Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A Lélek terme

Go down 
+12
Conrad Dietrich
Lucius Rufinus
Serafina Damiana
Ashi Angel
Lisbeth May
Bruno Stora
Fekete Ambrus
Corina Watson
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Jasmine Miels
Mesélő
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2011-07-29, 6:09 pm

*Magamban mélázok, amikor megjelenik a tulok az eldugott szobában.*
~Emlegetett szamár hamar megjelenik.~ *Legszívesebben kicserélném ezt a szót az ökörre, de már így is sok miatyánkot kell mondanom az este miatta. Szó nélkül megrázom a fejem és a biztonság kedvéért összeszorítom az állkapcsomat, hogy nem tudjam magam elszólni, mert a végén még olyat tennék, amit nem kéne. Fölállok a zongorától és a kanapéhoz megyek a cuccomért, ahol ismét furcsaság történik. Ahelyett, hogy szépen csendben elsétálnék, ahogy illene, elé állok és megmondom neki a magamét.*
- Tudod, nem mindenkit nevelnek akkora tuloknak, mint téged. Egyesekbe szorul egy kis tiszteltet a másik iránt és ebbe az is bele tartozik, hogy nem dobáljuk szét minden hova a csatakos ruhaneműket. Nem elég, hogy edzés után bűzlesz, mint a görény, még a szagodat is otthagyod minden hol, ráadásul szem előtt, mint róka az ürülékét. Szeretném, ha ezt tisztességesen párbajban elrendeznénk, ahogy azt egy férfi tenné. Ha én nyerek, rendet raksz magad után és mellőzöd a belém kötést. *Egyre jobban hergelem magam. Nem jellemző rám az ilyenfajta kitörés, de most nagyon mérges vagyok. Igaz fizikai párbajban esélyem se lenne a fiú ellen, hiszen alig érek a mellkasáig apró 165 centiméteres termetemmel, de varázslásban talán túlteljesítek rajta, mert ő még csak néhány hete van itt én viszont évek óta így élek.*



//Lecseréltek egy hírességre. :/ Fagy//
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


A Lélek terme - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2011-07-29, 7:00 pm

//bocsi xD olvad//

*A konyha felé tartva egy résnyire nyitva hagyott ajtóra bukkanok, mint benézve Ambrust találom, az idegesítő szobatársamat. Kölcsönösen nem bírjuk egymást, aminek most hangot is adok ebben a fura szobában, a könyvespolcnál állva. Csak pislog, majd fejét rázva a kanapéhoz megy. Egy szót se szól.*
- Na mi van, a lelkiismereted nem engedné, hogy visszaszólj? Neked is van egy tücsköd, mint Pinokkiónak?* kérdezem gúnyosan nevetve. A kanapénál állva felém fordul, és megered a nyelve. Igazából jót nevetek rajta, egyrészt azon, amit mond, és magán a helyzeten is kacagok. Kb 30 centiméter van közöttünk.*
- Nocsak, a csivava ugat a dán dognak? Bátor vagy...* mondom, mire a párbaj lehetősége is a fülembe jut.*
- Szóval párbajozni akarsz? A feltételeidet nem ígérhetem meg, de ha te nyersz valamilyen csoda folytán, akkor megfontolom.* felelem, és legszívesebben letépném a törpének a fejét. A düh szintem megemelkedett az elmúlt percekben.*
- Gondolom nem verekedni akarsz, mert akkor igazából már el is dőlt a küzdelem. Rendes varázslópárbaj legyen?* kérdezem, miközben előhúzom a pálcámat. Hallottam már a varázslópárbajokról, és már vonzott, hogy kipróbáljam magam benne. A kis Ambrusbébi biztos azt hiszi, hogy lustálkodással töltöttem itt az időmet, nem tanulva semmit, de majd ki kell, hogy ábrándítsam.*
- Ha én nyerek, akkor befejezed ezt a rendmániát, és nem mész többet az agyamra. Te idegesítő kis gnóm...* mondom, és ha belegyezik a feltételekbe, akkor, már mondom is az első varázsigét.*
- Obstructo!* kiáltom, pálcámat a másik felé irányítva.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2011-07-29, 7:18 pm

*A könyves polc közelében nagy hamar dühbe gurulók, de mintha ez Brunóra is jellemző lenne. Minden esetre szópárbajba keveredünk, aminek az lett a vége, hogy kihívom varázslópárbajra is.*
- A feltételek elfogadva, erre ne is pazaroljunk több szót, de ezt nem itt rendezzük le, hanem a titkok erdejében, ahol sokkal kisebb az esélye annak, hogy megzavarnak és a távolság se három lépés lesz, de a szabályok ott is élnek. Nem használhatunk egymás ellen végzetes igét és árnygömböt sem. *Szerintem ezek a szabályok magukért beszélnek. *
- Akkor hát induljunk és addig is tartsuk meg a tisztes távolságot. *Remélhetőleg nincs több kikötés, mert akkor indulhatunk is és megkezdődhet a párbaj. Persze ott sem az lesz, hogy betesszük a lábunkat és támadás, hanem kellő séta felkészülés stb ahogy a szabályok elő írják. Ideje, hogy szedjen magára egy kis jó modort.*

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


A Lélek terme - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2011-07-29, 7:35 pm

*Egy számomra eddig ismeretlen szobában futok össze Mr. Középkorral, és szóváltásba is keveredünk. Eddig se kellett sok, hogy ideges legyek, de ahogy állok a könyvek előtt, mintha felerősödnének volna az indulataim. Kicsit viccesen nézetünk ki egy kívülálló számára, hisz legalább 30 centi van köztünk, ettől függetlenül nem szabad lebecsülni az ellenfelet.
Ambrus párbajra hív ki, amibe én bele is megyek, már csak a feltételeket és a téteket soroljuk fel. Bólintok szobatársam szavaira.*
- Korrekt feltételek.* csak ennyit mondok, és igazából én itt is párbajoznék, ha kell, de a jókisfiú nem akarja tönkre tenni a berendezést, ezért a Titkok erdejét javasolja, mire én csak megrándítom a vállam. Számomra tök mindegy, hol alázom meg.
Végül pálcámat már nem téve el elindulok az erdő felé. Én megyek elől, mert nem tűröm, hogy vezessenek, a másik valahol mögöttem kóvályog. A révész átvisz minket a szigetre, de a csónakban is a ladik két végén foglalunk helyet. Mikor átérünk, sétálni kezdünk az erdő felé.*

Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 7:55 pm

*A leányzó éppen az alagsori folyosón sétál Memphissel, amikor valamin érdekesen akadnak meg a sötétbarna szemek. Természetesen azonnal felkelti a lány kíváncsiságát, aki közelebb sétál, így felfedezi, hogy egy bejáratra lelt. Nem tudja minek az ajtaja ez és azt sem, hogy hova vezet, de azért belép. Mikor az ajtót hálóval fedett kezével kinyitja, egy nagyobb hétköznapi szoba rajzolódik le előtte. A szobában végig a fa és a vörös szín uralkodik kellemes meleg hangulatot keltve ezzel, amit a kandalló csak tovább erősít. Nincsen itt túl sok minden, alig pár bútor úgy, mint, könyvespolc, kanapé, asztalok és egy zongora. Mempisnek is felkelti az érdeklődését a hely, aki a szokott nyugalmát megőrizve felszáll gazdája kezéről, majd a kanapé támlájára röppen. Belinda is a maga szolid módján közelíti meg a szekrényt, ahonnan le is vesz egy könyvet, majd a kanapéra csüccsen.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


A Lélek terme - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 8:05 pm

*Kissé kilométer hiányom lehet, hiszen a délután nagy részét kint töltöttem a szigeten, sétáltam, kocogtam, de visszatérve az iskolába se megyek be egyből a szobámba, hanem teszek egy kört. Don is velem van, a pápaszemes medve nem sokkal mögöttem cammog a Mysterio folyosóján, most épp az alagsorban. Nincs semmi konkrét célom, csak sétálgatok jobbra balra tekintgetve, mikor észreveszem, hogy az egyik helyiség ajtaja nyitva van. Bekukkantok, és egy lányt veszek észre, amint a kanapén olvasgat. Bár nem vagyok az a tipikus szociális hajlam, de azért most megszólalok.*
- Szia. Őő tudod mi ez a hely? Mert nem csak egy sima szoba, nem tudom tisztában vagy-e vele. *szólítom meg normális, kicsit hűvös hangnemben. Öltözetem egyébként szürke trikóból és fekete melegítőnadrágból, valamint egy sportcipőből áll. Nincs nálam, csak a pálcám, de remélhetőleg azt se kell majd használnom. Don eközben szintén beles A Lélek termébe, de mivel nem találja túl érdekfeszítőnek, így leül az egyik sarokba, és várja, hogy mikor indulunk végre tovább.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 8:17 pm

* Bóklászunk a kis kutyámmal a kastély folyosóin. Az második emeletről indultunk el és már az alagsorban járunk. A kutyusom bundája össze van borzolva amiben kicsit az én kezem is benne van. Az alagsorban egy hangúan sétálgatok, mikor egy hangot hallok. Automatikusan felpillantok a kutyámról a hang irányában egy fiú áll egy ajtó előtt. Feltételezem nem hozzám beszél, de most szívesen lennék társaságban így hát közelebb lépkedünk az ajtóhoz.*
-Sziasztok! Ha nem baj én megkérdezem mi ért különleges ez a szoba.*Tudom hogy nem illik csak úgy beszólni mások beszélgetésébe, de azért én megteszem. Közben alaposan végig nézek és meg kell állapítanom hogy egyikük sem évfolyam társam, mert nem hiszem hogy lehet egy medve és egy sas házi állat. *
-Érdekes famulusok...* csúszót ki a számból, de nem rosszból mondtam, csak egy kicsit ezen eltöprengtem.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 8:26 pm

*Kényelmesen elhelyezkedik, a dán leányzó a kanapén egy könyvel a kezében. Már jó fél óra is eltelhetett, amikor egy fiú belép a nyitott ajtón és megszólítja Belindát.*
- Szia! *Csapja be azonnal a könyvet, felpattan, majd széles vigyorral az arcán gyorsan beszélni kezd.*
- Kellemes meglepetés. Tudod nem számítottam senkire, ezért meglep, hogy benéztél. Fáradj, beljebb örülök, hogy találkoztunk, gyere ülj csak ide. Ó egy maci! Szia, macika! Lélek terme? Amúgy nem tudom, miről beszélsz, fogalmam sincs, mi ez a hely csak azt tudom, hogy itt jól érzem magam, sőt még ez a könyv is tetszik. *Kezd el széles karmozdulatokkal magyarázni. Ugyan Belinda szája egy pillanatra sem áll be agyban még is van egy kis hatásszünet. Ő nem ilyen. Csöndes, nyugodt, alig szólal meg, nem tesz hirtelen mozdulatokat. Most meg… teljesen az ellenkezője történik meg vele és fogalma sincsen miért, de érdekli a válasz, amit fel is tenne a srácnak, de ekkor belép egy új arc.*
- Szia! Jajjjjjjjjj de aranyos kutyusod van, sőt mind a ketten imádni valóak vagytok. Gyertek ti is beljebb és üljetek le hozzám, mert olyan jóóóóóóóó itt lenni. *Huppan le a székre, de ahogy meghallja a csajszi kérdését megint felpattan.*
- Nahát! Gondolatolvasó vagy? Én is pont ezt akartam kérdezni. Szóval miért különleges ez a szoba? Jajj, de ne ácsorogjatok, már ott gyertek beljebb. *Sétál oda hozzájuk megfogva a kezüket, hogy beljebb tessékelje őket.*
- Memphisre gondolsz? Miért tartod különlegesnek? Nekem az, mert az enyém és imádom, de te így, hogy nem tudsz, róla semmit miért találod annak? Ügye milyen szép? Úúúgy szeretem. Nagyon okos ám és olyan, mint én a Lelki társam. Tudod Ő beren. Mindig nyugodt igazi hű társ. *Darálja, csak darálja a szöveget. Nem tudni a többiek meddig viselik el, hisz most Belinda roppant idegesítő lehet kb mint egy felpörgetett hatéves, aki nem elég, hogy kávét és energia italt ivott még az energia nyuszi elemeit is elcsórta.*

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


A Lélek terme - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 8:40 pm

*Sétálás közben tévedek le az alagsorba, és látok meg egy nyitott ajtót, a Lélek termét, hol ül egy leányzó, és mivel már voltam itt, és tudom, mit képes kiváltani az emberből a helyiség, így megkérdezem, hogy a bent ücsörgő vajon tisztában van-e ezzel. Pörgős válasza meglep kissé, de ekkor feltűnik, hol is ül, így tudom, hogy ez a tulajdonság csak látszat. Mindenesetre csak kicsit lépek beljebb, hogy én én maradjak mindenféle változás nélkül. Don a macika jelzőre morog egyet, de nézésemmel lenyugtatom, mielőtt itt rátámadna a másikra. Ekkor megérkezik egy másik leányzó, nem gondoltam volna, hogy ez a környék ennyire felkapott. Mivel egy kérdés lesz feltéve, és a választ csak én tudom, sóhajtok egyet, és belekezdek a rövid ismertetésbe.*
- Itt megváltoznak az ember tulajdonságai, amíg az bent tartózkodik. Ahol te ülsz... *mutatok rá a kanapén ülő lányra, kinek nem tudom a nevét. *teljesen más viselkedést fogsz tanúsítani, mint azt normál állapotban tennéd. Az asztalnál a negatív energiák erősödnek fel, ott szomorú lesz az ember, a könyvespolcnál pedig dühös, ingerült. A zongoránál azt hiszem minden oké. *felelem, és remélem érthető volt mind a két diáktársamnak is. Az első lány még valamit hadar a famulusáról, minek a felét értem csak igazából, de biztos igaza van.*
- Amúgy Bruno vagyok, ha már így összefutottunk. *mutatkozom be, és nem kell megkérdeznem, hányadikosok, a barna hajú szerintem évfolyamtársam, míg a kutyás elsős lehet, mert a kutya úgy gondolom, nem famulus. Igazából nem tudom, van-e értelme még itt maradnom, mindenesetre nem mozdulok egyelőre, a szokásos távolságtartó módon ácsorgok az ajtóban, hátamat az ajtófélfának döntve.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 9:01 pm

*Ahogy sétálunk a folyosókon leértünk az alagsorban. Ott egy darabig sétálunk, miközben ismeretlen hangokra leszek figyelmes és felpillantok. Mivel szívesen beszélnék most ezért odalépek hozzájuk vagyis az ajtóba. Ahol egy fiú és lány áll. Ahogy meghallom a lányt rögtön elfog az a nyomasztó érzem mikor valaki nálam jobban fel van pörögve és én nem tudom leállítani. Bár előre tudom hogy nem is fogom megpróbálni. Megkérdezem a sráctól hogy pontosan milyen ez a szoba. A válasz érdekes, de érthető akkor miért pont ilyen a leány ki minket próbál betessékelni. Mikor hallom hol van a biztonságos hely odalépek a zongorához és leülök. Tequila a lábam hoz simul, de mikor érzi hogy fölhúzom, hogy török ülésbe üljek, kicsit morog és felül felugrik az ölembe. Közben hallgatom a lányt ki a famulusáról beszél. Volt olyan szó mit nem értetem, de ki tudtam logikázni ezért nem jártatom le magam előttük és nem kérdezem meg mit is jelent pontosan.*
-Semmi... öhm... az jó...* mondom kicsit bizonytalanul, aztán a fiú felé fordulok ki épp bemutatkozik. S megtudom hogy Bruno a neve. Úgy gondolom hogy most rajtam a sor.*
-Ashi, ő meg itt Tequila ki elég nehéz...*Mondom s közben kutyaszőrt szedek ki a nyelvemből. Elég hullik a szőre. Körbe nézek egy kicsit a szobába és el is töprengek hogy milyen érdekes bár nem kell csodálni ezért.*
-Most mindenki a bent kóborlást választotta ahelyett hogy kint mozogjon a friss levegőn ?*kérdezem kicsit mosolyogva, de egyáltalán nem szemre hányóan.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 9:25 pm

*A nagy ücsörgés és boldogság közepette először bejön egy fiú, akit Belinda meglepően nagy lelkesedéssel fogad. Teljesen kifordult magából, ami nem is meglepő, ha valaki ismeri a szoba titkát. Azonban az inflás semmit nem tud, a teremről nem tudja beazonosít, hogy miért is van ez a hangulatváltozás, de megjelenik egy új lány, aki felteszi eme nagyszerű kérdést és szerencsére választ is kapunk a fiútól, akinek neve Bruno.*
- Bruno az, majdnem olyan, mint a Brumi. Össze illetek a Maci Lacival. Mentek a folyosón és együtt bandukoltok brummogás közben. *Kezd, elkacarászni miközben a zongora felé veszi az irányt, mert már belülről idegesíti önmagát, bár még sem tud ellene mit tenni.*
- És meddig tart, míg visszaállok a régi kerékvágásba? Örülök, hogy itt vagytok velem, de szeretek a régi lenni. Amúgy Belinda vagyok. Azt hiszem mi már talán találkoztunk is. *Mászik bele Bruno arcába.*
- Tudtad, hogy nagyon szép szemed van? *Ugyan már Belinda a zongoránál van a hatás még sem egyik pillanatról a másikra történik. Érezni a változás halovány szikráját, de vagy megvárja a két diák, hogy elteljen 5-10 perc vagy kirángatják a teremből az energia bombát, mert akkor a hatás azonnal megszűnik.*
- Amúgy nem. *Pördül meg hirtelen Ashira szegezve barna szemét.*
- Kintről jöttem csak már unatkoztam, ezért kerestem valami szórakoztatóbbat, de most, hogy már ilyen sokan vagyunk nincs kedvetek elmenni valahova? Most úúúgy csavarognék. *Sétál el a zongora mellől a könyvért, amit fel is tesz a polcra, majd kinyújtva karját jelzi a sasnak, hogy röppenjen oda.*
- Memphis nem nehéz csak meg kell szokni, hogy az ember állandóan így tartsa a kezét. *Fűzi még hozzá Teuqila súlyáról szóló mondathoz.*
- Szóval? Én megyek nélkületek is. Egyedül a sulit ne hagyjuk el, olyan messze nincs kedvem csatangolni. *Sétál az ajtó felé, de még nem lép ki megvárja a többieket.*

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


A Lélek terme - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 9:46 pm

*Egy kissé túlpörgött és egy nyugisabb lány a társaságom az alagsori teremben, előbbire a magyarázat pofon egyszerű, a titok nyitja a helyiség, amit meg is osztok két diáktársammal. Szememet forgatom, és nagyon minimálisan elmosolyodom azon, amit Belinda mond, de mikor mocorgást hallok, famulusom felé nézek, és már ijednék meg, hogy támadni készül, de csak sértetten kisétál a helyiségből.*
- Hát, nem igazán szereti, ha macinak hívják, meg hasonló becézett formákat se díjazza, de igazából én se, szóval ezt légyszi hanyagold ezt. *nézek rá komolyan a leányzóra, majd figyelem további tevékenységeit.*
- Hát, őszintén szólva nem tudom, én mikor tapasztaltam, inkább csak kisétáltam a helyiségből. *felelem vállat vonva. Mikor a barna hajú leányzó belemászik az arcomba, én hátrálok néhány lépést,, nem igazán szeretem az ilyet.*
- Kösz. *mondom egyszerűen, majd válaszolok Ashi kérdésére.*
- Én is kint sétálgattam, de még kilométer hiányom volt, amit egy kis iskolán belüli mászkálással szándékoztam levezetni. *mosolyodom el picit, majd mikor hallom, hogy az egyikük csavarogna, nem lelkesedem az ötletért, mert ha itt ilyen pörgős, akkor a valóságban ellenkező, és ahhoz nincs túl sok hangulatom.*
- Én szerintem az auláig kísérlek titeket, vagy ha arra mentek, akkor fel a Déli főtoronyba, nekem lassan elég a mászkálásból. *mondom Belindának, és csak nem sértődnek meg. Ettől függetlenül ő Ashival mehet, ha a vörös hajú is benne van.*
- Amúgy melyik házba jártok? *teszem fel a kérdést, miközben azért elhagyom a Lélek termét.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-06-14, 10:22 pm

*Lent összefutok két diáktársammal, kikről rögtön meg tudom állapítani, hogy idősebbek mint én hisz a kis kedvenceik nem épp háziállatok. Elégé fel van pörögve a csaj és így, hogy a srác megmondja a szoba titkát kicsit meglepődök, mert ha ennyire fel van ebben a szobába pörögve eltudom képzelni milyen lehet valóságban. Nem az a típus kivel könnyen ki tudok jönni, de azért nem lehetetlen. Amit mond Bruno nevéről, kicsit megcsóválom a fejem és az arcomat a kutyám bundájába temettem.*
-Jajj, Tequila... * vakargatom meg a nyakát majd át is ölelem. Kicsit rosszul viselem ma az ilyen szójátékokat. Azért fel nézek mikor hallok egy morgást és látom hogy a medve kiballag a szobából.*
-Ki szereti?*kérdezem és felemelem a fejemet hogy majd a zongorára rákönyököljek és a fejemet a tenyeremben pihentessem. Hallgatom a beszélgetőket majd egy kicsit meg paskolom Tequilát, hogy leszállhatna rólam, de ő erre még inkább hozzám dörgölődik Mitől egy kicsit sóhajtok, de nem vészes az egész, hisz már így is teljesen elzsibbadt a lábam. Nem tudok hozzá szólni a beszélgetéshez és nem is szeretnék eme okból. De fel is teszek egy kérdést miből meg tudom hogy nem csak én mászkálok kint lét után.*
-Mi is kintről jövünk vagyis nem mert reggel voltunk kint...*inkább hagyom mert tudom hogy jobban bele gabalyodnék és most nem szeretnék én is felpörögni. Mikor meghallom hogy Belindának sétálni van kedve hirtelen nem tudok mit felelni mert szívesen sétálok vele, de nem igazán tudom hogy ő is velem szívesen sétál-e ha vissza jön a józan esze,de vállalkozó szellemű vagyok ma.*
-Jó tőlem mehetünk valahova, csak nem tudom hova, de majd kiderül.*mosolyodik el, majd lelököm magamról a kutyámat és felállok. Kár volt, mert el is esek rögvest. Feltápászkodok és közben felelek Bruno kérdésére.*
- Inflatus.Ti? *kérdezem vissza majd kicsit elgondolkozok és hozzá teszek még egy kérdést.*-Egyébként másodikosok vagy harmadikos vagytok?*kérdezem mert feltételezem hogy rögvest tudják hogy én elsős vagyok. Kicsi kinyújtóztatom a végtagjaimat majd indulok is.*
-Amúgy hova szándékozol menni?*kérdezem a barna hajú lánytól, miközben elindulok.*


//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 12:45 pm

*Ez a mai nap is úgy mindul, mint az összes többi: reggeli, öltözés, egy kis halvány smink, olvasás. De mostanra már mindent meguntam, így veszem az irányt kedvenc órám terme felé, hogy gyakoroljak egy keveset, hisz az sosem árt. Túl szórakozott vagyok, így túl haladok a termen, és mire észrevenném hibámat, már egy kifejezetten sötét részen járok, így egy halk "Lumos" után, az új fény hatására megpillantom azt a fekete ajtót, amelyet eddig még sohasem láttam. Na nem mintha elkalandoztam volna az alagsornak ezen részébe. Így most belépek, és csak összevonom a szemöldökömet ezen a sok furcsaságon, de nem is gondolkozok sokáig, belépek, hogy felfedezzem a helyiséget. Zongorázni sajnos csak nagyon gyatrán tudok, rég nem játszottam már. Legutóbb akkor ültem zongorához, amikor Scott játszott nekem egy darabot, méghozzá Vivaldit. De most elhessegetem a srác képét, hiszen már lassan fél éve nem láttam, na nem mintha bánnám. Már semmit sem érzek iránta. Odatipegek lapos talpú cipőmben a könyvespolchoz, és ott is maradok, elkezdem nézegetni a könyvek gerincét, valami izgalmas olvasmány után kutatva. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 12:58 pm

*Újabb rutinnap, ami a reggeli és a némi testedzés utáni bolyongásban csúcsosul ki. Most nincs kedve gitározni, így a hangszer sincs nála, a gyakorlást meg későbbre tartogatja. Ehelyett inkább az alagsorban kóborol, ahol sötét és hűvös van. Pontosabban félhomály, de ez elég ahhoz, hogy egy botlást összehozzon s az egyensúlyából kibillenve oldalra, a fal felé dőljön, ám meglepetten észleli, hogy a kemény fal helyett valami ajtófélével találkozott, azt tapintja s a koppanás is inkább üreges hangú. Nem is tétovázik, kilincset keres és be is nyit. Gyorsan méri fel a termet, bal szemöldöke meg is emelkedik kicsit, mivel nem feltétlenül összehangolt a berendezés, de itt semmin se csodálkozik s úgy érzi, hogy megvan ennek az oka.*
~Majd kiderül...~ *gondolja, ahogy beljebb is lép. Odabent amúgy is a könyvek felé indulna, de így, hogy megpillant ott egy lányt, egyértelmű, hogy arra megy. Kicsit távolabb áll meg a másiktól, és így szól.*
-Szia! Zavarlak? *közben kitartóan a másik szemébe néz a maga sötétbarna szemeivel. A pótcselekvéseit most hagyja, valamivel magabiztosabb, mint szokott. Egyébként világoskék farmernadrágot visel, hozzá az egyik vékony fekete nyári ingét, melynek két felső gombja szokás szerint kigombolva.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 1:14 pm

*A mai napom egyszerűsége szinte már csodálatos, de most mégis megzavarom a napi rendemet és meglátogatom az alagsort, ahol is rálelek a Lélek termére. Bent örömmel látom, hogy vannak könyvek, és rögtön arra is veszem az irányt. De pár perc eltettével mérgesen csapom vissza az imént leemeltet, semmi érdekeset nem találok. Ekkor hallom, hogy valaki neki esik az ajtónak, és reflexből már emelem is a pálcámat, ám mikor egy teljesen hétköznapi srác lép be, leengedem harci készültségben leledző mancsomat.*
-Ohh basszus... kopoghattál is volna, nem kell rögtön berúgni az ajtót!*Nem tudom, hogy honnan jött most ez a hirtelen harag, és magamon is elcsodálkozom, de amikor mellém ér a srác, rávillantok egy mosolyt.*
-Bocs, úgy tűnik, ma bal lábbal keltem fel. Serafina vagyok.*Kinyújtom a kezemet, majd ha elfogadja, akkor tovább keresgélek a polcon.*
-Dehogyis zavarsz!*Hagyom rá, bár kicsit dühös vagyok, hogy mégis itt van. Általában szeretem a hirtelen társaságot, de most még is inkább idegesít.*
-Mi járatban erre felé? A korábbi hangból ítélve csak belebotlottál ebbe az ajtóba, mint Feri bácsi a vasvillába. Ugye?*Mosolygok rá kedvesen, remélem, nem haragszik az előbbi kis beszólásomért.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 1:27 pm

*Egy véletlen folytán akad rá Lucius a furcsa teremre, amiről nem tudja, hogy mi is a titka, de hamarosan megtapasztalja... Odabent a könyvespolcnál egy harapós természetű lányt talál, bár a kisebb kirohanás nem zavarja, lepereg róla.*
-Ez nem volt jó kopogásnak? *beéri ennyivel a dolgot, de most valamiért a szokásos mosoly hiányzik az arcáról. Közben közelebb is megy. Nem is viszonozza a mosolyt. Tényleg furcsa ez nála... Azért a lány kezét elfogadja.*
-Lucius... *kicsit odaveti, mert belülről valami emészti, a hirtelen támadt indulatok. Ő maga sztoikus gondolkodású, van gyakorlata az apátia érvényesítésében, így most erre törekszik, de a küzdelme minden erejét lefoglalja s nem érzi jónak, ha hosszan beszélt volna. Egyenlőtlen harc és alul fog maradni. Azért érzi a kelletlenséget a másik hangjában s ez felpaprikázza, úgy érzi, mintha a szemébe füllentene a másik. Csak jobb szeme egy rándulása jelzi ezt, egyébként arca nem változik, komoly, ami vonásainak is része, így nem feltűnő.*
-Ahogy mondod, belebotlottam az ajtóba. *valahogy az is kicsit irritálja, hogy a másik a polccal foglalkozik, csak oldalról beszél vele a válla felett, így tüntetőleg ő is keresgélni kezd.*
-Pontosan milyen könyvet keresel? Hátha tudok segíteni. *azért valami baráti gesztust is meg tud engedni magának, de belül viaskodik.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 1:43 pm

*Egyre rosszabb, idegesebb hangulatban vagyok, így nem örülök a látogatónak, nem akarom megsérteni. De ahogy elnézem, hiába akarja leplezni, neki sincsen jó kedve. Nyilván a szoba hibája. Elvégre én nem ilyen vagyok, nem szogtam idegenekkel bunkó lenni, pláne nem ingerült, de most nyilván valami megváltozott.*
-De tökéletes, főleg ha díjbírkózónak készülsz.*Gúnyolódom rajta egy sort, mire meg is döbbenek, hogy egyre rosszabb a helyzet. Lehet, hogy tizennyolc évesen klimaxolni fogok? De tovább keresgélek, nem tehetek róla, nem állhatom az idegen srácot, hiába mutatkozik az be foghegyről. Hamisan cseng a hangom, még én magam is érzem, amikor megmondom, hogy nem nem zavar. De biztos ő is érzi, mivel még a szeme is megrándul. Nos, ezt érdekes, nyilván lélekbúvár a gyerek.*
-Ohh értem.*Csak ennyit mondok, és részemről a téma lezárva. Ha nem tud normálisan reagálni, akkor biztos, hogy én nem fogok erőfeszítéseket tenni annak érdekében, hogy kérdésekkel bombázzam. De aztán látom, hogy ő is kutatni kezd, majd megérkezik a kérdés is, miszerint milyen könyvet keresek.*
-Hát nem valami tini marhaságot, abban biztos lehetsz. Valami... kalandregényt. Áhá, már meg is van.*Azzal lekapom a polcról a könyvet, és letelepszem a kanapéra. Rögtön megérzem a változást, bár ez még érdekesebb, mint az előző, mivel most teljesen az ellenkezőjét érzem az alap tulajdonságaimnak, így invitálom meg a srácot, hogy üljön mellém. Félre is teszem a könyvet, és teljesen komolyan ránézek.*
-Mit gondolsz erről a helyről? Szerintem leginkább a gótika szülöttje, bár én némi klasszicizmust is vélek felfedezni benne. Te mit gondolsz róla, ifjú barátom? Szerinted melyik stílus jellemző leginkább erre a helyre?*Nézek rá, és nem is tudom, hogy honnan szedtem ezeket a szavakat, de mintha dézsából öntenék, és rá is mosolygok a srácra, hogy tudja, jön még néhány értelmetlen okoskodás és hülyeség ebből a szájból.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-10, 2:02 pm

*A hangulat nincs a tetőfokán egyiküknél sem, ami nem meglepő, a terem erejét tekintve. Remélhetőleg ezek az első benyomások igazán nem lesznek hatással az ismeretségre.*
-Nahát! Honnan tudtad? *nevet fel kesernyésen szarkasztikus megjegyzésén, na ez picit a sajátja, de most mégis túlzó volt, a töltete, hangsúlya másabb, mint általában. Ezt követően néma keresgélés folyik, majd Lucius töri meg a csendet. A lány válaszol, de Luciusnak már ideje sincs reagálni, mert az már választott s megy is a kanapé felé. Ő maga épp egy H. H. Kirst könyvnél időzik, mikor a lány hívja, hogy telepedjen mellé a kanapéra. Meg is teszi, ezen ne múljon, közben elgondolkozik s kezd igazán ráébredni, hogy ez az egész hangulatosdi nem belülről jön, valami mágia áldozata ő is és Serafina is.*
~Lehet jobb lenne távozni...~ *de elhessegeti a
gondolatot, ez nem rá vallana, nem fog csak úgy távozni. Közben fordul nála is a kocka, érkezik Serafina szóáradata.*
Hát nem'tom. Szerintem ez egy szoba, falakkal, meg minden. Tudod izé... a izé jellemző rá na. *válaszolja, miközben megvonja a vállát, gesztusaiból tanácstalanság, határozatlanság árad. Bár a mosolyt most viszonozza, de elég bárgyúra sikerül.*
-Szerintem a... az amit mondtál, az jellemzi. De ez neked honnan jött? *vissza is kérdez, közben merengően néz körbe.*


//Fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-15, 10:34 pm

*Időm nagy részét egyedül töltöm. Nem igazán vannak barátaim. Ez... rosszul esik, és éppen ezért, most letargiám időszakát élem. Magányosan kószálok az iskolában, hátha összefutok egy ismerős arccal... Wera... Kim... valaki... Azonban csalódom kell, ugyanis merengésem közben lában egyszerűen előre visz, mintha tudat alatt lépkednék zsebembe süllyesztett kézzel, tekintetemet a földre szegezve, lehajtott fejemmel, lassan, mint egy élőholt... Egy idő után csak arra ébredek: fogalmam sincs hol vagyok. Döbbenten megpördülve nézek körül rémülten, hogy a visszautat keressem, de ezzel a mozdulattal orientációmnak is befellegzett. Szemeim vad kutatásában csak egy járatot vélek felfedezni, mégpedig egy ajtót, s ámbár tudom, hogy nem arról jöttem, a kivezető utat nem arra találhatom, de emberek reményében kezem a kilincsre téved óvatosan, hogy benyissak... elvégre a kíváncsiság hajt, s a szóba kerülő egyéb utak közül képtelen vagyok eldönteni melyik a helyes.*
~ Jobb nem eltévedni... bár miket gondolok, már eltévedtem... ~ *rázom meg sóhajtva a fejemet, majd lassan be is nyitok, s a látvány elsőre lenyűgöz: imádom a két domináló színt. Mosolyogva lépek be, de némileg szomorúsággal tölt el a tudat, hogy üres... talán... használják valamire, úgyhogy elhatározva magamat leülök a szoba keleti részére, egészen pontosan a kanapéra, és hátradőlve helyezkedem el kényelmesen, kezeimet a háttámlára lógatva, lábamat keresztbe fektetve a kanapén. Furcsa... ennyire... laza nem szoktam lenni. Ámbár öltözékemhez most kivételesen mintha menne a póz: fekete bakancs található rajtam egy katonai térdnadrággal, illetve olívazöld pólóval, ami harmonizál elégedetten csillogó zöld szemeimmel, és rendezett fekete tincseimmel. Innentől kezdve már csak kell valaki, aki felfigyel jelenlétemre.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


A Lélek terme - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-15, 11:06 pm

*Itt az este ideje. Általában meg szoktam úgy vacsorázni, hogy utána ne legyek éhes, de ma nem bírok magammal és muszáj valami ehető sós kaja után néznem. El is képzeltem, ahogy sütök magamnak egy kis sült krumplit extrán fűszerese. Már a nyál is összefutott a számban. Agyam most jelen helyzetben egy koktélon gondolkodik, amit lehörpinthetek a kaja mellé. Ma egy kicsit bulizós hangulatom van. Nem az a fajta, hogy elmegyek egy szórakozó helyre és mulatok hajnalig, hanem inkább házibuli szerű valami, ahol kellemes zene szól, mondjuk latin, amire kellemesen lehet vonaglani miközben egyik férfi táncoltat meg a másik után néha megállva egy kicsit iszogatni.
Ehhez méltóan öltözékem is egyszerű. Kivételesen ma szoknyát húztam természetesen rövid, feszülős fekete bőrszoknyára gondolok, amihez egy egyszerű lengébb fazonú világoskék trikót választottam, ami kihangsúlyozza sárga szemem és szőke hajam.
Ma este nem akarok semmi mást csak táncolni… nem akarok senkivel beszélgetni, flörtölni, iszogatni. Csak táncolni egészen addig, amíg össze nem esek, miközben finom koktélokat iszok.
Ilyen meseszerű gondolatokban merengek el a konyha felé menetelve, amikor a hosszú végtelennek tűnő homályos folyóson fényre leszek figyelmes. Nem sokra éppen hogy csak egy kis résen szűrődik ki, de azért még látható. Természetesen felkeli érdeklődésemet, ezért be is nyitok a terembe, aminek színei azonnal elnyerik tetszésemet, de nem ez a meglepő, hanem az, hogy a fotelban egy csávó terül szét. Innen nem tudom megállapítani, hogy alszik e vagy valami baja van, ezért közelebb lépek hozzá. Hátulról közelítem meg, és ha nem vesz észre, akkor megbökdösöm, a vállát mielőtt a fotel háttámlájára ülnék.*
- Hahó! Élsz? *Helyezem magam kényelemben a támlán, miközben sárga tekintetem kíváncsian csillan fel.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-15, 11:18 pm

*Eltévedésemnek köszönhetően esek egyik bajból a másikba, csak én azt még nem tudom. Pontosan helyzetem miatt, önmagamból kiindulva egy logikus lépést teszek, azaz a megtalált terembe sétálok be, hogy emberek után kutassak, illetve rájuk várjak, míg a fotelben kényelmesen, ám rám nem vallóan elhelyezkedve mérem fel a szobát.*
~ Szép. Mondhatnám... állat király. ~ *vigyorodom el a gondolatra, míg bólogatok is, úgy, mintha nemlétező zenének a ritmusára mozogna fejem. Furcsa... általában nem szokásom így viselkedni, de most úgy érzem, hogy ez a helyes. Ez vagyok én. Laza... népszerű, egy igazi macho. Gondolataimból egy böködés rángat ki, mire rögtön hátra fordulok félig kíváncsi, félig agresszív arckifejezéssel, de mikor meglátom a lányt, csak egy vigyor terül szét arcomon.*
- Nocsak, a nők általában kordában tudják tartani magukat, és csak egy idő után nyúlnak hozzám. *szólalok meg, míg láthatóan végigmérem a lányt. Csinos, ehhez kétség sem fér, s... végülis miért ne próbálkozhatnék? Nincs barátnőm... de ha lenne sem okozna gondot, ugyanis tetszetős a másik, éppen ezért úgy tervezem, hogy lehetőség szerint felcsípem.*
- Melletted a holtak is felébrednének szépségem. *felelek neki egy kacér mosollyal, majd meg is paskolok magam mellett a helyet, hogy utána kicsit elgondolkozzak, és most inkább ölembe üssek párszor, jelezve, hogy ide is ülhet...*
- Itt talán kényelmesebb volna. *jegyzem meg neki szavakban mindezt, majd kezemet is feléje nyújtom, miután ráeszmélek, hogy ideje volna a nevemet is közölni, éppen ezért tervezek bemutatkozást.*
- Conrad Dietrich. Liechtenstein hercege. Hívj csak Con-nak. *közlöm vele lezseren, míg tekintetem le sem veszem róla, s ha elfogadja kezemet finoman megrázom az övét, ha pedig nem, akkor egyszerűen visszahúzom.*
- Mondd csak, ez a szoba ilyen unalmas, vagy lehet itt valamit csinálni? *nézek körbe, s választ is várok, ezzel elindítva remélhetőleg egy beszélgetést, melyet a saját javamra szeretnék fordítani. Csajozni akarok. Most.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


A Lélek terme - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-15, 11:44 pm

*Tánc… tánc… tánc… máson sem jár az eszem csak táncon, koktélon no meg az áhított nachosomon. Már szinte a fülemben csengő ritmusra lépkedek a félhomályos, pókhálós folyosón miközben csípőmet járatom ide-oda. Tekintetem most nem néz a falon lógó festményekre ahonnan unott képű alakok néznek le, hanem a padlóra szegeződik mintha onnan szólna a fejemben szóló zene, de sajnos nem, ám ennek köszönhetően veszek észre valami érdekeset. A padlón végig futva a falon, majd a plafonon is egy vékony, de kicsit sem halovány fény csík szalad. Sárga szemem azonnal a forrást keresi, amit meg is talál egy résnyire nyitva hagyott ajtó keretein belül. Azonnal felkelti érdeklődésemet, ezért besétálok a terembe, ahol egy zöldbe ücsörgő alak bámészkodik, akihez közelebb is megyek. Először nem szólítom meg, hanem a fotel támlájára ülök, majd megbökdösöm, mire zöld szemeit rám fordítja.*
- Ööö.. izé… bocsi. *Nem tudok hirtelen, hogy reagálni a helyzetre, amitől zavarba jövök. Arcomon meg is jelenik a halvány pír, majd egy fürtöt tűrők el a fülem mögé miközben lopva ismét a fiúra nézek, amitől csak még jobban zavarba jövök így a halovány pír vörösre változtatja arcomat, ami teljesen abszurd. Máskor nem zavarnak, ha a pasik megnéznek maguknak, sőt elégedettséggel tölt el, ha felkeltem a figyelmüket.*
- Jajj ugyan kérem! *Bújok el hajam mögött.* - Kérem, ne hozzon zavarba. *Takarom el arcomat kezemmel is, hogy még jobban elrejtsem vörösségemet, de minden hiába. Zavaromban telt ajkaimat kezdem el rágcsálni, majd az egyik tincsemet kezdem el rácsavarni az ujjamra. Tekintetem a felkínált helyek között cikázik. Fel is állok a támláról, hogy a srác mellé üljek, ahogy azt máskor is tenném, de helyette megfogom éppen, hogy csak takaró szoknyácskámat és az ölébe ülök, miközben az egyik ujjamat kezdem el rágcsálni.*
- Moníta. *Puszilom meg az arcát ahelyett, hogy elfogadnám a kezét. Már maga a bemutatkozásom is szokatlan nem, hogy a viselkedésem. Hogyan lettem én egy vadóc nőciből egy szende kislány?*
- Igazi herceg vagy? *Pillantok rá elkerekedett szemekkel miközben egyik ujjam a nyakára téved, amit el is kezdek simogatni miközben kezem néha fekete hajába túr játékosan.*
- Még sosem voltam itt, de valamit biztos lehet kezdeni vele. *Nézek én is körbe, bár az én érdeklődésemet semmi nem kelti fel helyette ismét Conrad szemébe nézek.*
- Gyönyörű szemed van. Zöld. *Fűzöm még hozzá, mint egy butus kislány, nem mintha a fiú nem tudná milyen színű a saját szeme.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-16, 12:02 am

*Őszintén örülök, hogy a furcsa, egyben szép, mégis unalmas helyiségben hirtelen akad társaságom, éppen ezért, jellememtől eltérő módon - bár ezt nem érzékelem - köszöntöm őt, s válaszára elvigyorodom.*
- Ugyan már... csak hálás lehet azért, amiért egy ilyen szépséget hozott a sors utamba. *felelem neki kedvesen, és nyugtatólag végig is simítok kicsit a kézfején egy röpke, ám mégis meleg mozdulattal. Elégedetten figyelem a zavarát, kissé félre is billentem fejemet ahogyan a másikat fürkészem csillogó, élénk, zöld szemeimmel, s szavaira röviden felnevetek, de nem gunyorosan, inkább vidáman.*
- Tegezz nyugodtan. *érintem meg mutató ujjammal ismét kézfejét, majd állához téved jobb kezem, hogy fejét felém fordítsam, s ha ezt engedi, akkor szőke tincseit is félresöpörjem arcából.*
- Ne takard el ezt a csinos arcot, és ne szégyelld a pírt... csupán vadócabbá tesz. *suttogom halkan, míg ujjam most piros foltjainál szánkázik végig leheletfinoman, majd eleresztem a lányt, ahogyan magam mellé invitálom, s kíváncsian várom döntését. Elégedettséggel tölt el választása, így helyezkedem kicsit, majd mikor a puszit kapom, kezem a derekára siklik, hogy visszatartsam még egy darabig, míg én is adok neki egyet.*
- Örvendek Mona. *kacsintok rá gyorsan.* - Különleges neved van. *mosolyodom el lassan és pimaszul, míg figyelemmel követem mozdulatait is, és csak kérdésére téved vissza tekintetem arcára, majd bólintok is neki.*
- Igen, a kevés élő közül egy. *erősítem meg szavakkal is mondandómat büszkén. Pedig általában titkolni szoktam... Egyszerűen élvezem a lány mozdulatait, s hamarosan az én kezem is derekán telepszik meg, míg karján simítok végig.*
- Köszönöm. A tied pedig elragadóan sárgás. *viszonozom a bókot, figyelmen kívül hagyva előző mondatát. Valamit biztos lehet itt kezdeni. De mit? Elég üres egy szoba, csak néhány értelmetlen poros könyv...*
- Mesélsz magadról Mona? *pillantok rá, természetesen nem annak tudatában, hogy ennyi marhaságot még életemben nem hordtam össze. Tekintetem azért még egyszer átfuttatom rajta. Hogy mit szeretnék? Csak egy kicsit jól érezni magam, élvezni a párbeszédet, semmi különöset.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


A Lélek terme - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime2012-07-16, 12:24 am

*Teljesen el vagyok foglalva magam kis gondolataimmal, amikor egy kósza fénysugár kelti fel érdeklődésem Belépek egy ajtón, amit be is csukok magam mögött, majd észrevéve a fiút felé közeledem. Kezdésnek a háttámlára telepszem el, ahonnan meg is bökdösöm, hogy felfigyeljen rám, ám viselkedésem pillanatok alatt kislányosba fordul, nem tudom miért, és mint egy idétlen kamasz pirulok el mindenen.
Eleinte még csak elpirulok, de következő bókjára zavartan kezdek el kacarászni, egészen addig, amíg végig simít kézfejemen, mert akkor még a levegő is belém szorul. Amint nem fogja tovább a kezemet meglepetten húzom vissza, amit aztán simogatni kezdek ott ahol Ő megérintette, egészen addig, amíg el nem bújok derékig érő hajzuhatagom mögé, ahonnan a puha kezek vezetnek ki, de ettől csak még vörösebb leszek miközben sárga szemeimmel zavartan pislogok felé.*
- Hihi, ahogy szeretnéd. *Kuncogok fel zavartan, majd ismét a számat kezdem, elrágcsálni miközben ujjaimmal megint a hajammal kezdek el játszani miközben a fiú érintése útján légzésem megremeg. Ezután szemem a felkínált helyek közt kezd, elcikázni végül úgy döntök, hogy az ölébe ülök egy puszi kíséretében amolyan bemutatkozás féle képen, amit viszonoznak is. Kikerekedett szemekkel nézek a fiúra, majd kezem önkéntelenül is az arcomra téved, ott ahol ajka megérintet, mire ismét elönt a pír.*
- Köszönöm, azt jelenti nemes. *Veszem el közben kezem arcomról, majd megérintem vele Conrad ajkát, de csak egy pillanatig. Ezt azért teszem, mert tetszik, ahogy kimondja a nevem, de természetesen, ezt eszem ágában sincs elárulni neki. Ezek után rakoncátlan ujjaim a nyakára tévednek.*
- És még meg sem kell csókolni egy békát, hogy itt legyél. *Kacagok fel ismét gyermekien, majd ujjaim nyakáról mellkasára tévednek, hogy ott írjanak le köröket, ám, amikor Ő simít rajtam végig enyhe remegés hullám fut végig testemen, amit Ő is észrevehet. Ezután tekintetem az övére téved, ami nagyon szépen zölden csillog. Ezt meg is jegyzem, neki mire újabb bókot kapok, mire ismét kiül a halvány pír az arcomon.*
- Svédországból jöttem egy árvaházból. Onnan is van a nevem, hogy Orphan, mert az azt jelenti, hogy árva. Volt ott egy csúnya vén boszorkány, aki nem szeretett engem és többször megégetet forró vassal. *Sütöm le szemeimet előre biggyesztett ajkakkal, majd ismét a fiúra pillantok.*
- Látszik a nyoma. Megmutatom! *Lelkesedem fel azonnal, majd feljebb tűrőm, amúgy is éppen, hogy takaró szűk szoknyácskámat, hogy megmutassam a combomon lévő hegeket.*
- Nem mindig látszanak, de érezni őket. *Pillantok fel ismét, majd a fiú kezéért nyúlok, és ha megengedi, akkor meg is fogom. Mutató ujját kiválasztva simítok végig három apró hegen, ami a csípőcsont közelben helyezkedik el. Mivel a szoknya fel van tűrve így Conrád nem csak a sebhelyre, hanem a csipkés, szexi fekete fehérneműre is figyelmes lehet, de nekem, mint naiv kislánynak ez nem jelent semmit.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Lélek terme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Lélek terme   A Lélek terme - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Lélek terme
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» A Tükrök terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: