Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-02-21, 11:03 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Nem boldog módon, de viszonylag nyugalmasan kezdek falatozni, hiszen számomra most jön az ideje, ezért készülök sajátos módon, egyéni megjelenésemmel színesítve a helyiséget. Gondolataim azért cikáznak, bár keményen próbálkozom, hogy sikerüljön nem figyelni rájuk, ám ehhez egyedül kevés leszek. Kell még valami. Nem tudom mi, de valami másnak kell terelnie figyelmemet. Ez a valami, jobban szólva valaki, hamarosan meg is érkezik. Egyetlen pillantással mérem fel, tetőtől-talpig, emlékeimben már utána kutatok és a jelen helyzetet is értelmezem, következtetést vonok le belőle, majd pedig hozzájárulásomat adom a csatlakozáshoz. Csupán biccentek neki, mert nem a saját asztalánál ül, de mivel tényleg udvariasnak, bár csendesnek, zárkózottnak és merevnek tűnik, egyelőre nem zavar. Ami azt illeti, már most jobban kelti fel érdeklődésemet hasznosság terén, mint az órán.*
- Áh, valaki nagyon precíz. *hagyom rá, de nem sértésből mondom, ez hallatszik is, csupán megjegyzem, mert feltűnő. A kérdésemre felelet is érkezik, de egyértelműen nem nyújtjuk most kezünket a másiknak, az foglalt az evőeszközök miatt. Ismét apró bólintás a nevére... Lucius, Lucius, aki nem bánja, ha beszélgetünk. Ami azonban következőleg jön, meglepetésemre szolgál, ez viszont nem látszik arcomon, egyszerűen egyik szemöldökömet vonom fel.*
- Jól emlékszel. Norvég vagyok. Amint látom, te pedig művelt. *jelentem ki, hiszen nyilván tudja, kiről kaptam a nevemet. Érdekes a bók, valahogyan nem nézem ki belőle, viszont én jégből vagyok, nagyon nehéz engem olvasztani, és egyetlen mondat semmit nem jelent... képes vagyok, még rossz néven is venni, ha azt hiszem, tolakodnak, vagy a közelembe akarnak férkőzni, angyalian kislányos arcom viszont nem árulja ezt el, hiszen a finom, érdeklődő mosoly most is ott játszik rajta.*
- Decemberben, követtem a húgomat. *ahj... Freya, mit képzelsz? Ez nem volt kérdés, miért árulsz el magadról sokat? Látszik, hogy önkénytelenül is nyelvemre jön a gondolat, mert ezen jár a fejem, viszont mivel mesterien tettetem magam, ez csak egy másodpercre tűnik fel agyamban, utána nem figyelek a botlásra.* - Hát te? *kérdezek vissza, mivel így illik, és talán kíváncsi is vagyok rá. Valahogyan némileg idősebbnek tűnik, de talán tévedek, és csak kiállása miatt van. Egy ideig ismét az ételeké a főszerep, úgy falatozom, hiszen ezért vagyunk itt, de az érdeklődést nem tudom le.*
- Mi a véleményed az iskoláról? *teszek fel egy talán nem szokványos kérdést. Bármit értek rajta, tehát bő választ szeretnék hallani, mert a rövid társalgás nem mindig kedvemre való. Én szeretek ismerkedni, bár talán amit én csinálok, az felmérés, nem barátkozás... ilyen vagyok, a hasznot lesem. Nem vagyok jó kislány. Nem vagyok a húgom.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-02-22, 12:17 am

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Az étkezésnek itt az ideje s az egész napi mozgás után Lucius a nagyterem mellett dönt, hogy itt vacsorázzon. Lehet még társaságot is talál magának. Arra pedig szüksége van. Egész szépen gyógyul mentális téren is, de a társaságra szüksége van, hogy ez az arány tovább javuljon, hogy ismét igazán önmaga lehessen. A nagyteremben pedig Freyát szúrja ki magának, így nem is habozik megszólítani. A félénkség és erős tartózkodás, ami korábban kicsit sajátja volt, most már nem, vagy csak nagyon kicsit jellemző. Persze a tartózkodás valamennyire maradt, de csak minimálisan, a kimért elegancia részét képezve. Belül mentőövnek tekinti az emberi társaságot, ami kirángatja az önmagába süppedésből.*
- Tudod, figyelek a környezetemre. Sose lehet tudni, hogy mi lesz a későbbiekben hasznos. És persze azt se, hogy ki akar majd hátba döfni. *és most először hetek óta, megereszt egy mosolyt, bár nem a vidám mosoly ez, valami más van mögötte. De folytatja a mondókáját.* - Az a tapasztalatom, ha nyitott szemmel jár az ember, sok mindent láthat és ha kicsit el is gondolkozik rajta, még több dologra jöhet rá. Lehet elsőre az információ nem mond semmit, de aztán, amikor az élet előbbre halad, más kontextusban egy-egy korábbi információ is értelmet nyerhet. Szerintem ezért jó, ha elemzed magad körül a világot. *a sztoikus szemlélődő gondolkodásból bizony még mindig nem adott lejjebb, ezt teljesen hasznosnak találja, bár rá kellett jöjjön az elmúlt hetekben, hogy bizony az apátia mégsem az a védőpajzs, amit csak úgy előhúzhat, így az eddigi komolyabban sztoikus gondolkodásának elemeit le kellett cserélnie, ami időigényes volt. Persze megy az étkezés is és emellett még be is mutatkozik. Ha éppenséggel nem vacsoráznának, nem így zajlana.*
-Bocsáss meg, hogy nem csókolok kezet, de így vacsora közben talán ez lenne a legkevésbé ildomos tett. *magyarázkodik is picit, valahogy nem tud csak úgy elmenni még egy ilyen apróság mellett sem. Mostanság ilyen poroszos... De úgy látszik, hogy némi csodálatot, vagy érdeklődést is sikerül kiváltania, legalábbis a mimika erről árulkodik.*
-Csupán nem vetem meg a betűt és valahol a származásom is indokolja az érdeklődést. Én Britanniából érkeztem, ereimben bizony ott csörgedezik a britonok, szászok, skandináv népek és normannok vére. S persze az, aminek a nevemet köszönhetem: a latinoké. *igyekszik azért nem egy National Geographic műsor érzetét kölcsönözve beszélni, nem akar ismeret terjesztősdit játszani, csupán apró tényeket és magyarázatokat közöl, hogy a másik is megértse, miért érdekli a dolog. Persze a bóktól sem várt hasra esést, sőt, igazából semmit. Az már természetszerűleg jött, zsigerből. Viszont ahogy a lány tekintetét, arcát fixírozza, kezd újabb impresszió megérni benne. Kezdi érezni, hogy egy álarcot lát s a felszín alatt sok más dolog van. Az angyali arc, bájos mosoly könnyen megtéveszthet sokakat. Lucius esetében más a helyzet több okból. Az iskola jellege miatt sem hisz a látszatban, de sokkal többet nyom a latba az önismeret. Valahogy önmagát látja, pontosabban bizonyos motívumokat. A hasonlóságra érez rá, ugyanakkor a másikban nem a saját ezerarcú játékos megközelítése tükröződik vissza, hanem valami más. Ez pedig inti Luciust, hogy éppenséggel az óvatosság és a fokozott figyelem most sem árt, meg talán itt az ideje leporolni Macchiavellit. Viszont újabb dolgot tud meg Freyáról rövid időn belül.*
-Értem. *ad lakonikus választ egy bólintás kíséretében. Tehát van itt egy húga. Igen, ezt érdemes lesz megjegyezni, így félre is teszi. De tőle is kérdeznek, így jöhet a válaszadás.*
-Nos, még tavaly június végén érkeztem. Négy és fél hónapig voltam nagyjából az iskolában, majd november közepe-vége felé volt egy kellemetlen esetem. Ami azt illeti, karácsonyi ajándékot kerestem, de persze nem itt, hanem Szíriában, Damaszkuszban. Valami különlegeset akartam, és meg is kaptam egy kellemes mágikus betegség formájában. Inkább a lefolyását nem részletezem az evésre való tekintettel, de lázgörcsök és átmeneti kóma is volt a menün, meg karantén. Ez pedig elég volt ahhoz, hogy az évfolyamlépésről lecsússzak. *biggyeszti le kicsit az ajkát a mondat végére, de ez is gyorsan átszalad az arcán. Csevegő hangon adja elő a dolgot. Minden további nélkül és közvetlenül oszt meg információkat, mert jut is, marad is: Freya megtudhat dolgokat, de ugyanakkor a legfontosabb dolgokat megtartja gondosan magának. Jó kis taktika. Persze itt nem áll meg a társalgás, mert újabb kérdést kap a fiú.*
-Most sok mindent mondhatnék. Paucis verbis: szeretem. Bővebben pedig sok tapasztalatot szereztem itt. A tanórák jók, tanulságosak és több esetben izgalmasak, adnak kihívást is az embernek. Persze az itteni élet is szolgál tanulságokkal és tapasztalati lehetőséggel. Olykor szövetségesekkel, vagy ellenfelekkel. Rengeteg a lehetőség szórakozásra és mindenre, amit az ember szeretne. De az egyik legfontosabb amit tanultam, hogy mindennek megvan az ára. *összegzi végül gondolatait. Lehet közhelynek számít az utolsó mondat, de valójában nem az, mivel ez az egyik alap tapasztalat. A tanórák, sok varázslat és a társasági élet is mind-mind ezt példázzák számára. Mindennek van ára, másik oldala. Csak ésszel kell a dolgot megbecsülni.*
-És neked hogy tetszik eddig? *kérdez vissza, hiszen lehet, hogy valamiben tud segíteni és tanácsot is adni, ugye sose lehet tudni, kinek mi a gondja.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-02-26, 10:55 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Talán a sors szeretné így, már ha hisz benne valaki, hogy Lucius pont mellém kerül. Úgy viselkedek, mint máskor, egyáltalán nem vált belőlem ki érdekes reakciókat semmilyen téren, azonban minél többet beszél a felesleges körök után - bemutatkozás -, annál inkább kezdem úgy érezni, hogy van bennünk közös. A környezetünk felmérése. Ki tudja, hogy milyen célból: rám talán más azt mondaná, hogy gonosz vagyok, de én nem így látom magam, az már kérdéses, hogy Lucius miért viselkedik így.*
- Én is így gondolom. *fogom rövidre, némi kíváncsisággal talán hangomban, hiszen azért nem általános dolog, hogy valaki úgy gondolkodjon, mint én. Részben. Többet nem akarok elárulni, mert nem bízok benne, és egyelőre annál tovább nem látok, mint, hogy nekünk nem feltétlen kell ellenséges viszonyt folytatni, ám a szövetséges státusz még fel sem merül bennem. Normális ember erre azt mondaná, hogy kedveli, vagy nem kedveli a másikat. Egy bólintással jelzem, hogy nincs kifogásom kifogása ellen, a következőkben pedig már méregetem őt tovább, s bizony hiába volna érdektelen téma, néha az apró kérdések világítják meg a nagy képet. Mint a kirakós darabjai.*
- Akkor a saját neved is tudod elemezni? *pillantok udvariasan érdeklődően a szemébe, mert azért érdekel, mit gondol magáról, és nyilván nem egy eldöntendő kérdést teszek fel, hiába hangzik annak, engem kíváncsivá tesz a folytatás. Amint azonban ő is tud rólam egy-két információt már, úgy én is róla, mert a viselkedéséből üvölt, hogy milyen jellem. Ezt nehéz takargatni.*
- Ez kellemetlen, de amint érzékelem, az első év egyszerű, másodjára biztosan sikerül. *küldök felé egy angyali mosolyt, viszont egy kérdés vetődik fel bennem, mire hirtelen el is komolyulok, talán ezzel is jelezve, hogy már nem ilyen témakörben gondolkodok. Persze, viselkedhetnék normálisan, hogy ne keltsek feltűnést, de hiteles álcához nem volna most erőm, már felesleges elkezdeni, Lucius előtt egyelőre nem is érdemes.*
- Nagyon precíznek tűnsz, ahogy figyeled a környezetedet. Azon nem gondolkodtál, hogy az is figyel téged, és hogy vajon mit árulsz el neki? *kérdezem hát két falat közben, míg csöndesen étkezem tovább. Érdekel a válasza, mert aki magasan tündököl, azt éppen azért látják többen. Az iskola is természetesen szóba kerül, aprót bólogatok is szavaira, viszont nem állhatom meg az újabb kérdést, hiszen adja magát, bár talán direkt nem fejti ki, ez számomra nem probléma, legfeljebb közli: magánügy.*
- Volt kifejezetten egy eset, amelyből megtanultad, hogy mindennek ára van? *kíváncsiskodom hát, majd újabb kérdést kapok. Halkan sóhajtok fel, szemem a plafonra talál, nem szeretem ezt a kíváncsiskodást. Mit mondhatnék? Szívem szerint egyetlen szavas választ adnék, de az a további beszélgetést vágná el, ezért némi idő múlva, nehezen veszem rá magam a feleletre.*
- Egyetértek azokkal, amiket mondtál, tehát tulajdonképpen nem lehet kifogásom. Meglepő, de valóban nem rossz iskola. Kíváncsi leszek azért, mi lesz a véleményem pár hónap múlva. Még nem vagyok itt rég óta. Attól is függ, én mit tanulok majd meg itt az élettől. *adok őszinte, és magától értetődő választ. Persze nem részletezem, hogy mire gondolok, miért mondom ezt, ez rám tartozik, és csak az érintettre. Igazából nincs egyetlen barátom sem, akivel ezt megosztanám.*
- Mit gondolsz a házadról? *kérdezősködök tovább, s most először talán igazi érdeklődés csillan a szememben, amit nem tudok leplezni. Érdekelnek a házak, hogy hol milyen a diákok összetétele, a jelleme. Mindenkinek van véleménye, de érdekes lehet olyan emberét hallani, aki a környezetét figyeli meg.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-03-02, 2:30 am

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Úgy látszik nem csak ő tanult Spártában beszélni, Freya is elég lakonikus tud lenni, de ez éppenséggel egy nagyon is beszédes tényező. Ha tudatosan alkalmazza az ember, akkor ő választ neki jelentést, ha ösztönösen, az pedig árulkodik belső folyamatokról, bár a kettő nem különíthető el szervesen, ahogy most sem. Lucius pedig próbál gyorsan konzekvenciákat levonni az egészből. Amiben biztos, az a távolságtartás, amit a másik leginkább megjelenít ebben az esetben. Többet kéne gondolkoznia rajta, akkor részletesebben elemezhetné, de erre most idő nincs, a társalgás nem áll meg, bár az evés kicsit nagyobb szüneteket hagy.*
-Természetesen. Nem oly nagy rejtély a dolog: a római név általában három tagú, család- és keresztnév, valamint egy "gúnynév", ha úgy tetszik. A harmadik ragadvány akkor alakult ki, amikor egy család több ágra szakadt és sokan voltak, meg kellett különböztetni egy nemzettségen belül a családokat. Ezek gúnyosak voltak, mint a Cicero ami csicseriborsó, vagy a Cato, ami disznósit jelent, a Scipio pedig pálcást, a Naso nagyorrút, a Flaccus pedig kajla fülűt, a Caesar pedig hajast. *ahol kell, macskakörmözik kezével az étkészletet félretéve. Az ismertebb nevek közül választ, így az érdekes lehet. Három irodalmár, négy politikus, hiszen Cicero mindkét csoportba teljesen beleillik. De folytatja, immár a saját nevével.*
-Nálunk a germános népek közt eltöltött időben két tagúra rövidült a név, bár sajátosan: a congoment tartottuk meg és nem a nemzettségnevet, mivel a gens Cornelia ősi törzsökéből származik az a latin ősapám, aki először lépett a családomból a brit szigetekre. Fattyú volt, ráadásul menekülnie is kellett apja halála után, így nem vitte tovább a Cornelius családnevet, de felvette apja elhagyott cognomenjét, a Rufinust, ami a Rufus, vörös ragadványnévből ered. A gens Corneliában pedig a Lucius név gyakori. Azt hiszem sikerült kimerítően elemeznem. *még kiskorában a fejébe tuszkolták szépen ezeket a dologkat, mint identitás tudatának részét sok más dologgal. Neki ehhez kapcsolódtak az esti mesék. Azt persze nem említi meg, hogy ki volt az általuk a család ősapjának tekintett egyén apja, ha a másikat érdekli, majd megkérdezi, de magától nem mondja, nem akar ilyesmivel villogni. Amit eddig elmondott az más, mert azt megtanulta, vagyis ő szerezte valamelyest. Viszont egy másik történetet is elregél, de az a közelmúltból származik.*
-Még eléggé az elején vagy, lesz ez keményebb is, de én is úgy vagyok vele, hogy nem lesz gond. *jelenti ki. Nem félti különösebben Freyát a jövőtől, ő ide illik ahogy van. De ez nem minden diákról mondható ám el, találkozott és találkozik olyanokkal, akik kicsit helyet tévesztettek, főleg szüleik akarata miatt.*
-Örülök, hogy kérdezted. Nos, neked elárulok egy kulissza titkot, de csak azért, mert tudom, hogy neked ez az egész nem új és van köztünk párhuzam. A megfigyelés ugye, ahogy mondtad, két oldalú. Adatokat gyűjtünk és adunk. A kérdés az, hogy mit ad az ember? Az óvatlan mindent. Az óvatos szelektál. Én pedig alkalmazkodom és olyanná válok, amilyet a környezetem indokol. Nem elég egy álarc, ezer kell és ezt élvezni is kell az embernek. Az eredmény pedig sosem várat magára. *de hogy mi az, azt már nem közli, derítse csak ki Freya! Próbálja ki, ha akarja, vagy próbálja Luciuson keresztül megismerni a dolgot, rajta áll. Természetesen "az őszinteségi roham" taktikai húzás, nem ex has állt elő vele, hanem megfontoltan, épp ezért éreztette, hogy valahol egy malomban őrölnek. A másiknak kár is tagadni, a Lucius által tartott szemkontaktus is sugallja ezt.*
-Nem egy, hanem több. Ez itt eleve általános élettapasztalat. de alapvetően a fekete mágia megköveteli a maga áldozatát valamilyen módon, semmilyen hatalom sincs ingyen. De ezt egy-két tanórán meg fogod érteni, mondjuk halotti mágián. *magyarázza el szépen, hogy pontosan hogy is értette. Magánéleti dolgaiba nem fog belemenni, de az az igazság, hogy ahhoz ez nem is kapcsolódik igazán, így nem hallgat el semmit. De azért ő is kérdez és látja a másikon, hogy ez egy fogászati kezeléssel is felér. De valamit valamiért, ezt a lány is jól tudja, épp ezért válaszol Luciusnak, aki természetesen él a lehetőségével, hogy hozzáfűzhessen valamit.*
-Ez mind-mind rajtad áll, a befogadóképességeden és a hozzáállásodon. *lehet általános a dolog, de teljesen igaz, hiszen minden a másikon múlik, hogy miből mit hoz ki. Mert aki farral áll mindenhez, abból énekes halott se lesz, de aki lelkes, még ha valami nem is a legjobb, tud rajta alakítani.*
-Fogós kérdés, kedves Freya. Lényegében egy színes társaság a miénk: rengeteg jellem és különböző emberek, igazán nagy közös vonást így nehéz kiemelni a változatosságon kívül. Egyéniségek és származás tekintetében is változatos csoport. Könnyű jó barátot és komoly ellenfelet is találni nálunk, pont az előbb elmondottak miatt. *sose voltak olyan erős lokálpatrióta érzelmei a háza iránt. Nem is foglalkozott a dologgal oly sokat, mivel ő is egy vegyes felvágott személyét tekintve sok kérdésben, így jó helyen van, ahol van.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-03-03, 6:57 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Van egy olyan érzésem, hogy Lucius is, ahogyan mindenki, álarcot hord. Létezik pár ember, aki ebből sportot űz, ilyen az élete, s akár csak én, úgy ő is ide tartozhat, viszont amint szemlélem, kezd megfogalmazódni bennem, hogy alapvetően a saját jellemét tárja fel, és attól nem szakad el. Tudna-e például szeleburdit, vagy tudatlant játszani? Rengeteget beszél, és ezzel rengeteget mond, szerintem többet, mint szeretne, ezért döbbenten figyelem, ahogyan egy novellán keresztül elemzi a nevét.*
- Igen, az volt. Érdekes, más talán annyit mondott volna, hogy a Lucius fényt jelent, a Rufinus pedig vöröset, egy ragadványnév után. *mondom azért neki, hogy elég részletesen elemez, csak pont a lényeg fele, a szavak jelentése nem kerül be egészen. Azért egyértelmű, hogy igen nagy tudása van, kérdés, hogy erre a többség hogyan tekint, ő hogyan kezeli. Önkénytelenül is egy következő érdeklődési téma fogalmazódik meg bennem, ehhez kapcsolódóan, mert ha sokat tud... sokat mesélhet.*
- Részletesen tudod elemezni, honnan jöttél. Elég sokáig ismerheted a felmenőidet, nem, vagy tévedek? Érzésem szerint ahogy több témában, ebben is alapos és járatos vagy. Ki a legrégebbi, akit ismersz, és családod tagja? *teszem fel hát a különös kérdést, és nyilván nem a most élőkre gondolok, hanem már a holtakra is. Röviden: meddig tudja betéve a családfáját? Akkor fogok nevetni, ha azt mondja: Ádám. Én egyáltalán nem aggódom, évfolyamlépésben gondolkodok, így nem jelent semmit, hogy nem aggódik értem, ellenben mikor beszél, szemeim is összeszűkülnek, úgy figyelek rá a pohár fölül, melyet kezemben tartok.*
- Tehát én ilyen álarcot indoklok? *összegzem röviden, és egy mosoly is jelentkezik arcomon, amolyan kérdő, kétkedő. Pontosan tudom, miről beszél, nem újdonság számomra, egyszerűen kíváncsi voltam, ő hogyan birkózik meg a feladattal. Mint hallom, nem óhajt beszélni túlzottan csalódásairól, mikor viszont a halotti mágia kerül szóba, agyam egy pillanatra dermed le, szerencsére észrevétlenül, mert az étel felé fordulok, fekete tincseim pedig arcomat takarják.*
- A halotti mágia a házam tárgya, számomra érdekes. Az első tanórán végezni kellett egy gyilkossal. *közlöm, s én valóban végeztem vele, az már mellékes, hogy akkor öltem először, és nem mutattam ki senkinek, de megviselt belül. Szerencsére már nem érint, igen érzéketlen tudok lenni, ha akarok. Inkább tovább kérdezek, de feleletéből semmi lényeges nem derül ki, csak az, hogy kevert személyiségek járnak házába. Olyanok bárhová járhatnak.*
- Tehát ha jól sejtem, van már barátod is, és ellenséged is. *villantok ismét egy mosolyt, s bár kijelentő mondat, inkább érdeklődő a hangsúly, fent hagyom a levegőben a mondat végét, mert esetleg válaszol rá, hátha ismerem az illetőt. Nem tudhatom, de az én étkem lassan, viszont biztosan fogy, s nem eszek sokat, tehát hamarosan végzek.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-03-03, 11:56 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

-Viszont én nem vagyok más. Én szeretem, ha amit elmondok az érthető a másik számára, mert a velős összegzés igen sok kérdést hagy megválaszolatlanul, ami egy névvel kapcsolatban nem biztos, hogy jó. Így már kontextusba tudod helyezni az egészet. Nyilvánvalóan megértetted azt is belőle, hogy a család és a családi büszkeség számomra valahol fontos. Nomen est omen. *bólint a srác, a végén, hogy érti mire célzott az egésszel a másik. Ő többet adott át a nevét alkotó szavak egyszerű jelentésénél sé nem véletlenül: teljesen érdektelennek tartja a jelentést, a név kötelez dolgot se arra érti. A név etimológiája sokkal izgalmasabb, az eredet, a gyökerek, az határoz meg igazán egy néven belül, nem az, hogy speciel konkrétan mit jelent.Például Freya vezetéknevén érződik, hogy általános hagyományoktól elszakadt, hiszen akkor Andersdottirnak, vagy az apja nevéhez ragasztott dotter/dottir lenne a vezetékneve. Kicsit falatozik, közben Freyát hallgatja. A kérdésen elmosolyodik kicsit.*
-Érdekes kérdést hoztál elő. Van igazság abban amit mondasz, valóban ismerem a genealógiámat, bár a családfát azért betéve nem tudom, több mint két ezer év esetében ez bajos lenne. De az egyik személyt már említettem: ő volt az első varázsló férfi a családban. Viszont az ő apja illusztris ember volt: Lucius Cornelius Sulla Felix. Valamelyest a szellemi örököse vagyok, vannak közös vonásaink. *ha a másikat érdekli, majd kérdez, nem megy bele, nem tart újabb előadást erről is. Majd picit az évfolyamlépésről is beszélnek, de ez a téma gyorsan lezárul, amúgy is van más érdekfeszítőbb.*
-Az őszinteség és egyenesség is álarc, eszköz. Végtelenül sokat mutatok és adok, ugyanakkor végtelenül keveset is. A legszebb az egészben, hogy sose tudod pontosan, ki milyen maszk mögé bújik, csak a logika és a megérzések vannak. Ettől izgalmas az egész. Mindketten műkedvelők vagyunk, tudatosan tesszük ezt, így számunkra ez az egész más, mint annak, aki ösztönösen viselkedik így és nem is tud róla. Nem lenne értelme fölösleges köröket rónom azzal, hogy megpróbálom veled elhitetni, hogy én vagyok itt a nagy don Juan de Austria, mikor könnyen rájönnél arra, hogy ez csak színlelés a saját tapasztalataid alapján. Célt nem érnék vele, ugyanakkor rosszabb megítélést is kiválthatnék, ami valljuk be, annyira nincs ínyemre, hiszen nincs érdekellentétünk és antagonisztikus ellentét se feszül szellemi mivoltjaink közt. *vagyis nincs okuk arra, hogy rosszba legyenek, hiszen egyik se ártott a másiknak és jellemük se tűz és víz. Ezután az élettapasztalatok kerülnek előtérbe és Lucius meg is oszt egyet illetve ennek lényegét és eredetét, ami egy újabb vonulathoz vezet a diskurzusban.*
-Igen, felettébb érdekes tárgy és hasznos dolgokat tanít, illetve én így találtam. Persze nem árt némi gyomor az egészhez. *magyarázza Lucius könnyedén. Tapasztalt már egyet s mást és ez az egész téma számára nem több egy vasárnapi könnyed tea melletti beszélgetésnél. A hangszín árnyalata, na meg az érdeklődés miatt Lucius azonban továbbmegy a dologgal.*
-Öltél, vagy csak kinyírtad? Mármint a varázslattal való gyilkolásra szerintem a kinyír. eltesz láb alól, kicsinál és társai kifejezések illenek. Az ölni szó a test-test elleni, kézzel elkövetett gyilkosságot illeti meg, mivel az merőben más. A kézzel kiontott vér, a csontnak csikorduló penge, vagy ahogy érzed az életet elillanni a kezeid közül... Más, mint csak egy varázslattal feltépni valakinek a torkát, vagy egyszerűen a másvilágra küldeni. *ezt is a teadélután modorban tudja előadni evés közben. olyan két éve felfordult volna a gyomra, de mára már abszolút természetes neki. Az első olyan eset átszakította nála a válaszfalat, lassan majd két éve.*
-Pontosan így értettem. Bár az ellenség erős szó, mivel nem érzek gyűlöletet iránta és nem állunk állandó harcban. Inkább nem túl jó ismerős. A barát pedig itt inkább szövetséges a te fogalmaid szerint. Mondjuk már az egyetemen van, te nem ismerhetted az Inflás lányt. *neveket nem ad, ez sose volt szokása, csak indokolt esetben. Lisről se beszélt senkinek konkrét névvel, még Serának se, akivel pedig igen jóban volt, az tényleg barátság volt. Ahogy ez eszébe jut, belül valami melankolikus hang szólal meg a fejében, bár arcán ezt nem látni, mivel nagyjából folyamatosan ugyan az a komoly kifejezés ül rajta, leszámítva egy-egy átsuhanó mosoly féleséget.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-03-10, 8:25 pm

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Ahogy látom, Lucius nagyon precíz és részletes, a kérdés, hogy minden helyzetben kifizetődő-e ez? Nem feltétlen. Inkább nem szólok ez ügyben, nekem nem érdekem, hogy tudja, mert így is olyan sokat mond magáról, hogy szerintem nem is tudja, ahogyan azt sem, hiába szűri talán az információkat, számomra pontosan, hogy lényeges minden amit mond. Őszintén szólva nem tudom mi a véleményem róla, érdekes egy hasonló emberrel találkozni, mint amilyen én vagyok, de... a hasonlón van a hangsúly. Bólintok tehát a szavaira, majd gondolkodik rajta, hogy miért, ellenben a következő téma az én kíváncsiságomat kelti fel.*
- Például miben hasonlítotok? *vonom fel szemöldökömet, mert ez érdekes kérdés lehet. Kíváncsi vagyok, veszi-e a bátorságot, hogy esetleg hazudjon? Néhány ember szerint féligazság sincs, csak hazugság, és ha az igazságok között válogat valaki, akkor is hazudik. Ilyen szempontból igen érdekes, vajon mit fog mondani. Amint hallom azonban, ő szintén észleli, hogy valamilyen szinten hasonlítunk egymásra, bár még mindig rengeteg a talány körülöttünk. Ez engem nem zavar, viszont valami különös van most a mosolyomban...*
- Tényleg? Azért ezt egyetlen beszélgetés alatt én nem jelenteném ki. *billentem némileg félre fejemet, mert senki nem mondta, hogy szimpatikus számomra, senki nem mondta, hogy nem az, de azt sem, hogy nincs tervem vele, vagy ellene esetleg... sőt, ami azt illeti, én érzem, hogy inkább melyik oldal felé húz, és meglepődne, ha tudná. Nem részletezem, igazából el is hessegetem most a gondolatot, mert első sorban enni vagyok itt, nem véletlen, mivel ameddig éhes vagyok, nem tudok normálisan koncentrálni. A következőkben a mosoly viszont furcsán angyalira vált, mikor az a kérdés jön szóba, hogy gyomor kell a halotti mágiához... hát egy olyan érzéketlen embernek, mint én vagyok, talán még gyomra sincs. Elméleti síkon.*
- Öltem. Mellesleg mindegy, mi okozza a halált: a halál az halál. Aki halált okoz, az öl. Persze ne bonyolódjunk most jogi fogalmakba, de nem kell mindent részletezni. *vonom meg vállam, mert az a nagy igazság, hogy a fekete és a fehér is koporsóban lesz temetve, vagy hamuként szórva szét... vagy valahol elrohad. Mindenki ugyanúgy végzi... még a mágusok közül is.*
- Akkor jól sejtettem... Nos, Lucius, köszönöm hogy partnerem voltál a vacsorára, de nekem most távoznom kell, bocsáss meg, de eltekintenék az illem azon formájától, hogy várjak, míg végzel. *állok fel, mivel valóban üres már a tányérom, és úgy érzem, elég hosszú ez a beszélgetés ahhoz, hogy egyedül gondolkodjak a másikról. Semmi sértő nincs szavaimban, a hangsúly sem, egyszerű közlés, és tényleg úgy értem ahogyan mondom, viszont én most távozom, tehát intek neki, és úgy indulok tornyomba.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-03-14, 1:32 am

//Lucius - Freya NRT játék, 2013.02.19.//

*Érdekes beszélgetés keveredik így a vacsora mellé, noha az egésznek van némi puhatolózás, kóstolgatás jellege. Lucius ezzel tisztában van s épít a dologra. Nem épp ma jött le a falvédőről. Most viszont a mesés résznél járnak éppen.*
-Tudod, ő elég sokat volt a mai fogalomhasználat szerint bohémnak nevezett társaságban. Rengeteg dolgot tanult a színészektől, stílusában volt hajlékonyság. Kicsit komédiás volt egész életén keresztül. Szeretett művelődni és tanulni. Ugyanakkor elszánt harcos, nem volt érdemes az ellenségévé válni, mert ha szükség volt rá, elég kíméletlen volt. *szerinte ebben vannak egyezőségek. És valóban, Lucius igen csak a szellemi örököse több esetben is.*
-Pontosan erre céloztam, hogy ez játék a szubjektumokkal. És az egész képlékeny, folyamatosan mozgásban van. *válaszol. Pontosan tudja, hogy minek mennyi a rőfje. Az is kérdés lehet, hogy az ő játéka és taktikája ugyan mit indokol, amit most csinál vagy mond, mennyire és milyen céllal felépített? Persze most szó sincs korábbi ilyen jellegű dolgairól, most az elsődleges célja önmaga rehabilitációja, amivel igen jól áll és ez a beszélgetés is tökéletes eszköz. Ez az alap, a cél, amiért mennek a dolgok. Afelől nem lehetne kétsége, hogy Freya személyében a tűzzel játszik, ha bele gondolna, de nem akar. Egyszerűen teszi, amit jónak érez.*
-A végeredmény jóval túlmutat az egyszerű elmúláson, a kivitelezés pedig az áldozatnak sem közömbös. Egy gyilkosságnak számtalan célja lehet és a kivitelezési módot ehhez illően kell kiválasztani. Példát statuálni és megfélemlíteni nem lehet egy gyors halálos átokkal, ahhoz teljesen más kell, míg tiszta munkát se lehet végezni torkok feltépésével. Komoly mélységei vannak a halálnak. *lehet, hogy Exortusos, de ő mondta, hogy vegyes jellemek járnak oda. Ő ilyen, a halál és az ölés számára nem tabu, de hát egy fekete mágus képzőben bizony ez hátrány is lenne. Az már csak hab a tortán, hogy valami enyhén perverz hajlam vonja a test-test elleni megoldásokhoz.*
-Nem tesz semmit a dolog, csak nyugodtan. Én köszönöm a beszélgetést, elvégre én kezdtem. *udvariaskodik még egy sort, és int, majd ő is befejezi az evést, hogy megtérjen pihenni. Most picit megszegi a szabályát és járatja az agyát, mert helyre kell tenni egy-két darabot a kirakósban, amit olykor csak önmagának nevez. Újabb részt kapott vissza.*
Vissza az elejére Go down
Weisz Daniella
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Weisz Daniella


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló
Üzenet : Ne mutasd ha fáj,ne mutasd, ha vérzik, mert úgysem látják, úgysem érzik.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-04-05, 11:51 am

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Sikeresen beállt a napi ritmusom itt a Mysterio-ban, felkelek reggel, tanulok, olvasok, sétálok, elfoglalom magam, aztán lefekszem aludni. Nem igazán kell másokhoz alkalmazkodnom, barátaim nincsenek, ismerőseim se nagyon, de nem sírom át emiatt az éjszakákat. Már csak azért sem, mert nem tudok sírni, de ez egy másik dolog. Most épp a nagyterem felé tartok, hogy reggelizzek. Talán kicsit késő van már, tekintve, hogy lassan 11 óra, de ma tovább aludtam, mint szoktam, és mostanra készültem el. Evés után nem tudom még, mit fogok csinálni, majd amihez éppen kedvem lesz. Öltözetem ezen a napon fehér V kivágású felső, rajta I ♥ Budapest felirattal, fölötte mell alá érő farmermellény, lejjebb csőszárú sötétkék farmernadrág, lábamon pedig vajszínű tornacipő van. Nyakamban ott lóg az elmaradhatatlan ezüst nyaklánc, benne szüleim fényképével. Barna szemeim ki vannak emelve, nem túlzóan, egyszerűen és szépen, szőke hajam pedig makacs hullámokban lóg hátamra és vállamra. A pálcám is nálam van a nadrágövemen található pálcatartóban, így vonulok be a nagyterembe, és ülök le az asztalhoz, ahol elveszek egy tálat, töltök bele müzlit, majd felöntöm tejjel, és nekilátok csendben enni, az étkező csendjét csak a kanalam tányérhoz ütődő hangja töri meg néha.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-04-07, 9:48 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Talán sokan nem tudják, de nagyon szeretek enni, az evés nem csak létszükséglet számomra, hanem élvezet, sőt, művészet is, ha az ízek világát, a főzés tudományát és az ételek esztétikáját nézzük. Otthon mindig rengeteg étel volt, s szerencsére a szörnyű következmények miatt sem kell aggódnom, az étkező itt akár jobb színvonalú is. Sokat járok ide, szeretem szemmel tartani az embereket és társaságban étkezni, ezért most is reggelizni indulok, kivételesen jó kedvvel. Lazán lépkedek le a lépcsőn, még fütyürészek is, ahogyan a falak között haladok, szemlélve az utamat keresztező eseményeket, személyeket, majd pedig ahogyan a terembe érek, rögtön házam asztalához indulok. Ekkor szúrja ki szememet egy felirat, amit értek, de még ismerek is, mert orosz létemre természetesen hallottam már Budapestről, így érdeklődve indulok meg az ismeretlen felé. Fel sem mérem, mostanában valahogyan nem igazán köt már le más, ráadásul szőke, ami nagyon nem az én esetem. Amennyiben engem pillant meg, úgy a szokásos szolid, de elegáns és drága öltözetemet láthatja: alul fekete bőrcipő, melyhez nadrág tartozik, mit övem tart rajtam, amin pálcám lóg, felül pedig fehér ingem található, nyakkendőm, mely most rendesen van megkötve, de az ingem ujjai könyékig tűrve. Kiegészítő most csak az órám és a családi pecsétgyűrűm balomon, illetve jobbomon karkötőm, a teleportgyűrű nincs nálam. Fekete tincseim némileg kócosak hátul és fejem tetején, de nem túlzottan, még talán jól is áll, persze nem vagyok ápolatlan, egyedül államon található egy kis borosta direkt, hogy így foglalja keretbe fehér bőrömet, melyben mint ékkő csillog kék szemem.*
- Priviet! Csatlakozhatom elvtars? *teszem fel a kérdést, direkt utalva, hiszen tanultam történelmet, s talán ez a másikat nem érinti majd jól, én a kérdésre a választ meg sem várva ülök le mellé, egyelőre nem nézve rá, hanem egy tányért véve szedek rá orosz palacsintát és öntöm nyakon egy kis áfonyalekvárral. Kíváncsi vagyok mit reagál, vagy milyen személyiség, még nem láttam itt.*
Vissza az elejére Go down
Weisz Daniella
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Weisz Daniella


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló
Üzenet : Ne mutasd ha fáj,ne mutasd, ha vérzik, mert úgysem látják, úgysem érzik.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-04-09, 7:58 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Szokás szerint egyedül tartók a nagyterem felé, hogy ott reggelizzem, így indítva ezt a mai napot. Nem szoktam sokat enni, most is csak müzlit szórok a tányéromba, és tejjel felöntve azt kanalazgatom. Közben gondolkodok mindenfélén, eszembe jutnak a szüleim is, kiknek emlékére öntudatlanul is megszorítom picit a nyakamban lógó szív alakú medált. Hiányoznak, és még mindig nem tettem le arról, hogy megbosszulom a megölésüket. A gondolatmenetemből egy fiú hang szakít ki, ki elég érdekes módját választotta a megszólításnak, amit magyarságtudatom nem tud szó nélkül hagyni.*
- Elvtárs? Azt hiszem kissé eltévedtél, ami a kort, az évszámot jelenti... *fordulok a srác felé totál közömbös arccal, ami mindig ilyen kb, érzelem nem igazán látható rajta soha. Nem vár a válaszomra, hogy csatlakozhat-e, szimplán leül. Hát nem egy szívbajos gyerek az tuti. Arra már rájöttem, hogy orosz, nem volt nehéz, és lehet azt várta volna, hogy felcsattanok és átkozódni kezdek az "elvtárs" megszólításra, de felesleges energiapazarlásnak gondolom azt, hogy egy ilyenen fennakadjak.*
- Weisz Daniella. *mutatkozom be, hisz szüleim udvariasságra, és barátságosságra neveltek. Igaz, hogy a bizalmamba nehéz beférkőzni, de ez nem azt jelenti, hogy ne alakíthatnék ki normális emberi kapcsolatokat.*
- Egyébként jó étvágyat. Cruos vagy, jól sejtem? *kezdek valamiféle társalgást vele, ha már így egymás mellett reggelizünk.*

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-04-16, 9:20 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Ahogyan látom ma, nem leszek egyedül, de ez nem zavar feltétlenül, mert szociális hangulatomban vagyok, az evés nyugtat, társaságot ott mindig jó, az oroszok így szokták, s amint a lányt figyelem, fel is tűnik valami, ami az érdeklődésemet is kelti fel. Nyugodtan teszem le magam hát mellé, miután hozzá is szólok, természetesen aprón provokatívan, s mint látom, veszi a lapot, csak nem úgy, ahogyan én szeretném. Semmi gond, őszintén szólva nem hat ez most meg, egyelőre az étellel vagyok elfoglalva.*
- Ugyan, az ember mindig maga hatarozza meg, hogy eppen mi volt, van vagy lesz. *villantok feléje egy mosolyt, mert én az embert a világ közepének tartom. Rögtön elő is készítem étkemet, majd néhány vágással szelem magamnak a palacsintát és tömöm a számba, jó nagyokat rágva. Közben rá sem hederítek a másikra, s csak akkor válaszolok - jó pár másodperccel később -, mikor már nincs semmi a számban.*
- Minya zavut, Aristarkh Yermolaevics Zhukov... tanulnak meg oroszt a hazatokban? *vigyorodom el gonoszul, mert tudom, hogy kötelező volt nekik, és nem is hat meg a história, jogos foglalásnak tartottam. Én ilyen vagyok, orosz vagyok. A további szavaira egyszerűen biccentek egyet magam elé, majd mikor a kérdés érkezik, narancslevemet prüszkölve vissza kacagok fel. Ahj... na nem baj, már nagyjából sejtem, milyen emberrel van dolgom. Hasonló sok itteni diákhoz.*
- Mivel ez a Cruoris haz asztala, termeszetesen az vagyok. Mas ne üljön ide, ha nem eppen a haz tagjaval eszik. *jelentem ki ezt határozottan, mert úgy vélem, nem véletlen ez az ülésrend, ha bárki bárhova ülhetne, nem lennének házakra bontva az asztalok, de mivel így vannak, ez is egy íratlan szabály, az olyanokat pedig kedvelem. Megtartom vagy megtartatom, vagy éppen egyik sem...*
- Miert ülsz itt egyedül? Nincsenek barataid? *pillantok rá, s tudom, hogy ismeretlen az arca, tehát nem rég érkezhetett, én azért szoktam figyelni, legalább arcra mindenkit ismerek a házamból, és nagyjából mindenkit más házból. Fogalmam sincs, hogy mire vezet a beszélgetés, de most némi fecsegés jól fog esni. Közben végigszalad rajta a szemem, de inkább mint embert mérem fel, személyt, sem mint nőt.*
Vissza az elejére Go down
Weisz Daniella
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Weisz Daniella


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló
Üzenet : Ne mutasd ha fáj,ne mutasd, ha vérzik, mert úgysem látják, úgysem érzik.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-04-23, 8:57 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Mégse töltöm el teljesen egyedül az evésidőt, mert megszólítanak, bár nem épp úgy, mint amire normális esetben számítana az ember. Nem háborodok fel látványosan az "elvtárs" megnevezésre, de azért megemlítem, hogy azok az idők elmúltak, a rendszerváltáson már túlvagyunk.*
- Oké, akkor én meghatározom, hogy senkinek az elvtársa nem voltam, vagyok, vagy leszek. *jelentem ki határozottan, és ezzel ezt a témát én le is zárnám. A bemutatkozás is megtörténik, meg se lep, hogy a másik oroszul mutatkozik be.*
- Nem. Aki oroszul akar tanulni, nyelvtanárhoz megy, az iskolákban már nem kötelező. *mondom, és kicsit azért irritálónak tartom ezt a felsőbbrendűséget, amit Aristarkh érzékeltet. Egyik szemöldökömet felvonva tekintek oldalra a fiúra, mikor az kiprüszköli a narancslét.*
- Ühüm, értem. *bólogatok a válaszára. Nem tudom még, szimpatikus-e, vagy nem számomra a fiú, mindenesetre nem igazán kedvelem az ilyenfajta kisugárzást, első benyomást, de majd kiderül. Arcomról úgysem fogja tudni ezt leolvasni, az érzelmeimet mindig megtartom magamnak.*
- Még nincsenek. De nem is barátkozni jöttem elsősorban. *válaszolom. Aki régebb óta ismer, annak furcsa lehet, hogy így válaszolok, de az életvidám Daniella már a múlté.*
- Egyébként ha nem lennék, te is egyedül lennél, tán neked sincsenek barátaid? *dobom vissza a kérdést, miközben kanalazom tovább a müzlimet. Mivel megszomjazok, ezért a narancsléért nyúlok, mit szépen el is kezdek tölteni a poharamba, ám mikor tenném vissza onnan, ahonnan elvettem, kezemmel meglököm a teli poharat, mi felborul, a pohár összetörik, és minden csupa ragacs lesz, de a nagy része bizony pont a fiú felé loccsan, kinek ha nem szupergyorsak a reflexei, bizony narancsleves lehet.*
- Hoppá... bocsánat... *mondom, és gyorsan elkezdem törölgetni az édes innivalót.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-04-28, 9:55 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Fogalmam sincs, hogy milyen jellem lehet egy-egy új diák, de én szeretem tesztelni őket, ezért ülök most le az ismeretlen mellé, hogy ne maradjon tovább ismeretlen, s már hozzá is szólok, mert nekem általában nyomós belépőim vannak, ez pedig most sincsen másképpen. Mint érzékelem, elég érdekes teremtés, talán tüzes is némileg, határozott, szűkös szavú és kemény. Nem rossz.*
- Áh, akkor te nem vagy elvtars, nagyszerü. Szeretem az ilyen hatarozottsagot. *villantok egy pimasz mosolyt, ezek után pedig a reggelimmel kezdek el foglalkozni, hiszen ért vagy itt elsődlegesen, nem azért, hogy ismerkedjek, az csak a második a sorban. Válaszára egyszerűen hümmögök, mint akit már nem is érdekel a felelet, egyszerűen csak a kérdést mondta el, pontosan azért, hogy elmondhassa, mert ez jelent neki valamit, talán tetszik neki, hogy bosszanthatja a másikat... most is ez történik. Ő pedig hasonló flegmasággal válaszol... tetszik.*
- Pedig itt egyedül semmire nem mesz. A harom hazvetetö sincs egyedül, pedig hatalmas magusok. Sideris Demien kedvese, Lucius pedig Lilith tanarbacsija... Ha nekik kell egy masik ember, akkor neked is legalabb egy kell... bar nekik sem egy van. *magyarázom neki, mert eleinte én is ezt vallottam, sose volt sok barátom, de most valamilyen középutat határozva meg döntök úgy, hogy kell barát, csak nem sok... persze a kérdést rögtön vissza is kapom, mire vigyorba vállt arcom. Nahát, tudja hogyan kell szurkálni, ez jó!*
- Keves van. A kedvesem elsösorban, de mint latod, most nincs itt, a szobajaban sem volt... a masik pedig mar egyetemista, nem itt eszik. *felelek egyszerűen, így hárítva el, s mint hallja, van barátom, csak nem sok, de ennyi elég is. A következő pillanatban viszont olyan történik, amire nem számítok, így nyilván az egész rám fröccsen, védekezni sincs időm, és nem csak az felsőm, de a nadrágom is olyan lesz.*
- Nahat, te ilyen ügyesen bansz a kezeddel? Alig varom, hogy az oramon lassalak, akkor biztos a palcaval is hasonloan ügyes vagy... *reagálom le, talán sértegetve is egy kicsit a másikat, majd ragadok egy szalvétát, és azzal itatom fel a narancslevet magamról, közben pedig tekintetem villan a másik arcára.*
- Azert a kezed ne tevedjen rajtam olyan helyre, ahova nem kene... remelem te nem igy szoktal pasizni. *gúnyolódom tovább, most pedig gonoszul el is kacagom magamat. Szőke, ahj... ezt is bevethettem volna, bár nem az esetem, szóval egyáltalán nem kötne le, mint nő, meg sem nézem, már a hajszíne is elég nekem. Arra meg kíváncsi leszek, az én piszkálódásomra mi a felelete.*
Vissza az elejére Go down
Weisz Daniella
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Weisz Daniella


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló
Üzenet : Ne mutasd ha fáj,ne mutasd, ha vérzik, mert úgysem látják, úgysem érzik.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-05-08, 6:09 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Igen, az érdekes elég jó kifejezés rám. Csendes vagyok, szűkszavú, ám határozott, néha kicsit ügyetlen, szóval összetett személyiség vagyok. Az elvtárs-nem elvtárs témát megbeszéltük, így most mindketten kicsit az evéssel foglalkozunk, de aztán felkerül témának a barátkozás téma.*
- Ezzel tisztában vagyok. Nem véletlenül mondtam, hogy még nincsenek. Nemrég érkeztem. *mondom, és a hangsúlyt megnyomom a "még" szónál. A kis információkat a magiszterekről elraktározom szürkeállományomban, mert ez újdonság számomra. Visszakapja a barátos kérdést, és nem kerüli el a figyelmemet az arcán megjelenő vigyor, azonban nem nagyon tudom mire vélni, így nem foglalkozom vele.*
- Értem. *nem fogok faggatózni se a párjáról, se az egyetemista barátjáról, rövidre zárta a témát, gondolom ő se akart nagyon erről beszélni. A következőkben ügyetlenségem megmutatkozik, mert kiborítom a narancslevemet, aminek nagy része Aristarkh-ra fröccsen.*
- Csak nehogy meglepetés érjen. *vágok vissza sértegetésére mintegy félvállról. Nem üt szíven amit mond, tisztában vagyok a képességeimmel, gondolhat butuska, bénácska szőke libának, majd bebizonyítom, hogy hiábavaló a szőkékkel szembeni sztereotípia. Törölgetni kezdem a kiborult narancslevet, de inkább az asztalon és a széken, semmint a másikon, és kijelentésére felé fordítom a fejem, arcomon pedig "ezt ugye nem gondoltad komolyan" kifejezés ül egy pillanatig.*
- Ne reménykedj. *mondom egy cinikus rövid mosolyt villantva a másik felé.*
- Amúgy mit tanítasz? *ugrok vissza kicsit a témák között, mert említette, hogy ha majd az óráján leszek, blablabla. Akkor ez épp nem ragadta meg a figyelmemet, de most kicsivel később érdekelni kezd.*

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-05-11, 10:04 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Nem írom őt le természetesen azonnal, az már nem szokásom, a párom a leginkább jó példa rá, hogy ez nem előnyös, hiszen akár egy sárvérű is okozhat meglepetéseket. Manapság mindenkit inkább a teljesítménye alapján ítélek meg, ahhoz pedig idő kell, persze ez nem jelenti azt, hogy közben nem vonok le következtetéseket róla, vagy nincs előre előítéletem a másikkal szemben. Szokott lenni, ha pedig ügyes, akkor el fog tűnni.*
- Ah, akkor meg sokat nem lattal. *biccentek, mert így már érthető a helyzet, én se láttam még itt, tehát bizonyosan új, azért nekem szokásom figyelni a diákokat, feltűnik, ha valakit nem ismerek, főleg akkor, ha saját házam diákja, mert a mi összetételünket emberek szempontjából nyilván jobban ismerem. Persze az ő dolga, hogy mikor fog barátokat szerezni, vagy kapcsolódni a véráramba, de jobb előbb mint utóbb. Az is egyértelmű számomra, hogy nem túl beszédes, talán nem akarja a társaságomat - nem érdekel - vagy pedig nem akar alkalmatlankodni a kérdésekkel, bár akkor ezt közölném vele. Mivel tehát nem igazán reagál érdemben, ezért én se szólalok meg igen sokáig, a visszavágására is csak pimaszul mosolyogva rázom a fejemet, de ezek után sikerül a narancslevet öntenie rám, és nem állhatom meg, hogy ne gonoszkodjak.*
- Ugyan, nem kell magyarazkodni, zarjuk a temat mielött megkinosabb helyzetbe kerülsz. *nevetgélek, bár ez szerintem csak nekem humoros, főleg hogy a másikon kacagok, és ez számomra így van rendjén. A kérdése viszont meglepő, nem gondolnám, hogy érdeklődő, de ezek szerint nem beszél sokat, ha pedig teszi, szeretné azt hasznosan tenni. Jó kérdés, főleg, hogy szeretek róla beszélni.*
- Arnymagiat tanitok. Elsöben a legjobb tantargy, nagyon sokaig ütökepes, sok helyzetben hasznalhato, gyors, egyszerü es erös varazslatokbol all. Nem veletlen a hazunk targya. Ajanlom, hogy gyere orakra, nem fogod megbanni, es sokat segit az itteni eletben is az arnymagia. *fejtem ki hosszabban a kérdésre válaszom, némileg reklámozva magamat, de ha már itt tartunk, akkor nyilván akkor is tud valamelyest az iskoláról, ha még új, ezért bátorkodom feltételezni részéről némi tudást.*
- Teged milyen targyak erdekelnek? Gondolom, tudsz mar varazsolni alapvetö szinten... *jegyzem meg, azzal a titkolt szándékkal, hogy a válaszból arra is fény derüljön, vajon képzett mágus-e, mert ha igen, nagy az esély rá, hogy aranyvérű, ha pedig nem az, akkor pont az ellenkezője lehetséges. Nem fogok ez alapján rögtön ítélni, de nekem ezt is muszáj tudnom, mert nem lenne alaptalan amit gondolok.*
Vissza az elejére Go down
Weisz Daniella
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Weisz Daniella


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló
Üzenet : Ne mutasd ha fáj,ne mutasd, ha vérzik, mert úgysem látják, úgysem érzik.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-05-16, 11:33 am

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Fény derül arra, hogy még csak nem régen érkeztem, így nagyon barátokat találni se volt időm, és bár nem feltétlen ez a célom itt a Mysterioban, de ahogy Aristarkh is rávilágított, meg amivel én is tisztában voltam, nem lehetek nagy mágus szövetésgesek, barátok nélkül. Leöntöm véletlenül narancslével, és ki is nevet, amiért már nem is sajnálom, hogy a ragacsos ital ráborult. Hagyom, had mosolyogjon, egyszer majd az arcára fagy a mosoly. Nem szólok semmit erre, inkább arról kezdek érdeklődni, hogy mit is tanít. Tudtam, hogy vannak itt tanársegédek, nem mindent a magiszterek tanítanak, és most, hogy így belegondolok, a fiút el is tudom képzelni, hogy alsóbbéveseket tanít.*
- Áá értem. Igyekszem majd elmenni az órákra. *mondom, majd hallgatom, mit is kérdez tőlem.*
- Igen, tudok, a szüleim tanítottak varázsolni. Ami az elsős tárgyak közül érdekel, az az Árnymágia és a Spirituális ismeretek, de a Toxikológia is szimpatikus. Minden olyan tantárgy érdekel, amit ha majd Aurorvadász leszek, hasznosítani tudok. *válaszolom határozottan, és ezzel Aristarkh azt is megtudhatta, hogy mi a célom a Mysterio-val. *
- Felsőbb éven melyek a legjobb tantárgyak? *kérdezem, mert bár nem tudom, másodikos vagy harmadikos, de idősebb mint én, ezért érdeklődöm. A tantárgyak nevét hallottam már, de talán Aristarkh kicsit tud informálni ezekkel kapcsolatban. Az evést egyébként én befejeztem, de még nem megyek el, mert kíváncsi vagyok a fiú válaszára.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-05-19, 9:28 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Nem beszél túl sokat, nem is mutat sokat, ennek ellenére ahogyan haladunk, talán sikerül törnöm a jégen, vagy olvasztanom némileg, így pedig többet tudhatok meg róla, amit lassan, apránként árul el, engem ez viszont nem zavar. Ha így neki jobban esik, hát szíve joga, engem ez nem akadályoz, talán így emészthetőbb is a legtöbb ember.*
- A toxit nem szerettem... sok mocsok, nöknek valo füzögetés, aprolekos, sokaig tart. Nem olyan, mint az arnymagia: nem hasznalhato sokoldaluan, mint ott egy-egy varazslat, nem gyors es erös. Komolyan, kinek volna ideje fözögetni a harc elött? Az is megeshet, hogy szetrobbantom az üveget a kezeben, akkor pedig nezhet az ellenfel... *morgolódom, mert az a tárgy, amire nem csak azt mondtam elsőben, hogy felesleges, és nem csak semlegesként tekintettem rá, hanem egyenesen utáltam. Tényleg, abszolúte hasztalannak ítélem, bár egy igazi Cruos talán úgy is tekint rá. Ezen a véleményemen semmi nem tud választani, akkor is ez volna, ha maga Sideris, vagy Lucius tanítaná, itt nem ezen múlik a dolog, hanem a lényegen, és erről már anno se tehetett Alinox.*
- Ah, szoval a rengeteg szak közül, te pont ezt valasztottad? Nem lehet, hogy anyuci-apuci talalta ezt ki? *vonom fel a szemöldökömet, talán egész bunkón is érdeklődve, de itt nyilván az a kérdés, hogy miképpen is találta ezt ki, illetve ha érzi a mondadómban, akkor tudhatja, hogy alapvetően sem gondolom úgy, hogy ilyen gyorsan kéne döntenie. Rengeteg választási lehetősége van, és ő ezt akarja rögtön. Na persze, engem nem érdekel mit kezd az életével, de attól még értenem, vagy egyetértenem vele nem kell.*
- Majdnem mind az. Igazabol felsöbb evekben mar inkabb gyakorlati targyak vannak. Apropo... hogy birnad a gyakorlati orakat? Megijednel par ellenfeltöl? *kérdezek rá, ha már így logikus a gondolatmenetből. Az az oka, hogy szeretném, ha élvezné az órát, amennyiben esetleg jönne, és nem az, hogy ott lelje a halálát, tehát azért alapvető információkat kell gyűjtenem a diákoktól. Szeretnék jó tanársegéd lenni.*
Vissza az elejére Go down
Weisz Daniella
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Weisz Daniella


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló
Üzenet : Ne mutasd ha fáj,ne mutasd, ha vérzik, mert úgysem látják, úgysem érzik.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-05-25, 3:25 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Szép lassan a beszélgetés témája a tantárgyak felé kanyarodik.*
- Van benne valami, szerintem is az árnymágia hasznosabb tantárgy, mint a toxikológia, de ki tudja, mire lesz szükség a jövőben... *mondom, miután meghallgatom a véleményét a méregkészítés tudományáról. Elmondom, hogy aurorvadásznak készülök, és a hangnem, amiben visszakérdez, felháborító, de külsőleg ez nem látszik rajtam, a hangom éléből jöhet rá arra, hogy elevenembe talált ezzel a mondatával.*
- Nem. Én akarom. És ne merj rossz szót szólni a szüleimről! *jelentem ki határozottan. Lehet, hogy ő idősebb és tapasztaltabb varázsló, mint én, de ha ócsárolja a szüleimet, vagy bármi olyat mond róluk, megpróbálnék kárt tenni benne, annyi szent. Tudom, hogy több választási lehetőség van, de szüleim emlékére való tekintettel elköteleztem magam e mellett a szak mellett, nem kérdés, hogy amikor eljutok odáig, ezt fogom választani. A továbbiakban kicsit érdeklődök arról, hogy felsőbb éven milyenek a tantárgyak.*
- Remekül, sokkal több értelmét és hasznát látom a gyakorlati oktatásnak, mint az elméletinek. Megijedni pár ellenféltől? Nem jelentkeztem volna feketemágus képzőbe, ha megijednék az ellenfelektől. *mondom, és meg vagyok győződve arról, hogy az nem való ebbe az iskolába, aki hanyatt homlok menekül, ha rátámadnak. Lehet hogy egy törékeny szőke kislánynak tűnök, de kemény fából faragtak, még ha ezt nem is tudják sokan.*
- Ha megbocsátasz, én most megyek, gondolom még összefutunk, ha más nem, órán. Örültem, Aristarkh. *köszönök el a fiútól, majd felállok, és kisétálok a nagyteremből. Hogy hova? Azt még nem tudom, lehet teszek egy sétát a szigeten.*

//köszönöm a játékot Smile tetszett abból a szempontból is, hogy a jáccinak köszönhetően jobban összeállt a fejemben Daniella jelleme Smile majd még játsszunk Smile //

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-05-26, 5:46 pm

//NRT: Daniella és Tarkh 2013.04.05.//

*Furcsa számomra ez a lány, de úgy érzem, minél többet beszél, annál inkább szimpatikusabb valamilyen szempontból. Zárkózott, kemény, viszont pont ez tetszik benne. Nem válaszolok már a gondolataira, egyszerűen bólogatok, mert igaza van, ha ilyen aprólékosan készül, akkor az ő jelleme ez, én ennél lazább vagyok, és a nagyon távoli jövőbe nem gondolok, mert a végén ott lyukadok ki, hogy minden kell. Az eddigi tulajdonságaihoz hamarosan kapok egy másikat is, a hirtelen haragot, ami akkor mutatkozik meg, amikor a szüleiről beszélek, nem sértőt, csupán sértőn. Bizonyára ez érzékeny pont, s most csak azért nem leckéztetem meg, ahogy amúgy tenném amiért ugrál, mert sejtem, hogy mi lehet a probléma, és a szülő kérdést én tudom átérezni inkább.*
- Jo-jo... nem kell igy nekem ugrani. *emelem fel védekezően a két kezemet, s ezzel remélhetőleg át is lendülünk a kínos témán. Következő jegyzet: olyan kemény értékrenddel rendelkezik, mint én, legalábbis hasonlóan. Valóban, a számból veszi ki a szót, amikor azt mondja, ecseteli, hogy ki való ide, ezért lenyűgözötten bólogatok.*
- En sem mondhattam volna szebben, de akkor varlak az oramon. *vigyorodom el, s valóban, kíváncsi vagyok mit tudhat éles helyzetben, milyen a logikája, mennyi esze van, hogyan viselkedik harci szituációban. Mondhatnám úgy is, kíváncsi vagyok, igazi bevetésen van-e ekkora szája. Mivel pedig az én házam diákja, ajánlatos, hogy legyen. Ha ő már ott van, akkor tudom, hogy legalább akkor őt küldhetem a nehezebb útra, ami majd tesztelgeti kicsit a lányt.*
- Rendben, remelem talalkozunk, föleg az oran. *kacsintok rá, hiszen olyan kevesen járnak az órákra, pedig én mindig érdekes bemutatót tervezek és helyszíneket, bár az igaz, hogy gyakran életveszélyes próbákat adnék nekik... talán ő majd nem fog félni ettől. Amíg ő tehát távozik, még egy-két gyümölcsöt szedek az asztalról, hogy azt kezdjem el majszolni.*


//Én is köszöntem a játékot, és akkor örülök, ha sikerült ehhez valamennyire hozzájárulnom. Smile//
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 27 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-06-15, 3:31 pm

//NRT: Mia és Daemon – 2013.06.15.//


*Valami rohadt hosszú volt a tegnap este. Nem hittem volna, hogy így fejre fogok állni, de csak megtörtént, most pedig igyekszem kijózanodni. Talán ennek köszönhető, hogy majdnem átaludtam a fél napot és körülbelül egy óra tájt keltem fel. Fürdés, öltözés és egy kis séta, egyenesen a kastélyba. A friss levegő olykor jót tesz, ki tudja szellőztetni az ember a fejét, ez pedig most nekem is kell, bár sajnálatos módon még mindig dübörög odabent valami. Amúgy ha valaki rám néz, akkor a szokásos külsőt láthatja, tehát felemás haj, rövid ujjú, fekete felső, hosszú, fekete nadrág, melynek aljai bakancsomba vannak tűrve. A derekamnál megtalálható a jól ismert szegecselt öv, illetve a láncok, jobb kezemen pedig az ismert tetoválás. Ékszer nincs nálam, tárgyból is csak a pálcám, az most tökéletesen elég lesz. Ahogy végül átérünk a révésszel, már be is térek az aulába, ott pedig célirányosan haladok tovább az étkező felé. Nem mondom azt, hogy éppen halkan, de csak kinyitom azt a fránya ajtót és körbe se nézve odabent máris az Inflatus ház asztalához sétálok, hogy egy tányér felkapása után mindenféle jó kajával megpakolhassam azt. Sült húsok, köretek és savanyúságok, ez lesz a mai ebédem, buborékos ásványvízzel. Tudomást se veszek senki másról, akik itt lehetnek, csak lustán ledobom magam egy üres székre és már enni is kezdek. Nincs kedvem senki nyavalygását se hallgatni. Bár ehetnék egymagamban vagy az étteremben, de mivel bírom ezt a helyet és az itteni ételeket, így nem volt kedvem máshová átmenni.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-06-15, 3:57 pm

//NRT - Mia és Daemon - 2013.06.15.//

* Már lassan három hét is eltelt azóta, hogy a vámpír karjai közé kerültem, s amint erőm engedte, természetesen még azelőtt eltüntettem az általa okozott sérüléseket vékony nyakamról. Nem tudhatja meg senki, hogy mi történt velem, sem Freya, sem pedig Slash.. akivel egyébként fogalmam sincs, hányadán állunk. Továbbra sem érzek semmi pluszt, főleg attól nem többet, mint amit Nikolai mérge váltott ki belőlem: igen, valahogy úgy képzelem el azt, amit érezni akarok egy kapcsolatban. De semmi, még csak halovány előérzete sincsen ennek, de most már az orosz irányába sem, mivel ennyi idő alatt ki is ürült szervezetemből a mérge, az óta pedig nem is nagyon találkoztunk, tehát fizikailag is rendbe jöttem, a vérem szépen lassan újra termelődik, tehát nem lesz itt gond, erős lány vagyok én, és mivel ugyanúgy szükségem van a helyes táplálkozásra, mint másoknak, most éppen a nagyterembe tartok. Csodásan főznek itt, és ráadásul ingyen is van, ami még nekem is szempont, hiába tehetném meg, hogy máshol egyek, s mihelyst leérek, automatikusan vonszolom magam az Inflások asztalához, ahol ki is szúrok egy ismerős arcot.. nagyjából ugyanígy nézett ki akkor is, mint mikor először találkoztunk. *
- Szia Daemon! * jelzem felé, hogy sikerült észre vennem őt, de még mielőtt leülhetnék, egy tányért kerítve valahonnan töltöm fel azt némi sült krumplival, ami mellé egy kis saláta kerül, na meg pár szelet rántott hús, reményeim szerint csirke, s csak ezután foglalok helyet vele szemben, ha szabad, ha nem, feketével körbe cicomázott zöld szemeim pedig mosolygós csillogással bámulnak arcába, míg egy poharat is megtöltök vízzel. *
- Nem nézel ki túl jól.. csak nem megint másnap? Amúgy jó étvágyat! * nem, nem akarok bunkó lenni, de úgy veszi szavaimat, ahogy akarja, én inkább örülök annak, hogy itt találom, azért sem térek ki ilyen apróságokra, minek van most itt. Amúgy is, olyan furán zárult a találkozásunk, ami miatt már éppen ideje volt ismét összefutnunk. S hogy mit láthat magával szemben ücsörögni, ha rám néz? Szőke, hosszú tincseim kiengedve omlanak végig hátamon, néhány belőlük előre bukik, melleimet takarva, amiket egyébként egy vékony pántos, fekete felső is takar természetesen, kerek, de mégis valamit mutatós nyaki résszel. Lábaimat csak egy rövid, világosabb farmernadrág fedi, ami úgy combközépig ér, apró tappancsaimat egy fekete tornacipőbe bújtattam. Na de enni is kéne, szóval bele is kezdek, remélhetőleg nem leszek elhajtva, vagy ilyesmi, s sikerül nyugiban elköltenünk ezt a finom ebédet. *
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 27 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-06-18, 8:23 am

//NRT: Mia és Daemon – 2013.06.15.//


*Az ember fia azt hinné, hogy legalább kajálás közben nyugta lesz, de ez most se történik meg. Nem tudom felfogni, hogy mit akarnak mostanság tőlem a csajok. Egy ideig le se sz*rtak, de mostanság folyamatosan rajtam lógnak és az én társaságomat keresik. Ahogy meghallom nevem említését, úgy emelem fel lassan rideg tekintetem az ételem fölül, majd nézek is a szőkeség szemeibe.*
- Hali. *morgom oda, jelezve felé, hogy rohadtul nincs kedvem a társasághoz és bár múltkor érdekes kis meglepetés ért Miával kapcsolatban, az már régen volt. Most nincs jó kedvem, nem vagyok barátkozós hangulatomban sem, szóval bizonyára most nem azt a kedvesebbik Daemont fogja kapni, akit a múltkor. Mekkora mákja volt, talán most majd ő is észre fogja venni. Az ételeire rá se nézek, úgy fordítom vissza tekintetem a saját tányérom felé és folytatom a falatozgatást úgy, ahogy eddig is tettem, próbálva kizárni a másikat, de sajnálatos módon ahogy ő is leteszi hátsóját, méghozzá pontosan velem szembe, már meg is szólít.*
- Közöd hozzá? *most már fel se nézek, így kérdezek vissza, mert szerintem tényleg rohadtul semmi köze nincsen ahhoz, hogy miként nézek ki vagy hogy mi történt velem. Egyen ő nyugodtan, kívánjon csak azt, amit szeretne, de viszonzást nem fog kapni érte. Végig se tekintek rajta, most tényleg nem érdekel, fáj a fejem, nyűgös is vagyok és még mindig nem vágyom társaságra, így egy idő után végül egy nagyobb sóhajjal teszem le a késem és a villám, majd nézek bele zöld szemeibe.*
- Mondd csak Mia, te soha nem veszed észre magad? Nem vagyok kíváncsi rád, szóval igazán lekophatnál és ehetnél mondjuk néhány méterrel arrébb… *intek is fejemmel balra, most csak azért, hogy valamelyik irányt kiválasszam neki, majd kezemmel is jelzem, hogy mehetne. * - Sipirc. *és végül ismét evőeszközeimhez nyúlok és reménykedek abban, hogy veszi a lapot. Szerintem most még Galinához se lenne kedvem, annyira morgós hangulatomban vagyok, így pedig egy idegennek végképp nincsen esélye.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-06-18, 10:44 am

//NRT - Mia és Daemon - 2013.06.15.//

* Őszintén megörülök annak, itt látom ezt a fura srácot a kajáldában, egyrészt mert az egyedül evés nálam majdnem fizikai fájdalmakat okoz, másrészt pedig amúgy is érdekesnek tartom őt, tehát akkor már miért is ne szólítanám meg? Bár köszönéséből már lerí, meg ahogy rám néz, kettőnk közül én vagyok az, akit jobban megörvendeztet ez a találkozás, de mindettől függetlenül ha összekaptam a finom ételeket egy tányérra, egy esélyt adva a dolognak, jókedvűen csüccsenek le vele szembe, egy kérdést és némi jó kívánságot is intézve felé, melyre már rám se néz, mintha nem érdemelnék ennyit se, és hangja is, no meg minden, úgy az egész srác túlságosan elutasító. *
- Igaz, tényleg nincs, de gondoltam beszélgethetnénk. Az általában jól esik az embereknek, ha érdeklődnek felőlük, minden hátsó szándék nélkül. * válaszolok összevont szemöldökeimmel, így nézve a durva vonásokra, de aztán már inkább hagyom is kicsit, hagy főljön a saját levében: tehát eleget téve néma kérésének egy darabig nem szólalok meg, így pusztítom a rántott husit, meg amit hozzá szedtem, ő pedig ezt a nyugodt csöndet töri meg, mire értetlenül támasztom villám hegyét a maradék húsra, zöld szemeim tekintetét kutatják nagyon is kérdőn, míg ő beszél, én pedig végzek a számban lévő falattal. *
- És te Daemon, te észre vetted már valaha is magadat? Mert gondolom nem én vagyok az első, akivel ilyen kedvesen viselkedsz, és ha nem tűnt volna fel, csendben ülök itt, és eszem. Még csak rád sem néztem! * szúrom rá a husit a villára végül, majd pakolom is számba, kissé sem rossz kedvűen attól, mert így viselkedik.. bár tény, hogy nem esik jól mindez, de múltkor ettől normálisabban viszonyult hozzám, ami azt jelenti, most is ott rejtőzik valahol mélyen benne rendesebbik énje. Ám ahogy ezt a sipirc szót hallom, úgy áll meg a falat számban, arcomon pedig ahelyett, hogy durcázás ülne ki, méreg és düh, mert ugye ez volna a normális, inkább egy mosolyféleség szépíti meg aranyos pofimat, majd fejem rázva kapom kezembe teli poharamat is. *
- Akkor most az a módi, hogy be kéne hódolnom és lelépnem innen? Mindent úgy tenni, ahogyan azt az uraságnak kedve tartja? * kúsznak fel szemöldökeim egy darabon, majd egy korty víz után folytatom is. * - Mert ha ez a forgatókönyv, felőlem akár átkozódhatsz is össze-vissza, kínozz, szemétkedj, de nem vagy se az anyám, sem pedig senkim, hogy megmondd, mit tegyek. És ha nekem itt van kedvem enni, akkor itt fogok! * tisztázom határozottan a tényeket, azért ennyire soknak ne képzelje már magát, mindattól függetlenül, hogy jóval idősebb nálam, és minden bizonnyal könnyű szerrel ki is nyírhatna.. nem érdekel, ugyanolyan ember vagyok, mint ő, ha meg annyira zavarja a társaságom, üljön arrébb ő maga. *
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 27 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime2013-07-13, 6:31 pm

//NRT: Mia és Daemon – 2013.06.15.//


*Nem tudom, hogy mi a francnak akar itt az ismerkedéssel próbálkozni ez a kis szöszke, de nálam ezzel nem sokat ér el és talán egyszer ő is fel fogja majd fogni mindezt. Lehet, hogy nem lesz könnyű menet, de teszek róla, hogy ne akarja az én társaságomat keresni. Bár próbál kedves lenni, engem ez nem hat meg, lepereg rólam, mint akár egy egyszerű kis vízcsepp és kerül le a földre, hogy eltiporjam, ha úgy tartja kedvem.*
- Rosszul gondoltad, Mia. És a nagy átlagba se kellene besorolnod. *ki szünetet tartok, majd a közelbe körbe is tekintek. * - Tudod, jobban járnál, hogyha máshoz mennél oda, nem pedig velem ülnél itt. Mások talán még örülnének is a csinos kis társaságodnak, ami engem hidegen hagy. *emelem fel villámat és úgy mutatok a lányra, így próbálva még jobban nyomatékot adni szavaimnak. De úgy néz ki, hogy marad és egy darabig még hajlandó is vagyok elviselni társaságát, de aztán valami ismét megváltozik, és durva szavak hagyjál el ajkamat, próbálva megbántani a lányt, de mintha leperegne róla. Igazán különös.*
- Igen, én észre szoktam venni magam és tudod, imádok is ilyen lenni. *jegyzem meg egy kisebb mosollyal, majd megvonom vállaimat is.* - Nem baj, idegesít, hogy itt vagy és mivel közvetlenül velem szembe ültél le, ezért el kellene viselnelek és én ezt nem szándékozom. *ez után hagyja el ajkam az a bizonyos „sipirc” szó, de a düh és megsértettség helyett egy mosoly lesz a jutalmam.*
~ Ezt meg mégis miért? ~ *nem értem, képtelen vagyok felfogni, hogy miért járt nekem most ez, ahogy a szavai is oly furcsák. Tényleg ennyire tökös lenne a kicsike? Eddig valahogy ez nem jött le.*
- Oh, szóval most be akarod bizonyítani nekem, hogy te milyen kemény kislány vagy mi? *lassan közelebb hajolok hozzá, át az asztal fölött és most jól láthatóan nézek végig rajta – legalábbis annyira, amennyit az asztal enged. * - Csak vigyázz, nehogy felbosszants és egyszer elkapjalak egy sötét helyen. *el tudnék szórakozni vele és ha így folytatja az idegesítésemet, akkor nem megkínozni fogom vagy szemétkedni vele, hanem valami teljesen mást. Amúgy is kellene már egy kis testiség, Galinát pedig többre tartom ennél – egyelőre -, szóval miért is ne? *
- Vagy ha abba is benne vagy mindenféle továbbgondolás nélkül, akkor maradhatsz a társaságomban és át is jöhetsz a szobámba. Na, ehhez mit szólsz? Vagy attól már félnél, kislány? *kérdezek is rá, úgy figyelgetve a másikat és nem igazán hat meg az, amiket az előbb mondott. Egyen akkor itt, de ennek meglesz a böjtje és jobb, hogyha ezzel tisztában van. Az én szavaim nem szoktak üres fenyegetőzések lenni… még az is lehet, hogy ő is élvezné és megadnám neki azt, amit még senki… egy igazán jó, kemény szexet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
27 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: