé válok ezért a nemes tettemért, és jobb esetben még szobrom is lesz. A szakács témáról pedig már elmondtam az álláspontomat, nem való az nekem. Örömmel fogadja az első szendvicset, és közben kérdezősködik, én pedig elmondom amit el lehet, de csak nagy vonalakban. Ezekre nem reagál semmit, igazából nem is bánom, tisztában vagyok vele, hogy jómódú családból származik. Inkább terelődik a téma a zenére.*
-Fél éve összeálltunk a haverokkal, írtunk néhány számot amit előadtunk kisebb bárokban, és nagyjából ennyit a bandázásról. *Ez nem azt jelenti, hogy a jövőben sem szeretnék bandát. Nagy álmom a világhírnévre való törés.* -Egy dobos? Nagyszerű, majd összespanolok vele, keresünk egy basszerost és egy énekest, és kész is a banda. Nem lenne rossz. *Elengedem a fantáziám, ha van a suliban dobos, akkor talán találunk basszusgitárost és egy szép hangú énekest is. Ha pedig benne vannak a jóban, akkor mehetne a buli.*
-Mikor? Várj csak, meg kell néznem a naptáramban..*Mondom kicsit ironikusan, mert persze bármikor gitározok szívesen.* -Egyébként én ráérek, mit szólsz ha a kaja utáni szundikálás helyett lenne egy kis zenélés?*Elfogyott a kajánk, elvégre nekem egy ilyen szendvics két-három falatot tesz ki, gyorsan össze is dobok még párat.*
-Ugyan, nem azért csináltam. Amúgy kérsz még?*Egy-két szendvicsért nem várok el nagy hálálkodást, ez természetes, legalábbis szerintem. Abban már nem vagyok biztos, hogy fordított esetben mi történt volna. Lehet, hogy én sem maradtam volna éhes, mert így lenyugodva tényleg normálisnak tűni
k.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-17, 8:07 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

* Van ám igazság dögivel a szavaiban, melyeket hozzám intéz, ezért sem kezdek vitatkozásba, felesleges időfecsérlés volna, amit arra is fordíthatna mind ő, mind pedig én, hogy gyomrunk teljen. Nem is tartom fel a szendvicskészítés folyamatában, sőt, inkább csodálom, és arról kezdek hadoválni, tényleg hős megmentőként viselkedik, amely lássuk be, nagyon úgy tűnik, igen csak jó ötlet. A végén még megtanulok értelmesen és normálisan társalogni az emberekkel. Micsoda csoda! *
- Hát, pedig én most kifejezetten úgy érzem.. és szerintem igazad van. Már ki is nyírtad, azt hiszem. * vigyorodom el aranyosan, egész egyszerűen megfeledkezve magamról pár perc erejéig, és már el is veszem tőle a szenyót, amit bizony gondolkodás nélkül kezdek arcomba túrni. Iszonyúan jól esik most ez a kis kaja, és szerintem még egyet simán meg fogok tudni enni, elvégre bár nem látszik rajtam, hisz tökéletes külsőm, de rengeteget eszem, és lehet, még az a kettő sem lesz maximálisan elég. Majd meglátjuk, de egyelőre inkább igyekszem rá is figyelni, érdekes dolgokat mesél magáról, és azt hiszem, mindkettőnknek jobb így, hogy némaságba burkolózva konstatálom hátterét. A végén még olyat mondanék, amit megbánok igen hamar, szóval nem hagyom ezt figyelmen kívül, de lereagálni sem tudom máshogy. Ellenben a zenélés gondolata belekapaszkodik fantáziámba, így egyre nagyobb kedvvel érdeklődöm ezen elfoglaltsága felől. *
- Az iszonyú jó. Csomószor kiszöktem otthonról csak azért, mert valami ismerős a bandájával zenélj valami lebujban. Hát, mondanom sem kell, a szüleim nem igen voltak oda ezért.. úri kisasszony ilyen.. öhm.. * kezdem mesélni a nagy sztorit, még bele is élem magam, szemem csillogásán is látszik az, kellemes emlékek ezek, akkor voltam szabad csak és gondtalan, de végül leesik, ezt nagyon nem kéne, így zavartan sülök bele mondókámba. * - Felejtsd el, amit mondtam. * rázom meg buksim, majd térek is rá Axelre, szerencsémre kap is Slash az információn, mely cseppet meg is nyugtat. *
- És máris kész a tökéletes rockbanda. * mosolyodom el, s bár fura ez, hiszen én inkább bulizni járós fajta vagyok, s nem igen nézik ki belőlem ezt az oldalam, de van ilyen is, bizony ám. * - Szerintem örülne neked, szóval keresd meg mindenképp. * teszem még hozzá, majd már az érdekelne, mikor mutatja meg tudását, melyet egy kis mosolyogtató poénnal kezd, de az ötlete pompásan hangzik, így egy kortyot lehúzva bögrémből bólintok egy mélyet. *
- Úgy sincsen semmi dolgom. Aztán ha megmutattad, megmutatom neked, én hogyan bulizom. Mit szólsz? * kacsintok titokzatosan, szóval ha esetleg van kedve, később lenézhetnénk a klubba. Jól érzem magam vele, és kikapcsolódnom sem ártana, viszont mindenképpen szeretnék némi viszonzást kedvességéért. *
- Igen, jöhet még egy. És ha most nem, majd legközelebb én dobok össze valamit. Vagy legalábbis igyekszem.. így megfelel? * próbálom mégis zavartan meggyőzni arról, nem járja így ez, nem akarom kihasználni egyáltalán. Hogy micsoda? Ez nem is én vagyok.. * - Szóval gitározol nekem, aztán nem nézünk le a klubba? * tolom be az utolsó falatot is pofimba, s most már láss csodát, önállósítva magam veszem kezembe a kést, és szelem ketté a zsömlét, melyet szépen el is kezdek megtölteni tartalommal magamnak. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-18, 1:24 am

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

*Igazán büszke vagyok magamra, de komolyan. Nemrég még azt hittem, hogy nem maradok itt sokáig, kirak innen, vagy isten tudja mit művel. Villámlátogatást terveztem a nagyterembe, de most igazi hőssé avat. Lord Daniels.. nem is rossz.*
-Na ennek örülök. De szőke herceg is akkor lehet valaki, ha van a történetben egy királylány.*Most a legőszintébb a nevetése, amit elégedett tekintettel fogadok. Miközben eszik, én mondok pár szót magamról, de csak néhány alap dolgot, amit az egyébként széles ismeretségi köröm is tud. Azt levágom, hogy ez a téma nem nagyon foglalkoztatja, mivel nem kapok semmiféle visszajelzést, de a zenei hobbimról már több kérdést kapok, amikre szívesen is válaszolok. Természetes, hogy szeretek arról beszélni, ami az életem nagyon fontos és pozitív része. Az azonban meglep, hogy miket csinál a csaj.*
-Na ne, komolyan? Eskü, ki nem néztem volna belőled. Ne vedd rossz néven, de elsőre azt gondoltam, hogy csak puccos helyekre jársz bulizni. Folytasd csak, engem érdekel.*Valamiért abbahagyta, de engem már gyötör a kíváncsiság, hiszen tényleg nem számítottam arra, hogy Chloet ennyire nyitottá teszi ez a téma. Emellett szóba kerül egy bizonyos Axel is, aki szintén az iskola tanulója és dobol.*
-Nem, a tökéletes rockbandához kell még egy gitáros és egy billentyűs. *Kiegészítem a tökéletes banda fogalmát a teljesség igényével. Habár alapjáraton nem törődök sok mindennel, ebben a témában nem tűrök hibát. Olyan vagyok, mint a matektanárok, akiknek az az életük.*
-Gondolom lesz időm az elkövetkezendő napokban is, úgyhogy remélem összefutok vele.*Utalok vissza Axelre, bár most nem ő a fontos, hanem az, hogy teletömjük a hasunkat, és minden jó lesz. Az alku, amit felajánl tetszik, attól, hogy rocker szív dobog legbelül, szeretem a vad bulikat is, jól tudom magam érezni.*
-Oké, megbeszéltük, benne is vagy a naptáramban. Kíváncsi vagyok, milyenek errefelé a bulik. *Közben készül a második szendvicsadag, és ellátom egy kis tanáccsal is a szakácsi karrierje kezdetét.*
-Rendben, de ha nem veszed zokon, valami egyszerűvel kezdj, és akkor valószínűleg sikerül is. Elvégre te mondtad, hogy nem mozogsz túl otthonosan a főzőművészet terén.*Húzom picit oldalra a számat, de nem is bírom ki mosoly nélkül, tehát csak nem veszi magára.*
-Naná, még szép. Amúgy mit szeretnél, mit játsszak neked? Vagy rám bízod?*És ekkor történik meg az igazi csoda, olyan nekem ezt látni, mint amikor egy szülő látja a gyereke első lépését. Végre csinál magának szendvicset, na nem mintha én nem csináltam volna szívesen, de így hamarabb mehet a gitárbemutat
ó.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-18, 12:39 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

- Az eddig sem volt vitás, hogy van. * kacsintok vigyorogva, már a királylányos dologra. Sokkal rosszabb vagyok bárkinél, de most már teljesen poénra veszem ezt az egész beszélgetést, mialatt igazából fel sem tűnik, hogy egy mugli általánosítással azonosultam.. hiszen náluk járja ez a sárkány vs. királylány sztori, ami egyébiránt teljességgel ellent mond elveimnek, de talán ezen is érzékelhető, hogy igyekszem, méghozzá nagyon. De hogy legbelül mi van, az még várat magára, én persze rögtön kapok a bandázáson, meg a zenélésen, így néhány nagyon is jó emlék ötlik fel elmémben. Azt hittem már, rég elhomályosult mindez, de úgy tűnik, még gyomrom is azt akarja, ismétlődjenek ezen élmények sokszor, és még többször. Ennek örömére teljesen megfeledkezve magamról osztok meg vele olyan dolgokat, melyeket picit sem szeretnék, a végét pedig le is nyelem, de gondolhattam volna azért, hogy kapni fog rajta. *
- Ennyire meglepő? Egyébként többnyire igen. Szeretem az igényes helyeket, de az többségében annyira merev.. amúgy meg annyira nem volt erre sok példa, szóval nincs is mit mesélni. * zárom le egy apró füllentéssel saját bakimat, nem hiszem, hogy ennyivel el lenne altatva kíváncsisága, az enyém sem volna, főleg nem egy ilyen átlátszó, mondva csinált indokkal. De talán mégsem fog térden állva könyörögni, vagy fetrengeni előttem, meséljek azokról a szökésekről, én pedig teszek is arról, ne tegye. *
- Oh, bocsánat. Hát, biztosan találok itt még valakit, ahogy elfigyeltem, rengeteg embert érdekel errefelé a zene. Egyébként meg zeneszoba is van. * falatozgatok tovább, csepegtetve némi információt, hiszen ha tényleg annyira új, ez is az lesz neki. Egy bólintással konstatálom a dobos sráccal való összefutást ezek után, a nevét tudja, gondolom elég talpraesett, hogy megoldja, ez még nekem is menne.. ám de a gitározás elég kecsegtető, én pedig cserébe fel is ajánlok valamit. *
- Szuper. Hát, a klubban inkább késő este indul be az élet, de ez a suli csoda egy hely. Oda jutsz el innen, ahová csak akarsz. * célzom ezzel arra, akár külföldre is elugorhatunk pár órára, van erre is lehetőség. De ez még a jövő zenéje, ahogyan az is, sütnék neki valami finomat, mert hát megvannak a kapcsolataim, és egy szakács könyvet, meg valami otthonkát, amiben pózolhatok a konyhában, nem lesz nehéz beszerezni. Fintor kerül megszólalására szép pofimra, mely mosolyba fordul, végül pedig még egy újabb szenyót is elkezdek magamnak gyártani, rávisz a szükség, ez van.. *
- Mindegy, amit csak szeretnél. Kíváncsi vagyok most már nagyon, szóval.. * emelem is fel kész szenyóm, és harapok is bele, s most már gyorsabban rágcsálom, szavak nélkül egy darabig, míg el nem fogy az utolsó falat is, amit pár korty vízzel öblítek le. * - Nos, akkor merre is van az arra? Mert gondolom nem itt akarsz bemutatózni, vagy igen? * nézek szét a romhalmazon, s ha mondja, hová igyekszünk, feltápászkodom innen, s természetesen őt követve indulok el a célig. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-18, 9:43 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

-Én kérek elnézést, kisasszony! *Egy pillanatra átváltok nemesi stílusba, hogyha így alakult a sors és lovaggá lettem, de nem élem bele magam az újdonsült szerepembe, mert beszélgetésünk más témákba sodródik. *
-Egy kicsit az számomra, de mindenesetre egy plusz pont.*Kacsintok két falat között, és gondolkodok azon amit mond. Számára merevek a puccos, csillivilli helyek, de a kilógásai sem gyakoriak, érdekes..*
-Aha, én pedig most jöttem le a falvédőről. *Csóválom meg egy kicsit a fejem, látszik rajta, hogy eltitkol valamit, de végül is semmi közöm hozzá, hiszen alig ismerjük egymást. A valóság elferdítéséről sokat tanulhatna tőlem, nem mintha hazudós lennék, nem erről van szó, de ha muszáj, akkor jól tudom csinálni vele ellentétben. Ha most nem tudom meg amit szeretnék, megtudom később, én ráérek.*
-Az jó, hiszen a zene egy világnyelv, és még szótár sem kell hozzá, hogy megértsük a másikat. A zene összehozza az embereket.*Hirtelen improvizálok valami szöveget, magam sem tudom, hogy jött ez. Szoktam ilyeneket összehozni, amikor olyan a hangulatom. Említést nyer valamiféle zeneszoba is, ami így első hallásra felkelti az érdeklődésemet, lehet oda kéne benéznem, hogy összefussak még egy rokonlélekkel.*
-Egy zeneszoba? Gondolom tele hangszerekkel, király lehet. Esetleg stúdió is van benne?*Ha netán összeállna egy banda, kell egy stúdió is. Van pár papírra vetett dalom, szerintem egész jók, úgyhogy megérdemelnének egy próbát mindenképp. Az egyiket valószínűleg el is játszom Chloenak kaja után, de előtte fel kell ugranom a felszerelésért. Viszont még eszünk, és újabb dolgokat tudok meg az iskoláról, de nem teljesen világos.*
-A legtöbb klubban este indul a nyüzsi. *Ez tök általános dolog, ritka az olyan hely, ahol nappal is tartanak bulikat.*-Hogy érted, hogy bárhova? Hogyan?*Ha arra céloz, hogy a világ különböző pontjain köthetünk ki, az hihetetlen. Van néhány hely, ahová mindig is el akartam menni, például Stoke, Tokió, New York, és hasonló helyek. Enyhe beszólásom ösztönző hatású hiszen nekiáll ügyeskedni egy kés és némi kaja segítségével.*
-Oké, van is egy kedvencem, azt fogom neked eljátszani.*A korábban tervezett dalra gondolok,nem egy vérhányós metál stílus, inkább ilyen laza rock.*-Itt is játszhatok, olyan zenét csapok, hogy minden edény helyre kerül.*Nem szoktam szerénykedni a gitártudásomat illetően, tudom, hogy jó vagyok és erre büszkén is gondolok valahányszor.*-Amúgy nekem még fel kell ugranom a cuccokért, aztán utána elugrunk valahova, mit szólsz? Esetleg ötlet? Jobban ismered a környéket, mint én.*Remélem nem gond, hogy várnia kell, bár nem sokat, mert a hosszú lábaimmal hamar megjárom a nagyterem-nyugati főtorony távolságot. A helyszínt pedig rábízom inkább, hátha tud valami nyugis helyet a bemutatóho
z.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-25, 2:59 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//

* Egy halvány mosolyt eresztek még hasonulására, de végül sikerül egy olyan témát találnunk, lásd a zene, amely mindkettőnknek igen csak fekszik, sőt, még én is mesélnék.. amennyiben nem volna még mindig valamennyi tartásom. Hát igen, kémnek készülök, tudnom kellene álcáznom magam, ami többségében megy is, hisz ha el akarom érni a céljaimat, működik, de olykor, egy-egy gyengébb pillanat nálam is felléphet, amikre még gyúrnom kell kicsit. *
- Jó, igazából rengeteg példa volt rá, csak tudod, engem nem így neveltek, szóval meg kell tartani a látszatot. * vallom végül be egy vállrándítással őszintén, cseppnyi tétovázást követően. Tényleg igazak szavaim, de az már rajta áll, hogy hisz-e nekem vagy sem, teljes mértékben. Viszont egy lehetséges zenekar alapítása is felmerül, mint gondolat, melyhez egy embert kapásból tudtam neki javasolni, a Cruos sentinel biztosan nem utasítana vissza egy ilyesféle ajánlatot, az pedig csak természetes, hogy a zeneszoba is eszembe ötlik, mint lehetséges próbaterem. *
- Igen, tele van hangszerekkel, ezért is nevezik így. * vigyorodom el bólogatva, de végül pár másodpercnyi gondolkodást követően egy tétova nemet intek buksimmal. * - Stúdió nincs, vagy legalábbis én nem tudok róla. Viszont varázsló vagy.. tanulsz majd itt olyan dolgokat, amiket ha jó időben és helyen alkalmazol, eléred vele a céljaidat. * célzom most arra, én bizony ha kell, vissza fogok élni tudásommal a jövőben, tehát ezt ő is megteheti. Megfelelő eszközökkel meglehet bármije, amit csak akar, amire csak vágyik, csak ügyesen kell alakítani a szálakat. Ez az én fogam fehérje igen, csodás a külső, de a belső valami förtelem.. ám de nem ezen van most a hangsúly, hanem némi viszonzáson, kedvességéért, na meg ha játszik nekem, megmutathatom a klubot is, sőt, akár más helyeket is, amin eléggé elcsodálkozik, úgy figyelem. *
- Hogyhogy hogyan? A teleportálásról még nem hallottál? Van egy úgynevezett teleport szoba, amihez zsupszkulcs sem kell, csak annyi, hogy hová szeretnél menni pontosan, és mennyi időre. Pofonegyszerű.. * tárom szét kacsóimat, nem leszek indiszkrét, a vérére ezek után már rá sem kérdezek, egyre biztosabbnak érzem, hogy semmi köze a varázsvilághoz. Ezek után viszont kicsit elcsendesedem, csak amíg egy újabb szenyát nem készítek magamnak, amit aztán el is pusztítok jó gyorsan, de mivel sikerült most már eltelnem, várom a folytatást, meg a zenélést. *
- Rendben, felmegyek veled, aztán szerintem nézzünk le a szükség szobájába, az a legjobb.. utána pedig majd meglátjuk, mi lesz. * kelek is fel most már, és akkor ha ő is végzett, szerintem ahogy megbeszéltük, előbb a Nyugati főtorony, majd az említett szoba. S hogy este bulizunk-e? Vagy elcibálom valami szép helyre? Nem tudni, ez már a jövő zenéje, minden alakul, ahogyan alakul. *

//Köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-11-27, 9:11 pm

//NRT - Chloe és Slash - 2012.11.11.//


*Nem nézném ki belőle, hogy érdekelt a rock zene terén, de meglepetések mindig érik az embert, jobb esetben kellemesek, mint most is. Félig meddig megtudom, hogy nem is olyan jó kislány, mint amilyennek tűnik, de mégis valamilyen kevésbé ésszerű dumát kapok. Vagyis ésszerű, de lehet másként is élni.*
-Sejtettem, de tartani a látszatot? Ugyan kérlek..mi értelme? Aki esetleg elítélné, az vagy irigy, vagy szűk látókörű. Aki pedig elfogadja, na az vagyok például én. Szerintem klassz dolog az ilyesmi, én is szöktem ki párszor kölyök koromban, csak nem koncertekre. Tudod, az később lépett be az életembe.*Nem tudom felfogni sehogy sem, miért szégyellik egyesek a múltjukat, főleg, ha nem olyan gázos. Én sem állítom be se a múltam, se magam másnak, mint ami valójában vagyok, de mindegy is, nem pedzegetem tovább ezt a témát, ha nem hajlandó magától beszélni róla bővebben, akkor nem faggatózok, inkább tereljük a témát, javasol egy srácot, aki dobol, és felkelti a figyelmem a zeneszoba is.*
-Minden világos, remélem van gong is, mint a japánoknál, vagy kínaiaknál, valójában fogalmam sincs. De néha rácsapnék egy hatalmasat egy gongra. *Olykor, amikor ideges vagyok, szeretek beleütni, belerúgni dolgokba, és még jobb érzés lenne, ha nagy hangot adhatnék a dühömnek.*-Hát, varázsló leszek. És igen, tuti kihasználnám a tudásomat, ha szükségem lenne rá, és ha egyszer van..*Én sem tagadom, elvégre mindig azt mondják, hogy a jövőjéért tanul az ember, akkor pedig miért ne használnám azt, amit itt megtanulok. Emellett kapok még egy kis kedvességet Chloetól, mert a szendvicseket és a gitárbemutatót is szeretné meghálálni, például egy bulival, aminek cseppet sem vagyok ellenére.*
-De, hallottam róla, csak azt nem tudtam, hogy itt van rá lehetőség. *Nagyon jól hangzik, ha ezen múlik, bármikor hazaruccanhatok találkozni a haverokkal, vagy bandázni egyet, elvégre itt még nemigazán tartozom sehova.*-Az nagyszerű! Tehát bárhova, ezt azt jelenti, hogy hétvégén akár el is varázsolhatom magam Los Angelesbe...*Komolyabban fontolóra veszem a dolgot, ugyanis nagyjából egy hónapja vagyok távol az otthonomtól, ami valójában az egész város. Nem sok idő egyébként, de számomra igen. Miután eltervezem a gondolataimban a hétvégét, kitalálom, hogy mit fogok neki játszani a későbbiekben, ő pedig kitalálja a helyszínt.*
-Helyes! Remélem tetszeni fog.*Nem is szaporítom a szót, legyen neki meglepetés, hogy mit fog hallani, valamint az is meglepetés számomra, hogy mi az a szükség szobája. Érdekes neve van, nem tudom elképzelni, hogy miért ez a neve, lehet jobb is.
..*

//Én is köszönöm Cool //
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-12-28, 6:43 pm

//NRT játék Elton-Rachel 2012.11.27. (Előzmény a főfolyosón)//

*Régebben összekaptunk Rachellel, amit a mai találkozóval próbálok kiküszöbölni. Természetesen az egész az én hibám volt és jogosan haragszik a lány, ezért én teszem meg az első lépéseket. Még virágot is hozok neki, ami bénázásom után úgy tűnik még is hoz valami eredményt, mert örömmel lesz elfogadva. Másik nagy ötletem, amit tompa agyamból sikerült elővarázsolni a sütizés, így máris robogunk az ebédlőhöz, azonban be már nem jutunk, mert fontos megbeszélni valónk van, amit a cruos egyértelműen nyomatékosít is.
Nagyon komolyan beszél a lány, én pedig hirtelen nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Ez különösebben nem lep meg általában nem tudom kezelni a komoly témákat. Az egészre öleléssel és magyarázkodással reagálok, de ez nem lesz elfogadva. Rachel nagyon határozott tudja mit akar, ezért konkrét tények elé állít engemet. Nincs már vissza út. Döntenem kell méghozzá egy igen fontos témában.
Hosszas őrlődés után végül igent mondok. Lehet, hogy ez volt a legmegfelelőbb válasz, lehet, hogy nem így kellett volna döntenem, de ha nemet mondok sem lesz biztosabb a helyzet, mint most. Ha én nemet mondok, akkor keres mást és ha az a másik nem vigyáz rá? Még a gondolattól is rosszul leszek. Így legalább biztos vagyok benne, hogy „jó kezekben” van, ugyanis én mindent megfogok tenni, hogy jó emlék legyen számára.
Mondatára már tényleg nem tudok mint mondani, csak egy félmosoly kúszik szám sarkára, viszont a puszi jól esik, így kerül viszonzásra a gyengéd csók.*
- Persze, mehetünk is. *Húzom ki magam, bele törődve a helyzetbe, majd később emésztem magam. Tudom, hogy egyhamar nem fogom feldolgozni az egészet, de ez a délután a miénk és nem akarom tönkretenni.*
- Milyet szeretsz? Stipi-stopi a sós és sajtos sütik. *Nyújtom meg léptemet, hogy az előttem sertepertélő leányzó mellé érjek, majd az asztalhoz érve helyet is foglalok. menet közben kiszúrtam magamnak egy sajtos rolád tornyot. Ahelyett viszont, hogy tányérba szednék pár darabot, magam elé húzom a kúpot és onnan kezdek el falatozni. Nem nagyon így egészben kapom be őket. Közben azon agyalok milyen témát hozhatnék fel. Lassan itt a karácsony, de mivel Rachel utca gyerek így neki nincs családja, ezért ezt a témát inkább kerülöm. Az is eszembe jut, hogy visszakérdezek arra a bizonyos estére, amit említett, végül egy teljesen abszurd kérdéssel rukkolok elő.*
- Maszturbáltál már valaha? Mennyire vagy járatos ebben az egészben? *Ez az én számból teljesen úgy hangzik, mintha az időjárásról beszélnénk, de ha már engem kért fel, akkor szeretnék eleget tenni, ahhoz viszont tudnom kell, hogy mennyire kell bevezetni a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2012-12-29, 3:26 pm

//NRT: Elton és Rachel - 2012.11.27.//


*Nem biztos, hogy most a legjobb a pillanat ezen téma kibeszélésére, de amikor az emberben benne van, akkor kell mondania, én legalábbis mindig ilyen voltam. Talán nem ártana előbb gondolkodnom, de mindegy, kimondom, amit akarok és miután Elton is beleegyezik mindebbe már át is léphetünk a témán és egy kicsinyke csókot is adok neki. Lehet, hogy nem kéne, sőt, lassan már gondolatban is kupán vágom magam, amiért ilyen rámenős vagyok, amikor láthatóan most nincs úgy benne a dolgokba, mint régen, most másmilyen velem, teljesen... zárkózott, mintha jelen pillanatban nem izgatná, hogy nő vagyok.*
~ Talán ennyire megleptem volna? ~ *kérdem én magamtól, de még mielőtt túl fura lenne a helyzet, szóba is hozom a sütizést, hiszen oda indultunk és remélhetőleg jól be is fogunk lakni a mai nap folyamán.*
- Hmm, én a krémes, csokis sütikért vagyok oda, szóval nem fogunk összeveszni. *vigyorodom is el és nemsokára már meg is érkezünk a nagyterembe, ahol az első asztal felé indulunk, amit látunk, lényegtelen, hogy melyik házé szerintem és miközben Elton tömi a buciját, én már válogatom is a sok-sok finomság közül a nekem valókat egy kisebb tálkára, amit végül leteszek magam elé, becsüccsenek a srác mellé és úgy kezdek el én is enni és bizony a kérdés hallatán fel is köhögök, majdnem megfulladok a meglepettségtől.*
- Hogy mi? *fordítom is felé a fejem, vörösödő arccal az előbbi fulladásos-veszély miatt, majd iszom is gyorsan egy kis vizet az egyik pohárból, amelyhez láthatóan még eddig senki se nyúlt.*
- Picit kellemetlen így nekem ez a téma. *pislogok rá őszintén, de aztán felsóhajtok és a sütit pici időre félretéve kezdek bele a mesélésbe.*
- Nem, még soha nem próbáltam... és a legtovább eddig azzal a sráccal jutottam, tudod, aki levetkőztetett. Ő... szóval ő kézzel kényeztetett és hát jó volt. *pirulok is bele, elfordítva fejemet is. Nagyon zavar, hogy ilyesmiről beszélünk, főleg a nagyterembe, na meg hogy másik srácot kell említenem, Elton társaságában, de hát ha tényleg ez az igazság?*
- Szóval még nagyon kezdő vagyok, tudom. *bólintok végül és már tömök is magamba egy kis sütit, hogy véletlenül se tudjon tovább faggatni erről, remélem, hogy túl is lép ezen, nekem kéne valami okosat mondanom most.*
- Itt a karácsony, mit tervezel a testvérednek adni? *tudom, hogy van egy huga és hogy jóba vannak, tehát talán jó lesz a tématerelés. Én természetesen senkinek nem adok semmit, nincs is miből, de ha mégis úgy alakulna, akkor csakis két ember jöhet számításba, Elton és Nil... De egyelőre nem gondolok ilyesmire. *
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-01-06, 1:11 am

//NRT játék Elton-Rachel 2012.11.27.//

*Nem így képzeltem el ezt a találkozót. Mondjuk az is igaz, hogy nem nagyon gondolkodtam a részleteken, de ha megerőltetem magam se, ezt hozom ki belőle. Szerintem nem túl sokan gondolnak arra a variációra bármilyen esetről is legyen szó, hogy: „Dugj meg!” felszólítással állnak elé. Az oké, hogy egy lány kacérkodik és úgy kínálja fel magát, de azt nem veszekedés után és nem a szüzek szokták csinálni. Istenem mire adtam be a derekam. Nem vagyok normális. Rachel csókja, viszont visszaránt a talajra, szóval idege ismét normálisan viselkednem, ezen majd agyalok akkor, ha egyedül leszek.
Ledörzsölöm a meglepetést a képemről, összezavarodott fejemet hajborzolással állítóm a helyére, majd jöhet a várva várt sütizés. Egyesek nem tudnak enni szorult helyzetben, vagy ha feszültek, mert görcsben van a gyomruk, de én ilyet soha nem éreztem, szóval én bármikor képes vagyok hatalmas mennyiséget elpusztítani.*
- Hál’ istennek. Végre valaki, aki elől nem kell dugdosni a kaját. *Forgatom meg szememet kisebb öcsémre gondolva. Rachel és érezheti, hogy ez a hang inkább van tele szeretettel, mint rosszallással. Szeretem a családom és bármit megtennék értük. Azonban a kaja az első, főleg most, hogy a szemem elé tárul az összes. Különösebben nem érdekel engem se melyik asztalhoz ülök le, sőt azt se tudom melyik az exo asztala a lényeg, hogy van rajta süti. Nem válogatok sokat máris egy egész tál sajtos süteményt emelek magam elé. Elégedetten dörzsölöm össze tenyereimet, majd már is tömni kezdem a majmot.
A kaja jó hatással van rám, ahogy kezd megtelni a gyomrom, úgy kezd el megeredni a nyelvem és oldódni a hangulatom. Kicsit úgy hat, mint az alkohol csak gyorsabban és lényegesen egészségesebben. No meg ebből kevesebbet tudok elfogyasztani, de nem sokkal, bírom az italt és ez tény.*
- Lélegezz. Ha azt akarod, hogy megcsókoljalak, nem kell bevetned a szájon-át-lélegeztetős trükköt. *Nevetek sunnyomban zavarán. Nem akartam zavarba hozni, de bevallom reménykedtem benne, hogy hasonló képen fog reagálni. A válasszal, viszont nem vagyok megelégedve, de ennek nem adok hangot, csak eltemetek magamban egy újabb sütit. A válasszal, viszont nem sürgetem, megvárom míg szépen magában elpakolgatja a dolgokat..*
- Hmm… *Mérem végig elégedetten tekintetemmel. Kicsit sem leplezem, hogy kíváncsiság és vágy csillog a tekintetemben. Már is azon agyalok, hogy vajon hogyan reagál egyes érzésekre, sőt, ami azt illeti, a legszívesebben már most elfektetném a padon, hogy kiderítsem, de nem így akarom elkezdeni.*
- Akkor házi feladat. Legközelebb elmeséled milyen volt. *Vigyorgok elégedetten zavara miatt. Megpróbálom visszafolytani mosolyomat, de kevésbé sikerül. Olyan aranyos és annyira… kívánom. Lehet tényleg le kéne teperni. Vonz a tapasztalatlansága.*
~Viselkedj Dixon, viselkedj!~ *Szólal meg józanabbik részem, de gyorsan elhessegetem, köszönöm jól megvagyok nélküle is.*
- Megoldjuk. *Legutóbbi alkalommal, amikor szűzzel volt dolgom, megfogadtam, hogy soha többet. Nem várom el, hogy adott partnerem értsen mindenhez és azt sem, hogy egyből mindent megcsináljon, de attól a csajtól a falat kapartam. Szóltam, hogy fájni fog és a többi, erre neki állt behisztizni. Fogtam és otthagytam a p*csába.*
- Az attól függ melyikre gondolsz az öt közül? *Vonom fel szemöldökömet, de azért válaszolok, hisz neki sem kell mindenben otthon lennie.*
- Igazából nem szoktam ajándékokon agyalni. Felhívom vagy átugrom hozzájuk, hogy mit szeretnének, kérek mindenkitől egy három pontos listát, utána körbejárom a többieket, hogy ők mit vesznek és azt kapja, amit kér. Max azzal lepem meg őket, hogy csapok hozzá valami kiegészítőt. *Nem bonyolítom túl a dolgokat, viszont nem bírok magammal. Közelebb hajolok Rachelhez, kinyújtom felé kezem és az arcára teszem, majd hüvelykujjammal végig simítok ajkán.*
- A tied, viszont már tudom. Kapsz egy nagyon szexi hálóinget vagy fehérneműt. Még nem döntöttem el. *Nézek bele mélyen szemébe, mintha a lelkében akarnék olvasni, majd szépen visszaülök a helyemre, mintha mi sem történt volna.*
- Milyen elképzeléseid vannak a szexről? Hogyan állsz hozzá, milyennek képzeled el, mit vársz tőle meg ilyenek. *Tömöm tovább pocakom, majd valami lónyál után kutakodom az asztalon.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-01-06, 2:39 pm

//NRT: Elton és Rachel - 2012.11.27.//


*A kínos pillanat elillanni látszik, amikor ismét szóba kerül a sütizés, és mi meg is indulunk a nagyterem felé, hogy ott tömjük meg a bendőnket. Nem fogunk összeveszni, mindketten mást szeretünk, így fel is nevetek Elton szavai hallatán, mert tényleg vicces, hogy így eszik, mintha féltenie kellene tőlem. Én azért nem zabálok, de mégis pusztítok rendesen, az alakomat nem kell féltenem, úgy hiszem. Egy kis ideig tehát csend honol közénk, nyugodtan eszegetünk, egészen addig, amíg a srác ismét meg nem szólal, feltéve egy igen érdekes kérdést, melynek hála majdnem megfulladok, annyira meglepődöm, hogy ezt most komolyan gondolta-e, de látva tekintetét bizony sejtem, hogy nem viccből érdeklődik.*
- Hogy mivan? Ez nem trükk, te hogy tudsz ilyet kérdezni? *a vörösödés nem hagy alább, főleg, hogy lopva még a fiú ajkára is pillantok. Szeretném ismét érezni azt a csókot, amit a klubban kaptam tőle, de nem, nem pont most, na meg, válaszolnom se ártana, mert talán tényleg jól jönne, hogyha megtudná a dolgokat, úgy tud majd kezelni engem, szóval nem húzom tovább az időt, elé tárom az igazságot, próbálva lazán mesélni, ahogy az már megszokható tőlem, de őszintén szólva az ilyen jellegű témák eddig engem sikeresen elkerültek és csak egy hümmögést kapok rá válaszul, miközben végig is mér.*
- Hé, miért nézel most így végig rajtam? *nem, ezt a fajta Eltont még nem ismerem, aki ennyire nőként tekint rám és talán még képzeleg is rólam, ez új a számomra, de valahol belül nagyon is jól esik, hogy az előző beszélgetéssel fel tudtam kelteni az érdeklődését.*
- Nincs mit mesélni rajta, jó volt és kész. *fordítom is el durcásan pofimat, miközben a pirulást le se tudom vakarni róla, de asszem ez már így marad. Tapasztalatlan vagyok és egyelőre az is maradok, amíg nem teszünk ellene, de hogy mikor és hogyan, az már nem csak rajtam múlik. Nem ártana viszont témát váltani, így hozom hát fel a karácsonyt, mint egy remek indokot, hogy másról is beszéljünk.*
- Több tesód is van? Ezt nem is tudtam... de én a Mysterioban lévő testvéredre gondoltam. *ismerem is be, most már jobban figyelve szép szemeit és kezdek is megnyugodni. Végre az előző téma kibeszélve, most lehet ismét más, én pedig teljes érdeklődéssel hallgatom őt, na nem azért, mert minden annyira érdekel, hanem mert még mindig el akarom felejteni az előző zavaromat. *
- Aha, értem. *bólogatok is hozzá, de ekkor hajol közelebb a fiú, én pedig picit megdermedve nézek rá, hogy most mi van? De keze hozzám ér, ujja ajkamhoz és ismét elpirulok ennek hatására, na meg a következő szavai... Inkább csak játékosan megharapom ujja hegyét, majd elhúzom szépen a fejemet is.*
- Ne játszadozz már velem, ez nem szép dolog. *tudja, hogy vonzódom hozzá, ez tiszta sor, de akkor se kéne belőlem hülyét csinálni itt, mindenki előtt. * - Én nem hordok szexi cuccokat. *morgom még oda, bár azért lehet, hogy kipróbálnám egyszer... ott a szükség szobája is, megmondhatná, hogy vajon igazán jól állnak-e, de nem-nem, nem játszadozom tovább a gondolattal, fejemet is megrázom, mely egy kívülállónak hülyén festhet, de tényleg, miért kell ilyen jellegű gondolatokat beültetnie a fejembe?*
- Majd max a te kedvedért veszek fel egyszer, amit szeretnél. *vetem még oda neki, tehát a célzás elérhet hozzá. És hogy mikor lesz az az egyszer? Amikor megtörténik... *
- Elton! *pattanok is most már fel, majd szépen kupán is vágom tarkójánál. Na nem túl erősen, de azért érezhetően.*
- Fogd már be jó? Majd megtudod, ha arra kerül a sor, de örülnék, ha leszállnál a témáról. Sejtheted, hogy nem egy ultra romantikus, gyengéd dolgot képzelek el, de egyelőre ötletem sincs, nem volt még időm se a képzelgésre. *forgatom meg szemeimet is, majd visszacsüccsenek szépen a hátsómra, de most már maradok a teánál, amit kortyolgatok, miközben magamban forrongok ezek a dolgok miatt.*
- Hihetetlen vagy. Minden csajjal ezt csinálod? *pillantok ismét a másikra, hiszen tény, hogy meg fog történni közöttünk a szex - legalábbis elvileg tény -, de azért érdekelne, hogy másokkal is ilyen lazán beszélget előtte róla vagy miként kezeli mindezt egyéb esetekben?*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-01-12, 10:25 pm

//NRT játék Elton-Rachel 2012.11.27.//

*A nagyterembe térünk, hogy ott tömjük meg édességre éhező pocakunkat. Szerencsére a kínálaton nem fogunk összeveszni, mert Ő a csokisat én pedig a sajtosat szemeltem ki magamnak. Az osztozkodással nincsen problémám, hisz öt testvérrel együtt nőttem fel és ott igen csak sűrűn előfordult, hogy loptak a tányérról, főleg a kisebbek. Pár pillanatig a kajával vagyok elfoglalva, majd szemügyre veszem Rachelt is, aki szintén pusztítja a kosztot. Egyikünk sem eszik kulturálatlanul, de a lányok nem szoktak így termelni. Ennek ellenére aranyosnak tartom, tetszik, ha egy lány szereti a hasát és nem vonja meg magától az ételt csak azért, hogy megfeleljen bizonyos normáknak. Félre értés ne essek, az elhízást nem díjazom.
Most viszont ideje áttérni egy sokkal érdekesebb témára. Született köztünk egy egyezség, amit én megpróbálok a lehető legjobban teljesíteni, ehhez pedig információkra van szükségem, ezért is kezdem el faggatni a lányt, aki majdnem megfullad menet közben.*
- Nem értem mi a problémád, ez nagyon egyszerű kérdés volt. *Vonom meg a vállamat, ugyanis számomra tényleg nem jelent problémát erről a témáról beszélni. Jó pár dolognak utána néztem. Igen, igen még olvastam is pedig nem szoktam, de tény ami tény, a szexben jártas vagyok. Az, hogy Rachel így reagál pedig nagyon mulatságos. Tetszik nekem és erősen kell küzdenem, hogy ne nevessem ki, de nem teszem, mert félek, hogy megbántódna. Pedig nem is sejti, hogy milyen cifra dolgokat tudnék tőle kérdezni.*
- Csak elképzeltelek... *Már majdnem folytatnám a kis gondolatom kifejtését, de nem, ennek most sejtelmesnek kell lennie.* - ... más szituációban. *Vigyorodom el szélesen és kétértelműen. Tőlem ebbe a mondatba azt képzel bele, amit szeretne. Az én képzeletem már messze jár és csak egyre színesebb és színesebb képet kapok, no meg hangosabbat. Ideje viszont a földön maradnom és Rachel látni az ebédlőben és legfőképpen ruhában.*
- Tehát akkor ez ellen nincs ellenvetés. Ez jó. *Szintén egy kétértelmű válasz és mosoly. Ettől a ferde és ravaszkás magán mosolyomtól nem fogok egyhamar megszabadulni, főleg nem a pikáns gondolatoktól, de most kicsit tovább billen a mérleg és a játékosból komoly leszek.*
- Ha bármi olyat teszek, ami nem tetszik, fáj, bármi, szólj azonnal, nem foglak megenni. *Ide általában a "nem-fogok-harapni" sablon kerülne, de ez nem igaz, szoktam harapni. Rachel azonban úgy tűnik unja játszani a paradicsomot, mert már is témát vált méghozzá a karácsonyra, ami kezdeti figyelemelterelésnek jó, de figyelek, mikor tudok visszaváltani. Élvezem a kettőnk közti kis játékot és eszem ágában sincs abbahagyni.*
- Jaja, hatan vagyunk. *Azt nem teszem hozzá, hogy örökbe fogadtak. Egyszerűen nem tartom fontosnak. Már nagyon kicsi korom óta ott nőttem fel és attól mert nincs köztünk vér szerinti kapcsolat kötelék még van.*
- Áh, Yvonne-ra. Ő a kishugom és a kedvencem. Hu jó, hogy mondod, ezen egyáltalán nem gondolkodtam. *Esek hirtelen töprengésbe, hisz ki kell találnom neki valamit, de majd őt is kifaggatom más nem társalgok anyával, vagy rajzolok neki valami szépet, eltudom képzelni, hogy értékelné. Kicsit tovább ecsetelem a karácsonyt, rizsázva, hogy azt higgye elterelte a témát. Látom, ahogy kezd lenyugodni, ezt a pillanatot használom ki arra, hogy ismét a magam vitorlájába hajtsam a szelet.*
- Sajnálom, de a jelenlétedben nem bírok a véremmel. *Ez egy kis vallomás a részemről, de jómagam ezt nem fedezem fel, viszont a leányzó előtt még mindig ott a lehetőség.*
- Még nem hordasz! *Ez ellen akkor nekem sürgősen tennem kell. Számomra Rachel most olyan, mint egy kis hattyú. Az utca volt a tojás, amiből kikelt, amikor idejött, most egy kis csúf fiúka (legalábbis Ő így gondolja) de hattyú lesz belőle és most úgy érzem, sőt remélem, hogy én varázsolhatok belőle igazi királylányt.
Az ajánlatra megvonogatom a szemöldökömet és elégedett vigyort vágok. Éppen helyezném magam kényelembe, hogy hallgassam kérdéseimre a választ, de beszélgető partnerem váratlanul felpattan és kupán vág. Csak meglepetten és igen, leesett állal bámulok a karakán nőszemélyre. Így sem beszéltek még velem és az élmény igazán meglepett. Pár másodpercig csak ülök és nézek előre bambán, mire eljut és feldolgozódik agyamban az információ.*
- Te most megütöttél? *Kérdezem továbbra is meglepetten, de harag és sértődés nem hallatszik benne. Továbbra is értetlenül pislogok a leányzóra miközben elsiklok mondatai mellet. Gonosz és csalfa vigyor jelenik meg képen. Egy gyors mozdulattal közelebb siklok hozzá, majd megragadom a derekánál, persze csak úgy hogy ne fájjon neki.*
- Te lekevertél nekem egy maflást! *Világítok rá a tényekre, továbbra is hitetlenül és játékosan. Könnyedén felállok, a mozdulat közben emelem Rachelt is, akit lazán átdobok a vállamon. Ha minden igaz és nem ütköztem ellenállásba, akkor szemeivel a hátamat fürkészi miközben lábával mutatja számomra az előrét.*
- Mit kapsz te ezért! *Teszem hozzá, ha kis akcióm sikerrel járt miközben határozott léptekkel az ajtó felé megyek.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-01-15, 11:10 pm

//NRT: Elton és Rachel - 2012.11.27.//


*Miután átbeszéljük odakint azt, amit én szeretnék, már be is térünk a nagyterembe, hogy megtömjük bendőnket. Ahogy nézem, ez a hadművelet sikerrel fog járni, ugyanis minden asztal szépen meg is van pakolva és Eltonnal együtt mindketten találunk kedvünkre való finomságot. A gond az, hogy mégse tudok teljes nyugalomban étkezni, ugyanis a fiú máris olyan témát talál, amellyel rendesen zavarba hoz, alig tudok neki normálisan reagálni... na de még végig is néz rajtam, mintha már nem volna így is eléggé cinkes ez az egész...*
- Más szituációban? Oh anyám, megőrítesz. *nevetek fel most már jókedvűen, mivel tényleg vicces, hogy mennyire rámenős akar lenni. Most tényleg azt hiszi, hogy én olyan csaj vagyok, mint a többi? Hogy az ilyen szövegek betalálnak? Na jó, némelyik igen, de azért igyekszem védekezni is.*
- Szólni fogok minden miatt, ne aggódj, nem vagyok egy porcelánbaba. *döntöm meg kissé a fejemet is, majd jöhet a témaváltás, mely talán sikeres is lesz és egy kicsikét legalább másról is tudunk beszélgetni, tehát a karácsony és a család kerül előtérbe, így tudom meg azt is, hogy Eltonék hatan vannak.*
- Hűha, az nem kevés. Viszont ha nem gondolkodtál még ajándékon a hugodnak, akkor tényleg sűrgősen kezd el. *tanácsolom én is ezt, mivel azért közeleg már a karácsony, a testvéreknél pedig ez fontos dolog szokott lenni. Én továbbra se várok el senkitől semmit, majd talán a jövőben ez megváltozik, de még jó nekem ez így, ahogy van. Miután viszont mindezt letisztáztuk, ismét visszakanyarodunk előző témánkhoz, természetesen az én legnagyobb örömömre, amit már egyre nehezebben tudok pirulás nélkül követni. *
- Rossz vagy és azt hiszem, hogy kezdem feladni. *döntöm is fejem az asztalnak egy kis időre, már ellenkezni sincs erőm, azt hiszem. De nem adja fel és most már kezd kihozni a sodromból, így a következő pillanatban már felpattanok és szépen kupán is vágom a másikat. Na nem erősen, de azért teszek róla, hogy érezze a dolgot és miután popóm ismét a székre került, csak türelmesen nézek szembe vele.*
- Még jó, hogy észrevetted! *minek tagadnám le az egyértelműt? Ez után viszont már oda is csúszik hozzám és meglepetten veszem észre, hogy fel is leszek kapva, így kezdek el mocorogni a másik kezében.*
- Hé, tegyél már le! *ellenkezek a felkapásnál és a távozásnál, de úgy hiszem, hogy ötletet adhattam, mivel már meg is indulunk, a finomságokat itt hagyva, én pedig felsóhajtva simulok a másik hátához és játékosan még hátsójára is rácsapok.*
- Te most amúgy hova is akarsz vinni? *teszem is fel a nagy kérdést, majd dobolni is kezdek Elton dereka környékén, várva, hogy le legyek téve, ugyanis nem túl kényelmes ám így utazni.*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-01-27, 9:08 pm

//NRT játék Elton-Rachel 2012.11.27.//

*Rachel kérdésével igen csak meglep, de egyben fel is kelti az érdeklődésem. Sosem tagadtam vagy titkoltam, hogy nekem Ő nagyon tetszik, roppant vonzó leányzó. Kérése, viszont láncreakciót indított el bennem, főleg élénk elképzeléseket. Rachel meg a bőrnadrágjai, kikészít vele. Az étel egy kicsit eltereli figyelmem, de így sem az igazi, főleg, amikor eszembe jut, hogy egyes dolgokat akár róla is ehetnék. Ez a téma most nagyon foglalkoztat engem, ezért a beszélgetés is erről szól, illetve igen csak látványosan végig mérem, felmérve ismét a leányzó idomait.*
- Pont te mondod ezt nekem? *Vonom fel szemöldökömet. Hallatszik, hogy költői kérdés. Én is a csajszival együtt nevetek, teljesen elengedtem magam. Élvezem a társaságát, mindig is szerettem Rachellel találkozni. Menet közben azonban alaposan a szájába rágom, hogy ha bármi van csak szól nekem.
Azonban úgy tűnik ezt a témát csak én élvezem, mert Rachel új beszélgetési fonalat indít, méghozzá a karácsonyt és a családod. Gyorsan megosztok vele pár kósza információt, illetve az ünnep körüli nagy rituálét, amit én általában nagyon egyszerűen megoldok.*
- Majd veszek neki valami csajos dolgot, cipőt, ékszert, ruhát ilyesmit, de lehet, hogy meglepem valami varázsos cuccal, nagyon be jön neki ez a hely. *Sóhajtok kicsit lemondóan. Reméltem, hogy hamar leléphetünk innen, de kezdek beletörődni sorsomba. Azonban, ezt a témát én akarom rövidre zárni, szeretem a családomat, nagyon is, de nem akarok most róluk beszélni, inkább kiélvezném az előttem ülő gyönyörűséges látványt. Élvezem Rachel zavarát, régen sikerült már ennyire kritikus ponthoz vinni, kicsit túl is feszítem a húrt, aminek azonnali hatása van. Ezzel a lánnyal nem lehet csak úgy játszani, adja tudomásra a saller, amit menet közben leoszt nekem. Először fel sem fogom, jobban mondva nem akarom elhinni, hogy ezt csinálta. Ezt a játékot azonban ketten játsszák, kizárt dolog, hogy ilyen könnyen megússza. Közelebb kúszok hozzá, majd egy ügyes és gyors mozdulattal a vállamra kapok. Tette megtorlást kíván, aminek én szívesen teszek eleget.*
- Ne ellenkezz asszony! *Csapok nagy tenyeremmel formás fenekére. Nem ütök nagyot csak úgy, hogy csattanjon. Elégedett vigyor ül ki a képemre, miközben fejemben a tervek már körvonalazódnak.*
- Valahova oda, ahol elfenekelhetlek. *Adom tudtára az információt. Annyira csábító, hogy most, azonnal az asztalra fektessem, de ide bárki bejöhet. Én pedig önző vagyok, és nem akarom, hogy rajtam kívül más is lássa ezt.*
- Fr@ncba! *Morgok hangosan, majd megállva a zsebembe kezdek el kotorászni, ahonnan ki is húzom a rezgő telefonom.*
- Mivan? *Csattan a hangom. Egyből érzékeltetem, hogy nem a legjobb pillanatban hívtak. Így elrontani a játékom, ezzel a pocsék időzítéssel.*
- Megyek. *Teszem le a telefont mindenféle elköszönés nélkül, majd zsebre vágva a készüléket lepakolom a vállamon várakozó utast.*
- Sajnálom, de el kell mennem. Ezt viszont még bepótoljuk. *Kacsintok Rachelre, majd a homlokára nyomok egy puszit elköszönés képen.*
- Ciao bella. *Köszönök el tőle, majd sietős, megnyújtott léptekkel kiviharzok a teremből.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-01-29, 7:15 pm

//NRT: Elton és Rachel - 2012.11.27.//


*Nem bírom már ezeket a zavarba ejtő szavakat, éppen ezért is próbálok kitérni előlük, amely nem megy ám olyan egyszerűen, de nemsokára sikerrel járok, amikor a karácsonyra kérdezek rá és legalább pár perc erejéig sikerül más témát találnunk.*
- Ezek szerint ő olyan igazi csaj, nem úgy, mint én. *vigyorodom el, tehát utalásom arra utal, hogy szereti az ilyen nőies cuccokat. Majd egyszer talán megismerem, mert egyelőre nem tudok róla semmit. A téma viszont sajnos visszatér a régihez, én pedig képtelen vagyok ezt tovább bírni, így tarkón csapom - de persze csak finoman -, a fiút, hogy hamarosan már meg is jegyezzem neki, hogy álljon le mindezzel. Arra nem számítok, hogy majd felkel, és próbálok is védekezni, de hát hiába mindez, nem érek el vele sokat, sőt, még hátsóm is megkapja a magáét.*
- Hééé, mégis ki engedte ezt meg neked? *vigyorodom el már én is, hiszen ezen aztán nem lesz hiszti. Meg is indulunk, csak tudnám hova, de ekkor leszek letéve, mivel jön is egy telefon, én pedig kíváncsian figyelem a beszélgetést és picit lebiggyesztem ajkaimat, amikor hallom, hogy dolga van.*
- Oh, hát... okés, persze. Majd találkozunk. ~ Valamikor biztosan. ~ *mosolyodom is el picit, majd a puszi után még gyors elkapom Elton kezét, hogy egy kis szájrapuszit adhassak neki, de csak aranyosan.*
- Most már mehetsz, hali. *intek is utána, majd amikor eltűnik szemeim elől, körbe is nézek és picit felsóhajtva túrok bele hajamba. Most mi legyen? Inkább bolyongok még egy kicsikét a folyosókon, aztán majd eldől, hogy miképp telik a nap további része.*

//Köszi a jáccit. Smile//
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-02-19, 11:56 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Van, amiben húgom nem téved, ez pedig az itteni koszt minősége. Persze, szeretem a pénzt költeni, akkor is, ha nincs, tehát az étterem is tökéletes számomra, de most már nincs idő menni, ilyen sötétben, ilyen későn, ki sem bírnám az éhség miatt, ezért utam az étkezőbe vezet. Természetesen asztalomhoz ülök, annak közepe felé, de nincs túl sok diák, tehát nem lógok ki, viszont be sem olvadok sajnos. Öltözékem most is fekete, csinos cipő, nadrág, de vörös pólómat takaró fekete pulóverem mindent takar, csuklyája pedig fejembe húzva, csak finoman, tehát nem takarja el arcomat, vállamra kúszó, homlokomat fedő tincseim is láthatóak fehér bőrömön, s az úri, drága szabás miatt nem a bűnöző, hanem a hölgy kinézetét keltem. Pálca van nálam, pontosan tányérom mellé rakom le, de más nincs, sem ékszer, sem kiegészítő. Jelen pillanatban ez nem érdekel, nem számítok társaságra, mert nincs, s őszintén szólva szomorú vagyok, hanyagolva érzem magam, úgy, mint aki az új helyen nem tud teljesíteni. Magamba zárom ezt, erről most nem tudok senkinek beszélni, inkább evésbe fojtom bánatom, és a gasztronómiai élvezetekkel vonom el figyelmem.*
~ A következő lépcsőfok a drog. ~ *hangzik keserű gondolatom magamban, némileg fel is nevetek, mert ez nem igaz, de így látom helyzetemet. Tányéromra most egy adag zöldséget, krumplit, öntetet és húst szerzek, némi itallal, és azt kezdem el falatozni, hozzám illő apró adagokban, az illem szabályainak megfelelően. Hiába, életem a haszon és a szabály körül forog, ebbe pedig csak a Gondolat illik bele, az érzelem nem. Pontosan ez történik most is, agyam problémáim körül forog, de ezt tökéletesen angyali arcom nem árulja el. Ezt csak az látja rajtam, aki ismer, olyan pedig egyetlen ember van, de őt jelen pillanatban nem érdekli. Ez van.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-02-20, 1:35 am

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Újabb nap közelít a vége felé. Lucius számára ez két dolgot jelent: erős fizikai elcsigázottságot és farkas étvágyat. Napi szinten kemény edzés folyik most? reggel futás, reggeli, utána a konditermet látogatja meg, majd ebéd amit úszás követ. Ezt követően némi uzsonna rendszerint Mystralban, mert egy pohár száraz vörösbort naponta elfogyaszt, bár több alkoholt nem iszik. Azt pedig vagy elméje pallérozása követi, vagy még több mozgás bár van, hogy mind a kettő. Most csak a testére koncentrált illetve bizonyos fizikai képességeire: órákat töltött a szükség szobájában és vívott különböző típusú kardokkal, illetve gerelyhajítást meg egyéb fegyvereket is használt a gyakorláshoz. Nem régen hagyta abba, hogy letussoljon, majd megejtse vacsoráját, hiszen már a gyomra igen hangosan követeli a magáét. Persze valami ruhát is magára kell húznia, edző holmijai szóba se jöhetnek. Így rövid válogatás következik. Valóban komoly feladat, hiszen egy-két dologtól eltekintve ruhatára nagyon nagy hányada fekete ruhadarabokból áll. Ingekből több szín is a rendelkezésére áll viszont, így elegáns fekete nadrágot és bőrcipőt, palackzöld inget húz, arra pedig fekete mellényt, zsebében láncon zsebóra. Egy ezüst gyűrű az utolsó kiegészítő, egyszerű karika, belevésve a "Non omnis moriar" idézet.*
~Valóban nem halok meg sose egészen, egy részem mindig újjá éled~ *teszi hozzá gondolatban, mikor felhúzza jobb középső ujjára. Pálca természetesen ingujjba s indulás előtt ellenőrzi, hogy könnyen jár-e, ha szükség van rá. Stilettoját a mellény belsejébe helyezi el. Erre külön kiképzett rész van: a tőr markolattal az öve felé van, de rögzítve, hogy ne csússzon ki tokjából. Egy kis mozdulattal így ki tudja oldani és kezébe kaparintani. Így indul meg a nagyterembe határozott léptekkel. Arckifejezése kicsit mélázó, na nem mintha nagyon gondolkodna, csupán "zenét hallgat" egész pontosan elképzeli a dalt, aminek keleties hangjai kígyózva tekeregnek tudatóban egy basszusgitár és hegedű által megszólaltatva.Mostanában túl sok OM-ot hallgatott tanulás közben... A nagyteremben viszont még most is vannak emberek így konstatálja, hogy bizony nem lesz teljesen egyedül. Miután belépett azon kezd gondolkozni, hogy hová üljön. Tekintete végül Freyán akad meg. Hogy miért? Talán mert olyan komor jelenségnek tűnik, picit üresnek. Ez pedig benne munkál csak igazán.*
~Talán egy kis társalgás nem fog megártani. Farsang óta nem is nagyon beszélgettem senkivel.~ *igen, Lucius visszatérése óta kicsit morózus jelenség, nem keresi az emberek társaságát. Ugyan már semmi nem látszik rajta a korábbiakból, tartása egyenes és büszke, arca komoly és megfelelő színű, nem nyúzott, hála az edzéseknek, tekintetében a barna íriszben ott lobban a tűz, valami mégis hiányzik, ez pedig a mosoly. Régebben még amikor komoly volt is sokszor ott játszott szája szegletében haloványan. Ez a Lucius viszont nem mosolyog. A tűz is új, másabb, mint eddig, ami csillogást ad a tekintetének. De most léptei a kiválasztott asztalhoz vezetik egyenesen, ahol szépen megáll Freyával szemben.*
-Szép estét! Csatlakozhatok hozzád? *igyekszik udvariasan fordulni a másikhoz, jelezve, hogy akár el is küldhetik, nem erőszak a disznótor. Bemutatkoznia nem nagyon kell, tegnap már találkoztak. Így hát várja a választ, s ha az pozitív, akkor le is ül a lánnyal szembe, hogy nekiláthasson sült húsból és kukoricás rizsből álló vacsorájának.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-02-20, 7:07 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Későre jár az idő, ám ez a jelen helyzetet tekintve nem riaszt el attól, hogy étkezésbe fojtsam bánatomat. A magam szokásos egyszerűségével ülök le házam asztalához, aztán fogyasztásba kezdek, amint sikerül pár étket tányéromra helyezni. Csöndesen, lassan jár kezemben a kés s villa, apró falatokat helyezek számba, aztán ízükre koncentrálva rágom szét finoman, magam elé meredve. Szinte fel sem tűnik hol vagyok, mivel más nem érdekel, ezért nem fordítok figyelmet környezetemre, főleg nem más személyekre, csupán a saját gondolataimra és az ízekre koncentrálok. Egészen addig, míg meg nem áll előttem valaki, némi döbbenetet váltva ki belőlem, s bár nem erény, de aprót össze is rezzenek, majd tekintetemből látszik, hogy kezdek vissza is térni, s pillantásom az álló fiú gyomrától egészen az arcáig száguld. Nem szólok egy másodpercig, csak nyugtatom magam, majd mikor ismételten biztos vagy ebben a világban, akkor fordítom vissza tekintetem a húsra, s szelek magamnak egy darabot belőle.*
- Viszont. Ez nem a te asztalod, de mivel udvarias vagy, ezért igen. *villan fel szemem rá hirtelen, és komor arcom mered rá, ám egy pillanat múlva már angyali mosoly ül rá ki. Ilyen vagyok, sokszor ami szívemen, az számon, jobban szólva, amit gondolok, az illik nyelvemre is. Persze van, hogy kemény játéknak tekintem az életet, és játszani tudni kell... csalni is. Türelmesen várom meg, míg csatlakozik, pár falat ismételten számban végzi, de rágás közben most már őt vizslatom, nem mérem fel, mint férfit, de ismerős nekem...*
- Mintha láttalak volna órán... párszor. *közlöm vele, amolyan téma felvetésként. Igen, ismerős, de a nevét már nem tudom - ugyan miért jegyeztem volna meg? -, viszont most, hogy így beszél, nem érzem őt reménytelennek a társaságomban. Kérdés, hogy megéri-e ez nekem, vagy neki.*
- Mi is a neved? *érdeklődöm meg egyszerűen, egyáltalán nem kedvesen, de hangsúlyom színtelen, nem sérteni akarok most. Jobb lenne, ha méregetném, mielőtt bármi is történne... Tulajdonképpen nem okoz gondot, ha van társaságom, így hát vállat is vonok magamnak egy idő után, ami nem érzékelhető semmilyen párbeszédhez kapcsolva, egyszerűen magam számára egyezés bele a helyzetbe.*
- Ahhoz vagy szokva, hogy csendben étkezel, vagy úgy gondolod, társasági program, beszélgetni is lehet közben? Persze nem, mint a disznók... *puhatolózom finoman, hogy vajon vevő-e egyáltalán a kérdéseimre, a beszélgetésre, nyilván kulturált módon, nem teli szájjal fröcsögve. Nem lenne értelme annak, hogy csöndben üljünk, azért nem kell mellém, nem kell az asztalunkhoz ülnie, tehát akkor el fogom küldeni őt. Itt én voltam előbb, az én házam asztala, ő pedig férfi. Tiszta sor.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime2013-02-20, 11:24 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*A kemény munkát jól megérdemelt pihenés szokta követni és az most is így van: a feltöltődés része az étkezés is jelen esetben, amire komoly szükség van, hiszen a fiú nem akar elfogyni, épp ellenkezőleg. Épp ezért a mai edzések záró akkordja: némi harci gyakorlás után felkészül a vacsorára. Felkészül, hiszen nem szokása csak úgy lecsörtetni csapzottan-csatakosan, még a reggelinél sem. Szépen meg lett nevelve, rendszerető s jelenlegi állapotában egy igazi porosz "vaskancellár" Bismarck is büszke lehetne akár rá. Így zuhanyzik, majd gondosan felöltözik, hogy ezzel is megmutassa a külvilágnak: ő nem egy a tömegből. Na azért nem három részes armani öltönyben jelenik meg, hanem saját stílusa szerinti finom ruhadarabokba bújik. A közérzete is jobb így: felfrissülten és úgy, mint akit a gyufás skatulyából húztak elő. Így keresi fel a nagytermet, ahol étkezni fog. Alkalmanként az étterembe is elnéz, de most úgy érzi, hogy ehhez késő van. Odabent viszont el kell döntenie, hogy hová üljön. Ebben segítségére van az a tény, hogy van bent olyan, akivel még az előző napi órán találkozott, még ha nem is beszélgettek igazán, sőt, egyáltalán nem. De valahol el kell kezdeni, így határozott léptei a megfelelő asztalhoz viszik, ahol nem is habozik megszólítani a másikat.*
-Köszönöm szépen. *mondja, mikor elfogadják a "kérelmét" s biccent is mellé. Ezt követően helyet foglal, hogy jöhessen a várva várt vacsora. De bármennyire is éhes, nem kezd el habzsolni, most is, -mint mindig-, lassan, nyugodtan eszik. Ami azt illeti, egész jól el tud piszmogni megfontolt táplálkozási formájával. De szereti ízlelgetni az ételt és nem a a kulináris élvezetek miatt, hanem mert nincs szüksége mondjuk egy méreg dózisra a menüjében... ilyen tekintetben picit paranoiás. Az ő tekintete Freya kék szempárját keresi.*
-Egész pontosan egy alkalommal, tegnap. *reagál amikor éppen nem eszik, mert tele szájjal ugye nem beszélünk. Ő ilyesmiket egész jól meg tud jegyezni, mert aktívan figyel környezetére. Újabb paranoid vonás, de nem tudja ignorálni, hogy a környezetét ne figyelje az esetleges veszélyekre való tekintettel. Pár perc néma táplálkozás, majd újabb kérdés.*
-Lucius Rufinus. Te pedig, ha jól emlékszem Freya vagy. Netán Skandináviából is származol? Bár ezeket a kék szemeket még az északi istennő Freyja is megirigyelte volna. *jegyzi meg Lucius. A hangja nem szenvtelen s a tekintete sem, mindkettő barátságos inkább, csak a mimikája nem oly változatos. De ezt követően ismét kis csend áll be és eszegetnek. Végül ezt ismét Freya töri meg.*
-Ami azt illeti, szeretek társaságban étkezni. Természetesen nem síri csendben ülve. Egy beszélgetés fel tudja dobni az étkezést. *fejti ki álláspontját. Eddig nem nagyon kérdezett, hiszen még belül kicsit latolgatta a másikkal kapcsolatos impresszióit, de a kérdés arról árulkodott, hogy bizony Freya nem bánja, ha társalognak, így most ő kérdez.*
-Idén érkeztél? *kézenfekvő kérdés, mert annyit tud, hogy a másik elsős és inflás. De attól még érkezhetett decemberben is mondjuk, vagy november végén, akkor is így állna éppenséggel. És ez viszonyítási alapot is ad neki, meg referencia arra, hogy a másik mennyire ismerheti már az iskolát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
26 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: