Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Seol rejtelmes vízesése

Go down 
+66
Victoria Blody
Vladislav Kerensky
Narumi Tanaka
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Yvonne Ricci
Alexi Solsagan
Isabella Bartolo
Illya Imbecairwen
Conrad Dietrich
Patrick Davis
Lycoris Ozera
Gabriel Perez
Brian Valentine
Azrael
Noel
Ginger Rosenberg
Völgyesi Félix
Lisa Renfield
Alice Sinclair
Elijah Donovan
Dorian Deamer
Jackelyn McKinney
Katherine d'Argenta
Aideen Garadex
Fekete Ambrus
Sandy Bertona
Raven Dragonov
Mikaela Johnson
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Demetrius
Marcus Mccannt
Larissa Dustwood
Nathaniel Cornwlade
Wera A. Flinders
Raiden Carvex
Laura Lillien Larsen
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Christian LeNoire
Scott Reid
Daemon Wexler
Alinox Ingren
Kimberly Fox
Ryan Bourton
Sophia Lerenz
Brianne Layton
Daren Delor
Alexandra Alasein
Serafina Damiana
Élias Adachi
Faith Craven
Mesélő
Lionel Dustsnow
Corina Watson
Kyle Brensley
Mona Braxton
Jasmine Miels
Bruno Stora
Krishana Quinn
Sideris Valbraith
70 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-12, 1:55 pm

Seol rejtelmes vízesése Vizeses

Seol szigete igazán kellemes látvány, hiszen bővelkedik erdőkben, tavakban és egy vízesésben is. Ahogy megérkezünk hajókkal a szigetre, egy kis tisztásra jutunk. A tisztást fák és bokrok veszik körül. A bokrok között egy kisebb ösvény indul, afféle homokút. Ha ezt az ösvényt követjük, lassan hallhatjuk a vízesés csobogását. Majd egy pár kisebb bokor mögül kijuthatunk egy tisztásra, amit egy patak szel ketté. Ami felkúszik egy hatalmas sziklára és onnan hull alá egy kisebb tóba. A patak vize tiszta és friss, ivásra is alkalmas. A tó már nem igazán, viszont kellemes fürdőzési lehetőséget nyújt. A sziklára egy kisebb ösvény vezet fel, és még a vízesés tetején is meg lehet állni, hála a kiálló szikláknak, így még a víz sem sodorja el az embert. A tó elég mély, így ugrálni is lehet bele, ami kellemes szórakozást nyújthat. A vízesés mögött egy kisebb "páholy" található, ahova nem igazán süt be a Nap, vagy ha mégis, szivárványszínekben pompázik a sziklafal, ami a vízesés mögött van. Oda bárki bemehet akár a vízesés mögött, vagy akár a tóból. Nem láthatja meg senki.


/A leírás Aysha Darkbloodnak köszönhető/
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 3:23 pm

*Tegnap délelőtt jót beszélgetett az egyik háztársával a lány, aki azt a ajánlotta neki, hogy nézzen szét a szigeten hisz rengeteg látnivaló és érdekes hely van a környéken. Krishana és Assana ma így is tesz, elindulnak az iskolából a révészhez, hogy vigye őket át a Seol-szigetre. A tegnapi jó időhöz képest elég jól elromolott az idő, pár fokot lehűlt a levegő és a nap sem süt olyan szépen. A diák most egy fekete térdnadrágot és zöld pólót visel, hiszen még sincs annyira hideg. Hosszú fekete haját most szabadon hagyta, amibe belekap a szél, ahogy a szigetre érkezve kiszállnak a csónakból. A sziget tisztására érve Assana elfut a bokrok irányába és nyávogni kezd gazdájának, jelezve ezzel, hogy merre is szeretne ma felfedező útra menni. A lány követi hát házikedvencét, hisz nem igazán tudja mit is vehetett észre a jószág, de bármi is lehet az ígéretesnek hangzik. A bokrok mögött egy ösvényt fedeznek fel, amin végig is sétálnak. Ahogy egyre jobban távolodnak a kikötőtől halk vízcsobogásra lesznek figyelmesek, és az ösvény vége felé egyre jobban erősödik a hang. Az ösvény végén a lányra és macskájára egy szép vízesés vár, ami felemelő látványt nyújt még ebben a hűvösebb időben is.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 3:38 pm



* Mikor Mysterio-s diákként a második napomra ébredek, örömmel tapasztalom, hogy végre nem kellett hatkor felkelnem, mint a börtönben, hanem addig aludhattam, ameddig én akartam. Tegnap jól elvoltunk Monával, jól esett kicsit elereszteni magam, de ez csak kevés emberrel van így.
Úgy döntök, hogy ma körbenézek a suli környékén, mert svédországi barátom szerint érdemes, és izgalmas helyek vannak errefelé. Mivel kalandvágyó vagyok, ennél több nem is kell. Miután lezuhanyzok és fogat mosok, felveszem a fekete melegítőalsómat, hozzá pedig egy sötétlila atlétatrikót. Lábamra tornacipő kerül, majd a pálcámat a nadrágom hátuljába teszem, hogy kéznél legyen ha kell, bár csak néhány varázslatot ismerek. Nem volt kedvem túl sokat olvasgatni, inkább hülyültem Monával.
Miután a révész átvitt a Seol sziget nevű helyre, elkezdek barangolni. Jó egyedül lenni egy kicsit, anélkül, hogy a többiek folyton belém kötnének, és újabb verekedésbe torkollna az egész.
Nemsokára vízcsobogást kezdek hallani, mire elkezdem követni a hang forrását. Körülbelül öt perc múlva egy vízesés tárul a szemem elé. Még sosem láttam élőben ilyet, nem volt lehetőségem. Ahogy közelítek, megpillantok egy hosszú hajú lányt, aki kb velem egy idős lehet. Nem vagyok az a nagy ismerkedős, de mivel találkozik a tekintetünk, ezért odabiccentek neki.*
- Csá. Szintén Mysterio-s vagy?* kérdezem színtelen hangon. Nem bunkó, csak szimplán tudni szeretném, hogy egy iskolatársammal futottam-e össze. Egész közel vagyok hozzá, de nem mászok a nyakára, egyszerűen leülök egy sziklára, és felnézek a vízesés tetejére.*
~Tök zsír lenne onnan leugrani. Valamelyik nap tuti megcsinálom. Vagy akár ma... majd meglátjuk. Lehet, hogy mivel odaköszöntem az ismeretlen lánykának, ezért beszélgetést kezdeményez majd.~
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 3:52 pm

*Miután a lány és a macskája elindulnak felfedezni a szigetet, hamarosan rábukannak egy szép vízesésre, amit Assana által választott ösvény végén rejtőzőtt a csónaktól nem messze. Jó időben fürdőzésre is alkalmas a hely a lány megállapítása szerint, így el is határozza, amint visszatér a kánikula ki is jön ide fürdeni egy kicsit. A vízesés egy nagy tóba hullik, ami elég mély ahhoz hogy akár a sziklákról is ugrálni lehessen. A lányt a gondolatai közül macskája kissé mérges morgása zökkenti ki. Assana az ösvény felé morog, és pár perc elteltével léptek zaját lehet hallani. Az ösvény felől egy fiú érkezik, akit szintén letaglóz a látvány, amint észreveszi a lányt köszön is neki, majd leül a sziklára.*
- Hali. Igen. *Válaszolja a lány szintén hűvös hangon, bár nem azért, mert megzavarták, szimplán most nincs igazán jó kedve. Miután a fiú leül egy közeli kis sziklára a lány is követi a példáját és bemutatkozik a srácnak, ha már egy suliba járnak.*
- Krishana vagyok. Új vagy itt? *Közben a fiú felé nyújtja a kezét hátha elfogadja, hisz nem akar modortalan sem lenni a lány. A macska a lány ölében ül le összegömbölyödve, de még mindig mérgesen nézegeti az idegent.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 4:03 pm

*Miután mondhatni egész jókedvvel ébredtem, úgy döntök, elmegyek körülnézni, milyen helyek is vannak itt. A révész csónakjából kiszállva, egy ösvényt követve egy vízesésnél bukkanok fel, ám nem vagyok egyedül, mert egy másik diák is van itt. Leülök a sziklára, miután egy köszönést és egy rövid kérdést intézek felé. Ezek után a lány lecsüccsen mellém. és be is mutatkozik hasonló hangnemben, mint ahogy én.*
- Bruno vagyok. És ja, új vagyok. Tegnap jöttem. Te?* válaszolok változatlan hangszínnel, és mivel nem vagyok annyira bunkó, elfogadom a felém nyújtott kezet, egy rövid ideig megrázom, majd visszahúzom.
Egy ideig szótlanul ülünk egymás mellett, de közben nem tereli el a figyelmemet Krishana macskájának dühös fújtatása, amit nekem szán.*
- Csak szólok, hogy ha az a macska akár egy körmét is belém mélyesztené, bedobom a tóba.* mondom komoly hangon, ami lehet, hogy megijeszti a lányt, de ez van. Ilyen a természetem.
Kicsit kezd zavarni a csend, ami a társaságunkra telepedik, ezért felteszek egy kérdést. Nem szoktam túl sokat elárulni magamról elsőre, sőt másodikra se, de ez előbb utóbb kiderülne.*
- Melyik házban vagy? Én a Cruoris-ban.* kérdezem, és választ is adok a magam részéről, mert úgy is megkérdezné, és ezzel csak a felesleges köröket tudjuk megspórolni.*

Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 4:53 pm

*Ébredés után nem kell sokáig töprengeni a lánynak, kalandvágya máris felülkerekedik, és nemsokára cirmosával együtt a révész hajójában ülnek. Miután a szigetre érnek egy eddig számukra ismeretlen ösvényen indulnak el. Nem kell sokáig várniuk, hisz nemsokára meglátják, mi várja őket az út végén, ami a hang forrása is egyben. Ha kicsivel jobb idő lenne biztos lemenne a tóba fürdeni a lány, de most ehhez túl szeles az idő. Nemsokára egy fiú is megjelenik az ösvény felől, akinek Assana nem igazán örül, dühösen fújtat felé. Színtelen hangon szólítja meg a fiú Krishanát, de ez nem zavarja a lányt egyáltalán, hisz úgy sincs jó kedvében, legalább bájcsevegnie nem kell. A lány végül bemutatkozik, és a fiú elfogadja a félé nyújtott kezét.*
- Pár napja érkeztem csak, én is eléggé új vagyok. *Felel a fiú kérdésére, majd mindketten leülnek egy közeli sziklásra, a lány ölében fekvő macska még mindig fújtat a srácra, aki nem hagyja szó nélkül. A lány kissé felvont szemmel nézi a srácot, majd a macskájához intézi szavait.*
- Hallottad az Urat, ha nem viselkedsz, fürdeni fogsz! *A cirmos nagy szemeket meresztve néz hol a gazdájára, hol a fiúra, majd egy utolsó fújtatás után hátat fordít a fiúnak és összegömbölyödik a lány ölében, végül a lány a macskáját is bemutatja.*
- A méregzsák Assana. Nem hiszem, hogy használná ellened pengeéles körmeit, de ha mégis akkor mindketten fürödtök. *Feleli a fiúnak kissé szórakozott hangon egy cinkos félmosollyal az arcán, kissé hihetetlen számára, hogy valaki tart egy kölyökmacskától. Nincs jó hangulatában a lány, így kissé gúnyos énje is előjön belőle, de a mondat második felét ő is komolyan gondolja, ráadásul nem egy ijedős lány, több kell ahhoz.*
- Inflatus ház. * Pár perces csend után, amit a fiú kérdése tör meg, válaszol a lány, de nem igazán van kedve magáról beszélni. Igazán beszélgetni sincs kedve, hanem valami hülyeséget csinálna szíve szerint. Pár perces néma hallgatás után most a lány töri meg a csendet a kérdésével.*
- Szoktál néha őrültségnek tűnő dolgokat csinálni? *Kérdezi színtelen hangon, hisz nem kötelező válaszolnia a fiúnak, ha meg igennel válaszol, akkor lehet beavatja a tervébe, hisz nem tűnik Bruno jó-kis-fiús típusnak, de hát ki tudja, lehet, hogy téved a lány.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 8:21 pm

//olvad//



* A vízesésnél ülök a sziklán, mellettem frissen szerzett ismerősöm, akiről nem tudok sokat, ez kölcsönös, de nagyon mintha egyikünk se akarna változtatni ezen. Krishana kicsit talán olyan, mint én, csak ő ugye lány: hangja hűvös és távolságtartó, csakúgy, mint az enyém.
A lány is csak nemrég érkezett, de ő kicsit régebben, mint én, persze ez igazából túl sokat nem jelent. Nekem legalábbis.
Macskája dühösen fúj rám, mire én megfenyegetem. Úgy tűnik ez használ, abba is hagyja, ám a gazdája se hagyja szó nélkül a dolgot.*
- Ó te bátor valaki. Nagy szó ám ez egy ilyen lánytól.* mondom egy kis gúnnyal a hangomban, bár nem szoktam lebecsülni az ellenfelet, bár azért mégis csak egy nőnemű személlyel lenne most dolgom. Na de nem is kell ezzel foglalkozni, hiszen a kis dög békén hagy, és ezért én se bántom.
A következő percben megtudom, hogy az Inflatus a háza, ami azért szintén nem lebecsülendő. Olvastam arról a háznak a tagjairól, és nem csak pozitívumokat.
Krishana következő kérdésén önkéntelenül is kicsit felnevet.*
- Én és az őrültségek? Szinonimák vagyunk a szótárban.* mondom, és mivel kezdek unatkozni, és ki tudja, meddig akarna még ücsörögni a leányzó, vagy mire akar kilyukadni a kérdésével, ezért leveszem a melegítőalsómat, kifűzöm a cipőt, ledobom a trikót, és a vízesés felé rohanok. A sziklákon erős karjaimmal felkapaszkodok, egyenesen a tetejére, majd nekifutásból leugrok. Csak zuhanok párhuzamosan a vízeséssel, majd mielőtt a vízbe érkeznék szaltózok egyet. A víz alól egy perc után feljövök, és közelebb úszok Krishana-hoz, hogy hallja, amit mondok.*
- Fogadjunk, hogy nem mered megcsinálni utánam.* cukkolom. Ha van vér a pucájában ehhez, akkor minimálisan már kivívja a tiszteletemet, de lehet, hogy gyáva. Én mindenesetre kimászok a vízből, és ugyan kicsit fázok, de ez kit érdekel, újra a sziklákon kezdek felmászni.*

Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 8:41 pm

*Érdekes helyre keveredik Krishana a macskája révén, egy szép vízeséshez, ahol még fürdeni is lehet, sőt még a szikláról ugrálni is lehet. Eléggé kedvtelen a leányzó pedig, ezért is mozdul ki a négy fal közül, hátha megjön a kedve, de nem így van. Hűvös az idő is mikor nem süt a nap, ennek ellenére azért vett fel a ruhája alá fürdőruhát, de hideg időben nem igazán szeret úszni. Az idő ellenére nagyon tetszik a hely a lánynak és a macskának is, de nem sokáig lesznek egyedül, mert az ösvény felől egy fiú jön. Eléggé távolságtartó az új diák, igaz bemutatkoznak egymásnak, de nem igazán beszélgetnek, csak egy-két szót váltanak, hogy ki mikor jött majd a házukról is esett szó. Bruno-nak nem nagyon tetszett Assana fújtatása, meg is említette ezt, amit a lány persze nem hagyott szó nélkül.*
- Milyen lánytól? *Érdeklődik a lány kissé szarkasztikus hangon, mert ha nem hiszi a srác, hogy komolyan gondolta, akkor csúnya meglepetésben lesz része, de ennek ellenére nem becsüli le a srácot, hisz a távolságtartásnak oka van. Végül a lány feltesz egy kérdést, amire nagyon is kedvére való választ kap, de még megfontolja, hogy beavassa e a srácot a tervébe, ehhez kissé jobban meg kéne ismernie a jellemét. A csöndet megunva a srác ledobálja fölös ruhát, felmászik a sziklára és beleugrik szép szaltó után a mély tóba. De a lány döbbenetére, cukkolni kezdi a őt, amit Krishana most nem hagy szó nélkül.*
- Mi legyen a tét? *Kérdi komoly hangon a fiútól, majd leteszi öléből a macskát a földre, akinek ez nem nagyon tetszik, és a lány is vetkőzni kezd, nyomatékosítva ezzel is szavai komolyságát és elindul a fiú után sziklát mászni.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 9:11 pm

* Krishana-nak hasonló tulajdonságai vannak, mint nekem, legalábbis ami elsőre szembetűnik az a rideg hangnem, és az, hogy keveset mond magáról. Ez nem baj, legalább nem érzem lemaradva a beszédben hozzá képest.
- Hát, nem tűnsz olyan nagyon vészes lánynak. Bár könnyű dolgod lenne, mert lányokat nem ütök meg. Bár a lefegyverzés más.* mondom, de az utolsó mondatot már csak gondolom.
Hamarosan unalomtól hirtelen eszembe jutott valami, ami az adrenalin szintemet kicsit megnövelheti. Ruháimtól (természetesen az alsónadrágtól nem) megszabadulva, a sziklára felmászva leugrok a végén szaltóval, majd invitálom a lányt, hátha van olyan merész, hogy megcsinálja utánam. Kis megdöbbenésemre Krishana a tétre kíváncsi, közben pedig már veszi is le a ruháit, mi alatt már látszik a fürdőruha. A következő pillanatban már mászik is utánam a sziklán, és nemsokára fent is vagyunk mindketten.*
- Hogy mi legyen a tét? Hmm... ha pontosan ugyanazt megcsinálod mint én, akkor kérhetsz egy dolgot. Bármit, és azt nekem teljesíteni kell.* ajánlom fel játszva a nagylelkűt, bár a következő mutatványt csak akkor tudja megcsinálni, ha elég ügyes, amit talán kinézek a lányból, talán nem.*
- Ha nem megy, akkor ugyanez fordítva.* mondom a fair play kedvéért, és az inflatusos lány felé nyújtom a kezem. Ha elfogadja, akkor áll az alku, ha nem, akkor nyuszinak nevezem, majd kb 5 méterről nekifutok, lendületből dupla szaltót csinálok, a vége előtt két méterrel egy szimplát, majd fejessel érek a tóba. Felnézek a lányra, és várom, csinál-e valamit, vagy csak a szája volt nagy.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 9:38 pm

*A vízesésnél összefut Krishana egy sráccal, aki eléggé távolsárgtartó és szűkszavú is egyben, de a lány egyáltalán nem bánja. Hangulata amúgy sem a legjobb, beszélgetni nincs kedve, és szemmel láthatólag ez a srácnak sem okoz gondot, bár a fújtató macskáról már nem mondható el ugyanez. Szóba is hozza srác, hogy ne nagyon menjen a macska a közelébe, mert nem lesz jó vége. A lányt igazság szerint nem rémíszti meg, hisz a macska amúgy sem menne a közelébe, megtartja a fiútól a tisztes távolságot, de mindezek ellenére nem hagyja szó nélkül a lány, így kissé bővebben is beszélgetnek.*
- Vigyázz, mert lehet egyszer megtapasztalod, hogy ez a nem olyan veszélyes lány *magára mutat közben* a maga módján igen csak veszélyes. *Mondandóját egy cinikus vigyorral is megtoldja, hisz ha alábecsüli a srác akkor nagyon-nagyon megüti a bokáját, hisz nem egy védtelen és mimóza egy lány Krishana. De nem igazán ragadnak le ennél a témánál, hisz a fiú gyors vetkőzés után már ugor is egy szaltót, de közbe cukkolja is a lányt, amibe most Krishana bele is megy. Miután megszabadul a ruháitól, a fekete bikiniében már követi is a fiút a sziklafalon fölfelé. Fent megbeszélik a tétet, ami szintén tetszik a lánynak, hogy azt kérhet a fiútól, amit csak akar, de ha ő veszít bajban lesz. A lányon végül felülkerekedik a versenyszellem és elfogadja a kihívást.*
- Elfogadom! *Válaszolja komolyan a lány és elfogadja a felé nyújtott kezet, amit egy kicsit meg is ráz. Mikor meglátja a lány, hogy mit is kell csinálni egy kissé elbizonytalanodik, hisz nem az ő kenyere a dupla szaltó, de megpróbálja, végülis már elfogadta a kihívást, nem fog visszatáncolni. Jól hátramegy a sziklán, és kissé távolabról mint a fiú, nekifut a sziklának. De kissé rosszul rugaszkodott el, így nem volt elég lendülete és csak egy szaltot sikerül csinálnia, majd ahogy közelít a vízhez csinál egy másfelet és egy szép fejes után csobban a tóban, ami nagyon is hűvös.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 9:50 pm

* A szaltóról való ugrálás jó ötletnek tűnik a részemről, most már sokkal kevésbé unatkozok, ráadásul az adrenalin szinte is megemelkedett, ami jó érzéssel tölt el. Hamarosan cukkolni kezdem Krishana-t, hogy úgyse tudja utánam megcsinálni az ugrást, és miután megvannak a tétek, be is mutatom mutatványát, majd lent várom a lányt. A leányzó már fut is neki, de én már az elején láttam, hogy a dupla nem lesz meg. Mielőtt belecsobbant, egy helyett másfél szaltó sikeredik, ami azért plusz pont. Gondolkodok, legyek-e nagylelkű, ami csak ritkán fordul elő, végül úgy döntök, had legyen a Krishana-nak gyereknap.*
- Arra az elhatározásra jutottam, megpróbálhatod még egyszer, tétemelés nélkül. Ne nagyon szokj hozzá, és jobb, ha beleadsz apait, anyait és cicait, mert nem tudhatod, mit kérnék tőled, ha veszítesz.* mondom kicsit gonoszan, hogy növeljem a nyomást ami a lányon van, de én ezt élvezem, tartson bárki bármilyen szadistának. Fejemben már kavarognak különféle gondolatok, hogy mit is kérhetnék a lánytól, de a végén lehet koppanok, és nekem kell valamit teljesíteni.
- Még be is mutatom még egyszer. Tanulj a mestertől.* mondom magabiztosan, majd gyorsan felhúzódzkodom a sziklákon, majd futok, ugrok, és az előző ugrást megismétlem.*
- Hajrá kislány, ha kedves az életed.* mondom és felnevetek. Na erre kíváncsi leszek.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 10:10 pm


*Nagyon jó kis szórakozást talál a fiú, szaltókat ugrik le a vízesés felett lévő sziklákról, és meg kell hagyni elég látványosan csinálja. Nem mostanában tanulta az már biztos, de cukkolni kezdi a lányt, ami sikerrel is jár és fogadnak is. A tét nem más, mint hogy bármit kérhetnek egymástól, kikötés nincs. Bár az elvégzendő feladat sem könnyű, hisz egy dupla szaltót kell ugrani utána, pedig befejezésül egy sima szaltót. Miután levetkőzött a lány a fiú után mászik a sziklára fel és elfogadja kihívást. Sajnos az elején elrontja a lány az elrugaszkodást, és nem vesz elég lendületet a dupla szaltóhoz. Ám a fiú nagylelkűnek bizonyul a mai nap folyamán, hisz megengedi, a lánynak, hogy még egyszer megpróbálja.*
- Milyen lovagiasak vagyunk ma *mondja enyhe gúnnyal a hangjába, hisz azért el kell ismernie ez tényleg rendes a sráctól, mert azért elég csúnya dolgokat kérhet tőle, amit nagyon nem akar majd megtenni a lány, de persze vissza is vág, hisz nem adja magát.*
- Nem félsz, ha győzök egy igazi inflatusoshoz méltó dolgot fogok kérni? *Igaz nem gondolkodott még el ezen a lány, de azért nem árt egy kicsit ráijeszteni a srácra, hogy mégis tudja kivel kezdett. Végül újra bemutatja a trükköt a fiú, amikor elles a lány egy kis trükköt a dupla szaltóhoz. Ő is felmászik újra a sziklán, nagy lendülettel neki fut és megcsinálja a dupla szaltót majd a víz felett a másfelet is, nem kenyere, hogy lejjebb ad ha már egyszer ezzel kezdte.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 10:22 pm

* Azért csak eltelik a délután, és annyira nem is unalmas. Új ismerősömmel, Krishana-val ugrándozunk a szikláról, persze fogadás és tét fejében. Először elrontja a lány, de mivel jó hangulatom van ma, ami ritkaságnak számít főleg az elmúlt időben, ezért megengedi, hogy még egyszer megpróbálja.*
- Ne szokj hozzá.* mondom ugyanolyan gúnnyal, mint ő, mikor arról beszél, hogy lovagias vagyok.
A lány következő kérdésén ismét nevetnie kell.*
- Édes, ha az őrültséggel szinonimák vagyunk, akkor a félelemmel ellentétek. Én nem félek semmitől.* mondom, és ahogy belegondolok, tényleg nincs olyan dolog, amit ne csinálnék meg. Bár az emberölés őszintén nem lenne ínyemre, de igazából nem néz ki olyan szadistának az inflatusos lány, szóval emiatt nem aggódok.
Krishana ugrik, majd egy kis extrával végrehajtja a mutatványt. Röviden megtapsolom.*
- Szépen összeszedted magad, de több pozitívumot nem mondok, mert elbízod magad.* még ennyit se szoktam friss ismeretségű emberekkel, de a fekete hajú lány megérdemli a piros pontot amiatt, hogy nem esett kétségbe amikor fogadást kötöttem vele, ráadásul gúnyra gúnnyal válaszolt. Ritka az ilyen lány szerintem.
Mire odaér a tó széléhez, én már kint száradok, és örülök, hogy kicsit süt a nap, így legalább gyorsabban felmelegszem.*
- Nos, megnyerted a fogadást egy kis segítséggel, szóval halljam, mi a kívánságod? Ne szégyelld, mondd ki. Nincs olyan dolog, amit ne csinálnék meg.* mondom őszintén és magabiztosan.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 10:46 pm

*Annak ellenére, hogy a lány bal lábbal kelt fel és nem volt jó hangulatában, egészen jól telik a délutánja, hisz felfedeztek Assana-val egy szép vízesést és még ráadásul akadt egy új srác is a suliból, akivel nem mindennapi módon tölti el a délutánját. Eléggé hangulatához illő is a fiú, hisz ugyanannyira távolságtartó és gúnyos mint ő, ráadásul nem is kérdezgeti, ami még plusz pont is, tehát eléggé jó társasága akadt neki, bár tény, hogy a macska nem zárta a szívébe a fiút, igaz ő se a macskát és ez így is jó. Elég szép műugrásokat mutat be a fiú a vízesés tetejéről, és a lányt is ráveszi egy kis ugrásra. Fogadnak is nem csekély tétben, és a lánynak elsőre nem is igen sikerül.
- Többször nem is lesz rá szükségem. *Válaszolja gúnyosan, hisz több alkalom nem lesz mikor újra kell próbálkoznia a siker érdekében, mert elsőre sikerülni fog, ezt már most elhatározza magában a lány.*
- Nem félsz semmitől. Majd meglátjuk. *Nem sok jót sejtető vigyorral említi meg ezen szavakat a lány, és így is gondolja, hiszen csak azt hiszi, hogy nem fél semmitől. Végül a lány újra ugrik és most szépen megcsinálja az előírt feladatot, amit a fiú el is ismer a lány legnagyobb ámulatára.*
- Te ugrásaid sem voltak szörnyűek. *A lány is megdicséri a fiú ugrásait, hisz tényleg elég ügyesen ugrik, és szemmel láthatóan neki sokkal jobban is megy a dupla szaltó, mint a lánynak. Miután fiú kimászott a partra és kifeküdt a napra, a lány még egy utolsó ugrik a szikláról, bár már nem csinál semmilyen mutatványt és ő is kimászik a partra.*
- És mit csinálnál akkor, ha én a lelkedet kérném? *Kérdezi a lány felvont szemöldökkel és minden színészi tudását beveti, hogy el ne nevesse magát, hiszen csak tréfál, de ezt nem akarta kihagyni.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 10:57 pm

* Az ugrálásoknak a vízesésnél levő sziklákról már majdnem vége, az inflatusos lánynak végül sikerül másodszorra a feladat.*
- Rosszul fogalmaztál.* mondom komoly hangon, mintha oktatni akarnám.*
- Az én ugrásaim kitűnőek voltak.* fejtem ki véleményemet, és halványan elmosolyodok, de csak rövid időre. Nem az én asztalom az állandó vigyorgás. Azt meghagyjuk a macskának az Alice csodaországban meséből. És mielőtt totálisan buzeránsnak néznétek, egy csomó lánnyal nőttem fel az árvaházban, akiknek mindene volt a mese.
Mivel elvesztettem a fogadást, ezért Krishana kérhet valamit, amit én fel is ajánlok, mert az alku az alku.
Mikor elmondja, hogy mit akar, először értetlenül nézek rá, aztán kb 15 másodperc arcvizsgálat után megállapítom, hogy hazudik. Néha meg-megrándul a szája széle, ami azt jelenti, hogy próbálja a nevetést visszatartani, ergo blöfföl. De belemegyek a játékba, had örüljön.*
- Ó, szóval magával az ördöggel kötöttem alkut? Eladtam a lelkemet Lucifernek?* kérdezem cinikusan.* Ezek után úgy döntök, elég a színjátékból, a lány vagy kérjen valamit, vagy elmegyek, mert kezdek éhes lenni, persze ezt vele nem közlöm, csak a következőket:*
- Na, elég a színjátékból. Kérj valamit.* mondom, sőt szinte már utasítom komoly hangon, ami vagy tetszik neki vagy nem, de valószínűleg az utóbbi.*

Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 11:13 pm

*A lánynak nagyon jól telik eddig a délutánja, és egy kicsit dobott is a hangulatán, bár tüskés énje megmarad. Miután kiugrálják magukat a diákok, kifeküdnek a napra egy kicsit száradni, közben pedig kiértékelik egymás mutatványát.*
- Én nem fogalmazok rosszul, inkább a te egód túl nagy. *Feleli a lány a fiú kioktatása után egy cinkos vigyorral a száján, bár sértőnek hangozhatna, de a lány ugratós hangon mondja, hogy cukkolja vele a fiút. Most ilyen hangulata lett, hisz örül, hogy megnyerte a versenyt, bár ha igazságosak akarnának lenni, akkor nem így lenne, de ugyebár a fiú nem így döntött, ezért a lány élvezi a jól megérdemelt sikert. Közben rátérnek, hogy mi is legyen a feladat, majd a lány egy kicsit húzni kezdi a srác agyát.*
- Nem még nem adtad el. *Válaszolja meg a fiú kérdését gúnyos hangon, majd miután lebukik kicsit felnevet, de komolyra fordítja a szót, mivel érzékeli, hogy megelégeli a másik már a tréfát.
- Egy teljes napi a rabszolgám leszel, ergó azt fogod csinálni amit mondok *Feleli a lány a legártatlanabb angyali arckifejezéssel ami csak tőle telik.*
- Te mit kértél volna tőlem? *Hisz nagyon érdekli, hogy neki mi lett volna a feladata és reméli a srác meg is osztja vele.

Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Seol rejtelmes vízesése Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-15, 11:26 pm

* A vízesés, az ugrálás, a gúnyolódások feldobták a délutánomat. Nem szoktam jól érezni magam ennyire. Vajon ez a hely megváltoztatja az embert? Persze lehet, hogy ez csak azért van, mert Krishana-val hasonlóak vagyunk, amit cinikus megjegyzéseink is bizonyítanak.*
- Sose baj, ha magabiztos valaki. Különben szétrúgnák a seggét. Hidd el.* mondanám, hogy tapasztalatból mondom, de akkor ki kéne térni a múltamra, azt pedig nem szeretem, hogy ha felemlegetik.
Mikor megtudja, hogy mi a feladata, nagyon nem örül neki, de a magabiztossága nem tűnik el.*
- Egy feltételem van, mivel engedménnyel nyertél. Nem viselkedhetsz zsarnokként, és normálisan kell megkérned dolgokra, ha akarsz valamit, mert ha nem így lesz, abból gondok adódhatnak.* mondom komoly hangon. Utálom, ha parancsolgatnak nekem, de megígértem, és nem akarok gyáván visszafutamodni, na nem mintha terveztem volna. Remélem elfogadja a játékszabályokat.*
- Ezt a kérést ne ma teljesítsük, majd ha újra összefutunk.* tanácsolom, mert még vannak cuccok amiket ki akarok pakolni, meg pótolni kell az anyagot, mert a múltkor Jasmine-t elnézve nem árt, ha tudok egyet s mást.
Krishana arra kíváncsi, hogy én mit kértem volna tőle. Ezt már akkor kérdezte, mikor öltöztem, ezért előbb felvettem a ruháimat és cipő kötés közben válaszoltam.*
- Szeretnéd tudni mi? Ha elmondanám, nem hagyhatnálak életben.* válaszolja, majd indulni készül.*
- Gondolom még összefutunk. Csá.* köszönök el a lánytól, és újra a régi leszek ezután. A hűvös, kicsit távolságtartó svéd Bruno.*


Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-16, 8:14 am

*A rosszul indló de jól végződő délutánon már vége is a sziklákról való ugrálásoknak, amiből egy kisebb verseny is indult, amit másodszori próbálkozásra a lány nyer meg. De vajon a lány hangulatát a kisebb verseny javított, vagy esetleg a hasonlóan távolságtartó és cinikus fiú? Végül is mind kettő sokat nyom a lapba, a lényeg, hogy nap végére igazán jól érzi magát.*
- Van némi igazság abban, amit mondasz *Ad igazat a lány hiszen, végső soron ez így igaz, hisz magabiztosság is kell céljaink eléréséhez.*
- Elfogadom a feltételeidet. *Válaszolja komoly hangon a lány, mert igaz nem fer dolgot kért, de zsarnokot nem fog játszani az biztos, közbe kezd is körvonalazódni a fejében, hogy mit is fog azalatt az egy nap alatt csinálni a fiúval. Közben a lány is felveszi a ruháit és a macskáját is megkeresi, aki ezalatt az egyik sziklán sütkérezett.*
- Biztosan. Szia. *A lány is visszaindul a macskájával egyetemben a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-16, 10:10 am

// Srácok ilyen nincs, hogy nem fagyasztjuk le a játékot, hiába jártátok a végét, ha nem tudjátok befejezni vagy valamelyikőtöknek közbe jött valami akkor be kell írni egy fagyot és legközelebb ha vagytok még egy köszönés és kiírás erejéig is olvadni kell és befejezni! Itt nincs időn kívüli játék!! //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Seol rejtelmes vízesése Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-22, 4:08 pm

//Olvadunk Kyle-lal//

- Nem tudom. Túl élénk a fantáziám, ahhoz, hogy arra gondoljak te vagy a víz alatt. Például egy szőrős, hájas, alkoholtól bűzlő alak, aki hozzám akar érni, pedig már a látványától is a hányiger kerülget. *Ez volt az első gondolatom, amikor elmerültem a víz alá és rémes volt, de örülök, hogy még is csak Kyle az, aki lerántott. Kicsit még agresszív vagyok a bennem dübörgő adrenalintól ezért megkérem a fiút, hogy ne vigyorogjon olyan idétlenül, de esze ágában sincs megszüntetni a mosolyt inkább még jobban, cukkol. Tipikus Kyle taktika, de őt így kell kedvelni. Ezután új téma merül fel, mert nem hagyom magam tovább hergelni és amúgy sem verekszem indulatból csak a ringben, vagyis már ott sem.*
- Néhányszor szóba jött a Koripálya és olyankor, mindig te jutottál eszembe utána pedig a közös tevékenységünk. *Mosolyodok el kajánul, de ő kérdezte én meg válaszolok. Az agy már csak ilyen. Mindent összekapcsol valamivel, mint a Fehér házat Washingtonnal.*
- Sportoló vagyok és ahhoz, hogy a bokszban kategóriát tudjak lépni súlyt kellett növelnem és ezt izommal tettem. Meg, ha izmosabb vagyok, akkor kevésbé fájnak az ütések, sőt ezek mellett még nagyon sok ruha jól áll, mert formás alkatomat nem kell rejtegetnem. *Kicsit sem zavar, hogy megnézem magának, hisz akkor én sem hordanék kihívó ruhákat, hanem zsákban járkálnék. Kemény munka gyümölcse és én büszke vagyok a teljesítményre, de ha leállok az edzéssel, akkor az elvonási tünetek mellett a zsírpárnák is megjelennének, amik nekem cseppet sem előnyösek. Ezután felteszek egy kérdést, melyben arra célzok, miért ide jött csajozni. A választ megkapom, miszerint csak pihenni jött erre én az ölébe hullok. Hm… nem is lenne rossz ötlet, de most nem ezért jöttem ide, bár minden belefér, ha az ember úgy akarja. Közelebb dől hozzám állva sárga tekintetemet, de nem csókol, meg csak közeledik felém, amely bizsergés okoz a telt ajkamban, de nem pótolom ki a hiányzó távolságot, hanem válaszolok kérdésére.*
- Barátom még nincsen, de kiszemelt az van, és nagyon remélem, hogy nem csak kiszemelt marad.
*Válaszolok őszintén, mert eddig végig őszinték voltunk egymással és nem akarom, hogy Kyle azt érezze, hogy nekem csak azért kell, hogy ellegyek vele a testi kapcsolatok terén, mert eszem ágában sincs kihasználni őt.*
- Te még vadászgatsz vagy néztél ki konkrét zsákmányt is? *A szöveg kicsit oroszlánosra sikeredett, de szerintem illik hozzá ez a példa vagy pedig farkas lenne.*



A hozzászólást Mona Orphan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-22, 4:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-22, 4:23 pm

* Hogy gondolt e rám azt hamarosan tudtomra adja, miszerint akárhányszor a koripálya merült fel témaként, annyiszor gondolt rám mi azért jól esik, hízeleg igen csak.*
- Akkor jó.* mosolyodom el csibészes mosollyal képemen s ezután jön a felfedezés, hogy Mona valójában milyen izmos. Sosem volt lehetőségem így is megcsodálni így hát ezt leplezetlenül pótlom, igaz az én ízlésemnek kissé erősebb alkatú a kelleténél de hát ez van.*
- Szóval boxolsz? Mióta?* ezt eddig nem tudtam, teljesen újdonság nekem így kíváncsian hallgatom szavait s közben széles vállára, bicepszére vándorol tekintetem.*
~ Rájöhettem volna, lerí róla, hogy valami küzdősportot űz ~ * gondolom magamban majd rövidesen arról beszélek, hogy csak pihenni jöttem ide nem kifejezetten csajozni, azért ne mindig ez ugorjon be rólam mindenkinek elsőre amint megpillant, mert kissé rosszul esik, még ha így is van. Közelebb hajolok hozzá egy kérdést téve fel, de nem csókolom meg, ha akarja úgy is megtörténik a későbbiekben inkább figyelmesen hallgatom szavait min meglepődök így szemöldökömet is felvonom.*
- Hm....és ismerem? Hogy hívják?* kíváncsiskodok kicsit mert hát nem vagyok olyan hülye, hogy magamra értsem szavait, hisz alig találkoztunk. A kérdésnél orromat vállához érintem egy pillanat erejéig majd visszaülök kényelmesbe.*
- Volt konkrét zsákmány de a zsákban kiharapta a lyukat és elszaladt. Nm tudtam utolérni, ez van.* felelem nagy köntörfalazva, a lényeg kisül belőle szóval sejtheti, hogy volt egy lány kivel többet is eltudtam volna képzelni, de ez már a múlté.*
- Mit szólnál ha azt mondanám, hogy a jelenlegi konkrét prédám itt ül mellettem?* húzom fel térdeimet és fektetem rájuk könyökeimet ahogy csillogó tekintettel felé fordulok, hogy láthassam az arcát.*
- A pályán is elvoltunk, szerintem most is ellenénk...* kacsintok a lányra szórakozottan, de közelítek felé most az egyszer nyugton maradok és türelmesen várakozom valamire...*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Seol rejtelmes vízesése Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-22, 5:02 pm


*A fürdőruha most takaratlanul hagyja az eddig elrejtett részeimet, ezért Kyle leplezetlen tekintete végig vándorol alakomon, ami engem, cseppet sem zavar egészségre, amúgy sincs mit szégyellnem. Megjegyzi, hogy neki egy kicsit túl izmos vagyok, amire én magyarázatot is adok.*
- Már nem csak régen és ez látszik is. Az izmok megmaradnak, de kezdenek szálkásodni. Ööö… először 11 évesen verekedtem és ez alatt a rendes verekedést nézd, akkor figyeltek fel rám, de csak 12 évesen kezdtem a bokszot, amit alig fél éve hagytam abba. *Mesélek egy kicsit a múltamból, de annyira izmosnak nem tartom magam. Nincsen meg a 6-8 kocka a hasamon, csak látszik rajta, hogy izmos. A vállam egy kicsit tényleg szélesebb és azon is látszik, hogy mire használtam, de nekem a kedvencem a lábaim. Szép hosszú lábam van izmos vádlival és combbal, ami feszes kerek popsiban végződik, szóval a végeredmény tényleg jó, de a beszélgetés folytatódik és áttérünk a mellettem ücsörgő személyre, ebből pedig ismét egy hozzám kötődő kérdés merül fel.*
- Nem tudom, hogy ismered-e, mert nincsen meg a barátaid névsora. A nevét, meg nem kötöm az orrodra, mert elűződ mellőlem. *Nyújtom rá a nyelvem, bár nem gondom komolyan, amit mondtam. Nem hiszem, hogy oda menne, és csúnya dolgokat mondana rólam kiszemeltemnek.*
- Másodikas és Lucas a neve. Lucas Donoven. *Mielőtt válaszolt volna az orrát hozzám érintette, ami nagyon szokatlan és ezt meg is kérdezem.*
- Mi volt ez? Tudod az orral bökdösés…. *Fura volt, de még sem nevezném ettől teljesen idiótának csak szokatlan volt, mert most már nem csak az ajkam bizsereg, hanem a vállam is érintése nyomán.
Ha már szóba jött az én kiszemeltem, akkor rá kérdezek az övére is, bár az egy cseppet sem boldog történet, így nem is feszegetem tovább a dolgot. Ezután érdekes ajánlatot kapok, amire elsőre nem is tudom, mit reagáljak, de a testem tudja a választ, mert egyből kitágul a pupillám és a lélegzetem is elakad egy pillanatra, ahogy feleleveníti a legutóbbi élményt.*
- Valószínűleg most is nagyon jól el lennénk. *Hajolok hozzá közelebb, majd a mondatot a fülébe súgom, ezután pedig ismét a szemébe nézek, bár most megtartom a távolságot és visszatekerem a hangerőt.*
- De nem akarlak kihasználni a magam céljából. *Nem akarom megbántani a fiút, de tényleg nem akarom játék figuraként kezelni.*
- Gyere, inkább úszunk egyet, az egészséges. *Lököm el magam a falttól, hogy a víz alá bukjak, amíg a levegő ki nem fogy tüdőmből.*

Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-22, 5:17 pm

* Amint hallom elég fiatalon kezdte a boxolást és a körülmény is érdekes számomra így el is vigyorodom.*
- Szóval te ilyen harcias leányzó voltál? Ahelyett, hogy sírva szaladtál volna el inkább nekimentél bárkinek?* ez az egész szórakoztat, eltudom képzelni róla, hogy ilyen volt, na ez látszik alakján is, mi kissé izmos számomra de azért igen jól néz ki. Hogy lett e a lánynak időközben egy olyan fiú az életében kire kivetné hálóját azt nem mondja meg konkrétan elvicceli de én csak kötöm az ebet a karóhoz.*
- Egy próbát megér!* nem is tudom miért erőszakoskodok, mikor biztos vagyok benne, hogy nem az én nevem fog elhangozni és ez így is lesz, bár nem látszik rajtam de azért csalódott vagyok.*
- Hm szóval egy másodikos...és őt is érdekled? Tudod eddig úgy vélem, hogy elég lenézőek velünk szemben.* jegyzem meg mint egy mellékesen, nem ismerem a srácot így lehet, hogy ő más milyen de ez biztosan kiderül nemsokára. Ahogy közelebb hajolok hozzá nózimmal simítok végig karján mit úgy látom nem tud mire vélni.*
- Szóval deffiníciót akarsz?* vonom fel a szemöldököm, mert hát szerintem ez csak egy kedves gesztus volt annak érdekében, hogy megérinthessem. Látom a reakciót mi a hallottak után furcsa, még be is próbálkozom, hátha enged és egy időre elfelejti azt a manust, de nem így történik. Mikor közelebb hajol már már azt hiszem, hogy csók lesz a vége vagy egy nyakra puszi, de egy újabb láthatatlan pofon csattan az arcomon.*
- Rendben akkor ne tedd. Bár a kémia az megvan nem de?* kérdezem csillogó tekintettel s végigsimítok arcán mit úgy intézek, hogy hüvelykujjammal is végigtudjam simítani ajkát.*
- De ha nem hát nem.* veszem vissza a kezem és fektettem a térdemre. Elnézek magam elé, perifériás látómezőmben látom, hogy a lány megindul befelé de én meg se moccanok.*
- Nincs kedvem, úszkálj csak elleszek én itt egyedül is.* láthatóan nem repdesek az ötletért, ha úgy sem akar tőlem semmit akkor nem jó pofizok neki tovább, felesleges.*
- Amúgy is teszek arra mi az egészséges és mi nem... nem e szerint élek.* teszem még hozzá miközben figyelem őt ha ettől függetlenül ő nekiáll úszkálni.*

Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Seol rejtelmes vízesése Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-22, 5:52 pm


- Eleinte igen, de ahogy idősödtem kezdett alábbhagyni ez az ösztön, de gond nélkül bemostam bárkinek, amit akkor élveztem. Az árvaházi keresztanya… Meg volt az előnye, hogy nem kellett elviselni egy csomó nyafogót. Nem voltam a hős, aki megóvta a kisebbeket, közöm nem volt hozzá. Nem szeretem a gyerekeket és ezt ők is tudják. *Hát igen, még sem volt ott olyan rossz, ha már megvolt a megfelelő hely, de halad a beszélgetés a maga útján és újabb téma merül fel, amit én elsőre elviccelek, de erősködik egy kicsit, mire én beadom a derekamat és megadom a szükséges információt.*
- Nem tudom, de reménykedni lehet. Amúgy is jobb nagy és rémes hibát elkövetni, mintha meg sem próbáltam volna, viszont én ezt eddig nem tapasztaltam. Nem a nagyzolós fajta, hanem a hétköznapok embere. *Közelebb hajol hozzám végig simítva vállamon, amit meg is kérdezek, miért tesz, de a kérdés inkább nekem hangzik, mert a testem reagál rá.*
- Nem kell definiálni. *Rázom meg kicsit a fejemet, majd felfedezem a bizsergés terjedését.*
- A kémia reakció megvan, szóval nem benned van a hiba. *Kúszik mosoly az arcomra bókolva ismét ezzel a fiúnak. Közben végig simít az arcomon, de úgy, hogy ujja éri ajkamat, amire én akaratlanul is adok egy puszit, de utána el is lököm magam, hogy egy kicsit úszkáljak, de Kyle nem tart velem.*
- Jajj ne kezdj el nekem duzzogni. *Úszok vele szembe, majd kezemmel összekócolom, amúgy is kócos haját, ami így sem áll neki rosszul, sőt talán így még rossz fiúsabb lett.*
- Akkor legyen közös tüntetés. Én sem úszom, bár ezért maradok az egészséges életformánál. *Nem tartozom azok közé, akik alkoholt fogyasztanak és dohányoznak, de ezért nem nézem le őket sem, hisz ők egyszerűen másképp élvezik az életet, mint én.*
- Hallod ez a duzzogás nagyon unalmas. Törjük meg valamivel, persze ha csak szóba állsz már velem.

Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime2011-07-22, 6:07 pm

* Nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszan válaszol erre az egyszerű kérdésre így olykor biccentek is egy aprót, hogy értem én s mikor végre végez sóhajtva túrok bele tincseimbe.*
- Már azt hittem sosem hagyod abba...Jobban ismerem a gyerekkori énedet mint a mostanit.* jegyzem meg vigyorogva, nem untatott, de hát sejtettem a dolgokat na de számomra érdekesebb az, hogy van már olyan fiú az életében ki bejön neki. Ez a valaki nem én leszek mire számítottam mégis szarul érint s mivel egy ártatlan testrésszemmel hozzáérek felfedezem, hogy a teste elárulja őt.*
- Tudom én azt...csak az a kérdés, hogy akkor miért ellenállsz nekem? Egy szóval sem mondtam, hogy bánnám ha kihasználnál...én is ezt tenném.* bököm ki az igazságot miközben megsimogatom arcát és ajkát egyaránt mire egy puszit is kapok mire csak elmosolyodom. A maga reakciója sokkal jobban meglepi mint engem s mikor menekülőre fogva hív úszni én meg sem moccanok. Minek? Bár barátok lehetnénk ez most valahogy nem lelkesít így nem keresem kedvét és teszek az egészségre is. Ahogy odajön hozzám és megkócolja a fejem elhúzom a számat és a fejem is, csak hogy sajna nem időben.*
- Ezt n csináld. Az ötéves, pirospozsgás képű kölköknek szokták...* motyogom belepillantva a szemeibe, további szavaira aprókat bólogatok, hogy jó, felőlem oké de mikor megakarja törni ezt a duzzogást megfogom kezét ha elérem és közelebb húzom magamhoz.*
- És mégis mire gondolsz?* kérdezem halkan, hol a szemeibe nézve hol az ajkát. Testünk hajszálnyira de összeér s a következő pillanatban csak adok egy puszit a homlokára és elengedve kimászok a vízből.*
- Azt hiszem megyek... megtöröm egyedül ezt a duzzogást egy hideg sör mellett.* pillantok vissza rá.* - Majd találkozunk, hali!* köszönök el és hagyom ott, megkeresem a ruháimat mikbe hamarosan bele is bújok és ahogy azt mondottam, megyek és legurítok egy pofa sört a fogadóban.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seol rejtelmes vízesése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seol rejtelmes vízesése
Vissza az elejére 
1 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: