Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Penna Varázs I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Penna Varázs I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Penna Varázs I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Penna Varázs I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Penna Varázs I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Penna Varázs

Go down 
+9
Fekete Ambrus
Héderváry Fruzsina
Hecate Lunadea
Havasi Zoárd
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Leila Hunt
Varg Yrjanfrost
Mesélő
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2009-11-29, 8:52 pm

lMystra boltjai között akad egy olyan bolt is, ami bizony igen hasznos lehet a közelben álló Mysterio kastély lakóinak is. Ez a Penna Varázs nevű bolt, amiben tanszereket illetve a tanuláshoz hasznos dolgokat kaphatsz meg. Ha belépsz, igen zsúfoltnak érezheted a helyet, hiszen rengeteg polc van egymás mögött, előtt, mellett és talán egymáson is. Rengeteg penna, füzet, tinta és egyéb tanszer közül választhatsz, a kínálat hatalmas. Az árak is ingadozóak. A drágább áruk közé tartoznak a színváltós tinták, az önjavító pennák, a láthatatlanul író tollak és a Soha-El-Nem-Fogyó pergamenek is. Látogass be, a boltos kedves és pénzéhes, örömmel segít, ha nem tudnál választani. Próbál mindent rád sózni. Vigyázz! Talán olyat is, amire semmi szükséged.


A leírás Aysha Darkblood munkája
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Penna Varázs Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-03-14, 6:52 pm

Fiatal kissé sötét külsejű srác érkezik meg a Penna varázsba. Igazából nem számolt vele hogy mostanába ide fog jönni viszont úgy néz ki hogy lassan kezd kifogyni a lapokból, és bizony az írószerek közül is. Nameg nem ártana pár pótjegyzetet venni és már körülnézni hogy mit is lehetne itt találni*~soha el nem fogyó pergamen, az meg mi a franc~*reméli hogy kb azt jelenti ami a nevébe van így abból is le emel egyet, majd nemsokára a pultra teszi őket, és bizony ki is fizeti az árát. A srác lába mellett egy kölyök kutya ül, pontosabban egy malamut. Úgy tűnik ezt lehet nevezni hétvégi bevásárlásnak, bár a srácnak nem volt hozzá sok kedve, de örül hogy túl van rajta*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-03-14, 7:08 pm

*Leila sétálgat a kellemes időben. Egyenlőre nem tudja hova megy csak úgy elindult valamerre. Nemsokára megakad a tekintete egy bolt nevén. Penna varázs. Érdeklődve veszi arrafelé az irányt. Magas sarkú cipője kopog az utcán, vékony kabátja lebeg fehér nadrágja körül. Vörös haját hátrafogta. Éppen egy embert lát bemenni a boltba, oldalán egy kutyussal, ami nagyon aranyos. A fiút már ismeri, bár a nevét illetően kissé elbizonytalanodik. Csendesen lépked a bolt felé, majd belép az ajtón. Iskolatársa éppen a pénztárnál áll. Leila mosolyogva figyeli a kiskutyát majd érdeklődve szétnéz a boltban. Közben azon gondolkozik mi is lehet a fiú neve. Tudja hogy valami rövid..*
~ Talán Gr... vagy Vagr. Áh... ez az... Varg.~
*Érdeklődve szemléli a színváltós tintákat. Megnézné egy tanár fejét ha rózsaszínnel írt dolgozatot adna be. Leemel egy üvegcsét a polcról, ezt mindenképpen ki kell próbálni. Odasétál a pénztárhoz, majd zsebében pénz után kutakodik amit aztán le is perkál. nem olcsó mulatság ez, de nincs mit tenni. Közben ráköszön a fiúra.*
- Szia! Emlékszel még rám? Leila vagyok...
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Penna Varázs Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-03-14, 7:29 pm

*úgy tűnik hogy a srác egész jól elvan, megszerezte a cuccokat amire szüksége van és meg is veszi remélve hogy jó darabig nem lesz szükség ilyen boltos körútra. Elvégre elég drága hála a kissé pénzsóvár eladóknak, de ez most nem érdekli. Fő hogy legyen elég cucca raktáron. Már éppen fizeti ki amit kér , amikor mellette feltűnik egy ismerős alak, így lassan felé is fordul*
-Szia.. Hátte? AMúgy igen emlékszek, Alagsori folyosó, Jasmine, és te veled találkoztam, a név és arcmemóriám egész jó*mondja egy félmosollyal miközben az ujjával a fejére is mutat, majd amikor megvan kissé eltávolodik a pulttól de persze még a leányzó közelébe marad*
-És te? mit csinálsz erre? Csak nem kifogyóba vagy egyes dolgokkal?*kérdezi oldalra döntött fejjel, miközben Leila fele néz.*
-Elég drága bolt, bár az a gáz hogy sok más nincs is a közelbe*mondja kicsit közelebb hajolva a másikhoz, bár ha az eladó meghallja nem baj, végülis szabad országban élnek*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-03-14, 7:55 pm

*Rámosolyog a fiúramikor az megcsillogtatja a memóriáját.*
- Oh jó neked engem néha cserben hagy de igyekszem észben tartani a dolgokat. Például a múltkor elfelejtettem órára menni ami kicsit ciki volt, vagyis beértem csak későn, mert csodálkoztam hogy hol vannak a többiek.
*Bizony ez így megy nála. Kifizeti a tintát majd zsebre teszi az üvegcsét. Köszön a pénztárosnak majd Varg felé fordul. Közben válaszol a kérdésére.*
- Oh nem fogytam ki semmiből.. a szüleimnek igazából olcsóbb küldeni otthonról füzeteket meg ilyesmit mint pénzt adni. Ez is megspórolásból gyűlt össze csak vettem most tintát. De úgy érzem meg fogom még ezt bánni.
*Elneveti magát iskolatársa megjegyzésén. Igaza van bár ha már itt tartanak, sok minden lehetne olcsóbb. Leila egyetértően bólint majd elindul kifelé a boltból. Menet közben visszafordul és megkérdezi.*
- Te merre mész? Csak ezért jöttél le?
*Mikor kint vannak kíváncsian leguggol hogy megnézze, odamegy-e hozzá a kiskutya. Ha igen, akkor megsimogatja a buksiját.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Penna Varázs Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-03-14, 8:16 pm

-Hát néha nekem se sikerül mindenre beérni. Mondjuk a múltkorira sikerült de arra meg úgy tűnik kevesen mentünk így valami kétszemélyes kirándulást tettünk plussz a tanár*meséli a leányzónak miközben lassan elmosolyodik és egy zacskóba be is teszi amire szüksége van*
-Nocsak miből gondolod hogy megbánnád?*kérdezi egy apró félmosollyal, elvégre nem tudja hogy miért vette a másik a tintát, csupán csak kíváncsi, de ez látszik is az arcán. A másik nevetésére kicsit ő is elmosolyodik majd a kérdésre körbe néz*
-Hát igazából álltalában szoktam járni egy kisebb darabot mielőtt vissza megyek a suliba, meg gondoltam, beugrok ide a fogadóba inni egy vajsört vagy valamit. Tudod néha jó, bár a környezet eléggé fura*utal ezzel a részegekre, meg az ilyen olyan alakokra, ebből eszébe is jut egy kérdés*
-Tényleg nincs kedved eljönni? Másnem dumálunk közbe *mondja és persze csak ha a másiknak van kedve hozzá át is ugorhatnak a fogadóba*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-03-14, 8:28 pm

*Érdeklődve hallgatja hogy mi történt az órán. Szeret kirándulni, sajnálja hogy erről lemaradt. Szeretne többet hallani úgy hogy érdeklődve kéri a fiút.*
- Mesélj mit csináltatok? Hol voltatok?
*Majd miközben a zsebébe süllyeszti az üveget, kap egy kérdést, amire elhúzza a száját majd halkan mondja.*
- Én mugli családból származom és bár a szüleim jól keresnek, mégsem tudnak nekem kisebb vagyonokat küldeni. Így most megvettem ezt a tintát másra nemigen marad. Nehogy félre értsd nem azt mondom hogy éhen halok csak nem vehetek minden héten új dolgokat. Mindegy hagyjuk..
*Zsebre dugott kézzel elindul kifelé. Elmosolyodik amikor felmerül a séta lehetősége. Szívesen a fiúval tartana. De aztán Vargnak jobb ötlete támad. Leila mosolyogva bólint egyet örömmel vele tart, bár még nem járt ivóban nem tudja milyen hely. A kijelentésre, miszerint a környezet fura, összehúzza a szemöldökét. Nem igazán akar bajba keveredni. De persze követi iskolatársát.*
- Jól van menjünk.. Milyen messze van? Sokszor jártál már ott? ismersz valakit mondjuk őrült vendégeket vagy szexi pincérnőket?
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Penna Varázs Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-08-16, 2:27 pm

*A kérdését hallva a fiú az állát fogva a szemeibe néz és bár hazudik, ez nem látszik rajta.*
- Valóban? Ha igen, akkor jól esik, ha pedig mégse... akkor ez van. *von vállat egy apró mosollyal, igazából őt se érdekli ám annyira még ez a dolog, hiszen még nem ismeri Pétert, de az biztos, hogy nagyon szimpatikus neki a srác. Na meg, nem kapta le, csak megpuszilta, szóval nem is a csókra vadászott, hiszen már el is ereszti.*
- Ezek szerint velem tartasz, az jó. *mondja jókedvűen és amikor el lesz engedve, lassan megindulnak a főutcán, természetesen egymás mellett, de Lis se óhajtja megfogni Péter kezét, tényleg felesleges lenne, mivel nincsenek együtt, de a vonzódás azért szépen megvan, le se tagadhatnák.*
- Szerintem másra nincs szükségem, de majd meglátjuk. Azért köszi, kedves tőled. *tényleg az és azért örül, hogy nem egyedül kell mennie. Amikor viszont a hajók kerülnek szóba, lassan bólogatni kezd.*
- De-de, szeretek és a hajók is tetszenek. Aztán ha már ennyi van itt, gondoltam elnézegetem őket. *magyarázza a fiúnak, mi közben célirányosan indul a Penna varázs irányába, amely előtt megáll, majd már sétál is befelé.*
- Neked nincs szükséged valamire? *kérdi Péter felé fordulva, majd amikor beér, körbe is tekint és szépen oda is sétál a pennákhoz, majd a pergameneket is szemügyre veszi és szépen válogatni kezd, miközben tekintete elég sűrűn a fiúra téved.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-08-16, 2:46 pm

* Azért nem akarta letámadni a lányt hiszen fogalma sincs hogy viszonyuljon a kis vöröshöz. Először azt gondolta hogy könnyen megszerezhető numera lesz de hát nem engedte neki hogy megtörténjen, de nem adja fel csak hagy egy kis időt a dolognak. Szeretne vele több időt tölteni, így még jó hogy vele megy vásárolni. El is indulnak de közben beszélgetni kezdenek.*
- Én egy kedves srác vagyok* Vigyorodik el és tényleg elég figyelmes a nőkkel. Így van nevelve de ebből csak haszna származott. A hajók is szóba kerülnek mert hogy a lányka azt nézegette.*
- Utaztál is már hajóval? Esetleg vitorláztál e már?* Kérdez rá mert aki a Balaton partján nőtt fel annak bizony egyik nagy szenvedélye a vízi járművek. Most hogy így szóba kerül bizony egy furcsa érzés fogta el melyet honvágynak neveznek. Elég régóta itt van már és bizony hiányzik már neki a család egy kicsit. Mikor megállnak a bejáratra néz és a kérdésre a lányra emeli sötét tekintettét.*
- Lenne, de azt nem lehet pénzért meg venni* Mosolyodik el de többet nem mond most. Kissé titokzatos de ez így van jól. Ha érdekli a másikat úgy is ráfog kérdezi. Természetesen ajtót nyit a lány előtt és előre engedi. Mikor ez megtörténik jó alaposan szemügyre veszi a másikat hátulról.*
~ nem rossz de a magassarkú jobban állt neki~ * Tündik el egy percre és a lány után lép be a helységbe. Hangosan köszön mert hogy ő úgy szokta. Követi a lányt ahova tart és szemügyre veszi ő is amit a kis vörös.*
- Van elképzelés vagy szét nézel és úgy választasz?* Érdeklődik kicsit halkabban. Nem valami hagos hiszen ott van mellette a fekete szoknyás szépség. Nem igazán szeret vásárolgatni főleg ha nem neki kell mert tudja a nők órákat képese nézelődni. Ha a válsz megérkezik a pult mellé támaszkodik és úgy nézi a válogató lányt. Nem érzi szükségét hogy minden hova kövesse a kis vöröst a boltban és attól nem lesz hamarabb sem kész mert ott van mögötte. Türelmesen vár és mikor Lisa ránéz egy mosollyal ajándékozza meg olykor, de van hogy csak nézi*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Penna Varázs Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-08-16, 3:07 pm

- Kedves srác... igen, az. *bólogat vigyorogva, majd ez után szépen sétálnak a főutcán és a kérdéseket hallva először bólogat, majd nemet int fejével.*
- Igen, már többször is utaztam hajóval. Nagyon szeretek hajókázni, bár a vitorlázást még nem próbáltam. Majd talán egyszer lesz rá lehetőségem. *mondja kedvesen és tényleg reméli, hogy egyszer majd kipróbálhatja azt a sportot is. Végül megérkeznek az üzlet elé, ahova be is sétál, természetesen egy köszönöm-öt mondva a fiúnak és az eladónak is köszön, ha már ő árulja a cuccokat és szépen meg is indul előre, de e közben egy kérdést szegez Péternek, aki furcsa választ ad.*
- Hmm, még is mire vágysz? *kérdi kíváncsian és végül besétál és elkezd körbe is nézni.*
- Persze, hogy van, szóval csak pár perc, ne aggódj. *azért nézelődik, hogy melyik milyen fajta. Szóval még pár perc és egy adag pergamennel és pennával tér vissza, na meg tinta is van ám nála.*
- Ezeket kérném. *mondja az eladónak, aki szépen elmondja az árat és egy zacskóba teszi mindezt, Lis pedig fizet.*
- Ennyi volt, felőlem mehetünk is. Viszlát. *köszön el a nőtől és hogy ha minden igaz, akkor most már kettesben folytatják tovább útjukat.*
- Te szeretnél valamerre menni? Most én kísérlek el. *vigyorodik el jókedvűen, kissé hozzá is dőlve a fiúhoz, de csak rövid időre, hisz ki tudja, hogy ez zavarná-e Pétert vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-08-16, 3:24 pm

- Még nem? Pedig az az egyik legjobb sport. Én ha haza megy és az idő is engedi mindig megmozgatom magam.* Egy kis szünetet tart és azon gondolkodik el hogy talán korai e meginvitálni a lányt de hát egyszer élünk alapon és max nemet kap fel teszi hát a nagy kérdést.*
- Ha van kedved és nem félsz tőlem akár el is mehetnénk együtt vitorlázni, bár azt nem tudom hogy itt van e lehetőség rá vagy sem.....nálunk otthon van* Kis szüneteket tart mert tényleg nem tudja hogy ebből mit von le a másik. Most már mindegy megkérdezte és talán nem is értik félre. Imád vitorlázni és ha ehhez egy ilyen csinos lány az úti társ annak tudna örülni. Meg is érkeznek a boltba és kissé titokzatos lesz a Magyar srác.*
- Azt hiszem ezt nem most fogom elmondani* Mondja halkabban mert hogy erre a bolt nem épp megfelelő hely meg hát amúgy is nem kell mindent tudni a kis vörösnek. Kiderül hoyg elég gyorsan befog vásárolni melynek örül. Nem sok kedve lett volna a pultot támasztani órákig.*
- Ez tetszik már mint hoyg elképzeléssel jöttél le vásárolni.* Mosolyodik el és jobb mintha nem is tudná hogy mit szeretne. Lisa fizet és már mennek is. A bolt előtt a srác meg áll és elgondolkodik. Nem zavara hogy a lány neki dőlt, de semmi reakciót nem ad hiszen elgondolkodott hogy hova is kísérje a lány.*
- Egy ebéd?* Kérdezi meg a lánytól mert ő már kezd éhes lenni és hát ha a másik is.*
- Amúgy meg sem kellett volna kérdeznem hiszen épp most mondtad hogy elkísérsz* Mosolyodik és meg is indul a fogadó felé remélhetőleg a lánnyal együtt nem pedig egyedül.*
- Ettél már ott vagy tudsz valami jobb helyett?* Kérdezi meg séta közben, mert lehet a lány tud és ha ez így van miért ne oda mennének?....Közben a lányra pillantgat*
- Mondhatok valami?* Kérdezi meg s ha a válasz igen mondja is*
- Valahogy a magassarkú meg az a vörös blúz jobban tetszett rajtad* Egy sejtelmes mosoly jelenik meg arcán de még mielőtt a lány bár mit is mondana hozzá fűz még valamit*
- Ne értsd félre most is elég csinos vagy* Bókol hiszen ő azt nagyon szeret, de ha valami jobb azt is megmondja hogy tudják.*

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Penna Varázs Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-08-17, 2:36 pm

//olvad//

- Rajtad látszik is, hogy rendesen formában tartod a tested. *pillant végig a fiún, de csak futólag, majd ez után hallja az invitálást is, amely eleinte nem lepi meg, de amikor szóba kerül Péter otthona, akkor már igen és pislog is párat, majd végül elmosolyodik és bólint.*
- Nem vagy félelmetes és ha tényleg örülnél társaságomnak, akkor elmegyek hozzád. Csak majd szólj, hogy mikor, mert akkor úgy pakolok. *mondja vidáman a fiú szemeit figyelve, majd hamarosan meg is érkeznek a boltba és a fiú nem ad választ a kérdésére, de egyszer majd kideríti, az is bizonyos. Végül a bolton belül a lányka kutakodni kezd és nemsokára már meg is veszi a szükséges dolgokat, hogy ez után már újból az utcákat róják. A kérdésére a válasz hamar megérkezik és ahogy hallja, Péter megéhezett.*
- Benne vagyok, szóval szívesen veled ebédelek. *dönti oldalra picit a fejét, majd ez után meg is indulnak a fogadó irányába.*
- Ott még csak iszogattam, de jobb helyet nem tudok. Elég sűrűn eltévedtem errefelé, úgyhogy nem erőltettem a dolgot. *nevet fel picit, majd ez után a kérdést hallva ismét a másik szemeibe néz, de haladnak is ám útközben.*
- Persze... *kezdi, de amikor meghallja a szavakat, kissé elmosolyodik.*
- Egyetértek veled. Ez viszont egy kényelmes viselet, hiszen csak a Penna varázsig akartam jönni. Ha tudom, hogy összefutunk, csinosabban is kiöltöztem volna. *kacsint a fiú felé, szóval egyetért vele, nem fog ilyesmin megsértődni, de néha nem árt a kényelmes viselet sem.*
- Kössz a bókot. Na de meg is érkeztünk. *néz fel a Véres hajnalra, hiszen most már tényleg ott vannak, így hogy ha a fiú nem állítja meg, akkor Lis besétál, köszön, majd lecsüccsen az egyik boxba, figyelve persze szoknyájára is, hogy az véletlen se mutassa meg fehérneműjét, bár Péter már látta tangában...*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 2:07 pm

*Minekután elég sietősen távozott hazulról, nem volt ideje elküldenie a dadát, hogy vegyen már neki írószert, papírt, meg egyáltalán minden olyan kütyüt, amire egy iskolában szüksége lehet. Mióta az eszét tudja, házitanítók sertepertéltek körülötte egyfolytában, így fogalma sincs, hogy hirtelenjében melyik boltba rohanjon be. Noha még bőven van ideje megérkezni a kastélyba, semmi kedve egész nap Mystral utcáin koslatni. ~ Úgy látszik, a sulival sincs kevesebb cécó mint egy házassággal...~ dohog magában, miközben benyit egy írószerekkel túlzsúfolt üzletbe. Kivételesen nem mer fennhangon szitkozódni, nehogy az őt árnyékként kísérő két fős testőrbrigád - akiktől hál' istennek az iskola kapujában majd érzékeny búcsút vesz - visszamondja apjának az út során hallottakat.
- Ezt is, meg ilyet is. Szerinted ez mi??* Miközben terepszemlét tart a bolt kínálata fölött és sorra pakoloja oda két lótifutijának a kiválasztott pergamentekercseket és tintatartókat, megakad a szeme egy kihívóan táncikáló, halványlila bolyhos pennaszerűségen.*
- Alighanem egy purlicerpenna, uram.* közli segítőkészen máris az egyik markos legény, akinek még úgy sincs semmi a kacsójában, szóval Zoárd egy elegáns mozdulattal odapasszolja neki a kis virgonc írószerszám becsomagolt, pontos másolatát, elvégre utál egyhuzamban sokat írni, mert mindig megfájdul tőle a csuklója. Amint végez a rövid bevásárlókörúttal, ügyet sem vetve a többi haszontalan kacatra, ki is kanyarodik az üzletből, rábízva hű embereire a fizetést. Míg a két, egyenruhába bújtatott testőrre várakozik a boltocska ajtaja előtt, arra is jut ideje, hogy előhalássza méregdrága zsebóráját, és csak úgy mellékesen felemeljen a földről egy elkóborolt giccsparádét, melyet tulajdonosa kalapként visel.*
- Nem tesz semmit, asszonyom.*adja vissza egy bájmosollyal az idős nő fejfedőjét, miközben már a következő bolt cégérét mustrálja ráérősen.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Penna Varázs Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 2:19 pm

*Kissé kuszák már ezek a napok és minden napra akad valami kis tennivaló, így hát nem meglepő talán az se, hogy most is Mystral utcáin sétálok végig. Nincs este, tehát nincs tele minden alkoholistákkal és talán bajom se esik. Pedig hogy mondja mindenki, hogy mennyi veszélyes ember jár erre. Csak ijesztgetés, legalábbis szerintem. Most éppen egy pár papírt szeretnék venni az iskolára, na meg egy olyan üres, naplószerű könyvet, melybe majd az utazásaimat jegyeztem fel. Sajnos egész életemet Görögországban, egy rend tagjaként éltem és bár akkor szerettem, de itt, a Mysterioban rájöttem, hogy mégse az való nekem és bár nincs sok pénzem, talán mégis el tudok jutni majd pár helyre, legalábbis Sairus azt mondta, hogy majd elkísér. Most már bármelyik nap felkereshet, nekem pedig készen kell állnom rá. Na de ezt a hűvös időt sose fogom megszokni, így most is rendesen beöltöztem, tehát térdig érő, fekete csizmát viselek, melybe fekete nadrágom szárai is be vannak tűrve, felül pedig egyik kedvenc, jégkék színű pulcsim van, bár ebből max csak a nyaka látszik, hiszen fölötte egy derékig érő, fekete szövetkabát van és nyakamon is ott van egy kék színű sál is. Szeretem ezt a színt, hiszen tökéletesen kiemeli szép, kék szemeimet, amely most természetesen kék sminkben tündököl. Na nem vittem túlzásba, éppen csak látszik, de mégis széppé tesz, legalábbis így érzem. Egyébként most egy papírt nézegetek és úgy sétálok a főutcán, egyenesen a pennás bolt felé, hiszen számolnom kell azzal, hogy miből mennyit is szerezzek be... hát igen, próbálok mindenre gondolni, de így balszerencsémre pont nekiütközök valakinek, egy olyan személynek, aki majd egy fejjel magasabb nálam, így megtántorodva lépek hátra pár lépést és közben talpam alatt szépen ropog is a friss hó, én pedig csak felemelem a fejem és a másikra tekintek.*
- Öhm, ne haragudj, nem figyeltem. *látszik ám rajtam, hogy kellemetlenül érint ez az egész, de talán meg lesz bocsátva nekem mindez, így inkább a bolt felé pillantok, amely előtt ő is áll.*
- Csak nem te is Mysterios diák vagy? *kérdezem rögtön felcsillanó szemekkel és már el is teszem összehajtva a kabátom zsebébe az eddig nézegetett papírt és pillanatok múlva jobb kezem a fiú felé lendül.*
- Hecate Lunadea vagyok, elsős Cruorisos diák, legalábbis nemsokára. *még egy kedves kis mosolyt is kap a fiú, majd ez után kíváncsian tekintek a bolt felé és nézek ismét a srácra.*
- Bejössz te is? *érthetően én oda tartok, de talán hogyha úgy alakul, ő is velem tarthatna, hiszen társaságban mindjárt nem olyan unalmas a vásárlás, én pedig nem vagyok éppen olyan lány, aki imád egyedül órákat eltölteni egy üzletben.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 3:17 pm

* Míg arra vár, hogy a pénztár előtt tekergőző hosszú sor elapadjon és diszkrét csilingelés közepette kievickéljen két kísérője, alaposan elbambul, mivel a szemközti étterem teraszán semmi izgalmas nem történik éppen, amit figyelemmel kísérhetne acélszürke szemeivel. Ezért aztán nem csoda, ha nem veszi észre a feléje lépdelő lánykát, aki amúgy is látóhatár alatt mozog, szóval esélye sincs idejében kitérni előle. Pedig még csak nem is közvetlenül a bejárat előtt ácsorog, szóval nem igazán érti, ki akarja arrébb költöztetni így hirtelenjében.*
- Nem történt semmi. Nem esett bajod?* Kérdez vissza udvariasan, na nem mintha olyan kőkemény hasfala lenne, pláne így télikabáttal kibélelve, de hát sosem lehet tudni, jobb ha elébe megy a dolgoknak, minthogy hirtelen rázúduljon a szitokáradat. Bár a lány egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki nagyon dühös lenne, hogy letört a műkörme, meg aztán jól láthatóan nem is tipikusan az a fajta.* - Valóban, leendő exortusos növendék lennék. Csak nem prefektus vagy? Netán rám van írva valahova?* mosolyodik el futólag, tévesen rossz szót használva az iskolában ténykedő legszorgosabb diákokra. Noha a dada indulás előtt a bőröndjébe csúsztatott némi információs anyagot az iskolával kapcsolatban, az ide vezető úton csak a felét sikerült áttanulmányoznia.*
- Havasi Zoárd,szolgálatára, ifjú hölgy!*mutatkozik be egy kecses meghajlással, mellyel egyúttal abba is beleegyezik, hogy visszasomfordáljon az imént elhagyott boltba. Mit neki hisztiző kisgyerek a sarokban, aki nem kapta meg a legmenőbb repülő, kocsi alakú radírját, vagy a szerelemittasan ájuldozó tinilányok a másik odlalon, akik épp megpillantották a varázsvilág legújabb tinisztárját egy noteszon.* - Mehetünk. Csak nézelődni jöttél, vagy meg is van, mit szeretnél? Netán karácsonyi ajándék lesz?* pislog a lány válla fölött tettetett kíváncsisággal az apró kezekben szorongatott papírlapra. Elvégre van jó sok furcsa zümmögő, színváltós bizgentyű, amiket még csak nem is látot sose, mivel nem sűrűn kellett bevásárlással bajlódnia.* - Minden lánynak van ilyen csinos kis...izéje?* Emel le hirtelen a polcról egycsillogó-villogó, pennaként és szemcerkaként egyaránt remekül funkcionáló, mindenféle absztrakt formába kényszeríthető tollszerűséget, amit egyből el is kezd gyűrögetni, hátha ki tud kerekíteni belőle minimum egy Dávid szobrot.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Penna Varázs Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 3:28 pm

*Magam se értem, hogy lehettem most ilyen figyelmetlen, hiszen eddig még ez sose fordult velem elő, hogy bárkinek is nekimentem volna, így egyértelműen azonnal bocsánatot kérek és úgy pislogok fel a fiúra, remélve, hogy nem fog megenni ezért a tettemért, mert találkoztam én itt már olyan furcsa fazonokkal is, akik rögtön rám támadnak, de ő úgy néz ki, hogy nem tesz ilyet, sőt, még vissza is kérdez, amire én csak megrázom fejem, így néhány fekete tincsem ide-oda száll, de ez nem vészes és talán még aranyossá is tesz.*
- Nem, dehogy. Puhák voltunk, bár ezekkel a nagy kabátokkal nem is meglepő. *nézek végig előbb magamon jókedvűen, majd ez után a fiún is. Na nem olyan szemmel, mint ahogy egy nő néz a férfira, hanem tényleg csak a kabát vastagságát mértem fel. Amikor viszont kérdezgetni kezd tőlem, csak még jobban elmosolyodom.*
- Itt a prefektusokat sentineleknek hívják és nem, nincs rád írva. Egyszerűen még nem találkoztam Mystralban olyan diákkal, aki ne oda járna. Kezdem azt hinni, hogy ebben a városban csak felnőttek és kisgyerekek vannak. *pillantok körbe, mintha egy olyan embert keresnénk, aki körülbelül annyi idős lehet, mint mi és nem Mysterios. Persze nem vagyok legilimentor, hogy erre így rájöjjek, de most így alakult a dolog.*
- Szóval Exortusos. *bólintok rá végül, hiszen egy ismerősöm már van onnan, bár nagyon még nem ismerem, egyszer láttam, de talán majd még összefutok vele. A kézfogás viszont most elmarad, így csak visszahúzom hófehér kacsómat és figyelem a meghajlást. Valami arisztokrata lehet vagy nem tudom, de érdekes ez a viselkedés.*
- Tudod, én is elsős leszek és még nincs elég pennám és pergamenem... és ezen kívül szeretnék egy nagyobb naplószerűséget. *mesélgetem, miközben besétálok a boltba és a kis csengő már jelzi is az új vásárlókat. Hátratekintek Zoárdra és mondom ám tovább a dolgot.*
- Úgy tervezem, hogy mivel eddig még nem jártam külföldön, csak ott, ahol éltem, így ahova eljutok, mindegyik utamról írok majd abba a kis füzetbe. Szóval valami szépet keresek és ha lehet, akkor bolygók legyenek rajta vagy valami olyasmi, ami passzol az utazáshoz. *mondom a fiúnak és közben felkapok pár pergament és tollat is, amikre szükségem lesz és már keresgélni kezdem azt a bizonyos jegyzetfüzetet. De ekkor tesz valami furcsa pennára megjegyzést a srác, én pedig csak kezeim közé veszem és úgy nézegetem meg.*
- Őszintén szólva fogalmam sincs, de nem is szeretnék ilyet. Nekem a szemcerka az elég külön is, az órán pedig tanulni fogok. *teszem is vissza vállat vonva. Még csak az kéne, hogy ott kezdjem el szépítgetni magam. *
- Találtál valamit? *kérdezek rá pár perces kutatás közben, hiszen rengeteg dolog van itt, győzzön kiigazodni az ember.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 3:54 pm

* A puha jelzőre csak összevonja a szemöldökét, mivel nem fogja megbökdösni a lányt, hogy jéé tényleg milyen minőségi a kabátkája bélése, meg aztán az a lényeg, hogy nem esett el egyikük sem, szép tiszta maradt a kabátka, és így a dadus sem lesz mérges. Vagy éppen az anyuci. Zoárdnak végül is mindegy, ki mossa ki a ruháit, akinek a feladata, hát az majd szépen megtalálja, vagy újat vesz, ő aztán észre sem fogja venni, az biztos.*
- Értem. Pardon. Ebből is látszik, hogy elég új vagyok még. ~nem csak pervollal mosva... ~fejezi be magában a mondatot, míg kinyitja a bolt ajtaját Luna előtt. Nem, kezet azt nem fog vele, maximum a kézcsók jöhetne szóba, de azt a nyílt utcán, egy ismeretlen rangú leányzóval azért mégse, szóval marad a meghajlás, ami így is elég elegáns, legalábbis szerinte. Kezet fogni csak a fiúkkal szokott, bár eme üdvözlési mód is csak nagyon ritkán esik neki jól, amikor éppen olyan egyedekkel találkozik, de ezt most hagyjuk is.*
- Nincs e l é g pennád? * hümmög kissé letaglózva a hír hallatán, mivel akkor valószínűleg az ő betyárbútora is kevés lesz. Mivel ő éppen a szabadság jelszavával érkezett Mystralba, csak most tudatosul benne, hogy itt is legalább olyan kemény okításban lesz része, mint odahaza.* - Miért, mennyi az az elég? Következő életemben azt hiszem papírboltosnak megyek. Egyébként miket fogunk tanulni?* morfondírozik félhangosan, noha természetesen semmi pénzért nem adná oda jelenlegi státusát, még ha nem is éppen sétagalopp az élete, mint ahogy azt esetleg egyesek gondolnák a gazdagokról.*
- Jól hangzik. Szóval naplót keresünk...* ismétli meg, miközben szigorú szemeivel már el is kezd kutatni néhány megfelelő naplóalany után, hogy mielőbb végezzenek az itteni dolgokkal és meghívhassa egy csésze teára a vele szemközt válogató hölgyeményt, vagy ha netán elkíséri az iskolába, az még jobb. Lényeg, hogy csendesebb helyre érjenek, ahol nem lépnek folyton hosszú, földig érő, hófehér köpenye sarkára, összepiszkolva a patyolattiszta szövetet.* - Lehet én is kipróbálom a naplóírást, bár sosem gonoltam még rá.* valja be őszintén, míg átnyújt egy hosszúkás füzetet az előtte ágaskodó foghíjas álványon, hogy az azon matató lány észrevegye a kezében tartott könyvecskét, melynek üvegborítóján homokszemek peregnek le, mindig más képet rajzolva ki. Ha Hecate beleforgat, néhány fényképtartót is észrevehet benne, szóval majdhogynem tökéletesen néz ki, leszámítva az árat, bár Zoárd azt sem tudja, hol keresse az apró számokat.*
- Mit szólsz ehhez? Egész szép darab.*húzza vissza szépen ápolt jobbját, ha a lány elveszi tőle a könyvet, hogy tovább szórakozhasson a tekergetős tollal.*
- Hmm. Szóval nem szereted a pipereholmit. Nos, ez meglepő.* összegzi a hallottakat. Amennyire vissza tud emlékezni, a kastélyukban rendezett összejöveteleken a legifjabb lányka is messziről szaglott a parfümtől, nem beszélve a kilométer vastag sminket, amit nagy gonddal és vagy egy órás kínlódással magukra erőszakoltak.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Penna Varázs Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 4:12 pm

*Ahogy hallgatom, hogy még új, kissé meglepődöm, hiszen én már nem tudom, hogy ki mikor is érkezett, számomra is szinte minden diák új, egyiküket se láttam még a klubhelyiségben vagy a tanórákon.*
- Semmi gond, én is az vagyok. *mosolygok rá újból egy kicsit, hiszen én már csak ilyen vagyok, nem pedig egy kőszobor, aki semmilyen érzelmet nem mutat ki. Na de végül elmagyarázom, hogy miért is jöttem ide és ahogy hallom a kérdést csak kissé elpirulok, hiszen ez talán ciki vagy fene se tudja, csak lassan rázom meg ismét a fejem.*
- Még nem igazán jártam ilyen intézménybe, szóval nincs, de majd segítek a dolgon. *talán így érti már, hogy miért nincs. Egész életemben otthon tanítottak, fogalmam se volt róla, hogy miből mennyit is kéne beszereznem, de itt, Mystralban legalább már tudok vásárolni pár dolog, szóval megtalálok mindent, amire szükségem lehet.*
- Nem tudom, hogy mennyi kell, inkább ezt neked kéne tudnod. Te gondolom már jártál ez előtt is ilyen suliba. *fogalmam sincs, hogy ki ő, így hát egyértelműen ezt tudom feltételezni, na de közben besétálunk az üzletbe és a kérdésre is válaszolok, mely a tantárgyakat illeti.*
- Hát elvileg három tantárgy van. Árnymágia, Jelmágia, Toxicológia, Spirituális ismeretek és Misztikus lények ismerete. *upsz, egyet kihagytam, így egy kis torokköszörülés után hozzáteszem még azt is.* - Jah és Halotti mágia. Nem bírom, amikor a halottakat nem hagyják békén az élők. Fogalmam sincs, hogy azokon az órákon hogy fogok megjelenni és egyáltalán átmenni. *nyelek is egy aprót, majd inkább terelem a témát a napló felé, amely nemsokára a fiú kezébe kerül és át is nyújtja nekem.*
- Én nem sima naplót írok, tényleg csak ez lenne benne. Nem is tudom, hogy mi lenne velem, ha mindent leírnék egy kis füzetbe és valaki rátalálna és elolvasná. *gondolok bele mindebbe és tényleg jobbnak találom azt, hogy csak az utazásaimat írkálom majd le. Na de átveszem a könyvet és mosolyogva kezdem el nézegetni és végül ki is nyitom.*
- Ez tökéletes lesz, tényleg szép. Szerintem megveszem. *még van egy kis félretett pénzem, azt pedig erre szívesen rá szánom, így pakolok oda mindent a pultra, hogy az eladó egy zacskóba tegye nekem, amiket itt vettem és fizetek is.*
- Nem tartottam soha se fontosnak a külsőm, egészen idáig. Ahol én éltem, ez nem volt fontos és nem is lehetett közöm a másik nemhez. Szóval, biztosan furcsa ez neked, ahogy mindenki másnak, de én nem erre születtem. *az más, hogy úgy érzem most már, hogy nem fogok a rendemhez visszatérni, hanem ki leszek tagadva és új életet kezdek, de mivel még nem ismerem igazán Zoárdot, így nem is mondom ezt el neki, majd talán picit később. A zacskó közben a kezembe kerül, én pedig kilépek az utcára.*
- Van kedved elmenni még valamerre? Én eléggé ráérek és ha gondolod... *pillantok körbe, bár tervem az nincs, de hogyha egy kis ideig még élvezhetem a társaságát és nem maradok egyedül, akkor annak már most örülök.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 4:38 pm

*Nem szeret tudatlannak mutatkozni, bár az sem mindig előny, ha valaki keni vágja a dolgokat és lehetőleg mindenkienk az arcába is dörgöli. Szerencsére a lány kellőképpen tájékozott, plusz nem az anagyvilági cicababa, mint amilyenek Párizs utcáin riszálják magukat. Na nem mintha vizsgáztatná Hecatét, csupán örül, hogy nem kell kivetkőznie magából azért, hogy kellemes beszédpartner benyomását keltse, mivel a lány könnyű esetnek tűnik így első ránézésre, aki nem követel meg minden egyes mondat lezárásaképp egy pukedlit.*
- Csak nem te is magántanuló voltál? Netán nem ért rá papa-mama-dada, hogy iskolába fuvarozzon?* kérdezi kissé meghökkenve. Noha a lány neve nem mondd neki semmi, nem jelenti azt, hogy nem származhat elit körökből, elvégre ő sem ismerheti a világ összes nemeshölgyét. (Szerencsére nem is kell, hogy ismerje.)* - És akkor hogy jött ez a hirtelen váltás?* kérdezi kivételesen igazi kíváncsisággal fürkészve a lány arcát, míg ő a különféle füzeteket nézegeti. Az ő indoka sem épp hétköznapi, és Hecatén is látszik, hogy több olyan titka is van, amit se a naplójával, sem Zoárddal nem osztana meg, legalábbis egyelőre, így a fiú feleszmélve gyorsan hozzáteszi:* - Persze, csak ha nem vagyok túl indiszkrét. Nem szeretném, ha azt gondolnád, hogy faggatózom, vagy ilyesmi. Csak tudod én is pont ebben a cipőben járok.* ismeri el egy futó, bocsánatkérő mosoly társaságában, na de egyelőre ennyit róla.*
- Ez igazán remek. Akkor van kedved egy forrócsokihoz? Vagy megnézhetnénk a karácsonyi vásárt is, már ha van errefelé ilyesmi.* ajánlja fel hirtelenjében ami eszébe jut éppen. Neki teljesen mindegy, hova mennek, a lány bármit választhat, ha éppen éhes, akkor akár ebédelni is meghívja anélkül, hogy bármiféle ellenszolgáltatástól kellene tartania.*
- Köszi fiúk. Innentől átveszem.* biccent oda a két testőrnek, amint kilépnek az üzletből, majd megragadva saját batyuját körbepillant a forgalmas utcán, hátha talál egy megnyerőbb külsejű bárt, vagy kávézót. Ha Hecate esetleg a séta mellett dönt, kivételesen zokszó nélkül tűri majd, hogy neki kelljen cipelnie a holmiját, mivel csak így tudta rávenni kísérőit, hogy amíg ő ismerkedik, szállítsák el a csomagjait az iskoláig.*
- Szereted az édességeket?* kérdezi, amint észrevesz az út túloldalán egy apró cukrászdát. Noha alapvetően költői kérdésnek szánja, mivel köztudott, hogy minden tini szereti a nassolnivalót, azért megvárja a lány válaszát, aki eddig sem tűnt éppen tipikus esetnek, szóval lehet, hogy inkább egy kikötői séta mellett dönt egy korsó sörrel a kezében. Ki tudja. Végülis Zoárdnak mindegy, bármerre indulnak is el, fő, hogy minél többet tudhasson meg évfolyamtársáról.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Penna Varázs Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 4:59 pm

*Úgy gondoltam, hogy nem közlök túl sok mindent magamról, de ez sajnos nem ilyen egyszerű, hiszen ez a fiú rendkívül kíváncsi és végülis, normálisnak tűnik. Csak picit hezitálok, majd végül úgy döntök, hogy talán neki elmondhatom, ha pedig kinevet, akkor majd max elköszönök és kész. Nem kell nekünk mindig összefutni.*
- Nevezhetjük úgy is. Egy rend tagja vagyok, tehát külön élünk és ott tanultam a mágiát. A váltás pedig egy jóslatnak köszönhető. Ez egy próba, amit ha kiállok, akkor... *itt elharapom a mondat végét, majd fejem rázom inkább.* - Erről nem igazán beszélhetek. Meg egyébként is, már megbuktam benne. Megszegtem rendem szabályait, így valószínűleg soha többé nem térhetek majd oda vissza. Talán majd elboldogulok egyedül is a világban és éppen ezért szeretnék megismerni sok országot. *magyarázom a fiúnak, bár kissé bánt ez az egész, hiszen több generációra visszamenőleg ott éltem. Mondjuk, meglehet, hogy már most hülyének néz, hogy hiszek a Görög istenekben és azok jóslataiban, de a mi szektánk erről szól, ebbe nőttem fel, nem is lehetne tőlem mást várni, de majd idővel talán tbbet megtud rólam, hogyha úgy alakulnak a dolgok. *
- Szóval, nem hiszem, hogy te is ilyesmiben lennél. De ezek szerint magántanuló voltál. *vonom le a következtetést, majd nemsokára már végzünk is a bevásárlással, így egy kis szatyorral a kezemben sétálgatok az utcán és hallgatom a lehetőségeket, hogy vajon mit is csináljunk.*
- Nem tudom, hogy van-e vásár, de egy csokiban benne vagyok. Talán az édességboltban adnak. *az italra gondolok, csak a forró szót nem mondtam most elé, de mivel erről beszélünk, talán egyértelmű a dolog. Na de ekkor két másik emberhez szól Zoárd, én pedig csak meglepetten nézek rájuk és amikor elmentek, kissé közelebb hajolok a másikhoz, hogy feltehessem a kérdésem.*
- Ők kik? *elég nagy darabnak tűnnek, körülbelül olyan alakoknak, akikkel nem szívesen futnék össze éjszaka egy eldugott sikátorban. Na de végül az édességet is kiszúrja a srác, én pedig csak a boltra pillantok.*
- Persze, szeretem, de a forró csoki most tényleg jó ötlet. Majd megfagyok... tudod, nálunk nincs ilyen hideg. *pillantok fel ismét a másikra és remélhetőleg meg is indulunk majd az üzlet felé. A teát meg az ilyen finomságokat imádom, de az alkoholt ellenzem, főleg, hogy eddig kétszer kóstoltam - mindkettőt természetesen már a Mysterioban - és egyiknek se lett jó vége.*
- Te egyébként honnan érkeztél? *érdeklődöm felőle, hiszen szívesen hallgatnám őt is, én már oly sok mindent meséltem magamról.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 5:34 pm

*Lassan, de biztosan sikerül áttörnie a lány védőfalát, de értelem szerűen nem fog belefogni egyből az anekdotázásba. Bár már ez is nagy eredménynek számít röpke negyed órás ismerettséget követően, azt azért el kell ismernie. Zoárd megszokta, hogy ha egy új, eddig még soha nem látott nemesi család érkezett a fogadásra, akkor előzetesen elé toltak egy aktát, ahol a vagyoni helyzettől kezdve a cipőméretig minden apró részletet megtalálhatott az adott személyről, így miután élőben is elé került, már semmi érdekeset nem talált benne. Nagyon ritkán akadt csak össze olyan személyekkel, akik még az előzetes életrajzi vizsálat után is tartogattak meglepetéseket, már ami a modorukat vagy a szokásaikat illeti. Az ünnepélyeken felvonuló vendégseregen kívül azonban nem sok ismerőse van a fiúnak, így némi újdonságot és egyúttal nehézséget is jelent egy olyan lénnyel társalognia, akit nem vizsgálhatott meg előzetesen, így nem tudja mit szeret, és mi az a téma, ami érzékenyen érinti, így jobb lenne inkább elkerülni. Ennek ellenére nem lavírozik valami óvatosan a beszédtémák közt, aminek meg is lesz az eredménye.*
- Ez...érdekes. És elég hihetetlenül hangzik. Mármint álldogálok fényes nappal egy írószerbolt előtt és nekemjön egy szökött szektatag...öö nem, bocsánat. Rendtag. Met az nem ugyan az, gondolom.* Az alvilági ügyekben kezd egész járatos lenni, de a vallási dolgokhoz nem igazán ért, csak azt tudja, hogy pl. egy zsidó vendéget illetlenség lenne disznóból készült étellel várni, legyen az a legfinomabb fogás mindközül.* - De elég nagy bátorságra és önállóságra vall, hogy csak úgy nekivágtál a nagyvilágnak.* Azt el kell ismernie, a lányban van némi spiritusz. Noha a fiú is megfordult már számtalan helyen, az ő hátterével nem valami nehéz elboldogulnia. Nem is tudja, mihez kezdene anyagi, na meg főleg családi háttér nélkül, még ha az ő esetében ez teljesen mást is jelent.*
- És ha teszem azt, kimondom, hogy "otthon", akkor az nálad mire értendő?*kérdezi óvatosan pislogva Hecate felé, mivel elérkezettnek látja az időt arra, hogy kipuhatolja a lány szándékait. Ez gonoszul hangzik, de Zoárd világában senki sem kezdeményez társalgást egy vadidegennel pusztán szórakozásból. Minden esetre reméli, hogy nem egy elárvult leányzóval van dolga, aki ki akarja használni eddigi bizalmát, hogy ráakaszkodjon, vagy ilyesmi. Mondjuk ennek eddig semmiféle előjelét nem tapasztalta, de ki tudja. Nem árt résen lenni.*
- Nos, akkor irány az édességbolt!* terelgeti diáktársát a szemben lévő üzlet felé sokkal vidámabb hangon, mint amit a helyzet megkövetel, de igyekszik kissé feloldani az esetlegesen rájuk telepedő zord komolyságot. A nagy számú, fagyos érdeklődőre való tekintettel a cukrászda előtt felállított kis bódéban is lehet meleg finomságokat, köztük forrócsokit is venni, nem kell ezért külön besorjázni a szűk, egyemberes bejárati ajtón.*
- Ők a kísérőim. Igen, nevezzük így őket. Csak segítettek bevásárolni, meg elhozni a csomagjaim az iskolába.* nyugtatja meg gyorsan a lányt, mikor észreveszi bizonytalan pillantását, amivel távozó testőreit illeti.* - Apám ragaszkodott hozzá.* teszi még hozzá fancsali képet vágva. Valójában egyáltalán nincs ellenére, hogy segítettek a cipekedésben, és az utazással járó apró bosszúságok elsimításában, de nem akar túlságosa felvágni a lány előtt, így gyorsan megveszi a lánynak a forró csokit, míg magának inkább puncsot választ.*
- Ha jól tudom, van itt egy mólóféle. Elsétálunk arrafelé?* kérdezi, kezében gőzőlgő, grimaszoló hóembereket ábrázoló bögréjével. Mivel tovább nem halogathatja, ő is belekezd némi magyarázatba, ha már egyszer Hecate volt olyan kíváncsi és rákérdezett erre-arra.*
- Magyarországon lakom, többnyire, bár van pár nyaralónk kellemesebb éghajlatú vidékeken is. A hegyekben nőttem fel, szóval mondhatni hozzá vagyok szokva a hideghez.* ad mintegy mellesleg magyarázatot arra is, miért nincs kipirulva a hideg ellenére sem.* - Azt nem tudom, miért nem jártam eddig állami iskolába. Talán kényelmesebb volt így.* von vállat, majd további kérdéseken gondolkodva lassan elindul arrafelé, amerre a vizet sejti.*
- Az utazáson kívül mivel szeretnél majd foglalkozni? Mert a világlátásból ritkán lehet megélni...* Mivel itt az iskolában már szakosodnak valamennyire, ideje lassan eldönteni, mely mágiaágakat helyezze az ember előtérbe.* - De akkor a nekromancia meg a kórboncnoki kilőve, ha jól gondolom.* mosolyog rá futólag a mellette lépdelő lányra, ezzel is tanusítva, hogy ő bizony árgus fülekkel figyel a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Penna Varázs Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 5:53 pm

*Magam se tudom, hogy mennyire bízhatok még meg ebbe a fiúba, de úgy döntök, hogy elmesélek neki pár dolgot. Ez után kis ideig még emésztheti magában a dolgokat, mert csak utána kezd el beszélni, én pedig csak elvigyorodom a szavait hallva, hiszen rendesen félreértette kusza szavaimat.*
- Oh nem, nem erről van szó. Engem a rendem ide küldött. Nem szökés volt, se semmi. Azt mondták nekünk az Istenek, hogy ide kell jönnöm és ha elvégeztem a Mysteriot, visszatérnem hozzájuk. Ha pedig megszegem a szabályainkat, amelyekből elég sok van, akkor nem térhetek többé vissza. Itt a mese vége. *tárom szét kezeimet és így a nagyvilágos szavai se érnek semmit, hiszen nem vágtam én csak úgy neki, okkal jöttem ide és majd ha elvégzem az iskolát, akkor kerülök majd valahova máshova. *
- Ha azt mondod, hogy otthon, akkor én azt, hogy Görögország. Nem tudom, hogy ez miért olyan furcsa, szóval, hogy így éltem. *vonom össze szemöldökömet is, hiszen ez így picit zavaró, nem vagyok cirkuszi látványosság vagy valami hatalmas különlegesség. Na de végül végzünk a boltban és már indulunk is valami finom édességért. Így érkezünk meg az Édességek vihara elé, ahol már meg is kapom a finom italt, ami két kezemet kellemesen melegíti, mivel szorongatom ám, így is szét fagyok.*
- Köszönöm. Majd cserébe csinálok neked egyszer valami finomat a konyhában. *pillantok rá kedvesen és nemsokára meghallom azt is, hogy ki volt ez a két nagy mamlasz itt az előbb. Na de most rajtam áll a meglepettség sora, hiszen nem gondoltam volna, hogy ennyire gazdag és befolyásos lehet ez a fiú.*
- Szóval nagyon vigyáznak rád. Nem bírnám, hogyha mindig a nyakamban lennének, hogy figyeljenek rám, ez eléggé zavaró. *húzom is el a számat, majd bólintok a mólós dologra és arra is vesszük az irányt, miközben én érdeklődni kezdek még róla és közben iszogatom is a finom italomat. *
- Igazából fogalmam sincs, hogy Magyarország merre van. *gondolkodom el kissé és valahogy nem rémlik. Na de ismét hallom az érdeklődését és most már kezd picit kellemetlen lenni számomra ez a beszélgetés, így más felé is tekintgetek. Nem kihallgatáson vagyok és szinte már az egész életemet megkérdezte tőlem.*
- Még nem tudom. Majd ha elvégeztem az iskolát, rájövök, hogy mihez értek és hogy mi tetszik igazán. Szerintem még ráérek... de papnő már nem leszek. *nézek komolyan a fiúra, hiszen megvan már írva a sorsom, ebbe biztos vagyok.*
- Én szerintem sétálok még egy picit, majd még biztosan találkozunk. Szóval, szia. *köszönök el tőle inkább, nem is sétálva végig a kikötőhöz és bár fázok, nem vagyok kíváncsi újabb faggatózásokra. A következő beszélgetésünktől már előre félek, nem valami egyszerű ez a fiú, de azért mégis csak jó fej. Szóval még kap egy kedves mosolyt tőlem, majd már el is fordulok, hogy tovább sétálhassak a főutcán.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2010-12-20, 6:12 pm

* Miután alaposan félreértelmezi a lány szavait, már nem is számít túl nagy szimpátiára. Hát igen, kár szépíteni a dolgon, ezt elszúrta. Ha most az apja itt lenne, biztosan kapna tőle valami büntetésből valami kellemetlen elintéznivalót, de szerncsére nincs itt. Számára pedig nem olyan fontos ez a titokzatos hölgyemény, hogy térden állva könyörögjön a bocsánatáért. Bár belegondolva ezt egyetlen nőért sem tenné meg, talán csak ha az élete múlna rajta. De akkor meg ugye nem lenne túl hihető a bocsánatkérés.*
- Ezek szerint alaposan félreértettem. Mentségemre szolgáljon, nem vagyok járatos a vallások világában.* közli kimérten, amint leesik neki a tantusz, hogy tévúton járt és így minden aggodalma alaptalannak bizonyul. ~ Ez is biztos valami női dolog.~ vonja meg a vállát képzeletben, ráhagyva az isteni kinyilatkoztatások terhét a hívőkre, jelen esetben Hecatéra. Ő bizony a kisujját sem mozdítaná meg, ha egy ködös látomások vezérelte papnő egyszer csak közölné vele, hogy márpedig most azonnal el kell utaznia a világ másik felére. De hát nem vagyunk egyformák. A lány szemmel láthatóan hisz az ilyesmiben, így Zoárd tiszteletben tartja az elhatározását és nem is faggatja tovább. *
- Megegyeztünk!* mosolyodik el kissé megkönnyebülve a lány szavai hallatán, mivel az nem küldi el egyből a fenébe amiért ennyit jár a szája. A fiú különben sem valami járatos a konyhában, mondhatni tökéletesen amatőr e téren, viszont az ízletesen elkészített ételeket sosem utasítja vissza, persze, csak ha az elé tett tányér nem tartalmaz semmiféle állati alkatrészt.*
- Elhiheted, engem is bosszant. Ezért is várom már, hogy megérkezzünk az iskolába, oda legalább nem követhetnek.* feleli egyetértően bólogatva, bár lehet, hogy ellentmondásos kijelentése szimpla hazugságnak tűnik a lány szemében. Akárhogy is, Hecate hamarosan elköszön, így Zoárd kénytelen egymagában megiszogatni félig kihűlt italát. Nem igazán érti, mi lelte a lányt, hogy ilyen hirtelen megmakacsolta magát, mikor az elején egész nyitottnak bizonyult, de végül ráhagyja a dolgot, és némi útbaigazítást követően elindul eredeti úticélja, a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2012-05-05, 5:36 pm

*Mióta megérkeztem, az otthonról hozott készleteket használom, amik ugyan remekül kitartottak eddig, de láthatóan fogyóban vannak. Ez egyébként a ma reggel elkezdett hatalmas nagytakarításon derült ki, mikor is mindent kipakoltam, szétválogattam, a felesleges holmikat kidobáltam, a többi meg ment szépen vissza a szekrényekbe. Most pedig itt állok a tökéletesen csillogó háló közepén és a kezemben tartott, "amim nincs és kéne" listát nézegetem, ami meglehetősen hosszúnak bizonyul. Ezen dolgok nagy része tanulásra használatos, magyarán igazán fontos, így szépen felöltözök és már megyek is a szigetre, hogy beszerezzem ezeket, a többi ráér majd később is, de a füzetek, tollak és egyebek kellhetnek a közeljövőben, tehát nem akarom halogatni a vásárlást. Ruházatom a meleg, de szeles időnek köszönhetően farmerszoknya, barna félcipő és vajszínű, hosszú ujjú, de vékonyka felső. Hajam alaposan kifésülve tapad a hátamra, míg szemüvegem szokott helyén, az orromon. Ezúttal Rockyt nem viszem magammal, egyrészt mert a boltba nem biztos, hogy beengednék, másrészt pedig még mindig féltem kicsit a múltkori akciója után. Így egyedül lépek ki a szobából, majd lemegyek a lépcsőn, beülök a csónakba és már megyek is a főutcán végig. Nem nézelődök, hiszen pontosan elkészített ütemtervem és célom van, így utam egyenesen a Penna Varázshoz viszem, ahova be is lépek szépen és elővéve a listámat lassan megindulok a sorok között. Nincs felesleges pénzem, így nem nézek meg semmilyen ostobaságot, csak azt amire tényleg szükségem van, így céltudatosan arrébb is hajtom a boltos, aki már jön is felém, amint meglát belépni az ajtón. De amint észreveszi, hogy rá itt nincs szükség, kissé elszontyolodva oldalazik vissza a pult mögé.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime2012-05-05, 6:05 pm

* Ambrus mindig is szerette a rendet, de szobatársa Bruno már kevésbé. Ugyan ezért egyszer már összebalhéztak, de a srác még mindig rendetlen bár már kevésbé hagyja szét a cuccait. Nem is vele van az igazi gond, hanem az elviselhetetlen famulusával Donnal. Annak a medvének rettenetes személyisége van és se Ambrus, se Alaszter nem képesek elviselni, ezért ha ők ott vannak nem is szívesen tartózkodnak a szobában. Természetesen az a fráyna dög már megint azon agyal, hogyan tudja felidegesíteni a magyart és most jelen esetben a tintát borította ki az asztalon rá az összes papírra, ezért képtelen Ambrus elmenni a Pennavarázsba, hogy újból bevásároljon. Odáig még Alaster viszi el, de mivel nem szereti az embereket, így ő gyorsan távozik is, míg Ambrus bevásárol. Lábáról már levették a gipszet, de még mindig nem tökéletes a mozgása, mert bokamerevítő van rajta, de ez szabad szemmel nem látszik, mert hosszúnadrág van rajta és egy V kivágású póló, na meg a többi szükséges kiegészítő.*
- Üdvözletem! *Köszön előre, majd sajátos tempójában vásárlásba kezd, de az eladó csak nem hagyja nyugodni hiába, próbálja illedelmesen lerázni.*
- Köszönöm szépen, de mindent megtalálok magamtól is. Maga nagyon rendes szólni fogok, ha szükségem van az intézkedéseire. *Gyorsan körbenéz, hogy mivel is terelhetné el az eladó figyelmét, de csak egy szemüveges lányra talál.*
- Nahát, milyen váratlan, hogy újra láthatom kegyedet. *Lép oda a lányhoz váratlanul bár még nem ismeri, de úgy tűnik ez beválik vagy csak a lányt nem szereti, mert egy grimasz kíséretében távozik.*
- Sajnálom, hogy csak így leszólítottam Önt, de helyzetet mentett. Nem akartam szükségtelenül megbántani a tulajt. *Kezd azonnal magyarázkodásba a fiú, majd udvariasan kezet nyújt neki.*
- Fekete Ambrus.*Mutatkozik be illedelmesen.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penna Varázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penna Varázs   Penna Varázs I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penna Varázs
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Főnix szárny Varázs Sportszerbolt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: