Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Black Cat kisállat-kereskedés

Go down 
+26
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Jasmine Miels
Scott Reid
Serafina Damiana
Sophia Lerenz
Krishana Quinn
Corina Watson
Alinox Ingren
Mona Braxton
Elisaveta Varlock
Aysha Darkblood
Nathaniel Cornwlade
Zoé Calylas
Lynessa Loharn
Sandy Bertona
Theodora Hendrick
Sverkir Erik Bergstrom
Leila Hunt
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jack Sharpy
Ruby Rose Re
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-07-12, 11:52 am

* A vörös macska mellett döntenek, ezért miután megvette a cicát is és a kaját is a számára, visszatér Monához, aki kígyóbűvölőset játszik.*
- Menjünk.* közli vele, közben pedig Nala-t simogatja. Monának ötlete lesz, mert még van másfél óra addig, hogy a teleport vissza vigye őket az iskolába.*
- Ki az a Luke? Bepasiztál, Mona?* kérdezi vigyorogva, miközben kilépnek a kisállat-kereskedésből.*
- Én amúgy már mennék vissza a suliba. A konzervek dögnehezek, és Nala-t se szeretném ide-oda cipelni. Megmutatom neki hol fog lakni, meg ilyenek. Szoktatom a környezethez, na meg hozzám.* mondja a lány.
- És futni is el kéne mennem, mert teljesen elszoktam tőle. Mióta itt vagyok, csak egyszer vagy kétszer kocogtam, de az kevés.* teszi hozzá a lány, és magában el is dönti, hogy visszaér a szobájába, átöltözik, és elmegy futni. Bár lehet, hogy meg kéne várnia az estét, mert most még elég meleg van. Majd a suliban véglegesíti a tervét.*
Ha akarsz, te még maradhatsz, de szerintem én megyek.* mondja, és Monára néz, várva a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-07-12, 11:59 am

*Elég sok időnk maradt még, amivel nem igazán tudunk, mit kezdeni ezért fölajánlok egy programot, amihez Alinoxnak nincs kedve.*
- Jajj már, mindig erre kell gondolni. Luke a nagybátyám, de lehet láttad már, mert a mágiabörze tulaja. *Forgatom meg szemem a leányzó vigyorán.*
- Ahogy akarod. Akkor menjünk. Nincs semmi értelme elmenni oda és bent ülnöm egyedül. Hétköznap van, ilyenkor még dolgozik Luke. *Nem tudom, még mit fogok csinálni a suliban, de ideje lenne megírni néhány házit és évfolyamit lépni. Remek lenne már másodikosnak lenni.*
- Menj egyedül én mostanában mozogtam eleget. Szerintem neki veselkedek néhány házi feladatnak. *Persze ha lesz más ajánlat, amivel el tudom ütni az időt akkor nem, maradok a szobámban.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-07-12, 12:10 pm

* Monának az az ötlete van, hogy menjenek el Luke-hoz, akiről később megtudja, hogy a nagybátyja, játszani, de neki nincs kedve. Közli, hogy inkább visszamegy a szobába.*
- Jó házi csinálást, majd még találkozunk. Szia Mona!* köszön el a szobatársától, majd a révészhez sétál, mert e módon kell visszamennie a suliba, tekintve, hogy a teleport ideje még nem járt le. Cicája kicsit parázik a víztől, szinte belebújik Alinox bőrébe, de végül csak átérnek a sulihoz. Fogja Nala-t, a macskakajás szatyrokat, és felmegy a szobájába. Ott bepakol a szekrénybe, miközben a vörös cicus érdeklődően, kevés félelemmel járkál körbe. Felugrál az ágyakra, sőt, alá is bebújik.
Az exortusos lány ezalatt készít neki enni és inni valót, amire rögtön le is csap a kis drága. Ezután játszanak egy kicsit, majd Nala fáradtan fekszik le a lány párnájára, és el is alszik. Alinox úgy dönt, most megy el futni, talán nincs olyan rossz idő. Felveszi a melegítőjét, felköti a haját, majd elindul a suli környékére futni. Mikor visszatér, lezuhanyzik, és befekszik Nala mellé az ágyba, és hamarosan elnyomja az álom.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 4:20 pm

//olvadunk a Véres hajnal fogadóból//
*A lánnyal egész jól kezd alakulni a délután. Jól eldumálunk, miközben nagyon jól szórakozunk.*
-Értem, hát az tényleg fura lehet. *Mondom szóba hozva a fiút, majd az állatokra terelődik a szó. Végül is igaza van a lánynak, majd meglátom, mi tetszik meg.*
-Igen, de majd te is segíthetsz, mert különben elhozom a fél kereskedést. *Mondom nevetve, majd a főzésre terelődik a szó, melyen én ismét elmosolyodom.*
-Hát én is hasonlóan állok vele, úgyhogy inkább elkerülöm a konyhát. *Mondom nevetve, majd anyára terelve a szót, még jobban érzem magam. Bár nem szép dolog kinevetni őt, mégis csak vicces lenne.*
-Hát én is megnézném. *Mondom nevetve, majd felállunk az asztaltól és fizetés után távozunk. El is indulunk az állatkereskedés felé, melyben megegyeztünk. Végigmenve a főutcán hamarosan nagy zaj csapja meg a fülünket.*
-Azt hiszem jó felé járunk. *Mondom mosolyogva, majd felpillantok a cégérre, melyen ez a felirat áll: Black Cat kisállat-kereskedés. Odalépek a nagy ajtóhoz, majd nagy nehezen kinyitom és besétálunk rajta. Egy pillanatra tátva is marad a szám, és csak az eladó kérdése zökkent ki ámulatomból.*
-Sziasztok. Mit adhatok? *Néz ránk kérdőn, mire én hirtelen meg sem tudok szólalni, majd gyorsan összeszedem magam, és végül kinyögöm, hogy mit akarok.*
-Jó napot! Én szeretnék valami barátságos állatkát venni, amihez nem kell engedély a suliban. *Mondom mosolyogva, majd a boltos el is indul felénk.*
-Erre találjátok az engedély nélkül is tartható állatokat. *Mutat rá az egyik sorra, melyben egymás hegyin-hátán ketrecek, kalitkák és egyéb dolgok találhatóak.*
-Köszönöm. *Mondom, majd megindulok a sorban, hogy mégis mik közül választhatok.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 4:51 pm

*Egész jól elbeszélget a két leányzó mialatt Krishana megebédel, elég sok mindenről csacsognak, de nem ragadnak le igazán egy témánál sem.*
- Rendben, de ha rajtam múlik akkor én meg a másik felét fogom elhozni. *Mosolyog a lány mondata közben, hiszen tényleg nehéz ellenállni egy két imádnivaló szempárnak, akik könyörgőn néznek rád. Majd tovább folyik a téma Corina anyjával kapcsolatban, amivel tréfálkoznak egy keveset, de szerencsére nem sértődik meg Hana szavain Corina. Kiderül, hogy Corina sem egy konyhatündér, amin mindketten jót mulatnak. Végül elhagyják a fogadót és a főutcán elindulva az állatkereskedés felé mennek. Végigérve az utcán nagy zaj csapja meg a két lány fülét, ami jelzi, hogy jó helyen járnak.*
- Igazad van. *A lány is a cégérre néz, mely hirdeti a bolt nevét, majd Corina után ő is belép a helyiségbe Assanaval a karjai között, és elnémul a hatalmas helyiség láttán, ami tele van különféle állatokkal. Assana kicsit félősen néz körbe a sok állat láttán, de azért kíváncsian szimatol a levegőben. Egyből elő is kerül az eladó, akinek köszönnek. majd a kérést hallva megmutatja a választható állatokat, melyek között rengeteg aranyos jószág van. Ha Krishana-n múlva kapásból ötöt ki tudna magának választani, de neki már itt van Assana.*
- Van elképzelésed milyet szeretnél? *Kérdezi Corinától, aki szintén ellágyul a kisállatok láttán, legalábbis, ezt veszi észre rajta Hana.*
- Bal oldalon az a fekete cirmos nagyon édi. *Lelkendezik a lány, mikor észreveszi a két hónap körüli állatot.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 5:16 pm

*Mióta beléptem a kereskedésbe, még nem találok szavakat, hiszen rengeteg aranyos állat néz vissza mindenhonnan, bármerre is nézek. Ekkor aztán Hana szavai ütik meg a fülemet.*
-Igazából még nem tudom, mit akarok, de tényleg nagyon aranyos az a cica. *Oda is megyek hozzá, és óvatosan megpróbálom megsimogatni, mire az fújva megkarmol, és meg is akarna támadni, ha arrébb nem lépnék.*
-Na ebben a cicában is egy oroszlán veszett el. *Mondom nevetve, majd tovább megyek. Elhagyva a cicusokat a patkány részleghez érünk. Sose voltam oda a patkányokért, csak a hörcsögöket szeretem.*
-Patkányt azért nem szeretnék. *Mondom mosolyogva, majd tovább is megyek, át a varangyokon és most épp a kis termetű kutyusokhoz érünk.*
-Jajj de édesek. *Mondom mosolyogva, majd leguggolok és simogatni kezdek egy kicsi fehéret, majd még négyet, akik közben odajöttek.*
-Tessék, már most nem tudok választani. *Nézek a lányra mosolyogva, hiszen mindegyik kutyus olyan aranyos, és látszik, hogy jól is érzik magukat és egészségesek is. Csak egy kicsi félénk van, de végül őt is sikerül megsimiznem, így már ő is ott ugrál előttem, hogy ő legyen a kiválasztott, aki velem jöhet az ajtón túlra.*
-És te mit is szeretnél venni? *Kérdem a lányt, hiszen mintha mondott volna valamit, hogy ő is szeretne vásárolni.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 5:35 pm

*A kereskedésben elég sokféle állat van, a kígyóktól a macskákon át egészen a farkaskölykökig minden megtalálható. Az eladó segítségével az engedélyek nélküli állatokhoz mennek, ahol jobban körül is néznek. Egy fekete cirmoson akad meg a figyelmük, de nem tűnik jó választásnak.*
- Nem mondtam volna meg, hogy ilyen kis harcias. Jól vagy?*Hisz látta, hogy megkarmolta a kis bestia, majd tovább is mennek, egészen a patkányokig, ahol nem cövekelnek le, hisz egyikük sem rajong értük.*
- Én sem vagyok oda értük. *Fintor kíséretében mondja, majd a varangyokon át a kutyusokhoz mennek, ahol megint elolvadnak a könyörgő szemek láttán.*
- A helyedbe én se tudnék. *A lány nem simogatja meg őket, hisz Assana a körmeivel kapaszkodik belé, macska létére utálja a kutyákat, így inkább ezt most kihagyja a lány.*
- Szerintem válaszd azt, amelyik magától megy oda hozzád. *Ez csak egy javaslat, de ha így választ az biztos, hogy hű társa fog lenni a lánynak.*
- Állatcsemegét Assana-nak. *Majd odébb tekintve meglátja a baglyokat és más gyönyörű madarakat, amire felhívja Corina figyelmét is.*
- Nézzük meg a madarakat is. Ott talán kicsit megnyugszik Assana is. *Mosolyogva odébb is megy, ha beleegyezik a lány.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 5:45 pm

*Miután túléltem a harcias cicus támadását Hanával tovább indulunk egyenesen át a patkányokon és a varangyokon, hiszen egyikünk sincs oda érte.*
-Jól vagyok köszi. *Mondom mosolyogva, amikor a lány a cica okozta sebeim felől érdeklődik. A kutyusoknál aztán lecövekelek, hiszen csak úgy megrohamoznak. Nem is tudok velük mit kezdeni, hiszen mind azt szeretnék, hogy hazavigyem őket.*
-De mind idejött hozzám. *Mondom mosolyogva a lány tanácsára, hiszen azzal sem lettem most előrébb. A lány aztán válaszol a kérdésemre, melyre én egy bólintással jelzem, hogy megértettem és felfogtam. Azután Hana javaslatára elindulunk a madarak felé, elhagyva így a kutyusokat. Ott aztán van minden, papagály, bagoly és még rengeteg madárka.*
-Nahát, ők is milyen szépek. *Mondom szájtátva, majd feltűnik, hogy az összes ketrecen van egy-egy luk, melyen a madárkák ki tudják dugni a fejüket, de nem férnek ki rajta. Gyanítom azért vannak ezek a lyukak, hogy mi meg tudjuk őket simogatni. Most a baglyok felé tekintgetek és meg is pillantok pár gyönyörű példányt, de egyik sem túl barátságos velem. Az egyetlen, aki kihajolt a lyukon, és felém nyújtja a nyakát egy gyönyörű hó fehér bagoly. Még elég fiatalnak látszik, talán nemrég kelt ki a tojásból. Meg is simizem őt, melyre csak még jobban nyújtogatja a nyakát. Úgy látszik szimpatikus vagyok neki.*
-Nézd milyen kis helyes. *Mutatom meg a lánynak is, remélve, hogy az ő tetszését is elnyeri a kismadár.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 6:07 pm

*A cirmos nem igazán jött ki jól a lánnyal, így tovább is halad a kis társaság, bár a patkányoknál és a varangyoknál nem nézegetnek, nem állnak közel egyikükhöz sem ezek az állatok.*
- Ez igaz, de nem ők lesznek az igaziak. *Legalábbis Krishana így érzi, mikor a kutyusokhoz érve letámadja mindegyik Corinát, aki alig tud mozdulni tőlük. Meg kell hagyni igazán aranyosak a kölykök, Hana is szívesen játszana velük, de nem igazán tud Assana miatt, majd a madarakra lesz figyelmes.*
- Igen, azok. *Ért egyet a lánnyal, aki körbenéz a madarak között. A kalitkák nagy részén ki is tudnak leselkedni a madarak, és meg is lehet simogatni őket. Itt a cirmos is aktívabb lesz és le is akarna vadászni egy színes törpepapagájt, de a gazdája ezt nem hagyja neki. Közben Corina rálelt egy szép hófehér bagolyra.*
- Úgy látom megkedvelt. Szerintem ő lesz az akit keresel. *Hisz a bagoly előbb megnézte magának a lányt, míg a kölykök eszeveszetten rohantak, de a baglyon látszott, hogy gondoldott, a döntése előtt.*
- Szerintem nagyon is intelligens a drága. *Krishana is megpróbálja megsimogatni, de őt meg akarja csípni és ha nem rántja el a lány a kezét sikerül is.*
- Hát engem nem csipáz *feleli egy fintorral Hana.* - Nézegessünk még? *Érdeklődik a lány, hisz már minden állatfajt megnéztek.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 6:23 pm

*Az állatkereső körút első részén nem aratunk túl nagy sikert. Először megtámad egy harcias cicus, utána átsiklunk a patkányokon és a varangyokon, majd a kutyusoknál lukadunk ki. Meg kell vallani, mindegyik nagyon aranyos, de igazából nem érzem, hogy igazán meglenne a kölcsönös szimpátia valamelyikkel is, így hallgatok a lányra és tovább megyünk a madarakhoz. Meg is torpanok az egyik bagolynál, aki nagyon kedvesnek tűnik és úgy érzem, őt tényleg szívesen elvinném.*
-Igen, én is úgy érzem, ő az akit kerestem. *Mondom mosolyogva még mindig a baglyot figyelve, aki most, hogy nem simogatom ismét a nyakát nyújtogatja felém.*
-Nagyon is okosnak tűnik. *Mondom sugárzó örömmel, majd amikor azonban a lány is szeretné megsimogatni őt majdnem megcsípi.*
-Hát nem vagy a kedvence, de végülis én leszek a gazdi és majd összehaverkodtok. *Mondom mosolyogva, majd lassan elindulok a pult felé, hogy beszélni tudjak az eladóval. Még oda sem értem, amikor lerohan minket.*
-Na sikerült választanotok? *Kérdi mosolyogva, bár valószínűleg minden vásárlójával így beszélhet, hiszen vérbeli eladónak tűnik.*
-Igen, egy baglyot választottam. *Mondom mosolyogva, várva az eladó reakcióját.*
-Jó, akkor választanod kell egy kalitkát, és nem ártana valami kaja is. *Mondja mosolyogva, majd a ketrecek felé mutat, én pedig elindulok és elkezdek gondosan válogatni, miközben az eladó elindul Hana felé, gondolom ki szeretné szolgálni őt is.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 6:45 pm

*A lány nem igazán talál magának állatot, hiszen a cica megkarmolja, a patkányok és a varangyok alapból kilőve, a kutyáknál pedig nincs meg a szikra. Hana ajánlatára tovább mennek a madarak felé, ahol egy hóbagoly kiszemeli magának Corinát. Elég fiatal az állat, hisz elég pihések még a tollai, majd Corina is úgy érzi, hogy megtalálta azt, akit keresett. Hana is meg akarja csípni az okosnak tűnő állatot, de az nem repes a boldogságtól, így meg is csípné, ha hagyta volna.*
- Hát ez igaz, gyanítom Assana szaga is közre játszik a dologban. *Követi a másikat a pulthoz, hisz így ő is megveheti magának amiért jött. Az eladó kicsit túlbuzgónak tűnik, de hát biztos lelkes, amiért elad egy madarat. Kalitkát is ajánl a bagoly új gazdájának, és megmutatja merre is vannak, majd Krishana-t is kiszolgálja.*
- Állatcsemegét szeretnék a macskámnak. *Közben a lány a karjaiban lévő macskára mutat, majd az eladó lelkesen sorolja, milyen ízesítésű van.*
- Van házias ízesítésű, halas és vadas ízekben. *A lány hossza fontolgatás után a vadas mellett dönt és kér is egy zacskóval, majd ki is fizeti, majd Corinához megy.*
- Sikerült választanod? *Kicsit körbenéz a kalitkák között, és meg kell hagyni mindegyik elég tágasnak tűnik egy bagolynak.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 7:00 pm

*Mikor aztán sikerül végre választanom a sok állat közül odasietek a pénztároshoz és ő el is zavar a kalitkák felé. Elég sok kalitka van, így viszonylag nehéz a választás, de aztán úgy döntök, veszek neki egy nagyobb, kényelmesebb kalitkát, hiszen azt szeretném, hogy jó dolga legyen. Nem vagyok benne biztos, hogy az megfelelő lesz, így inkább kérdezek ismét. Megvárom amíg Hanat is kiszolgálja, majd válaszolok először a lánynak.*
-Igen, azt hiszem ez lesz, ez elég nagy lesz majd felnőtt korára is. *Mondom mosolyogva, majd ismét az eladóhoz lépek.*
-Ezt a kalitkát szeretném, és akkor kérek egy zacskó rágcsát is. *Mondom a pultosnak, mire ő leteszi a pultra a kalitkát, mellé tesz egy adag kaját is és ismét felém fordul.*
-Akkor már csak a bagolyra lesz szükség. *Mondja mosolyogva és el is indul a baglyok felé, én pedig követem őt, és amikor odaérünk rámutatok új kedvencemre.*
-Ő lesz az. *Mondom mosolyogva, mire a néni ketrecestől előrehozza és átteszi őt az új ketrecébe. Ezután kifizetem a baglyot, a ketrecet és a kaját, majd felkapva egyik kezembe a kalitkát, másikba a kaját elindulok a kijárat felé. Hamar rá kell jönnöm, hogy egyedül nem jutok ki, így a lányhoz fordulok.*
-Segítenél kinyitni az ajtót? *Kérdem mosolyogva, majd miután kiértünk, mosolyogva fordulok a lányhoz.*
-Köszönöm, hogy eljöttél velem, és segítettél kiválasztani őt. *Mondom még mindig hatalmas mosollyal az arcomon, hiszen tényleg nagyon örülök neki.*
-Már csak egy nevet kellene találni. Mégsem élhet név nélkül. *Mondom nevetve, majd elindulok közben a kastély felé vezető úton.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-01, 7:14 pm

*Mialatt Corina kalitkát néz az új baglyának, Krishanával foglalkozik az eladó, aki egy hosszabb gondolkodási idő után kiválaszt egy vadas ízesítésű csemegét a cirmosának.*
- Igen, elég tágas lesz neki. *Feleli mosolyogva, hisz jó nézni, milyen lelkes a lány az új baglya miatt. Mikor hozzá került Assana ő is izgatott volt, bár nem nagyon mászkált állatboltba. A lány nem követi az eladót a bagolyhoz, megvárja őket a pultnál, hisz elegek ketten is. Hamarosan be is rakja az új ketrecébe a madarat, és fizet is a lány, ami után mennek is.*
- Persze, segítek. *Kissé nehezen nyitja ki egy kézzel a nehéz faajtót, hisz Assana nem szándékozik elmozdulni a másik karjából, de megoldja a problémát és sikeresen kijutnak az utcára egy köszönés után.*
- Szívesen, így legalább én is bevásároltam Assana-nak. *Felmutatja a vásárolt csemegét, de amúgy is elkísérte volna a lányt, és viszonozza a mosolyt.*
- Hm, tényleg fontos a név, de előbb meg kéne tudni, hogy hölggyel vagy úrral van dolgunk. *Közben kérdően a bagolyra néz, mintha tőle várna választ.*
- Van valamilyen ötleted a nevét illetően? *Közben elindul a főutcán, és lerakja a cirmos, szaladgáljon még egy kicsit.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 6:59 pm

* A bálon is láttam olyan diákot akinek volt állata és nagyon hiányzik a kutyusom. Nem az ő helyébe akarok senkit léptetni, mert nála jobb kisállat nincs, de ameddig itt leszek a suliban, kell egy háziállat. Akit simogathatok és beszélhetek hozzá. Hát utam a Mystral felé veszem ahol bemegyek a Black Cat kereskedésbe. Van itt pár aranyos állat, de én egy kutyust szeretnék, még hozzá maltipoot régen szerettem volna olyat de nem azt kaptam, hanem egy fehér Kuvasz kölyköt. De most az egyik álmom valóra váltva szeretnék egy ilyen fajta kis kutyust. Gondolkoztam macskán baglyon, de rájöttem, hogy inkább kutyát szeretnék, hogy mi legyen a neve? Azon még gondolkozom. A nővérem tuti Tappancsnak szólítaná. Én viszont Lulun, Lolán, Alexen elmélkedek. Még azt sem tudom fiút vagy lányt szeretnék. Az otthoni fiú, akkor szerintem legyen lány, akkor így már csak a Lulu és a Lola maradt. Ez majd eldől ha meglátom a kiskutyát amelyik jobban ráillik. *
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 7:10 pm

*Az idő végre kezd javulni, remélem így is marad. Mivel ilyen gyönyörűen süt a nap, semmiképpen sem maradhatok bent a kastély falai közt. Gyorsan felkapok egy farmer térdnadrágot, fekete toppot és hozzá fekete tornacipőt, majd elindulok az aula felé. Közben követ engem Byron, a gyönyörű hóbaglyom. Mikor aztán leérek a révészhez, átkelek vele a szigetre, majd ott folytatom utamat.*
-Na merre menjünk? *Nézek mosolyogva a bagolyra, bár nagyon is jól tudom, hogy úgysem fog válaszolni. Elindulok hát az utcán, majd megpillantom a kisállat-kereskedést. Nem is olyan régen jártam erre, amikor Hanaval megvettük Byront. Most úgy döntök ismét betérek, hiszen vennem kéne neki egy zacskó falatkát, mert eléggé fogyóban van. Oda is lépek a hatalmas ajtóhoz, majd Byronra nézek.*
-Gyere! Bemegyünk. *Mondom a bagolynak ám az meg sem mozdul.* -Nem viszlek vissza, csak kaját szeretnék venni neked. *Mondom további érvként, mire végre hajlandó leszállni a karomra, így nagy nehezen nekiveselkedek az ajtónak, majd kinyitom és sikeresen bejutunk rajta.*
-Jó napot! *Köszönök, bár a pultos néni épp mással van elfoglalva, így úgy döntök körülnézek egy kicsit. Hamarosan egy korombeli lányt pillantok meg, akihez oda is sietek.*
-Szia! Szintén Mysterio? *Kérdem mosolyogva, miközben Byront simizem megnyugtatásképpen.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 7:23 pm

* Mivel először járok az állatkereskedésben szemeim minden felé néznek vizsgálom a helyszínt, ide fele csodás környezet volt, és az időjárás is elviselhető. Holnap este órám lesz, még hozzá az első jó lesz egy kicsit még tanulni rá. Ma meg holnap. Még egyik szobatársam sem láttam, ez, hogy lehet? Pedig kettő is van. Kellene velük már találkoznom. Nagyon jó lenne. De vissza a témára. Valahogy egyre jobban tetszik a Lola név az én kis kincsemnek, hiszen hamarosan meglesz. Persze, kell neki majd vennem jócskán dolgokat. De amint nézelődök betoppan egy leányzó, valahonnan ismerős nekem, de honnan? Nem ő az egyik szobatársam? Húzom össze szemöldököm, mert nagyon ismerős, azt hiszem a képről. *
- Szia! Pontosan! Sophia Lerenz vagyok. Ha nem tévedek szoba társak vagyunk. De eddig nem volt valamiért alkalmunk találkozni. * Nyújtom felé kezem, ha elfogadja akkor kezet fogunk. Remélem tényleg egy szobába vagyunk... és nem hülyeségeket dumáltam. *
- Mi járatban? * Kíváncsiskodom kedvesen, ahogy nézem a baglyát aki színtiszta hófehér, valami felszerelésért vagy ennivalóért jöhetett a csajszi. *
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 7:33 pm

*Mivel nagyon szép idő van, utam rögtön Mystralba vezetett. Nem is sétálgattam sokáig, mikor eszembe jutott, hogy nem ártana venni egy kis rágcsát az én drágámnak. Be is léptem az állatkereskedésbe, de mivel a boltos épp mással foglalkozik, elindultam nézegetni az állatokat, hátha sikerül elütnöm az időt. Meg is pillantottam egy kedvesnek látszó lányt, így mosolyogva köszöntöttem. Még nem láttam sehol, így lehet, hogy új.*
-Corina Watson vagyok. Nem tudom, hogy szobatársak vagyunk-e, de én a tigrisszem hálóban lakom. *Mondom még mindig mosolyogva, majd én is kezet nyújtok a lánynak, így végül kezet fogunk.*
-Csak sétálni jöttem, de eszembe jutott, hogy már kevés rágcsája van, és holnap nem biztos, hogy le tudok jönni, mivel óra lesz. *Mondom a lánynak, majd körbenézek. Nem látok körülötte állatot, így valószínűleg azért jöhetett, hogy most vegyen egyet. De az is lehet, hogy ott hagyta a kastélyban, és csak beugrott venni neki valamit.*
-És te? Most veszel állatot? *Kérdezek vissza, hiszen most már érdekel, hogy mi járatban lehet a lány.*
-Milyen állatot szeretnél? *Kérdem mosolyogva, majd körbenézek, bár nagyon is jól tudom, mik közül lehet választani.*
-Te még elég új vagy itt, nem? *Mosolygok közben a lányra. Nem akarom őt megijeszteni ezzel a kérdéssel, csak furcsának tartom, hogy még nem találkoztunk, annak ellenére, hogy elvileg szobatársak vagyunk.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 7:47 pm

* Azt hiszem ha meg van a kis kedvencem akkor elviszem sétálni, had szaladgáljon. Kedvesnek látszik ez a leányzó, picit később meg is tudom, hogy mi a neve. Most már biztos vagyok benne, hogy szobatársak vagyunk. Hiszen azt is elmondja melyik hálóban lakik. Ami a tigrisszem háló ahol én is lakok. *
- Akkor most már biztos, hogy szobatársak vagyunk, én is abban a szobában lakok. * Mosolyodom el, hogy nem mondtam hülyeséget. Na végre az egyik szobatársamat megismertem, mondjuk előbb utóbb biztos sorra került volna, de ez előbb volt. *
- Értem, nekem is holnap lesz, még hozzá az első órám a suliban. * Nézek rá az állatára, ami nagyon cukinak tűnik, mint minden állat a kereskedésben. *
- Igen most szeretnék egy kutyust. * És mint mindig az a mosoly megtalálható rajtam. Mindig mindenkivel ilyen vagyok, kivéve ha tanulok, akkor kicsit komolyabb, azért. *
- Hát körülbelül egy hete érkeztem a suliba, szóval igen. De valahogy elkerültük egymást. De most már ismerlek téged is. Na, meg az állatkád. * Mutatok Corina, majd a bagoly felé. Barátságosnak tűnik mind a kettő. *
- Hogy hívják ezt a fehér drágaságot ? * Kérdem tőle, vajon mi lehet a neve, gondolkozom és a bagolyról a Hófehérke mesefilm jut az eszembe. *
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 8:00 pm

*A lány egész kedvesnek tűnik. Örülök, hogy nem olyan megrögzött feketemágus a szobatársam, hiszen még képes lenne meggyilkolni csak azért, hogy utána felhasználhassa a szerveimet. Nah de szerencsére nem így van, ezért mosolyogva bólintok, amikor kiderül, hogy valóban szobatársak vagyunk.*
-Sok sikert az első órádhoz. *Mondom egy biztató mosollyal az arcomon, hiszen nagyon jól emlékszem az én első órámra.*
-Kutyust? Remélem cukit választasz. Majd összehaverkodtatjuk az én kis drágámmal. *Mondom a baglyomat nézve, de úgy látszik semmi ellenvetése a tervemmel kapcsolatban.*
-Értem. Akkor még nem ismerhetsz túl sok helyet. *Mondom még mindig mosolyogva, bár ez nálam már megszokott, hiszen szinte állandóan mosolygok.*
-Byron a neve. *Mondom büszkén, hiszen én neveztem el, és nekem tetszik a neve. Nem érdekel mások véleménye, a lényeg, hogy nekem és Byronnak tetsszen a név.*
-És a kutyusnak mi lesz a neve? Egyáltalán fiú lesz vagy lány? *Kérdem mosolyogva, hiszen nem mindegy, hogy milyen nemű a kiskutyus.*
-Amúgy honnan érkeztél? *Kérdem mosolyogva a lányt, majd leguggolok és megsimogatok egy kis beagle kutyust.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 8:16 pm

* Ahogy látom, ő is olyan, mint én, mindig mosolyog. De az számomra nagy titok miért nem találkoztunk eddig. Na, de mindegy nem agyalok ezen tovább, ez van. Vicces és kedves lány, ez a Corina. Bírom az ilyen barátnőket, ilyenekkel lehet valamit kezdeni. Serafina kicsit más fajta lány, az igaz, de senkit sem szabad ki közösíteni, én minden embertípust szeretek. A szomorúakból is többször lettek már vidámak, mindent megtettem, hogy ne legyen rossz a hangulata. Volt olyan, hogy az egyik barátnőmnek szerelmi bánata volt, és beöltöztem bohócnak és vicces jeleneteket játszottam neki. *
- Köszönöm szépen. Ezek szerint, te is elsős vagy. Ennek örülök. * Tök jó, hogy eddig elsősökkel találkoztam. Így ha máskor nem is de az órákon biztosan összefutunk. *
- Hát, a kíváncsiságom által voltam itt is ott is. De tényleg nem nagyon. A felfedezés még vár erre az épületre. * Kacsintok rá Corinára, és odapillantok a fehérkére. Ahogy később kiderül Byronnak hívják őt. *
- Ó, Byron! Jó kis név, ahogy kimondom tényleg illik hozzá. * Nagyon jó nevet talált ki Corina a kis kedvencének. Kreatív lehet ha nem is máshol de ezen a téren biztos. *
- Otthon fiú van szóval itt most egy lányt szeretnék, és Lola lesz a neve. * Határozottan ki jelentem, hogy Lola lesz a neve, na, innen nincs megállás. Lulu név elvetve. De ez a leányzó, még tovább kíváncsiskodik. Kérdésén csak elmosolyodom. *
- Angliából, Londonból. És te, Corina? * Ha Ő is kérdezget akkor én sem maradok ki, had lássa csak a kíváncsiskodó énem. Nem akarok álcát mutatni, nem szokásom. *
- Maltipoo fajta kutyát szeretnék. Otthon kuvaszom van. Hallottál már maltipooról? * Teszem fel érdeklődő kérdésem, hiszen ez nem egy ismert faj, ez egy keverék remélem lesz az állatkereskedésben. *
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 8:27 pm

*A lány egész kedvesnek látszik, és jól el is beszélgetünk. Örülök, hogy a szobatársam. Nem nagyon lehet még sok ismerőse, de majd belejön, akárcsak én.*
-Én is örülök. *Mondom a lánynak, majd ismét elkezdem simogatni Byron fejét, hiszen már elég nyugtalannak tűnik. Bizonyára jobban érezné magát, ha kivinném innen, de azért igyekszem megnyugtatni, hiszen nincs mitől félnie.*
-Nagyon jó helyek vannak, úgyhogy sok sikert a felfedezéshez. *Kacsintok vissza a lányra, majd ismét a kutyusokra pillantok.*
-Igen, nekem is tetszik. Dehát én is választottam. *Mondom nevetve, amikor a baglyom neve kerül szóba. Büszke vagyok, hogy ilyen hozzáillő nevet sikerült találnom.*
-Értem, akkor üdvözöljük Lolat. *Mondom mosolyogva, majd a lány megválaszolja a kérdésem, mire nekem eszembe jut a tavalyi nyaralásunk, amikor Londonban töltöttünk egy hetet.*
-Az jó hely. Én New Yorkból érkeztem. *Mondom mosolyogva, majd a lány kérdésére egy kissé elpirulok.*
-Sajnos még nem hallottam olyan kutyafajtáról. *Mondom kissé még mindig pirosan, majd elmosolyodom.*
-Nah lassan ideje lesz mennem, mert Byron már elég nyugtalan. *Mondom mosolyogva, majd körbenézek, hogy merre lehet a boltos.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 8:50 pm

* Kíváncsi, kedves, barátságos és vicces. Hasonló, mint én. Legalább megismertem az egyik szobatársam. Ja, és a mosolygóst ki hagytam. *
- Köszi, meglesz. Azt hiszem majd a klubhelyiségbe megyek le tanulni ma vagy ne tán holnap. * Mondom neki terveim, nem tudom, vajon ő szeret tanulni? Á, már mindenkinél szóba került a suli, őt inkább nem kérdem meg. *
- Átadom neki! * Aranyos, hogy üdvözlik a jövőbeli kis kedvencem. Pedig még nem is látta de biztos, hogy fogja, nem is olyan sokára. *
- Igen, London a kedvenc városom. New Yorkot is nagyon szeretem. Voltunk ott párszor. Nagyon barátságos helynek tűnt. * Csacsogom Corinának, New Yorkról való véleményem és előtte még a szülővárosom is szóba kerül. *
- Nem sokan ismerik, ez egy keverék. De nagyon cukin néz ki, majd hamarosan meglátod. * Mondom kedvesen a csajszinak. Beszélek kicsit Byronhoz is. *
- Milyen jó kis állat vagy, Byron. * Kicsit nyugtalan de megértem, jobban szeretne a szabadban lenni. *
- Látom, menjetek csak én is el intézem a kutyust. Megveszem neki a szükséges dolgokat, megsétáltatom, és megyek a suliba. * Mosolygok vissza felé. Tényleg nem ismert ez a fajta kutya, és ha nem lesz? Akkor nem veszek mást... *
- Hamar megleszek, ha gondoljátok megvárhattok akár kint is. * Jó lenne ha megvárna Corina, szeretem ha van társaságom. *
- Na most megnézem a kutyákat. * És indulok is feléjük. Nagyon cukik vannak mondhatom. *
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 9:11 pm

*Azt hiszem a lánnyal egész jól kijövünk, így el is beszélgetünk egy kicsit. Jó dolog ha az ember jóban van a szobatársával, hiszen elég sokat találkozunk.*
-Értem, hát van mit pótolnod. *Mondom mosolyogva, majd tovább nézelődök.*
-Alig várom, hogy lássam. *Mondom a lányra kacsintva, majd elindulok a kijárat felé, hiszen lassan indulni szeretnék, csak előtte még vennem kell kaját Byronnak, hiszen végül is azért jöttem.*
-Oksi. *Válaszolom a lánynak, majd elindulok a boltoshoz, aki időközben már végzett a másik vevő kiszolgálásával és hamarosan meg is pillant.*
-Segíthetek? *Kérdi egyenesen odarohanva hozzám.*
-Öhm, tápot szeretnék venni Byronnak. *Mutatok a bagolyra, mire a boltos nő elszalad, és visszatér egy zacskó táppal, melyet elveszek, majd kifizetem és gyorsan kisietek a boltból, hiszen Byron már nagyon türelmetlen.*
-Na most jobb? *Kérdem mosolyogva a baglyomat, aki időközben elrepült a vállamról és most nagy köröket repül az utca fölött.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-03, 9:26 pm

* Nézelődök és egyszer csak meglátok egy fehér maltipoo kis kutyát annyira megörülök ennek, hogy a számhoz kapok. Megnézem közelebbről. És rájövök, igen nekem ő kell. Maltipoo is kislány is cuki is. Ő a megfelelő kutya a számomra. Megsimogatom, kicsit megvakarom a fejét. És szépen megfogom a kis csöppséget, és miután Corina végzett a vásárlással, én is oda megyek a boltoshoz. *
- Jó napot! * Mondom a pultosnak kedvesen. * - Őt szeretném megvenni, és kellene egy nyakörv, egy póráz, két tál, és táp. * A pultos el is szalad, egyenként hozza a dolgokat. A kiskutyus figyeli az eseményeket majd miután kifizettem a kutyát és a cuccait. Azután ráteszem a nyakörvet, otthon csinálok rá majd egy kis táblát, hogy Lola. Ráteszem a pórázt megfogom a szatyrot és kimegyünk a boltból. Lehajolok az én drágaságomhoz, megsimogatom, és mondom neki, hogy. *
- Mostantól velem fogsz lakni, ne aggódj jó helyed lesz. Az új neved pedig Lola. * Annyira örülök ennek a drágaságnak, nagyon cuki. Lassan teljesen sötét lesz így ez lesz az esti séta. Mendegélünk haza felé, és Lola megismeri hamarosan az új otthonát. *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime2011-08-18, 10:39 pm

*Szerencsére ma már nincs hideg így este felé sem, így kimerészkedek az iskola falain kívülre. Mystralt célzom meg, azon belül is a Black Cat kisállat-kereskedést. Régóta gondolkozom azon, hogy kellene vennem egy házi kedvencet, de még sohasem szántam el magamat rá, de most ott lapul a táskám mélyén a kis kedvencre szánt pénz. A városka hangulatához vagyok öltözve: egy éj kék hosszú ujjú valamint egy fekete miniszoknya van rajtam. Így lépek be a kereskedésbe, a fejem felett csilingel a kis ezüst csengő, majd köszönök az eladónak. Céltalanul kezdem el járni a sorokat, feltérképezve, hogy melyiket kellene megvennem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Cat kisállat-kereskedés   Black Cat kisállat-kereskedés - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Black Cat kisállat-kereskedés
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: